درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 10 آذر 1402 - 11:33   

آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

  همه 299 ربات در مرکز توزیع رادیال حرکت می‌کنند


ادامه ادامه مطلب دو

مدیر روابط‌عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی منصوب شد

  مدیر روابط‌عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی منصوب شد


ادامه ادامه مطلب سه

روسیه سخنگوی متا را در فهرست تحت تعقیب قرار داد

  روسیه سخنگوی متا را در فهرست تحت تعقیب قرار داد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  "بیماری مدیر عامل" و خطرات آن
  برندسازی کارفرما در رسانه های اجتماعی: 6 استراتژی مطمئن
  مدیریت رشد سریع کسب‌وکار
  خودکار سازی و تسریع فرآیندهای کاری
  راه‌حل‌های روابط‌عمومی|14|: برنامه مدیریت ارتباط با مشتری
  تاریک شدن آسمان برای روزنامه‌نگاری ورزشی
  شش مرحله کلیدی در توسعه سفر ای‌اس‌جی
  معرفی بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای تقویت تحقیقات دانشگاهی
  راه‌حل‌های روابط‌عمومی|13|: کلمات خود را با دقت در ارتباطات مراقبت های بهداشتی انتخاب کنید
  معاون ارتباطات رسانه‌ای جهانی و سرگرمی آمازون انتخاب شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

تاریک شدن آسمان برای روزنامه‌نگاری ورزشی تاریک شدن آسمان برای روزنامه‌نگاری ورزشی
مک لافلین در ابتدا به اعتراف چاریسا تامپسون، خبرنگار فاکس اسپورت، اشاره می‌کند که زمانی که در ESPN کار می‌کرد، گاهی اوقات گزارش‌هایی را جعل می‌کرد. تامپسون گفته بود که این کار را به این دلیل انجام می‌داد که می‌ترسید گزارش‌ها را خراب کند یا فرصتی را از دست بدهد.
جمعه، 10 آذر 1402 - 08:40

 اتحادیه اروپا برای حفاظت از روزنامه‌نگاران در برابر پرونده‌سازی‌های قضایی پرهزینه قانون تصویب می‌کند اتحادیه اروپا برای حفاظت از روزنامه‌نگاران در برابر پرونده‌سازی‌های قضایی پرهزینه قانون تصویب می‌کند
پارلمان اروپا و کشورهای عضو اتحادیه روز پنجشنبه ۳۰ نوامبر (۹ آذر) بر سر پیش‌نویس قانونی به توافق رسیدند که از روزنامه‌نگاران و فعالان در برابر پرونده‌سازی‌های قضائی توسط افراد یا شرکت‌های ثروتمند و پرنفوذ محافظت می‌کند.
پنجشنبه، 9 آذر 1402 - 16:20

روابط‌عمومی برای مراقبت‌های بهداشتی: 5 استراتژی روابط‌عمومی که کار می‌کنند روابط‌عمومی برای مراقبت‌های بهداشتی: 5 استراتژی روابط‌عمومی که کار می‌کنند
صنعت مراقبت‌های بهداشتی با سرعت سرسام‌آوری حرکت می‌کند و دائماً در حال تکامل است. سازمان‌ها باید از برخی استراتژی‌های روابط‌عمومی مؤثر استفاده کنند تا از بازی خود جلوتر بمانند. ثابت شده است که روابط‌عمومی محرک عملکرد هر بخش، از جمله بخش مراقبت‌های بهداشتی است.
سه شنبه، 22 اسفند 1402 - 00:26

روسیه سخنگوی متا را در فهرست تحت تعقیب قرار داد روسیه سخنگوی متا را در فهرست تحت تعقیب قرار داد
در ماه اکتبر، روسیه متا را به عنوان یک سازمان "تروریستی و افراطی" طبقه‌بندی کرد. این طبقه‌بندی به مقامات روسیه اجازه می‌دهد تا علیه هر کسی که از سیستم عامل‌های متا استفاده می‌کند، از جمله شهروندان روسی، اتهامات جنایی مطرح کنند.
سه شنبه، 7 آذر 1402 - 03:06

