درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
چهارشنبه، 3 خرداد 1396 - 14:21   

تقاضای پناهندگی خانواده هایی که به اسنودن پناه داده بودند، از کانادا

  تقاضای پناهندگی خانواده هایی که به اسنودن پناه داده بودند، از کانادا


ادامه ادامه مطلب یک

هاشمی رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه شد

  هاشمی رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه شد


ادامه ادامه مطلب دو

اولین شبکه تلویزیونی ویژه زنان در افغانستان آغاز به کار کرد

  اولین شبکه تلویزیونی ویژه زنان در افغانستان آغاز به کار کرد


ادامه ادامه مطلب سه

تحقیق روزنامه گاردین منتشر شد: فیسبوک کدام پست‌ها را حذف می‌کند؟

  تحقیق روزنامه گاردین منتشر شد: فیسبوک کدام پست‌ها را حذف می‌کند؟


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  گریه دار ترین پیام بازرگانی صداوسیما!!
  دولت تدبیر و امید پاسخگوترین دولت است/ مدیران باید مهارت روابط عمومی را داشته باشند
  روابط عمومی نماینده جامعه در سازمان است/«رقابت» عامل اصلی توسعه روابط عمومی
  نفوذ اطلاع رسانی روابط عمومی شرکت ها در سال 95 شایسته تقدیر است
  انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان
  تقویم روز ارتباطات/ تکامل حرفه روزنامه نگاری
  تقویم روز ارتباطات/ نخستین تلگرام
  دوازدهمین جشنواره روابط عمومی های اصفهان فردا برگزار می شود
  پرداخت آنلاین با تشخیص چهره
  درک رفتار مشتری و بازاریابی با موبایل
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  روابط عمومی ایرانی  

«استعفای عاطفی»، دشمن روابط عمومی پویا «استعفای عاطفی»، دشمن روابط عمومی پویا
اگر در محل کار برای شما عقربه ها سنگین حرکت می‌کنند، یا ثانیه‌ها هرگز به پایان ساعت اداری نمی‌رسند و یا اگر یادتان می‌رود که میز کاری دارید و باید مرتبش کنید و اگر برنامه کاری مشخصی ندارید و اصلا دلتان نمی‌خواهد ارباب رجوعی به سراغتان بیاید، متاسفانه باید بگویم شما از کارتان استعفا داده‌اید.
چهارشنبه، 3 خرداد 1396 - 08:33

ضرورت نگاهی دیجیتالی به روابط عمومی های نوین ضرورت نگاهی دیجیتالی به روابط عمومی های نوین
چالشی که روابط عمومی های ما با آن دست به گریبان هستند، مخاطبانی‌است که‌ در حال‌ دگرگونی‌های عظیمی هستند و متاسفانه روابط عمومی های‌ سنتی‌ متوجه‌ این تغییر ماهیت و تغییر جغرافیای‌ مخاطبانش‌ نیست‌.
چهارشنبه، 3 خرداد 1396 - 07:56

اشارتی به تلاش زحمتکشان عرصه هنر هشتم  در دانشگاه آزاد اسلامی اشارتی به تلاش زحمتکشان عرصه هنر هشتم در دانشگاه آزاد اسلامی
امید امپراطوری رسانه ‏ای دانشگاه آزاد اسلامی انسجامی موثر به خود ببیند. یقین روابط عمومی نقشی بی‏بدیل در ارتقای کمی و کیفی این امپراطوری متشکل از یک روزنامه و دو خبرگزاری و تعداد زیادی نشریه علمی و سامانه اینترنتی خواهد داشت.
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - 08:46

استاندارد سازی فعالیت های روابط عمومی موجب پویایی آن خواهد شد استاندارد سازی فعالیت های روابط عمومی موجب پویایی آن خواهد شد
استاندارد سازی فعالیت های روابط عمومی موجب پویایی آن خواهد شد و یکی از الزامات استاندارد سازی این فعالیت ها، تلاش گروهی فعالان این حرفه برای توسعه بیش از پیش روابط عمومی الکترونیک به ویژه استفاده از ظرفیت های شبکه های اجتماعی مجاز است.
دوشنبه، 1 خرداد 1396 - 07:20

روابط عمومی بخش معدن و صنایع معدنی یک آلترناتیو درجذب سرمایه گذار روابط عمومی بخش معدن و صنایع معدنی یک آلترناتیو درجذب سرمایه گذار
شروع به کار روابط عمومی در ایران و جهان از طریق بخش صنعت صورت گرفته است. با توسعه بخش معدن و صنایع معدنی روابط عمومی در حال تکامل و حرفه ای شدن است. تخصصی شدن روابط عمومی دربخش ,معدن و صنایع معدنی جهت افزایش بهره وری و جذب سرمایه اقتصادی است.
یکشنبه، 31 اردیبهشت 1396 - 12:51

گفتمان یعنى باورعمومى گفتمان یعنى باورعمومى
روابط عمومی ها باید با گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی به روش های ترویجی و فرهنگ سازی در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کنند.
یکشنبه، 31 اردیبهشت 1396 - 10:37

 انتظارات جدی جامعه روابط عمومی از دولت آینده انتظارات جدی جامعه روابط عمومی از دولت آینده
یک مدرس دانشگاه به انگیزه روز روابط‌ عمومی و ارتباطات و همچنین برگزاری انتخابات، یادداشتی را به منظور نقد به قصد اصلاح روند سی و چند ساله نظام ارتباطی و روابط عمومی دولت، نگارش کرده است.
پنجشنبه، 28 اردیبهشت 1396 - 11:27

روزگــار روابط عمـومی روزگــار روابط عمـومی
روابط عمومی در ایران علیرغم همه مشکلات پیش رو که طبیعت یک جامعه بالنده و در مسیر توسعه و پیشرفت است، خوشبختانه به سوی ایفای نقش حرفه ای خود و اثرگذاری بیشتر در مناسبات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بین المللی گام بر می دارد.
چهارشنبه، 27 اردیبهشت 1396 - 07:39

بیانیه موسسه کارگزار روابط عمومی به مناسبت روز روابط عمومی بیانیه موسسه کارگزار روابط عمومی به مناسبت روز روابط عمومی
موسسه کارگزار روابط عمومی، در پیامی روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به همه کسانی که قلب شان برای اعتلای این کشور می تپد و دست و بازوی شان در مسیر توسعه و پیشرفت آن در کار و تلاش مداوم و سازنده است،‌ تبریک گفت.
سه شنبه، 26 اردیبهشت 1396 - 10:57

استاد هوشنگ عباس زاده عضوهیات علمی دانشگاه علامه طبا طبایی: لزوم تسری مثبت اندیشی به کل یک سازمان استاد هوشنگ عباس زاده عضوهیات علمی دانشگاه علامه طبا طبایی: لزوم تسری مثبت اندیشی به کل یک سازمان
روابط عمومی به عنوان معنای واقعی کلمه می‌تواند با بهره گیری از رویکردهای ارتباطی درست وحرفه ای با مخاطبان خود، حامل اثربخشی‌های زیادی در حوزه‌های مختلف سازمانی باشد و در این صورت نگاه مثبت و تفکر مثبت‌اندیشی که روابط عمومی می‌تواند در جامعه ایجاد کند انکار ناپذیراست به شرط آنکه از روابط عمومی حمایت لازم و بایسته در سازمان صورت گیرد.
سه شنبه، 26 اردیبهشت 1396 - 08:08

گذر پرشتاب از اطلاع رسانی سنتی گذر پرشتاب از اطلاع رسانی سنتی
ابزارهای اطلاع رسانی با گسترش لحظه ای علم و فناوری هر روز متنوع تر می شوند و روابط عمومی ها نیازمند بهره گیری از این ابزارهای نوین هستند. البته کار روابط عمومی هایی که مخاطبین آنها جامعه وسیعتری از مردم هستند بسیار سخت تر است.
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1396 - 09:26

دکتر سید مجتبی حورایی استاد دانشگاه: مثبت اندیشی؛ بسترسازتحقق موفقیت ها درکارها دکتر سید مجتبی حورایی استاد دانشگاه: مثبت اندیشی؛ بسترسازتحقق موفقیت ها درکارها
در هر جایگاه و یا هرگونه فعالیتی که صورت می‌گیرد از یک خانم خانه‌دار تا رئیس جمهور یک کشور با هر جایگاه شغلی و اجتماعی، مثبت‌اندیشی لازمه موفقیت و انجام مناسب کارهاست.
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1396 - 08:06

نقش تأثیرگذار روابط عمومی‌های بانک‌ها در بحران‌های احتمالی سیستم بانکی نقش تأثیرگذار روابط عمومی‌های بانک‌ها در بحران‌های احتمالی سیستم بانکی
استفاده یک بانک از یک روابط عمومی خلاق، کارآمد و به‌روز می‌تواند ارتباط بین بانک و کلیه مخاطبان اعم از خاص و عام را به نحوی دوسویه و مطلوب مدیریت کند.
یکشنبه، 24 اردیبهشت 1396 - 20:18

