درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 14 تیر 1401 - 19:24   

فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401

  فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401


ادامه ادامه مطلب یک

اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود

  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان

  فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مقاله  نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)
  سه نکته ساده برای پوشش بهتر نظرسنجی‌ها
  بررسی حال و آینده رشته ارتباطات در افغانستان در عصر طالبان
  اعلام نتایج آزمون دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران
  متاورس؛ تحولی بزرگ در عصر ارتباطات با سرانجامی نامعلوم
  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی
  نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست
  اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان اردبیل برگزار شد
  دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد
  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  همه اخبار  

تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو) تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- گوگلیلمو مارکونی (1874 ـ 1937) ایتالیایی در سال 1895 و یک سال پس از درگذشت فردریک هرتز آلمانی و با استفاده از تجربه او روی امواج الکترومانیتیک موفق به استفاده از این امواج در انتقال پیام و ساخت بی سیم شد.
شنبه، 14 تیر 1393 - 17:59

سه نکته ساده برای پوشش بهتر نظرسنجی‌ها سه نکته ساده برای پوشش بهتر نظرسنجی‌ها
پروژه‌های تحقیقاتی خوب یک گفتگوی واقعی را در حوزه صنعت مطرح می‌کنند که در آن راه‌کارهایی بیان می‌شود که شاید مربوط به محصول شما نشوند. اغلب به‌صورت محاوره‌ای از آن به‌عنوان رهبری فکر یاد می‌کنیم. تحقیقات بسیاری در مورد اینکه رهبری فکری سودمند بوده یا نبوده انجام شده است.
سه شنبه، 14 تیر 1401 - 13:50

بررسی حال و آینده رشته ارتباطات در افغانستان در عصر طالبان بررسی حال و آینده رشته ارتباطات در افغانستان در عصر طالبان
اولین بار در سال 1384 در دانشگاه‌های کابل و هرات این رشته راه اندازی شد، بعد به ‌مرور زمان سایر دانشگاه‌ها (دانشگاه بلخ، البیرونی و دانشگاه‌های خصوصی) این رشته در قالب دانشکده و دپارتمنت راه اندازی کردند. متاسفانه در این اواخر رشته‌ ارتباطات از وضعیت خوبی در افغانستان برخوردار نیست.
سه شنبه، 14 تیر 1401 - 09:39

اعلام نتایج آزمون دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران اعلام نتایج آزمون دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران
این آزمون به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز بانک رفاه برای مشاغل بانکدار و به منظور اشتغال در واحدهای بانک در سراسر کشور، طی دو روز در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 22 و 23 اردیبهشت ماه برگزار شد.
سه شنبه، 14 تیر 1401 - 09:35

 متاورس؛ تحولی بزرگ در عصر ارتباطات با سرانجامی نامعلوم متاورس؛ تحولی بزرگ در عصر ارتباطات با سرانجامی نامعلوم
در طول پنج سال آینده، شما خواهید دید که فناوری متاورس به صورت واقعی، ملموس و قابل نمونه‌سازی ارائه می‌شود. من فکر می‌کنم که متاورس در زندگی مردم خیلی تاثیرگذار خواهد بود.
سه شنبه، 14 تیر 1401 - 09:18

اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی
ویژه‌برنامه بزرگداشت "روز جهانی روابط‌عمومی" و 23مین سالگرد درگذشت دکتر "حمید نطقی" بنیانگذار روابط‌عمومی ایران روز دوشنبه 20 تیرماه، ساعت 21 به مدت 90 دقیقه در کلاب‌هاوس "شارا" برگزار می‌شود.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 15:58

نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست
زنده یاد نجف محمودی دانش آموخته دکترای روابط‌عمومی و مدیرعامل موسسه خبری و اطلاع رسانی افق صبح امروز در اثر بیماری سرطان درگذشت. مراسم تشییع و تدفین زنده یاد محمودی فردا دوشنبه از ساعت ۱۰ صبح در قطعه نام آوران بهشت زهرا(س) برگزار می گردد.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 14:44

اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان اردبیل برگزار شد
سید خلیل حسینی مدیر روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان" خبر داد و گفت: این مجمع با هدف انسجام بخشی در بین روابط‌عمومی هیات های ورزشی استان اردبیل و تعامل و هم افزایی بین روابط‌عمومی هیات ها برگزارشد.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 12:51

دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد
دومین دوره کارگاه خبرنویسی و روابط‌عمومی ویژه هیاتهای ورزشی استان اردبیل به همت روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و همکاری هیات شمشیربازی استان و نمایندگی خبرگزاری برنا در اردبیل صبح و بعد از ظهر روز یکشنبه 12 تیرماه در سالن رضازاده اردبیل برگزار شد.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 12:50

ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا" ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"
ویژه‌برنامه بزرگداشت "روز جهانی روابط‌عمومی" و 23مین سالگرد درگذشت دکتر "حمید نطقی" بنیانگذار روابط‌عمومی ایران روز دوشنبه 20 تیرماه، ساعت 21 به مدت 90 دقیقه در کلاب‌هاوس "شارا" برگزار می‌شود.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 16:31

نترسید، هوش مصنوعی کمک می‌کند تا نتایج و پیامدهای روابط‌عمومی و بازده سرمایه‌گذاری برای شما مشخص شود نترسید، هوش مصنوعی کمک می‌کند تا نتایج و پیامدهای روابط‌عمومی و بازده سرمایه‌گذاری برای شما مشخص شود
از زمانی که روابط‌عمومی در مرکز توجه کسب‌وکارها قرار گرفت، شرکت‌ها به‌دنبال راهکارهای پیچیده برای اثبات بازده سرمایه‌گذاری بودند. فرقی نمی‌کند شما رابط برند باشید، نماینده آژانس و یا دانشجو یا فارغ التحصیل روابط‌عمومی که جویای کار است، شما به معیارهایی نیاز دارید که نتایج کارهایی را که انجام داده‌اید، و موفقیت را با بازده سرمایه‌گذاری به شما نشان دهد.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 01:29

انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه یاسوج انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه یاسوج
طی حکمی از سوی دکتر بهادر کرمی سرپرست دانشـگاه یاسوج، “خانم آزاده براتی” به سمت سرپرست اداره روابط‌عمومی و تشریفات این دانشگاه منصوب شد‌.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 01:12

هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های مراغه مشخص شد هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های مراغه مشخص شد
این انتخابات روز یکشنبه در حاشیه همایش روابط عمومی‌ها و کارگاه آموزشی «روابط‌عمومی حرفه‌ای در عصر دیجیتال» به میزبانی دانشگاه مراغه برگزار و «احد تاجبخش، مدیر روابط عمومی شهرداری مراغه» و همچنین «مهدی پاشاپور، مسئول روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان» به ترتیب به عنوان بازرس و عضو علی‌البدل هیئت رئیسه انتخاب شدند.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 01:10

دیدار رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با یار قدیمی پدر روابط‌عمومی ایران دیدار رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با یار قدیمی پدر روابط‌عمومی ایران
رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی در این دیدار که در آستانه 23مین سالگرد بنیان‌گذار روابط‌عمومی ایران صورت گرفت به شرح رئوس فعالیت‌ها و برنامه‌های انجام شده در خصوص برگزاری اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در تاریخ بیست‌وپنجم تیرماه 1401 پرداخت.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 23:56

رئیس و نایب رئیس هیات مدیره کانون روابط عمومی خانه تئاتر معرفی شدند رئیس و نایب رئیس هیات مدیره کانون روابط عمومی خانه تئاتر معرفی شدند
در اولین جلسه هیات مدیره جدید کانون روابط‌عمومی و تبلیغات خانه تئاتر رئیس هیات مدیره، نایب رئیس، نماینده کانون در جلسه شورای هیات مدیره، مدیر کمیته آموزش و سخنگوی این کانون انتخاب شدند.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 16:52

 یکشنبه های روابط عمومی منطقه ۲۱ در معاونت مالی و اقتصاد شهری برگزار شد یکشنبه های روابط عمومی منطقه ۲۱ در معاونت مالی و اقتصاد شهری برگزار شد
با حضور معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه ۲۱ و روسای ادارات این معاونت، مدیر اداره روابط عمومی و کارشناسان این اداره؛ یکشنبه های روابط عمومی این هفته برگزار شد.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 14:40

کسب رتبه برتر روابط عمومی راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در انتشار خبر کسب رتبه برتر روابط عمومی راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در انتشار خبر
اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از کسب رتبه برتر کشوری روابط عمومی این اداره‌ کل در تولید و انتشار اخبار در پایگاه وزارت راه و شهرسازی در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۱ خبر داد.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 14:38

 انتصاب مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران انتصاب مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران
مهندس محمد هاشمی با حکم دکتر مصطفی جمالی؛ مدیرعامل سازمان انتقال خون به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی سازمان منصوب شد.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 14:34

4 نکته برای شفاف‌سازی انتظارات روابط‌عمومی در ارتباط با مشتریان 4 نکته برای شفاف‌سازی انتظارات روابط‌عمومی در ارتباط با مشتریان
یک متخصص روابط‌عمومی که در حرفه خود عملکرد خوبی دارد با سازمان‌ها ارتباط خوبی برقرار می‌کند و در کار خود به مدیریت زمان، برنامه‌ریزی و شبکه‌سازی توجه دارد. مهمترین عامل موفقیت، برقراری ارتباط مبتنی بر اعتماد است. انتشار خبر در سطح وسیع تنها راهکار نیست، اما برقرای ارتباط صادقانه و شناخت کافی از مشتریان و نیازهای‌شان بسیار تاثیرگذار است.
شنبه، 11 تیر 1401 - 08:37

کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد
کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» به کوشش مریم مدیری و حمیدرضا مدیری از سوی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی در 132 صفحه منتشر شد.
شنبه، 11 تیر 1401 - 17:52

بزرگ‌مردی از جنس مردم‌داری و مسئولیت اجتماعی. بزرگ‌مردی از جنس مردم‌داری و مسئولیت اجتماعی.
او در زمره دانشجویان قدیمی عرصه روابط عمومی و ارتباطات در دهه پنجاه و شصت بوده و از شاگردان فعال و خوشنام کلاس درس زنده یاد پروفسور حمید نطقی پدر روابط عمومی ایران است و اساسا روحیه ای مردم‌دار و ارتباطی دارد.
شنبه، 11 تیر 1401 - 17:58

4 استراتژی روابط‌عمومی برای همگام شدن با سئو 4 استراتژی روابط‌عمومی برای همگام شدن با سئو
اگر قبلا تجربه کار با استراتژی روابط‌عمومی را داشته باشید، کار زیادی نیست که فعالیت های این حوزه را به موتورهای جستجو پیوند دهید.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 08:37

برگزاری وبینار ارتباطات برگزاری وبینار ارتباطات
دکتر اعظم پناهی مهر مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران با ارسال نامه ای از دکتر قربانعلی تنگ شیر مدرس دانشگاه و عضو هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی در برگزاری وبینار ارتباطات در روابط عمومی برای مدیران انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران در سراسر کشور قدردانی کرد.
شنبه، 11 تیر 1401 - 12:53

بیست درس از بیست سال گذشته: چرا داستان‌سرایی عامل موفقیت در علوم زیستی هستند بیست درس از بیست سال گذشته: چرا داستان‌سرایی عامل موفقیت در علوم زیستی هستند
به دنبال پاسخ به این پرسش هستیم: "امروز شرکت خود را چگونه می بینید؟"، "پس از دو سال خود را در چه جایگاهی ارزیابی می کنید؟" استراتژی شرکت و موقعیت یابی مثل حکایت نان و کره مک‌دوگال است. وقتی روابط‌عمومی استراتژی، روابط سرمایه گذار و برندسازی هوشمند به صورت لایه لایه فراهم باشد، ابزارهای رسیدن به اهداف کسب و کار فراهم می شود و در نهایت نیازها تامین می شوند.
شنبه، 11 تیر 1401 - 08:40

چطور استعدادها را جذب کنیم و نگه داریم؟ چطور استعدادها را جذب کنیم و نگه داریم؟
بهترین روش برای جذب و حفظ استعدادها در گروه، ایجاد محیط کاری مناسب و فرهنگ سازمانی خوب است. هرچند چیزهای دیگری در نگاه مثبت مردم به برندها و کسب وکارها هم نقش دارد، اما آنچه به حفظ کارکنان با استعداد می انجامد، محیط کاری و فرهنگ سازمانی است که صاحب کسب وکار، آن را خلق می کند.
جمعه، 10 تیر 1401 - 19:53

تکذیب انحلال باشگاه خبرنگاران جوان تکذیب انحلال باشگاه خبرنگاران جوان
در پی انتشار تحلیلی در رسانه ها مبنی بر انحلال باشگاه خبرنگاران جوان، به اطلاع می رساند هیچ برنامه و تصمیمی مبنی بر انحلال باشگاه خبرنگاران جوان وجود نداشته و تحلیل فوق مبتنی بر یک برداشت اشتباه از تعیین جایگاه این نهاد رسانه ای در ساختار صداوسیما بوده است.
جمعه، 10 تیر 1401 - 16:45

اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود
25 تیر 1401 با دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی روابط‌عمومی مصادف شده است: 23مین سالگرد درگذشت دکتر "حمید نطقی" بنیانگذار روابط‌عمومی ایران و بزرگداشت "روز جهانی روابط‌عمومی".
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 09:01

چراغ راه روابط‌عمومی چراغ راه روابط‌عمومی
                     
پنجشنبه، 9 تیر 1401 - 22:46

ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا" ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"
ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی و 23مین سالگرد درگذشت دکتر "حمید نطقی" بنیانگذار روابط‌عمومی ایران
شنبه، 4 تیر 1401 - 22:34

تأکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر اهمیت ارتقای جایگاه روابط‌عمومی در واحدهای دانشگاهی تأکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر اهمیت ارتقای جایگاه روابط‌عمومی در واحدهای دانشگاهی
روابط‌عمومی‌های قوی و باکیفیت واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی باید به رؤسای واحدها در جریان تبیین مسائل به دانشجویان کمک کنند و با کار جهادی، این مسئله را به پیش ببرند.
پنجشنبه، 9 تیر 1401 - 17:04

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)


  نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست


  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"


  دیدار رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با یار قدیمی پدر روابط‌عمومی ایران


  انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه یاسوج


  نترسید، هوش مصنوعی کمک می‌کند تا نتایج و پیامدهای روابط‌عمومی و بازده سرمایه‌گذاری برای شما مشخص شود


  هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های مراغه مشخص شد


  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی


  اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان اردبیل برگزار شد


  دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: روابط‌عمومی و دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی