درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 9 آذر 1400 - 14:32   

نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود

  نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

روابط پیچیده قدرت در ایالات متحده آینده رسانه‌ای اجتماعی را تعیین می‌ کند

  روابط پیچیده قدرت در ایالات متحده آینده رسانه‌ای اجتماعی را تعیین می‌ کند


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت

  انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت


ادامه ادامه مطلب سه

تعریف جدید “سواد” از نظر یونسکو

  تعریف جدید “سواد” از نظر یونسکو


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  نشست کارشناسان روابط‌عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی
  رسانه‌های گروهی/رسانه‌های جمعی
  اخبار را دریابید
  رییس اداره روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان قزوین: تعامل مستمر با رسانه ها، شفافیت و آگاهی بخشی، در اولویت برنامه های روابط‌عمومی استان قرار دارد
  انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت
  انتشار کتاب "مدیریت وب سازمانی"
  10 نقش و کارکرد روابط عمومی
  ابزارهای مفید در مذاکره های کوتاه مدت
  نشر، وظیفه ذاتی روابط‌عمومی‌هاست
  علوم اجتماعی و رسانه های جمعی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب یک  

نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود
همزمان با "هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران"، “نخستین جشنواره مردم‌داری ایران” به عنوان مهمترین رویداد قدردانی‌ از خدمات حرفه‌ای کارگزاران روابط‌عمومی برگزار می‌شود.
دوشنبه، 1 آذر 1400 - 15:11

نشست تخصصی وارونگی افکار عمومی برگزار می‌شود نشست تخصصی وارونگی افکار عمومی برگزار می‌شود
مجموعه نشست‌های تخصصی دوشنبه‌های سوهانک روز دوشنبه هشت آذر با موضوع «وارونگی افکار عمومی» برگزار می‌شود.
یکشنبه، 7 آذر 1400 - 02:18

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان: روابط عمومی را هوشمند سازی کنید معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان: روابط عمومی را هوشمند سازی کنید
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان گفت: از فضای مجازی غافل نشوید و روابط‌عمومی را هوشمند سازی کنید.
پنجشنبه، 4 آذر 1400 - 11:59

انتصاب مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان انتصاب مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان
مازیار عبدی به عنوان مدیرکل روابط‌عمومی استانداری همدان معرفی و از زحمات اسدالله ربانی، مدیرکل قبلی قدردانی شد.
چهارشنبه، 3 آذر 1400 - 16:51

انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان
طی حکمی از سوی رهاد زیویار استاندار لرستان علی جهان‌آرا به عنوان مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان منصوب شد.
دوشنبه، 1 آذر 1400 - 13:36

اختراع فنوگراف (گراموفون ـ جعبه ساز) اختراع فنوگراف (گراموفون ـ جعبه ساز)
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 21 نوامبر 1877 توماس ادیسون Thomas Edison مخترع آمریکایی اعلام کرد که در آزمایشگاه خود (واقع در منلو پارکMenlo Park ـ نیوجرسی) دستگاه فنوگراف Phonograph (گراموفون ـ جعبه ساز) ساخته است و این دستگاه قادر به ضبط و پخش صدا است.
شنبه، 1 آذر 1393 - 11:42

استانداردهای روابط عمومی و سواد رسانه ای استانداردهای روابط عمومی و سواد رسانه ای
روابط عمومی نیاز به سازماندهی مجدد، مهندسی مجدد و الگوسازی دارد. ما الگوی مشخصی نداریم و این یک آفت است لذا روابط‌عمومی به *پوست اندازی جدی* نیازمند است.
یکشنبه، 30 آبان 1400 - 02:06

شناسایی کاربران زیر سیزده ساله رسانه های اجتماعی با استفاده از هوش مصنوعی شناسایی کاربران زیر سیزده ساله رسانه های اجتماعی با استفاده از هوش مصنوعی
یک شرکت فن آوری انگلیسی، ابزار جدیدی را ابداع کرده است که می تواند با استفاده از هوش مصنوعی، زیر 13 ساله بودن کاربران رسانه های اجتماعی را تشخیص بدهد. همانطور که می دانید، کودکان زیر 13 سال مجاز به استفاده از اپیکیشن هایی مانند اینستاگرام یا تیک تاک نیستند.
جمعه، 28 آبان 1400 - 10:07

کتاب: مدیریت نمایشگاه کتاب: مدیریت نمایشگاه
در این کتاب، خطوط کلی پیشینه توسعه و پیشرفت نمایشگاه بازرگانی از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفته و به اهمیت، ماهیت، اثرات و مولفه‌های موثر بر رشد صنعت نمایشگاهی اشاره شده است.
سه شنبه، 25 آبان 1400 - 02:21

عکاسی از بازی‌های ویدئویی عکاسی از بازی‌های ویدئویی
طی چند سال اخیر، تهیه عکس از مراحل مختلف و صحنه‌های کلیدی بازی‌های ویدئویی، به یکی از سرگرمی‌های اصلی گیم‌بازان تبدیل شده است.
پنجشنبه، 1 آذر 1397 - 14:50

جشن انتشارات جشن انتشارات
محتوا پیام و تولید محتوا از بخش‌های مهم جشنواره انتشاراتی بوده که در قالب خبر ، فیلم صوت ، عکس کتاب بروشور مورد ارزیابی قرار می گیرنند.
جمعه، 21 آبان 1400 - 12:11

اهمیت اخلاق در صنعت بانکداری اهمیت اخلاق در صنعت بانکداری
تعریف من این است: تلاش برای یک شهروند شرکتی خوب بودن؛ در مقام یک سازمان،‌ تلاش برای پایبند بودن به مجموعه‌ای از ارزش‌های اخلاقی معین؛ و تلاش برای برخورد مناسب با همه گروه‌های ذی‌نفع- مشتریان، کارمندان، تأمین‌کنندگان و سهام‌داران- هر سازمان. به نوشته یک نویسنده، به معنی "مرجح دانستن خوب به بد، درست به غلط، انصاف به بی‌انصافی".
سه شنبه، 18 آبان 1400 - 17:26

آشنایی با روابط عمومی آشنایی با روابط عمومی
اصطلاح روابط عمومی که اکنون ما به کار می بریم ترجمه کلمه به کلمه اصطلاح انگلیسی (public relations) است. این اصطلاح در ایران برای نخستین بار در شرکت نفت به کار گرفته شد و سازمان ها و موسسات دیگر کشورمان سال ها پس از شرکت نفت شروع به ایجاد واحدی بنام روابط عمومی در تشکیلات خود نمودند.
جمعه، 27 شهریور 1394 - 21:24

آخرین مهلت شرکت در شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی آخرین مهلت شرکت در شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
این جشنواره قصد دارد دست‌اندرکاران حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات را با اصول، گونه‌های جدید نشر و همچنین استانداردهای چاپ بیشتر آشنا کرده و ضمن ارائه و معرفی آثار شاخص و الگوهای برتر، زمینه را برای کمک به توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها و مهارت‌های موردنیاز مدیران و کارشناسان این حوزه و روزآمدسازی دانش تخصصی آنها فراهم سازد.
یکشنبه، 3 مرداد 1400 - 10:59

میزان مصرف رسانه‌های خبری چگونه در سال 2020 تغییر کرد؟ میزان مصرف رسانه‌های خبری چگونه در سال 2020 تغییر کرد؟
مرکز تحقیقات پیو، میزان مصرف رسانه‌های خبری ایالات متحده را در طول سال 2020 مورد بررسی قرار داد.
پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 12:00

5 گام ساده برای کنترل ذهن و زندگی کردن به بهترین شکل ممکن 5 گام ساده برای کنترل ذهن و زندگی کردن به بهترین شکل ممکن
اینک که از مشکل آگاهیم، باید برای تغییرعادتمان تلاشی خودآگاهانه آغاز کنیم. به عبارت دیگر اینک می دانیم، مشکلمان خطور افکار ناراحت کننده به ذهنمان است. بنابراین نخستین و مهمترین گام آموختن چگونگی توقف این افکار، تغییر روش ذهن و زیر کنترل درآوردن آن، می باشد.
سه شنبه، 27 آذر 1397 - 14:01

 تماس‌های فیس‌تایم دوباره در امارات فعال شد تماس‌های فیس‌تایم دوباره در امارات فعال شد
خبرگزاری آسوشیتدپرس روز یکشنبه از برقراری مجدد تماس‌های صوتی و تصویری با استفاه از برنامه فیس‌تایم (FaceTime) شرکت اپل خبر داد که مدت‌ها در این کشور ممنوع شده بود.
دوشنبه، 19 مهر 1400 - 11:31

طوفان محصولات جدید آمازون طوفان محصولات جدید آمازون
شرکت آمازون محصولات جدیدی را بر اساس هوش مصنوعی معرفی کرده که یکی از جالب‌ترین آن‌ها یک ربات خدمات خانگی به‌نام «استرو» است.
شنبه، 17 مهر 1400 - 11:58

 اختلال در اینستاگرام رفع شد اختلال در اینستاگرام رفع شد
اینستاگرام برنامه اشتراک عکس و ویدئو که از زیر مجموعه‌های فیس‌بوک است روز جمعه ۸ اکتبر (۱۶ مهر) برای برخی از کاربران از کار افتاد یا سرعت بارگذاری بسیار کند گزارش شده است با این حال این اختلال پس از حدود یک ساعت برطرف شد. این اتفاق در حالی رخ داد که در اوایل این هفته غول رسانه‌های اجتماعی دچار قطعی شش ساعته شد که به دلیل خطا در حین تعمیر و نگهداری معمول در شبکه رخ داده بود.
شنبه، 17 مهر 1400 - 11:12

تقویم روز ارتباطات/ زادروز شبکه «فاکس نیوز» تلویزیون خبری محافظه کار تقویم روز ارتباطات/ زادروز شبکه «فاکس نیوز» تلویزیون خبری محافظه کار
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- هفتم اکتبر زادروز شبکه تلویزیونی پخش خبر ماهواره ـ کابلی «فاکس نیوز» آمریکاست.
چهارشنبه، 16 مهر 1393 - 13:31

تدوین آئین‌نامه «تعامل شهرداری کرج با رسانه‌ها» تدوین آئین‌نامه «تعامل شهرداری کرج با رسانه‌ها»
مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرج از تدوین آئین‌نامه تعامل با رسانه‌ها برای واگذاری آگهی و رپرتاژ خبر داد.
پنجشنبه، 15 مهر 1400 - 09:55

 مدیرعامل زوم می‌گوید: اولوییم رضایت کاربران است مدیرعامل زوم می‌گوید: اولوییم رضایت کاربران است
ما بخش ارتباط با مشتریان واقعا فوق‌العاده‌ای داریم و تیم‌های شبکه‌های اجتماعی‌مان هم همین‌طور هستند. اما وقتی یک مشتری را می‌بینم که به کمک نیاز دارد یا ناراضی است، مسئله برایم شخصی می‌شود. باز هم می‌گویم که من به «تعادل کار و زندگی» عقیده‌ای ندارم؛ البته وقتی به کاری که می‌کنید اهمیت بدهید. این آدم‌ها و تجربه‌ای که با زوم دارند برای من مهم هستند و طبیعی است که بخواهم خودم آستین بالا بزنم و ببینم چه کمکی می‌توانم بکنم. گذشته از این برای فهم اینکه کسب و کارتان در چه حال است و باید دست به ساخت چه گزینه‌های تازه‌ای بزنید و چیزهایی از این قبیل، چه راهی بهتر از اینکه تمام روز پای صحبت‌های مشتریانتان بنشینید.
دوشنبه، 12 مهر 1400 - 13:31

 نتایج یک مطالعه نشان داد: فناوری اطلاعات بهترین روش برای جبران کمبود نیروی کار است نتایج یک مطالعه نشان داد: فناوری اطلاعات بهترین روش برای جبران کمبود نیروی کار است
پیر کلرو، اقتصاددان ارشد BDC در رابطه با رفع این مشکل گفت: در این شرایط یکی از اولین کارهایی که صاحبان مشاغل انجام می‌دهند افزایش حقوق است در حالی که راه حل این مشکل سرمایه‌گذاری بسیار ناچیز در حوزه فناوری اطلاعات است.
شنبه، 10 مهر 1400 - 23:21

ششمین کنفرانس بین‌المللی ارتباطات و مطالعات رسانه‌ای ششمین کنفرانس بین‌المللی ارتباطات و مطالعات رسانه‌ای
ششمین کنفرانس بین‌المللی ارتباطات و مطالعات رسانه‌ای
پنجشنبه، 8 مهر 1400 - 13:15

رابطه عاشقانه ژاپن با دستگاه فکس رابطه عاشقانه ژاپن با دستگاه فکس
توجه مجدد به رابطه‌ عاشقانه ژاپن با دستگاه فکس به ما چیزی را نشان دهد که شاید با تصویری که از ژاپن غرق‌شده در فناوری دیجیتال داریم تفاوت داشته باشد. به‌عنوان کشوری که زمینه‌های مشترکی با فرهنگ اسناد دست‌نویس، اهمیت به زیبانویسی و خط تحریری و جمعیت رو به پیر شدن داریم شاید بد نباشد که ما هم فکس‌های خاک گرفته را از انبارها بیرون بیاوریم و دوباره از آن به‌عنوان ابزار مفید برای انتقال پیام استفاده کنیم و این موضوع را در نظر بگیریم همیشه پیشرفته‌ترین فناوری روز، لزوماً کار راه‌اندازترین نیست.
چهارشنبه، 7 مهر 1400 - 14:23

کدام خوشبخت‌ترمان می‌کند: کار یا فراغت؟ کدام خوشبخت‌ترمان می‌کند: کار یا فراغت؟
طبق پژوهش‌ها، انسان‌ها در شرایط خاص ترجیح می‌دهند کار کنند تا این که بیکار بمانند. به بیان دیگر، اگر حرفه ما برایمان معنادار باشد و به واسطه آن احساس تأیید بکنیم، کارمان نسبت به بیکاری و فراغت تأثیر مثبت‌تری بر احساس ما خواهد گذاشت.
سه شنبه، 6 مهر 1400 - 12:07

نتایج یک پژوهش جدید: رایانه‌ها بیشتر از سفرهای هوایی به محیط زیست آسیب می‌زنند نتایج یک پژوهش جدید: رایانه‌ها بیشتر از سفرهای هوایی به محیط زیست آسیب می‌زنند
پژوهشگران می‌گویند سهم واقعی فناوری اطلاعات و ارتباطات در انتشار جهانی گازهای گلخانه‌ای می‌تواند حدود ۲.۱ تا ۳.۹ درصد باشد. اگرچه محققان تاکید می‌کنند که هنوز عدم قطعیت قابل توجهی در این محاسبات وجود دارد، اما این امر نشان می‌دهد که در مقایسه با صنعت هوانوردی که عامل حدود دو درصد از انتشار جهانی [گازهای گلخانه‌ای] است، فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش بیشتری در انتشار این گازها دارد.
دوشنبه، 22 شهریور 1400 - 10:40

معرفی کتاب: شش گفتار روابط عمومی نوین معرفی کتاب: شش گفتار روابط عمومی نوین
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب «شش گفتار روابط عمومی نوین» اثر دکتر حسن بشیر عضو هیئت علمی دانشکده معارف اسلامی، فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) است توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی عرضه شده است.
پنجشنبه، 1 خرداد 1393 - 19:06

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت پدر یونس شکرخواه پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت پدر یونس شکرخواه
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت پدر یونس شکر خواه از اساتید کشورمان در حوزه علوم ارتباطات را به وی تسلیت گفت.
جمعه، 19 شهریور 1400 - 12:02

کووید-19: درس‌هایی برای ارتباطات بحران: برنامه‌ریزی پیش‌بینی کووید-19: درس‌هایی برای ارتباطات بحران: برنامه‌ریزی پیش‌بینی
یکی از ابعاد کلیدی روابط‌عمومی این است که بتواند چیزهایی را پیش‌بینی کند که نامشخص و ناشناخته هستند و علاوه بر آن برای همان چیزهای ناشناخته برنامه‌ریزی کند.
دوشنبه، 15 شهریور 1400 - 17:30

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  علوم اجتماعی و رسانه های جمعی


  10 نقش و کارکرد روابط عمومی


  رسانه‌های گروهی/رسانه‌های جمعی


  تاثیر انواع خلاقیت و نوآوری بر وظایف روابط‌عمومی


  چالاکی مهارت کلیدی نرم افزاری برای موفقیت در دنیای امروز


  اخبار را دریابید


  عوامل موثر در ایجاد خلاقیت در واحدهای روابط‌عمومی


  رویکردهای متقاعدسازی


  ابزارهای مفید در مذاکره های کوتاه مدت


  اهمیت سواد رسانه‌ای در انتشارات


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود