درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 4 بهمن 1399 - 06:51   

برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد

  برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد


ادامه ادامه مطلب یک

فهرست سخنرانان هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران اعلام شد

  فهرست سخنرانان هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران اعلام شد


ادامه ادامه مطلب دو

انتشار پوستر سخنرانان هفدهمین‌ کنفرانس‌ بین‌المللی‌ روابط‌عمومی‌ ایران

  انتشار پوستر سخنرانان هفدهمین‌ کنفرانس‌ بین‌المللی‌ روابط‌عمومی‌ ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار نخستین جشنواره ملی روابط‌عمومی و کرونا

  فراخوان آثار نخستین جشنواره ملی روابط‌عمومی و کرونا


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  5 روش برای غلبه بر متداول‌ترین موانع داخلی سازمان
  تولید محتوا در فضای مجازی را باید به بخش خصوصی سپرد
  تهدید گوگل به توقف فعالیت موتور جستجوی خود در استرالیا
  فرماندار شهرستان لنجان: حرکت فولاد مبارکه در جهت مثبت باعث بوجود آمدن بدخواهان داخلی و خارجی است
  اصول نگارش آگهی اثربخش چاپی
  با دیدگاه جهانی نام‌گذاری کنید
  معاون استاندار البرز: ارتباطات یکی از مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی است
  فولاد مبارکه بزرگترین تولیدکننده آهن اسفنجی در جهان
  عزم پولادین «فولاد مبارکه» در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی
  مدیر رسانه‌های جهانی آمریکا به درخواست بایدن برکنار شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  همه اخبار  

5 روش برای غلبه بر متداول‌ترین موانع داخلی سازمان 5 روش برای غلبه بر متداول‌ترین موانع داخلی سازمان
تیم‌های نوآوری باید در پیدا کردن قهرمان‌های ارشد خود هم نوآور باشند. یک ایده که اشباخ توصیه می‌کند، این است که «روزهای خاص» را به جلسات فصلی منظم تبدیل کنید. این رویدادها به طبیعی شدن فعالیت‌های کارآفرینی درون سازمانی کمک می‌کنند و به توافق‌های گسترده در مورد پروژه‌ها می‌انجامند.
شنبه، 4 بهمن 1399 - 02:47

 تولید محتوا در فضای مجازی را باید به بخش خصوصی سپرد تولید محتوا در فضای مجازی را باید به بخش خصوصی سپرد
تجربیات سال‌های گذشته نشان داده اگر نهادهای دولتی و حاکمیتی بخواهند وارد تولید محتوا شوند، پول این کشور را دور ریخته‌اند چون در خوشبینانه‌ترین حالت هم اگر این بودجه را واقعاً صرف تولیدمحتوا کنند مانند گذشته محتوای تولید شده آنها موردپسند مخاطب و نیاز روز آنها نخواهد بود.
شنبه، 4 بهمن 1399 - 01:43

تهدید گوگل به توقف فعالیت موتور جستجوی خود در استرالیا تهدید گوگل به توقف فعالیت موتور جستجوی خود در استرالیا
گوگل تهدید کرده است که در صورت تصویب قانون جدیدی که این شرکت را به پرداخت هزینه به ناشران محلی مجبور می‌کند، این موتور جستجو را در استرالیا غیرفعال خواهد کرد. این مسئله، گوگل و نخست‌وزیر اسکات موریسون را رودرروی هم قرار داده است.
شنبه، 4 بهمن 1399 - 00:28

فرماندار شهرستان لنجان: حرکت فولاد مبارکه در جهت مثبت باعث بوجود آمدن بدخواهان داخلی و خارجی است
فرماندار شهرستان لنجان در واکنش به تحریم شرکت فولاد مبارکه از سوی آمریکا گفت: شرکت فولاد مبارکه در حوزه صنعت کشور یکی از پر افتخارترین شرکتهای مطرح در عرصه ملی و جهانی است.
شنبه، 4 بهمن 1399 - 00:25

اصول نگارش آگهی اثربخش چاپی اصول نگارش آگهی اثربخش چاپی
از کلیشه، تکرار، و تقلید دوری بجویید. کلیشه ها موجب دردسر می‌شوند. یاد بگیرید که بدون آنها به پیش بروید. کلمات و عبارات درخشان، شگفت‌انگیز، و ابتکاری، خواننده را سرحال نگه می دارد و مشتاق خواندن می کند.
جمعه، 29 اسفند 1399 - 10:36

 با دیدگاه جهانی نام‌گذاری کنید با دیدگاه جهانی نام‌گذاری کنید
انتخاب یک نام کامل و بی‌نقص برای یک برند مستلزم کار زیادی است. چه بخواهیم محصول جدیدی را روانه بازار کنیم، یا اینکه نام تجاری جدیدی را برای محصول موجود انتخاب کنیم. بازاریابان اغلب ماه‌ها به تجزیه و تحلیل داده‌ها، مصاحبه‌ها و تحقیقات می‌پردازند تا بهترین نام را برای متمایز بودن از سایر رقبا پیدا کنند.
جمعه، 3 بهمن 1399 - 02:04

معاون استاندار البرز: ارتباطات یکی از مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی است معاون استاندار البرز: ارتباطات یکی از مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: دنیا دیگر به دهکده‌ای جهانی تبدیل شده و خبرها در کمترین زمان ممکن مخابره می‌شود به طوری که انتقال اطلاعات از هر گوشه جهان به هر نقطه‌ای در همان زمان، لحظه‌ای شده است.
جمعه، 3 بهمن 1399 - 01:38

فولاد مبارکه بزرگترین تولیدکننده آهن اسفنجی در جهان فولاد مبارکه بزرگترین تولیدکننده آهن اسفنجی در جهان
در شرایط کنونی فولاد مبارکه ۲۰ درصد از سهم بازار ورق های فولادی تخت در منطقه را در اختیار دارد و با ظرفیت تولید حدود ۱۱/۴ میلیون تن آهن اسفنجی در صدر بزرگترین تولیدکننده های آهن اسفنجی در جهان قرار دارد.
پنجشنبه، 2 بهمن 1399 - 18:41

عزم پولادین «فولاد مبارکه» در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی عزم پولادین «فولاد مبارکه» در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی
مسئولیت های اجتماعی جزوی از ارزش های فرهنگی یک سازمان به شمار می رود، و در حقیقت یک «ارزش» محسوب می شود که با تغییر مدیریت دچار نوسانات اجرایی نخواهد شد و تبدیل به ثروت ملی در کشور می شود.
پنجشنبه، 2 بهمن 1399 - 18:38

 مدیر رسانه‌های جهانی آمریکا به درخواست بایدن برکنار شد مدیر رسانه‌های جهانی آمریکا به درخواست بایدن برکنار شد
سایت "ان‌پی‌آر" با انتشار گزارشی کناره‌گیری مایکل پک را در ارتباط با "رسوایی" در صدای آمریکا دانسته و نوشته است که او به درخواست تیم جو بایدن از کار خود کناره‌گیری کرده است.
پنجشنبه، 2 بهمن 1399 - 18:21

امنیت روانی در محیط کار؛ چیستی و چرایی امنیت روانی در محیط کار؛ چیستی و چرایی
امنیت روانی در محیط کار به شرایطی اطلاق می‌شود که در آن کارکنان بدون ترس از قضاوت شدن، آزادانه عقاید خود را ابراز می‌کنند. زمانی که به هر دلیل ابراز عقیده، اشتباه کردن، سوال کردن یا حتی کمک خواستن و ارائه یک ایده با تهدید مواجه شود در آن محیط امنیت روانی وجود ندارد. تهدید به انواع مختلف می‌تواند بروز کند.
پنجشنبه، 2 بهمن 1399 - 11:46

روابط عمومی بهزیستی ایلام رتبه سوم ارزیابی دستگاه های اجرایی در مهرماه را کسب کرد روابط عمومی بهزیستی ایلام رتبه سوم ارزیابی دستگاه های اجرایی در مهرماه را کسب کرد
روابط‌عمومی اداره کل بهزیستی استان ایلام رتبه سوم ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در مهرماه را کسب کرد.
پنجشنبه، 2 بهمن 1399 - 11:25

امکان درج شماره شبای حساب بر روی رفاه کارت فراهم شد امکان درج شماره شبای حساب بر روی رفاه کارت فراهم شد
بانک رفاه کارگران از خدمت جدید"امکان درج شماره شبای حساب بر روی رفاه کارت" مشتریان خبر داد.
پنجشنبه، 2 بهمن 1399 - 11:23

استفاده از شیوه‌های نوین برای جذب مخاطب وزارت ورزش استفاده از شیوه‌های نوین برای جذب مخاطب وزارت ورزش
مدیر کل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش گفت: خلاقیت و نوآوری و پاسخگویی به نیاز مخاطبان به شیوه‌های نوین و متناسب با شرایط روز می‌تواند رمز موفقیت و ماندگاری باشد.
پنجشنبه، 2 بهمن 1399 - 10:58

