درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 10:56   

روابط عمومی و مدیریت شایعات سازمانی

  روابط عمومی و مدیریت شایعات سازمانی


ادامه ادامه مطلب یک

زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی

  زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی


ادامه ادامه مطلب دو

عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد

  عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد


ادامه ادامه مطلب سه

ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها

  ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی
  روابط عمومی و مدیریت شایعات سازمانی
  روابط‌عمومی و دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی
  انتشار گزارش «سنجش دیدگاه کارکنان روابط‌عمومی در خصوص ادغام اداره کل حوزه ریاست و اداره کل روابط‌عمومی»
  نتایج یک نظرسنجی جدید: مهم‌ترین پیامد تقلیل و تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها، آسیب‌دیدن اعتماد عمومی است
  نایب رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: جشن ملی روابط‌عمومی تحقق رویایی شیرین بود
  گردهمایی روسای ادارات اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سراسر کشور
  روابط عمومی، نقطه تماس محوری مشتری و سازمان در عصر نوین
  انجمن متخصصان روابط‌عمومی در جهت اعتلای روابط‌عمومی‌ یک بسته پیشنهادی ارائه کرد
  ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تبلیغات و بازاریابی  

 5 نکته برای بهتر دیده شدن در شبکه های اجتماعی 5 نکته برای بهتر دیده شدن در شبکه های اجتماعی
صنعت اینفلوئنسری در سال 2021 به بیش از 13.5 میلیارد دلار درآمد رسیده است و این یعنی تولیدکنندگان محتوای آنلاین به ستونی در بازاریابی در فضای اینترنت تبدیل شده اند. چشم انداز جهان دیجیتال در حال تغییر است.
جمعه، 23 اردیبهشت 1401 - 08:10

تبلیغات در متاورس تبلیغات در متاورس
مهم ترین گام پیش از ورود به متاورس این است که این ابرفناوری را به طور کامل شناخته و برای توسعه کسب و کارهای مختلف به کار گرفت. صنایع مختلف نظیر صنعت تبلیغات و یا بازاریابی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و نیازمند خلاقیت و نوآوری برای تثبیت در دنیای متاورس خواهند بود. روش های مختلف اجرای تبلیغات در متاورس نیز روز به روز با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سلیقه مردم، توسعه یافته و در جهت تطابق با تغییر نسل، بهبود پیدا خواهند کرد.
چهارشنبه، 21 اردیبهشت 1401 - 08:01

اهمیت و نقش بازاریابی در کسب و کارهای امروزی اهمیت و نقش بازاریابی در کسب و کارهای امروزی
بازاریابی در دنیای امروز روز به شاه کلیدی برای موفقیت شرکت های کوچک و بزرگ تبدیل شده است به همین علت آموختن این دانش از تئوری ها و اصول گرفته تا روشهای نوین بازاریابی یکی از نیازمندی های تمام مدیران و کارشناسان شرکت های کوچک بزرگ و حتی دولتی است.
سه شنبه، 13 اردیبهشت 1401 - 17:40

 نقش تبلیغات آنلاین در برندینگ محصولات زودمصرف نقش تبلیغات آنلاین در برندینگ محصولات زودمصرف
پژوهش‌ها نشان می‌دهد رشد فروش کالاهای زودمصرف برندهای مختلف به میزان قابل ‌توجهی به رسانه‌ای که برای برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی خود استفاده می‌کنند، وابسته است. این رسانه‌ها شامل رسانه‌های چاپی، رسانه‌های محیطی، رسانه‌های دیجیتال، رادیو و تلویزیون و پست مستقیم (ارسال نامه، بروشور، ایمیل، نمونه محصول و انواع پیشنهادات مختلف درزمینهٔ پیشبرد فروش) می‌شود.
یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 - 22:43

اخلاق در تبلیغات اخلاق در تبلیغات
به گفته‌ برخی از صاحب‌نظران، تبلیغات چیزی فراتر از فروش محصولات است. تبلیغات با تشویق شیوه‌های مادی‌گرایانه در زندگی این گمان را ایجاد می‌کند که سعادت انسان از طریق مصرف کالاهای مادی مهیا می‌شود. بنابراین تملک کالاها و خدمات پایه‌ ارزش‌های اجتماعی، شادمانی و هدف‌های آن معرفی می‌شود.
دوشنبه، 2 دی 1392 - 11:28

اولین نشست کمیته برندسازی، تبلیغات و فرهنگ‌سازی محصولات و خدمات بومی اولین نشست کمیته برندسازی، تبلیغات و فرهنگ‌سازی محصولات و خدمات بومی
اولین نشست کمیته برندسازی، تبلیغات و فرهنگ‌سازی محصولات و خدمات بومی زیر مجموعه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال کشور در ساترا برگزار شد. سعید مقیسه رئیس ساترا، محسن قائمی‌نسب سرپرست قائم مقامی ساترا، دکتر مهدی سالم مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر فشاد مهدی‌پور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهندس طاها ذیقیمت از اعضای کارگروه هوش مصنوعی و مدیر مرکز فناوری‌های نوظهور دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دکتر امیرحسین اسدی سرپرست دفتر خدمات کسب و کار معاونت تجارت و خدمات وزارت صنعت و معدن و تجارت در این نشست حضور داشتند.
یکشنبه، 4 اردیبهشت 1401 - 14:30

۱۰ مهارت برای مدیران بازاریاب ۱۰ مهارت برای مدیران بازاریاب
بر اساس شواهد حاصل از نظرسنجی جمعی و مصاحبه‌‌ با مدیران عامل، در مطالعه روندهای بازاریابی جهانی دلویت (Deloitte ۲۰۲۱) و مطالعه مصاحبه‌های مدیران عامل سازمان آینده‌پژوهی، ۱۰ اقدام کلیدی را شناسایی کرده‌‌ایم که می‌تواند به رهبران بازاریابی برای دستیابی به این نتایج کمک کند.
یکشنبه، 4 اردیبهشت 1401 - 09:00

تلاش شرکت‌های تبلیغاتی برای نفوذ به خواب و رؤیای مردم تلاش شرکت‌های تبلیغاتی برای نفوذ به خواب و رؤیای مردم
انجمن بازاریابی آمریکا در نیویورک در آینده‌ی مطالعات بازاریابی در سال ۲۰۲۱ دریافت که از بیش از چهارصد شرکت تبلیغاتی متعلق به شرکت‌های موجود در سراسر ایالات متحده، ۷۷درصد از آنها قصد دارند تکنیک‌های خواب و رؤیا را برای تبلیغاتشان در سه سال آینده به کار گیرند. استفاده‌ی تجاری برای سودبردن از راه نفوذ در رؤیای آدم‌ها ــ عرضه‌کردن محرک‌هایی پیش از خواب یا در طی خواب برای تأثیرگذاشتن بر محتوای رؤیا ــ به‌سرعت به واقعیت تبدیل می‌شود.
یکشنبه، 4 اردیبهشت 1401 - 08:01

اصول تبلیغات گوبلز اصول تبلیغات گوبلز
فعالان رسانه‌ای باید همگی باهوش بوده و به همه منابعی که روشنفکران جامعه به آن‌ها اظهار علاقه می‌کنند، تسلط داشته باشند. فعالان رسانه‌ای باید شناخت درستی از افکار عمومی و اتفاقاتی که مردم به آن‌ها حساسیت نشان می‌دهند، داشته باشند.
پنجشنبه، 5 دی 1392 - 13:24

اهداف تبلیغات بازرگانی اهداف تبلیغات بازرگانی
تبلیغات تجاری عمدتاً به منظور آگاهی بخشی، متقاعدسازی و یادآوری انجام می‌شود. برخی از جزیی‌ترین مصادیق این اهداف عبارتست از:
پنجشنبه، 12 تیر 1393 - 19:10

 انواع تبلیغات هدفمند در بازار تبلیغات آنلاین و کاربرد آن‌ها انواع تبلیغات هدفمند در بازار تبلیغات آنلاین و کاربرد آن‌ها
تبلیغات هدفمند، یکی از جذاب‌ترین انواع تبلیغات برای کسب‌وکارهای حوزه خرده‌فروشی می‌تواند باشد؛ چرا که این محصولات، جامعه هدف مشخصی داشته و نمایش آن به افراد غیرمرتبط به نوعی هدر دادن هزینه تبلیغات محسوب می‌شود، اما با مشخص کردن جامعه هدف و نمایش تبلیغات صرفاً برای این جامعه، از یک سو هزینه تبلیغات کاهش پیدا کرده و از سوی دیگر، محصولات صرفاً برای افرادی نمایش داده می‌شود که نیازمند آن محصول یا علاقه‌مند به استفاده از آن می‌توانند باشند.
شنبه، 27 فروردین 1401 - 08:04

شیوه‌های به کارگیری عکس در پوسترهای تبلیغاتی شیوه‌های به کارگیری عکس در پوسترهای تبلیغاتی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پوستر تا سرحدامکان باید ساده و واضح باشد و عناصر تشکیل دهنده آن اعم از طرح و نوشته از فاصله مشخص آشکارا دیده شود. پوستر باید دارای طرحی خوب و مناسب باشد
سه شنبه، 2 دی 1393 - 13:10

پنج توصیه روابط عمومی برای کارآفرینان پنج توصیه روابط عمومی برای کارآفرینان
روابط عمومی می تواند ابزاری قدرتمند و موثر برای کسب و کار شما باشد. اما باید بدانید که روابط عمومی چیزی بیشتر از ارسال گزارش های مطبوعاتی است. روابط عمومی درباره داستانسرایی، ایجاد روایت های صحیح، و قابلیت اشتراک گذاری آن داستان ها و روایات در کانال های مختلف اطلاع رسانی است. در این زمینه 5 توصیه مطرح است که در ادامه می خوانیم:
جمعه، 13 تیر 1393 - 08:02

چگونه یک برنامه یکپارچه برای روابط عمومی طراحی کنیم؟ چگونه یک برنامه یکپارچه برای روابط عمومی طراحی کنیم؟
بهترین نوع بازاریابی و سیاست در  روابط عمومی ساخت پیام های محدود و استحکام بخشیدن به محتوای آن ها با استفاده از تکرار این پیام ها برای نهادینه کردن آن در نظر و ذهن مخاطب است. واقعیت این است که، زمانی آدم ها تنها به محصولاتی مانند تکه ای نان، مقداری سبزیجات یا کمی گوشت برای زنده ماندن احتیاج داشتند. حالا وضعیت فرق کرده است
یکشنبه، 2 شهریور 1393 - 12:35

آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
اصطلاح روابط عمومى، ترجمه واژه انگلیسى public Relations براى نخستین بار در آمریکا در اتحادیه راه آهن به کار برده شد و در ایران نخستین بار در شرکت نفت به کار رفته و دفترى در آن شرکت ایجاد شد.
یکشنبه، 28 مهر 1392 - 08:11

دیجیتال مارکتینگ در جهان متاورس چگونه خواهد بود؟ دیجیتال مارکتینگ در جهان متاورس چگونه خواهد بود؟
متاورس هم کاربران زیادی دارد و روزبه‌روز به تعداد آن افزوده می‌شود. پس یکی از محیط‌های جذاب برای بازاریابی خواهد بود. از طرفی، دنیای دیجیتالی متاورس هنوز خیلی جدید و نوپاست. به همین دلیل، هزینه بازاریابی در این پلتفرم‌ها برای حضور برند‌ها هنوز چندان زیاد نیست.
دوشنبه، 15 فروردین 1401 - 10:10

 تبلیغات در متاورس و چالش‌های آن تبلیغات در متاورس و چالش‌های آن
به راحتی می توان آینده تبلیغات دیجیتال را تصور و آن را به روز کرد، همانطور که امروز در دنیای VR می‌بینیم. در تبلیغات دیجیتال می توانیم با استفاده از اصول مشابه تبلیغات VR بکار برد و مکانیسم های هدفگیری مبتنی بر داده مصرف کنندگان، از املاک متاورس بعنوان نقاط خاص تبلیغات دیجیتال استفاده کرد.
یکشنبه، 14 فروردین 1401 - 08:39

متاورس برای تبلیغات – آیا تبلیغات در متاورس پدیده بزرگی خواهد شد؟ متاورس برای تبلیغات – آیا تبلیغات در متاورس پدیده بزرگی خواهد شد؟
در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تمام موارد استفاده متاورس در تبلیغات را که برای شرکت‌های مدرن ارزش‌آفرینی می‌کند بشناسید و با کمک مثال‌های واقعی و ملموس در موارد مختلف، دورنمای استفاده از متاورس در بازاریابی را ارزیابی کنید.
شنبه، 13 فروردین 1401 - 10:26

 تبلیغات آینده در فضای متاورس تبلیغات آینده در فضای متاورس
یک مدیر آژانس تبلیغاتی می‌گوید: «در این بین، متا به تبلیغ‌کنندگان توصیه می‌کرد تا با تبلیغات واقعیت افزوده، مانند فیلترهای عکس و ویدئو که تصاویر دیجیتال را روی دنیای واقعی قرار می‌دهند، وضعیت را آزمایش کنند.»
جمعه، 12 فروردین 1401 - 13:16

متاورس، دنیای جذابی که هیچ بازاریابی نباید از آن غفلت کند متاورس، دنیای جذابی که هیچ بازاریابی نباید از آن غفلت کند
در حالی که بازاریابی دیجیتال در چند دهه اخیر شاهد پیشرفت های زیادی بوده است، متاورس یکی از مواردی است که بسیاری از شرکت ها و بازاریاب ها را تحت تأثیر قرار داده است. حال چگونه می توانیم از متاورس به نفع خود استفاده کنیم تا در دوران جدید موفق شویم؟
جمعه، 12 فروردین 1401 - 12:50

فرصت ها در بازاریابی متاورس فرصت ها در بازاریابی متاورس
متاورس به لطف پیشرفت های تکنولوژیکی و آمادگی بشر برای عبور از دنیای دیجیتال، آماده گسترش فوق العاده است. بنابراین ایجاد حضور یک برند در حال حاضر ممکن است بهترین چیز برای یک تجارت باشد.
پنجشنبه، 11 فروردین 1401 - 23:39

ماهیت برنامه‌ریزی ماهیت برنامه‌ریزی
برنامه‌ریزی میان آن‌جایی که هستیم و آن جایی که می‌خواهیم به آن برویم پلی می‌سازد و امکان تحقق خواسته‌ها را فراهم می‌کند، با آن که به ندرت می‌توانیم آینده را درست پیش‌بینی کنیم و با آن‌که عامل‌های بیرونی ازنظارت ما می‌توانند با بهترین برنامه‌های تهیه شده معارض گردند تا زمانی که برای آینده برنامه‌ریزی نکنیم پیشامدها را به وقت وامی‌گذاریم.
سه شنبه، 20 اسفند 1409 - 22:53

نقش روابط عمومی در شرکت‌های بین‌المللی قرن 21 نقش روابط عمومی در شرکت‌های بین‌المللی قرن 21
من دیگر اعتقاد ندارم که شرکت‌ها خود قادر به برقراری ارتباط باشند و شرکت‌های شما سعی می‌کنند تا به واسطه متمرکز شدن بر موضوعاتی مانند جهانی شدن با دیدگاهی استراتژیک‌تر به تثبیت جایگاه خود بپردازند.
چهارشنبه، 24 اردیبهشت 1393 - 06:37

تلاش‌های مک‌دونالد برای بهبود تجربه مشتری تلاش‌های مک‌دونالد برای بهبود تجربه مشتری
موفقیت مک‌دونالد نشان می‌دهد که گوش دادن و توجه کردن به مشتری تا چه اندازه برای کسب‌وکار، حیاتی است. فرمول «کارکنان خوشحال = مشتریان خوشحال» تنها مربوط به یک برند و یک محصول خاص نیست. این رویکرد مربوط به همه کسب‌وکارها و خدمات است، در واقع این رویکرد نیرویی است که می‌تواند کسب‌وکار را به جلو هدایت کند. هر کسب‌وکاری می‌تواند با چنین رویکردی نفع ببرد و افزایش درآمد را در کنار بهبود تجربه مشتری، تجربه کند.
سه شنبه، 9 فروردین 1401 - 00:11

یاد یاران/ ارکان روابط عمومی پاسخگو از زبان دکتر روستا یاد یاران/ ارکان روابط عمومی پاسخگو از زبان دکتر روستا
سه رکن روابط عمومی پاسخگو «پاسخ یافتن»، «پاسخ دادن» و «پاسخگو بودن» به انواع مخاطبان برای هم‌فهمی، هم‌پذیری، تقویت منزلت و خوشنامی در جامعه است.
دوشنبه، 28 مهر 1393 - 11:45

سلطه گوگل بر بازار فعالان تبلیغات سلطه گوگل بر بازار فعالان تبلیغات
گزارش‌ها نشان می‌دهد که گوگل در زنجیره تامین فناوری تبلیغات در استرالیا بر سایر کمپانی ها برتری دارد و تخمین زده می‌شود که بیش از ۹۰ درصد کلیک‌های تبلیغاتی سهم Google است.
چهارشنبه، 3 فروردین 1401 - 01:44

احتمال زندان برای اینفلوئنسرهایی که مقررات تبلیغات مالی را نقض کنند احتمال زندان برای اینفلوئنسرهایی که مقررات تبلیغات مالی را نقض کنند
کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری استرالیا در این بخشنامه گفته است کسانی که در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ یا توصیه‌های اقتصادی و خدمات مالی انجام می‌دهند، خود موظفند تا اطمینان حاصل کنند که محتوای آنلاین آنها در چارچوب قانون باشد.
چهارشنبه، 3 فروردین 1401 - 01:35

اگر فکر می کنید بازاریابی، روابط عمومی و تبلیغات یکی است، دوباره فکر کنید! اگر فکر می کنید بازاریابی، روابط عمومی و تبلیغات یکی است، دوباره فکر کنید!
اگر شما یک صاحب کسب و کار هستید، ما می خواهیم از شما بپرسیم و نیاز به یک پاسخ صادقانه داریم: آیا می دانید چه تفاوتی میان تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی است؟ آیا شما می دانید که تفاوتی میان آنها وجود دارد؟ اگر پاسخ شما «نه» است تبریک می گویم. یک صاحب کسب و کار می تواند اعتراف کند که همه چیز را نمی داند و در این حال است که او امکان موفقیت پیدا می کند.
یکشنبه، 30 آذر 1393 - 12:52

شناخت فرهنگ لازمه تبلیغات موفق شناخت فرهنگ لازمه تبلیغات موفق
گاهی اوقات یک موضوع ساده شرایط ناخوشایندی را برای آینده یک محصول رقم می زند. باید در نظر داشته باشیم که امروز تخریب یک برند بسیار راحت انجام می شود اما بازسازی اعتبار آن به سختی ممکن است و گاهی اوقات حتی خلق برندی جدید بهتر از احیای برند بدنام قدیم است. بسیاری اوقات ما از مقوله فرهنگ در بازاریابی و تبلیغات غافل می شویم و پیام های خودمان را بدون در نظر گرفتن مقوله های فرهنگی ارسال می کنیم که در نتیجه پاسخ عکس از تبلیغات و فعالیت های بازاریابی دریافت می کنیم.
شنبه، 16 اسفند 1393 - 12:47

دیدگاه بازاریابی درخصوص روابط عمومی دیدگاه بازاریابی درخصوص روابط عمومی
برخورد با روابط عمومی به عنوان زیر مجموعه فعالیت های بازاریابی باعث کاهش قدرت تاثیر گذاری فعالیت های روابط عمومی می شود. این نکته مهم است که هر سازمان به روابط عمومی و بازاریابی به عنوان دو وظیفه یا عملکرد جدا اما با فعالیت های همطراز بنگرد.
سه شنبه، 24 اسفند 1400 - 10:10

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  گزارش برگزاری نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»


  دولت سیزدهم نقش روابط‌عمومی‌ها را جدی بگیرد!


  انجمن متخصصان روابط‌عمومی در جهت اعتلای روابط‌عمومی‌ یک بسته پیشنهادی ارائه کرد


  چالش‌های بنیادین سه‌گانه‌ی روابط‌عمومی در ایران


  روابط‌عمومی،کرامت انسانی و همدلی اجتماعی


  ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی


  رونمایی از کتاب "مدیریت اطلاعات در روابط‌عمومی"


  زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی


  نتایج یک نظرسنجی جدید: مهم‌ترین پیامد تقلیل و تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها، آسیب‌دیدن اعتماد عمومی است


  نایب رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: جشن ملی روابط‌عمومی تحقق رویایی شیرین بود


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»