درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 22:21   

فراخوان عمومی جهت انتخاب مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد

  فراخوان عمومی جهت انتخاب مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد


ادامه ادامه مطلب یک

4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند

  4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند


ادامه ادامه مطلب دو

«آمـازون» فاتح بازار ایتـالیا در دوران «کـرونا»

  «آمـازون» فاتح بازار ایتـالیا در دوران «کـرونا»


ادامه ادامه مطلب سه

جزئیات افزایش ضریب نفوذ تلفن‌همراه‌ درکشور

  جزئیات افزایش ضریب نفوذ تلفن‌همراه‌ درکشور


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  فراخوان عمومی جهت انتخاب مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد
  ربودن دل‌ها به آگاهی و صدق
  میزگرد/ رسانه و روابط‌عمومی؛ در برابر هم یا برابر هم
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی: در برخی دستگاه های اجرایی نگاه تخصصی به روابط عمومی وجود ندارد
  اولین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری های استان تهران
  4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند
  تبلت های اهدایی بانک رفاه کارگران به دانش آموزان سیستانی رسید
  حمایت از ورزش در راستای مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه کارگران است
  روابط عمومی شرکت پست استان ایلام برتر شد
  ارتباطات موثر و تعامل با رسانه ها اساسی ترین وظیفه روابط عمومی هاست
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند 4 نکته که مشتریان تمایلی به شنیدن آنها ندارند
اگر مشتریان شما در جلسه، مودب و ساکت هستند، به این معنی نیست که به بحث نیز علاقه‌مند باشند. در ادامه نکاتی آورده شده است که می‌توانید با استفاده از آنها از خسته کردن مخاطبان خود در جلسات جلوگیری کنید.
یکشنبه، 5 شهریور 1391 - 02:25

رسانه کماکان بستر شناخت جامعه رسانه کماکان بستر شناخت جامعه
روزنامه‌های خصوصی، مستقل و غیردولتی ورزشی که از شعاع سانسور سلیقه‌ای مثل صداوسیما دور هستند، با این کار خود و تیترزنی، درست تصاویری را که سانسور شده بود، برجسته کردند و به نمایش گذاشتند که نه‌تنها نوعی آگاهی‌دادن از آنچه مخاطب ندیده بود و تلویزیون سانسور کرده و واقعیت پخش نشده، بود؛ بلکه مهم‌تر اینکه نوعی مقابله‌جویی این روزنامه‌ها و نفی آن رفتار آن رسانه «دیگر» یعنی تلویزیون بود که به خواسته مخاطب توجهی ندارد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 12:32

روزی که «شرق» منتشر شد روزی که «شرق» منتشر شد
سید ضیاء طباطبایی یزدی روزنامه«شرق» را ـ طبق نوشته خود او، با هدف خدمت به وطن و اصلاح اوضاع و ترقّی ایران، در این روز در سال 1288 هجری خورشیدی در تهران منتشر ساخت. گوشه ای از هزینه این روزنامه را زرتشتیان ـ عمدتا زرتشتیان یزد ـ که در آرزوی پیشرفت میهن بودند، و پس از دریافت این تعهد از ناشر که جز برای وطن قلم بکار نخواهد بُرد برعهده گرفته بودند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 11:53

تیک‌تاک در آمریکا "به طور موقت" همچنان فعال است تیک‌تاک در آمریکا "به طور موقت" همچنان فعال است
جان هال، وکیل مدافع کمپانی چینی، با تکیه بر اهمیت تیکتاک برای کاربران آمریکایی، گفته است که این شبکه اجتماعی نقش برجسته‌ای در ارتباطات و تبادل افکار ایفا می‌کند و فعالیت آن به ویژه در روزهایی که جامعه در تدارک یک انتخابات شفاف و آزاد است، بسیار حیاتی است.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 11:41

هند تلفن همراه هوشمند 54 دلاری می‌سازد هند تلفن همراه هوشمند 54 دلاری می‌سازد
تلفن همراه هندی که قرار است شرکت جیو بسازد با سیستم عامل آندروید کار می‌کند و این شرکت پیش‌بینی می‌کند 350 میلیون دستگاه از آن را بفروشد؛ موضوعی که این شرکت به یکی از موفق‌ترین شرکت‌های سازنده تلفن همراه جهان مبدل می‌کند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 11:26

حرکات بدن ما فاش می‌کند کیستیم حرکات بدن ما فاش می‌کند کیستیم
لحن و لهجه‌ای که ندانسته وارد نحوه حرف زدن ما می‌شود می‌تواند چیزهای زیادی را درباره اینکه اهل کجا هستیم فاش کند،‌ اما همچنین اشاره‌های ظریف قابل مشاهده در صورت و نحوه حرکت بدن‌مان هم چیزهایی را در مورد ما لو می‌دهند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 11:21

«آمـازون» فاتح بازار ایتـالیا در دوران «کـرونا» «آمـازون» فاتح بازار ایتـالیا در دوران «کـرونا»
پاندمی کرونا رفتار کاربران جهان را حتی در کشورهایی که نسبتاً سنتی‌تر هستند یا جمعیت سالمند بیشتری در آنها دیده می‌شود نیز تغییر داده و به سوی تجارت الکترونیک سوق داده شده‌اند. یکی از کشورهایی که چرخش سریع جمعیت آن به سوی خرید آنلاین، بسیاری را غافلگیر کرده، ایتالیاست که حالا دیگر برخی آن را بهشت آمازون در دوران کرونا می‌خوانند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 10:29

رسانه‌ها در برابر قانون یکسان نیستند رسانه‌ها در برابر قانون یکسان نیستند
بطور کلی با توقیف یا لغو امتیاز مطبوعات و‌ خبرگزاری‌ها مخالفم و آن را مغایر با حق ارادی بیان و آزادی رسانه می دانم، اما.. اگر آنچه را که روزنامه کیهان در مورد آیت‌الله‌العظمی سیستانی نوشت و تا حال کاری به کارش نداشته‌اند، روزنامهء دیگری نوشته بود، هیأت نظارت بر مطبوعات و مراجع قضایی تا الان با آن روزنامه و نویسنده‌اش چه کرده بودند؟
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 10:27

درس‌هایی از مسوولیت اجتماعی شرکتی درس‌هایی از مسوولیت اجتماعی شرکتی
آگاهی اجتماعی جزء کلیدی مسوولیت اجتماعی شرکتی است. شرکت‌های خوب اغلب به عواقب اجتماعی اقدامات خود توجه می‌کنند. برای آنها، تنها سوددهی‌های کوتاه مدت برابر با موفقیت نیست، به خصوص اگر این سودآوری‌ها وجهه خوب سازمان را در جامعه خراب کنند.
سه شنبه، 31 مرداد 1391 - 19:18

ارتقای دولت الکترونیک و اطلاع‌رسانی خدمات به مردم ارتقای دولت الکترونیک و اطلاع‌رسانی خدمات به مردم
همه دستگاه‏ها برای تأمین رضایت شهروندان و کاستن از دغدغه‏‌های آنان، روند فعالیت‏‌ها و خدمات خود را برای مردم اطلاع ‌رسانی کرده و هرکجا ابهام و نگرانی برای مردم وجود دارد، فوراً رفع کنند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 01:28

 جزئیات افزایش ضریب نفوذ تلفن‌همراه‌ درکشور جزئیات افزایش ضریب نفوذ تلفن‌همراه‌ درکشور
مطابق آمار منتشر شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تعداد خطوط فعال تلفن‌همراه تا پایان سه ماه ابتدایی سال‌جاری به ۱۲۱ میلیون و ۹۲ هزار و ۲۳۲ عدد رسیده که ضریب نفوذ را به ۱۴/ ۱۴۴ درصد می‌رساند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 01:23

گوگل تولد ۲۲ سالگی خود را جشن گرفت گوگل تولد ۲۲ سالگی خود را جشن گرفت
گوگل تقریبا ۲۲ سال پیش تاسیس شد، زمانی که سرگئی برین و لری پیج دانشجویان دوره دکترای دانشگاه استنفورد، مقاله‌ای را با عنوان «آناتومی‌موتور جست‌وگر وب با مقیاس بزرگ» منتشر کردند که در آن، عملکرد نمونه اولیه موتور جست‌وجوی گوگل با دیتابیس بیش از ۲۴ میلیون صفحه شرح داده شد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 01:22

چترها را باید بست! چترها را باید بست!
در این طرح گرافیکی، در یک حرکت ساختارشکنانه در کنار چترهای رنگی باز با رنگ های متفاوت (شاید اشاره به سایر شرکت های بیمه ای) از نشانه های تصویری چتر بسته و باران استفاده شده و سبزی که با بسته شدن چتر خود را نمایان می کند. همچنین در کنار این تصاویر بیمه "ترنم باران" محصول انحصاری این شرکت نیز با شعار"طرحی نو در بیمه های زندگی" به بازار معرفی شده است.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 01:04

پیام های ارتباطی غیر کلامی پیام های ارتباطی غیر کلامی
ارتباطات غیر کلامی عبارت است از کلیه پیام‌هایی که افراد علاوه بر خود کلام آنها را نیز مبادله می‌کنند. طرز قرار گرفتن خود و اشیا، راه رفتن، ایستادن، حرکات چهره و چشم‌ها، لحن صدا، طرز لباس پوشیدن و ... جملگی نشانه‌های ارتباطات غیر کلامی هستند.
پنجشنبه، 5 مرداد 1391 - 06:02

اوبر دعوای حقوقی برای گرفتن مجوز کار در لندن را برنده شد. اوبر دعوای حقوقی برای گرفتن مجوز کار در لندن را برنده شد.
اوبر از دو سال پیش برای کاهش نگرانی های مربوط ایمنی در لندن تلاش کرده است. این شرکت یک سیستم تازه در آوریل ایجاد کرد که به شناسایی امن رانندگان کمک می کرد.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 15:38

مدیر شبکه ورزش تعیین شد مدیر شبکه ورزش تعیین شد
مرتضی میرباقری معاون سیما طی حکمی سینا معتضدی را به عنوان سرپرست شبکه ورزش معرفی کرد.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 14:53

 سرقت اطلاعات فایرفاکس اندروید در شبکه وای فای مشترک سرقت اطلاعات فایرفاکس اندروید در شبکه وای فای مشترک
شرکت موزیلا به تازگی نقصی را برطرف کرده است که به مهاجمین اجازه می‌داد اطلاعات مرورگر فایرفاکس اندروید را در یک شبکه وای فای مشترک، به سرقت ببرند.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 14:45

مذاکره موفق برای فروش مذاکره موفق برای فروش
اولین گام یک فروشنده، جهت داشتن مذاکره‌ای موفق با مشتریان خود، این است که بازار گرمی (به معنای سنتی آن) نکند یعنی به امید فروش کالا یا خدمات، سیلی از اطلاعات را به سوی مشتری احتمالی روانه نسازد.
شنبه، 7 مرداد 1391 - 07:12

شبکه‌های اجتماعی در باکو از دسترس خارج شدند شبکه‌های اجتماعی در باکو از دسترس خارج شدند
از صبح تا عصر روز یکشنبه اینترنت در جمهوری آذربایجان قطع بود و شامگاه یکشنبه نیز شبکه‌های اجتماعی از دسترس خارج شدند. دولت آذربایجان از مردم خواسته است که مطالب و اطلاعات حساس را در شبکه‌های اجتماعی همرسانی نکنند، چون ممکن است ارمنستان از آن سوءاستفاده کند.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 14:11

استراتژی استعداد در بازارهای رو به رشد استراتژی استعداد در بازارهای رو به رشد
در مقاله پیش رو، دو تن از مدیران ارشد شرکت مخابراتی اتصالات در خاورمیانه، آقایان احمد عبدالکریم جلفار و عبدالعزیز السوالح، به بیان استراتژی سازمان خود در جذب نیروی انسانی و ابقای آنها در «بازارهای روبه رشد و مستقل» می‌پردازند.
شنبه، 14 مرداد 1391 - 07:20

روابط عمومی وزارت نفت منتشر شد: انتشار دو کتاب با هدف گاهشماری صنعت نفت روابط عمومی وزارت نفت منتشر شد: انتشار دو کتاب با هدف گاهشماری صنعت نفت
دو مجلد حاضر که در آن تاریخ تحلیلی و روزشمار صنعت نفت ایران، ‌از ابتدا تا پایان سال ۱۳۵۷ روایت شده و طی ۳ سال و با کوشش جمعی از پژوهشگران جمع‌آوری و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است را می‌توان به عنوان گام نخست در این عرصه ثبت کرد که چون هر گام نخست دیگری، ‌به یقین خالی از ایراد و اشکال نخواهد بود.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 10:36

بازی‌های ویدئویی در ایران ۳۲ میلیون مخاطب دارد بازی‌های ویدئویی در ایران ۳۲ میلیون مخاطب دارد
بر اساس نتایج این پیمایش مجموع بازیکنان ایرانی از رقم ۲۸ میلیون نفر در سال ۱۳۹۶ به ۳۲ میلیون نفر در سال ۱۳۹۸ افزایش پیدا کرده است. به عبارتی از جمعیت ۸۳ میلیونی ایران در سال ۱۳۹۸، به تعداد ۳۲ میلیون نفر بازی می‌کنند.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 02:21

 اپل یک اپلیکیشن پادکست محبوب را خرید اپل یک اپلیکیشن پادکست محبوب را خرید
سخنگوی اپل خرید این استارت‌آپ را تایید کرد، اما درباره آن توضیح بیشتری نداد. اپل پس از خرید، این برنامه را تعطیل کرد. بر اساس گزارش بلومبرگ، خرید Scout FM یکی از خریدهای متعددی است که شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ انجام داده است.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 02:05

روایت سه دوره تعطیلی در مطبوعات ایران
اعتصاب دوم مطبوعات نیز در سال ۵۷ و در روزهای منجر به پیروزی انقلاب اسلامی، شکل گرفت. این اعتصاب دو ماه و دو روز طول کشید که پس از آن انقلاب شد و روزنامه‌ها به انتشارشان ادامه دادند. بر این اساس، تعطیلی‌های ناشی از همه گیری ویروس کرونا سومین تجربه این چنینی مطبوعات در نیم قرن سال گذشته است.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 02:04

در گفتگو با مدیر ارشد منابع انسانی توییتر / بررسی واکنش شرکت توییتر به بحران کرونا در گفتگو با مدیر ارشد منابع انسانی توییتر / بررسی واکنش شرکت توییتر به بحران کرونا
ما در پاسخ به بحران کووید-۱۹، طرحی اجرا کردیم به نام «Tweep Exchange»، که افرادی که حجم کارهای‌شان زیاد است بتوانند بخشی از کار خود را به آنهایی که سرشان خلوت است واگذار کنند. مدیران، برنامه‌های آموزشی فوری برای کارمندها را در دستور کار قرار دادند و فرآیندی را به اجرا در آوردیم تا هر کسی می‌خواهد برای مدتی در زمینه‌ای غیر از حوزه تخصص خود فعالیت کند، آموزش‌های لازم را ببیند تا بتواند به سایر همکارها در حوزه‌های دیگر که سرشان شلوغ است کمک کند.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 01:55

اهمیت آموزش‌های آنلاین در دوران شیوع کرونا اهمیت آموزش‌های آنلاین در دوران شیوع کرونا
امروزه آموزش‌های آنلاین بیش از هر زمان دیگری رایج شده است چراکه یادگیری فارغ از محدودیت های مکانی و زمانی در این نوع یادگیری بسیار منعطف‌تر است. به خصوص در دورانی که دورکاری رواج پیدا کرده آموزش‌های آنلاین که با یک لب تاپ٬ تلفن همراه و اینترنت امکان پذیر است طرفداران زیادی پیدا کرده است.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 09:11

واتساپ ویژگی جدید را رونمایی می‌کند که همه در انتظارش بودند واتساپ ویژگی جدید را رونمایی می‌کند که همه در انتظارش بودند
واتساپ مطابق این گزارش ویژگی بسیار مطلوبی را اضافه کرده که همان (پشتیبانی از کاربرد آن در دیواس‌های متعدد) است به طوری که کاربران می‌تواند در چند دستگاه و در یک زمان از واتساپ استفاده کنند. این ویژگی در آخرین نسخه بتای این نرم افزار و دیگر نرم افزارهای رقیب چون تلگرام نیز فعال شده است.
یکشنبه، 6 مهر 1399 - 23:13

دورکاری پاره‌وقت کارمندان گوگل دائمی شد دورکاری پاره‌وقت کارمندان گوگل دائمی شد
نتایج حاصل از یک نظرسنجی از کارمندان گوگل که روز سه‌شنبه در توییتر منتشر شد، نشان می‌دهد که ۶۲ درصد از آنان بر این باورند که دورکاری اثر منفی برای کارآیی آنها ندارد و اگر قرار باشد تنها بعضی از اوقات سر کار حاضر شوند، می‌توانند همچنان بهترین سطح کارآیی خود را حفظ کنند.
یکشنبه، 6 مهر 1399 - 23:06

برون سپاری خدمات در سازمان‌ها برون سپاری خدمات در سازمان‌ها
برون سپاری خدمات یکی از شیوه‌های نوین مدیریت در سازمان‌ها است که سالیان متمادی در کشورهای توسعه یافته اجرا و نتایج آن مستمرا برای اصلاح روش‌ها مورد ارزیابی قرار گرفته است.
پنجشنبه، 22 تیر 1391 - 06:28

زادروز گوگل زادروز گوگل
بنیاد گذاران آن؛ Lawrence Edward Page متولّد میشیگان ـ آمریکا در 26 مارس 1973 و Sergey Mikhaylovich Brin متولّد مسکو ـ روسیه در 21 آگوست 1973 هستند ـ هر دو همسال و در سال 1998 دانشجوی دوره دکترای علوم کامپیوتر در دانشگاه ستَنفورد بودند.
یکشنبه، 6 مهر 1399 - 19:02

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  برون سپاری خدمات در سازمان‌ها


  نقش رهبری سازمان در تحول روابط عمومی


  درس‌هایی از مسوولیت اجتماعی شرکتی


  پیام های ارتباطی غیر کلامی


  ویژگی های یک متخصص حرفه ای روابط عمومی


  مذاکره موفق برای فروش


  استراتژی استعداد در بازارهای رو به رشد