درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1396 - 03:55   

اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند

  اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند


ادامه ادامه مطلب یک

۱۰ نکته‌ مهم برای بهبود ارائه خدمات به مشتریان

  ۱۰ نکته‌ مهم برای بهبود ارائه خدمات به مشتریان


ادامه ادامه مطلب دو

قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی

  قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مقاله چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران

  فراخوان مقاله چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  قابلیت پخش زنده اینستاگرام فیلتر نشده است
  دوازدهمین همایش روابط عمومی دولت الکترونیک برگزار شد
  سومین همایش و جشن بزرگ روز ملی روابط عمومی برگزار می شود
  نقش روابط عمومی در آماده سازی نسلی تغییرات اجتماعی
  وزیر ورزش: روابط عمومی الکترونیک پرچمدار حرکت سازمان ها به سوی حکمرانی خوب و شفافیت سازمانی است
  دعوت به یک‌صدو نودو نهمین نشست علمی تخصصی انجمن روابط عمومی ایران
  شرکت روابط عمومی پیرسون مارستیلار
  قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی
  مرگ تدریجی نشریات چاپی
  تبلیغات اسلامی،نقش مهمی در کاهش روند آسیب های اجتماعی البرز دارد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

مرگ تدریجی نشریات چاپی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در دومین ماه بهار 2007 بنیاد نوسازی روزنامه نگاری (ژورنالیسم) برای یافتن راه حل برای مسئله جهانی کاهش تیراژ نشریات و مخاطبان شبکه های تلوزیونی یک نشست طولانی تشکیل داه بود.
جمعه، 10 اردیبهشت 1395 - 12:06

توجه به نیازهای کارمندان، ابزار موفقیت سازمان
در کتاب های تاریخ همیشه مطالبی هست که نشان می دهد از همان زمان ها از انسان استفاده های ابزاری حیرت آوری می شده است. برای مثال در ساخت اهرام ثلاثه معروف که در ذهن بیشتر ما یک تصویر ذهنی کلی شکل گرفته است، آن هم تصویری که شامل تعدادی آدم نیمه برهنه طناب روی دوش است؛ آدم هایی که سنگی غول پیکر را می کشند و در کنار آنها هم فردی با شلاق ایستاده و مرتب به این بندگان خدا زور می گوید.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 10:26

5 مرحله بازاریابی برای کودکان
کودکان، مهم ترین قشر و هدف بازار نام های تجاری و تبلیغات هستند. بچه های امروزی مثل کودکان دوره قرون وسطی دیگر «بزرگسالان کوچک» نیستند و نقش آنها در خانواده غیرقابل انکار است.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 10:24

برند سازی در هفت گام
در بازارهای امروزی که کسب وکارها با یکدیگر در رقابت شدیدی هستند و سرعت تغییرات به اندازه ای افزایش یافته که تعلل در به روز رسانی فعالیت های سازمان برابر با انقراض آن خواهد بود، برند شدن سازمان ها راهگشای ماندن و پیشرفت کردن آنها است؛ به این معنا که اگر سازمان ها بتوانند برند خوبی بسازند، به سرمایه ای ارزشمند دست یافته اند که هیچ دزدی نمی تواند آن را برباید.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 10:23

مهارتی به نام تبلیغ نویسی!
تبلیغ نویسی مهارتی است که طی سال ها رشد کرده و در ساخت تبلیغات بسیار ضروری است و هم اکنون به عنوان شغلی به شمار می رود که شرکت های تبلیغاتی به آن نیاز دارند و اگر شما کسب و کاری برای خود دارید امتیاز ارزشمندی است.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 10:11

تعداد کاربران لینکدین از مرز ۵۰۰ میلیون نفر عبور کرد
لینکدین در طول حیات خود ثابت کرده است که شبکه اجتماعی موفق و قابل اعتمادی است، این موضوع باعث شده تا همیشه شاهد رشد کاربران این شبکه اجتماعی باشیم، اکنون نیز خبر می‌رسد که تعداد کاربران لینکدین از 500 میلیون نفر عبور کرده است.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 10:10

وزیر ارشاد: ثبت اطلاعات هشت هزار کانال تلگرام پرکاربر
وزیر ارشاد گفت: تاکنون ٨ هزار کانال بالای ٥ هزار عضو در سیستم مرکز فضای مجازی وزارت ارشاد مشخصات خود را ثبت کرده‌اند.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 10:08

تازه‌ترین آمار شکایت از سایت‌های اینترنتی
تازه‌ترین آمار از ثبت شکایت از سایت‏های اینترنتی خرید و فروش که به صورت مجازی مشغول به کارند نشان می‌دهد که در دو هفته پایانی فروردین گذشته 430 مورد شکایت در مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت شده است.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 10:07

اندیشه ها و کارهای یک روزنامه نگار واقعی اندیشه ها و کارهای یک روزنامه نگار واقعی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- امروز سالگشت درگذشت «مایک رویکو» روزنامه نگار آمریکایی و مردی است که به حرفه ژورنالیسم وفاداری تعصب آمیز داشت. مایک 29 اپریل سال 1997 درگذشت.
جمعه، 10 اردیبهشت 1395 - 12:05

کاربران خبرهای جعلی را به گوگل گزارش می‌دهند
گوگل اعلام کرده که اقدامات اساسی در جهت مبارزه با اخبار جعلی در موتور جست‌وجوی خود را آغاز کرده است.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 09:58

درس ‏هایی از ترامپ و برگزیت برای قدرت پیش‏بینی کسب ‏و کارها
ما در عصری شگفت انگیز زندگی می‏کنیم. از سویی مردم انگلستان به خروج از اتحادیه اروپا رای می‎دهند و از سوی دیگر شاهد موفقیت یک تاجر، سرمایه‎دار و ستاره تلویزیون در رقابت‎های ریاست‌جمهوری آمریکا هستیم.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 09:56

زادروز پراودا زادروز پراودا
22 اپریل (دوم اردیبهشت) را زادروز «پراودا» نوشته اند که نقشی بس موثر در انقلاب 1917 روسیه و نوسان قدرت حزب کمونیست در شوروی برای 75 سال داشت. پراودا به عنوان ناشر افکار بلشویکها و صدای کارگران و زحمتکشان در 22 اپریل 1912 در پتروگراد (سن پترزبورگ) کار انتشار خود را آغاز کرد. این روزنامه قبلا هم وجود داشت ولی، نه به این صورت. [قبلا ناشر افکار همه چپگرایان و انقلاب طلبان روسیه بود].
جمعه، 10 اردیبهشت 1395 - 11:56

چرا کارآفرینان باید از مدل B2B استقبال کنند؟
در سال 2011 نوح لی و دین جنسن تازه از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بودند و به دنبال ایده‌ای برای راه‌اندازی کسب‌و‌کار می‌گشتند.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 09:54

هشت راه موثر برای اعتمادآفرینی و مدیریت آن
شرکت‌ها این روزها برای اینکه کارکنان خود را توانمند کرده و به چالش بکشند دچار تنش شده ‏اند.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 09:51

اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یک کارشناس ارتباطات در رابطه با وظیفه رسانه ها در زمان انتخابات گفت: وظیفه و رسالت رسانه ها در زمان انتخابات یکی آگاهی بخشی و دیگری تنویر افکار عمومی است.
جمعه، 8 اردیبهشت 1396 - 20:34

مبارزه موسس ویکی‌پدیا با اخبار دروغ مبارزه موسس ویکی‌پدیا با اخبار دروغ
اخبار جعلی در عصر ارتباطات و اینترنت آه از نهاد همه بلند کرده است. هنوز مدت زمانی زیادی از انتشار اخبار جعلی که می‌گویند در نتیجه انتخابات آمریکا تاثیر داشته نگذشته است.
جمعه، 8 اردیبهشت 1396 - 20:31

نحوه گرداندن گوشی هوشمند نحوه گرداندن گوشی هوشمند 'می‌تواند رمز عبور شما را لو دهد'
بر اساس پژوهشی تازه، نحوه دست گرفتن و گرداندن موبایل هنگامیکه از آن استفاده می‌کنید، می‌تواند به هکرها امکان دهد رمز یا کد عبور شما را پیدا کنند.
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1396 - 21:11

نگاهی به عکس خلاقانه یک کتاب فروشی در تلفیق هنر و زندگی روزمره نگاهی به عکس خلاقانه یک کتاب فروشی در تلفیق هنر و زندگی روزمره
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به تازگی عکس های اینستاگرامی یک کتاب فروشی در کشور فرانسه نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1396 - 17:19

بازنشر/ دستور العمل تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بازنشر/ دستور العمل تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری
کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور دستورالعمل تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری را مجدداً برای آگاهی هرچه بیشتر ستادهای تبلیغاتی نامزدها، هواداران و عموم مخاطبان منتشر کرد. همچنین فایل رایانه ای این دستورالعمل، ذیل همین خبر قابل دریافت است.
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1396 - 16:52

اینستاگرام از مرز ۷۰۰ میلیون کاربر گذشت اینستاگرام از مرز ۷۰۰ میلیون کاربر گذشت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- اینستاگرام اعلام کرد که تعداد کاربرانش در چهار ماه گذشته ۱۰۰ میلیون نفر افزایش یافته و به بیش از ۷۰۰ میلیون نفر رسیده است.
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1396 - 16:26

۱۰ نکته‌ مهم برای بهبود ارائه خدمات به مشتریان ۱۰ نکته‌ مهم برای بهبود ارائه خدمات به مشتریان
ارائه خدمات به مشتریان مهمترین بخش هر کسب و کاری محسوب می‌شود. بنابراین بهبود آن همواره برای کسب و کارهای محصول محور و سرویس‌گرا از اهمیت زیادی برخوردار است.
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1396 - 15:39

پرچمدار جدید سامسونگ چگونه است؟ پرچمدار جدید سامسونگ چگونه است؟
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- گلکسی اس هشت پرچمدار جدید سامسونگ است. اما این گوشی چگونه است و آیا می تواند شکست سامسونگ برای گلکسی نوت هفت را جبران کند؟
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1396 - 15:18

یونایتد ایرلاینز ۱۰ هزار دلار به مسافران برای واگذاری صندلی می‌دهد یونایتد ایرلاینز ۱۰ هزار دلار به مسافران برای واگذاری صندلی می‌دهد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز گفته است به مسافرانی که حاضر به واگذاری صندلی‌هایشان شوند، ۱۰ هزار دلار(۷۸۰۰ پوند) پرداخت می‌کند.
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1396 - 15:06

سامسونگ سامسونگ
سامسونگ، (به کره‌ای: 삼성그룹) یکی از بزرگترین شرکت‌های خوشه‌ای در کره جنوبی و یک شرکت چندملیتی است که از تعداد زیادی شرکت تابعه و زیرمجموعه تشکیل شده‌است. این شرکت‌ها در صنایع مختلف فعالیت می‌کنند. سامسونگ تولید کننده ۲۰ درصد تولید ناخالص داخلی این کشور است.
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1396 - 14:47

آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
اصطلاح روابط عمومى، ترجمه واژه انگلیسى public Relations براى نخستین بار در آمریکا در اتحادیه راه آهن به کار برده شد و در ایران نخستین بار در شرکت نفت به کار رفته و دفترى در آن شرکت ایجاد شد.
یکشنبه، 28 مهر 1392 - 08:11

سرنوشت VOLKISCHER BEOBACHTER ، روزنامه حزب ناسیونال سوسیالست آلمان سرنوشت VOLKISCHER BEOBACHTER ، روزنامه حزب ناسیونال سوسیالست آلمان
27 اپریل 1945 و سه روز پیش از خودکشی هیتلر، روزنامهVOLKISCHER BEOBACHTER (ناظر) ارگان حزب ناسیونال سوسیالیست آلمان (حزب نازی) تعطیل شد زیرا که چاپ و توزیع آن و حتی رسانیدنش به دست پیشوا، به سبب پیشروی سربازان شوروی در درون شهر برلین امکان ناپذیر شده بود.
چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1396 - 23:50

گزارشگری علمی و بی طرفانه گزارشگری علمی و بی طرفانه
این مجسمه نیم تنه توسیدیدس را در 7 مارس 1754 با کشتی آناماریا به انگلستان منتقل کردند. مورخان اپریل سال 430 پیش از میلاد را ماهی می دانند که «توسیدس Thucydides» نخستین خبرنگار صحنه های جنگ و اولین مورخی که در نوشتن تاریخ روش علمی بکار برد و در هر دو مورد حتی یک گام از چارچوب بی طرفی خارج نشد؛بخش اول کتاب خود «جنگ پلوپونِز» را به پایان بُرد.
چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1396 - 23:46

تعداد کارکنان شرکت آمازون به نیم میلیون می‌رسد؛ کارآفرین یا قاتل کار؟ تعداد کارکنان شرکت آمازون به نیم میلیون می‌رسد؛ کارآفرین یا قاتل کار؟
بنیانگذار «آمازون»، اعلام کرد که کارکنان شرکت او، تا 18 ماه دیگر، از نیم میلیون نفر تجاوز خواهند کرد، اما فعالان کارگری، رشد مشاغل در آمازون را به قیمت از دست رفتن مشاغل در شرکت‌هائی می‌دانند که «آمازون» از میدان به در کرده است. از سوی دیگر، در «وال استریت» زمزمه علیه سودناچیز سهام آمازون برخاسته.
چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1396 - 22:57

«داده‌های بزرگ برای تاثیری بزرگ» شعار روز جهانی ارتباطات شد
اتحادیه جهانی مخابرات شعار امسال روزجهانی ارتباطات را «داده‌های بزرگ برای تاثیری بزرگ» اعلام کرد.
چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1396 - 10:20

در شرکت جدید گرد و خاک به پا کنید
یکی از تجربیات مشترک میان کارمندان نقل مکان از یک شرکت به شرکتی دیگر است. به طور معمول چنین اتفاقی برای همه کارمندان رخ می دهد.
چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1396 - 10:18

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مرگ تدریجی نشریات چاپی


  اندیشه ها و کارهای یک روزنامه نگار واقعی


  زادروز پراودا


  اینستالایو، رسانه تازه انتخابات ریاست جمهوری


  ورود به حریم شخصی مخاطب درارتباط، ممنوع!


  اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند


  دکتر حسینعلی افخمی: فضای انتخاباتی تاثیر زیادی بر رسانه ها دارد


  وزیر ورزش: روابط عمومی الکترونیک پرچمدار حرکت سازمان ها به سوی حکمرانی خوب و شفافیت سازمانی است


  سومین همایش و جشن بزرگ روز ملی روابط عمومی برگزار می شود


  قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: ویژه‌نامه "مثبت اندیشی در روابط عمومی" منتشر می شود