درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 31 شهریور 1402 - 09:47   

فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد

  فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

مدیرکل روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد

  مدیرکل روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی

  روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  از تأثیر منفی رسانه‌ها بر خود جلوگیری کنید
  روابط‌عمومی، پاشنه آشیل اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی است
  شرکت‌های بزرگ فناوری می گویند مقررات هوش مصنوعی لازم است
  اهمیت پذیرش و یادگیری از اتفاقات ناگوار زندگی/ آنچه که انکار می‌کنید، شما را شکست می‌دهد
  PR Newswire اولین محصول اشتراک‌گذاری اجتماعی را منتشر کرد
  روابط‌عمومی‌ ورزشی و پتانسیل حضور رونالدو در ایران
  سنگاپور آتش‌نشانان را با عینک هوش مصنوعی مسلح می‌کند
  روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی
  گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور
  شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  پربیننده  

فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد
انجمن متخصصان روابط‌عمومی پیوسته در پی ارتقای سطح علمی و دانش تخصصی مدیران و کارشناسانی است که در عرصه روابط‌عمومی فعالیت می‌کنند. یکی از شیوه‌های اثربخش در این زمینه، برگزاری رویدادهایی است که با نگاه ویژه و انتخاب دقیق مباحث آموزشی، برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.
دوشنبه، 5 تیر 1402 - 12:21

ضرورت توجه به حقوق مصرف‌کننده ضرورت توجه به حقوق مصرف‌کننده
آنچه مسلم است تامین مالی برای شرکت‌ها اهمیت زیادی دارد، لذا برای پیشرفت و توسعه تولید، تامین مالی در شرکت‌ها، امری حیاتی به شمار می‌رود و در راستای حمایت از رشد تولید ملی اختصاص تسهیلات مربوط به خود اشتغالی و توجه دادن مسئولان به رفع مشکلات واحد‌های تولیدی ضروری است.
دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 13:17

تلفن همراه و رژیم غذایی در فضای مجازی؟!؟ تلفن همراه و رژیم غذایی در فضای مجازی؟!؟
آموختن سواد رسانه‌ای و توسعه آگاهی و دانایی و تبدیل‌شدن به یک شهروندی که حقوق شهروندی را می‌داند و بر اساس مسئولیت اجتماعی خویش تلاش برای عمران و آبادانی کشورش را دارد؛ دقیقاً مصداق تقویت و ارتقای سرمایه اجتماعی است که همه ما ملزم به رعایت و پایبندی و عمل بدان هستیم.
سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 00:24

هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌: تا 10 مهر فرصت ارسال آثار باقی است هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌: تا 10 مهر فرصت ارسال آثار باقی است
انجمن متخصصان روابط‌عمومی، هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی را در 11 بخش برگزار می‌کند. این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی آثار شاخص و الگوهای برتر در حوزه انتشارات روابط‌عمومی برگزار می‌شود.
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 09:49

معرفی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی معرفی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی
کتاب‌های انتشارات کارگزار روابط‌عمومی با بهره‌گیری از دانش و تجربه کارشناسان و متخصصان این حوزه، منبعی ارزشمند برای علاقه‌مندان و فعالان روابط‌عمومی هستند. این کتاب‌ها به مخاطبان کمک می‌کنند تا با مفاهیم، اصول و تکنیک‌های روابط‌عمومی آشنا شوند و مهارت‌های خود را در این زمینه تقویت کنند.
دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 10:19

نوشتن کتاب: راهی برای تبدیل شدن به یک رهبر فکری نوشتن کتاب: راهی برای تبدیل شدن به یک رهبر فکری
نوشتن و انتشار کتاب می‌تواند به طور قابل توجهی دسترسی و دیده شدن برند شما را افزایش دهد. می‌تواند به شما کمک کند تا به عنوان یک رهبر فکری و متخصص در صنعت خود شناخته شوید.
سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 09:57

رونالدو و دیپلماسی ورزشی رونالدو و دیپلماسی ورزشی
آمدن رونالدو به تهران و حضور انبوهی از علاقه‌مندان در اطراف هتل محل اقامت او و پر شدن فضای مجازی از انواع و اقسام حرف و حدیث‌ها و... نشان می‌دهد که ورزش نقش حساس و مهمی در مناسبات؛ تعاملات و روابط میان کشورها و سازمان‌ها و افراد دارد. بازیکنی نام‌آور در عرصه ورزش مثل رونالدو می‌تواند با یک اظهارنظر سیاسی و یا یک حرکت ورزشی و یا یک عکس و مصاحبه خاص ...
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 18:26

روابط عمومی، پل ارتباطی میان فرهنگ و هنر روابط عمومی، پل ارتباطی میان فرهنگ و هنر
روابط‌عمومی، با بهره‌گیری از ابزارهای ارتباطی مختلف، می‌تواند نقش مهمی در ترویج فرهنگ و هنر ایفا کند. این نقش، می‌تواند به ارتقای سطح فرهنگ و هنر جامعه و ایجاد جامعه‌ای با نشاط و پویا کمک کند.
دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 08:39

مشارکت محتوای جهانی انحصاری برای بازار روابط‌عمومی مشارکت محتوای جهانی انحصاری برای بازار روابط‌عمومی
این مشارکت به مشتریان سیژن دسترسی به اخبار معتبر داو جونز از جمله وال استریت ژورنال، بارونز، مارکت واچ و داو جونز نیوزوایرز را می‌دهد. این مشارکت همچنین به مشتریان سیژن امکان نظارت و تجزیه و تحلیل محتوای هزاران منبع دارای مجوز در سراسر جهان را می‌دهد.
دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 13:10

شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور
متاسفانه نگاه نه چندان مدبرانه در بعضی از سازمان‌ها، بدین‌گونه است که بعضی از نیروها را برای اینکه فقط سرشان گرم باشد به قسمت‌هایی خاص منتقل می‌کنند که فقط ”باشند” و بعضا این “باشدها” را روابط‌عمومی‌ها مشاهده می کنند،
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 18:56

روابط‌عمومی؛ فصل مشترک بانک و بیمه سینا روابط‌عمومی؛ فصل مشترک بانک و بیمه سینا
امیر لعلی در این نشست با بیان اینکه در حال حاضر بستر مناسبی برای اجرایی شدن تفاهم نامه مشترک در دو مجموعه فراهم شده است، افزود: باید از فرصت به وجود آمده کمال بهره‌برداری را برای رسیدن به اهداف داشته باشیم.
دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 14:05

90 درصد از شرکت‌ها می‌گویند که تا پایان سال 2024 به دفتر بازخواهند گشت - اما کارشناسان می‌گویند که رفت و آمد 5 روزه "مرده" است. 90 درصد از شرکت‌ها می‌گویند که تا پایان سال 2024 به دفتر بازخواهند گشت - اما کارشناسان می‌گویند که رفت و آمد 5 روزه "مرده" است.
طبق گزارش آگوست Resume Builder که از 1000 رهبر شرکت مورد بررسی قرار گرفت، 90 درصد از شرکت‌ها قصد دارند تا پایان سال 2024 سیاست‌های بازگشت به دفتر را اجرا کنند.
یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 10:30

در نکوهش چاپلوسی و رفتارهای منافقانه در نکوهش چاپلوسی و رفتارهای منافقانه
چاپلوسی و رفتارهای منافقانه می‌توانند عواقب منفی زیادی داشته باشند. چاپلوسی می‌تواند باعث اعتماد به نفس کاذب در فرد مورد چاپلوسی شود و او را از واقعیت دور کند. همچنین، چاپلوسی می‌تواند باعث ایجاد روابطی مبتنی بر فریب و نیرنگ شود.
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 08:33

روابط‌عمومی‌ و ارتباطات…!!! روابط‌عمومی‌ و ارتباطات…!!!
متاسفانه امر مهمی چون روابط‌عمومی بیشتر بازیچه دست برخی اربابان سیاست و خودمحوری در نزد مدیران گشته و از متن به حاشیه تبدیل شده است…!! روابط‌عمومی‌ در برخی سازمان‌ها تبدیل به انبارهای بزرگی از بنرها و تابلوها و پارچه‌نوشته‌هایی شده‌اند که مناسک و مناسبت‌ها را در چارت وظایف خود قرار داده و بازیگران نقش روزهای تاریخ‌اند.
دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 14:53

بازگشت یا عدم بازگشت به دفتر بازگشت یا عدم بازگشت به دفتر
من معتقدم که مدل کار ترکیبی بهترین راه‌حل برای اکثر شرکت‌ها و کارمندان است. این مدل به کارمندان امکان می‌دهد تا بهترین‌های هر دو دنیا را داشته باشند: انعطاف‌پذیری کار از راه دور و مزایای تعاملات حضوری.
سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 10:00

کاربردهای بازخورد ساندویچی در روابط‌عمومی کاربردهای بازخورد ساندویچی در روابط‌عمومی
استفاده از بازخورد ساندویچی به معنای این نیست که باید از ارایه بازخورد منفی اجتناب کرد. در برخی موارد، ارایه بازخورد منفی ضروری است. اما ارایه بازخورد منفی به تنهایی می‌تواند باعث شود فرد مورد نظر احساس بدی داشته باشد و بازخورد را نپذیرد. بنابراین، ارایه بازخورد مثبت در ابتدا و انتهای بازخورد می‌تواند به بهبود پذیرش بازخورد منفی کمک کند.
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 09:39

شیفتگی جمعی شیفتگی جمعی
افراد پرآوازه، مانند افراد مشهور، ورزشکاران و سیاستمداران، نیز می‌توانند نقش مهمی در ایجاد شیفتگی جمعی ایفا کنند. این افراد اغلب مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرند و زندگی شخصی و حرفه‌ای آنها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. این امر می‌تواند باعث ایجاد علاقه و اشتیاق در میان افراد شود.
سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 11:36

تکرار یک تحدید؛ «پروانه روزنامه‌نگاری» تکرار یک تحدید؛ «پروانه روزنامه‌نگاری»
واقعیت آن است که در قوانین ایران آنچنان که باید و شاید استقلال روزنامه‌نگاران تضمین نشده است. قانون مطبوعات هم بیشتر از آنکه برای خبرنگاران و حراست از آنان نوشته شده باشد، برای رسانه‌ها نوشته شده و چند و چون برخورد با آنان را پیش بینی کرده است.
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 18:48

حامد بلخاری مدیر روابط‌عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران شد حامد بلخاری مدیر روابط‌عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران شد
محسن پورکیانی دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران در حکمی حامد بلخاری را به عنوان سرپرست جدید مدیریت روابط‌عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران منصوب کرد.
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 18:52

گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور
گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور همزمان با دومین جلسه شورای اطلاع رسانی اداره کل دامپزشکی استان گلستان تشکیل شد.
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 19:07

گوگل به پرداخت 10 میلیارد دلار برای تسلط بر بازار جستجو متهم است گوگل به پرداخت 10 میلیارد دلار برای تسلط بر بازار جستجو متهم است
وزارت دادگستری ایالات متحده در گزارشی ادعا می‌کند که گوگل از طریق پرداخت‌های هنگفت به اپراتورهای تلفن همراه، سازندگان دستگاه و سازندگان مرورگر، انحصار خود را در بازار جستجو حفظ کرده است.
یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 11:30

برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها و مسابقات روابط‌عمومی و آموزش همگانی در سال 1402 برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها و مسابقات روابط‌عمومی و آموزش همگانی در سال 1402
در این مراسم مجید حبیبیان هدف از برگزاری این گونه جشنواره ها را به روز نگه داشتن اطلاعات مردم در خصوص روش های مدیریت مصرف بهینه آب دانست و اعلام کرد: با توجه به اقلیم خشک و نیمه خشک کشور در حال حاضر یکی از مسائل کشور عدم مصرف صحیح آب از سوی برخی از مردم است که انتظار می رود با برگزاری جشنواره های فرهنگی راهکارهای جدیدی پیرامون مصرف درست آب ارائه شود.
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 18:56

چرا شرکت‌ها باید گزارش سالانه فرسودگی شغلی را شروع کنند؟ چرا شرکت‌ها باید گزارش سالانه فرسودگی شغلی را شروع کنند؟
فرسودگی شغلی یک مشکل جدی است که می‌تواند تأثیرات منفی بر افراد، شرکت‌ها و اقتصاد داشته باشد. گزارش سالانه فرسودگی شغلی می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا وضعیت فرسودگی شغلی خود را درک کنند و اقداماتی را برای کاهش آن انجام دهند.
دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 09:30

نشست علمی شهریورماه انجمن روابط‌عمومی ایران نشست علمی شهریورماه انجمن روابط‌عمومی ایران
«آینده‌نگاری ارتباطات توسعه در ایران» و تجلیل از خانم رها یوری شاعر و نویسنده به مناسبت روز شعر و ادب فارسی و معرفی تکنولوژی IPSP و آیدی شو در راستای ایجاد روابط‌عمومی الکترونیک توسط آقای محمد بلالی از بنیاد فناوری های نرم سیمای ماندگار در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد.
سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 16:06

برگزاری نشست اعضای شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های فردیس برگزاری نشست اعضای شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های فردیس
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فردیس در جمع اعضای شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان فردیس اذعان داشت: به مردم نیمه پر لیوان را هم نشان دهیم.
دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 14:51

توانمندسازهای روابط‌عمومی خارجی چین توانمندسازهای روابط‌عمومی خارجی چین
در مقاله "توانمندسازهای روابط‌عمومی خارجی چین"، سارا کوک به بررسی نحوه استفاده چین از شرکت‌های روابط‌عمومی محلی در کشورهای دیگر برای تأثیرگذاری بر پوشش رسانه‌ای می‌پردازد.
شنبه، 25 شهریور 1402 - 17:51

‍ انتشار شماره ۱۶۰ «مدیریت ارتباطات» ‍ انتشار شماره ۱۶۰ «مدیریت ارتباطات»
شماره ۱۶۰ ماهنامه «مدیریت ارتباطات» به مدیرمسئولی امیر عباس تقی‌پور و سردبیری علی ورامینی با پرونده‌ای درباره حدود هوش مصنوعی و تفاوت‌ها و شباهت‌هایش با هوش طبیعی منتشر شد. پرونده‌ای که در آن تلاش شده است، پرسش‌هایی بنیادین بررسی شوند.
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 18:19

آغاز آسیب‌شناسی فعالیت‌های روابط‌عمومی شهرداری منطقه ۲۱ تهران برگزار شد آغاز آسیب‌شناسی فعالیت‌های روابط‌عمومی شهرداری منطقه ۲۱ تهران برگزار شد
در این نشست مدیر روابط‌عمومی منطقه، نقاط ضعف و کاستی‌های عملکردی روابط‌عمومی در سال گذشته را شناسایی و بر رفع آنها تاکید کرد. از جمله برنامه‌های روابط‌عمومی منطقه برای نیمه دوم سال ۱۴۰۲، توسعه فعالیت‌های ارتباطی با سمن‌ها، صنایع و واحدهای تولیدی و حضور فعال روابط‌عمومی در دوره‌های تخصصی ارتباطی است.
سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 11:54

گزارش نشست دو روزه روابط‌عمومی‌های شرکت‌های تابعه شرکت ملی گاز ایران گزارش نشست دو روزه روابط‌عمومی‌های شرکت‌های تابعه شرکت ملی گاز ایران
نشست دو روزه روابط‌عمومی‌های شرکت‌های تابعه شرکت ملی گاز ایران روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۸ و ۲۹ شهریورماه) در سالن شهید رجایی و با حضور تعدادی از مدیران ارشد این شرکت و مدیرکل روابط‌عمومی وزارت نفت برگزار شد.
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 17:44

سنگاپور آتش‌نشانان را با عینک هوش مصنوعی مسلح می‌کند سنگاپور آتش‌نشانان را با عینک هوش مصنوعی مسلح می‌کند
ابتکار دو ساله سنگاپور برای تجهیز آتش‌نشانان به عینک‌های هوشمند یک نمونه عالی از نحوه استفاده از فناوری برای بهبود ایمنی و کارایی است.
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 19:14

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


  هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌: تا 10 مهر فرصت ارسال آثار باقی است


  رونالدو و دیپلماسی ورزشی


  شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور


  تکرار یک تحدید؛ «پروانه روزنامه‌نگاری»


  حامد بلخاری مدیر روابط‌عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران شد


  گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور


  برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها و مسابقات روابط‌عمومی و آموزش همگانی در سال 1402


  ‍ انتشار شماره ۱۶۰ «مدیریت ارتباطات»


  گزارش نشست دو روزه روابط‌عمومی‌های شرکت‌های تابعه شرکت ملی گاز ایران


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی/ هوش مصنوعی مولد و روابط‌عمومی: آینده ارتباطات