درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 00:46   

مواد مغذی که ممکن است با افزایش سن از مغز شما محافظت کنند

  مواد مغذی که ممکن است با افزایش سن از مغز شما محافظت کنند


ادامه ادامه مطلب یک

روابط‌عمومی: اسیر توهمات؟ چالش‌ها و راهکارها

  روابط‌عمومی: اسیر توهمات؟ چالش‌ها و راهکارها


ادامه ادامه مطلب دو

ربات‌های انسان‌نما به دنبال مشاغل تولیدی هستند

  ربات‌های انسان‌نما به دنبال مشاغل تولیدی هستند


ادامه ادامه مطلب سه

می‌سی‌سی‌پی راهنمای از بین بردن مطبوعات آزاد را منتشر می‌کند

  می‌سی‌سی‌پی راهنمای از بین بردن مطبوعات آزاد را منتشر می‌کند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ادای احترام به دکتر سید وحید عقیلی در دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی
  روابط‌عمومی: اسیر توهمات؟ چالش‌ها و راهکارها
  ربات‌های انسان‌نما به دنبال مشاغل تولیدی هستند
  سرمایه‌گذاری استراتژیک در آموزش متخصصان روابط‌عمومی در زمینه هوش مصنوعی
  می‌سی‌سی‌پی راهنمای از بین بردن مطبوعات آزاد را منتشر می‌کند
  محاسبات و ذخیره‌سازی به سمت لبه حرکت می‌کنند و فناوری اطلاعات باید آماده باشد
  ما در حال مشاهده زندگی در آن سوی الگوریتم‌ها هستیم
  امبر دو باتون به عنوان مدیر ارشد ارتباطات جدید گروه رسانه‌ای گاردین منصوب شد
  ۳ گام ساده برای حفظ ارتباط در روابط‌عمومی
  انقلابی در روابط شما
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

ادای احترام به دکتر سید وحید عقیلی در دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی ادای احترام به دکتر سید وحید عقیلی در دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی
دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی که با هدف هم‌اندیشی و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات و چالش‌های پیش روی این حوزه در 23 خرداد 1403 برگزار شد، فرصتی مغتنم برای گرامی‌داشت یاد و خاطره دکتر سید وحید عقیلی، استاد برجسته علم ارتباطات، بود.
شنبه، 26 خرداد 1403 - 15:23

می‌سی‌سی‌پی راهنمای از بین بردن مطبوعات آزاد را منتشر می‌کند می‌سی‌سی‌پی راهنمای از بین بردن مطبوعات آزاد را منتشر می‌کند
این مقاله نگرانی‌های جدی را در مورد تلاش‌ها برای سرکوب مطبوعات آزاد در ایالات متحده، به‌ویژه در می‌سی‌سی‌پی، مطرح می کند. پرونده می‌سی‌سی‌پی تودی می‌تواند پیامدهای گسترده‌ای برای روزنامه‌نگاران و حقوق شهروندان در سراسر کشور داشته باشد.
شنبه، 26 خرداد 1403 - 15:12

امبر دو باتون به عنوان مدیر ارشد ارتباطات جدید گروه رسانه‌ای گاردین منصوب شد امبر دو باتون به عنوان مدیر ارشد ارتباطات جدید گروه رسانه‌ای گاردین منصوب شد
گروه رسانه‌ای گاردین امروز اعلام کرد که امبر دو باتون را به عنوان مدیر ارشد ارتباطات جدید خود منصوب کرده است.
شنبه، 26 خرداد 1403 - 11:00

واشنگتن پست در آستانه پذیرش تاریکی است واشنگتن پست در آستانه پذیرش تاریکی است
سالی بازبی، سردبیر اجرایی واشنگتن پست، پس از سه سال کار بدون هیچ توضیحی اخراج شد. ویل لوئیس، مدیر عامل شرکت، مت موری را به عنوان سردبیر موقت و رابرت وینت را به عنوان جانشین دائمی بازبی منصوب کرد.
یکشنبه، 20 خرداد 1403 - 09:21

۸ نشانه زبان بدن که نشان می‌دهد کسی همیشه نیاز به کنترل دارد ۸ نشانه زبان بدن که نشان می‌دهد کسی همیشه نیاز به کنترل دارد
بر اساس روانشناسی، زبان بدن ما می‌تواند چیزهای زیادی در مورد افکار، احساسات و انگیزه‌هایمان آن به دیگران بگوید و زمانی که صحبت از افرادی می‌شود که همیشه نیاز به کنترل دارند، نشانه‌های خاصی در زبان بدن وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند آنها را شناسایی کنید.
سه شنبه، 15 خرداد 1403 - 08:35

دولت بایدن به دنبال اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده وال استریت از هوش مصنوعی است دولت بایدن به دنبال اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده وال استریت از هوش مصنوعی است
وزارت خزانه‌داری ایالات متحده به دنبال درک عمیق‌تری از نحوه استفاده شرکت‌های مالی از هوش مصنوعی، و همچنین مزایا و خطرات مرتبط با این فناوری‌ها برای این بخش است. این اقدام در راستای تلاش‌های گسترده‌تر دولت بایدن برای بررسی تأثیر هوش مصنوعی بر صنایع مختلف صورت می‌گیرد.
شنبه، 19 خرداد 1403 - 11:17

