درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
دوشنبه، 25 آذر 1398 - 06:45   

شرکت های بیمه از طریق فرایند آموزش، متمایز می شوند

  شرکت های بیمه از طریق فرایند آموزش، متمایز می شوند


ادامه ادامه مطلب یک

آموزش؛ کلید واژه موفقیت صنعت بیمه

  آموزش؛ کلید واژه موفقیت صنعت بیمه


ادامه ادامه مطلب دو

فرهنگ سازی در جوامع، مهمترین نقش نظام های آموزش عالی

  فرهنگ سازی در جوامع، مهمترین نقش نظام های آموزش عالی


ادامه ادامه مطلب سه

شکلک های مسخره ی با معنی

  شکلک های مسخره ی با معنی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  واژه نامه توصیفی کاربردی روش پژوهش در علوم اجتماعی و ارتباطات
  اعلام روند سیاست گذاری اطلاع رسانی اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت از سوی وزارت کشور
  دوره دانش‌افزایی فوتسال در بانک رفاه برگزار شد
  برگزاری نخستین رویداد بزرگ فناوری های علوم روان شناختی و کار آفرینی سایتک
  برگزاری نشست تلفنی با موضوع رمز دوم پویا در مرکز فراد بانک رفاه کارگران
  پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بانک رفاه به ورزشکاران اعزامی به مسابقات جهانی کارگران اسپانیا
  مدیران روابط عمومی دستگاه ها باعث دلگرمی و امید برای مردم هستند
  نصب بنرهای خوش آمدگویی برای استاندار و معاونین ممنوع است
  رمز دوم پویا فرصتی جهت افزایش امنیت درپرداخت‌های غیرحضوری مبتنی برکارت
  انتشار کتاب «جامعه شناسی فرهنگ بیمه»
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/8 نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/8
بخش‌های سازمانی تلویزیونی از نظر کارکرد و وظیفه اغلب مشابه مطبوعات است، اما رتبه کارمندان پایین‌تر و عناوین متفاوت است. در تلویزیون به جای سردبیر، تولید کننده تصمیم می‌گیرد که چه متن‌ها و خبرهایی باید استفاده شوند و به هر کدام چه قدر وقت باید اختصاص داد.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 14:51

دولت و شهرداری ملزم به واگذاری موسسات مطبوعاتی به بخش خصوصی می شود دولت و شهرداری ملزم به واگذاری موسسات مطبوعاتی به بخش خصوصی می شود
در نشست علنی امروز (سه شنبه، 5 آذرماه) مجلس شورای اسلامی طرح الزام دولت و شهرداری تهران به واگذاری موسسات ایران، کیهان، اطلاعات، جام جم و همشهری به بخش خصوصی بدون قید فوریت توسط احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه اعلام وصول شد.
سه شنبه، 5 آذر 1398 - 13:55

نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/7 نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/7
به طور‌کلی در روزنامه دو فرد مهم حضور دارند.مدیر تجاری و سردبیر. مدیر تجاری، اعتبار، گردش پول و خبر و جنبه‌های تجاری را مدیریت می‌کند. سردبیر در تمام بخش‌ها به جز تبلیغات حضور دارد. جهت شکایت کردن، به ناشر مراجعه نکنید، هم چنین به سراغ کسی که در بخش تجاری روزنامه کار می‌کند نروید.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 14:49

روز شمار هفته اطلاع رسانی ایدز اعلام شد روز شمار هفته اطلاع رسانی ایدز اعلام شد
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت :با توجه به فرا رسیدن روز جهانی ایدز، ۱۰ آذرماه سال جاری، شعار آگاهی، پیشگیری، آزمایش درمان اچ ای وی " همه در یک کشتی نشسته ایم " برای این روز انتخاب شده است.
سه شنبه، 5 آذر 1398 - 10:38

نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/6 نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/6
هر اتهام یا بیانیه ای علیه سازمان‌تان را بررسی کنید. آیا نادرست بودن‌شان محرز است؟ آیا M این فرصت را داشته که به اتهامات پاسخ دهد؟
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 14:47

سخنگوی ارتش: ارتقای سواد رسانه‌ای یک ضرورت است سخنگوی ارتش: ارتقای سواد رسانه‌ای یک ضرورت است
معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش مهمترین راهکار‌ها در ورود سالم به حوزه فضای مجازی را آموزش در بین کارکنان و خانواده‌ها دانست و گفت: اگر بخواهیم از فضای مجازی به شکل صحیحی استفاده کنیم باید در ارتقای سواد رسانه‌ای به عنوان یک ضرورت وارد عمل شویم.
یکشنبه، 3 آذر 1398 - 20:21

برندگان جوایز بین‌المللی آزادی مطبوعات برندگان جوایز بین‌المللی آزادی مطبوعات
چهار روزنامه‌نگار بین المللی که در کشور خود مورد آزار و تعقیب مراجع رسمی یا گروه‌های فشار قرار داشتند، در مراسم شام سالانه «کمیته حفاظت از روزنامه‌نگاران» جایزه بین‌المللی آزادی مطبوعات را دریافت کردند.
یکشنبه، 3 آذر 1398 - 15:21

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران: رسانه‌ها برای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های غیر واگیر فرهنگ‌سازی کنند
گوهر دهی گفت: مردم جامعه باید در هر مقطعی با انجام دادن معاینه و چکاب‌های ضروری از احتمال ابتلا به‌ بیماری‌های غیر واگیر پیشگیری کنند که می‌طلبد رسانه‌ها همسو، همگام و همراه با فعالان حوزه سلامت برای افزایش آگاهی مردم در این حوزه تلاش کنند.
یکشنبه، 3 آذر 1398 - 15:20

نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/5 نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/5
گاه گاه ممکن است دوربین‌ها پشت در سازمان شما باشند. برای مثال، اگر خبرنگار تلویزیونی با تظاهرکنندگان مصاحبه کرده باشد، جهت شنیدن پاسخ‌های شما به دفترتان خواهدآمد. اگر شما آماده باشید و مراحل بخش ه را انجام داده باشید به مشکلی بر نخواهیدخورد. خیلی ساده و راحت بیانیه‌های کوتاهی بر پایه آمادگی خود ارائه کنید.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 14:46

 درگیری کاخ سفید واشنگتن با این روزنامه نگار درگیری کاخ سفید واشنگتن با این روزنامه نگار
معمای کناره گیری یک روزنامه نگار تلویزیونی آمریکا - درگیری کاخ سفید واشنگتن با این روزنامه نگار
دوشنبه، 3 آذر 1393 - 10:22

تاریخنگار بمانند روزنامه نگار باید برود و نتایج را ببیند و لمس کند تاریخنگار بمانند روزنامه نگار باید برود و نتایج را ببیند و لمس کند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- امروز، 24 نوامبر سالمرگ روزنامه نگار و تاریخ نویس آمریکایی ـ هربرت ایگار Herbert Agarدر سال 1980 است. او در 1897 به دنیا آمده بود.
شنبه، 29 آبان 1395 - 10:09

افکار عمومی افکار عمومی
هر فرد آمادگی خود را برای فکر کردن و کار کردن از منابع و جاهای متعدد بدست می آورد. رویه و واکنش ذهنی فرد تا روزی که مسئله‌ای برای گروهی که وی در آن عضویت دارد پیش نیامده به حال کمون باقی می ماند. مسئله هم وقتی پیش می آمد که اصطکاک و تصادم و ناکامی و سرخوردگی و اضطراب و نگرانی پیش بیاید. وقتی فرد با این وضع مواجه گردد آن وقت است که رویه خود را اتخاذ می کند و رأی و نظر خود را ابراز می دارد.
جمعه، 1 فروردین 1399 - 15:56

مدیر روابط عمومی بیمه حافظ منصوب شد مدیر روابط عمومی بیمه حافظ منصوب شد
مهکامه عبدی به عنوان رئیس اداره روابط عمومی شرکت بیمه حافظ منصوب شد.
شنبه، 2 آذر 1398 - 20:25

 مدیرمسؤول روزنامه قدس منصوب شد مدیرمسؤول روزنامه قدس منصوب شد
مدیر روابط عمومی آستان قدس رضوی، از انتصاب حجت الاسلام سیدمحمود مرویان حسینی به عنوان مدیرمسؤول جدید روزنامه قدس خبر داد.
شنبه، 2 آذر 1398 - 20:24

نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/4 نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/4
اگر او اعتراض کرد، در مصاحبه شرکت نکنید و آن را ادامه ندهید، خبرنگار نخواهد توانست در گزارش خود بنویسد که سازمان شما از اظهار نظر سر باز زد، و نمی‌تواند بنویسد او با داشتن ضبط صوت از مصاحبه و پاسخ به سؤالات صرف نظر کرد.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 14:45

مبارزه با سانسور ـ راهی برای از میان رفتن سانسور کتاب و نشریات مبارزه با سانسور ـ راهی برای از میان رفتن سانسور کتاب و نشریات
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- امروز ـ 23 نوامبر سالروز انتشار نشریه Areopagitica در انگلستان در سال 1644 است
یکشنبه، 2 آذر 1393 - 16:54

روزی که «لایف» منتشر شد و اهمیت تصویر برای نشریات آشگار گردید روزی که «لایف» منتشر شد و اهمیت تصویر برای نشریات آشگار گردید
23 نوامبر سال 1936 (روزی چون امروز) هنری لوس Henry Luce متولد 1967 و متوفی در 1967 ـ روزنامه نگار آمریکایی و بنیادگذار مجله خبری تایم Time که نشریه لایف Life را از صاحبانش خریداری کرده بود آن را به صورت یک مجله هفتگی عکس خبری (فتو ژورنالیسم) منتشر ساخت
یکشنبه، 2 آذر 1393 - 16:51

روش های بیشتر برای برقراری ارتباط روش های بیشتر برای برقراری ارتباط
با استفاده از یک تیتر قوی و اضافه کردن تصاویر جذاب می توانید باعث جذاب تر شدن خبر خود شوید. این که آیا شما می توانید یک عکس، نمودار یا فیلم اضافه کنید - یا ترکیبی از این دارایی - انتخاب خبر چندرسانه ای مناسب می تواند به شما کمک کند تا داستان کامل تری را بیان کنید.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 15:43

تمدید مهلت ارائه اثر به نخستین جشنواره تخصصی «شهر و رسانه» تمدید مهلت ارائه اثر به نخستین جشنواره تخصصی «شهر و رسانه»
سعید حاجی زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به قطعی اینترنت و نیز با هدف فراهم کردن امکان بیشتر برای تولید و انتشار آثار مرتبط با موضوعات جشنواره، پس از طرح موضوع در شورای سیاست گذاری، مهلت ارائه اثر به مدت یک ماه و تا سی ام آذر۹۸ تمدید شد.
جمعه، 1 آذر 1398 - 09:06

نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/3 نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/3
اگر قرار است مصاحبه‌ای تلویزیونی با گروه مخالف انجام شود، ممکن است به فکر ضبط ویدئویی مذاکرات بیفتید. در شرایط عادی این کار ممکن است به شما لطمه بزند.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 14:42

یک استاد دانشگاه: قرآن، محتوای گفتمانی دارد یک استاد دانشگاه: قرآن، محتوای گفتمانی دارد
سیدمحمود نجات‌حسینی با بیان اینکه در هر دانش از علوم انسانی جدید پسوندی وارد کرده و فقه رسانه و ارتباطات، فقه فرهنگ و فقه سیاست را ایجاد کرده و فقه را فربه ساختیم، تصریح کرد: فقه به جای مواجهه منطقی و عقلانی با ایدئولوژی‌های مدرن به منازعه رسیده و نتیجه این می‌شود که به جای تحلیل فلسفی و جامعه‌شناختی، در بحث فقه رویکرد دیگری می‌یابد.
پنجشنبه، 30 آبان 1398 - 16:54

روز جهانی تلویزیون روز جهانی تلویزیون
مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال ۱۹۹۶م، بیست ‌و یکم نوامبر را به‌‏عنوان «روز جهانی تلویزیون» تعیین کرد. سازمان ملل متحد هدف از چنین اقدامی را ترغیب کشورها به تبادل برنامه‌های تلویزیونی به‌ویژه برنامه‌هایی اعلام کرد که برای گسترش صلح، توسعه‌ی اجتماعی و اقتصادی و تقویت مسائل فرهنگی جامعه ساخته می‌شود.
پنجشنبه، 2 آذر 1391 - 00:56

 آیا صدا و سیما مورد اعتماد مخاطبانش است!؟ آیا صدا و سیما مورد اعتماد مخاطبانش است!؟
تقریبا همه کارشناسان و متخصصصان علم ارتباطات بر این امر اتفاق نظر دارند که در حوزه اطلاع رسانی در کشور خلا وجود دارد و همین موضوع باعث ایجاد نگرش منفی نسبت به عملکرد صدا و سیما شده است به گونه ای که عده ای معتقدند که سازمان صدا و سیما مخاطبان خود را از دست داده و عده ای نیز معتقدند همان تعداد مخاطبان این رسانه نیز به محتواهای رسانه ملی اعتماد ندارند.
پنجشنبه، 30 آبان 1398 - 14:59

 نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/2 نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/2
در این مورد فرض کنید خبرنگار با M تماس گرفته است. خبرنگار می‌گوید: «من در حال پی‌گیری موضوع X هستم و می‌خواهم نظر شما را بدانم» یا «من می‌خواهم در مورد سازمان‌تان خبری تهیه کنم».
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 14:40

نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/1 نکاتی سودمند در مورد روابط مطبوعات/1
اگر سازمان‌تان بنا به دلایلی توسط مطبوعات مورد فشار قرار بگیرد ممکن است شوکه شوید، اما نباید شوکه شوید. چه شما درگیر در موضوعی جنجالی شوید یا چیز دیگر. ممکن است در لیست سیاه یک خبرنگار یا سردبیری که شما را کوته فکر و بسته ذهنی می‌داند، جای گرفته باشید.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 14:36

محمد سلطانی فر: صداقت و حرفه ای گری اصحاب رسانه قربانی مسائل جناحی شده است محمد سلطانی فر: صداقت و حرفه ای گری اصحاب رسانه قربانی مسائل جناحی شده است
صداقت و حرفه ای گری اصحاب رسانه قربانی مسائل جناحی شده، گفت: نمی توان این موضوع را انکار کرد که هر رسانه‌ای جناح، ایدئولوژی و موضع خاص خود را دارد. اما هر رسانه ای باید در تمامی فعالیت های خود این موضوعات را مد نظر قرار دهد که در حوزه فعالیتی که دارد از چه کسانی حمایت می کند و چه کسانی را متضرر می کند؟ آیا منافع ملی برایش اهمیت دارد یا بحث های شخصی را مد نظر قرار می دهد؟
شنبه، 25 آبان 1398 - 14:06

زادروز سیاوش آذری روزنامه نگار با تجربه زادروز سیاوش آذری روزنامه نگار با تجربه
زادروز سیاوش آذری روزنامه نگار با تجربه ـ کناره گیری آذری از صدای آمریکا ـ نکاتی در استعفانامه آذری و افشای ضعف ها
شنبه، 24 آبان 1393 - 21:58

سالروز پیدایش «بی بی سی» سالروز پیدایش «بی بی سی»
14 نوامبر 1922 رادیو انگلستان که در 18 اکتبر آن سال از پستخانه آن کشور پروانه گرفته بود با موج متوسط آغاز بکار کرد. یک شرکت مختلط انگلیسی ـ آمریکایی مالک این فرستنده رادیویی بود.
شنبه، 24 آبان 1393 - 21:52

مدیرمسئول مجله نازیستی مجرم شناخته شد مدیرمسئول مجله نازیستی مجرم شناخته شد
مردی که مدیرمسئول یک نشریه نازیستی است، به دلیل انتشار غیرقانونی تشاویر خشونت‌آمیز مجرم شناخته شد.
چهارشنبه، 22 آبان 1398 - 10:58

به عصر "دیپ فیک‌" ها خوش آمدید به عصر "دیپ فیک‌" ها خوش آمدید
به عصر "دیپ فیک‌" ها خوش آمدید. روزگاری که در آن نه باید به گوش اعتماد کرد و نه به چشم، یا دست‌کم به گوش و چشم آموخت که اصل را از جعل تشخیص دهند. ویدیوی باراک اوباما که در مثال آمد، تنها نمونه‌ای از محتوایی است که به آن "دیپ‌فیک" (یا جعل عمیق) می‌گویند.
سه شنبه، 21 آبان 1398 - 16:43

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  فراخوان ثبت نام اولین رویداد تجربه محور روابط عمومی ایران


  کارگاههای آموزشی ارتباطات بصری


  شرکت های بیمه از طریق فرایند آموزش، متمایز می شوند


  شکلک های مسخره ی با معنی


  ۴ روش مدیریت شهرت آنلاین که می تواند تصویر روابط عمومی شما را تقویت کند


  آموزش؛ کلید واژه موفقیت صنعت بیمه


  فرهنگ سازی در جوامع، مهمترین نقش نظام های آموزش عالی


  پایش روزانه عملکرد روابط عمومی و دستگاههای اجرایی در استان تهران


  برگزاری جلسه اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با مدیرکل بهزیستی


  بزرگداشت استادان فقید ارتباطات علوم اجتماعی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: اولین رویداد تجربه محور روابط عمومی ایران برگزار می شود