سیدغلامرضا کاظمی دینان رییس انجمن روابط عمومی ایران: منفی نگری در روابط عمومی ممنوع! سیدغلامرضا کاظمی دینان رییس انجمن روابط عمومی ایران: منفی نگری در روابط عمومی ممنوع!
به نظر من باید ابتدا تعریفی کوتاه از روابط عمومی ارئه دهم که یعنی همدلی و مردم‌داری، در روابط عمومی بر این اساس منفی‌نگری جایگاهی ندارد، با توجه به اینکه انرژی‌های قابل انتقال توسط انسان و سایر موجودات وجود دارد، لذا همواره باید مثبت فکر کنید و حتی به شوخی نیز افکار منفی را منتقل نکنید.
یکشنبه، 24 اردیبهشت 1396 - 08:05

دکتر امیرمسعود مظاهری استاد دانشگاه: لزوم روابط عمومی موثراندیش به جای مثبت اندیش دکتر امیرمسعود مظاهری استاد دانشگاه: لزوم روابط عمومی موثراندیش به جای مثبت اندیش
من فکر می‌کنم افرادی که در حوزه روابط عمومی مشغول به کار هستند در مرحله اول باید فردی بسیار شنونده، خوش‌برخورد و هدف‌گرا باشند. این سه ویژگی است که به کارکنان روابط عمومی در کنار سایر ویژگی‌ها کمک می‌کند بر روی افراد مخاطب اش اثر گذار باشد.
شنبه، 23 اردیبهشت 1396 - 09:03

لازمه موفقیت، داشتن ارتباط اثربخش لازمه موفقیت، داشتن ارتباط اثربخش
یکی از اصول اولیه موفقیت در هر کاری ارتباط مؤثر است ما همواره بیشتر از 70 درصد وقت‌مان صرف ارتباطات می‌شود که شامل ارتباط با خانواده، همکاران و عموم مردم است،کسی که بتواند ارتباط درستی برقرار کند موفق است.
دوشنبه، 18 اردیبهشت 1396 - 08:40

ورود به حریم شخصی مخاطب درارتباط، ممنوع! ورود به حریم شخصی مخاطب درارتباط، ممنوع!
ما در ارتباطات با ارزش‌های مخاطب و کد ذهنی او باید ارتباط برقرار کنیم، ما باید به این نکته توجه داشته باشیم که حساسیت مخاطب به موضوع مورد مذاکره به چه اندازه هست و ما باید سعی کنیم به مرزهای ارزشی و فکری مخاطب به خاطر اهداف خود تجاوز نکنیم.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 07:54

مقاله/ نقش روابط عمومی در رشد تولید ملی و ایجاد اشتغال مقاله/ نقش روابط عمومی در رشد تولید ملی و ایجاد اشتغال
دست اندرکاران و ارتباط گران به ویژه روابط عمومی ‏ها بویژه در مراکز متولی مرتبط با حوزه های دانش بنیان، تولید، اقتصاد، کشاورزی، صنعت، دام و طیور، گردشگری و آموزشی و سایر رشته ها می بایست فضای پویا و با نشاط اجتماعی را فراهم کنند و از ظرفیت همه اقشار مردم بویژه نخبگان و مخاطبین استفاده کنند تا منجر به خلاقیت و نوآوری، توسعه کارآفرینی با تکیه بر اقتصاد مقاومتی شوند.
دوشنبه، 28 فروردین 1396 - 08:07

فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
در پی برگزاری یازده دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در سال‌های 95-81، انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست‌اندرکاران روابط عمومی سازمان‌ها، موسسات دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان این رشته، در نظر دارد دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دو سطح ملی و استانی برگزار نماید.
شنبه، 26 فروردین 1396 - 14:36

دیدگاه مدیران و مسئولان/ آسیب های روابط عمومی/ بخش دهم دیدگاه مدیران و مسئولان/ آسیب های روابط عمومی/ بخش دهم
در حال حاضر یکی از آسیب مهم روابط عمومی ها عدم تبیین مناسب درخصوص جایگاه این دایره در تشکیلات سازمانی است به گونه ای که مدیران ناتوان احساس می کنند روابط عمومی در سازمان ها به جای صیانت از اهداف و جایگاه سازمان ها، باید مراقب میز و جایگاه آنها باشد.
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 02:43

شورای شهر و ارتباطات بین المللی شورای شهر و ارتباطات بین المللی
ما معتقدیم شورای شهر بایستی در عرصه فراسازمانی و بین المللی به آن چنان درجه ای از سطح تعاملات و ارتباطات برسد که بتواند در کنار کارگزاران دولتی، یک بازوی مشورتی متخصص و راهگشا در راه رشد و توسعه کشور در همه ابعاد مورد نظر باشد.
دوشنبه، 21 فروردین 1396 - 14:06

دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط رسانه ای/ بخش نهم دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط رسانه ای/ بخش نهم
اگر روابط عمومی ها به صحت اطلاعاتی که منتشر می کنند واقف نباشند و یک یا دو بار اشتباه کنند، دیگر کسی اخباری که توسط آن روابط عمومی منتشر می شود را باور نمی کند.
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 02:19

دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط عمومی/ بخش هشتم دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط عمومی/ بخش هشتم
روابط عمومی‌ ها با چهره‌ای خندان، مضطرب‌ترین افراد سازمان محسوب می‌شوند که این اضطراب ریشه در مسئولیت ویژه و حساس آنها دارد و این امر به سلامت آنان آسیب می‌زند، پس مشکلی ندارد که اگر آن را در رده‌بندی مشاغل سخت و زیان آور قرار دهیم.
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 02:36

جایگاه روابط عمومی در دوره مدرنیته جایگاه روابط عمومی در دوره مدرنیته
در شرایطی که روابط عمومی ها نیز مانند سایر بخش های جامعه در روند طبیعی گذار از سنت به مدرنیته قرار گرفته اند، برای تحقق اهداف و جایگاه متعالی موردنظر که ذکر شد چه باید کرد؟ آیا به تبع این شرایط، وظایف و قوانین و مقررات در روابط عمومی ها نیز تغییر خواهد کرد؟
پنجشنبه، 17 فروردین 1396 - 19:45

نقش فرهنگ سازی روابط عمومی در اقتصاد مقاومتی نقش فرهنگ سازی روابط عمومی در اقتصاد مقاومتی
در دنیای کنونی ضرورت توجه به نقش و رضایت مردم یکی از بزرگترین سرمایه های اجتماعی هرکشوری به حساب می‌آید و روابط عمومی‌ها در توسعه نظام ارتباطی جامعه ، آگاه سازی افکار عمومی ، رضایت‌مندی و جلب مخاطب ، تفاهم و همدلی ، نقش روشنگری و اساسی دارند.
چهارشنبه، 16 فروردین 1396 - 12:19

دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط عمومی/ بخش هفتم دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط عمومی/ بخش هفتم
روابط عمومی‌ ها با چهره‌ای خندان، مضطرب‌ترین افراد سازمان محسوب می‌شوند که این اضطراب ریشه در مسئولیت ویژه و حساس آنها دارد و این امر به سلامت آنان آسیب می‌زند، پس مشکلی ندارد که اگر آن را در رده‌بندی مشاغل سخت و زیان آور قرار دهیم.
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 02:39

تجلیل از 25 سال تلاش علمی و عملی دکتر حسن بشیر در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی تجلیل از 25 سال تلاش علمی و عملی دکتر حسن بشیر در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی
همزمان با برگزاری دوازدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، از 25 سال تلاش علمی و عملی دکتر حسن بشیر در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی تجلیل بعمل خواهد آمد.
سه شنبه، 15 فروردین 1396 - 14:42

 دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط عمومی دولت/ بخش ششم  دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط عمومی دولت/ بخش ششم
بدنه ساختاری روابط عمومی دولت این روزها افسرده است، افسردگی از آن لحاظ که دولت بدلیل فشار زیاد کاری این نهاد را بعنوان بازوی اجرایی خود فراموش کرده و اهمیتی به آن نمی دهد.
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 02:23

دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط عمومی/ بخش پنجم دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط عمومی/ بخش پنجم
بازسازی دیدگاه مدیران و روسای سازمان ها و دستگاه‌های اجرایی نسبت به روابط عمومی امری است که باید رخ دهد. ضعف عمده این حوزه، عدم نگاه تخصصی و علمی مسئولان به روابط عمومی است.
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 02:16

فراخوان سومین دوره اعطای نشان عالی روابط عمومی فراخوان سومین دوره اعطای نشان عالی روابط عمومی
به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و برای سومین بار در کشور،"نشان عالی روابط عمومی" از سوی انجمن متخصصان روابط عمومی و موسسه کارگزار روابط عمومی به مدیران برتر روابط عمومی کشور اعطا می شود.
چهارشنبه، 2 فروردین 1396 - 13:18

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ نخستین تلگرام


  تقویم روز ارتباطات/ تکامل حرفه روزنامه نگاری


  تقویم روز ارتباطات/ صدای آمریکا به زبان فارسی باردیگر خاموش شد


  «استعفای عاطفی»، دشمن روابط عمومی پویا


  اولین شبکه تلویزیونی ویژه زنان در افغانستان آغاز به کار کرد


  گزارش برگزاری جشنواره تجلیل از روابط عمومی های برتر استان قزوین


  معرفی کتاب روابط عمومی، هنر مردم مداری


  هاشمی رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه شد


  فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی


  تحقیق روزنامه گاردین منتشر شد: فیسبوک کدام پست‌ها را حذف می‌کند؟


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: شماره جدید نشریه کارگزار روابط عمومی منتشر شد