درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
دوشنبه، 7 بهمن 1398 - 07:13   

پیش‌گفتار: درآمدی بر آموزش آنلاین عکاسی

  پیش‌گفتار: درآمدی بر آموزش آنلاین عکاسی


ادامه ادامه مطلب یک

مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل بهزیستی مازندران شد

  مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل بهزیستی مازندران شد


ادامه ادامه مطلب دو

کارگاه های آموزشی روابط عمومی در حوزه سناریو نویسی و تکنیک های حل مساله در روابط عمومی

  کارگاه های آموزشی روابط عمومی در حوزه سناریو نویسی و تکنیک های حل مساله در روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مشارکت در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399

  فراخوان مشارکت در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  پیش‌گفتار: درآمدی بر آموزش آنلاین عکاسی
  فراخوان مشارکت در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399
  تیم کوک: اپل به قربانیان ویروس کرونا در چین کمک می کند
  آغاز کمپین چند میلیون دلاری برای تشویق مردم به خرید مواد غذایی کانادایی
  مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل بهزیستی مازندران شد
  روابط عمومی برای موسیقی دانان- چگونه روابط عمومی می تواند به شما کمک کند؟
  یکصدوشانزدهمین شمارۀ مدیریت ارتباطات منتشر شد
  فرماندار هشترود: مدیریت هوشمند ارتباطات انسانی و رسانه‌ای مهمترین کارکرد روابط عمومی‌هاست
  نشست مسئولان روابط عمومی سازمانها و مناطق شهرداری رشت برگزار شد
  دوره‌های آموزشی ویژه روابط عمومی‌ها در شهرستان نور برگزار شد.
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

فراخوان مشارکت در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399 فراخوان مشارکت در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399
به همت انتشارات کارگزار روابط‌عمومی، سالنامه تخصصی سال 1399 روابط عمومی ایران با شعار "سالنامه تخصصی - کاربردی روابط عمومی، هدیه ای منحصر به فرد و ماندگار" با کیفیت عالی و چهار رنگ منتشر می شود.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 18:20

مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل بهزیستی مازندران شد مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل بهزیستی مازندران شد
رییس سازمان بهزیستی کشور ضمن قبول استعفای دکتر «جمال باقری نسامی» به دلیل اجرای بخشنامه تعارض منافع و تشکر از خدمات وی در طول تصدی سرپرستی اداره کل بهزیستی استان مازندران، طی حکمی دکتر «فرزاد گوهردهی» را به عنوان مدیرکل بهزیستی این استان، منصوب کرد.
یکشنبه، 6 بهمن 1398 - 21:14

فرماندار هشترود: مدیریت هوشمند ارتباطات انسانی و رسانه‌ای مهمترین کارکرد روابط عمومی‌هاست فرماندار هشترود: مدیریت هوشمند ارتباطات انسانی و رسانه‌ای مهمترین کارکرد روابط عمومی‌هاست
فرماندار هشترود گفت: روابط‌عمومی مجموعه‌ای است که ارتباطی دو سویه بین سازمان و مخاطبین برقرار می‌کند.
یکشنبه، 6 بهمن 1398 - 11:32

نشست مسئولان روابط عمومی سازمانها و مناطق شهرداری رشت برگزار شد نشست مسئولان روابط عمومی سازمانها و مناطق شهرداری رشت برگزار شد
مسئولان روابط‌عمومی سازمانها و مناطق شهرداری رشت در نشست ظهر روز پنجشنبه سوم بهمن ماه ۹۸ همزمان با اعلام هواشناسی در زمینه ورود یک سامانه سرد بارشی به استان گیلان هماهنگی های لازم را برای اطلاع رسانی به شهروندان به عمل آوردند.
یکشنبه، 6 بهمن 1398 - 11:31

دوره‌های آموزشی ویژه روابط عمومی‌ها در شهرستان نور برگزار شد. دوره‌های آموزشی ویژه روابط عمومی‌ها در شهرستان نور برگزار شد.
دبیر شورای هماهنگی روابط‌عمومی شهرستان نور، گفت: دوره‌های آموزشی و مهارتی ویژه روابط عمومی ادارات شهرستان نور با حضور اساتید استانی برگزار می‌شود.
یکشنبه، 6 بهمن 1398 - 11:30

روابط عمومی چیست و چه باید درباره آن بدانید؟ روابط عمومی چیست و چه باید درباره آن بدانید؟
استراتژی روابط عمومی نیازمند رویکردی پایدار و مستمر است. توقع نداشته باشید کمپین روابط عمومی برپا کنید و فروش تان یک شبه به سقف برسد. به یاد داشته باشید که روابط عمومی به سازمان ها کمک می کند که با عموم ارتباط برقرار کنند. معنی این امر این است که آگاهی از نام تجاری شما باید در طول زمان افزایش پیدا کند.
یکشنبه، 6 بهمن 1398 - 08:11

روابط عمومی و تکامل شخصیت سازمانی روابط عمومی و تکامل شخصیت سازمانی
در کنار نیروهای متخصص نیاز به امکانات و ابزار "ارتباطی" در عصر ارتباطات از ملزومات کار روابط عمومی است به طوری که این ابزار در خدمت فرایند امور روابط عمومی قرار گیرد تا با زبان ارتباطات بتواند اخبار و اطلاعات را در سریعترین شکل ممکن مخابره نماید.
شنبه، 5 بهمن 1398 - 21:31

مدیرکل روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی: رویکرد متفاوت و حرفه ای که در روابط عمومی سازمان بنادر دنبال می شود مدیرکل روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی: رویکرد متفاوت و حرفه ای که در روابط عمومی سازمان بنادر دنبال می شود
مدیرکل روابط‌عمومی و تشریفات بین الملل سازمان بنادر و دریانوردی ، یکی ازکارکرد های روابط عمومی را ایفای نقش کلیدی در تصمیم سازی و تصمیم گیری های راهبردی هر سازمان عنوان کرد و گفت: دراین راستا، مدیران روابط عمومی بنادر باید در تمامی تصمیم سازی های راهبردی بندر حضور داشته باشند.
شنبه، 5 بهمن 1398 - 21:16

نشست «بانکداری؛ ارتباطات و توسعه» با محوریت روابط‌عمومی و بانکداری جدید برگزار می‌شود نشست «بانکداری؛ ارتباطات و توسعه» با محوریت روابط‌عمومی و بانکداری جدید برگزار می‌شود
ماهنامه مدیریت ارتباطات در دومین نشست از دور جدید سلسله نشست‌های تخصصی به ارتباطات در بانکداری جدید و نسبت آن با مقوله توسعه می‌پردازد.
شنبه، 5 بهمن 1398 - 21:15

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل برگزار شد جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل برگزار شد
رئیس شورای روابط‌عمومی‌های استان اردبیل گفت: سیاست استانداری اردبیل و شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها تعامل با رسانه‌هاست و به هیچ وجه دنبال تقابل با اصحاب رسانه نیستیم.
شنبه، 5 بهمن 1398 - 21:13

مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران: آموزش روابط عمومی ها به ویژه در حوزه خبر نویسی الزامی است
رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به اینکه استان تهران خاص وویژه است گفت: روابط‌عمومی فرمانداری ها زمینه ساز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشند.
شنبه، 5 بهمن 1398 - 15:08

نامه ای سرگشاده به متخصصان روابط عمومی نامه ای سرگشاده به متخصصان روابط عمومی
هدف این پست به صدا در آوردن زنگ هشدا برای خودم و متخصصان روابط عمومی است. همچنین فرصتی برای روابط عمومی است که به خط مقدم ارتباطات برود و جایگاه به حق خود را در ارتباطات به دست بیاورد.
شنبه، 5 بهمن 1398 - 08:17

کارگاه های آموزشی روابط عمومی در حوزه سناریو نویسی و تکنیک های حل مساله در روابط عمومی کارگاه های آموزشی روابط عمومی در حوزه سناریو نویسی و تکنیک های حل مساله در روابط عمومی
دو کارگاه آموزشی روابط عمومی با عناوین "برنامه ریزی بر پایه سناریو" و "تکنیک های حل مسئله در روابط عمومی" با تدریس پروفسور سعید خزائی عضو هیئت علمی و استاد دانشگاه تهران و رییس انجمن آینده نگری ایران روز دوشنبه 5 اسفندماه 1398 برگزار خواهد شد.
دوشنبه، 23 دی 1398 - 12:00

اعضای جدید هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران انتخاب شدند اعضای جدید هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران انتخاب شدند
در انتخابات هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران که با حضور اکثریت اعضا و نماینده وزارت کشور در سالن همایش های مدیریت منابع آب ایران برگزار شد، اعضای هیئت مدیره این انجمن برای مدت ۳ سال انتخاب شدند.
پنجشنبه، 3 بهمن 1398 - 00:17

با سه اصل اطلاع‌یابی، اطلاع‌شناسی و اطلاع‌رسانی استوار، روابط عمومی اطلاع مدار را سازمان‌دهی کنید با سه اصل اطلاع‌یابی، اطلاع‌شناسی و اطلاع‌رسانی استوار، روابط عمومی اطلاع مدار را سازمان‌دهی کنید
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی در نشست وب کنفرانس هم‌اندیشی روسای ادارات روابط عمومی استان های سراسر کشور؛ گفت: با سه اصل اطلاع‌یابی، اطلاع‌شناسی و اطلاع‌رسانی استوار، روابط عمومی اطلاع مدار را سازمان‌دهی کنید.
چهارشنبه، 2 بهمن 1398 - 22:09

شورای روابط عمومی سوادکوه؛ شورایی برای نبودن شورای روابط عمومی سوادکوه؛ شورایی برای نبودن
لزوم پاسخگویی ادارات و نهادها به مردم بر هیچ کس پوشیده نیست در روزگار ما که راه‌های ارتباطی و شبکه های اجتماعی مجالی برای مخفی کاری و کتمان عملکرد باقی نمی‌گذارد این الزام به پاسخگویی و گزارش فعالیت ها نمود بیشتری پیدا می‌کند.
چهارشنبه، 2 بهمن 1398 - 18:52

سومین جشنواره روابط عمومی های برتر گلستان برگزار شد سومین جشنواره روابط عمومی های برتر گلستان برگزار شد
سومین جشنواره روابط عمومی های برتر استان گلستان امروز با معرفی برترین ها برگزار شد.
چهارشنبه، 2 بهمن 1398 - 18:51

برگزاری نشست مشترک شورای هماهنگی روابط عمومی های راه و شهرسازی آذربایجان غربی
نشست مشترک شورای هماهنگی روابط‌عمومیهای راه وشهرسازی آذربایجان غربی با محوریت هماهنگی برنامه های اجرایی در دهه ی مبارک فجر و با حضور رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان، مشاور مدیرکل راه و شهرسازی استان در امور حمل ونقل و اعضای شورا برگزار شد.
چهارشنبه، 2 بهمن 1398 - 18:51

الگویی برای روابط عمومی ها در مواجهه و مدیریت اخبار، تصاویر و ویدئوهای جعلی الگویی برای روابط عمومی ها در مواجهه و مدیریت اخبار، تصاویر و ویدئوهای جعلی
خطر اخبار و تصاویر جعلی و از جمله دیپ فیکها یا ویدئوهای از پایه جعلی، فقط به افراد صاحب شهرتی همچون دولتمردان، سیاستمداران، سلبریتی ها و... محدود نبوده و به شدت سازمانها، نهادها، ارگانها و... را نیز تهدید می کند. در این میان بیش از هر زمان، ضرورت هوشیاری روابط عمومی ها و فعالان این واحدها حس می شود.
چهارشنبه، 2 بهمن 1398 - 13:49

دومین جلسه روابط عمومی ادارات شهرستان اشکذر برگزار شد
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر گفت: پاسخگویی به مطالبات مردم و اقناع سازی افکار عمومی از مولفه های مهم تاثیرگذار بر مشارکت حداکثری است که در یک ماه مانده به برگزاری انتخابات این موضوع باید توسط کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان با همکاری روابط عمومی ادارات تقویت شود.
چهارشنبه، 2 بهمن 1398 - 00:49

نشست مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی با روابط عمومی‌های ادارات و نهادهای کرمان نشست مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی با روابط عمومی‌های ادارات و نهادهای کرمان
نشست سیدضیا هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی با روابط‌عمومی‌های ادارات و نهادها در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.
چهارشنبه، 2 بهمن 1398 - 00:47

هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط ‌عمومی‌های استان بوشهر انتخاب شدند هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط ‌عمومی‌های استان بوشهر انتخاب شدند
انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومیهای استان بوشهر برگزار شد. به گزارش شارا، صبح امروز با حضور مجید خورشیدی، معاون سیاسی استاندار بوشهر و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی اولین دوره انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها برگزار شد.
سه شنبه، 1 بهمن 1398 - 19:12

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر: روابط عمومی‌ها عنصر مطالبه‌گری را فراموش نکنند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر: روابط عمومی‌ها عنصر مطالبه‌گری را فراموش نکنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: اگر روابط‌عمومیها خوب کار کنند تا حدود زیادی امنیت، آرامش و رضایت جامعه تامین می‌شود.
سه شنبه، 1 بهمن 1398 - 19:11

انتصاب مسئول روابط عمومی سازمان عمران شهرداری کرج انتصاب مسئول روابط عمومی سازمان عمران شهرداری کرج
علیرضا عاقلی رییس سازمان عمران شهرداری کرج طی حکمی، "مسعود خالصه رنجبر" را به عنوان مسئول روابط‌عمومی و امور بین الملل این سازمان منصوب کرد.
سه شنبه، 1 بهمن 1398 - 19:10

انتصاب معاون روابط عمومی استانداری مازندران انتصاب معاون روابط عمومی استانداری مازندران
استاندار مازندران عباس طی حکمی مهدوی ورکی را به عنوان معاون روابط‌عمومی و تشریفات استانداری مازندران منصوب کرد.
سه شنبه، 1 بهمن 1398 - 19:09

انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های خراسان رضوی انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های خراسان رضوی
اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومیهای خراسان رضوی در نشست مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی و فرمانداری های استان انتخاب شدند.
سه شنبه، 1 بهمن 1398 - 19:05

معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی: اولین وظیفه روابط عمومی برقراری ارتباطات راهبردی است معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی: اولین وظیفه روابط عمومی برقراری ارتباطات راهبردی است
جعفری گفت: بر اساس یک برنامه‌ریزی و اهداف مشخص باید ارتباط دو سویه در روابط‌عمومی طراحی شود، اولین وظیفه روابط عمومی ارتباطات راهبردی و دوم روابط سودمند دو سویه است.
سه شنبه، 1 بهمن 1398 - 19:04

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه: روابط‌عمومی‌ها به درستی زیست بوم جدید روزنامه نگاری را درک نکرده‌اند مشاور استاندار کرمان در امور رسانه: روابط‌عمومی‌ها به درستی زیست بوم جدید روزنامه نگاری را درک نکرده‌اند
کرمان مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط‌عمومی گفت: ما روابط عمومی ها در همان فضای گذشته و رابطه های بالا و پایین و روزنامه نگاری سنتی و فردی هستیم و هنوز به درستی زیست بوم جدید روزنامه نگاری را درک نکرده ایم.
سه شنبه، 1 بهمن 1398 - 19:02

مدیرعامل شرکت ملی پست بر لزوم توسعه فعالیت روابط عمومی و تبلیغات شبکه پستی تاکید کرد مدیرعامل شرکت ملی پست بر لزوم توسعه فعالیت روابط عمومی و تبلیغات شبکه پستی تاکید کرد
مدیرعامل شرکت ملی پست با تاکید بر اهمیت جایگاه روابط‌عمومی و تبلیغات در پیشبرد اهداف شبکه پستی، خواستار توسعه و گسترش فعالیت‌های این حوزه بر مبنای بهره گیری بیشتر از فناوری اطلاعات شد.
سه شنبه، 1 بهمن 1398 - 19:01

 انتخاب رییس و نایب رییس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی انتخاب رییس و نایب رییس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی
با تصمیم هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی، حسین امامی و سعید معادی به ترتیب به عنوان رییس و نایب رییس جدید این انجمن انتخاب و معرفی شدند.
سه شنبه، 1 بهمن 1398 - 18:38

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  کارگاه های آموزشی روابط عمومی در حوزه سناریو نویسی و تکنیک های حل مساله در روابط عمومی


  فراخوان مشارکت در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399


  نامه ای سرگشاده به متخصصان روابط عمومی


  روابط عمومی و تکامل شخصیت سازمانی


  دفتر مدیریت پروژه


  روابط عمومی چیست و چه باید درباره آن بدانید؟


  مدیرکل روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی: رویکرد متفاوت و حرفه ای که در روابط عمومی سازمان بنادر دنبال می شود


  اندیشه ضابطه مند کردن برنامه ها و نوشتن اصول و قاعده بر ژورنالیسم تلویزیونی


  IBM به لطف Red Hat در 3 ماهه چهارم سال عملکردی فراتر از انتظار داشت


  مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران: آموزش روابط عمومی ها به ویژه در حوزه خبر نویسی الزامی است


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: کارگاه های آموزشی روابط عمومی در حوزه سناریو نویسی و تکنیک های حل مساله در روابط عمومی