درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 12 اسفند 1402 - 14:00   

آیا آگاهی انسانی می‌تواند یک تحول تاریخی اخیر باشد؟

  آیا آگاهی انسانی می‌تواند یک تحول تاریخی اخیر باشد؟


ادامه ادامه مطلب یک

محاصره‌ مراکز رسانه‌‌ای آلمان توسط کشاورزان معترض

  محاصره‌ مراکز رسانه‌‌ای آلمان توسط کشاورزان معترض


ادامه ادامه مطلب دو

رهبری: چرا صاحبان مشاغل کوچک شادتر و سالم‌تر از مدیران عامل هستند

  رهبری: چرا صاحبان مشاغل کوچک شادتر و سالم‌تر از مدیران عامل هستند


ادامه ادامه مطلب سه

سیسکو موتیفیک را برای ساده‌سازی و تسریع استقرار هوش مصنوعی مولد راه‌اندازی کرد

  سیسکو موتیفیک را برای ساده‌سازی و تسریع استقرار هوش مصنوعی مولد راه‌اندازی کرد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ابزار جدید گوگل محتوای خبری را بازنویسی می‌کند
  8 گام برای تبدیل شدن به یک کارآفرین
  خودکارسازی در روابط‌عمومی: فرصتی برای دگرگونی/2
  سیسکو موتیفیک را برای ساده‌سازی و تسریع استقرار هوش مصنوعی مولد راه‌اندازی کرد
  رهبری: چرا صاحبان مشاغل کوچک شادتر و سالم‌تر از مدیران عامل هستند
  محاصره‌ مراکز رسانه‌‌ای آلمان توسط کشاورزان معترض
  آیا آگاهی انسانی می‌تواند یک تحول تاریخی اخیر باشد؟
  موانع پذیرش هوش مصنوعی در روابط‌عمومی ایران/1
  چگونه مخاطب نمایشگاهی را به مشتری وفادار تبدیل کنیم؟
  هوش مصنوعی جمنای به اپلیکیشن پیام‌رسان گوگل اضافه می‌شود
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های نشر روابط عمومی  

5 کتاب جدید در بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران رونمایی شد 5 کتاب جدید در بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران رونمایی شد
در روز نهم اسفند 1402، در بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران از 5 کتاب جدید رونمایی شد.
چهارشنبه، 9 اسفند 1402 - 10:11

فصلنامه جدید “کارگزار روابط‌عمومی”: پرونده ویژه هوش مصنوعی در روابط‌عمومی فصلنامه جدید “کارگزار روابط‌عمومی”: پرونده ویژه هوش مصنوعی در روابط‌عمومی
شماره 66 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" با موضوع «هوش مصنوعی روابط‌عمومی» به سردبیری مهدی باقریان منتشر شد. به گزارش شارا، موضوع محوری این شماره، فرصت‌های هوش مصنوعی در روابط‌عمومی است و عناوین مهم آن به شرح زیر است:
چهارشنبه، 9 اسفند 1402 - 09:15

دومین شماره ماهنامه الکترونیکی راهبرد ارتباطات و روابط‌عمومی منتشر شد دومین شماره ماهنامه الکترونیکی راهبرد ارتباطات و روابط‌عمومی منتشر شد
ماهنامه الکترونیکی راهبرد با هدف ارایه ی محتوای کاربردی و علمی در زمینه ی روابط عمومی، رسانه و ارتباطات و با همکاران فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی از اقصی نقاط کشور به عنوان یک پل ارتباطی بین صاحبان کسب و کار، مدیران، کارشناسان و علاقه مندان به این حوزه منتشر می شود.
سه شنبه، 1 اسفند 1402 - 14:58

کتاب «هوش مصنوعی مولد؛ آینده روابط‌ عمومی ایران» رونمایی می‌شود کتاب «هوش مصنوعی مولد؛ آینده روابط‌ عمومی ایران» رونمایی می‌شود
کتاب «هوش مصنوعی مولد؛ آینده روابط‌عمومی ایران» با مدیریت مهدی باقریان و ابراهیم مولائی، در آیین افتتاحیه بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران، رونمایی می‌شود.
شنبه، 14 بهمن 1402 - 12:59

کتاب "هوش مصنوعی روابط‌عمومی در عمل" ‌به‌زودی متشر می‌شود کتاب "هوش مصنوعی روابط‌عمومی در عمل" ‌به‌زودی متشر می‌شود
کتاب "هوش مصنوعی روابط‌عمومی در عمل" یک منبع ارزشمند برای متخصصان روابط‌عمومی است که می‌خواهند از هوش مصنوعی برای بهبود عملکرد خود استفاده کنند. این کتاب به‌صورت کاربردی و عملی به بررسی تأثیر هوش مصنوعی بر روابط‌عمومی می‌پردازد و به خوانندگان خود کمک می‌کند تا نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای بهبود بهره‌وری، کارایی و اثربخشی روابط‌عمومی خود را بیاموزند.
جمعه، 13 بهمن 1402 - 11:53

نخستین شماره ماهنامه الکترونیکی راهبرد ارتباطات و روابط‌عمومی منتشر شد نخستین شماره ماهنامه الکترونیکی راهبرد ارتباطات و روابط‌عمومی منتشر شد
چرا به فلسفه در روابط‌عمومی نیاز داریم؟، نقش روابط‌عمومی‌ها در تصمیم‌گیری‌های استراتژیک کسب‌وکارها، عمده وظایف روابط‌عمومی‌ها، قانون طلایی در روابط‌عمومی، توسعه‌نیافتگی روابط‌عمومی ایران، نقش هوش مصنوعی در بهبود روابط‌عمومی مدیرانی که روابط‌عمومی قوی ندارند به‌زودی شکست می‌خورند، هنر هشتم یا هنر هشتگانه و ده‌ها مقاله، مطلب، خبر و معرفی رویدادهای روابط‌عمومی کشور ... .
دوشنبه، 2 بهمن 1402 - 15:25

کتاب جدیدی برای طراحی و برنامه‌ریزی ارتباطات بحران منتشر می‌شود کتاب جدیدی برای طراحی و برنامه‌ریزی ارتباطات بحران منتشر می‌شود
این کتاب با بهره‌گیری از مطالعات موردی خلاقانه که به بررسی اثرات طرح‌های ارتباطات بحران می‌پردازند، دانش پایه‌ای درباره طرح‌های ارتباطات بحران، راهبردهای نظریه محور، سنخ‌شناسی بحران و منابع طراحی ارتباطات بحران را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد. هر فصل ضمن تمرکز بر مفاهیم طراحی راهبردی انتقادی، خلاصه‌ای از نکات کلیدی، سوالاتی برای بحث‌های بیشتر و منابع تکمیلی برای هر مفهوم بدست می‌دهد.
یکشنبه، 1 بهمن 1402 - 21:03

نگاهی به کتاب مهندسی روابط‌عمومی ایران؛ اثر دکتر حمید صبری نگاهی به کتاب مهندسی روابط‌عمومی ایران؛ اثر دکتر حمید صبری
کتاب با پیشگفتاری از پروفسور حسام الدین بیان آغاز می شود. وی شفافیت برای مهندسی مجدد را یک استراتژی فراملی و جهان بازاری برای فرارفتن از ایجاد سازمان های گسترده و بزرگ انحصاری می داند و معتقد است که به دلیل عدم کارسازی استراتژی انحصار باید به مهندسی مجدد در تولید، بازاریابی، رقابت و موازنه در میان روابط‌عمومی سخنور شده رو آورد.
پنجشنبه، 21 دی 1402 - 23:13

 چگونه یک غول آنلاین بازار کتاب را ربود چگونه یک غول آنلاین بازار کتاب را ربود
این مقاله به بررسی تسلط آمازون بر بازار کتاب می‌پردازد. نویسندگان استدلال می‌کنند که آمازون از موقعیت خود به عنوان بزرگترین کتابفروشی آنلاین برای اعمال نفوذ بر صنعت انتشارات و سرکوب رقابت استفاده می‌کند.
چهارشنبه، 20 دی 1402 - 17:27

کتاب اسناد مرجع روابط‌عمومی منتشر شد کتاب اسناد مرجع روابط‌عمومی منتشر شد
کتاب «اسناد مرجع روابط‌عمومی» کتابی کاربردی است که به روابط‌عمومی‌ها کمک می‌کند تا فعالیت‌های خود را به صورت موثرتر انجام دهند. این کتاب برای دانشجویان، مدیران و کارمندان روابط‌عمومی سازمان‌های مختلف مفید و کاربردی است.
چهارشنبه، 1 آذر 1402 - 12:00

نشریه The Onion
The Onion یک نشریه خبری طنز آمریکایی است که در سال ۱۹۸۸ توسط دو دانشجوی دانشگاه ویسکانسین تأسیس شد. این نشریه به‌طور روزانه در قالب وب‌سایت، روزنامه و مجله منتشر می‌شود.
جمعه، 24 آذر 1402 - 22:20

نشریه راهبرد ارتباطات و روابط‌عمومی مجوز انتشار گرفت نشریه راهبرد ارتباطات و روابط‌عمومی مجوز انتشار گرفت
نشریه راهبرد با برخورداری از شورای سیاستگذاری تخصصی،مشاوره و همراهی استادان صاحب نام در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی، تلاش دارد تا دیدگاه ها، نظرات، تولیدات علمی، مقالات و تجربیات ارزشمند محققان، پژوهشگران، کارگزاران و فعالان عرصه ارتباطات و روابط‌عمومی را منتشر نماید. نشریه راهبرد پس از انتشار سیزده شماره به صورت آزمایشی ،موفق به اخذ مجوز انتشاراز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید.
پنجشنبه، 23 آذر 1402 - 20:03

 کتاب "اسناد مرجع روابط‌عمومی" منتشر شد کتاب "اسناد مرجع روابط‌عمومی" منتشر شد
کتاب "اسناد مرجع روابط‌عمومی" نوشته دکتر عادل میرشاهی، با هدف کمک به سازمان‌ها و روابط‌عمومی‌ها در تدوین اسناد مرجع روابط‌عمومی توسط انتشارات کارگزار روابط‌عمومی منتشر شد.
یکشنبه، 5 آذر 1402 - 09:08

معرفی کتاب جدیذ: استبداد اقلیت: چرا دموکراسی آمریکایی به نقطه شکست رسیده است معرفی کتاب جدیذ: استبداد اقلیت: چرا دموکراسی آمریکایی به نقطه شکست رسیده است
استیو لویتسکی و دانیل زیبلات در کتاب جدید خود، «استبداد اقلیت: چرا دموکراسی آمریکایی به نقطه شکست رسیده است»، استدلال می‌کنند که دموکراسی آمریکا در معرض خطر جدی است. آنها می‌نویسند که ایالات متحده به یک سیستم سیاسی دوقطبی تبدیل شده است که در آن یک اقلیت حزبی می‌تواند اراده اکثریت را خنثی کند.
سه شنبه، 21 آذر 1402 - 11:11

دانشگاه کاتولیک لووِن و گوگل بیش از 70000 کتاب را دیجیتالی خواهند کرد دانشگاه کاتولیک لووِن و گوگل بیش از 70000 کتاب را دیجیتالی خواهند کرد
دانشگاه کاتولیک لووِن و گوگل اعلام کرده‌اند که طی دو سال آینده بیش از 70000 کتاب را دیجیتالی خواهند کرد. سپس نسخه‌های دیجیتالی این کتاب‌ها به صورت رایگان از طریق Google Books و فهرست کتابخانه دانشگاه KU Leuven در دسترس قرار خواهند گرفت.
یکشنبه، 12 آذر 1402 - 11:43

کتاب «مدل جهانی روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و ارتباطات» رونمایی شد کتاب «مدل جهانی روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و ارتباطات» رونمایی شد
کتاب «مدل جهانی روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و ارتباطات» به همت انتشارات کارگزار روابط‌عمومی ترجمه و منتشر شد.
سه شنبه، 8 اسفند 1402 - 17:35

برنامه‌ریزی انتشاراتی برنامه‌ریزی انتشاراتی
برنامه‌ریزی انتشاراتی فرایندی است که در آن یک تیم یا فرد، برای دستیابی به اهداف و مقاصد خاص، محتوای رسانه‌ای را ایجاد، زمان‌بندی و منتشر می‌کند. این فرایند شامل تعیین مخاطبان هدف، توسعه پیام‌ها و ایجاد و انتشار محتواست.
دوشنبه، 7 اسفند 1402 - 17:21

کتاب «تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی» منتشر شد کتاب «تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی» منتشر شد
کتاب "تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی" نوشته دکتر ولید آلبوناصر، به تازگی توسط انتشارات کارگزار روابط‌عمومی منتشر شد. این کتاب، تحول دیجیتال را در صنعت روابط‌عمومی بررسی می‌کند و تأثیرات آن را بر استراتژی‌ها، ابزارها و تکنیک‌های روابط‌عمومی مورد بحث قرار می‌دهد.
سه شنبه، 7 آذر 1402 - 14:03

سالنامه تخصصی روابط‌عمومی ایران ۱۴۰۲ ویژه «روابط‌عمومی و فرصت‌های هوش مصنوعی مولد» منتشر می‌شود سالنامه تخصصی روابط‌عمومی ایران ۱۴۰۲ ویژه «روابط‌عمومی و فرصت‌های هوش مصنوعی مولد» منتشر می‌شود
این سالنامه تخصصی و نفیس شامل محتوایی ارزشمند از جمله روزنگار و وقایع تاریخی روابط‌عمومی، آموزش‌های بنیـادی و تخصصی فعالیت در روابط‌عمومی به‌ویژه هوش مصنوعی مولد، گاه‌نویسی تاریخ روابط‌عمومی ایران، کتاب‌نگاری روابط‌عمومی ایران و سایر مطالب جذاب و خواندنی مرتبط، جمله‌های کلیدی و راهگشای آن و ده‌ها محتوای ارزشمند دیگر است.
دوشنبه، 30 مرداد 1402 - 08:13

شماره 65 فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی منتشر شد شماره 65 فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی منتشر شد
شماره 65 فصلنامه “کارگزار روابط‌عمومی” ویژه پاییز 1402 به صورت تمام رنگی با موضوع «راهنمای کاربردی نشریه داخلی» به سردبیری مهدی باقریان منتشر شد.
سه شنبه، 7 آذر 1402 - 13:00

معرفی کتاب "تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی" معرفی کتاب "تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی"
کتاب "تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی" در سه گفتار تدوین شده است. گفتار اول به بررسی مفاهیم و چالش‌های تحول دیجیتال می‌پردازد. گفتار دوم به استراتژی‌های تحول دیجیتال می‌پردازد. گفتار سوم به تحول دیجیتال در روابط‌عمومی‌ می‌پردازد.
شنبه، 4 آذر 1402 - 09:57

تحول دیجیتال، راهکارهایی برای بهره‌مندی روابط‌عمومی تحول دیجیتال، راهکارهایی برای بهره‌مندی روابط‌عمومی
تحول دیجیتال یکی از مهم‌ترین تحولات در عصر حاضر است که تأثیرات عمیقی بر کسب‌وکارها و سازمان‌ها داشته است. این تحول، صنعت روابط‌عمومی را نیز بی‌نصیب نگذاشته است و تغییرات زیادی را در این صنعت ایجاد کرده است. من با توجه به اهمیت این موضوع، تصمیم گرفتم کتابی در مورد تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی بنویسم تا به متخصصان روابط‌عمومی کمک کنم تا با این تغییرات آشنا شوند و از آنها بهره‌مند شوند.
چهارشنبه، 8 آذر 1402 - 09:10

کتاب سال روابط‌عمومی‌ ایران منتشر شد کتاب سال روابط‌عمومی‌ ایران منتشر شد
کتاب سال روابط‌عمومی‌ ایران (۱۴۰۱) حاوی مطالب علمی و تحلیلی ومستند نگاری وقایع ورویدادهای روابط‌عمومی در ایران جهان توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ منتشر شد.
پنجشنبه، 2 آذر 1402 - 09:09

کتاب تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی رونمایی شد کتاب تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی رونمایی شد
کتاب «تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی» نوشته ولید آلبوناصر صبح روز چهارشنبه_اول آذر 1402_ با حضور پروفسور باقر ساروخانی پدر علم جامعه‌شناسی ارتباطات ایران، ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی، خسرو رفیعی رییس انجمن روابط‌عمومی ایران و جمعی از مدیران روابط‌عمومی در آیین اختتامیه «هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی» رونمایی شد.
پنجشنبه، 4 آبان 1402 - 17:23

«فصلنامه تخصصی روابط‌عمومی‌های ایران» مجوز انتشار گرفت «فصلنامه تخصصی روابط‌عمومی‌های ایران» مجوز انتشار گرفت
فصلنامه « تخصصی روابط‌عمومی‌‌های ایران » به صاحب امتیازی دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت در آخرین جلسه هیات نظارت بر مطبوعات مجوز انتشار گرفت.
سه شنبه، 30 آبان 1402 - 11:13

رونمایی سه کتاب در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی رونمایی سه کتاب در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
سه عنوان کتاب در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی که روز چهارشنبه اول آذرماه 1402 در سالن همایش‌های فرهنگ و هنر برگزار می‌شود، رونمایی خواهد شد.
شنبه، 27 آبان 1402 - 16:08

نقد کتاب: «مشکل بیل گیتس» نقد کتاب: «مشکل بیل گیتس»
کتاب شواب یک انتقاد تندوتیز از بیل گیتس و بنیاد اوست. او استدلال‌های محکمی ارائه می‌دهد که نشان می‌دهد گیتس و بنیادش اغلب در نحوه خرج‌کردن پول خود دست‌کاری می‌کنند و از روش‌های غیردموکراتیک برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌کنند.
شنبه، 27 آبان 1402 - 09:30

۲۴ آبان روز کتاب و کتاب‌خوانی و نقش روابط‌عمومی ۲۴ آبان روز کتاب و کتاب‌خوانی و نقش روابط‌عمومی
روابط‌عمومی می‌تواند با انجام اقداماتی موثر، نقش مهمی در ترویج و فرهنگ سازی کتابخوانی ایفا کند. این امر می‌تواند به بهبود وضعیت فرهنگی و اجتماعی جامعه کمک کند.
سه شنبه، 23 آبان 1402 - 23:48

سه کتاب جدید در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی رونمایی می‌شود سه کتاب جدید در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی رونمایی می‌شود
در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، سه کتاب جدید روابط‌عمومی توسط انتشارات کارگزار روابط‌عمومی و انجمن متخصصان روابط‌عمومی رونمایی می‌شود.
پنجشنبه، 4 آبان 1402 - 17:09

کتاب «رسانه و سرمایه‌گذاری صنعتی» منتشر شد کتاب «رسانه و سرمایه‌گذاری صنعتی» منتشر شد
کتاب «رسانه و سرمایه‌گذاری صنعتی: تحلیل جامعه‌شناختی جذب سرمایه‌گذار و توسعه ‌بخش خصوصی با تأکید بر نقش رسانه» نوشته صادق دوپیکر و با ویرایش روشنا جهانگیرفام و دانیال ایمانی توسط انتشارات فراهنر منتشر شد.
یکشنبه، 30 مهر 1402 - 13:28

چگونه ناشران سعی می‌کنند دارایی‌های خود را هنگام استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی در فروش پوشش دهند چگونه ناشران سعی می‌کنند دارایی‌های خود را هنگام استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی در فروش پوشش دهند
در مقاله "چگونه ناشران سعی می‌کنند دارایی‌های خود را هنگام استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی در فروش پوشش دهند"، Kayleigh Barber به بررسی چالش‌های امنیتی مربوط به استفاده از فناوری هوش مصنوعی مولد در عملیات فروش ناشران می‌پردازد.
شنبه، 22 مهر 1402 - 17:42

کاربردهای مختلف کتاب‌ها در روابط‌عمومی کاربردهای مختلف کتاب‌ها در روابط‌عمومی
کتاب‌ها منبع ارزشمندی از اطلاعات و دانش هستند. متخصصان روابط‌عمومی می‌توانند از کتاب‌ها برای یادگیری در مورد موضوعات مرتبط با کار خود، مانند صنعت، مخاطبان، و روندهای صنعت استفاده کنند. به عنوان نمونه، یک متخصص روابط‌عمومی که در صنعت فناوری کار می‌کند، می‌تواند از کتاب‌ها برای یادگیری در مورد آخرین روندهای فناوری و نحوه تأثیر آنها بر مخاطبان خود استفاده کند.
سه شنبه، 4 مهر 1402 - 19:51

معرفی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی معرفی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی
کتاب‌های انتشارات کارگزار روابط‌عمومی با بهره‌گیری از دانش و تجربه کارشناسان و متخصصان این حوزه، منبعی ارزشمند برای علاقه‌مندان و فعالان روابط‌عمومی هستند. این کتاب‌ها به مخاطبان کمک می‌کنند تا با مفاهیم، اصول و تکنیک‌های روابط‌عمومی آشنا شوند و مهارت‌های خود را در این زمینه تقویت کنند.
دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 10:19

انتشار شماره 64 فصلنامه “کارگزار روابط‌عمومی” انتشار شماره 64 فصلنامه “کارگزار روابط‌عمومی”
شماره 64 فصلنامه “کارگزار روابط‌عمومی” ویژه بهار 1402 به صورت تمام رنگی با موضوع «ای‌اس‌جی» به سردبیری مهدی باقریان منتشر شد.
یکشنبه، 12 شهریور 1402 - 00:38

چالش‌های صنعت چاپ و نشر در ایران چالش‌های صنعت چاپ و نشر در ایران
صنعت چاپ و نشر ایران در حال حاضر وضعیت مناسبی ندارد. دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد ...
شنبه، 11 شهریور 1402 - 18:23

روزگار تلخ چاپ و نشر روزگار تلخ چاپ و نشر
کافی است نگاهی به جهان پیرامون بیندازیم و ببینیم که صاحبان اصلی موبایل و تلویزیون و رادیو، همچنان به رونق کتاب و روزنامه و مجله چگونه نگاه می‌کنند. نیاز به اندیشیدن و خواندن کمتر از خوردن و آشامیدن نیست؛ جامعه‌ای که نخواند، مرده است.
شنبه، 11 شهریور 1402 - 18:18

 معرفی کتاب: قوانین جدید روابط‌عمومی B2B معرفی کتاب: قوانین جدید روابط‌عمومی B2B
کتاب «قوانین جدید روابط‌عمومی B2B» نوشته‌ی دیوید میرمن اسکات، نویسنده‌ی پرفروش و برنده‌ی جوایز، به‌روزرسانی‌ای بر کتاب پرفروش قبلی او، «روابط‌عمومی B2B» است. این کتاب به‌طور جامع روابط‌عمومی B2B را در دنیای دیجیتال امروز پوشش می‌دهد و به مدیران روابط‌عمومی B2B کمک می‌کند تا استراتژی‌های خود را متناسب با شرایط جدید تنظیم کنند.
سه شنبه، 7 شهریور 1402 - 14:26

کتاب «مدیریت روابط‌عمومی دولتی» منبع ارزشمندی برای متخصصان و مدیران دولتی کتاب «مدیریت روابط‌عمومی دولتی» منبع ارزشمندی برای متخصصان و مدیران دولتی
کتاب «مدیریت روابط‌عمومی دولتی» به صورت جامع و کاربردی نوشته شده است و می‌تواند به متخصصان روابط‌عمومی دولتی کمک کند تا دانش و مهارت‌های خود را در این زمینه بهبود بخشند. همچنین، این کتاب می‌تواند به مدیران دولتی کمک کند تا نقش روابط‌عمومی دولتی را در سازمان خود بهتر درک کنند و از روابط‌عمومی دولتی برای پیشبرد اهداف سازمان خود استفاده کنند.
دوشنبه، 6 شهریور 1402 - 17:14

معرفی کتاب: عکس و کاربرد آن در روابط‌عمومی معرفی کتاب: عکس و کاربرد آن در روابط‌عمومی
عکس یک ابزار قدرتمند در روابط‌عمومی است که می‌تواند برای انتقال پیام‌های سازمانی به مخاطبان هدف استفاده شود. عکس‌ها می‌توانند توجه مخاطبان را جلب کنند، احساسات را برانگیزند و داستان‌هایی را تعریف کنند. آنها همچنین می‌توانند برای ایجاد حس اعتماد و اعتبار برای سازمان استفاده شوند.
سه شنبه، 17 مرداد 1402 - 09:32

معرفی کتاب دوجلدی «مدیریت روابط‌عمومی دولتی» معرفی کتاب دوجلدی «مدیریت روابط‌عمومی دولتی»
این کتاب به معرفی روابط‌عمومی دولتی و تاریخچه آن، اهداف روابط‌عمومی دولتی، انواع روابط‌عمومی دولتی، وظایف و نقش روابط‌عمومی دولتی در جامعه و سازمان‌های دولتی، و استراتژی‌ها و چالش‌های روابط‌عمومی دولتی و سایر مطالب ارزشمند می‌پردازد.
شنبه، 14 مرداد 1402 - 08:03

تریبون ایبوک «روابط‌عمومی مدرن» را منتشر کرد تریبون ایبوک «روابط‌عمومی مدرن» را منتشر کرد
در این کتاب الکترونیکی، درباره تاریخچه روابط‌عمومی مدرن، تفاوت آن با شیوه سنتی و نقشی که در کسب‌وکارهای امروزی ایفا می‌کند، سخن گفته شده است. همچنین یک فصل کامل از آن به استراتژی‌ها و تاکتیک‌های روابط‌عمومی مدرن می‌‌‌پردازد تا نقشه راه مناسبی را برای متخصصان این حوزه فراهم کند و ابزارهایی که یک متخصص روابط‌عمومی در فضای مدرن باید در اختیار داشته باشد را معرفی می‌کند.
سه شنبه، 10 مرداد 1402 - 15:10

گزارشی از کتاب؛ کلماتی که اهمیت دارند گزارشی از کتاب؛ کلماتی که اهمیت دارند
یافته‌ها نشان داد که برجسته‌کردن موضوعاتی و کلماتی توسط رسانه‌های خبری که به نامزدهای انتخاباتی مربوط می‌شد چگونه توانست نتایج را به شکل غیرمنتظره‌ای عوض کند.
دوشنبه، 2 مرداد 1402 - 11:58

رونمایی کتاب‌ «روابط‌عمومی ای‌اس‌جی» از دو نویسنده خوزستانی رونمایی کتاب‌ «روابط‌عمومی ای‌اس‌جی» از دو نویسنده خوزستانی
خواندن این کتاب و آگاهی به نحوه ترسیم ای‌اس‌جی در روابط‌عمومی‌ها و آشنایی با پیامدهای آن در قلمرو محیط‌زیست، مسئولیت‌های اجتماعی و حاکمیتی، برای مخاطبین به‌ویژه فعالان حوزه روابط‌عمومی و مدیران ارشد سازمانی توصیه می‌شود.
چهارشنبه، 28 تیر 1402 - 16:46

کتاب "اصول علمی روزنامه نگاری" منتشر شد کتاب "اصول علمی روزنامه نگاری" منتشر شد
این کتاب در 290 صفحه قطع وزیری در زمینه ی " شیوه های علمی مصاحبه ، اصول خبر نویسی و گزارش نویسی، مبانی ارتباط جمعی، تاریخ روزنامه نگاری ایران، شیوه سوژه یابی خبری، سیاست گذاری خبر و سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران و روزنامه نگاری سایبری" بحث و بررسی دارد.
دوشنبه، 26 تیر 1402 - 14:56

کتاب سال روابط‌عمومی ایران منتشر می‌شود کتاب سال روابط‌عمومی ایران منتشر می‌شود
کتاب سال روابط‌عمومی ایران، حاوی وقایع و رویدادهای علمی و اجرایی روابط‌عمومی‌ در ایران و جهان مربوط به سال 1401 ، توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ و با همکاری اساتید وصاحب نظران روابط‌عمومی‌ و ارتباطات و با حمایت روابط‌عمومی‌ سازمان ها، شرکت ها و دستگاههای اجرایی بزودی منتشر می شود.
سه شنبه، 20 تیر 1402 - 10:38

شماره 130 فصلنامه رسانه منتشر شد شماره 130 فصلنامه رسانه منتشر شد
در این شماره 10 مقاله کاربردی توسط پژوهشگران و نویسندگان عرصه ارتباطات و رسانه ارائه شده است. در زیر عناوین مقالات و موضوعات این شماره از فصلنامه رسانه به همراه شرح مختصری از آنها آورده شده است:
سه شنبه، 30 خرداد 1402 - 07:20

انتشار شماره 64 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" ویژه بهار 1402 انتشار شماره 64 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" ویژه بهار 1402
شماره 64 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" ویژه بهار 1402 به صورت تمام رنگی به سردبیری مهدی باقریان منتشر شد. این شماره از نشریه به دو پرونده «مسئولیت اجتماعی شرکتی» و «ای‌اس‌جی» اختصاص دارد.
پنجشنبه، 25 خرداد 1402 - 08:22

کتاب «روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ای‌اس‌جی» رونمایی شد کتاب «روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ای‌اس‌جی» رونمایی شد
کتاب «روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ای‌اس‌جی» صبح روز چهارشنبه_24 خرداد‌ماه 1402_ با حضور پروفسور ساروخانی پدر علم جامعه‌شناسی ارتباطات ایران، پروفسور سید مهدی الوانی پدر مدیریت دولتی ایران، مهندس ایرج حسابی رییس بنیاد پروفسور حسابی، مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران، خسرو رفیعی رییس انجمن روابط‌عمومی ایران، پروفسور حسام‌الدین بیان و جمعی از مدیران روابط‌عمومی رونمایی شد.
چهارشنبه، 24 خرداد 1402 - 11:38

کتاب «دیجیتال‎‌سازی روابط‌‏عمومی» رونمایی شد کتاب «دیجیتال‎‌سازی روابط‌‏عمومی» رونمایی شد
کتاب «دیجیتال‎‌سازی روابط‌‏عمومی» صبح روز چهارشنبه_24 خرداد‌ماه 1402_ با حضور پروفسور ساروخانی پدر علم جامعه‌شناسی ارتباطات ایران، پروفسور سید مهدی الوانی پدر مدیریت دولتی ایران، مهندس ایرج حسابی رییس بنیاد پروفسور حسابی، مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران، خسرو رفیعی رییس انجمن روابط‌عمومی ایران، پروفسور حسام‌الدین بیان و جمعی از مدیران روابط‌عمومی رونمایی شد.
چهارشنبه، 24 خرداد 1402 - 11:12

دیجیتال‌سازی روابط‌عمومی
شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا) - || در سال‌های اخیر به دلیل توسعه ارتباطات و رسانه‌ها بویژه در حوزه فضای
چهارشنبه، 24 خرداد 1402 - 10:07

دو کتاب «آینده‌پژوهی رسانه» و «ارتباطات استراتژیک و هوش مصنوعی» رونمایی می‌شود دو کتاب «آینده‌پژوهی رسانه» و «ارتباطات استراتژیک و هوش مصنوعی» رونمایی می‌شود
مراسم رونمایی از دو کتاب «آینده‌پژوهی رسانه» نوشته امید جهانشاهی و «ارتباطات استراتژیک و هوش مصنوعی» با ترجمه امیرعلی خلج در قالب یک نشست تخصصی و بررسی این آثار برگزار خواهد شد.
یکشنبه، 21 خرداد 1402 - 17:00

نشست نقد کتاب «هایپررئالیسم از تصویر تا واقعیت» برگزار شد نشست نقد کتاب «هایپررئالیسم از تصویر تا واقعیت» برگزار شد
هایپررئالیسم در تاریخ هنر هیچ‌وقت آن‌قدر پذیرفته نشد و همیشه کاراکتر متمایز خودش را داشته است؛ آن‌چنان موردپسند بازار نبود و در بستر هنری نیز پژوهش‌های عمیقی درباره آن صورت نگرفت. کتاب‌ها و مقالات محدودی درباره هایپررئالیسم وجود دارد و ما تنها مطالبی را از دهه هفتاد میلادی در اختیارداریم اما عمق نظری عمیقی در آن نداریم.
یکشنبه، 14 خرداد 1402 - 14:19

 کتاب «ارتباطات استراتژیک و هوش مصنوعی» منتشر شد کتاب «ارتباطات استراتژیک و هوش مصنوعی» منتشر شد
این اثر با عنوان کامل «ارتباطات استراتژیک و هوش مصنوعی/ روابط‌عمومی مجهز به رابط‌های کاربری هوشمند» تازه‌ترین کتاب انتشارات سیمای شرق در 144 صفحه و قطع وزیری روانه بازار نشر شده است.
پنجشنبه، 11 خرداد 1402 - 12:21

کتاب کاغذی یا دیجیتال کتاب کاغذی یا دیجیتال
دکتر مصطفی ملکیان روز دوم خرداد ۱۴۰۲ در مراسم نکوداشت یکصدمین سالگرد تولد دکتر محمد علی محقق (چهره برجسته علمی و فرهنگی ایران که خدمات گسترده اش در زمینه های گوناگون ادبی، حقوقی و پژوهش های تاریخی؛ به ویژه در مورد نفت برجسته است)، ویژگی های نسل او را برشمرد که یکی از آن ها به شرح زیر است:
چهارشنبه، 10 خرداد 1402 - 19:15

تقویم روز روابط عمومی/ شارا مجوز گرفت تقویم روز روابط عمومی/ شارا مجوز گرفت
در جلسه مورخ بیست و نهم اردیبهشت ۹۳ هیأت نظارت برمطبوعات، با تقاضای صدور مجوز شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی (شارا) مورد بررسی قرار گرفت که طی آن، پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی شارا مجوز انتشار دریافت کرد.
چهارشنبه، 29 اردیبهشت 1395 - 09:30

رونمایی از 4 کتاب‌ تازه انتشارات کارگزار روابط‌عمومی رونمایی از 4 کتاب‌ تازه انتشارات کارگزار روابط‌عمومی
چهار عنوان کتاب تازه انتشارات کارگزار روابط‌عمومی با عنوان‌های «مدل ارتباطات و روابط‌عمومی بین‌المللی»، «روابط‌عمومی ای‌اس‌جی»، «روابط‌عمومی در عصر تحول دیجیتال» و «دیجیتال‌سازی روابط‌عمومی» به‌زودی منتشر می‌شود.
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1402 - 15:15

ماهنامه «پیام روابط‌عمومی» به مدیرمسئولی محمدرضا پارسیان مجوز فعالیت گرفت ماهنامه «پیام روابط‌عمومی» به مدیرمسئولی محمدرضا پارسیان مجوز فعالیت گرفت
در آستانه 27 اردی بهشت روز روابط‌عمومی، ماهنامه «پیام روابط‌عمومی» به مدیر مسئولی محمد رضا پارسیان در جلسه هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز انتشار دریافت کرد.
یکشنبه، 24 اردیبهشت 1402 - 16:20

مدیریت روابط‌عمومی الکترونیکی مدیریت روابط‌عمومی الکترونیکی
این کتاب سعی دارد مروری علمی و کاربردی بر شاخص های هر یک از علوم فناوری اطلاعات و روابط‌عمومی داشته باشد و با تکیه بر هنر مدیریت راه کارهای تلفیق و بهره وری از فناوری اطلاعات در روابط‌عمومی را شناسایی کند.
یکشنبه، 24 اردیبهشت 1402 - 08:52

مدیریت روابط سرمایه‌گذار مدیریت روابط سرمایه‌گذار
روابط سرمایه‌گذار با ارزش بازار یک شرکت ارتباط مستقیمی دارد. هر چه حرفه روابط سرمایه‌گذار در یک شرکت/ سازمان جدی‌تر گرفته شود به همان اندازه ارزش بازار آن شرکت افزایش پیدا کرده و نسبت به سایر شرکت‌ها که در گروه همتا قرار دارد در یک جایگاه و موقعیت بهتری قرار می‌گیرد.
جمعه، 22 اردیبهشت 1402 - 08:22

معرفی کتاب: فرهنگ جامع واژگان روابط‌عمومی معرفی کتاب: فرهنگ جامع واژگان روابط‌عمومی
اصطلاحات این کتاب شامل مواردی است که غالباً توسّط افراد شاغل در روابط‌عمومی در ارتباط با کارهای‏‌شان در حوزه ارتباطات به کار می‌رود. به این ترتیب، کار عملی روابط‌عمومی اکثر اصطلاحات کاری خود را از زمینه‌های ارتباطی اخذ می‌کند در حالی که فنون اطّلاعاتی و بازاریابی به نحوی فزاینده از اهمّیت حیاتی برخوردار می‌شوند. بدین لحاظ، تعجّبی ندارد که مطالعات روابط‌عمومی به نحوی چشمگیر، به جای سایر رشته‌ها مانند بازرگانی یا امور عمومی یا سیاست، در دانشکدۀ ارتباطات قرار گرفته است.
پنجشنبه، 21 اردیبهشت 1402 - 08:08

معرفی کتاب: درآمدی بر شناخت روابط‌عمومی اسلامی معرفی کتاب: درآمدی بر شناخت روابط‌عمومی اسلامی
در این کتاب کوشیده می‌شود ضمن شناخت سمت و سوی نگاه روابط‌عمومی‌های سازمان‌های دولتی تهران دربارۀ وظایف درون و برون سازمانی و پایبندی به ارزش‌های اسلامی در روابط‌عمومی، به تقویت توجه مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی برای ایفای نقشی که به قرار گرفتن روابط‌عمومی در جایگاه مناسب و برای بالا بردن انتظارات از روابط‌عمومی و در راستای آن حمایت هر چه بیشتر از روابط‌عمومی‌ها کمک نماید.
چهارشنبه، 20 اردیبهشت 1402 - 08:57

راهنمای روابط‌عمومی و مهارت‌های ارتباطی (ویژه روسای سازمان‌ها و مدیران عامل شرکت‌‎ها) راهنمای روابط‌عمومی و مهارت‌های ارتباطی (ویژه روسای سازمان‌ها و مدیران عامل شرکت‌‎ها)
موقعیت سازمان و شرکت شما، سیاستگذاری‌‏ها و فعالیت‏‌های ارتباطی آن باید منعکس کننده چیزی باشد که سازمان و شرکت به خاطر آن پا به عرصه حیات گذاشته است. سیاست‌‎گذاری اصلی موسسه باید بر اساس هدف ارتقا و بهبود برداشت مخاطبان از سازمان و شرکت باشد. میزان سرمایه گذاری و به‌کارگیری متخصصان ارشد روابط‌عمومی و آمیزه‌‏ای از مهارت‌های ارتباطی نیز باید در جهت همین هدف باشد.
دوشنبه، 18 اردیبهشت 1402 - 17:01

فنون خبرنویسی و اطلاع‌رسانی در صنعت برق منتشر شد فنون خبرنویسی و اطلاع‌رسانی در صنعت برق منتشر شد
در این اثر برای نخستین بار مباحث مرتبط با خبر، اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی‌ به گونه ای تالیف شده تا برای فعالان حوزه روابط‌عمومی‌ به ویژه در شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو و توانیر مفید واقع گردد.
دوشنبه، 18 اردیبهشت 1402 - 16:14

 روز جهانی کتاب روز جهانی کتاب
۲۳ آوریل، روز جهانی کتاب رویدادی سالانه است که در 23 آوریل جشن گرفته می‌شود. این روز به عنوان روز جهانی کتاب و حق چاپ نیز شناخته می‌شود.
یکشنبه، 3 اردیبهشت 1402 - 14:17

سیزدهمین شماره نشریه راهبرد ارتباطات و روابط عمومی منتشر شد. سیزدهمین شماره نشریه راهبرد ارتباطات و روابط عمومی منتشر شد.
سیزدهمین شماره نشریه راهبرد ارتباطات و روابط عمومی منتشر شد.
شنبه، 2 اردیبهشت 1402 - 02:45

«چت جی‌پی‌تی» نویسنده شد «چت جی‌پی‌تی» نویسنده شد
هوش مصنوعی در حال جولان‌ دادن در همه عرصه‌هاست؛ از پزشکی و زیست‌شناسی گرفته تا کدنویسی بازی‌های کامپیوتری و حتی آشپزی. در همین راستا، سردمدار هوش مصنوعی «چت‌جی‌بی‌تی» این روزها قادر است متون را بفهمد و بر اساس آن پاسخ دهد و متون جدیدی تهیه کند.
دوشنبه، 28 فروردین 1402 - 16:27

مهلت ثبت‌نام ناشران داخلی تمدید شد مهلت ثبت‌نام ناشران داخلی تمدید شد
مهلت ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که از ششم اسفندماه ۱۴۰۱ آغاز شده بود تا یک‌شنبه (۱۴اسفند ماه ۱۴۰۱) ادامه خواهد داشت. ناشران متقاضی حضور در این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به سامانه ketab.ir (http://ketab.ir/) ضوابط و شرایط حضور در این نمایشگاه را مشاهده و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
پنجشنبه، 11 اسفند 1401 - 18:35

شماره 63 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" منتشر شد شماره 63 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" منتشر شد
شماره 63 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" ویژه زمستان 1401 به صورت تمام رنگی با موضوع «تحول دیجیتال در روابط‌عمومی» به سردبیری مهدی باقریان منتشر شد.
پنجشنبه، 4 اسفند 1401 - 10:19

مولتی مدیای نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ‌ایران منتشر شد مولتی مدیای نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ‌ایران منتشر شد
لوح فشرده چندرسانه‌ای این کنفرانس در بردارنده بروشور معرفی کنفرانس، سخنرانان، 12 مقاله برگزیده کنفرانس، فیلم سخنرانی‌ها و پوستر کنفرانس است.
چهارشنبه، 3 اسفند 1401 - 11:31

کتاب «روابط‌عمومی و تحول دیجیتال» منتشر شد کتاب «روابط‌عمومی و تحول دیجیتال» منتشر شد
کتاب «روابط‌عمومی و تحول دیجیتال (مجموعه مقالات نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران)» به‌کوشش: حسن بشیر- مهدی باقریان منتشر ‌شد.
چهارشنبه، 3 اسفند 1401 - 11:00

کتاب «مسئولیت سازمانی» منتشر شد کتاب «مسئولیت سازمانی» منتشر شد
در این کتاب که توسط انتشارات کارگزار روابط‌عمومی‌ منتشر شده است تلاش شده مسئولیت سازمانی، چگونگی ارتباط تنگاتنگ مسئولیت اجتماعی و اخلاق و مزایا و معایب مسئولیت اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
چهارشنبه، 3 اسفند 1401 - 09:04

زادروز کتابخانه سیّار زادروز کتابخانه سیّار
امروز زادروز کتابخانه سیار (بوک موبیل Bookmobile) است که برای نخستین بار در فوریه 1857 در انگلستان بهره برداری از آن آغاز شد.
دوشنبه، 20 بهمن 1393 - 01:33

نسخه جدید سایت شارا - شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی راه‌اندازی می‌شود نسخه جدید سایت شارا - شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی راه‌اندازی می‌شود
در نسخه جدید وب سایت شارا که سال جدید و در «روز روابط‌عمومی» فعال خواهد شد، علاوه بر ایجاد یک بخش هوشمند «تاریخ‌نگاری روابط‌عمومی»، امکانات بهتری با هدف ارایه خدمات و اطلاع‌رسانی بهتر فراهم می‌کند.
دوشنبه، 17 بهمن 1401 - 16:05

دورۀ چهار جلدی «عوامل مؤثر بر اقناع» منتشر شد دورۀ چهار جلدی «عوامل مؤثر بر اقناع» منتشر شد
دورۀ چهار جلدی «عوامل مؤثر بر اقناع؛ ارتباطات و نگرش‌ها در قرن بیست‌ویکم» هم‌راستا با تغییرات سریع دنیای اقناع در قرن بیست‌ویکم، نشان می‌دهد که نظریه‌ها و پژوهش‌ها چگونه به شرح دوران دیجیتال کنونی پرداخته و متناسب با آن هستند و مانند گذشته پیامد‌های اخلاقی و موضوعات مهم زمانۀ فعلی را مورد توجه قرار می‌دهد.
یکشنبه، 9 بهمن 1401 - 14:21

رونمایی و معرفی کتاب فرانگری روابط‌عمومی ها در مدیریت بحران رونمایی و معرفی کتاب فرانگری روابط‌عمومی ها در مدیریت بحران
هرچند دنیای پر سرعت ارتباطات و خبر با خود مشکلاتی را هم به همراه خود به دنیای مجازی آورده است و لیکن در این نوشتار سعی شده است تا ضرورت‌ها را در جهت مدیریت درست بحران با رویکرد توسعه و تحقق اهداف سازمان، کاهش هزینه‌ها، ارتقای بهره‌وری و رضایتمندی کارکنان و مشتریان با بهرمندی از فرانگری روابط‌عمومی مطرح کنیم تا از اندوخته‌های کنونی برای هدایت سازمان به سمت تعالی و تقویت این نگرش فکری استفاده نماییم تا در دنیای حقیقی و مجازی بتوانیم ناخدای خوبی در دریا کبیر رسانه و خبر باشیم و از شایعات و اخبار کذب و بی محتوا و بحران‌های موجود عبور کرده و به سلامت به ساحل آرام برسیم.
سه شنبه، 4 بهمن 1401 - 13:01

انتشار شماره 62 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" ویژه پاییز 1401 انتشار شماره 62 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" ویژه پاییز 1401
این شماره از نشریه به چهار پرونده «روندهای کلیدی نشر»، «روندهای نشر علمی»، «روندهای چاپ دیجیتال» و «روندهای طراحی جلد» اختصاص دارد.
شنبه، 24 دی 1401 - 13:42

کتاب «ارتباطات کرونایی» منتشر شد کتاب «ارتباطات کرونایی» منتشر شد
در این کتاب، طیف وسیعی از الگوها و نمونه‌های ارتباطی کووید-19 را خواهید یافت که توسط نویسنده گردآوری و تالیف شده‌اند و می‌توانید از آنها استفاده کنید.
چهارشنبه، 23 آذر 1401 - 18:21

فناوری و تحول‌ صنعت نشر فناوری و تحول‌ صنعت نشر
سرعت تغییر "فناوری" در "صنعت نشر" چنان سرسام‌آور است که دیگر نمی‌تواند با روش‌های قدیمی به حیات خود ادامه دهد و ناگزیر به تطبیق خود با این شرایط جدید خواهد بود، چراکه این تحولات و شرایط جدید حامل فرصت‌ها و تهدیدهای زیادی است که اگر ناشران نتوانند خود را با این روندهای جدید هماهنگ و سازگار نمایند قطعا در سراشیبی ورشکستگی و سپس سقوط و تباهی قرار می‌گیرند.
جمعه، 5 اسفند 1401 - 17:28

کتاب «ارتباطات کرونایی» رونمایی شد کتاب «ارتباطات کرونایی» رونمایی شد
کتاب «ارتباطات کرونایی» در نه گفتار "ارتباطات"، "مدیریت مسئولیت اجتماعی"، "مدیریت واهمه"، "مدیریت اعتماد"، "مدیریت ارتباطات دیجیتال"، "مدیریت ارتباطات درون‌سازمانی"، "مدیریت روابط رسانه‌ای"، "مدیریت بحران" و "توصیه‌های کاربردی" تدوین و تالیف شده است.
پنجشنبه، 19 آبان 1401 - 12:04

چرا نوشتن کتاب برای هر کارآفرینی ضروری است چرا نوشتن کتاب برای هر کارآفرینی ضروری است
در این رابطه اگرچه در ظاهر عجیب به نظر می رسد، با این حال نوشتن کتاب یکی از این موارد محسوب می شود. درواقع با نگاهی به تمامی کارآفرینان موفق جهان، متوجه این امر خواهید شد که آنها حداقل یک کتاب را منتشر کرده اند و این امر خود دلیل دیگری برای اهمیت این اقدام محسوب می شود که در ادامه دلایل اهمیت پرداختن به این موضوع، بررسی خواهد شد.
پنجشنبه، 4 اسفند 1401 - 13:38

چگونه گفت‌وگوهای دشوار را انجام داد/ بررسی کتاب چگونه گفت‌وگوهای دشوار را انجام داد/ بررسی کتاب
در یک گفت‌وگو کسی به سخنرانی و حرف‌های از بالا به پایین شما علاقه‌ای ندارد. زیرا، حرف‌های یک‌جانبه و خطابه­ای، هر چقدر بلیغ و مبتنی بر شواهد و قوی هم باشد، موثر نیست؛ چرا که مخالف گفت‌وگوی همدلانه است. گفت‌وگو به عنوان امری دوجانبه، باید استوار بر این دیدگاه باشد که «جانب مقابل شریک شماست، نه دشمن‌تان.» برای همین، برای تاثیرگذاری و تغییر ذهنیت‌ها، نیاز به «ایجاد روابط و حفظ دوستی از طریق مهربانی و همدلی، و برخوردی توام با کرامت و احترام با افراد است.»
سه شنبه، 27 اسفند 1398 - 06:02

تاریخچه چاپ در جهان، اختراع کاغذ و به دنبال آن اختراع حروف متحرک تاریخچه چاپ در جهان، اختراع کاغذ و به دنبال آن اختراع حروف متحرک
تاریخچه صنعت چاپ در جهان که شامل اختراع تدریجی کاغذ و حروف چاپی می‌شود برای تمامی مخاطبان بسیار جالب است. این سیر تاریخی و تحول در روند اختراع چاپ به شکل امروزی سبب می‌شود تا نگاه موشکافانه‌تری به ویژگی‌های صنعت چاپ داشته باشیم.
یکشنبه، 24 مهر 1401 - 10:33

5 کتاب آموزشی کسب و کار و کارآفرینی 5 کتاب آموزشی کسب و کار و کارآفرینی
یکی از فواید خواندن کتاب با موضوع کسب و کار این است که باعث می شود جلوی اشتباهات تکراری گرفته شود و در نتیجه کسب و کارهای کمتری با شکست مواجه شوند. تعداد بهترین کتابهای آموزش کسب و کار بسیار زیاد است بنابراین باید از بین آنها به خوبی انتخاب کرد؛ کتاب مناسبی باید انتخاب شود که آموزنده و راه گشا باشد.
یکشنبه، 7 اسفند 1401 - 17:01

روابط‌عمومی‌‌ 1400در شرایط گذار روابط‌عمومی‌‌ 1400در شرایط گذار
سال 1400، برای روابط‌عمومی‌ها از دو منظر، سالی متفاوت بود. از یک سو استقرار دولت جدید و به تبع‌آن تغییر و تحول‌های مدیریتی گسترده مدیران روابط‌عمومی‌ها در اکثر وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی را شاهد بودیم و از طرفی دیگر در این سال با ظهور روندهای جدیدی در عرصه فناوری‌ها و تکنولوژی‌های نوین ارتباطی، پدیده‌ای به عنوان «متاورس» بیش از همه خودنمایی کرد و در این مسیر روابط‌عمومی‌ها را با رویکردهای نوینی در حوزه توسعه ارتباطات دیجیتال روبه‌رو ساخت.
یکشنبه، 14 اسفند 1401 - 16:34

کتاب سال روابط‌عمومی‌ ایران منتشر شد کتاب سال روابط‌عمومی‌ ایران منتشر شد
کتاب سال روابط‌عمومی‌ ایران (1400) حاوی مطالب علمی و تحلیلی وآخرین رویدادهای روابط‌عمومی در ایران و جهان توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ منتشر شد.
یکشنبه، 17 مهر 1401 - 13:10

اوضاع صنعت چاپ و نشر افغانستان اوضاع صنعت چاپ و نشر افغانستان
کتاب‌فروشی نشر واژه یکی از آخرین‌ پایگاه‌های فرهنگی پل‌ سرخ و کابل بود که بسیار کوشید مقاومت کند و پابرجا بماند؛ اما گویا دیگر توانی برایش نمانده و این یعنی برای مملکت توانی نمانده است تا چراغ علم و فرهنگ را در خانه‌ خود روشن نگه دارد.
سه شنبه، 9 اسفند 1401 - 19:10

حکایت راویان عقل در «مدیریت ارتباطات» شماره ١٤٨ حکایت راویان عقل در «مدیریت ارتباطات» شماره ١٤٨
شمارۀ ١٤٨ماهنامۀ مدیریت ارتباطات در پرونده‌ای ویژه به موضوع ارتباطات علم و فناوری پرداخته است. در این شماره مطالب و یادداشت‌های دیگری درباره ادبیات مهاجرت و تاثیر مهاجرت نوبسندگان و روشنفکران بر یک جامعه، آسیب‌شناسی نفوذ سلبریتی‌ها در کلاهبرداری‌های جدید، تحلیلی بر جهان ارتباطی افراد اوتیستیک و ... آورده شده است.
دوشنبه، 4 مهر 1401 - 13:33

کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» منتشر ‌شد کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» منتشر ‌شد
کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» به کوشش حسن بشیر و مهدی باقریان منتشر ‌شد. در این کتاب که توسط انتشارات کارگزار روابط‌عمومی‌ منتشر شده است تلاش شده که نقش روابط‌عمومی‌ها در کنترل و مدیریت بحران مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
شنبه، 2 مهر 1401 - 11:45

شماره 127 فصلنامه رسانه منتشر شد شماره 127 فصلنامه رسانه منتشر شد
در این شماره جدید، 9 مقاله کاربردی توسط پژوهشگران و نویسندگان عرصه ارتباطات و رسانه ارائه شده است که به مسائل و موضوعاتی چون: نقش صدا و سیما در تقویت اعتماد سیاسی، موانع و چالش‌های شکل‌گیری خبرنگاری تحقیقی، ظرفیت های شهروند -گزارشگری، تحلیل حقوقی کالا انگاری شهرت، نشانه شناسی هویت مصرفی در میان کاربران اینستاگرام، ...، و مدیریت کیفیت محتوا درروزنامه های محلی می‌پردازد.
چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 10:32

کتاب «روابط‌عمومی در عصر متاورس» منتشر شد کتاب «روابط‌عمومی در عصر متاورس» منتشر شد
این کتاب شامل دو بخش و هفت فصل با عنوان‌‌های بخش اول: تعریف، ارکان، انواع، ویژگی‌ها، مسایل حقوقی (شامل فصل اول: خاستگاه و تبیین متاورس، فصل دوم: ارکان و فناوری‌های کلیدی برای توسعه متاورس، فصل سوم: ویژگی‌های متاورس، فصل چهارم: انواع و کاربردهای متاورس، فصل پنجم: مسایل حقوقی بالقوه متاورس، فصل ششم: چگونه متاورس را بسازیم، فصل هفتم: نقدها و نگرانی‌ها) و بخش دوم: روابط‌عمومی و متاورس است.
جمعه، 25 شهریور 1401 - 16:15

انتشار ششمین شماره ماهنامه الکترونیکی راهبرد انتشار ششمین شماره ماهنامه الکترونیکی راهبرد
روابط‌عمومی، مجموعــه ای از عملیــات ارتباطــی آگاهانــه مبتنــی بــر برنامــه و تحقیــق اســت کــه بــا اســتفاده از شــیوه های علمــی و هنــری بــه دنبــال ارتبــاط بــا مــردم و اطلاع یابــی از نظــرات آنــان ، تجزیــه و تحلیــل گرایش هــای مخاطبــان و افــکار عمومــی بــه منظــور گفت وگــو بــا ایشــان بــرای رســیدن بــه تفاهــم بــا کاربــرد روش هــا و ابزارهــای ارتباطــی نوشــتاری، گفتــاری، دیــداری و شــنیداری اســت.
دوشنبه، 21 شهریور 1401 - 00:21

۲۰ عنوان کتاب استادان دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی رونمایی شد
با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران مراسم رونمایی از ۲۰ عنوان کتاب استادان دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی برگزار می شود.
دوشنبه، 14 شهریور 1401 - 16:20

فصلنامه مطالعات فرهنگ- ارتباطات موفق به کسب رتبه الف شد فصلنامه مطالعات فرهنگ- ارتباطات موفق به کسب رتبه الف شد
نشریه «مطالعات فرهنگ-ارتباطات»، با صاحب امتیازی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برای سومین سال متوالی، موفق به کسب رتبه الف شد.
یکشنبه، 30 مرداد 1401 - 09:30

کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد
کتاب «روابط‌عمومی متاورس» به کوشش حسن بشیر و مهدی باقریان از سوی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی در 214 صفحه منتشر شد.
پنجشنبه، 8 اردیبهشت 1401 - 17:21

کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد
کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» به کوشش مریم مدیری و حمیدرضا مدیری از سوی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی در 132 صفحه منتشر شد.
شنبه، 11 تیر 1401 - 17:52

کتاب «علوم اعصاب برای ارتباطات سازمانی» وارد بازار نشر شد کتاب «علوم اعصاب برای ارتباطات سازمانی» وارد بازار نشر شد
علم اعصاب ممکن است یک تغییر دهنده بازی برای ارتباطات سازمانی باشد. نوید علوم اعصاب این است که باز شدن انرژی در سازمان ها را تسهیل می کند و به کشفیات جدید در مورد شناخت انسان، تنظیم عاطفی، همکاری و رفتار کمک می کند.
سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 10:05

کتاب «سیاست‌گذاری رسانه‌ای» منتشر شد کتاب «سیاست‌گذاری رسانه‌ای» منتشر شد
کتاب «سیاست‌گذاری رسانه‌ای» نوشته علی حیدری، در 372صفحه و قطع وزیری توسط انتشارات سیمای شرق روانه بازار نشر شد.
یکشنبه، 9 مرداد 1401 - 10:21

کتاب سال روابط‌عمومی ایران بزودی منتشر می‌شود کتاب سال روابط‌عمومی ایران بزودی منتشر می‌شود
این کتاب حاوی آخرین مقالات علمی، ترجمه‌ای، پژوهش،سخنرانی منتخب، مصاحبه و گفتگو با صاحب‌نظران، گزارش‌های تحلیلی، یادداشت‌ها، معرفی کتب و تازه‌های نشر در حوزه روابط‌عمومی و همچنین با نگاهی به مهمترین رویدادهای روابط‌عمومی در ایران و جهان مربوط به دوره زمانی سال 1400 است.
شنبه، 8 مرداد 1401 - 20:11

نقدی بر کتاب تکنیک‌های روابط‌عمومی نقدی بر کتاب تکنیک‌های روابط‌عمومی
نقد این اثر به هیچ نحو نشان‌دهنده ضعف و کاستی‌های یک اثر عالمانه در حوزه روابط‌عمومی نیست، بلکه صرفاً به جهت توجه جدید و طرح آن در رسانه‌های روابط‌عمومی انجام شده است؛ بنابراین امیدوارم که همه کسانی که این متن را مطالعه کردند، کتاب را تهیه کرده و آن را مطالعه کنند.
شنبه، 8 مرداد 1401 - 11:02

دانلود کتاب "هوش انسان در تقابل هوش مصنوعی" دانلود کتاب "هوش انسان در تقابل هوش مصنوعی"
این چالشی است که ما در این کتاب با آن روبرو هستیم ، که خواندن آن نیازی به متخصص علمی بودن ندارد. این فقط یک بررسی دلپذیر از موضوعی است که همه ما درگیر آن هستیم. منابع پیشنهادی اغلب وب‌سایت‌ها یا مجلات معروف می باشند. در آینده نزدیک تحولات بسیاری به وجود خواهد آمد که ارزش دارد از آنچه ممکن است اتفاق بیفتد مطلع شوید. امیدوارم از این کتاب لذت ببرید!
چهارشنبه، 29 تیر 1401 - 10:56

جدیدترین شماره فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" منتشر شد جدیدترین شماره فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" منتشر شد
شماره 61 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" ویژه تابستان 1401 به صورت تمام رنگی به سردبیری مهدی باقریان منتشر شد.
یکشنبه، 26 تیر 1401 - 10:44

رونمایی از دو عنوان کتاب روابط‌عمومی رونمایی از دو عنوان کتاب روابط‌عمومی
آیین رونمایی از دو عنوان کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» و «روابط‌عمومی در عصر متاورس» در سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.
شنبه، 25 تیر 1401 - 14:00

انتشار سومین شماره *نشریه راهبرد ارتباطات و روابط عمومی" انتشار سومین شماره *نشریه راهبرد ارتباطات و روابط عمومی"
در این شماره نشریه راهبرد، مطالبی در خصوص روابط عمومی و متاورس، متاورس شهری و آینده نگاری شهرهای آینده، روابط عمومی دانش بنیان، روابط عمومی استارتاپی، روابط عمومی هوشمند، نقش IT در روابط عمومی، مسئولیت اجتماعی و نقش کلیدی روابط عمومی، روابط عمومی اقتضایی، نقش و جایگاه روابط عمومی در دانشگاه ها، نقش ارتباطات راهبردی در پیشگیری، توسعه و حل معضلات و چالش های اجتماعی، مهندسی مجدد روابط عمومی ها، روابط عمومی با رویکرد توسعه فروش و ... منتشر شده است.
شنبه، 28 خرداد 1401 - 11:11

 کتاب «راز هنر روابط‌ عمومی» در یزد منتشر شد کتاب «راز هنر روابط‌ عمومی» در یزد منتشر شد
این کتاب که به اهتمام «آرزو زینلی» و «امیر ترقی‌نژاد» به زیور طبع آراسته شده، در ۲۰ بخش متفاوت به موضوعات خاص روابط‌عمومی با نگاه کاربردی هنر پرداخته است.
دوشنبه، 23 خرداد 1401 - 14:18

معرفی کتاب/ اصول اجرایی برنامه ریزی بر پایه سناریو در روابط عمومی معرفی کتاب/ اصول اجرایی برنامه ریزی بر پایه سناریو در روابط عمومی
روابط عمومی ساختاری مهم در هر سازمان به شمار می آید که می تواند نقش اساسی در آینده نگری و آینده سازی سازمان داشته باشد. ساخت آینده یک علم و یک هنر اساسی به شمار می آید که متکی به درک و شناخت صحیح از تجربه تاریخی و تحولات جاری است.
دوشنبه، 22 مهر 1398 - 13:26

انتشار شماره 60 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" انتشار شماره 60 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی"
شماره 60 فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" ویژه بهار 1401 به صورت تمام رنگی به سردبیری مهدی باقریان منتشر شد.
یکشنبه، 1 خرداد 1401 - 13:47

ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی
با همکاری روابط‌عمومی سازمان‌های دولتی و خصوصی، کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی راه‌‌اندازی می‌شود. در این کتابخانه همه کتب و مراجع تخصصی روابط‌عمومی برای بهره‌مندی مدیران، استادان و کارشناسان این حوزه آماده می‌شود.
جمعه، 30 اردیبهشت 1401 - 10:52

رونمایی از کتاب "روابط عمومی و رسانه ، دوست یا دشمن" در جشن ملی روز روابط عمومی رونمایی از کتاب "روابط عمومی و رسانه ، دوست یا دشمن" در جشن ملی روز روابط عمومی
در جشن ملی روز روابط عمومی که با حضور اساتید و صاحبنظران ، مدیران و کارشناسان روابط عمومی های کشور در تالاروحدت ۲۷ اردیبهشت۱۴۰۱برگزارشد، از سه کتاب تخصصی ، توسط پروفسور عاملی دبیرشورای عالی انقلاب فرهنگی و مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی از جمله "کتاب روابط عمومی و رسانه، دوست یا دشمن "نوشته موسی الرضا شبرنگی رونمایی شد.
چهارشنبه، 28 اردیبهشت 1401 - 12:26

در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»: کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» رونمایی می‌شود در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»: کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» رونمایی می‌شود
کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» در تاریخ 27 اردیبهشت ماه سال جاری در تالار وحدت رونمایی می‌شود.
پنجشنبه، 15 اردیبهشت 1401 - 10:16

معرفی کتاب: دگرگونی دیجیتال معرفی کتاب: دگرگونی دیجیتال
مطالعه کتاب «دگرگونی دیجیتال» به همه مدیرانی که قصد دارند از قافله شتابان تغییر و تحولات تکنولوژیک عقب نمانند و خود و سازمان‌های تحت رهبری‌شان را به سلامت و با اقتدار به پیش ببرند، توصیه می‌شود.
یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 - 13:04

نشست نقد کتاب «هوش آنی در عصر ارتباطات» فردا برگزار می شود نشست نقد کتاب «هوش آنی در عصر ارتباطات» فردا برگزار می شود
نشست نقد و بررسی کتاب «هوش آنی در عصر ارتباطات» فردا ساعت 10 صبح برگزار می شود.
دوشنبه، 5 اردیبهشت 1401 - 12:51

عرضه چاپ دوم کتاب حمید مولانا درباره تجلی علم ارتباطات در شعر عرضه چاپ دوم کتاب حمید مولانا درباره تجلی علم ارتباطات در شعر
چاپ دوم کتاب «درباره ارتباطات، ارتباطات و تجلی آن در ادبیات و شعر فارسی» تالیف حمید مولانا که ارتباطات و تجلی آن در ادبیات و شعر فارسی است توسط انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.
یکشنبه، 28 فروردین 1401 - 09:50

 فوربس: از یک مجله چاپی تا یک رسانه جهانی فوربس: از یک مجله چاپی تا یک رسانه جهانی
سال ۱۹۱۷، «برتی چارلز فوربس»، مهاجر اسکاتلندی و مقاله‌‌نویس اقتصادی نشریه «هرست» و شریکش «والتر دری»، مدیرکل «مجله وال‌‌استریت» تصمیم گرفتند مجله‌‌ای برای خودشان منتشر کنند. قرار شد پولش را برتی مهیا کند و تخصص در زمینه نشر را، والتر. نام خانوادگی برتی را نیز روی مجله گذاشتند: «فوربس». مجله فوربس در شهر نیویورک کار خود را آغاز کرد. به‌عنوان یک مجله کسب‌‌وکار که هر دو هفته یک بار منتشر می‌شد. والتر، معاون شرکت انتشارات فوربس شد و برتی، دبیر ارشد مجله. او تا زمان مرگش در سال ۱۹۵۴، در همین سِمت کار می‌کرد.
شنبه، 20 فروردین 1401 - 16:01

دانلود کتاب مبانی ارتباط با رسانه‎ دانلود کتاب مبانی ارتباط با رسانه‎
ارتباط منطقی و درست با رسانه‌ها یکی از شاهکلیدهای موفقیت عملکرد سازمان‌ها و روابط عمومی‌هاست، در واقع سازمان و روابط عمومی موفق است که رسانه‌ها را در کنار خود و خبرنگاران را همراه با خود داشته باشد
چهارشنبه، 12 شهریور 1393 - 11:23

معرفی کتاب/ تجدید نظر در اعتبار: چگونه روابط عمومی، از بازاریابی و تبلیغات در رسانه های جدید جهانی پیشی گرفته است معرفی کتاب/ تجدید نظر در اعتبار: چگونه روابط عمومی، از بازاریابی و تبلیغات در رسانه های جدید جهانی پیشی گرفته است
روابط عمومی دیگر تشریفات غیر ضروری نیست. بلکه یک ضرورت استراتژیکی مهم تر از تبلیغات و بازاریابی برای موفقیت در رقابت شما است. این مسئله در مورد اینکه چه شما دارای یک شرکت چند میلیارد دلاری قدیمی یا یک شرکت تازه تاسیس بی پول هستید، صدق می کند.
چهارشنبه، 7 خرداد 1393 - 15:29

استراتژی هایی برای بقا در رسوایی های عصر اینترنت استراتژی هایی برای بقا در رسوایی های عصر اینترنت
اریک دیزنهال این چشم انداز را در کتاب جدیدش ارائه داده است: «تنگ شیشه ای: یک بیانیه برای دفاع از شهرت شکننده در عصر رسوایی های لحظه ای» که توسط تولو منتشر شده است. وی دارای 30 سال تجربه در مدیریت بحران و روابط عمومی است. دیزنهال به این نتیجه می رسد: «این بسیار آسان تر است که آتش یک جنگل را خاموش کنید، تا اینکه بخواهید یک نفر را از رسوایی نجات دهید.»
سه شنبه، 25 آذر 1393 - 15:35

کتاب سال روابط‌عمومی ایران «1400» منتشر می‌شود کتاب سال روابط‌عمومی ایران «1400» منتشر می‌شود
کتاب سال روابط‌عمومی ایران، حاوی وقایع و رویدادهای علمی و اجرایی روابط عمومی در ایران و جهان درسال 1400 ، توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری اساتید وصاحب نظران روابط عمومی و ارتباطات و با حمایت روابط عمومی سازمان ها، شرکت ها و دستگاههای اجرایی بزودی منتشر می شود.
چهارشنبه، 25 اسفند 1400 - 23:30

از فروشگاه کتاب روابط‌عمومی بازدید فرمایید از فروشگاه کتاب روابط‌عمومی بازدید فرمایید
از فروشگاه کتاب روابط‌عمومی بازدید فرمایید:
یکشنبه، 8 اسفند 1400 - 10:14

کتاب «استانداردهای جهانی و حرفه‌ای روابط‌عمومی» رونمایی شد کتاب «استانداردهای جهانی و حرفه‌ای روابط‌عمومی» رونمایی شد
جلد اول کتاب «استانداردهای جهانی و حرفه‌ای روابط‌عمومی» نوشته جمعی از نویسندگان، با همکاری مشترک انجمن متخصصان روابط‌عمومی و موسسه کارگزار روابط‌عمومی و از سوی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی به چاپ رسید.
چهارشنبه، 20 بهمن 1406 - 16:05

59مین شماره فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" منتشر شد 59مین شماره فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" منتشر شد
پنجاه و هشتادمین شماره فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" ویژه زمستان با دو پرونده "روابط‌عمومی متاورس" و "استانداردهای روابط‌عمومی" به صورت تمام رنگی با کاغذ گلاسه به سردبیری مهدی باقریان منتشر شد.
چهارشنبه، 4 اسفند 1400 - 12:49

کتاب «استانداردهای جهانی و حرفه‌ای روابط‌عمومی» منتشر می‌شود کتاب «استانداردهای جهانی و حرفه‌ای روابط‌عمومی» منتشر می‌شود
این کتاب که به محققان و متخصصان روابط‌عمومی کمک می‌کند تا ابعاد گوناگون استانداردهای روابط‌عمومی را به خوبی درک کرده و دریابند استانداردها کمک می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که هر متخصص روابط‌عمومی با پیروی از مجموعه‌ای خاص از قوانین و فرآیندها، وظایف خود را به‌خوبی انجام می‌دهد.
شنبه، 23 بهمن 1400 - 17:10

معرفی کتاب: اصول، فنون و نگرش‌های نوین روابط‌عمومی (جلد دوم) - مجموعه مقالات معرفی کتاب: اصول، فنون و نگرش‌های نوین روابط‌عمومی (جلد دوم) - مجموعه مقالات
با لطف خدای بزرگ، دومین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران در روزهای 24 و 25 آبان‌ماه سال 1384 به همت کارگزار روابط‌عمومی و شرکت مشاوره جهانی هنر هشتم برگزار شد.
شنبه، 16 بهمن 1400 - 01:22

شماره جدید ماهنامه روابط‌عمومی‌ منتشر شد شماره جدید ماهنامه روابط‌عمومی‌ منتشر شد
بیانیه انجمن روابط‌عمومی‌ ایران، انجمن روابط‌عمومی‌ ایران در یک نگاه، سند نظام جامع روابط‌عمومی‌ و ارتباطات ایران و گنجینیه و میراث مکتوب روابط‌عمومی‌ در ایران از جمله مباحث و مقالاتی است که در این شماره منتشر شده است.
یکشنبه، 3 بهمن 1400 - 09:50

کتاب روابط‌عمومی‌ در تئوری و عمل منتشر شد کتاب روابط‌عمومی‌ در تئوری و عمل منتشر شد
کتاب روابط‌عمومی در تئوری و عمل/ یادواره دکتر حمید نطقی پدر روابط‌عمومی‌ ایران به اهتمام جواد قاسمی در 500 جلد توسط نشر تماس منتشر شد.
شنبه، 2 بهمن 1400 - 22:21

راهنمای مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی منتشر شد راهنمای مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی منتشر شد
هدف این راهنما، ارائه یک نقطه شروع مختصر و مفید برای متخصصین روابط‌عمومی که تمایل به درک دامنه و پتانسیل مزایای ابزارها و خدمات مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی دارند، می‌باشد.
شنبه، 21 اسفند 1400 - 17:19

چه فرقی می کند؟ چه فرقی می کند؟
چه فرقی می کند؟
شنبه، 18 دی 1400 - 10:52

معرفی کتاب: دانشنامه علوم ارتباطات، جلد اول (ارتباطات) معرفی کتاب: دانشنامه علوم ارتباطات، جلد اول (ارتباطات)
دایره‌المعارف‌ها، دانشنامه‌ها و نیز واژه‌نامه‌ها از مهمترین متونی هستند که به عنوان «متون مرجع» مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از دلایل اساسی اهمیت آن‌ها، دسترسی آسان افراد به معانی و توضیحات اساسی مربوط به مفاهیم، نظریه‌ها و واژه‌های مختلف مرتبط در علوم گوناگون است.
جمعه، 17 دی 1400 - 12:09

معرفی کتاب: دانشنامه علوم ارتباطات، جلد دوم (روابط‌عمومی) معرفی کتاب: دانشنامه علوم ارتباطات، جلد دوم (روابط‌عمومی)
دایره‌المعارف‌ها، دانشنامه‌ها و نیز واژه‌نامه‌ها از مهمترین متونی هستند که به عنوان «متون مرجع» مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از دلایل اساسی اهمیت آن‌ها، دسترسی آسان افراد به معانی و توضیحات اساسی مربوط به مفاهیم، نظریه‌ها و واژه‌های مختلف مرتبط در علوم گوناگون است.
جمعه، 17 دی 1400 - 09:05

روابط‌عمومی در عصر دیجیتال روابط‌عمومی در عصر دیجیتال
گزارش حاضر به بحث در خصوص استفاده از اینترنت در روابط‌عمومی- نه تبلیغات- می‌پردازد. حتی یک مقوله تجاری کوچک هم نمی‌تواند تنها با کمک تبلیغات موثر باشد. برای نیل به این هدف، راهی بهتر وجود دارد: خلق افسانه از طریق روابط‌عمومی.
پنجشنبه، 16 دی 1400 - 09:32

 عکس و کاربرد آن در روابط‌عمومی عکس و کاربرد آن در روابط‌عمومی
اجزای یک عکس تبلیغاتی برجسته/ کیفیت/ موضوع عکس/ ترکیب/ حرکت/ مقیاس/ زوایای دوربین/ نورپردازی و زمان‌سنجی/ رنگ/ عکاس‌یابی/ قراردادها/ چیدن و روتوش/ روتوش کامپیوتری عکس‌ها/ زیرنویس عکس‌ها/ بسته‌بندی در نشر/ آثار گرافیکی/ نمودارها/ طرح‌ها/ عکس و هنر فایل (پرونده‌سازی)/ خلاصه/ تمرین.
پنجشنبه، 16 دی 1400 - 00:19

فنون روابط عمومی را بخوانید فنون روابط عمومی را بخوانید
کتاب فنون روابط عمومی اثری در شش فصل برآن است تا تصاویری از فنون مختلف در عرصه رسانه ای ، تبلیغاتی و ارتباطات میان فردی به خواننده ارایه کند .
شنبه، 18 مرداد 1393 - 09:48

معرفی کتاب: فنون روابط‌عمومی (ویژه خبرنامه) معرفی کتاب: فنون روابط‌عمومی (ویژه خبرنامه)
منابع انسانی به عنوان یکی از ارکان اصلی سرمایه‌ای در ایجاد، شکل‌گیری و توسعه هر سازمان محسوب می‌گردد. نقش کلیدی سرمایه انسانی در تحقق اهداف، برنامه‌ها و سیاست‌های کمی و کیفی و دوام و بقای هر سازمان امری کاملا محسوس و انکارناپذیر است.
دوشنبه، 13 دی 1400 - 08:02

معرفی کتاب: کاربرد فنون رسانه‌ای در روابط‌عمومی معرفی کتاب: کاربرد فنون رسانه‌ای در روابط‌عمومی
در این مجموعه تلاش شده تا حد امکان از مباحث حاشیه‌ای، نظری و تئوری‌پردازی فاصله گرفته و بتواند مهمترین و کاربردی‌ترین اصول و فنون رسانه‌ای موردنیاز روابط‌عمومی‌ها را به شکل عینی تبیین و فرایند آن را تشریح کند. این کتاب به نوعی ادامه و تکمیل‌کننده مباحث اولین و دومین کتاب این‌جانب تحت عنوان «گزارش‌نویسی برای روابط‌عمومی» و «ارتباطات رسانه‌ای در روابط‌عمومی» است که در سال‌های 79 و 81 انتشار یافته و با توصیه و راهنمایی دوستان، همکاران و علاقمندان به این حوزه تکمیل، تهیه و تدوین شده است.
یکشنبه، 12 دی 1400 - 19:42

معرفی کتاب: مدیریت بحران معرفی کتاب: مدیریت بحران
زمانی که کتابی را در دست می‌گیریم و می‌خوانیم در حقیقت به حرف‌های یک دوست گوش فرا می‌دهیم. در زندگی روزمره، معمولا برای حرف‌هایی گوش شنوا وجود دارد که تازه باشند و به قول معروف بتوانیم آن‌ها را در عمل به کار ببریم. کتابی که بتواند به طور مفید و مختصر ما را با آن‌چه به کارمان می‌آید آشنا کند، دوست خوبی است که همنشینی با او را قدر خواهیم دانست.
یکشنبه، 12 دی 1400 - 14:36

معرفی کتاب: مدیریت تشریفات معرفی کتاب: مدیریت تشریفات
این کتاب به مدیریت انواع مراسم همچون نشست‌ها، گردهمایی‌ها، نمایشگاه‌ها و بازدیدها اشاره می‌کند و ما مدیریت این‌گونه مراسم را در روابط‌عمومی «مدیریت تشریفات» می‌گوییم.
یکشنبه، 12 دی 1400 - 01:27

معرفی کتاب: CSR و چالش های حسابداری مدیریت در زمان بحران های جهانی معرفی کتاب: CSR و چالش های حسابداری مدیریت در زمان بحران های جهانی
مدیریت عملکرد پایدار یکی از پدیده هایی است که فضای کسب و کار کنونی و به ویژه شرکت های مدیریتی با آن مواجه است. تمرکز مدیریت بر سودآوری هدف اصلی هر شرکتی است، اما باید پایداری جنبه های اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی را نیز در نظر بگیرد.
جمعه، 10 دی 1400 - 09:22

معرفی کتاب: رهبری در پایداری معرفی کتاب: رهبری در پایداری
وقتی در مورد رهبری پایداری و پایداری صحبت می کنیم، این کار را به عنوان شرکت کنندگان در دنیایی انجام می دهیم که در تلاش برای حفظ آن هستیم.
پنجشنبه، 9 دی 1400 - 13:19

انتشارات کارگزار روابط‌عمومی منتشر می‌کند: "فناوری، داده و تحلیل روابط‌عمومی" انتشارات کارگزار روابط‌عمومی منتشر می‌کند: "فناوری، داده و تحلیل روابط‌عمومی"
کتاب «فناوری، داده و تحلیل روابط‌عمومی» به کارشناسان ارتباطات کمک می‎‌کند تا فناوری‎‌ها، داده‎‌ها و تحلیل‎‌های عملیاتی موجود را درک کنند و راه‌کارهای موفقیت خود را به اشتراک بگذارند تا شاهد پیشرفت تدریجی در عملکرد روابط‌عمومی باشیم.
چهارشنبه، 4 اسفند 1400 - 21:53

کتاب "فراگشت فلسفه ارتباطات" منتشر شد کتاب "فراگشت فلسفه ارتباطات" منتشر شد
بیش از ۲۳ نویسنده و محقق برجسته ارتباطات و روابط‌عمومی با ارزیابی روشمند یا با نظرسنجی‌های جامع، روی‌هم‌رفته یک رویکرد جهانی و علمی منحصربه‌فرد از نقش و کارکرد ارتباطات و روابط‌عمومی در دوران بیماری همه‌گیر کووید-۱۹به استادان، دانشجویان و سایر علاقمندان این حوزه ارائه می‌کنند.
شنبه، 4 دی 1400 - 09:06

آیین رونمایی کتاب "انقلاب جهانی روابط عمومی" برگزار شد آیین رونمایی کتاب "انقلاب جهانی روابط عمومی" برگزار شد
آیین رونمایی و جشن امضای کتاب «انقلاب جهانی روابط‌عمومی» نوشته ماکسیم بهار نویسنده بلغاری و ترجمه مینا نظری با حضور اساتید و صاحب نظران حوزه روابط عمومی به همت اداره روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران برگزار شد.
جمعه، 3 دی 1400 - 23:40

دانلود شماره جدید فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" دانلود شماره جدید فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی"
58امین شماره فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" با سه پرونده "نسل چهارم روابط‌عمومی"، "انتشارات" و "الگوهای تاثیرگذار روابط‌عمومی در سال 2021" منتشر شد.
چهارشنبه، 17 آذر 1400 - 16:19

محتوا ستاره درخشان کهکشان نشر محتوا ستاره درخشان کهکشان نشر
در هر نوع از قالب نشر، طلایه‌داران انتشار پیام و موفق‌ترین‌ها، تولیدکنندگان حرفه‌ای پیام هستند و در این میان کارگزاران روابط‌عمومی سنگین‌ترین وظایف را برعهده دارند تا بتوانند در جهان چندین صدایی، صدای سازمان را به گوش خلق برسانند.
یکشنبه، 14 آذر 1400 - 08:02

همزمان‌سازی انواع نشر و توسعه فرایند اطلاع‌رسانی سازمانی همزمان‌سازی انواع نشر و توسعه فرایند اطلاع‌رسانی سازمانی
یکی از مهمترین کارکردهای انتشارت در روابط‌عمومی‌ها در راستای ارتقای آگاهی مخاطبان درون و بیرون سازمان در رابطه به فعالیت‌ها و اقداماتی است که سازمان انجام می‌دهد.
شنبه، 13 آذر 1400 - 09:02

انتشارات، مستندسازی کارنامه سازمان انتشارات، مستندسازی کارنامه سازمان
ازطریق فعالیت‌ها و تولیدات انتشاراتی سازمان است که می‌توان بر اساس آن قضاوت کرد که یک سازمان تا چه میزان در اجرای فعالیت‌ها وبرنامه‌های خود موفق عمل کرده و بر اساس یک برنامه پیش‌بینی شده حرکت داشته است
پنجشنبه، 11 آذر 1400 - 08:07

نشر اجتماعی و موبایلی، اولویت امروز روابط‌عمومی‌ها نشر اجتماعی و موبایلی، اولویت امروز روابط‌عمومی‌ها
در واقع نشراجتماعی به انتشار محتوا در فضای شبکه و رسانه‌های اجتماعی اشاره دارد. انتشار محتوا در وبلاگ، ویکی، میکروبلاگی مانند توییتر و پلتفرم‌های دیگری همچون یوتیوب، اینستاگرام و... همه جزئی از نشر اجتماعی هستند.
چهارشنبه، 10 آذر 1400 - 09:09

نشر، وظیفه ذاتی روابط‌عمومی‌هاست نشر، وظیفه ذاتی روابط‌عمومی‌هاست
روابط‌عمومی‌ها در دوران مختلف فرازو فرودهای زیادی را درکشور تجربه کرده‌اند و افراط و تفریط‌هایی را طی سال‌های مختلف در این عرصه شاهد بودیم و موضوع ماهیت نشر تحت الشعاع ابزارهای ارتباطی قرار گرفته است.
سه شنبه، 9 آذر 1400 - 08:03

انتشارات، نمایانگر فرهنگ مکتوب انتشارات، نمایانگر فرهنگ مکتوب
ارائه الگوهای جدید با رویکردهای آموزشی در هر دوره از جشنواره به خوبی دیده می‌شود خصوصاً در حوزه مجازی، تولید گونه‌های مختلف نشر شدت گرفت و همین امر به علاوه‌ی سرعت انتشار و کاهش هزینه‌ها، به تسهیل روابط کمک بسیاری کرد. همچنین بر سرعت ارائه خدمات افزود و موجب تنوع و کیفیت حوزه نشر شد.
دوشنبه، 8 آذر 1400 - 01:07

اهمیت سواد رسانه‌ای در انتشارات اهمیت سواد رسانه‌ای در انتشارات
امروز سواد رسانه‌ای و تولید محتوای خلاقانه و مورد نیاز مخاطبان توسط روابط‌عمومی‌ نقش مهمی در برندینگ سازمان و ایجاد شناخت برای مدیران ارشد و ایجاد تعامل میان سازمان و مخاطب از طریق رسانه برعهده دارد.
دوشنبه، 8 آذر 1400 - 01:08

کتاب: راهنمای نگارش و ویرایش صفحات وب کتاب: راهنمای نگارش و ویرایش صفحات وب
خواندن از روی صفحه نمایش کامپیوتر حدود 25درصد آهسته‌تر از خواندن از روی متون چاپی صورت می‌گیرد و معمولا می‌توان گفت که خوانندگان، این نوع متن‌های آنلاین را ناخوشایند می‌دانند. مطالعات نشان داده‌اند که مردم کمتر به خواندن یک قطعه طولانی از متن در یک صفحه وب نسبت به آن‌چه در فرمت چاپ شده می‌خوانند، علاقه نشان می‌دهند. خب، پس مردم چگونه وب‌سایت‌ها را می‌خوانند؟
شنبه، 6 آذر 1400 - 11:11

کتاب: خبرنگاری دو کتاب: خبرنگاری دو
بیش‌تر آن‌چه می‌بایست برای اشتغال در حرفه خبرنگاری در قرن بیستم می‌دانستم را در دبیرستان آموختم. مطالبی که امروز نیز مفید هستند: تایپ ده‌انگشتی، نوشتن یک جمله ساده خبری، احترام گذاشتن به روش‌های علمی و اصلاحات قانون اساسی آمریکا.
جمعه، 5 آذر 1400 - 11:08

 کتاب: مسئولیت اجتماعی از زاویه روابط‌‎عمومی کتاب: مسئولیت اجتماعی از زاویه روابط‌‎عمومی
این کتاب به بررسی روندها و الگوهایی در روابط‌عمومی در مورد مسئولیت اجتماعی شرکتی (CRS) می‌پردازد وضعیت فعلی نشان می‌دهد که استادان و صاحب‌نظران روابط‌عمومی رویکرد خود را نسبت به مسئولیت اجتماعی از یک فعالیت صرفا مربوط به مدیریت ارتباطات گسترش داده‌اند. همچنان که کلارک (2000) می‌گوید؛ مسئولیت اجتماعی به شکل یک عملکرد مدیریت مشارکتی و مجموعه‌ای از مدیریت روابط در اندیشه روابط‌عمومی درآمده است.
پنجشنبه، 4 آذر 1400 - 11:04

کتاب: روابط‌عمومی و فنون جدید تبلیغات کتاب: روابط‌عمومی و فنون جدید تبلیغات
فصل اول شامل مفاهیم و کلیات درباره تبلیغات، انواع مخاطبان، اهمیت، ویژگی‌ها، هدف‌گذاری، مخاطب‌شناسی و اثربخشی تبلیغات است.
چهارشنبه، 3 آذر 1400 - 11:00

کتاب: روابط‌عمومی اینترنتی کتاب: روابط‌عمومی اینترنتی
«سئو پی آر» عرصه جدید حضور قدرتمند سایت‌ها در فضای وب است و این کتاب تلاش می‌کند زمینه‌های این دانش را با بیانی داستانی برای متخصصان سئو، روابط‌عمومی و همه کسانی‌که می‌خواهند حضوری قدرتمند در فضای وب داشته باشند، معرفی کند. بدیهی است که به دنبال تازگی موضوع و تغییرات سریع تکنولوژی، احتمال وجود نقایصی در این کتاب وجود دارد و امیدوارم که متخصصان و صاحب‌نظران مرا از نظرات خودشان محروم نکنند.
چهارشنبه، 3 آذر 1400 - 00:48

کتابخانه اا "اصول و فنون گویندگی، مجری‌‏گری، سخنوری و فن‏ بیان" منتشر شد کتابخانه اا "اصول و فنون گویندگی، مجری‌‏گری، سخنوری و فن‏ بیان" منتشر شد
برخی دغدغه‌ها باعث شد تا نویسندگان با توجه به تجربیات و یافته‌های خود، دست به تالیف و گردآوری این کتاب بزنند. در حقیقت ما یک خانواده‌ای هستیم که تمرکز زیادی بر موضوع فن‌بیان و سخنوری و مجری‌گری و گویندگی داشته و داریم.
سه شنبه، 2 آذر 1400 - 08:29

کتاب: مدیریت شهرت و اعتبار کتاب: مدیریت شهرت و اعتبار
کتاب "مدیریت شهرت و اعتبار" بر آن است ضمن آشنایی خوانندگان محترم با تعاریف شهرت و اعتبار و عوامل موثر در ایجاد و شکل‌گیری شهرت و تبیین سطوح اعتبار و اعتماد در سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات، تکنیک‌های لازم را برای کسب خوش‌نامی و اعتبار تشریح نماید.
دوشنبه، 1 آذر 1400 - 13:13

کتاب: روابط‌عمومی یکپارچه کتاب: روابط‌عمومی یکپارچه
کتاب «روابط‌عمومی یکپارچه» بر هماهنگ‌سازی فعالیت‌های ارتباطی سازمان متمرکز است. شیوه‌های کارآمدتر ساختن پیام‌رسانی و ایجاد هماهنگی میان پیام‌ها و اقدامات سازمان‌ها که قاعدتا سبب تقویت حرفه روابط‌عمومی نیز می‌شود، در این کتاب مورد بررسی قرار می‌گیرد.
شنبه، 29 آبان 1400 - 22:21

کتاب: مدیریت تشریفات کتاب: مدیریت تشریفات
این کتاب به مدیریت انواع مراسم همچون نشست‌ها، گردهمایی‌ها، نمایشگاه‌ها و بازدیدها اشاره می‌کند و ما مدیریت اینگونه مراسم را در روابط‌عمومی «مدیریت تشریفات» می‌گوییم.
سه شنبه، 25 آبان 1400 - 02:28

کتاب: مدیریت نمایشگاه کتاب: مدیریت نمایشگاه
در این کتاب، خطوط کلی پیشینه توسعه و پیشرفت نمایشگاه بازرگانی از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفته و به اهمیت، ماهیت، اثرات و مولفه‌های موثر بر رشد صنعت نمایشگاهی اشاره شده است.
سه شنبه، 25 آبان 1400 - 02:21

4 کتابی که هر متخصص روابط‌عمومی‌ باید بخواند 4 کتابی که هر متخصص روابط‌عمومی‌ باید بخواند
دیوید میرمن اسکات در این کتاب خود نحوه‌ بهره‌گیری از پتانسیل ارتباطات آنلاین را نشان می‎ دهد، ازجمله اینکه چطور گفتگوی مستقیمی با مشتریان یا سرویس‌گیرندگان داشته باشید و روابط بلندمدتی با آن‎ها برقرار کنید تا کمپانی‌تان به موفقیت برسد.
یکشنبه، 23 آبان 1400 - 14:17

روابط‌عمومی الکترونیک- ویژه روابط‌عمومی اسلامی روابط‌عمومی الکترونیک- ویژه روابط‌عمومی اسلامی
روابط‌عمومی الکترونیک- ویژه روابط‌عمومی اسلامی
سه شنبه، 18 آبان 1400 - 18:41

روابط‌عمومی الکترونیک- ویژه روابط ‌رسانه‌‌ای روابط‌عمومی الکترونیک- ویژه روابط ‌رسانه‌‌ای
روابط‌عمومی الکترونیک- ویژه روابط ‌رسانه‌‌ای
سه شنبه، 18 آبان 1400 - 18:32

صدوسی‌و‌هفتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد صدوسی‌و‌هفتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد
شماره صدوسی‌و‌هفتم این ماهنامه ویژه مهرماه منتشر شد و به‌صورت فیزیکی و دیجیتال در دسترس مخاطبان است. در شماره جدید، مطالبی درباره روابط‌عمومی ورسانه‌های جدید تعاملی، تاثیر اخبار بر روان کودکان، برند شخصی احصایی و... آورده شده است.
سه شنبه، 27 مهر 1400 - 14:19

طرز رفتار و سلو/ اخلاق و تربیت مقدم بر علم و دانش طرز رفتار و سلو/ اخلاق و تربیت مقدم بر علم و دانش
علم بدون تربیت و بدون اخلاق برای استقلال و ترقی یک ملتی کافی نیست، بلکه خطرناک است. خلاصه، موضوع تربیت در حفظ قومیت، استقلال و اخلاق افراد مدخلیت زیاد دارد. پیشرفت و عظمت روح و جسم منوط به تربیت است و تاثیر زیادی از خانه های کوچک به خانه بزرگ کشور عاید می شود.
پنجشنبه، 18 مهر 1398 - 20:51

 کتاب دستورالعمل قطعی برای اهداف و نتایج کلیدی OKRs به چاپ دوم رسید کتاب دستورالعمل قطعی برای اهداف و نتایج کلیدی OKRs به چاپ دوم رسید
این کتاب اصول مقدماتی در مورد چگونگی کمک OKRها به سازمان‌ها برای بهبود عملکرد، به دست آوردن سطح بالاتری از بهره‌وری و وضوح سازمانی، و در نهایت کسب موفقیت با نتایج بهتر را توضیح می دهد. هدف ما در این کتاب این است که شما را به درک درستی از OKRها قبل از شروع کار با آنها برسانیم..
یکشنبه، 29 تیر 1399 - 15:17

کتاب: روابط عمومی در عصر هوش مصنوعی کتاب: روابط عمومی در عصر هوش مصنوعی
کتاب روابط عمومی در عصر وابط عمومی در عصر هوش مصنوعی به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر ‌شد. این کتاب که مجموعه هفت مقاله علمی می باشد بکوشش مهدی و حنانه باقریان راهی بازار نشر ‌شد.
چهارشنبه، 24 مهر 1398 - 00:43

کتاب برگزیده روابط‌‏عمومی 2019 کتاب برگزیده روابط‌‏عمومی 2019
کتاب "روابط‌‏عمومی 8 ثانیه‌‍‌ای" (برای موفقیت بی نهایت در رسانه ها به داستان تان انرژی بدهید!) اثر برگزیدۀ فستیوال کتاب ۲۰۱۹ آمریکا در زمینۀ ارتباطات، روابط‌عمومی و تبلیغات تالیف لیز اچ. کلی است و ترجمه این کتاب ارزشمند را محسن داوری انجام داده است.
یکشنبه، 13 تیر 1400 - 13:07

کتاب: رویکردهای نوین کاربردی خلاقیت در روابط‌عمومی کتاب: رویکردهای نوین کاربردی خلاقیت در روابط‌عمومی
کتاب "رویکردهای نوین کاربردی خلاقیت در روابط‌عمومی" به کوشش حسن بشیر و مهدی باقریان در 234 صفحه توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
سه شنبه، 18 دی 1397 - 08:05

کتاب "روابط عمومی سازمانی" منتشر شد کتاب "روابط عمومی سازمانی" منتشر شد
کتاب روابط عمومی سازمانی تالیف پاول وینر به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد. به گزارش روابط عمومی انتشارات کارگزار روابط عمومی، این کتاب در شش فصل، نقش روابط عمومی، ساختار سازمانی، مسایل مربوط به نقش، فرهنگ سازمانی و فرد در روابط عمومی، عملکرد و کامیابی و ناکامی در روابط عمومی منتشر شده است.
یکشنبه، 21 مهر 1398 - 18:54

کتاب: مهارتهای ارتباطی موثر کتاب: مهارتهای ارتباطی موثر
کتاب "مهارتهای ارتباطی موثر" تالیف مهدی باقریان توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد. این کتاب در 100 صفحه تالیف شده و در خصوص توسعه مهارتهای حرفه ای، توصیه ها و مطالب کاربردی ارزشمندی ارایه می کند.
چهارشنبه، 14 شهریور 1397 - 08:49

کتاب "رسانه اجتماعی" منتشر شد کتاب "رسانه اجتماعی" منتشر شد
این کتاب در دو فصل و هشت گفتار منتشر شده و نمای کاملی از نحوه مشرکت در رسانه های اجتماعی، چالش های رسانه های اجتماعی و فنون رسانه های اجتماعی ارایه می دهد.
سه شنبه، 11 مهر 1396 - 15:06

شماره صدوسی‌ وششم «مدیریت ارتباطات» منتشر شد شماره صدوسی‌ وششم «مدیریت ارتباطات» منتشر شد
شماره جدید ماهنامه مدیریت ارتباطات، با بررسی پرونده ویژه «ِاسلَکتیویسم» که مبارزه زیر پتو ترجمه شده به روزگاری پرداخته که کاربران فضای مجازی را ابزاری برای رساندن صدای اعتراض خود ‌می‌دانند.
دوشنبه، 29 شهریور 1400 - 12:46

کتاب "مسئولیت اجتماعی در عصر کرونا" منتشر شد کتاب "مسئولیت اجتماعی در عصر کرونا" منتشر شد
کتاب "مسئولیت اجتماعی در عصر کرونا" به‌اهتمام مهدی باقریان و به همت انتشارات کارگزار روابط‌عمومی در 138 صفحه منتشر شد.
چهارشنبه، 29 بهمن 1399 - 11:56

کتاب: پنج گفتار مدیریت محتـوا کتاب: پنج گفتار مدیریت محتـوا
کتاب «پنج گفتار مدیریت محتـوا» در قطع وزیری، تهیه و تنظیم اسماعیل کریمیان کاکلکی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی انتشار یافت.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 12:05

کتاب: مقررات روابط عمومی کتاب: مقررات روابط عمومی
کتاب "مقررات روابط عمومی" که به همت مهدی باقریان در 192 صفحه قطع وزیری تالیف و تدوین شده است توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
یکشنبه، 4 تیر 1396 - 12:02

انتشار کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور انتشار کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور
کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور تالیف مهدی باقریان از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.
جمعه، 7 مهر 1391 - 22:30

پنج فصل "فنون روابط عمومی" در یک کتاب خواندنی! پنج فصل "فنون روابط عمومی" در یک کتاب خواندنی!
نکته جالب این که نویسنده در پیشگفتار کتاب اشاره کرده است،آن چه در کتاب ذکر شده است هیج کدام نقطه پایان یک فن خاص نیست و می تواند با توجه به مقتضایات و شرایط روز جایگاه خاص خود را داشته باشد، اما به عنوان محورهایی که از تجارب و دانش این حوزه برخواسته است، قابل استفاده است و در عین حال نویسنده این آمادگی را دارد تا در صورت نیاز به حرف خواننده و مخاطب خود گوش بسپارد و آن را اصلاح و یا تکمیل کند.
پنجشنبه، 21 خرداد 1394 - 17:02

فصلنامه پژوهش های نوین در علوم ارتباطات مجوز چاپ گرفت فصلنامه پژوهش های نوین در علوم ارتباطات مجوز چاپ گرفت
این فصلنامه علمی تخصصی به آدرس www.ir-cs.ir در حوزه‌های مختلف ارتباطات اجتماعی، ارتباطات اقتصادی، ارتباطات و سلامت، ارتباطات سیاسی و بین‌الملل، ارتباطات با صنعت و تجارت، ارتباطات و شبکه دانش بنیان، شبکه‌های مجازی، هوشمند سازی، روابط‌عمومی و تمامی حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی کشور آمادگی پذیرش مقاله در کلیه سطوح مدیران کارشناسان و دانشجویان محترم را دارد.
شنبه، 20 شهریور 1400 - 14:01

انتشار نخستین کتاب «روابط عمومی اسلامی» در ایران انتشار نخستین کتاب «روابط عمومی اسلامی» در ایران
کتاب «روابط عمومی اسلامی»، بکوشش حسن بشیر و مهدی باقریان توسط انتشارات «کارگزار روابط عمومی» منتشر ‌شد. در این اثر ، 21 مقاله تخصصی ارایه شده در نخستین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی در قالب کتاب عرضه شده است.
پنجشنبه، 10 مهر 1393 - 22:49

معرفی کتاب: باور کن که، روابط عمومی مرده است معرفی کتاب: باور کن که، روابط عمومی مرده است
کتاب "باور کن که، روابط عمومی مرده است" تالیف رابرت فیلیپس از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
یکشنبه، 13 اسفند 1396 - 01:44

کتاب روابط عمومی دولتی؛ منشوری چند وجهی برای تفکر و عمل کتاب روابط عمومی دولتی؛ منشوری چند وجهی برای تفکر و عمل
قدمت دولت به میزان روابط عمومی است یا آن که روابط عمومی به اندازه دولت ها قدیمی است. برای آن که دولتی باشد، باید جامعه وجود داشته باشد. برای موجودیت جامعه، مردم باید به حداقلی از توافق دست یابند، و این معمولا از طریق ارتباط بین اشخاص و گروه ها حاصل می شود. رسیدن به توافق مستلزم چیزی بیش از عمل ساده مبادله اطلاعات است. این امر نیاز به عنصر قوی ترغیب و مشارکت از سوی همه طرف های دخیل دارد. ترغیب به صورت قوه محرکه روابط عمومی مشاهده می شود.
دوشنبه، 28 اردیبهشت 1394 - 11:30

کتاب مدیریت روابط عمومی دولتی کتاب مدیریت روابط عمومی دولتی
کتاب مدیریت روابط ‏عمومی دولتی تالیف مهدی باقریان، هادی کمرئی و محد حمدان بن حاجی عدنان در دو جلد در 930 صفحه از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شد.
دوشنبه، 17 تیر 1398 - 23:12

مدیریت گردهمایی به چاپ سوم رسید مدیریت گردهمایی به چاپ سوم رسید
مدیریت گردهمایی (اصول و فنون برگزاری گردهمایی‎) تالیف مهدی باقریان با ویرایش جدید در 634 صفحه توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
سه شنبه، 5 بهمن 1400 - 11:56

ارتباطات و آینده جهان ارتباطات و آینده جهان
پس اگر می‌خواهید وارد دنیای جدید شوید؛ ایده‌ی شما باید با موبایل ارتباط داشته باشد؛ در غیر اینصورت، باید آنرا فراموش کنید، زیرا ایده‌هایی که برای قرن ۲۰؛ طراحی شدند؛ در قرن ۲۱ محکوم به شکست خواهند بود.
یکشنبه، 10 مرداد 1400 - 19:55

کتاب مدیریت و ارتباطات بحران منتشر شد کتاب مدیریت و ارتباطات بحران منتشر شد
مدیریت بحران، یکی از بخش‌‏‎های حیاتی سازمان است. نقصان‌های این بخش می‌تواند موجب بروز آسیب‌‎‏های جدی برای ذی‌نفعان، ضرر سازمان یا حتی از بین رفتن آن شود. متخصصان روابط‌عمومی، از اجزای اساسی تیم‌‎های مدیریت بحران هستند. بنابراین گردآوری مجموعه‌ای از بهترین رویکردها و دروس برگرفته از علم مدیریت بحران، می‎‌تواند یک منبع بسیار مفید برای متخصصان روابط‌عمومی باشد.
دوشنبه، 21 تیر 1400 - 12:09

رونمایی از کتاب «روابط عمومی حرفه ای و تحقیقات کاربردی» رونمایی از کتاب «روابط عمومی حرفه ای و تحقیقات کاربردی»
با حضور پیشکسوتان و اعضاء هیأت مدیره انجمن روابط عمومی ایران و انجمن علمی پژوهش های هنری ایران، از کتاب «روابط عمومی حرفه ای و تحقیقات کاریردی» رونمایی شد.
سه شنبه، 15 تیر 1400 - 19:28

 کتاب "نحوه‌ نگارش یک برنامه‎ روابط‌عمومی" منتشر شد کتاب "نحوه‌ نگارش یک برنامه‎ روابط‌عمومی" منتشر شد
نخستین کتاب الکترونیکی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی با عنوان "نحوه‌ نگارش یک برنامه‎ روابط‌عمومی (یک راهنمای جامع)" در 48 صفحه قطع رقعی منتشر شد.
یکشنبه، 7 اردیبهشت 1399 - 12:55

دانلود 57امین شماره مجله کارگزار روابط‌عمومی دانلود 57امین شماره مجله کارگزار روابط‌عمومی
"داستان‌سرایی، فرایندها و کاربردها"، "قدرت داستان‌گویی و نقش آن در روابط‌عمومی"، "قصه‌گویی: تقاطع روابط‌عمومی، تبلیغات و بازاریابی"، "ابزارهایی کاربردی برای داستان‌گویی دیجیتالی" و "افزایش پوشش رسانه‌ای از طریق قصه‌گویی"، عنوان‌های مقالاتی است که در این شماره از فصلنامه به چاپ رسیده است.
شنبه، 22 خرداد 1400 - 09:51

نهمین شماره ماهنامه «روابط‌عمومی و صنعت» منتشر شد نهمین شماره ماهنامه «روابط‌عمومی و صنعت» منتشر شد
جدیدترین شماره ماهنامه روابط‌عمومی و صنعت با گزارش برنامه‌های هفته روابط‌عمومی ۱۴۰۰، یادداشت و مقالاتی در باب چالش‌ها و آسیب‌شناسی روابط‌عمومی و بررسی جایگاه روابط‌عمومی در صنعت کشور منتشر شد.
شنبه، 5 تیر 1400 - 11:43

رونمایی دو کتاب "روابط‌عمومی 8ثانیه‌ای" و "مدیریت گردهمایی" رونمایی دو کتاب "روابط‌عمومی 8ثانیه‌ای" و "مدیریت گردهمایی"
دو کتاب "روابط‌عمومی 8ثانیه‌ای" و "مدیریت گردهمایی" از انتشارات کارگزار روابط عمومی در آیین افتتاحیه پنجمین رخداد بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی ایران رونمایی شد.
یکشنبه، 23 خرداد 1400 - 10:00

معرفی کتاب: مقررات روابط عمومی معرفی کتاب: مقررات روابط عمومی
هدف کتاب "مقررات روابط عمومی" شناساندن بخشنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و به طور کلی مقررات و قوانین روابط عمومی به کارگزاران روابط عمومی است. همچنین در این کتاب جوانب حقوقی روابط عمومی در برخی اصول قانون اساسی، جایگاه وسایل ارتباط جمعی، حقوق رسانه ها در برنامه های توسعه و جایگاه اطلاع رسانی در اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی مورد بررسی قرار می گیرد.
پنجشنبه، 16 شهریور 1396 - 17:28

معرفی کتاب: روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا معرفی کتاب: روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا
در آیین افتتاحیه چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، کتاب روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا رونمایی شد. به گزارش ستاد خبری کنفرانس، این کتاب 170 صفحه ای دارای 10 مقاله علمی و پژوهشی است.
یکشنبه، 19 آذر 1396 - 10:41

معرفی کتاب: مثبت اندیشی در روابط عمومی معرفی کتاب: مثبت اندیشی در روابط عمومی
کتاب "مثبت اندیشی در روابط عمومی" ترجمه و تدوین حنانه باقریان در 104 صفحه به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد. این کتاب در چهار گفتار، مثبت اندیشی: مفاهیم و تعاریف، هنر مثبت ‎اندیشی، ارتباطات مثبت در سازمانها و شرکتها و چگونه مثبت بیاندیشیم منتشر شده است.
سه شنبه، 13 خرداد 1399 - 11:55

مینیمالیسم دیجیتال: انتخاب زندگی متمرکز در دنیای آشفته/ بررسی کتاب مینیمالیسم دیجیتال: انتخاب زندگی متمرکز در دنیای آشفته/ بررسی کتاب
به گفته جرون لنیر، فیلسوف بریتانیایی، «خشم و عصبانیت بخش اجتناب‌ناپذیری از شبکه‌های اجتماعی است: در این بازار عمومی که همه به دنبال جلب توجهند، احساسات منفی بیشتر از سخنان سازنده و مثبت توجهات را به خود جلب می‌کند.» به‌خصوص، به گفته جنیفر گرایگل، استاد علوم ارتباطات در دانشگاه سیراکیوز، شبکه‌های اجتماعی به خاطر رواج اخبار و معلومات جعلی، و شیوع ادبیات زننده و توهین‌آمیز در میان کاربران، منبع کسب خبر و بحث‌های سیاسی و اجتماعی نیست.
یکشنبه، 25 اسفند 1398 - 04:01

 معرفی کتاب/ مرا قانع کنید! (رازهای ترغیب) معرفی کتاب/ مرا قانع کنید! (رازهای ترغیب)
چه مدیر باشید، چه وکیل، چه کارگر مراقبت‌های بهداشتی، سیاست‌گذار، پیشخدمت، فروشنده، معلم یا چیزی کاملا متفاوت، این کتاب، طراحی‌شده است تا به شما کمک کند ترغیب را به خوبی بیاموزید.
دوشنبه، 27 بهمن 1399 - 13:19

معرفی کتاب: اصول اخلاقی هوش مصنوعی در روابط‌عمومی معرفی کتاب: اصول اخلاقی هوش مصنوعی در روابط‌عمومی
کتاب "اصول اخلاقی هوش مصنوعی در روابط‌عمومی" تالیف ژان والین و اَن گرگوری ترجمه موسسه کارگزار روابط‌عمومی و به همت انتشارات کارگزار روابط‌عمومی در 72 صفحه منتشر شد.
سه شنبه، 28 بهمن 1399 - 11:12

چه بایدکردهای "روابط‌عمومی دولتی" در ایران چه بایدکردهای "روابط‌عمومی دولتی" در ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب «روابط‌عمومی دولتی» اثری از مهدی باقریان، هادی کمرئی و محد حمدان بن‌حاجی عدنان از سوی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی بر ویترین کتابفروشی‌ها نشست.
سه شنبه، 12 فروردین 1393 - 19:41

معرفی کتاب: "روابط عمومی دو" تالیف کهنه‌سرباز صنعت روابط‌عمومی معرفی کتاب: "روابط عمومی دو" تالیف کهنه‌سرباز صنعت روابط‌عمومی
کتاب "روابط ‏ عمومی دو" تالیف دیریدکی.برکنریج و ترجمه مریم صالحی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به مناسبت روز روابط عمومی رونمایی و به بازار کتاب عرضه شد.
چهارشنبه، 31 اردیبهشت 1393 - 10:03

معرفی کتاب: ارتباطات موثر جهانی معرفی کتاب: ارتباطات موثر جهانی
کتاب "ارتباطات موثر جهانی" توسط اسماعیل کریمیان کاکلکی گردآوری و ترجمه شده در 56 صفحه قطع پالتویی می باشد که توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی انتشار یافت.
یکشنبه، 11 تیر 1396 - 10:23

«میرزاده عشقی» ناشر روزنامه شد «میرزاده عشقی» ناشر روزنامه شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 12 اردیبهشت 1300 خورشیدی (دوم ماه می 1921) در تهران اعلام شده بود که میرزاده عشقی از 4 روز بعد روزنامه منتشر خواهد کرد که شامل خبر، مقاله، طنز و نیز شعر خواهد بود.
سه شنبه، 12 اردیبهشت 1396 - 09:52

معرفی کتاب: آداب معاشرت معرفی کتاب: آداب معاشرت
کتاب« آداب معاشرت»نوشته نورالهدی منگنه توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
جمعه، 24 آبان 1398 - 00:51

معرفی کتاب برگزیده جامعه روابط‌عمومی آمریکا: روابط عمومی نوشتاری و فنون رسانه ای معرفی کتاب برگزیده جامعه روابط‌عمومی آمریکا: روابط عمومی نوشتاری و فنون رسانه ای
انتشارات کارگزار روابط عمومی، چاپ اول کتاب «روابط عمومی نوشتاری و فنون رسانه ای»، نوشته دنیس ال ویلکاکس و لارنس نولت را با مشارکت و حمایت روابط عمومی بانک صادرات ایران در 287 صفحه منتشر و روانه بازار کرد.
چهارشنبه، 17 بهمن 1397 - 08:02

 معرفی کتاب/ روابط ‏عمومی دولتی معرفی کتاب/ روابط ‏عمومی دولتی
در واقع، کتاب استدلال می‌کند که هر مدنیت و دولتی اگر قرار است شکل بگیرد و استمرار یابد، ملزم است که از همان ابتدا «روابط ‏عمومی» را معمول سازد. اگر بخواهیم روابط ‏عمومی مؤثر و کارآمد باشد، باید در محدوده محیطی خودش اجرا گردد.
یکشنبه، 21 مهر 1398 - 13:24

 معرفی کتاب/ تکنیک‌های تازه و مبتکرانه برای بهبود مدیریت روابط عمومی معرفی کتاب/ تکنیک‌های تازه و مبتکرانه برای بهبود مدیریت روابط عمومی
درک و ادارۀ پیچیدگی روابط موجود بین سازمان‌هایی که روز به روز بیشتر پذیرای نظرات و پیشنهادها می‌شوند، وظیفۀ اصلی روابط عمومی است. اگرچه کمتر کسی است که این واقعیت را انکار کند، امّا همه نسبت به توانایی شاغلان روابط عمومی برای ایفای این نقش بنیادی اعتقاد ندارند.
جمعه، 19 مهر 1398 - 20:58

 معرفی کتاب/ روابط عمومی در عصر هوش مصنوعی معرفی کتاب/ روابط عمومی در عصر هوش مصنوعی
هوش مصنوعی می تواند بسترهای لازم را برای پاسخ سریع تر به بحران ها فراهم کند. ربات های هوش مصنوعی برای کمک به رهبران ارتباطات بحرانی برنامه ریزی می شوند.
شنبه، 20 مهر 1398 - 13:06

 معرفی‌نام/ کتاب مجموعه مقالات "سناریونویسی در مدیریت روابط عمومی" معرفی‌نام/ کتاب مجموعه مقالات "سناریونویسی در مدیریت روابط عمومی"
این کتاب محصول مهمترین مقالات منتخبی است که در پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در سال 1397 ارایه شده اند، می باشد. در این کتاب که به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر خواهد شد، 11مقاله ارائه شده است.
دوشنبه، 15 مهر 1398 - 20:39

معرفی کتاب مجموعه مقالات کنفرانس روابط عمومی/ خلاقیت و نوآوری معرفی کتاب مجموعه مقالات کنفرانس روابط عمومی/ خلاقیت و نوآوری
خلق ایده، داشتن فکر جدید، طراحی روش‌های نوین و بالاخره هر چه که می‌تواند هدفمند با آنچه که موجود است متفاوت باشد می‌تواند در رابطه با خلاقیت قرار گیرد و در همین راستا، هر آنچه که به شکل مناسب و مطلوب بتواند ایده‌های جدید را عرضه کند و به مشتریان معرفی نماید نوآوری به شمار آورد.
دوشنبه، 26 آذر 1397 - 15:06

شناخت‌نامه یکصدمین سال تولد پدر روابط عمومی ایران منتشر شد شناخت‌نامه یکصدمین سال تولد پدر روابط عمومی ایران منتشر شد
شماره ۱۶ فصلنامه علمی و پژوهشی دوزبانه فارسی و ترکی «وارلیق» به مناسبت یکصدمین سال تولد پروفسور حمید نطقی پدر روابط‌عمومی ایران منتشر شد.
یکشنبه، 29 فروردین 1400 - 10:43

مدیریت گردهمایی به چاپ سوم رسید مدیریت گردهمایی به چاپ سوم رسید
مدیریت گردهمایی (اصول و فنون برگزاری گردهمایی‎) تالیف مهدی باقریان با ویرایش جدید در 514 صفحه توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود.
چهارشنبه، 1 آبان 1398 - 15:26

اثر تازه پروفسور کمالی پور منتشر شد اثر تازه پروفسور کمالی پور منتشر شد
کتاب "برداشت رسانه‌های جهان از ایالات متحده آمریکا (اثر ترامپ)"، اثر تازه پروفسور یحیی کمالی پور منتشر شد.
چهارشنبه، 4 فروردین 1400 - 10:20

رونمایی 5 کتاب جدید روابط‌عمومی در هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران رونمایی 5 کتاب جدید روابط‌عمومی در هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران
در این مراسم از کتاب‌های مدیریت و برنامه‌ریزی روابط عمومی تجربه‌محور، استانداردهای تشریفات، مرا قانع کنید!، اصول اخلاقی هوش مصنوعی در روابط‌عمومی و مسئولیت اجتماعی در عصر کرونا رونمایی بعمل آمد.
سه شنبه، 12 اسفند 1399 - 14:22

ترغیب به عنوان علم، نه هنر ترغیب به عنوان علم، نه هنر
اگر دنیا صحنه نمایش باشد، تغییرات کوچک در گفتگو‌های شما می‌توانند موجب تغییرات چشمگیر شوند. لطیفه‌ای قدیمی است که هنری یانگمن درباره محل اقامت خود در شب قبل می‌گوید: " چه هتلی! حوله‌ها آنقدر بزرگ و کرکی هستند که به سختی می‌توانم چمدان خود را ببندم."
دوشنبه، 27 بهمن 1399 - 16:35

کتاب "استانداردهای تشریفات" منتشر شد کتاب "استانداردهای تشریفات" منتشر شد
کتاب "استانداردهای تشریفات" تألیف دکتر احمد یحیایی ایله‌ای به همت انتشارات کارگزار روابط‌عمومی در 306 صفحه منتشر شد.
یکشنبه، 26 بهمن 1399 - 15:04

کتاب "مدیریت و برنامه‌ریزی روابط عمومی تجربه‌محور" منتشر شد کتاب "مدیریت و برنامه‌ریزی روابط عمومی تجربه‌محور" منتشر شد
کتاب "مدیریت و برنامه‌‎ریزی روابط‌عمومی تجربه‌‏محور" (مجموعه مقالات شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌‎عمومی ایران) بکوشش حسن بشیر و مهدی باقریان توسط انتشارات کارگزار روابط‌عمومی در 232 صفحه منتشر شد.
یکشنبه، 24 اسفند 1399 - 13:18

معرفی/ کتاب تربیت یک مدیر معرفی/ کتاب تربیت یک مدیر
تبریک می گوییم، شما اکنون یک مدیر هستید! پس از دعوت خود به یک نوشیدنی، پذیرش عنوان درخشان جدیدتان و ورود به فصل هیجان­ انگیز دیگری از حرفه خود، حقیقت همچون مه بر شما نزول می­ کند: شما واقعاً نمی­ دانید که دارید چه کار می ­کنید.
دوشنبه، 8 دی 1399 - 23:58

معرفی/ کتاب ۹ دروغ درباره کار معرفی/ کتاب ۹ دروغ درباره کار
شما به دنبال بازخورد هستید. فرهنگ سازمانی شما مهم‌ترین کلید برای موفقیت آن است. برنامه‌ریزی راهبردی ضروری است. شایستگی شما باید معیار داشته باشد و ضعف‌های شما باید کاهش یابد. رهبری یک موضوع مهم است.
پنجشنبه، 11 دی 1399 - 10:48

انتشار 55 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی انتشار 55 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی
55 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی ویژه "گرایش‌های قدیم و جدید در صنعت نشر" توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی و انتشارات کارگزار روابط عمومی در 64 صفحه رنگی منتشر شد.
جمعه، 5 دی 1399 - 09:05

گرایش‌های جدید در صنعت نشر گرایش‌های جدید در صنعت نشر
چه با «کرونا» یا بدون آن، صنعت نشر به سرعت به سمت گزینه‌های بدیل می‌رود و با توجه به تغییر الگوی مصرف محتوا، تنوع زیاد محتوا، روشهای جدید توزیع و به‌طور کلی تغییر در رفتار مصرف‌کننده، کتاب‌ها و مجلات زیبا و دوست‌داشتنی جای خود را به صفحه‌های نوری لپ‌تاپ، تبلت، آی‌پد و تلفن‌همراه می‌دهند.
پنجشنبه، 7 اسفند 1399 - 14:17

گذری کوتاه بر پیدایش جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی گذری کوتاه بر پیدایش جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
انجمن متخصصان روابط عمومی به عنوان یک انجمن حرفه‌ای تلاش کرده است تا بنا به رسالت‌ها و مأموریت‌های حرفه‌ای خود در زمینه‌های مختلف نسبت به ارایه الگو و ارزیابی فعالیت‌های انجام شده در شاخه‌های گوناگون انتشاراتی در حوزه روابط‌عمومی،گام‌هایی هر چند کوچک اما استوار برای کمک به اعتلا و پیشرفت این بخش بردارد.
چهارشنبه، 3 دی 1399 - 08:10

مزایای نشر دیجیتال: چرا باید به نشر دیجیتال روی آورید؟ مزایای نشر دیجیتال: چرا باید به نشر دیجیتال روی آورید؟
کاهش هزینه‌ها یکی از بارزترین مزایای نشر دیجیتال است. به این فکر کنید که چه مقدار پول برای تولید نسخه‌های چاپی صرف می‌شود: هزینه کاغذ، هزینه چاپگرها و حمل و نقل نشریات. همه این هزینه‌ها را جمع کنیم چقدر می‌شود!
یکشنبه، 3 اسفند 1399 - 16:02

روایتی از کتاب "روابط‌عمومی: قواعد جدید روابط‌عمومی" روایتی از کتاب "روابط‌عمومی: قواعد جدید روابط‌عمومی"
این بدان معنا نیست که روابط رسانه ای دیگر اهمیت ندارد؛ رسانه های مهم و معتبر و جراید صنفی باید بخشی از استراتژی کلّی ارتباطات باشند. در بعضی از مشاغل، رسانه های مهم و معتبر و جراید صنفی هنوز بسیار مهمند و البته رسانه ها هنوز بعضی از محتوایشان را از مطالب مطبوعاتی تأمین می کنند.
سه شنبه، 25 آذر 1399 - 02:45

 معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ بازاریابی برای بخش عمومی معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ بازاریابی برای بخش عمومی
نگارش کتاب توسط یک متخصص بازاریابی دیجیتال انجام شده است، بخش بازاریابی عمومی بخش راهنمای نهایی برای آژانس های دولتی، سیاستمداران، احزاب سیاسی و سازمان های غیردولتی در مورد چگونگی دستیابی و مشارکت با مردم در عصر دیجیتال است.
دوشنبه، 24 آذر 1399 - 01:42

کتاب روابط عمومی استراتژیک و تاکتیک‌ها منتشر شد کتاب روابط عمومی استراتژیک و تاکتیک‌ها منتشر شد
کتاب روابط‌عمومی استراتژیک و تاکتیک‌ها ترجمه «محمدرضا حقیقی» و «بابک شایسته» به چاپ رسید.
یکشنبه، 23 آذر 1399 - 23:39

 معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ 13گام مهم برای موفقیت آژانس روابط‌عمومی معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ 13گام مهم برای موفقیت آژانس روابط‌عمومی
این کتاب اشاره دارد به اینکه معدودی از متخصصان روابط‌عمومی، روند ادغام و حصول موفقیت در صنعت روابط‌عمومی را درک می کنند. این می تواند در زمانی هایی اتفاق بیاقتد که مسئله خرید یا فروش یک محصول یا خدمت برای سازمان فرا می رسد،
چهارشنبه، 19 آذر 1399 - 00:18

 معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ ارتباطات استراتژیک برای روابط‌عمومی، رسانه های اجتماعی و بازاریابی معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ ارتباطات استراتژیک برای روابط‌عمومی، رسانه های اجتماعی و بازاریابی
این کتاب به پیشرفت سریع فناوری رسانه های دیجیتال و اجتماعی و چشم انداز ارتباطات و تجارت که همه معادلات را به کلی تغییر داده اشاره داشته است. همچنین به اهمیت ارتباطات استراتژیک برای روابط‌عمومی، رسانه های اجتماعی و بازاریابی و چشم اندازهای تازه، روندها و شیوه های فعلی را در ارتباطات، بازاریابی و تجارت ترسیم کرده است.
یکشنبه، 16 آذر 1399 - 18:42

حرکت به سمت کتاب‌های صوتی و الکترونیکی: گزینه ای با دسترسی بیشتر حرکت به سمت کتاب‌های صوتی و الکترونیکی: گزینه ای با دسترسی بیشتر
کتاب‌های الکترونیکی و کتاب‌های صوتی محبوبیت بیشتری دارند زیرا فقط با چند کلیک یافت می شوند و اغلب ارزان تر از کتاب‌های چاپی و نفیس است. کتاب‌های صوتی در زمان حرکت هم قابل استفاده هستند، که باعث جذابیت بیشتر آنها برای بسیاری از افراد می شود، زیرا همه افراد وقت ندارند در طول روز بنشینند و کتاب بخوانند.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 12:11

معرفی کتاب های منتشره روابط‌عمومی درسال 98 معرفی کتاب های منتشره روابط‌عمومی درسال 98
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| در سال 1398، کتاب‌های زیر در حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات منتشر شده است:
چهارشنبه، 12 آذر 1399 - 23:16

معرفی کتاب راهنمای ارتباطات دامپزشکی معرفی کتاب راهنمای ارتباطات دامپزشکی
این کتاب راهنما یکی از چند ابتکار عمل مشترک دو سازمان برای ارتقای ظرفیت ارتباطات ریسک نزد کارکنان خود و همتایان شان در سازمان‌های ملّی و فراملّی به شمار می‌آید. این کتاب برگرفته از کتاب راهنمای سازمان جهانی بهداشت در خصوص ارتباطات موثر است که در برنامه‌های آموزشی برخط (آنلاین) و یا چهره به چهره WHO مورد استفاده قرار می‌گیرد.
شنبه، 23 اسفند 1399 - 12:46

 معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ بازاریابی محتوا برای روابط‌عمومی معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ بازاریابی محتوا برای روابط‌عمومی
این کتاب می گوید آیا می خواهید صدا و پیام خود را به بازار منتقل کنید؟ تبدیل به کانال رسانه ای شوید و داستان هایی روابط‌عمومی بگویید!
دوشنبه، 10 آذر 1399 - 22:28

 معرفی کتاب‌های پرطرفدار خارجی/ موانع ارتباط مؤثر داخلی (روابط‌عمومی در تجارت) معرفی کتاب‌های پرطرفدار خارجی/ موانع ارتباط مؤثر داخلی (روابط‌عمومی در تجارت)
نویسنده دراین کتاب آورده است: ارتباطات داخلی تأثیر زیادی بر عملکرد، بهره وری و اعتبار خارجی شرکت دارد. از طرف دیگر، اقدامات ارتباطی ضعیف به ضرر شرکت است و عواقب آن ممکن است فاجعه بار باشد.
شنبه، 8 آذر 1399 - 20:28

کتاب راهنمای ارتباطات دامپزشکی منتشر شد کتاب راهنمای ارتباطات دامپزشکی منتشر شد
کتاب "راهنمای ارتباطات دامپزشکی" تألیف سازمان جهانی بهداشت دام (OIE) و با همکاری سازمان بهداشت جهانی (WHO) ترجمه محسن داوری به همت نشر کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
جمعه، 8 اسفند 1399 - 14:55

 معرفی کتاب‌های پرطرفدار خارجی/ روابط‌عمومی و رسانه (استراتژی‌های روابط‌عمومی برای عصر دیجیتال) معرفی کتاب‌های پرطرفدار خارجی/ روابط‌عمومی و رسانه (استراتژی‌های روابط‌عمومی برای عصر دیجیتال)
این کتاب به این موضوع اشاره دارد که حوزه روابط‌عمومی به اندازه خود رسانه قدیمی است و با وجود این به لطف فناوری، تغییر کرده است و همچنان با تکامل روزگار ادامه دارد.
جمعه، 7 آذر 1399 - 14:07

کتاب "روابط‌عمومی در عصر کرونا" منتشر شد کتاب "روابط‌عمومی در عصر کرونا" منتشر شد
کتاب "روابط‌عمومی در عصر کرونا" توسط انتشارات کارگزار روابط‌عمومی منتشر و راهی بازار نشر شد.
پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 08:02

نشر دیجیتال نشر دیجیتال
شخص حقیقی یا حقوقی وفق قوانین مربوط با تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اجازه اشتغال به نشر دیجیتال را دارد.
دوشنبه، 3 آذر 1399 - 15:57

کتاب مقدمه ای بر روابط عمومی استراتژیک منتشر شد کتاب مقدمه ای بر روابط عمومی استراتژیک منتشر شد
کتاب مقدمه ای بر روابط‌عمومی استراتژیک ترجمه «محمدرضا حقیقی» و «بابک شایسته» به چاپ رسید.
سه شنبه، 27 آبان 1399 - 11:42

 صنعت نشر و تحولات اجباری صنعت نشر و تحولات اجباری
در رویارویی با شیوع ویروس کووید19، صنعت نشر نیز به‌عنوان یک جبهه فرهنگی- اقتصادی ویژه در اتمسفر مسائل اجتماعی کشورهای مختلف، دستخوش شرایط ویژه‌ای شد. کاهش مراجعه به کتابفروشی‌ها و کتابخانه‌ها، افت آمارهای فروش فیزیکی کتاب، لغو رویدادهای بین‌المللی همچون نمایشگاه‌های کتاب، به تعویق افتادن جلسات مشارکت و واگذاری نشر در سطوح بین‌المللی و چندین‌و‌چند تغییر اجباری دیگر، شرایط را برای این صنعت، سخت و سخت‌تر کرده‌است.
شنبه، 17 آبان 1399 - 12:50

کتاب جدید پروفسور کمالی‌پور/ برداشت جهانی رسانه از ایالات متحده کتاب جدید پروفسور کمالی‌پور/ برداشت جهانی رسانه از ایالات متحده
این مجموعه جامع همانند پرتره‌ای از برداشت های بین المللی و پوشش رسانهای ایالات متحده، تأثیرات جهانی محیط پر آشوب و دیدگاه های جنجالی تبلیغ شده در دوران ریاست جمهوری دونالد ج. ترامپ را نشان می دهد.
دوشنبه، 12 آبان 1399 - 13:03

مهار‌ت‌افزایی در تولید محتوا هدف اصلی «شیوه‌نامه روزنامه‌نگاری» است مهار‌ت‌افزایی در تولید محتوا هدف اصلی «شیوه‌نامه روزنامه‌نگاری» است
مطالب به‌گونه‌ای تدوین شده که ساده باشد؛ به همین دلیل، این کتاب برای افرادی که می‌خواهند به حرفه روزنامه‌نگاری وارد شوند یا دانشجویانی که مشغول تحصیل این رشته هستند؛ کاربرد خواهد داشت. کتاب «شیوه‌نامه روزنامه‌نگاری» در ۱۹۲ صفحه توسط دفتر مطالعات و و برنامه‌ریزی رسانه‌‌ها منتشر شده است.
شنبه، 10 آبان 1399 - 11:03

کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر شد کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر شد
این کتاب حاوی مقالات علمی داخلی و ترجمه ای بارویکردکاربردی، گفتگوهای اختصاصی وآشنایی با دیدگاههای اساتید و صاحب نظران حوزه روابط عمومی و ارتباطات درخصوص مسایل روز روابط عمومی، گزارش های تحلیلی، بخش ویژه نقش روابط عمومی ها در دوران کرونا وپساکرونا، معرفی کتب منتشره درحوزه روابط عمومی در ایران وجهان و همچنین نگاهی به مهمترین رویدادهای روابط عمومی در ایران و جهان مربوط سال 98 را دارا می باشد.
سه شنبه، 29 مهر 1399 - 10:30

معرفی کتاب اهداف بلندپروازانه معرفی کتاب اهداف بلندپروازانه
کتابی فوق‌العاده که زیبایی، خردمندی و پیچیدگی ایده‌ها را روایت می‌کند. کتاب اهداف بلندپروازانه هم شما را آموزش می‌دهد و هم سرگرم می‌کند. اگر شما به ایده‌ها به ویژه ایده‌های جدید و دیوانه‌وار علاقمند هستید، باید این کتاب را مطالعه کنید
یکشنبه، 13 مهر 1399 - 12:26

معرفی کتاب “چرا مردان نالایق زیادی به رهبری می‌رسند؟” معرفی کتاب “چرا مردان نالایق زیادی به رهبری می‌رسند؟”
به اطراف خود در محل کار نگاهی بیاندازید. تلویزیون را روشن کنید. رهبری نالایق همه‌جا وجود دارد و نمی‌توان انکار کرد که اکثر این رهبران مرد هستند.
جمعه، 28 شهریور 1399 - 12:48

کتاب الکترونیکی: بحران‌ها و جنبش‌های‎ روابط‌عمومی کتاب الکترونیکی: بحران‌ها و جنبش‌های‎ روابط‌عمومی
پنجمین کتاب الکترونیکی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی با عنوان "بحران‌ها و جنبش‌های‎ روابط‌عمومی" در 81 صفحه منتشر شد.
شنبه، 22 شهریور 1399 - 21:59

ژرف نگری؛ اساس هنر صفحه آرایی ژرف نگری؛ اساس هنر صفحه آرایی
عکس های خبری، داستانی، مستند اجتماعی، اجتماعی و پرتره (صورت و چهره) از جمله زمینه های مطرح هنر عکاسی در نشریات هستند. هر چند که امروزه عکاسی سینمایی، ورزشی، تبلیغات و مد از جایگاه ویژه ای در مطبوعات جهان برخوردارند و در هر یک از آن ها دید عکاس، نقطه طلایی و شکار لحظه ها دارای اهمیت است.
چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1391 - 23:49

 11 شهریور؛ روز ملی صنعت چاپ 11 شهریور؛ روز ملی صنعت چاپ
با گذشت زمان اهمیت صنعت چاپ بر همه روشن شد، نامگذاری روز 11 شهریورماه به‌عنوان روز ملی صنعت چاپ در تقویم ایرانیان در سال 1382 و با تلاش‌ اسدالله جامی (مدیر کل وقت دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) انجام شد. در آن زمان اهالی صنعت چاپ به شورای فرهنگ عمومی درخواست‌ دادند و توضیحات بسیاری برای لزوم ورود این روز در تقویم مطرح کردند تا در نهایت این شورا به این جمع‌بندی رسید که روز ملی صنعت چاپ به رسمیت شناخته شود و این‌گونه 11 شهریورماه به‌عنوان روز ملی صنعت چاپ در تقویم نامگذاری شد.
سه شنبه، 11 شهریور 1399 - 08:30

فهرست انتشارات کارگزار روابط‌عمومی فهرست انتشارات کارگزار روابط‌عمومی
فهرست انتشارات کارگزار روابط‌عمومی
سه شنبه، 4 شهریور 1399 - 21:44

کتاب الکترونیکی: راهنمای موفقیت در مشاغل روابط‌عمومی کتاب الکترونیکی: راهنمای موفقیت در مشاغل روابط‌عمومی
متخصصان موفق تبلیغات، بازاریابی و روابط‌عمومی از قدرت پردازش حرفه‏‌شان لذت می‏‌برند، درجه بالایی از استقلال و توانایی بالایی برای ارتقا به رده‌‏های بالاتر دارند. بدون شک، مشاغل ارتباطاتی، محبوب‏ترین مشاغل مورد نظر جویندگان کار هستند. البته آسان نیستند! و اگر این را از هر متخصص ارتباطی جویا شوید، خواهد گفت که به فداکاری و پشتکار زیادی برای مطرح شدن در این حوزه نیاز دارید.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 00:00

شیوه نامه تهیه مصاحبه شیوه نامه تهیه مصاحبه
گفت و گو یا مصاحبه در مطبوعات به طور هدفمند اطلاعات یا معلوماتی را که در خور توجه گروهی از مردم است بازتاب می دهد.
چهارشنبه، 30 فروردین 1391 - 14:01

مجله «کیو» پس از ۳۴ سال تعطیل می‌شود مجله «کیو» پس از ۳۴ سال تعطیل می‌شود
خبر بدی در مورد مجله کیو دارم. شماره‌ای که روز ۲۸ ژوئیه منتشر می‌شود، آخرین شماره این نشریه خواهد بود. اپیدمی کرونا دلیل این تعطیلی است و دلیل دیگری برای آن وجود ندارد.
چهارشنبه، 1 مرداد 1399 - 10:18

کتاب الکترونیکی: 25 گام تا وب‌سایت حرفه‌ای کتاب الکترونیکی: 25 گام تا وب‌سایت حرفه‌ای
داشتن یک وب‌سایت به تنهایی کلید بزرگ بودن نیست؛ در عوض توانایی‌هایی وجود دارد که وب‌سایت شما را به یک ماشین بازاریابی درون‌گرا تبدیل می‌کند. وب‌سایت شما اهداف بزرگی دارد و نیاز دارد تا کارهای بسیاری را انجام دهد. وجود یک سایت به تنهایی لازم نیست، باید کاربردی نیز باشد. یک سایت باید بازدیدکننده‌ها را جذب کند، آموزش دهد و آنها را برای خرید کردن متقاعد کند. می‌دانم که با خود فکر می‌کنید گفتن آن راحت است.
دوشنبه، 30 تیر 1399 - 10:44

فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی
فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی- تیرماه 1399.pdf
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 16:26

 کتاب "روابط‏‌عمومی در عصـر کـرونا" رونمایی شد کتاب "روابط‏‌عمومی در عصـر کـرونا" رونمایی شد
جلد اول کتاب "روابط‏‌عمومی در عصـر کـرونا" در آیین افتتاحیه چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی با حضور پروفسور سید سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، مهندس علیرضا زاهدیان مدیر عامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز و مهدی باقریان رییس موسسه کارگزار روابط عمومی رونمایی شد.
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 11:00

 54 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط عمومی ویژه "کرونا" منتشر شد 54 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط عمومی ویژه "کرونا" منتشر شد
54 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط عمومی ویژه "کرونا" توسط موسسه کارگزار روابط عمومی و انتشارات کارگزار روابط عمومی در 64 صفحه رنگی منتشر شد.
شنبه، 14 تیر 1399 - 15:24

چگونه بتوانیم نشریات موثر کسب و کارمان را پیدا کنیم؟ چگونه بتوانیم نشریات موثر کسب و کارمان را پیدا کنیم؟
نشریات تخصصی یکی از ابزارها و کانال های ارتباطی موثر هر کسب و کار که عموما واحد روابط عمومی و ارتباط با رسانه ضمن داشتن مسئولیت انتخاب نشریه موثر، متولی تولید محتوا برای درج در این نشریات در قالب تبلیغات، رپرتاژ خبری و یا گزارشات عملکرد مدیران خواهند بود، در همین راستا گزینش نشریات برای همکاری بعنوان یکی از نکات کلیدی موفقیت مدیران روابط‌عمومی در نظر گرفته می شود.
چهارشنبه، 4 تیر 1399 - 12:56

چهار کتاب از حوزه روابط عمومی منتشر شد چهار کتاب از حوزه روابط عمومی منتشر شد
چهار کتاب جدید به نام های "اندیشه زایی روابط عمومی" (روابط عمومی استراتژیک، تحقیقات و ابزارهای دیجیتال)، "خلاقیت در روابط عمومی"، "روابط عمومی و فنون جدید تبلیغات" و "مثبت اندیشی در روابط عمومی" بزودی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی روانه بازار کتاب شد.
شنبه، 19 بهمن 1398 - 14:45

کتاب "اندیشه زایی روابط عمومی" منتشر شد کتاب "اندیشه زایی روابط عمومی" منتشر شد
کتاب "اندیشه زایی روابط عمومی" (روابط عمومی استراتژیک، تحقیقات و ابزارهای دیجیتال) تالیف پروفسور جیمز ای. گرونیگ به همت انتشار کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
جمعه، 16 خرداد 1399 - 13:07

کتاب برگزیده مؤسسه رسمی روابط‌عمومی به چاپ دوم رسید/ خلاقیت در روابط عمومی کتاب برگزیده مؤسسه رسمی روابط‌عمومی به چاپ دوم رسید/ خلاقیت در روابط عمومی
کتاب "خلاقیت در روابط‌عمومی" تالیف اندی گرین در میان کتاب‌های پرفروش انتشارات کارگزار روابط عمومی در عرض کمتر از یک سال به چاپ دوم رسید. این کتاب که مورد تایید مؤسسه رسمی روابط‌عمومی (CIPR) است در 96 صفحه و چهار بخش تالیف شده و به همه شاغلان روابط عمومی کمک می کند تا پتانسیل خلاقیت را در خود کشف کنند.
چهارشنبه، 14 خرداد 1399 - 09:40

سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399 سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399
به همت انتشارات کارگزار روابط‌عمومی، سالنامه تخصصی سال 1399 روابط عمومی ایران با شعار "سالنامه تخصصی - کاربردی روابط عمومی، هدیه ای منحصر به فرد و ماندگار" با کیفیت عالی و چهار رنگ منتشر شد.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 18:20

کتاب الکترونیکی: کنفرانس از راه دور (یک راهنمای جامع)/ 2 کتاب الکترونیکی: کنفرانس از راه دور (یک راهنمای جامع)/ 2
در این کتاب به چیستی کنفرانس، چرایی و زمانی که ممکن است بخواهید یک کنفرانس را سازماندهی کنید، چه کسی ممکن است این کار را انجام دهد و اینکه چگونه آن را موفقیت‌آمیز اجرا کنیم، اشاره دارد.
یکشنبه، 28 اردیبهشت 1399 - 23:41

روابط عمومی زنده است روابط عمومی زنده است
اعتمادی که بر زبان جاری است به ندرت اعتمادی است که کسب می شود. در حدود ده سال گذشته صنعت روابط عمومی به نحوی واژه اعتماد را ربوده است. بسیاری از فرصت طلبان در صنعت روابط عمومی اعتماد را ریسمان نجات برای این حرفه در حال احتضار می دانند. متاسفم که روابط عمومی مرده است حتی اگر جسدش هنوز مدتی پرش داشته باشد و حرکتی جزئی ...
شنبه، 27 اردیبهشت 1399 - 13:33

شیوه تعاملی نویسندگان و ناشرین با رسانه ها در ایران قواعد و اصول تعریف شده ای ندارد شیوه تعاملی نویسندگان و ناشرین با رسانه ها در ایران قواعد و اصول تعریف شده ای ندارد
مهدی جمشیدی پژوهشگر و فعال رسانه ای ضمن انتقاد از رسانه های برخط و جراید مکتوب کشور گفت؛ شیوه تعاملی نویسندگان و ناشرین با رسانه ها در ایران قواعد و اصول تعریف شده ای ندارد و حوزه نشر و کتاب برخلاف دیگر حوزه های خبری به نوعی محجور مانده است.
جمعه، 5 اردیبهشت 1399 - 10:36

آرشیو دائمی/ بررسی کتاب خاطرات ادوارد اسنودن آرشیو دائمی/ بررسی کتاب خاطرات ادوارد اسنودن
یکی از موارد برجسته افشا شده شامل جمع‌آوری اطلاعات عمده از میلیون‌ها تماس تلفنی شهروندان آمریکا توسط دولت این کشور است. اسنودن که اکنون در آمریکا با اتهامات کیفری که او را به زندان خواهد افکند، مواجه است، در تبعید در مسکو زندگی می‌کند. او از طرفی، به شدت از سوی مقامات امنیتی محکوم شده که ادعا دارند اسنودن ضربه‌ای‌ جبران‌ناپذیر به امنیت ملی کشور زده است و در طرف دیگر مورد دفاع فعالان آزادی‌های مدنی و طرفداران حریم شخصی قرار گرفته که قدردان کار او در افشای جمع‌آوری گسترده اطلاعات خصوصی شهروندان توسط دولت هستند.
دوشنبه، 26 اسفند 1398 - 04:11

نگاهی به کتاب «دمکراسی بدون روزنامه» از ویکتور پیکارد نگاهی به کتاب «دمکراسی بدون روزنامه» از ویکتور پیکارد
روزنامه‌ها و سامانه‌های خبری، برای نجات خود به سرمایه‌گذاران بزرگ چشم دوخته‌اند، اما پیکارد خاطر نشان می‌کند که روند انحصار مطبوعات و اولویت دادن سرمایه‌گذاران به سود به جای رعایت استاندارد‌های ژورنالیستی، به سانسور و جانبداری سیاسی در مطبوعات آمریکا دامن زده است.
شنبه، 24 اسفند 1398 - 12:34

 کتاب «سواد رسانه ای، از الف تا ی» منتشر شد کتاب «سواد رسانه ای، از الف تا ی» منتشر شد
کتاب «سواد رسانه ای، از الف تا ی» تالیف محمد صادق افراسیابی ، با حضور اهالی فرهنگ و رسانه در فرهنگسرای سرو رونمایی می شود.
دوشنبه، 28 بهمن 1398 - 22:29

کتاب "آره، 50 اسرار تازه ترغیب" بزودی منتشر می شود کتاب "آره، 50 اسرار تازه ترغیب" بزودی منتشر می شود
کتاب "آره، 50 اسرار تازه ترغیب" تالیف نوآ جی گلداشتاین- استیو جی مارتین، رابرت بی سیالدینی و ترجمه حنانه باقریان بزودی به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود.
جمعه، 19 مهر 1398 - 17:26

بهترین طراحی‌های جلد کتاب در سال ۲۰۱۹ به انتخاب نیویورک تایمز بهترین طراحی‌های جلد کتاب در سال ۲۰۱۹ به انتخاب نیویورک تایمز
بهترین طراحی‌های جلد کتاب در سال ۲۰۱۹ به انتخاب نیویورک تایمز
جمعه، 4 بهمن 1398 - 13:19

کتاب روانشناسی ارتباطات و اقناع منتشر شد کتاب روانشناسی ارتباطات و اقناع منتشر شد
کتاب روانشناسی ارتباطات و اقناع اولین اثر منتشره با این عنوان در کشور و نیز اولین اثر ترجمه ای مشترکم از زبان فرانسه است.
سه شنبه، 1 بهمن 1398 - 11:23

کتاب: نقش رسانه ها در مدیریت سیل (مجموعه ابزارهای یکپارچه‌ مدیریت سیل) منتشر شد کتاب: نقش رسانه ها در مدیریت سیل (مجموعه ابزارهای یکپارچه‌ مدیریت سیل) منتشر شد
کتاب "نقش رسانه ها در مدیریت سیل (مجموعه ابزارهای یکپارچه‌ مدیریت سیل)" تالیف سازمان جهانی هواشناسی و شرکت جهانی آب در 136 صفحه به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی و با همکاری انجمن متخصصان روابط عمومی منتشر شد.
پنجشنبه، 29 اسفند 1398 - 21:49

کتاب برنامه‌ریزی استراتژیک برای روابط عمومی منتشر شد کتاب برنامه‌ریزی استراتژیک برای روابط عمومی منتشر شد
شاید آن‌ها به خاطر نداشتن وقت یا بی‌ثباتی محیط اطرافشان، سراغ برنامه‌ریزی رسمی نمی‌‎روند و صرفاً به ارائه‌ واکنش کفایت می‌کنند. امکان دارد برخی از مسئولان روابط عمومی بگویند که روسا و مشتریانشان به دنبال کارهای عملی هستند و مجالی برای برنامه ‎ریزی نمی‎دهند (هرچند این روسا و مشتریان کوته‌‎نظر، معمولاً دوام زیادی در کسب‌وکار ندارند).
جمعه، 16 اسفند 1398 - 16:35

انتشار 53 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط عمومی انتشار 53 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط عمومی
53 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط عمومی توسط موسسه کارگزار روابط عمومی و انتشارات کارگزار روابط عمومی در 104 صفحه رنگی منتشر شد.
دوشنبه، 16 دی 1398 - 14:19

 توزیع کتاب «برنامه ریزی استراتژیک برای روابط‌عمومی» در کنفرانس روابط عمومی توزیع کتاب «برنامه ریزی استراتژیک برای روابط‌عمومی» در کنفرانس روابط عمومی
کتاب «برنامه ریزی استراتژیک برای روابط‌عمومی» اثری از کریگ میاموتو- ران اسمیت- راتلج/ تیلور و فرانسیس همزمان با برگزاری شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران در 184 صفحه به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی و با همکاری انجمن متخصصان روابط عمومی منتشر و در میان شرکت‌کنندگان توزیع شد.
دوشنبه، 16 دی 1398 - 11:56

از دو کتاب روابط عمومی و ارتباطات در کنفرانس روابط عمومی رونمایی می شود از دو کتاب روابط عمومی و ارتباطات در کنفرانس روابط عمومی رونمایی می شود
همزمان با برگزاری شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در دی ماه سال جاری، مراسم رونمایی از دو کتاب "برنامه ریزی استراتژیک برای روابط‌عمومی" و " نقش رسانه ها در مدیریت سیل (مجموعه ابزارهای یکپارچه‌ مدیریت سیل)"، که با همکاری انجمن متخصصان روابط عمومی و موسسه کارگزار روابط عمومی منتشر خواهد شد برگزار می گردد.
دوشنبه، 2 دی 1398 - 08:18

معرفی کتاب/ درایو: حقیقت غافلگیرکننده درباره آنچه باعث ایجاد انگیزه در ما می شود معرفی کتاب/ درایو: حقیقت غافلگیرکننده درباره آنچه باعث ایجاد انگیزه در ما می شود
پینک در این کتاب جدید تحریک آمیز و اقناع آمیز، ادعا می کند که راز کارایی بالا و رضایت در کار، مدرسه و خانه، نیاز عمیق بشر به کارگردانی زندگی ما، یادگیری و ایجاد چیزهای جدید و انجام دادن آن است. بهتر توسط خودمان و جهانمان.
شنبه، 7 دی 1398 - 10:05

7 تا از بهترین کتاب های جدید روابط عمومی که در سال ۲۰۲۰ باید خوانده شود 7 تا از بهترین کتاب های جدید روابط عمومی که در سال ۲۰۲۰ باید خوانده شود
موسسه BookAuthority بهترین کتاب های جهان را بر اساس سلایق عمومی، توصیه ها و احساسات، شناسایی و رتبه بندی می کند:
سه شنبه، 19 آذر 1398 - 15:15

کتاب "اینترنت و سواد مجازی" منتشر شد کتاب "اینترنت و سواد مجازی" منتشر شد
کتاب "اینترنت و سواد مجازی" نوشته سیدرضا عاملی و ابراهیم محسنی منتشر شد. به گزارش شارا، این کتاب در ۳۷۱ صفحه با شمارگان هزار نسخه و قیمت ۴۱ هزار تومان توسط پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شده است.
شنبه، 16 آذر 1398 - 22:41

کتاب "برنامه‌ریزی استراتژیک برای روابط عمومی" منتشر می شود کتاب "برنامه‌ریزی استراتژیک برای روابط عمومی" منتشر می شود
کتاب "برنامه‌ریزی استراتژیک برای روابط عمومی" تالیف کریگ میاموتو، ران اسمیت، راتلج، تیلور و فرانسیس بزودی به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و موسسه کارگزار روابط عمومی منتشر می شود.
یکشنبه، 3 آذر 1398 - 21:33

ساختار کلی کتاب روابط عمومی، راهبردها و تاکتیک ها ساختار کلی کتاب روابط عمومی، راهبردها و تاکتیک ها
این کتاب شامل پنج قسمت است: بخش اول با عنو ان «نقش روابط عمومی ها» نام گرفته است. فصل آغازین کتاب به تشریح روابط عمومی می پردازد و در انتها موضوع رسوایی اخلاقی کلینتون را مطرح می کند و به ارائه نتیجه ای در مورد نقش روابط عمومیها در سرپوش گذاشتن بر موضوعاتی از این قبیل می رسد.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 14:31

بسیاری از ناشران خود را بی‌نیاز از روابط عمومی‌ می‌دانند بسیاری از ناشران خود را بی‌نیاز از روابط عمومی‌ می‌دانند
همه ما می‌دانیم طراحی یک استراتژی تبلیغاتی مناسب برای حضور مؤثر در شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی تا چه اندازه می‌تواند برای ناشران ارزشمند باشد و برای رسیدن به خوانندگان، علاوه بر ایجاد سکوهای تبلیغاتی و بازاریابی جدید، باید از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود نیز استفاده کرد.
چهارشنبه، 29 آبان 1398 - 11:55

 معرفی کتاب/ گزارش ارتباطات سالانه مرکز روابط عمومی USC منتشر شد معرفی کتاب/ گزارش ارتباطات سالانه مرکز روابط عمومی USC منتشر شد
گزارش ارتباطات سالانه مرکز روابط عمومی USC، موضوعات جدید و پیش بینی موضوعات و روندهای تأثیرگذار بر جامعه، تجارت و ارتباطات در سال آینده را مشخص می کند.
شنبه، 24 اسفند 1398 - 14:41

معرفی نامه/ مجله مدیریت استراتژیک جهانی معرفی نامه/ مجله مدیریت استراتژیک جهانی
مجله ما به توسعه درک اصلی نظریه مدیریت استراتژیک جهانی و نظریه مدیریت اختصاص دارد. ما سعی می کنیم از طیف متنوعی از مقالات مرتبط با همه جنبه های مدیریت استراتژیک که به استنباط آماری، مطالعات کیفی، کمی، مدل های مفهومی و محاسباتی متکی است، استقبال کنیم.
جمعه، 10 آبان 1398 - 22:34

«مجموعه گفتارهای فقه رسانه و ارتباطات» منتشر شد «مجموعه گفتارهای فقه رسانه و ارتباطات» منتشر شد
کتاب «مجموعه گفتارهای فقه رسانه و ارتباطات» تالیف ‌حجت‌الاسلام والمسلمین علی نهاوندی استاد فقه رسانه و مدیر کل پژوهش های اسلامی سازمان صدا و سیما در دو جلد تحقیق گردید.
چهارشنبه، 1 آبان 1398 - 02:49

اولین نشریه دیپلماسی رسانه منتشر شد اولین نشریه دیپلماسی رسانه منتشر شد
اولین نشریه دیپلماسی رسانه به صاحب امتیازی و سر دبیری امیر رستگار منتشر شد.
شنبه، 27 مهر 1398 - 22:49

صدوسیزدهم "مدیریت ارتباطات" منتشر شد
شماره صدوسیزدهم ماهنامه مدیریت ارتباطات به مدیر مسوولی امیرعباس تقی‌پور و سردبیری علی ورامینی با پرونده‌ای ویژه درباره حافظ منتشر شد.
جمعه، 26 مهر 1398 - 11:24

نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت گشایش یافت
از ۱۶ تا ۲۰ اکتبر ده‌ها هزار نفر به بازدید نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت می‌روند. میهمان ویژه امسال بزرگترین نمایشگاه جهانی کتاب‌های ادبی نروژ است. بخشی از نمایشگاه به تولیدات شنیداری اختصاص یافته است.
چهارشنبه، 24 مهر 1398 - 23:39

کتاب "ارتباطات جهانی یک چشم انداز چند فرهنگی" منتشر شد کتاب "ارتباطات جهانی یک چشم انداز چند فرهنگی" منتشر شد
این کتاب یک چشم انداز چند فرهنگی، موضوعات متنوع و دیدگاههای بیست و دو متخصص برجسته و دانشمندان ارتباطات موفق که نماینده هشت کشور در جهان هستند را گرد هم آورده است.
سه شنبه، 23 مهر 1398 - 19:27

کتاب رودررو: هنر ارتباط انسانی کتاب رودررو: هنر ارتباط انسانی
گریزر در توصیف مزایای ارتباط رودرو، به حد ملالت‌باری، تأکید می‌کند اما به درستی می‌گوید که توجه و تمرکز کامل برای هر دو طرف گفتگو موهبت است. ایما و اشاره‌های غیرکلامی گویای واقعیت ماجرا است و شما با توجه ‌کردن می‌توانید توجه دیگران را به خود معطوف کنید.
سه شنبه، 23 مهر 1398 - 00:23

کتاب‌ها موضوعات را برای ما قاب‌بندی می‌کنند کتاب‌ها موضوعات را برای ما قاب‌بندی می‌کنند
نقش کتاب‌ها در یادآوری اینکه چگونه فکر می‌کنیم، و بیرون کشیدن استدلال‌های ذهنی مان در مقابل آن کتاب‌ها، درک ما را از این که یک برنامه آموزشی ایده‌آل چطور باید باشد تغییر می‌دهد.
پنجشنبه، 18 مهر 1398 - 14:50

بررسی کتاب: روابط عمومی و نیروی دریایی ایالات متحده بررسی کتاب: روابط عمومی و نیروی دریایی ایالات متحده
پروفسور وادل (دانشگاه نیروی هوایی)، نخستین تلاشهای نیروی دریایی را برای تهیه یک برنامه روابط عمومی عادی با استناد به نقل از Rear-Adm، بازگو کرد. ویلیام ا. مافت بیان می کند که "تبلیغ" از نظر افسران نیروی دریایی کاری بیهوده است.
یکشنبه، 14 مهر 1398 - 08:05

8 نکته در باره فقدان تبلیغات در حوزه نشر
هیچ تبلیغاتی نمی تواند یک کتابی را که به لحاظ فرم و محتوا، کیفیت پایینی دارد توجیه کند. اگر یک کتاب از همه نظر خوب و با کیفیت باشد، تبلیغات در هر مرحله می تواند موثر باشد.
یکشنبه، 5 آبان 1398 - 21:36

قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان
از نظر این قانون به مؤلف و مصنف و هنرمند "‌پدیدآورنده" و به آن چه از راه دانش یا هنر و یا ابتکار آنان پدید می‌آید بدون در نظر گرفتن‌طریقه یا روشی که در بیان و یا ظهور و یا ایجاد آن به کار رفته "‌اثر" اطلاق می‌شود.
جمعه، 5 مهر 1398 - 22:02

کتاب مجموعه مقالات "سناریونویسی در مدیریت روابط عمومی" منتشر می شود کتاب مجموعه مقالات "سناریونویسی در مدیریت روابط عمومی" منتشر می شود
کتاب مجموعه مقالات "سناریونویسی در مدیریت روابط عمومی" به کوشش حسن بشیر و مهدی باقریان منتشر می شود.
سه شنبه، 2 مهر 1398 - 22:47

 انتشار 52 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط عمومی انتشار 52 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط عمومی
52 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط عمومی توسط موسسه کارگزار روابط عمومی و انتشارات کارگزار روابط عمومی در 104 صفحه رنگی منتشر شد.
دوشنبه، 11 آذر 1398 - 19:19

سه کتاب جدید از حوزه روابط عمومی منتشر می‌شود سه کتاب جدید از حوزه روابط عمومی منتشر می‌شود
سه کتاب جدبد به نام های "برنامه‌ ریزی استراتژیک برای روابط عمومی"، "نقش رسانه ها در مدیریت سیل" و "یک راهنما برای آمادگی به رخدادهای ناگهانی" که با همکاری انجمن متخصصان روابط عمومی و موسسه کارگزار روابط عمومی منتشر می شود، به زودی روانه بازار کتاب خواهند شد.
یکشنبه، 31 شهریور 1398 - 18:42

آمریکا می‌خواهد مانع پول درآوردن اسنودن از فروش خاطراتش شود آمریکا می‌خواهد مانع پول درآوردن اسنودن از فروش خاطراتش شود
دولت آمریکا از کتاب خاطرات ادوارد اسنودن شکایت کرده است. وزارت دادگستری آمریکا این کتاب را ناقض تعهد کاری اسنودن با نهادهای امنیتی می‌داند و می‌خواهند مانع از آن شود که اسنودن از "خیانت به اعتماد" آنها پول درآورد.
چهارشنبه، 27 شهریور 1398 - 19:43

نشر الکترونیک: یک مطالعه‎ تحلیلی نشر الکترونیک: یک مطالعه‎ تحلیلی
این مقاله در تلاش است تا تاثیرات نشر الکترونیک و تغییرات رادیکال صنعت نشر را بررسی کند، علی‌الخصوص تاثیری که رسانه‌های الکترونیک و اینترنت به همراه دارند. محققین، مدل‎های مختلف نشر الکترونیک و تغییرات و پیچیدگی‌های محتمل در این فرایند را ارائه کرده‌اند.
سه شنبه، 24 دی 1398 - 23:51

ابرقدرت ‎های صنعت نشر ابرقدرت ‎های صنعت نشر
جدای از آمریکا که یک کشور جاافتاده با بزرگ‎ترین صنعت نشر داخلی دنیاست، تعدادی از کشورهای دیگر نیز در میان قدرتمندان صنعت نشر دنیا جای می‌گیرند.
یکشنبه، 24 شهریور 1398 - 11:03

برنامه ریزی بر پایه سناریو برنامه ریزی بر پایه سناریو
هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی مناسب همچنین ارزیابی دقیق عملکرد برای آگاهی از میزان موفقیت در دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده محقق می‌شود. متخصصان و مدیران روابط عمومی و فرهنگی بایستی در نظر داشته باشند که کسب موفقیت‌های بزرگ در رشد، توسعه و تحول؛ با برنامه ریزی، بهره مندی از مدیریت دانش و محتوا، آینده‌پژوهی و ارزیابی عملکرد پدیدار می‌شود.
چهارشنبه، 6 شهریور 1398 - 15:21

گوناگونی کماکان یک عامل تاثیرگذار اقتصادی در صنعت نشر خواهد بود گوناگونی کماکان یک عامل تاثیرگذار اقتصادی در صنعت نشر خواهد بود
به نظر می‌رسد که صنعت نشر، چنین تعهدی را در دستور کار خود قرار داده است. سایر هیئت های حاضر در نمایشگاه نیز بر روی موضوعاتی همچون مهاجرت و جنسیت متمرکز بودند.
جمعه، 12 مهر 1398 - 17:45

رقابت برای جلب مخاطبان، وارد ابعاد و رسانه‎ های جدیدی شده است رقابت برای جلب مخاطبان، وارد ابعاد و رسانه‎ های جدیدی شده است
نویسندگان باید به این نکته توجه کنند: رقابت شما صرفاً به سایر نویسنده‌ها و کتاب‎های حاضر در فضای دیجیتال محدود نمی‌شود. شما در حال رقابت با تلویزیون، رسانه ‎های اجتماعی، بازی‎ها، فیلم‌ها و ... هستید.
سه شنبه، 12 آذر 1398 - 17:42

رسانه‌های جایگزین، پرفروش‌های فردا را تعیین خواهند کرد رسانه‌های جایگزین، پرفروش‌های فردا را تعیین خواهند کرد
درحالی‌که 90 درصد از کاربران معمولی واتپد زیر 30 سال دارند، اما این پلتفرم برای بچه‌ها نیست. مارگارت اتوود که از نویسندگان معروف کانادایی است، واتپد و سایر فناوری‌های جدید را به عنوان یک رویکرد بهتر برای دستیابی به نسل کتاب‌خوان‌های امروزی پذیرفته است.
یکشنبه، 12 آبان 1398 - 17:38

اطلاعیه انتشارات کارگزار روابط عمومی اطلاعیه انتشارات کارگزار روابط عمومی
به اطلاع همکاران و همه علاقمندان می رساند انتشارات کارگزار روابط عمومی هیچ نماینده ای در هیج جای کشور در هیچ قالبی چه در قالب فروشگاههای آنلاین و چه فروشگاههای مرسوم و چه در قالب مراکز توزیع و حتی فرد حقیقی به عنوان بازاریاب ندارد و خود راسا به فروش کتابهای منتشره اقدام می نماید.
شنبه، 19 مرداد 1398 - 17:52

روابط عمومی، تولید محتوا و شبکه های اجتماعی روابط عمومی، تولید محتوا و شبکه های اجتماعی
اطلاع یابی به عنوان یک وظیفه ذاتی و مقدمه ای برای اطلاع یابی کمک می کند تا یک روابط عمومی با استفاده از سرعت عمل و چابکی در امر تولید محتوی از یک سو و انتشار آن از طریق شبکه های اجتماعی بهتر عمل نماید، اگرچه نمی توان چابکی را یک استراتژی دانست، بلکه چابکی یک قابلیت است، یک امکان با ارزش که مزیت‌های عملیاتی ویژه‌ای دارد اما این ویژگی نمی‌تواند تأثیر دائمی بر فعالیت اطلاع رسانی روابط عمومی بگذارد مگر اینکه روابط عمومی یک استراتژیست باشد.
سه شنبه، 9 مهر 1398 - 18:36

شماره جدید فصلنامه کارگزار روابط عمومی منتشر شد شماره جدید فصلنامه کارگزار روابط عمومی منتشر شد
پنجاه و یکمین شماره فصلنامه کارگزار روابط عمومی (ویژه بهار 1398) با موضوع "روابط عمومی و هوش مصنوعی" و با سرمقاله مهدی باقریان تحت عنوان «روابط عمومی در عصر هوش مصنوعی» منتشر شد.
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 00:38

معرفی 8 کتاب برتر خارجی در حوزه روابط عمومی در سال 2018 معرفی 8 کتاب برتر خارجی در حوزه روابط عمومی در سال 2018
این کتاب علاقمندان را به سوی ارزش ها و آرمان های روابط عمومی هدایت می کند. شاغلان این حرفه تشویق می شوند که ارزش های خودشان را بررسی کنند و آنها را با کسانی که معمولا در محیط حرفه ای مواجه می شوند، مقایسه کنند.
شنبه، 18 خرداد 1398 - 08:06

روابط عمومی و انتشارات (کتاب) روابط عمومی و انتشارات (کتاب)
روابط عمومی ها بدون انتشارات قابل تصور نیستند. انتشارات کانون تولید متن و پیام هستند که مناسبات شرکت و موسسه را با مشتریان و ذینفعان در بیرون سازمان و روابط مدیران و کارکنان را در درون آن می سازند.
چهارشنبه، 22 آبان 1398 - 15:13

سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398 سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398
به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی، سالنامه تخصصی سال 1398 روابط عمومی ایران با شعار "سالنامه تخصصی - کاربردی روابط عمومی، هدیه ای منحصر به فرد و ماندگار" با کیفیت عالی و چهار رنگ منتشر می شود.
پنجشنبه، 3 آبان 1397 - 02:48

کتاب مدیریت روابط عمومی دولتی در دو جلد منتشر شد کتاب مدیریت روابط عمومی دولتی در دو جلد منتشر شد
کتاب مدیریت روابط ‏عمومی دولتی تالیف مهدی باقریان، هادی کمرئی و محد حمدان بن حاجی عدنان در دو جلد در 930 صفحه از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شد.
شنبه، 11 خرداد 1398 - 10:00

سلام آقای سخنگو سلام آقای سخنگو
رشته اطلاع‌رسانی گسسته نشود. این خواسته از آن باب است که متاسفانه بسیاری از مسئولان روابط عمومی دستگاه‌ها و سازمان‌ها که مسئولیت اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی دارند، از اصلی‌ترین فلسفه وجودی خود غافلند و گاه حتی از مسئولان سازمان خود کمتر در دسترسند. برای مسئول اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اصلا خوب نیست که تلفن همراهش در دسترس نباشد.
شنبه، 4 خرداد 1398 - 21:17

کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر شد کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر شد
این کتاب حاوی مقالات علمی داخلی و ترجمه ای، گفتگوهای اختصاصی با اساتید و صاحب نظران حوزه روابط عمومی و ارتباطات، گزارش های تحلیلی، یادداشت، دیدگاه، معرفی کتب منتشره درحوزه روابط عمومی در ایران وجهان و همچنین نگاهی به مهمترین رویدادهای روابط عمومی در ایران و جهان مربوط سال ۹7 را دارا می باشد.
دوشنبه، 30 اردیبهشت 1398 - 15:26

وزیر ارشاد: برخورد جدی با متخلفان توزیع و واردات کاغذ وزیر ارشاد: برخورد جدی با متخلفان توزیع و واردات کاغذ
وزیر ارشاد در نشستی با مدیران مسؤول رسانه‌های مکتوب با بیان اینکه کاغذ جزء کالاهای اساسی مانند مواد غذایی و داروهای پزشکی است، گفت: اهمیت این کالا به قدری است که حتی در شرایط جنگی هم به عنوان یک کالای اساسی و استراتژیک به شمار می‌آید.
شنبه، 28 اردیبهشت 1398 - 21:42

مدیرعامل خانه کتاب: ناشران تجربه و خاطرات بسیار خوبی از بانک صادرات ایران دارند مدیرعامل خانه کتاب: ناشران تجربه و خاطرات بسیار خوبی از بانک صادرات ایران دارند
مدیرعامل خانه کتاب از غرفه بانک صادرات ایران در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بازدید و با مدیران و مسئولان این بانک گفت‌وگو کرد.
پنجشنبه، 26 اردیبهشت 1398 - 09:05

حفظ ارز واردات کاغذ ۴۲۰۰ تومانی در سال جاری حفظ ارز واردات کاغذ ۴۲۰۰ تومانی در سال جاری
رئیس کارگروه ساماندهی کاغذ از حفظ ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات کاغذ خبر داد.
دوشنبه، 23 اردیبهشت 1398 - 19:07

رونمایی ازکتاب «بازنگری روزنامه‌نگاری معاصر» رونمایی ازکتاب «بازنگری روزنامه‌نگاری معاصر»
مراسم رونمایی از کتاب «بازنگری روزنامه‌نگاری معاصر» در شهر کتاب اصفهان برگزار خواهد شد.
شنبه، 21 اردیبهشت 1398 - 20:45

چاپ کتابی درباره اخبار جعلی چاپ کتابی درباره اخبار جعلی
کتاب «اخبار جعلی: دروغ، تحریف و توهم در روزنامه‌نگاری» نوشته برایان مک نیر با ترجمه بهجت عباسی توسط انتشارات جوینده منتشر و راهی بازار نشر شد.
شنبه، 21 اردیبهشت 1398 - 20:43

«کتاب پلاس» نخستین پلتفرم در صنعت نشر «کتاب پلاس» نخستین پلتفرم در صنعت نشر
نشست «نوآوری در اقتصاد نشر» و آیین «رونمایی از نخستین کسب و کار نوآورانه مبتنی بر فناوری در صنعت نشر» هفدهم اردیبهشت ماه در تالار «قلم» سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد. کتاب پلاس، اولین پلتفرم مشترک ذی‎نفعان کتاب است که بازار جدیدی در این صنعت خلق کرده و با بهره‎گیری از فناوری اطلاعات، پلی ارتباطی میان ناشران و مشتریان کتاب ایجاد کرده است. در حال حاضر، ناشران معتبری به این پلتفرم پیوسته و چندین و چند تن از ناشران معتبر عمومی و دانشگاهی نیز در سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب وارد مرحله عقد قرارداد شده اند.
شنبه، 21 اردیبهشت 1398 - 13:37

کتاب های منتشر شده روابــط عمـومی در سال 1397 کتاب های منتشر شده روابــط عمـومی در سال 1397
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| در سال 1397، 16 عنوان کتاب جدید در حوزه روابط عمومی و ارتباطات منتشر شد:
پنجشنبه، 5 دی 1398 - 13:29

در روز جهانی کتاب اتفاق افتاد: استفاده از قطار با نشان‌دادن کتاب به جای بلیت در هلند
حامی جشن هفته کتاب هلند، امسال هدیه‌ای مخصوص برای عشاق کتاب در نظر گرفت. کتاب دوستان هلندی امسال، با نشان دادن کتابی که به آنها هدیه داده شده، سفر رایگان هدیه می‌گیرند.
سه شنبه، 10 اردیبهشت 1398 - 11:23

جهش سه برابری قیمت کاغذ طی چند ماه جهش سه برابری قیمت کاغذ طی چند ماه
رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا، با اشاره به انتقال وظیفه توزیع کاغذ از این اتحادیه که زیرمجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت است، به وزارت ارشاد، این تغییر را باعث سه برابر شدن قیمت کاغذ طی ماه‌های اخیر اعلام کرد.
سه شنبه، 10 اردیبهشت 1398 - 11:14

نقد و رونمایی کتاب "روزنامه‌نگاری دیگرگونه، صداهای دیگرگونه" نقد و رونمایی کتاب "روزنامه‌نگاری دیگرگونه، صداهای دیگرگونه"
در این نشست که با موضوع کتاب روزنامه‌نگاری دیگرگونه صداهای دیگرگونه، نوشته تونی هارکاپ برگزار شد، دکتر مهدی منتظرقائم و جعفر محمدی، مترجمان این کتاب، و همچنین دکتر مجید رضائیان حضور بهم رساندند.
دوشنبه، 9 اردیبهشت 1398 - 09:41

«اصول آموزش سواد رسانه‌ای به کودکان» رونمایی شد «اصول آموزش سواد رسانه‌ای به کودکان» رونمایی شد
تاب «اصول آموزش سواد رسانه‌ای به کودکان» در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد.
شنبه، 7 اردیبهشت 1398 - 12:04

کتابی برای فعالان روابط عمومی دوران پسابرجام کتابی برای فعالان روابط عمومی دوران پسابرجام
کتاب «روابط عمومی نوشتاری و فنون رسانه ای» اثر ویلکاکس و لارنس نولت دیگر کتاب آماده شده در سال 97 است که در نمایشگاه کتاب امسال عرضه می شود، این کتاب تا کنون 23 بار در آمریکا تجدید چاپ شده است و به عنوان یک منبع قابل اطمینان برای افرادی است که می خواهند وارد حرفه روابط عمومی شوند و همچنین توانایی نوشتاری و چگونگی استفاده از منابع را برای متخصصان روابط عمومی ارتقا می دهد.
جمعه، 6 اردیبهشت 1398 - 10:19

کتاب های منتشر شده انتشارات کارگزار روابــط عمـومی در سال 1397 کتاب های منتشر شده انتشارات کارگزار روابــط عمـومی در سال 1397
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| در سال 1397، انتشارات کارگزار روابط عمومی، 11 عنوان کتاب جدید در حوزه روابط عمومی منتشر شد:
پنجشنبه، 5 اردیبهشت 1398 - 13:40

حضور انتشارات کارگزار روابط عمومی در نمایشگاه بین الملی کتاب تهران حضور انتشارات کارگزار روابط عمومی در نمایشگاه بین الملی کتاب تهران
سی و دومین نمایشگاه بین الملی کتاب تهران از تاریخ 4 تا 14 اردیبهشت ماه 1398 در محلّ مصلای امام خمینی (ره) میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است.
چهارشنبه، 28 فروردین 1398 - 19:33

اولین مینی‌بوک های انگلیسی انتشارات پنگوئن اولین مینی‌بوک های انگلیسی انتشارات پنگوئن
این نوع کتاب‌ها که کوتوله یا مینی بوک‌ نامیده میشوند و توسط انتشارات پنگوئن به چاپ رسیده است، بر خلاف کتاب‌های معمول دیگر به صورت عمودی چاپ می‌شوند و کلمات انگلیسی آن را باید از بالا به پایین مطالعه کرد. در این کتاب‌های کوتوله که ظاهراً برای قشر خاصی از مخاطبان چاپ می‌شود کلمات 90 درجه نسبت به حالت معمول تفاوت دارند.
جمعه، 30 فروردین 1398 - 22:45

 انتشار نخستین کتاب با استفاده از هوش مصنوعی انتشار نخستین کتاب با استفاده از هوش مصنوعی
اشپرینگر ساینس ناشر بین‌المللی کتاب‌های آکادمیک و ژورنال‌های تخصصی اعلام کرده اولین کتاب تولید شده توسط هوش مصنوعی خود را به زودی منتشر خواهد کرد.
شنبه، 24 فروردین 1398 - 13:41

سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398 منتشر شد سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398 منتشر شد
به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی، سالنامه تخصصی سال 1398 روابط عمومی ایران با شعار "سالنامه تخصصی - کاربردی روابط عمومی، هدیه ای منحصر به فرد و ماندگار" با کیفیت عالی و چهار رنگ منتشر شد.
سه شنبه، 14 اسفند 1397 - 12:30

رونمایی از کتاب «اصول آموزش سواد رسانه ای به کودکان» در نمایشگاه کتاب
این کتاب به قلم معصومه نصیری و سیدعلی موسوی همراه با مقدمه دکتر حسن بشیر، توسط انتشارات نسل روشن روانه‌بازار خواهد شد.
سه شنبه، 13 فروردین 1398 - 17:52

سیل کتاب‌ها را هم برد؟ سیل کتاب‌ها را هم برد؟
مدیر روابط‌عمومی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از خسارت‌های احتمالاتی به کتاب‌فروشی‌ها در استان‌های درگیر سیل و کمک‌های فرهنگی به سیل‌زدگان می‌گوید.
دوشنبه، 12 فروردین 1398 - 15:00

جی کی رولینگ جی کی رولینگ
وی خالق مجموعه هری پاتر است که به عنوان پرفروش ترین سری کتاب های تاریخ نام برده می شود.
پنجشنبه، 8 فروردین 1398 - 08:34

تورم سال ۹۷ و جای خالی فرهنگ تورم سال ۹۷ و جای خالی فرهنگ
حوزه فرهنگ در سال ۹۷ سالی ناخوشایند را پشت سر گذاشت. بسیاری از شهروندان ایرانی با افزایش‌ هزینه‌های زندگی و کوچک شدن بودجه خانوار، تفریحات فرهنگی را از اولویت‌های خود حذف کردند.
شنبه، 3 فروردین 1398 - 13:08

چرا این دوره از نمایشگاه کتاب پاریس مهم است؟ چرا این دوره از نمایشگاه کتاب پاریس مهم است؟
سی و نهمین دوره از نمایشگاه کتاب پاریس که به مدت چهار روز از پانزدهم تا هجدهم مارس در محل دائمی نمایشگاه‌های پاریس در حال برگزاری است، در شرایطی برپا شده که وضعیت نشر در فرانسه برای ناشران این کشور نگران‌کننده است.
یکشنبه، 26 اسفند 1397 - 23:55

«قاچاقچی» بزرگ کتاب ایران دستگیر شد «قاچاقچی» بزرگ کتاب ایران دستگیر شد
خبرگزاری‌ها در ایران روز چهارشنبه از بازداشت متهم اصلی شبکه نشر و توزیع قاچاقی کتاب در ایران خبر دادند.
چهارشنبه، 22 اسفند 1397 - 15:29

کتاب ارتباطات جهانی: چشم انداز چند فرهنگی منتشر می شود کتاب ارتباطات جهانی: چشم انداز چند فرهنگی منتشر می شود
کتاب ارتباطات جهانی: چشم انداز چند فرهنگی ویرایش سوم اثر پروفسور یحیی کمالی پور ژوئیه 2019 توسط انتشارات Rowman & Littlefield Publishing منتشر خواهد شد.
شنبه، 18 اسفند 1397 - 13:26

مدیر عامل خانه کتاب: در ایران از ۱۷ هزار ناشر فقط ۵۰۰ ناشر فعالیت حرفه‌ای دارند مدیر عامل خانه کتاب: در ایران از ۱۷ هزار ناشر فقط ۵۰۰ ناشر فعالیت حرفه‌ای دارند
نیکنام حسینی‌پور مدیر عامل خانه کتاب ایران جمعه ۱۷ اسفند در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا گفت: از ۱۷هزار پروانه نشری که صادر شده، تنها ۵۰۰ ناشر به‌طور حرفه‌ای فعالیت دارند.
شنبه، 18 اسفند 1397 - 02:49

کتاب "سناریونگاری در روابط عمومی" منتشر شد کتاب "سناریونگاری در روابط عمومی" منتشر شد
کتاب "سناریونگاری در روابط عمومی" (برنامه ریزی مبتنی بر سناریو) در 130 صفحه توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
پنجشنبه، 16 اسفند 1397 - 01:17

تایپوگرافی تایپوگرافی
حروف‌نگاری، طراحی فونت یا «تایپوگرافی» در حقیقت هنر چیدمان حروف برای زبان تصویری است. این کار از طریق تقویت ویژگی‌های بصری حروف انجام می‌شود. طراحیِ نوع چینش حروف،حالت قلم، نقطه، مقدمه (فاصلهٔ خط) و … در کنار هم یک فونت تازه را خلق می‌کند.
دوشنبه، 29 بهمن 1397 - 20:05

کتاب "روزنامه‌نگاری پهپادی" منتشر شد کتاب "روزنامه‌نگاری پهپادی" منتشر شد
انتشارات کارگزار روابط عمومی، کتاب "روزنامه‌نگاری پهپادی" که به همت مهدی باقریان تدوین شده، در 101 صفحه منتشر شد.
جمعه، 17 اسفند 1397 - 20:31

دو بنیاد انتشاراتی کردهای ترکیه در آلمان ممنوع شد دو بنیاد انتشاراتی کردهای ترکیه در آلمان ممنوع شد
وزیر کشور آلمان، فعالیت دو مؤسسه انتشاراتی کردهای ترکیه را ممنوع اعلام کرد؛ این دو مؤسسه که "انتشاراتی ماسوپوتانین" و "شرکت سهامی مولتی‌مدیای میر" نام دارند، از سال‌ها پیش در آلمان فعالیت داشته‌اند. هورست زهوفر وزیرکشور آلمان، این دو مؤسسه فرهنگی را به ایفای نقش جایگزین "حزب کارگران کردستان ترکیه" در آلمان متهم کرد.
چهارشنبه، 24 بهمن 1397 - 12:54

کشورهای اتحادیه اروپا بر سر اصلاح قانون کپی‌رایت به توافق رسیدند
اکثریت کشورهای اتحادیه اروپا با رسیدن به یک توافق، زمینه را برای انطباق کپی‌رایت درعصر دیجیتال فراهم کردند. یوتیوب، گوگل‌نیوز و پلاتفرم‌های پخش‌کننده محتوای آثار دارای صاحب امتیاز، ازاین اصلاح قانونی متاثر خواهند بود.
یکشنبه، 21 بهمن 1397 - 00:18

فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی
فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی در سایت کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران منتشر شده است. علاقمندان برای تهیه این کتابها می توانند با شماره تلفن های 88617576 و 88617577 تماس بگیرند.
چهارشنبه، 17 بهمن 1397 - 19:30

کتاب دستورالعمل قطعی برای اهداف و نتایج کلیدی OKRs منتشر شد کتاب دستورالعمل قطعی برای اهداف و نتایج کلیدی OKRs منتشر شد
انتشارات کارگزار روابط عمومی، کتاب «دستورالعمل قطعی برای اهداف و نتایج کلیدی OKRs » (یک پلتفرم موفقیت برای سازمان های با کارایی بالا)، در 73 صفحه منتشر شد.
دوشنبه، 15 بهمن 1397 - 15:03

کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود
کتاب سال روابط عمومی ایران حاوی وقایع و رویدادهای علمی روابط عمومی در ایران و جهان درسال ۹7 توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری سایر حوزه های فعال علمی و دانشگاهی و با حمایت روابط عمومی سازمان های اجرایی تا پایان سال جاری انتشار می یابد.
سه شنبه، 25 دی 1397 - 19:58

برای نخستین بار در ایران؛ کتاب "مدیریت پاسخگویی در روابط عمومی" منتشر شد برای نخستین بار در ایران؛ کتاب "مدیریت پاسخگویی در روابط عمومی" منتشر شد
انتشارات کارگزار روابط عمومی برای نخستین بار در ایران، کتاب «مدیریت پاسخگویی در روابط عمومی»، تالیف مهدی باقریان در 360 صفحه منتشر و روانه بازار کرد.
جمعه، 5 بهمن 1397 - 23:04

چرا کتاب صوتی مثل کتاب کاغذی نیست چرا کتاب صوتی مثل کتاب کاغذی نیست
شاید مهم‌ترین تفاوت میان کتاب صوتی و کتاب نوشتاری وجود راوی باشد. کتاب نوشتاری هیچ راوی‌ای به غیر از آنچه در مغزتان می‌شنوید ندارد و ذهن نیز تمام تلاشش را می‌کند تا به لحن نویسنده وفادار باشد. اما مخاطبان کتاب صوتی می‌دانند که راوی می‌تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. همانگونه که بازیگر نقش مهمی در یک نمایش دارد.
پنجشنبه، 22 آذر 1397 - 15:58

 کتاب صوتی کتاب صوتی
کتاب گویا یا کتاب صوتی، متن کتابی است که توسط یک یا چند گوینده خوانده و به صورت ضبط شده درمی‌آید. آن می‌تواند به صورت نمایشنامه اجرا شود یا ممکن است با موسیقی یا جلوه‌های صوتی همراه باشد. گاهی اوقات نویسنده با صدای خودش کتاب را می‌خواند و گاهی گویندگان حرفه‌ای این کار را انجام می‌دهند.
پنجشنبه، 22 آذر 1397 - 15:49

کتاب کتاب
کتاب مجموعه‌ای از صفحات نوشته‌شده، مصور، چاپ‌شده یا صفحات خالی (صفحه سفید و نانوشته)؛ ساخته‌شده از جوهر، کاغذ (ورق)، پوست حیوانات یا مواد دیگر (چسب، نخ و…) است که معمولاً از یک طرف یا سمت به یکدیگر محکم شده یا متصل می‌گردند. هر برگه در کتاب، ورق و هر سمت یا روی هر ورق، صفحه نامیده می‌شود.
پنجشنبه، 22 آذر 1397 - 15:47

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی برگزار شد مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی برگزار شد
مراسم تکریم امیرمسعود شهرام نیا مدیرعامل سابق موسسه نمایشگاه های فرهنگی و معارفه قادر آشنا به عنوان مدیرعامل جدید این موسسه صبح امروز در محل این موسسه برگزار شد.
یکشنبه، 18 آذر 1397 - 14:53

برندگان جایزه‌ اتحادیه‌ ناشران سوئد اعلام شد
جایزه‌ آگوست که هرسال ازسوی اتحادیه‌ ناشران سوئد در سه زمینه‌ ادبیات داستانی، کودکان و غیرداستانی اهدا می‌شود، امسال به لی‌نِآ اکسِلسوُن، اِمما اَدبُگِه و ماگنوس وِستِربرو رسید.
جمعه، 9 آذر 1397 - 14:54

آمازون تحریم شد! آمازون تحریم شد!
نامزدهای نهایی جایزه ادبی معتبر Prix littéraire des collégiens در استان کبک به خاطر حمایت سایت «آمازون» از این جایزه 5000 دلاری از شرکت در آن کناره گیری کردند.
یکشنبه، 4 آذر 1397 - 13:05

نفس های صنعت نشر به شماره افتاده است نفس های صنعت نشر به شماره افتاده است
از کنار کتابفروشی ها رد می شویم، ویترین هایی با کتاب هایی در زمینه های مختلف چشم نوازی می کنند اما فضای کم رونق و نبود مشتری، نشان از رکود کتاب و کتابخوانی دارد.
دوشنبه، 28 آبان 1397 - 13:40

دایرکتوری "کارگزار روابط عمومی" ویرایش جدید منتشر می شود دایرکتوری "کارگزار روابط عمومی" ویرایش جدید منتشر می شود
دایرکتوری "کارگزار روابط عمومی" (راهنمای روابط عمومی های کشور) ویرایش جدید توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود.
چهارشنبه، 22 آذر 1396 - 14:12

راهنمای قطع (اندازه) کتاب ها
چاپگر ساکن ونیز، نخستین کسی بود که به نقش و اهمیت قطع کتاب در میزان استفاده از آن پی برد. اندازه ابداعی او برای کتاب، هم حمل و نقل آن را آسان می‌ساخت و هم هزینه‌های چاپ را کاهش می‌داد. قطع مورد استفاده او، قطع وزیری بود که جانشین قطع سلطانی شد.
یکشنبه، 20 آبان 1397 - 00:14

کاهش 78 درصدی درآمد نویسندگان کانادایی طی 20 سال گذشته کاهش 78 درصدی درآمد نویسندگان کانادایی طی 20 سال گذشته
جدیدترین گزارش اتحادیه نویسندگان کانادا (Writers’ Union of Canada) نشان می‌دهد درآمد نویسندگان طی سال 1998 تاکنون با کاهش 78 درصدی به پایین‌ترین سطح خود رسیده است.
سه شنبه، 8 آبان 1397 - 17:37

نویسنده نویسنده
نویسنده به کسی گفته می‌شود که به نوشتن می‌پردازد. واژهٔ نگارنده نیز گاه هم‌معنی با نویسنده به کار می‌رود.
سه شنبه، 8 آبان 1397 - 17:36

 انتشار ویژه نامه پانزدهمین کنفرانس روابط عمومی ایران انتشار ویژه نامه پانزدهمین کنفرانس روابط عمومی ایران
همزمان با برگزاری پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در تاریخ 30 مهر 1397، ویژه نامه این کنفرانس با موضوع "سناریونگاری" منتشر شد.
دوشنبه، 30 مهر 1397 - 10:15

رونمایی هشت کتاب در پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران رونمایی هشت کتاب در پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
در مراسم افتتاحیه کنفرانس که صبح روز دوشنبه 30 مهر 1397 در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار خواهد شد،شش کتاب که 4 کتاب آن تالیف دکتر حسن بشیر است رونمایی خواهد شد.
پنجشنبه، 26 مهر 1397 - 08:10

کتاب "تکریم ارباب رجوع" منتشر شد کتاب "تکریم ارباب رجوع" منتشر شد
کتاب "تکریم ارباب رجوع" تالیف سعید معادی در 80 صفحه توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی و با و حمایت مشارکت روابط عمومی بانک صادرات ایران منتشر شد.
پنجشنبه، 18 بهمن 1397 - 08:09

کتاب و اهمیتی که رو به کاهش است؛ حاشیه‌های نمایشگاه کتاب فرانکفورت کتاب و اهمیتی که رو به کاهش است؛ حاشیه‌های نمایشگاه کتاب فرانکفورت
در اولین سال نمایشگاه کتاب فرانکفورت ۲۰۵ ناشر شرکت کرده بودند و مجموعاً ۱۵ هزار نفری از آن دیدار کردند. یک سال بعد حضور ۴۵۰ ناشر ثبت شد و از آن سال این رقم به سوی صعود رفته است. حالا (نهم تا ۱۴ اکتبر ۲۰۱۸) که هفتادمین نمایشگاه در جریان است و هفتاد سال از افتتاح نمایشگاه فرانکفورت می‌گذرد، هفت هزار و ۳۰۹ ناشر از ۱۰۲ کشور در آن حی و حاضرند با ۹ هزار روزنامه‌نگار و خبرنگار و احتمالاً ۲۸۰ هزار بازدیدکننده که یک‌سوم‌شان اهل فن هستند.
جمعه، 20 مهر 1397 - 17:45

نمایشگاه کتاب فرانکفورت نمایشگاه کتاب فرانکفورت
نمایشگاه کتاب فرانکفورت (به آلمانی: Frankfurter Buchmesse) از لحاظ تعداد ناشران و بازدیدکنندگان بزرگترین نمایشگاه کتاب دنیا محسوب می‌شود.
جمعه، 20 مهر 1397 - 17:42

رونمایی از چهار کتاب روابط عمومی در کنفرانس روابط عمومی رونمایی از چهار کتاب روابط عمومی در کنفرانس روابط عمومی
همزمان با برگزاری پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در تاریخ 30 مهر ماه ۹۷، مراسم رونمایی از چهار کتاب "مجموعه مقالات کنفرانس"، " ارتباطات و روابط عمومی"، "روابط عمومی نوشتاری و فنون رسانه ای"و "تکریم ارباب رجوع" برگزار می شود.
چهارشنبه، 18 مهر 1397 - 16:29

انتشار کتاب "ارتباطات و روابط‌عمومی" انتشار کتاب "ارتباطات و روابط‌عمومی"
کتاب ارتباطات و روابط‌عمومی (دیدگاه‌ها و راهبردها) تالیف دکتر حسن بشیر توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد. این کتاب در 376 صفحه تالیف شده و در خصوص ارتباطات و روابط عمومی، توصیه ها و مطالب کاربردی ارزشمندی ارایه می کند.
چهارشنبه، 11 مهر 1397 - 08:16

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ نظریه روابط عمومی کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ نظریه روابط عمومی
با شروع از فرضیه پایه که روابط عمومی را می‌توان به عنوان یک نوع تخصصی از ارتباطات بهتر درک کرد، مشارکت‌کنندگان در این کتاب روابط عمومی را به‌عنوان قلمروی حیاتی و مهمی برای توسعه تحقیق و نظریه ارتباطات بنا نهادند.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 00:52

اسماعیل دمیرچی پیشکسوت صنعت چاپ و نشر درگذشت اسماعیل دمیرچی پیشکسوت صنعت چاپ و نشر درگذشت
اسماعیل دمیرچی نویسنده و پیشکسوت صنعت چاپ و نشر صبح امروز در بیمارستان به دلیل بیماری درگذشت.
شنبه، 17 شهریور 1397 - 14:24

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ صحبت مستقیم درباره روابط عمومی کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ صحبت مستقیم درباره روابط عمومی
اصول روابط عمومی، چگونگی یافتن و درگیر شدن با مخاطب خود، نفوذ موفقیت‌آمیز در رسانه، نوشتن یک سرمقاله که حیرت‌انگیز باشد، ایجاد یک کمپین رسانه اجتماعی متقاعدکننده، ایجاد بازاریابی محتوای قدرتمند و اندازه‌گیری موفقیت روابط عمومی در این طنز و بدون هیچ منعی، معرفی هنر روابط عمومی را بیاموزید.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 00:57

کتاب برگزیده مؤسسه رسمی روابط‌عمومی (CIPR) منتشر شد/ خلاقیت در روابط عمومی کتاب برگزیده مؤسسه رسمی روابط‌عمومی (CIPR) منتشر شد/ خلاقیت در روابط عمومی
کتاب "خلاقیت در روابط‌عمومی" تالیف اندی گرین توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد. این کتاب که مورد تایید مؤسسه رسمی روابط‌عمومی (CIPR) است در 100 صفحه و چهار بخش تالیف شده و به همه شاغلان روابط عمومی کمک می کند تا پتانسیل خلاقیت را در خود کشف کنند.
سه شنبه، 13 شهریور 1397 - 15:16

کتاب «سردبیر رسانه عاشورا» به چاپ دوم رسید کتاب «سردبیر رسانه عاشورا» به چاپ دوم رسید
انتشارات کارگزار روابط عمومی، چاپ دوم کتاب «حضرت زینب کبری(س)، سردبیر رسانه عاشورا»، نوشته محمد جواد محسن زاده را منتشر و روانه بازار کرد.
یکشنبه، 11 شهریور 1397 - 08:57

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ برنامه‌ریزی استراتژیک برای روابط عمومی کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ برنامه‌ریزی استراتژیک برای روابط عمومی
Ronald Smith نشان می‌دهد که چگونه باید کمپین‌های استراتژیک تحقیق محور، عملی که در اقدام روابط عمومی استفاده‌شده است را اجرا کرد و از سال‌ها تجربه خود به عنوان متخصص در صنعت و سال‌های آموزش خود در کلاس‌ها می‌گوید.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 00:59

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ مطالعات موردی روابط عمومی در سراسر جهان کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ مطالعات موردی روابط عمومی در سراسر جهان
مطالعات موردی در این کتاب که بسیاری از آن‌ها جوایز ملی یا بین‌المللی را برده‌اند نشان‌دهنده حوزه چشمگیری از روابط عمومی هستند- از دیپلماسی عمومی تا مسئولیت اجتماعی شرکتی تا ارتباطات بحران تا مسائل عدالت اجتماعی و رویدادهای خاص.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 00:46

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ یکی از ما دروغ می‌گوید کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ یکی از ما دروغ می‌گوید
دروغ‌گوهای کوچک زیبا با کلوپ صبحانه (EW.com) در این داستان بدون شک اعتیادآور (مرور کتاب RT) از آنچه وقتی پنج غریبه وارد اتاق جریمه می‌شوند و تنها چهار نفر زنده بیرون می‌آیند، ملاقات می‌کنند.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 00:43

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ نوشتن استراتژیک کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ نوشتن استراتژیک
نوشتن استراتژیک، در چهارمین نسخه خود بر مأموریت هدف محور کیفیت بالای روابط عمومی و نوشتن رسانه با آموزش‌های واضح و دقیق برای بیش از 40 نوع سند تأکید دارد.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 00:12

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ کسب‌وکار ترغیبی کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ کسب‌وکار ترغیبی
Harold Burson که توسط هفته روابط عمومی به‌عنوان موثرترین شخصیت روابط عمومی قرن بیستم توصیف‌شده است شاید بیشترین نام به رسمیت شناخته‌شده در صنعت امروزه باشد. مؤسس 96 ساله غول روابط عمومی Burson-Marsteller شغل 70 ساله خارق‌العاده‌ای داشته است که در آن او یک شرکت جهانی را از یک بنگاه مشاوره تک‌نفره ساخت.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 00:21

49 امین شماره "کارگزار روابط عمومی"منتشر شد 49 امین شماره "کارگزار روابط عمومی"منتشر شد
49 امین شماره نشریه "کارگزار روابط عمومی" زیر نظر موسسه کارگزار روابط عمومی ویژه تابستان ۹۷ منتشر شد.
شنبه، 27 مرداد 1397 - 15:36

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ قوانین جدید بازاریابی و روابط عمومی کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ قوانین جدید بازاریابی و روابط عمومی
در حالی که روش‌های بازاریابی و روابط عمومی به نظر یک شبه تغییر کرده‌اند، هر تاجر باهوشی می‌داند که خیلی بیشتر از این که چیز مهم بعدی چه باشد، زحمت دارد
شنبه، 4 اسفند 1397 - 00:49

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ مهارت کسب‌وکار برای ارتباطات استراتژیک کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ مهارت کسب‌وکار برای ارتباطات استراتژیک
موفق‌ترین متخصصان ارتباطات دیگر تنها کارشناسان ارتباطات نیستند، آن‌ها استادان کسب‌وکار هستند. خدمت کردن به‌عنوان مشاوران قابل‌اعتماد به مجریان والامقام شرکت و همکاری در شرکت به معنای این است که داشتن یک زمینه قوی در تیزهوشی کسب‌وکار ضروری است.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 00:15

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ روابط عمومی کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ روابط عمومی
با یک صدای تیزپر از طنز کثیف، روابط عمومی یک نگاه مختصر پر از تفریح پشت پرده دستگاه‌های روابط عمومی است که افراد معروف مورد علاقه ما را ایجاد می‌کند.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 00:28

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ روابط عمومی فوق‌العاده، بودجه معمولی کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ روابط عمومی فوق‌العاده، بودجه معمولی
روابط عمومی یک عامل بساز یا خراب کن برای تمام سازمان‌هاست، مخصوصاً سازمان‌هایی که کوچک هستند یا مأموریت محور.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 00:54

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ افسانه‌های روابط عمومی کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ افسانه‌های روابط عمومی
افسانه‌های روابط عمومی از افسانه‌های محبوب نظریه و عمل روابط عمومی به‌عنوان وسیله‌ای برای کمک به مالکان استارت آپ ها، بازاریابان برند، متخصصان ارتباطات و دانشجویان استفاده می‌کند تا بین مدها و اقدامات روابط عمومی امتحان شده تمایز دهد.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 01:01

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ Ofield کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ Ofield
Ofield Dukes یکی از موفق‌ترین متخصصان روابط عمومی آفریقایی- آمریکایی کشور و یکی از مؤثرترین افراد در دوره حقوق شهروندی در نظر گرفته می‌شود.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 00:25

سود سه‌ماهه آمازون از ۲ میلیارد دلار هم فراتر رفت؛ افزایش فعالیت مزرعه‌های کلیک سود سه‌ماهه آمازون از ۲ میلیارد دلار هم فراتر رفت؛ افزایش فعالیت مزرعه‌های کلیک
سود سه ماهه‌ دوم سال ۲۰۱۸ آمازون برای اولین بار از ۲ میلیارد دلار تجاوز کرد و نسبت به سال گذشته، یک هزار و ۲۰۰ درصد افزایش یافت.
دوشنبه، 8 مرداد 1397 - 12:13

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ روابط عمومی خانم Pargeter کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ روابط عمومی خانم Pargeter
خانم Pargeter مهارت‌هایی را کشف می‌کند که با آن روابط عمومی می‌تواند در جدیدترین معمای تفریحی شرور، بد را خوب جلوه دهد.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 01:03

کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ خستگی کتاب برتر جدید در زمینه روابط عمومی که باید مطالعه شان کرد/ خستگی
این یک یادواره توسط Joe Finnigan، شریک ارشد و EVP سابق در Fleishman-Hillard، یکی از مراکز مشاوره روابط عمومی برجسته جهان است. این‌یکی از کتاب‌های پر بینش، موثق، طنز و فعالی است که تاکنون درباره کارکرد درونی روابط عمومی و تا حدی آمریکای شرکتی نوشته‌شده است.
شنبه، 4 اسفند 1397 - 01:05

عکس خبر/ روی جلد مجله تایم بعد از دیدار پوتین و ترامپ عکس خبر/ روی جلد مجله تایم بعد از دیدار پوتین و ترامپ
عکس خبر/ روی جلد مجله تایم بعد از دیدار پوتین و ترامپ
پنجشنبه، 28 تیر 1397 - 23:13

کتاب روزنامه نگاری پهباد منتسر می شود کتاب روزنامه نگاری پهباد منتسر می شود
کتاب "روزنامه نگاری پهباد" بزودی به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی منتسر می شود. به گزارش شارا، این کتاب که همت "مهدی باقریان" تهیه و تدوین شده در پنج گفتار و در قطع رقعی منتشر خواهد شد.
یکشنبه، 17 تیر 1397 - 11:49

مدیرعامل خانه کتاب عنوان کرد؛ کتابفروش‌ها در حوزه بازاریابی نیاز به آموزش دارند مدیرعامل خانه کتاب عنوان کرد؛ کتابفروش‌ها در حوزه بازاریابی نیاز به آموزش دارند
مدیرعامل خانه کتاب با بیان اینکه باید در حوزه بازاریابی و اقتصاد، به کتابفروش‌ها آموزش داد، آمادگی موسسه متبوعش خود را برای اعزام استاد به استان‌های مختلف در این راستا، اعلام کرد.
یکشنبه، 17 تیر 1397 - 10:40

کتاب «ژورنالیسم تلویزیونی» رونمایی شد
دو کتاب «ژورنالیسم تلویزیونی» و «مدیریت منابع انسانی در صنایع خلاق» نوشته سید مهدی شریفی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در فرهنگ‌سرای معرفت رونمایی‌ شد.
شنبه، 16 تیر 1397 - 12:09

 انتشارات مطلوب در روابط عمومی انتشارات مطلوب در روابط عمومی
کارگزار روابط عمومی علاوه بر متن باید بتواند به خوبی محتوای گرافیکی، صوتی و تصویری تولید کند. هر کدام از این موارد حداقل هایی را می طلبند و با رعایت حداقل ها می توان از اثربخشی فعالیت های روابط عمومی کسب اطمینان کرد.
دوشنبه، 19 خرداد 1393 - 20:24

 کارکردهای انتشارات چاپی و آنلاین در روابط عمومی ها کارکردهای انتشارات چاپی و آنلاین در روابط عمومی ها
انتشارات الکترونیک به لحاظ کارکردهایی که دارد برای ارتباطات بین مدیران روابط عمومی و سایر افرادی که به هر شکلی با روابط عمومی در ارتباطند فضای تعاملی ایجاد می کند که این مزیت بسیار بزرگی است که سازمان می تواند از طریق ارتباطات با ذینفعان خود به یک کیفیت عالی ارتقا پیدا کند که البته در نشر مکتوب این امکان فراهم نیست.
دوشنبه، 30 مرداد 1396 - 02:01

 در باره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در باره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
تولید محتوا در فعالیت های انتشاراتی نیز از دیگر موضوعات مهمی بوده است که در برگزاری جشنواره های اخیر مورد توجه واقع شده است که در قالب برگزاری همایش و کارگاههای آموزشی و تخصصی در حاشیه جشنواره بدان پرداخته شده است.
شنبه، 31 تیر 1396 - 09:42

 48 امین شماره دوماهنامه "کارگزار روابط عمومی"منتشر شد 48 امین شماره دوماهنامه "کارگزار روابط عمومی"منتشر شد
48 امین شماره دوماهنامه "کارگزار روابط عمومی" زیر نظر موسسه کارگزار روابط عمومی ویژه فروردین و اردیبهشت ماه ۹۷ منتشر شد.
پنجشنبه، 7 تیر 1397 - 17:11

چرا شنیدن کتاب خوب است؟ چرا شنیدن کتاب خوب است؟
واقعاٌ بین شنیدن و خواندن یک کتاب تفاوتی وجود ندارد، هدف این است که داستان را بشنویم و از آن لذت ببریم این که از چه راهی این کار را بکنیم اهمیتی ندارد. در اینجا سیزده دلیل برای آنکه شنیدن کتاب برای شما خوب است آورده‌ایم.
یکشنبه، 13 خرداد 1397 - 00:07

انتشار لوح فشرده دومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران انتشار لوح فشرده دومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران
سخنرانی های کامل دومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران در قالب دو لوح فشرده توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
پنجشنبه، 7 تیر 1397 - 21:44

انتشار لوح فشرده مدیریت تشریفات کاربردی انتشار لوح فشرده مدیریت تشریفات کاربردی
تشریفات نه به معنای تجمل گرایی و تجمل‌پرستی، بلکه به معنای نظم‌دهی و نظم‌بخشی در یک سازمان که روند فعالیت های منسجمی را در پیش دارد، از اصول اولیه ارتباطات اجتماعی به شمار می‌رود.
پنجشنبه، 7 تیر 1397 - 21:35

"دایرکتوری کارگزار روابط عمومی" فعالان روابط عمومی را به مشارکت دعوت می نماید "دایرکتوری کارگزار روابط عمومی" فعالان روابط عمومی را به مشارکت دعوت می نماید
"دایرکتوری کارگزار روابط عمومی" به عنوان اولین و تنها مرجع مکتوب راهنمای ارتباطی روابط عمومی های ایران، فعالان عرصه هنرهشتم را به حضور در دومین دوره خود دعوت می‌نماید.
یکشنبه، 3 دی 1396 - 22:56

انتشار لوح فشرده چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران انتشار لوح فشرده چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
سخنرانی های کامل چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در قالب سه لوح فشرده توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
دوشنبه، 7 خرداد 1397 - 21:26

انتشارات کارگزار روابط عمومی انتشارات کارگزار روابط عمومی
انتشارات کارگزار روابط عمومی
چهارشنبه، 2 خرداد 1397 - 13:39

گذری و نظری بر سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران گذری و نظری بر سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران
هدف اصلی از تهیه این اثر، ارائه اطلاعات تاریخی و مدیریتی، رویدادها و اطلاعات و مطالب کاربردی‌ مورد نیاز متخصصان حوزه روابط عمومی در یک مجموعه بوده است.
شنبه، 29 اردیبهشت 1397 - 23:10

معرفی سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1397) معرفی سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1397)
در این سالنامه مخاطب با کامل ترین روزنگار و وقایع، مناسبت ها و رویدادهای حوزه روابط عمومی مواجه می شود که منطبق بر دانایی محوری بوده و با رویکردی آموزشی به ارایه نکات کاربردی و موردنیاز اعضای خانواده روابط عمومی کشور پرداخته شده است.
چهارشنبه، 23 اسفند 1396 - 15:18

کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر شد کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر شد
این کتاب حاوی مقالات علمی، ترجمه، گزارش های تحلیلی، یادداشت، دیدگاه ،سخنرانی منتخب، مصاحبه، معرفی کتب منتشره درحوزه روابط عمومی درایران وجهان و همچنین نگاهی به مهمترین رویدادهای روابط عمومی در ایران و جهان مربوط سال ۹۶ را دارا می باشد.
شنبه، 29 اردیبهشت 1397 - 17:10

انتشار کتاب "شناخت روابط عمومی" انتشار کتاب "شناخت روابط عمومی"
کتاب "شناخت روابط عمومی" تالیف دکتر داود نعمتی انارکی توسط انتشارات دانشگاه صداوسیما منتشر شده است. این کتاب در 242 صفحه و 9 فصل تالیف شده و برای کسانی که تازه وارد حرفه روابط عمومی می شوند، حاوی اطلاعاتی است که آن ها را تا حدودی با روابط عمومی آشنا می سازد.
پنجشنبه، 27 اردیبهشت 1397 - 23:41

مدل دسترسی آزاد، بازگشت به اصل انتشار مجلات مدل دسترسی آزاد، بازگشت به اصل انتشار مجلات
در عصر دیجیتال، دسترسی آزاد (open access) به مجلات دانشگاهی و نتایج تحقیقات، بخشی مهمی از وظایف جوامع علمی و دانشگاهی برای کمک به پیشرفت دانش در جامعه محسوب می شود.
یکشنبه، 23 اردیبهشت 1397 - 23:44

معرفت شناسی ژورنالیسم تلویزیونی، گامی عملی برای افزایش سواد خبری معرفت شناسی ژورنالیسم تلویزیونی، گامی عملی برای افزایش سواد خبری
عضو هیات علمی بخش مدیریت رسانه دانشگاه تهران و نویسنده کتاب «ژورنالیسم تلویزیونی، معرفت شناسی، فلسفه و روشها»، معرفت شناسی ژورنالیسم تلویزیونی را گامی عملی برای افزایش سواد خبری دانست.
یکشنبه، 16 اردیبهشت 1397 - 11:32

کتاب علوم اطلاعات و ارتباطات منتشر شد کتاب علوم اطلاعات و ارتباطات منتشر شد
کتاب علوم اطلاعات و ارتباطات منتشر شد
پنجشنبه، 13 اردیبهشت 1397 - 13:31

شماره جدید نشریه "کارگزار روابط عمومی" منتشر شد شماره جدید نشریه "کارگزار روابط عمومی" منتشر شد
شماره جدید نشریه "کارگزار روابط عمومی" ویژه سخنرانی منتشر شد. به گزارش شارا، دوماهنامه کارگزار روابط عمومی «به صاحب امتیازی و مدیرمسوولی مهدی باقریان و با سردبیری زهرا بابازاده گان» منتشر می شود.
سه شنبه، 11 اردیبهشت 1397 - 14:43

معرف مجله پریسنس معرف مجله پریسنس
انتشار مجله "پریسنس" (PR-e-Sense) از جانب مدیران ارشد شرکت ها و ارتباطگران هند و دیگر کشورها مورد استقبال قرار گرفت. از آنجاییکه اندازه فایل بسیار کوچک است، بسیاری از سازمان ها این مجله الکترونیکی را برای دیگر افراد فرستاده اند.
پنجشنبه، 3 آبان 1397 - 23:17

روز جهانی کتاب و کپی رایت روز جهانی کتاب و کپی رایت
23 آوریل روز جهانی کتاب و کپی رایت.
شنبه، 1 اردیبهشت 1397 - 22:40

مجله O’Dwyer’s پنجاه ساله شد مجله O’Dwyer’s پنجاه ساله شد
مجله O’Dwyer’s از 50 سال پیش تاکنون مسائل مربوط به روابط عمومی و ارتباطات را پوشش می دهد.
شنبه، 10 آذر 1397 - 14:12

فهرست کتاب های منتشره "کارگزار روابط عمومی" فهرست کتاب های منتشره "کارگزار روابط عمومی"
فهرست پرفروش ترین کتاب های انتشارات "کارگزار روابط عمومی" در سه بخش کتاب، بسته آموزشی و لوح فشرده اعلام شد.
یکشنبه، 26 فروردین 1397 - 18:41

کتاب های منتشر شده روابط عمومی در سال 1396 کتاب های منتشر شده روابط عمومی در سال 1396
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در سال 1396، 12 عنوان کتاب جدید در حوزه روابط عمومی منتشر شد:
شنبه، 26 اسفند 1396 - 08:21

معرفی نه کتاب برای استانداردسازی روابط عمومی معرفی نه کتاب برای استانداردسازی روابط عمومی
استانداردهای ارایه شده در این کتابها، گروهی از اصول، الزامات، شیوه ها و مشخصاتی هستند که برنامه ریزی و اجرای بسیاری از برنامه ها و فعالیتهای روابط عمومی را تسهیل و هدایت می کنند.
چهارشنبه، 23 اسفند 1396 - 15:10

انتشار«زنگ آخر»، نخستین روزنامه دانش‌آموزی کشور انتشار«زنگ آخر»، نخستین روزنامه دانش‌آموزی کشور
به گزارش شارا به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، انتشار نخستین روزنامه مخصوص کودک و نوجوان می تواند نویدبخش رویکرد جامعه رسانه ای به مسائل کودکان و نوجوانان باشد.
سه شنبه، 24 بهمن 1396 - 19:13

کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود
کتاب سال روابط عمومی ایران حاوی وقایع و رویدادهای علمی روابط عمومی در ایران و جهان درسال ۹6 توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری سایر حوزه های فعال علمی و دانشگاهی و با حمایت روابط عمومی سازمان های اجرایی تا پایان سال جاری انتشار می یابد.
سه شنبه، 24 بهمن 1396 - 11:33

 کتاب «باور کن که، روابط عمومی مرده است» بزودی منتشر می شود کتاب «باور کن که، روابط عمومی مرده است» بزودی منتشر می شود
به گزارش شارا، روابط عمومی مرده است، سخن دربارۀ اعتماد، رهبری عمومی، وضعیت سیاست، وضعیت کاسبی و تجارت، مردم سالاری اجتماعی، گروه ‎گرایی مترقّی، فعّالان سیاسی و فعّالیت‌گرایی سیاسی، جوابگویی از طریق ارزش عمومی، رهبری روشنفکرانۀ عمومی، رجوع به صداقت و درستی و تغییر میراث از فصول دوازدهگانه این کتاب می باشد.
شنبه، 24 بهمن 1394 - 16:30

کتاب «روابط‌ عمومی چیست؟» منتشر شد کتاب «روابط‌ عمومی چیست؟» منتشر شد
مجموعه یادداشت‌های علمی احمد یحیایی ایله‌ای در قالب کتابی با عنوان «روابط‌عمومی چیست؟» منتشر شد.
دوشنبه، 2 بهمن 1396 - 10:22

ویدیو/ مدیریت بهینه انتشار کتاب ...: چاپ در برابر تقاضا ویدیو/ مدیریت بهینه انتشار کتاب ...: چاپ در برابر تقاضا
ویدیو/ مدیریت بهینه انتشار کتاب ...: چاپ در برابر تقاضا
چهارشنبه، 27 دی 1396 - 17:57

انتشار کتاب مدیریت روابط عمومی در ایران فرهنگی انتشار کتاب مدیریت روابط عمومی در ایران فرهنگی
کتاب مدیریت روابط عمومی در ایران توسط انتشارات قلم امامت و به تالیف علی کامیاب مقدس در زمستان سال جاری منتشر و روانه بازار کتاب شد.
پنجشنبه، 14 دی 1396 - 20:44

کتاب سال 96 روابط عمومی ایران منتشر می شود کتاب سال 96 روابط عمومی ایران منتشر می شود
کتاب سال نود و شش روابط عمومی ایران توسط انجمن متخصصان روابط عمومی در ۳۰۰ صفحه رنگی و در قطع رحلی منتشر می شود. به گزارش شارا، این کتاب با هدف معرفی فعالیت های شاخص روابط عمومی ایران در سال اخیر در قالب کتاب سال 96 منتشر می شود.
سه شنبه، 12 دی 1396 - 14:32

انتقال کتاب و موسیقی به مولکول انتقال کتاب و موسیقی به مولکول
در آزمایشگاه دانشگاه واشنگتن، دانشمندان موفق شدند یک ترانه و 100 کتاب را در درون ساختمان یک ملکول مصنوعی جاسازی کنند. همراه با آنها قانون حقوق بشر نیز به زبان های مختلف تهیه و در ملکول های مصنوعی ساخته شده در لابراتوار، آرشیو شده اند.
جمعه، 1 دی 1396 - 03:16

آشنایی با سالنامه تخصصی روابط عمومی آشنایی با سالنامه تخصصی روابط عمومی
در این سالنامه مخاطب با کامل ترین روزنگار و وقایع، مناسبت ها و رویدادهای حوزه روابط عمومی مواجه می شود که منطبق بر دانایی محوری بوده و با رویکردی آموزشی به ارایه نکات کاربردی و موردنیاز اعضای خانواده روابط عمومی کشور پرداخته شده است.
سه شنبه، 6 تیر 1396 - 12:26

آشنایی با راهنمای ارتباطی روابط عمومی های کشور آشنایی با راهنمای ارتباطی روابط عمومی های کشور
نسخه نخست کتاب "دایرکتوری کارگزار روابط عمومی" (راهنمای ارتباطی روابط عمومی های کشور) در سال در 460 صفحه در اندازه رحلی منتشر شد.
یکشنبه، 26 آذر 1396 - 09:35

رونمایی از کتاب «نظریه پردازی درباره ارتباطات میان فرهنگی» رونمایی از کتاب «نظریه پردازی درباره ارتباطات میان فرهنگی»
امروز شنبه 25/9/96 طی مراسمی در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران، و با حضور دکتر عاملی رئیس دانشکده و دکتر ساروخانی و جمعی از استادان دانشگاههای کشور به ویژه دانشگاه امام صادق (ع) و دانشجویان و علاقمندان به حوزه ارتباطات میان فرهنگی رونمایی از کتاب معروف ویلیام گادیکانست با عنوان «نظریه پردازی درباره ارتباطات میان فرهنگی» برگزار شد.
شنبه، 25 آذر 1396 - 22:16

انتشار ویژه نامه چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران انتشار ویژه نامه چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
به گزارش شارا به نقل از ستاد خبری کنفرانس، ویژه نامه چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران منتشر شد.
یکشنبه، 19 آذر 1396 - 11:22

جلد سوم کتاب استانداردهای روابط عمومی رونمایی شد جلد سوم کتاب استانداردهای روابط عمومی رونمایی شد
همزمان با آیین افتتاحیه چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، جلد سوم کتاب "استانداردهای روابط عمومی" رونمایی شد.
یکشنبه، 19 آذر 1396 - 10:15

ورود کتاب دکتر بشیر به کتاب های درسی مقطع متوسطه ورود کتاب دکتر بشیر به کتاب های درسی مقطع متوسطه
کتاب «کاربرد تحلیل گفتمان در فهم منابع دینی» تالیف دکتر حسن بشیر، استاد دانشگاه امام صادق (ع) به کتاب های درسی مقطع متوسطه اضافه شد.
سه شنبه، 14 آذر 1396 - 00:11

انتشار کتاب "روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا" انتشار کتاب "روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا"
کتاب "روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا" کار مشترک حسن بشیر و مهدی باقریان توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود.
دوشنبه، 13 آذر 1396 - 11:21

دانلود کتاب راهنمای جامع عکاسی خیابانی دانلود کتاب راهنمای جامع عکاسی خیابانی
عکاسی خیابانی، نمایش بی آلایش طبیعت و زندگی انسان است. روشی است که در آن محیط اطراف و ارتباط ما را با آن به نمایش می گذارد. از بین لحظه ها آن را که ما را شیفته ی خود می کند، انتخاب کرده و با دیگران قسمت می کنیم، چیزی شبیه رویاپردازی با یک دوربین.
جمعه، 10 آذر 1396 - 10:10

جلد سوم کتاب استانداردهای روابط عمومی منتشر شد جلد سوم کتاب استانداردهای روابط عمومی منتشر شد
جلد سوم کتاب "استانداردهای روابط عمومی" تالیف مهدی باقریان و با مدیریت رضا طاهری از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.
چهارشنبه، 8 آذر 1396 - 10:28

کتاب روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا منتشر می شود کتاب روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا منتشر می شود
کتاب "روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا" محصول سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران است که در سال 1395 توسط مؤسسه کارگزار روابط عمومی برگزار شده است. در کنفرانس مزبور سخنرانان متعددی وجود داشتند که مقالات آنان و برخی از مقالات دیگری که با ارزیابی کمیته علمی شایسته انتشار بودند در این کتاب جمع آوری شده اند.
پنجشنبه، 2 آذر 1396 - 01:35

انتشار ویژه نامه چهاردهمین کنفرانس روابط عمومی ایران انتشار ویژه نامه چهاردهمین کنفرانس روابط عمومی ایران
همزمان با برگزاری چهاردهمین کنفرانس روابط عمومی در تاریخ 19 آذر 1396، ویژه نامه این کنفرانس با موضوع "خلاقیت و نوآوری" منتشر و در بین شرکت کنندگان توزیع خواهد شد.
دوشنبه، 15 آبان 1396 - 14:50

 کتاب «نظریات خلاقانه در روابط عمومی» منتشر شد کتاب «نظریات خلاقانه در روابط عمومی» منتشر شد
به گزراش شارا، کتاب «نظریات خلاقانه در روابط عمومی» تالیف حمید غیدی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز منتشر شد.
دوشنبه، 8 آبان 1396 - 14:19

دانلود کتاب پایه و اصول صفحه آرایی دانلود کتاب پایه و اصول صفحه آرایی
دانلود کتاب پایه و اصول صفحه آرایی
شنبه، 6 آبان 1396 - 11:50

دستورالعمل صفحه بندی و حروفچنیی دستورالعمل صفحه بندی و حروفچنیی
دستورالعمل صفحه بندی و حروفچنیی
شنبه، 6 آبان 1396 - 10:57

آشنایی با کتاب و کتابخانه آشنایی با کتاب و کتابخانه
آشنایی با کتاب و کتابخانه
پنجشنبه، 4 آبان 1396 - 00:46

دستورالعمل صفحه بندی و طراحی جلد دستورالعمل صفحه بندی و طراحی جلد
دستورالعمل صفحه بندی و طراحی جلد
شنبه، 6 آبان 1396 - 10:03

انتشار دیپلماسی رسانه ای هوشمند انتشار دیپلماسی رسانه ای هوشمند
کتاب علمی- پژوهشی "دیپلماسی رسانه ای هوشمند" (تحلیلی بر استراتژی ها و تاکتیک های دیپلماسی رسانه ای در روابط بین الملل) چاپ و منتشر شد.
جمعه، 5 آبان 1396 - 14:04

 با این تلفن به راحتی کتاب دیجیتال را ورق بزنید با این تلفن به راحتی کتاب دیجیتال را ورق بزنید
یک گروه محقق از یک دانشگاه کانادایی یک نوع تلفن ساخته اند که با آن می توان تجربه ورق زدن کتاب و انتخاب صفحه ها را درست شبیه یک کتاب واقعی ایجاد کرد.
جمعه، 5 آبان 1396 - 02:09

انتشار جلد سوم کتاب استانداردهای روابط عمومی انتشار جلد سوم کتاب استانداردهای روابط عمومی
جلد سوم کتاب استانداردهای روابط عمومی تالیف مهـدی بـاقریــان و رضا طاهری بزودی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه می شود. این کتاب در دو بخش فرایند و راهنماها تدوین شده است.
سه شنبه، 2 آبان 1396 - 09:46

رونمایی سه کتاب همزمان با برگزاری چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران رونمایی سه کتاب همزمان با برگزاری چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
به گزارش شارا به نقل از ستاد خبری کنفرانس، در آیین افتتاحیه چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران از کتابهای "تاریخ شفاهی روابط عمومی ایران"، "استانداردهای روابط عمومی-جلد سوم" و "روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا" رونمایی خواهد شد.
شنبه، 22 مهر 1396 - 08:53

سرطان نشر در ایران سرطان نشر در ایران
قاچاق کتاب که از آن به عنوان «سرطان نشر» نام برده می‌شود٬ در ایران به یکی از مشکلات جدی ناشران تبدیل شده است.
جمعه، 31 شهریور 1396 - 16:09

کتاب «سردبیر رسانه عاشورا» منتشر شد کتاب «سردبیر رسانه عاشورا» منتشر شد
انتشارات کارگزار روابط عمومی، کتاب «حضرت زینب کبری(س)، سردبیر رسانه عاشورا»، نوشته محمد جواد محسن زاده را منتشر و روانه بازار کتاب کرد.
یکشنبه، 12 شهریور 1396 - 18:16

کتاب ارتباطات توسعه روانه بازار شد کتاب ارتباطات توسعه روانه بازار شد
اولین کتاب از مجموعه «دانشنامه موضوعی بین المللی ارتباطات» دونزباخ با عنوان «ارتباطات توسعه» که توسط انتشارات علمی و فرهنگی با مدیریت مسعود کوثری، منتشر شده است، روانه بازار شد.
چهارشنبه، 8 شهریور 1396 - 17:27

انتشار سه کتاب جدید در مجموعه «روابط عمومی آنلاین» انتشار سه کتاب جدید در مجموعه «روابط عمومی آنلاین»
سه اثر جدید که در مجموعه کتاب‌های مربوط به «روابط عمومی آنلاین» جای می‌گیرد، به زودی روانه بازار می‌شود. همزمان با سالروز تاسیس روابط عمومی در ایران، انتشارات «کارگزار روابط عمومی» از چاپ سه کتاب جدید مرتبط با «روابط عمومی آنلاین» خبر داد.
شنبه، 14 مرداد 1396 - 09:06

مزایای تبلیغات در نشریات چیست؟ مزایای تبلیغات در نشریات چیست؟
در مطبوعات به عنوان یک ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای کسب و کارهای کوچک شناخته شده است. زیرا هزاران نفر در روز با خواندن روزنامه ها تبلیغات شما را مشاهده می کنند، و این باعث گسترش کسب و کار شما می شود.
جمعه، 13 مرداد 1396 - 14:53

ویژه نامه "بررسی نقش روابط عمومی در صنعت حمل و نقل" منتشر می‌شود ویژه نامه "بررسی نقش روابط عمومی در صنعت حمل و نقل" منتشر می‌شود
ویژه نامه "بررسی نقش روابط عمومی در صنعت حمل و نقل" منتشر می شود؛ ویژه نامه ای که بخش های مختلف به فراخور موضوعات این صنعت شامل مقالات، گفتگوها و گزارش های متنوع و خواندنی است.
جمعه، 13 مرداد 1396 - 14:20

فایل سخنرانی کوتاه استاد اسمعیل دمیرچی نویسنده و پیشکسوت عرصه چاپ در دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی فایل سخنرانی کوتاه استاد اسمعیل دمیرچی نویسنده و پیشکسوت عرصه چاپ در دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
فایل سخنرانی کوتاه استاد اسمعیل دمیرچی نویسنده و پیشکسوت عرصه چاپ در دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
پنجشنبه، 5 مرداد 1396 - 10:51

شماره 43 فصلنامه کارگزار روابط عمومی منتشر شد شماره 43 فصلنامه کارگزار روابط عمومی منتشر شد
شماره 43 فصلنامه کارگزار روابط عمومی با موضوع ویژه نامه دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی به سردبیری مهدی باقریان توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی انتشار یافت.
چهارشنبه، 4 مرداد 1396 - 12:06

مزیت های انتشارات چاپی و آنلاین در روابط عمومی ها مزیت های انتشارات چاپی و آنلاین در روابط عمومی ها
برای توسعه کاربردی نشر الکترونیک با توجه به مزیت هایی که دارد هنوز محدودیت هایی وجود دارد که فراگیری آن را با مشکل مواجه می کند و جهت بروز شدن روابط عمومی ها باید این فراگیری ایجاد شود.
دوشنبه، 30 مرداد 1396 - 02:15

دکتر فرقانی: نسل جوان در روابط عمومی ها استفاده از نشر الکترونیک را ترجیح می دهد دکتر فرقانی: نسل جوان در روابط عمومی ها استفاده از نشر الکترونیک را ترجیح می دهد
نسل جوان در روابط عمومی ها به سمت استفاده از نشر الکترونیک تمایل بیشتری دارد و آن را ترجیح می دهد. این به معنی نفی و نادیده گرفتن امتیازهای نشر مکتوب نیست.
دوشنبه، 30 مرداد 1396 - 01:54

12 سال در حسرت "صفحه خوانندگان" 12 سال در حسرت "صفحه خوانندگان"
صفحه خوانندگان نمایانگر بخش مهمی از افکارعمومى سازمان است و محکم‏ترین نتیجه‏ اى که مى ‏توان گرفت این است: گشایش صفحه خوانندگان در نشریات داخلی، روشى بدیل براى ارتباط با کارکنان سازمان است.
شنبه، 31 تیر 1396 - 08:28

آموزش مهارت «نشریه» آموزش مهارت «نشریه»
در بین رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری، ماندگاری نوشتار در ذهن مخاطب بیش از دو مورد دیگر است و هم چنین رسانه های دیداری بیشترین تاثیرگذاری را دارند و از آن جا که نشریه یک رسانه نوشتاری و دیداری است، از دو ویژگی (ماندگاری و تاثیرگذاری) که در بالا ذکر شد، برخوردار است و به همین دلیل است که جزء موفق ترین رسانه ها محسوب می شود.
چهارشنبه، 7 تیر 1396 - 00:12

 کارکردهای انتشارات چاپی و آنلاین در روابط عمومی ها کارکردهای انتشارات چاپی و آنلاین در روابط عمومی ها
در حالی که کارکرد دیده شدن نشریات در نمایشگاه ها و دفاتر روابط عمومی ها همچنان باقی است این دو کارکرد کاملا متفاوت است اما حوزه دیجیتال با همه مزیت هایی که در سرعت بخشیدن به فعالیت ها و ایجاد ارتباطات موثرتر دارد ولی در مقایسه با نشریات مکتوب، نقص هایی دارد که این دو را از هم متمایز کرده است.
جمعه، 30 تیر 1396 - 09:18

وضعیت نشر الکترونیکی جهان در سال 2017 وضعیت نشر الکترونیکی جهان در سال 2017
سال 2017 در ادامه روند رو به رشد سال های گذشته، شاهد اقبال نشر الکترونیکی در جهان هستیم و مهمترین عامل آن افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان است.
جمعه، 9 تیر 1396 - 18:25

تازه های نشر/ 50 نکته روابط عمومی برای استارت‌آپ ها: تاکتیک هایی برای استارت‌آپ ها در یافتن، پیچ (چرخش)، و ماندن در رسانه ها تازه های نشر/ 50 نکته روابط عمومی برای استارت‌آپ ها: تاکتیک هایی برای استارت‌آپ ها در یافتن، پیچ (چرخش)، و ماندن در رسانه ها
آیا برای استارت‌آپ خود توجه رسانه ای بیشتری می خواهید، اما نمی توانید یک تیم کامل روابط عمومی استخدام کنید؟ پس این کتاب برای شما مناسب است.
شنبه، 3 تیر 1396 - 00:23

دایره المعارف روابط عمومی؛ کتاب همراه ارتباط‌گران دایره المعارف روابط عمومی؛ کتاب همراه ارتباط‌گران
اگر به روابط عمومی به عنوان یک حرفه علمی و تخصصی نظر داشته اید، شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که این عمل شما به لحاظ حرفه‌ای چه نام دارد؟ آیا این کار به لحاظ حرفه‌ای مرسوم و درست است؟ آیا برای آن سابقه یا توجیهی وجود دارد؟ نظر متخصصان و کارشناسان ارتباطات در این مورد چیست؟
جمعه، 13 شهریور 1394 - 21:56

دایرکتوری کارگزار روابط عمومی؛ راهنمای روابط عمومی های کشور دایرکتوری کارگزار روابط عمومی؛ راهنمای روابط عمومی های کشور
کتاب "دایرکتوری کارگزار روابط عمومی" (راهنمای ارتباطی روابط عمومی های کشور) در 460 صفحه در اندازه رحلی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
سه شنبه، 6 تیر 1396 - 12:21

فراخوان مقاله دوفصلنامه مدیریت روابط عمومی منتشر شد فراخوان مقاله دوفصلنامه مدیریت روابط عمومی منتشر شد
موسسه کارگزار روابط عمومی پس از اخذ مجوز دوفصلنامه"مدیریت روابط عمومی" از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در نظر دارد اولین شماره این نشریه را نیز به زودی منتشر کند.
شنبه، 27 خرداد 1396 - 09:27

معرفی کتاب/ "جلب توجه کردن"/1 معرفی کتاب/ "جلب توجه کردن"/1
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یک کتاب با تکنیک برتر برای موفقیت روابط عمومی درروی شبکه: شیوه های برتر برای اطلاع رسانی و تحت تاثیر قرار دادن رسانه ها و جامعه سرمایه گذار ، جامعه، دولت و غیره. نوشته شل هولتر
پنجشنبه، 25 خرداد 1396 - 09:25

ارتباطات توسعه منتشر می شود ارتباطات توسعه منتشر می شود
این مجموعه ترجمه دانشنامه بین المللی ارتباطات دونزباخ است که در 12 جلد به زبان انگلیسی می باشد که تا کنون 6 جلد آن به شکل موضوعی در 11 جلد به فارسی ترجمه شده است.
چهارشنبه، 24 خرداد 1396 - 16:46

تازه های نشر/ کتاب دگرگونی های دیجیتال در روزنامه نگاری و رسانه های خبری منتشر شد تازه های نشر/ کتاب دگرگونی های دیجیتال در روزنامه نگاری و رسانه های خبری منتشر شد
این کتاب به تجزیه و تحلیل فرایندهای مختلف دگرگونی های دیجیتال در روزنامه نگاری و رسانه های خبری می پردازد. نویسندگان این کتاب با بررسی این که چگونه این فرایندها سبب تحریک نوآوری می شوند، به شناسایی مدل های جدید کسب و کار و ارتباطات، و همچنین استراتژی های دیجیتال برای یک محیط جدید از جریان جهانی اطلاعات می پردازند.
شنبه، 13 خرداد 1396 - 09:02

انتشار دو کتاب جدید روابط عمومی بزودی انتشار دو کتاب جدید روابط عمومی بزودی
کتاب های "ارتباطات موثر جهانی" (رهنمودهایی برای حضور موثر در بازارهای جهانی در شرایط پساتحریم) و "پنج گفتار مدیریت محتوا" که به همت اسماعیل کریمیان تهیه شده است روانه بازار خواهد شد.
شنبه، 6 خرداد 1396 - 12:56

معرفی کتاب روابط عمومی، هنر مردم مداری
کتاب روابط عمومی ، هنر مردم مداری نوشته محمدتقی رشیدی توسط انتشارات برگ آذین چاپ شده است.
سه شنبه، 2 خرداد 1396 - 12:06

انتشار کتاب یک سبد ارتباطات انتشار کتاب یک سبد ارتباطات
همزمان با سالروز 27 اردیبهشت روز ملی روابط عمومی و ارتباطات و برگزاری هفته روابط عمومی، کتاب یک سبد ارتباطات تالیف و گردآوری حسن خسروی و سارا خسروی توسط انتشارات مشق شب چاپ و منتشر شد.
شنبه، 30 اردیبهشت 1396 - 14:18

شماره جدید نشریه کارگزار روابط عمومی منتشر شد شماره جدید نشریه کارگزار روابط عمومی منتشر شد
در آستانه روز ملی روابط عمومی، شماره 42 نشریه کارگزار روابط عمومی با سه پرونده و موضوع؛ مثبت اندیشی، اخبار جعلی و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا منتشر شد.
شنبه، 30 اردیبهشت 1396 - 08:52

همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی کتاب سال 95 روابط عمومی ایران منتشر شد همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی کتاب سال 95 روابط عمومی ایران منتشر شد
کتاب سال روابط عمومی ایران (95) توسط انجمن متخصصان روابط عمومی در 118 صفحه رنگی و در قطع رحلی منتشر شد. به گزارش شارا، این کتاب با هدف معرفی فعالیت های شاخص روابط عمومی ایران در سال قبل در قالب کتاب سال 95 به زیور چاپ آراسته شد.
سه شنبه، 26 اردیبهشت 1396 - 15:58

 رونمایی از کتاب: دیپلماسی گفتمانی: تعامل سیاسیت، فرهنگ و ارتباطات رونمایی از کتاب: دیپلماسی گفتمانی: تعامل سیاسیت، فرهنگ و ارتباطات
در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) با ارائه دکتر حسن بشیر و با حضور دکتر ابراهیم متقی [استاد دانشگاه تهران) و دکتر دهشیری (عضو هیئت علمی دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه) همراه با رونمایی از کتاب:
یکشنبه، 24 اردیبهشت 1396 - 20:32

شماره 42 نشریه کارگزار روابط عمومی بزودی منتشر می شود شماره 42 نشریه کارگزار روابط عمومی بزودی منتشر می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در آستانه روز ملی روابط عمومی، شماره 42 نشریه کارگزار روابط عمومی با سه پرونده و موضوع؛ مثبت اندیشی، اخبار جعلی و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا منتشر می شود.
یکشنبه، 24 اردیبهشت 1396 - 14:57

کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود
کتاب سال روابط عمومی ایران مربوط به وقایع و رویدادهای علمی روابط عمومی در ایران و جهان درسال 95 توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری سایر حوزه­ های فعال علمی و دانشگاهی و با حمایت روابط عمومی سازمان های اجرایی بزودی منتشر می شود.
شنبه، 2 بهمن 1395 - 14:08

کتاب «20سخنرانی برگزیده عصر ما» منتشر شد کتاب «20سخنرانی برگزیده عصر ما» منتشر شد
کتاب «20سخنرانی برگزیده عصر ما» نوشته های ول ویلیامز توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی در دو رنگ منتشر شد. به گزارش روابط عمومی انتشارات کارگزار روابط عمومی، سخنرانی‌هایی که در این کتاب آمده و محلّ بحث واقع شده جریان اندیشه‌ها و هماهنگی قدرت‌هایی را منعکس می‌سازد که جهان امروز ما را پدید آورده است.
چهارشنبه، 20 اردیبهشت 1396 - 16:39

کتاب «به‌کارگیری رسانه‌های اجتماعی و جمعی در روابط عمومی حرفه‌ای»
همزمان با برگزاری سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب «به‌کارگیری رسانه‌های اجتماعی و جمعی در روابط‌عمومی حرفه‌ای» توسط انتشارات سیمای شرق به چاپ رسید.
دوشنبه، 18 اردیبهشت 1396 - 10:04

کتاب «20سخنرانی برگزیده عصر ما» منتشر می شود کتاب «20سخنرانی برگزیده عصر ما» منتشر می شود
کتاب «20سخنرانی برگزیده عصر ما» نوشته های ول ویلیامز توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود. به گزارش روابط عمومی انتشارات کارگزار روابط عمومی، سخنرانی‌هایی که در این کتاب آمده و محلّ بحث واقع شده جریان اندیشه‌ها و هماهنگی قدرت‌هایی را منعکس می‌سازد که جهان امروز ما را پدید آورده است.
شنبه، 16 اردیبهشت 1396 - 16:37

کتاب نظریه پردازی درباره ارتباطات میان فرهنگی منتشر شد کتاب نظریه پردازی درباره ارتباطات میان فرهنگی منتشر شد
کتاب «نظریه پردازی درباره ارتباطات میان فرهنگی» ویلیام گادیکانست، و ترجمه دکتر حسن بشیر امروز از چاپخانه روانه بازار شد. این کتاب در دو جلد که هر جلد ۴۳۰ صفحه می باشد توسط انتشارات دانشگاه امام صادق (ع) منتشر شده است.
چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1396 - 19:12

طرح ویژه فروش انتشارات کارگزار روابط عمومی طرح ویژه فروش انتشارات کارگزار روابط عمومی
انتشارات کارگزار روابط عمومی همزمان با برگزاری سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب‌ها و بسته‌های آموزشی این انتشارات را با 25درصد تخفیف به علاقمندان عرضه می‌کند.
چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1396 - 10:58

کتاب از فروردین تا فروردین منتشر شد
«از فروردین تا فروردین» نوشته محمدرضا نوذریان، شامل یادداشت های مناسبتی با رویکرد قرآنی و ادبی است.
چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1396 - 10:41

کتاب جامع آداب معاشرت در محیط کار
«کتاب جامع آداب معاشرت در محیط کار» نوشته پیتر پست و همکاران با ترجمه مریم تقدیسی توسط انتشارات پندار تابان روانه بازار کتاب شد.
سه شنبه، 12 اردیبهشت 1396 - 10:49

پیش شماره اول ماهنامه فرهنگی، هنری «چهارگوش» منتشر شد
پیش شماره اول ماهنامه فرهنگی، هنری چهارگوش به مدیر مسوولی و صاحب امتیازی علی شوقی‌بنام و همزمان با چهارمین هفته روابط‌عمومی، منتشر شد.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 10:54

نگاهی به عکس خلاقانه یک کتاب فروشی در تلفیق هنر و زندگی روزمره نگاهی به عکس خلاقانه یک کتاب فروشی در تلفیق هنر و زندگی روزمره
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به تازگی عکس های اینستاگرامی یک کتاب فروشی در کشور فرانسه نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1396 - 17:19

بحران نشر در ایران؛ نویسنده و ناشر زیاد، کتاب‌خوان کم بحران نشر در ایران؛ نویسنده و ناشر زیاد، کتاب‌خوان کم
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- حال نشر در ایران خوش نیست؛ در این کشور ناشر و نویسنده زیاد، اما تیراژهای نازل گواه کمبود کتاب‌خوان است. میانگین تیراژ کتاب در سال گذشته به نسبت سال قبل حدود ۱۷ درصد کاهش یافته است.
شنبه، 2 اردیبهشت 1396 - 18:37

شماره یازدهم فصلنامه «نقد کتاب اطلاع‌رسانی و ارتباطات» منتشر شد
شماره یازدهم «فصلنامه نقد کتاب اطلاع رسانی و ارتباطات» به سردبیری داریوش مطلبی و صاحب امتیازی موسسه خانه کتاب منتشر شد.
شنبه، 26 فروردین 1396 - 14:24

ویژه‌نامه "مثبت اندیشی در روابط عمومی" منتشر می شود ویژه‌نامه "مثبت اندیشی در روابط عمومی" منتشر می شود
موسسه کارگزار روابط عمومی در آستانه 27 اردیبهشت ماه روز ملی روابط عمومی، ویژه‌نامه "مثبت اندیشی در روابط عمومی" را منتشر می کند.
شنبه، 19 فروردین 1396 - 15:27

نشریه "روابط عمومی" شماره 102 منتشر شد نشریه "روابط عمومی" شماره 102 منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نشریه "روابط عمومی" شماره 102 ارگان انجمن روابط عمومی ایران منتشر شد.
جمعه، 18 فروردین 1396 - 21:11

کتاب یک سبد ارتباطات بزودی چاپ می شود کتاب یک سبد ارتباطات بزودی چاپ می شود
کتاب یک سبد ارتباطات در واقع یک درسنامه ویژه مدیران در تمام سطوح است که شامل مباحث مفیدی پیرامون فن بیان و سخنوری، زبان بدن، هوش هیجانی و سایر موضوعاتی است که عمدتا مدیران نیازمند به فراگیری و آموزش آنها می باشند.
شنبه، 28 اسفند 1395 - 21:44

کتاب نظرسنجی و فرم های ارزیابی به زیور چاپ آراسته شد.
کتاب نظرسنجی و فرم های ارزیابی نوشته دکتر قربانعلی تنگ شیر توسط انتشارات سپهراندیش انتشار یافت
دوشنبه، 23 اسفند 1395 - 13:58

حشن امضا و رونمایی از کتاب «نقش ارتباطات گرافیکی در جذب مخاطبان روابط عمومی» برگزار شد حشن امضا و رونمایی از کتاب «نقش ارتباطات گرافیکی در جذب مخاطبان روابط عمومی» برگزار شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مراسم جشن امضا و رونمایی از کتاب «نقش ارتباطات گرافیکی در جذب مخاطبان روابط عمومی» نوشته محمد جواد محسن زاده برگزار شد.
شنبه، 21 اسفند 1395 - 14:26

کتاب های منتشر شده روابط عمومی در سال 1395 کتاب های منتشر شده روابط عمومی در سال 1395
به گزارش شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)؛ در سال 1395، 13 عنوان کتاب جدید در حوزه روابط عمومی منتشر شد:
شنبه، 21 اسفند 1395 - 07:49

سالنامه ۱۳۹۶ روابط عمومی ایران منتشر شد سالنامه ۱۳۹۶ روابط عمومی ایران منتشر شد
سالنامه روابط عمومی ایران به عنوان مرجعی متقن و مستندی در دسترس، با ارائه رویدادها و اطلاعات تخصصی روابط عمومی، ادای احترامی به اصحاب روابط عمومی است. این سالنامه تخصصی به کوشش مهدی باقریان و به همت موسسه کارگزار روابط عمومی و در شکل و شمایلی متفاوت تهیه و منتشر شده است.
جمعه، 20 اسفند 1395 - 14:55

انتشار کتاب «مدیریت مستندسازی در روابط عمومی» انتشار کتاب «مدیریت مستندسازی در روابط عمومی»
کتاب «مدیریت مستندسازی در روابط عمومی» در قطع وزیری، تالبف مهدی باقریان توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی انتشار یافت.
چهارشنبه، 18 اسفند 1395 - 15:27

پرداخت بی‌سابقه یک ناشر برای انتشار خاطرات اوباما پرداخت بی‌سابقه یک ناشر برای انتشار خاطرات اوباما
یک بنگاه انتشاراتی حاضر شده بیش از ۶۰ میلیون یورو برای خاطرات باراک و میشل اوباما پرداخت کند. چنین رقمی تاکنون به هیچ یک از رئیس جمهوران قبلی آمریکا پیشنهاد نشده بود.
پنجشنبه، 12 اسفند 1395 - 14:12

بررسی سواد رسانه‌ای در شماره جدید «مدیریت رسانه»
بیست و هفتمین شماره از ماهنامه علمی‌ تخصصی «مدیریت رسانه» با مقالاتی درباره پیرامون سواد رسانه‌ای منتشر شد.
سه شنبه، 10 اسفند 1395 - 12:33

انتشار کتاب، انتشار پول
در سال ۲۰۱۵، مثل هر سال دیگری، Forbes لیستی از ثروتمندترین نویسنده های دنیا را منتشر کرده که نکته های عجیبی در آن دیده می شود. بماند که چقدر اعداد و ارقام موجود در این لیست، برای ما حیرت انگیز است و برای نویسندگانمان شبیه رویا و خیال.
پنجشنبه، 5 اسفند 1395 - 22:01

دانلود شماره 105 فصلنامه رسانه دانلود شماره 105 فصلنامه رسانه
شماره 105 فصلنامه رسانه منتشر شد. شماره 105 فصلنامه ارزشمند رسانه از لینک زیر قابل دانلود است:
پنجشنبه، 28 بهمن 1395 - 11:24

گزارش نشست کتاب‌خوان رسانه و ارتباطات گزارش نشست کتاب‌خوان رسانه و ارتباطات
به گزارش شارا به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، چهارمین نشست کتاب‌خوان تخصصی مطالعات رسانه و ارتباطات به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران ۲۷ بهمن با حضور جمعی از استادان، پژوهشگران و کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان تهران در سالن اجتماعات دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز برگزار شد.
پنجشنبه، 28 بهمن 1395 - 00:56

چرا برای برندسازی خودمان را به دردسر بیندازیم؟
برند ساختن یا نساختن، مساله این است! وقتی این سوال را از فردی که هنوز مطمئن نیست برندی لازم دارد یا نه می‌پرسید، اگر از این واقعیت که برند کلید رشد و موفقیت در بلندمدت است، بی‌خبر باشد، نمی‌تواند به سوال شما پاسخ دهد.
دوشنبه، 25 بهمن 1395 - 11:17

سه کتاب سال روابط عمومی ایران را دانلود کنید سه کتاب سال روابط عمومی ایران را دانلود کنید
کتاب سال روابط عمومی ایران مربوط به وقایع و رویدادهای علمی روابط عمومی در ایران و جهان که هر ساله توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری سایر حوزه­های فعال علمی و دانشگاهی و با حمایت روابط عمومی سازمان های اجرایی انتشار می یابد.
شنبه، 23 بهمن 1395 - 12:07

بررسی نگاه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به رسانه‌ها و عملکرد رسانه‌ها پس از درگذشتش
هشتادویکمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات، جلد، تیتر و پرونده‌ رسانه خود را به بررسی نگاه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به رسانه‌ها و عملکرد رسانه‌ها پس از درگذشت او با عنوان «آیت‌الله رسانه‌مدار» اختصاص داده و در پرونده‌ای دیگر، چگونگی تأسیس، فعالیت و تعطیلی یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای جنجالی سال‌های اخیر را مورد توجه قرار داده است.
چهارشنبه، 20 بهمن 1395 - 14:05

شش کتاب برای تقویت مهارت های روابط عمومی شش کتاب برای تقویت مهارت های روابط عمومی
این را قبول دارم که یک فرد ایده ساز هستم. من عاشق آینده ای با ایده های جدید و به چالش کشیدن وضع موجود هستم. کتاب اوریجینالز در مورد مخالفت سنت های منسوخ شده و آینده ای با ایده های جدید می باشد. این کتاب در فوریه 2016 منتشر شده است، پس بنابراین دارای مثال های مرتبط و تازه است و شما را به چالش می کشد که نه تنها متفاوت فکر کنید، بلکه عاملی باشید برای تغییر در سازمان خود.
چهارشنبه، 20 بهمن 1395 - 09:22

محبوب ترین کتاب های روابط عمومی محبوب ترین کتاب های روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران منتشر کرد: محبوب ترین کتاب های روابط عمومی
شنبه، 16 بهمن 1395 - 11:44

سه روش برای کاستن از زمان وب‌گردی برای مطالعه کتاب سه روش برای کاستن از زمان وب‌گردی برای مطالعه کتاب
بهره‌گیری از این فرمول نیازمند کاستن از زمانی است که در توییتر و فیس‌بوک و تلگرام یا پای سریال‌های تلویزیونی تلف می‌کنیم. اگر قصد دارید الگوهای رفتاری خود را تغییر دهید تا ذهن‌تان را تقویت کنید، چارلز چو راهکارهایی برای اجرا هم ارائه کرده است.
جمعه، 15 بهمن 1395 - 15:09

با کاستن از زمان وب‌گردی، می‌توانید سالی ۲۰۰ کتاب بخوانید با کاستن از زمان وب‌گردی، می‌توانید سالی ۲۰۰ کتاب بخوانید
آمارها نشان می‌دهد هر شهروند آمریکایی در طول سال به طور میانگین ۶۰۸ ساعت وقت صرف گشت و گذار در شبکه‌های اجتماعی می‌کند و ۱۶۴۲ ساعت را هم پای تلویزیون می‌گذراند. مجموعش می‌شود ۲۲۵۰ ساعت در سال که بخش بزرگی از آن اتلاف وقت است.
پنجشنبه، 14 بهمن 1395 - 01:32

انتشار چهار لوح فشرده توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی انتشار چهار لوح فشرده توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی
سخنرانی های کامل سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران و اولین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران در قالب چهار لوح فشرده توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود.
دوشنبه، 11 بهمن 1395 - 01:33

سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران منتشر می شود سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران منتشر می شود
سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1396)،هفتمین شماره از آن توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی در قطع خشتی با طراحی خوب و نفیس به صورت کاملا تخصصی در حوزه روابط عمومی منتشر می شود.
چهارشنبه، 22 دی 1395 - 15:31

کتاب آینده پژوهی روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی منتشر شد کتاب آینده پژوهی روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب "آینده پژوهی روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی" کار مشترک حسن بشیر و مهدی باقریان توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
یکشنبه، 19 دی 1395 - 11:07

ویژه نامه سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران منتشر شد ویژه نامه سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ویزه نامه 88 صفحه ای سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، حاوی خلاصه مقالات برگزیده، سخنرانی ها، دیدگاه ها، گزارش کامل جشنواره روابط عمومی برتر کشور و آخرین مقالات ترجمه شده توسط موسسه کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
یکشنبه، 19 دی 1395 - 10:03

کتاب مدیریت مستندسازی در روابط عمومی منتشر می شود کتاب مدیریت مستندسازی در روابط عمومی منتشر می شود
در این کتاب، نویسنده ابتدا با ارایه تعریف مستندسازی و مستندسازی الکترونیکی، اهمیت و ضرورت مستندسازی و کارکردها و مزایای آن را مورد بررسی قرار می دهد. کتاب حاضر نتیجه پژوهش نویسنده در این خصوص است که در بخش های مختلف آن، بحث مدیریت مستندسازی و مصادیق آن به طورکامل مدنظر قرار گرفته است.
سه شنبه، 14 دی 1395 - 09:59

کتاب پنج گفتار مدیریت محتوا منتشر می شود کتاب پنج گفتار مدیریت محتوا منتشر می شود
به گزارش روابط عمومی انتشارات کارگزار روابط عمومی، در این کتاب، نگاهی به راهبرد محتوا و محتوای روابط عمومی و خوانندگان متوجّه خواهند شد چه زمانی و در چه مکانی راهبرد مذکور را به کار ببرند، و این که چگونه الگوی راهبرد محتوا را تدوین و اجرایی نمایند.
یکشنبه، 12 دی 1395 - 10:03

کتاب آینده پژوهی روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی منتشر می شود کتاب آینده پژوهی روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی منتشر می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب "آینده پژوهی روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی" کار مشترک حسن بشیر و مهدی باقریان توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود.
چهارشنبه، 8 دی 1395 - 13:56

انتشار کتاب "دیپلماسی گفتمانی: تعامل سیاست،‌ فرهنگ و ارتباطات "
کتاب "دیپلماسی گفتمانی" نوشته دکتر حسن بشیر توسط انتشارات دانشگاه امام صادق (ع) منتشر شد.
شنبه، 4 دی 1395 - 13:00

ترجمه شش جلد اول از دوازده جلد دانشنامه بین المللی ارتباطات دونزباخ توسط دکتر حسن بشیر
ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)، مناسب دیدم که جهت استحضار سروران عزیز گزارش مختصری از ترجمه شش جلد اول از دوازده جلد دانشنامه بین المللی ارتباطات دونزباخ را تقدیم کنم. هدف اصلی در این زمینه اطلاع یافتن سروران گرامی از عناوین کتاب هایی است که امیدوارم بزودی با حمایت استاد فرهیخته و مدیرعامل محترم انتشارات علمی و فرهنگی جناب آقای دکتر مسعود کوثری منتشر گردند.
یکشنبه، 28 آذر 1395 - 14:25

رسانه، روابط‌عمومی، رمان و کتاب در هفتاد و پنجمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات
شماره 75 ماهنامه تحلیلی، آموزشی و اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات به صاحب‌امتیازی و مدیرمسؤولی امیر عباس تقی‌پور و سردبیری امیر لعلی منتشر شد. رسانه، روابط‌عمومی، رمان و کتاب چهار پرونده این ماهنامه است.
یکشنبه، 21 آذر 1395 - 13:45

کتاب سال روابط عمومی ایران 1395 منتشر می شود کتاب سال روابط عمومی ایران 1395 منتشر می شود
"کتاب سال روابط عمومی ایران 1395" توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و باهمکاری سایر حوزه های فعال، حاوی مقالات علمی، ترجمه، گزارش تحلیلی، یادداشت، میزگردهای تخصصی، مصاحبه، معرفی سایت ها، شبکه های اجتماعی،
دوشنبه، 15 آذر 1395 - 15:37

کتاب «تحلیل محتوای پیام‌های ارتباطی در رسانه‌ها»
کتاب «تحلیل محتوای پیام‌های ارتباطی در رسانه‌ها» نوشته‌ دکتر حسن رستمی توسط انتشارات سیمای شرق منتشر شد.
دوشنبه، 15 آذر 1395 - 12:33

​​رسانه و مخاطب، سینما و ادبیات و حقوق مالکیت معنوی در هفتادونهمین شماره مدیریت ارتباطات
«مخاطب درگیر رسانه، رسانه به دنبال مخاطب: رسانه و مخاطب چگونه یکدیگر را پیدا می‌کنند؟»، «چرا سینما از ادبیات اقتباس می‌کند؟» و «حقوق مالکیت معنوی؛ الزامی که نادیده گرفته می‌شود»؛ این‌ها موضوعاتی است که در هفتاد و نهمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات (آذرماه 1395) مورد توجه قرار گرفته‌اند.
شنبه، 13 آذر 1395 - 15:07

سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران 96 منتشر می شود سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران 96 منتشر می شود
سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1396)، هفتمین شماره از آن توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی در قطع خشتی با طراحی خوب و نفیس به صورت کاملا تخصصی در حوزه روابط عمومی منتشر می شود.
یکشنبه، 7 آذر 1395 - 14:57

کتاب «فرهنگ سه زبانه روابط عمومی» چاپ شد
کتاب «فرهنگ سه زبانه روابط عمومی» به زیور چاپ آراسته شد. کتاب فرهنگ سه زبانه روابط عمومی به زبان های (فارسی، انگلیسی، عربی) می باشد.
شنبه، 29 آبان 1395 - 13:13

هشت کتاب جدید انتشارات «کارگزار روابط عمومی» منتشر می‌شود هشت کتاب جدید انتشارات «کارگزار روابط عمومی» منتشر می‌شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- انتشارات «کارگزار روابط عمومی» هشت کتاب جدید در حوزه روابط عمومی منتشر می‌کند.
شنبه، 29 آبان 1395 - 09:02

رونمایی از آخرین کتاب پروفسور کاظم معتمدنژاد با عنوان «حقوق مطبوعات»
در جلسه رونمایی از آخرین کتاب پروفسور کاظم معتمدنژاد با عنوان «حقوق مطبوعات»، حسام‌الدین آشنا با اشاره به سخنان رییس‌جمهوری در مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات، بر رسیدگی به تخلفات در نظام حرفه‌ای رسانه تاکید کرد.
دوشنبه، 24 آبان 1395 - 17:49

یکصد و چهارمین شماره فصلنامه رسانه منتشر شد
یکصد و چهارمین شماره فصلنامه علمی ـ ترویجی رسانه (ویژه پاییز 95) توسط دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها منتشر شد.
دوشنبه، 24 آبان 1395 - 17:14

دوازدهمین شماره دوفصلنامه "روابط عمومی الکترونیک" منتشر شد دوازدهمین شماره دوفصلنامه "روابط عمومی الکترونیک" منتشر شد
تازهترین شماره دوفصلنامه "روابط عمومی الکترونیک" منتشر شد. دوفصلنامه "روابط عمومی الکترونیک" در این شماره، حاوی پنج مقاله علمی است.
شنبه، 22 آبان 1395 - 13:29

کتاب" سواد رسانه‌ای و آگاهی‌های نشانه‌شناختی"
کتاب "سواد رسانه‌ای و آگاهی‌های نشانه‌شناختی"، نوشته "الیوت گینز"، با ترجمه‌ای از علیرضا باستانی و محمد سلطانی‌فر از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها منتشر شد.
شنبه، 22 آبان 1395 - 11:41

جلد دوم کتاب "حقوق مطبوعات"
جلد دوم کتاب حقوق مطبوعات نوشته دکتر کاظم معتمدنژاد و دکتر رویا معتمدنژاد از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها منتشر شد.
شنبه، 22 آبان 1395 - 11:39

چاپ دوم کتاب مبانی سواد رسانه‌ای منتشر شد
همزمان با همایش ملی سواد رسانه ای و مسوولیت اجتماعی کتاب «مبانی سواد رسانه ای» ترجمه صدیقه ببران عضو هیات علمی این همایش به چاپ دوم رسید.
چهارشنبه، 12 آبان 1395 - 11:56

کتاب 'رسانه های نوین و مسائل جدید در ایران'
دهمین کتاب علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با عنوان 'رسانه های نوین و مسائل جدید در ایران' منتشر شد.
دوشنبه، 10 آبان 1395 - 13:44

معرفی 10 کتاب الکترونیک در زمینه بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی معرفی 10 کتاب الکترونیک در زمینه بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی
چند سال پیش، هیچ کس نمی توانست یک تعریف واقعی از واژه "مدیر شبکه های اجتماعی" ارائه دهد. در حال حاضر، سیلی از شرکت های بازاریابی شبکه های اجتماعی، در صفحات جستجوی گوگل پدیدار می شوند.
شنبه، 24 مهر 1395 - 09:24

انتشار دو کتاب جدید کاربردی توسط انجمن متخصصان روابط عمومی انتشار دو کتاب جدید کاربردی توسط انجمن متخصصان روابط عمومی
دو کتاب جدید به نام های «گزارش نویسی در روابط عمومی» و «راهنمای نگارش و ویرایش صفحات وب» توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
شنبه، 3 مهر 1395 - 09:17

شماره 40 فصلنامه کارگزار روابط عمومی منتشر شد شماره 40 فصلنامه کارگزار روابط عمومی منتشر شد
شماره 40 فصلنامه کارگزار روابط عمومی ویژه نخستین رخداد بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران منتشر شد.
دوشنبه، 29 شهریور 1395 - 15:25

دانلود کتاب مبانی چاپ دانلود کتاب مبانی چاپ
هدف کتاب حاضر ارائه اطلاعات مربوطه جهت آشنایی با صنعتی است وسیع و ایجاد فضایی برای رشد افکار خلاق و آماده برای یادگیری مباحث فنی و حرفه ای در آینده. امکان آشنایی با فن، حرفه و هنری چنین نزدیک با تار و پود آدمی به ندرت پیش می آید.
دوشنبه، 8 شهریور 1395 - 12:57

نشریه شماره‏ 100 «روابط ‏عمومی» منتشر شد
صد شماره با شما.
چهارشنبه، 3 شهریور 1395 - 14:13

«ارتباط‌شناسی» محسنیان راد در بازار کتاب
چاپ شانزدهم کتاب "ارتباط‌شناسی" به قلم مهدی محسنیان راد با دو مقدمه از حمید مولانا و کاظم معتمدنژاد منتشر شد.
شنبه، 30 مرداد 1395 - 16:02

کتاب گزارش‌نویسی در روابط عمومی منتشر می شود کتاب گزارش‌نویسی در روابط عمومی منتشر می شود
سیدشهاب سید محسنی از انتشار کتاب «گزارش‌نویسی در روابط عمومی» طی روزهای آتی خبر داد. به گفته وی، تلاش بر این بوده که با تلفیق ساختار تئوریک با عمل کتابی کاربردی منتشر شود.
یکشنبه، 24 مرداد 1395 - 09:07

سه کتاب جدید از انتشارات «کارگزار روابط عمومی» منتشر می‌شود/ انتقاد باقریان از وضعیت نامطلوب مستندسازی در روابط عمومی سه کتاب جدید از انتشارات «کارگزار روابط عمومی» منتشر می‌شود/ انتقاد باقریان از وضعیت نامطلوب مستندسازی در روابط عمومی
مدیر انتشارات کارگزار روابط عمومی از انتشار کتاب‌های «مدیریت مستندسازی در روابط عمومی»، «راهنمای نگارش و ویرایش صفحات وب» و «گزارش‌نویسی در روابط عمومی» با همکاری انجمن متخصصان روابط عمومی تا پایان شهریورماه خبر داد.
شنبه، 23 مرداد 1395 - 15:56

انتقاد زارعیان از نبود روش علمی سنجش افکار عمومی در ایران/ انتشار ویراست جدیدی از «شناخت افکار عمومی»
داوود زارعیان، مدرس علوم ارتباطات و روابط عمومی ویراست جدیدی از کتاب «شناخت افکارعمومی» ارائه می‌کند. به گفته وی نبود روش علمی در سنجش افکار عمومی در ایران یکی از مشکلات اساسی این حوزه است.
چهارشنبه، 20 مرداد 1395 - 12:04

رسانه، روابط‌عمومی، رمان و کتاب در هفتاد و پنجمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات
شماره 75 ماهنامه تحلیلی، آموزشی و اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات به صاحب‌امتیازی و مدیرمسؤولی امیر عباس تقی‌پور و سردبیری امیر لعلی منتشر شد. رسانه، روابط‌عمومی، رمان و کتاب چهار پرونده این ماهنامه است.
سه شنبه، 19 مرداد 1395 - 10:17

چاپ دیجیتال: محدوده های فراتر از تصور چاپ دیجیتال: محدوده های فراتر از تصور
چاپ دیجیتال مسئله ای جدید نیست، اما هر روز گامی در جهت نوآوری و کاربردهای ماجراجویانه تر آن برداشته می شود.
دوشنبه، 18 مرداد 1395 - 08:37

انتشار سه لوح فشرده از یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی انتشار سه لوح فشرده از یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سه لوح فشرده از یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی منتشر شد.
یکشنبه، 17 مرداد 1395 - 17:01

شماره 39 فصلنامه کارگزار روابط عمومی ویژه یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی منتشر شد شماره 39 فصلنامه کارگزار روابط عمومی ویژه یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی منتشر شد
شماره 39 فصلنامه کارگزار روابط عمومی با موضوع ویژه نامه یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
دوشنبه، 11 مرداد 1395 - 12:04

«رسانه ملی، اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» منتشر شد
کتاب «رسانه ملی، اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» توسط اداره کل پژوهش‌های اسلامی صداوسیما منتشر شد.
دوشنبه، 4 مرداد 1395 - 11:17

کتاب «نقش ارتباطات گرافیکی در جذب مخاطبان روابط عمومی» منتشر شد کتاب «نقش ارتباطات گرافیکی در جذب مخاطبان روابط عمومی» منتشر شد
کتاب " نقش ارتباطات گرافیکی در جذب مخاطبان روابط عمومی " تالیف محمد جواد محسن زاده در 168 صفحه در قطع رقعی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
دوشنبه، 28 تیر 1395 - 10:20

کتاب "مدیریت بحران" منتشر شد کتاب "مدیریت بحران" منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-کتاب "مدیریت بحران" تالیف مهدی باقریان در 104 صفحه در قطع وزیری توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
شنبه، 19 تیر 1395 - 15:54

جلد کتاب جذاب
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- موفقیت تجاری یک کتاب عمدتا بسته به جلد آن کتاب دارد و هر چه جلد کتاب جذاب تر و زیبا تر باشد این موفقیت نیز بیشتر خواهد بود.
شنبه، 19 تیر 1395 - 12:21

چند روش برای بازاریابی کتاب چند روش برای بازاریابی کتاب
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- هیچ کتابی بطور اتفاقی پرفروش نمی شود. فروش کتاب نیز مانند سایر محصولات به بازاریابی و معرفی نیاز دارد. اگر شما نویسنده کتای هستید، بیشترین انگیزه را برای چند روش ساده برای بازاریابی کتاب می پردازیم.
شنبه، 19 تیر 1395 - 12:17

شاخص های دهگانه تولید محتوای با کیفیت در روابط عمومی شاخص های دهگانه تولید محتوای با کیفیت در روابط عمومی
تولید محتوا و تهیه بسته های محتوایی مناسب و با کیفیت برای مخاطبان معمولا در سازمان ها در مجموعه روابط عمومی و واحدهای مرتبط با آن صورت می گیرد و در واقع می توان گفت روابط عمومی متولی اصلی آن است.
سه شنبه، 8 تیر 1395 - 08:23

انتشار لوح فشرده دومین همایش و جشن روز ملی روابط عمومی و ارتباطات انتشار لوح فشرده دومین همایش و جشن روز ملی روابط عمومی و ارتباطات
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- لوح فشرده دومین همایش و جشن روز ملی روابط عمومی و ارتباطات منتشر شد.
شنبه، 5 تیر 1395 - 10:16

کارنامه 11 ساله "جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی" کارنامه 11 ساله "جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی"
انجمن متخصصان روابط عمومی با هدف سنجش شرایط کیفی انتشارات روابط عمومی و ارایه الگو و معرفی سازمان­ها و نهادهای توانمند و موفق در این زمینه برگزاری جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دستور کار خود قرار داده است.
شنبه، 5 تیر 1395 - 07:57

کتاب "گفتار و پندار در روابط‌عمومی" منتشر شد
کتاب "گفتار و پندار در روابط‌عمومی" به نگارش "خسرو رفیعی" منتشر شد.
چهارشنبه، 2 تیر 1395 - 14:39

کتاب مدیریت بازاریابی و روابط عمومی در موزه های ایران کتاب مدیریت بازاریابی و روابط عمومی در موزه های ایران
کتاب مزبور در ده فصل تدوین شده است که مضامینی کاربردی، چون: مفاهیم موزه داری، مفاهیم بازاریابی فرهنگی، مفاهیم بازاریابی موزه، تدوین و اجرای برنامه استراتژیک بازاریابی در موزه های ایران، بازاریابی الکترونیک در موزه های ایران، نقش روابط عمومی در موزه، تبلیغات در موزه های ایران، نمایشگاه موزه ای، برند در موزه، و فعالیت های بازاریابی و ارتباطی تعدادی از موزه های جهان را در بر می گیرد.
شنبه، 29 خرداد 1395 - 09:03

مزایای چاپ مزایای چاپ
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یکی از مدیران ارشد تبلیغاتی به نام Andy Blau در این زمینه اعتقاد دارد که «چاپ همچنان یکی از رسانه‌های اولیه برای واردکردن و قرار دادن مخاطب در مراحل اولیه قیف فروش است».
یکشنبه، 23 خرداد 1395 - 15:05

شماره 73 ماهنامه مدیریت ارتباطات انتشار یافت
شماره هفتاد و سوم ماهنامه تحلیلی، آموزشی و اطلاع رسانی «مدیریت ارتباطات» در خرداد ماه 95 منتشر شد و بر پیشخوان کیوسک‌های مطبوعاتی قرار گرفت.
چهارشنبه، 12 خرداد 1395 - 15:25

انتشار سی و هشتمین شماره فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی انتشار سی و هشتمین شماره فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی
شماره جدید فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی با صفحه آرایی جدید به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و با صاحب‌امتیازی و سردبیری مهدی باقریان انتشار یافت.
چهارشنبه، 5 خرداد 1395 - 10:52

نشریه شماره 98 - 99 "ماهنامه روابط‏ عمومی"منتشر شد نشریه شماره 98 - 99 "ماهنامه روابط‏ عمومی"منتشر شد
تجارب سالیان طولانی، بیانگر این واقعیت است که صالح ‏ترین بخش برای ایفای نقش داوری دراین عرصه همان نهادهای مدنی و تخصصی به شمار می روند، زیرا فعالان روابط‏ عمومی تنها در محدوده نهادهای دولتی و شبه دولتی حضورندارند، بلکه چه بسا در بسیاری از زمینه ‏ها، نهاد روابط ‏عمومی دربخش خصوصی حتی فعال‏تر از بخش دولتی عمل می‏کند. ضمن آن که انجمن‏ های تخصصی در این زمینه با قابلیت بالای جذب نیروهای علمی و حرفه‏ ای ازظرفیت بیشتری برای اعتمادسازی درمیان اهالی روابط‏ عمومی و نیز افکار عمومی برخوردارند.
جمعه، 31 اردیبهشت 1395 - 20:55

رونمایی از «کتاب جامع روابط عمومی ایران» رونمایی از «کتاب جامع روابط عمومی ایران»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «کتاب جامع روابط عمومی ایران» رونمایی شد.
چهارشنبه، 29 اردیبهشت 1395 - 23:19

«یکصد سال نظام حقوقی مطبوعات در ایران» منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب «یکصد سال نظام حقوقی مطبوعات در ایران» به قلم دکتر محمدمحسن غفوریان عضو هیات علمی جهاددانشگاهی و دانش‌آموخته‌ رشته علوم ارتباطات اجتماعی منتشر شد.
یکشنبه، 19 اردیبهشت 1395 - 23:04

بانک صادرات به ناشران تسهیلات ویژه می دهد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بانک صادرات ایران همزمان با آغاز بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از بسته اعتباری ویژه ناشران رونمایی کرد.
پنجشنبه، 16 اردیبهشت 1395 - 18:48

طرح ویژه فروش انتشارات کارگزار روابط عمومی طرح ویژه فروش انتشارات کارگزار روابط عمومی
انتشارات کارگزار روابط عمومی همزمان با برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب‌ها و بسته‌های آموزشی این انتشارات را با 50درصد تخفیف به علاقمندان عرضه می‌کند.
چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1395 - 15:02

گام به گام تا چاپ زیستی سه بعدی گام به گام تا چاپ زیستی سه بعدی
ظهور فناوری چاپ سه بعدی، امیدهای تازه‌ای را برای بیماران نیازمند پیوند ایجاد کرده است؛ هدف نهایی این فناوری، تولید اندام مصنوعی با قابلیت پیوند است.
چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1395 - 13:07

تقویم روز روابط عمومی: انتشار فصلنامه هنر هشتم تقویم روز روابط عمومی: انتشار فصلنامه هنر هشتم
این فصلنامه به صاحب امتیازی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، توسط دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شد.
چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1395 - 08:44

گشایش نمایشگاه کتاب تهران برای نخستین بار در «شهر آفتاب» گشایش نمایشگاه کتاب تهران برای نخستین بار در «شهر آفتاب»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روز سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه، ۲۹مین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، برای نخستین بار در مجموعه «شهر آفتاب» گشایش می‌یابد.
سه شنبه، 14 اردیبهشت 1395 - 13:17

تقویم روز روابط عمومی: انتشار کتاب شش گفتار روابط عمومی نوین تقویم روز روابط عمومی: انتشار کتاب شش گفتار روابط عمومی نوین
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب «شش گفتار روابط عمومی نوین» تالیف دکتر حسن بشیر از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شد.
سه شنبه، 14 اردیبهشت 1395 - 10:40

رونمایی از سه کتاب جدید در حوزه روابط عمومی رونمایی از سه کتاب جدید در حوزه روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- همزمان با روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از سه کتاب جدید در حوزه روابط عمومی از انتشارات کارگزار روابط عمومی رونمایی می‌شود.
چهارشنبه، 8 اردیبهشت 1395 - 14:50

20 عنوان کتاب در حوزه ارتباطات رونمایی می‌شود
20 عنوان کتاب تازه منتشر شده در حوزه ارتباطات پنجشنبه (9 اردیبهشت) در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب رونمایی می‌شود.
چهارشنبه، 8 اردیبهشت 1395 - 12:24

شماره هفده ماهنامه مدیریت رسانه منتشر شد
شماره هفده ماهنامه مدیریت رسانه با شش مقاله در موضوعات مدیریت رسانه چاپ شد.
دوشنبه، 6 اردیبهشت 1395 - 10:59

معماری سازمانی با رویکرد کاربردی
در عصری که فناوری ارتباطات و اطلاعات سبب ظهور الگوهای جدیدی از کسب‌وکار و تعاملات اجتماعی شده است، سازمان‌ها با چالش‌های جدیدی مواجه شده‌اند.
دوشنبه، 6 اردیبهشت 1395 - 10:18

دو کتاب جدید توسط انجمن متخصصان روابط عمومی منتشر می‌شود دو کتاب جدید توسط انجمن متخصصان روابط عمومی منتشر می‌شود
دو کتاب جدید به نام های «گزارش نویسی در روابط عمومی» و «راهنمای نگارش وب» به زودی توسط انجمن متخصصان روابط عمومی روانه بازار کتاب خواهند شد.
یکشنبه، 5 اردیبهشت 1395 - 14:01

کتاب سال 94 روابط عمومی ایران منتشر شد کتاب سال 94 روابط عمومی ایران منتشر شد
کتاب سال روابط عمومی ایران (94) توسط انجمن متخصصان روابط عمومی در 144 صفحه رنگی و در قطع رحلی منتشر شد. به گزارش شارا، این کتاب با هدف معرفی فعالیت های شاخص روابط عمومی ایران در سال قبل در قالب کتاب سال 94 به زیور چاپ آراسته شد.
یکشنبه، 5 اردیبهشت 1395 - 11:04

چگونه بُن‌کارت نمایشگاه کتاب را دریافت کنیم؟ چگونه بُن‌کارت نمایشگاه کتاب را دریافت کنیم؟
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سرپرست معاونت شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به عاملیت بانک شهر در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نحوه صدور بُن‌کارت دانشجویی و دانش‌آموزی در این بانک را تشریح کرد.
شنبه، 4 اردیبهشت 1395 - 22:44

نرم افزار دایرکتوری "کارگزار روابط عمومی" منتشر می شود نرم افزار دایرکتوری "کارگزار روابط عمومی" منتشر می شود
نرم افزار دایرکتوری "کارگزار روابط عمومی" (راهنمای روابط عمومی های کشور) توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود.
شنبه، 4 اردیبهشت 1395 - 14:51

تقدیر از برترین های سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی در جشنواره ملی فاوا
عضو هیات عامل و معاون سازمان فناوری اطلاعات ایران از اعلام آمادگی سازمان فناوری اطلاعات ایران برای تقدیر از برترین های سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی در جشنواره ملی فاوا خبر داد.
دوشنبه، 30 فروردین 1395 - 09:32

راهنمای "شارا" برای فعالان روابط عمومی- دانلود رایگان راهنمای "شارا" برای فعالان روابط عمومی- دانلود رایگان
"راهنمای فعالان روابط عمومی" یک راهنما با محتوای کاربردی بروز برای فعالان روابط عمومی است که توسط "شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)" منتشر می‌شود، بنابر این هر کسی امکان استفاده از مطالب آن را بدون نیاز به پرداخت هزینه دارد.
دوشنبه، 24 آبان 1395 - 15:24

درآمد ۱۰ میلیارد دلاری خدمات ابری آمازون تا پایان ۲۰۱۶ درآمد ۱۰ میلیارد دلاری خدمات ابری آمازون تا پایان ۲۰۱۶
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شرکت آمازون «اندی جِیسی» را به عنوان مدیرعامل مرکز خدمات پردازش ابری خود موسوم به AWS انتخاب کرد. جیسی پیش از این در پست معاون مرکز AWS مشغول به فعالیت بود.
یکشنبه، 22 فروردین 1395 - 23:58

کتاب «روزنامه‌نگاری علمی و کاربردی 1» منتشر شد کتاب «روزنامه‌نگاری علمی و کاربردی 1» منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- جلد نخست کتاب «روزنامه‌نگاری علمی و کاربردی» تالیف مجید محمدپور، نویسنده، روزنامه‌نگار و مدرس دانشگاه توسط انتشارات جهاددانشگاهی واحد استان گیلان منتشر شد.
سه شنبه، 17 فروردین 1395 - 16:04

کتاب های منتشر شده روابــط عمـومی در سال 1394 کتاب های منتشر شده روابــط عمـومی در سال 1394
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در سال 1394، 12 عنوان کتاب جدید در حوزه روابط عمومی و ارتباطات منتشر شد:
شنبه، 22 اسفند 1394 - 10:03

کتاب بنویسید
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- قرار دادن تاریخچه یک شرکت تجاری در وب‌سایت آن ایده بسیار مناسبی است اما شما نمی‌توانید تمام مطالب موجود را در وب‌سایت خود قرار داده و مطالب مفصلی از تاریخ شرکت خود را به بازدید‌کنندگان ارائه کنید. همچنین مطالب نوشته شده در رابطه با شرکت شما و تاریخ آن در اینترنت هرگز دقیق و بدون اشکال نبوده و شما را راضی نخواهد کرد. حتی اگر آنقدر شناخته شده نیستید که بتوانید یک صفحه مخصوص به خود در وب‌سایت ویکی‌پدیا داشته باشید، دست به کار شده و داستان خودتان را بنویسید.
یکشنبه، 16 اسفند 1394 - 13:06

سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1395) منتشر شد سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1395) منتشر شد
سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1395)، ششمین شماره از آن توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی در قطع خشتی با طراحی خوب و نفیس به صورت کاملا تخصصی در حوزه روابط عمومی منتشر شد.
شنبه، 15 اسفند 1394 - 12:58

نخستین شماره فصلنامه پیام رسانه منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نخستین شماره فصلنامه پیام رسانه، به صاحب امتیازی دانشکده خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به خانواده مطبوعات پیوست.
چهارشنبه، 12 اسفند 1394 - 11:04

دستور خط فارسی- فرهنگستان زبان و ادب فارسی دستور خط فارسی- فرهنگستان زبان و ادب فارسی
دستور خط فارسی- فرهنگستان زبان و ادب فارسی
دوشنبه، 10 اسفند 1394 - 12:42

کتاب "مدیریت بحران" بزودی منتشر می شود کتاب "مدیریت بحران" بزودی منتشر می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب "مدیریت بحران" تالیف مهدی باقریان در 104 صفحه در قطع وزیری بزودی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود.
دوشنبه، 10 اسفند 1394 - 09:08

نسخه الکترونیک یکصدمین شماره فصلنامه رسانه منتشر شد
نسخه الکترونیک یکصدمین شماره فصلنامه رسانه (پاییز 1394) منتشر شد.
یکشنبه، 9 اسفند 1394 - 11:25

انتشار چهل و هفتمین شماره توسعه مهندسی بازار
تازه‌ترین شماره‌ی دوماهنامه تخصصی کاربردی توسعه مهندسی بازار (سال نهم، شماره‌ی ۴۷، بهمن و اسفند ۱۳۹۴) منتشر شد.
شنبه، 1 اسفند 1394 - 12:17

کتاب «20 سخنرانی برگزیده عصر ما» بزودی منتشر می شود کتاب «20 سخنرانی برگزیده عصر ما» بزودی منتشر می شود
کتاب "20 سخنرانی برگزیده عصر ما " تالیف های‌ول ویلیامز بزودی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود. سخنرانی‌هایی که در این کتاب آمده و محلّ بحث واقع شده، جریان اندیشه‌ها و هماهنگی قدرت‌هایی را منعکس می‌سازد که جهان امروز ما را پدید آورده است.
سه شنبه، 27 بهمن 1394 - 12:40

انتشار دو کتاب در حوزه ارتباطات
کتاب نظریه های ارتباط جمعی و مبانی و مفاهیم در فیلم نامه نویسی به زیور چاپ آراسته شدند.
سه شنبه، 27 بهمن 1394 - 11:42

کتاب «هنر دیپلماسی و روزنامه‌نگاری تخصصی» نقد می‌ شود
نشست معرفی، نقد و بررسی کتاب «هنر دیپلماسی و روزنامه‌نگاری تخصصی» برگزار می‌شود.
سه شنبه، 27 بهمن 1394 - 10:41

قدرت روابط عمومی: راهنمای فعالان قومی به سوی ارتباطات استراتژیک قدرت روابط عمومی: راهنمای فعالان قومی به سوی ارتباطات استراتژیک
کتاب قدرت روابط عمومی (PoweR PR)، الگویی ساده برای دنبال کردن توسط فعالان قومی و اقلیتی، به منظور کمک به توسعه برنامه های ارتباطات استراتژیک آن ها برای غلبه بر تعصب و تبعیض نژادی در رسانه های خبری بزرگ به منظور پیشبرد روایت خود، می باشد.
یکشنبه، 25 بهمن 1394 - 12:04

سالنامه تخصصی روابط عمومی منتشر می شود سالنامه تخصصی روابط عمومی منتشر می شود
سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1395)، ششمین شماره از آن توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی در قطع خشتی با طراحی خوب و نفیس به صورت کاملا تخصصی در حوزه روابط عمومی منتشر می شود.
چهارشنبه، 21 بهمن 1394 - 08:31

روابط عمومی قدرت روابط عمومی قدرت
روابط عمومی قدرت قالب و چارچوب مبتنی بر تحقیقی است از فنون پیچیده روابط عمومی که بر تفکر و شکل‌دهی واکنش عمومی تاثیرگذار است. روابط عمومی قدرت زرادخانه‌ای از تدابیر موثر در مهندسی ستیزه‌جوی ادراک است و شاخه‌ اصلی کارکرد سازمانی و رکن اصلی موفقیت در بازار و سیاست امروز محسوب می‌شود.
دوشنبه، 19 بهمن 1394 - 16:44

 کتاب برابری و آزادی ارتباطی رونمایی شد کتاب برابری و آزادی ارتباطی رونمایی شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب«برابری و آزادی ارتباطی» در نشستی با حضور دکتر مهدی محسنیان‌راد استاد ارتباطات و دکتر حبیب الله معظمی (نویسنده کتاب) در نگارستان شهر رونمایی شد.
یکشنبه، 18 بهمن 1394 - 15:57

فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی
انتشارات کارگزار روابط عمومی
سه شنبه، 13 بهمن 1394 - 14:39

انتشار چاپ پنجم کتاب برنامه‌ریزی راهبردی ارتباطی در روابط‌عمومی
کتاب «برنامه‌ریزی راهبردی ارتباطی در روابط‌عمومی» نوشته حمید شکری‌خانقاه که توسط انتشارات سیمای شرق منتشر شده است، به چاپ پنجم رسید.
دوشنبه، 12 بهمن 1394 - 14:52

راهکار عجیب آمازون برای کسب درآمد از اینترنت اشیاء
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شرکت آمازون در راستای درآمدزایی از پدیده اینترنت اشیاء (IoT)، از طرح ابتکاری و عجیب خود رونمایی کرد. این خدمت که Dash Replenishment Service یا به اختصار DRS نام دارد، یک سری دکمه‌های چسبی قابل اتصال به اینترنت است که کاربران با یک فشار ساده روی آنها می‌توانند کالای اختصاص یافته به آن دکمه را خریداری کنند.
چهارشنبه، 30 دی 1394 - 18:05

انتشار لوح فشرده سخنرانی های کامل دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران انتشار لوح فشرده سخنرانی های کامل دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
سخنرانی های کامل دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در قالب دو لوح فشرده منتشر شد. گفتنی است دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، توسط موسسه کارگزار روابط عمومی و دبیرخانه کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران ششم دیماه 1394 برگزار شد.
سه شنبه، 22 دی 1394 - 15:57

ماهنامه مدیریت ‌ارتباطات منتشر شد
شصت‌وهشتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد. مصاحبه روی جلد این شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات به گفت‌وگویی با «نصرالله جهانگرد»، رئیس سازمان فناوری اطلاعات پیرامون فضای مجازی و ظرفیت‌های آن در جامعه اختصاص یافته است و ‌‌نظرهای وی درخصوص شبکه‌های مجازی و شیوه تعامل جامعه با آن تا کنون، مطرح شده است.
دوشنبه، 21 دی 1394 - 11:27

دانلود فصلنامه کارگزار روابط عمومی ویژه دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران دانلود فصلنامه کارگزار روابط عمومی ویژه دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
دانلود فصلنامه کارگزار روابط عمومی ویژه دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- فایل کامل ویژه نامه دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران انتشار یافت.
شنبه، 12 دی 1394 - 09:45

کتاب «روابط با عموم در روابط عمومی» منشر شد کتاب «روابط با عموم در روابط عمومی» منشر شد
نویسنده کتاب «روابط با عموم در روابط عمومی» معتقد است:برای موفقیت در یک سازمان، چاره ای جز تحول نوین در روابط عمومی و گسستن از روش های قدیمی و پیوستن به روش های جدید و علمی ارتباطات وجود ندارد.
چهارشنبه، 9 دی 1394 - 12:04

انتشار ویژه نامه دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمـومی ایران انتشار ویژه نامه دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمـومی ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سی و هفتمین شماره فصلنامه «کارگزار روابط عمومی» ویژه دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمـومی ایران منتشر شد.
یکشنبه، 6 دی 1394 - 09:34

کتاب "مدیریت روابط سرمایه‎ گذار" منتشر می شود کتاب "مدیریت روابط سرمایه‎ گذار" منتشر می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب "مدیریت روابط سرمایه‎ گذار" به همت دکتر حمید موفق بزودی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود.
دوشنبه، 9 آذر 1394 - 14:25

مراسم رونمایی از کتاب «تیتر نویسی در وب» تازه‌ترین اثر مجید رضاییان
مراسم رونمایی از کتاب «تیتر نویسی در وب» نوشته دکتر مجید رضاییان، عضو هیات علمی دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه تهران مرکز در نگارستان شهر برگزار می‌شود.
یکشنبه، 1 آذر 1394 - 13:20

کتاب سال 95 روابط عمومی ایران منتشر می شود کتاب سال 95 روابط عمومی ایران منتشر می شود
کتاب سال روابط عمومی ایران توسط انجمن متخصصان روابط عمومی در ۳۰۰ صفحه رنگی و در قطع رحلی منتشر می شود. به گزارش شارا، این کتاب با هدف معرفی فعالیت های شاخص روابط عمومی ایران در سال اخیر در قالب کتاب سال 95 منتشر می شود.
یکشنبه، 24 آبان 1394 - 18:10

کتاب «مدیریت شهرت و اعتبار» منتشر شد کتاب «مدیریت شهرت و اعتبار» منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب «مدیریت شهرت و اعتبار» تالیف حسن ربیعی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
چهارشنبه، 20 آبان 1394 - 13:33

کتاب ارتباطات غیرکلامی به چاپ دوم رسید کتاب ارتباطات غیرکلامی به چاپ دوم رسید
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب ارتباطات غیرکلامی تالیف علی محمد بیدارمغز برای دومین بار در تیراژ هزار جلد از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
شنبه، 16 آبان 1394 - 16:40

کتاب "روابط عمومی چندرسانه ای" منتشر شد کتاب "روابط عمومی چندرسانه ای" منتشر شد
کتاب "روابط عمومی چندرسانه ای" تالیف مریم باشعور لشگری بزودی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد. به گزارش شارا، چندرسانه ای (تعریف، عناصر، نظریه ها و تولید)، پادکست، وب سایت سازمانی و چندرسانه ای های مبتنی بر موبایل از فصول چهارگانه این کتاب می باشد.
چهارشنبه، 13 آبان 1394 - 17:58

دایرکتوری "کارگزار روابط عمومی" ویرایش جدید منتشر می شود دایرکتوری "کارگزار روابط عمومی" ویرایش جدید منتشر می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دایرکتوری "کارگزار روابط عمومی" (راهنمای روابط عمومی های کشور) ویرایش جدید توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود.
سه شنبه، 12 آبان 1394 - 16:21

میدان داران فروش در بازار کتاب
بازار کتاب در دومین ماه پاییز هم مثل ماه اول دنبال می‌شود و همچنان سایه رکود پاییزی روی سر بازار سنگینی می‌کند.
یکشنبه، 10 آبان 1394 - 11:50

اولویت روابط عمومی دیجیتال برای آمازون در سال 2016 اولویت روابط عمومی دیجیتال برای آمازون در سال 2016
آمازون سخت مشغول است و روی تصحیح اعتبار دیجیتال خود برای سال 2016 تمرکز نموده و بدین منظور به شدت تلاش می‌کند. حتی پس از انتشار مقاله تخریبی نیویورک تایمز پیرامون فرهنگ این شرکت، آمازون اعتبار و جایگاه خود به عنوان یک موتورخانه تجارت الکترونیک را حفظ نموده است.
دوشنبه، 4 آبان 1394 - 10:48

نقش جدید ناشران دیجیتال نقش جدید ناشران دیجیتال
قبل از ورود شبکه وب، ما راه های کمی برای سنجش چگونگی جذب مردم نسبت به محتواهای مان داشتیم، و درک مان از این که چه کسانی به ایستگاه های مختلف رادیویی گوش فرا می دهند و یا یک روزنامه یا ... را می خرند، بسیار ناقص بود.
دوشنبه، 27 مهر 1394 - 12:00

توجه رسانه‌ها به اعتراض ایران در فرانکفورت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: غرفه ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت به کانون توجه رسانه‌ها تبدیل شده است.
جمعه، 24 مهر 1394 - 23:10

معرفی 10 کتاب برتر در زمینه بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی معرفی 10 کتاب برتر در زمینه بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی
در سال 2014 و 2015 تعداد زیادی کتاب های بازاریابی معرفی شدند. برخی روشنگر و آموزنده بودند، و برخی دیگر، خیلی خوب نبودند. در ادامه به بررسی10 کتاب سال، که به طور مداوم در بالاترین جایگاه رتبه بندی از دید خوانندگان و متخصصان استراتژی رسانه های اجتماعی قرار دارند، می پردازیم.
سه شنبه، 21 مهر 1394 - 13:18

پنج کتاب روابط عمومی برای مطاله پنج کتاب روابط عمومی برای مطاله
این نوشته برگرفته از 8 کتاب برجسته برای مطالعه نوشته ایوانا تیلور Ivana Taylor درباره روند کسب و کار کوچک است. فهرست او قطعاً ارزش خواندن را دارد! اجازه دهید به مدرسه ابتدایی برگردیم، هنگامی که می بایست لیستی از کتاب ها را استفاده می کردیم و آنها را تا آخر می خواندیم. این کتاب ها به بازنگری شما در زمان استراحت کمک خواهد کرد. در اینجا 5 انتخاب برای طرفداران روابط عمومی وجود دارد که می توانند در لیست کتاب های خود قرار دهند.
یکشنبه، 19 مهر 1394 - 17:42

فراخوان چهاردهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه منتشر شد
فراخوان چهاردهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه از سوی ستاد برگزاری بیست و سومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.
شنبه، 18 مهر 1394 - 17:20

کتاب "روابط عمومی چندرسانه ای" منتشر می شود کتاب "روابط عمومی چندرسانه ای" منتشر می شود
کتاب "روابط عمومی چندرسانه ای" تالیف مریم باشعور لشگری بزودی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود. به گزارش شارا، چندرسانه ای (تعریف، عناصر، نظریه ها و تولید)، پادکست، وب سایت سازمانی و چندرسانه ای های مبتنی بر موبایل از فصول چهارگانه این کتاب می باشد.
شنبه، 11 مهر 1394 - 16:40

دانلود کتاب آیین سخنرانی دانلود کتاب آیین سخنرانی
چرا افراد موفق، بزرگ و تاثیر گذار در جهان اکثرا سخنوران ماهری نیز هستند؟ چرا درباره موضوعاتی که در موردشان علاقه و اطلاعات داریم برای یکی دو نفر از دوستانمان به راحتی حتی برای چند ساعت می توانیم صحبت کنیم ولی وقتی بخواهیم همین مطالب را برای جمع زیادی از مخاطبان بیان کنیم دستپاچه وعصبی می شویم و به دلیل اضطراب حتی فراموش می کنیم چه می خواهیم بگوییم؟
پنجشنبه، 9 مهر 1394 - 09:59

رونمایی از کتاب اصول و فنون مذاکره
در راستای توسعه دانش مذاکره ای مدیران و دست اندرکاران حوزه های صنعت،خدمات و کشاورزی، کتاب اصول و فنون مذاکره (از سطح خرد تا کلان) رونمائی شد.
دوشنبه، 6 مهر 1394 - 10:49

معرفی 10 کتاب برتر در زمینه تبلیغات در تمام ادوار تاریخ معرفی 10 کتاب برتر در زمینه تبلیغات در تمام ادوار تاریخ
او در این کتاب به تشریح چگونگی جلب توجه و رضایت افراد توسط سازنده های تبلیغاتی پرداخته است. نویسنده این کتاب، با ارائه مباحثی مفید در هنر ترغیب و اقناع، به بررسی ارتباط میان مذاکره، خرید و فروش محصولات و خدمات، با روانشناسی رفتار انسان، و به طور خاص کارآمدترین تکنیک ها در جلب پذیرش عمومی، می پردازد.
شنبه، 4 مهر 1394 - 11:07

انتشار سه لوح فشرده از دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی انتشار سه لوح فشرده از دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
سه لوح فشرده از دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی منتشر شد. به گزارش شارا به نقل از ستاد خبری، جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی 27مردادماه سال جاری در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو سطح تهران و استانی برگزار شد.
سه شنبه، 31 شهریور 1394 - 18:00

انتشار سه لوح فشرده از همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری انتشار سه لوح فشرده از همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری
سه لوح فشرده از همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری منتشر شد. گفتنی است نخستین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری، توسط موسسه کارگزار روابط عمومی، انجمن متخصصان روابط عمومی و دبیرخانه کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران 25 مردادماه 1394 برگزار شد.
سه شنبه، 31 شهریور 1394 - 17:44

نشریه تاکتیک های روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- این نشریه، نشریه انجمن روابط عمومی آمریکا است که در زمینه نشر اخبار و وقایع و نکات آموزشی روابط عمومی فعالیت می کند.
جمعه، 27 شهریور 1394 - 22:22

«یادنامه ‎ای برای استاد کاظم متولی» منتشر شد «یادنامه ‎ای برای استاد کاظم متولی» منتشر شد
یادنامه نکوداشت شادروان استاد کاظم متولی منتشر شد. این ویژه نامه در شمارگان 500 نسخه، زیر نظر مهدی باقریان و توسط موسسه کارگزار روابط عمومی منتشر شده است.
چهارشنبه، 25 شهریور 1394 - 12:12

اخبار روابط عمومی اخبار روابط عمومی
اخبار روابط عمومی با راه اندازی خبرنامه هفتگی خود در حدود 70 سال پیش، به حمایت از رشد برقراری ارتباطات اختصاص داده شد در حالی که این ارتباطات را همراه با آخرین اخبار تأثیر گذار بر صنعت به روز نگه داشته است.
چهارشنبه، 25 شهریور 1394 - 10:35

پنج کتاب روابط عمومی که باید مطالعه کنیم پنج کتاب روابط عمومی که باید مطالعه کنیم
ما لیستی جامع از کتاب‌هایی را تهیه کرده‌ایم که به صورت حرفه‌ای به بررسی نحوه نگارش، تفکر و تحلیل می‌پردازند. این کتاب‌ها اطلاعات و مفاهیمی را درباره نوشتن مطالب موثر، تقویت استراتژی رسانه اجتماعی، تحلیل و بررسی نتایج کمپین و تعیین بهترین فعالیت‌های تیم را به شما ارائه می‌دهند.
سه شنبه، 24 شهریور 1394 - 10:16

کتاب " مهارت های ارتباطی" منتشر شد
در آستانه فصل بازگشایی دانشگاه ها ومراکز آموزش عالی کتاب " مهارت های ارتباطی" کار مشترک " کبری درویش پیشه " و " آرش شایسته نیا " ویژه استفاده دانشجویان رشته های مدیریت فرهنگی، روابط عمومی ، گرایش های گوناگون مددکاری اجتماعی در مقطع کارشناسی در 125صفحه و با قیمت 90هزار ریال از سوی انتشارات " ساکو"، ناشر کتاب های کمک آموزشی و دانشگاهی چاپ و به بازار کتاب عرضه شد .
دوشنبه، 16 شهریور 1394 - 10:40

کتاب «نظام‌های پرداخت و بانکداری الکترونیک» به بازار کتاب آمد
کتاب «نظام های پرداخت و بانکداری الکترونیک در ایران» توسط پژوهشکده پولی و بانکی به بازار کتاب‌های اقتصادی عرضه شد.
شنبه، 14 شهریور 1394 - 11:01

معرفی مجله آن لاین‘PR-e-Sense’ معرفی مجله آن لاین‘PR-e-Sense’
‘PR-e-Sense’ یک مجله آن لاین در زمینه ارتباطات منتشر می شود. به گفته کی. سرینیواسان، سردبیر مجله، چهار سال پیش (در اول فوریه 2006) گروهی از متخصصان جوان درباره فعالیت های روابط عمومی بحث و بررسی می کردند. "به یکباره این فکر در ذهن ما جرقه زد که چرا یک مجله الکترونیکی راه اندازی نکنیم؟ ظرف 15 دقیقه، نام آن را انتخاب کردیم - ‘PR-e-Sense’، گرچه آن موقع درباره شکل، محتوی و غیره فکری نداشتیم، تصمیم گرفتیم که شماره فوریه 2006 را ظرف 10 روز در هفته اول مارس منتشر کنیم."
سه شنبه، 10 شهریور 1394 - 23:05

شرط حضور رسانه ها در نمایشگاه مطبوعات
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات اعلام کرد شرط حضور در نمایشگاه امسال ثبت اطلاعات رسانه در سامانه جامع رسانه های کشور است.
شنبه، 31 مرداد 1394 - 23:18

گزارش کارگاه مستند سازی در روابط عمومی گزارش کارگاه مستند سازی در روابط عمومی
همزمان با برگزاری دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، که با همت انجمن متخصصان روابط عمومی صورت گرفت، کارگاه "مستند سازی در روابط عمومی" در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. در این کارگاه که با حضور بیش از 90 نفر از کارشناسان و مدیران حوزه روابط عمومی و ارتباطات برگزارشد علی فروز فر، از مدرسان حوزه روابط عمومی و داوران این جشنواره در ارتباط با مستندسازی در روابط عمومی سخن گفتند.
شنبه، 31 مرداد 1394 - 19:11

امام جمعه شهرکرد: صنعت چاپ نیازمند حمایت است
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد:صنعت چاپ و نشر در کشور نیازمند حمایت است.
چهارشنبه، 28 مرداد 1394 - 22:37

پدیدآورندگان روابط عمومی تقدیر شدند پدیدآورندگان روابط عمومی تقدیر شدند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که عصر روز سه شنبه 25مردادماه به کار خود پایان داد، از پدیدآورندگان روابط عمومی تجلیل شد. نتابج داوری این بخش به شرح زیر است:
سه شنبه، 27 مرداد 1394 - 16:24

انتشار ویژه نامه دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی انتشار ویژه نامه دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ویژه نامه دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی منتشر شد. به گزارش شارا، ویژه نامه دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در 76 صفحه با محورهای زیر منتشر شده است:
سه شنبه، 27 مرداد 1394 - 16:18

مولتی مدیای همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری منتشر شد مولتی مدیای همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری منتشر شد
ین لوح فشرده که حاوی اطلاعات نخستین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری می باشد توسط کارگزار روابط عمومی تهیه و منتشر شده است. لوح فشرده چندرسانه ای این همایش در بردارنده مقدمه، در باره همایش، خلاصه سخنرانی ها، گفتگوها، مقالات و یادداشت ها، شیوه نامه، پاورپوینت، حامیان و پوستر همایش می باشد.
یکشنبه، 25 مرداد 1394 - 10:00

انتشار ویژه نامه همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری انتشار ویژه نامه همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ویژه نامه نخستین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری منتشر شد. به گزارش شارا، ویژه نامه نخستین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری در 76 صفحه با محورهای زیر منتشر شده است:
یکشنبه، 25 مرداد 1394 - 09:02

چاپ چهارم «تحقیق در رسانه‌های جمعی» منتشر شد
چاپ چهارم کتاب «تحقیق در رسانه‌های جمعی» نوشته مشترک راجر دی. ویمر و جوزف آر. دومینیک با ترجمه دکتر کاووس سیدامامی از سوی انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.
چهارشنبه، 21 مرداد 1394 - 12:20

کتاب فرهنگ مفاهیم آموزشی منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب فرهنگ مفاهیم آموزشی به کوشش و گردآوری فاطمه هدایتی راد شیرازی ،محمود احمدی،گوهر محمودی توسط انتشارات رامان سخن منتشر شد .
دوشنبه، 19 مرداد 1394 - 13:14

معاون فرهنگی ارشاد درگذشت پدر صحافی ایران را تسلیت گفت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدر پیامی، درگذشت پدر صحافی ایران را تسلیت گفت.
شنبه، 17 مرداد 1394 - 13:57

کتاب «مدیریت شهرت» منتشر می شود کتاب «مدیریت شهرت» منتشر می شود
حسن ربیعی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از انتشار کتاب «مدیریت شهرت» خبر داد و افزود: امروزه مدیریت شهرت و اعتبار یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکت‌ها و سازمان‌ها در فضای تجاری و کسب و کار به شمار می‌آید و ضمن اینکه مزیت رقابتی را به همراه دارد، باعث افزایش سطح کیفیت در تولید و عرضه شده است.
شنبه، 17 مرداد 1394 - 00:05

چگونه اثرگذار باشیم/ 1 چگونه اثرگذار باشیم/ 1
خوشحالم که بار دیگر داوری دهمین جشنواره ملی روابط عمومی در بخش های عکس، پوستر، بروشور و کتاب به اینجانب سپرده شده است. خوشبختانه امسال بروشورها چند برابر شده بود و سازمان های جدید با کارکردهای متفاوت و ارایه جذاب و متفاوت به میدان آماده بودند.
دوشنبه، 12 مرداد 1394 - 12:42

راهنمای ارتباطات روابط عمومی های کشور منتشر شد راهنمای ارتباطات روابط عمومی های کشور منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب راهنمای ارتباطات روابط عمومی های کشور در 460 صفحه در اندازه رحلی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
یکشنبه، 11 مرداد 1394 - 23:39

کتاب افکار عمومی نوین به چاپ رسید کتاب افکار عمومی نوین به چاپ رسید
کتاب افکار عمومی نوین تالیف محمد رضا حقیقی مدرس دانشگاه و بازرس انجمن روابط عمومی ایران به چاپ رسید.
شنبه، 10 مرداد 1394 - 22:40

مستندسازی، فعالیت ها را ماندگار می کند مستندسازی، فعالیت ها را ماندگار می کند
مستندسازی در روابط عمومی یکی از اقداماتی است که به نظر ساده و پیش و پا افتاده می نمایاند ولی دارای پیچیدگی، ظرافت کاری بوده و از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد که متاسفانه این اقدام مهم در کمتر روابط عمومی مورد توجه جدی واقع می شود.
شنبه، 10 مرداد 1394 - 10:05

چاپ دوم کتاب «حقوق بین‌الملل ارتباطات» منتشر شد چاپ دوم کتاب «حقوق بین‌الملل ارتباطات» منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- چاپ دوم کتاب «حقوق بین‌الملل ارتباطات» تألیف میثم آرایی درونکلا از سوی انتشارات سروش وارد بازار نشر شد.
دوشنبه، 5 مرداد 1394 - 12:31

ببران «اخلاق رسانه» را می‌نویسد ببران «اخلاق رسانه» را می‌نویسد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- صدیقه ببران، مدرس ارتباطات اخیراً مشغول تالیف کتابی با عنوان «اخلاق رسانه» است. نگارش این کتاب تا دو ماه دیگر به پایان می‌رسد.
دوشنبه، 5 مرداد 1394 - 12:27

دویست و بیست و چهارمین شماره ماهنامه ارتباطات منتشر شد
دویست و بیست و چهارمین شماره ماهنامه علمی، فرهنگی و آموزشی ارتباطات، ویژه تیر ماه ۱۳۹۴ منتشر شد.
شنبه، 3 مرداد 1394 - 11:14

مستندسازی، یکی از راه های ارتقاء و تثبیت جایگاه روابط عمومی هاست مستندسازی، یکی از راه های ارتقاء و تثبیت جایگاه روابط عمومی هاست
بارها در گردهمائی های مختلف دیده و شنیده ایم که مدیران روابط عمومی در سازمان های خود از جایگاه شایسته ای نسبت به سایر مدیران آن سازمان برخوردار نیستند ولی غافل از این موضوع هستند که خود بایستی در استحکام جایگاه روابط عمومی در سازمان کوشش و ممارست نمایند.
چهارشنبه، 31 تیر 1394 - 15:51

معرفی کتاب /1
·          اصول مخاطب شناسی تبلیغی نویسنده: عبدالمجید صادقی  ناشر:
دوشنبه، 29 تیر 1394 - 23:58

یازدهمین شماره دوفصلنامه "روابط عمومی الکترونیک" منتشر شد یازدهمین شماره دوفصلنامه "روابط عمومی الکترونیک" منتشر شد
تازهترین شماره دوفصلنامه "روابط عمومی الکترونیک" منتشر شد. دوفصلنامه "روابط عمومی الکترونیک" در این شماره، حاوی هفت مقاله علمی است.
دوشنبه، 29 تیر 1394 - 13:28

نظریه های انتقادی رسانه های جمعی کتاب شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-کتاب نظریه های انتقادی رسانه های جمعی؛ پس از این و هم اکنون، نوشته پاول تایلور و جان هاریس، توسط انتشارات مک گراو هیل منتشر شد.
سه شنبه، 23 تیر 1394 - 10:11

تدوین دستور العمل ۴۰ درصدی تخفیف پست به ناشران و کتاب‌فروشان
مشاور معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری ۴ نشست مشترک ما بین کارگروه معاونت امور فرهنگی با نمایندگان شرکت پست جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
دوشنبه، 22 تیر 1394 - 14:38

دانلود کتاب اخلاق همسایه داری و آپارتمان نشینی
اگر در آپارتمان زندگی می کنید یا خانه ای ویلایی دارید؛ اگر همسایتان را نمی شناسید یا روابط خوبی با او ندارید در هر صورت شما در کنار افرادی زندگی می کنید که در پازل زندگی شما قرار دارند اینبار یا دید متفاوت به این مسئله بنگرید.
دوشنبه، 22 تیر 1394 - 09:35

انتشارات از بین رفته است انتشارات از بین رفته است
پنج سال پیش بود، که ما سه نفر وب سایتی را طراحی کردیم که نویسندگان و خوانندگان را دور هم جمع می نمود. سایت فوق ان بوند نامیده می شود. کتابی را که اکنون در دست شماست منتشر نمودیم و نام افرادی که رابرت را بواسطه تعهد و تصمیم گیری خود حمایت می نمودند در پشت این کتاب چاپ شده است. آنها فقط این کتاب را خریداری نکردند. آنها خود این کتاب را بوجود آوردند. بدون آنها این وجود نخواهد داشت.
شنبه، 20 تیر 1394 - 01:52

انتشارات چیست؟ انتشارات چیست؟
نشر که در واقع با اختراع خط و نوشتن آغاز شد ابزاری است برای حفظ و انتقال هرگونه پیام در زمان حال و آینده. هرچند نیاز بشر به برقراری ارتباط پیش از خط و نوشتن نیز وجود داشت و به صورت ارتباط شفاهی بود محدودیت‌هایی را در برداشت به طوری که انتقال اطلاعات بدون تماس حضوری دو نفر در یک مکان یا زمان مقدور نبود و همچنین بسیاری از تصاویر و علائم که به صورت بصری قابل انتقال بود از این طریق به دیگران منتقل نمی‌شد. به همین دلیل با اختراع خط و چاپ و برطرف شدن این محدودیت‌ها اهمیت نشر نمایان شد.
شنبه، 20 تیر 1394 - 01:45

دانلود کتاب چرا باید فکر کنیم؟
ز این که تصمیم گرفته اید این کتاب را مطالعه کنید از شما تشکّر مى کنم و خوشحالم که شما هم به تفکّر، اهمیّت مى دهید. کتابى که در دست دارید به شما کمک مى کند تا با ارزش تفکّر در آموزه هاى دینى، بیشتر آشنا شوید. یکى از مهمّ ترین ویژگى مکتب آسمانى ما، تأکید بر تفکّر و اندیشه است
سه شنبه، 16 تیر 1394 - 10:28

بررسی علوم شناختی و رابطه آن با مطالعات رسانه در گفت‌وگو با کمال خرازی
شصت‌ودومین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با معرفی چهره‌ای متفاوت از دکتر کمال خرازی وزیر اسبق امورخارجه و درج مطالب تنوعی در حوزه روابط‌عمومی، کتاب، ارتباطات ورزشی، آموزش و ... به صاحب امتیازی و مدیرمسؤولی امیر عباس تقی پور و سردبیری امیر لعلی منتشر شد.
چهارشنبه، 10 تیر 1394 - 15:50

از ارتباطات بیشتر، بهتر، ‌دقیق تر وعلمی تر بدانیم! از ارتباطات بیشتر، بهتر، ‌دقیق تر وعلمی تر بدانیم!
تهیه دانشنامه ‏ای با عنوان "ارتباطات" که مستند به تعاریف مختلف برای مفاهیم علمی است، حرکتی مهم در جهت «بومی سازی علمی» است که به عنوان اولین جلد از مجموعه 8 جلدی "دانشنامه علوم ارتباطات" توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی روانه بازار نشر شده است.
دوشنبه، 1 تیر 1394 - 12:01

دانلود کتاب انتقال پیام دانلود کتاب انتقال پیام
مطالعه تأثیرات بر محتوای رسانه‌ها، آن سوی فرایندها و تأثیرات، تحلیل محتوای رسانه، الگوی محتوای رسانه‌ها، تأثیرگزاری کارکنان رسانه بر محتوای رسانه، نفوذ اصول کاری رسانه، تأثیرات سازمانی بر محتوا، تأثیرات وارد بر محتوا از بیرون سازمان‌های رسانه‌ای، تأثیر ایدئولوژی، ارتباط تأثیرات بر محتوا به آثار محتوا و ساختن نظریه محتوای خبر بخش های ۱۱ گانه کتاب حاضر هستند که بر اساس نسخه اصلی برگردان و در ۵۱۵ صفحه متن و نمودار تنظیم شده است.
یکشنبه، 24 خرداد 1394 - 10:19

کتاب رسانه‌های اجتماعی منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب رسانه‌های اجتماعی، نوشته جواد افتاده، با مقدمه‌ای از دکتر هادی خانیکی از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌‌ریزی رسانه‌ها منتشر شد.
سه شنبه، 19 خرداد 1394 - 12:52

مقدمه ای بر افکار عمومی مقدمه ای بر افکار عمومی
پیشرفت و ایجاد دگرگونی های نوین در همه حوزه های فـرهنگی، اجتماعـی، صنعـتی و بازرگانـی هدف مشترک همه ی کشورهای جهان است. دستیابی به چنین اهدافی نیازمند شناخت افکار عمومی ، تجزیه و تحلیل چگونگی مدیریت آن و کاربردی کردن نظریه های آن و بهره برداری از راه کارهای عملی در این حوزه ها است.
یکشنبه، 17 خرداد 1394 - 23:39

کتاب سازی؛ وظیفه جدید روابط عمومی کتاب سازی؛ وظیفه جدید روابط عمومی
نوشتن کتاب یکی از سخت ترین کارها هست چراکه همیشه فکر کردن از صحبت کردن و صحبت کردن از خواندن و خواندن از نوشتن ساده تر بوده است. این مساله سبب شده است که تعداد کتابهای نوشته شده کمتر از تعداد انسان هایی باشد که در زمین زندگی کرده اند. اما امروز به لطف کامپیوتر و نرم افزارهای مختلفی که در آن وجود دارد، به راحتی می توان با استفاده از چند گام ساده کتابسازی را در دستور کار قرار داد. ویکیپدیا اخیرا امکان ساخت کتاب را از منابعی که در اختیار دارد، برای استفاده کنندگان مهیا کرده است.
چهارشنبه، 13 خرداد 1394 - 14:39

کتاب «رسانه‌های اروپایی» منتشر شد کتاب «رسانه‌های اروپایی» منتشر شد
چاپ نخست کتاب «رسانه‌های اروپایی» تألیف استیلیانوس پاپاتاناسوپولوس و رالف نگرین با ترجمه هومن عابدی از سوی انتشارات سروش وارد بازار نشر شد.
شنبه، 9 خرداد 1394 - 09:17

رونمایی از جلد دوم کتاب «استانداردهای روابط عمومی» توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهور+گزارش تصویری رونمایی از جلد دوم کتاب «استانداردهای روابط عمومی» توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهور+گزارش تصویری
جلد دوم کتاب استانداردهای روابط عمومی صبح امروز با حضور دکتر سورنا ستاری،‌ معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و مهندس شمس، مدیرعامل گروه پتروپارس رونمایی شد.
یکشنبه، 3 خرداد 1394 - 14:00

از جدیدترین انتشارات روابط عمومی مناطق نفت خیز جنوب رونمایی شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- همزمان با برپایی بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، با حضور مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و همچنین مولفین این آثار ، از جدیدترین کتاب های منتشر شده توسط روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب رونمایی شد.
دوشنبه، 21 اردیبهشت 1394 - 11:37

دایرکتوری کارگزار روابط عمومی منتشر شد دایرکتوری کارگزار روابط عمومی منتشر شد
"دایرکتوری کارگزار روابط عمومی" توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد. فهرست اطلاعات تماس روابط عمومی های نهادهای انقلاب اسلامی، وزارتخانه ها، سازمان های بزرگ، دانشگاه ها و تعدادی از شرکت های معظم دولتی و خصوصی در کنار مشخصات مدیران، تلفن، نمابر، پست الکترونیک، نشانی اینترنتی و نشانی پستی از جمله بخش های اصلی این کتاب است که می تواند راهنمای مفیدی باشد برای همه کسانی که در حوزه کسب و کار مشغول به فعالیت هستند.
جمعه، 18 اردیبهشت 1394 - 00:16

جلد دوم کتاب استانداردهای روابط عمومی منتشر شد جلد دوم کتاب استانداردهای روابط عمومی منتشر شد
جلد دوم کتاب استانداردهای روابط عمومی تالیف احمد یحیایی ایله ای، سیدشهاب سیدمحسنی، مهـدی بـاقریــان، سـیـد حسیـن قـوامی، عـادل میرشــاهی و با مدیریت سید هادی میرباقری از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.
چهارشنبه، 16 اردیبهشت 1394 - 10:23

استانداردسازی، راهگشای رشد و اعتلای روابط عمومی استانداردسازی، راهگشای رشد و اعتلای روابط عمومی
«روابط عمومی» نیز بدون ضوابط و قواعد مشخص و معین نمی‌تواند نظام کارا و اثربخشی داشته باشد. بنابراین تهیه و تدوین استانداردهای روابط عمومی می تواند موجب کاهش منابع مصرفی و افزایش کیفیت و بهره وری در کارها شود. از این رو باید تدبیری اندیشیده شود تا فرآیند استانداردسازی از نظر محتوا و روند اجرایی، راه رسیدن به هدف را تسهیل کرده و به سادگی و به دور از هرگونه پیچیدگی قابل ارائه باشد.
سه شنبه، 15 اردیبهشت 1394 - 22:24

 حضور انتشارات کارگزار روابط عمومی در نمایشگاه کتاب تهران حضور انتشارات کارگزار روابط عمومی در نمایشگاه کتاب تهران
به گزارش «شارا»، مهدی باقریان در آستانه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: در نمایشگاه امسال بیش از 20 عنوان کتاب چاپ اول در کنار دیگر آثار ارزشمند انتشارات کارگزار روابط عمومی، عرضه خواهد شد. مدیر مسئول انتشارات کارگزار روابط عمومی ادامه داد: «دایرکتوری کارگزار روابط عمومی»، کتابی است که برای نخستین با در غرفه انتشارات کارگزار روابط عمومی می‌توان آن را دید.
شنبه، 12 اردیبهشت 1394 - 22:04

حضور 500 خبرنگار و عکاس در نمایشگاه کتاب
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سید مهدی جعفری، مدیر کمیته روابط عمومی بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ثبت‌نام حدود 500 خبرنگار و عکاس داخلی و خارجی برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.
چهارشنبه، 9 اردیبهشت 1394 - 19:41

کتاب سال روابط‌عمومی ایران 93 منتشر شد کتاب سال روابط‌عمومی ایران 93 منتشر شد
کتاب سال روابط عمومی1393 از سوی انجمن متخصصان روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است. به گزارش شارا، این کتاب در هشت بخش تدوین شده است. گفتگو، گزارش، قوانین، مدیریت بحران، رویدادها، تازه های نشر، بین الملل و معرفی برنامه های انجمن متخصصان روابط عمومی در سال 94 از جمله فهرست این کتاب ارزشمند می باشد.
شنبه، 5 اردیبهشت 1394 - 16:08

رونمایی از «گرافیک خبر و اطلاع‌رسان» در فرهنگ‌سرای رسانه رونمایی از «گرافیک خبر و اطلاع‌رسان» در فرهنگ‌سرای رسانه
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) - مراسم رونمایی از کتاب «گرافیک خبر و اطلاع رسان : بر ر سی تحولات گرافیکی
شنبه، 29 فروردین 1394 - 10:41

انتشار کتاب «زبان مطبوعات» به زبان فارسی در ترکیه
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب «زبان مطبوعات» به زبان فارسی به همت وابستگی فرهنگی ایران در استانبول ترکیه چاپ و منتشر شد.
چهارشنبه، 26 فروردین 1394 - 15:00

دانلود کتاب از بردگی روم قدیم تا مارکسیسم دانلود کتاب از بردگی روم قدیم تا مارکسیسم
کتاب حاضر، در اصل پاسخ مولف به نامه یکی از دانشجویان است .در این پرسش و پاسخ، به مقوله‌هایی از قبیل زیربنا و روبنا، طبقه‌جدید در آثار مارکس و تک‌بعدی بودن انسان اشاره می‌شود .مولف پس از بررسی مقولات یاد شده حکومت‌های کمونیستی را با حکومت‌های روم باستان مقایسه می‌کند.
جمعه، 21 فروردین 1394 - 15:56

فراخوان مشارکت و همکاری در پروژه "مستندنگاری و تاریخ شفاهی روابط عمومی ایران" فراخوان مشارکت و همکاری در پروژه "مستندنگاری و تاریخ شفاهی روابط عمومی ایران"
مستندنگاری، تهیه مجموعه اسناد و مدارکی است که سیر تکوین و تحقق یک فعالیت از شروع تا خاتمه آن و چگونگی بهره‌برداری و نگهداری را، با تحلیل و ارزیابی مربوط نشان می‌دهد. مستندنگاری شامل فرآیند شناسایی، جمع‌آوری و ارائه اطلاعاتی است که دارای ارزش تاریخی برای یک مجموعه است و می‌تواند تحولاتی را نشان دهد
سه شنبه، 18 فروردین 1394 - 21:08

مغرفی دایرةالمعارف روابط عمومی مغرفی دایرةالمعارف روابط عمومی
دایره المعارف روابط عمومی، با ذکر مثال هایی از شرح رویدادهای تاریخی، حرفه های متغییر و افراد برجسته ای که این حرفه را بسط و گسترش دادند، به بررسی روند تکاملی حرفه روابط عمومی می پردازد. این مجموعه دو جلدی اولین مجموعه در حرفه روابط عمومی است و برای تمامی کتابخانه هایی که به افراد فعال در زمینه تجارت، ارتباطات و خبرنگاری خدمات ارائه می دهد، لازم می باشد.
شنبه، 15 فروردین 1394 - 17:11

امکانات و قابلیت‌های جدید دستگاه تلویزیون آمازون امکانات و قابلیت‌های جدید دستگاه تلویزیون آمازون
آمریکا: آمازون اعلام کرده است که دستگاه رسانه‌ای تلویزیون فایر خود را، جهت تماشای ویدئو در بریتانیا و آلمان به عنوان بخشی از طرح ابتکاری توسعه خدمات تلویزیونی آنلاین شروع به فروش کرده است.
چهارشنبه، 12 فروردین 1394 - 15:09

آیزنهاور: رئیس جمهوری روابط عمومی آیزنهاور: رئیس جمهوری روابط عمومی
این کتاب بر اساس ساعت ها تحقیق در آرشیو کتابخانه ریاست جمهوری آیزنهاور نگاشته شده است. تحقیق دکتر پام پری نشان می دهد که آیزنهاور مستحق دریافت اعتبار به عنوان خلاق ترین رئیس جمهوری ملی بوده است زیرا او فرآیند ارتباطات سیاسی امریکا را متحول کرده است و برای همیشه تغییراتی در روابط رئیس جمهوری با دولت چهارم، خیابان مدیسون، روابط عمومی و نهایتا مردم امریکا ایجاد کرده است.
سه شنبه، 11 فروردین 1394 - 15:37

جدول عناوین کتاب‌های منتشر شده روابط عمومی و ارتباطات در سال ۹۳
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- عناوین، نویسندگان یا مترجمان و ناشران ۱۸ عنوان کتاب جدید در حوزه روابط عمومی و ارتباطات که طی سال ۱۳۹۳ منتشر شدند را مرور کرد که فهرست آنها در جدول آمده است:
چهارشنبه، 5 فروردین 1394 - 14:20

کتاب های منتشر شده روابــط عمـومی در سال 1393 کتاب های منتشر شده روابــط عمـومی در سال 1393
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در سال 1393، 19 عنوان کتاب جدید در حوزه روابط عمومی و ارتباطات منتشر شد:
دوشنبه، 3 فروردین 1394 - 20:22

تشکیل کمیته بررسی طرح «فیپای مختصر»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کمیته‌ بررسی ملاحظات طرح «فیپای مختصر» تشکیل می‌شود.
پنجشنبه، 28 اسفند 1393 - 01:14

انتشار مجموعه هفت جلدی «ارتباط موثر» انتشار مجموعه هفت جلدی «ارتباط موثر»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مجموعه هفت جلدی «ارتباط موثر» با رویکرد مدیریت اسلامی ایرانی نوشته علی نورمحمدی از انتشارات نوری منتشر شد.
سه شنبه، 19 اسفند 1393 - 16:43

فراخوان مشارکت و همکاری در پروژه "مستندنگاری و تاریخ شفاهی روابط عمومی ایران" فراخوان مشارکت و همکاری در پروژه "مستندنگاری و تاریخ شفاهی روابط عمومی ایران"
مستندنگاری، تهیه مجموعه اسناد و مدارکی است که سیر تکوین و تحقق یک فعالیت از شروع تا خاتمه آن و چگونگی بهره‌برداری و نگهداری را، با تحلیل و ارزیابی مربوط نشان می‌دهد. مستندنگاری شامل فرآیند شناسایی، جمع‌آوری و ارائه اطلاعاتی است که دارای ارزش تاریخی برای یک مجموعه است و می‌تواند تحولاتی را نشان دهد
سه شنبه، 19 اسفند 1393 - 14:26

کتاب فرایندها و تاثیرات رسانه‌ها منتشر شد کتاب فرایندها و تاثیرات رسانه‌ها منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب «فرایندها و تاثیرات رسانه‌ها» نوشتة رابین ال. نابی و ماری بث اولیور و ترجمة دکتر سیدمحمد مهدی‌زاده منتشر شد.
سه شنبه، 19 اسفند 1393 - 12:02

 رونمایی 10 عنوان جدید کتاب در حوزه روابط عمومی رونمایی 10 عنوان جدید کتاب در حوزه روابط عمومی
10 عنوان کتاب جدید حوزه روابط عمومی و ارتباطات با حضور نویسندگان این آثار رونمایی شد. به گزارش شارا، مراسم رونمایی از این تعداد کتاب در حاشیه نشست هم اندیشی استادان، مدیران و کارشناسان حوزه روابط عمومی و علوم ارتباطات در هتل ارم انجام شد.
دوشنبه، 18 اسفند 1393 - 15:08

کتاب "روابط عمومی اینترنتی" منتشر شد کتاب "روابط عمومی اینترنتی" منتشر شد
کتاب "روابط عمومی اینترنتی" تالیف عادل میرشاهی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.    به گزارش شارا، این کتاب در شش فصل تدوین شده است. اصول و مفاهیم روابط عمومی اینترنتی (سئو پی آر)، اجرای سئو پی آر، بینش های کاربردی سئو پی آر، سئو پی آر در عمل، الگوی سئو پی آر برای ارزیابی سایت ها و سئوالات متداول در زمینه سئو پی آر از جمله فهرست این کتاب ارزشمند می باشد.
یکشنبه، 17 اسفند 1393 - 14:28

کتاب "ارتباطات تصویری" منتشر شد کتاب "ارتباطات تصویری" منتشر شد
کتاب "ارتباطات تصویری" تالیف قربانعلی تنگ شیر از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است. به گزارش شارا، این کتاب در شش فصل تدوین شده است. انتقال پیام تصویر، تبدیل طرح نوشتاری به طرح تصویری، عناصر اولیه ارتباطات تصویری، ساختمان دوربین، کلیات تصویربرداری و اصول نقد فیلم از جمله فهرست این کتاب ارزشمند می باشد.  
یکشنبه، 17 اسفند 1393 - 13:56

سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران منتشر شد سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1394)، پنجمین شماره از آن توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی در قطع خشتی با طراحی خوب و نفیس به صورت کاملا تخصصی در حوزه روابط عمومی منتشر شد.
شنبه، 16 اسفند 1393 - 19:08

انتشار کتاب "افکار عمومی" انتشار کتاب "افکار عمومی"
کتاب "افکار عمومی" تالیف وینسنت پرایس ترجمه علی میرسعید قاضی و حامدرضا اسماعیلی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است. این کتاب در پنج فصل تدوین شده است. افکار عمومی، دشواری‏ های درک مفهوم افکار عمومی، مفهوم سازی عموم، مفهوم‏ سازی افکار، مفهوم ‏سازی فرآیندهای افکارعمومی و افکار عمومی به‌عنوان یک مفهوم ارتباطی از جمله فهرست این کتاب ارزشمند می باشد.
شنبه، 16 اسفند 1393 - 13:00

انتشار کتاب "خبرنگاری دو" انتشار کتاب "خبرنگاری دو"
کتاب "خبرنگاری دو" (راهنمای سواد دیجیتالی برای عصر اطلاعات) تالیف مارک بریگز ترجمه مریم صالحی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.  به گزارش شارا، این کتاب در 11 فصل تدوین شده است.
جمعه، 15 اسفند 1393 - 12:58

انتشار شماره جدید فصلنامه "کارگزار روابط عمومی" انتشار شماره جدید فصلنامه "کارگزار روابط عمومی"
سی و چهارمین شماره فصلنامه "کارگزار روابط عمومی" (پاییز و .مستان 1393) ویژه "مسئولیت اجتماعی" منتشر شد. در بخشی از این سرمقاله آمده است « مسئولیت اجتماعی کارگزاران روابط عمومی یکی از چالش های عمده روابط عمومی های اخلاق مدار در دنیای مدرن است. اینکه روابط عمومی به عنوان بخشی از سازمانی که به واسطه بهره مندی از اجتماع، نسبت به آن مسئولیت پیدا می کند، چگونه باید وظایف خود را در بعد فردی و اجتماعی ایفا نماید؟»
پنجشنبه، 14 اسفند 1393 - 18:06

اعلام زمان افتتاح نمایشگاه کتاب تهران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ 16 تا 26 اردیبهشت پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به کتاب خواهد بود.
دوشنبه، 11 اسفند 1393 - 15:50

وضعیت صنعت نشر ژاپن در سال 2014
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در سال 2014 رقم تخمینی فروش نشریات در کشور ژاپن بیش از 1.6 تریلیون ین بوده است که تقریبا برابر با 14 میلیارد دلار می باشد. در این بین سهم فروش کتاب 750 میلیارد ین و سهم فروش مجلات 850 میلیارد ین بوده است.
دوشنبه، 11 اسفند 1393 - 15:02

دریافت هولوگرام برای ناشرین دیجیتال مکانیزه شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در راستای توسعه حکمرانی دولت الکترونیک مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اعطای هولگرام برای ناشران دیجیتال را به صورت کاملا مکانیزه میسر ساخت.
دوشنبه، 11 اسفند 1393 - 15:01

فراخوان دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی منتشر شد فراخوان دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی منتشر شد
در پی برگزاری نه دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در سال‌های 93-81، انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست‌اندرکاران روابط عمومی سازمان‌ها، موسسات دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان این رشته، در نظر دارد دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دو سطح ملی و استانی برگزار نماید.
شنبه، 2 اسفند 1393 - 18:55

آیا واقعاً روابط عمومی مرده است؟ چه کسی این را می‌گوید؟ آیا واقعاً روابط عمومی مرده است؟ چه کسی این را می‌گوید؟
«حدس و گمان روبرت اشتباه است، حدس به این که فعالان روابط عمومی اصلاً داده‌ها را ارزیابی نمی‌کنند و بطور کلی به تحقیق یا ارتقای کانال های ارتباطی مشترک نمی‌پردازند. این گونه چرخش و تغییر عقیده ناامید کننده است و فقط سبب تشدید و تقویت باور غلطی می‌شود که روابط عمومی مرده است، و همچنین این رویکرد برای آن عده از ما که می‌توانند نتایجی مثبت را از کمپین‌هایی حاصل کند که به خوبی طراحی و عملی شده اند، بسیار مایوس کننده است.».
شنبه، 2 اسفند 1393 - 14:04

 کتاب دانشنامه علوم ارتباطات منتشر شد کتاب دانشنامه علوم ارتباطات منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب دانشنامه ارتباطات تالیف " حسن بشیر " را انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه کرد. به گزارش شارا به نقل از انتشارات کارگزار روابط عمومی، کتاب یاد شده در 403 صفحه در قطع وزیری منتشر شد.
پنجشنبه، 30 بهمن 1393 - 02:03

 رونمایی از 10 عنوان کتاب روابط عمومی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی رونمایی از 10 عنوان کتاب روابط عمومی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- از ۱۰ عنوان کتاب در حوزه روابط عمومی از انتشارات کارگزار روابط عمومی روز 17 اسفند در هتل ارم رونمایی می‌شود. به گزارش شارا، این مراسم که با حضور جمعی از استادان، مدیران و فعالان روابط عمومی برگزار خواهد ‌شد، از کتاب های ذیل رونمایی خواهد شد:
جمعه، 24 بهمن 1393 - 14:16

ماهنامه مدیریت ارتباطات با یادمانی برای زنده‌یاد استاد کاظم معتمدنژاد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- چهل و چهارمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد. در نخستین پرونده این نشریه، گزارش ویژه‌ای با عنوان «سوگ ارتباطات» آمده است که یادمانی برای زنده‌یاد استاد کاظم معتمدنژاد، پدر علوم ارتباطات نوین ایران است.-
جمعه، 24 بهمن 1393 - 13:34

سالنامه تخصصی روابط عمومی بزودی منتشر می شود سالنامه تخصصی روابط عمومی بزودی منتشر می شود
این سالنامه در چهار رنگ در قطع خشتی، جلد گالینگور و با استفاده از کاغذ مناسب با مشخصات زیر تهیه و منتشر شد: در این سالنامه مخاطب با کامل ترین روزنگار و وقایع، مناسبت ها و رویدادهای حوزه روابط عمومی مواجه می شود که منطبق بر دانایی محوری بوده و با رویکردی آموزشی به ارایه نکات کاربردی و موردنیاز اعضای خانواده روابط عمومی کشور پرداخته شده است.
شنبه، 18 بهمن 1393 - 12:34

معرفی کتاب های لاتین حوزه روابط عمومی
معرفی کتاب های لاتین حوزه روابط عمومی
پنجشنبه، 16 بهمن 1393 - 00:37

آغاز ثبت‌نام ناشران دیجیتال در نمایشگاه کتاب تهران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ثبت‌نام ناشران دیجیتال برای حضور در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از دیروز آغاز شده است و تا پایان بهمن ادامه دارد.
چهارشنبه، 15 بهمن 1393 - 14:31

کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب سال روابط عمومی ایران (93)، توسط انجمن متخصصان روابط عمومی در 300 صفحه رنگی و در قطع رحلی منتشر می شود. به گزارش شارا، گفت و گو، میزگرد، مقالات و گزارش‌های تحلیلی از بخش های مختلف کتاب سال روابط عمومی می باشد.
سه شنبه، 14 بهمن 1393 - 03:50

12 کتابی که هر مدیری باید بخواند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در وبلاگی که از سال 2011 تا کنون کتاب‌های مدیران را معرفی می‌کند، فهرست «کتاب‌هایی که هر مدیری باید بخواند» هر سال به روزرسانی می‌شود.
سه شنبه، 14 بهمن 1393 - 02:44

انتشار کتاب کمپین دیپلماسی رسانه‌ای انتشار کتاب کمپین دیپلماسی رسانه‌ای
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب کمپین دیپلماسی رسانه‌ای؛ عطف به ارتباطات استراتژیک، به نویسندگی دکتر رها خرازی توسط دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها منتشر شد.
دوشنبه، 6 بهمن 1393 - 22:12

معرفی کتاب راهنمای مدیریت بحران پی آر نیوز معرفی کتاب راهنمای مدیریت بحران پی آر نیوز
پنجاه تن از متخصصان برجسته بحران در حوزه روابط عمومی در آخرین نسخه کتاب راهنمای مدیریت بحران پی آر نیوز، دستاوردهای خود را منتشر کردند. به گزارش گروه ترجمه شارا، تجربه کارگزاران روابط عمومی که برای شما به سختی کار کرده اند منجر به تولید بسته آموزشی جامعی از آغاز بحران تا زمانی که بحران خودش را نشان می دهد و مواجهه با آن را گام به گام توضیح داده است.
شنبه، 4 بهمن 1393 - 18:22

 معرفی/ انتشارات کارگزار روابط عمومی معرفی/ انتشارات کارگزار روابط عمومی
این انتشارات بر اساس مجوز وزارت ارشاد فعالیت می کند و به عنوان ناشر تخصصصی کتب روابط عمومی تاکنون بیش از 60 عنوان کتاب منتشر کرده است.
سه شنبه، 30 دی 1393 - 16:46

معرفی کتاب/ سیاست ارتباط جمعی در مورد اینترنت معرفی کتاب/ سیاست ارتباط جمعی در مورد اینترنت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به گزارش خبرگزاری موج، اهمیت فناوری نوین در روابط عمومی الکترونیک بر هیچ‌کس پوشیده نیست. سیاست ارتباط جمعی در مورد اینترنت، عنوان کتابی است که در همین راستا منتشر و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.
دوشنبه، 29 دی 1393 - 17:50

چاپ چهارم «رسانه ها و مدرنیته»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-کتاب «رسانه ها و مدرنیته(نظریه اجتماعی رسانه ها)» تالیف جان ب. تامپسون با ترجمه دکتر مسعود اوحدی به چاپ چهارم رسید.
دوشنبه، 29 دی 1393 - 10:24

تشریح انواع کاغذ و راهکارهای رفع مشکلات کیفی در فرایندهای چاپ
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مرکز آموزش علمی ـ کاربردی فرهنگ و هنر شماره پنج تهران به برگزاری کارگاه آموزشی کاغذ و مقوا در چاپ (انواع کاغذ و مقوا و رفع مشکلات کیفی در فرایندهای چاپ) اقدام کرده است.
یکشنبه، 28 دی 1393 - 18:08

کتاب ارتباط و رسانه منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ‘ محمد رضا حقیقی’ به فراسخن گفت: این کتاب توسط انتشارات مشق شب در ۱۶۰ صفحه به چاپ رسیده است.
پنجشنبه، 25 دی 1393 - 03:07

معرفی کتاب: کاربرد فنون رسانه ای در روابط عمومی معرفی کتاب: کاربرد فنون رسانه ای در روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) - به گزارش خبرگزاری موج، کاربرد فنون رسانه ای در روابط عمومی، عنوان کتابی است که توسط سید شهاب سید محسنی به رشته تحریر درآمده است.
چهارشنبه، 24 دی 1393 - 12:49

کتاب علوم اطلاعات و ارتباطات بزودی منتشر می شود
عنوان: علوم اطلاعات و ارتباطات موضوع‌: ارتباطات اجتماعی و اطلاعات نام مؤلف: الکس موچیئلی نام مترجم: محمد مهدی فتوره چی
دوشنبه، 15 دی 1393 - 14:09

کتاب الکترونیک روابط عمومی منتشر شد کتاب الکترونیک روابط عمومی منتشر شد
به گزارش گروه ترجمه شارا، گفتگوهای زیادی پیرامون مرگ روابط عمومی، به ویژه در میان شرکت های نرم افزارهای اتوماسیون بازاریابی وجود دارد. اما آنچه که آنها در این تار و پود روابط عمومی درک نمی کنند این است که ابزارهایی که ساخته اند تنها چیزهایی هستند که از تاکتیک های آزمون و خطای روابط عمومی تاثیر گرفته اند.
دوشنبه، 15 دی 1393 - 13:17

کتاب کارخانه پول سازی منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب کارخانه پول سازی تالیف علی جاوید توسط انتشارات رامان سخن منتشر و روانه بازاری شد.
دوشنبه، 15 دی 1393 - 09:58

انتشار سه لوح فشرده از یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران انتشار سه لوح فشرده از یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
سه لوح فشرده از یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران منتشر شد.  علاقمندان برای دریافت این مجموعه می توانند با با دبیرخانه کنفرانس (88617576-88617577-021) تماس حاصل نمایند.
یکشنبه، 14 دی 1393 - 17:03

نشریه داخلی و زبان مطبوعات نشریه داخلی و زبان مطبوعات
مشاهدات عینی و تجربی ونیز تحقیقات معموله گواهی می دهد که هنوز هم در بعضی از نشریات داخلی سازمان ها که تعداد آن ها نیز اندک نمی باشد زبان جاری و ساری مطبوعات راه نیافته است، نشریات داخلی بعضاً به الزامات سبک های خبرنویسی چندان اعتنایی نمی کنند، همچنین بی توجه به مبانی ارزش های خبری اخبار و گزارش ها را سلیقه ای و گاه صرفاً به اعتبار توالی تاریخ وقوع آن ها تهیه و تنظیم می کنند
جمعه، 12 دی 1393 - 12:33

دهمین شماره دوماهنامه "روابط عمومی الکترونیک" منتشر شد دهمین شماره دوماهنامه "روابط عمومی الکترونیک" منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- تازهترین شماره دوماهنامه "روابط عمومی الکترونیک" منتشر شد. دوماهنامه "روابط عمومی الکترونیک" در این شماره، حاوی 8 عنوان مقاله علمی است.
سه شنبه، 9 دی 1393 - 13:54

نقدی بر نشست تخصصی «ارزیابی نشر کتاب در حوزه روابط عمومی» نقدی بر نشست تخصصی «ارزیابی نشر کتاب در حوزه روابط عمومی»
اینگونه اظهار نظرها مفهوم و معنی آن است که کارشناسان محترم برای شرکت در یک نشست تخصصی با توجه به عنوان و موضوع نشست و ضرورت دیگاه کارشناسانه و نقادانه می بایست پیش تر تمام آثار چاپ شده در رشته روابط عمومی را از زوایای مختلف با مطالعه دقیق و موشکاقانه مورد بررسی قرار داده تا بتوانند در یک فضای تخصصی و در قالب طرح دقیق مسائل با پشتوانه علمی و تبیین ...
سه شنبه، 9 دی 1393 - 13:11

کتاب «چگونه توان ارتباطی خود را افزایش دهیم؟» به چاپ دوم رسید
چاپ دوم کتاب «زبان بدن» یا «چگونه توان ارتباطی خود را افزایش دهیم؟» نوشته محسن بیات از سوی انتشارات سیمای شرق منتشر شد.
دوشنبه، 8 دی 1393 - 15:40

نشریه احسان ماندگار، ویژه نامه ششمین همایش وقف و رسانه منتشر شد. نشریه احسان ماندگار، ویژه نامه ششمین همایش وقف و رسانه منتشر شد.
همزمان با هفته وقف، نشریه احسان ماندگار، ویژه نامه ششمین همایش وقف و رسانه به مدیرمسئولی حسن ربیعی منتشر شد.
چهارشنبه، 26 آذر 1393 - 15:00

انتشار اولین شماره نشریه «چهل کلید روابط عمومی» انتشار اولین شماره نشریه «چهل کلید روابط عمومی»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- اولین شماره نشریه تخصصی «چهل کلید روابط عمومی» به مدیر مسئولی سید مجتبی علوی و سردبیری سعید شهبازی منتشر شد.
چهارشنبه، 26 آذر 1393 - 10:24

کتاب "درآمدی بر شناخت روابط عمومی اسلامی" منتشر شد کتاب "درآمدی بر شناخت روابط عمومی اسلامی" منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب "درآمدی بر شناخت روابط عمومی اسلامی" تالیف دکتر امید علی مسعودی و مریم باغانی بزودی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد
چهارشنبه، 26 آذر 1393 - 03:02

انتسار کتاب "درآمدی بر شناخت روابط عمومی اسلامی" انتسار کتاب "درآمدی بر شناخت روابط عمومی اسلامی"
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب "درآمدی بر شناخت روابط عمومی اسلامی" تالیف دکتر امید علی مسعودی و مریم باغانی بزودی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد
چهارشنبه، 26 آذر 1393 - 02:55

 معرفی نشریات تخصصی: فصلنامه "کارگزار روابط عمومی" معرفی نشریات تخصصی: فصلنامه "کارگزار روابط عمومی"
اکنون سیزده سال است که این نشریه فعالیت خود را در حوزه روابط عمومی با انتشار مقالات مربوط به رشته های مختلف ارتباطات دنبال می کند. بعضی از شماره های نشریه کارگزار روابط عمومی اکنون مورد ارجاع استادان و محققان است و ترجمه ها و تألیفات مندرج در این شماره ها از بهترین مقالات و ترجمه هایی است که در این حوزه تحریر شده است.
چهارشنبه، 26 آذر 1393 - 02:34

 در نشست «ارزیابی نشر کتاب در حوزه روابط عمومی» چه چیزی نقد می شود!!!!؟؟؟؟ در نشست «ارزیابی نشر کتاب در حوزه روابط عمومی» چه چیزی نقد می شود!!!!؟؟؟؟
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به گزارش شارا به نقل از ایبنا، کارشناسان و صاحبنظران حوزه ارتباطات طی نشستی با عنوان «ارزیابی نشر کتاب در حوزه روابط عمومی» به بررسی کمیت و کیفیت تولید کتاب‌های حوزه روابط عمومی می‌پردازند.
چهارشنبه، 26 آذر 1393 - 00:11

کارگاه آموزشی برندسازی و تبلیغات کتاب
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مجمع ناشران انقلاب اسلامی در زمستان سال 93 کارگاه سه روزه «برندسازی و تبلغات کتاب» را ویژه ناشران و دست‌اندرکاران تولید و عرضه کتاب برگزار می‌کند.
چهارشنبه، 26 آذر 1393 - 00:01

پیشینه پخش‌گری و فروشندگی مطبوعات پیشینه پخش‌گری و فروشندگی مطبوعات
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- توزیع و فروش روزنامه‌ها و مجله‌ها عمری به درازی تاریخ مطبوعات در ایران دارد؛ از روزی که به «حکم» محمدشاه «کاغذ اخبار» در داراطباعه چاپ شد، «امر» کردند که کاغذ اخبار را به «اطراف و اکناف» بفرستند تا سبب «آگاهی و دانش و عبرت اهالی این مملکت» شود.
پنجشنبه، 13 آذر 1393 - 18:21

بررسی پیشینه پخش‌گری و فروشندگی مطبوعات در پنجا‌ه و پنجمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات
پنجا‌ه و پنجمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با یادداشت‌ها و تحلیل‌هایی در حوزه‌های ارتباطات اجتماعی، رسانه، شبکه‌های اجتماعی، حقوق ارتباطات، رسانه و بحران آب به صاحب‌امتیازی و مدیرمسؤولی امیر عباس تقی‌پور و سردبیری امیر لعلی منتشر شد.
شنبه، 8 آذر 1393 - 18:07

کتاب "جامعه‌ شناسی روابط عمومی در ایران"
کتاب جامعه‌شناسی روابط عمومی در ایران نوشته عباس محمدی اصل، سال 1392 از سوی انتشارات جامعه‌شناسان منتشر شد.
چهارشنبه، 5 آذر 1393 - 12:21

بی نظیرترین تولید محتوا در عرصه روابط عمومی
دایره المعارف روابط عمومی ایران بی نظیرترین تولید محتوا در عرصه روابط عمومی توسط دکتر حمید صبری تدوین می شود.
یکشنبه، 25 آبان 1393 - 17:09

کتاب بازاریابی و زندگی با مدیریت منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب بازاریابی و زندگی با مدیریت، سومین کتاب از مجموعه کتاب‌های بازاریابی و زندگی، تالیف پرویز درگی با ۳۸۰ صفحه و قیمت ۱۶ هزار تومان چاپ و منتشر شد.
شنبه، 24 آبان 1393 - 23:11

کتاب افکار عمومی منتشر می شود کتاب افکار عمومی منتشر می شود
کتاب "افکار عمومی" تالیف وینسنت پرایس و ترجمه مشترک علی میرسعید قاضی و حامدرضا اسماعیلی بزودی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود. به گزارش شارا، این کتاب در پنج فصل افکار عمومی، دشواری ‏های درک مفهوم افکار عمومی، مفهوم سازی عموم، مفهوم‏سازی افکار و مفهوم‏سازی فرآیندهای افکارعمومی در 139 صفحه انتشار می یابد.
جمعه، 9 آبان 1393 - 10:20

کتابی برای تغییر در کسب و کار شما/1 کتابی برای تغییر در کسب و کار شما/1
این کتاب مانند یک افسانه مسائل را گفته است، برای خواندن بسیار ساده و کتابی بسیار تعالی بخش در این زمینه است که چرا مردم کسب و کاری را شروع می کنند و چرا اکثریت متوجه می شوند که کار دشواری است. هنگامی که این افراد را به سه گروه مختلف طبقه بندی کنیم، به راحتی می توانید متوجه شوید که شما جزو کدام گروه هستید و برای بقای خود چه کاری باید انجام دهید.
چهارشنبه، 7 آبان 1393 - 14:21

سالنامه تخصصی روابط عمومی منتشر می شود سالنامه تخصصی روابط عمومی منتشر می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1394)، پنجمین شماره از آن توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی در قطع خشتی با طراحی خوب و نفیس به صورت کاملا تخصصی در حوزه روابط عمومی منتشر می شود.
چهارشنبه، 7 آبان 1393 - 13:54

انتشار ویژه نامه منتخب ششمین جایزه پدر روابط عمومی ایران انتشار ویژه نامه منتخب ششمین جایزه پدر روابط عمومی ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ویژه نامه دکتر یونس شکرخواه بنیانگذار روزنامه نگاری آتلاین ایران منتشر شد. به گزارش شارا این ویژه نامه 33 صفحه ای، به پرونده زندگی حرفه ای دکتر یونس شکرخواه بنیانگذار روزنامه نگاری آنلاین ایران در عرصه های داخلی و خارجی اختصاص دارد.
دوشنبه، 28 مهر 1393 - 17:57

انتشار ویژه نامه یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران انتشار ویژه نامه یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
سرمقاله این نشریه را دکتر محمدمهدی مظاهری رئیس یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در باره «روابط عمومی دیجیتال؛ تشدید کننده مسئولیت است نه رافع آن!» است. وی در این سرمقاله آورده است «در زمانه ای که ابزارهای ارتباط جمعی و رسانه های گروهی، رشد و تغییر فرم و محتوای مشهود و غیرقابل تصوری را تجربه کرده و به هیچ وجه با شرایط یک دهه پیش خود قابل قیاسی نیستند...
جمعه، 25 مهر 1393 - 23:33

کتاب «شناخت مولفه‌های روابط عمومی اسلامی»‌ در مسیر چاپ قرار دارد کتاب «شناخت مولفه‌های روابط عمومی اسلامی»‌ در مسیر چاپ قرار دارد
امیدعلی مسعودی از آماده‌سازی کتاب «شناخت مولفه‌های روابط عمومی اسلامی»‌ برای انتشار توسط موسسه کارگزار روابط عمومی خبر داد.
جمعه، 25 مهر 1393 - 15:33

کتاب روزنامه‌نگاری، ارتباطات و جامعه منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب روزنامه‌نگاری، ارتباطات و جامعه حاوی مجموعه مقالاتی از دکتر محمدمهدی فرقانی، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد.
یکشنبه، 20 مهر 1393 - 14:41

کتاب رسانه های نوین و تحولات بین المللی منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب رسانه های نوین و تحولات بین المللی از سوی مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما منتشر شد.
چهارشنبه، 16 مهر 1393 - 11:46

گزارشی از کتابخانه دانشکده خبر
کتابخانه دانشکده خبر به‌طور رسمی کار خود را از مهرماه سال 1378 با یک هزار و 500جلد کتاب آغاز کرد و توانست با ارائه کتاب‌هایی در زمینه روزنامه‌نگاری و رسانه خدماتی را در این عرصه به دانشجویان و علاقه‌مندان این حوزه ارائه دهد. این مجموعه بیش از پنج هزار عنوان کتاب در زمینه‌های مختلف روزنامه‌نگاری، عکاسی خبری و ... دارد. بیشترین مراجعان این کتابخانه دانشجویان، استادان دانشگاه یا علاقه‌مند به حوزه روزنامه‌نگاری هستند.
سه شنبه، 15 مهر 1393 - 11:27

اسلام دین ارتباطات است اسلام دین ارتباطات است
اسلام دین ارتباطات است. ارتباط با خداوند متعال، خالق جهان، اولین، آخرین و مهمترین ارتباط است. آغاز زندگی با اوست و پایان زندگی نیز با اوست و ما، آدمیان، در چرخة این ارتباط جایگاه و موقعیت خود را می یابیم و تکامل خود را در این راه طی می کنیم و به دست می آوریم.
پنجشنبه، 10 مهر 1393 - 22:22

نگاهی جدید به «روابط عمومی اسلامی» بکوشش حسن بشیر و مهدی باقریان نگاهی جدید به «روابط عمومی اسلامی» بکوشش حسن بشیر و مهدی باقریان
کتاب «روابط عمومی اسلامی»، بکوشش حسن بشیر و مهدی باقریان به زودی توسط انتشارات «کارگزار روابط عمومی» منتشر می‌شود. در این اثر برای نخستین بار 21 مقاله تخصصی در حوزه روابط عمومی اسلامی در قالب کتاب جمع آوری و عرضه شده است.
یکشنبه، 6 مهر 1393 - 20:35

انتشار شماره 93 ماهنامه روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نود و سومین شماره نشریه روابط عمومی منتشر شد.
چهارشنبه، 26 شهریور 1393 - 18:14

معرفی پنج کتاب مفید روابط عمومی برای مطاله معرفی پنج کتاب مفید روابط عمومی برای مطاله
این نوشته برگرفته از 5 کتاب برجسته برای مطالعه بیشتر نوشته ایوانا تیلور درباره روند کسب و کار کوچک است. فهرست او قطعاً ارزش خواندن را دارد! این کتاب ها به بازنگری شما در زمان استراحت به شما کمک خواهد کرد. در اینجا 5 انتخاب برای طرفداران روابط عمومی وجود دارد که می توانند در لیست کتاب های مفید خود قرار دهند.
شنبه، 22 شهریور 1393 - 13:28

مسئولان کتابخانه ملی خود را به خواب زده اند مسئولان کتابخانه ملی خود را به خواب زده اند
داستان از آن جا شروع می شود که کتابخانه ملی توانایی و امکانات لازم برای اختصاص "فیپا" به ناشران در زمان معقول را ندارد و این امر سبب شده که اختصاص فیپا به یک کتاب در یک بازه زمانی ده روزه کاری نشان از یک کاستی بزرگ در این سازمان در دوره مدیریت جدید دارد و متاسفانه مسئولان و دست اندرکاران به پیگیری ها و درخواست های بخش های مربوطه که با مشکل امکانات و نیروی انسانی مواجه هستند وقعی نمی نهند.
سه شنبه، 18 شهریور 1393 - 18:21

دانلود کتاب آشنایی با طرح های توجیهی کسب و کار دانلود کتاب آشنایی با طرح های توجیهی کسب و کار
اطلاعاتی که در این کتاب گردآوری و ارائه نموده ام برای افراد کارآفرین، دانشجویان و کسانی که به فکر راه اندازی یا توسعه کسب و کار خود می باشند و تمامی علاقمندان به این مباحث، بسیار مفید و کاربردی است،
دوشنبه، 17 شهریور 1393 - 11:21

«گفتارهایی در روزنامه‌نگاری شهروندی» چاپ شد
کتاب «گفتارهایی در روزنامه‌نگاری شهروندی» با ترجمه محمود سلطان‌آبادی و امید جهانشاهی توسط انتشارات همشهری منتشر و راهی بازار نشر شد.
سه شنبه، 11 شهریور 1393 - 15:40

صنعت چاپ ایران؛ گفته‌ها و ناگفته‌ها صنعت چاپ ایران؛ گفته‌ها و ناگفته‌ها
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در آستانه روز ملی صنعت چاپ (۱۱ شهریورماه) جا دارد نگاهی به وضعیت کنونی صنعت چاپ و اساسی‌ترین مسائل آن به عنوان یک کسب و کار فرهنگی و صنعتی بیندازیم.
سه شنبه، 11 شهریور 1393 - 00:03

نشریه الکترونیک بانک تجارت برای روابط عمومی ها
همزمان با هفته بانکداری اسلامی ، روابط عمومی بانک تجارت اقدام به انتشار یک نشریه الکترونیک ویژه کارگزاران استانی روابط عمومی سازمانها و شرکتها با عنوان "اختیار-مسئولیت-حرفه ای گرایی " نموده است .
یکشنبه، 9 شهریور 1393 - 15:42

فصلنامه اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود منتشر شد
پانزدهمین شماره از فصلنامه خبری اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با نام "نگاه آزاد" منتشر شد .
یکشنبه، 9 شهریور 1393 - 12:02

کتاب گرافیک خبری و اطلاع رسان منتشر شد کتاب گرافیک خبری و اطلاع رسان منتشر شد
کتاب گرافیک خبری و اطلاع رسان نوشته دکتر یونس شکرخواه و مریم سلیمی توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها منتشر شد. به گزارش شارا، کتاب گرافیک خبری و اطلاع‌رسان که نخستین منبع فارسی زبان منتشر شده در این زمینه در ایران است، به تازگی توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها در 260 صفحه و به قیمت 150هزار ریال منتشر شده است.
یکشنبه، 2 شهریور 1393 - 21:35

کتاب" ارتباطات ریسک" منتشر شد کتاب" ارتباطات ریسک" منتشر شد
کتاب «ارتباطات ریسک (آینده چالش برانگیز: چینش واژگان در ارتباطات ریسک)» تالیف پروفسور گالووی با ترجمه دکتر حسن بشیر و فهنار مرادی توسط انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شد. در این کتاب اطلاعات صریح و قابل درک متأثر از افرادی که در مدیریت ریسک سهم دارند ارائه شده است.
جمعه، 24 مرداد 1393 - 17:22

مجموعه هفت جلدی روزنامه‌نگاری جدید منتشر شد
انتشارات ثانیه، ناشر تخصصی کتاب‌های علوم ارتباطات و روزنامه‌نگاری، هفت جلد کتاب تازه را در قالب مجموعه کتاب‌های نقطه با موضوع روزنامه‌نگاری جدید منتشر کرد.
سه شنبه، 14 مرداد 1393 - 08:10

کتاب «فنون روابط عمومی» با تصویری از فنون ارتباطات میان فردی منتشر شد
کتاب «فنون روابط عمومی» تالیف مهدی باقریان از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شد.
دوشنبه، 13 مرداد 1393 - 12:18

دایره المعارف روابط عمومی ایران، اولین دیگری از تبریز دیار اولین ها
ایران اسلامی مرز و بوم پر گهر و سر سرافرازآن آذربایجان در خود تبریز را که پایتخت تشییع در جهان بوده و دیار اولین هاست جای داده مباهات می کند و به خود می بالد .
یکشنبه، 12 مرداد 1393 - 05:57

کتاب "فنون روابط عمومی" منتشر شد کتاب "فنون روابط عمومی" منتشر شد
این کتاب در شش فصل تدوین شده است. فصل اول، تصویری از «فنون ارتباطات میان فردی» ارایه می ‏دهد. فصل دوم به بررسی «فنون سازمانی» می‏ پردازد. «فنون رسانه ‏ای» از دیگر فصول کتاب است که سازمان را به یک بازیکن تبدیل می ‏کند. بخش چهارم مشتمل بر «فنون اینترنتی» است که درباره روش ‏های مختلف توزیع دیجیتالی اطلاعات می ‏دهد. آخرین فصل کتاب به «فنون تبلیغی» اختصاص دارد.
شنبه، 11 مرداد 1393 - 22:20

دانلود کتاب/ A Century of Spin: How Public Relations Became the Cutting Edge of Corporate Power دانلود کتاب/ A Century of Spin: How Public Relations Became the Cutting Edge of Corporate Power
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-
چهارشنبه، 8 مرداد 1393 - 14:57

کارنامه آمازون در سه ماهه دوم؛ درآمد ۱۹.۳ میلیارد دلاری، زیان ۱۲۶ میلیون دلاری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شرکت آمازون در سه ماهه دوم سال مالی خود به درآمدی ۱۹.۳۴ میلیارد دلاری دست یافته است که این رقم ۲۳ درصد بیشتر از دوره مشابه سال گذشته است.
سه شنبه، 7 مرداد 1393 - 13:58

کتاب دایرکتوری کارگزار روابط عمومی کتاب دایرکتوری کارگزار روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بزودی منتشر می شود
شنبه، 4 مرداد 1393 - 11:36

کتاب های الکترونیکی سایت آمازون اشتراکی می شود کتاب های الکترونیکی سایت آمازون اشتراکی می شود
شرکت آنلاین امریکایی آمازون از یک طرح اشتراکی با نام نت فلیکس برای دسترسی نا محدود به کتاب ها و کتاب های صوتی خبر داد. به گزارش گروه ترجمه شارا، سرویس اشتراکی آمازون خدمت دیگری است که خدمات دیگری را به کاربران دسترسی به عناوین داستان هایشان را با پرداخت 9.95 دلار می دهد.
جمعه، 3 مرداد 1393 - 09:57

کتاب/ تسخه چهارم ارتباطات بازاریابی- یک رویکرد یکپارچه در حال حاضر کتاب/ تسخه چهارم ارتباطات بازاریابی- یک رویکرد یکپارچه در حال حاضر
چهارمین ویراست «ارتباطات بازاریابی- رویکردی یکپارچه» توسط دکتر لودی کوئکموئر، مدیر دانشکده تبلیغات تری ای، بیرون آمد. کوئکموئر می گوید: «اگرچه این نسخه چهارم این کتاب است، فکر نکنید که تنها یک روزآمد ساده بر آن اعمال شده است؛ بلکه تا حد زیادی تلفیقی از کتاب جدیدی ارائه شده است، زیرا چشم انداز تبلیغات به طرز چشمگیری در سال های اخیر تغییر کرده است.»
پنجشنبه، 2 مرداد 1393 - 17:23

مروری بر مدل کسب‌وکار شرکت آمازون
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- آمازون به‌عنوان بزرگ‌ترین خرده‌فروش اینترنتی جهان برای همگان شناخته شده است. با مطالعه دقیق‌تر فرآیند کسب‌وکار این شرکت، بیش از پیش به این نکته پی می‌بریم که این شرکت بزرگ، چیزی جز یک خرده‌فروش سنتی و معمولی نیست.
پنجشنبه، 2 مرداد 1393 - 10:11

ردپای کریس آتون و استوارت آلن در «گفتارهایی در روزنامه‌نگاری شهروندی»
کتاب «گفتارهایی در روزنامه‌نگاری شهروندی: ریشه‌ها، دیدگاه‌ها و چشم‌اندازها» دربردارنده هفت مقاله از صاحبنظران حوزه رسانه منتشر شد.
سه شنبه، 31 تیر 1393 - 10:33

معرفی کتاب/ زنان در روابط عمومی: چگونه جنسیت بر روی عملکرد تأثیر می گذارد معرفی کتاب/ زنان در روابط عمومی: چگونه جنسیت بر روی عملکرد تأثیر می گذارد
از 20 سال گذشته تا کنون هجوم زنان در عرصه عملکرد روابط عمومی دیده شده است، با این وجود هنوز نابرابری های جنسیتی در پرداخت و پیشرفت به عنوان یک واقعیت نگران کننده باقی مانده است. علاوه براین چنانچه روابط عمومی خصلت زنانه بگیرد، متخصصان زن و مرد به طور یکسان با کاهش دستمزد و اعتبار رو به رو می شوند.
شنبه، 28 تیر 1393 - 13:08

 معرفی کتاب/ تبلیغات در صنعت نمایشگاهی معرفی کتاب/ تبلیغات در صنعت نمایشگاهی
کتاب تبلیغات در صنعت نمایشگاهی تالیف محمد سعادتی پور در سال 138 از سوی انتشارات زیتون سبز منتشر شده است. در بخشی از مقدمه کتاب آمده است: در حالی که تبلیغات راه بسیار به طول عمر بشر پیموده است، اما به دلیل آمیختگی عمیق آن با علوم انسانی و نیز نیاز به ابزار و تجهیزات، ناگفته های بسیاری را به همراه دارد.
دوشنبه، 23 تیر 1393 - 09:02

 نخستین دوره کتاب «راهنمای کارگزار روابط عمومی» منتشر می شود نخستین دوره کتاب «راهنمای کارگزار روابط عمومی» منتشر می شود
نخستین دوره کتاب «راهنمای کارگزار روابط عمومی» به همت موسسه کارگزار روابط عمومی در سال 1393 منتشر می شود. به گزارش شارا، مطالب این کتاب شامل اطلاعات جدید نهادهای انقلاب اسلامی، وزارتخانه ها، سازمان های بزرگ، دانشگاه ها و شرکت های معظم دولتی و خصوصی در کنار مشخصات مدیران روابط عمومی، تلفن، نمابر، نشانی اینترنتی، پست الکترونیک و نشانی پستی است.
یکشنبه، 22 تیر 1393 - 07:50

شماره 438 (پیاپی 1090) کتاب هفته منتشر شد.
شماره 438 (پیاپی 1090) کتاب هفته مورخ 21/4/93 منتشر شد.
یکشنبه، 22 تیر 1393 - 05:57

تلفیق ارتباطات و روانشناسی در اثری از محسن شاهین‌پور و سمیه اولی
تبلیغات نیروی قدرتمندی است که همه جا حضور دارد تا ما را به خریداری محصولات، بهره‌برداری از خدمات، کمک به موسسات خیریه و تغییر سبک زندگی‌ متقاعد کند. «روانشناسی تیلبغات» نام اثری به قلم محسن شاهین‌پور و سمیه اول است که به طور مشترک نگاشته شده و به زعم متخصصان این رشته جزو نخستین منابع مکتوب در این عرصه به‌شمار می‌آید. این اثر هم اکنون به چاپ دوم رسیده است.
شنبه، 21 تیر 1393 - 06:10

معرفی کتاب: روابط عمومی و شبکۀ اجتماعی معرفی کتاب: روابط عمومی و شبکۀ اجتماعی
هرگز فکر نمی‌کردم کتابی دربارۀ روابط عمومی بنویسم، امّا بعد ابداً متوجّه نبودم روابط عمومی چقدر تغییر خواهد کرد. این کتابی است در این باره که روابط عمومی چقدر ریشه‌ای در حال تغییر است. این کتاب از لحاظی، به همان اندازۀ روابط عمومی دربارۀ دموکراسی هم هست. دربارۀ دموکراتیک کردن ارتباطات است که آن نیز در موکراتیزه کردن کار و تجارت مؤثّر است.
پنجشنبه، 12 تیر 1393 - 20:14

تولید یک بروشور روابط عمومی تولید یک بروشور روابط عمومی
یک بروشور روابط عمومی همانند بسیاری از مواد دیگر در جهان روابط عمومی با هدف اطلاع رسانی تولید و منتشر می شود و می خواهد مردم را به تعامل و عمل وادار کند. تولید یک بروشور روابط عمومی می تواند به فرم های مختلف انجام شود و انواع مختلف اطلاعات را در بر گیرد.
چهارشنبه، 11 تیر 1393 - 18:49

معرفی کتاب/ ستاره راک روابط عمومی معرفی کتاب/ ستاره راک روابط عمومی
روابط عمومی بخشی از هنر و علم است و هنگامی که به درستی انجام شود، نتایج آن بسیار چشم گیر است. سیندی هانیج روزنامه نگار سابق هالیوود، نام های تجاری اندکی را به وسیله ابزارهای موجود برای ایجاد یک کمپین روابط عمومی موفق ایجاد کرد تا آنگونه که سزاوار نام تجاری خود است، شروع به معرفی آن کند.
سه شنبه، 10 تیر 1393 - 10:58

پرفروش‌های کتاب "انتشارات کارگزار روابط عمومی" پرفروش‌های کتاب "انتشارات کارگزار روابط عمومی"
پرفروش‌های کتاب "انتشارات کارگزار روابط عمومی"
شنبه، 7 تیر 1393 - 12:46

معرفی کتاب/ آیا شما در شرکت هستید؟ دوست شفیق PR معرفی کتاب/ آیا شما در شرکت هستید؟ دوست شفیق PR
نیکول گارنر بنیانگذار اصلی کانون روابط عمومی گارنر و آژانس شیوه زندگی بازاریابی، با شیوه ها، برنامه ها و نخبگان روابط عمومی گروهی را تشکیل داد تا کتاب آیا شما در شرکت هستید؟: دوست شفیق PR را تولید کند.
جمعه، 6 تیر 1393 - 21:12

معرفی کتاب/ تجدید نظر در اعتبار: چگونه روابط عمومی، از بازاریابی و تبلیغات در رسانه های جدید جهانی پیشی گرفته است معرفی کتاب/ تجدید نظر در اعتبار: چگونه روابط عمومی، از بازاریابی و تبلیغات در رسانه های جدید جهانی پیشی گرفته است
روابط عمومی دیگر تشریفات غیر ضروری نیست. بلکه یک ضرورت استراتژیکی مهم تر از تبلیغات و بازاریابی برای موفقیت در رقابت شما است. این مسئله در مورد اینکه چه شما دارای یک شرکت چند میلیارد دلاری قدیمی یا یک شرکت تازه تاسیس بی پول هستید، صدق می کند.
چهارشنبه، 28 خرداد 1393 - 12:45

کتاب فنون روابط عمومی منتشر می شود کتاب فنون روابط عمومی منتشر می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب "فنون روابط عمومی" تالیف مهدی باقریان توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد. در بخشی از پیشگفتار این کتاب آمده است:
یکشنبه، 25 خرداد 1393 - 20:12

 کتاب مطالعات رسانه‌ای رونمایی شد کتاب مطالعات رسانه‌ای رونمایی شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب «مطالعات رسانه‌ای؛ راهنمای عملی دانشجویان» ترجمه امیرعبدالرضا سپنجی با حضور حسام‌الدین آشنا، یونس شکرخواه و هادی خانیکی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی رونمایی شد.
یکشنبه، 25 خرداد 1393 - 19:59

دانلود کتاب آرامگاه کوروش بزرگ دانلود کتاب آرامگاه کوروش بزرگ
آرامگاه کوروش بزرگ که مقبره کوروش دوم هخامنشی ملقب به کوروش بزرگ یا کوروش کبیر است، بنایی بی‌پیرایه ولی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد است.
چهارشنبه، 21 خرداد 1393 - 21:34

معرفی کتاب: ستاره راک روابط عمومی (نام یک کتاب تجاری کوچک) معرفی کتاب: ستاره راک روابط عمومی (نام یک کتاب تجاری کوچک)
تنها اگر شما یک هنرمند مشهور، مدیر عامل شرکت در سطح بالا باشید و یا تنها به بدنبال کشف درمانی برای سرماخوردگی هستید، باید بدانید که روابط عمومی خوب تنها به خودی خود اتفاق نمی افتد
سه شنبه، 20 خرداد 1393 - 16:34

کتاب سئو در سه جمله، چک لیست بهینه سازی سایت کتاب سئو در سه جمله، چک لیست بهینه سازی سایت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب سئو در سه جمله، چک لیستی است برای پیشگیری از فراموشی نکات سئو در بهینه سازی وب سایت ها
پنجشنبه، 15 خرداد 1393 - 11:53

کتاب «جایگاه بانکداری اسلامی و صنعت لیزینگ در توسعه اقتصادی» رونمایی می شود
رونمایی از کتاب «جایگاه بانکداری اسلامی و صنعت لیزینگ در توسعه اقتصادی» تالیف دکتر رحیم لوی بنیس با حضور جمعی از مدیران و فعالان صنعت لیزینگ و بانکداری، دوشنبه 5 خرداد برگزار خواهد شد.
دوشنبه، 5 خرداد 1393 - 05:34

کتاب روابط عمومی دو از سوی همشهری آنلاین معرفی شد
کتاب روابط ‏ عمومی دو تالیف دیریدکی. برکنریج و ترجمه مریم صالحی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به مناسبت روز روابط عمومی رونمایی و به بازار کتاب عرضه شد که در این بین سایت همشهری آنلاین در صفحه ارتباطات خود به این کتاب پرداخته است
شنبه، 3 خرداد 1393 - 13:18

رونمایی همزمان از 10 کتاب در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی
محمدصادق افراسیابی گفت: عصر روز 31 اردیبهشت‌ماه مراسم رونمایی همزمان از 10 کتاب جدید در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی با حضور اساتید ارتباطات و علاقه‌مندان در مجموعه تاریخی- فرهنگی سعدآباد برگزار می‌شود.
سه شنبه، 30 اردیبهشت 1393 - 09:01

"شارا" مجوز گرفت "شارا" مجوز گرفت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در جلسه مورخ 29/2/93 هیأت نظارت برمطبوعات، با تقاضای صدور مجوز "شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی"(شارا) مورد بررسی قرار گرفت که طی آن، پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی "شارا" مجوز انتشار دریافت کرد.
دوشنبه، 29 اردیبهشت 1393 - 19:20

 "شارا" مجوز گرفت "شارا" مجوز گرفت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در جلسه مورخ 29/2/93 هیأت نظارت برمطبوعات، با تقاضای صدور مجوز "شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی"(شارا) مورد بررسی قرار گرفت که طی آن، پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی "شارا" مجوز انتشار دریافت کرد.
دوشنبه، 29 اردیبهشت 1393 - 19:11

نمایه بیست ساله فصلنامه رسانه منتشر شد
نمایه بیست ساله فصلنامه علمی ـ ترویجی رسانه از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها منتشر شد.
چهارشنبه، 24 اردیبهشت 1393 - 06:10

کتاب "درآمدی بر شناخت روابط عمومی اسلامی" منتشر می شود کتاب "درآمدی بر شناخت روابط عمومی اسلامی" منتشر می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب "درآمدی بر شناخت روابط عمومی اسلامی" تالیف دکتر امید علی مسعودی و مریم باغانی بزودی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود
یکشنبه، 21 اردیبهشت 1393 - 12:48

کتاب خبرنگاری برای روابط عمومی چاپ شد
کتاب خبرنگاری برای روابط عمومی نوشته امیر ترقی نژاد چاپ شد.
یکشنبه، 21 اردیبهشت 1393 - 05:40

اسپین ساکس؛ کتابی عالی برای متخصصان روابط عمومی و بازاریابی اسپین ساکس؛ کتابی عالی برای متخصصان روابط عمومی و بازاریابی
این کتاب که با عنوان: «اسپین ساکس: مدیریت ارتباطات و شهرت در عصر دیجیتال» منتشر شده است، کتابی درسی است که کارگزاران روابط عمومی و متخصصان بازاریابی می توانند از آن استفاده کنند.
شنبه، 20 اردیبهشت 1393 - 12:55

سی و ششمین شماره دوماهنامه "توسعه مهندسی بازار" منتشر شد
تازهترین شماره دوماهنامه توسعه مهندسی بازار (شماره سیوششم، فروردین و اردیبهشت ماه 1393) منتشر شد.
سه شنبه، 16 اردیبهشت 1393 - 08:41

اهمیت پیاده‌سازی استراتژی
سازمان‌ها در معنای وسیع کلمه از شالوده‌های اجتماعی کنونی‌اند و مدیریت، مهم‌ترین عامل در حیات، رشد و بالندگی یا مرگ سازمان‌ها است.
سه شنبه، 16 اردیبهشت 1393 - 06:57

انتشار کتاب ارتباطات فردی- اجتماعی انتشار کتاب ارتباطات فردی- اجتماعی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در آستانه فرا رسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات، کتاب ارتباطات فردی- اجتماعی با ترجمه حسن خسروی چاپ و منتشر شد.
شنبه، 13 اردیبهشت 1393 - 11:27

معرفی کتاب «مقاله و گزارش نویسی»
نوشتن مقاله و گزارش در مطبوعات، از مهارت های مهم در حرفه روزنامه نگاری محسوب می شود. آموختن این مهارت ها و ورزیده شدن در آنها، نیازمند وجود کتاب های تخصصی در این حوزه بوده و در این بین، کتاب های دانشگاهی که با رویکردی آموزشی نوشته می شوند، نقش مهمی در ارتقای ادبیات علمی این حوزه دارند.
یکشنبه، 7 اردیبهشت 1393 - 10:39

انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران
سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1393)، چهارمین شماره از آن توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی در قطع خشتی با طراحی خوب و نفیس به صورت کاملا تخصصی در حوزه روابط عمومی منتشر است.
یکشنبه، 7 اردیبهشت 1393 - 08:24

سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران93 منتشر شد سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران93 منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1393)، چهارمین شماره از آن توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی در قطع خشتی با طراحی خوب و نفیس به صورت کاملا تخصصی در حوزه روابط عمومی منتشر است.
یکشنبه، 7 اردیبهشت 1393 - 08:15

چهل‌وهشتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات- اردیبهشت 93- منتشر شد.
با انتشار این شماره، فعالیت این نشریه تخصصی وارد پنجمین سال شد. مدیریت ارتباطات به مدیرمسؤولی امیرعباس تقی‌پور و سردبیری امیر لعلی در حوزه رسانه، روابط‌عمومی، تبلیغات، بازاریابی و جامعه اطلاعاتی منتشر می‌شود.
شنبه، 6 اردیبهشت 1393 - 07:42

کتاب ارتباطات فردی و اجتماعی منتشر می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- حسن خسروی مدرس دانشگاه، عضو انجمن روابط عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط عمومی کشور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری اقتصادی ایران گفت:
شنبه، 6 اردیبهشت 1393 - 06:47

تاسیس نخستین بنیاد تالیف و ترجمه جهان در ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نخستین بنیاد تالیف و ترجمه کتاب در جهان، ماه اپریل سال 552 میلادی و در ایران آغاز بکار کرد.
پنجشنبه، 4 اردیبهشت 1393 - 13:42

کتاب « گزارش نویسی» منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-کتاب « گزارش نویسی » تالیف ناصر شریفی توسط انتشارات رامان سخن در تیراژ ۱۰۰۰نسخه و با قیمت ۶۰۰۰تومان منتشر شد
پنجشنبه، 4 اردیبهشت 1393 - 13:20

استراتژی های بازاریابی موفق نیازمند حمایت هستند استراتژی های بازاریابی موفق نیازمند حمایت هستند
شرکت هایی که ما در آنها کار می کنیم، عموما سعی می کنند خلاقیت بخرج دهند، چراکه آنها شرکت های جوان و گرسنه ای هستند که تعهدشان به گام بعدی در مراحل رشد می باشد. آنها برای نقش بازاریابی ارج می نهند که می تواند در کمک به آنها برای بدست آوردن اهدافشان یاری دهد.
چهارشنبه، 3 اردیبهشت 1393 - 06:06

نگاهی به کتاب «روابط عمومی دولتی»
کتاب «روابط عمومی دولتی» تألیف مهدی باقریان، هادی کمرئی و محمد حمدان بن حاجی عدنان از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.
سه شنبه، 2 اردیبهشت 1393 - 18:05

معرفی کتاب روابط عمومی دولتی در روزنامه اطلاعات
در شماره 25851، تاریخ 30 فروردین ماه 1393 روزنامه اطلاعات کتاب «روابط عمومی دولتی» معرفی شده است.
یکشنبه، 31 فروردین 1393 - 09:48

سال 1393 سال فرهنگ در تبریز و تدوین دایره المعارف روابط عمومی ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به یاری حق تلاش داریم جهت تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری و ولی امر مسلمین در سال 1393 شمسی که معظم له آن را سال اقتصاد و فرهنگ، عزم ملی و مدیریت جهادی
شنبه، 30 فروردین 1393 - 11:51

کتاب مدیریت گردهمایی منتشر شد کتاب مدیریت گردهمایی منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب روابط ‏عمومی دولتی تالیف مهدی باقریان از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شد. این کتاب در نه فصل تدوین شده است. در این کتاب چند هدف عمده دنبال می شود:
چهارشنبه، 27 فروردین 1393 - 13:29

معرفی کتاب روابط عمومی دولتی در هفته نامه کوشا
در شماره اخیر «هفته نامه کوشا»، کتاب «روابط عمومی دولتی» معرفی شده است.
دوشنبه، 25 فروردین 1393 - 09:08

برای نخستین بار در ایران، کتاب نام آوران روابط عمومی منتشر می شود برای نخستین بار در ایران، کتاب نام آوران روابط عمومی منتشر می شود
موسسه کارگزار روابط عمومی و دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران با هدف معرفی و ثبت برگزیدگان، آشنایی با چرایی انتخاب روابط عمومی های برتر، ارائه آثار و تجارب موفق و معرفی الگوی مناسب در حوزه روابط عمومی، برای نخستین بار کتاب "نام آوران روابط عمومی ایران" را همزمان با روز ملی ارتباطات و روابط عمومی منتشر می‌نماید. این کتاب شامل موارد زیر است:
جمعه، 22 فروردین 1393 - 20:35

نسخه الکترونیک فصلنامه رسانه منتشر شد(روابط عمومی)
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نسخه الکترونیک شماره 1،3 و 4 فصلنامه رسانه از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها منتشر شد. علاقه‌مندان برای دریافت این مجموعه می‌توانند فایل‌های Pdf آن را دانلود کنند.
پنجشنبه، 21 فروردین 1393 - 20:07

با همکاری روابط عمومی سازمان های دولتی و خصوصی: کتابخانه تخصصی روابط عمومی راه ‌اندازی می‌شود با همکاری روابط عمومی سازمان های دولتی و خصوصی: کتابخانه تخصصی روابط عمومی راه ‌اندازی می‌شود
هدف موسسه کارگزار روابط عمومی؛ ترویج و ارتقاء سطح دانش نظری و تجربی اساتید، مدیران و کارشناسان روابط عمومی، بسط همکاری و تعامل علمی بین کنشگران این حوزه به منظور تبادل آموخته‏ ها و تجربیات و تقویت فضای گفتگو و نقد اندیشه، کمک به اعتلای روابط عمومی ایران و تدارک دسترسی جامعه روابط عمومی کشور به کتاب های منبع، کاربردی و بروز است.
سه شنبه، 19 فروردین 1393 - 07:11

توزیع کتاب سال روابط عمومی 92 میان مدیران و فعالان روابط عمومی
کتاب سال روابط عمومی 92 که به تازگی توسط انجمن متخصصان روابط عمومی به چاپ رسیده، میان مدیران و فعالان روابط عمومی کشور توزیع خواهد شد.
سه شنبه، 19 فروردین 1393 - 05:16

25 کتاب برتر رو  ا بط عمومی در قرن بیست و یکم 25 کتاب برتر رو  ا بط عمومی در قرن بیست و یکم
کتاب هایی که در حوزه روابط عمومی به زبان انگلیسی نوشته می شوند، روز به روز در حال افزایش است و این در حالیست که تنها تعداد معدودی از این آثار به زبان فارسی ترجمه می شوند. این بخش از کتاب سال به 25 اثر برجسته در حوزه روابط عمومی در قرن بیست و یکم اختصاص یافته که در سال 2013 و 2014 نیز چاپ مجدد شده اند. اگرچه برخی از این کتاب ها در کشور ترجمه و تجدید چاپ شده اند...
یکشنبه، 17 فروردین 1393 - 10:02

انتشار فراخوان نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی انتشار فراخوان نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
در پی برگزاری هشت دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در سال های 91-81، انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست اندرکاران روابط عمومی سازمان ها، موسسات دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان این رشته، در نظر دارد نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دو سطح ملی و استانی درتیرماه سال 93 برگزار نماید.
شنبه، 2 فروردین 1393 - 08:39

کتاب های منتشر شده در سال 1392 در زمینــه روابــط عمـومی کتاب های منتشر شده در سال 1392 در زمینــه روابــط عمـومی
ده کتاب در حوزه روابط عمومی در سال 1392 در کشور منتشر شده است. این کتاب ها شامل موضوعات و زمینه های زیر است: ارتباطات، تبلیغات، روابط عمومی یکپارچه، مدیریت علمی، استانداردها، مدیریت علمی، روابط عمومی دولتی، سند روابط عمومی، مدیریت گردهمایی، نظریه ها و مفاهیم ارتباطات در روابط عمومی، روزنامه نگاری...
شنبه، 2 فروردین 1393 - 07:47

روزنامه ایران- روابط ‌عمومی دولتی روزنامه ایران- روابط ‌عمومی دولتی
روزنامه ایران- می‌توان گفت که قدمت یک دولت را روابط‌ عمومی تعیین می‌کند یا آن‌که روابط‌ عمومی به اندازه دولت‌ها قدمت دارد. استمرار یک دولت منوط به جامعه و موجودیت جامعه، به توافق حد‌اقلی مردم مرتبط است که معمولاً از طریق ارتباطات بین اشخاص و گروه‌ها حاصل می‌شود.
شنبه، 24 اسفند 1392 - 19:53

کتاب «میزگردهای بازاریابی ایران» منتشر شد
تازهترین کتاب انتشارات بازاریابی با عنوان میزگردهای بازاریابی ایران در 444 صفحه، قطع خشتی و قیمت 25 هزار تومان منتشر شد.
شنبه، 24 اسفند 1392 - 13:10

کتاب سال روابط‌عمومی ایران 1392 منتشر شد کتاب سال روابط‌عمومی ایران 1392 منتشر شد
کتاب سال روابط عمومی1392 زیر نظر انجمن متخصصان روابط عمومی دارای 188 صفحه رنگی در قطع رحلی است .کتاب سال روابط عمومی با مدیریت سید شهاب سید محسنی و مهدی باقریان و زیر نظر هیات مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شد.
شنبه، 24 اسفند 1392 - 09:00

سومین شماره گاهنامه مطالعات اجتماعی و رسانه در بازار نشر سومین شماره گاهنامه مطالعات اجتماعی و رسانه در بازار نشر
به گزارش شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ، سومین شماره گاهنامه مطالعات اجتماعی و رسانه به مدیر مسؤولی سید علی موسوی میر کلائی و به صاحب امتیازی  مرکز پژوهشهای اسلامی صدا وسیما ورانه بازار نشریات شد.
شنبه، 24 اسفند 1392 - 08:05

 برای نخستین بار در ایران، کتاب روابط عمومی دولتی منتشر شد  برای نخستین بار در ایران، کتاب روابط عمومی دولتی منتشر شد
 این کتاب در دو بخش و هشت فصل تدوین شده است. این کتاب بر حرفه روابط ‏عمومی در دولت و توسعه و اهمیت تاریخی آن در ایران متمرکز است. عوامل مؤثر در رشد آن و عناصر تشکیل‌دهنده‌اش مورد بحث قرار می‌گیرد؛ عوامل عمومی که سبب تقویت حرفه روابط‏ عمومی در دولت می‌شود، در نظر گرفته می‌شود.
دوشنبه، 19 اسفند 1392 - 23:57

 برای نخستین بار، کتاب روابط عمومی دولتی منتشر شد  برای نخستین بار، کتاب روابط عمومی دولتی منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب روابط ‏عمومی دولتی تالیف مهدی باقریان، هادی کمرئی و محد حمدان بن حاجی عدنان از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.
دوشنبه، 19 اسفند 1392 - 23:32

ویژه‌نامه نوروزی ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ماهنامه تحلیلی، آموزشی و اطلاع‌رسانی مدیریت ارتباطات- شماره‌های اسفند 1392 و فروردین -1393 منتشر شد.
یکشنبه، 18 اسفند 1392 - 09:39

هیأت نظارت بر مطبوعات با انتشار نشریه «قلک» موافقت کرد
نخستین ماهنامه آموزش اقتصاد به کودکان و نوجوانان به‌زودی منتشر می‌شود
سه شنبه، 13 اسفند 1392 - 09:42

سومین شماره «به گزارش روابط عمومی» حوزه هنری استان سمنان منتشر شد
به همت روابط عمومی حوزه هنری استان سمنان ، سومین ویژه نامه بازتاب اهم اخبار و فعالیت های حوزه هنری استان سمنان در 6 ماهه اول سال 1392 در مطبوعات و خبرگزاری ها با عنوان «به گزارش روابط عمومی» منتشر شد.
یکشنبه، 11 اسفند 1392 - 07:42

نود و یکمین شماره «ماهنامه روابط عمومی» منتشر شد نود و یکمین شماره «ماهنامه روابط عمومی» منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نودمین و یکمین شماره «ماهنامه روابط عمومی» با سه پرونده اختصاصی با موضوعات «تخصص¬گرایی در روابط¬عمومی»، «آسیب¬شناسی تعامل روابط عمومی¬ها و رسانه¬ها» و «استفاده از مهارت¬های زبان بدن در روابط عمومی» منتشر شد.
شنبه، 10 اسفند 1392 - 09:50

مبانی و اصول روابط‌ عمومی منتشر شد
کتاب مبانی و اصول روابط‌عمومی تألیف اصغر حیدری و حبیب رزمی‌زاده، از سوی انتشارات موعودالسلام منتشر شد.
شنبه، 10 اسفند 1392 - 09:16

دانلود کتاب آزمون خودشناسی زنان دانلود کتاب آزمون خودشناسی زنان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب آزمون  شخصیت شناسی زنان، جین شینودا بولن کتابیست که به زنان یاری می رساند که با الگوی رفتارهای غریزی خود یا دیگر زنان به صورت سمبلیک آشنا شوند. دلایل غریزی و ریشه ای بسیاری از احساسات درونی و تعاملات فردی و اجتماعی خود را بیابند و بدین طریق بتوانند در جهت دهی احساسات شدت یافته و تقویت صفات برتر درونی، استعدادها و توانمندی های غریزی خود را به نحو بهتری بروز و پرورش دهند.
جمعه، 9 اسفند 1392 - 06:25

رونمایی از کتاب تکنیک‌های خبرنگاری برای روابط عمومی
کتاب "تکنیک های خبرنگاری برای روابط عمومی" در ششمین نمایشگاه ملی کتاب یزد با حضور جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر و ناشران، رونمایی شد.
چهارشنبه، 7 اسفند 1392 - 07:48

روش‌های مصاحبه خبری به چاپ دهم رسید روش‌های مصاحبه خبری به چاپ دهم رسید
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب روش‌های مصاحبه خبری دکتر محسنیان‌راد با ویراست چهارم به چاپ دهم رسید. این کتاب به ترتیب از بار نخست در سال 1371 تا 1389 برای 9 بار زیر چاپ رفته و زمستان 1392 برای بار دهم چاپ شده است.
پنجشنبه، 1 اسفند 1392 - 01:21

کتاب تکنیک‌های لیدنویسی کتاب تکنیک‌های لیدنویسی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب تکنیک‌های لیدنویسی تألیف محسن ایلچی و کتایون مصری از سوی انتشارات چالش منتشر شد.
پنجشنبه، 1 اسفند 1392 - 01:19

چهارمین سالنامه تخصصی روابط عمومی منتشر می شود چهارمین سالنامه تخصصی روابط عمومی منتشر می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- رییس موسسه کارگزار روابط عمومی با اشاره به استقبال روابط عمومی ها در سال گذشته گفت: امسال چهارمین سالنامه تخصصی روابط عمومی منتشر می شود.
چهارشنبه، 30 بهمن 1392 - 20:58

شماره زمستان 91 رسـانه منتشر شد شماره زمستان 91 رسـانه منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شماره 89 فصل‌نامه علمی – ترویجی وسایل ارتباط‌جمعی رسانه -زمستان 1391- دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها منتشر شد.
جمعه، 11 بهمن 1392 - 11:31

دانلود کتاب همگرایی رسانه‌ای و فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی دانلود کتاب همگرایی رسانه‌ای و فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب همگرایی رسانه‌ای و فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی تازه‌ترین انتشارات الکترونیک دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها است که خانم دکتر بی‌بی‌سادات میراسماعیلی نوشته شده است.
جمعه، 11 بهمن 1392 - 10:46

دانلود کتاب مهندسی مطالعه دانلود کتاب مهندسی مطالعه
نگاهمان را به مطالعه کتابها تغییر دهیم. بجای غرق شدن در لابلای کلمات و جمله ها و پارگرافها، سعی کنیم از کل به جزء برسیم. و برای این منظور ابتدا باید از جزء به کل وارد شویم و سپس از کل – با نگاهی متفاوت نسبت به قبل – جزء جزء ها را ادراک کنیم. نگاه از کل مستلزم یک سازماندهی و ارتباط دهی منطقی بین اجزاست که ضمن رمزگردانی صحیح موضوع ادراکی، یادآوری آن را آسان می کند.
جمعه، 11 بهمن 1392 - 08:27

دانلود کتاب گوسفندی که گرگ شد
داستان در مورد یک چوپان بود و یک گوسفند، یک برّه. چوپان از شیر گوسفند میخورد و پشم و اضافی شیر و کره و ماست و پنیرش را می فروخت و زندگی را به خوبی می گذراند. تا اینکه یه روز به گوشت گوسفند طمع کرد. چاقوش را تیز کرد و آروم آروم به گوسفند نزدیک شد. برّه بی گناه که مشغول چرا بود به گمان اینکه چوپان اومده تا باهاش بازی کنه، براش نی بزنه یا پشم نرمش را نوازش کنه سرش را بلند کرد امّا دید چشم های چوپان را خون پر کرده. به دستهاش نگاه کرد و برق چاقو را دید. ترسید.
جمعه، 11 بهمن 1392 - 08:19

 انتشار فصلنامه «کارگزار روابط عمومی»  انتشار فصلنامه «کارگزار روابط عمومی»
سی و یکمین شماره فصلنامه «کارگزار روابط عمومی» همزمان با دهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران منتشر شد. بخش عمده مطالب این فصلنامه به دهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی اختصاص دارد و در آن درباره دلایل اعطای نشان عالی سفیر فرهنگی به دکتر علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مباحثی ارایه شده است.
چهارشنبه، 25 دی 1392 - 12:55

زندان هایی که تبدیل به هتل می شوند زندان هایی که تبدیل به هتل می شوند
این روزها دیگر ساخت یک هتل لوکس و مجلل جدید با همه تکنولوژی های روز کافی نیست. مردم داستان می خواهند؛ آنها به مستندات نیاز دارند- خانه های درختی و خانه های غاری و نقاشی های قرن 15 میلادی. من در هتلی ماندم که از ویرانه های صومعه های قدیمی برای ساخت آنها استفاده شده بود. یک هتل در خارج از شهر فلورانس که نمای آن توسط میکل آنژ تصویر شده بود. ریتز کلارتون در نیواورلئان اول یکی فروشگاه ها با قدمت تاریخی بود، و دیگری در DC قبلا کوره سوزاندن زباله بود.
سه شنبه، 24 دی 1392 - 20:01

شما ارزش تبلیغات دارید: راهنمای مالک یک کسب‌وکار کوچک شما ارزش تبلیغات دارید: راهنمای مالک یک کسب‌وکار کوچک
نیکول میدن، روزنامه‌نگار و متخصص روابط‌عمومی‌ اسکاتسدیل، اولین کتاب خود را با عنوان «شما ارزش تبلیغات دارید: راهنمای مالک یک کسب‌وکار کوچک» منتشر کرده است. این کتاب یک راهنمای جامع برای صاحبان مشاغل کوچک است که می‌خواهند در مورد نحوه برقراری ارتباط با رسانه‌ها و استفاده از روابط‌عمومی‌ برای رشد کسب‌وکار خود بیاموزند.
سه شنبه، 13 آذر 1403 - 00:13

انتشار نسخه الکترونیکی 3 عنوان کتاب جدید انتشار نسخه الکترونیکی 3 عنوان کتاب جدید
  شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) ،- دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها طی روزهای آینده 3 عنوان کتاب تخصصی جدید در
یکشنبه، 15 دی 1392 - 22:22

دانلود کتاب نگاهی اسلامی به اخلاق رسانه ای دانلود کتاب نگاهی اسلامی به اخلاق رسانه ای
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)،- نگاهی اسلامی به اخلاق رسانه‌ای تازه‌ترین کتاب الکترونیک دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها نوشته محمدرضا روحانی و حسین بابائی‌مجرد در پایگاه اطلاع‌رسانی این دفتر برای بار نخست در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.
یکشنبه، 15 دی 1392 - 22:12

دانلود کتاب تاریخ دوهزار و پانصد ساله ایران – جلد اول دانلود کتاب تاریخ دوهزار و پانصد ساله ایران – جلد اول
این کتاب یکی از قدیمی ترین کتابهای چاپ شده در زمینه تاریخ بوده که در سال ۱۳۴۳ چاپ و منتشر شده است. در جلد اول کتاب تاریخ دوهزار و پانصد ساله ایران به بررسی مسائل سیاسی و تاریخی ایران باستان در دوره مادها، هخامنشیان، اشکانیان، ساسانیان، ایران پس از اسلام تا دوره عباسیان پرداخته شده.
پنجشنبه، 5 دی 1392 - 13:30

آیین رونمایی از مجموعه 6 جلدی 230 سال تبلیغات بازرگانی آیین رونمایی از مجموعه 6 جلدی 230 سال تبلیغات بازرگانی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- آیین رونمایی از مجموعه 6 جلدی 230 سال تبلیغات بازرگانی نوشته محسن میرزایی با حضور معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در خانه هنرمندان برگزار شد.
جمعه، 29 آذر 1392 - 13:14

تهدید با فناوری‌های نوین؛سلاح‌های ناتوان‌ساز تهدید با فناوری‌های نوین؛سلاح‌های ناتوان‌ساز
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب "تهدید با فناوری‌های نوین؛ (سلاح‌های ناتوان‌ساز)" از مجموعه‌ کتاب‌های پدافند غیرعامل توسط حمید اسکندری به چاپ رسیده است.
جمعه، 29 آذر 1392 - 13:07

شماره اول ماه‌نامه مطالعاتی و تحقیقاتی (شبکه روابط‌عمومی) به بازار آمد
اولین شماره ماه‌نامه شبکه روابط‌عمومی درآذر 1392 با 96 صفحه رنگی و قطع وزیری به صورت تمام رنگی و گلاسه انتشار یافت.
یکشنبه، 24 آذر 1392 - 14:10

روش هایی برای بازاریابی کتاب برای نویسندگان
  شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) - هیچ کتابی بطور اتفاقی پرفروش نمی شود. فروش کتاب نیز مانند سایر محصولات به بازاریابی و
جمعه، 15 آذر 1392 - 22:07

کتاب بازاریابی یورشی منتشر شد
بازاریابی یورشی، عنوان تازه‌ترین کتاب انتشارات بازاریابی است که به تازگی در 272 صفحه و با ترجمه‌ی علیرضا سالمی نجفآبادی منتشر شد.
شنبه، 25 آبان 1392 - 13:40

خلاصه کتاب مدیریت روابط عمومی خلاصه کتاب مدیریت روابط عمومی
خلاصه کتاب مدیریت روابط عمومی مدیریت روابط عمومی تألیف: وی.کی  ترجمه دکتر رحمان سعیدی  فصل اول: اصول و جایگاه روابط عمومی ها فصل
جمعه، 24 آبان 1392 - 23:21

«وزیرنامه» با پول بیت‌المال «وزیرنامه» با پول بیت‌المال
انتشار نشریه‌های داخلی در وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها، این روزها روال طبیعی است و این نشریه‌ها در جهت جمع‌آوری عملکرد مجموعه و اطلاع‌رسانی به سایر کارکنان منتشر می‌شود. اما نکته مورد اهمیت در این نشریه‌ها، هزینه‌هایی اعم از نیروی انسانی، اعتباری و زمانی است که برای تهیه آنها صرف می‌شود و در نهایت نیز گاهی مورد استقبال کارکنان آن مجموعه نیز قرار نمی‌گیرد.
چهارشنبه، 22 آبان 1392 - 20:35

خلاصه کتاب سواد بصری خلاصه کتاب سواد بصری
اگر اختراع چاپ توانست سود کلامی را جهانی سازد، مطمئنا اختراع دوربین عکاسی و پیشرفت روزافزون آن نیز دستیابی به سواد بصری عمومی، این ضرورت آموزشی بلند مدت را میسر ساخت. توانایی ساخت که مدتها فقط در اختیار آن دسته از هنرمندانی بود که سالها صرف آموختن هنر خود کرده بودند، حال در اختیار عموم قرار گرفت و بالطبع در کنار آن آموختن سواد بصری چیزی بود که لازم به نظر می رسید.
شنبه، 18 آبان 1392 - 00:37

روابط عمومی و فنون جدید تبلیغات روابط عمومی و فنون جدید تبلیغات
کتاب «روابط عمومی و فنون جدید تبلیغات» نخستین تجربه تالیف محمد صفاری، فعال حوزه رسانه است.
سه شنبه، 14 آبان 1392 - 08:06

 معرفی یک کتاب - بررسی زبان روزنامه‌نگاری معرفی یک کتاب - بررسی زبان روزنامه‌نگاری
نویسنده کالین کاتر، انتشارات دانشگاه کمبریج، ۲۰۱۰، لندن، ۲۹۴ صفحه. دکتر کالین کاتر، دکترای زبان­شناسی از دانشگاه برکلی و استاد زبان­شناسی است.
دوشنبه، 13 آبان 1392 - 09:54

کتاب 99 نکته روابط عمومی برای کسب و کارهای کوچک کتاب 99 نکته روابط عمومی برای کسب و کارهای کوچک
کتاب کیندل 99 نکته روابط عمومی برای کسب و کارهای کوچک برای کمک به کارآفرینی، راه اندازی و متخصصان کسب و کارهای کوچک منتشر شد.
یکشنبه، 5 آبان 1392 - 12:51

نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات
کتاب نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات در قطع وزیری است و دارای 240 صفحه می‌باشد. این کناب به نویسندگی حمید کارگر توسط انتشارات روزنه به چاپ رسیده است.
چهارشنبه، 1 آبان 1392 - 09:14

دانلود کتاب روزنامه نگاری و روابط عمومی دانلود کتاب روزنامه نگاری و روابط عمومی
این کتاب به زبان آلمانی و توسط اولاف هافجان تالیف شده است. می توانید متن کامل کتاب زبان اصلی را دانلود کنید.
پنجشنبه، 25 مهر 1392 - 14:09

انتشار سی امین شماره فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی انتشار سی امین شماره فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی
شماره جدید فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی به صاحب‌امتیازی موسسه کارگزار روابط‌عمومی و سردبیری مهدی باقریان انتشار یافت.
یکشنبه، 21 مهر 1392 - 18:05

خانم‌ها در روابط عمومی: نحوۀ تأثیر جنسیت خانم‌ها در روابط عمومی: نحوۀ تأثیر جنسیت
مؤلّفین ادبیات نظری روابط عمومی و جنسیت را با نتایج مطالعۀ عمدۀ طولی زنان در این میدان را، با داده‌های روشنگر حاصل از مصاحبه و گروه تحت مطالعه ادغام می‌کنند.
سه شنبه، 16 مهر 1392 - 20:17

14 دلیل ناکارامدی نشریات تخصصی 14 دلیل ناکارامدی نشریات تخصصی
هر ساله صدها نشریه در بخش دولتی منتشر می شود. با این حال وجود پاره ای کاستی ها و رفتارهای غیر حرفه ای سبب شده این مطبوعات تاثیر گذاری لازم را فاقد باشند
جمعه، 12 مهر 1392 - 12:00

انتشار کتاب ارتباطات نوین تجاری انتشار کتاب ارتباطات نوین تجاری
کتاب 2 جلدی ارتباطات نوین تجاری با برگردان جالینوس کرمی سال 1391 به چاپ دوم رسیده است. این کتاب که در حوزه کسب و کار و ارتباطات به رشته تحریر درآمده
یکشنبه، 7 مهر 1392 - 21:35

روابط عمومی ورزشی در یک نگاه روابط عمومی ورزشی در یک نگاه
روابط عمومی ورزشی یک وظیفه مدیریتی مبتنی بر ارتباطات است که به تعیین مخاطبان کلیدی سازمان ورزشی می‌پردازد.
سه شنبه، 2 مهر 1392 - 00:32

انتشار چند کتاب مدیریت و بازاریابی انتشار چند کتاب مدیریت و بازاریابی
هشت جلد کتاب در حوزه مدیریت و بازاریابی به بازار کتاب آمد.
یکشنبه، 31 شهریور 1392 - 10:24

عصر بی‌سرزمین عصر بی‌سرزمین
کتاب «عصر بی‌سرزمین» جستاری است بر دیپلماسی رسانه‌ای و روندپژوهی تحولات شبکه‌های بین‌المللی ...
شنبه، 30 شهریور 1392 - 05:34

انتشار تاریخ مطبوعات کرمانشاه انتشار تاریخ مطبوعات کرمانشاه
کتاب پژوهشی «تاریخ مطبوعات استان کرمانشاه» در دو بخش و سه فصل به قلم محمد حسین شیریان منتشر شد.
شنبه، 30 شهریور 1392 - 03:29

رونمایی از کتاب سند راهبردی روابط عمومی های استان یزد رونمایی از کتاب سند راهبردی روابط عمومی های استان یزد
در چهل و یکمین نشست آموزشی روابط عمومی های استان یزد از کتاب سند راهبردی روابط عمومی های استان رونمایی شد.
چهارشنبه، 27 شهریور 1392 - 13:51

انتشار کتاب گزارش نویسی، چشم عقاب روزنامه‌نگاری انتشار کتاب گزارش نویسی، چشم عقاب روزنامه‌نگاری
کتاب «گزارش نویسی، چشم عقاب روزنامه‌نگاری» نوشته دکتر محمدمهدی فرقانی از پیشکسوتان روزنامه کیهان از سوی انتشارات اطلاعات به بازار نشر عرضه شد.
پنجشنبه، 21 شهریور 1392 - 15:53

انتشار دوفصلنامه روابط‌عمومی الکترونیک انتشار دوفصلنامه روابط‌عمومی الکترونیک
شماره جدید دوفصلنامه آموزشی ـ تحلیلی روابط‌عمومی الکترونیک، دوره دوم، شماره9، بهار و تابستان1392 به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی: مهدی باقریان منتشر شد.
چهارشنبه، 13 شهریور 1392 - 18:19

انتشار کتاب گذری بر مدیریت و روابط عمومی انتشار کتاب گذری بر مدیریت و روابط عمومی
همزمان با ایام هفته دولت، کتاب گذری بر مدیریت و روابط عمومی نوشته حسن خسروی و مهندس ناصر رزاق منش در تیراژ 1000 نسخه به چاپ رسید.
شنبه، 9 شهریور 1392 - 06:01

خلاصه کتاب مدیریت روابط عمومی خلاصه کتاب مدیریت روابط عمومی
«ادوارد البرینو» روابط عمومی راکوششی می داند که به وسیله اطلاعات اقناع وداوری برای طراحی حمایت عامه از یک فعالیت موسسه با استفاده از ارتباطات انجام می شود.  
دوشنبه، 4 شهریور 1392 - 09:42

دانلود قصلنامه کارگزار روابط عمومی دانلود قصلنامه کارگزار روابط عمومی
شماره 29 فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی ویژه پانزدهمین سالگرد ارتحال دکتر حمید نطقی در 52 صفحه رنگی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی انتشار یافت.
دوشنبه، 28 مرداد 1392 - 22:58

پرفروش‌ترین کتاب صوتی پرفروش‌ترین کتاب صوتی
«قوانین جدید بازاریابی و روابط‌عمومی» به شما نشان می‌دهد که چگونه بیشترین بهره را از پتانسیل ارتباطات تحت وب ببرید تا پیوند شخصی با بازار خود برقرار سازید.
جمعه، 25 مرداد 1392 - 09:54

انتشار شماره جدید فصلنامه کارگزار انتشار شماره جدید فصلنامه کارگزار
شماره 29 فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی ویژه پانزدهمین سالگرد ارتحال دکتر حمید نطقی در 52 صفحه رنگی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی انتشار یافت.
یکشنبه، 20 مرداد 1392 - 08:18

کتابی برای فهم ساده رسانه کتابی برای فهم ساده رسانه
برای شناخت رسانه و نظریه های پیرامون آن کتاب «نظریه‌های رسانه،‌ اندیشه‌های رایج و دیدگاه‌های انتقادی» که دکتر سید محمد مهدی زاده نوشته شده است؛ پیشنهاد خوبی می تواند باشد.
جمعه، 11 مرداد 1392 - 15:43

کتاب تاکتیک ها و تکنیک های تبلیغات کتاب تاکتیک ها و تکنیک های تبلیغات
به گفته یکی از نظریه پردازان تبلیغات، اعتماد یکی از بزرگ ترین مشکلات  تبلیغات به ویژه تبلیغات اینترنتی است. به خصوص در عصر قدرت مشتری...
دوشنبه، 7 مرداد 1392 - 07:04

خلاصه کتاب روابط عمومی و تبلیغات خلاصه کتاب روابط عمومی و تبلیغات
نکته اول اینکه دانسته وشناخته ایم که خواه ناخواه در فعالیت های تبلیغی و در کلیت آن بر خلاف روابط عمومی که قناعت محور و اساس است، مؤلفه ترغیب نقش عمده واصلی را ایفاء می کند.
دوشنبه، 31 تیر 1392 - 21:44

کتاب مقاله نویسی منتشر شد. کتاب مقاله نویسی منتشر شد.
کتاب مقاله نویسی اثر دکتر امید علی مسعودی به رشته تحریر در آمد و روانه بازار نشر شد. این کتاب مشتمل بر 182 صفحه در قالب شش فصل به انضمام پیش گفتار و "به جای مقدمه"است.
جمعه، 28 تیر 1392 - 19:26

خلاصه کتاب مدیریت روابط عمومی خلاصه کتاب مدیریت روابط عمومی
شهرت روابط عمومی یک سازمان به مقامات ارشد آن سازمان دارد. همچنان که مسؤلیت های اجرایی و اداری و عملکرد مسؤلان و گفتار آنها، زمینة تفسیرها و خلاقیت های عملکرد روابط عمومی است.
دوشنبه، 24 تیر 1392 - 22:52

کتاب تئوری و عمل در روابط عمومی کتاب تئوری و عمل در روابط عمومی
کتاب تئوری و عمل در روابط عمومی و ارتباطات اثر استاد میرسعید قاضی یکی از کتاب های با ارزش کاربردی، علمی و تاریخی است که بارها تجدید چاپ شده است.
جمعه، 21 تیر 1392 - 10:04

کتاب متن‌های کوتاه ویژه روابط عمومی‌ها کتاب متن‌های کوتاه ویژه روابط عمومی‌ها
نخستین جلد از مجموعه هشت‌جلدی کتاب متن‌های کوتاه با عنوان متن‌های کوتاه سپاس، انتصاب، دعوت و خوشامد در حال چاپ است.
شنبه، 8 تیر 1392 - 12:51

انتشار کتاب ارتباطات غیرکلامی انتشار کتاب ارتباطات غیرکلامی
آشنایی با ارتباطات غیر کلامی و از جمله زبان بدن، نه یک امر تفننی که برای کسانی که کار اصلی آنها ملاقات، مذاکره، تدریس و گفتگو و چانه زنی حضوری است، درک و فهم مقاصد دیگران یک ضرورت انکارناپذیر است.
جمعه، 24 خرداد 1392 - 21:20

مقدمه ای بر روابط عمومی مقدمه ای بر روابط عمومی
روابط عمومی به عنوان یک علم دارای اصول منطقی، نظریه، الگو و معرفت شناسی بوده و از قدرت پیش بینی نتایج و ظرفیت بسیار بالا برای بهبود عملکرد سازمان های اجتماعی برخوردار است
دوشنبه، 20 خرداد 1392 - 20:46

کتاب دلایل کامیابی برندهای برتر جهانی کتاب دلایل کامیابی برندهای برتر جهانی
کتاب دلایل کامیابی برندهای برتر جهانی در قطع وزیری است و دارای 304 صفحه می باشد. کتاب های زیادی در حوزه تخصصی بازاریابی و تبلیغات به چاپ رسانده است.
یکشنبه، 12 خرداد 1392 - 14:46

کتاب مدیریت علمی روابط عمومی کتاب مدیریت علمی روابط عمومی
با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و مدیران روابط عمومی واحدهای دانشگاهی استان های کرمان و یزد، کتاب مدیریت علمی روابط عمومی رونمایی شد.
دوشنبه، 6 خرداد 1392 - 09:59

«خبر» به قلم حسن بشیر کتاب شد «خبر» به قلم حسن بشیر کتاب شد
کتاب «خبر» به قلم حسن بشیر منتشر شد. مولف در این کتاب با اشاره به ویژگی‌های خبر به مفاهیم و تعاریف متعدد از این مفهوم اشاره کرده و آن را شیوه‌ای برای جهت‌دهی آینده دانسته است.
شنبه، 28 اردیبهشت 1392 - 12:40

نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات
در آستانه برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی، کتاب "نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات" نوشته "حمید کارگر" توسط انتشارات "روزنه" منتشر شد.
دوشنبه، 9 اردیبهشت 1392 - 07:42

بررسی کتاب سال روابط عمومی بررسی کتاب سال روابط عمومی
کتاب سال روابط عمومی1391 زیر نظر انجمن متخصصان روابط عمومی دارای220 صفحه رنگی در قطع رحلی است. امیدواریم توانسته باشیم گامی در جهت اعتلای روابط عمومی در ایران برداشته باشیم.
یکشنبه، 1 اردیبهشت 1392 - 10:43

مرور دوباره سالنامه روابط عمومی مرور دوباره سالنامه روابط عمومی
سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1392)، سومین شماره از آن توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی در قطع خشتی با طراحی خوب و نفیس منتشر شد.
شنبه، 24 فروردین 1392 - 15:21

 شگردهای تبلیغات انتخاباتی شگردهای تبلیغات انتخاباتی
"شگردهای تبلیغات انتخاباتی" عنوان کتابی است از احمد قلیش‌لی متولد 1353، دانش آموخته‌ دانشگاه صدا و سیما. کتاب او نیز در زمره‌ معدود کتاب های تبلیغات انتخاباتی است که نویسنده آن را تدوین کرده است.
چهارشنبه، 21 فروردین 1392 - 15:02

فراخوان جشنواره انتشارات روابط عمومی فراخوان جشنواره انتشارات روابط عمومی
انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست‌اندرکاران روابط عمومی در نظر دارد هشتمین جشنواره انتشارات روابط عمومی های کشور را برگزار نماید.
جمعه، 16 فروردین 1392 - 10:28

تازه های نشر روابط عمومی ایران تازه های نشر روابط عمومی ایران
جهت دسترسی همکاران به کتاب ها و تازه های نشر روابط عمومی در ایران، فهرست این کتاب های با برخی مشخصات آن آماده شده است که در ادامه تقدیم می گردد.
پنجشنبه، 1 فروردین 1392 - 09:16

کتاب سال روابط‌عمومی ایران منتشر شد کتاب سال روابط‌عمومی ایران منتشر شد
کتاب سال روابط‌عمومی همچنین حاوی مقالات برگزیده‌ای از نویسندگان مختلف است. معرفی کتاب‌های چاپ اول این حوزه در طول سال 91 بخش دیگری از این کتاب است.
جمعه، 25 اسفند 1391 - 20:12

کتاب مبانی نظریه‌های ارتباط جمعی کتاب مبانی نظریه‌های ارتباط جمعی
شارا- کتاب مبانی کلی نظریه‌های ارتباط جمعی تالیف مهناز امیرپور و شفیع بهرامیان در 418 صفحه توسط انتشارات جامعه‌شناسان منتشر شد. این کتاب دارای شش فصل ست.
شنبه، 12 اسفند 1391 - 17:01

تالیف کتاب‌ حوزه ارتباطات بر اساس نیاز تالیف کتاب‌ حوزه ارتباطات بر اساس نیاز
کتاب‌های حوزه ارتباطات بر اساس نیاز جامعه نوشته نمی‌شوند در حالی که به‌نظر می‌رسد تالیف در حوزه کتاب‌های ارتباطات نیازمند تشکیل اتاق فکر از سوی متولیان این حوزه است.
چهارشنبه، 9 اسفند 1391 - 08:39

فراخوان هشتمین جشنواره انتشارات روابط عمومی های کشور فراخوان هشتمین جشنواره انتشارات روابط عمومی های کشور
انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست‌اندرکاران روابط عمومی سازمان‌ها و موسسات، در نظر دارد هشتمین جشنواره انتشارات روابط عمومی های کشور را در دو سطح ملی و استانی برگزار نماید.
جمعه، 20 بهمن 1391 - 10:26

نقطه های عطف در منابع آموزشی روابط عمومی نقطه های عطف در منابع آموزشی روابط عمومی
بها دادن بی جا به مباحث کلی و نظری و به حاشیه راندن راهکار های عملی و اجرایی نیز حاصلی جز باز داشتن عوامل و عناصر کارا از فعالیت های مثبت و عینی در میدان عمل نخواهد داشت.
جمعه، 6 بهمن 1391 - 23:43

 ویژه نامه همایش وقف و رسانه ویژه نامه همایش وقف و رسانه
ویژه نامه چهارمین همایش وقف و رسانه در 66 صفحه چهار رنگ منتشر کرد. این نشریه که بر روی جلد نخست خود شعار اصحاب رسانه در چهارمین همایش وقف و رسانه یعنی « همه واقف باشیم » را درج کرده است
دوشنبه، 18 دی 1391 - 16:24

انتشار کتاب خلاصه مقالات دومین کنگره کارگزاران مسلمان روابط عمومی انتشار کتاب خلاصه مقالات دومین کنگره کارگزاران مسلمان روابط عمومی
کتاب خلاصه مقالات دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.  
پنجشنبه، 30 آذر 1391 - 21:44

کتاب مدیریت علمی روابط عمومی کتاب مدیریت علمی روابط عمومی
کتاب مدیریت علمی روابط عمومی شاید به جرأت بتوان گفت از اولین تألیفاتی است که به صورت همه جانبه به زوایای مختلف روابط عمومی توجه داشته است.
سه شنبه، 21 آذر 1391 - 06:51

نقش روابط عمومی در مهندسی فرهنگی و اجتماعی نقش روابط عمومی در مهندسی فرهنگی و اجتماعی
کتاب «بررسی نقش روابط عمومی در مهندسی فرهنگی و اجتماعی» با گردآوری هوشمند سفیدی توسط انتشارات موسسه فرهنگی هنری مهر تابان تهران منتشر شد.
پنجشنبه، 2 آذر 1391 - 01:13

انتشار کتاب پوستر انتشار کتاب پوستر
کتاب پوستر تالیف قربانعلی تنگ شیر از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.
شنبه، 29 مهر 1391 - 08:56

شناخت ارتباطات جمعی شناخت ارتباطات جمعی
این کتاب به بررسی مبانی ارتباطات جمعی، مرور تاریخ موضوع و پاره ای مسائل معاصر آن می پردازد و نگاهی به نظریه های پایه این حوزه دارد.
چهارشنبه، 26 مهر 1391 - 07:36

نظریه و مفاهیم ارتباطات در روابط عمومی و روزنامه‌نگاری نظریه و مفاهیم ارتباطات در روابط عمومی و روزنامه‌نگاری
نظریه نشر نوآوری‌های فرایند اجتماعی نوآوری و چگونگی دستیابی به آن و نحوه گسترش آن به تمامی یک نظام اجتماعی را بررسی می‌کند.
یکشنبه، 23 مهر 1391 - 12:21

انتشار کتاب برنامه ریزی انتشارات در روابط عمومی انتشار کتاب برنامه ریزی انتشارات در روابط عمومی
کتاب برنامه ریزی انتشارات در روابط عمومی تالیف علی فروزفر از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.
دوشنبه، 17 مهر 1391 - 05:27

انتشار کتاب کاربرد فنون مطبوعاتی در نشریه انتشار کتاب کاربرد فنون مطبوعاتی در نشریه
کتاب کاربرد فنون مطبوعاتی در نشریه تالیف سیدشهاب سیدمحسنی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.
شنبه، 1 مهر 1391 - 17:34

انتشار دو کتاب با موضوع روابط عمومی انتشار دو کتاب با موضوع روابط عمومی
عضو هیات علمی انجمن متخصصان روابط عمومی می‌گوید دو کتاب دیگر از مجموعه چهار جلدی او با موضوع روابط عمومی تا پایان سال جاری منتشر خواهد شد.
پنجشنبه، 23 شهریور 1391 - 11:57

معرفی کتابخانه دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه معرفی کتابخانه دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه
کتابخانه­ این دانشکده که زادگاه اصلی علوم ارتباطات اجتماعی در ایران است کار خود را از آذر ماه 1346 آغاز کرده است. سیستم این کتابخانه از ابتدا همیشه باز بوده است.
شنبه، 11 شهریور 1391 - 10:44

انتشار دو کتاب در حوزه روزنامه‌نگاری اقتصادی انتشار دو کتاب در حوزه روزنامه‌نگاری اقتصادی
این واقعیت را نمی‌شود پنهان کرد که با وجود اینکه مسایل اقتصادی در جامعه اولویت روزافزونی پیدا کرده، اما در حوزه رسانه آنقدر توسعه چشمگیری نداشته‌ایم.
شنبه، 4 شهریور 1391 - 08:16

آشنایی با کتابخانه مرکز تحقیقات، مطالعات و سنجش برنامه ای آشنایی با کتابخانه مرکز تحقیقات، مطالعات و سنجش برنامه ای
این کتابخانه که در سال 1375 تأسیس شده، یک کتابخانه تخصصی در زمینه علوم انسانی است که حوزه ارتباطات تنها یک بخش از آن را به خود اختصاص داده است.
یکشنبه، 22 مرداد 1391 - 21:42

انتشار کتاب ژئوپلتیک و افکار عمومی انتشار کتاب ژئوپلتیک و افکار عمومی
مولف کتاب "ژئوپلتیک و افکار عمومی"، ادامه داد: در حقیقت، ژئوپلتیک به مسائل مربوط به قدرت پرداخته و قدرت نیز به مجموعه ای از توانایی های مرئی و نامرئی اطلاق می شود.
چهارشنبه، 18 مرداد 1391 - 15:54

اولین کتاب و اولین دوره آموزش روابط عمومی اولین کتاب و اولین دوره آموزش روابط عمومی
تدوین اولین کتاب روابط عمومی و برقراری نخستین دوره آموزشی توسط برنیز، به عنوان گام اول حرکت آن به سوی مفهوم کنونی کارشناسی این حرفه برداشته شد.
شنبه، 7 مرداد 1391 - 21:29

انتشار کتاب روابط عمومی و سازمان های چابک انتشار کتاب روابط عمومی و سازمان های چابک
کتاب «روابط عمومی و سازمان های چابک» تالیف رفعت فرزادفر و عبدالرسول دشتی از سوی انتشارات ارک به بازار کتاب عرضه شده است.
سه شنبه، 3 مرداد 1391 - 14:48

 انتشار فصلنامه کارگزار روابط عمومی انتشار فصلنامه کارگزار روابط عمومی
سرمقاله این ویژه نامه با عنوان" هفت سالگی یک جشنواره و افق های پیش رو" منتشر شده، که به چگونگی شکل گیری جشنواره انتشارات روابط عمومی اشاره می کند.
یکشنبه، 25 تیر 1391 - 11:18

معرفی کتابخانه مرکز مطالعات و تحقیقات رسانه ها معرفی کتابخانه مرکز مطالعات و تحقیقات رسانه ها
می­توان گفت کتابخانه­ مرکز مطالعات و تحقیقات رسانه­ها مهم­ترین و مجهزترین کتابخانه در حوزه­ ارتباطات و روابط عمومی است
پنجشنبه، 8 تیر 1391 - 15:44

معرفی کتاب هنر در روابط عمومی معرفی کتاب هنر در روابط عمومی
کتاب «هنر در روابط عمومی» تالیف خداداد رضایی در هشت بخش توسط انتشارات بقیه العتره منتشر شد. نقش هنر در روابط عمومی و بخش اداری و پشتیبانی از جمله بخش های این کتاب می باشد.
چهارشنبه، 17 خرداد 1391 - 14:27

انتشار کتاب برنامه ‎ریزی و مدیریت کمپین‎ های روابط عمومی انتشار کتاب برنامه ‎ریزی و مدیریت کمپین‎ های روابط عمومی
کتاب برنامه‏ ریزی و مدیریت کمپین‎ های روابط عمومی تالیف "آن گرگوری"را انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه کرد.
شنبه، 6 خرداد 1391 - 05:24

انتشار کتاب روابط عمومی انسانی انتشار کتاب روابط عمومی انسانی
نخستین کتاب "روابط عمومی انسانی" با همکاری و حمایت کمیته علمی کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران و بکوشش مهدی باقریان توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
جمعه، 22 اردیبهشت 1391 - 20:12

انتشار کتاب شش گفتار روابط عمومی نوین   انتشار کتاب شش گفتار روابط عمومی نوین  
کتاب «شش گفتار روابط عمومی نوین» تالیف دکتر حسن بشیر از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی در 172 صفحه در شش گفتار به بازار کتاب عرضه شد.
پنجشنبه، 14 اردیبهشت 1391 - 12:55

رونمایی از دو لوح فشرده با موضوع روابط عمومی رونمایی از دو لوح فشرده با موضوع روابط عمومی
انتشارات کارگزار روابط عمومی به مناسبت فرا رسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی دو لوح فشرده با عناوین "مدیریت تشریفات کاربردی" استاد علی بیدارمغز و "روش های تدوین کمپین های اطلاع رسانی" احمد پاکزاد را منشر کرد.
دوشنبه، 11 اردیبهشت 1391 - 12:54

تیپ شناسی وبلاگ های بازاریابی تیپ شناسی وبلاگ های بازاریابی
حوزه بازاریابی و تبلیغات در فضای سایت ها و وبلاگ های فارسی زبان در سال های اخیر حرکت های متفاوتی را به خود دیده است. قصد دارم تا تصویری از رویکرد انواع وبلاگ ها را در اختیار شما قرار دهم.
چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1391 - 20:34

انتشارکتاب اصول و آداب تشریفات انتشارکتاب اصول و آداب تشریفات
پیام های غیرکلامی به آداب و تشریفات برمی‌گردد که بحث اصلی کتاب «اصول و آداب تشریفات» است زیرا تشریفات فرآیند ارتباطات غیر کلامی است و حرکات، اشارات و احساسات ماست
دوشنبه، 4 اردیبهشت 1391 - 05:04

روزنامه نگاری علمی یعنی چه؟ روزنامه نگاری علمی یعنی چه؟
دانشمندان زبان حرف زدن با مردم عادی را در عمده اوقات بلد نیستند و نیاز به مترجمی دارند که به زبان آدمیزاد برای مردم حرف‌های آنها را ترجمه کند.
دوشنبه، 28 فروردین 1391 - 02:57

خبر تکمیلی/ انتصاب مدیر کل روابط عمومی سازمان ثبت خبر تکمیلی/ انتصاب مدیر کل روابط عمومی سازمان ثبت
رییس سازمان ثبت احوال در این حکم بر ارتقاء سطح علمی کارشناسان و مسئولین روابط عمومی از طریق برگزاری دوره های علمی مورد نیاز اشاره کرد.
سه شنبه، 22 فروردین 1391 - 09:59

آخرین کتاب منتشره روابط عمومی در سال 90 آخرین کتاب منتشره روابط عمومی در سال 90
این کتاب شامل اصطلاحات روزنامه‌نگاری، تبلیغات تجاری، رادیو و تلویزیون، انتشارات، افکار عمومی، پژوهش، علم اطلاعات و جامعه‌شناسی است.
چهارشنبه، 16 فروردین 1391 - 14:04

   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  چگونه مخاطب نمایشگاهی را به مشتری وفادار تبدیل کنیم؟


  هوش مصنوعی جمنای به اپلیکیشن پیام‌رسان گوگل اضافه می‌شود


  کارگاه آموزشی و کاربردی "کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی" برگزار شد


  موانع پذیرش هوش مصنوعی در روابط‌عمومی ایران/1


  مسئولیت‌ اجتماعی در زیست جمعی


  سیسکو موتیفیک را برای ساده‌سازی و تسریع استقرار هوش مصنوعی مولد راه‌اندازی کرد


  محاصره‌ مراکز رسانه‌‌ای آلمان توسط کشاورزان معترض


  آیا آگاهی انسانی می‌تواند یک تحول تاریخی اخیر باشد؟


  رهبری: چرا صاحبان مشاغل کوچک شادتر و سالم‌تر از مدیران عامل هستند


  خودکارسازی در روابط‌عمومی: فرصتی برای دگرگونی/2


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: تاکید سخنران بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی بر اهمیت مهارت‌های نرم در عصر هوش مصنوعی