درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
پنجشنبه، 27 دی 1397 - 16:04   

سه تفاوت بین آدم مغرور و فرد با وقار

  سه تفاوت بین آدم مغرور و فرد با وقار


ادامه ادامه مطلب یک

حسین محب اهری، بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون درگذشت

  حسین محب اهری، بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون درگذشت


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان همکاری در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398

  فراخوان همکاری در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398


ادامه ادامه مطلب سه

رفتاری که گوگل با لینک‌ها دارد

  رفتاری که گوگل با لینک‌ها دارد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  محدودیت های روابط عمومی سنتی
  آنچه باید بدانیم!/ تعریف روابط عمومی
  گزارش مجمع جهانی اقتصاد از «ریسک‌های جهان» در سال ۲۰۱۹
  مجمع جهانی اقتصاد
  گردهمایی روابط عمومی اداره های جغتای
  مارتی، ربات کنترل از راه دوری که مواظب تمیزی فروشگاه‌هاست
  مدیرعامل بانک ملی ایران: روابط عمومی فعال و تهاجمی مطلوب ماست
  مدیر روابط‌عمومی ‌نظام‌‌ پزشکی‌ از سمت خود کناره گیری کرد
  کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی شهرستان ملایر برگزار شد
  اثرات منفی تبلیغات تجاری در برنامه‌های کودک: تبلیغات صدا و سیما برای جسم و جان کودکان مضر است
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

اعتماد سنجی ادلمن نشان می دهد: روابط رسانه ای در حال رشد است اعتماد سنجی ادلمن نشان می دهد: روابط رسانه ای در حال رشد است
اعتماد سنجی ادلمن در سال 2018، درصد اعتماد بین عموم مردم و رسانه را در سراسر جهان حدود 41 درصد اعلام کرد و این در حالی است که این آمار از 12 ماه گذشته تا به امروز تغییری نداشته است.
یکشنبه، 16 دی 1397 - 09:08

اختراع تلگراف اختراع تلگراف
اختراع مورس و گسترش کابلهاى تلگرام در آمریکا و سپس در سراسر جهان به رشد آن کمک کرد و به این ترتیب بهاى ارسال تلگرام که در ابتدا بسیار گران بود به سرعت پائین آمد.
یکشنبه، 12 اردیبهشت 1395 - 22:49

رسانه‌های دیجیتال، حامیان محیط زیست / کانادا بر قله کاغذ سازی جهان یا برقله از بین‌بردن درختان رسانه‌های دیجیتال، حامیان محیط زیست / کانادا بر قله کاغذ سازی جهان یا برقله از بین‌بردن درختان
کشورها برای حفظ منابع طبیعی خود به این اکتفا نکرده و با اقداماتی مانند بازیافت، توسعه فضاهای مجازی و رسانه‌های دیجیتال گام‌های مهمی در این مسیر برداشته‌اند.
شنبه، 15 دی 1397 - 17:50

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت ارشاد: آموزش های خبرنگاری به ۷۰۰ نفر در استان ها ارائه شد مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت ارشاد: آموزش های خبرنگاری به ۷۰۰ نفر در استان ها ارائه شد
مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد گفت: آموزش های خبرنگاری طی سال جاری به ۷۰۰ نفر در استان های مختلف ارائه شده است.
جمعه، 14 دی 1397 - 16:40

ارتباطات عصر پساحقیقت ارتباطات عصر پساحقیقت
توییت‌های سیاستمدارن پوپولیست «بواقع نوع جدید از بازی رسانه‌ای» را راه انداخته‌اند؛ آنان فرم جدیدی از گفتارهای رسانه‌ای را بسط می‌دهند که برآمده از دل نوع خاصی از ارتباطات است که آن به ارتباطات در عصر پسا-حقیقت یاد می‌کنیم.
جمعه، 14 دی 1397 - 13:55

انتخاب استاد دانشگاه تهران به عنوان دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی/ رئیس جمهوری حکمش را صادر کرد انتخاب استاد دانشگاه تهران به عنوان دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی/ رئیس جمهوری حکمش را صادر کرد
دکتر سعیدرضا عاملی، استاد ارتباطات دانشگاه تهران، با رای اعضای شورا به عنوان دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی انتخاب شد.
چهارشنبه، 12 دی 1397 - 22:13

رشیدپور صحبت با روابط عمومی را کسر شأن خود می داند رشیدپور صحبت با روابط عمومی را کسر شأن خود می داند
روز سه شنبه یازدهم دی ماه مدیریت روابط عمومی شهرداری البرز در پی برخورد مسئولانه پاسخگوی برنامه حالا خورشید بود، جناب رشیدپور به محض مطلع شدن از سمت ایشان با تعجب وی را با لحن تحقیرآمیز خطاب قرار داد که چرا شهردار خودشان برای پاسخگویی تماس نداشتند. گویی روابط عمومی که در قاموس سازمانی در کسوت سخنگو محسوب می شود، همانگونه که صدا و سیما نیز از این جایگاه بی بهره نیست، در حد و قواره این مجری نبودند.
سه شنبه، 11 دی 1397 - 22:24

نگاهی به توییت محسن رضایی و گفتگوی رضا رشیدپور: نقش گفتگو کننده چیست؟ نگاهی به توییت محسن رضایی و گفتگوی رضا رشیدپور: نقش گفتگو کننده چیست؟
من می دانم که در بسیاری از موارد انجام چنین گفتگوهایی به هزار و یک دلیل ممکن نیست. گاهی تنها مجریان گفتگو ناچارند همین عنوان را داشته باشند «مجری» و تنها به اجرا و بازگویی متن‌های از پیش تعیین شده بپردازند. کاری که از یک نوار صوتی هم بر می آید. اما می‌توان در این موارد این انتظار اندک را داشت که حداقل این روند را به نام حرفه‌ای گری به مخاطب خود نفروشند. کسانی هستند که هنوز حرف شما را باور می کنند و ممکن است گمان کنند وظیفه رسانه همین است و کار گفتگو کننده به همین سطح محدود می‌شود. بیایید قانون وضع نکنیم و تمام سنگ بنای حرفه‌ای مهم و تحت فشار را نابود نکنیم.
سه شنبه، 11 دی 1397 - 14:57

سال ۲۰۱۸ «مرگبارترین سال برای روزنامه‌نگاران» طی شش سال گذشته سال ۲۰۱۸ «مرگبارترین سال برای روزنامه‌نگاران» طی شش سال گذشته
فدراسیون جهانی روزنامه‌نگاران در گزارشی که در واپسین روز سال ۲۰۱۸ منتشر کرده می‌گوید ۹۴ تن از روزنامه‌نگاران و کارکنان رسانه‌ها در سال رو به پایان کشته شده‌اند که بالاترین رقم جان‌باختگان از سال ۲۰۱۲ به این سو است.
سه شنبه، 11 دی 1397 - 13:39

مجید رفیعی مدیرکل اخبار خارجی خبرگزاری مهر شد مجید رفیعی مدیرکل اخبار خارجی خبرگزاری مهر شد
سید امیرحسن دهقانی طی حکمی مجید رفیعی را به عنوان مدیرکل اخبار خارجی خبرگزاری مهر منصوب کرد.
دوشنبه، 10 دی 1397 - 20:16

خبرگزاری مهر خبرگزاری مهر
خبرگزاری مهر (MNA ) از هجدهم اسفندماه سال 81 فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرده و پس از آن در 29 اردیبهشت ماه سال 82. متقارن با 17 ربیع الاول، سالروز ولادت رسول گرامی اسلام(ص) به صورت آزمایشی بر روی شبکه اینترنت قرار گرفت.
دوشنبه، 10 دی 1397 - 20:15

صدور مجوز انتشار ۱۶ نشریه در دانشگاه تهران صدور مجوز انتشار ۱۶ نشریه در دانشگاه تهران
در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی با صدور مجوز ۱۶ نشریه و تغییرات در ۲۴ نشریه و انتشار ۳ نشریه الکترونیکی موافقت شد.
دوشنبه، 10 دی 1397 - 18:36

حمله سایبری به روزنامه‌های آمریکایی انتشار و توزیع را مختل کرد حمله سایبری به روزنامه‌های آمریکایی انتشار و توزیع را مختل کرد
یک حمله سایبری به برخی روزنامه‌های آمریکایی، چاپ و توزیع نسخه روز شنبه ۲۹ دسامبر/ هشت دی را مختل کرد. حمله شامل بدافزاری بوده که در چاپ روزنامه‌های لس‌آنجلس تایمز و دیگر روزنامه‌های بزرگ ایالات متحده، از جمله شیکاگو تریبون، بالتیمور سان، نیویورک دیلی نیوز و سان‌دیگو تریبون اخلال ایجاد کرده است.
یکشنبه، 9 دی 1397 - 17:51

انتشار کتاب " خبرنویسی آسان " با رویکرد آموزش خبرنویسی انتشار کتاب " خبرنویسی آسان " با رویکرد آموزش خبرنویسی
کتاب "خبرنویسی آسان" دومین کتاب علی قلی زاده مشاور رسانه ای استاندار سابق خراسان شمالی با رویکرد آموزش خبرنویسی به علاقمندان خبرنویسی و توجیه کارشناسان روابط عمومی منتشر شد.
یکشنبه، 9 دی 1397 - 17:17

 مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب شد مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب شد
طی حکمی از سوی محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، امید ساعی به ‌سمت مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب شد.
جمعه، 7 دی 1397 - 22:52

آیا رسانه چاپی دارد به پایان عصر خود نزدیک می شود؟! آیا رسانه چاپی دارد به پایان عصر خود نزدیک می شود؟!
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 28 دسامبر 2008 (بمناسبت پایان سال میلادی) ناشران روزنامه های آمریکا اعلام کردند که افت تیراژ، کاهش اعلان و در نتیجه زیاندهی آنها در طول سال (2008) همانند سالهای بعد از 2003 ادامه داشته است.
یکشنبه، 7 دی 1393 - 22:55

جذاب و خوش تیپ باشید جذاب و خوش تیپ باشید
شک نکنید که افراد خوش تیپ خیلی زود و بهتر به نتیجه می رسند. آمار و ارقام نیز این را تایید می کند. افراد خوش تیپ بدون اینکه سخت کار کنند به نتیجه می رسند. اما چه چیزی باعث می شود یک نفر خوش تیپ و جذاب به نظر برسد؟
پنجشنبه، 6 دی 1397 - 08:01

خبرنگاران جلسه امروز هیئت دولت ایران را تحریم کردند خبرنگاران جلسه امروز هیئت دولت ایران را تحریم کردند
نیروهای حفاظت نهاد ریاست جمهوری در ایران مانع ورود خبرنگارانی شدند که برای پوشش جلسه هیئت دولت به این نهاد رفته بودند. این در حالی است که خبرنگاران با دعوت نهاد ریاست جمهوری به ساختمان خیابان پاستور رفته بودند.
چهارشنبه، 5 دی 1397 - 23:06

مرجعیت رسانه‌ای در ایران از رسانه‌های داخلی به رسانه‌های خارجی تغییر کرده مرجعیت رسانه‌ای در ایران از رسانه‌های داخلی به رسانه‌های خارجی تغییر کرده
مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، رسانه‌های داخلی ایران را «وابسته» خواند و گفت که مرجعیت رسانه‌ای از رسانه داخلی به رسانه خارجی تغییر کرده است.
چهارشنبه، 5 دی 1397 - 22:31

مدیرعامل ایرنا: اعتماد، محصول رسانه و روابط عمومی است مدیرعامل ایرنا: اعتماد، محصول رسانه و روابط عمومی است
«سیدضیاء هاشمی» عصر چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی روابط عمومیهای دستگاه های اجرایی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: رسانه ها و روابط عمومی ها با وجود تفاوت های ظریف، نسبت نزدیکی با یکدیگر دارند.
چهارشنبه، 5 دی 1397 - 21:12

چند تحوّل رادیو تلویزیون در ایران در دی ماه
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-26 دسامبر (پنجم دیماه) درسالهای مختلف در زمینه تلویزیون چند رویداد در ایران ثبت شده است:
شنبه، 6 دی 1393 - 15:04

برگزاری جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز برگزاری جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز
جلسه اطلاع رسانی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز سوم دی ماه با حضور محمد امین فرشی مدیرعامل ، اعضای شورای اطلاع رسانی و رابطین اطلاع رسانی معاونت ها برگزار شد.
سه شنبه، 4 دی 1397 - 22:59

جلسه کارگروه اطلاع رسانی بیمه کشاورزی با موضوع دانش افزایی برگزار شد جلسه کارگروه اطلاع رسانی بیمه کشاورزی با موضوع دانش افزایی برگزار شد
در ادامه سیاست دانش افزایی صندوق بیمه کشاورزی، جلسه ­ای در روز جاری مورخ 4 دی ماه 97 با حضور کارشناسان فنی بخش های مختلف بیمه­ ای و پیشکسوتان صنعت بیمه کشاورزی در محل دفتر روابط عمومی و بین الملل تشکیل شد.
سه شنبه، 4 دی 1397 - 22:56

نقش رسانه ها در بررسی صحت اخبار قبل از انتشار نقش رسانه ها در بررسی صحت اخبار قبل از انتشار
رسانه های کشور وظیفه دارند نتایج موفقیت ها و دستاوردهای علمی پژوهشگران، دانشمندان، محققان و اساتید کشور را به نحو مطلوب و شایسته ای به اطلاع عموم مردم برسانند؛ البته در این راه توجه به چند نکته بسیار حائز اهمیت است.
سه شنبه، 4 دی 1397 - 12:36

بررسی تعداد مخاطبان روزنامه‌ها و رسانه‌های دیجیتال در سال 2018 بررسی تعداد مخاطبان روزنامه‌ها و رسانه‌های دیجیتال در سال 2018
کاهش درآمد روزنامه‌ها، اخراج تعداد بیشتری از خبرنگاران، پایین آمدن تیراژ رسانه‌های کاغذی، کاهش تعداد فرصت‌های شغلی در عرصه رسانه و... از جمله خبرهایی بود که طی سال درحال اتمام در حوزه رسانه به گوش رسید و هم‌اکنون که سال 2018 میلادی رو به پایان است، کارشناسان بررسی گسترده‌ای در این زمینه انجام دادند تا وضعیت رسانه‌های سنتی از قبیل روزنامه و تلویزیون در مقابل رسانه‌های دیجیتال نظیر شبکه‌های اجتماعی و اینترنتی مشخص شود.
سه شنبه، 4 دی 1397 - 12:31

راه‌اندازی رشته‌های ارتباطات علم و فناوری و ارتباطات سلامت راه‌اندازی رشته‌های ارتباطات علم و فناوری و ارتباطات سلامت
رییس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی از تصمیم این دانشکده برای راه‌اندازی سه رشته جدید ارتباطات علم و فناوری، ارتباطات سلامت و مطالعات فرهنگی و ارتباطات و رسانه‌ها در دوره کارشناسی ارشد خبر داد.
سه شنبه، 4 دی 1397 - 10:04

روزنامه نگاری که تنها ضعف ها و لغزش ها را منعکس می کرد روزنامه نگاری که تنها ضعف ها و لغزش ها را منعکس می کرد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بیست و دوم دسامبر 2004 «جک آبرام نیوفیلد Jack A. Newfield» روزنامه نگار آمریکایی که تنها ضعف ها و لغزش ها را می کاوید و منعکس می کرد تا تکرار نشوند در 66 سالگی بر اثر بیماری سرطان فوت شد. وی یک روزنامه نگار اینوستیگیتیو بود و در این کار، روش ویژه ای دنبال می کرد که به Advocacy Journalism معروف است.
جمعه، 4 دی 1394 - 22:53

حضور اساتید ارتباطات در دوره روش های نوین خبرسازی و سواد زیست محیطی در همدان
رئیس اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان از حضور دو استاد رشته علوم ارتباطات اجتماعی کشور در دوره آموزشی روش های نوین خبرسازی و سواد زیست محیطی برای خبرنگاران استان همدان خبر داد.
دوشنبه، 3 دی 1397 - 15:54

خبرنگار خبرهای ساختگی اشپیگل ممکن است به اختلاس هم متهم شود خبرنگار خبرهای ساختگی اشپیگل ممکن است به اختلاس هم متهم شود
کلاس ریلوتیوس، گزارشگر آلمانی ۳۳ ساله، که به تازگی بوسیله نشریه اشپیگل به خبرهای ساختگی متهم شده است، ممکن است با اتهام اختلاس هم رو به رو شود.
یکشنبه، 2 دی 1397 - 23:15

اشپیگل اشپیگل
اشپیگل (به آلمانی: Der Spiegel) (به معنای آینه) یک هفته‌نامهٔ معتبر خبری در کشور آلمان است که در شهر هامبورگ منتشر می‌شود. اشپیگل در حال حاضر با شمارگانی بیش از ۱ میلیون نسخه، پرفروش‌ترین هفته‌نامه در آلمان است.
یکشنبه، 2 دی 1397 - 23:13

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مقاله روزنامه نگار نباید «ترتیب داده شده از قبل» و القاء و یا به خواست شخص ثالث باشد


  فراخوان همکاری در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398


  سومین نشست اعضای کارگروه روابط عمومی های فدراسیون های ورزشی برگزار شد


  اثرات منفی تبلیغات تجاری در برنامه‌های کودک: تبلیغات صدا و سیما برای جسم و جان کودکان مضر است


  مدیرعامل بانک ملی ایران: روابط عمومی فعال و تهاجمی مطلوب ماست


  کتاب رسانه اجتماعی برای ارتباط استراتژیک


  کاربرد جلسات‌ گروهی‌ در روابط عمومی


  کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود


  آشنایی با فعالیت های دکتر حسن ربیعی


  سومین اجلاس مدیران و رؤسای روابط عمومی صنعت پتروشیمی برگزار شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: پنج ویژگی یک متخصص روابط عمومی ممتاز