درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 11 مهر 1401 - 06:47   

فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد

  فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا

  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا


ادامه ادامه مطلب سه

بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه

  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا
  نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان
  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه
  سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری نئوم عربستان در متاورس
  گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند
  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان
  سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد
  واکنش وزارت ارتباطات به ماجرای خنده آقای وزیر
  نقش حیاتی خبرنگاران در اجتماع در دوران بحران و تغییر
  در سال 2022: نرم افزار و داده، پرطرفدارترین صنعت برای استارتاپ‌ها
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

 گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند
معاون نوآوری بخش ابتکارات خبری شرکت گوگل می‌گوید که پروژه‌های زیادی با محوریت لزوم بازسازی اعتماد و نزدیک کردن ارتباط با مخاطب وجود دارد که رسانه‌ها پیش‌تر نیز دغدغه خود را نسبت به آن با تلاش در مسیر مبارزه با اطلاعات نادرست و خبرهای جعلی نشان داده بودند.
شنبه، 9 مهر 1401 - 20:22

دلایل جا ماندن رسانه‌های رسمی از رسانه‌های رقیب و بی‌تدبیری روابط‌عمومی‌ها و سخنگویان  از زبان نصراللهی دلایل جا ماندن رسانه‌های رسمی از رسانه‌های رقیب و بی‌تدبیری روابط‌عمومی‌ها و سخنگویان از زبان نصراللهی
پلیس می‌توانست این خشونت‌ها و اغتشاشات را زودتر جمع کند، اما خویشتن‌داری کرد اما حتما باید در کنار بررسی دقیق و بی‌طرفانه علت درگذشت مهسا امینی و جلوگیری از تکرار اشتباهات اشکالات احتمالی، دلایل جا ماندن رسانه‌های رسمی از رسانه‌های رقیب و بی‌تدبیری روابط‌عمومی‌ها و سخنگویان به‌ویژه در بخش‌های نظامی و انتظامی در اطلاع رسانی و روایت اول، همچنین نقش سلبریتی‌ها در ترغیب شورش و تخریب اموال مردم بررسی شود.
سه شنبه، 5 مهر 1401 - 17:29

آقای مدیرکل محترم مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی:  توصیه‌نامه شما به رسانه‌ها یک "بند" کم دارد آقای مدیرکل محترم مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی: توصیه‌نامه شما به رسانه‌ها یک "بند" کم دارد
به رسانه‌ها توصیه می‌شود از انعکاس مطالبی که احساسات مردم شریف ایران را جریحه‌دار می‌کنند خودداری نمایند. بویژه "ضدانقلاب حکومتی" که مردم را مصداق نجاسات می‌دانند. این جوانان خود مردم هستند. این مردم نجس نیستند. همه ما می‌دانیم چه کسانی نجس هستند.
سه شنبه، 5 مهر 1401 - 10:29

نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد؛ اخبار جعلی درکمین جوانان و نوجوانان نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد؛ اخبار جعلی درکمین جوانان و نوجوانان
باید آموزش بهتری برای کمک به نوجوانان برای حرکت در دنیای آنلاین و مواجه شدن با اخبار جعلی وجود داشته باشد. تیم تحقیقاتی پیشنهاد می کند که دانش آموزان باید سواد سلامت و آموزش سواد رسانه ای داشته باشند. همچنین معلمان باید مهارت هایی مانند تفکر تحلیلی و استدلال علمی را آموزش دهند.
سه شنبه، 5 مهر 1401 - 09:38

ایموجی‌ها چه تاثیری بر زبان و ارتباطات افراد داشته‌اند؟ ایموجی‌ها چه تاثیری بر زبان و ارتباطات افراد داشته‌اند؟
همانطور که پلتفرم‌های دیجیتال تکامل می‌یابند، استراتژی‌ها نیز برای برقراری ارتباط با احساسات در حال تکامل هستند، اما شکلک‌ها تا حد زیادی نقش تسهیل کننده ارتباطات عاطفی را بر عهده گرفته‌اند. در عین حال، تحقیقات در مورد ایموجی‌ها از استفاده واقعی عقب مانده است. محققان ابزار کافی برای اندازه گیری نحوه استفاده مردم از ایموجی‌ها و احساساتی که با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنند، ندارند.
یکشنبه، 3 مهر 1401 - 13:47

تداوم تلاش رسانه‌های مستقل گواتمالا به‌رغم فشار تداوم تلاش رسانه‌های مستقل گواتمالا به‌رغم فشار
بازداشت José Rubén Zamora، خبرنگار شناخته شده گواتمالایی و مدیر رسانه elPeriódico در اواخر ژوییه در میان هواداران آزادی بیان و دموکراسی در سراسر جهان برای عقبگرد آن کشور و معنای این نوع فشارها برای رسانه های مستقل این کشور ایجاد نگرانی کرد.
یکشنبه، 3 مهر 1401 - 10:05

میا کوتو: «خبرنگاری باید جایگاه خود را در ساختن دنیایی بهتر بازیابد» میا کوتو: «خبرنگاری باید جایگاه خود را در ساختن دنیایی بهتر بازیابد»
به حقیقت احترام بگذارید و تحت هر شرایطی از آن دفاع کنید. اجازه ندهید کسی شما را بخرد. خبرنگاری باید دوباره نقش خود را در ساختن جهانی بهتر به دست آورد.
شنبه، 2 مهر 1401 - 22:44

گزارش برگزاری نشست «بررسی چالش‌ خبرگزاری‌های تخصصی در ایران» گزارش برگزاری نشست «بررسی چالش‌ خبرگزاری‌های تخصصی در ایران»
دفترمطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها به منظور بررسی چالش ها و مشکلات فراروی خبرگزاری های تخصصی نشستی با حضور. - حبیب ا.. عباسی، مدیر مسئول خبرگزاری شفقنا، محمد مهدی شیخ صراف، سردبیر خبرگزاری کتاب ایران و زهره جوادیه؛ کارشناس مجری دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها با محورهای زیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
جمعه، 1 مهر 1401 - 00:32

تلاش خبرنگاران نیجریه‌ای برای حفظ امنیت خود حین تهیه گزارش از تنش ‌‌های جدایی خواهانه تلاش خبرنگاران نیجریه‌ای برای حفظ امنیت خود حین تهیه گزارش از تنش ‌‌های جدایی خواهانه
هدف این کمپین به گفته Osai Ojigho، مدیر عفو بین الملل نیجریه، برای حفاظت از آزادی بیان و مستند کردن موارد تهدید، بازداشت یا ارعاب به کسانی که به انتقاد از دولت می پردازند، ایجاد و فعال شده است و هم برای صیانت از جان و تندرستی امنیت افراد فعالیت می کند و هم برای حفاظت از امنیت و سلامت گروه هایی که تهدید یا ارعاب می شوند؛ از هر جانبی که باشد.
پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 14:31

تاسیس پستخانه در آمریکا با شعار داریوش بزرگ ـ نگاهی به وظایف پستخانه آمریکا
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)، نوشیروان کیهانی زاده)- 24 سپتامبر 1789 دستگاه قانونگذاری آمریکا قانون تاسیس پستخانه دولتی را در این کشور که بر سر در ساختمان مرکزی آن شعار پستخانه ایران زمان داریوش بزرگ به نقل از تاریخ هرودوت نقش بسته است
جمعه، 4 مهر 1393 - 11:59

باور«رسانه همیشه دروغگو» جلوی فکر کردن‌تان را می‌گیرد باور«رسانه همیشه دروغگو» جلوی فکر کردن‌تان را می‌گیرد
شاید دیگر وقت آن رسیده باشد که از خودمان بپرسیم چرا مردم به دام اخبار جعلی می‌افتند؟ و چرا حتی وقتی به آنها گفته می‌شود که این مطلب دروغ، جعلی یا آلوده به سوگیری است باز هم مایل هستند آن را باور و تکرار کنند، بسیاری دوست دارند این مساله را به هوش ربط بدهند و می‌گویند «کسانی که اخبار جعلی را باور می‌کنند صرفا کم‌هوش هستند»، دلایل فراوانی وجود دارد که نشان می‌دهد این حرف درست نیست.
چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 14:22

نشست تخصصی بررسی چالش‌های خبرگزاری‌های تخصصی نشست تخصصی بررسی چالش‌های خبرگزاری‌های تخصصی
اولین هم‌اندیشی"بررسی چالش‌های خبرگزاری‌های تخصصی"روز چهار‌شنبه 30شهریور ماه از ساعت 10 الی 12 در سالن اجتماعات معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی برگزار می‌شود.
چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 14:06

گزارش کامل نشست تخصصی رسانه و سبک زندگی گزارش کامل نشست تخصصی رسانه و سبک زندگی
در این نشست که لیلا وصالی، معاون آموزش انجمن سواد رسانه ای و مدرس دانشگاه؛ فاطمه شیخ علی زاده خبرنگار خبرگزاری رکنا و دکتر گیتا علی آبادی، مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها حضور داشتند محورهایی همچون: تاثیرات رسانه ها بر سبک زندگی افراد جامعه انسانی، پیامدهای القا سبک خاصی از زندگی بر مردم و ارائه راهکارهایی برای کاهش تاثیرات منفی و افزایش تاثیرات مثبت رسانه ها بر سبکهای مختلف زندگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 10:46

تهیه گزارش از انفجارها و رویدادهای خشونت‌بار به گونه‌ای ایمن تهیه گزارش از انفجارها و رویدادهای خشونت‌بار به گونه‌ای ایمن
پوشش خبری یک انفجار یا حمله انتحاری مانند پوشش یک کنفرانس یا تهیه یک خبر عادی نیست. خبرنگاران و تصویربردارانی که برای پوشش این رویدادها به محل وقوع رویداد می‌روند باید چابک باشند تا بتوانند امنیت خود و همکاران‌شان را حفظ کنند.
چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 09:51

پنجمین رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری یکم مهرماه آغاز می‌شود پنجمین رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری یکم مهرماه آغاز می‌شود
صاحبان امتیاز پایگاه‌های خبری از روز جمعه یکم مهر تا پایان روز یکشنبه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۱ می‌توانند برای شرکت در پنجمین رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری، به صفحه شخصی خود در سامانه جامع رسانه‌های کشور، مراجعه و روند خوداظهاری را بر اساس شیوه‌نامه اعلامی تکمیل و مدارک و مستندات لازم را بارگذاری کنند.
سه شنبه، 29 شهریور 1401 - 09:11

ضعف اطلاع‌رسانی دولت سیزدهم ضعف اطلاع‌رسانی دولت سیزدهم
با در نظر گرفتن مجموع عملکرد دولت سیزدهم در اطلاع‌رسانی و با رصد تمام آنچه‌که طی یک‌سال اخیر در کشور رخ داده، به‌نظر می‌رسد یکی از ضعف‌های ساختاری دولت آقای رئیسی، کمبود نیروی زبده در عرصه اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی‌ بوده است و به‌نظر می‌رسد که اگر روال به‌همین منوال باشد، دولت سیزدهم در عرصه سیاست داخلی و دیپلماسی موفق نخواهد بود.
سه شنبه، 29 شهریور 1401 - 00:53

یادآوری‌هایی برای انجام گفت‌وگو‌های مؤثرتر یادآوری‌هایی برای انجام گفت‌وگو‌های مؤثرتر
گفتگویی که ما روزانه با اهل خانواده و دوستان و همکاران انجام می دهیم همه در مقوله مصاحبه است. اصول مصاحبه در روزنامه نگاری و خبرنگاری رادیویی یا تلویزیونی و پلتفورم های جدید نیز همان است که در محاوره های روزانه ما به کار می رود: پرسش و پاسخ به منظور کسب خبر و اطلاعات و انتشار عمومی آن. انجام مصاحبه یکی از فنون خوب روزنامه نگاری در عرصه هر نوع رسانه است.
شنبه، 20 اسفند 1401 - 00:39

ایجاد تحول رسانه ای با طرح ۵۰:۵۰ بی بی سی ایجاد تحول رسانه ای با طرح ۵۰:۵۰ بی بی سی
در سال ۲۰۱۶، Ros Atkins که مجری خبر بی بی سی است، با همکارانش در Outside Source مشورت کرد تا راه هایی برای تغییر روایت بیابد. برای انعکاس تغییرات فرهنگی و بهبود کیفیت تولید محصولات بی بی سی، اکتینز و گروهش سه هدف را تعریف کردند.
شنبه، 20 اسفند 1401 - 00:23

معاون مطبوعاتی بر گسترش همکاری‌های رسانه‌ای تهران و مسکو تاکید کرد معاون مطبوعاتی بر گسترش همکاری‌های رسانه‌ای تهران و مسکو تاکید کرد
فرشاد مهدی‌پور ضمن اعلام خرسندی از دیدار با همتای روسی خود و هیات همراه گفت: ما علاقمند هستیم همکاری‌های رسانه‌ای با فدراسیون روسیه را افزایش دهیم. در این ملاقات طیف وسیعی از موضوعات مورد علاقه طرفین مورد گفتگو قرار گرفت. خانم چرکسوا نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور هیات ایرانی اعلام کرد که در آینده نزدیک به ایران سفر خواهد کرد.
دوشنبه، 21 شهریور 1401 - 15:15

چهارمین همایش سواد رسانه‌ای با موضوع اخبار جعلی برگزار می‌شود چهارمین همایش سواد رسانه‌ای با موضوع اخبار جعلی برگزار می‌شود
پژوهشگران و فعالان حوزه رسانه، ارتباطات و فضای مجازی می‌توانند مقالات و تحقیقات خود در این زمینه را، تا 28 مهر به سامانه اینترنتی چهارمین همایش سواد رسانه‌ای به نشانی milconf.ir ارسال کنند.
دوشنبه، 21 شهریور 1401 - 00:48

اشغال یک شبکه تلویزیونی توسط دولت آلبانی اشغال یک شبکه تلویزیونی توسط دولت آلبانی
پوشش آزادانه این کانال تلویزیونی طبقه حاکمه این کشور کوچک بالکان را خشمگین کرده بود زیرا تلویزیون «آگون» آن‌ها را متهم به فساد کرده می گفت ملعبه دست قاچاقچیان قدرتمند مواد مخدر در آلبانی هستند.
پنجشنبه، 17 شهریور 1401 - 12:29

تقویم روز ارتباطات/ وضعیت روزنامه نگاری در دهه اول قرن 21 در میزگردهای سال 2004 تقویم روز ارتباطات/ وضعیت روزنامه نگاری در دهه اول قرن 21 در میزگردهای سال 2004
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در دهه اول سپتامبر سال 2004 ، در آمریکا یک رشته میزگرد تلویزیونی برای بحث درباره مطبوعات (رسانه های چاپی) برگزار شده بود.
چهارشنبه، 17 شهریور 1395 - 14:40

تقویم روز ارتباطات/ ماجرای بسته شدن دفتر خبرگزاری اسوشییتدپرس در تهران تقویم روز ارتباطات/ ماجرای بسته شدن دفتر خبرگزاری اسوشییتدپرس در تهران
15 شهریور 1358 (ششم سپتامبر 1979) دفتر اسوشییتدپرس در تهران به تصمیم دولت وقت بسته شد. جمهوری اسلامی اعضای این دفتر را متهم به دادن گزارش های خلاف واقع از وضعیت کردستان کرده بود و گفته بود که هدف، از مخابره این خبرها و طرز تنظیم آنها نشان دادن ضعف دولت انقلاب و «دادن خط» به مخالفان است که در کمین نشسته اند.
چهارشنبه، 17 شهریور 1395 - 14:38

انتصاب معاون جدید ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور انتصاب معاون جدید ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور
رئیس دفتر رئیس جمهور در حکمی شهرام وثوقی‌راد را به عنوان «معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور» منصوب کرد.
پنجشنبه، 17 شهریور 1401 - 11:48

نشست تخصصی تبیین نقش رسانه ها در نهادینه کردن نظام عمیاتی پدافند زیستی کشور نشست تخصصی تبیین نقش رسانه ها در نهادینه کردن نظام عمیاتی پدافند زیستی کشور
اولین هم‌اندیشی تخصصی "تبیین نقش رسانه ها در نهادینه کردن نظام عملیاتی پدافند زیستی کشور" روز چهار‌شنبه 16 شهریور ماه از ساعت 10 الی 11:30 در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می‌شود.پدافند زیستی مجموعه ای از اقدامات، مدیریت بحران، حفاظت و پیشگیری در برابر تهدیدات زیستی است که موجب حفاظت از سرمایه های ملی در برابر تهدیدات زیستی و کاهش آثار و عواقب ناشی از آن است.
پنجشنبه، 17 شهریور 1401 - 09:14

« کارکرد فرهنگی شبکه های تلویزیونی ماهواره ای » « کارکرد فرهنگی شبکه های تلویزیونی ماهواره ای »
آموزش سواد رسانه ای به زنان در خصوص برنامه های شبکه تلویزیون و تاثیرات فرهنگی آنها بسیار موثر است. هوشیار سازی فرهنگی و اجتماعی جامعه ازضروریات توسعه فرهنگی است. باید متفکران منتقد دیده شوند با توجه به اینکه فناوری های ارتباطی جوامع مختلف را متحول ساخته بر فهم و ادراک ما از خودمان و تنوع فرهنگی ما تاثیر می‌گذارد.
چهارشنبه، 16 شهریور 1401 - 17:54

تعامل با مخاطبان، از ملزومات خبرنگاری امروز تعامل با مخاطبان، از ملزومات خبرنگاری امروز
این روزها آنچه در خبرنگاری مدرن اهمیت دارد، مطالب و نکات دیگری را نیز در بر می گیرد، مثل این که چه چیزی برای راهبردهای محتوایی مهم است؟ مضمون مطالب، تعداد بازدیدکنندگان یا تعداد صفحات بازدید شده یا شمار مطالب خوانده شده در یک روز؟
چهارشنبه، 16 شهریور 1401 - 11:53

برگزاری دوره‌های آموزش روزنامه‌نگاری مقدماتی در سه استان کشور برگزاری دوره‌های آموزش روزنامه‌نگاری مقدماتی در سه استان کشور
به همت ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی َو خانه مطبوعات استان‌ها و با همکاری دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها دوره‌های آموزش روزنامه‌نگاری مقدماتی در سه استان کشور آغاز شده و در حال برگزاری است.
چهارشنبه، 16 شهریور 1401 - 10:16

 مبتکر روش نوینی در روزنامه نگاری مبتکر روش نوینی در روزنامه نگاری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «ماریو مونته فورته تولدو Mario Monteforte Toledo» داستان نگار شهیر گواتمالایی و یکی از نویسندگان بزرگ قرن 20 در زبان اسپانیایی چهارم سپتامبر 2003 در 92 سالگی دیده از جهان فرو بست.
یکشنبه، 16 شهریور 1393 - 01:10

عصر بحران ژورنالیسم عصر بحران ژورنالیسم
پروفسور دال دوران معاصر را عصر بحران ژورنالیسم می داند که هر روز نسبت به روز پیش از هدفهایی که انتظار بود دور می شود و به جای اهل حرفه (روزنامه نگار)، سیاستبازان، قدرت طلبان، کمپانی های خارج از این حرفه و صاحبان منافع مالکیّت آنهارا به دست می آورند و زمینه ساز سیاست ها و برنامه های خاص می شوند. با این روش و روند، رسانه ها مسئول بخشی از مسائل اجتماعی، اقتصادی و سیاسی جوامع بشری باید بشمار آورده شوند.
چهارشنبه، 14 اسفند 1398 - 15:19

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان


  گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند


  واکنش وزارت ارتباطات به ماجرای خنده آقای وزیر


  سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد


  سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری نئوم عربستان در متاورس


  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه


  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا


  نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد