درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 28 مرداد 1401 - 21:47   

انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

فراخوان مقاله  نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد

  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد


ادامه ادامه مطلب دو

کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد

  کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد


ادامه ادامه مطلب سه

کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد

  کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  آیین تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان تنکابن
  مدیر روابط‌عمومی ستاد نظارت گمرکات خراسان رضوی منصوب شد
  روابط عمومی و دیپلماسی
  اهمیت حیاتی همکاری راستی‌آزمایان برای مبارزه با انتشار اطلاعات جعلی
  جلسه رسمی شورای هماهنگی روابط عمومی های هیات های ورزشی استان اردبیل
  کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد
  آشنایی با روابط عمومی
  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
  انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  پربیننده  

آشنایی با روابط عمومی آشنایی با روابط عمومی
اصطلاح روابط عمومی که اکنون ما به کار می بریم ترجمه کلمه به کلمه اصطلاح انگلیسی (public relations) است. این اصطلاح در ایران برای نخستین بار در شرکت نفت به کار گرفته شد و سازمان ها و موسسات دیگر کشورمان سال ها پس از شرکت نفت شروع به ایجاد واحدی بنام روابط عمومی در تشکیلات خود نمودند.
جمعه، 27 شهریور 1394 - 21:24

آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
اصطلاح روابط عمومى، ترجمه واژه انگلیسى public Relations براى نخستین بار در آمریکا در اتحادیه راه آهن به کار برده شد و در ایران نخستین بار در شرکت نفت به کار رفته و دفترى در آن شرکت ایجاد شد.
یکشنبه، 28 مهر 1392 - 08:11

کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد
کتاب «روابط‌عمومی متاورس» به کوشش حسن بشیر و مهدی باقریان از سوی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی در 214 صفحه منتشر شد.
پنجشنبه، 8 اردیبهشت 1401 - 17:21

 ریشه روابط عمومی سیاسی در جمهوری اسپین ریشه روابط عمومی سیاسی در جمهوری اسپین
همواره سیاستمداران سعی به برقراری ارتباط با آنچه که به آن باور دارند، دارند. این اشتباه است که فکر کنیم که جانب‌داری (توجیه‌گری) یک عمل فریبنده است. بهترین توجیه دارای یک عنصر اساسی از حقیقت است.
چهارشنبه، 5 اسفند 1394 - 08:38

قانون مطبوعات مصوب 1358 شورای انقلاب ـ قانون مطبوعات مصوب 1364 قانون مطبوعات مصوب 1358 شورای انقلاب ـ قانون مطبوعات مصوب 1364
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 25 امرداد 1358 (16 آگوست 1979) شورای انقلاب یک قانون مطبوعات تازه برای ایران تصویب کرد که شش
جمعه، 24 مرداد 1393 - 01:57

 فراخوان مقاله  نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد
این کنفرانس، متخصصان روابط‌عمومی را گرد هم می‌آورد تا پیرامون آخرین پیشرفت‌ها و بهترین شیوه‌ها برای تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی بحث کنند.
شنبه، 28 خرداد 1401 - 21:36

روابط عمومی و دیپلماسی روابط عمومی و دیپلماسی
نقش روابط‌عمومی را می‌توان به عنوان نقش نفوذی و مداخله‌گر در سیاست‌های ملی در نظر گرفت. با توجه به موقعیت سیاسی و فرهنگی یک فرد، چنین مداخله‌ای احتمالاً روابط بین‌الملل را قطع یا مختل نمی‌کند، اما روشن است که تا حدودی بر روابط‌عمومی اثر می‌گذارد، ما باید از خود سئوال کنیم: اساس و بنیان این موقعیت چیست و برای روابط‌عمومی و روابط بین‌الملل چه چیزی را دربردارد؟
یکشنبه، 9 آبان 1395 - 08:11

مقاله/ آیا ایده مک لوهان برای هزاره ما جوابگوست؟ تست این که آیا "رسانه پیام است" در روابط عمومی سازمان سیاسی هم صدق می کند؟ مقاله/ آیا ایده مک لوهان برای هزاره ما جوابگوست؟ تست این که آیا "رسانه پیام است" در روابط عمومی سازمان سیاسی هم صدق می کند؟
کمپین های سیاسی به طور مداوم به دنبال یافتن راه های موثر برای ارسال تعداد زیاد رای دهنده گان است. برای انجام این کار، روابط عمومی سیاسی دیجیتالی مدنظراست. در تلاش برای رسیدن به رای دهندگان جدید، کمپین روابط عمومی سیاسی دیجیتال در حال حاضر از رسانه های دیجیتال برای ارسال پیام در زمان های حیاتی استفاده می کند.
دوشنبه، 22 مرداد 1397 - 07:37

انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
انجمن متخصصان روابط‌عمومی با هدف سنجش شرایط و بسترهای ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های انتشاراتی و ایجاد محیط علمی و آموزشی برای مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی، برگزاری "جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی" را در دستور کار خود قرار داده است.
چهارشنبه، 29 تیر 1401 - 01:47

کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد
کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» به کوشش مریم مدیری و حمیدرضا مدیری از سوی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی در 132 صفحه منتشر شد.
شنبه، 11 تیر 1401 - 17:52

بانک خاورمیانه: دعوت به همکاری کارشناس روابط‌عمومی و ارتباطات بانک خاورمیانه: دعوت به همکاری کارشناس روابط‌عمومی و ارتباطات
بانک خاورمیانه به منظور تامین سرمایه انسانی در بخش «مدیریت ارتباطات» از واجدین شرایط ذیل دعوت می‌کند تا فرم درخواست همکاری را در وب‌سایت بانک به صورت آنلاین در صفحه مربوط به «درخواست همکاری با بانک» تکمیل نمایند.
سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 19:23

مدیر روابط‌عمومی‌ کیست و چه وظایفی دارد؟ مدیر روابط‌عمومی‌ کیست و چه وظایفی دارد؟
در این مقاله به معرفی شغل مدیر روابط‌عمومی‌ و شرح وظایف و مسئولیت‌های این حرفه می‌پردازیم. همچنین با بیان شرایط و ویژگی های موردنیاز برای استخدام روابط‌عمومی‌، شما را با مهارت‌های لازم برای کار در این فرصت شغلی آشنا می‌کنیم.
دوشنبه، 24 مرداد 1401 - 14:51

جلسه رسمی شورای هماهنگی روابط عمومی های هیات های ورزشی استان اردبیل جلسه رسمی شورای هماهنگی روابط عمومی های هیات های ورزشی استان اردبیل
اولین جلسه رسمی شورای هماهنگی روابط عمومی های هیات های ورزشی استان اردبیل باحضور سید خلیل حسینی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل، سید امین موسوی ،رشیدعبدالحسینی ،میلاد آتشگاهی‌پور که به عنوان اعضای اصلی ،ایرج عزیزی بازرس شورای هماهنگی و فاطمه مهدی‌نیا و پیمان معصومی روابط عمومی اداره کل درمحل سالن اجتماعات رضازاده اردبیل برگزار شد.
پنجشنبه، 27 مرداد 1401 - 12:15

دیر، درست، ناگزیر راه اندازی کارشناسی ارشد روابط‌عمومی‌ دیر، درست، ناگزیر راه اندازی کارشناسی ارشد روابط‌عمومی‌
بعد از گذشت 65 سال از عمر آموزش دانشگاهی روابط‌عمومی‌ در ایران اعلام شد که از مهرماه 1401 دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، به عنوان دانشکده مادر رشته های روابط‌عمومی‌ در ایران، برای نخستین بار در دو گرایش در مقطع کارشناسی ارشد روابط‌عمومی‌ دانشجو می پذیرد.
سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 09:34

برگزاری جلسه‌های تک به تک با کارکنان برگزاری جلسه‌های تک به تک با کارکنان
نشست ها تنها یک جاده یک طرفه برای شما و گروهتان نیست و باید فرصت به اشتراک گذاشتن بازخوردها را در آن جدی گرفت. بررسی های سایت کارآفرین درسال 2021 نشان داد زمانی که نشست های دونفره مدیران و کارکنان با به اشتراک گذاشتن دیدگاه های دوطرف همراه است، کارکنان بیشتر از شغل خود احساس رضایت می کنند.
سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 08:16

تجلیل از۶ مدیرمسئول فقید روزنامه‌ها تجلیل از۶ مدیرمسئول فقید روزنامه‌ها
عضو هیات مدیره انجمن روزنامه‌های غیردولتی بر حل 10 مشکل فعلی همچون گرانی و کمبود کاغذ، موضوع طرح ترافیک، بحث اینترنت، مالیات، نحوه بازنشستگی، بیمه، محاسبه‌ نشدن وضعیت سختی کار خبرنگاری و وام مسکن و شیوه رتبه‌بندی و نرخ آگهی‌ها تاکید کرد.
سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 10:01

چطور حرفه‌ای شویم؟ چطور حرفه‌ای شویم؟
کسب‌وکارهای نوپا و استارت آپ ها تمام دنیا را گرفته اند. هرروز ایده ای نو و جدید وارد بازار می شود و انقلابی به پا می کند. اما مسلما همه این ایده ها به سرانجام نمی رسد و کسب‌وکارهای نوپا باید اقداماتی را در این مسیر انجام دهند. فوربز در گزارشی 7 راه ساده برای ایجاد یک استارت آپ حرفه ای را منتشر کرده است.
سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 20:12

کتاب «علوم اعصاب برای ارتباطات سازمانی» وارد بازار نشر شد کتاب «علوم اعصاب برای ارتباطات سازمانی» وارد بازار نشر شد
علم اعصاب ممکن است یک تغییر دهنده بازی برای ارتباطات سازمانی باشد. نوید علوم اعصاب این است که باز شدن انرژی در سازمان ها را تسهیل می کند و به کشفیات جدید در مورد شناخت انسان، تنظیم عاطفی، همکاری و رفتار کمک می کند.
سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 10:05

وزیر علوم: روابط عمومی‌ها جهادگران عرصه تبیین و سفیران دانایی در جامعه هستند وزیر علوم: روابط عمومی‌ها جهادگران عرصه تبیین و سفیران دانایی در جامعه هستند
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه هنر روابط‌عمومی‌ها فرهنگ‌سازی باشد، گفت: روابط‌عمومی‌ها جهادگران عرصه تبیین و سفیران دانایی در جامعه هستند، چرا که یافته‌های جدید علمی، پژوهشی و فناوری را در افکار عمومی تبیین و تشریح می‌کنند.
سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 19:35

نقش جنگ برند‏‏‏‌ها در شکل‏‏‏‌گیری تبلیغات مدرن نقش جنگ برند‏‏‏‌ها در شکل‏‏‏‌گیری تبلیغات مدرن
رقابت بین برندها امری طبیعی است اما برندهای کمی هستند که رقابت‌شان با هم به اندازه جنگ میان کوکا و پپسی در فرهنگ‌‌‌‌ها ریشه دوانده باشد. حتی کسانی که نوشابه گازدار نمی‌‌‌‌خورند هم درباره اینکه کدام مارک را بیشتر می‌‌‌‌پسندند نظر دارند.
چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 15:38

 ۴ مهارت مدیران دنیای جدید کار ۴ مهارت مدیران دنیای جدید کار
دنیای جدید کار با «نه» به مدیران «سنتی‌نگر»، مدیران دارای «مهارت نرم» را می‌طلبد. نیروی کار فعلی، تجربه عصر کرونا را پشت سر گذاشته و نمی‌تواند با مدیرانی که فقط به دنبال تحقق «انجام وظیفه» هستند تا توجه به «چگونگی انجام کار توسط نیروها»، به‌کار ادامه دهد. «هوش هیجانی»، «به‌کارگیری زنان در مدیریت»، «توجه به رشد» و «حمایت سازمانی از نیروها» چهار مهارت مدیران امروزی است.
دوشنبه، 24 مرداد 1401 - 16:48

مهندس ایرج رخصتی: ذوب آهن اصفهان در ۶ ماه گذشته ۱۲ محصول جدید تولید کرده است مهندس ایرج رخصتی: ذوب آهن اصفهان در ۶ ماه گذشته ۱۲ محصول جدید تولید کرده است
مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان یک شنبه ۲۳ مردادماه در نشست خبری با اصحاب رسانه در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از آمادگی این مجتمع عظیم صنعتی برای تولید محصولات مورد نیاز پروژه های ساخت مسکن خبر داد.
چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 10:39

نشست هم‌اندیشی سخنگوی دولت با مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق نشست هم‌اندیشی سخنگوی دولت با مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق
امروز سه‌شنبه "علی بهادری جهرمی" سخنگو و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت در این نشست هم‌اندیشی با اشاره به همکاری قابل تقدیر مردم در صرفه‌جویی مصرف برق، بر ضرورت فعال‌سازی ظرفیت مردمی توسط سایر دستگاه‌های دولتی تاکید کرد.
سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 19:17

پیشنهاد فوربز برای طرز فکر کارآفرینان پیشنهاد فوربز برای طرز فکر کارآفرینان
هر شرکتی می تواند با پیروی از مراحل ساده به یک شرکت کارمندمحور تبدیل شود. در اینجا مواردی که باید برای تغییر برنامه کارکنان خود بدانید، پذیرفتن آینده کار و برنده شدن در جنگ برای جذب با استعدادهاست.
چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 14:00

 حضور سخنگوی دولت در جمع مدیران روابط‌عمومی‌ دانشگاه‌ها حضور سخنگوی دولت در جمع مدیران روابط‌عمومی‌ دانشگاه‌ها
دکتر علی بهادری جهرمی رئیس شورای اطلاع‌رسانی و سخنگوی دولت دوشنبه شب در جمع مدیران روابط‌عمومی‌ دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور که در آستانه هفته دولت و در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شد، گفت: شخص رئیس جمهور و هیئت وزیران توجه ویژه‌ای به موضوع اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی‌ دارند و اطلاع‌رسانی و توجه به افکار عمومی همپای توجه به مسائل اقتصادی از اولویت‌های اصلی دولت است.
سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 18:58

مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل برق حرارتی منصوب شد مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل برق حرارتی منصوب شد
عبدالرسول پیشاهنگ ضمن انتصاب حسین طارمی به عنوان مدیرکل دفتر هیئت‌مدیره و مدیرعامل، روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت برق حرارتی، از خدمات غلامحسین مقیمی در مدت زمان تصدی این مسئولیت تقدیر به عمل آورد.
دوشنبه، 24 مرداد 1401 - 15:08

انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌ گروه سینمایی «هنر و تجربه» انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌ گروه سینمایی «هنر و تجربه»
محمد طیب سرپرست گروه سینمایی هنر و تجربه طی حکمی، علی زادمهر را به عنوان مدیر روابط‌عمومی‌ و تبلیغات گروه سینمایی هنر و تجربه منصوب کرد.
سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 18:58

 تاثیر بازی‌های کامپیوتری بر سلامت روان تاثیر بازی‌های کامپیوتری بر سلامت روان
پژوهش آکسفورد از آنجایی اهمیت پیدا می‌کند که جامعه آماری آن نسبتا بزرگ و قابل اتکا بوده است، چرا که سه غول بزرگ بازی‌های کامپیوتری یعنی سونی سازنده «پلی‌استیشن»، نینتندو سازنده «سوییچ»، و مایکروسافت سازنده «اِکس‌باکس» به محققان اجازه دادند بدون هیچ محدودیتی به مدت شش هفته به داده‌های آنها دسترسی داشته باشند و رفتارهای بازی‌کنندگان را بررسی کنند.
پنجشنبه، 27 مرداد 1401 - 09:42

برگزاری دومین جلسه شورای روابط‌عمومی سازمان‌های تابعه وزارت اقتصاد در استان مازندران
دومین جلسه شورای روابط‌عمومی سازمانهای تابعه وزارت اموراقتصادی و دارایی در استان مازندران با هدف وحدت رویه در اطلاع رسانی سیاستها و اقدامات وزارت اقتصاد به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزارشد.
چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 15:18

اهمیت حیاتی همکاری راستی‌آزمایان برای مبارزه با انتشار اطلاعات جعلی اهمیت حیاتی همکاری راستی‌آزمایان برای مبارزه با انتشار اطلاعات جعلی
مقالات علمی نشان می دهد که راستی آزمایی موثر است و احتمال کمتری دارد که کاربران مطلبی را همرسانی کنند که راستی آزمایان به عنوان گمراه کننده یا نادرست شناسایی کرده اند.
پنجشنبه، 27 مرداد 1401 - 16:50

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  آشنایی با روابط عمومی


  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات


  کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد


  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد


  روابط عمومی و دیپلماسی


  انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


  کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد


  جلسه رسمی شورای هماهنگی روابط عمومی های هیات های ورزشی استان اردبیل


  تاثیر بازی‌های کامپیوتری بر سلامت روان


  اهمیت حیاتی همکاری راستی‌آزمایان برای مبارزه با انتشار اطلاعات جعلی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد