درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
دوشنبه، 7 فروردین 1396 - 21:02   

نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز

  نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز


ادامه ادامه مطلب یک

پیامک های عید نوروز و روابط عمومی

  پیامک های عید نوروز و روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

درباره مراسم نوروز سال 401 پیش از میلاد

  درباره مراسم نوروز سال 401 پیش از میلاد


ادامه ادامه مطلب سه

تاریخچـه هفـت سیـن از گذشتـه تا به امـروز

  تاریخچـه هفـت سیـن از گذشتـه تا به امـروز


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  شکست روزافزون رسانه های چاپی در سطح جهان به دلیل برنیاوردن نیاز مخاطبان قرن 21
  هکرهای ترک اپل را تهدید کردند اطلاعات 600 میلیون کاربر را پاک می‌کنند
  انجمن جهانی روزنامه نگاران پارسی نگار
  اپل: نفوذ سیا به آی‌فون و مک‌بوک به آسانی ممکن نیست
  دیدگاه مدیران و مسئولان/ اهمیت و جایگاه روابط عمومی/ بخش دوم
  پی‌آمدهای مخرب گسترش شبکه‌های اجتماعی
  ابراز نگرانی مکارم شیرازی از "آسیب‌های فضای مجازی"
  10 میان وعده غذایی مفید با 100 کالری
   مسئول روابط عمومی اوقاف استان قم: از رسانه‌های فعال در انتشار اخبار طرح آرامش بهاری تقدیر می‌شود
  دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط عمومی/ بخش اول
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  جهان روابط عمومی  

۷ رسانه بزرگ و موفق جهانی ۷ رسانه بزرگ و موفق جهانی
می خواهیم از غول های رسانه ای جهان حرف بزنیم. از شرکت هایی که قرار بود درآمدشان در فهرست درآمدهای کشورهای جهان قرار گیرد، آنها بیش از ۱۲۰ کشور جهان پول در آورده بودند
شنبه، 28 اسفند 1395 - 00:15

جدیدترین کتاب راهنمای ارزیابی و اندازه گیری تأثیر روابط عمومی جدیدترین کتاب راهنمای ارزیابی و اندازه گیری تأثیر روابط عمومی
جدیدترین کتاب راهنمای ارزیابی، شامل سنجش و ارزیابی نرخ بازگشت سرمایه رسانه های اجتماعی، تعهد شغلی و ارائه نتایج به رهبران ارشد می باشد.
سه شنبه، 24 اسفند 1395 - 08:15

نگاهی به مهمترین رویدادهای روابط عمومی در عرصه بین المللی نگاهی به مهمترین رویدادهای روابط عمومی در عرصه بین المللی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران مهمترین رویدادهای روابط عمومی در عرصه بین الملل را تهیه کرده است و حالا برخی عناوین مهم این رویدادها را با هم مرور می کنیم:
یکشنبه، 22 اسفند 1395 - 10:15

حمله هسته ای ویکی لیکس به سیا،  بمب نوترونی روابط عمومی حمله هسته ای ویکی لیکس به سیا، بمب نوترونی روابط عمومی
اتهامات هفته اخیر ویکی لیکس با این مضمون که سازمان سیا قادر است هر نوع گوشی هوشمند، تلویزیون و اتومبیل را هک نماید، یک بمب نوترونی روابط عمومی را بر سر بزرگ ترین سازمان ها و سازندگان دستگاه های دیجیتال بر روی این سیاره، منفجر کرد.
یکشنبه، 22 اسفند 1395 - 08:09

ICON و IPRA تفاهم نامه همکاری امضا کردند ICON و IPRA تفاهم نامه همکاری امضا کردند
سازمان بین المللی مشاوره ارتباطات (ICCO) و انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) تفاهم نامه همکاری متقابل امضا کرده اند. به گزارش گروه ترجمه شارا، این توافقنامه توسط فیلیپ شپرد، دبیر کل IPRA و فرانسیس INGHAM، مدیر اجرایی ICCO، با هدف افزایش ارتباطات و تبادل منظم اطلاعات امضا شد.
چهارشنبه، 18 اسفند 1395 - 11:57

روابط عمومی دومین شغل خلاق سال 2017 معرفی شد روابط عمومی دومین شغل خلاق سال 2017 معرفی شد
تحقیقی از سوی CareerBuilder و Emsi نشان داد که تعداد زیادی از گزینه های شغلی با درآمدهای بالا برای شاغلین در حوزه های خلاقانه وجود دارد. طراحان گرافیک، کارگردانان هنری و متخصصین حوزۀ روابط عمومی در بین مشاغل خلاقانه بیشترین درخواست در سال جاری هستند.
شنبه، 7 اسفند 1395 - 11:00

گزارش/ پرداخت عربستان سعودی به یک موسسه روابط عمومی برای جلب نظر کهنه سربازان به منظور مخالفت با قانون 9/11 گزارش/ پرداخت عربستان سعودی به یک موسسه روابط عمومی برای جلب نظر کهنه سربازان به منظور مخالفت با قانون 9/11
بر اساس گزارشات The Daily Caller، عربستان سعودی به یک موسسه روابط عمومی به منظور متقاعد کردن کهنه سربازان آمریکایی برای رفتن به واشنگتن دی سی و بیان این مسئله به اعضای کنگره که آن ها مخالف قانون جدید فدرال هستند که به شهروندان اجازه می دهد تا بر علیه دولت های حامی تروریسم اقامه دعاوی مدنی کنند، در حال پرداخت پول می باشد.
شنبه، 23 بهمن 1395 - 09:07

فورتون 500 و بهترین تکنیک های روابط عمومی فورتون 500 و بهترین تکنیک های روابط عمومی
بدون یک روابط عمومی خوب، موفقیتی وجود ندارد و شرکت های لیست Fortune 500، موفقیت بسیار کمتری خواهند داشت. اگر چه در اینجا تنها به 5 شرکت از این لیست اشاره کردیم. اطمینان دارم که سایر شرکت ها نیز کمپین های مشابهی را اجرا کرده و به همان اندازه کار سخت برای اجرای آن صورت گرفته است.
دوشنبه، 18 بهمن 1395 - 08:06

انتشار نتایج فشارسنج اعتماد بزرگترین موسسه روابط عمومی در سال 2017 انتشار نتایج فشارسنج اعتماد بزرگترین موسسه روابط عمومی در سال 2017
اکنون در سال 2017 است و سطح اعتماد در پائین ترین حد خود در تمام زمان هاست. فشارسنج اعتماد ادلمن در سال 2017 نشان داد که اعتماد در حالت بحرانی است. اعتماد عمومی جامعه در چهار نهاد کلیدی تجارت، دولت، سازمان های غیردولتی و رسانه ها به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کرده است.
دوشنبه، 11 بهمن 1395 - 01:49

قانون نانوشته رسانه ای، بهترین روش مقابله با ترامپ قانون نانوشته رسانه ای، بهترین روش مقابله با ترامپ
بر اساس یک قانون نا نوشته رسانه ای برای اینکه تصویر شما روی جلد مجلات معروف بین المللی مانند تایمز و نیوزویک و... چاپ شود یا باید بسیار محبوب باشید یا بسیار منفور. ترامپ هم خود یک فرد خبره رسانه ای است و می داند که نمی تواند نقش آن شخصیت محبوب را بازی کند به این دلیل برای کسب شهرت باید نقش دوم را بازی کند.
دوشنبه، 11 بهمن 1395 - 15:27

معرفی بانوان برتر در حوزه روابط عمومی معرفی بانوان برتر در حوزه روابط عمومی
پی آر نیوز، بانوان برتر در حوزۀ روابط عمومی را مورد تقدیر قرار داد. این بانوان طی سال گذشته پیشرفت های زیادی در حوزه های مختلف روابط عمومی منجمله مدیریت بحران کسب کردند.
یکشنبه، 10 بهمن 1395 - 10:06

پژوهش: چرا نسل هزاره باید به طور جدی در نیروی کار روابط عمومی بکار گرفته شوند پژوهش: چرا نسل هزاره باید به طور جدی در نیروی کار روابط عمومی بکار گرفته شوند
نسل وای ممکن است با گروه های سنی قدیمی تر برخورد داشته باشد، اما نقطه نظر آنان می تواند برای صنعت روابط عمومی ضروری باشد. این موضوع را بررسی انجام گرفته توسط مرکز پلانک می گوید.
شنبه، 9 بهمن 1395 - 13:58

انجمن روابط عمومی آمریکا، کاخ سفیدِ را مورد سرزنش قرار داد انجمن روابط عمومی آمریکا، کاخ سفیدِ را مورد سرزنش قرار داد
انجمن روابط عمومی آمریکا، کاخ سفیدِ را بخاطر اظهارات بوضوح غلط در مورد تعداد جمعیت حاضر در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دونالد ترامپ و نامیدن آن با برچسب "حقایق جایگزین" مورد سرزنش قرار داد.
شنبه، 9 بهمن 1395 - 08:08

رکس تیلرسون، اکسون و روابط عمومی رکس تیلرسون، اکسون و روابط عمومی
پس از آن حادثه، اکسون به کندی و اندک پاسخ داد، و سعی در حفظ چهره عمومی خود نمود. اما پاسخ با مکث و ناکامل اکسون به این بحران به شدت در مطبوعات محکوم و مورد نقد قرار گرفت، و حتی کار به جایی رسید که Rawl به شکل عمومی از این واقعه به عنوان "فاجعه روابط عمومی" نام برد.
چهارشنبه، 6 بهمن 1395 - 08:00

افت سطح اعتماد به مدیران ارشد اجرائی به پایین ترین میزان خود در تمام ادوار افت سطح اعتماد به مدیران ارشد اجرائی به پایین ترین میزان خود در تمام ادوار
گزارش جهانی توسط آژانس روابط عمومی ادلمن نشان دهنده بروز بحران اعتماد عمومی در چهار بخش عمده می باشد: تجارت، رسانه ها، دولت و سازمان های غیر دولتی (NGO ها.
سه شنبه، 5 بهمن 1395 - 09:55

چگونه فیس بوک نیاز به پرداخت به روابط عمومی را کاهش داده است چگونه فیس بوک نیاز به پرداخت به روابط عمومی را کاهش داده است
متخصصان روابط عمومی هنوز هم می توانند زنده بمانند و رشد نمایند، به شرط آن که چیزی بیشتر از خدمات جایگذاری به مشتریان خود ارائه نمایند. با توجه به این که بسیاری از آن ها بازاریابان خلاق و باهوشی نیز هستند.
سه شنبه، 5 بهمن 1395 - 08:03

فرانسه غیر قابل اطمینان ترین کشور در جهان است: نظرسنجی بزرگ ترین موسسه روابط عمومی در جهان فرانسه غیر قابل اطمینان ترین کشور در جهان است: نظرسنجی بزرگ ترین موسسه روابط عمومی در جهان
بر اساس یک نظرسنجی فراگیر توسط ادلمن بزرگ ترین موسسه روابط عمومی در جهان، مشخص شد که فرانسه توسط مردم خود به عنوان غیرقابل اطمینان ترین کشور مطرح است.
دوشنبه، 4 بهمن 1395 - 09:06

گزارش بازار جهانی در ارتباط با تبلیغات، روابط عمومی، و خدمات مرتبط، برای سال 2017 گزارش بازار جهانی در ارتباط با تبلیغات، روابط عمومی، و خدمات مرتبط، برای سال 2017
ایالات متحده آمریکا با سهم 20 درصدی خود از بازار سال 2016 که معادل 90 میلیارد دلار می باشد، بزرگ ترین بازار در زمینه صنعت تبلیغات، روابط عمومی و خدمات وابسته در سال 2016 بود. ژاپن در این لیست در جایگاه دوم قرار دارد، با سهمی در حدود 10 درصد از بازار و رقمی معادل 60 میلیارد دلار.
یکشنبه، 3 بهمن 1395 - 08:01

بزرگ ترین افت سطح اعتماد به دولت، تجارت، رسانه ها و تشکل های مردم نهاد؛ نظرسنجی ادلمن بزرگ ترین افت سطح اعتماد به دولت، تجارت، رسانه ها و تشکل های مردم نهاد؛ نظرسنجی ادلمن
یک بررسی جهانی توسط موسسه روابط عمومی ادلمن (2017)، نشان می دهد که اکنون "بزرگ ترین" نزول (افت) سطح اعتماد به دولت، تجارت، رسانه ها و تشکل های مردم نهاد، رخ داده است. این موسسه یافته های خود را پیش از گردآوری گزارش داووس منتشر کرد.
شنبه، 2 بهمن 1395 - 09:40

دلایل اصلی موفقیت ترامپ از حیث روابط عمومی دلایل اصلی موفقیت ترامپ از حیث روابط عمومی
آنچه بیشتر از همه آشکار است این است که هیچ یک از این مسائل از هم جدا نیستند. همه آنها به هم متصل بوده و به نوعی یکدیگر را تغذیه می کنند، و این تصادفی نیست. این یک استراتژی روابط عمومی خوب است، و این چیزی است که ترامپ به دقت روی آن کار کرده است، با این حال گاهی اوقات این مسئله اتفاقی به نظر می رسد.
جمعه، 1 بهمن 1395 - 18:49

گردهم‌آیی نخبگان در داووس؛ برخی نگران نزول اعتماد عمومی گردهم‌آیی نخبگان در داووس؛ برخی نگران نزول اعتماد عمومی
بنیانگذار مجمع جهانی اقتصاد در داووس می گوید زمان آن رسیده است که به "انسانی شدن" بیشتر از "رباتی شدن و جهانی شدن" توجه شود.
پنجشنبه، 30 دی 1395 - 15:35

پر استرس ترین مشاغل سال 2017: ژورنالیست ها، روابط عمومی ها و رسانه ای ها، همه در 10تای اول پر استرس ترین مشاغل سال 2017: ژورنالیست ها، روابط عمومی ها و رسانه ای ها، همه در 10تای اول
هنگامی که به مشاغل پر استرس فکر می کنیم، ذهن بسیاری از ما ناخودآگاه به سمت یک سرباز و یا دستیار لباس کانال نه می رود. با این حال، گزارشی جدید می گوید که بسیاری از ما که در رسانه مشغول به کار هستیم باید در مورد قرص فشار خون نیز فکر کنیم.
چهارشنبه، 29 دی 1395 - 10:05

10 شغل پراسترس در 2017 10 شغل پراسترس در 2017
وب سایت کار ایالات متحده با معرفی ۱۰ شغل پر استرس سال 2017 نخستین شغل پراسترس را پرسنل نظامی (ارتش) اعلام کرد و خبرنگاری را در جایگاه ششم از این نظر قرار داد.
چهارشنبه، 29 دی 1395 - 07:03

چرا روابط عمومی یکی از پر استرس ترین مشاغل ایالات متحده امریکاست؟ چرا روابط عمومی یکی از پر استرس ترین مشاغل ایالات متحده امریکاست؟
متخصصان روابط عمومی مسئول تولید و حفظ یک تصویر مثبت در میان عموم مردم برای شرکت ها، نهادهای غیر دولتی و آژانس های دولتی هستند. آنها عموما مسئول ارائه سخنرانی ها و آماده سازی آنها هستند، اغلب در روبروی توده های مخاطبان خود قرار دارند. این حوزه بسیار رقابتی است، که اغلب شامل مسائلی کاملا قابل مشاهده، فرصت های محدود، استرس های طولانی در درجه بالا برای متخصصان این حرفه می شود.
جمعه، 10 بهمن 1393 - 23:43

روابط عمومی هشتمین شغل پر استرس در آمریکا روابط عمومی هشتمین شغل پر استرس در آمریکا
وب سایت کار ایالات متحده در فهرست مشاعل پراسترس خود در سال 2017، شغل روابط عمومی را به عنوان هشتمین شغل پراسترس در آمریکا معرفی کرد.
سه شنبه، 28 دی 1395 - 15:37

بزرگترین درس روابط عمومی از دو رویداد بزرگ در سال 2016 بزرگترین درس روابط عمومی از دو رویداد بزرگ در سال 2016
ترامپ از برند خودش استفاده کرد چون برند دیگری نداشت. یعنی ارتباطات سنتی و تبلیغات در رسانه‌های سنتی برای افرادی جواب می‌دهد که دارای برند باشد به همین دلیل بود که تیم روابط عمومی ترامپ به اصول و معادلات ثابت روی خوش نشان نداد.
سه شنبه، 28 دی 1395 - 13:42

سه اشتباه روابط عمومی در سال 2016 سه اشتباه روابط عمومی در سال 2016
اشتباهات روابط عمومی بطور روزانه اتفاق می افتد. چشم انداز رسانه ای دیجیتال که با سرعت در حال تغییر است، باعث می شود که این اشتباهات به راحتی تبدیل به یک ویروس شوند.
شنبه، 25 دی 1395 - 08:16

پیام رییس انجمن بین المللی روابط عمومی به سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران پیام رییس انجمن بین المللی روابط عمومی به سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
به عنوان رییس انجمن بین المللی روابط عمومی، تبریکاتم را برای برگزاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی با موضوع جالب روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا تقدیم می نمایم.
یکشنبه، 19 دی 1395 - 09:57

روابط عمومی، تأثیرگذار بر ارتباطات روابط عمومی، تأثیرگذار بر ارتباطات
هرگز زمانی هیجان انگیزتر برای حرفه ای بودن در ارتباطات وجود نداشته است. ابزار بیشتر و تکنولوژی های بیشتری در دسترس هستند تا به ما در مشاغل مان، راه های جدید برای تخمین آنچه انجام می دهیم و تکامل مستمر در مدل های تجارت و انتظارات از مشتری ها و سازمان ها، کمک می کنند.
سه شنبه، 7 دی 1395 - 14:04

مصطفی حسین: پیکربندی روابط عمومی حرفه ای تغییر کرده است مصطفی حسین: پیکربندی روابط عمومی حرفه ای تغییر کرده است
پیکربندی روابط عمومی حرفه ای نیز به شکل قابل توجهی تغییر کرده است، چرا که همراه با رسانه های سنتی، رسانه های اجتماعی نیز به عنوان بستری برای آنها، تغییر کرده اند.
دوشنبه، 6 دی 1395 - 08:45

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  شکست روزافزون رسانه های چاپی در سطح جهان به دلیل برنیاوردن نیاز مخاطبان قرن 21


  انجمن جهانی روزنامه نگاران پارسی نگار


  اپل: نفوذ سیا به آی‌فون و مک‌بوک به آسانی ممکن نیست


  هکرهای ترک اپل را تهدید کردند اطلاعات 600 میلیون کاربر را پاک می‌کنند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله دومین همایش ملی زن و روابط‌عمومی