درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 13 فروردین 1402 - 16:20   

نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» برگزار می‌شود

  نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

وزارت اقتصاد دستگاه برتر در حوزه پاسخگویی به انتقادات و شبهات رسانه‌ای

  وزارت اقتصاد دستگاه برتر در حوزه پاسخگویی به انتقادات و شبهات رسانه‌ای


ادامه ادامه مطلب دو

کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل برگزار می‌شود

  کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب سه

روسیه خبرنگار وال استریت ژورنال را به اتهام جاسوسی دستگیر کرد

  روسیه خبرنگار وال استریت ژورنال را به اتهام جاسوسی دستگیر کرد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل برگزار می‌شود
  وزارت اقتصاد دستگاه برتر در حوزه پاسخگویی به انتقادات و شبهات رسانه‌ای
  پپسی لوگو و هویت بصری را پس از 14 سال بازسازی کرد
  روسیه خبرنگار وال استریت ژورنال را به اتهام جاسوسی دستگیر کرد
  نقش روابط‌عمومی‌های منابع طبیعی در روز طبیعت
  سرپرست جدید روابط‌عمومی شرکت راه‌آهن منصوب شد
  هادی خانیکی: صدای اعتراضات شنیده نشود جامعه پولاریزه خواهد شد
  به‌خاطر بشریت توسعه هوش مصنوعی را ۶ ماه متوقف کنید
  هوش‌ مصنوعی می‌تواند ۳۰۰ میلیون شغل را نابود کند
  تنها مزیت پیام‌رسان‌های داخلی از نگاه مردم
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل برگزار می‌شود کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل برگزار می‌شود
کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل (به انگلیسی: Apple Worldwide Developers Conference) (به شکل خلاصه WWDC) کنفرانسی است که به شکل سالیانه در کالیفرنیا و به وسیله شرکت اپل برگزار می‌شود.
شنبه، 12 فروردین 1402 - 16:35

روسیه خبرنگار وال استریت ژورنال را به اتهام جاسوسی دستگیر کرد روسیه خبرنگار وال استریت ژورنال را به اتهام جاسوسی دستگیر کرد
ایوان گرشکویچ روزنامه‌نگار آمریکایی به اتهام جاسوسی در روسیه دستگیر شد.
شنبه، 12 فروردین 1402 - 15:14

هادی خانیکی: صدای اعتراضات شنیده نشود جامعه پولاریزه خواهد شد هادی خانیکی: صدای اعتراضات شنیده نشود جامعه پولاریزه خواهد شد
یک سالی که پشت سرگذاشته است برایش شباهت به میدان جنگ داشته آنکه خود با سرطان جنیگده اکنون روزهایش رابا فیزیوتراپی و درمان در حال می گذراند که نگران سرطان وطن است. دیدار با دکتر هادی خانیکی در میانه های اسفندو با توجه به روزهای شلوغ دکتر رخ داد و در وقت محدودی که داشتیم سعی کردیم از استاد ارتباطات و نماد گفت وگو درمورد ریشه اعتراضات در سالی که گذشت بپرسیم، علت انسداد سیاسی را جویا شویم و بپرسیم که آیابه بروز نوعی فرقه گرایی در کشور معتقد است یا خیر؟
چهارشنبه، 9 فروردین 1402 - 18:00

به‌خاطر بشریت توسعه هوش مصنوعی را ۶ ماه متوقف کنید به‌خاطر بشریت توسعه هوش مصنوعی را ۶ ماه متوقف کنید
نامه سرگشاده‌ای که توسط مؤسسه غیرانتفاعی Future of Life منتشر شده و به امضای حدود 1000 نفر ازجمله مدیرعامل Stability AI، هم‌بنیان‌گذار پینترست، هم‌بنیان‌گذار ریپل و «یووال نوح هراری» رسیده، خواستار توقف فوری آموزش مدل‌های هوش مصنوعی پیشرفته‌تر شده است.
چهارشنبه، 9 فروردین 1402 - 17:58

