درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
چهارشنبه، 9 خرداد 1403 - 05:28   

فراخوان دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی

  فراخوان دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

گوگل در تلاشی برای خرید هاب‌اسپات در بزرگترین معامله خود، مایکروسافت را به چالش می‌کشد

  گوگل در تلاشی برای خرید هاب‌اسپات در بزرگترین معامله خود، مایکروسافت را به چالش می‌کشد


ادامه ادامه مطلب دو

ربات‌ها در استارباکس ناور 1784: 100 ربات به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند

  ربات‌ها در استارباکس ناور 1784: 100 ربات به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند


ادامه ادامه مطلب سه

رئیس هوش مصنوعی متا می‌گوید مدل‌های زبان بزرگ به هوش انسان نمی‌رسند

  رئیس هوش مصنوعی متا می‌گوید مدل‌های زبان بزرگ به هوش انسان نمی‌رسند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ربات‌ها در استارباکس ناور 1784: 100 ربات به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند
  گوگل در تلاشی برای خرید هاب‌اسپات در بزرگترین معامله خود، مایکروسافت را به چالش می‌کشد
  هوش مصنوعی صنعت بزرگسالان را تکان می‌دهد، اما برخی سازندگان نگران فرار مخاطبان هستند
  طوفان رسانه‌ای چیست؟
  جستجوی هوش مصنوعی گوگل خشم آنلاین را برمی‌انگیزد
  سه نکته برای بازسازی گذشته خود
  چرا ثبات در بازاریابی ویدیویی و تناسب اندام مهم است؟
  ارتباطات بحران: وجه اشتراک جنجال‌های تبلیغاتی اپل، بامبل و سوئل
  قطعی بینگ نشان می‌دهد که جستجوی گوگل چقدر واقعاً رقیب کمی دارد
  چگونه تیم روابط‌عمومی می‌تواند به شما در متعادل کردن رشد و فرهنگ شاد کمک کند؟
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  گزارش  

رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: نقش حیاتی روابط‌عمومی در ترغیب مردم به استفاده مسئولانه از آب جدی گرفته شود رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: نقش حیاتی روابط‌عمومی در ترغیب مردم به استفاده مسئولانه از آب جدی گرفته شود
رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی در نخستین هم‌اندیشی «روابط‌عمومی‌ها: مسئولیت‌پذیری اجتماعی و بحران آب» با اشاره به سه ابرچالش متخصصان ارتباطات آبی؛ «عدم درک ارزش آب»، «عدم درک ارزش خدمات آب» و «عدم درک ارزش ارتباطات آب» گفت: در بحث ارزش آب، هدف این است که روابط‌عمومی‌های شرکت‌های آب و فاضلاب با تدوین استراتژی‌ها و با استفاده از ابزارها و تکنیک‌های مختلف ارتباطی، ارزش آب را برجسته‌تر کنند.
یکشنبه، 13 اسفند 1402 - 23:32

گزارش سخنرانی پروفسور محسنیان ­راد در مراسم پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روایط عمومی ایران گزارش سخنرانی پروفسور محسنیان ­راد در مراسم پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روایط عمومی ایران
در مورد پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط عمومی ایران چه صحبتی می توان کرد. مگر در ایران روابط عمومی داریم؟ روابط عمومی این فعالیتی نیست که شما انجام می­­ دهید. به نظر من این «فرا روابط عمومی» است. اصطلاحی است که دقایقی پیش با ایده از اصطلاح «فرا ارتباط» به ذهنم آمد.
سه شنبه، 28 دی 1400 - 10:26

مراسم پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط عمومی ایران برگزار شد مراسم پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط عمومی ایران برگزار شد
مراسم پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط‌عمومی‌ ایران و سی سال تلاش مستمر انجمن تحت عنوان "نیم قرن حضور،سی سال تلاش" روز پنجشنبه ۲۳ دی‌ماه در شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران برگزار شد.
شنبه، 25 دی 1400 - 14:53

گزارش برگزاری آیین پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط عمومی ایران گزارش برگزاری آیین پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط عمومی ایران
آیین پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط‌عمومی‌ ایران، 23 دی 1400 در سالن اجتماعات شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران برگزار شد.
پنجشنبه، 23 دی 1400 - 12:40

تأثیر اخبار جعلی بر اعتبار رسانه ها تأثیر اخبار جعلی بر اعتبار رسانه ها
در نشست «تأثیر اخبار جعلی بر اعتبار رسانه‌ها» بر لزوم راه اندازی میز شناسایی اخبار جعلی در رسانه ها تاکید و راه های شناسایی اخبار جعلی توسط مخاطبان تشریح شد.
جمعه، 17 دی 1400 - 11:53

معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی: روابط‌عمومی‌ها در مواجهه با اخبار جعلی به پاسخگویی و روشنگری مخاطبان سرعت ببخشند معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی: روابط‌عمومی‌ها در مواجهه با اخبار جعلی به پاسخگویی و روشنگری مخاطبان سرعت ببخشند
"فرشاد مهدی‌پور "در مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی گفت: روابط‌عمومی‌های سازمان‌ها و نهادهای مختلف در مواجهه با اخبار جعلی با پاسخگویی و روشنگری سریع می توانند نقش بسزایی در چرخه نظام اطلاع رسانی داشته باشند.
دوشنبه، 15 آذر 1400 - 13:46

پیشنهاد 8 متخصص روابط‌عمومی‌ به رییس‌جمهور پیشنهاد 8 متخصص روابط‌عمومی‌ به رییس‌جمهور
فعالان حوزۀ روابط‌عمومی هر بار که دولت جدیدی سکان امور مملکت را در دست می‌گیرد، خواسته ها و انتظارات و توصیه های کارشناسی و دلسوزانه خود را برای ارتقای جایگاه حرفه‌ای روابط‌عمومی و نهایتاً بهبود نظام ارتباطات بین دولت و مردم مطرح می‌کنند و به انتظار می نشینند تا توجه و پایبندی و عمل واقعی دولتمردان به این توصیه ها را در بوتۀ ارزیابی قرار دهند.
پنجشنبه، 15 مهر 1400 - 21:21

گزارش هم‌اندیشی فولاد مبارکه با مدیران رسانه‌های اصفهان گزارش هم‌اندیشی فولاد مبارکه با مدیران رسانه‌های اصفهان
مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه هدف از این جلسه را تقویت همدلی و هماهنگی و تعامل دوسویه رسانه ها با روابط عمومی شرکت فولادمبارکه مطرح کرد و از مدعوین درخواست کرد که نقطه نظرات خود را بیان کنند.
یکشنبه، 10 مرداد 1400 - 08:45

کارزار ملّی حفاظت از اینترنت در برابر طرح صیانت! کارزار ملّی حفاظت از اینترنت در برابر طرح صیانت!
موافقان از آن به‌عنوان «طرح صیانت از حقوق کاربران و حمایت از خدمات پایه شبکه ملّی اطلاعات» یاد می‌کنند. منتقدان و مخالفان طرح اما از همین مصوبه ناپخته و جنجالی مجلس انقلابی، خطر قطع کامل دسترسی به اینترنت جهانی را حس کرده‌اند؛ مصوبه‌ای دست‌پخت نمایندگانی با آرای حداقلی از حوزه‌های انتخابیه‌شان ...
یکشنبه، 10 مرداد 1400 - 08:10

گزارش نشست «تجربه‌ روابط‌عمومی‌های دانشگاهی در مواجهه با کرونا» گزارش نشست «تجربه‌ روابط‌عمومی‌های دانشگاهی در مواجهه با کرونا»
پژوهشکده‌ «مطالعات فرهنگی، ارتباطات و تحقیقات اسناد فرهنگی آسیا» روز چهارشنبه 19 خرداد 1400 میزبان نشست «تجربه‌ی روابط‌عمومی‌های دانشگاهی در مواجهه با کرونا» بود.
سه شنبه، 25 خرداد 1400 - 23:04

گزارش برگزاری نخستین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان آذربایجان غربی گزارش برگزاری نخستین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان آذربایجان غربی
نخستین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر استان آذربایجان غربی امروز صبح سی ام اردیبهشت 1400 برگزار شد.
پنجشنبه، 30 اردیبهشت 1400 - 14:21

نگاهی به روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از آغاز نگاهی به روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از آغاز
در حاشیه مراسم معرفی برترین‌های روابط عمومی در سال 1378، سال 1379 از سوی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ به نام «سال روابط عمومی» نامیده شد.
چهارشنبه، 27 اردیبهشت 1391 - 05:58

 مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: در نسل چهارم روابط‌عمومی علاوه بر افراد، سیستم‌ها نیز هوشمند شده‌اند مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: در نسل چهارم روابط‌عمومی علاوه بر افراد، سیستم‌ها نیز هوشمند شده‌اند
باید بدانیم که نسل سوم روابط‌عمومی رو به پایان است و در نسل چهارم علاوه بر افراد، سیستم‌ها نیز هوشمند شده‌اند. سیستم‌های هوشمند، سیستم های یادگیرنده نیز هستند و امکان جستجوی نیاز مخاطب را دارند.
چهارشنبه، 1 اردیبهشت 1400 - 19:04

خلاصه سخنرانی‌های هفدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران خلاصه سخنرانی‌های هفدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران با محوریت «آینده‌ روابط‌عمومی: رهبری و کووید-19»، 12 اسفندماه 1399 در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره‌وری نیروی انسانی) هم‌اکنون در حال برگزاری است.
سه شنبه، 12 اسفند 1399 - 08:45

وظایف و مسئولیت‌های جدید روابط‌عمومی‌ها در دوران کرونا وظایف و مسئولیت‌های جدید روابط‌عمومی‌ها در دوران کرونا
روابط‌عمومی خاموش امکان اتصال جامعه به خاندان جهانی را میسر نخواهد کرد و با توجه به اینکه اساساً کارکرد روابط‌عمومی با تبلیغات متفاوت است و بر خلاف آن در جستجوی سود و منافع شخصی نیست، لذا در رواج سبک زندگی سالم در دوران بحران‌هایی نظیر کرونا، کارکردهایی دارد که با استناد به موارد ذکر شده می تواند در ایجا شهروندان هوشمند و آگاه سازی آنها در این شرایط نقشی مهم و تاثیرگذار ایفا نمایند.
چهارشنبه، 29 بهمن 1399 - 21:55

روابط‌عمومی‌ های صنعت بیمه نیازمند رویکردی تحول گرایانه روابط‌عمومی‌ های صنعت بیمه نیازمند رویکردی تحول گرایانه
روابط‌عمومی‌‌های صنعت بیمه دراین شرایط برای ایجاد این شناخت وتغییر نگرش نیازمند رویکردی تحول گرایانه برپایه تولید وانتشار محتوایی هایی جذاب و تاثیرگذار هستند که بتوانند این مهم را تحقق بخشند،دراین راستا مناسب دیدیم گفتگویی با تنی چند از مدیران وصاحب نطران این عرصه داشته باشیم، آنچه درپی می آید حاصل این گفتگوست.
جمعه، 17 بهمن 1399 - 11:16

لزوم رویکردهای تعاملی و ترغیبی روابط‌عمومی‌ها در نظام بانکی لزوم رویکردهای تعاملی و ترغیبی روابط‌عمومی‌ها در نظام بانکی
در شرایط کرونایی امروز که بیش از گذشته شهروندان سعی می کنند فعالیت های بانکی خود را به صورت غیر حضوری و الکترونیکی انجام دهند همواره با مشکلاتی نظیر عدم آشنایی و تسلط در این حوزه روبه‌رو بوده‌اند، سیستم بانکی با همه تحولاتی که طی یک دهه گذشته داشته هنوز در ترویج و ترغیب استفاده از روش های غیر حضوری توسط مخاطبان به موفقیت لازم دست نیافته است و برخی از کارشناسان دلیل عدم تمایل و رغبت برخی از مشتریان بانک‌ها را برای انجام غیر حضوری امور بانکی‌شان، عدم اطلاع‌رسانی، آموزش و در نهایت جلب اعتماد مخاطبان می‌دانند.
شنبه، 4 بهمن 1399 - 07:24

روابط‌عمومی‌ها، پیشگام تحول در نظام بانکی روابط‌عمومی‌ها، پیشگام تحول در نظام بانکی
با توجه به این که بانک‌ها نیازمند اعتماد مخاطبان برای سرمایه‌گذاری در سیستم بانکی هستند، لذا روابط‌عمومی‌ها نقش بسیار حساسی در فرایند اعتمادسازی بر عهده دارند به‌خصوص اگر بخواهند تصویر و چهره مطلوبی از بانک مورد نظر را در بین افکار عمومی ایجاد کنند.
چهارشنبه، 17 دی 1399 - 07:36

دوران کرونا، الزام و فرصتی برای دیجیتالی‌شدن روابط‌عمومی‌ها دوران کرونا، الزام و فرصتی برای دیجیتالی‌شدن روابط‌عمومی‌ها
واحدهای روابط‌عمومی‌ در سازمان‌ها با توجه به ماهیت و وظایف‌شان در حوزه اطلاع‌رسانی و اطلاع‌یابی نقشی مهم و تاثیرگذار برای فرهنگ‌سازی، آموزش و مقابله با بیماری کرونا به عنوان یک مسِئولیت اجتماعی برعهده دارند، در همین رابطه گفتگویی را با تعدادی از اساتید و صاحب‌نظران و فعالان بخش روابط‌عمومی‌ انجام دادیم که آنچه در زیر می‌خوانید حاصل این گفتگوهاست:
چهارشنبه، 10 دی 1399 - 08:46

گزارش برگزاری وبینار نظرسنجی و روابط عمومی برتر (نوانگار) گزارش برگزاری وبینار نظرسنجی و روابط عمومی برتر (نوانگار)
همواره در کنفرانس های گذشته در ایران بحث روابط عمومی همیشه با یک علامت سوال مواجه بوده است و آن این است که روابط عمومی ها تا چه اندازه باید تبلیغ مدیر سازمان را بکنند یا واقعیت را منعکس کنند؟ بنابراین روابط عمومی به هیچ کدام از این دو نوع نزدیک نشده و در نوسان بوده است و بستگی به تجربه مدیر روابط عمومی به یکی از این دو سو نزدیک شده است.
سه شنبه، 25 آذر 1399 - 23:26

گزارش نشست آنلاین«روابط عمومی ایران و پاندمی کرونا» گزارش نشست آنلاین«روابط عمومی ایران و پاندمی کرونا»
امامی در ابتدای صحبت های خود درباره شیوع کرونا بر فعالیت های روابط عمومی به تاثیرات این ویروس بر ارتباطات اجتماعی می پردازد و می گوید: یکی از تأثیرات کرونا بر ارتباطات، کاهش تعاملات اجتماعی است. کرونا باعث تغییرات اساسی در ارتباطات چهره به چهره شد و جمع های ما کوچک شدند. همچنین حضور و فیزیک افراد جای خود را به تصاویر مجازی داد.
دوشنبه، 26 آبان 1399 - 20:26

گزارش برگزاری وبینار تخصصی نظرسنجی و روابط عمومی برتر گزارش برگزاری وبینار تخصصی نظرسنجی و روابط عمومی برتر
وبینار تخصصی نوانگار با موضوع «نظرسنجی و روابط‌عمومی برتر» با حضور مدیران و کارشناسان حوزه روابط عمومی دستگاه‌ها و نهادهای آذربایجان شرقی به همت مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران، سازمان جهاددانشگاهی استان و با همکاری اداره کل روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.
سه شنبه، 29 مهر 1399 - 15:09

آن روی بازاریاب‎های روابط عمومی بالای ترجیحا خانم چه شکلی است؟ آن روی بازاریاب‎های روابط عمومی بالای ترجیحا خانم چه شکلی است؟
اگر به آگهی های دعوت به همکاری بازاریابی توجه کنید غالبا به نیروی خانم نیاز دارند و در آگهی های خود، تجرد، آراستگی بیش از حد و روابط‌عمومی بالا را از ملزومات استخدام می دانند.
دوشنبه، 17 شهریور 1399 - 01:08

 گزارش نشست «ژورنالیسم ورزشی در ایران» گزارش نشست «ژورنالیسم ورزشی در ایران»
نشست «ژورنالیسم ورزشی در ایران» با هدف ارائه و نقد گزارش پژوهش انجام‌شده در پژوهشکده فرهنگ پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات با حضور امیر حاج رضایی (کارشناس فوتبال)، پژمان راهبر (سردبیر وب‌سایت ورزش سه)، محمد هدایتی (محقق اجتماعی و مجری پژوهش) و با دبیری مصطفی اسدزاده (پژوهشگاه فرهنگ‌، هنر و ارتباطات) چهارشنبه 25 تیر 99 به صورت مجازی برگزار شد.
شنبه، 28 تیر 1399 - 20:00

گزارش نشست مجازی «وضعیت رسانه‌های چاپی در دوران کرونا» گزارش نشست مجازی «وضعیت رسانه‌های چاپی در دوران کرونا»
نشست مجازی «وضعیت رسانه‌های چاپی در دوران کرونا»از سلسله پیش‌نشست‌های همایش ملی پیامدهای فرهنگی و اجتماعی کرونا با حضور دکتر مجید رضاییان، دکتر علی‌اکبر قاضی‌زاده و دکتر داود نعمتی انارکی سه شنبه ۲۴ تیر ۹۹ ازسوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار شد.
شنبه، 28 تیر 1399 - 19:49

گزارش/ چالش‌ها و آسیب‌های روابط عمومی گزارش/ چالش‌ها و آسیب‌های روابط عمومی
در عصر حاضر، اعتماد سازی، برجسته سازی، فرهنگ سازی، بستر سازی و مدیریت افکار عمومی، رویکردهای جدید به روابط عمومی است که بدون توجه به این امور، روابط عمومی یک دستگاه، نهاد یا مجموعه در پیشبرد کارهای خود موفق نخواهد بود.
دوشنبه، 29 اردیبهشت 1399 - 09:01

 گزارش برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت صمت گزارش برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت صمت
مشاور عالی وزیر صنعت، معدن و تجارت در اولین جلسه شورای هماهنگی روابط‌عمومیهای وزارت صمت در سال ۹۹ تاکید کرد: امروز همراه با جنگ اقتصادی که به کشورمان تحمیل شده است شاهد یک جنگ روانی و رسانه ای سنگین نیز هستیم.
یکشنبه، 14 اردیبهشت 1399 - 22:48

گزارش برگزاری نشست سالانه مسئولان روابط عمومی مراکز استانی حوزه هنری گزارش برگزاری نشست سالانه مسئولان روابط عمومی مراکز استانی حوزه هنری
نشست سالانه مسئولان روابط‌عمومی مراکز استانی حوزه هنری روز پنجشنبه 5دی‌ماه به میزبانی حوزه هنری خراسان رضوی در مشهد مقدس و با حضور محسن مومنی شریف رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد.
شنبه، 7 دی 1398 - 12:09

در کرسی آزاد اندیشی رسانه‌ای دولت، رسانه‌ها و اعتراضات بنزینی/ آیا مطبوعات نباید به رسالت خود در افزایش قیمت عمل می‌کردند؟ در کرسی آزاد اندیشی رسانه‌ای دولت، رسانه‌ها و اعتراضات بنزینی/ آیا مطبوعات نباید به رسالت خود در افزایش قیمت عمل می‌کردند؟
آتیش زدن پمپ بنزین‌ها قابل جبران است اما بی‌اعتمادی مردم جبران پذیر نیست‌. دولت به رسانه اعتقاد ندارد و از آن استفاده حداقلی می‌کند. دولت در زمینه های مختلف، قائل به پیوست رسانه ای نیست. از همین رو ما شاهد پراکندگی تیم رسانه ای دولت هستیم.
سه شنبه، 3 دی 1398 - 09:21

بسیاری از ناشران خود را بی‌نیاز از روابط عمومی‌ می‌دانند بسیاری از ناشران خود را بی‌نیاز از روابط عمومی‌ می‌دانند
همه ما می‌دانیم طراحی یک استراتژی تبلیغاتی مناسب برای حضور مؤثر در شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی تا چه اندازه می‌تواند برای ناشران ارزشمند باشد و برای رسیدن به خوانندگان، علاوه بر ایجاد سکوهای تبلیغاتی و بازاریابی جدید، باید از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود نیز استفاده کرد.
چهارشنبه، 29 آبان 1398 - 11:19

گزارش آیین نکوداشت دکتر یونس شکرخواه گزارش آیین نکوداشت دکتر یونس شکرخواه
آیین نکوداشت دکتر یونس شکرخواه به پاس ۳۵ سال فعالیت در عرصه روزنامه‌نگاری با حضور اهالی ارتباطات در محل فرهنگسرای رسانه برگزار شد؛ آیینی که ارتباطاتی‌ها و دوستداران شکرخواه تعابیر خود را درباره‌اش گفتند و انتظارشان از گام بعدی این روزنامه‌نگار پیشکسوت را مطرح کردند.
چهارشنبه، 17 مهر 1398 - 10:07

حلقه های گمشده ارتباط دوسویه روابط عمومی با رسانه حلقه های گمشده ارتباط دوسویه روابط عمومی با رسانه
خبرنگاران و روابط عمومی ها اگرچه در بیشتر موارد همسو کار می کنند و هدف همه آنها اگاهی دادن به جامعه است اما گاهی در این بین مشکلاتی هم رخ می دهد، این در حالی است که گاه فراموش می شود روابط عمومی پیشانی نهاد و سازمان است و رسانه ها به عنوان نماینده افکار عمومی، بهترین ابزار برای سنجش عملکرد سازمان ها هستند، خبرنگار و رسانه نباید به صورت مطلق در خدمت روابط عمومی ها باشند بلکه باید در مسیر اصلی وظایف خود که همان روشنگری و آگاهی بخشی است حرکت کنند.
شنبه، 19 مرداد 1398 - 13:32

گزارش برگزاری سومین نشست تخصصی-توجیهی مسئولین روابط عمومی بیمه ایران گزارش برگزاری سومین نشست تخصصی-توجیهی مسئولین روابط عمومی بیمه ایران
سومین نشست تخصصی، توجیهی مسئولین روابط عمومی استان های کشور با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران و کارشناسان حوزه اطلاع­رسانی شرکت سهامی بیمه ایران در روزهای 16 و 17 مرداد ماه در تهران برگزار شد.
جمعه، 18 مرداد 1398 - 18:00

گزارش برگزاری نشست هم اندیشی هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی گزارش برگزاری نشست هم اندیشی هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی
نشست هم اندیشی هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی ،نهادهای دولتی،بانکها و شرکتهای خصوصی در سالن اجتماعات بانک ملی برگزار گردید.
پنجشنبه، 23 خرداد 1398 - 09:34

میزگرد/ جایگاه روابط عمومی‌ها تضعیف شده است میزگرد/ جایگاه روابط عمومی‌ها تضعیف شده است
بعد از مدیریت ارشد سازمان، این مدیران روابط عمومی‌های هستند که می‌توانند با ابزار اطلاع رسانی و تبلیغات همچنین تعامل دوسوی با رسانه‌ها پلی محکم برای همدلی دستگاه‌های اجرایی با اصحاب رسانه باشند.
چهارشنبه، 8 خرداد 1398 - 13:35

 گزارش برگزاری آیین چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های اصفهان گزارش برگزاری آیین چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های اصفهان
آیین چهاردهمین جشنواره روابط عمومی همراه با معرفی و تجلیل از آثار برتر عصر امروز ـ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸ـ در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
دوشنبه، 30 اردیبهشت 1398 - 06:54

گزارش برگزاری گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات در سنندج گزارش برگزاری گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات در سنندج
مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات با حضور مسئولان و مدیران روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کردستان برگزار شد.
دوشنبه، 30 اردیبهشت 1398 - 06:53

حال خوب روابط عمومی باشیم حال خوب روابط عمومی باشیم
یک روابط عمومی خوب، نیاز به سه اصل اساسی دارد که با نبود یکی از آنها، ممکن است کارکرد آن به شدت مختل شود. این سه اصل و یا بهتر بگوییم اضلاع مثلث روابط عمومی «نگاه مدیریت»، «مخاطبان» و «دانش، نگرش و تجربه روابط عمومی» هستند که اگر یکی از آنها نباشد، شک نکنید که روابط عمومی به همان جایگاه نصب بنرهای مناسبتی و فرمایشی تنزل خواهد یافت.
شنبه، 28 اردیبهشت 1398 - 01:06

مطالعات خبر از اختلافات میان مدیرعامل و بخش روابط عمومی در زمینه‌ی اهداف ارتباطی، مشکلات و فناوری می‌‌دهند مطالعات خبر از اختلافات میان مدیرعامل و بخش روابط عمومی در زمینه‌ی اهداف ارتباطی، مشکلات و فناوری می‌‌دهند
معمولاً بهتر است که اهداف خودتان را در راستای اهداف مافوقتان قرار دهید، علی‌الخصوص وقتی آن مافوق مدیرعامل شما باشد. اما یک بررسی جدید توسط «مرکز روابط عمومی در یواس‌سی آننبرگ » نشان می‌دهد که برخی از متخصصان روابط عمومی شرکت‌ها، چنین رویکردی را ندارند.
شنبه، 14 اردیبهشت 1398 - 00:51

کارایی روابط عمومی ها تنزل پیدا کرده است کارایی روابط عمومی ها تنزل پیدا کرده است
متاسفانه کارایی روابط عمومی به شدت تنزل پیدا کرده است و عدم تخصص اشخاصی که در روابط عمومی مشغول به کار هستند و همچنین نبود یک سخنگوی خوب که بتواند اقدامات و عملکرد دستگاه‌ها را ارائه کند باعث شده که امروز ما می بینیم این واحد -روابط عمومی- به پایین ترین سطح خود رسیده است.
جمعه، 30 فروردین 1398 - 21:58

گزارش برگزاری نشست تخصصی رسانه و بحران گزارش برگزاری نشست تخصصی رسانه و بحران
انجمن علمی دانشکده ارتباطات و رسانه دانشگاه صداوسیما نشست تخصصی رسانه و بحران را با موضوع «بررسی عملکرد رسانه‌ها در حادثه سیل نوروز ۹۸» برگزار کرد.
یکشنبه، 25 فروردین 1398 - 23:53

آخرین اخبار از بحران سیل در کشور/ بیشتر بخوانید/ 16 فروردین آخرین اخبار از بحران سیل در کشور/ بیشتر بخوانید/ 16 فروردین
بارندگی‌های بی‌سابقه در کشور طی چند روز گذشته مناطق بسیار وسیعی را زیر آب برده و در استان های گلستان، فارس، مازندران، لرستان و خوزستان خسارات انسانی و مالی فراوانی برجای گذاشته است.
چهارشنبه، 7 فروردین 1398 - 15:03

 گزارش برگزاری مجمع اعضای شورای روابط عمومی های استان همدان/ روابط عمومی های برتر استان همدان گزارش برگزاری مجمع اعضای شورای روابط عمومی های استان همدان/ روابط عمومی های برتر استان همدان
سند اطلاع رسانی شامل شرح وظایف کامل هر یک از دستگاه ها در امر اطلاع رسانی است تا با مبنا قرار دادن آن، بر اساس این برنامه حرکت کنند. ایجاد تحرک در حوزه رسانه ای استان با توجه به افزایش انتظارات مردم و نیاز جامعه به اطلاع رسانی شفاف و بی کم و کاست را می توان از دیگر علل تدوین این سند دانست.
سه شنبه، 14 اسفند 1397 - 23:20

مناقشه عجیب بر سر یک روابط عمومی! / منتقدان: برخی رسانه ها پولکی شده اند و نمک گیر! مناقشه عجیب بر سر یک روابط عمومی! / منتقدان: برخی رسانه ها پولکی شده اند و نمک گیر!
در این انتقادات ضمن حمله به عملکرد روابط عمومی دانشگاه گاها برخی رسانه ها هم به پولکی شدن و نمکگیر شدن متهم شده اند!
پنجشنبه، 27 دی 1397 - 16:56

گزارش کامل برگزاری میزگرد آسیب شناسی حوزه روابط عمومی گزارش کامل برگزاری میزگرد آسیب شناسی حوزه روابط عمومی
به اعتقاد حاضران در میزگرد ایرنا، برای عملکرد خوب روابط عمومی باید زیرساخت ها فراهم باشد و مبنای انتخاب روابط عمومی شایسته سالاری و بر اساس ضابطه باشد.
دوشنبه، 3 دی 1397 - 11:34

جوایز عکاسی طنزحیات وحش ۲۰۱۸ جوایز عکاسی طنزحیات وحش ۲۰۱۸
از بین هزاران شرکت کننده از سراسر جهان در این مسابقه مری مک گوان ازتامپا درایالت فلوریدای آمریکا با این عکس برنده شد:
جمعه، 2 آذر 1397 - 01:26

گزارش برگزاری همایش سواد رسانه‌ای گزارش برگزاری همایش سواد رسانه‌ای
آیین افتتاحیه همایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی با محوریت خانواده امروز (19آبان ماه) در ساختمان مرکزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
شنبه، 19 آبان 1397 - 14:23

روابط عمومی، مطالبه گر یا توجیه گر روابط عمومی، مطالبه گر یا توجیه گر
نگاه بسیاری از مسئولان به روابط عمومی ها مصرفی، ابزاری و تبلیغاتی است که شاید همین امر یکی از دلایلی است که با یک نگاه سطحی به سایت روابط عمومی ادارات مشخص می شود مطالب چندان به روز نیست و محتوای تحلیلی و تفسیری در سایت وجود ندارد.
دوشنبه، 14 آبان 1397 - 12:40

گزارش کامل برگزاری پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران گزارش کامل برگزاری پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
دوشنبه 30 مهر ماه سال یک هزار و سیصد و نود و هفت در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی ایران، پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی با موضوع «برنامه ریزی بر پایه سناریو در روابط عمومی» در حالی برگزار شد که در جمع اساتید برجسته و اندیشمندان علوم ارتباطات، مدیران و کارشناسان روابط عمومی های نهادها و سازمانهای مختلف، شاهد اعطاء جایزه دکتر نطقی بنیانگذار روابط عمومی در ایران به پروفسور حسن بشیر استاد دانشگاه امام صادق (ع) بودیم. رویدادهایی که پیش از آغاز سخنرانی های علمی کنفرانس، در بخش افتتاحیه بوقوع پیوست.
چهارشنبه، 2 آبان 1397 - 21:18

گزارش برگزاری کارگاه آموزشی مالیات‌های مستقیم برای اصحاب رسانه‌/ رسانه ها از پرداخت مالیات معاف است گزارش برگزاری کارگاه آموزشی مالیات‌های مستقیم برای اصحاب رسانه‌/ رسانه ها از پرداخت مالیات معاف است
عضو شورای عالی مالیاتی کشور گفت: مطابق قانون مالیات‌های مستقیم، تولید، توزیع و نشر خبر و اطلاعات مشمول مالیات بر نرخ صفر شده و از پرداخت مالیات معاف هستند.
دوشنبه، 16 مهر 1397 - 12:58

استمرار انزوای رسانه‌ای سازمان منطقه آزاد اروند استمرار انزوای رسانه‌ای سازمان منطقه آزاد اروند
مدیرعامل سازمان طویل و عریض سازمان منطقه آزاد اروند طی 5 سال فعالیت نتوانسته روابط عمومی این سازمان را به جایگاه واقعی خود برساند همچنین مدیریت روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند در آستانه یک‌ساله شدن نیز نتوانسته این سازمان را از انزوای رسانه‌ای خارج کند.
یکشنبه، 18 شهریور 1397 - 13:12

تشریح سه دوره نظام روابط عمومی از منظر جامعه شناسی تشریح سه دوره نظام روابط عمومی از منظر جامعه شناسی
نظام روابط عمومی ها را می توان به 3 دوره تقسیم بندی کرد: دوره ای که روابط عمومی ها، روابط عمومی آقای رئیس بودند ویترین سازمان؛ یعنی سعی می کنند سازمانشان را هر طور که شده در چشم مردم زیبا جلوه دهند روابط عمومی ها در یک فضای مثلثی کار می کنند که رئوس آن را "مردم، سازمان و توسعه "شکل می دهند.
یکشنبه، 11 شهریور 1397 - 21:26

سفره هفت سین با سبزه زیباست سفره هفت سین با سبزه زیباست
کم کم نفس‌های سال 96 به شماره افتاده و همه منتظریم سال جدید با تمام آداب و رسوم و زیبایی هایش از راه برسد. در بین تمام این آداب و رسوم، هفت سین از اهمیت زیادی برخوردار است.
چهارشنبه، 23 اسفند 1396 - 11:36

گزارش برگزاری نخستین نشست شورای روابط عمومی های سازمان برنامه و بودجه گزارش برگزاری نخستین نشست شورای روابط عمومی های سازمان برنامه و بودجه
نخستین نشست شورای هماهنگی روسا و نمایندگان حوزه‌های اطلاع‌رسانی و روابط عمومی مرکز، استان‌ها و واحدهای تابعه به همت مرکز اطلاع‌رسانی، ‌روابط‌عمومی و اموربین‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور روز یکشنبه ۲۴ دی ماه در محل این سازمان برگزار شد.
دوشنبه، 25 دی 1396 - 21:27

گزارش دومین نشست هم اندیشی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان قزوین گزارش دومین نشست هم اندیشی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان قزوین
دومین نشست هم اندیشی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان قزوین پایان هفته جاری با حضور استاندار برگزار می شود.
سه شنبه، 19 دی 1396 - 20:48

گزارش برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گزارش برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی
مراسم تکریم دکتر محمدمهدی جولایی و معارفه رضا همدانچی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر محمدصادق ضیائی مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی و کارکنان این حوزه ظهر امروز در سازمان مرکزی برگزار شد.
سه شنبه، 16 آبان 1396 - 00:57

گزارش برگزاری همایش کارشناسان روابط عمومی بانک ملی ایران گزارش برگزاری همایش کارشناسان روابط عمومی بانک ملی ایران
همایش کارشناسان روابط عمومی بانک ملی ایران نهم آبان ماه 1396 در سالن همایش حافظ این بانک برگزار شد.
سه شنبه، 9 آبان 1396 - 22:48

نگاهی به وضعیت عکاسی تبلیغاتی در ایران نگاهی به وضعیت عکاسی تبلیغاتی در ایران
عکاسی تبلیغاتی همان‌طور که از نامش پیداست، برای تصویری پیام یا محتوای تبلیغات به وجود می‌آید. عکس تبلیغاتی براساس فکر کلی و ترسیم شده توسط مدیر هنری و بنا به خواست طراح گرافیک پدید می‌آید. همه ویژگی‌های کار گرافیک باید در عکاسی تبلیغاتی نیز باشد. ساده، صریح و روشن مفهوم خود را بیان کند.
دوشنبه، 17 مهر 1396 - 23:13

نظرسنجی: چگونه روزنامه نگاران در سال 2017 از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند؟ نظرسنجی: چگونه روزنامه نگاران در سال 2017 از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند؟
داده ها نشان می دهند که شبکه هایی مانند فیس بوک و گوگل پلاس، ابزار ارجح برای روزنامه نگاران هستند اما تنها 5 درصد از پاسخ دهندگان تنها از یک کانال رسانه اجتماعی استفاده می کنند.
چهارشنبه، 29 شهریور 1396 - 11:00

درگفتگو با اساتید و صاحب نظران مطرح شد: اهمیت پایش و تحلیل رسانه‌ها از سوی روابط عمومی‌ها درگفتگو با اساتید و صاحب نظران مطرح شد: اهمیت پایش و تحلیل رسانه‌ها از سوی روابط عمومی‌ها
با توجه به این که اساساً روابط عمومی فرآیندی دو طرفه ارتباطی است، کار پایش ورصد و تحلیل رسانه‌ها به نوعی این دو طرفه بودن را معنی‌دار می‌سازد. در واقع به هیچ شکل دیگری پیام دو طرفه در ارتباطات جمعی معنادار نمی‌شود.
سه شنبه، 10 مرداد 1396 - 09:46

این دولت بلندگو می‌خواهد این دولت بلندگو می‌خواهد
به باور بسیاری، حوزه اطلاع رسانی رئیس جمهور مستلزم یک خانه تکانی اساسی است و ایجاد تحول و دگرگونی در تیم رسانه‌ای دولت باید در زمره اولویت‌های تغییرات حسن روحانی در دولت دوازدهم قرار گیرد.
پنجشنبه، 4 خرداد 1396 - 08:14

گزارش برگزاری جشنواره تجلیل از روابط عمومی های برتر استان قزوین گزارش برگزاری جشنواره تجلیل از روابط عمومی های برتر استان قزوین
جشنواره تجلیل از روابط عمومی های برتر استان قزوین روز سه شنبه باحضور فریدون همتی استاندار، کشفی مشاور ارشد استاندار، مدیران دستگاههای اجرایی در استانداری قزوین برگزار شد.
سه شنبه، 2 خرداد 1396 - 16:10

گزارش برگزاری  سومین همایش و جشن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گزارش برگزاری سومین همایش و جشن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سومین همایش و جشن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی روز چهارشنبه 27 اردیبهشت در تالار وحدت برگزار شد.
چهارشنبه، 27 اردیبهشت 1396 - 16:32

پربازدیدترین مطالب شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران/ شارا در سال 1395 پربازدیدترین مطالب شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران/ شارا در سال 1395
سال 1395 را در حالی به پایان می بریم که بالغ بر 7 هزار مطلب (اعم از یادداشت، مقاله، خبر و گزارش) در شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) طی این سال منتشر شده است.
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 10:10

گزارش/  شبکه‌های اجتماعی، جایگزین روزنامه‌نگاری حرفه‎ای نیستند- بخش نخست چالش‌های روزنامه‌نگاری‌ نوین گزارش/ شبکه‌های اجتماعی، جایگزین روزنامه‌نگاری حرفه‎ای نیستند- بخش نخست چالش‌های روزنامه‌نگاری‌ نوین
هنوز فصل کوچیدن روزنامه‌نگاری حرفه‌ای‎ professional Jounalism‏ به جهان وب، فرا نرسیده است؛ اما به زودی فرا می‌رسد، ولی اینک فصل هماوردی است و نه کوچ یکسره به جهان رویا(مجازی!).
دوشنبه، 16 اسفند 1395 - 18:05

سخنرانی دکتر حسن بشیر دبیر کمیته علمی در کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران سخنرانی دکتر حسن بشیر دبیر کمیته علمی در کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
روابط عمومی های امروزین به دنبال این ارزش هستند و این ارزش در حال شکل گیری جدی در سازمان ها و روابط عمومی ها است که توسط همه دست اندرکاران روابط عمومی مورد توجه قرار گرفته است. این خود یک ارزش واقعی به شمار می آید که نتیجه توجه و دقت و کار و تفکر دائمی در حوزه روابط عمومی است که توسط خانواده بزرگ روابط عمومی ها به مثابه یک آرمان بزرگ در حال نهادینه شدن است.
جمعه، 17 دی 1395 - 19:08

گزارش/ روابط عمومی بین المللی، ارزیابی، نقش وجایگاه آن در ایران گزارش/ روابط عمومی بین المللی، ارزیابی، نقش وجایگاه آن در ایران
روابط عمومی بین المللی از موضوعاتی است که دراین حوزه کمتر بدان پرداخته شده است، در صورتی که نقش مهم وتعیین کننده ای درتصویرسازی درست ایران در زمینه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و... در عرصه بین المللی و جهانی دارد.
چهارشنبه، 24 شهریور 1395 - 07:09

گزارش/ مهمترین آسیب ها و چالش های روابط عمومی در ایران گزارش/ مهمترین آسیب ها و چالش های روابط عمومی در ایران
با اینکه روابط عمومی بیش از 60 سال از عمرش در ایران می گذرد به نظرمن هنوز در دوران نوباوگی است و تکامل نیافته است، که این موضوع علل مختلفی دارد.
دوشنبه، 22 شهریور 1395 - 08:01

گزارش برگزاری یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی گزارش برگزاری یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
این جشنواره با همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه‌ها، روابط عمومی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه تهرانی و استانی در مرکز همایش های بین المللی المپیک برگزار شد.
شنبه، 26 تیر 1395 - 08:05

کارنامه 11 ساله "جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی" کارنامه 11 ساله "جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی"
انجمن متخصصان روابط عمومی با هدف سنجش شرایط کیفی انتشارات روابط عمومی و ارایه الگو و معرفی سازمان­ها و نهادهای توانمند و موفق در این زمینه برگزاری جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دستور کار خود قرار داده است.
شنبه، 5 تیر 1395 - 07:21

گزارش/ جایگاه ایران در نوآوری و خلاقیت جهانی گزارش/ جایگاه ایران در نوآوری و خلاقیت جهانی
میزان تولیدات نوآورانه ایران، ‌این کشور را در رتبه صد و شانزدهم دنیا قرار داده است. میزان کل صادرات کالاهای نو ایران تنها ۵ /۰ درصد از کل صادرات ایران بوده که منجرشده تا ایران در رتبه پنجاه و هفتم دنیا بایستد.
یکشنبه، 23 خرداد 1395 - 15:41

فعالیت ‎های روابط عمومی فولاد    مبارکه   اصفـهان فعالیت ‎های روابط عمومی فولاد    مبارکه   اصفـهان
روابط عمومی در شرکت فولاد مبارکه مجموعه ای از فعالیت های ارتباطی، فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی را پوشش می دهد. روابط عمومی فولاد مبارکه دارای پنج حوزه فرآیندی مختلف است که به نوعی فرآیند اصلی «ارتباطات و مسئولیت های اجتماعی» شرکت را پوشش می دهند. این حوزه های فعالیت عبارتند از:
دوشنبه، 10 خرداد 1395 - 22:08

گزارش برگزاری نخستین گردهمایی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان کردستان گزارش برگزاری نخستین گردهمایی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان کردستان
استاندار کردستان با تاکید بر نقش دوسویه‌ روابط عمومی‌ها در انتشار اخبار و رویدادهای سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی گفت: روابط عمومی ها پیشانی نهادها و سازمان ها در ارتباط با مردم است.
یکشنبه، 9 خرداد 1395 - 00:13

گزارش برگزاری همایش سراسری روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گزارش برگزاری همایش سراسری روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سومین همایش سراسری روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان ها و شرکت های وابسته صبح امروز برگزار شد.
شنبه، 8 خرداد 1395 - 14:00

تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها، فرجام یک تصمیم،تهدیدات وچالش ها تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها، فرجام یک تصمیم،تهدیدات وچالش ها
بی توجهی به واحدی مهم و تاثیرگذار با عنوان روابط عمومی می تواند در روابط مردم و دولت اخلال ایجاد کند و کاری غیر کارشناسی و غیر حرفه ای است.
چهارشنبه، 5 خرداد 1395 - 07:58

روابط عمومی ها و جایگاه آنان در مسیر اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد اطلاعات روابط عمومی ها و جایگاه آنان در مسیر اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد اطلاعات
با توجه به اهمیت این قانون و از سویی دیگر نقشی که واحدهای روابط عمومی در سازمانها و دستگاههای برای اجرایی کردن آن بر عهده دارند به سراغ اساتید و صاحب نظران علوم ارتباطات و روابط عمومی رفته و در این زمینه از نظرات آنان بهر ه مند شدیم، آنچه در ذیل می آید حاصل این گفتگوهاست.
شنبه، 1 خرداد 1395 - 07:13

گزارش ویدیویی دومین همایش و جشن ملی ارتباطات و روابط عمومی گزارش ویدیویی دومین همایش و جشن ملی ارتباطات و روابط عمومی
دومین همایش و جشن بزرگ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی صبح امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت به همت انجمن متخصصان روابط عمومی، بنیاد رودکی، دانشگاه جامع علمی کاربردی (فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران) و موسسه کارگزار روابط عمومی در تالار وحدت برگزار شد.
سه شنبه، 28 اردیبهشت 1395 - 23:53

گزارش برگزاری دومین همایش و جشن ملی ارتباطات و روابط عمومی گزارش برگزاری دومین همایش و جشن ملی ارتباطات و روابط عمومی
دومین همایش و جشن بزرگ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی صبح امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت به همت انجمن متخصصان روابط عمومی، بنیاد رودکی، دانشگاه جامع علمی کاربردی (فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران) و موسسه کارگزار روابط عمومی در تالار وحدت برگزار شد.
سه شنبه، 28 اردیبهشت 1395 - 15:51

  گزارش برگزاری نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مازندران گزارش برگزاری نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مازندران
معاون استاندار و رییس شورای اطلاع رسانی استان، با اشاره به این که باید اقدامات موثر دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف به درستی منعکس شود، گفت: امروز همدلی در حوزه رسانه در راستای تحقق برنامه های کشور و اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری یک ضرورت است.
پنجشنبه، 16 اردیبهشت 1395 - 15:34

عملکرد روابط عمومی های شرکت های وارداتی خودرو بررسی شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- هنوز یک روز از انتشار نظر سنجی، تحقیق، بررسی و عملکرد روابط عمومی های شرکت های وارداتی خودرو در زمینه ارتباط با رسانه ها نگذشته بود که شاهد برخوردهای متفاوت این شرکت ها و در کل خودروسازان بودیم.
چهارشنبه، 19 اسفند 1394 - 15:54

گزارش نخستین گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمان‌های نظام مهندسی معدن سراسر کشور گزارش نخستین گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمان‌های نظام مهندسی معدن سراسر کشور
در این مراسم که مسئولان روابط عمومی سازمان‌های نظام مهندسی معدن در استان‌های مختلف کشور و تنی چند از متخصصان حوزه روابط عمومی و ارتباطات حضور داشتند، ضمن اشاره به جایگاه روابط عمومی‌ها و اهمیت آن برای رسیدن به اهداف تعریف شده در بخش معدن، به بحث و تبادل نظر پرداختند.
چهارشنبه، 23 دی 1394 - 11:57

گزارش نشست ماهانه‏ انجمن روابط‏ عمومی ایران گزارش نشست ماهانه‏ انجمن روابط‏ عمومی ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یکصد و هشتاد و ششمین نشست انجمن روابط‏ عمومی ایران در تاریخ دوم دی‏ماه در سالن اجتماعات پژوهشکده‏ پولی و بانکی بانک مرکزی با حضور مسوولان و علاقمندان حوزه‏ روابط ‏عمومی برگزار شد.
سه شنبه، 15 دی 1394 - 10:10

روابط عمومی در آذربایجان شرقی، پلی به سوی بیراهه روابط عمومی در آذربایجان شرقی، پلی به سوی بیراهه
روابط عمومی در فضای آکادمیک، پل ارتباطی بین مخاطب و سازمان متبوع خویش محسوب می شود؛ این در حالی است که روابط عمومی برخی سازمان ها در آذربایجان شرقی به اندازه ای از این مسیر منحرف هستند که به عامل ایجاد فاصله بین مخاطب و سازمان خود تبدیل شده اند.
چهارشنبه، 27 آبان 1394 - 11:07

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات به روایت مدیران روابط عمومی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات به روایت مدیران روابط عمومی
به گزارش شارا؛ بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات به پایان رسید و آنچه که از نمایشگاه شاهد بودیم به مرور تجربه ای خواهد شد برای سال های آینده اما کسانی بوند در میان مطبوعاتی ها که به طور مستقیم با مردم و هنرمندان ارتباط داشتند و آنها کسانی نبودند جز غرفه داران که بهتر از هر کسی می توانند از کیفیت نمایشگاه امسال بگویند.
جمعه، 22 آبان 1394 - 21:41

گزارش نشست تخصصی رسانه و بحران گزارش نشست تخصصی رسانه و بحران
سیزدهمین نشست تخصصی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها با موضوع «رسانه و بحران» پیش از ظهر امروز دوشنبه ۱۳ مهر با حضور جمعی از استادان ارتباطات در محل این دفتر در تهران برگزار شد.
دوشنبه، 13 مهر 1394 - 16:15

گزارش/ روابط عمومی بالا توجیهی برای استفاده ابزاری از فروشندگان خانم گزارش/ روابط عمومی بالا توجیهی برای استفاده ابزاری از فروشندگان خانم
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- حجم زیادی از زنان که تصمیم گرفته اند شاغل شوند و چون جایی برای کار پیدا نکردند و شدند" فروشنده" فرو شندگانی با اصطلاح با روابط عمومی بالا ومزایای اندک، شغلی که نیاز مند نظارت و توجه جدی در حیطه امور بانوان است.
پنجشنبه، 26 شهریور 1394 - 10:30

گزارش کارگاره آموزشی مهارت ها و شیوه های سرمقاله نویسی/ نوشتن را باید از خواندن آموخت! گزارش کارگاره آموزشی مهارت ها و شیوه های سرمقاله نویسی/ نوشتن را باید از خواندن آموخت!
هم زمان با برگزاری دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی،‌ کارگاره آموزشی مهارت ها و شیوه های سرمقاله نویسی برگزار شد. در این کارگاه دکتر احمد توکلی در خصوص نوشتن مقاله و سرمقاله،‌ تکنیک ها و الزامات نوشتن و مقاله نویسی و دیگر موضوعات مرتبط،‌ مطالبی کاربردی را برای شرکت کنندگان دراین دوره بیان کرد. آنچه می خوانید گزارش اجمالی این کارگاه است.
یکشنبه، 8 شهریور 1394 - 13:53

گزارش نشست علمی انجمن روابط عمومی/ روابط عمومی معنی گرا، اعتمادساز و رقابتی است گزارش نشست علمی انجمن روابط عمومی/ روابط عمومی معنی گرا، اعتمادساز و رقابتی است
معناگرایی در روابط عمومی تجربه ای با پیشینه طولانی است که ما در ایران آن گونه که باید و شاید نتوانسته ایم این رویکرد به روابط عمومی را در عمل به انجام برسانیم. این گونه از روابط عمومی در کشور ما اساسا نتوانسته است،‌ مستقر، ‌درک،‌تبیین و تحلیل و عملیاتی شود.
چهارشنبه، 4 شهریور 1394 - 22:50

گزارش کارگاه مستند سازی در روابط عمومی گزارش کارگاه مستند سازی در روابط عمومی
همزمان با برگزاری دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، که با همت انجمن متخصصان روابط عمومی صورت گرفت، کارگاه "مستند سازی در روابط عمومی" در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. در این کارگاه که با حضور بیش از 90 نفر از کارشناسان و مدیران حوزه روابط عمومی و ارتباطات برگزارشد علی فروز فر، از مدرسان حوزه روابط عمومی و داوران این جشنواره در ارتباط با مستندسازی در روابط عمومی سخن گفتند.
شنبه، 31 مرداد 1394 - 18:35

گزارش برگزاری کارگاه تخصصی مسئولیت اجتماعی گزارش برگزاری کارگاه تخصصی مسئولیت اجتماعی
این کارگاه که در راستای برگزاری نخستین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری برگزار شده است، توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و موسسه کارگزار روابط عمومی مدیریت و با همراهی و مشارکت رابط عمومی شبکه بانکی به اجرا در آمده است.
شنبه، 24 مرداد 1394 - 19:12

گزارش برگزاری کارگاه آموزشی "خبر نویسی اقتصادی" گزارش برگزاری کارگاه آموزشی "خبر نویسی اقتصادی"
نخستین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری فردا 25 مردادماه در هتل المپیک تهران برگزار می شود. در همین ارتباط کارگاه آموزشی "خبر نویسی اقتصادی" با نگاهی کوتاه به تکنیک ها و تاکتیک های پوشش اخبار بانک و بورس با حضور کارشناسان و دست اندرکاران حوزه روابط عمومی و ارتباطات شبکه بانکی کشور توسط دکتر محسن ایلچی برگزار شد.
شنبه، 24 مرداد 1394 - 19:04

مستند سازی در روابط عمومی، ضرورتی انکارناپذیر مستند سازی در روابط عمومی، ضرورتی انکارناپذیر
همزمان با برگزاری دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، کارگاه "مستندسازی در روابط عمومی" با حضور جمع کثیری از مدیران و کارشناسان حوزه روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد. با توجه به اهمیت امر مستندسازی در روابط عمومی، به سراغ جمعی از اعضای هیات مدیره و کارشناسان روابط عمومی رفته ایم و نظر آنان را در خصوص مستندسازی در روابط عمومی جویا شده ایم که حاصل آن را در ادامه می خوانید:
پنجشنبه، 15 مرداد 1394 - 00:19

گوئل کهن: چیزی که در روابط عمومی متوقف باقی مانده بحث بومی سازی است گوئل کهن: چیزی که در روابط عمومی متوقف باقی مانده بحث بومی سازی است
مولف کتاب مردم‌داری روابط عمومی در ایران به بومی سازی روابط عمومی اشاره کرد و گفت: چیزی که در روابط عمومی متوقف باقی مانده بحث بومی سازی است. باید این مفهوم را پرورش دهیم. اینکه کارگزینی را با روابط عمومی یکی بدانیم غلط است. کارگزینی تقسیم و طبقه بندی می کند اما روابط عمومی طبقه نمی بیند. من فکر می کنم بهترین کاری که باید کرد تولید فکر است.
پنجشنبه، 7 خرداد 1394 - 18:16

روابط عمومی‌ها نیازمند قانون جامع روابط عمومی‌ها نیازمند قانون جامع
مهمترین وظیفه روابط عمومی‌ها تعامل دوسویه، شفاف، صادقانه و خدمتگزارانه میان مردم و دولت است که در سایه همدلی و همزبانی می‌تواند بخوبی شکل بگیرد. این وضعیت اگر به شکل صحیح و شفاف و بر اساس صداقت و صراحت بیان شکل بگیرد می‌تواند به عنوان الگویی جهانی در سطح منطقه و جهان مطرح شود که امروزه بشدت جامعه جهانی نیازمند چنین رویکردهایی است که بر اساس فضیلت، اخلاق و انسان دوستی واقعی شکل گیرد.
پنجشنبه، 31 اردیبهشت 1394 - 12:46

هنر هشتم در ایران ناپختگی در 60 سالگی هنر هشتم در ایران ناپختگی در 60 سالگی
روابط عمومی می‌تواند حتی از بحران‌ها جلوگیری کند و در واقع نقش یک سنسور را در سازمان دارد. ظرفیت‌های موجود در این حوزه باید حائز اهمیت بوده وتوجه به این نکته که سال گذشته حرفه روابط عمومی یکی از 5 شغل پر استرس شناخته شده است لازم است.
یکشنبه، 27 اردیبهشت 1394 - 14:32

نگاهی به بخشنامه ها و آیین نامه های روابط عمومی در ایران نگاهی به بخشنامه ها و آیین نامه های روابط عمومی در ایران
 نتایج چهار دهه قانونگذاری دستوری دولتی( از بالا به پایین) درحوزه روابط عمومی ایرانی در حالی که جوهره تمام آیین نامه ها- برغم تحولات شگرف در تکنولوژی و خواست مردم- تا حدودی زیادی شبیه و گرته برداری شده از هم است؛ نشان داده است که برای سامان بخشی به این حوزه در نگاه نخست باید نقش بیشتری به بخش خصوصی در مقابل بخش دولتی در حوزه قانونگذاری روابط عمومی داد.
دوشنبه، 14 اردیبهشت 1394 - 15:12

گزارش/ فقر روابط عمومی دامن گیر رسانه های سیرجان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یکی از مهم ترین وظایف روابط عمومی سازمان ها ارتباط با رسانه است اما این حلقه مفقوده در سیرجان به شدت احساس می شود.
جمعه، 8 اسفند 1393 - 23:19

گزارش/ روابط عمومی ها نگاه مطبوعاتی ندارند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)، مهمترین‌ وظیفه‌ روابط عمومی‌، شناخت‌ افکار عمومی‌ و نفوذ در آن‌ برای‌ جلب‌ رضایت‌ افکارعمومی‌ نسبت‌ به‌ سازمان‌ است‌ که‌ هم‌ در درون‌ سازمان‌ و هم‌ در بیرون‌ از سازمان‌ دنبال‌ می‌شود. بی ‌تردید این‌ وظیفه‌ در قالب‌ مجموعه‌ ای‌ از فعالیت های‌ ارتباطی‌ صورت‌ می‌ گیرد که‌ می ‌توان‌ آنها را تحت‌ عناوین‌ ارتباطات‌، امور فرهنگی‌، انتشارات‌، سنجش‌ افکار و پژوهش‌ و برنامه‌ریزی ‌دسته ‌بندی‌ کرد.
جمعه، 8 اسفند 1393 - 23:15

گزارش دومین نشست شورای سیاست‌گذاری "نخستین همایش بررسی نقش روابط عمومی و تبلیغات در صنعت بانکداری"/1 گزارش دومین نشست شورای سیاست‌گذاری "نخستین همایش بررسی نقش روابط عمومی و تبلیغات در صنعت بانکداری"/1
دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری "نخستین همایش بررسی نقش روابط عمومی و تبلیغات در صنعت بانکداری" به میزبانی بانک قوامین برگزار شد.
دوشنبه، 8 دی 1393 - 02:53

بررسی آسیب‌های روابط عمومی بررسی آسیب‌های روابط عمومی
در بیان اهمیت روابط عمومی‌ها همین بس که روابط عمومی‌ها با برقراری ارتباط دو سویه با مردم و با رسانه‌ها به عنوان پل ارتباطی سازمان با مخاطبان، افکار عمومی را هدایت می‌کنند. روابط عمومی‌ها با بهره‌گیری از یافته‌های تحقیقاتی و مطالعات اجتماعی، مدیران را از دیدگاه‌ها، خواسته‌ها و نیازهای مخاطبان آگاه می‌سازند و از این طریق در تصمیم سازی و سیاست گذاری سازمان ایفای نقش می‌کنند.
چهارشنبه، 19 آذر 1393 - 11:42

برنامه های کلی نخستین جلسه شورای سیاستگذاری همایش «بررسی نقش روابط عمومی و تبلیغات در صنعت بانکداری» برنامه های کلی نخستین جلسه شورای سیاستگذاری همایش «بررسی نقش روابط عمومی و تبلیغات در صنعت بانکداری»
هادی کمرئی در نخستین جلسه شورای سیاستگذاری همایش «بررسی نقش روابط عمومی و تبلیغات در صنعت بانکداری» که به میزبانی اداره کل روابط عمومی بانک دی برگزار شد طی سخنانی برنامه های این همایش را تشریح کرد. مشروح سخنان دبیر همایش در ادامه آمده است:
شنبه، 8 آذر 1393 - 16:59

گزارش از بررسی وضعیت روابط عمومی در یاسوج/ لزوم تبیین جایگاه روابط عمومی‌ها برای مدیران دستگاه‌ها گزارش از بررسی وضعیت روابط عمومی در یاسوج/ لزوم تبیین جایگاه روابط عمومی‌ها برای مدیران دستگاه‌ها
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روابط عمومی‌های ادارات بویراحمد با داشتن چندین پست سازمانی از این وضعیت گلایه‌مند و خواستار ساماندهی وضعیت کنونی شدند. به گزارش شارا از یاسوج، کارگروه آسیب‌شناسی کارکرد و جایگاه روابط عمومی ادارات بویراحمد با حضور اکثریت مدیران روابط عمومی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
جمعه، 30 آبان 1393 - 11:01

گزارش برگزاری سمینار تخصصی مهارت های ارتباطی و ارتباط موثر گزارش برگزاری سمینار تخصصی مهارت های ارتباطی و ارتباط موثر
در این سمینار به مهارت های ارتباط مؤثر و هوش هیجانی پرداخته شد که اهداف رفتاری آن شامل تعریف تعارض و مدیریت آن، ارتباط و تفاوت آن با ارتباط مؤثر، هوش هیجانی و فرآیند شکل گیری آن، پیامدهای نبود ارتباط مؤثر و سبک ها و مدل های ارتباطی است. در نهایت به چهار نوع سبک ارتباطی بصری، سمعی، لمسی و منطقی نیز اشاره شد.
سه شنبه، 27 آبان 1393 - 16:19

کارنامه شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها/1 کارنامه شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها/1
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی شنبه 17 آبان ماه 1393 در مصلای امام خمینی(ره) تهران با شعار «آزادی مسؤولانه» در حالی با حضور رسانه‌های داخلی و خارجی آغاز به کار کرد که نام شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران(شارا) نیز در این میان به چشم می‌خورد.
دوشنبه، 26 آبان 1393 - 11:05

گزارش خبری/ دومین نشست هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان شاهرود/ امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) روابط عمومی های دشت کربلا بودند
گزارش خبری/ دومین نشست هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان شاهرود/ امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) روابط عمومی های دشت کربلا بودند
دوشنبه، 5 آبان 1393 - 16:47

اسیدپاشی به آرامش مردم  و ضعف اطلاع رسانی اسیدپاشی به آرامش مردم و ضعف اطلاع رسانی
رئیس پلیس کشور در آخرین مصاحبه‌خود از اسیدپاشی به روی 7یا 8نفر خبر داد تا اینکه سرانجام مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پنجشنبه هفته گذشته به توضیح کاملی درخصوص اسیدپاشی‌های اصفهان پرداخت. جهانبین حسن‌خانی گفت: از ابتدای امسال تا‌کنون 11نفر به‌دلیل سوختگی با اسید به بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم(ع) شهر اصفهان مراجعه کرده‌اند.
شنبه، 3 آبان 1393 - 02:22

گزارش برگزاری کارگاه «روابط عمومی در عصر موبایل» گزارش برگزاری کارگاه «روابط عمومی در عصر موبایل»
کارگاه «روابط عمومی در عصر موبایل» روزشنبه 26مهرماه سال جاری توسط موسسه کارگزار روابط عمومی در هتل ارم برگزار شد. در این کارگاه یک روزه «دکتر امامی» نائب رییس انجمن متخصصان روابط عمومی به مباحثی همچون اصول روابط عمومی موبایل، تلفن های هوشمند، معرفی و مزایای نسل هایG3و4G، مزایای اینترنت پرسرعت و کاربردهای آن و بهره گیری از روابط عمومی موبایل پرداخت:
یکشنبه، 27 مهر 1393 - 01:04

گزارش برگزاری چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان گزارش برگزاری چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان که در تاریخ 93/5/27 در ساختمان شورای مرکزی برگزار شد.
سه شنبه، 28 مرداد 1393 - 10:25

محسنیان‌راد در مراسم رونمایی از کتاب «در حسرت فهم درست»
تحقیق های زیادی انجام دادم که یا گم شدند یا توجهی به آنها نشد
دوشنبه، 13 مرداد 1393 - 04:36

ردپای کریس آتون و استوارت آلن در «گفتارهایی در روزنامه‌نگاری شهروندی»
کتاب «گفتارهایی در روزنامه‌نگاری شهروندی: ریشه‌ها، دیدگاه‌ها و چشم‌اندازها» دربردارنده هفت مقاله از صاحبنظران حوزه رسانه منتشر شد.
سه شنبه، 31 تیر 1393 - 09:57

سایت جدید روابط عمومی واحد شاهرود راه‌اندازی شد/حرکت به سمت روابط‌عمومی الکترونیک و پاسخگویی آنلاین
سایت جدید روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با هدف ارتباط بیشتر با مخاطبان و خبرنگاران راه‌اندازی شد.
یکشنبه، 29 تیر 1393 - 06:04

نقش روابط عمومی در توسعه ارائه خدمات مهندسی/ روابط عمومی در برنامه های‌ راهبردی‌ دخیل شود(2)
بدون شک روابط عمومی ها نقطه قوت واتکاء هرسازمانی هستند. ازاین روست که هر مدیر موفقی تلاش دارد تا ازکارآمدترین افراد در این بخش بهره بگیرد.
سه شنبه، 17 تیر 1393 - 09:19

روابط عمومی حوزه محرمانه ندارد روابط عمومی حوزه محرمانه ندارد
روابط عمومی ها در قدیمی ترین و جدیدترین شکل خود، یک عنصر مشترک دارد که قطعاً یک جنبه آن تکنولوژی، فن آوری ها و نظام های جدید ارتباطی است که این موارد قابل دسترس هستند. تکنولوژی، تجربه تکرار پذیری است که به علم منجر می شود و جنبه دیگر نگرش معنایی است که هر جامعه و فردی برای خود دارد. در قالب آن نگرش معنایی است که شما خبر را تهیه می کنید.
سه شنبه، 10 تیر 1393 - 10:50

آخرین آمار جهانی روابط عمومی ها آخرین آمار جهانی روابط عمومی ها
در حالی که ثبات و کاهش بودجه های روابط عمومی و ارتباطات به یک هنجار در طور دوره رکود اقتصادی در آمده بود، اما صنعت روابط عمومی امروزه بسیار سالم تر از گذشته کار خود را ادامه می دهد. این گزارش به چند سال در دوران رکود و پس از آن می پردازد که اندک اندک شرکت ها از افزایش بودجه خود پس از دوران کاهش و ثبات بودجه در دوران رکود گزارش می دهند.
یکشنبه، 8 تیر 1393 - 08:31

پاسخ منفی دختران کرجی به آگهی‌های «ظاهر آراسته و روابط عمومی بالا» پاسخ منفی دختران کرجی به آگهی‌های «ظاهر آراسته و روابط عمومی بالا»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- از یک مشاور املاک می‌پرسم "منظور شما از منشی خانم با روابط عمومی بالا چیست". می‌گوید:‌ "بتواند با حرکت و اشاره دست‌ و چشم متناسب با گفتار، مشتری را جذب کند". می‌گوید: " شما با این قیافه و ریش و سبیل نمی‌توانی!"
پنجشنبه، 5 تیر 1393 - 13:32

گزارش برگزاری آیین اختتامیه نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی گزارش برگزاری آیین اختتامیه نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
آیین اختتامیه نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با حضور «محمدرضا صادق» مشاور رسانه ای رییس جمهوری، «احمد مسجدجامعی» رییس شورای شهر تهران، «محمد خدادای» مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی و جمعی از پیشکسوتان و فعالان عرصه روابط عمومی عصر روز دوشنبه دوم تیرماه سال جاری در سالن اجتماعات هتل بزرگ ارم به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری موسسه کارگزار روابط عمومی برگزار شد.
سه شنبه، 3 تیر 1393 - 09:40

کتاب « گزارش نویسی» منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-کتاب « گزارش نویسی » تالیف ناصر شریفی توسط انتشارات رامان سخن در تیراژ ۱۰۰۰نسخه و با قیمت ۶۰۰۰تومان منتشر شد
پنجشنبه، 4 اردیبهشت 1393 - 12:44

غیر فعال بودن روابط عمومی ارتباطی به مدیر ندارد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، گفت: دبیرخانه نخستین همایش ˈتبیین جایگاه روابط عمومی در حوزه فرهنگ سازیˈ با محوریت روابط عمومی دستگاه های اجرایی در استان تشکیل شد.
پنجشنبه، 28 فروردین 1393 - 23:23

رسالت روابط عمومی ها در گذرگاه مسئولیت اجتماعی رسالت روابط عمومی ها در گذرگاه مسئولیت اجتماعی
اشاره: از منظر توسعه، همواره سرمایه اجتماعی و به نوعی منابع انسانی کارآمد به عنوان مهمترین عامل پیشرفت هر جامعه‌ای محسوب می‌شوند. که در این میان نخبگان، اندیشمندان و روشنفکران و به عبارتی رهبران فکری، سرمایه‌های اجتماعی ارزشمندی بوده که می‌توانند پایه‌گذار حرکت رو به رشد و جلوی هر جامعه‌ای را از ابعاد مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و علمی رقم زنند.
شنبه، 23 فروردین 1393 - 06:44

روابط عمومی‌های خواب و بیدار نوروز 93 هرمزگان
به گزارش شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)، هر ساله با فرا رسیدن ایام پایانی سال و آغاز سال جدید، هرمزگان که در سال‌های اخیر مورد علاقه ایرانیان برای سفر و گذراندن تعطیلات شده است، با حال و هوایی متفاوت روبرو می‌شود.
پنجشنبه، 21 فروردین 1393 - 12:10

شارا/ مرکز تحقیقات "پیو": نسل جوان از پیگیری اخبار لذت نمی برد شارا/ مرکز تحقیقات "پیو": نسل جوان از پیگیری اخبار لذت نمی برد
بیش از یک دهه است که سازمان های خبری به دنبال راهی برای جلوگیری ازکاهش مخاطبان خود هستند اما این روند به مرور زمان در حال بدتر شدن است, بنظر می رسد امروزه مخاطبان جوان و میانسال اشتیاق چندانی به اخبار مورد علاقه نسل هایی که جایگزین شان شده اند ندارند و اینترنت را مشتاقانه بعنوان منبع اصلی اخبارشان برگزیده اند.
پنجشنبه، 21 فروردین 1393 - 12:03

فعالیت روابط‌عمومی ها در دولت جدید/ هزار باده ناخورده در رگ روابط‌عمومی
اگر محمود احمدی‌نژاد، علی اکبر جوانفکر، یکی از چهره‌های مشهور ایرانی علم ارتباطات را در 8 سال ریاست جمهوری همراه خود می‌دید، حسن روحانی نیز همراه با حسام الدین آشنا، یکی دیگر از چهره‌های دانشگاهی ارتباطات را از همان آغاز مبارزات انتخاباتی در کنار خود به کار گرفت تا از این نظر تفاوتی با سلف خود نداشته باشد. فارغ از تفاوت دیدگاه‌های این دو مشاور رسانه‌ای، حضور همیشگی آنها در کنار بالاترین مقام اجرایی کشور نشان می‌دهد که مدیران اجرایی در ارشد‌ترین سطح آن به اهمیت علم ارتباطات در جهان امروز وقوف یافته و تلاش می‌کنند با استفاده از چهره‌های دانشگاهی این حوزه با خم و چم مسایل ارتباطی که روز به روز پیچیده‌تر می‌شود آشنا شوند.
دوشنبه، 26 اسفند 1392 - 10:08

گزارش نخستین همایش روابط عمومی الکترونیک خوزستان گزارش نخستین همایش روابط عمومی الکترونیک خوزستان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دوره آموزشی روابط عمومی الکترونیک به همت جهاد دانشگاهی خوزستان و با همکاری استانداری خوزستان روز پنج شنبه در استانداری خوزستان برگزار شد.
جمعه، 9 اسفند 1392 - 08:01

گزارش برگزاری ششمین گردهمایی روسای روابط عمومی های صنعت نفت کشور گزارش برگزاری ششمین گردهمایی روسای روابط عمومی های صنعت نفت کشور
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ششمین گردهمایی روسای روابط عمومی های صنعت نفت به میزبانی پتروشیمی بندرامام با حضور روسای روابط عمومی حدود ٣٠٠ شرکت تابع وزارت نفت به مدت دو روز در شهرک بعثت مجموعه اندیشه ماهشهر در حال برگزاری است.
پنجشنبه، 1 اسفند 1392 - 00:53

گزارش نشست روابط عمومی های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گزارش نشست روابط عمومی های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور
نشست آموزشی مسئولان روابط عمومی ادارات کل اوقاف استان ها با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد و طی آن معاون جدید روابط عمومی سازمان معرفی گردید.
یکشنبه، 12 آبان 1392 - 13:40

جنس افکار عمومی در شبکه‌های اجتماعی جنس افکار عمومی در شبکه‌های اجتماعی
یک روان‌شناس می‌خواهد بداند افراد با چه انگیزه‌هایی وارد شبکه‌های اجتماعی می‌شوند. آیا کسانی که در این شبکه‌ها عضو می‌شوند افرادی جامعه‌گریزند یا خیر؟
سه شنبه، 7 آبان 1392 - 18:16

روابط عمومی و استیفای حقوق مردم روابط عمومی و استیفای حقوق مردم
از زمانی که روابط عمومی به عنوان یکی از ارکان مدیریت و بخشی از نظام رسانه ای مطرح شده، اهمیت آن در مسئولیت ارتباطی سازمان ها، بنگاه های اقتصادی و نهادهای فرهنگی نمود تازه ای پیدا کرده است.
پنجشنبه، 2 آبان 1392 - 20:49

بررسی جایگاه مدیریتی زنان بررسی جایگاه مدیریتی زنان
حضور زنان در عرصه مدیریت‌ روابط عمومی به عنوان قلب تپنده هر سازمان طی سال‌های اخیر با موفقیت‌های چشمگیری مواجه بوده است
سه شنبه، 30 مهر 1392 - 12:45

در مخاطب‌شناسی دچار توهم بودیم در مخاطب‌شناسی دچار توهم بودیم
سخنران ویژه‌ مراسم رونمایی بخشی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «لشکر خوبان» حسن رحیم‌پور ازغدی بود که به آسیب‌شناسی حوزه‌ ادبیات و رمان و فیلم در انقلاب اسلامی ایران پرداخت.
چهارشنبه، 24 مهر 1392 - 21:48

گزارش همایش زن و روابط عمومی گزارش همایش زن و روابط عمومی
نخستین همایش زن و روابط عمومی، با حضور 300 نفر از بانوان روابط عمومی برگزار شد.
جمعه، 19 مهر 1392 - 16:07

روابط عمومی حرفه ویژه بانوان روابط عمومی حرفه ویژه بانوان
هنوز راه زیادی تا وضعیت ایده­ال وجود دارد ولی حرکتهای خوبی در این راستا در حال انجام است.
سه شنبه، 16 مهر 1392 - 21:33

گزارش کمیته علمی کنفرانس گزارش کمیته علمی کنفرانس
نخستین نشست کمیته علمی دهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران با حضور 30 نفر از اساتید برتر در هتل بزرگ ارم برگزار شد.
جمعه، 12 مهر 1392 - 20:55

قدرت، جنسیت و روابط عمومی قدرت، جنسیت و روابط عمومی
بعضی از پژوهش‌ها نشان می‌دهد که جنسیت در یک سازمان نشانگر آن است که با زنان چگونه رفتار شود. در یک محیط کاری که مردان بیش از زنان در آن حضور دارند، تمایز جنسی بسیار بیشتر به چشم می‌خورد
یکشنبه، 7 مهر 1392 - 21:31

انسانی کردن سئو مساوی سئو پی آر انسانی کردن سئو مساوی سئو پی آر
با توسعه الگوریتم محتوا و همچنین دسترسی یافتن به محتوای شبکه های اجتماعی گوگل با نزدیک شدن به متن و نیت افراد از جستجوی خود، نتایج بهتر و بهتری را برای کاربران نشان می دهد.
سه شنبه، 2 مهر 1392 - 00:25

روابط عمومی و تبلیغ آثار سینمایی روابط عمومی و تبلیغ آثار سینمایی
روابط عمومی آثار سینمایی که به مثابه پل ارتباطی اهالی رسانه با دست اندرکاران یک فیلم محسوب می شود، اما...
شنبه، 30 شهریور 1392 - 12:11

روابط عمومی و سئو روابط عمومی و سئو
سایت هایی که ارزش کمی را به کاربران ارائه می دهند یا حاوی محتوای کپی شده از سایت ها هستند از رتبه شان کاسته می شود
چهارشنبه، 20 شهریور 1392 - 04:06

ارتباطات بانکداری اسلامی ارتباطات بانکداری اسلامی
«ارتباطات بانکداری اسلامی» می تواند فرصت های مناسبی را برای ارایه پیام های درست و بی نقص به تمامی کسانی که به نوعی درگیر نظام بانکداری اسلامی هستند، فراهم آورد.
جمعه، 15 شهریور 1392 - 15:29

گزارش  همایش معاونان فرهنگی استان ها گزارش همایش معاونان فرهنگی استان ها
تبلیغات زمینه‌ساز ارائه خدمات بهتر و به‌روز است و کانون‌های تبلیغاتی، بستری مناسب برای ارائه این خدمات به عموم به شمار می‌روند.
شنبه، 9 شهریور 1392 - 20:19

به این «پیامک» اطمینان کنید به این «پیامک» اطمینان کنید
امروزه با پیشرفت علم و ظهور ابزارهای متعدد ارتباط‌ جمعی، شیوه‌های مختلف و متنوعی در جهت تبلیغات در امور مختلف مانند سیاست، تجارت، مذهب و... به بازار جهانی عرضه می‌شود.
دوشنبه، 4 شهریور 1392 - 22:23

شبح نویسی (به نام دیگری نوشتن) شبح نویسی (به نام دیگری نوشتن)
نویسنده این متون را «شبح» می‌نامند چون در هنگام سخنرانی واقعی دیده نمی‌شود. شبح‌نویسی در بسیاری از تخصص‌های ارتباطی از جمله پی آر رایج است.
شنبه، 2 شهریور 1392 - 07:01

آداب و هنر تلخیص متون آداب و هنر تلخیص متون
اخیراً سایت" شارا" که دیر زمانی است مورد توجه و مراجعه کثیری از علاقه مندان روابط عمومی قرار گرفته، نسبت به خلاصه کردن چند کتاب در حوزه ارتباطات و روابط عمومی اهتمام نموده است
سه شنبه، 29 مرداد 1392 - 07:01

سرمایه اجتماعی و روابط عمومی سرمایه اجتماعی و روابط عمومی
سوال اصلی این است که روابط عمومی در دنیا از چه ابزارهایی می تواند استفاده کند تا تقویت سرمایه اجتماعی را در سطوح مختلف شاهد باشیم.
جمعه، 25 مرداد 1392 - 12:47

روابط عمومی را سیاسی نکنیم روابط عمومی را سیاسی نکنیم
سبک وسلوک رفتاری در حوزه کاری روابط‌عمومی برگرفته از ماهیت ساختاری حاکم بر آن است که رعایت مجموعه‌ای از اصول که به آن تشریفات در روابط‌عمومی اطلاق می‌شود را در پی دارد
یکشنبه، 20 مرداد 1392 - 10:17

وقتی روزنامه‌نگار سوژه می‌شود وقتی روزنامه‌نگار سوژه می‌شود
بحث ما پیرامون مشکلات معیشتی روزنامه‌‌نگاران است. امری که به نظر می‌رسد معمولا به طاق نسیان گذاشته می‌شود. برخی ریشه این مشکلات را فقدان نگاه اقتصادی به مطبوعات می‌دانند
سه شنبه، 15 مرداد 1392 - 21:12

چگونگی تحلیل یک آگهی تبلیغاتی چگونگی تحلیل یک آگهی تبلیغاتی
یک آگهی موثر، مانند سایر فرم های ارتباطاتی، زمانی کارآمدتر خواهد بود که نیاز ها و خواسته های مصرف کننده را برآورده کند و او را تحت تاثیر قرار دهد.
دوشنبه، 14 مرداد 1392 - 20:04

گزارش جایزه ملی سال روابط عمومی گزارش جایزه ملی سال روابط عمومی
با توجه به تاریخ 60 ساله روابط عمومی در ایران، متاسفانه تاکنون حرکت جدی برای استانداردسازی آن صورت نپذیرفته است.
شنبه، 5 مرداد 1392 - 10:18

میراث گرانقدر پدر روابط عمومی ایران میراث گرانقدر پدر روابط عمومی ایران
دکتر همیشه می ‏گفت: "روابط عمومی مشاطه‏ گری نیست". وی همواره بر اخلاق، صداقت، شفافیت و نظم و انضباط تاکید فراوان داشت.
جمعه، 28 تیر 1392 - 20:41

روابط عمومی پیشرفته اخلاقی روابط عمومی پیشرفته اخلاقی
ما که در روابط عمومی کار می کنیم به عنوان مدیر یا کارشناس آیا خلاصه ای از فلسفه رسانه و اینکه غایت کار روابط عمومی چیست را می دانیم؟ روابط عمومی جامع و پیشرفته چه روابط عمومی است؟
شنبه، 22 تیر 1392 - 20:44

فرجام نظام رسانه‌ای در دولت یازدهم فرجام نظام رسانه‌ای در دولت یازدهم
پویایی رسانه ‌می‌تواند به عنوان معیار و شاخص توسعه یافتگی کشورها مطرح شود؛‌ بنابراین فراهم سازی زیرساخت‌های لازم برای توسعه آن بسیار حائز اهمیت است.
دوشنبه، 17 تیر 1392 - 08:00

واقعیت رسانه و توده در حاد واقعیت بودریار واقعیت رسانه و توده در حاد واقعیت بودریار
بودریار دربارة شکل گیری چیزی به نام حاد واقعی و امر واقعی را از عرصه خارج ساخته و این‌که معنا و امر اجتماعی نابود شده، دچار نوعی افراط شده است.
یکشنبه، 9 تیر 1392 - 20:46

تقویت سواد رسانه‌ای و فرهنگ اسلامی تقویت سواد رسانه‌ای و فرهنگ اسلامی
این موارد نشان می‌دهد که بیداری در بشر دارد به وجود می‌آید. حال اگر رسانه‌های ما رسانه‌ی عقل باشد، اگر رسانه‌ی خِرد باشد، مردم به آن گرایش خواهند یافت.
چهارشنبه، 5 تیر 1392 - 19:45

روابط عمومی چرخ پنجم در بخش دولتی روابط عمومی چرخ پنجم در بخش دولتی
ما در روابط عمومی هنوز سندیکای حرفه ای برای دفاع از حقوق شاغلان روابط عمومی نداریم. به روابط عمومی در بخش دولتی بعضا به عنوان چرخ پنجم نگاه می شود.
شنبه، 1 تیر 1392 - 18:29

نگاهی به تجارب روابط ‏عمومی نگاهی به تجارب روابط ‏عمومی
 نگاهی به تجارب روابط عمومی در دنیا شاید راز و رمز توفیقات و یا شکست کشورهای گوناگون را در این حوزه به ما بنمایاند و ما را از پیمودن راه های آزموده دیگران باز دارد
جمعه، 24 خرداد 1392 - 20:20

ارزیابی استراتژی های ارتباطی دولت ارزیابی استراتژی های ارتباطی دولت
دولت نهم یعنی دولت احمدی نژاد در حوزه ارتباطات, چقدر به آرمان هایش وفادار بوده و در ثانی نتایج تبعی این وفاداری یا عدم وفاداری چه بوده است؟
پنجشنبه، 16 خرداد 1392 - 18:37

روابط عمومی سرآمد و آثار آن در جامعه روابط عمومی سرآمد و آثار آن در جامعه
در سال های اخیر د ر حوزه روانشناسی ارتباط و روابط عمومی، تحقیقات بسیار زیادی صورت گرفته و از ابعاد مختلف به موضوع روابط عمومی توجه شده است.
چهارشنبه، 8 خرداد 1392 - 12:47

در گفتگوی نمایندگان مجلس در گفتگوی نمایندگان مجلس
ماه عسل زحمات شبانه روزی روابط عمومی ها باعث کیفیت و ارتقاء دستگاه ها و سازمان ها می شود.
شنبه، 4 خرداد 1392 - 13:36

ضرورت نگاه واقع گرایانه روابط عمومی ضرورت نگاه واقع گرایانه روابط عمومی
عرصه فعالیت در روابط عمومی بسیار خطیر و مهم است و نیازمند داشتن اطلاعات، تخصص و تجربه لازم تا این رسالت مهم و اساسی به خوبی ایفا شود.
سه شنبه، 31 اردیبهشت 1392 - 09:28

نقل احوال فرزندان روابط عمومی نقل احوال فرزندان روابط عمومی
مغز متفکر و ویترین معرفی سازمان، تنها بخشی از القاب و عناوینی است که به بخشی از مجموعه فعالیتی سازمان‌ها اطلاق می‌شود بخشی کوچک اما اثرگذار.
شنبه، 28 اردیبهشت 1392 - 06:53

پرونده همایش روز ملی روابط عمومی پرونده همایش روز ملی روابط عمومی
روابط عمومی به جای اینکه تبلیغات‌محور باشد باید پژوهش محور باشد و دوران تبلیغات لوکس گذشته است. هیچ وقت روابط عمومی‌ دارای چنین بودجه‌ای نبوده
چهارشنبه، 25 اردیبهشت 1392 - 10:17

غفلت روابط عمومی های البرز غفلت روابط عمومی های البرز
به رغم تلاش های مدیران روابط عمومی برخی دستگاه های البرز در به کارگیری ابزارهای دیجیتال اما، این بخش حساس در ارگان ها هنوز جایگاه واقعی خود را نیافته
دوشنبه، 16 اردیبهشت 1392 - 12:37

تبلیغات انتخاباتی و هشدارهای مشفقانه تبلیغات انتخاباتی و هشدارهای مشفقانه
برادرانه توصیه می کنم تا در این ماه ها و روزهایی که از آنها بوی تبلیغات انتخاباتی به مشام می رسد مراقبت نمایند تا خدای نکرده از اعتبار آنها سوء استفاده نشود.
چهارشنبه، 11 اردیبهشت 1392 - 15:19

چرا هفته روابط عمومی؟ چرا هفته روابط عمومی؟
در هفتمین سال گرامی داشت روز روابط‌عمومی در کشور، بخش غیردولتی تصمیم گرفته هفته روابط‌عمومی را با برگزاری هفت برنامه از تاریخ بیست و هفتم لغایت دوم خردادماه گرامی داشته...
سه شنبه، 10 اردیبهشت 1392 - 11:25

مشکلات اطلاع رسانی در البرز مشکلات اطلاع رسانی در البرز
رسانه های منتقد در البرز پس از رصد پایگاه های اطلاع رسانی ادارات به نتایج جالبی از عملکرد ادارات و نهادها دست یافته که با هم اولین قسمت آن را در ذیلا می خوانیم.
شنبه، 7 اردیبهشت 1392 - 17:18

احیای روزنامه نگاری شهروندی احیای روزنامه نگاری شهروندی
.حالا دیگر بوستون آرام یا حداقل آرام‌تر شده است. توئیت صبح روز شنبه پلیس بوستون، پرونده را به آرامشی مقطعی رساند. این توئیت می‌گفت که متهم دستگیر شده و عدالت پیروز شده است.
سه شنبه، 3 اردیبهشت 1392 - 19:22

نیازسنجی کارگزاران و مدیران نیازسنجی کارگزاران و مدیران
در سال 1391،بیش از 2373 مطلب در حوزه روابط عمومی در شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران منتشر شده است.
جمعه، 30 فروردین 1392 - 19:24

موفقیت روابط عمومی شهرستان یزد... موفقیت روابط عمومی شهرستان یزد...
بین برنامه ریزی و میزان موفقیت روابط عمومی های شهرستان یزد و بین تعاملات درون سازمانی و موفقیت روابط عمومی شهرستان یزد رابطه معنا داری وجود دارد.
دوشنبه، 26 فروردین 1392 - 17:45

مروری بر تغییر و تحولات روابط عمومی مروری بر تغییر و تحولات روابط عمومی
سال 1391 در حالی به پایان ‌رسید که من از آن به عنوان سال بحران آموزش در روابط عمومی ایران یاد می‌کنم؛ سالی که روابط عمومی ایران علاوه بر رکود حرفه ای...
چهارشنبه، 21 فروردین 1392 - 14:41

روابط عمومی و عادات انفعالی روابط عمومی و عادات انفعالی
با اندکی تأمل و بازبینی از مراودات و مناسبات زندگی روزمره خودمان در همین اوضاع و احوال فعلی می توانیم نمونه های فراوانی از تمایلات محافظه کارانه و رفتارهای انفعالی و انزوایی را مشاهده کرد.
پنجشنبه، 1 فروردین 1392 - 08:55

روش های نامشروع روابط عمومی روش های نامشروع روابط عمومی
مهم ترین مسائل و مشکلات تأثیرگذار بر روابط عمومی: (1) پاسخگوئی و مسئولیت مدیران (2) فناوری، (3) مسئولیت شرکت ها و بنگاه ها، و (4) جهانی سازی اقتصاد.
دوشنبه، 21 اسفند 1391 - 22:04

دهمین جشنواره روابط عمومی برتر دهمین جشنواره روابط عمومی برتر
دهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی، آبان ماه 1392 برگزار می شود. این کنفرانس دو روزه کارشناسان و متخصصان روابط عمومی را دور هم جمع می کند.
چهارشنبه، 16 اسفند 1391 - 18:27

تدوین سند روابط عمومی بانک مهر تدوین سند روابط عمومی بانک مهر
تمام نهادها و سازمان های که فعالیت خود را بصورت حرفه ای دنبال می کند در کنار وظیفه ذاتی و اولیه خود به موضوعات اجتماعی نیز توجه ویژه ای دارند.
چهارشنبه، 9 اسفند 1391 - 12:02

برگزاری جشن روز جهانی‌ رادیو برگزاری جشن روز جهانی‌ رادیو
فرصت مغتنمی است تا از زحمات و تلاش‌های همه همکاران عزیز برای تولید و پخش ویژه برنامه‌های دهه فجر که جذاب، تأثیرگذار، مفرح، شادی‌بخش و امیدآفرین بود، قدرانی کنم.
جمعه، 27 بهمن 1391 - 11:05

انقلاب اسلامی ایران و رسانه‌های جریان غالب انقلاب اسلامی ایران و رسانه‌های جریان غالب
رسانه‌های جریان غالب، برخاسته نظام سرمایه‌داری بین‌المللی هستند که تعارض آن با انقلاب اسلامی ملت ایران، تعارضی ذاتی است.
جمعه، 20 بهمن 1391 - 09:12

جذب سرمایه و نقش حرفه ای روابط عمومی ها جذب سرمایه و نقش حرفه ای روابط عمومی ها
اطلاع رسانی،فرهنگ سازی، تبلیغات و بازاریابی برای فراهم نمودن زمینه مشارکت سرمایه گذاران برای جذب سرمایه ها از اهمیت زیادی برخوردار است
شنبه، 7 بهمن 1391 - 19:15

گزارش همایش مدیران روابط عمومی استان کرمان گزارش همایش مدیران روابط عمومی استان کرمان
استاندار کرمان در این همایش گفت: روابط عمومی‌ها علاوه بر خوب سخن گفتن باید شنونده خوبی نیز باشند تا بتوانند ارتباط موثر و مناسب را ایجاد کنند.
شنبه، 30 دی 1391 - 16:35

روابط عمومی 101: راهنمای راه اندازی روابط عمومی 101: راهنمای راه اندازی
همه می خواهند بدانند چگونه به روابط عمومی بپردازند. چگونه این کار را به نحو بهتری انجام دهند و چه زمانی کس دیگری را برای انجام این کار به خدمت بگیرند.
سه شنبه، 26 دی 1391 - 21:46

گزارش برگزاری همایش وقف و رسانه گزارش برگزاری همایش وقف و رسانه
رسانه نیز متعلق به جامعه است و افکار عمومی را در راستای اهداف انقلاب هدایت می کند به همین جهت وقف به عنوان مصالح عمومی باید مورد توجه قرار گیرد.
دوشنبه، 18 دی 1391 - 16:09

روایت بزرگان از کنفرانس اتّحادیۀ ارتباطات راه دور در دبی روایت بزرگان از کنفرانس اتّحادیۀ ارتباطات راه دور در دبی
جمعاً 89 کشور بر معاهدۀ جهانی دربارۀ مقرّرات ارتباطات راه دور در اتّحادیۀ بین‌المللی ارتباطات راه دور که دو هفتۀ گذشته در دوبی تشکیل شد صحّه گذاشتند.
چهارشنبه، 13 دی 1391 - 03:16

ده خبط روابط عمومی در سال 2012 ده خبط روابط عمومی در سال 2012
هر ساله روابط عمومی فاین‌من فهرست خبط‌های عمدۀ روابط عمومی را منتشر می‌کند.  بنابراین، در اینجا فهرست امسال را که حاوی ده خبط عمدۀ روابط عمومی سال 2012 است انتشار می‌دهم.
چهارشنبه، 6 دی 1391 - 07:10

گزارش برگزاری دومین کنگره کارگزاران مسلمان روابط عمومی گزارش برگزاری دومین کنگره کارگزاران مسلمان روابط عمومی
دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی با شرکت حدود 1000 نفر از مدیران و کارشناسان صاحب نام در حوزه ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.
جمعه، 24 آذر 1391 - 20:34

جهانی شدن روابط عمومی به شیوه اسلامی و ایرانی جهانی شدن روابط عمومی به شیوه اسلامی و ایرانی
بحث ارتباط با دیگر کشورها در حدود سال های 80 و 81 منجر به ارتباطاتی شد و نهایتا گروهی کوچک به کشور ترکیه سفر کردند. کارگزارانی از حوزه روابط عمومی در ترکیه...
یکشنبه، 5 آذر 1391 - 11:17

سیره عملی امام، الگویی شایسته برای روابط عمومی ها سیره عملی امام، الگویی شایسته برای روابط عمومی ها
نوع رفتار و ارتباط صادقانه وشفاف حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با مردم می تواند الگویی شایسته برای روابط عمومی ها باشد.
دوشنبه، 29 آبان 1391 - 00:55

رسانه در ایران و غرب، از تنوع... رسانه در ایران و غرب، از تنوع...
برخلاف رویکرد کشورهای غربی مبنی بر تملک مطبوعات توسط چند غول رسانه ای، ایران به تشویق تنوع در رسانه ها گرایش دارد و نمایشگاه مطبوعات نیز نمادی از این گرایش است.
یکشنبه، 14 آبان 1391 - 06:14

«تولید»ی که پشت درِ سالن‌های همایش ها جا ماند «تولید»ی که پشت درِ سالن‌های همایش ها جا ماند
برگزاری ده‌ها همایش و کنفراس ملی ا موضوع «تولید ملی» و صرف هزینه، بدون اینکه نتایج عملیاتی آنها اعلام شده باشد، هیچ گرهی از مشکلات تولید باز نکرده است.
شنبه، 22 مهر 1391 - 06:49

اخلاق رسانه ای در نگاه اهل بیت اخلاق رسانه ای در نگاه اهل بیت
ترویج جهان بینی الهی، فضائل اخلاقی و کرامات انسانی در هر اجتماع و جامعه ای، از جمله نیازهای فطری است که هر کس آن را می پسندد و دنبال تحقق عمومی آن می باشد.
چهارشنبه، 5 مهر 1391 - 08:54

چهره رسانه‌ای حضرت محمد (ص) چهره رسانه‌ای حضرت محمد (ص)
حقیقت این است که رسانه‌های دنیای اسلام هنوز به بلوغ رسانه‌ای مناسبی نرسیده‌اند. نکته حائز اهمیت این است که امروزه رسانه‌ها یکی از ارکان اصلی قدرت در جهان هستند.
چهارشنبه، 29 شهریور 1391 - 06:37

گزارش کامل کنفرانس روابط‌عمومی، صنعت، تولید ملی گزارش کامل کنفرانس روابط‌عمومی، صنعت، تولید ملی
کنفرانس روابط‌عمومی صنعت و تولید ملی بیستم شهریورماه 1391 با حضور استادان، مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی برگزار شد.
سه شنبه، 21 شهریور 1391 - 13:19

روابط عمومی و ارزش ها روابط عمومی و ارزش ها
نگاه روابط عمومی ها: روابط عمومی ها به عنوان یک رکن بسیار مهم می توانند در عرصه گفتگو و تعامل میان ادیان، مکاتب، مذاهب، تمدن ها و کشورها نقش موثری ایفاء کنند.
پنجشنبه، 9 شهریور 1391 - 11:40

پرونده/ رسانه ها در افغانستان پرونده/ رسانه ها در افغانستان
در دههٔ دموکراسی (۱٩۶٤-۱٩٧۳ م) که قانون اساسی آزادی بیان و مطبوعات را به رسمیت شناخت. بلافاصله شماری از جراید و هفته‌نامه‌های شخصی و غیردولتی به وجود آمدند.
شنبه، 28 مرداد 1391 - 07:31

خوب و بد هدیه به خبرنگاران خوب و بد هدیه به خبرنگاران
هدیه‌های خبرنگاری که مدیران روابط عمومی به خبرنگاران می‌دهند، وضعیت تأسف باری به خود گرفته تا جائی که برخی از هدایا به یک لکه سیاه برای حرفه خبرنگاری تبدیل شده است.
شنبه، 14 مرداد 1391 - 06:24

خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی
نظریه ها و یافته های جدید علمی در زمینه ارتباطات انسانی، تبلیغات، روابط عمومی، ارتباطات، بازاریابی، روزنامه نگاری و غیره از خلاقیت های علمی روابط عمومی محسوب می شوند.
پنجشنبه، 5 مرداد 1391 - 17:28

شاخص های سنجش و ارزیابی آثار انتشاراتی شاخص های سنجش و ارزیابی آثار انتشاراتی
آثار ارسالی روابط عمومی ها به هفتمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با شاخص های مدون و مشخصی سنجیده و داوری می شوند.
شنبه، 24 تیر 1391 - 17:51

گزارش برگزاری کنگره گزارش برگزاری کنگره
روابط عمومی موثر در کشورهای اسلامی می‌تواند شیوه مناسبی برای اشاره به مشکلات ناشی از افزایش اسلام هراسی و نژادپرستی باشد.
سه شنبه، 23 خرداد 1391 - 07:52

تاثیرگذاری در روابط عمومی و محتوای با کیفیت تاثیرگذاری در روابط عمومی و محتوای با کیفیت
رویکرد امسال جشنواره انتشارات تاکید بر تولید محتوا است. این جشنواره قصد دارد بگوید ما باید چگونه محتواهایی را تولید کنیم تا یک روابط عمومی بالنده داشته باشیم.
جمعه، 19 خرداد 1391 - 09:50

گزارش میزگرد چالش‌ها و چشم اندازهای روزنامه نگاری حرفه ای گزارش میزگرد چالش‌ها و چشم اندازهای روزنامه نگاری حرفه ای
برنیز معتقد بود باید روابط عمومی‌ها آنقدر خوب رفتار کنند که بتوانند برای شرکت‌های مختلف آگهی بگیرند و بعد از این بود که اساساً نوعی ژوورنالیسم خلق شد.
چهارشنبه، 3 خرداد 1391 - 12:47

از دهکده­ جهانی تا ذهنیت جهانی از دهکده­ جهانی تا ذهنیت جهانی
اندیشه­ دهکده­ جهانی مناسب دوران تلویزیون بود که همه را همسایه­ یکدیگر می­ساخت. بسیار نابجاست که به توصیف شرایط نوین ارتباط­های شبکه­ای پرداخته شود.
شنبه، 30 اردیبهشت 1391 - 10:46

روزی که بشر گمشده‌اش را پیدا کرد روزی که بشر گمشده‌اش را پیدا کرد
روز جهانی ارتباطات نیز در راستای همین نیاز جمعی شکل گرفت. بشر از زمانی که دریافت گمشده او ارتباط و هم‌جوششی با همنوعان خویش است، در پی برقراری ارتباطات بود.
جمعه، 22 اردیبهشت 1391 - 20:35

سمیناری برای مطبوعات سمیناری برای مطبوعات
چهارمین سمینار بررسی مسائل مطبوعات ایران در حالی پس از هشت سال در روزهای 2 و 3 خرداد برگزار می‌شود که عمر مطبوعات ایران به تدریج به 180 سال نزدیک می‌شود.
سه شنبه، 19 اردیبهشت 1391 - 05:25

ارتباطات انسانی در روابط عمومی ارتباطات انسانی در روابط عمومی
یک روابط عمومی که براساس تکنیک­های ارتباط انسانی می­خواهد کاری انجام دهد، باید مخاطبان خود را به خوبی بشناسد، نسبت به خود اعتماد به نفس داشته باشد و توانایی­های خود را بالا ببرد.
سه شنبه، 12 اردیبهشت 1391 - 19:31

جشنواره ای برای انتخاب برترین ها جشنواره ای برای انتخاب برترین ها
آثار جشنواره روابط عمومی های برتر و قدردانی از پیشگامان روابط عمومی کشور در حوزه رقابتی در چهار بخش اصلی و سه سطحبین المللی، ملی و استانی ارزیابی و معرفی می شوند.
چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1391 - 22:41

آشنایی با دانشکده ها و مراکز علمی حوزه ارتباطاات آشنایی با دانشکده ها و مراکز علمی حوزه ارتباطاات
در حوزه ارتباطات و روزنامه نگاری دانشگاه ها و دانشکده های مختلف در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به فعالیت هستند.
شنبه، 26 فروردین 1391 - 06:40

آشنایی با دانشکده ها و مراکز علمی حوزه ارتباطاات آشنایی با دانشکده ها و مراکز علمی حوزه ارتباطاات
در حوزه ارتباطات و روزنامه نگاری دانشگاه ها و دانشکده های مختلف در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به فعالیت هستند.
جمعه، 25 فروردین 1391 - 23:08

آشنایی با دانشکده ها و مراکز علمی حوزه ارتباطاات
جمعه، 25 فروردین 1391 - 23:08

نقطه نظرات کارشناسان درخصوص روابط عمومی سال 90 نقطه نظرات کارشناسان درخصوص روابط عمومی سال 90
بررسی وضع روابط عمومی در سال 1390 و ارایه راهکار جهت فعال سازی بخش های مختلف آن بویژه ادارات روابط عمومی در سال جاری، بیش از گذشته ضرورت دارد.
شنبه، 5 فروردین 1391 - 23:13

بررسی منشور حقوق ومسئولیت‌های زنان درروابط عمومی بررسی منشور حقوق ومسئولیت‌های زنان درروابط عمومی
طبق آموزه های دینی و در عرصه ارتباط بین خالق و مخلوق هیچ گاه این مسیر یک طرفه نیست و هیچ وقت نیز بدون راهنما نبوده است
چهارشنبه، 2 فروردین 1391 - 08:48

بررسی منشور حقوق ومسئولیت‌های زنان درروابط عمومی بررسی منشور حقوق ومسئولیت‌های زنان درروابط عمومی
یکی از اقدامات جدید اپراتورها بررسی نقش‎ ‎انواع تجهیزات مانند گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی در استفاده از ترافیک‎ ‎دیتاست. تحلیل این اطلاعات می‌تواند
شنبه، 6 اسفند 1390 - 15:18

نخستین همایش تولید محتوا نخستین همایش تولید محتوا
یکشنبه، 30 بهمن 1390 - 15:25

نخستین همایش تولید محتوا
یکشنبه، 30 بهمن 1390 - 15:22

نخستین همایش تولید محتوا
یکشنبه، 30 بهمن 1390 - 15:22

نخستین همایش تولید محتوا
یکشنبه، 30 بهمن 1390 - 15:22

نخستین همایش تولید محتوا نخستین همایش تولید محتوا
یکشنبه، 30 بهمن 1390 - 15:22

نخستین همایش تولید محتوا
یکشنبه، 30 بهمن 1390 - 15:21

نخستین همایش تولید محتوا
یکشنبه، 30 بهمن 1390 - 15:21


یکشنبه، 30 بهمن 1390 - 15:04

   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  اضطراب محل کار: بینش و استراتژی‌ها برای غلبه بر آن


  هوش مصنوعی مولد، برنامه‌نویسی کامپیوتر کوانتومی را متحول می‌کند


  نکاتی برای تصمیم‌گیری استراتژیک در شرایط عدم اطمینان


  هوش مصنوعی مولد، برنامه‌نویسی کامپیوتر کوانتومی را متحول می‌کند


  هم‌افزایی روابط‌عمومی‌های صنعت بیمه برای توسعه فرهنگ پذیری خدمات بیمه در جامعه


  آیا نظرسنجی‌های رضایت مشتری دقیق هستند؟


  استراتژی‌های تصمیم‌گیری: 4 گام برای موفقیت


  قطعی بینگ نشان می‌دهد که جستجوی گوگل چقدر واقعاً رقیب کمی دارد


  چگونه تیم روابط‌عمومی می‌تواند به شما در متعادل کردن رشد و فرهنگ شاد کمک کند؟


  ممنوع کردن بچه‌ها از رسانه‌های اجتماعی راه‌حل نیست - این افراد بالای 60 سال هستند که باید اینترنت را ترک کنند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: معرفی کتاب «هوش مصنوعی روابط‌عمومی در عمل» منتشر شد