درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
چهارشنبه، 27 شهریور 1398 - 10:06   

زادروز نیویورک تایمز

  زادروز نیویورک تایمز


ادامه ادامه مطلب یک

جای خالی رسانه های رسمی در کارزار شایعات

  جای خالی رسانه های رسمی در کارزار شایعات


ادامه ادامه مطلب دو

چاپ قبوض کاغذی برق در پایتخت متوقف شد

  چاپ قبوض کاغذی برق در پایتخت متوقف شد


ادامه ادامه مطلب سه

انتصاب مدیر جدید روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم

  انتصاب مدیر جدید روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  چگونه می توان روابط عمومی را توصیف کرد?
  سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری اپل در هند؛ مقدمه ای برای خروج از چین
  10 تاکتیک کارآمد برای نوشتن
  لیبرا، واحد پولی فیس‌بوک
  انتصاب مدیر جدید روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم
  روابط عمومی؛ کاهنده فاصله بین ملت و مسئولان
  جای خالی رسانه های رسمی در کارزار شایعات
  چاپ قبوض کاغذی برق در پایتخت متوقف شد
  نشر الکترونیک: یک مطالعه‎ تحلیلی
  بحران های روابط عمومی که در سال ۲۰۱۹ مشخص شده اند
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تبلیغات و بازاریابی  

میزگرد تخصصی " تبلیغات در فضای تحریم" برگزار شد میزگرد تخصصی " تبلیغات در فضای تحریم" برگزار شد
میزگرد تخصصی " تبلیغات در فضای تحریم" با هدف تبیین فرصت­ ها و تهدیدهای موجود با حضور نمایندگانی از صنوف تولیدکنندگان، صاحبان کسب و کارهای تبلیغاتی و کانون ­های آگهی و تبلیغاتی 24 شهریور جاری برگزار شد.
دوشنبه، 25 شهریور 1398 - 14:50

حقه های سیستم تبلیغات گوگل حقه های سیستم تبلیغات گوگل
گوگل اتهام «کنترل بازار تبلیغات تجاری» را رد می‌کند. سخنگوی این شرکت گفت: «تجارت و تبلیغات اینترنتی بازار پر ازدحامی است و گوگل ناگزیر است با صدها شرکت دیگر رقابت کند. ناشران و موسسات تبلیغاتی برای پاسخگویی به نیازهای خود از خدمات شرکت‌های گوناگون استفاده می‌کنند که در نتیجه باعث رقابت و نوآوری می‌شود.»
جمعه، 22 شهریور 1398 - 00:03

دام‌های مهاجرتی شرکت‌های فروش املاک در شبکه‌های ماهواره ای دام‌های مهاجرتی شرکت‌های فروش املاک در شبکه‌های ماهواره ای
مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان به بهانه سودآوری بالایِ خرید ملک و سرمایه گذاری همراه با دریافت اقامت اروپا و کانادا مخاطبان خود را به مهاجرت و در حقیقت، خروج سرمایه از کشور تشویق می کنند.
چهارشنبه، 13 شهریور 1398 - 00:00

اجرای دقیق ضوابط حمایت از محیط زیست در فعالیت های تبلیغاتی
دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی در سال های گذشته و با پیش بینی و اجرای ضوابط حمایت و حفاظت از محیط زیست و خاک در تبلیغات شهری و محیطی از فعالیت های آسیب زا در این حوزه جلوگیری کرده است.
یکشنبه، 10 شهریور 1398 - 13:27

آسیب شناسی موانع رونق تبلیغات در فضای تحریم اقتصادی آسیب شناسی موانع رونق تبلیغات در فضای تحریم اقتصادی
کارگروه تخصصی تبلیغات در نشست چهارم خود با بررسی نقش گروه های موثر در فعالیت های تبلیغاتی به آسیب شناسی موانع رونق تبلیغات در دوران کنونی تحریم اقتصادی پرداخت.
چهارشنبه، 6 شهریور 1398 - 19:27

پژوهش، موتور محرک توسعه تبلیغات کشور پژوهش، موتور محرک توسعه تبلیغات کشور
سرمایه گذاری فرهنگی و علمی در فعالیت های اجرایی حوزه تبلیغات و نظام تبلیغاتی کشور، ‌خلاقیت و نوآوری در این عرصه را تضمین می کند.
چهارشنبه، 6 شهریور 1398 - 19:26

ضرورت دریافت مجوز سازمان نظم پزشکی برای تبلیغات سلامت محور ضرورت دریافت مجوز سازمان نظم پزشکی برای تبلیغات سلامت محور
نظارت بر تبلیغات سلامت محور در رسانه های سنتی و مجازی با هدف کاهش چالش ها و جلوگیری از تخلفات و بروز مشکلات در نظام سلامت و درمان کشور انجام می گیرد.
چهارشنبه، 6 شهریور 1398 - 19:16

کمپین جاستین ترودو و اندرو شیر/ کدام روش در انتخابات موثرتر است؟ کمپین جاستین ترودو و اندرو شیر/ کدام روش در انتخابات موثرتر است؟
وزیر امور خارجه کانادا کریستیا فریلند، مدتی است سفرهای زیادی را در داخل کشور انجام می‌دهد. هنگامی که فریلند برای نمونه، به سراغ تولیدکنندگان لوله‌های فولادی می‌رود و از قرار جدید تجارت آزاد آمریکای شمالی می‌گوید، هدف اصلی رساندن این پیام است که لیبرال‌ها به مسایل مربوط به سفره‌ مردم، صنایع و مشاغل اهمیت می‌دهد.
چهارشنبه، 30 مرداد 1398 - 12:48

شیوه نامه تاسیس مراکز تجاری و بازاریابی محصولات
شیوه نامه تاسیس مراکز تجاری و بازاریابی محصولات و خدمات ایرانی در تیرماه مجددا ابلاغ شد. شیوه نامه تاسیس مراکز تجاری و بازاریابی محصولات و خدمات ایرانی در تیرماه مجددا ابلاغ شد.
جمعه، 25 مرداد 1398 - 13:17

آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
اصطلاح روابط عمومى، ترجمه واژه انگلیسى public Relations براى نخستین بار در آمریکا در اتحادیه راه آهن به کار برده شد و در ایران نخستین بار در شرکت نفت به کار رفته و دفترى در آن شرکت ایجاد شد.
یکشنبه، 28 مهر 1392 - 08:11

بازاریابی روابط عمومی: چرا هنوز هم حساب می شود بازاریابی روابط عمومی: چرا هنوز هم حساب می شود
موضوعی وجود دارد که معمولاً در مورد آن صحبت نمی شود: روابط عمومی. این مستلزم ایجاد روابط با افراد مناسب است. بسیاری از مشاغل، روابط عمومی را نادیده می گیرند. برای اینکه بتوانید به سمت روابط عمومی بروید، در اینجا دلایل دیگری وجود دارد، درباره اینکه چرا بازاریابی روابط عمومی برای تجارت شما بسیار مهم است:
دوشنبه، 14 مرداد 1398 - 08:06

در نشست فعالان کسب‌وکارهای دیجیتال با معاون مطبوعاتی چه گذشت؟ در نشست فعالان کسب‌وکارهای دیجیتال با معاون مطبوعاتی چه گذشت؟
نشست آسیب‌‌شناسی تبلیغات در فضای مجازی با هدف تبیین ضرورت‌ها، موانع و راهکارهای این صنعت و با حضور جمعی از فعالان پیشرو در حوزه کسب و کارهای دیجیتال در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
سه شنبه، 8 مرداد 1398 - 01:57

جذابیت در متن پیام های تبلیغاتی روابط عمومی جذابیت در متن پیام های تبلیغاتی روابط عمومی
هر قدر که دنیای جدید با سرعت به سمت پیشرفت و گشودن فضاهای جدید پیش می رود؛ عناصر و ابزارهای ارتباطی و تبلیغاتی هم در حال دگرگونی و تغییر شکل هستند. این عناصر برای ورود به ذهن و زبان مخاطبان نیازمند جذابیت های صوری و محتوایی اند که شاید بتوان وجه مشترک را در همه این تغییرات توجه به متن و محتوای متنی و کلامی پیام ارتباطی و تاکید بر جذابیت و آهنگین بودن آن دانست.
شنبه، 5 مرداد 1398 - 19:56

ابلاغ شیوه نامه تهیه و تولید اقلام تبلیغاتی گردشگری ابلاغ شیوه نامه تهیه و تولید اقلام تبلیغاتی گردشگری
مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری از آماده سازی "شیوه نامه تهیه و تولید اقلام تبلیغاتی گردشگری" و ابلاغ آن به ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری 31 استان کشور خبر داد.
شنبه، 29 تیر 1398 - 21:30

انتصاب سرپرست مدیریت بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، رضا اردلان را به عنوان سرپرست مدیریت بازاریابی و تبلیغات گردشگری منصوب کرد.
دوشنبه، 17 تیر 1398 - 22:38

مقایسه اموال جمع‌آوری شده کمپین انتخاباتی بایدن با ترامپ مقایسه اموال جمع‌آوری شده کمپین انتخاباتی بایدن با ترامپ
سخنگوی کمپین انتخاباتی‌ جو بایدن نامزد حزب دمکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، روز چهارشنبه گفت، معاون رئیس جمهوری پیشین این کشور در سه ماهه دوم سال جاری مبلغ 21.5 میلیون دلار برای پیروزی حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری آینده جمع آوری کرده است. این در حالی است که اموال جمع‌آوری شده در کمپین تبلیغاتی دونالد ترامپ طی همین مدت به 105 میلیون دلار رسیده است.
جمعه، 14 تیر 1398 - 13:04

تاکید بر اجرای شیوه نامه ساماندهی پرده نوشته در سطح گیلان تاکید بر اجرای شیوه نامه ساماندهی پرده نوشته در سطح گیلان
مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری گیلان با بیان اینکه اجرای شیوه نامه ساماندهی پرده نوشته در سطح استان با جدیت اجرا و مورد نظارت قرار گیرد،افزود: تخطی در اجرای شیوه نامه ساماندهی پرده نوشته برای عوامل اجرایی و نظارتی تخلف اداری و مالی است.
سه شنبه، 11 تیر 1398 - 00:29

دوره تبلیغات تمام شده است
صاحبان برندهای صنایع دستی و شرکت‌های گردشگری حاضر در حاشیه نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری اصفهان با روش‌های برندسازی و روابط عمومی آنلاین آشنا شدند.
پنجشنبه، 30 خرداد 1398 - 23:07

تبلیغات غیراخلاقی در بیلبوردهای شهری تبلیغات غیراخلاقی در بیلبوردهای شهری
آنچه از لحاظ فرهنگی و اخلاقی، فعالیت طراحان و مجریان بیلبوردهای تبلیغی را در روزهای اخیر زیرسوال برده انتخاب شیوه غیراخلاقی جذب مخاطب است که با نمودهای مختلف در شهرهای کشور دیده می‌شود.
دوشنبه، 13 خرداد 1398 - 00:19

هشدارهای گرافیکی روی پاکتهای سیگار تاثیراتشان را از دست داده‌اند هشدارهای گرافیکی روی پاکتهای سیگار تاثیراتشان را از دست داده‌اند
شرکت کنندگان در این نظرسنجی همچنین اذعان داشته اند پیاماهایی که تاثیرات سیگار کشیدن روی دیگران از جمله اعضای خانواده و حیوانات خانگی را یادآوری می کند تاثیرگذارتر است.
دوشنبه، 6 خرداد 1398 - 13:42

سونامی تبلیغات کالاهای بدون مجوز در صدا و سیما سونامی تبلیغات کالاهای بدون مجوز در صدا و سیما
طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی هر نوع تبلیغ کالای آسیب رسان در تلویزیون جرم محسوب می‌شود. این در حالی است که امروز در بزرگترین مرکز فرهنگی کشور (تلویزیون) شاهد تبلیغ کالاهای آسیب رسان هستیم.
دوشنبه، 6 خرداد 1398 - 13:40

«ویوا تک» و گردهمایی اندیشه‌های خلاق و نوین در پاریس «ویوا تک» و گردهمایی اندیشه‌های خلاق و نوین در پاریس
ویوا تک مکان گردهمایی شرکت نوپا و نوآفرین موسوم به استارت‌آپ‌ها برای تقدیر از خلاقیت و نوآوری و جایی برای جمع شدن اندیشه‌ها و استعدادهای نوین و نادر است که از ۱۶ تا ۱۸ ماه مه (۲۶ تا ۲۸ اردیبهشت) در پاریس برگزار می‌شود.
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 - 15:16

ضوابط اجرای تلویزیونی سلبریتی‌ها جدید نیست ضوابط اجرای تلویزیونی سلبریتی‌ها جدید نیست
مدیر روابط عمومی سیما از دستور معاون سیما مبنی بر اعمال ضوابط اجرای تلویزیونی سلبریتی‌ها با حساسیت بیشتر و برخورد با تخلفات احتمالی خبر داد.
دوشنبه، 23 اردیبهشت 1398 - 14:01

تبلیغات در روابط عمومی (موشن گرافی) تبلیغات در روابط عمومی (موشن گرافی)
به عنوان یک هنر – صنعت، متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آنها را موشن گرافیک می گویند. به عبارت دیگر وکتورهای تصاویر انیمیشنی را با نرم افزارهای گرافیکی براساس سناریو خاص، متحرک سازی انجام می دهند و سپس صداگذاری توسط گوینده روی موشن گرافیک انجام می شود تا مفاهیم بصورت کامل منتقل شود.
دوشنبه، 23 اردیبهشت 1398 - 13:52

انتقاد حزب سبز از صرف دلارهای مالیاتی بابت خرید بیلبوردهای سیاسی
اندرو ویور، رهبر حزب سبز بریتیش کلمبیا، خواهان ممنوع شدن خرید بیلبورد برای انتقال پیام های سیاسی از جیب مالیات دهندگان شده است. این پیشنهاد در پی خرید بیلبورد توسط حزب لیبرال بریتیش کلمبیا که در آن جان هورگان (رئیس دولت استان از حزب نیودموکرات) مقصر افزایش بهای بنزین معرفی شده، مطرح شد. این بیلبوردهای دیجیتال در بزرگراه های بریتیش کلمبیا نصب شده است.
یکشنبه، 22 اردیبهشت 1398 - 23:04

جادوی روابط عمومی و تبلیغات مصرفی جادوی روابط عمومی و تبلیغات مصرفی
روابط عمومیهای بر پایه تبلیغات، برای خود و یا دیگران طراحی می شوند. این سیستم همه گیر سازمانی، در شرایط کنونی جهان که عنصر تبلیغات وارد حوزه های دیپلماسی عمومی، دیپلماسی فرهنگی و دیپلماسی اقتصادی شده، از اهمیت ویژه ای برخوردار گردیده است.
سه شنبه، 17 اردیبهشت 1398 - 12:11

اولین همایش اطلاع رسانی و تبلیغات در بیمه اجتماعی برگزار می شود اولین همایش اطلاع رسانی و تبلیغات در بیمه اجتماعی برگزار می شود
اولین همایش بررسی نقش اطلاع رسانی و  تبلیغات در بیمه اجتماعی با حضور سرپرست اداره کل امور فرهنگی، روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
شنبه، 7 اردیبهشت 1398 - 16:42

نوشتن عنوان‌های جذاب برای تبلیغات نوشتن عنوان‌های جذاب برای تبلیغات
یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای افزایش سریع فروش، استفاده از تبلیغاتی است که مخاطب را ترغیب می‌کند تا با شما تماس گرفته و محصولات یا خدمات شما را سفارش دهد.
سه شنبه، 20 فروردین 1398 - 00:09

تبلیغات گسترده نوروز 98 قشم به بار نشست تبلیغات گسترده نوروز 98 قشم به بار نشست
رئیس کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد دائمی خدمات سفر قشم از تبلیغات حرفه ای به عنوان عامل مهم معرفی جزیره و ثبت سفر نخستین بار 70 درصد مهمانان نوروز 98 به این منطقه خبر داد.
یکشنبه، 18 فروردین 1398 - 13:11

نوآوری در تبلیغات نوآوری در تبلیغات
در جریان سعی و رقابت متقاضیان نامزدی دو حزب عمده ایالات متحده برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور در نوامبر 2008، نوآوری های تبلیغاتی تازه ای به چشم خورد. تصویر زیر یک مورد از این نوآوری ها را نشان می دهد.
یکشنبه، 26 اسفند 1397 - 11:17

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  دفتر جدید روابط عمومی شهرداری کوهسار راه اندازی شد


  آیین معارفه و تکریم رئیس مرکز روابط عمومی دانشگاه آزاد برگزار شد


  بحران های روابط عمومی که در سال ۲۰۱۹ مشخص شده اند


  نشر الکترونیک: یک مطالعه‎ تحلیلی


  انتصاب سرپرست روابط عمومی شورای شهر شیراز


  10 تاکتیک کارآمد برای نوشتن


  میزگرد تخصصی " تبلیغات در فضای تحریم" برگزار شد


  برگزاری جلسه دورنگاه مرکز ارتباطات شهرداری تهران در عمارت عین الدوله


  انتصاب مدیر جدید روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم


  استقبال از آیفون 11 بیش از انتظار است


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان ارسال مقاله به شانزدهمین کنفرانس روابط عمومی ایران