درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 03:59   

🔶 نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی برگزار می‌شود

  🔶 نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

🔶 تمدید مهلت ارسال آثار به بیست و دومین دوره «جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران»

  🔶 تمدید مهلت ارسال آثار به بیست و دومین دوره «جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران»


ادامه ادامه مطلب دو

میلیاردر مشهور: تیک‌‌تاک فرصت شغل و کار را از نسل زِد گرفت

  میلیاردر مشهور: تیک‌‌تاک فرصت شغل و کار را از نسل زِد گرفت


ادامه ادامه مطلب سه

بیلبورد لگو از جدیدترین فناوری سه بعدی بهره می‌برد

  بیلبورد لگو از جدیدترین فناوری سه بعدی بهره می‌برد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  راهنمای ارتقاء امنیت کاربری برای خبرنگاران در شبکه‌های اجتماعی
  شکایت یک شرکت روابط‌عمومی از توییتر
  رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان خراسان‌رضوی: روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مدرسه یک طرح انگیزشی برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه است
  صداقت در اطلاع‌رسانی اولین اصل در روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مترو تهران است
  نقدی بر روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شهرداری پرند
  مدیر حوزه‌های علمیه خواهران تأکید کرد: از ضرورت اعتلای روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مراکز حوزوی تا هم‌صدایی مراکز حوزوی در کشور
  پایانی امیدوارکننده بر هفته روابط‌عمومی
  تاثیر بهبود فضای کسب‌وکار بر توسعه رقابت
  برگزاری اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه‌ها و اصحاب رسانه شهرستان نجف‌آباد
  پیچیدگی مبارزه با اطلاعات نادرست در پی ایجاد تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

راهنمای ارتقاء امنیت کاربری برای خبرنگاران در شبکه‌های اجتماعی راهنمای ارتقاء امنیت کاربری برای خبرنگاران در شبکه‌های اجتماعی
اگر خبرنگار هستید، ممکن است با توجه به موقعیت‌ حرفه‌ای‌تان، لازم باشد که از خود و یا همکاران‌تان در برابر شبکه اجتماعی، سایر کاربران سایت یا هر دو، محافظت کنید. در ادامه نکات امنیتی لازم را جهت حفاظت از امنیت و حریم خصوصی خود در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید دنبال کنید.
یکشنبه، 7 خرداد 1402 - 11:07

پیچیدگی مبارزه با اطلاعات نادرست در پی ایجاد تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی پیچیدگی مبارزه با اطلاعات نادرست در پی ایجاد تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی
تصمیمِ متوقف کردن دسترسی رایگان به Midjourney، نشان می‌دهد که تصویرهای تولید شده با هوش مصنوعی چگونه به انتشار اطلاعات نادرست و دروغ در فضای مجازی کمک کرده است. این تصمیم همچنین نشان دهنده چالش‌های تازه فن‌آوری‌های هوش مصنوعی است که خبرنگاران با آنها روبرو هستند.
شنبه، 6 خرداد 1402 - 15:45

راهبردهای مصاحبه برای افزایش حضور زنان در اخبار راهبردهای مصاحبه برای افزایش حضور زنان در اخبار
من پس از سال‌ها خبرنگاری، از نابرابری جنسیتی در پوشش خبری آگاهی یافتم. وقتی دانستم که نزدیک به ۷۵ درصد کسانی که در اخبار از آنها نقل قول می‌شود، در اخبار دیده می‌شوند و یا صدای آنها شنیده می‌شود مرد هستند، تعجب‌زده شدم.
شنبه، 6 خرداد 1402 - 15:30

 یک روزنامه‌نگار تحقیقی در چین بازداشت شد یک روزنامه‌نگار تحقیقی در چین بازداشت شد
پلیس استان هوبی در چین، شانگگوان یونکای که یک روزنامه‌نگار تحقیقی است را به اتهام «فروش داروی تقلبی» بازداشت کرده است. برخی ادعا می‌کنند دستگیری این روزنامه‌نگار به پوشش اتهامات فساد در سراسر این استان مربوط می‌شود.
چهارشنبه، 3 خرداد 1402 - 17:04

یک روزنامه‌نگار تحقیقی در لسوتو به ضرب گلوله کشته شد یک روزنامه‌نگار تحقیقی در لسوتو به ضرب گلوله کشته شد
آنتونی بلانگر، دبیر کل فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران در همین رابطه گفت: «ما از مرگ رالیکنلو جوکی عمیقاً متأسفیم و قتل این روزنامه‌نگار را به‌شدت محکوم می‌کنیم. اطمینان از ایمنی افرادی که به تعهد خود در قبال حق مردم برای دانستن عمل می‌کنند، بخشی از منافع عمومی است. ما خواستار تحقیقات مستقل و سریع در مورد قتل جوکی هستیم و از دولت لسوتو می‌خواهیم در رابطه با حفاظت از روزنامه‌نگاران اطمینان دهد.»
چهارشنبه، 3 خرداد 1402 - 16:02

 حکم بی‌سابقه زندان برای یک روزنامه‌نگار در تونس حکم بی‌سابقه زندان برای یک روزنامه‌نگار در تونس
فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران(IFJ) در پیوند با اتحادیه ملی روزنامه‌نگاران تونس (SNJT) این تصمیم را به‌شدت محکوم می‌کند و از سیستم قضایی تونس می‌خواهد که ارعاب دائمی روزنامه‌نگاران را متوقف کند.
چهارشنبه، 3 خرداد 1402 - 15:01

معاون جدید دبیرکل فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران منصوب شد معاون جدید دبیرکل فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران منصوب شد
داوسون به‌عنوان یک روزنامه‌نگار نزدیک به بیست سال برای هفته‌نامه ساندی تایمز کار کرده و برای نیو استیتمن، پراسپکت، پیپل ویکلی و بسیاری از نشریات دیگر نیز نوشته است. او همچنین با کارفرمایان مختلفی مانند الجزیره، گاردین و بی‌بی‌سی نیز همکاری‌هایی داشته است.
چهارشنبه، 3 خرداد 1402 - 13:56

روز جهانی ارتباطات چگونه شکل گرفت روز جهانی ارتباطات چگونه شکل گرفت
پیشرفت علوم ارتباطات با بهره گیری‌های از تکنولوژی‌های نوین و اخیرا نسل‌های جدید در فناوری‌های دیجیتال و هوش مصنوعی به نزدیک‌تر شدن انسان‌ها؛ ارزش‌ها، و فرهنگ‌ها منجر شده و علمای ارتباطات به این نتیجه رسیده‌اند که هسته اصلی الگوی دموکراسی یا حکومت مردم بر مردم همان ارتباطات است. همین ارتباطات دهکده جهانی را به دهکده جهان فنی وصل کرده و دنیای بدون ارتباطات در واقع پایان جهان تلقی می‌شود...
چهارشنبه، 3 خرداد 1402 - 08:41

شیوه زندگی خبرنگاران در میان تنش سودان شیوه زندگی خبرنگاران در میان تنش سودان
شروع درگیری مسلحانه میان نیروهای شبه‌نظامی واکنش سریع و نیروهای مسلح این کشور در ۱۵ آوریل، خبرنگاران را در معرض خطر قرار داده و چالش‌های فرا روی کار آنها را افزایش داده است. اتحادیه خبرنگاران سودان دریافته است که به علت این بحران، ۲۵۰ خبرنگار، شغل خود را تغییر داده‌اند. ۲۵۰ خبرنگار دیگر به تازگی بی‌کار شده‌اند.
سه شنبه، 2 خرداد 1402 - 15:58

موج سانسور در چین؛ صفحه‌های اجتماعی یک کمدین به دلیل شوخی با دولت مسدود شد
سه‌شنبه گذشته (۱۷ مه، ۲۷ اردیبهشت) آقای نگ کلیپ تبلیغاتی یکی از برنامه‌‌هایش را که در آن دولت اقتدارطلب چین را به سخره گرفته، توئیت کرد. او که با نام مستعار «عمو راجر» برنامه‌هایش را اجرا می‌کند، در این کلیپ به‌شوخی می‌گوید که «فعالیت این شخصیت به‌زودی ممنوع خواهد شد.»
سه شنبه، 2 خرداد 1402 - 13:40

وبلاگ‌نویس ربوده‌شده بلاروس عفو شد وبلاگ‌نویس ربوده‌شده بلاروس عفو شد
منابع دولتی بلاروس اعلام کردند رومن پروتاسویچ، وبلاگ‌نویس مخالف دولت که سال ۲۰۲۱ در جریان فرود اجباری پرواز هواپیمایی رایان‌ایر در فرودگاه مینسک، پایتخت بلاروس، بازداشت شد روز دوشنبه عفو شده است.
سه شنبه، 2 خرداد 1402 - 13:37

خبرنگاری توسعه: فرایندگرا، عینی‌گرا و موضوع مدار خبرنگاری توسعه: فرایندگرا، عینی‌گرا و موضوع مدار
خبرنگاری توسعه لزوما به معنای تهیه گزارش مثبت از رویدادها یا برنامه‌ها یا سیاست‌های دولت‌های بزرگ یا محلی نیست. خبرتوسعه در پی مردم و نیازهای آنهاست و فرایند گرا، موضوع مدار و عینی گراست.
دوشنبه، 1 خرداد 1402 - 09:16

شکرخواه در نشست موزه و ارتباطات پایدار: تفکر انتقادی؛ اکسیژن فضای ارتباطی است شکرخواه در نشست موزه و ارتباطات پایدار: تفکر انتقادی؛ اکسیژن فضای ارتباطی است
تمام تلاش دکتر کاظم معتمدنژاد این بود که در کنار یک نگاه رئال و درست دیدن زمین و زمان، به اندیشه انتقادی فرصت دهد، چرا که اندیشه انتقادی اکسیژن فضای ارتباطی است.
شنبه، 30 اردیبهشت 1402 - 07:00

یک روزنامه‌نگار در کامرون به ضرب گلوله کشته شد یک روزنامه‌نگار در کامرون به ضرب گلوله کشته شد
فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران (IFJ) به همراه سازمان وابسته به خود، اتحادیه ملی روزنامه‌نگاران کامرون (SNJC)، ضمن محکومیت شدید قتل این روزنامه‌نگار از مقامات کامرونی درخواست کرد عاملان این واقعه سریعاً محاکمه شوند.
جمعه، 29 اردیبهشت 1402 - 11:35

محدودیت اینترنت و حمله به رسانه‌ها و روزنامه‌نگاران در پاکستان محدودیت اینترنت و حمله به رسانه‌ها و روزنامه‌نگاران در پاکستان
فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران (IFJ) به همراه اتحادیه فدرال روزنامه‌نگاران پاکستان (PFUJ)، حملات به کارکنان رسانه‌ها را محکوم کردند و از دولت پاکستان خواستند که عاملان این حملات را برای محافظت از روزنامه‌نگاران در این کشور، دستگیر کند.
جمعه، 29 اردیبهشت 1402 - 08:33

حمله پلیس استرالیا به خانه یک روزنامه‌نگار
فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران (IFJ) به همراه اتحادیه رسانه، سرگرمی و هنر استرالیا (MEAA) از پلیس خواستند به تعهد خود برای تحقیق کامل درباره این حادثه عمل کند.
پنجشنبه، 28 اردیبهشت 1402 - 17:31

۹ توصیه برای آغاز فعالیت حرفه‌ای خبرنگاری ۹ توصیه برای آغاز فعالیت حرفه‌ای خبرنگاری
Shalini Dore، سردبیر سابق گزارش‌های ویژه نشریه Variety که در اواخر ماه مه بازنشسته شد، می‌گوید: «مردم می‌گویند خبرنگاری در حال مردن است. اما خبرنگاری به شکلی ادامه خواهد یافت، زیرا مردم می‌خواهند بدانند که پیرامون آنها چه می‌گذرد.»
سه شنبه، 26 اردیبهشت 1402 - 10:50

یک روزنامه‌نگار در بلاروس به هشت سال زندان محکوم شد یک روزنامه‌نگار در بلاروس به هشت سال زندان محکوم شد
رامان پراتاسویچ، سردبیر سابق کانال خبری اپوزیسیون، توسط دادگاهی در مینسک پایتخت بلاروس به هشت سال زندان محکوم شد.
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1402 - 11:56

حکومت نظامی میانمار پنج روزنامه‌نگار را آزاد کرد حکومت نظامی میانمار پنج روزنامه‌نگار را آزاد کرد
فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران (IFJ) همراه با شبکه روزنامه‌نگاران میانمار (MJN) وابسته به خود پیوسته از حکومت نظامیان در میانمار می‌خواهد همه خبرنگارانی که در بازداشت و زندان هستند، فوراً آزاد کند.
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1402 - 11:52

دور جدیدی از حملات خشونت‌آمیز علیه خبرنگاران در پاکستان دور جدیدی از حملات خشونت‌آمیز علیه خبرنگاران در پاکستان
در ادامه روند روبه‌رشد حملات خشونت‌آمیز علیه روزنامه‌نگاران پاکستانی، گوهر وزیر، روزنامه‌نگار خبرگزاری بانو ربوده شد؛ همچنین دو خبرنگار ارشد به نام‌های عرفان کلهرو و پریال دایو نیز در استان سند ربوده، شکنجه و مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند.
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1402 - 11:51

قانون‌گذاران پرویی آزادی مطبوعات را محدود می‌کنند قانون‌گذاران پرویی آزادی مطبوعات را محدود می‌کنند
پنج‌شنبه هفته گذشته چهارم ماه می، پس از روز جهانی آزادی مطبوعات، کنگره پرو مجموعه‌ای از اقدامات را تصویب کرد که برای استفاده نادرست از رسانه‌ها مجازات سنگینی در نظر گرفته شده است.
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1402 - 11:38

دو سوم از خبرنگاران یورونیوز تعدیل شده‌اند دو سوم از خبرنگاران یورونیوز تعدیل شده‌اند
یورونیوز از طریق کیفیت پوشش و همچنین استقلال تحریریه‌اش نقش اساسی در ساخت اروپا ایفا می‌کند. این وظیفه مقامات دولتی است که از کانالی حمایت کنند که به شهروندان کمک می‌کند تا چالش‌های یکپارچگی اروپایی را درک کنند و تصمیمات آگاهانه بگیرند.
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1402 - 11:36

 واکنش معاونت مطبوعاتی به حادثه تلخ قتل مدیر یک روزنامه واکنش معاونت مطبوعاتی به حادثه تلخ قتل مدیر یک روزنامه
معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی حادثه‌ تلخ کشته شدن اکبر لیموچی، مدیر مسئول روزنامه توسعه جنوب، با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تسلیت به خانواده محترم این مدیر رسانه‌ای و همکارانش، بر پیگیری دقیق موضوع تاکید کرد.
شنبه، 23 اردیبهشت 1402 - 13:38

خبرنگار فرانس پرس در شرق اوکراین کشته شد خبرنگار فرانس پرس در شرق اوکراین کشته شد
آرمان سولدین، خبرنگار خبرگزاری فرانسه در اوکراین روز سه‌شنبه در شرق این کشور کشته شد. این خبرنگار ۳۲ ساله که به عنوان هماهنگ‌کننده تصاویر ویدئویی خبرگزاری فرانسه در اوکراین فعالیت می‌کرد در نزدیکی شهر باهموت بر اثر پرتاب راکت جان باخت.
چهارشنبه، 20 اردیبهشت 1402 - 16:48

برندگان جایزه پولیتزر ۲۰۲۳ معرفی شدند برندگان جایزه پولیتزر ۲۰۲۳ معرفی شدند
اسامی برندگان جایزه پولیتزر ۲۰۲۳در بخش‌های مختلف از سوی سایت این جایزه اعلام شد. در بخش نمایشنامه، «انگلیسی» نوشته ساناز طوسی، موفق به کسب جایزه شد. کمیته داوران، این اثر را «نمایشنامه‌ای آرام و قدرتمند» خواند.
سه شنبه، 19 اردیبهشت 1402 - 15:16

راهنمای روابط‌عمومی و مهارت‌های ارتباطی (ویژه روسای سازمان‌ها و مدیران عامل شرکت‌‎ها) راهنمای روابط‌عمومی و مهارت‌های ارتباطی (ویژه روسای سازمان‌ها و مدیران عامل شرکت‌‎ها)
موقعیت سازمان و شرکت شما، سیاستگذاری‌‏ها و فعالیت‏‌های ارتباطی آن باید منعکس کننده چیزی باشد که سازمان و شرکت به خاطر آن پا به عرصه حیات گذاشته است. سیاست‌‎گذاری اصلی موسسه باید بر اساس هدف ارتقا و بهبود برداشت مخاطبان از سازمان و شرکت باشد. میزان سرمایه گذاری و به‌کارگیری متخصصان ارشد روابط‌عمومی و آمیزه‌‏ای از مهارت‌های ارتباطی نیز باید در جهت همین هدف باشد.
دوشنبه، 18 اردیبهشت 1402 - 17:01

گزارش انجمن اتحاد روزنامه‌نگاران کامبوج در مورد آزار و اذیت خبرنگاران گزارش انجمن اتحاد روزنامه‌نگاران کامبوج در مورد آزار و اذیت خبرنگاران
فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران (IFJ) ضمن حمایت از تحقیقات و یافته‌های انجمن اتحاد روزنامه‌نگاران کامبوج از دستگاه قضایی و دولت کامبوج می‌خواهد که به نقض حقوق رسانه‌ها در این کشور رسیدگی کنند.
دوشنبه، 18 اردیبهشت 1402 - 13:59

 بازداشت روزنامه‌نگاران توسط دولت چین بازداشت روزنامه‌نگاران توسط دولت چین
فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران (IFJ) بازداشت خودسرانه این دو روزنامه‌نگار توسط مقامات چین را محکوم کرد و از دولت چین خواست به آزادی مطبوعات احترام بگذارد و آزادی فوری آنها را تضمین کند.
دوشنبه، 18 اردیبهشت 1402 - 13:58

بیم و امیدهای کار مطبوعاتی بیم و امیدهای کار مطبوعاتی
با‌این‌همه آزادی رسانه‌ها چیزی نیست که بتوان به‌سادگی از کنار آن گذشت. این همان چیزی است که روزنامه‌نگاری ایرانی همچنان با تمام سختی‌ها به آن وفادار است. شوق روزنامه‌نگار ایرانی چنان است که سرزنش‌های خار مغیلان را بر او هموار می‌کند و می‌داند هیچ راهی نیست کان را نیست پایان و بعیدبودن مقصد را فقط بهانه‌ای می‌انگارد برای راه‌رفتن بیشتر برای رسیدن.
یکشنبه، 17 اردیبهشت 1402 - 15:03

ساحت روابط‌عمومی، وجاهت سازمانی و رسالت رسانه‌ای ساحت روابط‌عمومی، وجاهت سازمانی و رسالت رسانه‌ای
در جریان رویدادهای ارتباطی اخیر حوزه بیمه؛ آیا حوزه‌های ارتباطی این دو - بخوانید روابط‌عمومی‌ها - در این عرصه توانستند مصداق بارزی بر کلیدواژه‌های تعریف مورد پذیرش روابط‌عمومی باشند؟ کنترل این جریان فقط بر عهده بیمه مرکزی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود؟ نقش سایر ارکان ارتباطی بیمه مانند...
یکشنبه، 17 اردیبهشت 1402 - 14:19

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  🔶 نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی برگزار می‌شود


  تاثیر بهبود فضای کسب‌وکار بر توسعه رقابت


  آیین نکوداشت روابط‌عمومی ‌های دستگاه‌ های اجرایی استان چهارمحال و بختیاری


  گردهمایی بزرگ مسئولین روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان


  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان: امروزه تمام کارها در حوزه رسانه ای، بر عهده روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هاست


  مرگ سازمان یا توسعه سازمان


  راهبردهای مصاحبه برای افزایش حضور زنان در اخبار


  خالق چت‌جی‌پی‌تی: هوش‌مصنوعی را نمی‌توان متوقف کرد


  پایانی امیدوارکننده بر هفته روابط‌عمومی


  برگزاری اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه‌ها و اصحاب رسانه شهرستان نجف‌آباد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی منتشر شد