اخبار ممنوعه اخبار ممنوعه
خبرهای ممنوعه اغلب از طریق رسانه‌های اجتماعی یا سایر کانال‌های غیررسمی منتشر می‌شود. با این حال، انتشار این اخبار می‌تواند عواقب جدی برای افرادی داشته باشد که درگیر آن هستند. در برخی موارد، انتشار کنندگان اخبار ممنوعه ممکن است مورد آزار و اذیت یا حتی بازداشت قرار گیرند.
جمعه، 5 آبان 1402 - 09:06

کشته شدن یک روزنامه‌نگار در مکزیک کشته شدن یک روزنامه‌نگار در مکزیک
جسد هکتور نوگورا تروخیو، روزنامه‌نگار، در حالی در خانه‌اش در وراکروز مکزیک پیدا شد که شرایط صحنه نشان‌دهنده مرگ ناشی از خشونت است.
یکشنبه، 5 آذر 1402 - 11:37

ضرب و شتم دو خبرنگار بنگلادشی در محوطه دانشگاه ضرب و شتم دو خبرنگار بنگلادشی در محوطه دانشگاه
ابوسید رونی و عبدالعلیم، روزنامه‌نگاران دانشگاهی، توسط افراد مرتبط با هواداران لیگ چاترای بنگلادش (شاخه دانشجویی حزب حاکم) مورد حمله وضرب و شتم قرار گرفتند.
یکشنبه، 5 آذر 1402 - 10:35

لغو مجوزهای مطبوعاتی حزب اسلامی مالزی لغو مجوزهای مطبوعاتی حزب اسلامی مالزی
مقامات مالزی مجوز مطبوعاتی روزنامه‌نگاران سرویس‌های خبری هاراکا و هاراکا دیلی وابسته به حزب اسلامی پان‌مالزی (PAS) را باطل کردند.
یکشنبه، 5 آذر 1402 - 09:32

بررسی لایحه حمایت از روزنامه‌نگاران در پارلمان پاراگوئه بررسی لایحه حمایت از روزنامه‌نگاران در پارلمان پاراگوئه
اتحادیه روزنامه‌نگاران پاراگوئه روز پنجشنبه ۲۶ اکتبر، از طرح خود در برابر نمایندگان کنگره دفاع کرد. این طرح که در آوریل ۲۰۲۳ ارائه شد، به دنبال تعیین مکانیسم‌هایی برای امنیت کارکنان رسانه‌ها و مدافعان حقوق بشر، و همچنین تضمین آزادی بیان و دسترسی به اطلاعات برای کل مردم کشور است.
جمعه، 5 آبان 1402 - 01:30

فرصت دهید تا دوربین‌ها در غزه روشن بمانند فرصت دهید تا دوربین‌ها در غزه روشن بمانند
ناصر ابوبکر، رئیس سندیکای روزنامه‌نگاران فلسطینی، درخواستی برای کمک به روزنامه‌نگاران و کارکنان رسانه‌های غزه به راه انداخته است: «ما نیاز مبرمی به حمایت از همکاران خود در غزه داریم. اکثر آنها خانه‌های خود و بسیاری از آنها خانواده خود را از دست داده‌اند. آنها به همبستگی و کمک شما برای ادامه گزارش رنجی که مردم غزه هر شب و روز متحمل می‌شوند، نیاز دارند.»
شنبه، 4 آذر 1402 - 09:39

ژورنالیسم علمی ژورنالیسم علمی
انتظار می‌رود که در آینده، ژورنالیسم علمی به شکلی فراگیرتر و دسترس‌پذیرتر شود. این امر می‌تواند با استفاده از فناوری‌های جدید و همچنین همکاری با سازمان‌های آموزشی انجام شود.
شنبه، 4 آذر 1402 - 09:15

یک خبرنگار در مالی کشته شد و دو خبرنگار دیگر ربوده شدند یک خبرنگار در مالی کشته شد و دو خبرنگار دیگر ربوده شدند
عبدالعزیز جبریلا، خبرنگار رادیو ناآتا، در هفتم نوامبر در جاده گائو-آنسونگو در شمال مالی توسط افراد مسلح ناشناس مورد حمله قرار گرفت و کشته شد. دو خبرنگار دیگر نیز ربوده شدند. فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران(IFJ) و اتحادیه ملی روزنامه‌نگاران مالی (UNAJOM) این حمله وحشیانه را محکوم کردند.
جمعه، 3 آذر 1402 - 22:52

اعتراض به مختومه شدن پرونده ترور یک روزنامه‌نگار در اندونزی اعتراض به مختومه شدن پرونده ترور یک روزنامه‌نگار در اندونزی
ویکتور مامبور، روزنامه‌نگار پاپوآی غربی از استان‌های اندونزی در چهاردهم اکتبر مطلع شد که تحقیقات پلیس در مورد انفجاری در خارج از خانه‌اش در ژانویه، ماه‌ها قبل خاتمه یافته است.
جمعه، 3 آذر 1402 - 22:49

آزادی قاتل یک روزنامه‌نگار با حکم عفو پوتین آزادی قاتل یک روزنامه‌نگار با حکم عفو پوتین
سرگئی خاجیکوربانوف، کارآگاه سابق روسی که به‌دلیل مشارکت در قتل آنا پولیتکوفسکایا روزنامه‌نگار مشهور، به بیست سال زندان محکوم شده بود، در حالی که هنوز نیمی از حبس خود را سپری نکرده بود توسط پوتین رئیس جمهور روسیه مورد عفو قرار گرفت و آزاد شد.
جمعه، 3 آذر 1402 - 22:47

کثرت‌گرایی رسانه‌ای و حق آگاهی مردم کثرت‌گرایی رسانه‌ای و حق آگاهی مردم
کثرت‌گرایی رسانه‌ای، یعنی وجود طیف وسیعی از رسانه‌های خبری با دیدگاه‌های مختلف، برای حق آگاهی مردم ضروری است. زمانی که مردم به طیف وسیعی از دیدگاه‌ها و اطلاعات دسترسی داشته باشند، می‌توانند تصمیمات آگاهانه‌تری در مورد زندگی خود بگیرند.
جمعه، 3 آذر 1402 - 00:37

 "زیبایی‌شناسی داده" در زندگی سازمانی "زیبایی‌شناسی داده" در زندگی سازمانی
"زیبایی‌شناسی داده" در زندگی سازمانی به جنبه‌های بصری و حسی نحوه ارائه، درک و تجربه داده‌ها در سازمان‌ها اشاره دارد. این شامل استفاده از تصاویر، استعاره‌ها و عناصر طراحی برای انتقال معنای و اهمیت داده‌هاست. مهم است توجه داشته باشیم که زیبایی‌شناسی داده‌ها خنثی نیستند.
دوشنبه، 29 آبان 1402 - 08:29

صنعت مراقبت‌های بهداشتی: ارایه یک داستان، نه یک محصول صنعت مراقبت‌های بهداشتی: ارایه یک داستان، نه یک محصول
داستان‌سرایی یک ابزار قدرتمند است که می‌تواند به متخصصان روابط‌عمومی در حوزه مراقبت‌های بهداشتی کمک کند تا پیام‌های خود را به طور موثرتری به مخاطبان هدف خود منتقل کنند. با تمرکز بر داستان‌ها، می‌توانید عمق عاطفی بیشتری به پیام‌های خود اضافه کنید، بر نحوه خدمت‌رسانی فناوری‌ها و خدمات جدید به مردم تمرکز کنید و اعتماد و اعتبار ایجاد کنید.
سه شنبه، 22 اسفند 1402 - 00:28

توانمندسازی برندها با ارتباطات اجتماعی معنادار توانمندسازی برندها با ارتباطات اجتماعی معنادار
ارتباطات اجتماعی معنادار یک ابزار قدرتمند برای برندهاست که می‌تواند به آنها کمک کند تا اعتماد مصرف‌کنندگان را جلب کنند، به اهداف تجاری خود دست یابند و به جامعه کمک کنند.
شنبه، 27 آبان 1402 - 10:00

نحوه برخورد یوتیوب با اطلاعات غلط پزشکی نحوه برخورد یوتیوب با اطلاعات غلط پزشکی
هاول می‌گوید که یوتیوب به دنبال تعادل بین ارائه اطلاعات باکیفیت به کاربران و حذف اطلاعات مضر است. او توضیح می‌دهد که یوتیوب با گروه‌هایی مانند آکادمی ملی پزشکی همکاری می‌کند تا جنبه‌های کلیدی آنچه چیزی را به منبعی معتبر تبدیل می‌کند، تعریف کند.
چهارشنبه، 24 آبان 1402 - 17:35

مرکز آمار ایران دوره آموزشی مدیریت ارتباط با رسانه‌ها را برگزار کرد مرکز آمار ایران دوره آموزشی مدیریت ارتباط با رسانه‌ها را برگزار کرد
مرکز آمار ایران به همت آموزش و روابط‌عمومی این مرکز، دوره آموزشی مدیریت ارتباط با رسانه‌ها را با حضور مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی این سازمان برگزار کرد.
دوشنبه، 22 آبان 1402 - 22:24

 رسانه؛ جبهه دوم، میدان نخست... رسانه؛ جبهه دوم، میدان نخست...
مؤلفه اصلی، پنهان و ناپیدای در هر جنگی "رسانه" است که خود یک قدرت مطلق و انکارپذیر بوده و طرفی که نسبت بدان غافل گردد و به‌نوعی ساده‌لوحانه بدان اندیشیده و یا آن را به فراموشی بسپارد، حتی اگر از همه اولویت‌های ایدئولوژیکی، تجهیزاتی و امکانات نظامی برخوردار باشد تردیدی نیست که طرف مقابل این امکان را دارد که از این غفلت بهره برده و بدین شکل بر تمامی ظرفیت‌های نظامی آن چیره گردیده و ضربات مهلکی بدان وارد نماید.
دوشنبه، 22 آبان 1402 - 16:37

نتایج یک نظرسنجی در آمریکا: روایت جوانان بومی آمریکا نتایج یک نظرسنجی در آمریکا: روایت جوانان بومی آمریکا
این یافته‌ها نشان می‌دهد که جوانان بومی به استفاده از رسانه‌های اجتماعی به عنوان منبع اصلی خبری خود ادامه می‌دهند. این امر احتمالاً به دلیل این واقعیت است که رسانه‌های اجتماعی به جوانان بومی امکان می‌دهد تا به طور مستقیم با یکدیگر و با منابع خبری بومی ارتباط برقرار کنند.
دوشنبه، 22 آبان 1402 - 10:03

پیشینه دیرینه به‌کارگیری داده‌نگاری در تحریریه روزنامه گاردین پیشینه دیرینه به‌کارگیری داده‌نگاری در تحریریه روزنامه گاردین
افراد به دنبال منابع خبری سوم قابل اعتمادی باشند که همین داده را جمع‌آوری می‌کنند و یا راهی پیدا کنند تا دیتابیس خود را بسازند. به گفته او حتی در بریتانیا، آمار دولتی بر اساس تخمین‌های تقریبی است. او می‌گوید داشتن ذهن انتقادی و زیر سؤال بردن اعدادی که مقامات در اختیار ما قرار می‌دهند، بخش مهمی از کار است.
یکشنبه، 21 آبان 1402 - 08:00

صداوسیما چگونه وحدت ملی را نشانه می‌رود؟ /از تک‌صدایی تا ایجاد چندقطبی صداوسیما چگونه وحدت ملی را نشانه می‌رود؟ /از تک‌صدایی تا ایجاد چندقطبی
همه این اتفاقات نشان داد که شعار «ایجاد تحول در صداوسیما» با هدایت سعید و وحید جلیلی و با پروژه خالص‌سازی و بیرون راندن «غیرخودی‌ها» در جریان بوده، به بن‌بست رسیده است. چرا که این جریان با توسل به «تک صدایی» در صداوسیما به گسترش «چند قطبی» در جامعه دامن زده و اساسا این رویکرد با ماهیت «رسانه ملی» که متعلق به همه اقشار و طیف‌های مختلف فکری جامعه بوده، دارای یک تعارض بزرگ و آشکار است.
شنبه، 20 آبان 1402 - 18:13

مایک شوستر، خبرنگار خارجی و دیپلماتیک برنده جایزه رادیو ملی، در ۷۶ سالگی درگذشت مایک شوستر، خبرنگار خارجی و دیپلماتیک برنده جایزه رادیو ملی، در ۷۶ سالگی درگذشت
شوستر یکی از بزرگترین خبرنگارانی بود که در قرن بیستم کار کرده است. او یک شاهد عینی واقعی بود که برخی از مهم‌ترین رویدادهای تاریخ جهان را پوشش داد. گزارشگری او دقیق، بی‌طرف و آموزنده بود. او به ما کمک کرد تا دنیا را بهتر درک کنیم.
شنبه، 20 آبان 1402 - 14:29

روی آوردن به میراث فرهنگی برای تعامل با مخاطبان پیرامون تغییرات اقلیمی روی آوردن به میراث فرهنگی برای تعامل با مخاطبان پیرامون تغییرات اقلیمی
همه وقت خود را وقف زیرورو کردن مقالات علمی و کسب دانش درباره تغییرات اقلیمی نمی‌کنند، اما خبرنگاران می‌توانند میان دانش و مردم پل بزنند. روایت‌های خبری ما می‌تواند پیام‌های تحقیقات علمی را به خانه‌های مردم در مناطق دوردست ببرد.
شنبه، 20 آبان 1402 - 09:13

روایت متفاوت فلسطین از جنگ، افکار عمومی جهانی را تحت تأثیر قرار داد روایت متفاوت فلسطین از جنگ، افکار عمومی جهانی را تحت تأثیر قرار داد
جبهه رسانه‌ای فلسطین در جنگ اخیر، توانست روایتی متفاوت از جنگ را به جهانیان ارائه دهد. این روایت، توانست افکار عمومی جهانی را به سوی خود جلب کند و حمایت بین‌المللی از فلسطین را افزایش دهد.
شنبه، 20 آبان 1402 - 09:12

سی‌ان‌ان: واکنش خشمگین جهان عرب به حمایت ایالات متحده از اسرائیل سی‌ان‌ان: واکنش خشمگین جهان عرب به حمایت ایالات متحده از اسرائیل
دولت بایدن با یک انتخاب دشوار روبرو است. اگر از حمایت اسرائیل دست بکشد، ممکن است حمایت اسرائیل را از دست بدهد. اگر از حمایت اسرائیل حمایت کند، ممکن است حمایت مردم عرب و برخی از مقامات ارشد دولت را از دست بدهد. این یک بحران دیپلماتیک پیچیده است که دولت بایدن باید به سرعت آن را حل کند.
جمعه، 19 آبان 1402 - 18:10

شواهد قاطعی وجود ندارد که نشان دهد خبرنگاران در 7 اکتبر آگاهی قبلی داشتند شواهد قاطعی وجود ندارد که نشان دهد خبرنگاران در 7 اکتبر آگاهی قبلی داشتند
این گزارش هیچ مدرک عینی برای اثبات ادعای خود ارائه نمی‌دهد. به عنوان مثال، این سازمان هیچ عکس یا فیلمی از خبرنگارانی که قبل از حمله حماس در صحنه حضور داشتند، منتشر نکرده است.
جمعه، 19 آبان 1402 - 18:01

توصیه‌های یک خبرنگار موفق برای تهیه گزارش‌های تحقیقی تلویزیونی توصیه‌های یک خبرنگار موفق برای تهیه گزارش‌های تحقیقی تلویزیونی
تهیه گزارش تحقیقی برای تلویزیون نیازمند در نظر گرفتن جایگاه مخاطبان است. به یاد داشته باشید که مردم عموماً ترجیح می‌دهند گزارش‌های سبک و سرگرم‌کننده را ببینند. زبانی که برای تلویزیون استفاده می‌شود باید ساده و همه‌فهم باشد و خبرنگاران باید از ارایه اطلاعات به شیوه‌ای که ممکن است مردم را از تماشای گزارش منصرف کند خودداری کنند.
جمعه، 19 آبان 1402 - 08:07

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  10 نفر از مشکوک‌ترین افراد فهرست زیر 30 سال فوربس


  ۷ نمونه از سوگیری در تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی


  ایجاد تصویر برند قوی


  ادلمن چگونه به مشروعیت بخشیدن به دولت‌های مستبد کمک می‌کند؟


  آینده روابط‌عمومی مستقل


  روابط‌عمومی برای مراقبت‌های بهداشتی: 5 استراتژی روابط‌عمومی که کار می‌کنند


  بنیان‌گذار «ویکی‌پدیا»: هوش مصنوعی ۵۰ سال دیگر می‌تواند به ابرانسان تبدیل شود


  اتحادیه اروپا برای حفاظت از روزنامه‌نگاران در برابر پرونده‌سازی‌های قضایی پرهزینه قانون تصویب می‌کند


  خط‌قرمزها چی هستند و چی نیستند؟


  حقایق کلیدی در مورد هنری کیسینجر، دیپلمات آمریکایی و مشاور رئیس جمهور


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی