درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 22:41   

فراخوان عمومی جهت انتخاب مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد

  فراخوان عمومی جهت انتخاب مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد


ادامه ادامه مطلب یک

4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند

  4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند


ادامه ادامه مطلب دو

«آمـازون» فاتح بازار ایتـالیا در دوران «کـرونا»

  «آمـازون» فاتح بازار ایتـالیا در دوران «کـرونا»


ادامه ادامه مطلب سه

جزئیات افزایش ضریب نفوذ تلفن‌همراه‌ درکشور

  جزئیات افزایش ضریب نفوذ تلفن‌همراه‌ درکشور


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  فراخوان عمومی جهت انتخاب مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد
  ربودن دل‌ها به آگاهی و صدق
  میزگرد/ رسانه و روابط‌عمومی؛ در برابر هم یا برابر هم
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی: در برخی دستگاه های اجرایی نگاه تخصصی به روابط عمومی وجود ندارد
  اولین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری های استان تهران
  4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند
  تبلت های اهدایی بانک رفاه کارگران به دانش آموزان سیستانی رسید
  حمایت از ورزش در راستای مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه کارگران است
  روابط عمومی شرکت پست استان ایلام برتر شد
  ارتباطات موثر و تعامل با رسانه ها اساسی ترین وظیفه روابط عمومی هاست
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  همه اخبار  

فراخوان عمومی جهت انتخاب مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد فراخوان عمومی جهت انتخاب مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد
در راستای راهبرد شایسته گزینی وزارت نیرو و با توجه به اهمیت عنصر مدیریت درتوسعه یافتگی سازمانها و به منظور بهره مندی از ظرفیت های ارزشمند مدیریتی وایجاد فرصت های برابر برای انتخاب افراد شایسته، توانمند و علاقه مند به ایفای نقش موثر در مدیریت‌های شرکت، از کلیه افراد واجد شرایط پست مدیر روابط‌عمومی شرکت آب منطقه ای یزد دعوت به عمل می آید تا مدارک و مستندات خود را مطابق شرایط پیوست حداکثر تا پایان روز 15 / 7 / 1399 به دبیرخانه انتخاب و انتصاب مدیران (مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی) ارائه نمایند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 21:40

ربودن دل‌ها به آگاهی و صدق ربودن دل‌ها به آگاهی و صدق
مانند همه پدیده‌های مدرن دیگر، اینک روابط‌عمومی، امری پیچیده و دارای کارکردهای چندجانبه است. البته ملازمان و تشریفات‌چی‌ها معنای مجلس‌گردانی از آن درمی‌آورند؛ باورمندان به کارایی و تاثیر جلال و جبروت معنای صورتگر نقاشی‌های اسطوره‌ای را به آن می‌بندند و معتقدان به هوش‌ربایی و القای تبلیغات، روابط‌عمومی خوب را آن می‌دانند که پروا نکند و بیش از راست، به‌راحتی دروغ بگوید...
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 21:19

میزگرد/ رسانه و روابط‌عمومی؛ در برابر هم یا برابر هم میزگرد/ رسانه و روابط‌عمومی؛ در برابر هم یا برابر هم
میزگرد تخصصی گسترش نیوز با موضوع چگونگی تعامل روابط‌عمومی و رسانه، با حضور چهره‌های شناخته شده روابط‌عمومی و روزنامه‌نگاری خسرو رفیعی، احمد پاکزاد، امیرعباس تقی‌پور، ناصر بزرگمهر و ابراهیم رستمیان‌مقدم برگزار شد. در این میزگرد، مهم‌ترین‌چالش‌های موجود که مسیر ارتباط سازنده میان این دو بخش اصلی در حوزه اطلاع‌رسانی را ناهموار کرده، مورد نقد و بررسی قرار گرفت. با کالبد شکافی مباحث تخصصی در نهایت چند آسیب اصلی درباره تعامل روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها مشخص و راهکارهایی نیز برای رفع این موارد پیشنهاد شد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 19:03

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی: در برخی دستگاه های اجرایی نگاه تخصصی به روابط عمومی وجود ندارد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی: در برخی دستگاه های اجرایی نگاه تخصصی به روابط عمومی وجود ندارد
متأسفانه در برخی دستگاه های اجرایی نگاه تخصصی به روابط عمومی وجود ندارد و افراد متناسب با تخصص و دانش مدیریتی در جایگاه خود قرار ندارند که این موضوع به مجموعه سازمانی لطمه وارد می کند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 15:18

اولین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری های استان تهران اولین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری های استان تهران
این جلسه با حضور میرزایی خالص مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران، مدیران روابط عمومی شهرداری های استان تهران، در مجموعه فرهنگی، ورزشی شهید همت به میزبانی شهرداری چهاردانگه برگزار شد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 15:08

4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند 4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند
اگر مشتریان شما در جلسه، مودب و ساکت هستند، به این معنی نیست که به بحث نیز علاقه‌مند باشند. در ادامه نکاتی آورده شده است که می‌توانید با استفاده از آنها از خسته کردن مخاطبان خود در جلسات جلوگیری کنید.
یکشنبه، 5 شهریور 1391 - 02:25

تبلت های اهدایی بانک رفاه کارگران به دانش آموزان سیستانی رسید تبلت های اهدایی بانک رفاه کارگران به دانش آموزان سیستانی رسید
بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، 15 دستگاه تبلت به مدرسه روستای نورآباد چشمه زیارت زاهدان اهدا کرد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 12:58

حمایت از ورزش در راستای مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه کارگران است حمایت از ورزش در راستای مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه کارگران است
ایفای مسئولیت اجتماعی یکی از رویکردهای مهم بانک رفاه کارگران است که حمایت از ورزش نیز در راستای انجام این وظیفه صورت می پذیرد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 12:57

 روابط عمومی شرکت پست استان ایلام برتر شد روابط عمومی شرکت پست استان ایلام برتر شد
روابط عمومی شرکت پست ایلام توانست با کسب امتیازات کامل و ارائه بموقع گزارشات و مستندات ماهیانه در شهریورماه سال جاری رتبه اول را در بین روابط عمومی های شرکت ملی پست در کشور کسب نماید.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 12:48

ارتباطات موثر و تعامل با رسانه ها اساسی ترین وظیفه روابط عمومی هاست ارتباطات موثر و تعامل با رسانه ها اساسی ترین وظیفه روابط عمومی هاست
در این نشست مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به تنوع فعالیتها و گستردگی خدمات به افراد جامعه هدف خواستار اطلاع رسانی مطلوب از تمامی فعالیتهای سازمان در سریعترین زمان ممکن از سوی روابط عمومی شد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 12:45

رسانه کماکان بستر شناخت جامعه رسانه کماکان بستر شناخت جامعه
روزنامه‌های خصوصی، مستقل و غیردولتی ورزشی که از شعاع سانسور سلیقه‌ای مثل صداوسیما دور هستند، با این کار خود و تیترزنی، درست تصاویری را که سانسور شده بود، برجسته کردند و به نمایش گذاشتند که نه‌تنها نوعی آگاهی‌دادن از آنچه مخاطب ندیده بود و تلویزیون سانسور کرده و واقعیت پخش نشده، بود؛ بلکه مهم‌تر اینکه نوعی مقابله‌جویی این روزنامه‌ها و نفی آن رفتار آن رسانه «دیگر» یعنی تلویزیون بود که به خواسته مخاطب توجهی ندارد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 12:32

روزی که «شرق» منتشر شد روزی که «شرق» منتشر شد
سید ضیاء طباطبایی یزدی روزنامه«شرق» را ـ طبق نوشته خود او، با هدف خدمت به وطن و اصلاح اوضاع و ترقّی ایران، در این روز در سال 1288 هجری خورشیدی در تهران منتشر ساخت. گوشه ای از هزینه این روزنامه را زرتشتیان ـ عمدتا زرتشتیان یزد ـ که در آرزوی پیشرفت میهن بودند، و پس از دریافت این تعهد از ناشر که جز برای وطن قلم بکار نخواهد بُرد برعهده گرفته بودند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 11:53

تیک‌تاک در آمریکا "به طور موقت" همچنان فعال است تیک‌تاک در آمریکا "به طور موقت" همچنان فعال است
جان هال، وکیل مدافع کمپانی چینی، با تکیه بر اهمیت تیکتاک برای کاربران آمریکایی، گفته است که این شبکه اجتماعی نقش برجسته‌ای در ارتباطات و تبادل افکار ایفا می‌کند و فعالیت آن به ویژه در روزهایی که جامعه در تدارک یک انتخابات شفاف و آزاد است، بسیار حیاتی است.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 11:41

تقدیر استانداری زنجان از عملکرد روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان در مقابله با شیوع ویروس کرونا تقدیر استانداری زنجان از عملکرد روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان در مقابله با شیوع ویروس کرونا
الهی سرشت، مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری زنجان با ارسال لوح سپاسی از عملکرد روابط‌عمومی اداره کل امور مالیاتی استان در رابطه با اقدامات انجام شده جهت اطلاع رسانی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر نموده
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 11:28

هند تلفن همراه هوشمند 54 دلاری می‌سازد هند تلفن همراه هوشمند 54 دلاری می‌سازد
تلفن همراه هندی که قرار است شرکت جیو بسازد با سیستم عامل آندروید کار می‌کند و این شرکت پیش‌بینی می‌کند 350 میلیون دستگاه از آن را بفروشد؛ موضوعی که این شرکت به یکی از موفق‌ترین شرکت‌های سازنده تلفن همراه جهان مبدل می‌کند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 11:26

حرکات بدن ما فاش می‌کند کیستیم حرکات بدن ما فاش می‌کند کیستیم
لحن و لهجه‌ای که ندانسته وارد نحوه حرف زدن ما می‌شود می‌تواند چیزهای زیادی را درباره اینکه اهل کجا هستیم فاش کند،‌ اما همچنین اشاره‌های ظریف قابل مشاهده در صورت و نحوه حرکت بدن‌مان هم چیزهایی را در مورد ما لو می‌دهند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 11:21

«آمـازون» فاتح بازار ایتـالیا در دوران «کـرونا» «آمـازون» فاتح بازار ایتـالیا در دوران «کـرونا»
پاندمی کرونا رفتار کاربران جهان را حتی در کشورهایی که نسبتاً سنتی‌تر هستند یا جمعیت سالمند بیشتری در آنها دیده می‌شود نیز تغییر داده و به سوی تجارت الکترونیک سوق داده شده‌اند. یکی از کشورهایی که چرخش سریع جمعیت آن به سوی خرید آنلاین، بسیاری را غافلگیر کرده، ایتالیاست که حالا دیگر برخی آن را بهشت آمازون در دوران کرونا می‌خوانند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 10:29

 ویژگی های یک متخصص حرفه ای روابط عمومی ویژگی های یک متخصص حرفه ای روابط عمومی
متخصصان روابط عمومی باید خیلی سریع با تغییرات منطبق شوند. رسانه های اجتماعی و تغییر مقررات دو عامل بزرگ هستند که می توانند یک برنامه روابط عمومی را وادار به تغییر مسیر و یا ایجاد موقعیت هایی نمایند که نیازمند متخصصان روابط عمومی با مهارت و سرعت عمل بالا هستند.
سه شنبه، 17 بهمن 1391 - 01:31

رسانه‌ها در برابر قانون یکسان نیستند رسانه‌ها در برابر قانون یکسان نیستند
بطور کلی با توقیف یا لغو امتیاز مطبوعات و‌ خبرگزاری‌ها مخالفم و آن را مغایر با حق ارادی بیان و آزادی رسانه می دانم، اما.. اگر آنچه را که روزنامه کیهان در مورد آیت‌الله‌العظمی سیستانی نوشت و تا حال کاری به کارش نداشته‌اند، روزنامهء دیگری نوشته بود، هیأت نظارت بر مطبوعات و مراجع قضایی تا الان با آن روزنامه و نویسنده‌اش چه کرده بودند؟
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 10:27

درس‌هایی از مسوولیت اجتماعی شرکتی درس‌هایی از مسوولیت اجتماعی شرکتی
آگاهی اجتماعی جزء کلیدی مسوولیت اجتماعی شرکتی است. شرکت‌های خوب اغلب به عواقب اجتماعی اقدامات خود توجه می‌کنند. برای آنها، تنها سوددهی‌های کوتاه مدت برابر با موفقیت نیست، به خصوص اگر این سودآوری‌ها وجهه خوب سازمان را در جامعه خراب کنند.
سه شنبه، 31 مرداد 1391 - 19:18

ارتقای دولت الکترونیک و اطلاع‌رسانی خدمات به مردم ارتقای دولت الکترونیک و اطلاع‌رسانی خدمات به مردم
همه دستگاه‏ها برای تأمین رضایت شهروندان و کاستن از دغدغه‏‌های آنان، روند فعالیت‏‌ها و خدمات خود را برای مردم اطلاع ‌رسانی کرده و هرکجا ابهام و نگرانی برای مردم وجود دارد، فوراً رفع کنند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 01:28

 جزئیات افزایش ضریب نفوذ تلفن‌همراه‌ درکشور جزئیات افزایش ضریب نفوذ تلفن‌همراه‌ درکشور
مطابق آمار منتشر شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تعداد خطوط فعال تلفن‌همراه تا پایان سه ماه ابتدایی سال‌جاری به ۱۲۱ میلیون و ۹۲ هزار و ۲۳۲ عدد رسیده که ضریب نفوذ را به ۱۴/ ۱۴۴ درصد می‌رساند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 01:23

گوگل تولد ۲۲ سالگی خود را جشن گرفت گوگل تولد ۲۲ سالگی خود را جشن گرفت
گوگل تقریبا ۲۲ سال پیش تاسیس شد، زمانی که سرگئی برین و لری پیج دانشجویان دوره دکترای دانشگاه استنفورد، مقاله‌ای را با عنوان «آناتومی‌موتور جست‌وگر وب با مقیاس بزرگ» منتشر کردند که در آن، عملکرد نمونه اولیه موتور جست‌وجوی گوگل با دیتابیس بیش از ۲۴ میلیون صفحه شرح داده شد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 01:22

چترها را باید بست! چترها را باید بست!
در این طرح گرافیکی، در یک حرکت ساختارشکنانه در کنار چترهای رنگی باز با رنگ های متفاوت (شاید اشاره به سایر شرکت های بیمه ای) از نشانه های تصویری چتر بسته و باران استفاده شده و سبزی که با بسته شدن چتر خود را نمایان می کند. همچنین در کنار این تصاویر بیمه "ترنم باران" محصول انحصاری این شرکت نیز با شعار"طرحی نو در بیمه های زندگی" به بازار معرفی شده است.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 01:04

پیام های ارتباطی غیر کلامی پیام های ارتباطی غیر کلامی
ارتباطات غیر کلامی عبارت است از کلیه پیام‌هایی که افراد علاوه بر خود کلام آنها را نیز مبادله می‌کنند. طرز قرار گرفتن خود و اشیا، راه رفتن، ایستادن، حرکات چهره و چشم‌ها، لحن صدا، طرز لباس پوشیدن و ... جملگی نشانه‌های ارتباطات غیر کلامی هستند.
پنجشنبه، 5 مرداد 1391 - 06:02

کرونا رهایتان کند، دردهای قلبی امان‌تان را خواهد برید کرونا رهایتان کند، دردهای قلبی امان‌تان را خواهد برید
تیم تحقیقاتی دانشگاه واشنگتن در آزمایشگاه خود دریافت که ویروس کرونا به سلول‌های عضلانی قلب حمله می‌کند و باعث تضعیف توانایی انقباض و هدایت سیگنال‌های الکتریکی لازم برای تنظیم ضربان قلب می‌شود و در نهایت منجر به مرگ سلول‌ها عضلات قلب می‌شود.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 00:02

انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی
محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی طی حکمی احمد محبی را به سمت مدیرکل روابط‌عمومی استانداری منصوب کرد.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 22:32

مسئول جدید روابط عمومی و تبلیغات لشکر عملیاتی مردم پایه پنج نصر معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه مسئول روابط‌عمومی و تبلیغات لشکر عملیاتی پنج نصر برگزار شد.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 17:34

اوبر دعوای حقوقی برای گرفتن مجوز کار در لندن را برنده شد. اوبر دعوای حقوقی برای گرفتن مجوز کار در لندن را برنده شد.
اوبر از دو سال پیش برای کاهش نگرانی های مربوط ایمنی در لندن تلاش کرده است. این شرکت یک سیستم تازه در آوریل ایجاد کرد که به شناسایی امن رانندگان کمک می کرد.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 15:38

مدیر شبکه ورزش تعیین شد مدیر شبکه ورزش تعیین شد
مرتضی میرباقری معاون سیما طی حکمی سینا معتضدی را به عنوان سرپرست شبکه ورزش معرفی کرد.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 14:53

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  نقش رهبری سازمان در تحول روابط عمومی


  درس‌هایی از مسوولیت اجتماعی شرکتی


  پیام های ارتباطی غیر کلامی


  ویژگی های یک متخصص حرفه ای روابط عمومی


  مذاکره موفق برای فروش


  استراتژی استعداد در بازارهای رو به رشد


  4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند


  واتساپ ویژگی جدید را رونمایی می‌کند که همه در انتظارش بودند


  اپل یک اپلیکیشن پادکست محبوب را خرید


  انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دعوت دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برای حضور در این رویداد علمی