درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 11 مهر 1401 - 06:56   

فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد

  فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا

  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا


ادامه ادامه مطلب سه

بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه

  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا
  نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان
  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه
  سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری نئوم عربستان در متاورس
  گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند
  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان
  سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد
  واکنش وزارت ارتباطات به ماجرای خنده آقای وزیر
  نقش حیاتی خبرنگاران در اجتماع در دوران بحران و تغییر
  در سال 2022: نرم افزار و داده، پرطرفدارترین صنعت برای استارتاپ‌ها
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب دو  

انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران
این کنفرانس، متخصصان روابط‌عمومی را گرد هم می‌آورد تا پیرامون آخرین پیشرفت‌ها و بهترین شیوه‌ها برای تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی بحث کنند.
شنبه، 28 خرداد 1401 - 21:36

تقویم روز ارتباطات/ زادروز «کاوور» روزنامه نگاری که میهنش، ایتالیا، را باردیگر یکپارچه کرد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کامیلو کاوور Camillo Cavour سیاستمدار، میهندوست و روزنامه نگار که در قرن 19 با سعی و تلاش بسیار موفق شد وطنش ایتالیا را پس از قرنها یکپارچه کند و به صورت یک قدرت اروپایی درآورد دهم آگوست 1810 به دنیا آمد.
سه شنبه، 19 مرداد 1395 - 10:03

زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی
افلاتون برجستگان یک ملت را دو گروه کرده است: مردان (افراد) عَمَل و مردانِ فکر، که جامعه باید از هر فرد در جای خود استفاده کند و اگر هر دو شرط در یک و یا چندین عضو یک جامعه جمع باشد، که خوشا به حال آن جامعه.
جمعه، 31 اردیبهشت 1400 - 14:04

افزایش انتظارات از روابط عمومی با توجه به گسترش بحران های زیست محیطی افزایش انتظارات از روابط عمومی با توجه به گسترش بحران های زیست محیطی
محسن نقیلو، مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط‌زیست در نشست هم‌اندیشی روسای ادارات روابط عمومی استان‌ها که روزگذشته (دوشنبه، 26 اردیبهشت 1401) به‌صورت ویدئو کنفرانس و حضوری برگزار شد با تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی‌ در پیشبرد اهداف سازمان، گفت: روابط عمومی ها باید تصویری مناسب از فعالیت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای خدوم سازمان در اذهان عموم مردم ایجاد و به بهترین شکل ممکن ارائه کنند.
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 20:08

روابط‌عمومی‌های مازندران از سختی‌ها و جذابیت‌های کار خود گفتند روابط‌عمومی‌های مازندران از سختی‌ها و جذابیت‌های کار خود گفتند
تعدادی از مدیران روابط‌عمومی‌های استان مازندران از سختی‌ها و جذابیت‌های کار خود گفتند؛ از عشق و هنر، از چالش‌ها، استرس‌ها و اینکه تلاش دارند پل مستحکم و قابل اطمینانی برای ارتباط بین مردم و مسوولان باشند.
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 19:51

ثبت‌نام رایگان در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»  ادامه دارد ثبت‌نام رایگان در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» ادامه دارد
در آستانه روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی و برگزاری نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»، پوستر این رویداد منتشر شد. نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» با همکاری مشترک انجمن متخصصان روابط‌عمومی، انجمن روابط‌عمومی ایران و موسسه کارگزار روابط‌عمومی در «تالار وحدت» برگزار می‌شود.
شنبه، 3 اردیبهشت 1401 - 21:04

انتصاب سرپرست اداره کل ارتباطات و نظارت مردمی سازمان تأمین‌اجتماعی انتصاب سرپرست اداره کل ارتباطات و نظارت مردمی سازمان تأمین‌اجتماعی
طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، محمد منصور عظیم‌زاده اردبیلی به سمت سرپرست اداره‌کل ارتباطات و نظارت مردمی این سازمان منصوب شد.
یکشنبه، 4 اردیبهشت 1401 - 14:29

انتصاب مدیر ارتباطات و بین‌الملل سازمان بنادر‌ و دریانوردی انتصاب مدیر ارتباطات و بین‌الملل سازمان بنادر‌ و دریانوردی
با حضور عضو هیات عامل و معاون برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی، حسین خوشبخت به عنوان مدیر ارتباطات و بین‌الملل این سازمان معرفی شد.
پنجشنبه، 18 فروردین 1401 - 11:34

انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در حکمی یداله شهریاری را به عنوان سرپرست روابط‌عمومی این شرکت منصوب کرد.
چهارشنبه، 17 فروردین 1401 - 12:30

زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ... زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
پنجشنبه، 14 فروردین 1393 - 21:08

انتصاب مدیر روابط عمومی و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف انتصاب مدیر روابط عمومی و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف
جلیلی رئیس دانشگاه صنعتی شریف طی حکمی «سیدابراهیم هاشم‌ورزی» را از امروز ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ به مدت دو سال به عنوان مدیر روابط‌عمومی و ارتباطات دانشگاه منصوب کرد.
یکشنبه، 14 فروردین 1401 - 12:49

رسانه اینک در گذر از قرن ... رسانه اینک در گذر از قرن ...
اگر رسانه بر این موضوع بی توجهی نماید و نخواهد به سبب مجذوبیت مخاطبینش با شیوه های جاری خویش دست به تحولگرایی بزند بی شک در گذر زمان مخاطبین خود را دچار یک تکرار و گاه سرخوردگی خواهد نمود که این امر مخاطبین را به سمت سوی رسانه های نادرست و گاه ارتباطات ناصحیح گرایش می دهد که این رخ داد چه از جنبه حرفه ای رسانه و چه از بعد عمومی در جامعه زیانی نابخشودنی را سبب خواهد شد که جبران آن براحتی میسر نبوده و جامعه را دچار آفتی خواهد کرد که دفع آن نه تنها از عهده رسانه خارج خواهد بود بلکه قدرت حاکمیت نیز از برای پیشگیری و رفع آن ناگاه عاجز خواهد شد.
پنجشنبه، 11 فروردین 1401 - 23:00

پدر پلی‌استیشن پدر پلی‌استیشن
همکاران کن کوتاراگی می‌گویند او برای انجام کار، گاهی چند شب متوالی نمی‌خوابید. خودش می‌گوید کاری که انجام می‌داد به‏قدری جذاب بود که طاقت نمی‌آورد بخوابد و می‌خواست آن را به سرانجام برساند.
سه شنبه، 9 فروردین 1401 - 00:15

پسر دونالد ترامپ «برنامه جمع‌آوری خبر» راه‌اندازی می‌کند پسر دونالد ترامپ «برنامه جمع‌آوری خبر» راه‌اندازی می‌کند
قرار است گردانندگان این سایت موسوم به «ام‌اکس‌ام نیوز» کارکنان سابق ترامپ و پسر ارشد رئیس‌جمهوری سابق باشند و هدف از راه‌اندازی آن «ایجاد گسست» در فضای اخبار در گوشی‌های همراه و در نهایت اثرگذاری چشمگیر بر برنامه‌هایی همچون گوگل و اپل نیوز است.
دوشنبه، 8 فروردین 1401 - 00:02

شکست روزافزون رسانه های چاپی در سطح جهان شکست روزافزون رسانه های چاپی در سطح جهان
شکست روزافزون رسانه های چاپی در سطح جهان به دلیل برنیاوردن نیاز مخاطبان قرن 21 - «صفحات عکس و خبر» - هشدار استادان روزنامه نگاری
چهارشنبه، 6 فروردین 1393 - 12:24

مدیر شرکت «بلک‌ راک»: جنگ اوکراین نقطه پایان پدیده «جهانی شدن» است مدیر شرکت «بلک‌ راک»: جنگ اوکراین نقطه پایان پدیده «جهانی شدن» است
لاری فینک، مدیر عامل و رئیس شرکت «بلک راک»، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه و دارایی در جهان، تاکید دارد که حمله روسیه به اوکراین، نظم جهانی را که از پایان جنگ سرد برقرار بود، بر هم زد.
جمعه، 5 فروردین 1401 - 14:22

نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز
  نوشیروان کیهانی زاده- نوروز و آیین های باشکوه آن، مسیری سه هزار ساله را پیموده تا به ما رسیده است. «نوروز» کهنسالترین آیین ملی در جهان است که جاودانه مانده و یکی از عوامل تداوم فرهنگ ایرانیان
یکشنبه، 3 فروردین 1393 - 07:41

 تاکید سرپرست فرمانداری مهریز بر تقویت روابط عمومی‌ها تاکید سرپرست فرمانداری مهریز بر تقویت روابط عمومی‌ها
محمد دهقان بنادکی شنبه شب در آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان افزود: مدیران بیش از گذشته در مجموعه خود نسبت به تقویت و حمایت از روابط‌عمومی اقدام کنند.
شنبه، 28 اسفند 1400 - 23:45

انتصاب مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان شیلات انتصاب مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان شیلات
طی حکمی از سوی معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران، مهدی علامیر به عنوان مدیرکل دفتر ریاست، روابط‌عمومی و امور بین الملل سازمان شیلات منصوب شد.
چهارشنبه، 25 اسفند 1400 - 22:50

آیین شروع به فعالیت مدیریت ارتباطات شهرداری یزد برگزار شد آیین شروع به فعالیت مدیریت ارتباطات شهرداری یزد برگزار شد
مدیر روابط‌عمومی استانداری یزد گفت: ‌شهرداری یک مجموعه خدمات‌رسان و مرتبط با عموم مردم است و باید در حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی موفقیت بیشتری داشته باشد.
سه شنبه، 24 اسفند 1400 - 11:35

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان اردبیل برگزار شد جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان اردبیل برگزار شد
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی دارای ظرفیت گسترده‌ای هستند که با بهره‌گیری از آن می‌توان شاهد رفع فقر و کمک به توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر جامعه باشیم.
یکشنبه، 22 اسفند 1400 - 14:10

تسلیت انجمن متخصصان روابط‌عمومی به مناسبت درگذشت علیرضا غفاری پیشکسوت روابط‌عمومی تسلیت انجمن متخصصان روابط‌عمومی به مناسبت درگذشت علیرضا غفاری پیشکسوت روابط‌عمومی
انجمن متخصصان روابط‌عمومی با انتشار اطلاعیه‌ای درگذشت پیشکسوت روابط‌عمومی و مجری‌گری علیرضا غفاری را به جامعه ارتباطات، روابط‌عمومی و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.
جمعه، 20 اسفند 1400 - 00:40

انتصاب مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان حج انتصاب مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان حج
سیدصادق حسینی در نخستین انتصابات خود به عنوان سکاندار سازمان حج و زیارت، وحید اسکندری را به عنوان مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت منصوب و برای وی آرزوی توفیقات روز افزون کرد.
چهارشنبه، 18 اسفند 1400 - 15:00

نخستین عکاس جهان نخستین عکاس جهان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ژوزف نایپس Joseph niepce نخستین عکاس جهان هفتم مارس 1765 در فرانسه به دنیا آمد.
جمعه، 16 اسفند 1392 - 19:59

۳۶۰ درجه! ۳۶۰ درجه!
پنتاگون این جنگ جدید را نخستین جنگ ۳۶۰ درجه جهان می نامد که در همه حوزه های فیزیکی، سایبری و نظامی در جریان است و جنگی فرا فضا و فراتر از مرزها در فضای مجازی با دسترسی سریع تر هم در جریان است
شنبه، 14 اسفند 1400 - 01:05

 اصل «اعتیاد به روزنامه نگاری» اصل «اعتیاد به روزنامه نگاری»
روزنامه نگار، تاریخنگار و سردبیر دائرة المعارف بریتانیکا ـ اشاره ای به اصل «اعتیاد به روزنامه نگاری»
دوشنبه، 12 اسفند 1392 - 21:23

اعضای هفتمین دوره شورای هماهنگی روابط‌عمومی های آذربایجان غربی انتخاب شدند اعضای هفتمین دوره شورای هماهنگی روابط‌عمومی های آذربایجان غربی انتخاب شدند
در آیین انتخابات هفتمین دوره شورای هماهنگی روابط‌عمومی های آذربایجان غربی، علی افشانی (دانشگاه علوم پزشکی استان) با 43 رای، سجاد خوبدل (اداره کل ورزش و جوانان استان) با 40 رای، روحینا مجیدی (اداره کل راه داری و حمل و نقل استان) با 40 رای، ناصر مقدسی (شرکت نفت منطقه ارومیه) با 36 رای، مهدی محمدپور (اداره کل آموزش و پرورش استان) با 34 رای، کیوان نوروزی (اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان) با 32 رای و علی عزت الله زاده (اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان) با 29 رای به عنوان اعضای هیئت رئیسه این شورا انتخاب شدند.
دوشنبه، 9 اسفند 1400 - 18:16

جوهان هاری؛ طغیان علیه شبکه‌های اجتماعی جوهان هاری؛ طغیان علیه شبکه‌های اجتماعی
در دوران همه‌گیری کرونا، اطلاعات نادرست و جعلی باعث شد که بخش قابل‌ملاحظه‌ای از شهروندان از تزریق واکسن کرونا بهراسند یا در برابر محدودیت‌ها و مقررات بهداشتی دولت دست به تظاهرات و نافرمانی مدنی بزنند.
یکشنبه، 8 اسفند 1400 - 15:10

فیس‌بوک هم روسیه را تحریم کرد فیس‌بوک هم روسیه را تحریم کرد
در پی تحولات اخیر و حمله روسیه به اوکراین، فیس‌بوک روز جمعه اعلام کرد که «متا» رسانه‌های دولتی روسیه را از اجرای تبلیغات یا کسب درآمد روی پلتفرم خود در هر نقطه از جهان منع می‌کند.
شنبه، 7 اسفند 1400 - 13:51

جایزه زرین یازدهمین اجلاس رضایت مشتری در دستان بیمه کوثر جایزه زرین یازدهمین اجلاس رضایت مشتری در دستان بیمه کوثر
شرکت بیمه کوثر در یازدهمین اجلاس سراسری رضایت‌مندی مشتری با رای هیئت‌داوران، جایزه زرین را به خود اختصاص داد.
جمعه، 6 اسفند 1400 - 00:20

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان


  گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند


  واکنش وزارت ارتباطات به ماجرای خنده آقای وزیر


  سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد


  سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری نئوم عربستان در متاورس


  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه


  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا


  نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد