درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 20:56   

پیام های ارتباطی غیر کلامی

  پیام های ارتباطی غیر کلامی


ادامه ادامه مطلب یک

4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند

  4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند


ادامه ادامه مطلب دو

«آمـازون» فاتح بازار ایتـالیا در دوران «کـرونا»

  «آمـازون» فاتح بازار ایتـالیا در دوران «کـرونا»


ادامه ادامه مطلب سه

جزئیات افزایش ضریب نفوذ تلفن‌همراه‌ درکشور

  جزئیات افزایش ضریب نفوذ تلفن‌همراه‌ درکشور


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  میزگرد/ رسانه و روابط‌عمومی؛ در برابر هم یا برابر هم
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی: در برخی دستگاه های اجرایی نگاه تخصصی به روابط عمومی وجود ندارد
  اولین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری های استان تهران
  4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند
  تبلت های اهدایی بانک رفاه کارگران به دانش آموزان سیستانی رسید
  حمایت از ورزش در راستای مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه کارگران است
  روابط عمومی شرکت پست استان ایلام برتر شد
  ارتباطات موثر و تعامل با رسانه ها اساسی ترین وظیفه روابط عمومی هاست
  رسانه کماکان بستر شناخت جامعه
  روزی که «شرق» منتشر شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

میزگرد/ رسانه و روابط‌عمومی؛ در برابر هم یا برابر هم میزگرد/ رسانه و روابط‌عمومی؛ در برابر هم یا برابر هم
میزگرد تخصصی گسترش نیوز با موضوع چگونگی تعامل روابط‌عمومی و رسانه، با حضور چهره‌های شناخته شده روابط‌عمومی و روزنامه‌نگاری خسرو رفیعی، احمد پاکزاد، امیرعباس تقی‌پور، ناصر بزرگمهر و ابراهیم رستمیان‌مقدم برگزار شد. در این میزگرد، مهم‌ترین‌چالش‌های موجود که مسیر ارتباط سازنده میان این دو بخش اصلی در حوزه اطلاع‌رسانی را ناهموار کرده، مورد نقد و بررسی قرار گرفت. با کالبد شکافی مباحث تخصصی در نهایت چند آسیب اصلی درباره تعامل روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها مشخص و راهکارهایی نیز برای رفع این موارد پیشنهاد شد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 19:03

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی: در برخی دستگاه های اجرایی نگاه تخصصی به روابط عمومی وجود ندارد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی: در برخی دستگاه های اجرایی نگاه تخصصی به روابط عمومی وجود ندارد
متأسفانه در برخی دستگاه های اجرایی نگاه تخصصی به روابط عمومی وجود ندارد و افراد متناسب با تخصص و دانش مدیریتی در جایگاه خود قرار ندارند که این موضوع به مجموعه سازمانی لطمه وارد می کند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 15:18

اولین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری های استان تهران اولین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری های استان تهران
این جلسه با حضور میرزایی خالص مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران، مدیران روابط عمومی شهرداری های استان تهران، در مجموعه فرهنگی، ورزشی شهید همت به میزبانی شهرداری چهاردانگه برگزار شد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 15:08

 روابط عمومی شرکت پست استان ایلام برتر شد روابط عمومی شرکت پست استان ایلام برتر شد
روابط عمومی شرکت پست ایلام توانست با کسب امتیازات کامل و ارائه بموقع گزارشات و مستندات ماهیانه در شهریورماه سال جاری رتبه اول را در بین روابط عمومی های شرکت ملی پست در کشور کسب نماید.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 12:48

ارتباطات موثر و تعامل با رسانه ها اساسی ترین وظیفه روابط عمومی هاست ارتباطات موثر و تعامل با رسانه ها اساسی ترین وظیفه روابط عمومی هاست
در این نشست مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به تنوع فعالیتها و گستردگی خدمات به افراد جامعه هدف خواستار اطلاع رسانی مطلوب از تمامی فعالیتهای سازمان در سریعترین زمان ممکن از سوی روابط عمومی شد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 12:45

تقدیر استانداری زنجان از عملکرد روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان در مقابله با شیوع ویروس کرونا تقدیر استانداری زنجان از عملکرد روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان در مقابله با شیوع ویروس کرونا
الهی سرشت، مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری زنجان با ارسال لوح سپاسی از عملکرد روابط‌عمومی اداره کل امور مالیاتی استان در رابطه با اقدامات انجام شده جهت اطلاع رسانی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر نموده
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 11:28

انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی
محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی طی حکمی احمد محبی را به سمت مدیرکل روابط‌عمومی استانداری منصوب کرد.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 22:32

مسئول جدید روابط عمومی و تبلیغات لشکر عملیاتی مردم پایه پنج نصر معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه مسئول روابط‌عمومی و تبلیغات لشکر عملیاتی پنج نصر برگزار شد.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 17:34

نقش رهبری سازمان در تحول روابط عمومی نقش رهبری سازمان در تحول روابط عمومی
بعد هدف در روابط عمومی را می توان بر دو محور مورد تحلیل قرار داد تمایل برای کسب تصویر مثبت و نیز تمایل به برقراری ارتباطات عملی بین سازمان و افکار عمومی.
سه شنبه، 3 مرداد 1391 - 16:57

«همه جانبه نگری» در الگوی مدیریت یکپارچه روابط عمومی جدید «همه جانبه نگری» در الگوی مدیریت یکپارچه روابط عمومی جدید
«همه جانبه نگری» در الگوی مدیریت یکپارچه روابط‌عمومی جدید، نگاه چندوجهی به تمامی عناصر سازمان است. به نظر می رسد که رویکرد "دانش یکپارچه" مسیر را برای مدیریت روابط عمومی مبتنی بر بهره گیری از همه ظرفیت های درونی و بیرونی سازمان در لایه های مختلف با تأکید بر "همه جانبه نگری" هموار می کند.
یکشنبه، 6 مهر 1399 - 17:00

جلسه کمیسیون روابط عمومی بانک های دولتی و نیمه دولتی برگزار شد جلسه کمیسیون روابط عمومی بانک های دولتی و نیمه دولتی برگزار شد
اکثر پروژه های تولیدی در کشور با حمایت بانک ها به بهره برداری می رسد، لذا ضرورت دارد که مراکز روابط عمومی بانک ها خدمات گسترده شبکه بانکی را به خوبی به استحضار مردم شریف کشورمان برسانند.
شنبه، 5 مهر 1399 - 16:49

انتصاب مدیر جدید روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان فارس انتصاب مدیر جدید روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان فارس
صمد ابراهیمی مدیر جدید روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان فارس دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی و سوابق مدیریت بعنوان رییس اسبق ادارات ورزش وجوانان شهرستان های ارسنجان وبوانات، سرپرست هیات های کاراته وتکواندو استان ،مسئول ورزش جانبازان ومعلولین در اداره کل و کارشناس مجامع انتخاباتی اداره کل را در کارنامه مدیریتی خود دارد.
شنبه، 5 مهر 1399 - 16:38

نشست هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مؤسسات آموزش عالی ‏منطقه ۹ کشور
لزوم انتخاب دبیر منطقه، مزایا و معایب شرایط کنونی، چاپ خبرنامه مختص منطقه و برگزاری جلسات به ‏صورت غیرحضوری بخشی از سخنان مدیران روابط عمومی حاضر در این نشست بود.
شنبه، 5 مهر 1399 - 16:35

انتصاب رییس کمیته روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر انتصاب رییس کمیته روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر
طی حکمی از سوی کمال صالح احمدی سرپرست هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر، رییس کمیته روابط‌عمومی این هیات منصوب شد.
شنبه، 5 مهر 1399 - 15:07

انتصاب سرپرست روابط عمومی فدراسیون کشتی انتصاب سرپرست روابط عمومی فدراسیون کشتی
طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی در حکمی امیرحسین ثابتی را بعنوان سرپرست روابط عمومی فدراسیون کشتی منصوب کرد.
شنبه، 5 مهر 1399 - 15:06

انتصاب مدیر جدید روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی انتصاب مدیر جدید روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی
ا انتخاب هیات رئیسه انجمن‌ هنرهای نمایشی استان،«فرشید ولی زاده» مدیر روابط‌عمومی این انجمن و تئاتر شهر تبریز انتخاب و معرفی شد.
شنبه، 5 مهر 1399 - 15:05

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان: روابط عمومی به معنای این است که تمام فعالیت های دستگاه احصاء و هدفگذاری شوند
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان، در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های عملیاتی وزارت امور اقتصادی و دارایی عنوان کرد: روابط عمومی به معنای این است که تمام فعالیت های دستگاه احصاء و هدفگذاری شوند و بر اساس برنامه عملیاتی وزارت متبوع پیاده شود.
شنبه، 5 مهر 1399 - 11:44

پنج مرحله کلیدی در امور روابط‌عمومی پنج مرحله کلیدی در امور روابط‌عمومی
پنج مرحله کلیدی وجود دارد که می‌تواند باعث بهتر شدن کار شود من این اصول را «راهبری از درون» می‌نامم. مایلم آن‌ها را با شما در میان بگذارم، با این امید که در برنامه‌ریزی برای روابط‌عمومی به شما در سال‌هایی که پیش‌رو دارید کمک کنند.
چهارشنبه، 5 مهر 1391 - 10:08

انتصاب مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مشهد انتصاب مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مشهد
طی حکمی از سوی رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد، دکتر مسعود زحمتکش به عنوان مدیر روابط‌عمومی این سازمان منصوب شد.
جمعه، 4 مهر 1399 - 20:54

راهکارهایی برای اجرای بهینه استراتژی‌های روابط‌عمومی در لینکدین راهکارهایی برای اجرای بهینه استراتژی‌های روابط‌عمومی در لینکدین
با استفاده از ترکیبی از استراتژی‌های سنتی بازاریابی در لینکدین و جدیدترین ابزارهای تجاری، می توانید استراتژی روابط‌عمومی دیجیتال خود را به سطح بالایی برسانید. این فناوری به تنهایی موفقیت شما را در لینکدین تضمین نمی کند زیرا هنر ارتباطات و مهارت استفاده از شبکه های اجتماعی نیز نقش مهمی در عملکرد استراتژی روابط‌عمومی دارند.
جمعه، 4 مهر 1399 - 19:39

انتصاب مدیرکل روابط عمومی سازمان نوسازی مدارس کشور انتصاب مدیرکل روابط عمومی سازمان نوسازی مدارس کشور
«میثم حاجی پور» به عنوان مدیرکل حوزه ریاست و روابط‌عمومی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور منصوب شد.
پنجشنبه، 3 مهر 1399 - 18:29

تاکید استاندار لرستان بر ضرورت آگاهی بخشی به مردم و اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی تاکید استاندار لرستان بر ضرورت آگاهی بخشی به مردم و اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی
استاندار لرستان در جلسه شورای اداری که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مسئولین عضو این شورا برگزار شد، بر ضرورت آگاهی بخشی به مردم و اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی تاکید کرد.
پنجشنبه، 3 مهر 1399 - 18:24

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل برگزار شد جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل برگزار شد
در این جلسه که در محل جهاددانشگاهی استان به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، مسئولان و مدیران روابط عمومی های دستگاه ها و فرمانداری ها به بیان دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود در خصوص تقویت فعالیت های روابط عمومی ها پرداختند.
پنجشنبه، 3 مهر 1399 - 12:28

عملکرد روابط عمومی و تلاش کارکنان فنی انتقال خون هرمزگان ستودنی است عملکرد روابط عمومی و تلاش کارکنان فنی انتقال خون هرمزگان ستودنی است
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران با بیان اینکه انتقال خون مجموعه ای فنی تخصصی و اجتماعی فرهنگی است از تلاش های کارکنان انتقال خون هرمزگان در راستای تحقق اهداف سازمان تقدیر کرد و گفت: تسلط نیروهای فنی و فعالیت های فرهنگی روابط‌عمومی که به تکریم اهداکنندگان خون انجامیده دو نقطه قوت انتقال خون استان است.
چهارشنبه، 2 مهر 1399 - 18:56

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات: روابط عمومی پنجره ورودی به سازمان است معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات: روابط عمومی پنجره ورودی به سازمان است
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی در آئین تکریم و معارفه مدیرکل روابط‌عمومی و تشریفات و سخنگوی این سازمان گفت: رئیس سازمان علیرغم میل باطنی با رفتن رایگانی موافقت کرد.
چهارشنبه، 2 مهر 1399 - 18:55

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: بال «ارتباطات» از بال «عملکرد» بزرگ‌تر است مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: بال «ارتباطات» از بال «عملکرد» بزرگ‌تر است
مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران در هجدهمین جلسه خوشنامی دانشگاه، دو رکن اصلی برند و فرآیند دستیابی به مزیت رقابتی در مکتب «جایگاه سازی» و مکتب «منابع» را در برندسازی تشریح کرد.
چهارشنبه، 2 مهر 1399 - 18:53

تقدیر وزارت ورزش و جوانان از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان تقدیر وزارت ورزش و جوانان از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان
در تقدیرنامه کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان به الهام کمالی مدیر روابط عمومی این اداره کل با اشاره به پوشش خبری و بازتاب مناسب برنامه های هفته دولت سال99 آمده است:
چهارشنبه، 2 مهر 1399 - 14:45

وبینار آموزشی تکنیک‌های نوین روابط عمومی برگزار شد وبینار آموزشی تکنیک‌های نوین روابط عمومی برگزار شد
وبینار آموزشی تکنیک‌های نوین روابط‌عمومی با حضور رییس مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی و رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی و مسئولین روابط عمومی شهرستانها استان و ادارات تابعه و با حضور جمعی از میهمانان از استانهای دیگر برگزار شد.
چهارشنبه، 2 مهر 1399 - 14:18

انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات
با حکم معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، «محسن عسکری» به عنوان سرپرست اداره کل روابط‌عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی منصوب شد.
سه شنبه، 1 مهر 1399 - 23:27

افزایش سودآوری و کیفیت خدمات و محصولات هر سازمان، از وظایف روابط عمومی های دانش محور است افزایش سودآوری و کیفیت خدمات و محصولات هر سازمان، از وظایف روابط عمومی های دانش محور است
سید جمال هادیان رییس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات که به عنوان سخنران در سومین جلسه از وبینارهای روابط عمومی حرفه ای این شرکت حضور داشت با اشاره به مطلب فوق افزود: امروزه هوش مصنوعی با تحلیل اخبار، بازخورد و شناساندن سلیقه مخاطبان می تواند گام بعدی روابط عمومی ها را به آن ها نشان دهد و در واقع صرف هزینه در این مسیر به نوعی سرمایه گذاری در روابط عمومی های تبلیغات محور محسوب می شود.
سه شنبه، 1 مهر 1399 - 23:23

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  برون سپاری خدمات در سازمان‌ها


  نقش رهبری سازمان در تحول روابط عمومی


  درس‌هایی از مسوولیت اجتماعی شرکتی


  پیام های ارتباطی غیر کلامی


  ویژگی های یک متخصص حرفه ای روابط عمومی


  مذاکره موفق برای فروش


  استراتژی استعداد در بازارهای رو به رشد


  4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند


  واتساپ ویژگی جدید را رونمایی می‌کند که همه در انتظارش بودند


  اپل یک اپلیکیشن پادکست محبوب را خرید


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دعوت دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برای حضور در این رویداد علمی