درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
دوشنبه، 27 دی 1395 - 19:23   

یک پیش بینی عجیب و غریب/ اینترنت در جهان به مدت 24 ساعت قطع خواهد شد

  یک پیش بینی عجیب و غریب/ اینترنت در جهان به مدت 24 ساعت قطع خواهد شد


ادامه ادامه مطلب یک

با تصویب مجلس، بودجه صدا و سیما دو برابر شد

  با تصویب مجلس، بودجه صدا و سیما دو برابر شد


ادامه ادامه مطلب دو

استاد حوزه و دانشگاه: روابط عمومی موفق باید به روز و مخاطب محور باشد

  استاد حوزه و دانشگاه: روابط عمومی موفق باید به روز و مخاطب محور باشد


ادامه ادامه مطلب سه

تبلیغ متفاوت فروشگاه اینترنتی در ایران با به چالش کشیدن ضمیر ناخودآگاه

  تبلیغ متفاوت فروشگاه اینترنتی در ایران با به چالش کشیدن ضمیر ناخودآگاه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط عمومی ها در اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم اهتمام داشته باشند
  مشارکت فعال روابط عمومی ها در برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر
  کتاب نبرد من هیتلر، پرفروش ترین کتاب در آلمان
  معاون استاندار سیستان و بلوچستان: رسانه مهمترین ظرفیت برای روابط عمومی دستگاههای اجرایی است
  نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی
  نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی
  جایگاه خلاقیت در خبر
  انتصاب مدیر روابط عمومی انجمن دارندگان نشان استاندارد
  برگزاری سیزدهمین اجلاس فناوری رسانه
  آشنایی با نیویورک تایمز
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  همه اخبار  

روابط عمومی ها در اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم اهتمام داشته باشند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: روابط عمومی ها محرم دولت و دستگاه های اجرایی هستند و باید در اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم اهتمام ویژه ای داشته باشند.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 17:18

مشارکت فعال روابط عمومی ها در برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر مشارکت فعال روابط عمومی ها در برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیر کل روابط عمومی استانداری قم خواستار مشارکت فعال روابط عمومی ها در برگزاری برنامه های دهه ی مبارک فجر شد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 17:16

کتاب نبرد من هیتلر، پرفروش ترین کتاب در آلمان کتاب نبرد من هیتلر، پرفروش ترین کتاب در آلمان
چاپ جدید کتاب نبرد من (به آلمانی: Mein Kampf) که توسط آدولف هیتلر نوشته شده است و بیانگر اندیشه های سیاسی او و مبانی ناسیونال سوسیالیسم می باشد، با فروش 100 هزار نسخه، به پرفروش ترین کتاب در آلمان تبدیل شد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 13:20

 معاون استاندار سیستان و بلوچستان: رسانه مهمترین ظرفیت برای روابط عمومی دستگاههای اجرایی است معاون استاندار سیستان و بلوچستان: رسانه مهمترین ظرفیت برای روابط عمومی دستگاههای اجرایی است
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رسانه و فضای مجازی مهمترین ظرفیت برای روابط عمومی است گفت: مسئولان روابط عمومی باید ازاین ظرفیت برای انعکاس دستاوردهای نظام در دهه فجر بهره گیرند تا روح امید و نشاط همواره در جامعه دمیده شود.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:35

 نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی
چهارمین نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در خوزستان، چهارشنبه 22 دی، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:32

نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی
چهارمین نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در خوزستان، چهارشنبه 22 دی، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:31

انتصاب مدیر روابط عمومی انجمن دارندگان نشان استاندارد انتصاب مدیر روابط عمومی انجمن دارندگان نشان استاندارد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- محمدرضا جمشیدی طی حکمی به عنوان مدیر روابط عمومی انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران منصوب شد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:29

جایگاه خلاقیت در خبر
خبر برای هیجان انگیز شدن به یک اتفاق نیاز دارد، این اتفاق را پیدا کنید، باید در خبر مخاطب را راهنمایی کرد و از تکرار مسائل که مخاطب را خسته می کند پرهیز کرد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:29

برگزاری سیزدهمین اجلاس فناوری رسانه
معاون توسعه و فناوری رسانه در صداوسیما اظهار کرد: به طور کلی در فضای مجازی ما منفعلانه حرکت کردیم و هیچ‌وقت اقداماتی فعالانه و با تهاجم نداشته‌ایم؛ این مشکل به طور کلی در کشور ما وجود دارد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:27

آشنایی با نیویورک تایمز
روزنامه نیویورک‌ تایمز از قدیمی‌ترین و معتبرترین روزنامه‌های آمریکا است.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:22

 رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی: رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها تبیین‌ گر حقوق شهروندی باشند رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی: رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها تبیین‌ گر حقوق شهروندی باشند
رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی، حقوق شهروندی را از موضوعات تاثیرگذار در جهت توسعه فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت: ضرورت آشنایی و آگاهی شهروندان با مفاد این منشور ایجاب می کند که رسانه ها و روابط عمومی ها تبیین گر این مهم باشند.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:21

توصیه روزنامه "تلگراف" به خوانندگان خود برای سفر به روسیه توصیه روزنامه "تلگراف" به خوانندگان خود برای سفر به روسیه
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سه خبرنگار روزنامه انگلیسی "تلگراف" به خوانندگان توصیه کردند تا هنگام مرخصی خود در سال آینده به روسیه بروند.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:19

استاد حوزه و دانشگاه: روابط عمومی موفق باید به روز و مخاطب محور باشد استاد حوزه و دانشگاه: روابط عمومی موفق باید به روز و مخاطب محور باشد
دکتر حمید صبری نگاه روابط عمومی در ادارات را به سه حالت تقسیم کرده و می گوید: در این نگاه یا روابط عمومی ها را می پسندند و حمایت می کنند و یا نمی پسندند و یا بینابین تلقی می کنند.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:15

فراخوان مجمع عمومی خانه مطبوعات بوشهر
خلیج فارس: روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اعلام کرد:مجمع عمومی خانه مطبوعات و رسانه های این استان هفته جاری در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار می شود.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 10:58

توصیه هایی کاربردی برای مدیران / اجتناب از کپی کردن دوباره اطلاعات بی ارزش
حفظ اطلاعات از مواردی است که هر شرکتی در تلاش برای اجرایی کردن آن است. درواقع اطلاعات از اهمیت بالایی برای هر شرکتی برخوردار است و به همین خاطر ممکن است از یک فایل چندین نسخه کپی گرفته شود. با این حال سوالی که مطرح است این است که آیا تمامی اطلاعات از ارزش یکسان برخوردار هستند؟
دوشنبه، 27 دی 1395 - 10:57

3 روش برای بهبود مدیریت عملکرد در سال 2017
در روش های سنتی بررسی بهره وری کارمندان مدت زمان ملاقات آنان با مدیران شان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و در این زمینه بیشتر به موضوع کمیت پرداخته می شود تا کیفیت.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 10:54

نگاهی به تعرفه و ضوابط پذیرش و پخش پیام های بازرگانی سال ۱۳۹۶ صدا و سیما / افزایش تخفیف هاى رسانه اول کشور
تعرفه و ضوابط پذیرش و پخش پیام های بازرگانی سال 1396 صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران چندی است منتشر شده و بازخوردهای مختلفی را میان اهالی تبلیغات داشته است.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 10:52

قانون‌گذاری استارت‌آپ‌ها در صورت نیاز
دبیر شورای عالی فضای مجازی از بررسی فعالیت کسب وکارهای نوپای اینترنتی و آنلاین در مرکز ملی فضای مجازی خبر داد و گفت: درصورت نیاز به قانون‌گذاری برای این کسب وکارها، اقدامات موثری صورت می‌گیرد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 10:50

نقشه مایکروسافت برای الکسا و دستیار گوگل
امسال سال Echo دستیار هوشمند شرکت آمازون است و در نمایشگاه امسال CES نیز خوش درخشید.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 10:49

بازنگری در پارادایم تامین مالی استارت‌آپ‌ها
تامین مالی از طریق سرمایه‌گذاری ریسک پذیر(VC) یک فرآیند کاملا رقابتی است که تنها برای یک تا 2 درصد استارت‌آپ‌ها نه تنها تامین منابع مالی کرده، بلکه برای آنها امکاناتی مانند مشاوره استراتژی، بازاریابی، استخدام مدیران، حسابدار و... که برای رشد استارت‌آپ لازم است فراهم می‌کند.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 10:47

تطبیق نیازهای بعدی مشتری از طریق بازسازی «پرسونا»
پرسونای مشتری (Persona) ابزاری است که به بازاریابان کمک می‌کند تا بتوانند با ایجاد پلی از شکاف سخت بین تجربه مشتری و انتظارات او از یکسو و مفروضات ناخودآگاه ارائه‌دهنده محصول یا خدمت از سوی دیگر با موفقیت عبور کنند.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 10:46

پنج اشتباه مدیریتی زنان صاحب کسب‌وکار
بدون شک، زنان در مشاغل و مدیریت به اندازه مردان مهارت، هوش و قابلیت دارند.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 10:43

ادپرتال همراه و یاور مدیران روابط عمومی و بازاریابی ادپرتال همراه و یاور مدیران روابط عمومی و بازاریابی
امروزه روابط عمومی ها در شرایط متفاوتی از نظر بودجه قرار دارند و مدیران  ارشد به دنبال رسیدن به اهداف روابط عمومی با هزینه کردن بهینه بودجه هستند. هر روز رسانه های جدیدی برای استفاده روابط عمومی ها به عرصه می آیند و بسیاری از رسانه های قدیمی اما موثر به سبب روزمرگی مغفول می مانند.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 10:27

روابط عمـومی آینـده پـژوه و تفکـر محـور روابط عمـومی آینـده پـژوه و تفکـر محـور
روابط عمومی پژوهشگاه با رویکرد معرفی مناسب پژوهشگاه در سطح ملی و بین المللی در ارتباطات خود به عوامل تاثیرگزاری همانند تفکر محوری، مشارکت متقابل و آینده پژوهی تاکید دارد. در این راستا "ارتباطات مخاطب محور و مغزافزاری با الگوی یکپارچه" به عنوان راهبرد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت تعیین شده است.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 09:25

روند قهقرا رفتن «تاریخ نگاری و روزنامه نگاری» روند قهقرا رفتن «تاریخ نگاری و روزنامه نگاری»
16 ژانویه سالروز فوت «رابرت فیتسجرالد» روزنامه نگار، پژوهشگر و شاعر بنام آمریکایی است که آثار کلاسیک یونان و روم از جمله اشعار هومر و ویرجیل را هم به انگلیسی برگردان کرده است.
جمعه، 26 دی 1393 - 12:25

 مسئولان روابط عمومی‌ها: آمادگی وزارتخانه‌ها برای شفافیت اطلاعات؛ تقریبا هیچ مسئولان روابط عمومی‌ها: آمادگی وزارتخانه‌ها برای شفافیت اطلاعات؛ تقریبا هیچ
قانونی که آیین‌نامه اجرایی آن در آبان‌ماه سال‌93 به تصویب هیأت وزیران دولت یازدهم رسید ولی همچنان اجرای بندهای آن برزمین مانده‌اند. در پیگیری‌ها از مسئولان روابط عمومی‌ها و فناوری اطلاعات 10وزارتخانه کشور مشخص شد هنوز واحد مشخصی در عمده این سازمان‌ها برای پیگیری و اجرای قانون تشکیل نشده و مسئولی هم برای آن تعیین نشده است.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 00:44

انتقاد کوبنده مریل استریپ از ترامپ به خاطر مسخره کردن یک خبرنگار معلول انتقاد کوبنده مریل استریپ از ترامپ به خاطر مسخره کردن یک خبرنگار معلول
مریل استریپ، ستاره هالیوود که در مراسم اهدای جوایز Golden Globe جایزه یک عمر دستاورد هنری را دریافت کرد، در سخنرانی پس از دریافت جایزه، بدون ذکر نام ترامپ، از رفتار ضد انسانی وی و مسخره کردن یک خبرنگار معلول، انتقاد و بر لزوم حمایت از رسانه ها در انجام وظیفه خود، یعنی وادار کردن مقامات به پاسخگو بودن در برابر مردم، تاکید کرد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 00:40

کشف «در پشتی» واتس‌اپ: راه نفوذ به پیام‌های شما باز است کشف «در پشتی» واتس‌اپ: راه نفوذ به پیام‌های شما باز است
متخصصان امنیت و حریم خصوصی از کشف ضعفی در اپلیکیشن واتس‌اپ خبر داده‌اند که امکان نفوذ به پیام‌های رمزگذاری‌شده را فراهم می‌کند. متخصصان هشدار می‌دهند که چنین حفره‌ای می‌تواند جاسوسی دولت‌ها از کاربران را تسهیل کند.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 00:36

دبیر شورای امنیت روسیه در باره اتهام حملات سایبری: همه سرورهای اینترنت در آمریکا قرار دارد
نیکولای پاتروشف، دبیر شورای امنیت روسیه ضمن رد اتهام زنی های آمریکا مبنی بر حملات سایبری روسیه به این کشور، گفت که آمریکا عمدا بعضی واقعیت ها را به این منظور تحریف می کند.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 00:35

روابط عمومی ها بعنوان پاتالوژیست و آسیب شناس سازمان ها می باشند روابط عمومی ها بعنوان پاتالوژیست و آسیب شناس سازمان ها می باشند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روابط عمومی ها بعنوان پاتالوژیست و آسیب شناس سازمان ها می باشند.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 16:16

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  روند قهقرا رفتن «تاریخ نگاری و روزنامه نگاری»


  یک پیش بینی عجیب و غریب/ اینترنت در جهان به مدت 24 ساعت قطع خواهد شد


  مسئولان روابط عمومی‌ها: آمادگی وزارتخانه‌ها برای شفافیت اطلاعات؛ تقریبا هیچ


  روابط عمـومی آینـده پـژوه و تفکـر محـور


  با تصویب مجلس، بودجه صدا و سیما دو برابر شد


  مدیریت دانش در روابط عمومی ضرورتی اجتناب ناپذیر


  انتقاد کوبنده مریل استریپ از ترامپ به خاطر مسخره کردن یک خبرنگار معلول


  3 روش برای بهبود مدیریت عملکرد در سال 2017


  کشف «در پشتی» واتس‌اپ: راه نفوذ به پیام‌های شما باز است


      روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: سه اشتباه روابط عمومی در سال 2016