مهمترین ویژگی‌های عکس خوب مهمترین ویژگی‌های عکس خوب
فرض کنید که یک مجله برداشته و یا در یک وبسایت مشغول تماشای عکس ها هستید. این کار تنها چند ثانیه طول می کشد، اما عکسهایی که توجه شما را به خود جلب می کنند به زمان بیشتری نیاز خواهند داشت. برخی از مسائل اولیه و اصلی که اغلب عکاسان حرفه ای بر این نظر هستند در تشخیص یک عکس خوب و یک عکس کم اهمیت تر باید به آنها توجه کرد:
پنجشنبه، 2 بهمن 1399 - 08:14

 چطور باید با افرادی که به تئوری توطئه معتقدند ارتباط برقرار کنیم؟ چطور باید با افرادی که به تئوری توطئه معتقدند ارتباط برقرار کنیم؟
در شرایط حال حاضر دنیا، اضطراب و تشویش ذهنی باعث بروز انواع واکنش‌های ذهنی در افراد شده و تئوری توطئه را مطرح می‌کنند. اما چطور باید با آن‌ها ارتباط برقرار کرد؟
پنجشنبه، 2 بهمن 1399 - 02:54

 ساختار عمومی بیانیه مطبوعاتی ساختار عمومی بیانیه مطبوعاتی
اگرچه بیانیه مطبوعاتی را می ‏توان به شیوه ‏های متعددی طراحی نمود، اما در حقیقت آنها از اشکال پر از محدودیتی تبعیت می ‏کنند که تعداد اندکی از سازمان ها از آن دور می‏ شوند. ساختار عمومی بیانیه مطبوعاتی به شرح زیر است:
سه شنبه، 19 اسفند 1399 - 19:52

کتاب «سیر تا روابط عمومی» در مرحله پایانی نگارش کتاب «سیر تا روابط عمومی» در مرحله پایانی نگارش
نگارش کتاب «سیر تا روابط‌عمومی» به قلم «مهدی جمشیدی» در مرحله پایانی نگارش قرار دارد و بزودی توسط “انتشارات فرهنگ و تمدن” منتشر می شود.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 22:40

کسب رتبه برتر روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان در گیلان کسب رتبه برتر روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان در گیلان
بر اساس آخرین ارزیابی انجام شده از سوی مدیریت روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در سال ۹۹، روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان با کسب امتیاز ۹۵ رتبه اول را بدست آورد.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 22:38

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش: روابط عمومی‌ها در دو محور اطلاع‌ یابی و اطلاع‌ رسانی در دوره کرونا می توانند نقش‌ تعیین کننده خود را اجرایی کنند رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش: روابط عمومی‌ها در دو محور اطلاع‌ یابی و اطلاع‌ رسانی در دوره کرونا می توانند نقش‌ تعیین کننده خود را اجرایی کنند
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش و پرورش در نشست با روسای روابط عمومی استان های سراسر کشور اظهار کرد: روابط عمومی‌ها در دو محور اطلاع‌ یابی و اطلاع‌ رسانی در دوره کرونا می توانند نقش‌ تعیین کننده خود را اجرایی کنند.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 22:35

چهاردهمین نشست شورای اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد چهاردهمین نشست شورای اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد
چهاردهمین نشست شورای اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان، به میزبانی واحد مشهد برگزار شد.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 22:31

تاکید مدیرکل روابط عمومی استانداری سمنان بر لزوم تغییر رویکرد روابط عمومی‌ها تاکید مدیرکل روابط عمومی استانداری سمنان بر لزوم تغییر رویکرد روابط عمومی‌ها
مدیرکل حوزه استاندار و روابط‌عمومیاستانداری سمنان بر لزوم تغییر رویکرد روابط عمومی‌ها تأکید کرد و گفت: تقویت ارتباط با رسانه‌ها در اولویت قرار گیرد.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 22:30

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: عملکرد خوب فولاد مبارکه در عرصه ارزآوری موجب تحریم های مجدد آمریکا شده است نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: عملکرد خوب فولاد مبارکه در عرصه ارزآوری موجب تحریم های مجدد آمریکا شده است
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی: اگر تحقیق و تفحصی در دستور کار مجلس قرار گرفته است؛ مسئله شخص آقای عظیمیان نیست. موضوع جایگاه ایشان در مقام مدیرعامل این شرکت است وگرنه با شخص ایشان کسی مشکلی ندارد و مطرح کردن مسائل شخصی در این مسئله قطعا مورد تایید نیست و هرکس آن را مطرح کرده است اشتباه است.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 14:56

مدیر روابط‌عمومی باشگاه سپاهان برکنار شد مدیر روابط‌عمومی باشگاه سپاهان برکنار شد
مدیرعامل باشگاه سپاهان طی حکمی مدیر جدید روابط‌عمومی این باشگاه را منصوب کرد و به این ترتیب باقری از سمت خود برکنار شد.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 14:17

استخدام مدیر شبکه‌های اجتماعی برای دفاع از "ایلان ماسک"! استخدام مدیر شبکه‌های اجتماعی برای دفاع از "ایلان ماسک"!
اکنون یک مدیر روابط‌عمومی می‌تواند از بار انتقادات یا حداقل نارضایتی مشتریان نسبت به پاسخگویی این شرکت بکاهد، ضمن اینکه بدون داشتن یک تیم روابط‌عمومی قوی، هر استخدام جدیدی در تسلا کار بسیار دشواری خواهد بود.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 14:07

در نشست شورای اطلاع‌رسانی خراسان‌رضوی تأکید شد؛ ضرورت ارتقای جایگاه روابط‌عمومی واحدهای دانشگاهی در نشست شورای اطلاع‌رسانی خراسان‌رضوی تأکید شد؛ ضرورت ارتقای جایگاه روابط‌عمومی واحدهای دانشگاهی
چهاردهمین نشست شورای اطلاع‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌رضوی برگزار و بر ضرورت ارتقای جایگاه روابط‌عمومی و ایفای نقش روابط‌عمومی‌ها در تحقق اهداف عالی دانشگاه تأکید شد.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 14:06

 خواب سنگین روابط‌عمومی فرمانداری گلوگاه/ آخرین به‌روزرسانی سایت فرمانداری 13 اردیبهشت! خواب سنگین روابط‌عمومی فرمانداری گلوگاه/ آخرین به‌روزرسانی سایت فرمانداری 13 اردیبهشت!
در شهرستان گلوگاه به دلیل بی توجهی به جایگاه روابط‌عمومی این امر مهم از طرف مدیران، وضعیت روابط‌عمومی ها سیر نزولی را طی می کند.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 14:05

مدیر روابط‌عمومی ورزش و جوانان شهرستان خرم‌آ‌باد منصوب شد مدیر روابط‌عمومی ورزش و جوانان شهرستان خرم‌آ‌باد منصوب شد
طی حکمی مدیر روابط‌عمومی ورزش و جوانان شهرستان خرم‌آ‌باد منصوب شد.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 14:03

طرح ارزیابی عملکرد روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان ایلام به عنوان یک الگوی اثربخش در سطح کشور مطرح شد طرح ارزیابی عملکرد روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان ایلام به عنوان یک الگوی اثربخش در سطح کشور مطرح شد
طرح ارزیابی عملکرد ماهیانه روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان به دستور استاندار برای تقویت سیستم پاسخگویی و اطلاع‌رسانی قوی‌تر دستگاه های اجرایی استان در یک سال پایانی کار دولت شکل گرفت و ضمن تقویت سیستم اطلاع رسانی و روند پاسخگویی مسئولان استان زمینه ساز ارتقای جایگاه روابط عمومی دولت در کل کشور شدند.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 11:27

از اخبار فرار کنید، همانطور که از هروئین فرار می‌کنید از اخبار فرار کنید، همانطور که از هروئین فرار می‌کنید
تا حد امکان اخبار را دسترس‌ناپذیر کنید. نرم‌افزارهای خبری را از روی گوشی‌تان پاک کنید. تلویزیون‌تان را بفروشید. آبونمان‌ روزنامه‌های‌تان را لغو کنید. سراغ روزنامه‌ها و مجلاتی نروید که در هوایپما و ایستگاه راه‌آهن پخش شده‌اند. پیش‌فرض جستجوگر وب‌تان را روی سایت‌های خبری تنظیم نکنید. سایتی را انتخاب کنید که هیچ وقت تغییر نمی‌کند. هر چه کسالت‌بارتر، بهتر. تمام سایت‌های خبری را از فهرست سایت‌های محبوب در جستجوگرتان حذف کنید. ویجت‌های خبری را از روی دسکتاپ‌تان پاک کنید.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 08:11

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مدیر رسانه‌های جهانی آمریکا به درخواست بایدن برکنار شد


  مهمترین ویژگی‌های عکس خوب


  با دیدگاه جهانی نام‌گذاری کنید


  اصول نگارش آگهی اثربخش چاپی


  امنیت روانی در محیط کار؛ چیستی و چرایی


  معاون استاندار البرز: ارتباطات یکی از مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی است


  روابط عمومی بهزیستی ایلام رتبه سوم ارزیابی دستگاه های اجرایی در مهرماه را کسب کرد


  استفاده از شیوه‌های نوین برای جذب مخاطب وزارت ورزش


  تولید محتوا در فضای مجازی را باید به بخش خصوصی سپرد


  5 روش برای غلبه بر متداول‌ترین موانع داخلی سازمان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد