درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
سه شنبه، 6 تیر 1396 - 01:22   

پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر

  پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر


ادامه ادامه مطلب یک

مرکز روابط عمومی USC Annenberg

  مرکز روابط عمومی USC Annenberg


ادامه ادامه مطلب دو

دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg

  دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg


ادامه ادامه مطلب سه

تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه

  تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ترامپ و دختربچه سوری در لیست بانفوذ ترین افراد
  ردبول: قهرمان بازاریابی ویدئویی جهان
  روزنامه نگاری علمی در مقابل روابط عمومی علمی
  داعش پس از کشتار انبوه مسلمانان، ترامپ را متهم کرد
  هری پاتر ۲۰ ساله می شود
  رئیس دانشکده ارتباطات علامه:اعتراض دانشجویان منطقی نیست
  نتایج یک مطالعه بین المللی؛ شبکه ارتباطات کوانتومی به واقعیت نزدیک تر می شود
  مصطفی عطری؛ مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های کارگری شد
  تقویم روز فناوری/ مایکروسافت متولد شد
  پارلمان بریتانیا هدف حمله سایبری قرار گرفت
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  اخبار بانک و بیمه  

تیزر تبلیغاتی "شهر در اندیشه نشر" بهترین آگهی در اردیبهشت‌ماه
تیزر تبلیغاتی بانک شهر با عنوان شهر در اندیشه نشر به عنوان بهترین آگهی تلویزیونی در اردیبهشت‌ماه برگزیده شد.
یکشنبه، 21 خرداد 1396 - 20:11

نقش روابط عمومی در توسعه اقتصادی نقش روابط عمومی در توسعه اقتصادی
گسترش صنعت روابط عمومی، راه حلی جهت جلب اعتماد و حمایت مردم، و در نتیجه فروش و درآمد بالا است، که خود به افزایش نرخ سهام شرکت ها و در نتیجه جذب سرمایه گذار خارجی منتهی می گردد. حمایت مصرف کننده داخلی و جذب سرمایه گذار خارجی، در دنیایی که با رکود اقتصادی مواجه است، خود نشان از حرکت یک کشور به سمت مسیر توسعه و خودکفایی اقتصادی است.
چهارشنبه، 10 خرداد 1396 - 08:24

روابط عمومی؛ پایگاه اطلاعاتی و ارتباطی روابط عمومی؛ پایگاه اطلاعاتی و ارتباطی
روابط عمومی در بسیاری از کشورهای پیشرفته و صنعتی در جایگاه واقعی خود قرار گرفته، ولی در جوامع درحال گذار این ساختار بیشتر تقلیدی و دچار روزمرگی و پراکنده کاری شده است.
سه شنبه، 9 خرداد 1396 - 08:26

" مهدی ابراهیم بای " از روابط عمومی موسسه کاسپین رفت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مهدی ابراهیم بای سلامی از مدیریت روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین کناره گیری کرد.
دوشنبه، 8 خرداد 1396 - 14:03

روابط عمومی اثرگذار و کل نگر روابط عمومی اثرگذار و کل نگر
واحدهای روابط عمومی در مجموعه های بزرگ حضور پررنگ تری در بازار رقابت های تجاری پیدا می کنند و مسئولیت های مهم و مهمتری متوجه این سازمان ها خواهد شد.
دوشنبه، 8 خرداد 1396 - 08:22

برگزاری کمپین مجازی بانک شهر در ماه مبارک رمضان برگزاری کمپین مجازی بانک شهر در ماه مبارک رمضان
درماه مبارک رمضان با یکی از بستگان یا دوستان خود که او را به عنوان یکی از مردمان خوب شهر خود می دانید،عکس سلفی گرفته و با شرکت درکمپین مجازی بانک شهر برنده جایزه شوید.
یکشنبه، 7 خرداد 1396 - 20:17

تقدیر وزارت امور اقتصادی و دارایی از مدیریت امور مشتریان و روابط عمومی بانک صنعت و معدن
محمد شرفشاهی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی با ارسال تقدیرنامه ای برای داریوش سهرابی، مشاور مدیرعامل در امور مجلس و مدیرامور مشتریان و روابط عمومی بانک صنعت و معدن از عملکرد مطلوب این مدیریت در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی در دوره فعالیت دولت یازدهم قدردانی کرد.
یکشنبه، 7 خرداد 1396 - 20:14

نقش روابط عمومی و تبلیغات در توسعۀ فرهنگ بیمه نقش روابط عمومی و تبلیغات در توسعۀ فرهنگ بیمه
روابط عمومی ها باید ظرفیت ها و قابلیت های صنعت بیمه را با تاًکید بر واقع گرایی اطلاع رسانی کرده و برای نهادینه سازی بیمه، موانع و آسیب‌های آن را شناسایی و برای رفع آنها برنامه‌ریزی کنند.
یکشنبه، 7 خرداد 1396 - 08:19

بازنگری در حوزه های ارتباطات، بازنمایی عملکردها وآینده پژوهی بازنگری در حوزه های ارتباطات، بازنمایی عملکردها وآینده پژوهی
توجه به مقوله پژوهش و تحقیق و اعمال روش های علمی برای توانمندسازی نیروهای انسانی با رویکرد تقویت توانمندی و بهره گیری از فنون مناسب ارتباطات برای پیشبرد اهداف از جمله عواملی خواهدبود که تاثیر زیادی را بر افزایش سطح توانمندی فرهنگی صنعت بیمه و متعاقب آن توانگری شرکت های بیمه گر خواهدگذاشت.
شنبه، 6 خرداد 1396 - 09:10

مدیرعامل بانک سپه در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره کل روابط عمومی: روابط عمومی پنجره بانک است مدیرعامل بانک سپه در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره کل روابط عمومی: روابط عمومی پنجره بانک است
مدیرعامل بانک سپه از برنامه جامع عملیاتی و عزم جدی ارکان بانک سپه برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در سال جاری خبر داد.
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - 19:00

 پیام مدیرعامل بانک شهر به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی پیام مدیرعامل بانک شهر به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیر عامل بانک شهر همزمان با فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی را صادر کرد.
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - 18:51

ارائه خدمات جدید و مورد انتظار مشتریان در دستور کار بانک ملی ایران ارائه خدمات جدید و مورد انتظار مشتریان در دستور کار بانک ملی ایران
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با بیان این که نظام بانکداری دنیا از شعار «حق با مشتری است» عبور کرده است، گفت: اکنون دوره جدیدتری در مشتری مداری آغاز شده و آن هم ارائه خدمات جدید و مورد انتظار مشتری است.
یکشنبه، 31 اردیبهشت 1396 - 17:06

پیرایش چهره سازمان شما مهم است پیرایش چهره سازمان شما مهم است
اگر سازمانی به دنبال موفقیت در بازار رقابتی پر چالش امروزی است می بایست با تکیه بر تیم روابط عمومی خبره و آگاه به مسائل روز خود تصویر ذهنی مناسبی از سازمان در بازار ایجاد کند و بیشترین بهره برداری را از پتانسیل تمامی کانالهای ارتباطی خود بویژه کانالهای ارتباطی نوین دنیای امروزی (نظیر شبکه های اجتماعی) حاصل نماید.
شنبه، 30 اردیبهشت 1396 - 07:57

نقش تأثیرگذار روابط عمومی‌های بانک‌ها در بحران‌های احتمالی سیستم بانکی نقش تأثیرگذار روابط عمومی‌های بانک‌ها در بحران‌های احتمالی سیستم بانکی
استفاده یک بانک از یک روابط عمومی خلاق، کارآمد و به‌روز می‌تواند ارتباط بین بانک و کلیه مخاطبان اعم از خاص و عام را به نحوی دوسویه و مطلوب مدیریت کند.
یکشنبه، 24 اردیبهشت 1396 - 20:18

جامع‌ترین ربات پیام‌رسان بانکی توسط بانک ایران زمین راه‌اندازی شد جامع‌ترین ربات پیام‌رسان بانکی توسط بانک ایران زمین راه‌اندازی شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بانک ایران زمین در راستای ایجاد تحول دیجیتالی و بهره گیری از فضای مجازی برای اطلاع رسانی مطلوب و سریع، دومین ربات پیام رسان خود و جامع ترین ربات پیام رسان شبکه بانکی را راه اندازی کرد.
شنبه، 23 اردیبهشت 1396 - 22:16

با رونمایی از دومین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی / «دوران ثبات» کلید خورد
دومین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور روز گذشته با شعار دوران ثبات، توسط مدیر روابط عمومی بانک مرکزی و با حضور مدیران روابط عمومی شبکه بانکی کشور و نمایندگان رسانه های جمعی در ساختمان لاجوردی میرداماد رونمایی شد.
دوشنبه، 18 اردیبهشت 1396 - 09:54

رونمایی از دومین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی رونمایی از دومین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی
دومین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور با محوریت ثبات اقتصادی در دوره ٤ ساله اخیر در مراسمی در سالن الزهرا (س) بانک مرکزی و با حضور مدیران روابط عمومی نظام بانکی کشور رونمایی شد.
یکشنبه، 17 اردیبهشت 1396 - 11:47

شورای هماهنگی روابط عمومی بانک‌ها با حضور مدیران روابط عمومی سیستم بانکی برگزار شد
در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی بانک‌های کشور که به میزبانی پست‌بانک برگزار شد بر نقش‌آفرینی هرچه بیشتر روابط عمومی‌هادر ایجاد تعامل گسترده درون و برون‌سازمانی تأکید شد.
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1396 - 11:41

اختلال در سامانه ساپتا در بانک ملی ایران اختلال در سامانه ساپتا در بانک ملی ایران
سامانه ارسال پیامک تراکنش های مالی مشتریان (ساپتا) در بانک ملی ایران از ساعت 9:00 تا 9:20 روز جمعه 8 اردیبهشت ماه جاری ( فردا ) به مدت حداکثر 20 دقیقه دچار اختلال موقت در سرویس‌دهی خواهد شد.
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1396 - 17:33

 ظهور و بروز عملکرد بانک از طریق روابط عمومی صورت می‌گیرد ظهور و بروز عملکرد بانک از طریق روابط عمومی صورت می‌گیرد
مدیرعامل بانک توسعه تعاون ضمن تقدیر از عملکرد روابط عمومی و حوزه مدیریت در سال 95 گفت: ظهور و بروز عملکرد بانک از طریق روابط عمومی صورت می‌گیرد.
دوشنبه، 4 اردیبهشت 1396 - 22:38

فراخوان مهم بانک ملی ایران به منظور تکمیل اطلاعات مشتریان
براساس بخشنامه بانک مرکزی، ارائه خدمات به مشتریانی که اطلاعات شناسنامه‌ای آنها ناقص باشد از تاریخ 15 اردیبهشت‌ماه در شعب بانکی امکان‌پذیر نخواهد بود.
دوشنبه، 4 اردیبهشت 1396 - 13:01

بیمه پارسیان محبوب ترین برند بیمه ای کشور به انتخاب مشتریان
در چهارمین جشنواره انتخاب محبوب ترین برندهای شرکت ، بیمه پارسیان بعنوان محبوب ترین برند بیمه ای کشور شناخته شد .
یکشنبه، 3 اردیبهشت 1396 - 11:06

قدردانی انجمن صنفی نشریات تخصصی و صنایع غذایی از روابط عمومی بانک کشاورزی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دبیر انجمن صنفی نشریات تخصصی کشاورزی و صنایع غذایی کشور با ارسال نامه ای به دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی از رئیس روابط عمومی این بانک قدردانی کرد.
شنبه، 26 فروردین 1396 - 17:07

نخستین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های شبکه بانکی برگزار شد نخستین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های شبکه بانکی برگزار شد
شبکه بانکی باید تلاش کند با هماهنگی هر چه بیشتر در رسانه ها و جامعه حضور فعال داشته باشد چراکه این امر به شفافیت و پاسخگویی به افکار عمومی و نیز کاهش و رفع ابهام ها، کمک می کند.
چهارشنبه، 23 فروردین 1396 - 18:59

بانک رفاه موفق به کسب رتبه دوم مدیریت عملکرد شد بانک رفاه موفق به کسب رتبه دوم مدیریت عملکرد شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سازمان های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان تهران شد.
پنجشنبه، 26 اسفند 1395 - 10:23

برگزاری نشست پایان سال کارکنان روابط عمومی بانک کشاورزی با حضور مدیرعامل برگزاری نشست پایان سال کارکنان روابط عمومی بانک کشاورزی با حضور مدیرعامل
مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست پایان سال کارکنان روابط عمومی، این بخش را شاخصه مهم و تابلوی این بانک دانست و از زحمات نیروهای متخصص و مجرب این حوزه قدردانی کرد.
سه شنبه، 24 اسفند 1395 - 13:45

مدیر روابط عمومی بانک شهر مدیر برتر شد مدیر روابط عمومی بانک شهر مدیر برتر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیر روابط عمومی بانک شهر در سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی برتر کشور به عنوان مدیر برتر روابط عمومی معرفی شد.
شنبه، 21 اسفند 1395 - 23:47

روابط عمومی بانک شهر اعتبارنامه اقتصادی گرفت روابط عمومی بانک شهر اعتبارنامه اقتصادی گرفت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- رئیس مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر موفق به دریافت اعتبار نامه رهبران اقتصادی کشورهای اسلامی شد.
شنبه، 21 اسفند 1395 - 23:45

انتخاب دبیر کمیسیون روابط عمومی بانک های خصوصی کشور انتخاب دبیر کمیسیون روابط عمومی بانک های خصوصی کشور
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین، دبیر کمیسیون روابط عمومی بانک های خصوصی کشور شد.
سه شنبه، 17 اسفند 1395 - 17:20

انتصاب مدیر روابط عمومی پیشین بیمه ایران به معاونت توسعه بازار بیمه سرمد انتصاب مدیر روابط عمومی پیشین بیمه ایران به معاونت توسعه بازار بیمه سرمد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به گزارش شارا، اسماعیل دلفراز مدیرعامل بیمه سرمد، طی حکمی رسول ساجدی مدیر روابط عمومی پیشین بیمه ایران را به سمت سرپرست معاونت توسعه بازار این شرکت منصوب کرد.
سه شنبه، 10 اسفند 1395 - 18:53

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر


  تقویم روز فناوری/ مایکروسافت متولد شد


  عید آمد و عید آمد وان بخت سعید آمد


  چالش های روابط عمومی و ضرورت تغییر دیدگاه مدیران


  روابط عمومی و مدیریت


  جنگ سایبری بین هکرهای یونانی و ترکیه


  انتشار کتاب "مقررات روابط عمومی" بزودی


  واکنش به آتش سوزی در لندن در رسانه های اجتماعی مؤید نفرت شدید از غرب


  نتایج یک مطالعه بین المللی؛ شبکه ارتباطات کوانتومی به واقعیت نزدیک تر می شود


  داعش پس از کشتار انبوه مسلمانان، ترامپ را متهم کرد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دومین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی