درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 29 اسفند 1401 - 19:50   

نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» برگزار می‌شود

  نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز

  نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز


ادامه ادامه مطلب دو

تلاش های تاجیکیان برای بازگشت به اصل ـ نوروز

  تلاش های تاجیکیان برای بازگشت به اصل ـ نوروز


ادامه ادامه مطلب سه

مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه علامه طباطبائی: روابط‌عمومی‌ یک اقدام دائمی و مداوم

  مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه علامه طباطبائی: روابط‌عمومی‌ یک اقدام دائمی و مداوم


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تلاش های تاجیکیان برای بازگشت به اصل ـ نوروز
  نقش رهبران سازمان در سلامت ذهنی کارکنان
  راه‌های ایجاد فرهنگ مسوولیت‌‌‌پذیری و پاسخگویی
  مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه علامه طباطبائی: روابط‌عمومی‌ یک اقدام دائمی و مداوم
  تست اولیه تبادل پیام بین پیام‌رسان‌های بومی موفقیت‌آمیز بود
  لایحه قضایی مقابله با اخبار جعلی به دولت ارسال شد
  کمی از چت جی‌پی‌تی می‌ترسیم!
  علی آزادی منش رئیس روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل گروه پتروپارس شد
  روایاتی جالب درباره نوروز
  نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه علامه طباطبائی: روابط‌عمومی‌ یک اقدام دائمی و مداوم مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه علامه طباطبائی: روابط‌عمومی‌ یک اقدام دائمی و مداوم
روابط‌عمومی‌ باید هماهنگ کننده روابط مطلوب و حسنه بین اجزای یک سازمان و جامعه باشد؛ در اصل باید وظایف افراد را شناسایی و سپس روابط درون سازمانی و برون سازمانی را برقرار کند، همچنین با ابزارهای رسانه‌ای آشنا باشد.
یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 15:46

علی آزادی منش رئیس روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل گروه پتروپارس شد علی آزادی منش رئیس روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل گروه پتروپارس شد
طی حکمی از سوی دکتر فرخ علیخانی، مدیرعامل گروه پتروپارس، علی آزادی منش به عنوان «رییس روابط‌عمومی‌ و امور بین الملل» این مجموعه انتخاب شد.
یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 11:02

روابط‌عمومی‌؛ پاشنه آشیل تعطیلات نوروز روابط‌عمومی‌؛ پاشنه آشیل تعطیلات نوروز
اولین و مهمترین هدف روابط‌عمومی‌ در ایام نوروز باید اطمینان از انتقال اطلاعات درست به گردشگران و مسافران باشد. این اطلاعات شامل دسترسی گردشگران و مسافران به اطلاعات صحیح در خصوص جزییات مقصد، هتل‌ها، مکان‌های دیدنی، کمپ‌ها، مسیرهای ترافیکی، قوانین و مقررات و تمامی اطلاعات موردنیاز گردشگران است.
شنبه، 27 اسفند 1401 - 09:54

انتصاب رئیس حوزه و روابط‌عمومی اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران انتصاب رئیس حوزه و روابط‌عمومی اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در حکمی «مصطفی قاسم پور» را به سمت رئیس حوزه و روابط‌عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران منصوب کرد.
پنجشنبه، 25 اسفند 1401 - 22:58

روابط‌عمومی‌ها با هوشمندی امید را به جامعه تزریق کنند‌ روابط‌عمومی‌ها با هوشمندی امید را به جامعه تزریق کنند‌
جواد قناعت ‌در شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی استان، مدیر انقلابی را نیرویی پرتلاش و کم هزینه خواند و اظهار داشت: خروجی کار مدیر انقلابی که به واسطه کار شبانه روزی، آثار خستگی در چهره‌اش هویداست، در حوزه های فرهنگی، اقتصادی و ... کاملاً مشهود است.
پنجشنبه، 25 اسفند 1401 - 22:57

هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های قزوین انتخاب شدند
مدیر روابط‌عمومی استانداری قزوین گفت: اعضای هیأت رئیسه، بازرس و خزانه‌دار شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قزوین با برگزاری مجمع فوق‌العاده و انتخابات شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان انتخاب شدند.
پنجشنبه، 25 اسفند 1401 - 20:00

موفقیت یک مدیر در داشتن روابط‌عمومی قوی است موفقیت یک مدیر در داشتن روابط‌عمومی قوی است
سید حسن موسوی روز چهارشنبه 24 اسفند در نشست هیئت‌رئیسه روابط‌عمومیهای استان بوشهر در دشتستان بابیان اینکه خودم را جزئی از روابط عمومی‌ها میدانم، اظهار داشت: فرماندار دشتستان از افتخارات استان است که به‌جز شهرستانش در بسیاری از مسائل استان هم مشارکت دارد.
پنجشنبه، 25 اسفند 1401 - 19:59

ما از عدم اطلاع مدیران از جایگاه روابط‌عمومی رنج می‌بریم ما از عدم اطلاع مدیران از جایگاه روابط‌عمومی رنج می‌بریم
فرماندار دشتستان اظهار داشت: ما از دو مسئله رنج می‌بریم یکی عدم اطلاع مدیران از جایگاه روابط‌عمومی است که باید نگاه مدیران تغییر کند و دومی قرار دادن افراد متخصص و متعهد در جایگاه روابط‌عمومی است که باید شاخص های لازم را دارا باشند و اگر نداشته باشند یک نقص است.
پنجشنبه، 25 اسفند 1401 - 19:57

انتصاب سرپرست اداره کل روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر انتصاب سرپرست اداره کل روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر
بیت اله برقراری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با صدور حکمی، مهدی سماواتی را به عنوان سرپرست اداره کل روابط‌عمومی و امور بین الملل منصوب کرد.
پنجشنبه، 25 اسفند 1401 - 19:55

جلسه هیئت‌رئیسه شورای روابط عمومی‌های استان بوشهر در دشتستان برگزار شد جلسه هیئت‌رئیسه شورای روابط عمومی‌های استان بوشهر در دشتستان برگزار شد
جلسه هیئت‌رئیسه شورای روابط عمومی‌های استان بوشهر با حضور جمعی از مدیران روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی استان در سالن فرمانداری شهرستان دشتستان برگزار شد.
پنجشنبه، 25 اسفند 1401 - 19:54

بازسازی اعتماد به رسانه: ایجاد محتوای ظریف‌تر برای رسانه‌های اجتماعی و سنتی بازسازی اعتماد به رسانه: ایجاد محتوای ظریف‌تر برای رسانه‌های اجتماعی و سنتی
گزارش جهانی فشارسنج اعتماد ادلمن 2023 که اخیراً منتشر شده است، رشد مداوم دوقطبی شدن در بین مردم در سراسر جهان را برجسته کرده است و یکی از عوامل اصلی این موضوع، شکست اعتماد به رسانه های اجتماعی، دیجیتالی و سنتی است.
سه شنبه، 23 اسفند 1401 - 20:27

روابط‌عمومی‌ آرمانشهری پیش نیست روابط‌عمومی‌ آرمانشهری پیش نیست
وقتی پدیده‌ای در حال اتفاق است چون آن پدیده سیر تکاملی و فراگردی خود را می‌پیماید نمی‌توان مسیری برای مقابله با خطرات و تهدیدات و اثرات مثبت و منفی آن پدیده تبیین و معلوم کرد بنابر این لازم است قبل از وقوع بحران و مسئله‌ای جدید مجموعه راهکارهای احتمالی مقابله با هر رویداد جدیدی تبیین شود تا در صورت لزوم از ان استفاده شود.
دوشنبه، 22 اسفند 1401 - 22:19

چهارمین نشست تخصصی روابط‌عمومی‌‌های شرکت ملی نفت ایران چهارمین نشست تخصصی روابط‌عمومی‌‌های شرکت ملی نفت ایران
چهارمین نشست تخصصی روابط‌عمومی‌ های شرکت ملی نفت ایران با حضور غلامرضا جمالی، رئیس روابط‌عمومی‌ این شرکت و روسای روابط‌عمومی‌ شرکت های تابعه صبح امروز (شنبه، 20 اسفندماه 1401) در مرکز همایش های کوشک برگزار شد.
دوشنبه، 22 اسفند 1401 - 16:03

جلسه هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی آموزش‌وپرورش و اداره کل کانون استان خراسان رضوی جلسه هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی آموزش‌وپرورش و اداره کل کانون استان خراسان رضوی
جلسه هم‌اندیشی مدیران روابط آموزش‌وپرورش و اداره کل کانون استان با حضور حسین محمدزاده رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌وپرورش خراسان رضوی و مجید خطبائی کارشناس روابط‌عمومی کانون استان در شهرستان نیشابور برگزارشد.
دوشنبه، 22 اسفند 1401 - 15:59

رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد
«سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حکمی «مهدی رضوی‌کیا» را به‌عنوان رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل منصوب کرد.
دوشنبه، 22 اسفند 1401 - 15:49

مسمومیت و چاره بحران بی اعتمادی مسمومیت و چاره بحران بی اعتمادی
سخنگویی با دقت و محاسبه وزن کلمات امر اطلاع رسانی مسمومیت ها را بر عهده گیرد. سخنگویی که اظهاراتش متفاوت با بیانیه های صادره وزارت خانه متبوع خود و یا متناقض با اظهارات مقامات عالیرتبه کشور و حتی متفاوت از دیگر اظهارات خود تلقی نشود. یکی از انتقادات اساسی که به عملکرد دستگاه های مرتبط با موضوع وارد است، تناقض یا تفاوت اظهارات نه فقط بین وزارت خانه ها و دستگاههای مرتبط، بلکه در گفته های یک مسئول با اظهارات سابق و لاحق خودش یا تعارض با اظهارات مقامات مافوق یا همکار در یک وزارت خانه است.
دوشنبه، 22 اسفند 1401 - 08:08

تجلیل از مسئولان روابط‌عمومی‌ ادارات شهرستانی بنیاد آذربایجان شرقی تجلیل از مسئولان روابط‌عمومی‌ ادارات شهرستانی بنیاد آذربایجان شرقی
در این مراسم که در سالن کنفرانس شماره دو موسّسۀ فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار (صدرا) تبریز برگزار شد، «جابر ابوالفتح زاده» به پاس نقش آفرینی مسئولان روابط‌عمومی‌ و رابطان خبریِ ادارات شهرستانیِ بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در راستای رشد، ترویج، توسعه و تعالی فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین خدمتگزاری به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، از آنان تجلیل بعمل آورد.
دوشنبه، 22 اسفند 1401 - 00:14

گزارش برگزاری گردهمایی مسئولان روابط‌عمومی ادارات کل نوسازی مدارس سراسر کشور گزارش برگزاری گردهمایی مسئولان روابط‌عمومی ادارات کل نوسازی مدارس سراسر کشور
گردهمایی دو روزه مسئولان روابط‌عمومی ادارات کل نوسازی مدارس کل کشور طی روزهای شنبه و یکشنبه 20 و 21 اسفند در محل سازمان نوسازی مرکز برنامه ریزی شد.
یکشنبه، 21 اسفند 1401 - 13:47

کاربردهای کلان‌داده‌ در روابط‌عمومی کاربردهای کلان‌داده‌ در روابط‌عمومی
روزانه اطلاعات زیادی در شبکه‌ تولید می‌شود. این اطلاعات برای بیشتر کسب‌وکارها ارزشمند است، زیرا بینش‌ها و افق‌هایی پیشِ روی ما می‌گذارد که تا چند دهه پیش امکان دسترسی به آن نبود. در صورتی که به درستی از کلان‌داده‌ها استفاده شود می‌تواند زمین بازی متخصصان روابط‌عمومی را تغییر دهد.
شنبه، 20 اسفند 1401 - 16:04

هفت گام برای توسعه روابط‌عمومی هفت گام برای توسعه روابط‌عمومی
هفت گام اساسی برای توسعه برنامه‌های مرتبط به روابط‌عمومی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها دارای اهمیت و ارزش در جایگاه خود هستند. این هفت گام شامل تثبیت نقش روابط‌عمومی در سازمان، تعیین اهداف، تعیین نیازها و علایق مخاطبان، مشخص‌کردن اهداف، تدوین استراتژی‌های مرتبط به اطلاع‌رسانی، تطبیق برنامه‌ها با جدول زمان‌بندی‌شده یا شرایط مردم و در نهایت تدوین برنامه به صورت مکتوب است. البته به جز موارد ذکرشده در این مقاله، گام‌های دیگری نیز وجود دارند که به دلیل اهمیت کمتر، بیان نشدند.
شنبه، 20 اسفند 1401 - 15:09

ریتینگ Rating (سنجش نظر مخاطبان رادیو ـ تلویزیونها و تعیین «درصد» بیننده و شنونده راضی و ناراضی) ریتینگ Rating (سنجش نظر مخاطبان رادیو ـ تلویزیونها و تعیین «درصد» بیننده و شنونده راضی و ناراضی)
در کشورهایی که رادیو ــ تلویزیونها غیردولتی هستند و به صورت تجاری عمل می کنند از جمله آمریکا، اگر یگ برنامه ـ هرقدر مهم از نظر فنی و محتوا ـ در ریتینگ Rating (سنجش نظر مخاطبان و تعیین «درصد» بیننده و شنونده راضی و یا ناراضی) نمره کم و خلاف انتظار بیاورد تعطیل خواهد شد، زیرا صاحبان آگهی اجازه نمی دهند اعلانشان در آن برنامه پخش شود.
شنبه، 19 اسفند 1396 - 09:10

نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» برگزار می‌شود نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» برگزار می‌شود
در این اجلاس که با حضور جمعی از مدیران روابط‌عمومی برگزار می‌شود، برنامه‌های مختلفی برای 24مین سالگرد درگذشت شادروان «دکتر حمید نطقی بنیانگذار روابط‌عمومی ایران»، «روز جهانی روابط‌عمومی» و «روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی» در نظر گرفته شده است.
یکشنبه، 7 اسفند 1401 - 00:39

 علیرضا ابراهیمی مدیر روابط‌عمومی ایران خودرو شد علیرضا ابراهیمی مدیر روابط‌عمومی ایران خودرو شد
«علیرضا ابراهیمی» دارای مدرک کارشناسی برنامه ریزی روستایی است که می توان از سوابق کاری وی می توان به ریاست حوزه مدیریت مدیرعامل شرکت تعاون اعتبار ایران خودرو، دبیر اقتصادی روزنامه خورشید، خبرنگار ارشد روزنامه ایران و دبیر اقتصادی روزنامه ایران عصر، رییس روابط‌عمومی شرکت سایپا پرس، مدیرعامل شرکت پرشیا سازه ربیع، رییس اداره ارتباط با رسانه های شرکت بهره برداری مترو تهران و کارشناس ارشد اداره فرهنگی مترو تهران اشاره کرد.
پنجشنبه، 18 اسفند 1401 - 23:16

شورای اطلاع رسانی در سازمان منطقه آزاد انزلی شکل گرفت شورای اطلاع رسانی در سازمان منطقه آزاد انزلی شکل گرفت
اگر اطلاع رسانی مستمر و دقیق نباشد اثر گذاری لازم را نخواهد داشت.نشر اخبار بسیار حساس است و حساسیت آن در منطقه آزاد انزلی به لحاظ موضوع سرمایه گذاری از سایر نقاط بیشتر است.
پنجشنبه، 18 اسفند 1401 - 23:14

تجلیل از مدیر روابط‌عمومی استانداری ایلام تجلیل از مدیر روابط‌عمومی استانداری ایلام
«حجت الاسلام علی چراغی پور» رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان روز سه شنبه ۱۶ اسفندماه از «محمد صحرایی» مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری ایلام و دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر استان در سال ۱۴۰۱ به دلیل تلاش ارزنده و متعهدانه در جهت برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه‌فجر با اهدای لوح سپاس و تندیس تجلیل کرد.
چهارشنبه، 17 اسفند 1401 - 01:09

انتصاب سرپرست دفتر روابط‌عمومی شرکت برق منطقه‌ای خراسان انتصاب سرپرست دفتر روابط‌عمومی شرکت برق منطقه‌ای خراسان
طی حکمی از طرف محمودی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان، فریده پرویش به عنوان سرپرست دفتر روابط‌عمومی این شرکت منصوب شد.
سه شنبه، 16 اسفند 1401 - 18:29

 نشست مدیران روابط‌عمومی ادارات کل راه و شهرسازی نشست مدیران روابط‌عمومی ادارات کل راه و شهرسازی
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره اینکه کارکنان روابط‌عمومی علی‌رغم سختی و مشکلات به طور جهادی آگاهی‌بخشی و انتقال اطلاعات به جامعه هدف در محلات هدف بازآفرینی شهری را مورد توجه قرار دهند، گفت: بازآفرینی شهری با توجه به شرایط روز جامعه و تاکیدات مسئولان عالی رتبه کشور از اهمیت بالایی برخوردار است.
سه شنبه، 16 اسفند 1401 - 18:28

انتصاب سرپرست روابط‌عمومی در اداره کل دامپزشکی مازندران
دکتر «حمزه آقاپور کاظمی» سرپرست این اداره کل، سیدمحسن درویشی را به سمت سرپرست روابط‌عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران منصوب کرد
سه شنبه، 16 اسفند 1401 - 18:18

ضرورت احیای روابط‌عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان های خراسان رضوی ضرورت احیای روابط‌عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان های خراسان رضوی
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: توجه به روابط‌عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان به عنوان نهادی که می‌تواند به صورت نظام مند اخبار ورزشی را در راستای توسعه ورزش شهرستان در اختیار عموم قرار دهد، بسیار حائز اهمیت است.
سه شنبه، 16 اسفند 1401 - 18:16

تجلیل از عملکرد روابط‌عمومی شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان تجلیل از عملکرد روابط‌عمومی شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان
در مراسمی با حضور علی‌اکبری مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر، پیری مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام باهری مشاور مدیرعامل برق منطقه‌ای در امور خانواده و معاونین و مدیران ارشد شرکت برق منطقه‌ای از عملکرد روابط‌عمومی شرکت برق منطقه‌ای استان در تابستان ۱۴۰۱ که منجرب به کسب ۲ مقام، مقام برتر در بخش آموزش رو در رو و مقام شایسته تقدیر در بخش فضای مجازی جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور گردید تجلیل شد.
سه شنبه، 16 اسفند 1401 - 10:58

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز


  تلاش های تاجیکیان برای بازگشت به اصل ـ نوروز


  کمی از چت جی‌پی‌تی می‌ترسیم!


  علی آزادی منش رئیس روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل گروه پتروپارس شد


  لایحه قضایی مقابله با اخبار جعلی به دولت ارسال شد


  راه‌های ایجاد فرهنگ مسوولیت‌‌‌پذیری و پاسخگویی


  نقش رهبران سازمان در سلامت ذهنی کارکنان


  مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه علامه طباطبائی: روابط‌عمومی‌ یک اقدام دائمی و مداوم


  تست اولیه تبادل پیام بین پیام‌رسان‌های بومی موفقیت‌آمیز بود


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: بهار 1402: نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی»