درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
شنبه، 26 اسفند 1396 - 18:36   

روایت تولد من در سرزمین کهن

  روایت تولد من در سرزمین کهن


ادامه ادامه مطلب یک

«نوروز» کهنسال ترین آیین ملی در جهان

  «نوروز» کهنسال ترین آیین ملی در جهان


ادامه ادامه مطلب دو

درباره مراسم نوروز سال 401 پیش از میلاد

  درباره مراسم نوروز سال 401 پیش از میلاد


ادامه ادامه مطلب سه

نوروز و بهار بانکداری

  نوروز و بهار بانکداری


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تسهیلات حمایتی بانک ملی ایران در بازار اشتغال
  40 برنده مسابقه «شنبه های شانس» بانک ملی ایران، جوایز خود را دریافت کردند
  ویژه برنامه بانک ملی ایران برای «جوانه ها» در هفته جهانی پول
  نوروز و بهار بانکداری
  معیارهای معمول اثربخشی تبلیغات
  سایت های آزار و قتل در اینترنت
  لایحه سازمان نظام روزنامه‌نگاری منتشر شد
  نشست شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات به ریاست فرماندار پاکدشت برگزار شد
  پیوست رسانه ای تنظیم بازار نوروزی به استان اردبیل ابلاغ شد
  «نوروز» کهنسال ترین آیین ملی در جهان
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تبلیغات و بازاریابی  

معیارهای معمول اثربخشی تبلیغات معیارهای معمول اثربخشی تبلیغات
برخی معیارهای معمول که برای اثربخشی تبلیغات مورد استفاده قرار می گرفتند، شامل مواردی همچون به یادآوری تبلیغات، تعامل مصرف کننده با تبلیغات و تاثیرگذاری تبلیغات بر رفتار خرید عینی مصرف کننده می شدند. این تحقیقات تاثیر متقاعد کنندگی تبلیغات تلویزیونی بر مصرف کنندگان را نیز با استفاده از یک معیار اختصاصی به نام سهم از انتخاب نیز مورد مطالعه قرار داده است.
شنبه، 26 اسفند 1396 - 12:34

نوآوری در تبلیغات نوآوری در تبلیغات
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نوشیروان کیهانی زاده- در جریان سعی و رقابت متقاضیان نامزدی دو حزب عمده ایالات متحده برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور در نوامبر 2008، نوآوری های تبلیغاتی تازه ای به چشم خورد.
یکشنبه، 25 اسفند 1392 - 20:11

شکار نهنگ ها را فراموش نکنید شکار نهنگ ها را فراموش نکنید
نهنگ ها بدون محدودیت در بازار هر شرکتی وجود دارند، اما احتمالا برای دستیابی به آنها نیاز گذر از آب های بسیار زیاد و پهناوری خواهید داشت.
سه شنبه، 22 اسفند 1396 - 05:04

 روابط عمومی و تبلیغات قابل تعویض نیستند روابط عمومی و تبلیغات قابل تعویض نیستند
لطفا "روابط عمومی" را با "تبلیغات" یا "تبلیغات" را با "روابط عمومی" معادل نکنید. متاسفانه، این کار تمام وقت انجام می شود، اما نادرست است.
پنجشنبه، 17 اسفند 1396 - 12:33

ده میلیون دلار هزینه «یک روز» تبلیغات مقدماتی رادیو ـ تلویزیونی چند نامزد حزب جمهوریخواه آمریکا
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- Jack Gillumخبرنگار اسوسییتد پرس به نقل از کمیسیون انتخابات سراسری آمریکا گزارش داده بود که چهارم مارس 2012 (و تنها در همین یک روز) نامزدهای مقدماتی حزب جمهوریخواه آمریکا GOP جمعا ده میلیون دلار هزینه تبلیغات به صورت آگهی تلویزیونی و رادیویی کرده بودند.
جمعه، 15 اسفند 1393 - 11:37

خودروسازان به استفادۀ تبلیغاتی از زنان پایان می‌دهند خودروسازان به استفادۀ تبلیغاتی از زنان پایان می‌دهند
یورونیوز، نمایشگاه بین‌المللی خودروی ژنو پنج‌شنبه ۸ مارس در حالی آغاز به کار می‌کند که امسال بر خلاف سالهای گذشته از زنان با پوشش‌های اغواگر به عنوان مدل‌های تبلیغاتی تقریبا خبری نخواهد بود.
یکشنبه، 13 اسفند 1396 - 00:07

پنج عامل ترغیبی در سوپرمارکت ها برای خرید بیشتر پنج عامل ترغیبی در سوپرمارکت ها برای خرید بیشتر
وقتی نوبت انجام خرید های هفتگی شما در حوزه خوراکی و مواد غذایی می شود، یا یک لیست تهیه می کنید یا اینکه خیلی دقیق در ذهن خودتان می دانید که برای برقرار نگه داشتن روند فعلی زندگی خود به چه مواد غذایی و مواد و لوازم حیاتی نیاز دارید.
جمعه، 4 اسفند 1396 - 23:10

گام های بریان تریسی در یک چرخه فروش گام های بریان تریسی در یک چرخه فروش
این مقاله همچنین در حوزه فروش هم صادق است. این 7 گام یا 7 مرحله که باید در هر چرخه فروش جای داده شود، در واقع 7 گامی است که مثلا هر فرد جویای شغل نیز باید در مراحل جستجو و فرایند مصاحبه شغلی خودش مد نظر داشته باشد.
دوشنبه، 30 بهمن 1396 - 00:28

به پیام خود وفادار نیستید به پیام خود وفادار نیستید
اگر بیننده و مخاطب محتوای ارائه شده را بپسندد و آن را دوست داشته باشد یا با گوینده خبری ارتباط برقرار کند، هزینه ها و زمان صرف شده برای تصمیم گیری ها اثرات به مراتب بهتر و سازنده تری نسبت به این ظاهر سازی ها خواهد داشت.
جمعه، 27 بهمن 1396 - 23:58

فروشنده های متخصص فروشنده های متخصص
برنده شدن در فروش بسیار خوب است ما می‌خواهیم که مردم ما را دوست داشته باشند، فردی شناخته شده باشیم، در این‌صورت احساس خیلی خوبی خواهیم داشت و این کار فروش را برای ما آسان می‌کند.
سه شنبه، 24 بهمن 1396 - 13:20

بهترین رسانه برای تبلیغات کدام است؟ بهترین رسانه برای تبلیغات کدام است؟
در بسیاری از تعریف هایی که برای بازاریابی دیجیتال ارایه شده اغلب تمرکز بر ترفیع فروش محصولات و خدمات با به کارگیری رسانه های دیجیتال است به جای اینکه بر یک تعریف جامع مبنی بر تجربه مشتری، ایجاد و توسعه ارتباط و تاکید بر یکپارچه سازی کانال های گوناگون تاکید گردد.
سه شنبه، 24 بهمن 1396 - 12:10

چیپس دوریتوز، مخصوص خانم ها؛ حربه جدید تبلیغاتی! چیپس دوریتوز، مخصوص خانم ها؛ حربه جدید تبلیغاتی!
کارشناسان بازاریابی در کانادا معتقدند که ادعای خانم ایندرا نوئی، از مدیران ارشد شرکت PepsiCo (تولیدکننده چیپس Doritos) در مورد ارائه چیپس مخصوص خانم ها، صرفا برای آزمودن بازار مطرح شده و حربه تبلیغاتی برای افزایش فروش می باشد.
شنبه، 21 بهمن 1396 - 00:57

گام های تدوین یک پیشنهاد منحصر به فرد فروش گام های تدوین یک پیشنهاد منحصر به فرد فروش
پیشنهاد منحصر به فرد فروش شما می تواند ابزاری موثر و اثربخش باشد که به شما کمک می‌کند تا اهداف بازاریابی خود را متمرکز سازید و بررسی و تأیید کنید که هر نوع سرمایه گذاری موفق شما در حوزه بازاریابی موجب متمایز شدن از رقبا و بازار رقابت می شود.
چهارشنبه، 18 بهمن 1396 - 12:27

کیانو ریوز در آگهی سوپربال با موتور سیکلت پرواز می‌کند کیانو ریوز در آگهی سوپربال با موتور سیکلت پرواز می‌کند
کیانو ریوز در آگهی سوپربال با موتور سیکلت پرواز می‌کند. به گزارش رسانه ها، «کیانو ریوز»، بازیگر و کارگردان کانادایی در آگهی جدید شرکت خدمات وب «اسکوئر اسپیس» ایستاده بر روی موتور سیکلت در یک اتوبان وسط بیابان می راند.
جمعه، 13 بهمن 1396 - 12:22

بیلبوردهای سنتی را فراموش کنید؛ بیلبوردهای سه‌بعدی وارد می‌شوند بیلبوردهای سنتی را فراموش کنید؛ بیلبوردهای سه‌بعدی وارد می‌شوند
تابلوهای نئون و تابلوهای بزرگ تبلیغاتی یا به اصطلاح بیلبورد دیگر از رده خارج می شوند و شاید به زودی تبلیغات سه بعدی و کمی هولوگرامی هیپنوتیزم کننده، جای تبلیغات سنتی دو بعدی را بگیرند.
سه شنبه، 3 بهمن 1396 - 22:11

حضور مادر و پسر مشهور در آگهی تبلیغاتی پپسی
شرکت Pepsi، اعلام کرد که سوپر مدل مشهور، سیندی کرافورد و پسر 18 ساله اش پریسلی گربر در آگهی تبلیغاتی این شرکت که طی مسابقه Super Bowl پخش می شود، حضور خواهند داشت. این مسابقه 4 فوریه برگزار می شود.
سه شنبه، 3 بهمن 1396 - 21:50

تاکید نتایج یک پژوهش بر ضرورت توجه بیشتر به مشارکت مشتری در تولید تاکید نتایج یک پژوهش بر ضرورت توجه بیشتر به مشارکت مشتری در تولید
به اعتقاد محققین مجری این پژوهش، در طول طراحی محصول و فرآیند توسعه آن، مشتریان و تولیدکنندگان بهتر است به‌طور مستقیم با یکدیگر در ارتباط باشند و شرکت‌ها لازم است برای کاهش بروز اشتباهات در طول این مسیر، به‌صورت مستمر از مشتریان بازخورد دریافت کنند.
یکشنبه، 1 بهمن 1396 - 01:24

10 قانون طلایی یکپارچه شدن 10 قانون طلایی یکپارچه شدن
ر خلاف مزیت های بسیاری که ارتباطات یکپارچه بازاریابی با خود همراه می آورد، موانعی هم در شرکت ها و سازمان ها در پی اجرای آنها ایجاد می شود. در این مطلب قصد دارم به این موضوع بپردازم که چطور باید یکپارچه شوید و یکپارچه بمانید – 10 قانون طلایی یکپارچه شدن.
پنجشنبه، 28 دی 1396 - 21:27

مبارزه تبلیغاتی آلمان بر ضد استعمار انگلستان و فرانسه مبارزه تبلیغاتی آلمان بر ضد استعمار انگلستان و فرانسه
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سه سال پس از به قدرت رسیدن هیتلر در آلمان، مبارزه این دولت با سیاست استعماری انگلستان و فرانسه و سلطه طولانی این دو دولت بر کشورهای دور دست به ویژه خاورمیانه و آفریقا آغاز شد،
جمعه، 26 دی 1393 - 12:47

واداشتن مردم به خرید بیشتر با تبلیغات تأثیرگذار بر فکر آنها واداشتن مردم به خرید بیشتر با تبلیغات تأثیرگذار بر فکر آنها
امروزه شمار هر چه بیشتری از دست اندرکاران تبلیغات در روندی مداوم با تلاش جهت نفوذ به ذهن ناخودآگاه مردم از طریق نیروی نامرئی خواندن فکر آنها، سبب می شوند مردم تصمیم بگیرند هرچه بیشتر خرید کنند.
چهارشنبه، 27 دی 1396 - 16:15

مسدود کردن آگهی مسدود کردن آگهی
تعداد کاربران این مسدود کننده های تبلیغات از 230 میلیون کاربر نیز پیشی گرفته است (منابع: PageFair، Digiday)، و مسدود کننده های تبلیغات در حال حرکت به سمت تلفن های همراه هستند، یک مشتری چه کند؟ خب، استراتژی شما در انتظار ایجاد می شود، اما شما باید در مورد موضوع اول چیزهای زیادی بدانید.
سه شنبه، 24 بهمن 1396 - 14:57

چگونه بازاریابی محتوا را با روابط عمومی ادغام کنیم؟ چگونه بازاریابی محتوا را با روابط عمومی ادغام کنیم؟
ادغام و یکپارچه سازی تیم بازاریابی محتوا با روابط عمومی یکی از بهترین راه ها برای ایستادگی و مقاومت در فضای کسب وکار دیجیتال است. همکاری بین این دو تیم می تواند به شما پتانسیلی بی نهایت در عرصه بازاریابی اینترنتی ارائه دهد.
شنبه، 23 دی 1396 - 17:21

ممنوعیت تبلیغ خوراکی های ناسالم برای کودکان و نوجوانان با تصویب قانون جدید ممنوعیت تبلیغ خوراکی های ناسالم برای کودکان و نوجوانان با تصویب قانون جدید
لایحه ای که با هدف ممنوعیت تبلیغ خوراکی ها و نوشیدنی های ناسالم به کودکان تنظیم شده است، به احتمال بسیار زیاد طی سال جاری تصویب شده و به قانون تبدیل می شود.
جمعه، 15 دی 1396 - 23:52

کتابچه برند کتابچه برند
کتابچه برند سندی است شامل عناصر برند که استانداردها و خطوط راهنمای کلی مربوط به برند را بیان می کند. کتابچه برند، مجموعه ای گردآوری شده از یک سری اصول و قوانین است که به این سؤال پاسخ می دهد: «برند شما چطور و چه کار می کند؟»
دوشنبه، 11 دی 1396 - 17:21

نحوه انتخاب هدایای تبلیغاتی مفید نحوه انتخاب هدایای تبلیغاتی مفید
برای اینکه در تبلیغ شرکت یا برندتان موثرتر باشید، هدیه تبلیغاتی که انتخاب می‌کنید باید برای گیرنده مفید باشد. منظور از مفید بودن این است که چیزی باشد که گیرنده‌ها آنها را نگه دارند و به طور منظم از آن استفاده کنند.
دوشنبه، 11 دی 1396 - 08:42

ارتباطات یکپارچه بازاریابی ارتباطات یکپارچه بازاریابی
ارتباطات یکپارچه بازاریابی به معنی یکپارچه ساختن تمام ابزارهای ترویجی و ترفیعی است به گونه ای که همگی آنها در هماهنگی با یکدیگر کار کنند.
یکشنبه، 10 دی 1396 - 15:28

چهار نکته استفاده موثر از هدایای تبلیغاتی تجاری چهار نکته استفاده موثر از هدایای تبلیغاتی تجاری
یک دفترچه، لیوان یا خودکاری که نزدیک‌تان هست را بردارید و به آن نگاه کنید. چقدر این امکان وجود دارد که روی یکی از این وسایل، اطلاعات شرکت‌هایی که قبلا با آنها در ارتباط بوده‌اید، چاپ شده باشد.
یکشنبه، 10 دی 1396 - 08:40

پنج مزیت هدایای تبلیغاتی برای کسب‌وکارهای کوچک پنج مزیت هدایای تبلیغاتی برای کسب‌وکارهای کوچک
۵۲ درصد از افراد شرکت داده شده در یک تحقیق، اظهار کرده اند که ذهنیت آنها نسبت به یک شرکت خاص بعد از دریافت هدایای تبلیغاتی مثبت‌تر شده است و ۵۰ درصد از این افراد به صورت روزانه از ای کالاها استفاده می‌کنند.
شنبه، 9 دی 1396 - 08:34

هدایای تبلیغاتی تا چه اندازه موثر است؟ هدایای تبلیغاتی تا چه اندازه موثر است؟
در یک نظر سنجی، 52% افراد گفته اند که احساس آنها نسبت به شرکت هایی که از آنها هدایای تبلیغاتی دریافت کرده اند، مثبت است و نزدیک به 50% از افراد نیز به استفاده روزانه خود از این هدایا اشاره کرده اند. در مقایسه با این تعداد و ارقام، روش های قبلی شما برای بازاریابی چگونه عمل می کرده اند؟
جمعه، 8 دی 1396 - 08:15

دولت روسیه شبکه‌های اجتماعی را کنترل خواهد کرد/ نظارت مستقیم پوتین بر کمپین‌های انتخاباتی دولت روسیه شبکه‌های اجتماعی را کنترل خواهد کرد/ نظارت مستقیم پوتین بر کمپین‌های انتخاباتی
دولت روسیه دوست ندارد تا رخدادهای به وجود آمده در انتخابات سایر کشورها برای انتخابات این کشور نیز رخ بدهد و به همین دلیل پوتین قصد دارد تا به‌صورت مستقیم بر روی کمپین‌های تبلیغاتی انتخاباتی در شبکه‌های اجتماعی نظارت کند.
پنجشنبه، 7 دی 1396 - 14:59

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  نوآوری در تبلیغات


  «نوروز» کهنسال ترین آیین ملی در جهان


  در مهمانی پایان سال شرکت‌ها چگونه باید رفتار کرد؟


  کتاب های منتشر شده روابط عمومی در سال 1396


  روایت تولد من در سرزمین کهن


  لایحه سازمان نظام روزنامه‌نگاری منتشر شد


  معیارهای معمول اثربخشی تبلیغات


  نشست شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات به ریاست فرماندار پاکدشت برگزار شد


  سایت های آزار و قتل در اینترنت


  پیوست رسانه ای تنظیم بازار نوروزی به استان اردبیل ابلاغ شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی