درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 29 شهریور 1399 - 19:20   

تیک‌تاک و وی‌چت تا ۴۸ ساعت دیگر در آمریکا ممنوع می‌شوند

  تیک‌تاک و وی‌چت تا ۴۸ ساعت دیگر در آمریکا ممنوع می‌شوند


ادامه ادامه مطلب یک

فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان مقاله هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان مقاله هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب سه

وبینارهای آموزشی روابط عمومی

  وبینارهای آموزشی روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  رسانه؛ ماهیتی افشاگرانه یا اصلاح گرایانه ...
  تیک‌تاک و وی‌چت تا ۴۸ ساعت دیگر در آمریکا ممنوع می‌شوند
  کسب رتبه برتر کشور توسط روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان یزد
  هدیه روز خبرنگار به زودی به حساب خبرنگاران گیلان واریز می شود
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تصریح کرد: تأمین رایگان اکسیژن بیمارستانها توسط فولاد مبارکه اقدامی راهگشا و ارزشمند
  معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه تأکید کرد: تأمین مواد اولیه بزرگترین چالش فولادسازان برای جهش تولید
  معاون بهره برداری فولاد مبارکه: دستیابی به سیستمهای پایدار و قابل اطمینان با اجرای برنامه های ایمنی
  به مناسبت سالروز افتتاح رسمی اولین کورۀ قوس الکتریکی؛ پیشرفت های ناحیۀ فولادسازی و ریخته گری مداوم از سال 70 تاکنون
  قطع موقت خدمات بانک سینا به دلیل تغییر ساعت رسمی کشور
  شش کلید طلایی برای توسعه انتظارات مشتریان
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  پیشخوان شارا-پیشنهادهای کاربران روابط عمومی  

اینترنت و ترویج دمکراسی اینترنت و ترویج دمکراسی
استاد ویلر دمکراسی را به اتومبیل تشبیه کرده و گفته است: اتومبیل وسیله ای است خوب و کمال مطلوب، ولی اگر به دست کسانی افتد که نتوانند رانندگی کنند بی حاصل خواهد بود و اگر این افراد در رانندگی مهارت نداشته باشند و آن را برانند ممکن است سانحه و حتی فاجعه ببار آورند.
دوشنبه، 25 شهریور 1398 - 22:44

مردان و زنان میلیارد دلاری امریکا در سال ۲۰۲۰ چه کسانی هستند؟ مردان و زنان میلیارد دلاری امریکا در سال ۲۰۲۰ چه کسانی هستند؟
علی رغم بحران های اقتصادی که موجب کاهش ۷۰۰ میلیاردی ثروت این افراد شد٬ اما هنوز هم لیست بیست نفره‌ی مردان میلیارد دلاری امریکا نزدیک به یک هزار میلیارد دلار ارزش دارد و این در حالیست که آثار مخرب کرونا ضربه سهمگینی به اقتصاد وارد کرد.
پنجشنبه، 20 شهریور 1399 - 00:27

 فیلم‌های کرونایی از راه رسیدند فیلم‌های کرونایی از راه رسیدند
سه فیلم نخست که قرار است روی پلتفرم «منحنی» (La courbe) نمایش داده شوند، عبارتند از: «In the Garden on the Farm»، از «کریستین کاتروود»، «K’i Tah Amongst the Birch»، از «ملاو ناکهوکو» (Melaw Nakehk’o) و «Thursday» از «گالن جانسون». فیلم‌های کارگردانان فرانسوی‌زبان در هفته‌های آینده اضافه می‌شوند.
سه شنبه، 11 شهریور 1399 - 17:20

سهم ۳۷ درصدی زنان در هیئت مدیره بانک‌های بریتانیایی سهم ۳۷ درصدی زنان در هیئت مدیره بانک‌های بریتانیایی
این تحقیق نشان می‌دهد در طول همه‌گیری ویروس کرونا ۳۵۰ شرکت اف تی اس‌ای (FTSE بورس اوراق بهادار) که تعادل جنسیتی بیشتری را در هیات مدیره داشتند با تأثیر منفی کمتری بر قیمت سهام خود در مقایسه با سایر شرکت‌ها (که تنوع جنسیتی کمتری داشتند) روبه‌رو شدند.
یکشنبه، 2 شهریور 1399 - 19:56

تنها به لطف همکاری بر ویروس کرونا غلبه خواهیم کرد تنها به لطف همکاری بر ویروس کرونا غلبه خواهیم کرد
ربکا سولنیتبیماریِ عالم‌گیرِ کووید-19 و بحران اقتصادی پایان نخواهند یافت ــ البته اگر منظور از پایان، بازگشت امور به روال سابق باشد. اوضاع هرگز به روال «طبیعیِ» 1 ژانویه‌ی 2020 بازنخواهد گشت. دیگر خبری از میلیون‌ها شغلی نخواهد بود که بودجه‌اش را درآمد خالصی تأمین می‌کرد که از بین رفته است. نباید از یاد برد که در چند دهه‌ی گذشته احیای نظام سرمایه‌داریِ زر و زورمحور ــ از طریق حذف پشتوانه‌های اجتماعی، و تبدیل آموزش، مراقبت بهداشتی و درمانی و دیگر نیازهای اساسی بشر به کسب‌وکارهای انتفاعی‌ای که پیش از هر چیز در خدمت سهام‌داران است ــ زندگیِ روزمره را حتی پیش از این بحران به مصیبتی برای چند میلیارد نفر تبدیل کرده بود.
پنجشنبه، 23 مرداد 1399 - 08:18

زادروز «توکویل» و نگاهی به افکار او ـ فرمول دمکراسی ـ بهترین رئیس دولت زادروز «توکویل» و نگاهی به افکار او ـ فرمول دمکراسی ـ بهترین رئیس دولت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 29 جولای زادروز الکسیس توکویل Alexis de Tocqueville اندیشمند لیبرال، تاریخدان و نویسنده فرانسوی است
سه شنبه، 7 مرداد 1393 - 14:03

... و بدینسان دموکراسی متولد شد ... و بدینسان دموکراسی متولد شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سولون solon خطیب (Orator) آتنی که به خواست مردم این شهر مأمور تغییر نظام حکومتی شده بود
سه شنبه، 7 مرداد 1393 - 14:02

 فاصله‌گیری فیزیکی فاصله‌گیری فیزیکی
پیش بینی بانک جهانی و صندوق بین المللی پول نشان می دهد که رشد اقتصادی منفی 3/5 درصد و منفی 6 درصد برای اقتصاد ایران در سال جاری رقم می‌خورد و اقتصاد ایران، 16 درصد کوچک تر می‌شود.
سه شنبه، 31 تیر 1399 - 11:49

 اختراع دستگاهی جدید که در چند ثانیه سطوح و هوای آلوده به کرونا را تشخیص می‌دهد اختراع دستگاهی جدید که در چند ثانیه سطوح و هوای آلوده به کرونا را تشخیص می‌دهد
محققان دانشگاه نورث ایسترن آمریکا دستگاهی را اختراع کردند که قادر است در عرض چند ثانیه سطوح و هوای آلوده به ویروس جدید کرونا را تشخیص دهد.
سه شنبه، 31 تیر 1399 - 11:24

فهرست میلیونرهای داوطلب برای پرداخت مالیات بیشتر جهت جبران خسارات اقتصادی ناشی از پاندمی فهرست میلیونرهای داوطلب برای پرداخت مالیات بیشتر جهت جبران خسارات اقتصادی ناشی از پاندمی
بیش از 80 نفر از میلیونرها از کشورهای مختلف جهان با امضای نامه ای سرگشاده از دولت های متبوع شان خواستند که برای جبران خسارات ناشی از پاندمی و احیاء وضعیت اقتصادی، مالیات بیشتری را از ایشان مطالبه کند.
یکشنبه، 29 تیر 1399 - 19:30

 تایید ماسکی که قادر است کروناویروس را غیرفعال کند تایید ماسکی که قادر است کروناویروس را غیرفعال کند
بر اساس بیانیه خبری شرکت سازنده، این ماسک دارای یک سطح بیرونی است که می تواند در عرض چند دقیقه ویروس را غیرفعال کند. این ماسک اولین نمونه از نوع خود است و می تواند کارکنان بخش درمانی و عموم مردم را تا 99.9 درصد در برابر ویروس محافظت نماید.
شنبه، 28 تیر 1399 - 21:56

معرفی کتاب «نوآغازی بزرگ»/ بحران کرونا و «ضرورت نوسازی نظام سرمایه‌داری» معرفی کتاب «نوآغازی بزرگ»/ بحران کرونا و «ضرورت نوسازی نظام سرمایه‌داری»
کتاب تازه مدیران همایش جهانی اقتصاد در داووس مباحثی بی‌سابقه را پیش کشیده است. کلاوس شواب و تیری مالرت تأکید دارند که کرونا نقص و نواقص نظام سرمایه‌داری موجود و پیامدهای منفی جهانی‌شدن را عیان‌تر کرده است. به عقیده آنها جوامع جهان نیازمند قراردادی اجتماعی نوینی هستند که گذار از سرمایه‌داری مبتنی بر بورس را رقم بزند، خیر و رفاه انسان محور آن را بسازد و متناسب با ملزومات انقلاب صنعتی چهارم باشد.
جمعه، 27 تیر 1399 - 22:45

 «دیدگاه مردم درباره کرونا»/ نظرسنجی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات «دیدگاه مردم درباره کرونا»/ نظرسنجی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات
بنا به اعلام روبط عمومی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، داده‌های این نظرسنجی با استفاده از پرسشنامه و به صورت تلفنی در۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ تا ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ گردآوری شده است. جامعه آماری این نظرسنجی را شهروندان ۱۸ سال و بالاتر ساکن در شهر و روستاهای کشور تشکیل داده و ۲۱۱۲ نفر به روش تصادفی انتخاب شده و مورد پرسش قرار گرفته‌اند.
دوشنبه، 23 تیر 1399 - 12:45

موفقیت آنگولا در مهار بیماری کووید-۱۹ و پاسخ به نیازهای داخلی موفقیت آنگولا در مهار بیماری کووید-۱۹ و پاسخ به نیازهای داخلی
در وضعیت شیوع ویروس کرونا در جهان، آنگولا در کل شرایط مناسبی دارد و این نتیجه به لطف اتخاذ قرنطیه زودهنگام، استفاده گسترده از ماسک و افتتاح سریع بیمارستان صحرایی در یک مرکز صنعتی به دست آمده است.
دوشنبه، 23 تیر 1399 - 10:00

وقتی که تانک‌ها و هواپیماها گلخانه می‌شوند؛ ایدۀ هنرمند فرانسوی برای جهان پساکرونا وقتی که تانک‌ها و هواپیماها گلخانه می‌شوند؛ ایدۀ هنرمند فرانسوی برای جهان پساکرونا
تصور کنید که در جهان پساکرونا، کاربرد تانک‌ها، کشتی‌ها و هواپیماها تغییر کند و به گلخانه‌هایی بزرگ و عالی تبدیل شوند که بتوان در آنجا صدها نوع گل و گیاه را پروش داد.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 15:09

گونه جهش یافته کرونا با قدرت واگیری بسیار بالا گونه جهش یافته کرونا با قدرت واگیری بسیار بالا
مطالعه جدید انتشار یافته در مجله علمی «سل»، شواهد نیرومندی را ارائه داده بر این اساس که گونه جدیدی از ویروس کرونا از اروپا به سوی آمریکا انتشار یافته و جهش تازه‌ای که به اختصار «جی 614» نام‌گذاری شده، ویروس کرونا را از قدرت بیشتری در حمله به سلول‌های بدن انسان برخوردار ساخته‌است اما این جهش ظاهراً باعث شدت یافتن عوارض در افراد مبتلا به کووید 19 نمی‌شود.
شنبه، 14 تیر 1399 - 00:23

ماسک هوشمند جدید درمقابله با کرونا تا چه حدی کارساز خواهد بود؟ ماسک هوشمند جدید درمقابله با کرونا تا چه حدی کارساز خواهد بود؟
در بحبوحه ناکامی کلیه تلاش‌ها برای دستیابی به به واکسن یا دارویی مؤثر برای مقابله با ویروس مرگبار کرونا، شرکت‌ها رقابتی تنگاتنگ را برای یافتن راهکاری تازه به هدف کنار آمدن با این ویروس و ابداع گونه‌ای همزیستی با آن، آغاز کرده‌اند.
دوشنبه، 9 تیر 1399 - 10:56

راه های تشخیص عطر و ادکلن اصل از تقلبی راه های تشخیص عطر و ادکلن اصل از تقلبی
در هنگام خرید عطر و ادکلن این سوال در ذهن ایجاد می شود که آیا اصل است یا تقلبی؟ علیرغم تمام ترفندهایی که شرکت های کلاهبردار برای اصل جلوه دادن کالا به کار می برند، با کمی دقت و به کار بردن روش های ساده می توانیم اصل را از تقلبی تشخیص بدهیم.
یکشنبه، 1 تیر 1399 - 23:46

پنج دلیل موفقیت نیوزیلند در مهار کرونا پنج دلیل موفقیت نیوزیلند در مهار کرونا
دولت نیوزیلند اندکی پیش از معرفی تدابیر سختگیرانه خود، پیامی کتبی با این مضمون به شهروندان خود فرستاد: «این پیام برای همه شهروندان نیوزیلند است. ما به شما متکی هستیم. امشب هر جا هستید، باید همانجا بمانید... احتمال دارد سخت‌گیری دولت برای چند هفته ادامه داشته باشد.»
پنجشنبه، 22 خرداد 1399 - 10:16

بحران کرونا؛ خوب و بد آموزش دیجیتالی دانش‌آموزان بحران کرونا؛ خوب و بد آموزش دیجیتالی دانش‌آموزان
جرالد هاتر، متخصص مغز و اعصاب معتقد است تدریس دیجیتال به دلیل تعطیلی مدارس در پاندمی کرونا، می‌تواند تأثیر مثبتی بر استقلال دانش‌آموزان داشته باشد. او می‌گوید سیستم آموزش کنونی به قرن گذشته تعلق دارد و باید تغییر کند.
پنجشنبه، 22 خرداد 1399 - 10:13

کووید-19 و امنیت غذایی کووید-19 و امنیت غذایی
توسعه پوشش بیمه کشاورزی در همه زیر بخش ها و بهره گیری از فن آوری روز ماهواره ای، سنجش از دور (Remote Sensing) و اجرای تمام عیار بیمه دیجیتال کشاورزی، فرصت های بی بدیلی در تاریخ کشاورزی سرزمین روشنایی و آفتاب به شمار می روند.
چهارشنبه، 21 خرداد 1399 - 00:21

سلبریتی ها و مهار آتش زاگرس سلبریتی ها و مهار آتش زاگرس
در بعد فرهنگ سازی و جریان سازی، جامعه ارتباطی و سلبریتی های کشور می توانند در پیشگیری و کنترل آتش سوزی جنگل ها و مراتع، نقش آفرین باشد. کمپین #من_یک_جنگلبانم_ و #جنگلبان_تنها_نیست_ هم از کارهاییست که در زمینه مهار نرم این فاجعه می توان انجام داد.
یکشنبه، 18 خرداد 1399 - 10:41

ناشر کتاب «سیر تا احمق» انتخاب شد ناشر کتاب «سیر تا احمق» انتخاب شد
کتاب «سیر تا احمق» به قلم مهدی جمشیدی توسط «انتشارات فارابی» منتشر خواهد شد.
شنبه، 17 خرداد 1399 - 22:46

توصیه جدید سازمان جهانی بهداشت: در اماکن عمومی ماسک بزنید توصیه جدید سازمان جهانی بهداشت: در اماکن عمومی ماسک بزنید
سازمان جهانی بهداشت پیشتر می‌گفت شواهد کافی در دست نیست که نشان دهد افراد سالم هم باید ماسک بزنند. سازمان جهانی بهداشت توصیه خود در مورد استفاده از ماسک را تغییر داده و اکنون می‌گوید مردم باید در اماکن عمومی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ماسک بزنند.
شنبه، 17 خرداد 1399 - 16:49

متخصص آلمانی: کرونا ثروت، وجهه و قدرت را از عیار انداخت متخصص آلمانی: کرونا ثروت، وجهه و قدرت را از عیار انداخت
یک پژوهشگر مغز در آلمان از تأثیر مثبت پاندمی کرونا در تغییر جامعه سخن می‌گوید تا جایی که حتی به گفته او احتمال دارد در اثر این همه‌گیری و تغییر زندگی، یک بیداری اجتماعی رخ دهد.
جمعه، 16 خرداد 1399 - 12:23

نتایج سه پژوهش/ زدن ماسک در خانه در مهار کرونا موثر است نتایج سه پژوهش/ زدن ماسک در خانه در مهار کرونا موثر است
دو پژوهش جدید که توسط محققان چینی و آمریکایی انجام شده نشان می‌دهد که زدن ماسک تا چه حد می‌تواند در مهار ابتلا به ویروس کرونا مفید فایده واقع شود؛ حتی در خانه و خانواده.
جمعه، 16 خرداد 1399 - 12:17

«تاثیر چشم‌گیر» فاصله‌گیری و ماسک بر کرونا «تاثیر چشم‌گیر» فاصله‌گیری و ماسک بر کرونا
نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهد فاصله‌گیری فیزیکی دست‌کم یک متری به کاهش شیوع ویروس کرونا، عامل بیماری کووید-۱۹ انجامیده است. کاهش شیوع با افزایش فاصله‌گیری فیزیکی رابطه‌ای مشخص دارد.
چهارشنبه، 14 خرداد 1399 - 11:58

آیا ویروس کرونا با حرف زدن منتقل می شود؟ آیا ویروس کرونا با حرف زدن منتقل می شود؟
نتیجه به دست آمده از یک پروژه مطالعاتی جدید نشان می دهد قطراتی که طی حرف زدن به بیرون ترشح می شود، می توانند در انتقال ویروس کرونا به ویژه در فضاهای بسته نقش داشته باشند.
چهارشنبه، 14 خرداد 1399 - 11:25

 سیاست زندگی علیه سیاست مرگ سیاست زندگی علیه سیاست مرگ
مبارزه علیه کووید-۱۹ نیازمند آن است که ما تغییر مسیر داده و به سیاست مراقبت روی آوریم، به‌سوی حیات‌بخشی و پاسداری از جان‌ها. اما نه صاحبان قدرت سیاسی و نه صاحبان قدرت اقتصادی، هیچ‌یک، به این زبان سخن نمی‌گویند. تحت چنین شرایطی آنان خود را خسران‌زده می‌یابند: هیچ‌کدام از پوشه‌های حاضر‌و آماده‌شان پاسخ‌گوی تقاضاهای این موقعیت نیستتند.
شنبه، 10 خرداد 1399 - 22:07

سالروز درگذشت نهرو، مردی که مشوق دمکراسی پارلمانی و سوسیال دمکراسی بود سالروز درگذشت نهرو، مردی که مشوق دمکراسی پارلمانی و سوسیال دمکراسی بود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- جواهرلعل نهرو همرزم گاندی Jawaharlal Nehru و اولین نخست وزیر هند مستقل، ستایشگر تاریخ ایرانیان که همواره نگران صلح و امنیت و استقلال کشورهای ضعیف بود
سه شنبه، 6 خرداد 1393 - 06:50

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  شیوه نامه مقاله نویسی


  ده نکته برای برنده شدن در جشنواره‌های روابط عمومی


  شش کلید طلایی برای توسعه انتظارات مشتریان


  «خبرنویسی به زبان ساده» برای مدیران و رابطان کانون‌های مساجد شهرستان گرمه


  معرفی کتاب “چرا مردان نالایق زیادی به رهبری می‌رسند؟”


  جلسه‌ دورنگاه ارتباطات شهر تهران برگزار شد


  امواج موبایل؛ قاتل حشرات؟


  روابط عمومی شهرداری قیامدشت سرآمد شد


  نقش روابط عمومی دیجیتال در بهبود تصویر برند


  ضرورت تولید محتوای دیجیتال در ایران


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دعوت دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برای حضور در این رویداد علمی