درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 26 تیر 1399 - 21:53   

احتمال ممنوعیت تبلیغات سیاسی در فیس‌بوک

  احتمال ممنوعیت تبلیغات سیاسی در فیس‌بوک


ادامه ادامه مطلب یک

آشنایی با روابط عمومی

  آشنایی با روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

تکنولوژی‌های مقابله با کرونا در غیاب واکسن و داروی بیماری

  تکنولوژی‌های مقابله با کرونا در غیاب واکسن و داروی بیماری


ادامه ادامه مطلب سه

گزارش/ ماجرای هک بی‌سابقه حساب‌های افراد مشهور در توییتر

  گزارش/ ماجرای هک بی‌سابقه حساب‌های افراد مشهور در توییتر


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  سرپرست اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی لرستان منصوب شد
  رسانه ها، بازوان توانمند روابط عمومی در کنترل بحران همه گیری کرونا
  فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
  گزارش/ ماجرای هک بی‌سابقه حساب‌های افراد مشهور در توییتر
  تکنولوژی‌های مقابله با کرونا در غیاب واکسن و داروی بیماری
  مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری ایلام/ جایگاه روابط‌عمومی در دستگاه‌های اجرایی ایلام تقویت می‌شود
  آشنایی با روابط عمومی
  رفتارهایی که به رهبران در مواجه با بحران کمک می‌کنند
  هشت شیوه روابط عمومی برای بازاریابی موفقیت آمیز محتوا
  فرماندار ویژه لارستان: تنها با رسانه های مجوز دار همکاری نمایید
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

 رفتارهایی که به رهبران در مواجه با بحران کمک می‌کنند رفتارهایی که به رهبران در مواجه با بحران کمک می‌کنند
وضعیت به‌طور روزآمد در حال تغییر است و شاید بتوان گفت در عرض هر ساعت با وضعیتی متفاوت روبرو هستیم. بهترین مدیران سریعاً اطلاعات در دسترس را تحلیل می‌کنند، مشخص می‌نمایند که چه مواردی از اهمیت بالایی برخوردار است و تصمیمات قاطع می‌گیرند. در طی یک بحران، مسئله‌های شناختی به اوج می‌رسد، اطلاعات ناقص است، منافع و اولویت‌ها با هم تضارب می‌یابند و احساسات و نگرانی‌ها به نهایت می‌رسد.
چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 22:26

 لشکر روبات‌های سونی، هر ۳۰ ثانیه یک دستگاه پی‌اس۴ می‌‌سازد لشکر روبات‌های سونی، هر ۳۰ ثانیه یک دستگاه پی‌اس۴ می‌‌سازد
خرید یک دستگاه پلی‌استیشن ۵، هم‌زمان با رونمایی‌اش ممکن است آسان‌تر از حد انتظار باشد، چون سونی هم‌اکنون هر ۳۰ ثانیه یک دستگاه پلی استیشن ۴ تولید می‌کند.
چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 21:34

 احتمال ممنوعیت تبلیغات سیاسی در فیس‌بوک احتمال ممنوعیت تبلیغات سیاسی در فیس‌بوک
برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که احتمال دارد فیسبوک در تدارک انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر کلیه تبلیغات سیاسی را ممنوع کند.
چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 18:33

هوش مصنوعی، جایگزین انسان خطاکار هوش مصنوعی، جایگزین انسان خطاکار
کارآمدی و سودمندی هوش مصنوعی خیلی زود جایگزین بشر جائزالخطا خواهد شد. اصل باید این باشد که که هوش مصنوعی باید جامعه‌گرایانه باشد و ابزار تولید، یعنی هوش مصنوعی، باید بازتوزیع شود. به عبارت دیگر، هوش مصنوعی باید تحت مالکیت عمومی درآید.
چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 18:24

در جلسه با معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار؛ وضعیت و دغدغه های اهالی فرهنگ و هنر و رسانه استان گلستان تشریح شد در جلسه با معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار؛ وضعیت و دغدغه های اهالی فرهنگ و هنر و رسانه استان گلستان تشریح شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیدار ابراهیم کریمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استان گلستان در روز چهارشنبه 25 تیر ماه رفت.
چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 18:04

نشست «ژورنالیسم ورزشی در ایران» برگزار می‌شود نشست «ژورنالیسم ورزشی در ایران» برگزار می‌شود
نشست «ژورنالیسم ورزشی در ایران» با حضور امیر حاج‌رضایی (کارشناس فوتبال)، پژمان راهبر (سردبیر وب‌سایت ورزش سه)، هیوا یوسفی (سردبیر همشهری ورزشی و نائب‌رئیس انجمن ورزشی‌نویسان ایران) و محمد هدایتی (محقق اجتماعی و مجری پژوهش) چهارشنبه ۲۵ تیر ۹۹ از ساعت ۱۱ تا ۱۳ به‌صورت وبینار برگزار می‌شود.
چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 00:01

چگونه با مشتری خود در دنیای کووید ۱۹ ارتباط مجدد برقرار نمایید چگونه با مشتری خود در دنیای کووید ۱۹ ارتباط مجدد برقرار نمایید
ایجاد و پیاده‌سازی استراتژی تحول دیجیتالی برای توسعه تجربه آتی مشتریان ضروری است. هیچ‌کس نمی‌داند که این پاندمی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت بنابراین بهترین کار این است که کسب‌وکارهای خودمان را به صورت بالقوه برای بقا در این شرایط که در آن فاصله‌گذاری فیزیکی و قوانین دیجیتالی حاکم‌اند مهیاسازیم.
سه شنبه، 24 تیر 1399 - 23:32

غرامت ۵۰۰ دلاری اپل به کاربران برای کند کردن عمدی آیفون
شرکت اپل پذیرفته است که برای کند کردن عمدی تلفن همراه آیفون مشتریانش در آمریکا و عدم اطلاع رسانی به آنان، تا ۵۰۰ دلار غرامت به هر کدام از آنها پرداخت کند.
سه شنبه، 24 تیر 1399 - 19:59

مدیر سیاست‌ها و استراتژی‌های مربوط به ارتباطات و اطلاعات در یونسکو: اخبار جعلی، جان‌های بسیاری را در دوره همه‌گیری کرونا در خطر قرار داده است مدیر سیاست‌ها و استراتژی‌های مربوط به ارتباطات و اطلاعات در یونسکو: اخبار جعلی، جان‌های بسیاری را در دوره همه‌گیری کرونا در خطر قرار داده است
یونسکو، پیش از شیوع ویروس کرونا نیز با اشاره به ایجاد آلودگی ناشی از برخی تلاش‌ها برای انتشار اطلاعات نادرست که تهدیدی برای روزنامه‌نگاریِ حقیقت‌محور و زندگی مردم بویژه در دوران همه‌گیری به شمار می‌آمدند، هشدارهایی را در این باره منتشر می‌کرد که چگونه تحولات سیاسی، فناوری، اقتصادی، و اجتماعی، بر نحوه تبادل اطلاعات میان ما تأثیر می‌گذارند.
سه شنبه، 24 تیر 1399 - 08:01

اولین دستگاه تنفس مصنوعی ساخته «تیم روباتیک دختران افغان» رونمایی شد
اولین دستگاه تنفس مصنوعی که توسط تیم روباتیک دختران افغان ساخته شده دوشنبه 13 ژوئیه در شهر هرات در غرب افغانستان رونمایی شد.
دوشنبه، 23 تیر 1399 - 21:04

 هفت راه تنظیم محتوا هفت راه تنظیم محتوا
مطمئن شوید که محتوای تولیدی شما کیفیت خوبی دارد: اگر شما امیدوارید محتوای شما مورد انتشار و بازنشر قرار گیرد بایستی از سطح مطلوبی برخوردار باشید. اگر همه موارد قبلی را رعایت کنید اما محتوا و مطالب شما ارزش و کیفیت لازم را نداشته باشد، برای مخاطبان انتشار پذیر نخواهد بود. محتوای مطلوب باید حدود60 درصد از توان شما را به خود اختصاص دهد.
دوشنبه، 23 تیر 1399 - 10:56

فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی
فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی- تیرماه 1399.pdf
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 16:26

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد: رسانه‌ها بیش از بیان نقاط ضعف باید امیدآفرین باشند مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد: رسانه‌ها بیش از بیان نقاط ضعف باید امیدآفرین باشند
مدیرکل روابط‌عمومی استانداری یزد گفت: رسانه‌ها فقط نقاط ضعف و مشکلات را برجسته نکنند بلکه اگر اقدام خوبی انجام می‌شود که البته کم هم نیست، نسبت به انعکاس آن و امیدآفرینی در جامعه اقدام کنند.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 16:00

اولین دوره آموزشی سواد رسانه ای در شهرداری ساری آغاز شد
حسین مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری با اشاره به آغاز دوره آموزشی سواد رسانه ای گفت: اولین دوره آموزشی برای گروههای سنی و تحصیلی مختلف در کنار آموزش برای خبرنگاران و همکاران روابط عمومی های شهرداری ساری با این موضوع و با رعایت پروتکل های بهداشتی مواجهه با ویروس کرونا، در محل خانه خبرنگاران شهرداری ساری آغاز شد.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 15:11

تاکید استاندار البرز بر ضرورت برقراری ارتباط تنگاتنگ روابط عمومی و رسانه ها تاکید استاندار البرز بر ضرورت برقراری ارتباط تنگاتنگ روابط عمومی و رسانه ها
استاندار البرز با قدردانی از همراهی رسانه در مسیر مهار کرونا، گفت: کسب رضایتمندی مردم، تکریم ارباب رجوع و آگاهی بخشی به مردم برای ارتقا سلامت و امنیت جامعه مهمترین اهدافی است که کارکنان روابط عمومی استانداری باید در دستور کار قرار دهند.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 12:09

مراسم روز خبرنگار به دلیل شیوع ویروس کرونا امسال به صورت حضوری برگزار نمی شود مراسم روز خبرنگار به دلیل شیوع ویروس کرونا امسال به صورت حضوری برگزار نمی شود
معاون روابط‌عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در استان و لزوم پیشگیری از افزایش مبتلایان و حسب دستور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی استان سمنان، امسال هیچگونه مراسم یا آیینی تحت عنوان بزرگداشت روز خبرنگار در این استان به صورت حضوری برگزار نخواهد شد.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 10:18

 دستورالعمل کاربردی برای ایمیل مارکتینگ ثمربخش دستورالعمل کاربردی برای ایمیل مارکتینگ ثمربخش
کسب وکارها امروزه از نبود اطلاعات رنج نمی برند، بلکه مسئله در چگونگی به کارگیری داده ها در مدیریت، اجرا و اثربخشی کارهاست. اگر می خواهید متمایز باشید و محصول/ خدمت خود را در ذهن مشتریان به یک برند لذت بخش تبدیل کنید، اطلاعات، فضای بازار، رقبا و استراتژی های تان را بر مبنای یک آمیخته بازاریابی بچینید و سپس ادامه دهید.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 09:50

شارژر از جعبه تلفن‌های هوشمند سامسونگ حذف می‌شود شارژر از جعبه تلفن‌های هوشمند سامسونگ حذف می‌شود
تلفن‌های هوشمند سامسونگ از این پس احتمالا بدون شارژر عرضه خواهند شد. به گزارش ایندیپندنت به نقل از پایگاه خبری ETNews کره، این تغییر از سال ۲۰۲۱ انجام می‌شود.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 00:01

محتوای کوتاه چیست؟ محتوای کوتاه چیست؟
طبق تحقیقاتی که بر روی کاربران اینترنت و رفتار شناسی مخاطبان وب در دانشگاههای هامبورگ و هانوفر انجام شد مشخص شد بیش از ۵۰% از کاربران اینترنت کمتر از ۱۰ ثانیه بر روی یک صفحه از وب باقی می مانند.
دوشنبه، 2 آذر 1394 - 14:57

ابزار جدید ردگیری تماس در سنگاپور با یک باتری ۹ ماهه ابزار جدید ردگیری تماس در سنگاپور با یک باتری ۹ ماهه
در سنگاپور ابزاری برای ردگیری تماس‌ها طراحی شده است که باتری آن تا ۹ ماه دوام دارد. این ابزار که «ردگیر همراه جیبی» نام گرفته در واقع مکمل اپلیکیشن «ردگیر همراه» سنگاپور است که ۳۵ درصد جمعیت این کشور تاکنون آن را بارگذاری کرده‌اند.
شنبه، 21 تیر 1399 - 13:05

تحولات ناشی از ارتباطات دوران کووید-19 تحولات ناشی از ارتباطات دوران کووید-19
در دورانی که شرکت‎ ها با پرورش فرهنگ مسئولیت‌پذیری، در حال پذیرش این تحولات سریع هستند، فرصتی برای پیش‌بینی ماه‎ ها و سال کاری پیش رو وجود دارد. می‌توان دوران کنونی را نه صرفاً از موضع مالی بلکه از نظر نوآوری و تحول‌های خلاقانه نیز مثبت قلمداد نمود.
شنبه، 21 تیر 1399 - 08:02

جاسوسی در دفتر سخنگوی رسانه‌ای دولت مرکل جاسوسی در دفتر سخنگوی رسانه‌ای دولت مرکل
یک کارمند دفتر رسانه‌ای دولت فدرال آلمان مظنون به جاسوسی چندساله برای دستگاه اطلاعاتی مصر است. علیه او تحقیقاتی جریان دارد و انگیزه‌های این جاسوسی احتمالی هنوز روشن نیست.
جمعه، 20 تیر 1399 - 22:10

بی‌بی‌سی اشتراک رایگان سه میلیون خانوار را لغو می‌کند بی‌بی‌سی اشتراک رایگان سه میلیون خانوار را لغو می‌کند
شبکه بی بی سی از اول ماه اوت میلادی، حق اشتراک رایگان تلویزیون برای سالمندان ۷۵ ساله به بالا را در بریتانیا لغو می‌کند. طرحی که قرار بود دو ماه پیش اجرا شود اما در سایه اپیدمی عالم‌گیر کرونا به تعویق افتاد.
جمعه، 20 تیر 1399 - 22:07

 رسانه‌های آزاد در سراسر جهان با تهدید مواجه‌اند رسانه‌های آزاد در سراسر جهان با تهدید مواجه‌اند
اکنون کارِ روزنامه‌نگاران سراسر دنیا مهم‌تر از همیشه است زیرا اطلاعات نادرست و گمراه‌کننده به سرعت در اینترنت گسترش می‌یابد و سیاستمداران و تجار قدرتمند می‌توانند با حفظ مصونیت به روزنامه‌نگاران حمله کنند.
جمعه، 20 تیر 1399 - 21:20

 چطور «مصالح عموم» را در ارتباطات کووید-19 خود منعکس کنید چطور «مصالح عموم» را در ارتباطات کووید-19 خود منعکس کنید
وقتی عموم جامعه ببینند که یک شرکت متمول، هدیه‎ قابل توجهی را برای نجات جان افراد یا کمک به فقرا اعطا کرده، این حرکت شرکت را معنادار قلمداد می‌کنند. وقتی این کمک مالی هیچ ارتباطی با منافع شرکت نداشته باشد، عموم جامعه برداشت مثبتی را نسبت به آن نخواهند داشت.
جمعه، 20 تیر 1399 - 13:09

سالگرد مرگ پدر لیتوگرافی (گراور) سالگرد مرگ پدر لیتوگرافی (گراور)
دهم ژوئیه سالروز در گذشت لوئی ژاک داگرLouis Jacques M. Daguerre پدر لیتوگرافی (گراور= پلیتplate) و چاپ بادوام عکس است که به «داگرو تایپ Daguerreotype» معروف شده است . وی که بسال 1851 فوت شد دومین پیشتاز فن عکاسی در فرانسه و جهان است.
جمعه، 19 تیر 1394 - 13:30

تقویم روز ارتباطات/ زمانی که روزنامه نگاران ایران دارای سندیکا شدند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) 21 تیرماه 1341 (دهم جولای 1962) اعلامیه ایجاد سندیکای روزنامه نگاران ایران حاوی هدف از تشکیل آن به امضای هیات موسس رسید و جهت انتشار به روزنامه های تهران داده شد ولی آن را چاپ نکردند.
شنبه، 21 تیر 1393 - 08:47

تقویم روز ارتباطات/ تاس TASS تقویم روز ارتباطات/ تاس TASS
تاسیس تاس TASS، درسی از شکست ژورنالیسم شوروی ـ گزارش یک روزنامه نگار ایرانی از عادت نوشیدن ودکا در اطاق خبر ایزوستیا!
جمعه، 19 تیر 1394 - 11:50

درک چرخه عمر محتوا درک چرخه عمر محتوا
مدل های قدیمی "ایجاد"، "تایید" و "انتشار" دیگر کارایی ندارند. حالا زمان آن است تا مردم با چیزی که "چرخه جدید عمر محتوا"،  نامیده می شود منطبق شوند که می توان آن را در چهار مرحله خلاصه کرد:
یکشنبه، 6 اسفند 1391 - 15:59

رئیس انجمن روزنامه‌نگاران ترکیه اردوغان را به سرکوب مخالفانش متهم کرد رئیس انجمن روزنامه‌نگاران ترکیه اردوغان را به سرکوب مخالفانش متهم کرد
فاروق آران رئیس انجمن روزنامه‌نگاران ترکیه، روز پنجشنبه 9 ژوئیه با انتقاد شدید از رجب طیب اردوغان، او را به فراهم کردن زمینه فشارهایی دائم بر رسانه های مختلف مخالف در این کشور و سرکوب روزنامه‌نگاران متهم کرد.
پنجشنبه، 19 تیر 1399 - 21:52

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  آشنایی با روابط عمومی


  هشت شیوه روابط عمومی برای بازاریابی موفقیت آمیز محتوا


  بازاریابی محتوا و رازهای آن


  چگونه با مشتری خود در دنیای کووید ۱۹ ارتباط مجدد برقرار نمایید


  دیدار معاونین فرهنگی هنری و روابط عمومی سپاه استان با مدیر کل صدا و سیما مرکز سمنان


  نشست «ژورنالیسم ورزشی در ایران» برگزار می‌شود


  مدیرعامل برق منطقه ای یزد: روابط عمومی ها نقش پررنگی در بیان فعالیت­‌های صنعت برق استان دارند


  احتمال ممنوعیت تبلیغات سیاسی در فیس‌بوک


  هوش مصنوعی، جایگزین انسان خطاکار


  ثبت نام در وبینارهای آموزشی روابط عمومی شروع شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فهرست اولیه وبینارهای آموزشی موسسه کارگزار روابط عمومی اعلام شد