درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 27 شهریور 1400 - 00:29   

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند

  100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند


ادامه ادامه مطلب دو

دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست

  دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست


ادامه ادامه مطلب سه

فرایند حل مسئله

  فرایند حل مسئله


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  موفقیت محققان در انتقال اینترنت پرسرعت با استفاده از پرتوهای نور
  کتاب: مقررات روابط عمومی
  کاربرد جلسات‌ گروهی‌ در روابط عمومی
  انتشار کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور
  محدودیت های روابط عمومی سنتی
  پنج فصل "فنون روابط عمومی" در یک کتاب خواندنی!
  تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟
  آنچه باید بدانیم!/ تعریف روابط عمومی
  رونق جهانی صنعت بازی‌های الکترونیکی
  آسیب‌های روحی اینستاگرام
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

موفقیت محققان در انتقال اینترنت پرسرعت با استفاده از پرتوهای نور موفقیت محققان در انتقال اینترنت پرسرعت با استفاده از پرتوهای نور
یک روش جدید برای انتقال اینترنت پرسرعت از طریق عبور دادن پرتوهای نور در هوا، توانسته است با موفقیت داده‌ها را از یک ساحل رود کنگو به ساحل دیگر آن منتقل کند.
جمعه، 26 شهریور 1400 - 22:48

تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟ تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟
اغلب‌ کارکنان‌ روابط عمومی‌ بخش‌ زیادی‌ از وقت‌ خود را صرف‌ نشر اطلاعات‌ درباره‌ تحولات‌ و رویدادهای‌ روزمره‌ داخلی‌ سازمان‌های‌ خود می‌کنند.
شنبه، 29 دی 1397 - 08:04

رونق جهانی صنعت بازی‌های الکترونیکی رونق جهانی صنعت بازی‌های الکترونیکی
دنیای بازی پیوسته در حال پیشرفت است و همراه آن گیمرهای جدیدی به این دنیا می پیوندند. طبق گزارش تازه اکسنچر، ارزش صنعت جهانی بازی در حال حاضر بیش از ۲۵۰ میلیارد یورو است.
جمعه، 26 شهریور 1400 - 11:56

آسیب‌های روحی اینستاگرام آسیب‌های روحی اینستاگرام
انتقادها از اینستاگرام متنوع‌اند. برخی از نوجوانان از "مقایسه" سخن می‌گویند. مقایسه خود با دیگران. مقایسه‌ای که منجر به آسیب‌های روحی این دسته از کاربران جوان می‌گردد.
جمعه، 26 شهریور 1400 - 11:51

سازمان ملل، هوش مصنوعی و حقوق بشر سازمان ملل، هوش مصنوعی و حقوق بشر
نمی‌توانیم به خودمان اجازه دهیم که همچنان در پی جبران عقب‌افتادگی‌ها باشیم به این ترتیب که ابتدا اجازه استفاده از هوش مصنوعی را بدون کنترل و محدودیت یا با محدودیت ممکن سازیم و تازه پس از آن با پیامدهای تقریبا اجتناب ناپذیر آن برای حقوق بشربرخورد کنیم.
جمعه، 26 شهریور 1400 - 11:44

تقویم روز ارتباطات/ کم حوصله شدن خوانندگان روزنامه ها و ابتکار «میامی هرالد»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روزنامه پرتیراژ آمریکایی «میامی هرالد» 17 سپتامبر 2003 به مناسبت یکصدمین سالروز انتشار خود فرمت صفحه اولش را تغییر داد. این روزنامه اعلام کرده بود: چون افراد زیر 50 سالگی، دیگر مانند گذشته حوصله ورق زدن روزنامه ها را ندارند از این پس خلاصه همه مطالبش را در جای ویژه ای در صفحه اول قرار می دهد تا این دسته از خوانندگان بدانند که مطلب مورد نظرشان در کدام صفحه چاپ شده و مستقیما سراغ آن صفحه بروند.
جمعه، 26 شهریور 1395 - 09:39

100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند 100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند
نظرسنجی از بیش از 3000 متخصص در سراسر جهان از 27 آوریل تا 12 مه 2021 انجام شد.
پنجشنبه، 25 شهریور 1400 - 13:25

8 روش حفظ ارتباط بین فردی قدرتمند 8 روش حفظ ارتباط بین فردی قدرتمند
ارتباط بین فردی قدرتمند داشتن یکی از بزرگ‌ترین کلیدهای خوشبختی است. من معتقدم که روابط برای رسیدن به یک زندگی رضایت‌بخش و خرسندانه مهم است، که مانند هر چیز باارزشی در زندگی، آن هم نیاز به پیش‌رفت و جاودانه ساختن دارد.
پنجشنبه، 25 شهریور 1400 - 12:56

محیط‌کار قرن ۲۱ محیط‌کار قرن ۲۱
عرصه کار به واسطه پاندمی کرونا دستخوش تغییرات متعددی بوده است. سازمان‌ها که ابتدا در برابر این شرایط بحرانی، دست به دامن پاسخ‌های کوتاه‌مدت می‌شدند، حالا کمابیش تصمیمات میان‌مدت و بلندمدت نیز می‌گیرند و سعی دارند میان این دو کفه ترازو، تعادل برقرار کنند. همزمان، کارکنان نیز درباره انتظارات خود از شغلشان تجدید نظر می‌کنند. این یک نقطه عطف هم برای سازمان‌ها و هم برای کارکنان است.
پنجشنبه، 25 شهریور 1400 - 12:10

اپل از پیشرفته‌ترین گوشی‌هایش رونمایی کرد اپل از پیشرفته‌ترین گوشی‌هایش رونمایی کرد
این گوشی جدید تا حد زیادی به نمونه ارزان‌تر شبیه است: درست مثل آیفون۱۳ عادی، در بالای صفحه نمایش فرورفتگی کوچک‌تری دارد و به سیستم دوربین جدیدی مجهز است. مانند سال گذشته، شباهت‌های دو نمونه آیفون بیشتر از تفاوت‌هایشان است.
پنجشنبه، 25 شهریور 1400 - 11:27

سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات امکانی برای مطالبه گری قانونی مردم است سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات امکانی برای مطالبه گری قانونی مردم است
مدیر روابط‌عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی گفت: سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات امکانی مناسب برای دسترسی آزادانه مردم به اطلاعات نهادهای دولتی و مطالبه گری قانونی است.
پنجشنبه، 25 شهریور 1400 - 11:08

دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست
حاج سیدنور عاملی رنانی، پدر گرامی جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید سعیدرضا عاملی استاد تمام ارتباطات دانشکده علوم اجتماعی و استاد وابسته دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران دارفانی را وداع گفت.
پنجشنبه، 25 شهریور 1400 - 10:32

طراحی مجلات یا گرافیک مطبوعاتی طراحی مجلات یا گرافیک مطبوعاتی
خبرنامه یک ابزار تبلیغاتی عالی است زیرا هم جنبه اطلاع‌رسانی دارد وهم به فروش می‌رسد. خبرنامه نیز همچون دیگر نشریات، باید کانون‌های سردبیری مبتنی بر مخاطب خود را داشته باشد. پیچیده‌گی طرح یک خبرنامه مستقیماً به مخاطب وهدف نشر بستگی دارد.
چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 17:02

۳ کلید ارتباط بین خدمات مشتری و شهرت برند ۳ کلید ارتباط بین خدمات مشتری و شهرت برند
تمامی مشاغل باید از اهمیت ارتباط بین خدمات به مشتری و تصویر برند آگاهی داشته باشند. در مورد این موضوع فکر کنید؛ مشتری که خدمات ضعیفی را دریافت می کند، می خواهد این سطح خدمات را با شرکت شما و مارک عمومی مرتبط کند. بعید است که آنها تجارت شما را به افراد دیگر توصیه کنند یا در آینده پول بیشتری را برای شرکت شما خرج کنند.
جمعه، 16 اسفند 1398 - 08:10

 مدرسه «روزنامه نگاری و مطالعات رسانه» راه‌اندازی شد مدرسه «روزنامه نگاری و مطالعات رسانه» راه‌اندازی شد
اواخر مرداد ماه-روز خبرنگار- بود که خبر راه اندازی «مدرسه روزنامه‌نگاری و مطالعات رسانه» رسانه ای شد. در این مدت سوالات زیادی پیرامون فعالیت های این مدرسه، مباحث مطرح شده در بخش های مختلف این مدرسه، نحوه برگزاری کلاس ها برای روزنامه نگاران و دانش آموختگان پیش آمد.
دوشنبه، 22 شهریور 1400 - 22:07

 اصول جلسات غیرحضوری اصول جلسات غیرحضوری
امروزه با توجه به شرایط کرونا، دیگر شاهد برگزاری جلسات حضوری نیستیم. با این حال این مسئله را ابدا نباید یک نکته منفی به حساب آورد. براساس آمارها این دسته از جلسات دارای تاثیرات به مراتب بهتری هستند.
دوشنبه، 22 شهریور 1400 - 11:24

نتایج یک پژوهش جدید: رایانه‌ها بیشتر از سفرهای هوایی به محیط زیست آسیب می‌زنند نتایج یک پژوهش جدید: رایانه‌ها بیشتر از سفرهای هوایی به محیط زیست آسیب می‌زنند
پژوهشگران می‌گویند سهم واقعی فناوری اطلاعات و ارتباطات در انتشار جهانی گازهای گلخانه‌ای می‌تواند حدود ۲.۱ تا ۳.۹ درصد باشد. اگرچه محققان تاکید می‌کنند که هنوز عدم قطعیت قابل توجهی در این محاسبات وجود دارد، اما این امر نشان می‌دهد که در مقایسه با صنعت هوانوردی که عامل حدود دو درصد از انتشار جهانی [گازهای گلخانه‌ای] است، فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش بیشتری در انتشار این گازها دارد.
دوشنبه، 22 شهریور 1400 - 10:40

 انتصاب معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری انتصاب معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری
عباس هنرمند مدیرعامل باشگاه خبرنگاران جوان جایگزین علیرضا معزی در سمت معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری شد.
دوشنبه، 22 شهریور 1400 - 00:16

 معرفی پلتفرم‌های حرفه‌ای جایگزین لینکداین! معرفی پلتفرم‌های حرفه‌ای جایگزین لینکداین!
لینکدین یک شبکه اجتماعی حرفه‌ای و پیشرو است؛ اما رقبای ارزشمندی نیز دارد که گاها سرنوشت کارفرمایان و کارکنان بسیاری را تغییر داده و به سوی موفقیت رهنمون ساخته‌اند.
یکشنبه، 21 شهریور 1400 - 21:24

مدیر پخته - مدیر پخمه مدیر پخته - مدیر پخمه
مدیران پخته؛ مدیرانی هستند که: براساس سلسله مراتب سازمانی و شایستگی‌های فردی و تخصصی ارتقاء یافته اند. سرد و گرم روزگار را چشیده اند. حرف حساب سرشان می‌شود. پرت و پلا نمی‌گویند. دنبال حل مسئله هستند. خیرخواه بوده و محترمانه برخورد می‌کنند.
یکشنبه، 21 شهریور 1400 - 12:28

همه چیز درباره گوشی جدید آیفون همه چیز درباره گوشی جدید آیفون
بالاخره روز ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) که اپل همایش مجازی رونمایی از گوشی جدید را برگزار کند خواهیم فهمید این محصول جدید دقیقا چیست. این شرکت به طور مشخص اعلام نکرده از گوشی آیفون جدید رونمایی خواهد کرد، اما چون سال گذشته رونمایی را به ماه اکتبر منتقل کردند، به احتمال بسیار زیاد در این همایش از گوشی جدید خود رونمایی خواهد کرد.
یکشنبه، 21 شهریور 1400 - 09:45

گفتگوهای مدیریتی گفتگوهای مدیریتی
در گفتگوهای فرد به فرد بین کارکنان، فرصتی ایجاد می شود تا مدیران به تک‌تک افراد خود به عنوان انسان توجه کنند و آنها را بهتر بشناسند. لازم به ذکر است که گفتگوهای فرد به فرد باید در قالب گفتگوهای دو تا سه دقیقه‌ای صورت پذیرند.
یکشنبه، 21 شهریور 1400 - 08:10

معرفی کتاب: شش گفتار روابط عمومی نوین معرفی کتاب: شش گفتار روابط عمومی نوین
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب «شش گفتار روابط عمومی نوین» اثر دکتر حسن بشیر عضو هیئت علمی دانشکده معارف اسلامی، فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) است توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی عرضه شده است.
پنجشنبه، 1 خرداد 1393 - 19:06

رسانه؛ بر مدار تحلیل گرایی واقعیت محور رسانه؛ بر مدار تحلیل گرایی واقعیت محور
رسانه ها تا چه میزان می توانند در این مدار راستی آزمایی فنی در برابر جامعه هدف خویش چیره گشته و همچون گذشته بعنوان ابزارهای کارآمد و قابل اتکا در مسیر شفاف مداری و روشن سازی افکار عمومی موثر واقع شده و با تحلیل های مطلوب و تفسیرهای کارآمد در این برهه از ایام در گذر با احترام بر ذائقه مطالبه گر مخاطبان از باب آنچه در حال وقوع در جامعه ای پیرامونی خویش است، بتوانند نقش ارتباطی و انعکاسی خود در عرصه ارتباطات جمعی را به شکل شایسته بروز داده تا آنجا که رسانه بر مدار تحلیل گرایی واقعیت محور رخ بنماید.
شنبه، 20 شهریور 1400 - 21:39

فصلنامه پژوهش های نوین در علوم ارتباطات مجوز چاپ گرفت فصلنامه پژوهش های نوین در علوم ارتباطات مجوز چاپ گرفت
این فصلنامه علمی تخصصی به آدرس www.ir-cs.ir در حوزه‌های مختلف ارتباطات اجتماعی، ارتباطات اقتصادی، ارتباطات و سلامت، ارتباطات سیاسی و بین‌الملل، ارتباطات با صنعت و تجارت، ارتباطات و شبکه دانش بنیان، شبکه‌های مجازی، هوشمند سازی، روابط‌عمومی و تمامی حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی کشور آمادگی پذیرش مقاله در کلیه سطوح مدیران کارشناسان و دانشجویان محترم را دارد.
شنبه، 20 شهریور 1400 - 14:01

اثرات جملات قصار در روابط اثرات جملات قصار در روابط
برای اثرپذیری جملات مثبت از جهت ارتباطات، باید طبق همان جملات راهی را در نظر بگیریم و آرام آرام خود را در آن راه قرار داده و در آن حرکت کنیم و البته باید سعی مان بر این باشد که به همان میزان که نکات مثبت خود را می بینیم به نکات مثبت اطرافیان نیز نگاه کنیم و به رفتارهای توام با خرد و دانش آنان که اتفاقا مثبت نیز می تواند باشد احترام گذاشته و با بیان آن به فرد مخاطب، او را نیز بیشتر در این مسیر مثبت قرار دهیم.
جمعه، 11 بهمن 1398 - 17:23

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت پدر یونس شکرخواه پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت پدر یونس شکرخواه
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت پدر یونس شکر خواه از اساتید کشورمان در حوزه علوم ارتباطات را به وی تسلیت گفت.
جمعه، 19 شهریور 1400 - 12:02

ارزیابی تاثیر سبک رهبری بر فرهنگ سازمانی در خبرگزاری‌های تحت پوشش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارزیابی تاثیر سبک رهبری بر فرهنگ سازمانی در خبرگزاری‌های تحت پوشش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
بزرگترین سرمایه‌ی سازمان‌های رسانهای، مخاطبان هستند. بنابراین، باید محور تمرکز هر سازمان بر مخاطبان باشد و لازمه‌ی این امر این است که از دیدگاه خود آنان به انتظارات از خدمت بنگرند. توجه به این بُعد موضوع باعث ظهور الگوی سبک رهبری و الگوی فرهنگ سازمانی بومی می‌شود که می‌تواند به سازمان‌ها در جهت حرکت در مسیر رشد کمک کند.
جمعه، 19 شهریور 1400 - 11:45

نقض حقوق روزنامه نگاران در افغانستان نقض حقوق روزنامه نگاران در افغانستان
افغانستان عصر جدید واپسگرایی را به پیشوایی ملایان طالبان آغازکرده است. عصری که سخت گیری و شدت عمل با اقوام، پاره فرهنگ ها، نخبگان و تحصیل کردگان، هنرمندان، روزنامه نگاران، زنان و دانشگاهیان از نمودهای آن است. از ویژگی های عمده این عصر، افزایش معلول های با علت ناشناخته است. این کشور در آینده نیز آبستن حوادث زیادی در نقض حقوق شهروندان است و احدی نیز مسئولیت آنها را قبول نخواهد کرد.!
جمعه، 19 شهریور 1400 - 11:41

اهداف استراتژیک ارتباطات اهداف استراتژیک ارتباطات
خیلی وقت ها نمی توانیم منظورمان را به درستی منتقل کنیم و مخاطب را گیج می کنیم. به خاطر ترس، عدم شفافیت و دیدگاه های متعصبانه پیام ها قاطی می شوند و عدم فهم متقابل به سر حد خودش می رسد.
شنبه، 12 بهمن 1398 - 20:55

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتشار کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور


  پنج فصل "فنون روابط عمومی" در یک کتاب خواندنی!


  تقویم روز ارتباطات/ کم حوصله شدن خوانندگان روزنامه ها و ابتکار «میامی هرالد»


  محدودیت های روابط عمومی سنتی


  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


  کاربرد جلسات‌ گروهی‌ در روابط عمومی


  کتاب: مقررات روابط عمومی


  آنچه باید بدانیم!/ تعریف روابط عمومی


  تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟


  فرآیندهای کاری در روابط‌عمومی دیجیتال


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی