درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 2 تیر 1396 - 23:38   

آقای روزنامه نگاری آنلاین ایران 60 ساله شد

  آقای روزنامه نگاری آنلاین ایران 60 ساله شد


ادامه ادامه مطلب یک

مرکز روابط عمومی USC Annenberg

  مرکز روابط عمومی USC Annenberg


ادامه ادامه مطلب دو

دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg

  دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg


ادامه ادامه مطلب سه

تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه

  تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  آگاهان اجتماعی افغانستان: اینجا فیس‌بوک است نه میدان جنگ
  هک تلفن‌های هوشمند مظنونان در آلمان، قانونی شد
  تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه
  تقویم روز ارتباطات/ امیر محبیان؛ طرح نو او، شکل و فرمت قرن 21 برای انتشار روزنامه
  تقویم روز ارتباطات/ گوشه ای دردناک از تاریخ مطبوعات: قصه پُرغصه و دنباله دار روزنامه «سپیده دم»! به مناسبت سالروز صدور پروانه آن
  گزارش و ویژگی های آن
  انواع یادداشت نویسی
  فنون مصاحبه
  دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg
  مرکز روابط عمومی USC Annenberg
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  همه اخبار  

آگاهان اجتماعی افغانستان: اینجا فیس‌بوک است نه میدان جنگ آگاهان اجتماعی افغانستان: اینجا فیس‌بوک است نه میدان جنگ
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- فیس بوک برای توهین، تحقیر، عقده‌گشایی و شخصیت‌کشی در افغانستان استفاده می‌شود.
جمعه، 2 تیر 1396 - 22:12

هک تلفن‌های هوشمند مظنونان در آلمان، قانونی شد هک تلفن‌های هوشمند مظنونان در آلمان، قانونی شد
پارلمان آلمان قانونی تازه را تصویب کرد که به نهادهای امنیتی اجازه می‌دهد تلفن‌های هوشمند، تبلت و یارانه مظنونان به اقدام‌های مجرمانه را هک کنند.
جمعه، 2 تیر 1396 - 22:11

تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه
آلکساندر ژوکوف، رئیس سازمان نظارت بر ارتباطات، اطلاع رسانی و رسانه های روسیه تهدید کرد اگر پیام رسان تلگرام به نقض قوانین روسیه ادامه داده و اطلاعات لازم برای گنجاندن این شرکت اینترنتی در فهرست سازمان دهندگان اطلاع رسانی در کشور را واگذار نکند، مسدود خواهد شد.
جمعه، 2 تیر 1396 - 16:35

تقویم روز ارتباطات/ امیر محبیان؛ طرح نو او، شکل و فرمت قرن 21 برای انتشار روزنامه تقویم روز ارتباطات/ امیر محبیان؛ طرح نو او، شکل و فرمت قرن 21 برای انتشار روزنامه
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دوم تیرماه زادروز امیر محبیان روزنامه نگار شناخته شده ایران است که درسال 1341 به دنیا آمده است. وی برای تامین خبر و نظر برای رسانه های وطن خبرگزاری آریا را تاسیس کرده است.
سه شنبه، 2 تیر 1394 - 12:46

تقویم روز ارتباطات/ گوشه ای دردناک از تاریخ مطبوعات: قصه پُرغصه و دنباله دار روزنامه «سپیده دم»! به مناسبت سالروز صدور پروانه آن تقویم روز ارتباطات/ گوشه ای دردناک از تاریخ مطبوعات: قصه پُرغصه و دنباله دار روزنامه «سپیده دم»! به مناسبت سالروز صدور پروانه آن
دوم تیر 1359 (23 ژوئن سال 1980) وزارت ارشاد وقت پروانه انتشار روزنامه «سپیده دم» به نام نوشیروان کیهانی زاده (مؤلف این تاریخ آنلاین برای ایرانیان و روزنامک آنلاین) که در آن زمان (تابستان 1980) بیست و چهار سال تجربه روزنامه نگاری داشت به شماره 3290 صادر و برای او ارسال داشت ـ روزنامه ای که تا این لحظه (تابستان 2014) هنوز به صورت چاپی انتشار نیافته است!.
چهارشنبه، 2 تیر 1395 - 11:28

گزارش و ویژگی های آن گزارش و ویژگی های آن
گزارش باید عینی باشد، یعنی که از تخیل و به کارگیری خلاقیت‌های نویسندگی که گزارشش را از اصل و عینیت لازم دور نگه دارد باید پرهیز کرشد، مگر در گزارش توصیفی که خواهد آمد.
جمعه، 2 تیر 1396 - 10:37

انواع یادداشت نویسی انواع یادداشت نویسی
یادداشت نویسی در مطبوعات ما سنت دیرینه ای است که به قدمت روزنامهنگاری برمی گردد و هنوز هم مثل همان روزها یادداشت نویسی آدم را به یاد اعتراضات سیاسی و دیدگاه های انتقادی روزنامه نگاران می اندازد.
دوشنبه، 29 خرداد 1396 - 03:10

فنون مصاحبه فنون مصاحبه
متداول‌ترین وسیله بررسی تجربی در جامعه‌شناسی و بسیاری از رشته‌های مجاور دیگر و همچنین در بخش‌های کاربردی، روش مصاحبه است.
جمعه، 2 تیر 1396 - 08:08

دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg
دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری Annenberg در لس آنجلس و در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی واقع شده است، و رهبر ملی در زمینه آموزش و پژوهش در زمینه ارتباطات، روزنامه نگاری، دیپلماسی عمومی و روابط عمومی می باشد.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 19:34

مرکز روابط عمومی USC Annenberg مرکز روابط عمومی USC Annenberg
مرکز آموزش روابط عمومی USC (CPR)، واقع در دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg، در قلب لس آنجلس، در واقع در مرکز یکی از پویاترین حرفه های جهان قرار دارد. ماموریت ما اتصال شرکت ها، آژانس ها، دانشگاهیان و دانشجویان به هم به منظور تعریف و پیشبرد آینده صنعت‌مان و تکامل کسانیست که آن را شکل می دهند.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 19:31

آقای روزنامه نگاری آنلاین ایران 60 ساله شد آقای روزنامه نگاری آنلاین ایران 60 ساله شد
آقای روزنامه نگاری آنلاین ایران 60 ساله شد
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 19:00

قوی‌ترین رایانه اپل از راه می‌رسد قوی‌ترین رایانه اپل از راه می‌رسد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شرکت اپل سریع‌ترین و قوی‌ترین رایانه خود تا کنون، که مدل جدید آی‌مـک پرو با سخت‌افزار فوق‌العاده قدرتمند است، را معرفی کرده است.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 17:41

آمارهای باورنکردنی از 60 ثانیه اینترنت آمارهای باورنکردنی از 60 ثانیه اینترنت
در هر 60 ثانیه، 300 میلیون ایمیل میان کاربران مختلف در نقاط مختلف جهان رد و بدل می‌شود. در همین زمان 227 حساب کاربری جدید در شبکه اینستاگرام ایجاد شده و مجموع تصاویری که در 60 ثانیه بر روی اینستاگرام منتشر می‌شوند بیش از 216 هزار تصویر است.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 17:34

برگ برنده مدیریت روابط عمومی برگ برنده مدیریت روابط عمومی
مدیریت روابط عمومی ها، عموما به روزمرگی می افتند و با تشکیل اتاق فکرجهت برون رفت از این بحران و رسیدن به جایگاه واقعی خود وبرای بالندگی بیشتر می کوشد علاوه بر مسئولیت های موجود و جاری با تزریق نوآوری، با سرفصل های هنر ارتباط و همدلی، هنر مدیریت و تقویت روابط درون و برون سازمانی یک چهره متفاوت از گذشته را به نمایش بگذارند.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 17:03

تقویم روز ارتباطات/ ژورنال نویسی در ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- انتشار منظم ستون «ژورنال» در روزنامه ها را ژوئن 1904 ذکر کرده اند زیرا که یک روزنامه آمریکایی 22 ژوئن این سال به مخاطبانش اطلاع داده بود که از شماره بیست و پنجم ژوئن، ستون های «ژورنال» دایر می کند.
سه شنبه، 1 تیر 1395 - 10:26

نقش روابط عمومی در مدیریت تصویر آنلاین سازمان نقش روابط عمومی در مدیریت تصویر آنلاین سازمان
با توجه به پیچیدگی های مدیریت تصویر آنلاین، برای کارگزاران روابط عمومی مهم است بدانند که استراتژی های آن ها به طور مستقیم، هر دو بحث قدرت و دوام یک علامت تجاری را تحت تاثیر قرار می دهد.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 17:22

اصول و فنون مصاحبه اصول و فنون مصاحبه
مصاحبه نوعی ارتباط فکری، عقیدتی و اطلاعاتی است که بین مصاحبه شونده و مخاطبان از طریق یک واسطه یا ارتباط دهنده که همان خبرنگار یا مصاحبه کننده است برقرار میشود . ارتباط آن دوسویه و از عوامل درونی و بیرونی سازمان نیز کمک می گیرد.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 10:05

انجمن روابط عمومی امریکا: پیشرفت در تخصص، پیشرفت در متخصصان انجمن روابط عمومی امریکا: پیشرفت در تخصص، پیشرفت در متخصصان
انجمن روابط عمومی آمریکا به منظور ایجاد اتحاد و تقویت و پیشبرد تخصص روابط عمومی، تاثیر، بازده و ارزش روابط عمومی و فعالیت های آن را توصیف می کند و به ارزش و اعتبار آن در بین حامیان مهم آن می افزاید.
دوشنبه، 29 خرداد 1396 - 02:39

تقویم روز ارتباطات/ ایجاد خبرگزاری پارس
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پهلوی یکم (رضاشاه) که از ترکیه دیدار می کرد یکم تیرماه 1313 پس از بازدید و مشاهده طرز کار خبرگزاری آناتولی در این کشور، تصمیم گرفت که ایران دارای یک خبرگزاری مشابه آن شود و این تصمیم خودرا به دولت ابلاغ کرد.
سه شنبه، 1 تیر 1395 - 09:17

اصول خبر نویسی در خبرنگاری اصول خبر نویسی در خبرنگاری
خبر، با لید که خلاصه داستان است، شروع شده و مشروح خبر، جریان کامل آن‌را بیان می‌کند. در شرح خبر که می‌توان آن‌را متن خبر نامید، توضیح و بیان تفصیلی تمامی اجزائی که در لید بدان اشاره شده، می‌آید.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 08:03

به زودی؛ ارسال و دریافت تکست با iPhone در حین رانندگی بلوکه می شود! به زودی؛ ارسال و دریافت تکست با iPhone در حین رانندگی بلوکه می شود!
اپل اخیرا ویژگی جدیدی را برای تلفن های آیفون معرفی کرد. هدف از معرفی ستینگ Do Not Disturb While Driving ، کاهش تعداد رانندگانی اعلام شده که در حین رانندگی پیامک ارسال و دریافت می کنند.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 03:05

رتبه‌بندی مؤسسه اطلاعات علمی در سال 2017 نشان می‌دهد؛ ضریب تأثیر پایین مجلات علمی ایرانی
طبق اعلام گزارش پایگاه گزارش‌های استنادی نشریات (JCR)مؤسسه اطلاعات علمی (ISI) در سال 2017، ضریب تأثیر برترین نشریۀ علمی دنیا بیش از 187 است در حالی‌که، بالاترین ضریب تأثیر مجلات علمی ایران، کمتر از 2 تخمین زده شده است.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 03:03

اهمیت رسالت روابط عمومی ها در احیای موقوفات
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از وجود یک هزار و ۴۰۸ بقعه متبرکه در این استان خبر داد و گفت: این تعداد یک هشتم بقاع متبرکه کشور را شامل می شود ضمن اینکه فارس دارای بیشترین تعداد بقاع متبرکه در کشور است.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 02:47

دوازدهمین نشست عمومی انجمن روابط عمومی های فارس در حرم سیدعلاءالدین حسین(ع) دوازدهمین نشست عمومی انجمن روابط عمومی های فارس در حرم سیدعلاءالدین حسین(ع)
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، دوازدهمین نشست عمومی انجمن روابط عمومی های فارس به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس و حرم ضرت سیدعلاءالدین حسین بن موسی الکاظم(ع) شیراز همراه با ضیافت افطار در این آستان مقدس برگزار شد.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 02:45

سازمان میراث‌فرهنگی به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوست سازمان میراث‌فرهنگی به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوست
رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: سازمان میراث‌فرهنگی به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوست.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 02:07

نقش روابط عمومی در موفقیت استراتژی بازاریابی و تبلیغات نقش روابط عمومی در موفقیت استراتژی بازاریابی و تبلیغات
روابط عمومی و بازاریابی اهداف یکسانی را دنبال می‌کنند. ارتقا و بهبود نقش روابط عمومی در سمت و سویی که بتواند منجر به افزایش ارتباط شما با مشتریان و جلب اعتماد آن‌ها شود، می‌تواند منجر به موفقیت شما در کسب و کارتان باشد.
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 14:09

ده عملکرد ناراحت کننده که همواره نتیجه مثبت به بار می آورند ده عملکرد ناراحت کننده که همواره نتیجه مثبت به بار می آورند
خروج از محوطه خوشایند و راحتی که انسان برای خود ایجاد می کند، برای سلامتی اش از اهمیت حیاتی برخوردار است. چراکه وضعیت مغز بگونه ای می باشد که در واقع عملکردش در زمانی به اوج می رسد که انسان از این محوطه بیرون بیاید.
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 14:04

پیش بینی سال 2004 «دکستر فیلکینز» روزنامه نگار و صاحبنظر آمریکایی درباره روزافزون بودن مسائل عراق و درگیری های قومی و مذهبی پیش بینی سال 2004 «دکستر فیلکینز» روزنامه نگار و صاحبنظر آمریکایی درباره روزافزون بودن مسائل عراق و درگیری های قومی و مذهبی
پیش بینی سال 2004 «دکستر فیلکینز» روزنامه نگار و صاحبنظر آمریکایی درباره روزافزون بودن مسائل عراق و درگیری های قومی و مذهبی
شنبه، 31 خرداد 1393 - 20:16

آخرین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی آخرین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
در پی برگزاری یازده دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در سال‌های 95-81، انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست‌اندرکاران روابط عمومی سازمان‌ها، موسسات دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان این رشته، در نظر دارد دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دو سطح ملی و استانی برگزار نماید.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 08:40

نخستین جشنواره بورس و رسانه برگزار می‌شود
مشاور رئیس سازمان بورس از برگزاری نخستین جشنواره بورس و رسانه در مردادماه امسال خبر داد و گفت: کلیه آثار مرتبط با موضوعات بازار سرمایه در قالب خبر، گزارش، گفتگو، مقاله و سرمقاله قابل پذیرش است.
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 10:19

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ امیر محبیان؛ طرح نو او، شکل و فرمت قرن 21 برای انتشار روزنامه


  تقویم روز ارتباطات/ ایجاد خبرگزاری پارس


  تقویم روز ارتباطات/ ژورنال نویسی در ایران


  تقویم روز ارتباطات/ گوشه ای دردناک از تاریخ مطبوعات: قصه پُرغصه و دنباله دار روزنامه «سپیده دم»! به مناسبت سالروز صدور پروانه آن


  نقش روابط عمومی در مدیریت تصویر آنلاین سازمان


  مرکز روابط عمومی USC Annenberg


  دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg


  آمارهای باورنکردنی از 60 ثانیه اینترنت


  رتبه‌بندی مؤسسه اطلاعات علمی در سال 2017 نشان می‌دهد؛ ضریب تأثیر پایین مجلات علمی ایرانی


  اصول خبر نویسی در خبرنگاری


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دومین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی