درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 2 بهمن 1400 - 16:24   

برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا

  برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا


ادامه ادامه مطلب یک

واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند

  واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران

  فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی
  مصرف کنندگان همه چیز را می خواهند: صنعت خرده فروشی تغییر شکل می دهد تا اولویت های خرید و پایداری را برآورده کند
  چرا بازاریابی ارگانیک فیس بوک هنوز اهمیت دارد؟
  مدیریت بحران روابط‌عمومی از طریق رسانه‌های اجتماعی
  جلسات اداری
  تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی
  واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند
  زندگی تان را برنامه ریزی کنید
  تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است
  تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های نشر روابط عمومی  

معرفی کتاب/ اصول اجرایی برنامه ریزی بر پایه سناریو در روابط عمومی معرفی کتاب/ اصول اجرایی برنامه ریزی بر پایه سناریو در روابط عمومی
روابط عمومی ساختاری مهم در هر سازمان به شمار می آید که می تواند نقش اساسی در آینده نگری و آینده سازی سازمان داشته باشد. ساخت آینده یک علم و یک هنر اساسی به شمار می آید که متکی به درک و شناخت صحیح از تجربه تاریخی و تحولات جاری است.
دوشنبه، 22 مهر 1398 - 13:26

راهنمای مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی منتشر شد راهنمای مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی منتشر شد
هدف این راهنما، ارائه یک نقطه شروع مختصر و مفید برای متخصصین روابط‌عمومی که تمایل به درک دامنه و پتانسیل مزایای ابزارها و خدمات مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی دارند، می‌باشد.
شنبه، 21 اسفند 1400 - 17:19

چه فرقی می کند؟ چه فرقی می کند؟
چه فرقی می کند؟
شنبه، 18 دی 1400 - 10:52

معرفی کتاب: دانشنامه علوم ارتباطات، جلد اول (ارتباطات) معرفی کتاب: دانشنامه علوم ارتباطات، جلد اول (ارتباطات)
دایره‌المعارف‌ها، دانشنامه‌ها و نیز واژه‌نامه‌ها از مهمترین متونی هستند که به عنوان «متون مرجع» مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از دلایل اساسی اهمیت آن‌ها، دسترسی آسان افراد به معانی و توضیحات اساسی مربوط به مفاهیم، نظریه‌ها و واژه‌های مختلف مرتبط در علوم گوناگون است.
جمعه، 17 دی 1400 - 12:09

معرفی کتاب: دانشنامه علوم ارتباطات، جلد دوم (روابط‌عمومی) معرفی کتاب: دانشنامه علوم ارتباطات، جلد دوم (روابط‌عمومی)
دایره‌المعارف‌ها، دانشنامه‌ها و نیز واژه‌نامه‌ها از مهمترین متونی هستند که به عنوان «متون مرجع» مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از دلایل اساسی اهمیت آن‌ها، دسترسی آسان افراد به معانی و توضیحات اساسی مربوط به مفاهیم، نظریه‌ها و واژه‌های مختلف مرتبط در علوم گوناگون است.
جمعه، 17 دی 1400 - 09:05

روابط‌عمومی در عصر دیجیتال روابط‌عمومی در عصر دیجیتال
گزارش حاضر به بحث در خصوص استفاده از اینترنت در روابط‌عمومی- نه تبلیغات- می‌پردازد. حتی یک مقوله تجاری کوچک هم نمی‌تواند تنها با کمک تبلیغات موثر باشد. برای نیل به این هدف، راهی بهتر وجود دارد: خلق افسانه از طریق روابط‌عمومی.
پنجشنبه، 16 دی 1400 - 09:32

  عکس و کاربرد آن در روابط‌عمومی عکس و کاربرد آن در روابط‌عمومی
اجزای یک عکس تبلیغاتی برجسته/ کیفیت/ موضوع عکس/ ترکیب/ حرکت/ مقیاس/ زوایای دوربین/ نورپردازی و زمان‌سنجی/ رنگ/ عکاس‌یابی/ قراردادها/ چیدن و روتوش/ روتوش کامپیوتری عکس‌ها/ زیرنویس عکس‌ها/ بسته‌بندی در نشر/ آثار گرافیکی/ نمودارها/ طرح‌ها/ عکس و هنر فایل (پرونده‌سازی)/ خلاصه/ تمرین.
پنجشنبه، 16 دی 1400 - 00:19

فنون روابط عمومی را بخوانید فنون روابط عمومی را بخوانید
کتاب فنون روابط عمومی اثری در شش فصل برآن است تا تصاویری از فنون مختلف در عرصه رسانه ای ، تبلیغاتی و ارتباطات میان فردی به خواننده ارایه کند .
شنبه، 18 مرداد 1393 - 09:48

معرفی کتاب: فنون روابط‌عمومی (ویژه خبرنامه) معرفی کتاب: فنون روابط‌عمومی (ویژه خبرنامه)
منابع انسانی به عنوان یکی از ارکان اصلی سرمایه‌ای در ایجاد، شکل‌گیری و توسعه هر سازمان محسوب می‌گردد. نقش کلیدی سرمایه انسانی در تحقق اهداف، برنامه‌ها و سیاست‌های کمی و کیفی و دوام و بقای هر سازمان امری کاملا محسوس و انکارناپذیر است.
دوشنبه، 13 دی 1400 - 08:02

معرفی کتاب: کاربرد فنون رسانه‌ای در روابط‌عمومی معرفی کتاب: کاربرد فنون رسانه‌ای در روابط‌عمومی
در این مجموعه تلاش شده تا حد امکان از مباحث حاشیه‌ای، نظری و تئوری‌پردازی فاصله گرفته و بتواند مهمترین و کاربردی‌ترین اصول و فنون رسانه‌ای موردنیاز روابط‌عمومی‌ها را به شکل عینی تبیین و فرایند آن را تشریح کند. این کتاب به نوعی ادامه و تکمیل‌کننده مباحث اولین و دومین کتاب این‌جانب تحت عنوان «گزارش‌نویسی برای روابط‌عمومی» و «ارتباطات رسانه‌ای در روابط‌عمومی» است که در سال‌های 79 و 81 انتشار یافته و با توصیه و راهنمایی دوستان، همکاران و علاقمندان به این حوزه تکمیل، تهیه و تدوین شده است.
یکشنبه، 12 دی 1400 - 19:42

معرفی کتاب: مدیریت بحران معرفی کتاب: مدیریت بحران
زمانی که کتابی را در دست می‌گیریم و می‌خوانیم در حقیقت به حرف‌های یک دوست گوش فرا می‌دهیم. در زندگی روزمره، معمولا برای حرف‌هایی گوش شنوا وجود دارد که تازه باشند و به قول معروف بتوانیم آن‌ها را در عمل به کار ببریم. کتابی که بتواند به طور مفید و مختصر ما را با آن‌چه به کارمان می‌آید آشنا کند، دوست خوبی است که همنشینی با او را قدر خواهیم دانست.
یکشنبه، 12 دی 1400 - 14:36

معرفی کتاب: مدیریت تشریفات معرفی کتاب: مدیریت تشریفات
این کتاب به مدیریت انواع مراسم همچون نشست‌ها، گردهمایی‌ها، نمایشگاه‌ها و بازدیدها اشاره می‌کند و ما مدیریت این‌گونه مراسم را در روابط‌عمومی «مدیریت تشریفات» می‌گوییم.
یکشنبه، 12 دی 1400 - 01:27

معرفی کتاب: CSR و چالش های حسابداری مدیریت در زمان بحران های جهانی معرفی کتاب: CSR و چالش های حسابداری مدیریت در زمان بحران های جهانی
مدیریت عملکرد پایدار یکی از پدیده هایی است که فضای کسب و کار کنونی و به ویژه شرکت های مدیریتی با آن مواجه است. تمرکز مدیریت بر سودآوری هدف اصلی هر شرکتی است، اما باید پایداری جنبه های اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی را نیز در نظر بگیرد.
جمعه، 10 دی 1400 - 09:22

معرفی کتاب: رهبری در پایداری معرفی کتاب: رهبری در پایداری
وقتی در مورد رهبری پایداری و پایداری صحبت می کنیم، این کار را به عنوان شرکت کنندگان در دنیایی انجام می دهیم که در تلاش برای حفظ آن هستیم.
پنجشنبه، 9 دی 1400 - 13:19

انتشارات کارگزار روابط‌عمومی منتشر می‌کند: "فناوری، داده و تحلیل روابط‌عمومی" انتشارات کارگزار روابط‌عمومی منتشر می‌کند: "فناوری، داده و تحلیل روابط‌عمومی"
کتاب «فناوری، داده و تحلیل روابط‌عمومی» به کارشناسان ارتباطات کمک می‎‌کند تا فناوری‎‌ها، داده‎‌ها و تحلیل‎‌های عملیاتی موجود را درک کنند و راه‌کارهای موفقیت خود را به اشتراک بگذارند تا شاهد پیشرفت تدریجی در عملکرد روابط‌عمومی باشیم.
چهارشنبه، 4 اسفند 1400 - 21:53

کتاب "فراگشت فلسفه ارتباطات" منتشر شد کتاب "فراگشت فلسفه ارتباطات" منتشر شد
بیش از ۲۳ نویسنده و محقق برجسته ارتباطات و روابط‌عمومی با ارزیابی روشمند یا با نظرسنجی‌های جامع، روی‌هم‌رفته یک رویکرد جهانی و علمی منحصربه‌فرد از نقش و کارکرد ارتباطات و روابط‌عمومی در دوران بیماری همه‌گیر کووید-۱۹به استادان، دانشجویان و سایر علاقمندان این حوزه ارائه می‌کنند.
شنبه، 4 دی 1400 - 09:06

آیین رونمایی کتاب "انقلاب جهانی روابط عمومی" برگزار شد آیین رونمایی کتاب "انقلاب جهانی روابط عمومی" برگزار شد
آیین رونمایی و جشن امضای کتاب «انقلاب جهانی روابط‌عمومی» نوشته ماکسیم بهار نویسنده بلغاری و ترجمه مینا نظری با حضور اساتید و صاحب نظران حوزه روابط عمومی به همت اداره روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران برگزار شد.
جمعه، 3 دی 1400 - 23:40

دانلود شماره جدید فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" دانلود شماره جدید فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی"
58امین شماره فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" با سه پرونده "نسل چهارم روابط‌عمومی"، "انتشارات" و "الگوهای تاثیرگذار روابط‌عمومی در سال 2021" منتشر شد.
چهارشنبه، 17 آذر 1400 - 16:19

محتوا ستاره درخشان کهکشان نشر محتوا ستاره درخشان کهکشان نشر
در هر نوع از قالب نشر، طلایه‌داران انتشار پیام و موفق‌ترین‌ها، تولیدکنندگان حرفه‌ای پیام هستند و در این میان کارگزاران روابط‌عمومی سنگین‌ترین وظایف را برعهده دارند تا بتوانند در جهان چندین صدایی، صدای سازمان را به گوش خلق برسانند.
یکشنبه، 14 آذر 1400 - 08:02

همزمان‌سازی انواع نشر و توسعه فرایند اطلاع‌رسانی سازمانی همزمان‌سازی انواع نشر و توسعه فرایند اطلاع‌رسانی سازمانی
یکی از مهمترین کارکردهای انتشارت در روابط‌عمومی‌ها در راستای ارتقای آگاهی مخاطبان درون و بیرون سازمان در رابطه به فعالیت‌ها و اقداماتی است که سازمان انجام می‌دهد.
شنبه، 13 آذر 1400 - 09:02

انتشارات، مستندسازی کارنامه سازمان انتشارات، مستندسازی کارنامه سازمان
ازطریق فعالیت‌ها و تولیدات انتشاراتی سازمان است که می‌توان بر اساس آن قضاوت کرد که یک سازمان تا چه میزان در اجرای فعالیت‌ها وبرنامه‌های خود موفق عمل کرده و بر اساس یک برنامه پیش‌بینی شده حرکت داشته است
پنجشنبه، 11 آذر 1400 - 08:07

نشر اجتماعی و موبایلی، اولویت امروز روابط‌عمومی‌ها نشر اجتماعی و موبایلی، اولویت امروز روابط‌عمومی‌ها
در واقع نشراجتماعی به انتشار محتوا در فضای شبکه و رسانه‌های اجتماعی اشاره دارد. انتشار محتوا در وبلاگ، ویکی، میکروبلاگی مانند توییتر و پلتفرم‌های دیگری همچون یوتیوب، اینستاگرام و... همه جزئی از نشر اجتماعی هستند.
چهارشنبه، 10 آذر 1400 - 09:09

نشر، وظیفه ذاتی روابط‌عمومی‌هاست نشر، وظیفه ذاتی روابط‌عمومی‌هاست
روابط‌عمومی‌ها در دوران مختلف فرازو فرودهای زیادی را درکشور تجربه کرده‌اند و افراط و تفریط‌هایی را طی سال‌های مختلف در این عرصه شاهد بودیم و موضوع ماهیت نشر تحت الشعاع ابزارهای ارتباطی قرار گرفته است.
سه شنبه، 9 آذر 1400 - 08:03

انتشارات، نمایانگر فرهنگ مکتوب انتشارات، نمایانگر فرهنگ مکتوب
ارائه الگوهای جدید با رویکردهای آموزشی در هر دوره از جشنواره به خوبی دیده می‌شود خصوصاً در حوزه مجازی، تولید گونه‌های مختلف نشر شدت گرفت و همین امر به علاوه‌ی سرعت انتشار و کاهش هزینه‌ها، به تسهیل روابط کمک بسیاری کرد. همچنین بر سرعت ارائه خدمات افزود و موجب تنوع و کیفیت حوزه نشر شد.
دوشنبه، 8 آذر 1400 - 01:07

اهمیت سواد رسانه‌ای در انتشارات اهمیت سواد رسانه‌ای در انتشارات
امروز سواد رسانه‌ای و تولید محتوای خلاقانه و مورد نیاز مخاطبان توسط روابط‌عمومی‌ نقش مهمی در برندینگ سازمان و ایجاد شناخت برای مدیران ارشد و ایجاد تعامل میان سازمان و مخاطب از طریق رسانه برعهده دارد.
دوشنبه، 8 آذر 1400 - 01:08

کتاب: راهنمای نگارش و ویرایش صفحات وب کتاب: راهنمای نگارش و ویرایش صفحات وب
خواندن از روی صفحه نمایش کامپیوتر حدود 25درصد آهسته‌تر از خواندن از روی متون چاپی صورت می‌گیرد و معمولا می‌توان گفت که خوانندگان، این نوع متن‌های آنلاین را ناخوشایند می‌دانند. مطالعات نشان داده‌اند که مردم کمتر به خواندن یک قطعه طولانی از متن در یک صفحه وب نسبت به آن‌چه در فرمت چاپ شده می‌خوانند، علاقه نشان می‌دهند. خب، پس مردم چگونه وب‌سایت‌ها را می‌خوانند؟
شنبه، 6 آذر 1400 - 11:11

کتاب: خبرنگاری دو کتاب: خبرنگاری دو
بیش‌تر آن‌چه می‌بایست برای اشتغال در حرفه خبرنگاری در قرن بیستم می‌دانستم را در دبیرستان آموختم. مطالبی که امروز نیز مفید هستند: تایپ ده‌انگشتی، نوشتن یک جمله ساده خبری، احترام گذاشتن به روش‌های علمی و اصلاحات قانون اساسی آمریکا.
جمعه، 5 آذر 1400 - 11:08

 کتاب: مسئولیت اجتماعی از زاویه روابط‌‎عمومی کتاب: مسئولیت اجتماعی از زاویه روابط‌‎عمومی
این کتاب به بررسی روندها و الگوهایی در روابط‌عمومی در مورد مسئولیت اجتماعی شرکتی (CRS) می‌پردازد وضعیت فعلی نشان می‌دهد که استادان و صاحب‌نظران روابط‌عمومی رویکرد خود را نسبت به مسئولیت اجتماعی از یک فعالیت صرفا مربوط به مدیریت ارتباطات گسترش داده‌اند. همچنان که کلارک (2000) می‌گوید؛ مسئولیت اجتماعی به شکل یک عملکرد مدیریت مشارکتی و مجموعه‌ای از مدیریت روابط در اندیشه روابط‌عمومی درآمده است.
پنجشنبه، 4 آذر 1400 - 11:04

کتاب: روابط‌عمومی و فنون جدید تبلیغات کتاب: روابط‌عمومی و فنون جدید تبلیغات
فصل اول شامل مفاهیم و کلیات درباره تبلیغات، انواع مخاطبان، اهمیت، ویژگی‌ها، هدف‌گذاری، مخاطب‌شناسی و اثربخشی تبلیغات است.
چهارشنبه، 3 آذر 1400 - 11:00

کتاب: روابط‌عمومی اینترنتی کتاب: روابط‌عمومی اینترنتی
«سئو پی آر» عرصه جدید حضور قدرتمند سایت‌ها در فضای وب است و این کتاب تلاش می‌کند زمینه‌های این دانش را با بیانی داستانی برای متخصصان سئو، روابط‌عمومی و همه کسانی‌که می‌خواهند حضوری قدرتمند در فضای وب داشته باشند، معرفی کند. بدیهی است که به دنبال تازگی موضوع و تغییرات سریع تکنولوژی، احتمال وجود نقایصی در این کتاب وجود دارد و امیدوارم که متخصصان و صاحب‌نظران مرا از نظرات خودشان محروم نکنند.
چهارشنبه، 3 آذر 1400 - 00:48

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی


  برنامه ریزی شرکتی؛ ماهیت و چالش ها


  زندگی تان را برنامه ریزی کنید


  تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی


  دیجیتال


  برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا


  تحول دیجیتال


  تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است


  فناوری


  تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود