درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 14:41   

انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب

  انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب


ادامه ادامه مطلب یک

آیفون۹: بالا گرفتن شایعه تلفن جدید و ارزان‌تر اپل

  آیفون۹: بالا گرفتن شایعه تلفن جدید و ارزان‌تر اپل


ادامه ادامه مطلب دو

داده‌های برنامه نقشه‌های گوگل در خدمت نبرد با کووید ۱۹

  داده‌های برنامه نقشه‌های گوگل در خدمت نبرد با کووید ۱۹


ادامه ادامه مطلب سه

کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند

  کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند
  روابط عمومی در هنگامه کرونا/ 6 توصیه
  داده‌های برنامه نقشه‌های گوگل در خدمت نبرد با کووید ۱۹
  آیفون۹: بالا گرفتن شایعه تلفن جدید و ارزان‌تر اپل
  شکل‌گیری دوباره نقش روابط‌عمومی در دوران کروناویروس
  نخستین اجرای آنلاین تئاتر افتتاح شد
  انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب
  ابتکارات بازاریابی و روابط عمومی
  4 نکته برای تقویت تصویر برند تجاری
  پیام وزیر اقتصاد به مناسبت روز جوان
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  همه اخبار  

کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند
پاییز هر سال، مازن قروشی به فروشگاه‌های بزرگ سیدنی در استرالیا می‌رود و ساعت‌ها در صف می‌ایستد تا جز اولین نفرهایی باشد که آخرین مدل آیفن را می‌خرد. او می‌گوید: "از زمان عرضه آیفن ۷ به بازار، من برای خریدن جدیدترین آیفن به چند دلیل در صف می‌ایستادم. اول اینکه تبلیغات زیادی برایش می‌شد. دوم قیمت فروش آن پس از استفاده و سوم اینکه استرالیا اولین کشوریست که این گوشی در آن عرضه می‌شود و به همین دلیل مردم خیلی دوست دارند درباره‌اش بدانند."
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 12:51

روابط عمومی در هنگامه کرونا/ 6 توصیه روابط عمومی در هنگامه کرونا/ 6 توصیه
بدون تردید هر بحرانی تاثیر قابل توجهی بر روی وضعیت کسب و کارها دارد. اکنون ویروس کرونا بدل به نگرانی جهانی شده است. تاثیر این امر بر روی فعالیت برندهای مختلف شدید ارزیابی می شود. نکته مهم در این میان تلاش برندها برای استفاده از شرایط موجود به منظور بهبود شرایط فعالیت شان است. در غیر این صورت ما شانسی برای ادامه حیات در عرصه کسب و کار نخواهیم داشت.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 12:26

داده‌های برنامه نقشه‌های گوگل در خدمت نبرد با کووید ۱۹ داده‌های برنامه نقشه‌های گوگل در خدمت نبرد با کووید ۱۹
گوگل اطلاعات مکانی با ارزش بر گرفته از برنامه نقشه‌های گوگل را برای مبارزه با ویروس کرونا منتشر کرد.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 11:55

آیفون۹: بالا گرفتن شایعه تلفن جدید و ارزان‌تر اپل آیفون۹: بالا گرفتن شایعه تلفن جدید و ارزان‌تر اپل
طبق شایعاتی که هر روز بیش‌تر می‌شود، اپل قصد دارد در روزهای آینده آیفون جدید و ارزان‌تری عرضه کند. در خبرها به طرز گسترده‌ای آمده بود که این گوشی به نام «آیفون ۹» یا «اس‌ای۲» در ماه مارس عرضه خواهد شد، اما خبری نشد.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 11:54

شکل‌گیری دوباره نقش روابط‌عمومی در دوران کروناویروس شکل‌گیری دوباره نقش روابط‌عمومی در دوران کروناویروس
روابط عمومی ها می توانند با بهره گیری از ابزارهای رسانه ای و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی می توانند با انتشار اخبار مداوم و اقدامات صورت گرفته در ایجاد اطمینان خاطر و احساس مسئولیت سازمانی خود در بین مخاطبین نقش کلیدی ایفا نموده و از اقدامات سازمان خود نقش های موثر و به یاد ماندنی در اذهان مخاطبین خود ترسیم نماید.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 11:39

نخستین اجرای آنلاین تئاتر افتتاح شد نخستین اجرای آنلاین تئاتر افتتاح شد
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که به نمایندگی از این وزارتخانه در شب افتتاح نخستین اجرای آنلاین تئاتر در روزهای شیوع ویروس کرونا برای تشویق هر چه بیشتر مردم برای در خانه ماندن در پردیس تئاتر تهران حضور یافته بود، تاکید کرد: نگاه هزینه‌ای به فرهنگ؛ خطای استراتژیک است.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 11:29

انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب
رئیس روابط‌عمومی شرکت بهره ‎برداری نفت و گاز غرب منصوب شد. مدیرعامل شرکت بهره ‎برداری نفت و گاز غرب در حکمی جلال الدین بنی عامریان را به‌عنوان رئیس روابط عمومی این شرکت منصوب کرد.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 11:18

ابتکارات بازاریابی و روابط عمومی ابتکارات بازاریابی و روابط عمومی
تاریخ نشان داده است که برخی از برندهای برجسته در زمان های سخت، شروع به رشد و شکوفایی کرده اند. اگر تاریخ همچنان راهنمای ما باشد، ما امسال شاهد نوآوری های بیشتری خواهیم بود: اتوماسیون/ هوش مصنوعی، امنیت سایبری، سلامت دیجیتال (تله پزشکی)، fintech و HR.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 09:03

4 نکته برای تقویت تصویر برند تجاری 4 نکته برای تقویت تصویر برند تجاری
هنگامی که در روزهای اولیه ارتقاء کسب وکارتان قرار دارید، شبکه سازی بسیار مهم است. همچنین این فرصت را به شما می دهد تا یاد بگیرید که چگونه شرکت های دیگر، تصویر نام تجاری خود را ایجاد کرده اند. هرگز نباید شبکه متوقف شود، حتی پس از موفقیت. مخاطبین جدید همیشه با ارزش خواهند بود و هنوز هم در این راه درس های زیادی وجود دارد که باید یاد بگیرید.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 00:44

پیام وزیر اقتصاد به مناسبت روز جوان پیام وزیر اقتصاد به مناسبت روز جوان
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی، روز جوان را که مصادف است با ولادت حضرت علی اکبر (ع)، به جوانان کشور تبریک گفت.
یکشنبه، 17 فروردین 1399 - 23:09

دفترچه راهنمای بانکی برای عبور از بحران کروناویروس دفترچه راهنمای بانکی برای عبور از بحران کروناویروس
کارشناسان به بانکها توصیه می کنند تا افق برنامه ریزی استراتژیک خود را به یک پنجره 21 ماهه تا ماه دسامبر 2021 گسترش دهند. علاوه بر این، جیم ماروس، ناشر گزارش بانکداری دیجیتال، نوشت: "در این مواقع، اهمیت راه حل های بانکی دیجیتال، از افتتاح حساب و درخواست وام گرفته تا پرداخت وجه مشخص می شود."
پنجشنبه، 7 اسفند 1399 - 02:52

شعار"جهش تولید" از فولاد مبارکه سرچشمه خواهد گرفت شعار"جهش تولید" از فولاد مبارکه سرچشمه خواهد گرفت
منتخب مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در دیدار صمیمانه با کارکنان فولاد مبارکه تصریح کرد: شعار"جهش تولید" از فولاد مبارکه سرچشمه خواهد گرفت.
یکشنبه، 17 فروردین 1399 - 20:55

قدردانی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران از شبکه بانکی قدردانی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران از شبکه بانکی
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا درکلان شهر تهران از تلاش شبکه بانکی کشورکه بعد از کادر درمانی بیشترین زحمت را در این ایام متقبل شده اند، قدردانی کرد.
یکشنبه، 17 فروردین 1399 - 19:59

مدیریت پروژه نمونه کارها؛ فرآیند تصمیم گیری منطقی مدیریت پروژه نمونه کارها؛ فرآیند تصمیم گیری منطقی
برای اجرای مؤثر مدیریت پروژه نمونه کارها (PPM) به طور مؤثر باید فرضیاتی را در نظر بگیرید که می توانند تأثیر زیادی در اجرای آن داشته باشند. در عین حال شرکتها باید بدانند که این فرضیات همیشه نمی توانند معتبر باشند. به همین دلیل، شرکتها باید قبل از اجرای PPM، همه جوانب را به طور عمیق تجزیه و تحلیل کنند.
یکشنبه، 17 فروردین 1399 - 14:19

مبارزه با COVID-19 یک جنگ است مبارزه با COVID-19 یک جنگ است
جنگ و درگیری بخش مداوم تاریخ بشر بوده است. نبرد با ویروس COVID-19 دشمنی است که تاکنون هیچ ملتی با آن روبرو نشده است. ویروس کرونا بی وقفه حمله می کند. کروناویروس یک دشمن قدرتمند است، اما مانند همه دشمنان در همه جنگها، شکست خواهد خورد.
یکشنبه، 17 فروردین 1399 - 13:15

نحوه حمایت دولت از فعالان حوزه نشر اعلام شد نحوه حمایت دولت از فعالان حوزه نشر اعلام شد
رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به مصوبه هیات دولت درباره حمایت از کسب و کار‌های آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا، از تخصیص این حمایت‌ها به اصحاب فرهنگ خبر داد.
یکشنبه، 17 فروردین 1399 - 13:05

صنعت برق همیشه بیدار/ پیام مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان صنعت برق همیشه بیدار/ پیام مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان
مهمترین و اولین کاری که باید انجام گیرد تا بتوانیم ادامه مسیر بدهیم "تبدیل سازمان موجود به یک سازمان مجازی است" تا ضمن حفظ سلامت همکاران وقفه ای در انجام فرایندها پیش نیاید. در واقع امکان انجام تمامی کارها در حد ممکن به شکل دورکاری. این مسئله در دو بخش بایستی حل شود:
یکشنبه، 17 فروردین 1399 - 12:57

«صداقت و عمل درست» عامل شادی انسان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- جیمز میل James Mill (پدر جان استیوارت میل) فیلسوف و تاریخدان اسکاتلندی و مولف «تاریخ هندوستانِ انگلستان» ششم اپریل 1773 به دنیا آمد.
یکشنبه، 17 فروردین 1393 - 06:33

چهار نکته آسان برای برجسته کردن رویداد مجازی چهار نکته آسان برای برجسته کردن رویداد مجازی
از پلتفرم های وبینار به نفع خود استفاده کنید. به عنوان مثال، تصور کنید که شما قصد دارید یک رویداد بزرگ برگزار کنید. در مورد میزبانی و نحوه واگذاری آن به طور واقعی فکر کنید، این کار را در دو بخش انجام دهید.
یکشنبه، 17 فروردین 1399 - 09:02

تعطیلی روزنامه‌ها در عصر کرونا، معادله‌ای چند مجهوله تعطیلی روزنامه‌ها در عصر کرونا، معادله‌ای چند مجهوله
اگر نمی توانیم فاصله‌های اجتماعی و فیزیکی را رعایت کنیم، اگر نمی‌توانیم امکان دورکاری بخش عمده‌ای از نیروها را فراهم کنیم، و یا اینکه می‌خواهیم دقیقا مانند قبل به کار خود ادامه دهیم، شاید تعطیل شدن رسانه کار بدی هم نباشد.
یکشنبه، 17 فروردین 1399 - 02:50

معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه مطرح کرد: فولاد مبارکه معین کشور در مقابله با ویروس کرونا معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه مطرح کرد: فولاد مبارکه معین کشور در مقابله با ویروس کرونا
به منظور انجام اقدامات مؤثر و اطمینان از کنترل انتشار ویروس کرونا، در شرکت فولاد مبارکه اصفهان کارگروهی با عنوان «پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا» با عضویت معاونت نیروی انسانی و سازماندهی، معاونت بهره برداری، روابط عمومی، بهداشت حرفه ای ایمنی و محیطزیست (HSE)، حراست، امور اداری، مدیریت شهری، خدمات عمومی و سایر واحدهای ذیربط تشکیل شد که به صورت مستمر دستورالعمل‌های کاربردی لازم در فولاد مبارکه را تهیه می‌کند و برای اجرا، ابلاغ و بر حسن اجرای آن نظارت می نماید.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 23:10

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه خبر داد: تحقق «رونق تولید» در سال ۹۸و عزم راسخ برای «جهش تولید» در سال ۹۹ مدیرعامل گروه فولاد مبارکه خبر داد: تحقق «رونق تولید» در سال ۹۸و عزم راسخ برای «جهش تولید» در سال ۹۹
علیرغم اینکه در سال ۱۳۹۸ گروه فولاد مبارکه همانند سایر فولادسازان کشور با مشکلات تحریم و عدم تخصیص سنگ آهن کافی مواجه بود، اما مدیریت و کارکنان تمامی شرکتهای زیرمجموعه و نواحی داخلی شرکت با تلاش همه جانبه و قابل تقدیر خود توانستند بر راهبرد «رونق تولید» جامۀ عمل بپوشانند و با عزمی استوارتر، در نخستین روزهای سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» نام گذاری شده است، در بسیاری از بخش ها به موفقیت های جدیدی دست یابند.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 23:08

شرکتهای گروه فولاد مبارکه پیشتاز در مهار کرونا ویروس شرکتهای گروه فولاد مبارکه پیشتاز در مهار کرونا ویروس
گروه فولاد مبارکه برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ (ویروس کرونا)، با برنامه ریزی های دقیق و مدون، اقدامات و حمایتهایی در راستای مسئولیتهای اجتماعی، با هماهنگی با وزارت صمت و سازمان توسعۀ معادن و صنایع معدنی، استانداری اصفهان و دانشگاه های علوم پزشکی استان انجام داده است.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 23:00

6 خبر از شرکت فولاد مبارکه 6 خبر از شرکت فولاد مبارکه
اجرای موفقیت آمیز پروژه‌های جایگزینی درایوهای موتورهای اصلی کویلر ۳ و قفسۀ نورد F2 و همچنین پروژۀ ماشین کاری قفسه ها و نشیمن گاه رول در سکشن‌های نورد مقدماتی بدون همکاری خارجی، پروژۀ تعویض تیرکرینهای انبار تختال، پروژۀ تعویض PLC های خط کانوایر، پروژه های بومی‌سازی عرض‌سنج لیزری قبل VSB و ضخامت‌سنج نورد نهایی با منبع گاما از دیگر دستاوردهای مهم ناحیۀ نورد گرم در سال ۹۸ است.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 22:56

بیل گیتس برای ساخت واکسن کرونا میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری می‌کند بیل گیتس برای ساخت واکسن کرونا میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری می‌کند
بنیانگذار مایکروسافت، اعلام کرد برای یافتن واکسن کرونا میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری می‌کند.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 21:36

«اینفودمیک» در عصر «پاندمیک» کووید-۱۹ «اینفودمیک» در عصر «پاندمیک» کووید-۱۹
در شرایطی که جان و امنیت شهروندان در سراسر گیتی به خبرهای درست و موثق و آگاهی‌رسانی روشن‌گرانه پیرامون این ویروس مرموز گره خورده است، شبکه بین‌المللی درستی‌سنجی (IFCN) با تشکیل ائتلافی کم‌سابقه، درستی‌سنج‌هایی از ۶۰ کشور جهان را گرد هم آورده است که به ۴۳ زبان گوناگون، دست‌به‌کار پالایش امواج خبرهای جعلی و تئوری‌های گمراه‌کننده توطئه و شایعات فراگیر پیرامون ویروس کرونا و بیماری کووید-۱۹ شده‌اند.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 21:21

روز جهانی درستی‌سنجی/ چه کسی باید درستی اخبار و شایعات را در ایران بررسی کند؟ روز جهانی درستی‌سنجی/ چه کسی باید درستی اخبار و شایعات را در ایران بررسی کند؟
امروز -دوم آوریل- روز جهانی درستی‌سنجی (fact-checking) است. سه سال پیش نهادِ نوبنیاد «شبکه‌ جهانی درستی‌سنجی» این روز را به این عنوان نامگذاری و معرفی کرد.
سه شنبه، 13 فروردین 1398 - 16:27

چرا تجارت شما بیش از هر زمان دیگری به روابط عمومی و بازاریابی احتیاج دارد چرا تجارت شما بیش از هر زمان دیگری به روابط عمومی و بازاریابی احتیاج دارد
یک چیز وجود دارد که می توانید در مورد آن اطمینان داشته باشید: بازاریابی و روابط عمومی. شما اکنون بیش از هر زمان دیگری به آنها احتیاج دارید. حتی در بیشتر مواقع، اولویت بندی راهکارهای ارتباطی صحیح به حفظ دید و شغل شما برای مشتریان و بازارهای هدف مورد نظر کمک می کند.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 16:12

روزنامه ها در فهرست جدید کسب و کارها و خدمات ضروری در کانادا در دوران شیوع کرونا روزنامه ها در فهرست جدید کسب و کارها و خدمات ضروری در کانادا در دوران شیوع کرونا
دولت انتاریو فهرست جدید مشاغل و خدمات ضروری در انتاریو را منتشر کرد. به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، همه مشاغل غیر ضروری باید تعطیل شوند.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 15:50

پدیده کرونا پدیده کرونا
به طور کلی شاید برای ترسیم خطوط تغییراتی که اپیدمی کرونا در مناسبات داخلی و جهانی ایجاد خواهد نمود؛ مقداری زود باشد،حدس و گمان‌ها درخصوص شروع یک رکود اقتصادی، تاثیرات منفی بر صنعت گردشگری، به هم ریختن بازارهای سهام و آشفتگی‌های اقتصادی بخشی ازین تغییرات هستند که ذهن فعالان این حوزه‌ها را به خود مشغول کرده است.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 13:23

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  روز جهانی درستی‌سنجی/ چه کسی باید درستی اخبار و شایعات را در ایران بررسی کند؟


  «اینفودمیک» در عصر «پاندمیک» کووید-۱۹


  مبارزه با COVID-19 یک جنگ است


  بیل گیتس برای ساخت واکسن کرونا میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری می‌کند


  تعطیلی روزنامه‌ها در عصر کرونا، معادله‌ای چند مجهوله


  چهار نکته آسان برای برجسته کردن رویداد مجازی


  روزنامه ها در فهرست جدید کسب و کارها و خدمات ضروری در کانادا در دوران شیوع کرونا


  چرا تجارت شما بیش از هر زمان دیگری به روابط عمومی و بازاریابی احتیاج دارد


  مدیریت پروژه نمونه کارها؛ فرآیند تصمیم گیری منطقی


  دفترچه راهنمای بانکی برای عبور از بحران کروناویروس


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"