درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 9 آذر 1400 - 14:12   

نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود

  نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

روابط پیچیده قدرت در ایالات متحده آینده رسانه‌ای اجتماعی را تعیین می‌ کند

  روابط پیچیده قدرت در ایالات متحده آینده رسانه‌ای اجتماعی را تعیین می‌ کند


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت

  انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت


ادامه ادامه مطلب سه

تعریف جدید “سواد” از نظر یونسکو

  تعریف جدید “سواد” از نظر یونسکو


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  رسانه‌های گروهی/رسانه‌های جمعی
  اخبار را دریابید
  رییس اداره روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان قزوین: تعامل مستمر با رسانه ها، شفافیت و آگاهی بخشی، در اولویت برنامه های روابط‌عمومی استان قرار دارد
  انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت
  انتشار کتاب "مدیریت وب سازمانی"
  10 نقش و کارکرد روابط عمومی
  ابزارهای مفید در مذاکره های کوتاه مدت
  نشر، وظیفه ذاتی روابط‌عمومی‌هاست
  علوم اجتماعی و رسانه های جمعی
  تاکید معاون مطبوعاتی بر تدوین برنامه منسجم رسانه‌ای برای اصلاحِ مصرفِ انرژی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب دو  

روابط پیچیده قدرت در ایالات متحده آینده رسانه‌ای اجتماعی را تعیین می‌ کند روابط پیچیده قدرت در ایالات متحده آینده رسانه‌ای اجتماعی را تعیین می‌ کند
رسانه‌های اجتماعی در ایران نیز مثل همه‌جای دنیا محبوبیت زیادی دارند و دانستن پشت‌پرده‌های این شبکه‌ها و روندهای آینده آن‌ها برای صاحبان کسب‌وکار و کاربران اهمیت زیادی دارد.
یکشنبه، 7 آذر 1400 - 15:25

دمکراسی فارابی دمکراسی فارابی
در زمینه دمکراسی، فارابی بمانند افلاتون و ارسطو نگران سوء استفاده از انتخابات در یک حکومت مردمسالاری بود. در نظر فارابی بهترین زمامدار باید یک مرد فکر و عمل (دانا و توانا)، قادر به ترغیب و رهبری دیگران، دارای توان فراوان در تفکر و قوای دماغی و خرد کامل و به حدکافی نیرومند باشد که بتواند در لحظه لازم، فرمان جنگ دهد.
جمعه، 5 آذر 1395 - 13:46

 تعامل با رسانه ها و فرهنگ سازی از اولیت های روابط عمومی سازمان محیط زیست تعامل با رسانه ها و فرهنگ سازی از اولیت های روابط عمومی سازمان محیط زیست
مراسم تودیع و معارفه سرپرست روابط‌عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست با حضور علی اصغر دانشیان معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس، نصرت الله مرادی معاون آموزش و مشارکت های مردمی، علیرضا نورمحمدی مشاور رئیس سازمان و معاون هماهنگی امور استانها حوزه ریاست،صبح امروز در اداره کل روابط عمومی در ساختمان پردیسان برگزار شد.
پنجشنبه، 4 آذر 1400 - 12:26

 اولین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی مراکز موسسات سینمایی اولین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی مراکز موسسات سینمایی
اولین نشست هم اندیشی مدیران روابط‌عمومی مراکز موسسات سینمایی با موضوع تبادل نظر پیرامون راهبردهای جدید سازمان سینمایی و چگونگی برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر برگزار شد.
چهارشنبه، 3 آذر 1400 - 16:56

انتصاب رئیس دفتر ریاست، امور حقوقی و روابط عمومی دانشگاه اصفهان انتصاب رئیس دفتر ریاست، امور حقوقی و روابط عمومی دانشگاه اصفهان
طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه اصفهان، رئیس دفتر ریاست، امور حقوقی و روابط‌عمومی دانشگاه منصوب شد.
دوشنبه، 1 آذر 1400 - 13:57

مبارز راه درست نگاری در رسانه ها مبارز راه درست نگاری در رسانه ها
دکتر «رید ارواین» موسس انجمن نظارت بر «درست نگاری در رسانه ها» 21 نوامبر 2002 پس از 33 سال مبارزه در این راه در 82 سالگی بر اثر سکته مغزی درگذشت، و انجمن نظارت بر درست نگاری (AIM) اعلام کرده است که راه اورا به عنوان یک «واچ داگ» ادامه خواهد داد.
دوشنبه، 1 آذر 1395 - 09:57

اولین سمینار مدیریت کارخانه تولید محتوا برگزار شد اولین سمینار مدیریت کارخانه تولید محتوا برگزار شد
اولین سمینار مدیریت کارخانه تولید محتوا توسط روابط‌عمومی شهرداری مشهدبا حضور مدیران و کارشناسان شهرداری مشهد و سازمانهای تابعه برگزار شد.
شنبه، 29 آبان 1400 - 11:43

پارس الکتریک دوباره جان گرفت پارس الکتریک دوباره جان گرفت
در پایان کوروش نجفی، ضمن تقدیر از تلاش و کوشش وحیدی فر در دوره مدیریت خود در شرکت پارس‌الکتریک، حسن کمالو را به عنوان سرپرست شرکت کارخانجات پارس الکتریک منصوب کرد.
جمعه، 28 آبان 1400 - 20:38

کتاب: مدیریت تشریفات کتاب: مدیریت تشریفات
این کتاب به مدیریت انواع مراسم همچون نشست‌ها، گردهمایی‌ها، نمایشگاه‌ها و بازدیدها اشاره می‌کند و ما مدیریت اینگونه مراسم را در روابط‌عمومی «مدیریت تشریفات» می‌گوییم.
سه شنبه، 25 آبان 1400 - 02:28

اجزا و عناصر خلاقیت اجزا و عناصر خلاقیت
خلاقیت متشکل از عناصر و اجزاء مختفلی است و آمابیل سه عنصر مهارت‌های مربوط به قلمرو و یا موضوع، مهارت‌های مربوط به خلاقیت و انگیزه را از اجرای اصلی خلاقیت می‌داند.
شنبه، 28 مهر 1397 - 10:27

نقش مهارت ها و ابزارهای روابط عمومی در انتخابات نقش مهارت ها و ابزارهای روابط عمومی در انتخابات
یکشنبه شب استیو کرافت گزارشگر اینوستیگیتیو شبکه تلویزیونی «سی بی اس» آمریکا، در برنامه مصوّر خود گوشه ای از راز انتخاب شگفت انگیز «باراک اوباما» را ضمن مصاحبه با چهارتن از اعضای تیم روابط عمومی و مشاوره او عیان ساخت.
سه شنبه، 20 آبان 1393 - 12:34

5 مرحله برای ایجاد یک برنامه بازاریابی برجسته 5 مرحله برای ایجاد یک برنامه بازاریابی برجسته
یک برنامه بازاریابی سالانه به شما کمک می کند تا بازاریابی خود را در مسیر درستی قرار دهید و اهداف تجاری شرکت‌تان را به واقعیت تبدیل کنید. به آن به عنوان یک برنامه سطح بالا نگاه کنید که جهت کمپین‌ها، اهداف و رشد و پیشرفت تیم شما را هدایت می‌کند.
دوشنبه، 17 آبان 1400 - 17:34

سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز منصوب شد سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز منصوب شد
شهردار شیراز با صدور حکمی رضا جاویدی را به سمت سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز منصوب کرد.
چهارشنبه، 28 مهر 1400 - 15:52

توقف فعالیت دست‌کم 200 رسانه پس از تسلط طالبان در افغانستان توقف فعالیت دست‌کم 200 رسانه پس از تسلط طالبان در افغانستان
انجمن ژورنالیستان آزاد افغانستان، با ابراز نگرانی از وضعیت آزادی بیان، از متوقف شدن فعالیت حدود 200 رسانه طی دو ماه گذشته در این کشور خبر داده است.
دوشنبه، 26 مهر 1400 - 12:32

رسانه‌های اجتماعی رسانه‌های اجتماعی
رسانه‌های اجتماعی (به انگلیسی: Social media) اصطلاح استفاده از فناوری‌های مبتنی بر وب، تلفن همراه و ارتباطاتی که به گفتگو تعامل داده می‌شود گفته می‌شود.
چهارشنبه، 21 آذر 1397 - 00:14

مشاور رسانه‌ای سرپرست دانشگاه تهران منصوب شد مشاور رسانه‌ای سرپرست دانشگاه تهران منصوب شد
با حکم سرپرست دانشگاه تهران، دکتر سید مهدی شریفی، دانشیار دانشکده مدیریت دانشگاه به‌عنوان مشاور رسانه‌ای منصوب شد.
شنبه، 24 مهر 1400 - 13:12

فریلنسری چیست؟ فریلنسری چیست؟
فریلنسر در اصطلاح به معنی کسی است که بابت انجام کار، دستمزد دریافت می‌کند. شاید با خودتان فکر کنید که همه‌ی ما بابت انجام وظایف کاری خود دستمزد دریافت می‌کنیم اما تفاوت فریلنسرها با دیگران در این است که آن‌ها حقوق ثابتی ندارند و به صورت مشخص برای هر وظیفه یا پروژه‌ای که به عهده بگیرند، درآمد کسب می‌کنند.
جمعه، 23 مهر 1400 - 12:51

تکنیک ساندویچ چیست؟ تکنیک ساندویچ چیست؟
شما چگونه پیام یا مطلب ناراحت ­کننده ­ای را به کسی می­ گویید؟ در هرصورت از سه دسته خارج نیستید: یا در کمال صراحت به او حمله می ­کنید؛ که حتما موجب دلخوری طرف مقابل شما می­ شود. یا تلاش می­ کنید غیرمستقیم و در لفافه به او متذکر شوید؛ در اینجا احتمالا او گیج می­ شود و دقیقا متوجه منظور شما نمی­ شود. هیچ کدام از این دو روش همیشه جواب نمی دهد؛ بلکه در دراز مدت موجب اختلال در ارتباط شما با دیگران می­ شود. نگران نباشید؛ روش سومی نیز وجود دارد.
دوشنبه، 5 مهر 1400 - 13:57

معاون ارتباطات و مدیر رسانه استقلال معرفی شد معاون ارتباطات و مدیر رسانه استقلال معرفی شد
طی حکمی از سوی دکتر مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال؛ محمد نوری‌فر به عنوان معاون ارتباطات باشگاه استقلال و مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه منصوب شد.
یکشنبه، 4 مهر 1400 - 13:48

 کرونا چند درصد اروپایی‌ها را در سال ۲۰۲۰ دورکار کرد؟ کرونا چند درصد اروپایی‌ها را در سال ۲۰۲۰ دورکار کرد؟
اداره آمار کمیسیون اروپا(یورواستات) اعلام کرد که نسبت افراد شاغل دارای ۲۰ تا ۶۴ سال سن که در کشورهای عضو اتحادیه اروپا طی سال ۲۰۲۰ از خانه کار کرده‌اند، به ۱۲ درصد رسیده است؛ در حالی که این نرخ طی یک دهه گذشته بین ۵ تا ۶ درصد ثابت مانده بود.
جمعه، 2 مهر 1400 - 11:03

 انتصاب مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت انتصاب مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: روابط‌عمومی‌ها بازوان پُر توان سازمان‌ها و دستگاه‌ها در راستای معرفی ماموریت و انعکاس عملکرد آنان به مردم هستند.
چهارشنبه، 31 شهریور 1400 - 09:20

انتصاب مشاور مدیرعامل و رئیس روابط‌عمومی گروه فراب انتصاب مشاور مدیرعامل و رئیس روابط‌عمومی گروه فراب
«علی‌اکبر خدابخش» با صدور حکمی از سوی مدیر عامل گروه فراب به عنوان «مشاور مدیر عامل و رئیس روابط‌عمومی گروه فراب» منصوب شد.
یکشنبه، 28 شهریور 1400 - 19:30

عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور: توسعه ارتباطات بین بخشی نیاز ورزش همگانی است عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور: توسعه ارتباطات بین بخشی نیاز ورزش همگانی است
زمانی که سازمان ها از یک سیاست کلان در حوزه ورزش همگانی تبعیت کنند کنشگران حوزه ورزش نیز بهتر می توانند ارائه خدمات کنند. بنابراین ارتباطات بین فردی نیز مستقیما از ارتباطات بین بخشی تاثیر می پذیرد.
یکشنبه، 28 شهریور 1400 - 11:50

100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند 100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند
نظرسنجی از بیش از 3000 متخصص در سراسر جهان از 27 آوریل تا 12 مه 2021 انجام شد.
پنجشنبه، 25 شهریور 1400 - 13:25

 سرپرست فرمانداری ماهشهر: اعتقاد ویژه‌ای به سیستم روابط‌ عمومی دارم سرپرست فرمانداری ماهشهر: اعتقاد ویژه‌ای به سیستم روابط‌ عمومی دارم
اعتقاد ویژه‌ای به سیستم روابط‌ عمومی دارم، بویژه در بخش صنایعی همچون پتروشیمی که دالان خوبی برای ارتباط صنعت و جامعه پیرامونی آن بشمار رفته و درصورتی که وظایف و مأموریت‌های ذاتی خود در این بخش را به درستی به سرانجام برسانند، مطمئناً نتیجه مثبتی بهمراه خواهد داشت.
پنجشنبه، 24 تیر 1400 - 11:43

مقایسه واکسیناسیون کرونا در تاکستان قزوین و بن آلمان مقایسه واکسیناسیون کرونا در تاکستان قزوین و بن آلمان
در این میانه وقتی واکسن را می‌زنی، نمی‌دانی خوشحال باشی یا متاسف. خوشحالی از اینکه واکسن لازم برای سلامتی خودت را که یک حق طبیعی است، داری و متاسفی و شاید هم شرمسار از اینکه عزیزان هموطن تو این حق اولیه را نه بر سر یک دلیل منطقی و جدی، که بر اثر یک بازی اقتصاد سیاسی از دست داده اند و هر روز به لطف این کم کاری بزرگ، ۱۵۰ نفر جان می‌دهند بی آنکه کسی مسئول این جان‌های از دست رفته باشد. به همین سبب واکسن زدن یک خوشحالی پر از حس گناه هست.
چهارشنبه، 23 تیر 1400 - 16:00

دستورالعمل نحوه برقراری ارتباط در مواقع بحرانی دستورالعمل نحوه برقراری ارتباط در مواقع بحرانی
برنامه‌ریزی بحران همیشه اهمیت داشته است، اما برکسی پوشیده نیست که بسترهای ارتباطاتی بلادرنگ فعلی اهمیت ویژه ای در صنعت روابط‌عمومی پیدا کرده است.
شنبه، 19 تیر 1400 - 13:54

انتصاب سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز انتصاب سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز
در حکمی از سوی دکتر فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز؛ دکتر عرفان مردانی به عنوان سرپرست مدیریت روابط‌عمومی دانشگاه منصوب شد.
جمعه، 18 تیر 1400 - 00:22

معرفی کتاب: کنفرانس از راه دور معرفی کتاب: کنفرانس از راه دور
در این کتاب به چیستی کنفرانس، چرایی و زمانی که ممکن است بخواهید یک کنفرانس را سازماندهی کنید، چه کسی ممکن است این کار را انجام دهد و اینکه چگونه آن را موفقیت‌آمیز اجرا کنیم، اشاره دارد.
سه شنبه، 15 تیر 1400 - 11:43

 کتاب "نحوه‌ نگارش یک برنامه‎ روابط‌عمومی" منتشر شد کتاب "نحوه‌ نگارش یک برنامه‎ روابط‌عمومی" منتشر شد
نخستین کتاب الکترونیکی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی با عنوان "نحوه‌ نگارش یک برنامه‎ روابط‌عمومی (یک راهنمای جامع)" در 48 صفحه قطع رقعی منتشر شد.
یکشنبه، 7 اردیبهشت 1399 - 12:55

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  علوم اجتماعی و رسانه های جمعی


  10 نقش و کارکرد روابط عمومی


  رسانه‌های گروهی/رسانه‌های جمعی


  تاثیر انواع خلاقیت و نوآوری بر وظایف روابط‌عمومی


  چالاکی مهارت کلیدی نرم افزاری برای موفقیت در دنیای امروز


  اخبار را دریابید


  عوامل موثر در ایجاد خلاقیت در واحدهای روابط‌عمومی


  رویکردهای متقاعدسازی


  ابزارهای مفید در مذاکره های کوتاه مدت


  اهمیت سواد رسانه‌ای در انتشارات


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود