درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 14 تیر 1401 - 19:37   

فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401

  فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401


ادامه ادامه مطلب یک

اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود

  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان

  فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مقاله  نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)
  سه نکته ساده برای پوشش بهتر نظرسنجی‌ها
  بررسی حال و آینده رشته ارتباطات در افغانستان در عصر طالبان
  اعلام نتایج آزمون دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران
  متاورس؛ تحولی بزرگ در عصر ارتباطات با سرانجامی نامعلوم
  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی
  نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست
  اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان اردبیل برگزار شد
  دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد
  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

سه نکته ساده برای پوشش بهتر نظرسنجی‌ها سه نکته ساده برای پوشش بهتر نظرسنجی‌ها
پروژه‌های تحقیقاتی خوب یک گفتگوی واقعی را در حوزه صنعت مطرح می‌کنند که در آن راه‌کارهایی بیان می‌شود که شاید مربوط به محصول شما نشوند. اغلب به‌صورت محاوره‌ای از آن به‌عنوان رهبری فکر یاد می‌کنیم. تحقیقات بسیاری در مورد اینکه رهبری فکری سودمند بوده یا نبوده انجام شده است.
سه شنبه، 14 تیر 1401 - 13:50

اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی
ویژه‌برنامه بزرگداشت "روز جهانی روابط‌عمومی" و 23مین سالگرد درگذشت دکتر "حمید نطقی" بنیانگذار روابط‌عمومی ایران روز دوشنبه 20 تیرماه، ساعت 21 به مدت 90 دقیقه در کلاب‌هاوس "شارا" برگزار می‌شود.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 15:58

نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست
زنده یاد نجف محمودی دانش آموخته دکترای روابط‌عمومی و مدیرعامل موسسه خبری و اطلاع رسانی افق صبح امروز در اثر بیماری سرطان درگذشت. مراسم تشییع و تدفین زنده یاد محمودی فردا دوشنبه از ساعت ۱۰ صبح در قطعه نام آوران بهشت زهرا(س) برگزار می گردد.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 14:44

اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان اردبیل برگزار شد
سید خلیل حسینی مدیر روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان" خبر داد و گفت: این مجمع با هدف انسجام بخشی در بین روابط‌عمومی هیات های ورزشی استان اردبیل و تعامل و هم افزایی بین روابط‌عمومی هیات ها برگزارشد.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 12:51

دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد
دومین دوره کارگاه خبرنویسی و روابط‌عمومی ویژه هیاتهای ورزشی استان اردبیل به همت روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و همکاری هیات شمشیربازی استان و نمایندگی خبرگزاری برنا در اردبیل صبح و بعد از ظهر روز یکشنبه 12 تیرماه در سالن رضازاده اردبیل برگزار شد.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 12:50

ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا" ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"
ویژه‌برنامه بزرگداشت "روز جهانی روابط‌عمومی" و 23مین سالگرد درگذشت دکتر "حمید نطقی" بنیانگذار روابط‌عمومی ایران روز دوشنبه 20 تیرماه، ساعت 21 به مدت 90 دقیقه در کلاب‌هاوس "شارا" برگزار می‌شود.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 16:31

نترسید، هوش مصنوعی کمک می‌کند تا نتایج و پیامدهای روابط‌عمومی و بازده سرمایه‌گذاری برای شما مشخص شود نترسید، هوش مصنوعی کمک می‌کند تا نتایج و پیامدهای روابط‌عمومی و بازده سرمایه‌گذاری برای شما مشخص شود
از زمانی که روابط‌عمومی در مرکز توجه کسب‌وکارها قرار گرفت، شرکت‌ها به‌دنبال راهکارهای پیچیده برای اثبات بازده سرمایه‌گذاری بودند. فرقی نمی‌کند شما رابط برند باشید، نماینده آژانس و یا دانشجو یا فارغ التحصیل روابط‌عمومی که جویای کار است، شما به معیارهایی نیاز دارید که نتایج کارهایی را که انجام داده‌اید، و موفقیت را با بازده سرمایه‌گذاری به شما نشان دهد.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 01:29

انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه یاسوج انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه یاسوج
طی حکمی از سوی دکتر بهادر کرمی سرپرست دانشـگاه یاسوج، “خانم آزاده براتی” به سمت سرپرست اداره روابط‌عمومی و تشریفات این دانشگاه منصوب شد‌.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 01:12

هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های مراغه مشخص شد هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های مراغه مشخص شد
این انتخابات روز یکشنبه در حاشیه همایش روابط عمومی‌ها و کارگاه آموزشی «روابط‌عمومی حرفه‌ای در عصر دیجیتال» به میزبانی دانشگاه مراغه برگزار و «احد تاجبخش، مدیر روابط عمومی شهرداری مراغه» و همچنین «مهدی پاشاپور، مسئول روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان» به ترتیب به عنوان بازرس و عضو علی‌البدل هیئت رئیسه انتخاب شدند.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 01:10

دیدار رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با یار قدیمی پدر روابط‌عمومی ایران دیدار رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با یار قدیمی پدر روابط‌عمومی ایران
رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی در این دیدار که در آستانه 23مین سالگرد بنیان‌گذار روابط‌عمومی ایران صورت گرفت به شرح رئوس فعالیت‌ها و برنامه‌های انجام شده در خصوص برگزاری اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در تاریخ بیست‌وپنجم تیرماه 1401 پرداخت.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 23:56

رئیس و نایب رئیس هیات مدیره کانون روابط عمومی خانه تئاتر معرفی شدند رئیس و نایب رئیس هیات مدیره کانون روابط عمومی خانه تئاتر معرفی شدند
در اولین جلسه هیات مدیره جدید کانون روابط‌عمومی و تبلیغات خانه تئاتر رئیس هیات مدیره، نایب رئیس، نماینده کانون در جلسه شورای هیات مدیره، مدیر کمیته آموزش و سخنگوی این کانون انتخاب شدند.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 16:52

 یکشنبه های روابط عمومی منطقه ۲۱ در معاونت مالی و اقتصاد شهری برگزار شد یکشنبه های روابط عمومی منطقه ۲۱ در معاونت مالی و اقتصاد شهری برگزار شد
با حضور معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه ۲۱ و روسای ادارات این معاونت، مدیر اداره روابط عمومی و کارشناسان این اداره؛ یکشنبه های روابط عمومی این هفته برگزار شد.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 14:40

 انتصاب مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران انتصاب مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران
مهندس محمد هاشمی با حکم دکتر مصطفی جمالی؛ مدیرعامل سازمان انتقال خون به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی سازمان منصوب شد.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 14:34

4 نکته برای شفاف‌سازی انتظارات روابط‌عمومی در ارتباط با مشتریان 4 نکته برای شفاف‌سازی انتظارات روابط‌عمومی در ارتباط با مشتریان
یک متخصص روابط‌عمومی که در حرفه خود عملکرد خوبی دارد با سازمان‌ها ارتباط خوبی برقرار می‌کند و در کار خود به مدیریت زمان، برنامه‌ریزی و شبکه‌سازی توجه دارد. مهمترین عامل موفقیت، برقراری ارتباط مبتنی بر اعتماد است. انتشار خبر در سطح وسیع تنها راهکار نیست، اما برقرای ارتباط صادقانه و شناخت کافی از مشتریان و نیازهای‌شان بسیار تاثیرگذار است.
شنبه، 11 تیر 1401 - 08:37

کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد
کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» به کوشش مریم مدیری و حمیدرضا مدیری از سوی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی در 132 صفحه منتشر شد.
شنبه، 11 تیر 1401 - 17:52

بزرگ‌مردی از جنس مردم‌داری و مسئولیت اجتماعی. بزرگ‌مردی از جنس مردم‌داری و مسئولیت اجتماعی.
او در زمره دانشجویان قدیمی عرصه روابط عمومی و ارتباطات در دهه پنجاه و شصت بوده و از شاگردان فعال و خوشنام کلاس درس زنده یاد پروفسور حمید نطقی پدر روابط عمومی ایران است و اساسا روحیه ای مردم‌دار و ارتباطی دارد.
شنبه، 11 تیر 1401 - 17:58

4 استراتژی روابط‌عمومی برای همگام شدن با سئو 4 استراتژی روابط‌عمومی برای همگام شدن با سئو
اگر قبلا تجربه کار با استراتژی روابط‌عمومی را داشته باشید، کار زیادی نیست که فعالیت های این حوزه را به موتورهای جستجو پیوند دهید.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 08:37

بیست درس از بیست سال گذشته: چرا داستان‌سرایی عامل موفقیت در علوم زیستی هستند بیست درس از بیست سال گذشته: چرا داستان‌سرایی عامل موفقیت در علوم زیستی هستند
به دنبال پاسخ به این پرسش هستیم: "امروز شرکت خود را چگونه می بینید؟"، "پس از دو سال خود را در چه جایگاهی ارزیابی می کنید؟" استراتژی شرکت و موقعیت یابی مثل حکایت نان و کره مک‌دوگال است. وقتی روابط‌عمومی استراتژی، روابط سرمایه گذار و برندسازی هوشمند به صورت لایه لایه فراهم باشد، ابزارهای رسیدن به اهداف کسب و کار فراهم می شود و در نهایت نیازها تامین می شوند.
شنبه، 11 تیر 1401 - 08:40

اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود
25 تیر 1401 با دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی روابط‌عمومی مصادف شده است: 23مین سالگرد درگذشت دکتر "حمید نطقی" بنیانگذار روابط‌عمومی ایران و بزرگداشت "روز جهانی روابط‌عمومی".
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 09:01

چراغ راه روابط‌عمومی چراغ راه روابط‌عمومی
                     
پنجشنبه، 9 تیر 1401 - 22:46

ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا" ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"
ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی و 23مین سالگرد درگذشت دکتر "حمید نطقی" بنیانگذار روابط‌عمومی ایران
شنبه، 4 تیر 1401 - 22:34

تأکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر اهمیت ارتقای جایگاه روابط‌عمومی در واحدهای دانشگاهی تأکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر اهمیت ارتقای جایگاه روابط‌عمومی در واحدهای دانشگاهی
روابط‌عمومی‌های قوی و باکیفیت واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی باید به رؤسای واحدها در جریان تبیین مسائل به دانشجویان کمک کنند و با کار جهادی، این مسئله را به پیش ببرند.
پنجشنبه، 9 تیر 1401 - 17:04

انتصاب سرپرست روابط‌عمومی استانداری سیستان و بلوچستان انتصاب سرپرست روابط‌عمومی استانداری سیستان و بلوچستان
طی حکمی از سوی حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان؛ جواد قنبری به عنوان سرپرست روابط‌عمومی و اطلاع رسانی استانداری منصوب شد.
پنجشنبه، 9 تیر 1401 - 16:05

پنج روش برای تقویت فعالیت‌هایی که مربوط به روابط‌عمومی است پنج روش برای تقویت فعالیت‌هایی که مربوط به روابط‌عمومی است
اگر روابط‌عمومی استراتژی درستی را به‌کار گیرد، برندها علاوه بر اینکه ارتباط‌‌‌‌شان با مخاطبان اصلی بیشتر و عمیق تر می شود بیشتر هم دیده می شوند. اما ابزارهایی مثل مطبوعات و انتشار داستان های خاص تنها آغاز راه است. در این قسمت 5 روش تقویت روابط‌عمومی بیان شده است.
پنجشنبه، 9 تیر 1401 - 09:29

انتصاب مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست انتصاب مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست
محمود لیایی ضمن تقدیر از فاطمه اعتضادی مدیرکل پیشین دفتر امور بین الملل که به افتخار بازنشستگی نائل آمده، حسن عمیدی را به عنوان مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست منصوب کرد.
پنجشنبه، 9 تیر 1401 - 03:10

 مدیر امور روابط‌عمومی بانک ایران زمین: مرکز تماس دیجیتال اولویت اصلی مدیریت روابط‌عمومی است مدیر امور روابط‌عمومی بانک ایران زمین: مرکز تماس دیجیتال اولویت اصلی مدیریت روابط‌عمومی است
در این دیدار که با حضور سید محمد حسین استاد مدیر امور روابط‌عمومی بانک ایران زمین و علیرضا کریمی مدیرعامل شرکت پدیسار انفورماتیک مجری ارائه خدمات مرکز تماس بانک ایران زمین، رزیتا مسئول ارتباط با مشتریان بانک ایران زمین و مجید بهرامی مسئول مرکز تماس برگزار شد، ضمن بررسی عملکرد این مرکز در ۳ ماهه اول سال، از واحد ارتباط با مشتریان دیدار کردند.
چهارشنبه، 8 تیر 1401 - 19:18

انتصاب سرپرست روابط‌عمومی بهزیستی استان بوشهر انتصاب سرپرست روابط‌عمومی بهزیستی استان بوشهر
دکتر حسین اسدی راد مدیر کل بهزیستی استان بوشهر طی حکمی«مرضیه قاسمی » را به عنوان سرپرست روابط‌عمومی منصوب کرد.
چهارشنبه، 8 تیر 1401 - 19:16

 انتصاب مدیر روابط‌عمومی شورای شهر سیرجان انتصاب مدیر روابط‌عمومی شورای شهر سیرجان
دکتر علی‌اکبر کریمی پور شهردار سیرجان در حکمی مهدی طیبی را به سمت مدیر روابط‌عمومی شورای شهر سیرجان منصوب کرد.
چهارشنبه، 8 تیر 1401 - 19:15

انتصاب مدیرکل حوزه ریاست و روابط‌عمومی سازمان هواپیمایی کشوری انتصاب مدیرکل حوزه ریاست و روابط‌عمومی سازمان هواپیمایی کشوری
در حکمی از سوی کاپیتان محمد محمدی بخش، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، محمد شهبازی به سمت مدیرکل حوزه ریاست و روابط‌عمومی سازمان منصوب شد.
چهارشنبه، 8 تیر 1401 - 19:12

بهترین روش‌های ارزیابی روابط‌عمومی در سال 2022 بهترین روش‌های ارزیابی روابط‌عمومی در سال 2022
اگر مردم برند شما را نبینند یا تحت تاثیر پیام‌تان قرار نگیرند، تاثیر بالقوه مقاله/ پست یا پیام‌تان بی‌معنی می شود. بنابراین ما متخصصان روابط‌عمومی چه چیزی را می توانیم ارزیابی کنیم و چه چیزی را باید ارزیابی کنیم؟ چطور بین محتوای بی ارزش و مواردی که مورد استقبال همیشگی مشتریان قرار می گیرد، تعادل برقرار کنیم؟
چهارشنبه، 8 تیر 1401 - 09:19

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)


  نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست


  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"


  دیدار رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با یار قدیمی پدر روابط‌عمومی ایران


  انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه یاسوج


  نترسید، هوش مصنوعی کمک می‌کند تا نتایج و پیامدهای روابط‌عمومی و بازده سرمایه‌گذاری برای شما مشخص شود


  هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های مراغه مشخص شد


  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی


  اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان اردبیل برگزار شد


  دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: روابط‌عمومی و دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی