درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
چهارشنبه، 9 بهمن 1398 - 20:03   

آموزش عکاسی (۳): ساختمان دوربین‌های گوناگون

  آموزش عکاسی (۳): ساختمان دوربین‌های گوناگون


ادامه ادامه مطلب یک

چرا بیل گیتس ثروتش را خرج امور خیریه می کند؟

  چرا بیل گیتس ثروتش را خرج امور خیریه می کند؟


ادامه ادامه مطلب دو

کارگاه های آموزشی روابط عمومی در حوزه سناریو نویسی و تکنیک های حل مساله در روابط عمومی

  کارگاه های آموزشی روابط عمومی در حوزه سناریو نویسی و تکنیک های حل مساله در روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مشارکت در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399

  فراخوان مشارکت در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  خود را برای برکزیت آماده کنید/ تاثیر آن بر روابط عمومی و ارتباطات
  روابط عمومی تعاون روستایی استان البرز رتبه ششم را در بین استانهای سراسر کشوردر زمینه سایت کسب نمود.
  مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام: دستگاه‌های اجرایی در ارائه عملکردها قوی‌تر عمل کنند
  انتصاب مدیر روابط عمومی انجمن تخصصی صنایع نیرو محرکه و قطعه سازان خودرویی استان تهران
  جنبه های مدیریت موفقیت برنامه ها
  آموزش عکاسی (۳): ساختمان دوربین‌های گوناگون
  دلایل استعفای مدیریت روابط عمومی کارخانه ارج
  مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی: کیفیت و زمان پاسخگویی روابط عمومی به رسانه اهمیت دارد
  رئیس شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی استان سمنان: مدیران روابط عمومی رسانه مدار باشند
  اجرای دومین مرحله از طرح هویت بصری وزارت ارتباطات با نصب تابلوهای راهنما
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  همه اخبار  

خود را برای برکزیت آماده کنید/ تاثیر آن بر روابط عمومی و ارتباطات خود را برای برکزیت آماده کنید/ تاثیر آن بر روابط عمومی و ارتباطات
برنامه ارتباطاتی خلق کنید که سهامداران اروپا را مطمئن کند- به خصوص مشتریان و تهیه کنندگان را مطمئن کنیدکه قصد ادامه ارتباط و تجارت با آن ها دارید. سهامداران نقاط دیگر دنیا هم به اطمینان بخشی نیاز دارند.
چهارشنبه، 9 بهمن 1398 - 15:45

روابط عمومی تعاون روستایی استان البرز رتبه ششم را در بین استانهای سراسر کشوردر زمینه سایت کسب نمود. روابط عمومی تعاون روستایی استان البرز رتبه ششم را در بین استانهای سراسر کشوردر زمینه سایت کسب نمود.
روابط‌عمومی تعاون روستایی استان البرز در ارزیابی و تحلیل سایت های اطلاع رسانی مدیریت های تعاونی روستایی های استانهای سراسر کشور با توجه به شاخصهای اعلامی از سوی ستاد موفق به کسب رتبه ششم شد.
چهارشنبه، 9 بهمن 1398 - 13:33

مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام: دستگاه‌های اجرایی در ارائه عملکردها قوی‌تر عمل کنند مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام: دستگاه‌های اجرایی در ارائه عملکردها قوی‌تر عمل کنند
ایلام مدیرکل روابط‌عمومی استانداری ایلام گفت: مدیران در آستانه‌ی دهه‌ی فجر در ارائه گزارش عملکردها بهتر و قوی تر از گدشته عمل کنند.
چهارشنبه، 9 بهمن 1398 - 13:02

انتصاب مدیر روابط عمومی انجمن تخصصی صنایع نیرو محرکه و قطعه سازان خودرویی استان تهران انتصاب مدیر روابط عمومی انجمن تخصصی صنایع نیرو محرکه و قطعه سازان خودرویی استان تهران
طی حکمی از سوی اعضا هیئت مدیره انجمن تخصصی صنایع نیرو محرکه و قطعه سازان خودرویی استان تهران، هادی موید به عنوان مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی این انجمن منصوب شد.
چهارشنبه، 9 بهمن 1398 - 12:45

جنبه های مدیریت موفقیت برنامه ها جنبه های مدیریت موفقیت برنامه ها
مدیریت برنامه ها آنطور که به نظر می رسد آسان نیست. در حقیقت، جنبه هایی وجود دارد که مدیران برنامه باید برای مدیریت موفقیت برنامه ها مد نظر قرار دهند. بیایید برخی از مهمترین جنبه هایی را که می تواند از مدیران برنامه در این تجارت سخت پشتیبانی کند، تجزیه و تحلیل کنیم.
جمعه، 4 بهمن 1398 - 15:20

آموزش عکاسی (۳): ساختمان دوربین‌های گوناگون آموزش عکاسی (۳): ساختمان دوربین‌های گوناگون
در این گفتار به ساختمان دوربین‌ها می‌پردازیم که همان‌طور که گفته شد از دو بخش بدنه و لنز تشکیل شده است. انواع لنزها و مشخصات پایه‌ای آن را بررسی، و کاربردهای هر نوع لنز را تشریح می‌کنیم.
چهارشنبه، 9 بهمن 1398 - 17:00

دلایل استعفای مدیریت روابط عمومی کارخانه ارج
واحد روابط‌عمومی از کارخانه ارج حذف شد. سرکار خانم ارتقایی علت استعفای خود را از گروه صنعتی ارج، لانگ ترم بودن تولید بیان کرد.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 23:33

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی: کیفیت و زمان پاسخگویی روابط عمومی به رسانه اهمیت دارد مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی: کیفیت و زمان پاسخگویی روابط عمومی به رسانه اهمیت دارد
مدیرکل روابط‌عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت: مدیران روابط عمومی شیوه صحیح پاسخگویی به سوالات رسانه‌ها را به کار گیرند زیرا کیفیت پاسخگویی و زمان آن اهمیت دارد.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 23:32

رئیس شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی استان سمنان: مدیران روابط عمومی رسانه مدار باشند رئیس شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی استان سمنان: مدیران روابط عمومی رسانه مدار باشند
رئیس شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی استان: مدیران روابط‌عمومی رسانه مدار و متولی امر اطلاع رسانی باشند و نه متصدی آن.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 23:29

اجرای دومین مرحله از طرح هویت بصری وزارت ارتباطات با نصب تابلوهای راهنما اجرای دومین مرحله از طرح هویت بصری وزارت ارتباطات با نصب تابلوهای راهنما
به گفته رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با طراحی و اجرای تابلوهای عناوین ساختمان‌ها و خیابان‌های پردیس وزارت ارتباطات، دومین مرحله از طرح هویت بصری وزارتخانه اجرا شد.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 23:28

بانک توسعه تعاون به سامانه هریم بانک مرکزی متصل می باشد بانک توسعه تعاون به سامانه هریم بانک مرکزی متصل می باشد
با توجه به فراهم‌سازی بستر لازم جهت دریافت پیامکی رمز دوم پویا (یکبار مصرف) از طریق سامانه هدایت رمز یکبار مصرف "هریم" توسط بانک مرکزی، بانک توسعه تعاون نیز از ۱۸ دی‌ماه سال جاری به این سیستم متصل می‌باشد.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 23:26

امنیت و آسایش مشتریان بانک رفاه کارگران در خدمات بانکی/ آنچه باید از رمز دوم پویا بدانید امنیت و آسایش مشتریان بانک رفاه کارگران در خدمات بانکی/ آنچه باید از رمز دوم پویا بدانید
با پویاسازی رمزهای دوم کارت‌های بانکی احتمال هر گونه سوء استفاده‌ کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ثابت (ایستا)، در هر بار خرید اینترنتی یا پرداخت های نیازمند رمز دوم، از رمزهای متفاوتی (پویا) که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده نمایند.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 23:25

دومین نوبت مجمع عمومی فوق العاده کانون روابط عمومی و تبلیغات تئاتر خانه تئاتر دومین نوبت مجمع عمومی فوق العاده کانون روابط عمومی و تبلیغات تئاتر خانه تئاتر
دومین نوبت مجمع عمومی فوق العاده کانون روابط‌عمومی و تبلیغات خانه تئاتر در سالن مهین اسکویی این خانه برگزار می شود.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 23:24

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان: جایگاه روابط عمومی در ساختار سازمانی تقویت شود مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان: جایگاه روابط عمومی در ساختار سازمانی تقویت شود
حجت الاسلام علی اصغر فضیلت در سومین نشست تبیینی، اطلاع رسانی و خبری استان ذیل شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی استان که در سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان برگزار شد اظهار داشت: ساماندهی خبرنگاران یکی از دغدغه‌هایی است که باید در اسرع وقت انجام شود.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 23:22

فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران" فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"
همزمان با روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، «چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران» با موضوع "مسئولیت اجتماعی"، 29 اردیبهشت ماه 1399 برگزار می شود.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 16:47

روسیه خبرنگار ژاپنی را به ظن جاسوسی نظامی اخراج کرد روسیه خبرنگار ژاپنی را به ظن جاسوسی نظامی اخراج کرد
منابع دولتی روسیه گفته اند که خبرنگار خبرگزاری کیودو ژاپن در شهر ولادی وستوک در شرق روسیه به دلیل تلاش برای گردآوری اطلاعات نظامی و ارسال آن به خارج از این کشور اخراج شده است.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 15:19

 چرا بیل گیتس ثروتش را خرج امور خیریه می کند؟ چرا بیل گیتس ثروتش را خرج امور خیریه می کند؟
بیل گیتس یکی از معدود ثروتمندهای روی این کره خاکی است که بهترین راه برای خرج کردن سرمایه اش را نه برج و باروسازی، فخرفروشی به دیگران یا دیگر خرید لوازم لوکس بلکه کمک به خیریه ها می داند. دیگر تفاوت وی با بسیاری از ثروتمندان دنیا این است که تنها به بیان شعارهای فریبنده قناعت نکرده و مدت هاست که در عمل هم آن را به اثبات رسانده است.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 14:53

بازدید مدیران روابط عمومی استان هرمزگان ازظرفیتهای بندرشهید رجایی بازدید مدیران روابط عمومی استان هرمزگان ازظرفیتهای بندرشهید رجایی
جمعی از مدیران روابط‌عمومی دستگاههای دولتی استان هرمزگان ضمن حضور در بندرشهید رجایی از ظرفیتهای ایجاد شده بازدید و با دستاوردهای حاصله در این بندر بزرگ تجاری آشنا شدند.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 14:50

روابط عمومی ها چشم و چراغ ادارات و سازمانها هستند. روابط عمومی ها چشم و چراغ ادارات و سازمانها هستند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: مدیران روابط‌عمومیها و رابطین خبر در قالب کارگاه های آموزشی با فضای انتخابات آشنا می شوند.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 14:48

روابط عمومی ادارات نقش مهمی در ارتقای رضایت مندی عمومی ایفا می کنند روابط عمومی ادارات نقش مهمی در ارتقای رضایت مندی عمومی ایفا می کنند
مدیرکل حوزه استاندار و روابط‌عمومی استانداری آذربایجان غربی گفت : روابط عمومی ها در تقویت ارتباطات مردمی و افزایش رضایتمندی عمومی نقش بسزایی دارند.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 14:47

برگزاری کارگاه آموزش خبر نویسی در فرمانداری ری
کارگاه آموزش خبرنویسی با محوریت اطلاع رسانی جامع خدمات و اقدامات دستگاه ها بمنظور افزایش امید در جامعه و مشارکت حداکثری در انتخابات با حضور جواد زنگنه رئیس اداره روابط عمومی فرمانداری و مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهرستان ری و مسئولین روابط‌عمومی دستگاه ها، نهادها و ادارات شهرستان در محل فرمانداری ری برگزار شد.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 14:46

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان: تنویر افکار عمومی برای همراهی و همگرایی با تغییرات در آموزش و پرورش ضروری است رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان: تنویر افکار عمومی برای همراهی و همگرایی با تغییرات در آموزش و پرورش ضروری است
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تنویر افکار عمومی برای همراهی و همگرایی با تغییرات در آموزش و پرورش ضروری است.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 14:46

نشست مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با رییس حوزه هنری استان نشست مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با رییس حوزه هنری استان
همکاری دانشگاه علوم پزشکی و حوزه هنری کردستان می تواند در جهت ارتقاء فعالیت های فرهنگی و پزشکی و سلامتی کارکنان بسیار تاثیر گذار باشد.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 14:44

فرماندار رفسنجان: انجمن روابط عمومی شهرستان رفسنجان فعال شود فرماندار رفسنجان: انجمن روابط عمومی شهرستان رفسنجان فعال شود
فرماندار رفسنجان خواستار فعال شدن انجمن روابط‌عمومیاین شهرستان شد.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 14:43

آموزش عکاسی (۲): انواع دوربین‌‌ها و مشخصات آن‌ها آموزش عکاسی (۲): انواع دوربین‌‌ها و مشخصات آن‌ها
در گفتار دوم به گونه‌‌های مختلف دوربین‌‌ها می‌پردازیم: دوربین‌‌های قطع بزرگ، دوربین‌‌های قطع متوسط، دوربین‌‌های قطع کوچک و دوربین‌‌های خاص. در این گفتار می‌توانید درباره مشخصات این دوربین‌ها بیشتر بخوانید.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 15:04

یک روش کارآمد برای اجرای استراتژی شرکت یک روش کارآمد برای اجرای استراتژی شرکت
امروزه شرکتها دائماً تحت فشار برای نوآوری و رشد قرار می گیرند. برای رسیدن به این اهداف، آنها باید راهی موثر برای اجرای استراتژی های خود پیدا کنند. با این وجود، در بسیاری از سازمان ها شکاف بین تدوین استراتژی و اجرای موفق آن وجود دارد. مدیریت نمونه کارهای پروژه (PPM) به بستن این فاصله کمک می کند.
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 10:17

جشنواره روابط عمومی‌ها ویژه دهه فجر برگزار می‌شود جشنواره روابط عمومی‌ها ویژه دهه فجر برگزار می‌شود
رکن‌الدینی با بیان اینکه همدلی و هم زبانی با درک و فهم مسایل دیگران، در جامعه آرامش ایجاد خواهد کرد، گفت: مهم‌ترین سرمایه حیات اجتماعی همدلی است، لذا باید در این مسیر گام های موثرتری برداشت.
دوشنبه، 7 بهمن 1398 - 23:59

 شور و نشاط روابط عمومی‌های هرمزگان با دوشنبه‌های همدلی شور و نشاط روابط عمومی‌های هرمزگان با دوشنبه‌های همدلی
روابط عمومی‌ استانداری هرمزگان با راه‌اندازی طرح دوشنبه‌های همدلی به دنبال شور، نشاط و معرفی خدمات و ظرفیت‌های دولت و هم‌افزایی روابط عمومی ادارات است.
دوشنبه، 7 بهمن 1398 - 23:55

 شور و نشاط روابط عمومی‌های هرمزگان با دوشنبه‌های همدلی شور و نشاط روابط عمومی‌های هرمزگان با دوشنبه‌های همدلی
روابط عمومی‌ استانداری هرمزگان با راه‌اندازی طرح دوشنبه‌های همدلی به دنبال شور، نشاط و معرفی خدمات و ظرفیت‌های دولت و هم‌افزایی روابط عمومی ادارات است.
دوشنبه، 7 بهمن 1398 - 23:55

استفاده صحیح از استراتژی محرک هیجانی "ترس" در بازاریابی استفاده صحیح از استراتژی محرک هیجانی "ترس" در بازاریابی
ترس درون همه انسان ها وجود دارد. ترس در کسب و کارها نیز بخشی از آن است. ترس از دست دادن، ترس از کمبودها و ترس از رقبا موجب عدم موفقیت ما می شود. به همین دلیل است که استفاده از ترس یکی از موثرترین تاکتیک های فروش است که می توان به کار گرفت.
دوشنبه، 7 بهمن 1398 - 18:18

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  دومین نوبت مجمع عمومی فوق العاده کانون روابط عمومی و تبلیغات تئاتر خانه تئاتر


  چرا بیل گیتس ثروتش را خرج امور خیریه می کند؟


  دلایل استعفای مدیریت روابط عمومی کارخانه ارج


  یک روش کارآمد برای اجرای استراتژی شرکت


  شور و نشاط روابط عمومی‌های هرمزگان با دوشنبه‌های همدلی


  آموزش عکاسی (۲): انواع دوربین‌‌ها و مشخصات آن‌ها


  شور و نشاط روابط عمومی‌های هرمزگان با دوشنبه‌های همدلی


  جشنواره روابط عمومی‌ها ویژه دهه فجر برگزار می‌شود


  فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"


  نشست مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با رییس حوزه هنری استان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: کارگاه های آموزشی روابط عمومی در حوزه سناریو نویسی و تکنیک های حل مساله در روابط عمومی