اینفلوئنسر نیجریه‌ای: «آفریقا در غرب روابط‌عمومی ندارد» اینفلوئنسر نیجریه‌ای: «آفریقا در غرب روابط‌عمومی ندارد»
چریتی اکزی یک روزنامه‌نگار و تیک‌تاکر نیجریه‌ای است که به خاطر ویدیوهای طنزآمیز و آموزنده‌اش در مورد زندگی در آفریقا مشهور شده است. او با بیش از 4.5 میلیون دنبال‌کننده در سراسر پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی، به مقابله با کلیشه‌ها و سوءتفاهم‌های رایج در مورد آفریقا می‌پردازد.
شنبه، 19 خرداد 1403 - 10:48

تحریم: یک توافق، نه یک تاکتیک تبلیغاتی در روابط‌عمومی دیجیتال تحریم: یک توافق، نه یک تاکتیک تبلیغاتی در روابط‌عمومی دیجیتال
در این مقاله، رابرت هالووی به بررسی استفاده از تحریم‌ها توسط شرکت‌های روابط‌عمومی رمزنگاری برای تبلیغ مشتریان خود می‌پردازد. او استدلال می‌کند که این عمل سوءاستفاده از تحریم‌هاست و به گزارش‌های مربوط به صنعت آسیب می‌رساند.
چهارشنبه، 9 خرداد 1403 - 07:24

اطلاعیه هیات نظارت بر مطبوعات در خصوص انتخابات ریاست جمهوری اطلاعیه هیات نظارت بر مطبوعات در خصوص انتخابات ریاست جمهوری
هیات نظارت بر مطبوعات از مدیران مسئول و فعالان رسانه‌ای خواسته است تا با پایبندی به اصول حرفه‌ای و چارچوب‌های قانونی، زمینه برگزاری هر چه باشکوه‌تر این انتخابات را فراهم سازند و به تعهد خود در اطلاع‌رسانی صحیح و شفاف به مردم عمل کنند.
چهارشنبه، 16 خرداد 1403 - 15:13

روایت‌های مستبدانه
روایت‌های مستبدانه روایتی است که توسط یک فرد یا گروه قدرتمند به منظور حفظ یا تحکیم قدرت خود ساخته و منتشر می‌شود. این روایت‌ها اغلب با هدف سرکوب مخالفت یا ترویج یک ایدئولوژی خاص ایجاد می‌شوند.
دوشنبه، 12 آبان 1416 - 15:01

مینیمال نویسی در روابط‌عمومی مینیمال نویسی در روابط‌عمومی
مینیمال نویسی، که به عنوان "نوشتن کمینه" یا "نوشتن ساده" نیز شناخته می‌شود، به سبکی از نوشتن اشاره دارد که در آن از کلمات و جملات به طور دقیق و موثر استفاده می‌شود
یکشنبه، 6 خرداد 1403 - 07:33

۴ نکته آموزش رسانه‌ای برای مدیران سطح بالا ۴ نکته آموزش رسانه‌ای برای مدیران سطح بالا
کار با مدیران سطح بالا نیازمند رویکردی متفاوت نسبت به تازه واردان است. در اینجا ۴ نکته از Robert Munoz، CCO، برای آموزش رسانه‌ای به مدیران باتجربه آورده شده است:
سه شنبه، 15 خرداد 1403 - 07:52

آنچه در مورد اطلاعات نادرست به شما می‌گویند را باور نکنید آنچه در مورد اطلاعات نادرست به شما می‌گویند را باور نکنید
اطلاعات نادرست به آن سادگی که به نظر می‌رسد ذهن ما را تسخیر نمی‌کند. برخلاف تصور رایج، ما به طور غیرمنطقی و بدون هیچ گونه تفکری همه چیز را باور نمی‌کنیم. در واقع، ما دائماً در حال ارزیابی و فیلتر کردن اطلاعات هستیم و تمایل داریم چیزهایی را باور کنیم که با باورها و تجربیات قبلی ما همسو باشد.
جمعه، 11 خرداد 1403 - 08:24

اطلاع‌رسانی پولی: چالش‌ها و فرصت‌ها اطلاع‌رسانی پولی: چالش‌ها و فرصت‌ها
اطلاع‌رسانی پولی، که به عنوان "تبلیغات" نیز شناخته می‌شود، نوعی از اطلاع‌رسانی است که در آن، یک شخص یا سازمان برای انتشار اطلاعات خود به رسانه‌ها پول پرداخت می‌کند.
سه شنبه، 8 خرداد 1403 - 07:24

چرا بسیاری از مدیران قادر به رهبری موثر نیستند؟ چرا بسیاری از مدیران قادر به رهبری موثر نیستند؟
رهبری موثر یک مهارت حیاتی برای موفقیت در هر سازمانی است. با ارتقای افراد مناسب به موقعیت‌های مدیریتی، ارائه آموزش و پشتیبانی مناسب و ایجاد فرهنگ سازمانی حمایتی، می توانیم به طور قابل توجهی تعداد مدیران کارآمد را افزایش دهیم و به نفع کل سازمان باشیم.
پنجشنبه، 10 خرداد 1403 - 09:25

چگونه روزنامه‌نگاران و متخصصان روابط‌عمومی می‌توانند برای تقویت صداهای مختلف با یکدیگر همکاری کنند چگونه روزنامه‌نگاران و متخصصان روابط‌عمومی می‌توانند برای تقویت صداهای مختلف با یکدیگر همکاری کنند
متخصصان روابط‌عمومی می‌توانند به ترویج صداهای متنوع کمک کنند. آنها می‌توانند با آموزش و توانمندسازی کارشناسان برای تعامل با رسانه‌ها، ایجاد شبکه‌های تماس با کارشناسان از پیشینه‌های مختلف و تسهیل ارتباطات بین کارشناسان و روزنامه‌نگاران این کار را انجام دهند.
پنجشنبه، 10 خرداد 1403 - 08:27

طوفان رسانه‌ای چیست؟ طوفان رسانه‌ای چیست؟
استفاده از طوفان رسانه‌ای در روابط‌عمومی باید به عنوان آخرین راه‌حل در نظر گرفته شود. روش‌های دیگری نیز برای جلب توجه و افزایش آگاهی از برند یا سازمان شما وجود دارد که خطرات کمتری دارند.
چهارشنبه، 9 خرداد 1403 - 10:34

دکتر عقیلی، نمادی از تعهد و تلاش در عرصه علوم ارتباطات دکتر عقیلی، نمادی از تعهد و تلاش در عرصه علوم ارتباطات
وی در سال ۱۳۶۴ از دانشگاه شیراز مدرک لیسانس خود را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی اخذ کرد و در سال ۱۳۷۴ مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم ارتباطات را از دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کرد. عقیلی سپس در سال ۱۳۷۹ موفق شد دکترای خود را در رشته علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه آزاد اخذ کند. در سال ۱۳۸۵ به عنوان رئیس دانشکده علوم انسانی و اجتماعی ـ واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به کار شد.
یکشنبه، 6 خرداد 1403 - 14:42

پیام تسلیت موسسه کارگزار روابط‌عمومی به مناسبت درگذشت دکتر سید وحید عقیلی پیام تسلیت موسسه کارگزار روابط‌عمومی به مناسبت درگذشت دکتر سید وحید عقیلی
دکتر عقیلی از جمله چهره‌های ماندگار و نام‌آشنا در عرصه علوم ارتباطات بودند که با تلاش‌ها و خدمات ارزشمند خود، سهم بسزایی در اعتلای این رشته علمی در ایران ایفا نمودند. ایشان الگویی نیکو برای نسل‌های آینده دانشجویان و پژوهشگران این حوزه بودند و فقدان ایشان ضایعه‌ای جبران‌ناپذیر برای جامعه علمی کشور محسوب می‌شود.
یکشنبه، 6 خرداد 1403 - 14:38

ترامپ تی‌وی: شبکه اینترنتی که می‌خواهد پیام رئیس‌جمهور سابق آمریکا را مستقیما به هوادارانش منتقل کند ترامپ تی‌وی: شبکه اینترنتی که می‌خواهد پیام رئیس‌جمهور سابق آمریکا را مستقیما به هوادارانش منتقل کند
«شبکه خبررسانی سمت درست» یا آراس‌بی‌ان (RSBN) که کمتر از یک دهه پیش به عنوان یک شبکه اینترنتی نوپا شروع به کار کرد، اکنون با بیش از دو میلیون مشترک در یوتیوب و پلتفرم رامبل به یکی از کانال‌های اصلی تصویری در دنیای طرفداران ترامپ تبدیل شده است.
یکشنبه، 6 خرداد 1403 - 11:37

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  گوگل ارسال پیام به جمینی را در پیام‌های اندروید آسان‌تر می‌کند


  ۳اصل برای کارآفرینان از دیدگاه گرگ راکوزی


  بهبود روابط‌عمومی با قدرت هوش مصنوعی


  هوش مصنوعی فریب خورد! عکس برنده مسابقه عکاسی، کار انسان بود نه هوش مصنوعی


  اولین گردهمایی مدیران روابط‌عمومی نمایشگاه های کشور برگزار شد


  ششمین شماره ماهنامه الکترونیکی راهبرد ارتباطات و روابط‌عمومی منتشر شد


  رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: روابط‌عمومی در مدیریت و رهبری سازمان‌ها نقش محوری دارد


  مواد مغذی که ممکن است با افزایش سن از مغز شما محافظت کنند


  چالش بازاریابی: اندازه‌گیری بازگشت سرمایه


  ادای احترام به دکتر سید وحید عقیلی در دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: معرفی کتاب «هوش مصنوعی روابط‌عمومی در عمل» منتشر شد