درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 19:54   

مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند

  مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند


ادامه ادامه مطلب یک

تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه

  تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400

  فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400


ادامه ادامه مطلب سه

وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند

  وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مدیرعامل بانک رفاه کارگران: عید فطر پاداش بندگان صالح خداوند است
  معرفی کتاب: مثبت اندیشی در روابط عمومی
  اینستاگرام چگونه معروف شد؟
  وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند
  تاثیر نوآوری در برنامه‌های وفاداری
  رابطه فرهنگ سازمانی و رهبری عالی در روابط عمومی
  تاکید فرماندار شهرستان اشکذر بر نقش مهم روابط عمومی‌ها در دنیای امروز ارتباطات
  نشست همفکری روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی با روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس
  مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند
  تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

اینستاگرام چگونه معروف شد؟ اینستاگرام چگونه معروف شد؟
سال ۲۰۱۰ بود که بنیان‌گذاران اینستاگرام، کوین سیستروم و مایک کریگر راه دیگری برای تبدیل شدن به نقل محافل پیدا کردند. آنها به جای تبلیغ در بیلبوردها از دعوت‌نامه‌های خصوصی استفاده کردند.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 15:46

وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند
این پژوهش می‌تواند به افراد مبتلا به ناتوانی‌های شدید کمک کند تنها با استفاده از فکرشان، به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 14:32

 تاثیر نوآوری در برنامه‌های وفاداری تاثیر نوآوری در برنامه‌های وفاداری
در جهت جلب‌ توجه مشتریان و جلب وفاداری آن‌ها باید از برنامه‌های امتیازدهی و مدل‌های سنتی در زمینه ارائه جوایز فراتر رفت. برای آن‌که از مزیت رقابتی مناسبی بهره ببریم، باید برنامه‌ای برای ارائه جوایز داشت که نسبت به رقبا از خلاقیت بیشتری برخوردار باشد. حال سوال این‌جاست چگونه می‌توان برنامه وفاداری داشت که توام با نوآوری باشد.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 14:25

شعار روز جهانی ارتباطات اعلام شد شعار روز جهانی ارتباطات اعلام شد
هولین ژائو با بیان اینکه فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات هدایتگر جوامع به سوی تحول دیجیتالی بوده، عنوان کرد: این فناوری‌ها، سرآغاز شکل‌گیری اقتصاد دیجیتالی و جامعه اطلاعاتی شده، که در شرایط حاضر، جامعه اطلاعاتی، به عنوان یکی از محورهای اصلی مبارزه با بیماری کووید-۱۹ شناخته شده است.
چهارشنبه، 22 اردیبهشت 1400 - 16:30

 تنبیه به شیوه راکفلر تنبیه به شیوه راکفلر
من هرگز این درس را فراموش نمی‌کنم؛ در سال‌های بعد هر وقت که درصدد برخورد و تنبیه کسی بودم قبل از هر چیز خودم را وادار می‌کردم پشت میزی بنشینم و با تعمق فهرستی طولانی از نقاط قوت همان شخص تهیه کنم و تنها پس از تهیه‌ی یک چنین فهرستی متوجه می‌شدم که قادرم مساله را از بُعد واقعی آن مورد بررسی قرار دهم و این امر باعث شد تا از پُرهزینه‌ترین اشتباهاتی که هر مدیر امکان مرتکب شدن به آن را دارد و آن چیزی جز خشم و عصبانیت نیست دور باشم؛ من به هر کسی که با مردم سر و کار دارد توصیه می‌کنم که از این روش استفاده کند.
چهارشنبه، 22 اردیبهشت 1400 - 10:10

کمپین ابزارهای ایرانی روابط عمومی کمپین ابزارهای ایرانی روابط عمومی
نقش روابط‌عمومی ساختن رابطه‌هاست. روابط عمومی برای برقراری این رابطه، نیاز به ابزار دارد. ما در اینجا تمام ابزارهای موردنیاز روابط عمومی را گردآوری کرده‌ایم، تا به کمک آن‌ها بتوانید علاوه بر رساندن خبرهای خود به گوش مخاطبان، صدای مخاطبان را هم بشنوید و با پاسخ‌گویی به‌موقع، ارتباط بهتری با آن‌ها برقرار کنید.
چهارشنبه، 22 اردیبهشت 1400 - 10:05

اختلاف‌نظر درباره‌ هوش مصنوعى اختلاف‌نظر درباره‌ هوش مصنوعى
در پیشبرد انقلاب نوین شبکه‌هاى عصبى، سه عامل نقش داشت. عامل اول بعضى پیشرفت‌هاى علمى بود که «یادگیرى عمیق» نام دارد (که اساساً شامل شبکه‌هاى عصبى بزرگ‌تر و عمیق‌تر است). دوم اینکه ارزان شدن پردازش‌کننده‌هاى رایانه‌ای سبب شد تا هزینه‌ى ساخت شبکه‌هاى عصبى بزرگ کاهش یابد و عامل سوم، که به همان اندازه اهمیت دارد، در دسترس بودن داده‌هاى فراوان است: شبکه‌هاى عصبى تشنه‌ى داده‌ها هستند و البته ما اکنون در عصر «داده‌هاى کلان» (Big Data) هستیم.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 14:55

 پژوهشگران: تلفن هوشمند به مکان زندگی بشر امروز تبدیل شده پژوهشگران: تلفن هوشمند به مکان زندگی بشر امروز تبدیل شده
انسان‌شناسان دانشگاه لندن در پژوهشی که به‌مدت یک سال در ۹ کشور مختلف جهان صورت گرفته، دریافته‌اند که گوشی‌های هوشمند احساسی شبیه «در خانه بودن» در افراد ایجاد می‌کنند.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 14:20

گزارش| بحرانِ ارتباطات در جهان کرونایی/ عملکرد متناقض رسانه‌ها موجب بی‌اعتمادی مردم گزارش| بحرانِ ارتباطات در جهان کرونایی/ عملکرد متناقض رسانه‌ها موجب بی‌اعتمادی مردم
در ایران رویکرد رسانه‌های داخلی در مواجهه با ویروس کرونا بسیار متناقض بود که همین مسئله یکی از عوامل تشدید بحران و بی‌اعتمادی مخاطبان به اطلاعات آن رسانه است.
سه شنبه، 27 اسفند 1398 - 17:31

 روندهای بازاریابی محتوا در صنعت خرده‌فروشی سال ۲۰۲۱ روندهای بازاریابی محتوا در صنعت خرده‌فروشی سال ۲۰۲۱
محتوای تولیدشده در کانال‌های مختلف بازاریابی توزیع شده و نقش مهمی در جذب مخاطب ایفا می‌کند. این محتوا در چرخش مخاطب در شبکه‌های اجتماعی بسیار تاثیرگذار است. در این مقاله به نقل از مجله کوروش، به بررسی ترندهای بازاریابی محتوا در سال ۲۰۲۱ پرداخته‌ایم.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 10:17

نگاهی به وضعیت مطبوعات در سال ۱۳۹۸ نگاهی به وضعیت مطبوعات در سال ۱۳۹۸
«وضعیت مطبوعات در سال ۱۳۹۸»، عنوان گزارش رصد فرهنگی است که از سوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شده است.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 09:14

نسخه رسمی «کلاب‌هاوس» برای سیستم عامل «اندروید» منتشر شد نسخه رسمی «کلاب‌هاوس» برای سیستم عامل «اندروید» منتشر شد
نسخه رسمی شبکه اجتماعی «کلاب‌هاوس» از ساعاتی پیش برای استفاده در گوشی‌های «اندروید» نیز قابل استفاده شد.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 00:29

 نبرد جهانی بر سر مالکیت داده‌ها در گفتگو با مارگارت وستاگر نبرد جهانی بر سر مالکیت داده‌ها در گفتگو با مارگارت وستاگر
گفتگوی ما بر نبرد جهانی برای داده‌ها یا اطلاعات متمرکز است، موضوعی که با مشارکت انستیتو دانشگاه اروپا در فلورانس بعنوان بخشی از کنفرانس سالانه درباره اتحادیه اروپا مطرح بود.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 00:24

ای‌بی موافقت کرد نهادهای ناظر، خود بتوانند کالاهای خطرناک را از سایتش بردارند ای‌بی موافقت کرد نهادهای ناظر، خود بتوانند کالاهای خطرناک را از سایتش بردارند
ای‌بِی می‌گوید از این پس این اختیار را به نهادهای ناظر می‌دهد تا بدون مشورت با این شرکت، کالاهای ناامن و مضر را از وبسایتش بردارند.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 00:19

تقویم روز ارتباطات/ شجاعت یک روزنامه نگار قرن هجدهم تقویم روز ارتباطات/ شجاعت یک روزنامه نگار قرن هجدهم
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دهم ماه می سال 1768 جان ویلکس John Wilkes روزنامه نگار رادیکال انگلیسی به خاطر سرمقاله ای که در نشریه «North Briton نورث بریتون» نوشته بود به دستور شخص پادشاه انگلستان در ارگ لندن (برج لندن) بازداشت شد.
دوشنبه، 20 اردیبهشت 1395 - 10:30

روزنامه‌نگاری پیش‌گیرانه یا پس‌گیرانه؟ روزنامه‌نگاری پیش‌گیرانه یا پس‌گیرانه؟
در مجموع انتظار می‌رود، بیش از پیش نگاه پیشگیرانه، به بشقاب وظایف رسانه‌ای اضافه شود، پیش از آنکه نتوان علاج واقعه کرد. همچنانکه فعالان رسانه‌ای باید از برخی افکار سمی همچون احساس بی‌تاثیر بودن فعالیت‌هایشان، نبودن گوش شنوا در توجه‌دهی پیشگیرانه و… دوری کنند.
دوشنبه، 20 اردیبهشت 1400 - 14:33

عصر بحران ژورنالیسم عصر بحران ژورنالیسم
پروفسور دال دوران معاصر را عصر بحران ژورنالیسم می داند که هر روز نسبت به روز پیش از هدفهایی که انتظار بود دور می شود و به جای اهل حرفه (روزنامه نگار)، سیاستبازان، قدرت طلبان، کمپانی های خارج از این حرفه و صاحبان منافع مالکیّت آنهارا به دست می آورند و زمینه ساز سیاست ها و برنامه های خاص می شوند. با این روش و روند، رسانه ها مسئول بخشی از مسائل اجتماعی، اقتصادی و سیاسی جوامع بشری باید بشمار آورده شوند.
چهارشنبه، 14 اسفند 1398 - 15:19

دولت ترامپ تماس‌های تلفنی چند روزنامه‌نگار را کنترل کرده است
این که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور پیشین ایالات متحده با رسانه‌ها و روزنامه‌نگارانی که از او انتقاد می‌کردند سر دشمنی داشت و با آنها توهین‌آمیز رفتار می‌کرد امر واضحی بود. اکنون وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرده است که این وزارتخانه از آوریل تا ژوئیه ۲۰۱۷ سوابق تلفنی سه همکار واشنگتن پست را کنترل کرده است.
یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400 - 16:52

مینیمالیسم دیجیتال: انتخاب زندگی متمرکز در دنیای آشفته/ بررسی کتاب مینیمالیسم دیجیتال: انتخاب زندگی متمرکز در دنیای آشفته/ بررسی کتاب
به گفته جرون لنیر، فیلسوف بریتانیایی، «خشم و عصبانیت بخش اجتناب‌ناپذیری از شبکه‌های اجتماعی است: در این بازار عمومی که همه به دنبال جلب توجهند، احساسات منفی بیشتر از سخنان سازنده و مثبت توجهات را به خود جلب می‌کند.» به‌خصوص، به گفته جنیفر گرایگل، استاد علوم ارتباطات در دانشگاه سیراکیوز، شبکه‌های اجتماعی به خاطر رواج اخبار و معلومات جعلی، و شیوع ادبیات زننده و توهین‌آمیز در میان کاربران، منبع کسب خبر و بحث‌های سیاسی و اجتماعی نیست.
یکشنبه، 25 اسفند 1398 - 04:01

سه توصیه برای ایجاد و تقویت روحیه خودآموزی در میان کارکنان سه توصیه برای ایجاد و تقویت روحیه خودآموزی در میان کارکنان
مدیران و رهبران سازمان‌ها باید به یاد داشته باشند که هر کدام از کارکنان آنها دارای سبک یادگیری خاص خود هستند و نمی‌توان به همه افراد به یک شکل آموزش داد و انتظار یادگیری یکسان از آنها داشت.
یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400 - 08:55

بازاریاب‌های زیرک در عصر کرونا بازاریاب‌های زیرک در عصر کرونا
سازمان‌هایی که تلاش‌های بازاریابی دقیق را اولویت قرار می‌دهند، می‌توانند بحران کووید-19 را به یک دوران تحول تبدیل کنند. بازاریاب‌ها با به‌دست آوردن داده‌های جدید، جست‌وجو برای روابط رفتاری جدید و فراهم کردن امکان آزمایش‌های سریع، می‌توانند فرصت‌ رشد به‌دست آورند و با انعطاف و بازگشت سرمایه بیشتر، وارد دوران رونق شوند.
یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400 - 08:54

یادی از استاد نعیم بدیعی؛ درخشش میراث ارزشمند علمی یادی از استاد نعیم بدیعی؛ درخشش میراث ارزشمند علمی
دکتر بدیعی را در طول هشت سال معاونت پژوهشی و نیز ۱۸ سال مدیریت گروه ارتباطات اجتماعی دانشکده، به‌عنوان مدیری جدی، منظم، دوراندیش و درعین‌حال استادی دلسوز و مهربان شناختم. علاوه بر آن به نظرم «جوانمردی» ویژگی برجسته این استاد فرزانه است؛ زیرا بارها شاهد بودم که با وجود پایبندی بر اصول و مقررات آموزشی و پژوهشی دانشگاه که در مواردی با نهیب‌های مشفقانه همراه بود، در جهت گره‌گشایی از مشکلات دانشجویان خالصانه گام برمی‌داشت.
شنبه، 18 اردیبهشت 1400 - 10:24

هفته نامه «کمبریج کرونیکل» 170 ساله شد
هفته نامه «کمبریج کرونیکل» که هنوز در شهر کمبریجِ ایالت ماساچوست آمریکا منتشر می شود هفتم ماه می 1846 [روزی چون امروز] نخستین شماره خود را به توزیع داد. با این حساب، این هفته نامه در هفتم ماه می 2016 یکصد و هفتاد ساله شد.
یکشنبه، 17 اردیبهشت 1396 - 09:32

استراتژی بخت‌آزمایی استراتژی بخت‌آزمایی
روش قرعه‌کشی به دلیل طراحی ساده و انطباق با ابزارهای تبلیغاتی رسانه‌های اجتماعی و محبوبیت آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی به ابزاری کاربردی تبدیل شده که اشتراک‌گذاری را نیز تسهیل می‌کند.
جمعه، 17 اردیبهشت 1400 - 21:15

تقویم روز ارتباطات/ روز رادیو تقویم روز ارتباطات/ روز رادیو
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روس ها بیش از یک قرن است که هفتم ماه می هر سال را به نام «روز رادیو» برگزار می کنند زیرا نخستین گیرنده رادیو در جهان در این روز در سال 1895 توسط «الکساندر پوپوفAlexander S. Popov» روس در شهر سن پترزبورگ به معرض تماشا گذارده شد.
جمعه، 17 اردیبهشت 1395 - 10:57

اپیدمی اطلاعاتی در شبکه های اجتماعی اپیدمی اطلاعاتی در شبکه های اجتماعی
بیماریهای همه‌گیر قبلی مانند زیکا، سارس و مِرس هم با اینکه با وحشت و اضطراب عمومی همراه بودند ولی حجم بسیار بالا و سرعت انتقال این مجموعه‌ی در هم از اطلاعات این‌بار به حدی بوده که سازمان سلامت جهانی آن رو «همهمه اطلاعاتی» نامگذاری کرده و این سازمان را بر آن داشته که اقدام به همکاریهای موثری با پلتفرم های شبکه‌های اجتماعی مثل فیسبوک، توییتر، تیک‌تاک و گوگل نماید تا اطلاعات صحیح را در اختیار جوامع هدف قرار بدهد.
چهارشنبه، 21 اسفند 1398 - 19:32

حقیقت را مدیریت نکنید،‌ حقیقت را بگویید حقیقت را مدیریت نکنید،‌ حقیقت را بگویید
از نظر من، مهم‌ترین درس از ۱۹۱۸ گفتن حقیقت است. اگرچه این ایده در تار و پود هر طرح آماده‌سازی که من از آن خبر دارم، تنیده شده است، کاربرد واقعی آن بستگی به شخصیت و رهبری افراد مسئول در زمان وقوع بحران دارد.
چهارشنبه، 21 اسفند 1398 - 08:02

گزارشگری از همه گیری بیماری های عفونی گزارشگری از همه گیری بیماری های عفونی
زمانی که یک بیماری عمومی شیوع پیدا می کند، اینکه در فشار تماس های رسانه ها از طریق کانال ها و منابع رسمی بتوانید اطلاعات کارآمدی را از این منابع به دست آورید می تواند نفس گیر و حتی غیر ممکن باشد. اما روش هایی برای سرعت بخشیدن به دسترسی به منابع وجود دارد. انجام مطالعات مقدماتی و پیش نیاز درباره یک بیماری به شما کمک می کند که بتوانید سوال های هوشمندانه تری را مطرح کنید. سوال هایی که منبع مورد نظر را تشویق به همراهی با شما و انجام بهترین مصاحبه ممکن با شما می کند.
سه شنبه، 13 اسفند 1398 - 08:09

دفاتر گوگل برای دوران پسا کرونا بازطراحی می‌شوند دفاتر گوگل برای دوران پسا کرونا بازطراحی می‌شوند
گوگل مشغول بازطراحی دفاتر خود برای دوران پس از قرنطینه کووید-۱۹ است. طبق گزارش نشریه نیویورک‌تایمز گوگل برنامه‌هایی بلندپروازانه برای تغییر دفاتر خود دارد، اما برخی از این طرح‌ها پیچیده به‌نظر می‌رسند.
چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 10:24

رشد ۴۳درصدی نفوذ اینترنت موبایل در سال ۹۹ رشد ۴۳درصدی نفوذ اینترنت موبایل در سال ۹۹
توسعه زیرساخت‌های ارتباطی همواره یکی از اولویت‌های سیاست‌گذاران در هر کشوری است. تحول روش‌های ارتباطی طی سال‌های اخیر کیفیت اینترنت پهن باند و خصوصا اینترنت پهن باند ثابت را به شاخصی مهم برای سنجش کیفیت ارتباطاتی کشورها بدل کرده است.
چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 10:19

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  عید آمد و عید آمد وان بخت سعید آمد


  4 راه برای اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه


  8 برنامه روابط عمومی در استفاده از رسانه های اجتماعی


  چگونه روابط عمومی می تواند به شیوع کرونا پاسخ دهد؟


  صعود از نردبان روابط عمومی — 5 مهارت اساسی برای عملکرد مثبت در روابط عمومی


  معرفی کتاب: مثبت اندیشی در روابط عمومی


  کمپین ابزارهای ایرانی روابط عمومی


  تنبیه به شیوه راکفلر


  شعار روز جهانی ارتباطات اعلام شد


  اجرای برنامه گفتگوی مجازی و برخط با موضوع "ارتباطات و روابط‌عمومی" در خوی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400