درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 15 فروردین 1399 - 02:25   

پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد

  پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد


ادامه ادامه مطلب یک

ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس

  ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس


ادامه ادامه مطلب دو

توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست

  توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست


ادامه ادامه مطلب سه

تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه

  تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه
  استراتژی روابط عمومی برای آژانس های املاک و مستغلات/ 6 نکته
  4 روش ساده برای بهبود تصویر عمومی
  4 نکته برای ایجاد شهرت تجاری خوب
  کمک 500 هزار دلاری صندوق اوپک برای توسعه جهانی (OFID) به ایران برای خرید و توزیع تجهیزات بسیار ضروری بیمارستانی
  توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست
  ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس
  پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد
  مثبت‌اندیشی
  زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  پربیننده  

زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ... زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
پنجشنبه، 14 فروردین 1393 - 21:08

شوخی آوریل در ایران، تنها یک بار و آن هم به شکل طرح ترور ناشر همان روزنامه!
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به درستی روشن نیست که فرنگی ها چرا نخستین ماه فصل بهار را «آوریل = ایپریل = اپریل و ...» نام گذارده اند. تا زمان انتخاب ژانویه به عنوان آغاز سال نو میلادی، سال جهان غرب نیز بمانند سال ایرانیان با بهار شروع می شد.
سه شنبه، 12 فروردین 1393 - 20:01

ایران 16 روز بدون روزنامه عمومی (غیردولتی)! ایران 16 روز بدون روزنامه عمومی (غیردولتی)!
14 فروردین 1384 روزنامه های عمومی در ایران پس از 16 روز تعطیل بودن، کار عادی خود را از سرگرفتند. این روال مدتی است که تقریبا به همین صورت ادامه داشته است.
جمعه، 14 فروردین 1394 - 19:02

 تولید محتوای مخاطب محور، پاشنه آشیل رسانه های امروزی تولید محتوای مخاطب محور، پاشنه آشیل رسانه های امروزی
مخاطب در کلیه بخش های ارتباط نقش کلیدی دارد و اگر در یکی از بخش ها نیز مورد بی توجهی قرار گیرد، محتوای ارتباط مانند مانند پرتاب تیری در تاریکی بی نتیجه خواهد ماند و فقط زمان و هزینه ای صرف شده است.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 15:04

روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا
در این راستا در مجتمع مس سرچشمه به عنوان قلب تپنده صنعت مس در کشور در مقابله با ویروس کرونا اقدامات و فعالیت های پیشگیرانه و درمانی انجام گرفته و روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه نیز پیشگام اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا بوده است.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 17:57

مدیریت هزینه تبلیغات تلویزیونی در ایام شیوع کرونا مدیریت هزینه تبلیغات تلویزیونی در ایام شیوع کرونا
درست است که فشار‌های اقتصادی در زمان شیوع بیماری و تعطیلی مقطعی برخی از کسب و کارها می‌تواند برای بسیاری از شرکت‌های صاحب نام مشکل‌ساز باشد اما در عین حال می‌تواند فرصتی باشد برای شرکت‌های نوپا با رویکرد کسب و کار اینترنتی تا بتوانند از کاهش میزان تبلیغات یا متوقف شدن تبلیغات در شرکت‌های بزرگ حداکثر استفاده را به عمل بیاورند و خودی نشان بدهند، به تعبیری این موضوع فرصتی فراهم می‌کند تا بتوانند به‌عنوان یک فرصت‌طلایی فضای رقابتی را به سود خود رقم بزنند.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 18:52

اجرای مسئولیت های اجتماعی با ایده خلاقانه بیمه دی اجرای مسئولیت های اجتماعی با ایده خلاقانه بیمه دی
در این طرح گرافیکی از نشانه تصویری تخم مرغ های رنگی سفره هفت سین و همچنین ماسک برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا که در برگیرنده سال جدید و مراقبت های بهداشتی است استفاده شده است.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 21:38

استیکرهای آگاه سازی و اطلاع رسانی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا استیکرهای آگاه سازی و اطلاع رسانی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا
استیکرهای آگاه سازی و اطلاع رسانی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا (اداره کل بهزیستی گیلان)
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 01:06

در هنگامه کروناویروس، انتظارات را مدیریت کنید/ 5 ستون مدیریت بحران در هنگامه کروناویروس، انتظارات را مدیریت کنید/ 5 ستون مدیریت بحران
زمانی که مدیران کسب و کار با چالش ها، تعهدات و مخاطبان متنوع روبروند، مبانی ارتباطات بحران شرکت ها باید با بهترین شیوه های علمی و مدیریتی سازگار باشد: شفاف، معتبر، سازگار، ارتباط، اجتماعی.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 09:12

چگونه می توان ظرفیت بالقوه خود را به حداکثر میزان ممکن رساند؟ چگونه می توان ظرفیت بالقوه خود را به حداکثر میزان ممکن رساند؟
ما در فرهنگ دستاورد و موفقیت زندگی می کنیم. کسانی هم هستند که می توانند، بگونه ای روزمره ظرفیت بالقوه خود را به حداکثر میزان ممکن برسانند. وقتی انسان راه مناسب به چنین حداکثر رساندنی را درک کند، آموختن و یپاده کردن عملی آن هم ساده می شود. کمااینکه می توان با برداشتن چند گام ساده زیر، هر روز را به بهترین روز تبدیل کرد.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 02:41

نگاهی به کتاب «پایان بیماری‌های واگیر» نگاهی به کتاب «پایان بیماری‌های واگیر»
پیشگویی دکتر کویک، متخصص بهداشت عمومی و مدرس دانشگاه ‌هاروارد، در این کتاب که دو سال قبل از عالمگیر شدن ویروس کرونا، آن را با همکاری یکی از ویراستاران پیشین «مجله بازرگانی‌هاروارد» نوشت، به اندازه کافی روشن و هشدار دهنده است.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 14:15

 یک نکته حیاتی برای متخصصان روابط عمومی در سال ۲۰۲۰/ پیام شخصی همدلی را فراموش نکنید یک نکته حیاتی برای متخصصان روابط عمومی در سال ۲۰۲۰/ پیام شخصی همدلی را فراموش نکنید
در زمان های پرتلاطم، نحوه واکنش یک سازمان یک عامل اصلی در چگونگی توانایی آنها برای حفظ ارتباط با مردم به شیوه ای متفکرانه است. ارتباط برقرار کنید، اما همدلی را فراموش نکنید.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 20:11

اطلاع‌رسانی متفاوت درباره ویروس کرونا در هند اطلاع‌رسانی متفاوت درباره ویروس کرونا در هند
به دنبال اعلام تعطیلی سراسری ۲۱ روزه در هند برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، یک پلیس راهنمایی و رانندگی با اقدامی متفاوت سعی در اطلاع‌رسانی در این خصوص دارد.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 15:37

سه سطح از ارتباطات در هنگامه کرونا/ مطالعه موردی سه سطح از ارتباطات در هنگامه کرونا/ مطالعه موردی
من پیشنهاد نمی کنم که هر مدیر عامل، اندرو کومو باشد، یا می تواند باشد. به همین دلیل ارتباطات در اینجا بسیار مهم هستند: ارائه اطلاعات و حقایق روشن، در زمان واقعی؛ تجزیه و تحلیل روند و پیشرفت هایی که می تواند برای مخاطب بومی سازی شود و به رهبران ما کمک می کند تا با قاطعیت و دلسوزی رهبری کنند.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 09:16

خبررسان واتس‌اپی سازمان جهانی بهداشت در خدمت میلیون‌ها کاربر خبررسان واتس‌اپی سازمان جهانی بهداشت در خدمت میلیون‌ها کاربر
سازمان جهانی بهداشت (WHO) با همکاری واتس‌اپ و فیسبوک، اطلاعات حیاتی را در مورد ویروس جهان‌گستر کرونا کووید۱۹، مستقیماً در اختیار میلیاردها کاربر می‌گذارد.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 02:16

قبل از اینترنت چه کار می‌کردی؟ قبل از اینترنت چه کار می‌کردی؟
بالاخره مگر آدم عاقلی پیدا می‌شود که به‌جای سفرۀ پرنعمت و آسمانی نت‌فلیکس، سراغ بازپخش‌های این‌جهانی سریال فرندز برود؟ اما چیزی که از دست می‌دهند، آن ساعت‌های خالی، بی‌قرار و کمابیش محزونی است که ما به ابرها زُل می‌زدیم و میان درخت‌ها لانه می‌کردیم. صدالبته شوق این چیزها به دلشان نمی‌افتد، چرا که این‌ها را نمی‌شناسند.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 13:10

چگونه می توان از خانه کار کرد/ 6 توصیه چگونه می توان از خانه کار کرد/ 6 توصیه
در این مدت عدم اطمینان که کروناویروس در حال تازیدن است، طبیعی است که نگران ناشناخته ها و پیامدهای آن باشید. به کارهای روزمره خود ادامه دهید و کاری را که متخصصان بهداشت و سلامت پیشنهاد می کنند، گوش کنید. انزوای اجتماعی برای انسان خوب نیست و راه هایی برای مبارزه با آن وجود دارد که فراتر از کارایی در کار است. طبق معمول با همکاران خود ارتباط برقرار کنید...
پنجشنبه، 7 اسفند 1399 - 03:17

«فاصله‌گیری اجتماعی» یا «فاصله‌گیری فیزیکی» «فاصله‌گیری اجتماعی» یا «فاصله‌گیری فیزیکی»
سازمان جهانی بهداشت استفاده از عبارت «فاصله‌گیری فیزیکی» را به جای «فاصله‌گیری اجتماعی» پیشنهاد داده است. کارشناسان از این پیشنهاد استقبال کرده‌اند. فاصله گرفتن فیزیکی از دیگری برای جلوگیری از ابتلا به ویروس به معنای فاصله اجتماعی از یکدیگر نیست.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 02:40

کرونا؛ ویروس‌ها چطور در دفاتر کار منتشر می‌شوند کرونا؛ ویروس‌ها چطور در دفاتر کار منتشر می‌شوند
ممنوعیت کار در دفاتر تنها یک اقدام احتیاطی به حساب نمی‌آید. ادارات همیشه محل اصلی انتشار ویروس‌ها و باکتری‌ها بوده‌اند. احتمالا با این چرخه آشنا هستید: در هر فصل یک نوع ویروس همه جا منتشر می‌شود. یکی از کارمندان وارد دفتر می‌شود و با سرفه‌ها و عطسه‌های خود ویروس را به همکارانش منتقل می‌کند و این چرخه ادامه خواهد داشت.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 02:46

خدمات رایگان اوبر به کارکنان حوزه سلامت/ ۲۰۰ هزار نقل‌وانتقال و ۱۰۰ هزار غذای رایگان خدمات رایگان اوبر به کارکنان حوزه سلامت/ ۲۰۰ هزار نقل‌وانتقال و ۱۰۰ هزار غذای رایگان
اوبر به کارمندان سرویس سلامت همگانی که در خط مقدم مبارزه با شیوع ویروس کرونا هستند، صدها هزار سرویس نقل‌وانتقال و غذای رایگان می‌دهد.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 03:05

چگونه در طول قرنطینه از وقت‌مان به خوبی استفاده کنیم چگونه در طول قرنطینه از وقت‌مان به خوبی استفاده کنیم
ماندن در خانه و انزوای اجتماعی در طول بحران کرونا، زندگی بسیاری از مردم را عوض کرده و حتی بر تمرکز و انگیزه آنها تاثیر گذاشته است. این امری طبیعی است.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 12:19

کروناویروس: رهنمودهایی برای منابع انسانی و کارفرمایان در مورد برنامه ریزی استمرار کسب و کار کروناویروس: رهنمودهایی برای منابع انسانی و کارفرمایان در مورد برنامه ریزی استمرار کسب و کار
ذینفعان ذیربط مانند تأمین کنندگان، ارائه دهندگان خدمات و مشتریان و پیام های کلیدی برای هر گروه ذینفعان را شناسایی کنید و گفتگو با آنها را در مورد اقدامات احتمالی در هنگام شیوع ویروس آغاز کنید.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 15:42

اوج‌گیری استفاده از نرم‌افزارهای ارتباط ویدئویی در پی شیوع کرونا اوج‌گیری استفاده از نرم‌افزارهای ارتباط ویدئویی در پی شیوع کرونا
شرکت مایکروسافت می‌گوید در سایه خانه‌مانی بسیاری از مردم جهان به خاطر شیوع کرونا، استفاده از نرم‌افزار کاربردی اسکایپ برای ارتباطات مردمی ۷۰ درصد افزایش یافته است.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 14:54

تاکید رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور بر تلاش برای ممانعت از انتشار اخبار منفی به هر بهانه‌ای تاکید رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور بر تلاش برای ممانعت از انتشار اخبار منفی به هر بهانه‌ای
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در جلسه ویدئو کنفرانسی با مسئولان روابط‌عمومی ادارات کل استانی با تأکید بر اهمیت کار روابط عمومی‌ها، آن را جز اجزای اصلی محقق شدن برنامه‌های تحولی سازمان دانست و گفت: همکاری این بخش مهم برای توسعه مشارکت‌های مردمی بسیار حائز اهمیت است.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 16:05

کمک 25 میلیون دلاری زاکربرگ به پروژه تحقیقاتی گیتس برای کشف درمان کرونا کمک 25 میلیون دلاری زاکربرگ به پروژه تحقیقاتی گیتس برای کشف درمان کرونا
موسسه خیریه «چان-زاکربرگ» متعلق به مارک زاکربرگ رئیس شرکت فیسبوک و همسرش که همواره در پروژه‌های خیریه حضوری پررنگ دارند، اعلام کردند که که 25 میلیون دلار به بنیاد بیل گیتس برای یافتن درمان‌های COVID-19 کمک می‌کند.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 15:02

موگویی رئیس روابط عمومی جیتسو شد موگویی رئیس روابط عمومی جیتسو شد
طی حکمی از سوی شیهان سیامک خرمی، رئیس سبک جیتسو در ایران، هادی موگویی به سمت رئیس کمیته روابط عمومی سبک جیتسو در سال 1399 منصوب شد.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 15:51

احتمال تاخیر چند ماهه در رونمایی از آیفون ۱۲ احتمال تاخیر چند ماهه در رونمایی از آیفون ۱۲
شرکت اپل احتمالاً محصول جدید خود را پایان سال جاری میلادی روانه بازار کند. براساس گزارشی تازه، شرکت اپل ممکن است تاریخ رونمایی آیفون ۱۲ را « ماه‌ها» به تعویق اندازد.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 15:55

اصول روابط عمومی - چگونگی تنظیم یک برنامه روابط عمومی اصول روابط عمومی - چگونگی تنظیم یک برنامه روابط عمومی
هر فعالیت روابط عمومی در برنامه شما باید با اهداف مشخص و نتایج مطلوب در رسانه های اجتماعی همراه باشد. این اهداف نه تنها به شما در حفظ مسیر کمک می کند، بلکه اندازه گیری و تجزیه و تحلیل نتایج می تواند مسیر برنامه های روابط عمومی آینده شما را مشخص سازد.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 01:48

وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفتگو با رادیو تهران: بخاطر شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا حمایت های دولت از مردم، گسترده تر شد وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفتگو با رادیو تهران: بخاطر شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا حمایت های دولت از مردم، گسترده تر شد
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی گفتگویی با رادیو تهران، افزایش ۲۵ درصدی نرخ بیمه شخص ثالث را ناشی از افزایش نرخ دیه و خارج از اختیار وزارت اقتصاد و بیمه مرکزی خواند.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 21:30

افشا و حراج اطلاعات شخصی ۴۲ میلیون کاربر ایرانی تلگرام افشا و حراج اطلاعات شخصی ۴۲ میلیون کاربر ایرانی تلگرام
شماره تلفن و شناسه‌های کاربری ۴۲ میلیون کاربر ایرانی تلگرام به سرقت رفته و برای فروش در بازار سیاه قرار گرفته است. وزارت ارتباطات با تایید این خبر اعلام کرد سرقت اطلاعات این کابران توسط وبسایتی که در ایران میزبانی می‌شده انجام گرفته و از این وبسایت به دادستانی شکایت خواهد برد.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 22:51

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...


  شوخی آوریل در ایران، تنها یک بار و آن هم به شکل طرح ترور ناشر همان روزنامه!


  ایران 16 روز بدون روزنامه عمومی (غیردولتی)!


  روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا


  «فاصله‌گیری اجتماعی» یا «فاصله‌گیری فیزیکی»


  با مشتریان در ارتباط باشید


  اعتصاب کارگران انبارهای آمازون در آمریکا


  مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست: رادیو گفت و گو تنها همراه رسانه ملی در پیگیری امور حفاظت محیط زیست


  ترکیب روابط عمومی و استراتژی های بازاریابی محتوا


  فناوری هایی که فرایندها و اثربخشی مدیریت روابط عمومی را تغییر می دهند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"