درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 28 دی 1400 - 13:56   

روندهای بانکداری برای سال 2022 (6): تحول بانکداری دیجیتال هرگز متوقف نمی‌شود

  روندهای بانکداری برای سال 2022 (6): تحول بانکداری دیجیتال هرگز متوقف نمی‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

تفکیک و احیای روابط عمومی شهرداری‌های مناطق در سیرجان

  تفکیک و احیای روابط عمومی شهرداری‌های مناطق در سیرجان


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران

  فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  اول برنامه ریزی بعد اقدام
  4 نکته برای برنامه‌ریزی کمپین‌های روابط‌عمومی
  سیزدهمین جلسه هیأت رئیسه شورای روابط عمومی‌های استان سمنان برگزار شد
  گزارش سخنرانی پروفسور محسنیان ­راد در مراسم پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روایط عمومی ایران
  3 نکته برای کمک به افزایش حضور آنلاین خود
  داده‌های جدید: مردم به بانکداری باز یا فین‌تک‌ها اعتماد ندارند، اما از هر دو استفاده می‌کنند
  انتصاب مدیر روابط عمومی دیوان عالی کشور
  خاکستر بر روی تونگا بارید
  ماندگاری کارکنان
  نشست مدیران روابط‌عمومی معاونت‌ها، سازمان‌ها و مناطق شهرداری اهواز
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  جهان روابط عمومی  

خاکستر بر روی تونگا بارید خاکستر بر روی تونگا بارید
این فوران بسیار بزرگ بود - بر اساس اطلاعات سازمان زمین شناسی ایالات متحده، معادل یک زلزله 5.8 ریشتری. توده ای از خاکستر را در هزاران پا در هوا رها کرد و موج صوتی ایجاد کرد که تقریباً 6000 مایل دورتر در آلاسکا شنیده شد.
دوشنبه، 27 دی 1400 - 15:52

عصر «روابط‌عمومی متاورس» عصر «روابط‌عمومی متاورس»
برای داشتن یک دنیای مجازی پایدار که امکان دسترسی به آن در هر کجا وجود داشته باشد، به قدرت محاسباتی بی‌نهایت، فضای ابری بی‌نهایت بهتر و دسترسی به پهنای باند بی‌نهایت بهتر نیاز داریم. ما به سخت‌افزارهای واقعیت مجازی با قیمت‌های بسیار ارزان نیاز داریم. ما همچنین به روابط عمومی‌های بی نهایت آینده‌نگر نیاز داریم تا بتوانند از فرصت‌های بی‌شماری که این دنیای کاملاً جدید برای روابط عمومی ایجاد می‌کند، حداکثر استفاده را ببرند و جلوتر از دیگران قرار گیرند.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 19:17

سه روند بالقوه در بازاریابی دیجیتال و روابط‌عمومی دیجیتال در سال 2022 سه روند بالقوه در بازاریابی دیجیتال و روابط‌عمومی دیجیتال در سال 2022
با توجه به فرا رسیدن سال جدید، زمان بسیار خوبی برای برندهاست تا به روندهای بالقوه در بازاریابی دیجیتال و روابط عمومی دیجیتال در سال 2022 نگاه کنند. به برنامه های بلندمدت خود توجه کنند. در حالی که هیچ کس نمی تواند از آنچه قرار است در آینده اتفاق بیفتد مطمئن باشد، ماندن در صدر روندها و امتحان کردن استراتژی های مختلف می تواند به شرکت ها کمک کند تا برخی از بینش های مفید را شناسایی کنند.
شنبه، 18 دی 1400 - 12:27

برای انتشار فوری برای انتشار فوری
ران توروسیان نشان می دهد که چگونه ارتباطات مؤثر در روابط عمومی می تواند باعث ایجاد یا شکست شما شود. پر از اطلاعاتی است که برای کمک به شرکت‌ها و افراد طراحی شده است تا خود را در بهترین حالت ممکن نشان دهند. مطالعه کتاب "برای انتشار فوری" برای هر کسی که به دنبال تعادل و بهره‌برداری موفقیت‌آمیز از خط بین رسانه و روابط عمومی است، ضروری است.
یکشنبه، 5 دی 1400 - 01:00

چه چیزی امسال در وبلاگ محبوب بوده است؟ چه چیزی امسال در وبلاگ محبوب بوده است؟
در سال گذشته به مواردی مانند سواد خبری، روابط‌عمومی، ارتباطات بازاریابی،رهبری، رسانه های اجتماعی و ایجاد روابط معتبر با مخاطبان هدف از جمله مشتریان و رسانه ها نگاه کردیم و مدتی را صرف بحث در مورد تأثیر تنوع، برابری و شمول و نیاز به یک استراتژی روابط اجتماعی در محیط تجاری امروز کردیم.
شنبه، 4 دی 1400 - 21:44

5 روندی که بر روابط‌عمومی در سال 2022 تأثیر می گذارد 5 روندی که بر روابط‌عمومی در سال 2022 تأثیر می گذارد
همانطور که صفحه سال را ورق می زنیم، زمان آن رسیده است که به روندهایی که بر ارتباطات، روابط‌عمومی و بازاریابی تأثیر می گذارد نگاه کنیم. البته، تغییراتی که می بینیم معمولا ناگهانی نیستند. آنها ادامه یا اوج رویدادها و حرکاتی هستند که ما در سال 2021 تجربه کرده ایم.
شنبه، 4 دی 1400 - 11:14

روابط‌عمومی در سال 2022: آینده چه خواهد داشت؟ روابط‌عمومی در سال 2022: آینده چه خواهد داشت؟
سال 2021 اگرچه سال سختی بود، اما در سراسر همه‌گیری کووید-19 شاهد شفقت، رشد و انعطاف‌پذیری بودیم. خود صنعت روابط‌عمومی نیز تغییرات زیادی را به خود دیده است. در اینجا چند چیز وجود دارد که توپ کریستالی ما برای سال 2022 پیش بینی می کند:
شنبه، 4 دی 1400 - 08:01

10 پست برتر وبلاگ روابط عمومی سال 2021 10 پست برتر وبلاگ روابط عمومی سال 2021
سال 2021 برای بسیاری از متخصصان روابط‌عمومی و بازاریابی، سال انعطاف پذیری و بازگشت از چالش های همه گیر، زنجیره تامین و "استعفای بزرگ" بوده است. در میان همه چالش‌ها، دیدن اینکه چگونه مشتریان، همکاران و همتایان ما با لطف، صبر و خلاقیت پیروز شده‌اند، شگفت‌انگیز است.
شنبه، 27 آذر 1400 - 11:33

هوش مصنوعی در محل کار روابط‌عمومی هوش مصنوعی در محل کار روابط‌عمومی
موسسه روابط‌عمومی Chartered، درک و پذیرش متخصصان روابط‌عمومی از هوش مصنوعی (AI) را بررسی کرد. یک نظرسنجی آنلاین از متخصصان روابط‌عمومی در سطح جهانی از ژوئن تا آگوست 2021 انجام شد.
جمعه، 26 آذر 1400 - 09:33

اثرات بازخورد رسانه های اجتماعی بر مسئولیت اجتماعی شرکت اثرات بازخورد رسانه های اجتماعی بر مسئولیت اجتماعی شرکت
دکتر ربکا هیز و دکتر کالب کار بررسی کردند که چگونه پاسخ‌ها به پست‌های رسانه‌های اجتماعی CSR بر اعتماد سازمانی و ادراک بر اعتبار تأثیر می‌گذارد.
پنجشنبه، 25 آذر 1400 - 10:30

رابطه بین تصویر و شهرت سازمانی و تصویر و شهرت ملی  رابطه بین تصویر و شهرت سازمانی و تصویر و شهرت ملی
نتایج نشان داد که مدیران روابط عمومی، اثرات متقابل بین تصویر و شهرت ایالات متحده و تصویر و شهرت شرکت را به رسمیت می شناسند. همانطور که یکی از اعضا بیان کرد، "اگرچه برای عملیات ما اهمیتی ندارد، اما اگر ایالات متحده بسیار جلب توجه کند، کار ما ساده تر خواهد شد."
پنجشنبه، 10 خرداد 1397 - 09:50

مشارکت سازمانی در دیپلماسی عمومی مشارکت سازمانی در دیپلماسی عمومی
یک شرکت چند ملیتی را این خطر تهدید می کند که به عنوان بازوی روابط عمومی دولت ایالات متحده در نظر گرفته شود. این خطر وجود دارد که شرکت ها در مواجه با مسائل سیاسی و دیپلماتیک نیمه گند ماجرا نصیبشان شود
جمعه، 11 خرداد 1397 - 09:52

روابط عمومی بین‌المللی روابط عمومی بین‌المللی
با ادامه رشد روابط عمومی بین‌المللی، باید به شایستگی‌های لازم برای این زمینه توجه کرد. این شایستگی‌ها شامل دانش، مهارت‌ها و توانایی‌های مورد نیاز برای عملکرد موفق در این زمینه است.
یکشنبه، 7 شهریور 1395 - 09:39

علوم اجتماعی و رسانه های جمعی علوم اجتماعی و رسانه های جمعی
چرا باید با مردمی که می خواهیم با آنها دوست و آشنا شویم آمرانه سخن بگوییم؟ باید چشم و گوشمان را باز کنیم و به خود یادآوری کنیم که دیگر نمی توانیم نظرات خود را به مردم تحمیل کنیم و از آنها انتظار پاسخ داشته باشیم. باید گوش دهیم، حرف بزنیم، دوباره گوش دهیم، ارزیابی کنیم، تبادل ارزش کنیم – انگار که ما شهروندان جامعه ای هستیم که می خواهیم به آن بپیوندیم.
یکشنبه، 11 شهریور 1397 - 08:00

نقش مهارت ها و ابزارهای روابط عمومی در انتخابات نقش مهارت ها و ابزارهای روابط عمومی در انتخابات
یکشنبه شب استیو کرافت گزارشگر اینوستیگیتیو شبکه تلویزیونی «سی بی اس» آمریکا، در برنامه مصوّر خود گوشه ای از راز انتخاب شگفت انگیز «باراک اوباما» را ضمن مصاحبه با چهارتن از اعضای تیم روابط عمومی و مشاوره او عیان ساخت.
سه شنبه، 20 آبان 1393 - 12:34

صنعت روابط عمومی آسیا و اقیانوسیه: مدیران سفیدپوست بر نقش‌های پردرآمد تسلط دارند صنعت روابط عمومی آسیا و اقیانوسیه: مدیران سفیدپوست بر نقش‌های پردرآمد تسلط دارند
پروووک مدیا (PRovoke Media) میزان شکاف دستمزد و ارتقاء را در آژانس های روابط عمومی آسیا و اقیانوسیه بررسی کرد. نظرسنجی از 1100 کارمند در 24 آژانس روابط عمومی در سراسر آسیا و اقیانوسیه انجام شد.
پنجشنبه، 13 آبان 1400 - 12:33

برترین اینفلوئنسر دورکاری روابط عمومی در سال 2021 برترین اینفلوئنسر دورکاری روابط عمومی در سال 2021
خانم گریفیس یکی از منتقدان بسیاری از اقدامات سنتی در زمینه کاری است. برای مثال وی هیچ مزیتی برای جلسات حضوری قائل نیست. شرکت وی نیز تولیدکننده نرم افزارهایی است که مدیریت شبکه‌های اجتماعی را بهبود می بخشد.
چهارشنبه، 7 مهر 1400 - 09:47

کمک پنهانی اکسون موبیل برای جلوگیری از آسیب‌های زیست‌محیطی و نقش بزرگ‌ترین کمپانی روابط عمومی کمک پنهانی اکسون موبیل برای جلوگیری از آسیب‌های زیست‌محیطی و نقش بزرگ‌ترین کمپانی روابط عمومی
اخبار منتشر شده حاکی از آن است که ادلمن، بزرگ‌ترین شرکت روابط عمومی ‌مستقل جهان، در حال کار روی کمپین تبلیغاتی اکسون در راستای مخالفت با مقررات آب و هوایی است.
سه شنبه، 6 مهر 1400 - 09:37

منشور استکهلم؛ سندی بین المللی در روابط عمومی منشور استکهلم؛ سندی بین المللی در روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)، مترجم: عادل میرشاهی- از سال 1986 که منشور رم توسط سازمان بین المللی مشاوران متخصص ارتباطات تصویب شد، تا سال 2003 که این منشور به روز رسانی شد، هیچ تغییری در منشور اولیه به وجود نیامد. منشوری که در ذیل مشاهده می کنید، روزآمد اکتبر 2003 این منشور است که توسط تمام اعضای سازمان به رسمیت شناخته شده و مورد توجه قرار می گیرد.
سه شنبه، 24 شهریور 1394 - 00:56

چهار نکته برای بهبود و توسعه روابط عمومی چهار نکته برای بهبود و توسعه روابط عمومی
توسعه روابط عمومی زمان‌گیر خواهد بود. شما نیاز به یک استراتژی قوی و موثر دارید تا به کسب‌وکارتان جهت داده و به اهداف موردنظر برسید و اگر تحقیقات کاملی داشته باشید شکاف‌های موجود در بازار را شناسایی کرده و از نتایج آن می‌توانید برای افزایش کارایی و تقویت کسب‌وکار و همچنین انسجام عناصر و اجزای حیاتی توسعه موفق استفاده کنید.
شنبه، 8 دی 1397 - 08:00

نظرسنجی: بیش از هر زمان دیگری به ارتباط‌گران ارج نهاده می‌شود/ سه چالش اصلی متخصصان ارتباطات و روابط‌عمومی نظرسنجی: بیش از هر زمان دیگری به ارتباط‌گران ارج نهاده می‌شود/ سه چالش اصلی متخصصان ارتباطات و روابط‌عمومی
سه چالش اصلی متخصصان ارتباطات و روابط‌عمومی "اولویت‌های بسیار زیاد" (40 درصد)، "جلب توجه کردن" (37 درصد) و کار با "رهبرانی که ارتباطات را درک نمی‌کنند" (36 درصد) است. نسبت به چالش‌های اصلی که در نظرسنجی سال گذشته که در آن بودجه و بازگشت سرمایه از اصلی‌ترین موانع موفقیت بودند، امسال تغییراتی در این چالش‌ها رخ داده است. بیش از نیمی از (54درصد) پاسخ‌دهندگان فکر می‌کنند برای کاهش فشار، کار بیشتری به آژانس‌های خارجی محول می شود.
پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 14:46

اعلامیه هلسینکی اعلامیه هلسینکی
اعضای سازمان مشاوره ارتباطات بین‌المللی (ICCO) با آگاهی از تأثیر و اهمیت قابل توجه و روزافزون روابط‌عمومی، در هر زمان متعهد می‌شوند که 10 اصل زیر را رعایت کنند:
پنجشنبه، 10 تیر 1400 - 15:07

تاثیر جهانی شدن بر روابط عمومی تاثیر جهانی شدن بر روابط عمومی
کارآموزان روابط عمومی باید برای اجرای روابط عمومی ای که از لحاظ فرهنگی و محلی قابل قبول باشد بر موانع زبانی و تفاوت های اجتماعی غلبه کنند. تفاوت در نحوه زندگی، رسوم، ارزش ها و فرهنگ ها تنها چالش نیست. جنبه های منحصر به فرد محلی، سیاسی، اقتصادی و ساختا های صنعتی نیز مهم اند.
یکشنبه، 13 بهمن 1398 - 07:52

بررسی‌ها نشان داد که تغییرات چشمگیری در صنعت روابط‌عمومی پیش‌بینی می‌شود بررسی‌ها نشان داد که تغییرات چشمگیری در صنعت روابط‌عمومی پیش‌بینی می‌شود
این مطالعه نشان می دهد که تقریباً سه چهارم (73٪) از پاسخ دهندگان نظرسنجی گفتند که فکر نمی کنند اصطلاح "روابط‌عمومی" همانطور که امروز تعریف شده است، نشان دهنده عملکرد این صنعت در 5 سال اخیر باشد. بیش از یک سوم متخصصان روابط‌عمومی (34٪) انتظار دارند در 5 سال آینده شاهد تغییرات چشمگیری در این صنعت باشند.
جمعه، 4 تیر 1400 - 22:11

جهان جذاب آقای ماسک جهان جذاب آقای ماسک
آنلاین بودن ماسک باعث شده تا با کاربران شبکه‌های اجتماعی ارتباط برقرار کند و به سوالات کاربران درباره تسلا پاسخ دهد؛ این موضوع علاوه بر اینکه سرگرم‌کننده است به مخاطب حس اعتماد و در دسترس بودن را می‌دهد. ماسک در توییتر فقط تبلیغ تسلا یا اسپیس‌ایکس را نمی‌کند.
پنجشنبه، 3 تیر 1400 - 12:37

بازیکنانی مانند کریستیانو رونالدو تاثیر خاصی بر برندها دارند بازیکنانی مانند کریستیانو رونالدو تاثیر خاصی بر برندها دارند
فوتبال با بیش از 3 میلیارد هوادار محبوب ترین ورزش در جهان است، بنابراین جای تعجب نیست که بازیکنان چه در زمین و چه در خارج از زمین پاداش زیادی دریافت کنند. رونالدو و لیونل مسی هر دو در لیست فوربس، پردرآمدترین ورزشکاران جهان قرار گرفتند و بیش از نیمی از درآمد خود را در زمین کسب کردند: 97 میلیون دلار برای مسی و 70 میلیون دلار برای رونالدو.
پنجشنبه، 3 تیر 1400 - 12:04

الهام بصری شما چگونه است؟ مصرف کنندگان به احتمال زیاد کالاهایی را که از لحاظ بصری قابل جستجو باشد بیشتر خریداری می کنند الهام بصری شما چگونه است؟ مصرف کنندگان به احتمال زیاد کالاهایی را که از لحاظ بصری قابل جستجو باشد بیشتر خریداری می کنند
سومین گزارش سالانه این شرکت با مطالعه اولویت های خرید مصرف کننده، نشان داد که 54 درصد از پاسخ دهندگان در ایالات متحده و 43 درصد در انگلستان از اینکه جستجوی بصری بخشی از سفر خرید آنهاست، هیجان زده هستند.
جمعه، 24 بهمن 1399 - 01:00

موفقیت‌های روابط عمومی تسلا به آسمان می‌رود موفقیت‌های روابط عمومی تسلا به آسمان می‌رود
قصه قرار گرفتن یک ماشین در مدار زمین یکی از جذاب‌ترین کمپین‌های روابط‌عمومی قرن است و تا سال‌ها همین‌طور جذاب خواهد ماند. اما چند نفر حاضر هستند تن به چنین کاری بدهند؟ لازم نیست جایگاه ایلان ماسک را داشته باشید فقط باید خارج از چارچوب فکر کنید و از ایده‌های جلسه‌های توفان فکری بیشترین استفاده را ببرید.
پنجشنبه، 20 خرداد 1400 - 18:07

3 تغییر اثرگذار در روابط عمومی 2021 3 تغییر اثرگذار در روابط عمومی 2021
روابط‌عمومی در وضعیت دائمی تکامل قرار دارد و ابزارها و تکنولوژی هایی در اختیار دارد که موسسه شما اکنون می تواند از آنها استفاده کند. در این محیط به سرعت در حال تغییر، مهم است که بودجه روابط عمومی برای دستیابی به حداکثر تاثیر از تلاش ها تضمین شود.
پنجشنبه، 8 اسفند 1398 - 14:37

 رابطه فرهنگ سازمانی و رهبری عالی در روابط عمومی رابطه فرهنگ سازمانی و رهبری عالی در روابط عمومی
دکتر خوان منگ استاد دانشگاه جورجیا، تأثیر رهبری عالی روابط عمومی بر فرهنگ سازمانی و ارزش روابط عمومی را بررسی کرد. به گزارش شارا، یک مطالعه تجربی بر روی 222 مدیر روابط عمومی با استفاده از پایگاه داده اجرایی روابط عمومی Heyman Associates انجام شد.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 13:09

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  4 نکته برای برنامه‌ریزی کمپین‌های روابط‌عمومی


  اول برنامه ریزی بعد اقدام


  انتصاب مدیر روابط عمومی دیوان عالی کشور


  خاکستر بر روی تونگا بارید


  رییس سازمان امور اجتماعی: میل به ایجاد تغییرات اساسی در کشور در حال افزایش است


  دکتر دارابی: سواد روابط عمومی مسوولان ارشد کشور را افزایش دهیم


  سومین جلسه کمیته روابط‌عمومی زنجیره آهن و فولاد برگزار شد


  وبینار سراسری مدیران روابط عمومی ادارات کل و مدیریت های درمان تأمین اجتماعی سراسر کشور برگزار شد


  تفکیک و احیای روابط عمومی شهرداری‌های مناطق در سیرجان


  به راحتی و به سرعت ویدیوها را برای کانال یوتیوب خود ویرایش کنید


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود