درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 16 آذر 1402 - 18:50   

آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

انتشارات دانشگاه آکسفورد «rizz» را به عنوان کلمه سال خود انتخاب کرد

  انتشارات دانشگاه آکسفورد «rizz» را به عنوان کلمه سال خود انتخاب کرد


ادامه ادامه مطلب دو

آی‌بی‌اِم اولین تراشه کوانتومی 1000 کیوبیتی را منتشر کرد

  آی‌بی‌اِم اولین تراشه کوانتومی 1000 کیوبیتی را منتشر کرد


ادامه ادامه مطلب سه

سقوط عمدی هواپیما برای تهیه ویدئوی یوتیوب

  سقوط عمدی هواپیما برای تهیه ویدئوی یوتیوب


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  آلودگی هوا: اثرات بر خاک و آب
  راز رهبری مؤثر: الهام بخشیدن، توانمندسازی و ایجاد ارزش
  احساس طبیعت: عکاسی خلاقانه
  چگونه آگاهی زیست‌محیطی را ارتقا دهیم
  واکنش شدید به اعتراضات ضد اسرائیلی، آزادی بیان را تهدید می‌کند
  موضوع آلایندگی‌ها و اصلاح قضاوت‌ها
  آینده روابط‌عمومی در عصر رسانه‌های دیجیتال
  تشکیل کارگروه‌های عملیاتی برای اجرای سند تحول روابط‌عمومی‌های خراسان رضوی
  دوره آموزش «خبرنویسی» به همت روابط‌عمومی استانداری کرمانشاه برگزار شد
  ترکیب جدید هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی آذربایجان شرقی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  گردهمایی های روابط عمومی  

کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران: هوش مصنوعی مولد، آینده ارتباطات کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران: هوش مصنوعی مولد، آینده ارتباطات
کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران، هفته اول اسفند 1402 در تهران برگزار می‌شود. این کنفرانس به بررسی آخرین روندها، تکنیک‌ها و کاربردهای هوش مصنوعی مولد در روابط‌عمومی خواهد پرداخت.
یکشنبه، 5 آذر 1402 - 09:38

آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی
کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران ۱۴۰۲، دوم اسفند سال جاری در تهران برگزار می‌شود. این کنفرانس به بررسی آخرین روندها، تکنیک‌ها و کاربردهای هوش مصنوعی مولد در روابط‌عمومی خواهد پرداخت.
شنبه، 4 آذر 1402 - 02:12

آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی
کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران ۱۴۰۲، دوم اسفند سال جاری در تهران برگزار می‌شود. این کنفرانس به بررسی آخرین روندها، تکنیک‌ها و کاربردهای هوش مصنوعی مولد در روابط‌عمومی خواهد پرداخت.
یکشنبه، 13 اسفند 1402 - 22:08

هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برگزار شد هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برگزار شد
هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی با حضور پروفسور باقر ساروخانی پدر علم جامعه‌شناسی ارتباطات، مهدی باقریان رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی، خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط‌عمومی ایران و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی سراسر کشور، روز چهارشنبه، اول آذرماه 1402، در مرکز همایش‌های فرهنگ و هنر برگزار شد.
جمعه، 3 آذر 1402 - 00:55

پروفسور ساروخانی: نوشتار، ابزار مهم ارتباطات انسانی است پروفسور ساروخانی: نوشتار، ابزار مهم ارتباطات انسانی است
در این سخنرانی، که با عنوان «انتشارات در حوزه روابط عمومی از منظر ارتباطات اجتماعی؛ چالش‌ها و چشم‌انداز» ارایه شد، به بررسی اهمیت نوشتار، چالش‌های انتشار در ایران امروز، روابط‌عمومی، ارتباطات اجتماعی و انتشار آثار علمی پرداخت.
چهارشنبه، 1 آذر 1402 - 11:51

جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، فرصتی برای رقابت و کسب جوایز جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، فرصتی برای رقابت و کسب جوایز
انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران اعلام کرد که هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی در ۱۱ بخش مختلف برگزار خواهد شد. این جشنواره با هدف ارتقای کیفیت و کمیت فعالیت‌های انتشاراتی در روابط‌عمومی‌ها برگزار می‌شود.
یکشنبه، 7 آبان 1402 - 09:38

مهلت ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی تا 15 آبان 1402 مهلت ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی تا 15 آبان 1402
این جشنواره با هدف ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت‌های انتشاراتی در روابط‌عمومی، شناسایی و معرفی آثار شاخص و الگوهای برتر، و فراهم‌سازی بستری مناسب برای عرضه آثار شاخص و تحرک بخشیدن به فعالیت‌های انتشاراتی به لحاظ کیفی و کمی برگزار می‌شود.
شنبه، 6 آبان 1402 - 17:36

هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برگزار می‌شود هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برگزار می‌شود
انجمن متخصصان روابط‌عمومی به عنوان یک انجمن تخصصی و حرفه‌ای، همه ساله جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی را برگزار می‌کند. این جشنواره با هدف ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت‌های انتشاراتی در روابط‌عمومی، شناسایی و معرفی آثار شاخص و الگوهای برتر، و فراهم‌سازی بستر مناسب برای عرضه آثار شاخص و تحرک بخشیدن به فعالیت‌های انتشاراتی به لحاظ کیفی و کمی برگزار می‌شود.
یکشنبه، 30 مهر 1402 - 11:38

تاثیرات کمی و کیفی جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی تاثیرات کمی و کیفی جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، رویداد مهمی در این حوزه است که نقش مهمی در ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های انتشاراتی روابط‌عمومی‌ها در کشور دارد. برگزاری این جشنواره، فرصتی ارزشمند برای روابط‌عمومی‌ها برای ارایه توانمندی‌های خود و رقابت با یکدیگر در سطح ملی است.
شنبه، 29 مهر 1402 - 16:33

اعلام زمان برگزاری شانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک اعلام زمان برگزاری شانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک
سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، رئیس شورای سیاست‌گذاری شانزدهمین همایش روابط‍‌عمومی الکترونیک با اشاره به موضوع اصلی این دوره، «هوش مصنوعی؛ کاربردها، تکنولوژی و فلسفه» اعلام کرد این همایش روز شنبه، ۲۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.
چهارشنبه، 26 مهر 1402 - 11:25

هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی در نیمه دوم آبان برگزار می‌شود هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی در نیمه دوم آبان برگزار می‌شود
رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی، در گفت‌وگو با خبرنگار "شارا" از برگزاری هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی در نیمه دوم آبان 1402 خبر داد.
سه شنبه، 25 مهر 1402 - 15:19

رونمایی از کتاب گیمیفیکیشن در روابط‌عمومی رونمایی از کتاب گیمیفیکیشن در روابط‌عمومی
همزمان با دومین کنفرانس و جایزه ملی گیمیفیکیشن ایران، از تازه‌ترین کتاب ارتباطات و روابط‌عمومی با عنوان "گیمیفیکیشن در روابط‌عمومی" رونمایی شد.
پنجشنبه، 20 مهر 1402 - 17:23

رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: وقف را با هوش مصنوعی مولد و ارتباطات عاطفی، ترویج کنیم رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: وقف را با هوش مصنوعی مولد و ارتباطات عاطفی، ترویج کنیم
استراتژی‌های هوش مصنوعی مولد و ارتباطات عاطفی، دو راهکار کارآمدی هستند که می‌توانند به ترویج فرهنگ وقف در جامعه کمک کنند. با استفاده از این راهکارها، می‌توان اطلاعات و آگاهی مردم را در مورد وقف افزایش داد و آنها را به انجام این عمل خیرخواهانه تشویق کرد.
یکشنبه، 16 مهر 1402 - 19:24

جزییات هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی اعلام شد جزییات هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی اعلام شد
جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی یک رویداد سالانه است که همه ساله توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی برگزار می‌شود. این جشنواره فرصتی برای متخصصان روابط‌عمومی از سراسر کشور است تا آثار خود را در زمینه‌های مختلف انتشارات، از جمله کتاب، نشریه، بروشور، پوستر، فیلم، سایت و غیره به نمایش بگذارند.
دوشنبه، 7 اسفند 1402 - 16:22

هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی: رقابتی برای بهترین‌ها هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی: رقابتی برای بهترین‌ها
در گفتگو با مهدی باقریان، دبیر هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، وی هدف از برگزاری این جشنواره را چنین بیان کرد: هدف اصلی این جشنواره، شناسایی و معرفی آثار شاخص و الگوهای برتر در حوزه انتشارات روابط‌عمومی است.
شنبه، 8 مهر 1402 - 10:31

تاثیرات کمی و کیفی جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی تاثیرات کمی و کیفی جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، رویداد مهمی در این حوزه است که نقش مهمی در ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های انتشاراتی روابط‌عمومی‌ها در کشور دارد. برگزاری این جشنواره، فرصتی ارزشمند برای روابط‌عمومی‌ها برای ارایه توانمندی‌های خود و رقابت با یکدیگر در سطح ملی است.
پنجشنبه، 6 مهر 1402 - 17:15

هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی فرصتی برای درخشش آثار انتشاراتی هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی فرصتی برای درخشش آثار انتشاراتی
این جشنواره در ۱۱ بخش مختلف از جمله ادبیات، برنامه انتشاراتی، انتشارات اصلی (چاپی و الکترونیکی)، هنرهای تجسمی/ بصری، رسانه‌های دیداری و شنیداری، رسانه‌های دیجیتالی، تبلیغات مکتوب، تحلیل محتوا، کارشناس برتر انتشارات روابط‌عمومی، نحوه ارایه آثار و بخش ویژه برگزار می‌شود.
چهارشنبه، 5 مهر 1402 - 10:56

جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، بستری برای تبادل تجربیات روابط‌عمومی جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، بستری برای تبادل تجربیات روابط‌عمومی
جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، یک رویداد حرفه‌ای و تخصصی است که توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی (IAPRS) برگزار می‌شود. این جشنواره با هدف سنجش شرایط و بسترهای ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های انتشاراتی و ایجاد محیط علمی و آموزشی برای مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی، برگزار می‌شود.
سه شنبه، 4 مهر 1402 - 17:08

هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌: تا 10 مهر فرصت ارسال آثار باقی است هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌: تا 10 مهر فرصت ارسال آثار باقی است
انجمن متخصصان روابط‌عمومی، هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی را در 11 بخش برگزار می‌کند. این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی آثار شاخص و الگوهای برتر در حوزه انتشارات روابط‌عمومی برگزار می‌شود.
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 09:49

هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، فرصتی برای بازنگری در نقش و جایگاه انتشارات در عصر تحولات هوش مصنوعی هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، فرصتی برای بازنگری در نقش و جایگاه انتشارات در عصر تحولات هوش مصنوعی
با توجه به تحولات هوش مصنوعی، نقش و جایگاه انتشارات و گونه‌های جدید نشر در حال تغییر است. انتشارات و گونه‌های جدید نشر باید با تغییر رفتار مخاطبان و ظهور گونه‌های جدید نشر سازگار شوند. آنها از فناوری‌های هوش مصنوعی برای بهبود محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنند و مخاطبان نگرش نسبت به انتشارات را تغییر می‌دهند.
سه شنبه، 21 شهریور 1402 - 10:00

بیستمین کنفرانس روابط‌عمومی ایران، فرصتی برای بازنگری در نقش و جایگاه روابط‌عمومی در عصر هوش مصنوعی مولد بیستمین کنفرانس روابط‌عمومی ایران، فرصتی برای بازنگری در نقش و جایگاه روابط‌عمومی در عصر هوش مصنوعی مولد
بیستمین کنفرانس روابط‌عمومی‌ ایران، فرصتی برای بازنگری در نقش و جایگاه روابط‌عمومی در عصر تحولات دیجیتال و هوش مصنوعی خواهد بود. این کنفرانس، به متخصصان روابط‌عمومی کمک می‌کند تا با چالش‌ها و فرصت‌های این حوزه در عصر حاضر آشنا شوند و راه‌کارهایی برای پاسخگویی به این چالش‌ها و بهره‌مندی از فرصت‌ها بیابند.
دوشنبه، 20 شهریور 1402 - 10:29

جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، بستری برای ارتقای کیفی فعالیت‌های انتشاراتی جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، بستری برای ارتقای کیفی فعالیت‌های انتشاراتی
هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، رویداد مهمی برای حوزه روابط‌عمومی است. این جشنواره فرصتی را برای سازمان‌ها و نهادهای مختلف فراهم می‌کند تا آثار انتشاراتی خود را در معرض داوری قرار دهند و از نظر کیفی و کمی مورد ارزیابی قرار گیرند. همچنین، این جشنواره فرصتی برای شناسایی و معرفی آثار برتر در حوزه انتشارات روابط‌عمومی است.
یکشنبه، 19 شهریور 1402 - 13:33

چه چیزی جوایز جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی را متمایز می‌کند؟ چه چیزی جوایز جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی را متمایز می‌کند؟
جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی نقش مهمی در ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های انتشاراتی در حوزه روابط‌عمومی دارد. این جشنواره با شناسایی و معرفی آثار برتر، به تلاش روابط‌عمومی‌ها برای تولید آثار انتشاراتی فاخر و خلاقانه انگیزه می‌دهد.
شنبه، 11 شهریور 1402 - 09:30

 هوش‌مصنوعی، موثرترین فناوری تاریخ بشر هوش‌مصنوعی، موثرترین فناوری تاریخ بشر
نخستین سمینار تخصصی «کاربردهای هوش‌مصنوعی در روابط‌عمومی» به همت موسسه کارگزار روابط‌عمومی، انجمن روابط‌عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط‌عمومی در سالن همایش‌های سازمان تحقیقات‌آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد.
دوشنبه، 30 مرداد 1402 - 20:40

بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران دی‌ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران دی‌ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود
بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران با موضوع «هوش مصنوعی مولد و روابط‌عمومی: ارتباطات آینده» دی‌ماه 1402 در تهران برگزار می‌شود. این کنفرانس با حضور متخصصان و فعالان روابط‌عمومی از سراسر ایران برگزار می‌شود.
یکشنبه، 29 مرداد 1402 - 08:01

تقدیر از مدیران و کارشناسان شرکت‌کننده در نخستین سمینار تخصصی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی تقدیر از مدیران و کارشناسان شرکت‌کننده در نخستین سمینار تخصصی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی
ضمن عرض تبریک به مناسبت برگزاری موفق «نخستین سمینار تخصصی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی»، برگزارکنندگان از همه شرکت‌کنندگان، سازمان‌ها و شرکت‌هایی که در برگزاری این سمینار همکاری کردند، تشکر می‌کنند.
شنبه، 28 مرداد 1402 - 09:00

بیانیه عملیاتی نخستین سمینار تخصصی «کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی» بیانیه عملیاتی نخستین سمینار تخصصی «کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی»
نخستین سمینار تخصصی «کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی» در تاریخ 25 مرداد 1402 به همت موسسه کارگزار روابط‌عمومی، انجمن روابط‌عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط‌عمومی در سالن همایش‌های سازمان تحقیقات‌آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد. سخنران این سمینار پروفسور علی‌اکبر جلالی، پدر علم فناوری اطلاعات ایران و مدرس فناوری‌های نوظهور بود.
پنجشنبه، 26 مرداد 1402 - 11:04

آخرین مهلت ثبت‌نام در سمینار تخصصی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی اعلام شد آخرین مهلت ثبت‌نام در سمینار تخصصی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی اعلام شد
آخرین مهلت ثبت نام در سمینار تخصصی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی‌، 23 مرداد 1402 خواهد بود. این سمینار توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی‌، انجمن روابط‌عمومی‌ ایران و انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ در تهران برگزار می‌گردد. در این سمینار، دکتر علی‌اکبر جلالی، پدر علم فناوری اطلاعات ایران و مدرس فناوری‌های نوظهور، به بررسی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی خواهد پرداخت.
شنبه، 21 مرداد 1402 - 13:10

نخستین سمینار تخصصی «کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی»؛ فرصتی عالی برای یادگیری نخستین سمینار تخصصی «کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی»؛ فرصتی عالی برای یادگیری
نخستین سمینار تخصصی «کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی» فرصتی عالی برای یادگیری در مورد نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای بهبود استراتژی‌های روابط‌عمومی‌ است.
پنجشنبه، 19 مرداد 1402 - 12:45

یک فرصت عالی برای یادگیری در مورد نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای بهبود عملکرد روابط‌عمومی‌ یک فرصت عالی برای یادگیری در مورد نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای بهبود عملکرد روابط‌عمومی‌
این سمینار برای روابط‌عمومی‌ها و متخصصان ارتباطاتی که می خواهند از هوش مصنوعی برای بهبود عملکرد خود استفاده کنند، یک فرصت عالی است. شرکت کنندگان در این سمینار می توانند با یادگیری از تجربیات و دانش پروفسور جلالی، نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی و پیگیری فرصت‌‏ها، تولید محتوای با کیفیت بالا و ...ا یاد بگیرند.
چهارشنبه، 18 مرداد 1402 - 13:11

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  موضوع آلایندگی‌ها و اصلاح قضاوت‌ها


  بیش از ۲ هزار لابی‌گر سوخت‌های فسیلی در مذاکرات «کوپ ۲۸» حضور دارند


  اثرات زیست‌محیطی و بهداشتی آلودگی هوا


  ترکیب جدید هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی آذربایجان شرقی


  چگونه می‌توان از اسرائیل انتقاد کرد بدون اینکه انگ یهودی‌ستیزی به شما بزنند؟


  رسانه‌های خبری پیشرو در حال انجام سبزشویی صنعت سوخت‌ فسیلی هستند


  آینده روابط‌عمومی در عصر رسانه‌های دیجیتال


  تشکیل کارگروه‌های عملیاتی برای اجرای سند تحول روابط‌عمومی‌های خراسان رضوی


  دوره آموزش «خبرنویسی» به همت روابط‌عمومی استانداری کرمانشاه برگزار شد


  بانک‌های منطقه یورو با تبلیغات گمراه‌کننده، وام‌دهی به آلاینده‌ها را پنهان می‌کنند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی