درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 19:26   

مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند

  مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند


ادامه ادامه مطلب یک

تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه

  تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400

  فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400


ادامه ادامه مطلب سه

وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند

  وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مدیرعامل بانک رفاه کارگران: عید فطر پاداش بندگان صالح خداوند است
  معرفی کتاب: مثبت اندیشی در روابط عمومی
  اینستاگرام چگونه معروف شد؟
  وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند
  تاثیر نوآوری در برنامه‌های وفاداری
  رابطه فرهنگ سازمانی و رهبری عالی در روابط عمومی
  تاکید فرماندار شهرستان اشکذر بر نقش مهم روابط عمومی‌ها در دنیای امروز ارتباطات
  نشست همفکری روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی با روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس
  مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند
  تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

معرفی کتاب: مثبت اندیشی در روابط عمومی معرفی کتاب: مثبت اندیشی در روابط عمومی
کتاب "مثبت اندیشی در روابط عمومی" ترجمه و تدوین حنانه باقریان در 104 صفحه به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد. این کتاب در چهار گفتار، مثبت اندیشی: مفاهیم و تعاریف، هنر مثبت ‎اندیشی، ارتباطات مثبت در سازمانها و شرکتها و چگونه مثبت بیاندیشیم منتشر شده است.
سه شنبه، 13 خرداد 1399 - 11:55

 رابطه فرهنگ سازمانی و رهبری عالی در روابط عمومی رابطه فرهنگ سازمانی و رهبری عالی در روابط عمومی
دکتر خوان منگ استاد دانشگاه جورجیا، تأثیر رهبری عالی روابط عمومی بر فرهنگ سازمانی و ارزش روابط عمومی را بررسی کرد. به گزارش شارا، یک مطالعه تجربی بر روی 222 مدیر روابط عمومی با استفاده از پایگاه داده اجرایی روابط عمومی Heyman Associates انجام شد.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 13:09

تاکید فرماندار شهرستان اشکذر بر نقش مهم روابط عمومی‌ها در دنیای امروز ارتباطات
فرماندار شهرستان اشکذر گفت: فضای تعامل و همکاری بیشتر با روابط عمومی‌ها زمینه رشد و شکوفایی ادارات را به دنبال دارد.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 13:08

نشست همفکری روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی با روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس نشست همفکری روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی با روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس
گستردگی و تنوع فعالیت های موجود در مناطق آزاد ایجاب می کند روابط عمومی های مناطق آزاد با تولید محتوا و تکیه بر روش‌های نوین اطلاع رسانی و مجهز شدن به دانش روز سازمان خود را به‌صورت هدفمند معرفی نمایند.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 12:56

مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند
عصر دیروز در جلسه روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان و صنایع در خصوص حضور پر شور در انتخابات آتی، افشار پرویزی بابادی ضمن تاکید بر پرداخت مطالبات رسانه ها گفت: برخی از روابط عمومی ها را در این جلسه برای اولین بار می بینیم ضمن اینکه خیلی ها هم اصلا ارتباطی با رسانه ها ندارند.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 12:49

تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه
شرکت فولاد مبارکه عصر دیروز سه‌شنبه (21 اردیبهشت ماه) با مشارکت شرکت‌های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه و با حمایت خیران این مجموعه 20 میلیارد ریال کمک کرد تا زمینه آزادی زندانیان محکومان مالی از زندان های استان اصفهان فراهم شود.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 12:30

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه؛ مسئولیت اجتماعی در فولاد مبارکه به اندازه تولید اهمیت دارد مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه؛ مسئولیت اجتماعی در فولاد مبارکه به اندازه تولید اهمیت دارد
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت فولاد مبارکه با حضور در برنامه تلویزیونی «یک شهر ضیافت» شبکه اصفهان گفت: فولاد مبارکه با مشارکت شرکت های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه و با حمایت خیران این مجموعه ۲۰ میلیارد ریال کمک کرد تا زمینه آزادی زندانیان محکومان مالی از زندان های استان اصفهان فراهم شود.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 12:29

چگونه روابط عمومی می تواند به شیوع کرونا پاسخ دهد؟ چگونه روابط عمومی می تواند به شیوع کرونا پاسخ دهد؟
کرونا مسئله ای است که هم مربوط به سلامت عمومی و هم مربوط به روابط عمومی می باشد. مشاغل و سازمان ها در طیف وسیعی از صنایع آسیب دیده از پیروی از توصیه های سازمان های بهداشت عمومی مانند مراکز کنترل بیماری، برای ارائه اطلاعات به موقع و دقیق و محافظت از کارمندان خود و تصمیم گیری های تجاری متفکرانه برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری بهره می گیرند.
جمعه، 2 اسفند 1398 - 11:55

8 برنامه روابط عمومی در استفاده از رسانه های اجتماعی 8 برنامه روابط عمومی در استفاده از رسانه های اجتماعی
وقتی صحبت از روابط عمومی و روابط رسانه ای می شود، بسیاری از شرکت ها همه امیدهای خود را در شبکه های اجتماعی به دست می آورند و فراموش می کنند که روابط آفلاین هنوز هم مثل گذشته اهمیت دارد. تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید.
پنجشنبه، 17 بهمن 1398 - 15:10

 4 راه برای اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه 4 راه برای اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه
اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه نیاز به برنامه ریزی کامل و ارتباط هوشمندانه با رسانه ها و کاربران بالقوه دارد.
پنجشنبه، 29 اسفند 1398 - 02:55

کمپین ابزارهای ایرانی روابط عمومی کمپین ابزارهای ایرانی روابط عمومی
نقش روابط‌عمومی ساختن رابطه‌هاست. روابط عمومی برای برقراری این رابطه، نیاز به ابزار دارد. ما در اینجا تمام ابزارهای موردنیاز روابط عمومی را گردآوری کرده‌ایم، تا به کمک آن‌ها بتوانید علاوه بر رساندن خبرهای خود به گوش مخاطبان، صدای مخاطبان را هم بشنوید و با پاسخ‌گویی به‌موقع، ارتباط بهتری با آن‌ها برقرار کنید.
چهارشنبه، 22 اردیبهشت 1400 - 10:05

اجرای برنامه گفتگوی مجازی و برخط با موضوع "ارتباطات و روابط‌عمومی" در خوی
به همت ماهنامه ندای قلم و به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی برنامه گفتگوی مجازی و برخط با حضور کارشناسان و فعالان حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی انجام می شود.
چهارشنبه، 22 اردیبهشت 1400 - 09:54

صعود از نردبان روابط عمومی — 5 مهارت اساسی برای عملکرد مثبت در روابط عمومی صعود از نردبان روابط عمومی — 5 مهارت اساسی برای عملکرد مثبت در روابط عمومی
ظهور بسترهای رسانه های اجتماعی تأثیر زیادی بر صنعت روابط عمومی گذاشت. به همین ترتیب، متخصصان روابط عمومی باید خود را به بسترهای مختلف رسانه های اجتماعی مجهز و مسلح کنند.
پنجشنبه، 24 بهمن 1398 - 09:23

شورای ارتباطات شستا در استان اصفهان برگزار شد شورای ارتباطات شستا در استان اصفهان برگزار شد
آخرین وضعیت اطلاع رسانی پروژه های صدرتامین و عملکرد روابط عمومی های شرکت های تاصیکو با حضور حسن محمدی، مدیر روابط عمومی شستا، محسن بیدی، مدیر روابط عمومی تاصیکو و مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه صدر تامین برگزار شد.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 17:14

وحید قربانی مدیر ارتباطات و حوزه ریاست شرکت نفت ایرانول شد وحید قربانی مدیر ارتباطات و حوزه ریاست شرکت نفت ایرانول شد
طی حکمی از سوی دکتر زارع پور مدیر عامل شرکت نفت ایرانول، وحید قربانی به‌ عنوان سرپرست مدیریت ارتباطات و حوزه ریاست این شرکت معرفی و منصوب شد.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 14:19

مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: روابط‌عمومی باید میراث گرانبهای 170 ساله دانشگاه را به‌درستی به تصویر بکشد مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: روابط‌عمومی باید میراث گرانبهای 170 ساله دانشگاه را به‌درستی به تصویر بکشد
به مناسبت 27 اردیبهشت روز روابط‌عمومی با حضور رئیس دانشگاه، نمایشگاه مجازی و حضوری محدود از دستاوردهای روابط‌عمومی حوزه‌های مختلف دانشگاه با عنوان «نمایش تصویر و شهرت دانشگاه؛ 170 سال درخشش در صحنه ملی و جهانی» برگزار می‌شود.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 14:02

تاکید مدیر روابط‌عمومی استانداری خراسان جنوبی بر تعامل بین رسانه ها و روابط‌عمومی‌های دستگاه های اجرایی تاکید مدیر روابط‌عمومی استانداری خراسان جنوبی بر تعامل بین رسانه ها و روابط‌عمومی‌های دستگاه های اجرایی
مشاور استاندار و مدیر روابط‌عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت: رسانه و مطبوعات، پیشران اصلی اطلاع‌رسانی در استان می باشند.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 14:00

انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش
با حکم کاپیتان ابراهیم سیه جانی؛ رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش خانم درنا کسرایی به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت هواپیمایی کیش منصوب شد.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 12:55

روزهای طلایی یا خاکستری روابط عمومی ها؟! روزهای طلایی یا خاکستری روابط عمومی ها؟!
بله قربان گفتن های متعدد، اجرای دقیق سیاست های یک سازمان بدون هیچ گونه اظهار نظر و عدم خط مشی، آفت های یک مدیر در جایگاه روابط عمومی است مدیری که به جرات می توان گفت ربات است و بس.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 12:35

ایده‌ها از تجربه ها شکل می گیرند ایده‌ها از تجربه ها شکل می گیرند
اولین سری ازگفتگوهای انتقال تجربه با موضوع "یکصد سال ارتباطات در ایران" به مناسبت گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در موزه ارتباطات برگزار خواهد شد.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 12:18

ایجاد تعادل: روابط عمومی سنتی و روابط عمومی دیجیتال ایجاد تعادل: روابط عمومی سنتی و روابط عمومی دیجیتال
بهترین راه برای ایجاد استراتژی روابط عمومی همه جانبه 360 درجه، حفظ تعادل بین روابط عمومی سنتی و روابط عمومی دیجیتال در استراتژی موسسه است.
جمعه، 24 بهمن 1399 - 22:41

روابط عمومی‌های برتر استان سمنان تقدیر می‌شوند روابط عمومی‌های برتر استان سمنان تقدیر می‌شوند
دبیر هیئت رئیسه شورای روابط‌عمومی‌های استان سمنان، از برگزاری مراسم تقدیر از روابط عمومی‌های برتر استان همزمان با بیست و نهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ خبر داد.
دوشنبه، 20 اردیبهشت 1400 - 15:02

زوایه دید روابط‌عمومی‌ها مشرف بر نقاط کور زوایه دید مدیران زوایه دید روابط‌عمومی‌ها مشرف بر نقاط کور زوایه دید مدیران
چرا در کسب و کار نقطه کوری وجود دارد که فقط روابط عمومی می بیند؟ چون ذات روابط عمومی نگاه و ایجاد ارتباط دوسویه است، هم منافع کارفرما و هم منافع مخاطب را در نظر می گیرد، منافع مخاطب شاید از نظر کارفرما فقط ارائه خدمات یا محصول کیفی با هزینه مناسب باشد اما مخاطب نیازهای دیگری هم دارد...
دوشنبه، 20 اردیبهشت 1400 - 11:00

 مدیرعامل پالایشگاه گاز ایلام: روابط عمومی می تواند با استفاده از ایده های نوآورانه و با خلاقیت خاص به پویایی سازمان کمک کند مدیرعامل پالایشگاه گاز ایلام: روابط عمومی می تواند با استفاده از ایده های نوآورانه و با خلاقیت خاص به پویایی سازمان کمک کند
مدیرعامل پالایشگاه گاز ایلام در مراسم تودیع و معارفه مدیران روابط عمومی و امور کالا پالایشگاه گاز ایلام با اشاره به اینکه گردش شغلی باعث توانمندی افراد در زمینه های مختلف می شود، گفت: گردش شغلی باعث توانمندی افراد خواهد شد و سازمان نیز در قبال تجربیات ارزنده آنها بهره مند می شود.
دوشنبه، 20 اردیبهشت 1400 - 10:47

 نشست مدیران روابط عمومی با محوریت سومین جشنواره ملی فولاد نشست مدیران روابط عمومی با محوریت سومین جشنواره ملی فولاد
مدیران روابط‌عمومی شرکت‌های زنجیره فولاد کشور در سومین نشست مجازی در سال 1400 به بحث و تبادل نظر در خصوص برگزاری بهتر سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد پرداختند.
دوشنبه، 20 اردیبهشت 1400 - 10:42

انتخاب عبدالرحیم عبدالکریمی به عنوان عضو هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان کرمان انتخاب عبدالرحیم عبدالکریمی به عنوان عضو هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان کرمان
عبدالرحیم عبدالکریمی مدیر روابط‌عمومی بهزیستی استان کرمان به عنوان عضو هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان کرمان انتخاب شد
دوشنبه، 20 اردیبهشت 1400 - 10:41

از داوری تا مدیر مسئول رسانه ورزشی و مدیر روابط عمومی هیأت های ورزشی در شیروان
به انگیزه روز 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط‌عمومی توفیقی حاصل شد تا با یکی از داوران ملی فوتبال کشورمان در شیروان که خود از خاک خورده های سرزمین این دیار در شرایط مختلف بوده به گفتگو بنشینیم وی خود را اینگونه معرفی می کند.
دوشنبه، 20 اردیبهشت 1400 - 00:05

مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان: شناخت کافی از حوزه فعالیت نخستین و مهمترین گام در موفقیت روابط عمومی است مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان: شناخت کافی از حوزه فعالیت نخستین و مهمترین گام در موفقیت روابط عمومی است
مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: تعامل و اطلاع رسانی به مخاطبان از جمله مباحث کلیدی و مهمی است که همیشه روابط عمومی ها را درگیر می کند. یک مدیر و کارمند روابط‌عمومی برای عملکرد بهتر می بایست ابتدا شناخت کافی از حوزه فعالیت خود از جمله وظایف و اختیارات، جامعه تحت پوشش و رسانه های مرتبط داشته باشد و بداند چه زمانی چه اقدامی موثرتر است.
دوشنبه، 20 اردیبهشت 1400 - 00:05

مشاور امور رسانه ای مجمع نمایندگان خراسان رضوی انتخاب شد مشاور امور رسانه ای مجمع نمایندگان خراسان رضوی انتخاب شد
رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی طی حکمی سید محمد هادی عرفانیان تهرانی را به عنوان مشاور امور رسانه ای این مجمع انتخاب و معرفی کرد.
یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400 - 16:53

مدیر روابط عمومی انستیتو پاستور: رسالت متخصصان امر، تفکیک اخبار جعلی از مطالب صحیح و اطلاع رسانی به مردم است مدیر روابط عمومی انستیتو پاستور: رسالت متخصصان امر، تفکیک اخبار جعلی از مطالب صحیح و اطلاع رسانی به مردم است
احسان مصطفوی مدیر پروژه کارآزمایی بالینی واکسن ایران -کوبا، عضو هیئت علمی و مدیر روابط عمومی انستیتو پاستور با بیان اینکه رسالت متخصصان امر، تفکیک اخبار جعلی از مطالب صحیح و اطلاع رسانی به مردم است اظهار داشت: رسانه می‌تواند افراد متخصص واقعی را شناسایی و حرف‌های آنها را به جامعه منتقل کند.
یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400 - 16:44

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  عید آمد و عید آمد وان بخت سعید آمد


  4 راه برای اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه


  8 برنامه روابط عمومی در استفاده از رسانه های اجتماعی


  چگونه روابط عمومی می تواند به شیوع کرونا پاسخ دهد؟


  صعود از نردبان روابط عمومی — 5 مهارت اساسی برای عملکرد مثبت در روابط عمومی


  معرفی کتاب: مثبت اندیشی در روابط عمومی


  کمپین ابزارهای ایرانی روابط عمومی


  تنبیه به شیوه راکفلر


  شعار روز جهانی ارتباطات اعلام شد


  اجرای برنامه گفتگوی مجازی و برخط با موضوع "ارتباطات و روابط‌عمومی" در خوی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400