درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 28 دی 1400 - 14:33   

روندهای بانکداری برای سال 2022 (6): تحول بانکداری دیجیتال هرگز متوقف نمی‌شود

  روندهای بانکداری برای سال 2022 (6): تحول بانکداری دیجیتال هرگز متوقف نمی‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

تفکیک و احیای روابط عمومی شهرداری‌های مناطق در سیرجان

  تفکیک و احیای روابط عمومی شهرداری‌های مناطق در سیرجان


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران

  فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  معرفی کتاب/ اصول اجرایی برنامه ریزی بر پایه سناریو در روابط عمومی
  اول برنامه ریزی بعد اقدام
  4 نکته برای برنامه‌ریزی کمپین‌های روابط‌عمومی
  سیزدهمین جلسه هیأت رئیسه شورای روابط عمومی‌های استان سمنان برگزار شد
  گزارش سخنرانی پروفسور محسنیان ­راد در مراسم پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روایط عمومی ایران
  3 نکته برای کمک به افزایش حضور آنلاین خود
  داده‌های جدید: مردم به بانکداری باز یا فین‌تک‌ها اعتماد ندارند، اما از هر دو استفاده می‌کنند
  انتصاب مدیر روابط عمومی دیوان عالی کشور
  خاکستر بر روی تونگا بارید
  ماندگاری کارکنان
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

3 نکته برای کمک به افزایش حضور آنلاین خود 3 نکته برای کمک به افزایش حضور آنلاین خود
حضور قوی آنلاین می تواند شما را از رقبا متمایز کند و همچنین به شما در فروش کمک کند. اگر وب سایت شما برای فروش آنلاین مناسب باشد، می توانید به طور موثر ترافیک بیشتری را به آن سایت هدایت کنید و به راحتی فروش را افزایش دهید. افزایش شناخت برند و فرصت‌های ارائه خدمات بهتر به مشتریان نیز از مزایای اضافی مرتبط با حضور آنلاین قوی است.
سه شنبه، 24 اسفند 1400 - 23:27

خاکستر بر روی تونگا بارید خاکستر بر روی تونگا بارید
این فوران بسیار بزرگ بود - بر اساس اطلاعات سازمان زمین شناسی ایالات متحده، معادل یک زلزله 5.8 ریشتری. توده ای از خاکستر را در هزاران پا در هوا رها کرد و موج صوتی ایجاد کرد که تقریباً 6000 مایل دورتر در آلاسکا شنیده شد.
دوشنبه، 27 دی 1400 - 15:52

ماندگاری کارکنان ماندگاری کارکنان
افزایش حفظ کارکنان به طور مستقیم بر موفقیت کسب‌وکار تأثیر می گذارد، زیرا داشتن کارکنان بیشتر یا تعداد مناسب کارمندان، دستیابی به اهداف تجاری را آسان تر می کند.
سه شنبه، 24 اسفند 1400 - 16:08

به راحتی و به سرعت ویدیوها را برای کانال یوتیوب خود ویرایش کنید به راحتی و به سرعت ویدیوها را برای کانال یوتیوب خود ویرایش کنید
ممکن است برای ویدیوهای خود به ویرایش حرفه‌ای ویدیو نیاز داشته باشید. با این حال، قبل از شروع، مهم است که در مورد ابزارها، فرآیندها و عناصر اصلی ویرایش، مانند طرح اولیه نرم افزار ویرایش، عناصر ویرایش، گردش کار ویرایش، و ابزارهای ویرایش اولیه مورد استفاده، بیاموزید.
چهارشنبه، 25 اسفند 1400 - 00:17

رییس سازمان امور اجتماعی: میل به ایجاد تغییرات اساسی در کشور در حال افزایش است رییس سازمان امور اجتماعی: میل به ایجاد تغییرات اساسی در کشور در حال افزایش است
اگر احساس کنیم به دلیل ناکارآمدی‌ها، نگرش مردم به سمتی می‌رود که گویا حکومت دینی در حل چالش‌های کشور موفق نیست و شاید حکومت دیگری نظیر حکومت سکولار و غیر دینی می‌تواند مشکلات کشور را حل کند، آن زمان زنگ خطر برای ما به صدا در می‌آید.
یکشنبه، 26 دی 1400 - 22:14

مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی چیست؟ مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی چیست؟
یک تعریف ساده از مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی این است: تشخیص زمان و مکانی که برند شما در وب ذکر شده است. در مقابل یک تعریف ساده از تجزیه و تحلیل رسانه‌های اجتماعی این است: توانایی درک آن چه که در مورد برند شما گفته می‌شود، از جمله تکرارِ آمدنِ نام برند (mention)، دسترسی به ذکر شدنِ نام (mention)، تاثیر این منابع و احساسات حس شده نسبت به برند.
شنبه، 25 دی 1400 - 16:06

تعداد گوشی‌های همراه از جمعیت جهان پیشی گرفت تعداد گوشی‌های همراه از جمعیت جهان پیشی گرفت
بر اساس آمار تحلیلگران دیجیتال در جی‌اس‌ام‌ای اینتلیجنس (GSMA Intelligence)، برای نخستین بار تاکنون، تعداد دستگاه‌های الکترونیک در جهان بیشتر از جمعیت جهان است؛ از جمله تعداد فزاینده‌ای از دستگاه‌ها که فقط با دستگا‌ه‌های دیگر در ارتباطند.
شنبه، 25 دی 1400 - 15:34

اعلام فهرست پردرآمدترین یوتیوبرهای ۲۰۲۱ اعلام فهرست پردرآمدترین یوتیوبرهای ۲۰۲۱
جیمی دونالدسون، جوان ۲۳ ساله آمریکایی که بیشتر با نام مستربیست (MrBeast) شناخته می‌شود، پردرآمدترین سازنده محتوا برای شبکه اجتماعی یوتیوب در سال ۲۰۲۱ شد.
شنبه، 25 دی 1400 - 15:18

بزرگداشت حسن نمک‌دوست در جشن انجمن منتقدان تئاتر بزرگداشت حسن نمک‌دوست در جشن انجمن منتقدان تئاتر
در این مراسم، آئین نکوداشت حسن نمک‌دوست روزنامه‌نگار و استاد دانشگاه در عرصه ارتباطات و نیز حسین کیانی نویسنده، کارگردان و استاد دانشگاه در عرصه تئاتر برگزار خواهد شد و همانند سنوات گذشته، نشان عالی کمیسیون ملی یونسکو ـ ایران، بر اساس پیشنهاد انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر، به یک چهره ماندگار و تاثیرگذار در عرصه هنرهای نمایشی اهدا خواهد شد.
شنبه، 25 دی 1400 - 14:27

رسانه؛ بر زبان بیدار و در اذهان خاموش ... رسانه؛ بر زبان بیدار و در اذهان خاموش ...
اینک که جامعه در معرض چالش‌های مختلف اجتماعی از ابعاد مختلف قرارگرفته و به‌نوعی دچار سردرگمی نگرشی گردیده می‌طلبد رسانه رویکرد جدیدی را در امتداد حرکت روبه‌جلو و رو به رشد خود اتخاذ نموده تا جامعه‌ی بحران‌زده از اندیشه را در مسیری مناسب و مطلوب قرار داده و با حمایت و پشتیبانی از این جامعه بتواند در نوع نگرش آسیب‌دیده آن مرهمی باشد برای رسیدن به آنچه بایست جامعه از خود در برابر چالش‌ها و بحران‌ها بروز دهد تا پایدار و استوار از پس این موانع گذر کرده تا بتواند در این هیاهو تجدیدقوا نموده و به بازیابی خویش بپردازد.
شنبه، 25 دی 1400 - 11:34

مزایا و خطرات دموکراتیک سازی داده‌های رسانه‌ای مزایا و خطرات دموکراتیک سازی داده‌های رسانه‌ای
این گزارش راه‌حل‌های عملی را که ناشران می‌توانند برای هدایت استفاده از داده از طریق دموکراسی‌سازی استفاده کنند، روشن می‌کند. "مزایا و خطرات دموکراتیک سازی داده‌های رسانه‌ای" به بررسی موارد زیر می پردازد:
شنبه، 25 دی 1400 - 08:48

سرقت علمی با استفاده از ربات‌های مقاله نویس سرقت علمی با استفاده از ربات‌های مقاله نویس
در کل تحولات فناوری به‌سرعت در حال تغییر شکل دادن چشم‌انداز سنتی «امانت‌داری و درستکاری» دانشگاهی و تالیف است. این پیچیدگی‌ها، نگرانی‌ها و پرسش‌ها به تفکر و بحث بیشتری نیاز دارد. ذی‌نفعان آموزشی در همه سطوح به پاسخگویی و تجدیدنظر در تعاریف و همچنین ارزش‌های مرتبط با سرقت ادبی، اصالت، اخلاق دانشگاهی و کار علمی در آینده بسیار نزدیک ملزم خواهند بود.
جمعه، 24 دی 1400 - 23:57

رده‌بندی ۲۰۲۲؛ بهترین شرکت‌ها برای کار کردن در اروپا و آمریکا کدامند؟ رده‌بندی ۲۰۲۲؛ بهترین شرکت‌ها برای کار کردن در اروپا و آمریکا کدامند؟
گلس‌در از کارکنان شرکت‌ها می‌خواهد که نظرات خود را در مورد کارفرمایشان در قالب ۹ جنبه و شاخص مختلف ارائه کنند. شاخص‌ها و جنبه‌هایی همچون میزان فرصت‌های شغلی موجود، سطح حقوق و مزایا، فرهنگ و ارزش‌های متعالی سازمانی، تعادل میان زندگی کاری و شخصی، رضایت از مدیریت ارشد و تنوع کاری مطلوب. سپس از آنها سوال می‌شود که تا چه میزانی حاضرند کار در آن شرکت را به دوستان خود پیشنهاد کنند و در نهایت نیز از آنها خواسته می‌شود که به شرکت خود یک امتیاز کلی نیز بدهند.
جمعه، 24 دی 1400 - 21:28

کارزار ترکیه برای تغییر نام از "Turkey" به "Turkiye" کارزار ترکیه برای تغییر نام از "Turkey" به "Turkiye"
اداره ارتباطات ترکیه کارزاری را برای اعلام تصمیم کشور به منظور استفاده از نام "Turkiye" به جای"Turkey" در عرصه بین‌المللی به راه انداخته که راهی به سوی تغییر نام این کشور محسوب می‌شود.
جمعه، 24 دی 1400 - 20:25

مایکروسافت تحقیقات جدیدی در مورد اتهامات آزار جنسی علیه بیل گیتس را آغاز می‌کند مایکروسافت تحقیقات جدیدی در مورد اتهامات آزار جنسی علیه بیل گیتس را آغاز می‌کند
در سال ۲۰۰۰ اتهامات آزار جنسی متعددی علیه گیتس اعلام شد. او در بحبوحه تحقیقات درباره یکی از روابطش با یک کارمند سابق در سال ۲۰۲۰ از شرکت کناره‌گیری کرد و در سه مه ۲۰۲۱، طلاق خود همسرش ملیندا فرنچ گیتس را اعلام کرد.
جمعه، 24 دی 1400 - 20:07

رسانه های خبری در سال 2022: گزارش اخبار دیجیتال موسسه رویترز رسانه های خبری در سال 2022: گزارش اخبار دیجیتال موسسه رویترز
گزارش خبری دیجیتال موسسه رویترز، داستان آینده صنعت خبر را از خط مقدم روایت می کند. مدل‌های کسب‌وکار، استراتژی‌های مخاطب، شیوه روزنامه‌نگاری، مقررات و فناوری‌های آینده را پوشش می‌دهد.
جمعه، 24 دی 1400 - 15:05

نگاهی به حضور سلبریتی‌ها در تبلیغات نگاهی به حضور سلبریتی‌ها در تبلیغات
کارشناس حوزه ارتباطات و رسانه معتقد است برخی از سلبریتی‌ها به صورت هدفمند و با برنامه‌ریزی حاشیه‌سازی می‌کنند تا میزان توجه و واکنش‌ها نسبت به خود را بالا ببرند و از این راه به کسب درآمد بیشتر خود کمک کنند.
جمعه، 24 دی 1400 - 01:24

روایت برند روایت برند
چرا مصرف کنندگان چیزی را که برای خرید انتخاب می کنند می خرند؟ چه چیزی باعث این تصمیمات می شود؟ روایت‌های برند نقش مهمی در چنین تصمیماتی دارند.
چهارشنبه، 22 دی 1400 - 10:18

اهمیت اقناع عمومی در اقتصاد اهمیت اقناع عمومی در اقتصاد
هر نوع تصمیم اقتصادی اگر با اقناع عمومی همراه شود، می‌تواند درصدی از توفیق را همراه خود داشته باشد، اما اگر این تصمیمات پشت درهای بسته، بدون مشورت با کارشناسان و... اتخاذ شود، باعث بروز مشکلات جدی اجتماعی، فرهنگی و امنیتی فراوانی می‌شود.
چهارشنبه، 22 دی 1400 - 00:36

اعضای شورای اطلاع‌رسانی و تبلیغات نظام بانکی مشخص شدند اعضای شورای اطلاع‌رسانی و تبلیغات نظام بانکی مشخص شدند
در جلسه دوره‌ای مدیران روابط‌عمومی شبکه بانکی کشور و پس از برگزاری انتخابات «شورای اطلاع‌رسانی و تبلیغات نظام بانکی»، اعضای این شورا مشخص شدند.
سه شنبه، 21 دی 1400 - 14:15

5 روند استارت آپی که باید در سال 2022 نظاره کنید 5 روند استارت آپی که باید در سال 2022 نظاره کنید
همه گیری روش زندگی، کار و معاشرت ما را تغییر داده است. همه از پدربزرگ ها و مادربزرگ ها گرفته تا دانش آموزان در فضای دیجیتال و نرمال جدید در پی مهارت آموزی هستند. همانطور که کسب و کارها شروع به بازگشایی بعد از همه گیری می کنند، این روند تغییر نمی کند،‌ بلکه به تکامل خود ادامه می دهد. دنیای کارآفرینی هم همین راه را خواهد پیمود.
سه شنبه، 21 دی 1400 - 13:11

چهار روز کار در هفته نتیجه عالی می‌دهد چهار روز کار در هفته نتیجه عالی می‌دهد
یک شرکت فناوری در کالیفرنیا تعداد روزهای کار کارمندانش را [از پنج روز] به چهار روز در هفته کاهش داده و می‌گوید بازده تولید سر به آسمان زده است.
سه شنبه، 21 دی 1400 - 10:19

سنگاپور رکورددار سرعت اینترنت میان ۱۸۰ کشور دنیاست سنگاپور رکورددار سرعت اینترنت میان ۱۸۰ کشور دنیاست
ایران در میان ۱۴۰ کشور دنیا از نظر سرعت اینترنت موبایل جایگاه هشتادم را به خود اختصاص داده است. سرعت اینترنت موبایل در این کشور برابر با ۳۲.۳ مگابایت در ثانیه است. در این رده‌بندی ارمنستان جایگاه هفتاد و چهارم و مکزیک جایگاه هفتاد و یکم را دارد.
سه شنبه، 21 دی 1400 - 10:14

چگونه پروپاگاندای دولتی را تشخیص دهیم؟ چگونه پروپاگاندای دولتی را تشخیص دهیم؟
پروپاگاندا پدیده‌ی تازه‌ای نیست. به تازگی اما ابعاد ویژه‌ای پیدا کرده است. ناسیونال سوسیالیسم برای متقاعد کردن مردم به اید‌ئولوژی مورد نظر حاکمیت، ابزار تبلیغاتی را آشکارا به خدمت می‌گرفت. امروزه اما پروپاگاندا به طور عمده پنهان است و بیشتر از طریق رسانه‌های جدید مانند شبکه‌های اجتماعی به منظور دستکاری افکار عمومی و عملی همسو با اهداف مبلغ وارد عمل می‌شود.
سه شنبه، 21 دی 1400 - 00:09

عصر اینفلوئنسر عصر اینفلوئنسر
صرف نظر از اینکه کدام گروه سنی یا مخاطبی را از طریق کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ خود هدف قرار می دهید، این نیاز به یک برنامه استراتژیک و تحقیقات کامل دارد تا مطمئن شوید که انتخاب درستی برای کسب‌وکار خود و اهداف آن دارید.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 12:54

راهنمای گام به گام خرید ارز، سهام و زمین؛ چگونه در متاورس سرمایه‌گذاری کنیم؟ راهنمای گام به گام خرید ارز، سهام و زمین؛ چگونه در متاورس سرمایه‌گذاری کنیم؟
متاورس به طور مداوم در حال تکامل است و یک انتقال عظیم از دنیای فیزیکی به دنیای مجازی را رقم زده است ولی با وجود خوش‌بینی کارشناسان به فرصت‌های سرمایه‌گذاری در آن، توصیه می‌شود قبل از انجام هر گونه سرمایه‌گذاری قابل توجهی در متاورس، تحقیقات و بررسی‌های لازم و کافی را انجام دهید.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 12:00

4 نکته ارتباطی برای ترغیب مخاطب هدف به اقدام 4 نکته ارتباطی برای ترغیب مخاطب هدف به اقدام
پس از جلب توجه مخاطبان هدف و ایجاد علاقه به پیام های بازاریابی و روابط‌عمومی، گام نهایی برانگیختن اقدام است. هدف از نوشتن نسخه فروش این است که مردم را وادار به عمل یا واکنش کنیم.
یکشنبه، 19 دی 1400 - 13:02

 هر آنچه باید از «متاورس» بدانید هر آنچه باید از «متاورس» بدانید
این دنیای مجازی از طریق هدست‌های واقعیت مجازی، عینک‌های واقعیت افزوده، گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی قابل دسترسی خواهد بود. «متاورس»، به شکلی محدود در حال حاضر در پلتفرم‌هایی مانند () یا بازی‌های ویدئویی مانند «زندگی دوم» وجود دارد.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 10:14

اشتباه های رایج در لینکدین که فرصت ها را می کشد اشتباه های رایج در لینکدین که فرصت ها را می کشد
حساب کاربری خوب در لینکدین یک دارایی حرفه ای است و برای هر کسی که می خواهد در حرفه و شغلی شناخته شود، ضروری است. لینکدین به طور تقریبی 740 میلیون حساب کاربری دارد و رقابتی بین این حساب ها برای جلب نظر رقبای حرفه ای وجود دارد. اشتباهات کوچکی می تواند توجه و تمرکز شرکت ها، جست وجو کنندگان نیروی کار یا کارجویان را از حسابی به حساب دیگر معطوف کند.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 09:10

آینده تجارت الکترونیک آینده تجارت الکترونیک
استراتژی‌ها در تجارت الکترونیک قرار است در کانال‌های مختلفی مانند پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، تلویزیون و تجربیات درون فروشگاهی درگیر شوند، به این معنی که شرکت‌ها باید استراتژی‌های خود را تطبیق داده و شخصی‌سازی کنند.
شنبه، 18 دی 1400 - 21:18

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  معرفی کتاب/ اصول اجرایی برنامه ریزی بر پایه سناریو در روابط عمومی


  4 نکته برای برنامه‌ریزی کمپین‌های روابط‌عمومی


  اول برنامه ریزی بعد اقدام


  انتصاب مدیر روابط عمومی دیوان عالی کشور


  خاکستر بر روی تونگا بارید


  رییس سازمان امور اجتماعی: میل به ایجاد تغییرات اساسی در کشور در حال افزایش است


  دکتر دارابی: سواد روابط عمومی مسوولان ارشد کشور را افزایش دهیم


  سومین جلسه کمیته روابط‌عمومی زنجیره آهن و فولاد برگزار شد


  وبینار سراسری مدیران روابط عمومی ادارات کل و مدیریت های درمان تأمین اجتماعی سراسر کشور برگزار شد


  تفکیک و احیای روابط عمومی شهرداری‌های مناطق در سیرجان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود