درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 9 مرداد 1400 - 07:49   

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

آشنایی با روابط عمومی

  آشنایی با روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

... و بدینسان دموکراسی متولد شد

  ... و بدینسان دموکراسی متولد شد


ادامه ادامه مطلب سه

برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده

  برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ضداطلاعات دیجیتالی و مشارکت فعال شهروندان در حل اختلاف‌نظرهای موجود در حوزه‌های سلامت و علم: دیدگاه‌هایی جدید از کووید-19
  درگذشت دو نفر از کارشناسان مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی
  چرا نباید خیلی نگران طرح صیانت مجلس بود؟
  بررسی تأثیرات بیماری همه‌گیر کووید-19 بر مسئولیت اجتماعی شرکت ‌و نقش استراتژیک متخصصان روابط‌عمومی
  چه گزارشی خوب و موثر است؟
  پیش به سوی عصر جدید دورکاری
  توسعه و استفاده از هوش مصنوعی در واکنش به کووید-19
  تدوین گزارش‌ ارزیابی‌ روزمره‌ به شکلی نوین
  اصول سخنرانی عالی
  28 ژوئیه، روز متخصصان روابط‌عمومی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  گردهمایی های روابط عمومی  

برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده
این کنفرانس شامل ارائه، کارگاه و بحث و گفتگو درباره موضوعات استراتژیک ارتباطات بحران، کووید-19، مطالعات‌موردی، بهترین راهکارها و ترندهای در حال رشد می‌شود که توسط اساتید، صاحب‌نظران و متخصصان حرفه‌ای و برجسته روابط‌عمومی سراسر دنیا آموزش داده می‌شود.
چهارشنبه، 26 خرداد 1400 - 20:38

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
این جشنواره قصد دارد دست‌اندرکاران حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات را با اصول، گونه‌های جدید نشر و همچنین استانداردهای چاپ بیشتر آشنا کرده و ضمن ارائه و معرفی آثار شاخص و الگوهای برتر، زمینه را برای کمک به توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها و مهارت‌های موردنیاز مدیران و کارشناسان این حوزه و روزآمدسازی دانش تخصصی آنها فراهم سازد.
یکشنبه، 3 مرداد 1400 - 10:59

سخنرانی دیوید جی پی فیلیپس با موضوع "علم جادویی داستان‌سرایی" سخنرانی دیوید جی پی فیلیپس با موضوع "علم جادویی داستان‌سرایی"
"دیوید جی پی فیلیپس" در سخنرانی خود با بیان اینکه در سال 2009، مرد روزنامه‌نگاری به نام راب واکر به دنبال جواب این سوال بود که آیا داستان‌سرایی واقعا قدرتمندترین ابزار است گفت: راب واکر برای اینکه جواب این سوال را بفهمد سراغ رایانه‌اش رفت و 200 محصول از سایت eBay خرید.
پنجشنبه، 27 خرداد 1400 - 11:31

 فولاد مبارکه همیشه در جشنواره‌های روابط عمومی پیشتاز بوده است فولاد مبارکه همیشه در جشنواره‌های روابط عمومی پیشتاز بوده است
مدیر روابط‌عمومی فولاد مبارکه پس از دریافت نشان عالی روابط عمومی گفت: طی ۴ ماه گذشته تلاش بر این بوده است تا با استفاده از خلاقیت و ابزارهای نوین شرایطی را فراهم کنیم که تصویر واقعی فولاد مبارکه یعنی تولید و هم افزایی قابل توجه فعلی آن نشان داده شود.
سه شنبه، 25 خرداد 1400 - 20:57

متن کامل سخنرانی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پنجمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی متن کامل سخنرانی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پنجمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی
پنجمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی صبح امروز در سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی با حضور دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و به همت موسسه کارگزار روابط عمومی برگزار شد.
سه شنبه، 25 خرداد 1400 - 10:44

نشست اعضای هیئت داوران "جشنواره صنعت روابط‌عمومی ایران" نشست اعضای هیئت داوران "جشنواره صنعت روابط‌عمومی ایران"
از دیگر برنامه های اجرا شده در پنجمین رخداد ملی بررسی مسایل و چالش‌های روابط عمومی، برگزاری نشست پرسش و پاسخ و ارایه دیدگاه ها و نظرات اعضای هیئت داوارن بود که با حضور سید شهاب سید محسنی رییس انجمن متخصصان روابط عمومی، محمود مختاریان رییس هیئت داوران و قربانعلی تنگشیر عضو هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط‌عمومی برگزار شد.
دوشنبه، 24 خرداد 1400 - 14:06

برگزیدگان پنجمین "جشنواره صنعت روابط‌عمومی ایران" معرفی شدند برگزیدگان پنجمین "جشنواره صنعت روابط‌عمومی ایران" معرفی شدند
برگزیدگان پنجمین "جشنواره صنعت روابط‌عمومی ایران" در آیینی در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی معرفی شدند.
شنبه، 21 اسفند 1400 - 23:59

اولین کنفرانس ویدیویی روابط‌عمومی ایران برگزار می‌شود اولین کنفرانس ویدیویی روابط‌عمومی ایران برگزار می‌شود
اولین کنفرانس ویدیویی روابط‌عمومی ایران به استقبال یک روزه بحث‌ها و بیان نقطه‌نظرات و پاسخ به سوالات کلیدی مرتبط به آینده ارتباطات بحران و نقش روابط‌عمومی می‌رود.
شنبه، 8 خرداد 1400 - 09:07

فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400 فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400
در پی برگزاری شکوهمند رویدادهای موفق روابط‌عمومی توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی، انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (ایپرا) و انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی در بیست سال گذشته و استقبال کم‌نظیر استادان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان روابط‌عمومی، به یاری خداوند پنجمین «رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی» در خرداد‌ماه سال 1400 برگزار می‌گردد.
شنبه، 16 اسفند 1399 - 08:13

تقدیر استاندار اصفهان از اقدامات روابط عمومی فولاد مبارکه تقدیر استاندار اصفهان از اقدامات روابط عمومی فولاد مبارکه
نظر به اینکه بر اساس ارزیابی و رای هیئت داوران شانزدهمین جشنواره روابط عمومی سال ۱۴۰۰ آثار ارائه شده در زمینه برنامه ریزی و ارزیابی اثربخشی/ روابط عمومی دیجیتال/ ارتباطات رسانه ای/ محتواسازی/ رویدادپردازی/ مسئولیت های اجتماعی/ حائز رتبه برتر گردیده، تندیس و لوح افتخار جشنواره تقدیم می شود.
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 - 23:27

کنفرانس روابط عمومی با موضوع connect برگزار شد کنفرانس روابط عمومی با موضوع connect برگزار شد
در این کنفرانس که با حضور افراد سرشناس در حوزه ارتباطات برگزار شد در قسمت اول و طی پنل های گفتگو٬ مواردی چون آینده و استراتژی روابط‌عمومی و ارتباطات در هنگام بروز بحران٬ اقدامات جهت بهره‌مندی از فرصت‌های ارتباطی و آینده‌ کنشگری مصرف کنندگان بررسی شد.
جمعه، 27 فروردین 1400 - 15:22

جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت بیمه برگزار شد جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت بیمه برگزار شد
عباس خسروجردی مدیر کل نظارت بر بیمه های غیر زندگی بیمه مرکزی در جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط‌عمومی صنعت بیمه در خصوص آیین نامه اجرایی نحوه انتقال تخفیفات عدم خسارت بیمه شخص ثالث گفت: براساس تاکید رئیس کل بیمه مرکزی لازم است که جزئیات و مزایای این قانون توسط روابط عمومی های شرکت های بیمه با هماهنگی روابط عمومی بیمه مرکزی از طریق ابزارها و امکانات در اختیار،برای بیمه گذاران و عموم ‌مردم تبیین شود.
یکشنبه، 24 اسفند 1399 - 11:00

آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره آثار برتر روابط عمومی‌های ادارات کل سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره آثار برتر روابط عمومی‌های ادارات کل سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد
جشنواره « از استاندارد تا کیفیت» در بخش های گزارش خبری، مقاله، فعالیت در شبکه های مجازی، کلیپ یا فیلم های کوتاه ویدئویی، موشن گرافیک و انیمیشن، عکاسی، پوستر، اینفوگرافیک و فعالیت های خلاقانه برای ارزیابی روابط عمومی های استاندارد استانها برگزار شد که 21 استان به شرح زیر شرکت کردند و حائز رتبه شدند.
شنبه، 23 اسفند 1399 - 23:31

روابط‌عمومی‌ها و کرونا: ضرورت تحول و تغییر روابط‌عمومی‌ها و کرونا: ضرورت تحول و تغییر
هفدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران با عنوان "آینده روابط‌عمومی، رهبری و کووید-19" با مشارکت استادان، مدیران، کارشناسان و کارگزاران روابط‌عمومی های داخل و خارج کشور، ضمن بررسی تحولات جهانی از منظر بحران جدید، وضعیت کنونی و آینده روابط‌عمومی ها را مورد بحث و بررسی قرار داده و محورهای ذیل را به عنوان «محورهای ضرورت تحول و تغییر برای آینده ای بهتر» را مطرح کرده است:
چهارشنبه، 20 اسفند 1399 - 08:11

گزارش کامل هفدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران گزارش کامل هفدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران
آنچه از نظر می گذرد گزارشی از هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران (IRANCPR) همراه با مراسم اعطای "جوایز سالانه صنعت روابط‌عمومی ایران" (IPRIA) است که با حضور جمعی از اساتید ارتباطات، مدیران و کارشناسان نهادها و سازمان های بخش های دولتی و خصوصی، 12 اسفندماه 1399 توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی (KPRI)، انجمن بین‌اللملی روابط‌عمومی (IPRA)، انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران (IAPRS) و انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی (IMPRPA) در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی سازمان مطالعات و بهره‌وری نیروی انسانی برگزارشد.
شنبه، 16 اسفند 1399 - 18:39

گزارش کارگاه آموزشی "روزنامه‌نگاری علم" گزارش کارگاه آموزشی "روزنامه‌نگاری علم"
دکتر هادی خانیکی استاد حوزه ارتباطات و روابط عمومی در دوره آموزشی روزنامه‌نگاری علم که به میزبانی دانشگاه امام‌خمینی قزوین به صورت مجازی برگزار شد، اعتماد‌سازی، شبکه‌سازی و ساده‌سازی پیام را از مهارت‌های اصلی روابط‌عمومی نهادهای علمی عنوان کرد.
جمعه، 15 اسفند 1399 - 12:45

طرح "نسل چهارم روابط‌عمومی" رونمایی شد طرح "نسل چهارم روابط‌عمومی" رونمایی شد
دبیرکل هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران با اشاره به این موضوع که روابط‌عمومی4. به احتمال زیاد، زمینه تحقق الگوی روابط‌عمومی دوسویه همسنگ گرونیگ و هانت (روابط‌عمومی آرمانی) را فراهم می‌کند، گفت: مدل دوسویه همسنگ سعی در ایجاد یک موقعیت سودمند متقابل دارد که به نظر می‌رسد روابط‌عمومی4. زمینه آن را فراهم کرده است.
چهارشنبه، 13 اسفند 1399 - 17:53

رییس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی خواهان دور ریختن نگرش‌های سنتی نسبت به روابط‌عمومی شد رییس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی خواهان دور ریختن نگرش‌های سنتی نسبت به روابط‌عمومی شد
امیدوارم سال 2021، سالی باشد که ما نگرش‌های سنتی نسبت به روابط‌عمومی را بیرون بریزیم که عمدتا بر اصل برابر دانستن روابط‌عمومی با تبلیغات استوار بوده‌اند و امیدوارم که این سال، سالی باشد که طی آن ما متخصصان روابط‌عمومی بتوانیم اثرگذاری که باید و می‌توانیم برجا داشته باشیم را تحقق ببخشیم و ایفای نقشی فراتر از کلیک کردن و اطلاع‌رسانی داشته باشیم.
سه شنبه، 12 اسفند 1399 - 09:45

پروفسور ارتباطات دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی در هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران عنوان کرد: اجتناب از پنهان‌کاری رایج و تلاش برای ایجاد تغییرات مثبت و موثر از وظایف روابط‌عمومی‌ها در دوران کروناست پروفسور ارتباطات دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی در هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران عنوان کرد: اجتناب از پنهان‌کاری رایج و تلاش برای ایجاد تغییرات مثبت و موثر از وظایف روابط‌عمومی‌ها در دوران کروناست
پروفسور ارتباطات دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی در هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران که به صورت ویدئویی برگزار شد، با بیان این مطلب گفت: تلاش برای مدیریت بحران از راه ارایه اطلاعات صحیح، آگاهی‌رسانی مستمر و تغییر الگوهای رفتاری طبیعی و جایگزینی پروتکل‌های کرونا از وظایف روابط‌عمومی‌ها در دوران کروناست.
سه شنبه، 12 اسفند 1399 - 09:20

هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران آغاز شد هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران آغاز شد
هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران (IRANCPR) به همراهی مراسم اعطای "جوایز سالانه صنعت روابط‌عمومی ایران" (IPRIA)، دوازدهم اسفندماه 1399در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره‌وری نیروی انسانی) آغاز شد.
سه شنبه، 12 اسفند 1399 - 09:10

شماره جدید فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" منتشر شد شماره جدید فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" منتشر شد
شماره پنجاه‌وششم فصلنامه «کارگزار روابط‌عمومی» در 64 صفحه رنگی منتشر شد. "بازتعریف روابط‌عمومی و نقش آن در مدیریت بحران کووید-19ً"، عنوان سرمقاله این شماره از نشریه است.
سه شنبه، 12 اسفند 1399 - 08:13

گزارش برگزاری سومین رویداد گراف‌دی گزارش برگزاری سومین رویداد گراف‌دی
سومین گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با عنوان گراف‌دی با هدف بررسی تجربیات مسؤولیت اجتماعی در ایران و جهان امروز دهم اسفندماه برگزار شد.
یکشنبه، 10 اسفند 1399 - 18:08

آشنایی با اصطلاح کنفرانس – سمینار – سمپوزیوم – کنگره – ورک شاپ – کنوانسیون آشنایی با اصطلاح کنفرانس – سمینار – سمپوزیوم – کنگره – ورک شاپ – کنوانسیون
روابط‌عمومی‌ها و سازمان‌ها در طول سال، همایش‌ها و گردهمایی‌هایی را با موضوعات مختلف در سطح ملی و بین‌المللی برگزار می‌کنند. اما بعضا به‌دلیل عدم آشنایی با اصطلاحات فنی، از معادل‌های درست آن به زبان انگلیسی استفاده نمی‌کنند.
جمعه، 24 بهمن 1399 - 19:46

روابط‌عمومی تجربه‌محور روابط‌عمومی تجربه‌محور
روابط عمومی موفق و مؤثر علاوه بر توجه به نوآوری‌ها باید به تجربیات مختلف خود و دیگران توجه ویژه داشته باشد و در طول زمان آنها را مورد ارزیابی مداوم قرار دهد.
جمعه، 24 بهمن 1399 - 12:59

جایزه صنعت روابط عمومی اعتباری برای حیثیت و شهرت ناب سازمان جایزه صنعت روابط عمومی اعتباری برای حیثیت و شهرت ناب سازمان
جایزه صنعت روابط‌عمومی‌ ایران، راوی داستان تلاش‌های متخصصان روابط‌عمومی و مهر تاییدی بر عملکرد و دستاوردهای مدیران و شاغلان خلاق این حوزه است و درهای جدیدی برای افزایش آگاهی، بهبود فرصت‌های شبکه‌ای، برجسته‌سازی فعالیت‌ها، آموزش و توسعه مهارت‌ها، ایجاد فرصت‌های اطلاع‌رسانی، مستندسازی، انتقال تجارب و الگوهای موفق و به‌طورکلی ارتباطات باز می‌کند. شما لیاقت آن را دارید.
یکشنبه، 19 بهمن 1399 - 16:43

کووید-19، کسب وکارها چگونه بحران را کنترل می‌کنند کووید-19، کسب وکارها چگونه بحران را کنترل می‌کنند
شاید پاندمی کوید-19 نقطه آغازین دورانی باشد که در آن ناپایداری، عدم قطعیت، پیچیدگی و ابهام اساسی‌ترین ویژگی‌های ساختاری محیط سازمان و کسب‌وکار باشد. تغییرات اقلیمی، شیوع بیماری‌های مهلک جهانگیر، تغییرات گسلنده فناوری و دوره‌های پیاپی تورم و رکود فضای مدیریت بنگاه، سازمان و کسب‌وکار را به‌شدت متاثر ساخته است.
یکشنبه، 19 بهمن 1399 - 08:15

فراخوان برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران فراخوان برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران
حالا وقت جشن گرفتن است! بله شما استحقاق آن را دارید. برنده جایزه صنعت روابط‌عمومی، شهرت و اعتبار شما را بیشتر می‌کند. در واقع مثل تابلو و نشانه‌ای است که به شما یادآوری می‌کند: "عملکرد شما واقعا عالی است!"
پنجشنبه، 18 دی 1399 - 18:02

مسئولیت جامعه حرفه‌ای روابط‌عمومی در مقابله با همه‌گیری کووید-19 مسئولیت جامعه حرفه‌ای روابط‌عمومی در مقابله با همه‌گیری کووید-19
فعالان روابط‌عمومی برای حفظ و ارتقای اعتماد و اطمینان پیدا کردن نسبت به‌وجود اعتماد می‌بایستی نه فقط به‌صورت استراتژیک و راهبردی بلکه به شکلی فرااستراتژیک فکر کنند.
یکشنبه، 12 بهمن 1399 - 10:00

کووید-19 و استراتژی‌های هوش مصنوعی در روابط‌عمومی کووید-19 و استراتژی‌های هوش مصنوعی در روابط‌عمومی
من معتقدم که خبر خوب در اینجا این است که ما امروزه در حال استفاده از تکنولوژی برای بهتر کردن کسب‌وکارمان و بخش‌های دیگر زندگی‌مان هستیم و می‌کوشیم تا تکنولوژی را برای انجام کارهای بهتر و بهتر کار کردن و رسیدن به اهداف‌مان و کشف حقیقت به خدمت بگیریم و این، حقیقت و واقعیت است که در اینجا به درد ما می‌خورد...
شنبه، 11 بهمن 1399 - 08:15

پیامدهای بلندمدت "هنجارهای جدید" بر حرفه روابط‌عمومی پیامدهای بلندمدت "هنجارهای جدید" بر حرفه روابط‌عمومی
همه‌گیری موجب شده تا فقط یک سری سازمان‌های سیال و چابک بتوانند مدل‌های کاری خود را با تغییر و تحولات به وجود آمده در صنعت روابط‌عمومی تطبیق دهند.
جمعه، 10 بهمن 1399 - 12:14

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  ... و بدینسان دموکراسی متولد شد


  تدوین گزارش‌ ارزیابی‌ روزمره‌ به شکلی نوین


  اصول سخنرانی عالی


  چرا نباید خیلی نگران طرح صیانت مجلس بود؟


  پیش به سوی عصر جدید دورکاری


  28 ژوئیه، روز متخصصان روابط‌عمومی


  توسعه و استفاده از هوش مصنوعی در واکنش به کووید-19


  درگذشت دو نفر از کارشناسان مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی


  چه گزارشی خوب و موثر است؟


  بررسی تأثیرات بیماری همه‌گیر کووید-19 بر مسئولیت اجتماعی شرکت ‌و نقش استراتژیک متخصصان روابط‌عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده