درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 01:12   

مواد مغذی که ممکن است با افزایش سن از مغز شما محافظت کنند

  مواد مغذی که ممکن است با افزایش سن از مغز شما محافظت کنند


ادامه ادامه مطلب یک

روابط‌عمومی: اسیر توهمات؟ چالش‌ها و راهکارها

  روابط‌عمومی: اسیر توهمات؟ چالش‌ها و راهکارها


ادامه ادامه مطلب دو

ربات‌های انسان‌نما به دنبال مشاغل تولیدی هستند

  ربات‌های انسان‌نما به دنبال مشاغل تولیدی هستند


ادامه ادامه مطلب سه

می‌سی‌سی‌پی راهنمای از بین بردن مطبوعات آزاد را منتشر می‌کند

  می‌سی‌سی‌پی راهنمای از بین بردن مطبوعات آزاد را منتشر می‌کند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ادای احترام به دکتر سید وحید عقیلی در دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی
  روابط‌عمومی: اسیر توهمات؟ چالش‌ها و راهکارها
  ربات‌های انسان‌نما به دنبال مشاغل تولیدی هستند
  سرمایه‌گذاری استراتژیک در آموزش متخصصان روابط‌عمومی در زمینه هوش مصنوعی
  می‌سی‌سی‌پی راهنمای از بین بردن مطبوعات آزاد را منتشر می‌کند
  محاسبات و ذخیره‌سازی به سمت لبه حرکت می‌کنند و فناوری اطلاعات باید آماده باشد
  ما در حال مشاهده زندگی در آن سوی الگوریتم‌ها هستیم
  امبر دو باتون به عنوان مدیر ارشد ارتباطات جدید گروه رسانه‌ای گاردین منصوب شد
  ۳ گام ساده برای حفظ ارتباط در روابط‌عمومی
  انقلابی در روابط شما
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  خبر یک  

 انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط‌‌عمومی‌های استان کرمانشاه برگزار شد انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط‌‌عمومی‌های استان کرمانشاه برگزار شد
محمدطیب صحرایی شامگاه شنبه در انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط ‌عمومی‌های استان که در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد گفت: اگر روابط عمومی پیشرفت می‌خواهد باید برخی دیدگاه‌های غلط مانند اینکه روابط عمومی سازمان‌ها استراحت‌گاه همکاران است را کنار بگذاریم.
یکشنبه، 13 خرداد 1403 - 11:40

روابط‌عمومی‌ها نقش مهمی در انعکاس خدمات دولت در دستگاه‌های اجرایی دارند روابط‌عمومی‌ها نقش مهمی در انعکاس خدمات دولت در دستگاه‌های اجرایی دارند
عبدالله رشیدی پور امروز شنبه (۲۹ اردیبهشت‌ماه) در آیین گرامیداشت روز روابط عمومی‌ها که با حضور جمعی از روابط‌عمومی‌های استان برگزار شد، روابط‌عمومی‌ها را پل ارتباطی بین مردم، مسئولان و دستگاههای اجرایی ذکر و اظهار کرد: هر چه قدر این ارتباط محکم باشد و تقویت شود بخش عظیمی از مشکلات موجود حل می شود.
شنبه، 29 اردیبهشت 1403 - 12:21

پنج عنوان شغلی جدید در حوزه روابط‌عمومی تعریف شد پنج عنوان شغلی جدید در حوزه روابط‌عمومی تعریف شد
27 اردیبهشت‌ماه، مهدی مشفق؛ رئیس حوزه ریاست، روابط‌عمومی و بین‌الملل این سازمان با اعلام خبر طبقه‌بندی مشاغل روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی کشور گفت: روابط‌عمومی در حوزه مدیریتی، فاقد شغل بود و در طراحی مشاغل، برای آن کمترین بعد تخصصی دیده شده بود.
جمعه، 28 اردیبهشت 1403 - 10:58

برگزاری بوت‌کمپ تحول در روابط‌عمومی صنایع با استفاده از هوش مصنوعی در تبریز برگزاری بوت‌کمپ تحول در روابط‌عمومی صنایع با استفاده از هوش مصنوعی در تبریز
انجمن روابط‌عمومی استان آذربایجان شرقی به همراه اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی، بوت‌کمپ “تحول در روابط‌عمومی صنایع با استفاده از هوش مصنوعی” را همزمان با ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ روز ارتباطات و روابط عمومی، در شهر تبریز برگزار کرد. این رویداد باهدف معرفی و بررسی کاربردهای هوش مصنوعی در بهبود عملکرد روابط‌عمومی، توجه فعالان این حوزه را به خود جلب کرد.
پنجشنبه، 27 اردیبهشت 1403 - 23:31

وزیر علوم خطاب به روابط‌عمومی دانشگاه‌ها؛ قبل از بحرانی شدن اعتراضات دانشجویی اطلاع‌رسانی کنید وزیر علوم خطاب به روابط‌عمومی دانشگاه‌ها؛ قبل از بحرانی شدن اعتراضات دانشجویی اطلاع‌رسانی کنید
وزیر علوم خطاب به روابط‌عمومی دانشگاه‌ها گفت: قبل از اینکه اعتراض دانشجویی در خوابگاه و سلف به بحران تبدیل شود، روابط‌عمومی‌ها این خبر را اطلاع‌رسانی کنند.
پنجشنبه، 27 اردیبهشت 1403 - 21:33

روابط‌عمومی در ایران؛ مصائب و چشم‌انداز روابط‌عمومی در ایران؛ مصائب و چشم‌انداز
“روز روابط‌عمومی”، روزی است که باید دید هنر هشتم در چه وضعیتی قرار دارد و چه آینده‌ای می‌توان برای آن ترسیم کرد. در این گزارش، نقطه نظرات تعدادی از اعضای هیئت رئیسه “خانه روابط‌عمومی ایران” را در این باره مرور می‌کنیم.
پنجشنبه، 27 اردیبهشت 1403 - 21:03

روابط‌عمومی‌ها عملکرد دستگاه‌ها را صادقانه با مردم درمیان بگذارند روابط‌عمومی‌ها عملکرد دستگاه‌ها را صادقانه با مردم درمیان بگذارند
امیر طرفیانی، مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان در آیین تجلیل از اعضای شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های وزارت راه و شهرسازی در استان که به مناسبت روز روابط‌عمومی برگزار شد، اظهار داشت: به‌عنوان مدیران و مسئولان روابط‌عمومی موظفیم عملکرد دستگاه‌ها را نه از باب تبلیغ که از منظر ارایه گزارش به مردم به شکل صحیح و شفاف اطلاع‌رسانی کنیم.
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403 - 11:37

نقش آفرینی روابط عمومی‌ها در ارتقای جایگاه معدن در میان عموم جامعه نقش آفرینی روابط عمومی‌ها در ارتقای جایگاه معدن در میان عموم جامعه
مشاور وزیر و رئیس هیأت عامل ایمیدرو تاکید کرد: با توجه به انزوای بخش معدن در جامعه، روابط عمومی‌ها از طریق رسانه‌ها می‌توانند در ارتقای جایگاه معدن در میان عموم جامعه نقش آفرینی کنند.
دوشنبه، 17 اردیبهشت 1403 - 09:03

سمینار تخصصی «هوش مصنوعی مولد در روابط عمومی» برگزار شد سمینار تخصصی «هوش مصنوعی مولد در روابط عمومی» برگزار شد
سمینار تخصصی «هوش مصنوعی مولد در روابط عمومی» با مشارکت اتاق بازرگانی تبریز و انجمن روابط عمومی آذربایجان‌شرقی، با حضور مدیران بخش خصوصی، مدیران و کارشناسان روابط عمومی بخش خصوصی و دولتی و اصحاب رسانه‌های استان در اتاق بازرگانی تبریز برگزار شد.
پنجشنبه، 6 اردیبهشت 1403 - 12:39

نخستین جشنواره روابط‌عمومی‌های استان مرکزی برگزار می‌شود نخستین جشنواره روابط‌عمومی‌های استان مرکزی برگزار می‌شود
محمد طالبی، روز سه‌شنبه در جمع مدیران روابط‌عمومی استان اظهار کرد: هر ساله در روز روابط عمومی‌، روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی ارزیابی و برترین‌ها معرفی می‌شدند اما این نوع ارزیابی مورد پسند و رضایت نبود لذا به این جمع‌بندی رسیدیم که برای اولین بار این ارزیابی را به صورت جشنواره برگزار کنیم.
شنبه، 25 فروردین 1403 - 13:33

۲۵ لغایت ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ هفته گرامی‌داشت روابط‌عمومی ۲۵ لغایت ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ هفته گرامی‌داشت روابط‌عمومی
رییس‌کل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران اعلام کرد هفته بزرگداشت روابط‌عمومی در سال ۱۴۰۳ از ۲۵ لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
یکشنبه، 19 فروردین 1403 - 11:10

روابط عمومی‌ها باید مسائل اجتماعی را موشکافانه تحلیل کنند روابط عمومی‌ها باید مسائل اجتماعی را موشکافانه تحلیل کنند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی در جلسه شورای اطلاع رسانی، بر تقویت روابط‌عمومی دستگاه‌ها متناسب با نیاز جامعه تاکید کرد و گفت: روابط عمومی‌ها به عنوان رسانه‌های دستگاه‌های اجرایی باید توان تحلیل موشکافانه مسائل جامعه را داشته باشند.
پنجشنبه، 24 اسفند 1402 - 14:02

نهادینه شدن فرایندهای استاندارد در سازمان منجر به بهبود عملکرد روابط‌عمومی می‌شود نهادینه شدن فرایندهای استاندارد در سازمان منجر به بهبود عملکرد روابط‌عمومی می‌شود
بهزاد راجی مشاور ریاست و مدیرکل روابط‌عمومی این سازمان در نشست هم‌اندیشی و دوره آموزشی مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای که در مرکز توسعه آموزش، مطالعات و نوآوری برگزار شد، لازمه تحلیل صحیح از عملکرد روابط‌عمومی سازمان را شناخت دقیق سازمان ذکر کرد و افزود: اهمیت این امر در سازمانی همچون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای که در قامت یک وزارتخانه با ساختار پیچیده، با گستره کاری بالا و تنوع فعالیت‌هادر حال خدمات‌رسانی است، بیش از پیش مشهود است.
دوشنبه، 30 بهمن 1402 - 14:17

دومین هم‌اندیشی سراسری رؤسای دوایر روابط‌عمومی مناطق بانک سینا برگزار شد دومین هم‌اندیشی سراسری رؤسای دوایر روابط‌عمومی مناطق بانک سینا برگزار شد
این نشست با محوریت موضوعات مرتبط با طرح راهبردی کسب‌وکار بانک با تمرکز بر افزایش اثربخشی فعالیت‌های روابط‌عمومی‌ها و انجام اقدامات بر مبنای نظام بازاریابی به صورت کارگاهی برگزار شده است.
دوشنبه، 30 بهمن 1402 - 13:27

استفاده از اثربخش‌ترین ابزار در روابط‌عمومی‌ها باید در اولویت باشد استفاده از اثربخش‌ترین ابزار در روابط‌عمومی‌ها باید در اولویت باشد
مصطفی رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت توانیر در جشنواره ارزیابی روابط‌عمومی‌های برتر صنعت آب و برق که در سالن همایش‌های وزارت نیرو برگزار شد با اشاره به نقش سازنده روابط عمومی‌های صنعت آب و برق به ویژه در دوسال اخیر گفت: عبور از تابستان‌های سخت با تامین برق پایدار و بدون خاموشی، بدون اقدامانت روابط‌عمومی‌ها غیر ممکن بود.
چهارشنبه، 4 بهمن 1402 - 15:03

قدردانی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی از نقش مرکز روابط‌عمومی وزارت بهداشت در اطلاع رسانی «پویش ملی سلامت» قدردانی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی از نقش مرکز روابط‌عمومی وزارت بهداشت در اطلاع رسانی «پویش ملی سلامت»
دکتر سیدمحمد پورحسینی در بازدید از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، ضمن قدردانی از نقش ویژه این مرکز در اطلاع رسانی همه جانبه «پویش ملی سلامت» که منجر به مشارکت مردمی بی نظیر بیش از ۴۶ میلیون نفر در این پویش شد، بر اهمیت جایگاه روابط‌عمومی و ادامه این روند برای اطلاع رسانی پویش های بعدی نظام سلامت، تاکید کرد.
چهارشنبه، 4 بهمن 1402 - 15:01

 دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در جشنواره ارزیابی روابط‌عمومی‌های صنعت آب و برق: وزارت نیرو در همراه‌سازی افکار عمومی با دولت پیشرو است دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در جشنواره ارزیابی روابط‌عمومی‌های صنعت آب و برق: وزارت نیرو در همراه‌سازی افکار عمومی با دولت پیشرو است
" احسان صالحی" امروز، سه‌شنبه در دومین جشنواره ارزیابی روابط‌عمومی‌های صنعت آب و برق گفت: فعالیت در روابط عمومی‌های صنعت آب و برق را باید فعالیتی سهل و ممتنع قلمداد کرد که با زندگی مردم و واقعیت‌های جامعه ارتباط تنگاتنگی دارد.
سه شنبه، 3 بهمن 1402 - 11:43

 گردهمایی مدیران روابط‌عمومی پارک‌های علم و فناوری کشور برگزار شد گردهمایی مدیران روابط‌عمومی پارک‌های علم و فناوری کشور برگزار شد
مدیران روابط‌ عمومی‌های پارک‌های علم و فناوری کشور، در نشستی به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی گردهم آمدند.بهزاد رشیدی، مدیر روابط‌عمومی پارک علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی، با تشریح خدمات و ظرفیت های خبرگزاری سینا اظهار کرد: خبرگزاری سینا به عنوان «مرجعِ رسانه‌ای پارک‌های علم و فناوری»، فعالیت‌ها و رویدادهای حوزه اقتصاد دانش‌بنیان و علوم و فناوری کشور را به صورت ویژه پوشش می دهد.
شنبه، 30 دی 1402 - 13:02

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی و انجمن روابط‌عمومی استان انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی و انجمن روابط‌عمومی استان
بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی و انجمن روابط‌عمومی استان (نمایندگی انجمن روابط‌عمومی ایران در آذربایجان شرقی) در راستای توسعه همکاری‌های دوجانبه، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
دوشنبه، 18 دی 1402 - 10:40

اعضای هیات رئیسه شورای روابط‌عمومی‌های استان سمنان انتخاب شدند اعضای هیات رئیسه شورای روابط‌عمومی‌های استان سمنان انتخاب شدند
انجام رأی گیری مستقیم کاغذی و شمارش آرا، مجید محقق، نرگس افضلی، سعیده سادات قدمی، ابوالفضل صیادجو، مهدی عربی، محمد رضا میثمی و مهدی محمد خانی به عنوان اعضای اصلی و محمد مهدی وحدتی و امیر حسینی نژاد به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
شنبه، 16 دی 1402 - 16:18

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  گوگل ارسال پیام به جمینی را در پیام‌های اندروید آسان‌تر می‌کند


  ۳اصل برای کارآفرینان از دیدگاه گرگ راکوزی


  بهبود روابط‌عمومی با قدرت هوش مصنوعی


  هوش مصنوعی فریب خورد! عکس برنده مسابقه عکاسی، کار انسان بود نه هوش مصنوعی


  اولین گردهمایی مدیران روابط‌عمومی نمایشگاه های کشور برگزار شد


  ششمین شماره ماهنامه الکترونیکی راهبرد ارتباطات و روابط‌عمومی منتشر شد


  رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: روابط‌عمومی در مدیریت و رهبری سازمان‌ها نقش محوری دارد


  مواد مغذی که ممکن است با افزایش سن از مغز شما محافظت کنند


  چالش بازاریابی: اندازه‌گیری بازگشت سرمایه


  ادای احترام به دکتر سید وحید عقیلی در دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: معرفی کتاب «هوش مصنوعی روابط‌عمومی در عمل» منتشر شد