درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 2 بهمن 1400 - 16:59   

برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا

  برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا


ادامه ادامه مطلب یک

واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند

  واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران

  فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی
  مصرف کنندگان همه چیز را می خواهند: صنعت خرده فروشی تغییر شکل می دهد تا اولویت های خرید و پایداری را برآورده کند
  چرا بازاریابی ارگانیک فیس بوک هنوز اهمیت دارد؟
  مدیریت بحران روابط‌عمومی از طریق رسانه‌های اجتماعی
  جلسات اداری
  تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی
  واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند
  زندگی تان را برنامه ریزی کنید
  تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است
  تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  همه اخبار  

تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی
اسطوره های زیادی برای سال ها وجود داشتند که می گفتند: عملکرد روابط عمومی واقعا اندازه گیری نمی شود و به همین دلیل نمی توان انتظار داشت که بتوان به بررسی عملکرد و بودجه به گونه ای که در سایر بخش های سازمان به آن رسیدگی می شود، پرداخت. این روزها شما می توانید ارزش کار روابط عمومی تان را با تنظیم و آرشیو مقاصد قابل ارزیابی برای فعالیت ها اثبات کنید.
سه شنبه، 21 آبان 1392 - 11:25

مصرف کنندگان همه چیز را می خواهند: صنعت خرده فروشی تغییر شکل می دهد تا اولویت های خرید و پایداری را برآورده کند مصرف کنندگان همه چیز را می خواهند: صنعت خرده فروشی تغییر شکل می دهد تا اولویت های خرید و پایداری را برآورده کند
خرید ترکیبی - اختلاط کانال‌های فیزیکی و دیجیتال در سفرهای خرید - در حال افزایش است زیرا عادات خرید مصرف‌کنندگان به دلیل ضرورت در طول همه‌گیری COVID-19 در حال تبدیل شدن به روال است.
شنبه، 2 بهمن 1400 - 10:15

چرا بازاریابی ارگانیک فیس بوک هنوز اهمیت دارد؟ چرا بازاریابی ارگانیک فیس بوک هنوز اهمیت دارد؟
فیسبوک حتی پس از گذشت بیش از 15 سال هنوز هم بزرگترین شبکه رسانه اجتماعی در جهان است. با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال، که بسیاری از آنها کاربران وفادار و معمولی هستند که هر روز برای گذراندن وقت خود وارد این پلتفرم می شوند.
شنبه، 2 بهمن 1400 - 09:36

مدیریت بحران روابط‌عمومی از طریق رسانه‌های اجتماعی مدیریت بحران روابط‌عمومی از طریق رسانه‌های اجتماعی
از آنجایی که بسیاری از مکالمات به صورت آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی انجام می شود، یک شرکت باید برای مقابله با هر گونه مشکل روابط‌عمومی آماده باشد. با پیروی از این مراحل، یک کسب و کار می تواند این کار را انجام دهد و در دراز مدت وضعیت بهتری داشته باشد.
شنبه، 2 بهمن 1400 - 08:06

جلسات اداری جلسات اداری
گرچه «جلسۀ اداری» پدیدۀ نسبتاً جدیدی است، انسان‏ها از دیرباز برای اخذ تصمیمات خود گردِ هم آمده ‏اند و شعرا و نویسندگان اَعمال آن‌ها را در آثارشان نقل کرده ‏اند. ایلیاد، یکی از پایه‏ های ادب غرب، با جلسه آغاز می‏ شود. هومر چنان به‌دقت رفتار آدم‏ ها در جلسات را نشان می ‏دهد که بزرگان مدیریتِ امروز به گَرد پای او هم نمی ‏رسند. راهی را که هومر نشان می‏ دهد آثار ادبی برجستۀ دیگر دنبال می‏ کنند: آثار اصیل ادبیات غرب، دربارۀ نحوۀ ثمربخش ‏ترکردن جلسات اداری، تعلیمات فراوانی دارند که کسی به آن‏ها‏ توجه نکرده است.
شنبه، 2 بهمن 1400 - 00:13

تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی
سامانه «داشبورد هوشمند تحلیل اخبار» به کمک هوش مصنوعی می تواند فعالیت هر رسانه را تحلیل و ارزیابی کند و یک تحلیل همه جانبه و دقیق از فعالیت آن رسانه در فضای وب ارائه دهد.
جمعه، 1 بهمن 1400 - 23:26

واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند
پلتفرم واتس‌اپ قرار است به زودی ابزارهای ترسیم جدیدی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه کند.
جمعه، 1 بهمن 1400 - 23:24

زندگی تان را برنامه ریزی کنید زندگی تان را برنامه ریزی کنید
شما سزاوار بهترینها هستید. شاید بگویید آدم باید واقع بین باشد. قبوله، اما یک بازیگر ماهر و هوشیار چشم به بی نهایت دارد و به دنبال بهترین های زندگی است.
یکشنبه، 2 دی 1397 - 08:16

تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است
رئیس دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه دانشگاه آزاد اسلامی، نقش روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها را در اجرای راهبردهای کلان کشور و اطلاع رسانی در مواقع بحرانی، مهم و کلیدی دانست و در مورد ادامه رویکردها و راهبردهای فعلی آن‌ها در مورد سوخت هشدار داد.
جمعه، 1 بهمن 1400 - 12:24

تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
رئیس روابط‌عمومی‌ شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از تشکیل یک کارگروه با حضور نمایندگان شرکت‌های پالایشی و تابعه، بدنبال تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرایط اضطرار خبر داد.
جمعه، 1 بهمن 1400 - 12:20

برنامه ریزی شرکتی؛ ماهیت و چالش ها برنامه ریزی شرکتی؛ ماهیت و چالش ها
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- زمانی که یک فعالیت اقتصادی را در قالب یک شرکت طراحی می کنیم لاجرم از سطحی وسیع تر از یک فعالیت اقتصادی سخن می گوییم که نیازمند در نظر گرفتن شاخص های بسیار متنوعی است و معمولا با یک فعالیت اقتصادی بازرگانی یا تولیدی فردی بسیار متفاوت است.
سه شنبه، 5 مرداد 1395 - 15:31

فناوری فناوری
فناوری یا تکنولوژی مجموع تکنیک‌ها، مهارت‌ها، روش‌ها و فرایندهایی است که در تولید کالاها یا خدمات یا تحقق اهداف مانند تحقیقات علمی استفاده می‌شود.
جمعه، 1 بهمن 1400 - 00:44

تحول دیجیتال تحول دیجیتال
تحول دیجیتال، یک تغییر فرهنگی، سازمانی و عملیاتی در یک صنعت، سازمان یا اکوسیستم از طریق یکپارچه‌سازی هوشمندانه فن‌آوری‌های دیجیتال، فرآیندها و شایستگی‌های در تمام سطوح و عملکردی همگرا در یک مسیر استراتژیک مشخص می‌باشد.
پنجشنبه، 30 دی 1400 - 22:16

دیجیتال دیجیتال
روش دیجیتال، پایهٔ سیستم‌هایی رایانه‌ای است. همچنین بسیاری از سیستم‌هایی که در گذشته به صورت قیاسی (آنالوگ) به بازار ارائه می‌شدند، امروزه به صورت دیجیتال هستند. مانند تلویزیون، دستگاه ضبط و پخش صدا، گیرنده ماهواره (رسیور).
پنجشنبه، 30 دی 1400 - 22:00

 برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا
این برنامه با حضور چند اینفلونسر اینستاگرام ظرف همین چند روز آینده در آمریکا آغاز خواهد شد و تا چند ماه دیگر این سرویس در اختیار همه کاربران این شبکه اجتماعی قرار خواهد گرفت.
پنجشنبه، 30 دی 1400 - 20:40

4 نکته روابط‌عمومی برای استفاده در تجارت خود 4 نکته روابط‌عمومی برای استفاده در تجارت خود
یک بخش روابط‌عمومی موفق می داند که در جهان چه می گذرد و می داند که چگونه این اطلاعات را به شیوه ای مثبت به نفع شرکت خود استفاده کند.
پنجشنبه، 30 دی 1400 - 12:13

برنامه ریزی در روابط عمومی برنامه ریزی در روابط عمومی
روابط عمومی نیز با شیوه های مختلفی اعم از تبلیغ، ترغیب، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم، زمینه حضور فعال سازمان را فراهم می آورد آنگاه می توان بر پایه اهداف مشخص، پی ریزی اولیه سازمان را انجام داد و برای گامهای بعدی برنامه ریزی کرد.
دوشنبه، 8 آذر 1395 - 09:48

خردگرایی ارتباطی خردگرایی ارتباطی
هابرماس پس از کتاب معروف دگرگونی ساختاری در حوزه‌ی عمومی (1962)، در سال ۱۹٨۱ اثر مهم دیگری با عنوان نظریه‌ی کنش ارتباطی منتشر کرد. هابرماس در این اثر درکِ خود از مفهوم «خردگرایی ارتباطی» را ارائه داد و آن را در برابر «خردگرایی ابزاری» قرار داد.
پنجشنبه، 30 دی 1400 - 09:48

برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای روابط عمومی‌های یزد برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای روابط عمومی‌های یزد
سیزدهمین دوره انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان یزد با رقابت ۲۰ نامزد برگزار شد.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 22:42

 پول درآوردن از کلیک؛ نگاهی به اقتصاد بازار تولید محتوا پول درآوردن از کلیک؛ نگاهی به اقتصاد بازار تولید محتوا
ساخت ویدئوی شخصی را سال گذشته شروع کرده و با یافتن بیش از ۷۰۰ هزار فالوور در یوتیوب، اکنون برای خطوط هوایی و شرکت‌های فن‌آوری هم کار تبلیغاتی می‌کند.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 22:17

 ۳جی در پایان راه؛ فقدان نسل سوم اینترنت همراه چه تاثیری بر زندگی ما می‌گذارد؟ ۳جی در پایان راه؛ فقدان نسل سوم اینترنت همراه چه تاثیری بر زندگی ما می‌گذارد؟
تنها ۱ درصد از مشتریان این اپراتور از تجهیزات و دستگاه‌هایی استفاده می‌کنند که به شبکه ۳جی متکی هستند.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 22:06

تلفن همراه تلفن همراه
تلفن همراه یا گوشی همراه که به آن موبایل و گوشی نیز گفته می‌شود، وسیله‌ای برای ارسال و دریافت صدا و تصویر از طریق ارتباط رادیویی در پهنای وسیع جغرافیایی است.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 22:03

 شهردار شهرکرد: روابط عمومی‌ جهادگر آتش ‌به اختیار است شهردار شهرکرد: روابط عمومی‌ جهادگر آتش ‌به اختیار است
شهردار شهرکرد با بیان اینکه روابط عمومی‌ها به عنوان بازوان مدیران سازمان‌ها در شهرداری هستند و باید مورد اعتماد قرار گرفته تا بتوانند بهتر به وظایف خود بپردازند، بیان کرد: روابط‌ عمومی‌ها به دلیل اینکه دارای پست حساس هستند بنابراین باید در راستای تأمین تجهیزات و امکانات مورد نیاز آن‌ها اقدامات لازم در اسرع وقت صورت پذیرد.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 21:27

4 روند مهم بازاریابی دیجیتال برای خرده‌فروشان در سال 2022 4 روند مهم بازاریابی دیجیتال برای خرده‌فروشان در سال 2022
مشتری مداری در سال 2022 پادشاه است – و بازاریابی دیجیتال از بسیاری جهات این امر را هدایت می کند. برای خرده فروشان، هماهنگی بین بازاریابی، محصولات، زنجیره تامین و تجارت الکترونیک یا فروشگاه های آجر و ملات ضروری است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان محصولات، خدمات و تجربیاتی را که می خواهند و انتظار دارند ارائه می کنند.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 16:28

بانک رفاه کارگران؛ برترین بانک کشور در امر پاسخگویی به مردم بانک رفاه کارگران؛ برترین بانک کشور در امر پاسخگویی به مردم
بر اساس گزارش سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از عملکرد 9 ماهه بانک‌ها و موسسات مالی، بانک رفاه کارگران برترین بانک کشور در امر پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های مردمی بوده است.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 16:01

انتصاب سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان انتصاب سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان
طی حکمی از سوی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان همدان، مهدی جلیلی به عنوان سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان منصوب و از تلاش ها و خدمات محمد سهرابی قدردانی شد.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 14:46

ارایه مقاله «سواد روابط‌عمومی و استراتژی مدیریت شایعه» در نهمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی ارایه مقاله «سواد روابط‌عمومی و استراتژی مدیریت شایعه» در نهمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی
دکتر حمید شکری‌خانقاه، نویسنده کتاب برنامه‌ریزی راهبردی ارتباطی در روابط‌عمومی در نهمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی به ارایه مقاله‌ای با عنوان «سواد روابط‌عمومی و استراتژی مدیریت شایعه» خواهد پرداخت.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 14:27

روابط‌عمومی و فضای مجازی روابط‌عمومی و فضای مجازی
غرق شدن روابط‌عمومی در این فضا که حتی بتواند در بعضی موارد تکذیبیه کانال‌های محلی را انجام دهد با این که هنوز قانون شفاف و متقنی برای پاسخگو نمودن ادمین‌های کانال‌ها پیش‌بینی نشده است، موجب اتلاف وقت روابط‌عمومی‌ها و به حاشیه بردن آن در طول زمان می‌شود.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 14:10

3 روند روابط‌عمومی قابل انتظار در سال 2022 3 روند روابط‌عمومی قابل انتظار در سال 2022
از آنجایی که چشم انداز روابط‌عمومی به طور مداوم در حال تغییر است، بسیار مهم است که از آنچه در صنعت می گذرد مطلع باشیم. همراهی با روندهای فعلی می تواند به شما در ایجاد استراتژی های بی عیب و نقص و مدیریت کارآمدتر کسب و کارتان کمک کند.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 10:42

فناوری اینترنتی؛ میل شدیدی که شخصیت ما را تغییر می‌دهد فناوری اینترنتی؛ میل شدیدی که شخصیت ما را تغییر می‌دهد
یک نمونه آن خودشیفتگی‌، نام یک شکارچی در اسطوره‌های یونان باستان است که عاشق تصویر خودش در آب یک برکه می‌شود. آیا صفحات لمسی ما همان برکه آب است؟ روزن می‌نویسد برای یک خودشیفته که گرایش‌هایی ازجمله بزرگ‌بینی، نیاز به تحسین شدن و فقدان همدردی نشان می‌دهد، شبکه‌های اجتماعی «یک زمین بازی مجازی برای بیان خود فراهم می‌کند.»
سه شنبه، 28 دی 1400 - 21:50

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی


  برنامه ریزی شرکتی؛ ماهیت و چالش ها


  زندگی تان را برنامه ریزی کنید


  تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی


  دیجیتال


  برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا


  تحول دیجیتال


  تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است


  فناوری


  تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود