درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 17 آذر 1401 - 11:03   

فراخوان مقاله و ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد

  فراخوان مقاله و ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

 ایلان ماسک: اپل تبلیغات خود در توییتر را از سر گرفته است

   ایلان ماسک: اپل تبلیغات خود در توییتر را از سر گرفته است


ادامه ادامه مطلب دو

مهلت ده روزه مرکز ملی فضای مجازی به شرکت متا

  مهلت ده روزه مرکز ملی فضای مجازی به شرکت متا


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد

  فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مهلت ده روزه مرکز ملی فضای مجازی به شرکت متا
   ایلان ماسک: اپل تبلیغات خود در توییتر را از سر گرفته است
  چطور از اضطراب به نفع خود استفاده کنیم؟
  راستی‌آزمایی تصاویر با ابزارهای رایگان اینترنتی
  مدیرکل روابط‌عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی: روابط عمومی‌ها وکیل مدافع و مدعی العموم دستگاه‌ها هستند
  رسانه‌های نوین و آشکار کردن امر پنهان
  با اختصاص ۷۰درصد فضاهای تبلیغاتی شهر تهران؛ پایتخت به رنگ "ایران‌ما" درآمد
  برگزاری دوره شناخت افکار عمومی ویژه روابط‌عمومی ها به میزبانی جهاددانشگاهی استان کرمان
  انتصاب مدیر روابط‌عمومی جشنواره فیلم مقاومت
  سرپرست دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری منصوب شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  پربیننده  

روزی که «فرانک گانت» امپراتور کار خبر درگذشت
فرانک ارنست گانت - یکی از امپراتوران کار خبر - سوم دسامبر 1957 در 81 سالگی درگذشت.
چهارشنبه، 13 آذر 1392 - 08:36

راستی‌آزمایی تصاویر با ابزارهای رایگان اینترنتی راستی‌آزمایی تصاویر با ابزارهای رایگان اینترنتی
عکس های جعلی چندین گونه هستند. برخی اوقات عکس واقعی استُ اما در جای نامناسب منتشر شده است. مثلاً عکس واقعاً مربوط به یک اعتراض است، اما نه اعتراضی که حالا در زمان مشخصی در منطقه یا کشور شما در جریان است.  برخی اوقات عکس از کشوری دیگر و حتی رویدادی دیگر است، اما گاهی عکس ها به وسیله فتوشاپ یا ابزارهای دیگر تغییر داده شده اند.  ما در این مطلب راه های تایید عکس هایی را که واقعی‌ هستند اما درباره زمان و مکان نشر آنها شک وجود دارد، بررسی می کنیم. 
چهارشنبه، 16 آذر 1401 - 17:26

برگزاری دوره شناخت افکار عمومی ویژه روابط‌عمومی ها به میزبانی جهاددانشگاهی استان کرمان
دکتر مهدی بازمانده رییس جهاددانشگاهی استان کرمان با دکتر مجتبی اسدی زاده مدیرکل روابط‌عمومی استانداری و محمد بصیریان دبیر انجمن روابط‌عمومی کرمان دیدار و گفت و گو کردند.
چهارشنبه، 16 آذر 1401 - 13:15

وزیر ارشاد: لیست خبرنگاران اعزامی به مسابقات جام‌جهانی را این هفته منتشر می‌کنیم / ما این افراد را انتخاب نکردیم وزیر ارشاد: لیست خبرنگاران اعزامی به مسابقات جام‌جهانی را این هفته منتشر می‌کنیم / ما این افراد را انتخاب نکردیم
محمد مهدی اسماعیلی درباره اعزام افرادی به رقابت‌های جام جهانی قطر به عنوان خبرنگار و فعال رسانه‌ای و اینکه برخی می‌گویند حضور تعدادی از این‌ها در میان افکار عمومی دستاوردی جز ایجاد حاشیه نداشته است، گفت: این‌که هیچ دستاوردی نداشتند، پیش داوری است. ولی تقریبا تلاش کردیم از همه رسانه‌های فعال نماینده داشته باشیم.
شنبه، 12 آذر 1401 - 17:00

سرپرست دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری منصوب شد سرپرست دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری منصوب شد
با حکم روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری؛ محمد خاکساری به عنوان "سرپرست دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی" منصوب شد.
چهارشنبه، 16 آذر 1401 - 00:34

ChatGPT ChatGPT
ChatGPT آینده ارتباطات را دگرگون خواهد کرد آینده ای که ارتباطات انسان به انسان جای خود را به ارتباطات Al به Al خواهد داد. قرارگرفتن در این مسیر برای انسان های کنونی اکنون بسیار دشوار و غیرقابل تصور است اما با جایگزینی مدل های هوشمند چه از نظر ظاهری و چه از نظر هوش بی عیب و نقص آینده ای است که در حال وقوع می باشد. رسیدن به افق مشترک در سایه غرق شدن در گرداب تحول و انقلاب جهانی در حوزه ارتباطات می باشد.
سه شنبه، 15 آذر 1401 - 14:30

مستقل بیندیش مستقل بیندیش
خوداندیشی و مراجعه به متخصصان گزینه‌هایی متضاد با یکدیگر نیستند. می‌توانیم خوداندیشی کنیم و در عین حال بر محدودیت‌های فکریمان هم اذعان داشته باشیم. دلایلی در تأیید خوداندیشی وجود دارند اما لازمه‌ی عشق به حقیقت این است که فروتنی فکری داشته باشیم و محدودیت‌های فهم و درکمان را بپذیریم. تا زمانی که فروتنی فکری داشته باشید، خوداندیشی می‌تواند مزایای فراوانی داشته باشد بدون این که عشق به حقیقت را به خطر بیندازد.
یکشنبه، 13 آذر 1401 - 09:38

روابط‌عمومی‌های دانش بنیان روابط‌عمومی‌های دانش بنیان
شرکت‌هایی که بر علم دانش‌بنیان تکیه کرده و بر مبنای فناوری‌های پیشرفته و روزآمد فعالیت دارند بهترین فرصت را برای علمی کار کردن روابط‌عمومی مهیا کرده تا دانش‌بنیان تولید محتوا کنند، گسترش دهند و نسبت به معرفی آن به بیرون از سازمان گام بردارند.
دوشنبه، 14 آذر 1401 - 13:52

تجلیل از مدیر روابط‌عمومی مهراصل به عنوان داوطلب نمونه هلال احمر استان آذربایجان شرقی تجلیل از مدیر روابط‌عمومی مهراصل به عنوان داوطلب نمونه هلال احمر استان آذربایجان شرقی
مراسم گرامیداشت روز جهانی داوطلب و تجلیل از داوطلبان نمونه هلال احمر استان آذربایجان شرقی، با شعار "همبستگی با کار داوطلبانه" با حضور خیرین، داوطلبان و مسئولین استانی برگزار شد.
دوشنبه، 14 آذر 1401 - 14:09

رابطه سرمایه اجتماعی و دموکراسی رابطه سرمایه اجتماعی و دموکراسی
از نظر بو روثستاین برای تولید سرمایه اجتماعی نمی‌توان تنها به جامعه مدنی اتکا کرد و نقش دولت به ویژه کارآمدی، عاری بودن از فساد و بهره‌مندی از سیاست‌های مشوق تعاملات و ارتباط میان گروه‌های اجتماعی مختلف و توجه به زیرساخت‌های اجتماعی، در این موضوع اهمیت زیادی دارد. 
شنبه، 12 آذر 1401 - 11:05

اعتراض‌ روی دیوارهای شهر اعتراض‌ روی دیوارهای شهر
همان‌طور‌که می‌دانید دیوارنویسی اعتراضی، به شکلی پنهانی انجام می‌شود چرا که مسلما با کسانی‌که این کار را می‌کنند برخورد می‌شود. بنابراین طبیعی است در شرایط کنونی شهروندان به خاطر اینکه نکند خودشان متهم به این شعارنویسی‌ها شوند، ترجیح می‌دهند با شهرداری تماس بگیرند تا آنها بیایند و این دیوارنویسی‌ها را پاک کنند. هر چند خودشان قلبا هم ممکن است جزو معترضان باشند.
یکشنبه، 13 آذر 1401 - 00:03

عرق‌ریزان روح برای نوشتن عرق‌ریزان روح برای نوشتن
نوشتن و جادو کردن. جادو کردن با ترکیب کلمه‌ها و واژه‌هایی که به تنهایی، نه لطفی دارند و نه جذابیتی! ولی اگر به درستی و به جا، کنار هم قرار بگیرند جادو می‌کنند و دریچه‌هایی را به روی خواننده باز می‌کنند که دنیایش را تغییر می‌دهند و انسانی دگر می‌شود؛ انسانی که حتی می‌تواند در مسیر نوین، خویش و جامعه را متحول و دگرگون کند.
دوشنبه، 14 آذر 1401 - 15:36

مدیرکل روابط‌عمومی سازمان راهداری عنوان کرد؛ شوراهای استانی اطلاع رسانی فرصتی برای پرداختن به جایگاه رانندگان مدیرکل روابط‌عمومی سازمان راهداری عنوان کرد؛ شوراهای استانی اطلاع رسانی فرصتی برای پرداختن به جایگاه رانندگان
منصور فخاران پیش از ظهر سه شنبه در سفر به استان خوزستان اظهار کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با ۲۰ میلیون مخاطب مستقیم و غیر مستقیم، گسترده‌ترین شبکه مجازی را در مجموعه وزارت راه و شهرسازی دارد.
چهارشنبه، 16 آذر 1401 - 00:26

هر سفیر رسانه، یک نماینده خاص و پر قدرت اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی در مدرسه است هر سفیر رسانه، یک نماینده خاص و پر قدرت اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی در مدرسه است
 ارشاد شاهقلی در گفت و گو با پانا در خصوص سفیران رسانه گفت:«امروز نشستی با عنوان نشست سفیران رسانه در سالن شهید لندی، اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.»
دوشنبه، 14 آذر 1401 - 18:00

راهکاری برای مدیریت استفاده موبایل در کودکان راهکاری برای مدیریت استفاده موبایل در کودکان
یکی از جامع ترین مطالعات در مورد این موضوع نشان داد که در بیش از ۳۵۰ هزار نوجوان، استفاده از فناوری تنها با ۰.۴ درصد از تفاوت های کلی در شرایط روانی مرتبط بود. طی این پژوهش همچنین مشخص شد که والدین موفق، وقت خود را صرف نگرانی در مورد اینکه فرزندانشان چقدر زمان صرف دستگاه های دیجیتال می کنند، نکرده و در عوض، آنها این سه مهارت را آموزش می دهند تا به فرزندانشان کمک کنند تا با دنیای مدرن ارتباط برقرار کنند.
یکشنبه، 13 آذر 1401 - 12:24

چه کسی رنگ سال را تعیین می‌کند؟ چه کسی رنگ سال را تعیین می‌کند؟
حالا ۲۳ سال است که در آغاز سال نو میلادی یک رنگ واحد به عنوان رنگ سال به طرفداران مُد معرفی می‌شود و امسال نیز «قرمز پرشین» به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ انتخاب شده است؛ اما چه کسی یا چه افرادی مرجع معرفی رنگ سال هستند؟
شنبه، 12 آذر 1401 - 23:57

چین با لایک پست‌های اعتراضی در شبکه‌های اجتماعی برخورد می‌کند! چین با لایک پست‌های اعتراضی در شبکه‌های اجتماعی برخورد می‌کند!
این مقررات جدید از شبکه‌های اجتماعی چینی می‌خواهند که تمام کاربران را احراز هویت کنند و براساس لایک و کامنت آن‌ها به هر فرد امتیاز بدهند. افرادی که امتیاز پایین داشته باشند، «فریب‌کار» معرفی می‌شوند و در فهرست مسدودسازی قرار می‌گیرند.
دوشنبه، 14 آذر 1401 - 14:27

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی استان اصفهان: موفقیت روابط‌عمومی در گرو روزآمدی است رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی استان اصفهان: موفقیت روابط‌عمومی در گرو روزآمدی است
بهزاد رضایی امروز _دوشنبه چهاردهم آذرماه_ در همایش استاندارد روابط‌عمومی ایران که در سالن همایش‌های مرکز آموزش عالی همیاری شهرداری‌های استان اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: روابط‌عمومی یکی از ارکان مهم در یک سازمان و مجموعه است.
دوشنبه، 14 آذر 1401 - 17:57

آقای صداوسیما! سرکوب چین را سانسور نکنید آقای صداوسیما! سرکوب چین را سانسور نکنید
رسانه‌های دولتی ایران متأسفانه نسبت به اخبار سه کشور چین، روسیه و افغانستان با ملاحظات حامیانه از دولت‌های این کشورها عمل می‌کنند و این روش برخلاف منشور اطلاع ‌رسانی است. براساس این منشور، مردم حق دارند از رویدادهای جهان همانگونه که واقعیت دارند مطلع شوند و کوتاهی در این زمینه ضایع کردن حقوق طبیعی مردم است.
سه شنبه، 15 آذر 1401 - 17:51

شاخص‌های نسل جدید شاخص‌های نسل جدید
اساساً مسئولان و متولیان حکمرانی‌ ما، کما اینکه بعضاً اذعان می‌کنند، درک درستی از این نسل ندارند و ترجیح می‌دهند افراد دست‌چین شده‌ای را که در گروه سنی Z هستند اما عملاً متعلق به این نسل نیستند را نمایندگان واقعی این نسل بدانند. همین اشتباه بزرگ، آنها را در تحلیل این نسل به خطا می‌اندازد که ممکن است خطای پرهزینه‌ای باشد. در این باره لازم است پژوهش‌ها و مطالعات میدانی و عمیقی انجام شود، به ویژه آنکه بدانیم نسل Z آخرین نسل قرن بیست و یکم نیست. هنوز نسل آلفا در راه است…
یکشنبه، 13 آذر 1401 - 08:52

انتصاب مدیر روابط‌عمومی دفتر مقام معظم رهبری انتصاب مدیر روابط‌عمومی دفتر مقام معظم رهبری
سید مهرداد سیدمهدی مدیر روابط‌عمومی دفتر مقام معظم رهبری شد.    پیش از این سپهر خلجی به مدت 12 سال عهده‌دار این مسئولیت بود که دو روز قبل با حکم رییس جمهور به ریاست شورای اطلاع رسانی دولت منصوب شد.    سیدمهدی پیش‌تر مدیرعامل خبرگزاری صدا و سیما بود.
دوشنبه، 14 آذر 1401 - 17:09

نکاتی برای علاقمندان به کار خبرنگاری محیط زیست نکاتی برای علاقمندان به کار خبرنگاری محیط زیست
همان طور که خبرنگاری زیست محیطی رشد می کند، راه های گزارش‌گری آن نیز افزایش می یابد. مثلاً به گفته Katt، در خاورمیانه و شمال آفریقا گزارش های بیشتری با موضوع محیط زیست، رویکردهای خبرنگاری تحقیقی را برگزیده اند. او می گوید: «این کار می تواند در سطح کلان -- سطح دولتی -- که به نظر من در منطقه ما مهمترین نکته است، تغییر بزرگی ایجاد کند.» 
جمعه، 12 اسفند 1401 - 00:42

شعارنگاره‌ها در میانه انکار یا پذیرش به عنوان بحران شعارنگاره‌ها در میانه انکار یا پذیرش به عنوان بحران
شعارنویسی‌های این روز‌ها تنها نتیجه یک انحراف یا تهییج هیجان نیست، بلکه می‌توان از آن به عنوان آینه تمام نمای احوالات این روز‌های کشور یاد کرد. این روز‌ها هیچ چیز عادی نیست؛ حتی دیوارها! دیوار‌های این شهر، پر از دیوارنگاره‌هایی نامعمول هستند که به جای خلق یک تصویر هنری و زیبا، یکی بر آن شعار نوشته و یکی آن را مخدوش کرده است. آشفتگی بر دیوار‌های این شهر جولان می‌دهد؛ همانند آن‌چه در جامعه در جریان است
دوشنبه، 14 آذر 1401 - 17:15

 اندر حکایت اطلاع‌رسانی و خبرنویسی روابط‌عمومی‌های آموزش‌وپرورش هرمزگان  اندر حکایت اطلاع‌رسانی و خبرنویسی روابط‌عمومی‌های آموزش‌وپرورش هرمزگان
اگر مدیران آموزش‌وپرورش همچنان بخواهند روابط عمومی‌های‌شان با همین قبای مندرس و افکار غارنشینی از آن‌ها طرفداری کند شایسته‌تر است روابط‌عمومی‌های‌شان را به مرخصی بفرستند و خیال‌شان هم آسوده باشد که سود این کار از بودن‌شان با تولید خبرهای بی‌سروته بیشتر و بهتر است!
شنبه، 12 آذر 1401 - 21:46

بولتن گیت بولتن گیت
مساله گردش آزاد اطلاعات یک اصل اساسی است. در جامعه‌ای که گردش آزاد اطلاعات وجود دارد، اخبار پنهان کمتر است. این نوع بولتن‌سازی‌ها، باعث می‌شود تا ارتباط مدیران با بدنه جامعه کمتر شود و این دسته از تصمیم‌سازان احساس کنند که چکیده اخبار مهم و محرمانه را دارند، بنابراین دیگر نیازی نیست که به میان مردم بروند و صدای آنها را بشنوند.
شنبه، 12 آذر 1401 - 23:38

رسانه‌های نوین و آشکار کردن امر پنهان رسانه‌های نوین و آشکار کردن امر پنهان
شبکه‌ها و مخاطبان و خبرهای نادیده شده عینیت حقیقت امروز است که به دست رسانه‌های نوین شکل گرفته چیزی که رسانه‌های جریان اصلی دور از انتظار است که به آن دست پیدا کنند! این مهم باتوجه به تحقیقات موسسه پیو که مصرف‌کنندگان خبر معمولا آنها را از شبکه‌های اجتماعی و به نوعی رسانه‌های نوین دریافت می‌کنند قابل تامل است.
چهارشنبه، 16 آذر 1401 - 15:28

مسئول جدید روابط‌عمومی شهرداری مسجدسلیمان معرفی شد مسئول جدید روابط‌عمومی شهرداری مسجدسلیمان معرفی شد
طی حکمی از سوی علی هزارسی سرپرست شهرداری مسجدسلیمان، عباس وحدت به عنوان مسئول روابط‌عمومی شهرداری مسجدسلیمان معرفی شد.
چهارشنبه، 16 آذر 1401 - 00:27

دوره آموزشی خبرنویسی پیشرفته ویژه کارشناسان روابط عمومی شرکت ملی پخش برگزار شد دوره آموزشی خبرنویسی پیشرفته ویژه کارشناسان روابط عمومی شرکت ملی پخش برگزار شد
دوره آموزشی خبرنویسی پیشرفته ویژه مسئولان و کارشناسان روابط‌عمومی مناطق 37گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در روزهای هشتم و نهم آذر ماه 1401 در محل مجتمع آموزشی اندیشه برگزار شد.
شنبه، 12 آذر 1401 - 16:56

تهدید توییتر از سوی اتحادیه اروپا؛ مکرون و ماسک دیدار کردند تهدید توییتر از سوی اتحادیه اروپا؛ مکرون و ماسک دیدار کردند
اتحادیه اروپا ایلان ماسک را تهدید کرد چنانچه به مقررات سخت‌گیرانه در زمینه نظارت بر محتوا عمل نکند، توییتر را مسدود خواهد کرد. مکرون نیز طی دیدار با مالک توییتر خواستار سازگاری محتوای این شبکه اجتماعی با قوانین اروپا شد.
یکشنبه، 13 آذر 1401 - 21:49

پیامدهای شتابزدگی در کنترل بحران پیامدهای شتابزدگی در کنترل بحران
تصمیم‌هایی که با جامع‌نگری و بهره‌گیری از گفت‌وگو و شنیدن صدای معترضین گرفته می‌شود و اقناع افکار عمومی را بسان یک سازوکار سازنده دنبال می‌کند، بهتر از تصمیم‌های شتابزده و بحران‌زاست. شوربختانه هرروز جامعه از فرصت اتخاذ تصمیم آرام‌بخش دور شده و به سمت فضای رادیکالی پیش می‌رود که نتیجه تصمیم‌های شتابزده و به دور از واقع‌بینی است.
سه شنبه، 15 آذر 1401 - 23:56

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  راستی‌آزمایی تصاویر با ابزارهای رایگان اینترنتی


  برگزاری دوره شناخت افکار عمومی ویژه روابط‌عمومی ها به میزبانی جهاددانشگاهی استان کرمان


  سرپرست دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری منصوب شد


  ChatGPT


  مدیرکل روابط‌عمومی سازمان راهداری عنوان کرد؛ شوراهای استانی اطلاع رسانی فرصتی برای پرداختن به جایگاه رانندگان


  آقای صداوسیما! سرکوب چین را سانسور نکنید


  رسانه‌های نوین و آشکار کردن امر پنهان


  مسئول جدید روابط‌عمومی شهرداری مسجدسلیمان معرفی شد


  پیامدهای شتابزدگی در کنترل بحران


  مدیرکل روابط‌عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی: روابط عمومی‌ها وکیل مدافع و مدعی العموم دستگاه‌ها هستند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد