درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 15 فروردین 1399 - 01:50   

پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد

  پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد


ادامه ادامه مطلب یک

ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس

  ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس


ادامه ادامه مطلب دو

توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست

  توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست


ادامه ادامه مطلب سه

تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه

  تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه
  استراتژی روابط عمومی برای آژانس های املاک و مستغلات/ 6 نکته
  4 روش ساده برای بهبود تصویر عمومی
  4 نکته برای ایجاد شهرت تجاری خوب
  کمک 500 هزار دلاری صندوق اوپک برای توسعه جهانی (OFID) به ایران برای خرید و توزیع تجهیزات بسیار ضروری بیمارستانی
  توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست
  ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس
  پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد
  مثبت‌اندیشی
  زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

 استراتژی روابط عمومی برای آژانس های املاک و مستغلات/ 6 نکته استراتژی روابط عمومی برای آژانس های املاک و مستغلات/ 6 نکته
داشتن یک استراتژی عالی روابط‌عمومی می تواند تفاوت های شغلی شما را برجسته کند. وقتی در املاک و مستغلات کار می کنید باید به انگشتان پا فکر کنید. این یک صنعت پر سرعت و در حال تغییر است که باید به طور منظم با آن سازگار شوید.
جمعه، 15 فروردین 1399 - 00:10

 4 روش ساده برای بهبود تصویر عمومی 4 روش ساده برای بهبود تصویر عمومی
همیشه به یاد داشته باشید که درک عموم مردم از نام تجاری شما برای موفقیت در کسب و کار بسیار مهم است. به همین دلیل، سرمایه گذاری در تلاش های روابط عمومی برای بهبود چهره عمومی، یکی از مؤثرترین راه ها برای رشد و پیشرفت شغلی و تبدیل شدن به یک قدرت و رهبر فکری در صنعت است.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 23:31

ترکیب روابط عمومی و استراتژی های بازاریابی محتوا ترکیب روابط عمومی و استراتژی های بازاریابی محتوا
ترکیبی از روابط‌عمومی و استراتژی های بازاریابی محتوا به دستیابی به مخاطبان جدید و شاید گسترده تر کمک خواهد کرد. بعلاوه روزنامه نگاران به محتوا نیاز دارند، محتوایی که واقعاً مخاطبان را درگیر کند و عمق بیشتری به گفتگو بدهد.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 20:27

روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا
در این راستا در مجتمع مس سرچشمه به عنوان قلب تپنده صنعت مس در کشور در مقابله با ویروس کرونا اقدامات و فعالیت های پیشگیرانه و درمانی انجام گرفته و روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه نیز پیشگام اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا بوده است.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 17:57

اصول روابط عمومی - چگونگی تنظیم یک برنامه روابط عمومی اصول روابط عمومی - چگونگی تنظیم یک برنامه روابط عمومی
هر فعالیت روابط عمومی در برنامه شما باید با اهداف مشخص و نتایج مطلوب در رسانه های اجتماعی همراه باشد. این اهداف نه تنها به شما در حفظ مسیر کمک می کند، بلکه اندازه گیری و تجزیه و تحلیل نتایج می تواند مسیر برنامه های روابط عمومی آینده شما را مشخص سازد.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 01:48

موگویی رئیس روابط عمومی جیتسو شد موگویی رئیس روابط عمومی جیتسو شد
طی حکمی از سوی شیهان سیامک خرمی، رئیس سبک جیتسو در ایران، هادی موگویی به سمت رئیس کمیته روابط عمومی سبک جیتسو در سال 1399 منصوب شد.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 15:51

تاکید رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور بر تلاش برای ممانعت از انتشار اخبار منفی به هر بهانه‌ای تاکید رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور بر تلاش برای ممانعت از انتشار اخبار منفی به هر بهانه‌ای
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در جلسه ویدئو کنفرانسی با مسئولان روابط‌عمومی ادارات کل استانی با تأکید بر اهمیت کار روابط عمومی‌ها، آن را جز اجزای اصلی محقق شدن برنامه‌های تحولی سازمان دانست و گفت: همکاری این بخش مهم برای توسعه مشارکت‌های مردمی بسیار حائز اهمیت است.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 16:05

آشنایی با روابط عمومی آشنایی با روابط عمومی
اصطلاح روابط عمومی که اکنون ما به کار می بریم ترجمه کلمه به کلمه اصطلاح انگلیسی (public relations) است. این اصطلاح در ایران برای نخستین بار در شرکت نفت به کار گرفته شد و سازمان ها و موسسات دیگر کشورمان سال ها پس از شرکت نفت شروع به ایجاد واحدی بنام روابط عمومی در تشکیلات خود نمودند.
جمعه، 27 شهریور 1394 - 21:24

روابط عمومی در همه گیری روابط عمومی در همه گیری
در زمان بحران، همه چیز در مورد ارتباط و معنا و مفهوم انسان در رابطه است. روابط عمومی یک کارکرد مهم است، اما برای اثربخش کار کردن باید معتبر باشد. در حالی که بسیاری از مشاغل و کارآفرینان منتظر زنگ تلفن هستند، یک مشاور روابط‌عمومی می تواند با روزنامه نگاران درگیر تعامل شود و تولید محتوا را کنترل کند. خواه خودتان این کار را انجام دهید یا از آنها کمک بخواهید، لازم است اطمینان حاصل کنید که این کار برای بقا انجام شده است.
چهارشنبه، 6 فروردین 1399 - 01:36

 3روش برای بدست آوردن نتایج مثبت هنگام انجام روابط عمومی 3روش برای بدست آوردن نتایج مثبت هنگام انجام روابط عمومی
اگرچه روش های زیادی برای بدست آوردن نتایج مثبت هنگام انجام روابط‌عمومی وجود دارد، اما اصول اساسی وجود دارد که هر حرفه ای می تواند از آنها استفاده کند. در این یادداشت، برخی نکات مهم برای اعمال روابط عمومی موثر آورده شده است:
سه شنبه، 5 فروردین 1399 - 09:02

نقش روابط عمومی در مدیریت بحران نقش روابط عمومی در مدیریت بحران
در ارتباطات امروزی مبتنی بر رسانه های اجتماعی، برندها به طور مداوم با چالش هایی همراه با تبلیغات منفی روبرو می شوند. با رشد سریع داستانها، برندهای تجاری به دلیل عدم تحقق وعده های خود، بدرفتاری با کارمندان یا تحویل یک محصول معیوب به بازار، خود را با واکنش گسترده ای مواجه کرده اند.
یکشنبه، 24 اسفند 1399 - 22:15

تسلیت به استاد ارجمند جناب دکتر محسنیان راد تسلیت به استاد ارجمند جناب دکتر محسنیان راد
با خبر شدیم استاد ارجمند جناب دکتر محسنیان راد در غم از دست دادن برادرشان به سوگ نشسته‌اند. به ایشان تسلیت می‌گوئیم و برای‌شان آرزوی صبر می‌کنیم.
سه شنبه، 5 فروردین 1399 - 01:47

تسلیت به مدیر محترم روابط‌عمومی دانشگاه مازندران تسلیت به مدیر محترم روابط‌عمومی دانشگاه مازندران
جناب آقای دکتر حسین یحیی زاده مدیریت محترم روابط‌عمومی دانشگاه مازندران بدینوسیله در گذشت مادر بزرگوارتان را به شما و خانواده گرامیتان تسلیت عرض می کنم و از خدواند متعال برای شما صبری جمیل مسئلت داریم.
سه شنبه، 5 فروردین 1399 - 01:28

مبارزه با کرونا بدون همراهی رسانه ها میسر نیست مبارزه با کرونا بدون همراهی رسانه ها میسر نیست
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز در خصوص عملکرد رسانه های استان در مواجهه با بیماری کرونا، گفت: فعالان رسانه های البرز همواره در بحران ها پای ثابت یاری بوده اند و اکنون نیازمند آن هستیم، فارغ از هر گونه جهت گیری و اختلاف نظرها، برای سلامت مردم وارد میدان شوند و همانند همیشه مسئولان را در این راه سخت و خطیر یاری کنند.
دوشنبه، 4 فروردین 1399 - 23:02

4 روند روابط عمومی برای هر کسب و کار 4 روند روابط عمومی برای هر کسب و کار
روابط‌عمومی یک واحد مهم در هر کسب و کار است. این امر باعث افزایش شهرت برندها می شود. گزارش ها نشان می دهد که صنعت روابط عمومی در سال های آینده رشد چشمگیری خواهد داشت - با روندهای خاصی که رشد را تسریع می کنند.
دوشنبه، 4 فروردین 1399 - 10:25

3 مرحله برای استفاده از فرهنگ مخاطبان برای بهبود روابط عمومی 3 مرحله برای استفاده از فرهنگ مخاطبان برای بهبود روابط عمومی
یادگیری در مورد فرهنگ مخاطب به خودی خود یک استراتژی روابط‌عمومی و بازاریابی است و در صورت استفاده صحیح، می تواند شگفتی هایی رخ دهد.
دوشنبه، 4 فروردین 1399 - 01:05

در روابط عمومی شهرداری قزوین در سال 98 بیش از 8 هزار خبر تولید و منتشر شده است در روابط عمومی شهرداری قزوین در سال 98 بیش از 8 هزار خبر تولید و منتشر شده است
حسین علیجانی، سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قزوین، از تولید و انتشار 8 هزار و 279 خبر توسط این اداره در سال 98 خبر داد.
یکشنبه، 3 فروردین 1399 - 16:42

کریمخان زند و راه شاد کردن مردم ـ شادبودن حق مردم است کریمخان زند و راه شاد کردن مردم ـ شادبودن حق مردم است
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- - نوشیروان کیهانی زاده- 247 سال پیش، سلام نوروزی در شیراز و نه چندان دور از تخت جمشید برگزار شد.
یکشنبه، 3 فروردین 1393 - 07:20

 اخلاق شهروندی برای لحظات بحرانی اخلاق شهروندی برای لحظات بحرانی
به یک آرامش روحی برسید وقتی که توقع بهترین ها را نداشته باشید. با در نظر گرفتن بدترین احتمال ها کمی به خودتان مجال بیشتر در شرایط سخت کنونی بدهید. لحظات بحرانی و همه خطرات ناشناخته اش را به حداقل برسانید. آنقدر بترسید که حوصله تان از ترس، سر برود.
یکشنبه، 3 فروردین 1399 - 01:40

  چگونه بحران های روابط عمومی را مدیریت کنیم؟ چگونه بحران های روابط عمومی را مدیریت کنیم؟
بسیاری از کسب و کارها در صورت بهره مندی از مدیریت روابط عمومی بهتر هرگز شکست های سنگین را تجربه نخواهند کرد. یکی از نکات مهم در زمینه روابط عمومی مدیریت بحران هاست.
شنبه، 2 فروردین 1399 - 23:49

موسسه کارگزار روابط عمومی و شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران(شارا) سال جدید را شادباش می گوید موسسه کارگزار روابط عمومی و شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران(شارا) سال جدید را شادباش می گوید
نوروز یعنی هیچ زمستانی ماندنی نیست اگر چه کوتاهترین شبش یلدا باشد
چهارشنبه، 28 اسفند 1392 - 13:26

درخشش روابط عمومی اقتصاد و دارایی استان کرمان در کشور درخشش روابط عمومی اقتصاد و دارایی استان کرمان در کشور
رئیس اداره روابط عمومی امور اقتصاد ودارایی استان کرمان موفق به کسب رتبه نخست در ارزیابی مرکز اطلاع رسانی و روابط‌عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی کشور شد.
پنجشنبه، 29 اسفند 1398 - 19:00

چگونه روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی باعث افزایش شهرت برند می شود چگونه روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی باعث افزایش شهرت برند می شود
مصرف کنندگان و کارمندان به طور یکسان سازمانهایی را ترجیح می دهند که مأموریت های آنها، ارزش های خود را منعکس کند: "با انجام کارهای خوب" یک بررسی روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی شرکت در سال 2019 نشان داد که تقریباً سه چهارم مردم احتمالاً با سازمانی درگیر هستند که از موضوعی که به آن اعتقاد دارند پشتیبانی می کند.
پنجشنبه، 29 اسفند 1398 - 15:21

روابط عمومی در بحران روابط عمومی در بحران
روابط عمومی وظیفه دارد در شرایط بحرانی با برنامهریزی‌های قبلی و تشکیل کمیته رسانه بحران به عنوان مدیریت کننده تولید پیام و هماهنگ کننده ارتباطات درون و برون سازمانی و همچنین کمک به انجام وظایف و مسئولیت‌های خبرنگاران و رسانه‌ها در گردآوری، پردازش و توزیع اطلاعات خبری به حل بحران در جامعه کمک کند.
پنجشنبه، 29 اسفند 1398 - 14:21

 4 راه برای اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه 4 راه برای اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه
اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه نیاز به برنامه ریزی کامل و ارتباط هوشمندانه با رسانه ها و کاربران بالقوه دارد.
پنجشنبه، 29 اسفند 1398 - 02:55

 سرپرست روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها منصوب شد سرپرست روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها منصوب شد
طی ابلاغی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، عباس مسیبی به سرپرستی روابط‌عمومی این شرکت منصوب شد.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 23:44

انتصاب سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت برق آذربایجان‌غربی انتصاب سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت برق آذربایجان‌غربی
اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی طی حکمی کبری جوادی را به عنوان سرپرست دفتر روابط‌عمومی این شرکت منصوب کرد.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 23:43

پیام تبریک نوروزی مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان پیام تبریک نوروزی مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان
مدیر روابط‌عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را تبریک گفت.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 19:57

پیام تبریک نوروزی مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر به اصحاب رسانه پیام تبریک نوروزی مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر به اصحاب رسانه
مدیرکل روابط‌عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همکاران روابط عمومی سازمان‌ها و اصحاب رسانه تبریک گفت.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 19:46

افتتاح استودیو چندرسانه ای«نگاه» با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح استودیو چندرسانه ای«نگاه» با حضور وزیر آموزش و پرورش
استودیو چندرسانه ای «نگاه» با حضور وزیر آموزش و پرورش در محل مرکز اطلاع رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش و پرورش افتتاح شد.
سه شنبه، 27 اسفند 1398 - 22:57

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...


  شوخی آوریل در ایران، تنها یک بار و آن هم به شکل طرح ترور ناشر همان روزنامه!


  ایران 16 روز بدون روزنامه عمومی (غیردولتی)!


  روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا


  «فاصله‌گیری اجتماعی» یا «فاصله‌گیری فیزیکی»


  با مشتریان در ارتباط باشید


  اعتصاب کارگران انبارهای آمازون در آمریکا


  مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست: رادیو گفت و گو تنها همراه رسانه ملی در پیگیری امور حفاظت محیط زیست


  ترکیب روابط عمومی و استراتژی های بازاریابی محتوا


  فناوری هایی که فرایندها و اثربخشی مدیریت روابط عمومی را تغییر می دهند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"