 هوش‌ مصنوعی می‌تواند ۳۰۰ میلیون شغل را نابود کند هوش‌ مصنوعی می‌تواند ۳۰۰ میلیون شغل را نابود کند
طبق گزارش جدید بانک گولدمن ساکس، هوش مصنوعی مولد می‌تواند ۳۰۰ میلیون شغل را از بین ببرد.
چهارشنبه، 9 فروردین 1402 - 17:57

تنها مزیت پیام‌رسان‌های داخلی از نگاه مردم تنها مزیت پیام‌رسان‌های داخلی از نگاه مردم
تنها مزیت پیام‌رسان‌های داخلی فیلتر نبودن توصیف شده، این یعنی اگر اجبار و فیلتر سایر شبکه‌های اجتماعی نباشد اقبال چندانی به پیام‌رسان‌های داخلی نیست.
چهارشنبه، 9 فروردین 1402 - 17:56

بزرگترین اشتباهات مالی کسب و کارهای کوچک بزرگترین اشتباهات مالی کسب و کارهای کوچک
یادتان باشد وقتی اول سال بودجه بازاریابی را مشخص می کنید، باید همیشه جایی برای چانه زنی نیز باقی بگذارید. مثلا اگر بودجه بازاریابی تان 5 هزار دلار است، هزار دلار اضافی هم برای روز مبادا کنار بگذارید. شاید این روش برای تان عجیب باشد، اما حسابی جلوی ولخرجی های بازاریابی را خواهد گرفت.
چهارشنبه، 19 بهمن 1401 - 13:04

نتیجه مدیریت ایلان ماسک؛ کاهش ارزش توییتر به کمتر از نصف نتیجه مدیریت ایلان ماسک؛ کاهش ارزش توییتر به کمتر از نصف
بنیان‌گذار تسلا این رسانه اجتماعی را پنج ماه قبل به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار خرید، اما حالا گزارش خبرگزاری فرانسه نشان می‌دهد که حاصل مدیریت ایلان ماسک بر توییتر که انتقادهای زیادی هم به همراه داشته، کاهش ارزش آن به کمتر از نصف بوده است.
چهارشنبه، 9 فروردین 1402 - 11:11

آیا هوش مصنوعی تصمیم‌گیری و نحوه قضاوت انسان را تغییر خواهد داد؟ آیا هوش مصنوعی تصمیم‌گیری و نحوه قضاوت انسان را تغییر خواهد داد؟
انقلاب انفورماتیک و الکترونیک و رشد به‌شدت سریع فناوری در دهه‌های اخیر، باعث شده است که مطالعه تاثیر این روند بر انسان‌ها و عادات انسانی ساده نباشد و گاه سال‌ها طول بکشد. هوش مصنوعی اینک آخرین بازیگر این عرصه است.
چهارشنبه، 9 فروردین 1402 - 11:04

جک ما، بنیانگذار علی بابا، به چین بازگشت جک ما، بنیانگذار علی بابا، به چین بازگشت
ما باید از هوش مصنوعی برای حل مشکلات استفاده کنیم، نه اینکه توسط هوش مصنوعی کنترل شویم.
سه شنبه، 8 فروردین 1402 - 15:21

خطر انتشار تصاویر «جعل عمیق» ترامپ خطر انتشار تصاویر «جعل عمیق» ترامپ
همانطور که همگی دیده‌ایم، ساخت ویدیوها و تصاویر جعلی و نمایش آن‌ها به ‌صورت بسیار واقع‌نمایانه به مراتب آسان‌تر شده است. به نظر من، چه این اطلاعات صحیح یا به‌لحاظ اجتماعی پذیرفتنی باشد چه دروغ‌پراکنی، همه به منزله بخشی از یک روایت جا افتاده‌اند.
سه شنبه، 8 فروردین 1402 - 14:23

دستورالعمل تازه‌ای برای ترویج گزارشگری اخلاقی از مسائل کودکان در مالاوی دستورالعمل تازه‌ای برای ترویج گزارشگری اخلاقی از مسائل کودکان در مالاوی
این دستورالعمل‌ها که در مشاوره با گروهی از خبرنگاران، دانشگاهیان، کودکان و متخصصان حقوق بشر تهیه شده‌اند، در مورد چگونگی تهیه گزارش در مورد مسائل کودکان بدون نقض حقوق آنها، راهنمایی‌هایی ارائه می‌کند. همچنین، اصول کلی برای پوشش جوامع جوانتر و نکاتی مثل این که در هنگام مصاحبه با کودکی که خشونت را تجربه کرده است، چه چیزهایی را به یاد داشته باشیم، در بردارد.
سه شنبه، 8 فروردین 1402 - 08:48

رسانه در شتاب، دولت در رکاب و مردم حیران از قطار پیشرفت ... رسانه در شتاب، دولت در رکاب و مردم حیران از قطار پیشرفت ...
دیر زمانی‌ست که دولت ها با بکارگیری برخی کلید واژه ها سعی معطوف نمودن افکار جمعی بر روی آن از برای تحقق اهداف و برنامه های خویش داشته که این ابتکار گاهاً خود برای ایشان چالش برانگیز شده و آن کلید واژه خود محور انتقادات بدان ها گردیده و زمینه ساز آن شده که حتی از آن برای نفی عملکرد و دستاوردها ایشان نیز استفاده گردد.
دوشنبه، 7 فروردین 1402 - 16:16

۸۰ درصد مشاغل تحت تاثیر هوش مصنوعی قرار خواهد گرفت. این مشاغل کدامند؟ ۸۰ درصد مشاغل تحت تاثیر هوش مصنوعی قرار خواهد گرفت. این مشاغل کدامند؟
شرکت «اوپن اِی‌آی» شرکت سازنده ربات محبوب «چَت جی.‌پی.‌تی.»، اعداد و ارقام مربوط به مشاغلی که در معرض هوش مصنوعی (AI) قرار خواهند گرفت را منتشر کرد و باید گفت که این آمار بسیار شوک‌آور است.
دوشنبه، 7 فروردین 1402 - 11:22

15 ترفند برای حداکثر بهره‌وری از پیام‌رسان واتس‌اپ 15 ترفند برای حداکثر بهره‌وری از پیام‌رسان واتس‌اپ
این برنامه از حدود یک دهه پیش که ساخته شد، به میزان چشمگیری توسعه یافت و در گذر این سال‌ها، توانایی انتقال فایل‌ها و برقراری تماس‌های صوتی و تصویری راــ که البته حالا به کارکردهای اصلی آن بدل شده‌اندــ به دست آورد. واتس‌اپ از پیامک کارآمدتر، از هنگ‌اوتز روان‌تر و نسبت به اسکایپ دارای کاربری آسان‌تری است؛ پس تعجبی ندارد که صدها میلیون کاربر گوشی هوشمند آن را به عنوان خدمات‌رسان شماره یک خود برای ارتباطات برگزیده‌اند.
دوشنبه، 7 فروردین 1402 - 11:13

روابط‌عمومی و تجربه خبرنویسی روابط‌عمومی و تجربه خبرنویسی
برخی مدیران نگاه‌شان به روابط‌عمومی دلسرد کننده و عاری از احساس است. روابط‌عمومی برای آنان زمانی خوب خواهد بود که طبق منویات آنان عمل کنند و مطابق خواست و دستور آنان باشد.
دوشنبه، 7 فروردین 1402 - 10:44

چگونه «انقلاب» هوش مصنوعی امنیت شغلی روزنامه‌نگاران را متزلزل می‌کند؟ چگونه «انقلاب» هوش مصنوعی امنیت شغلی روزنامه‌نگاران را متزلزل می‌کند؟
روزنامه‌نگارانی که خود را با یک تهدید شغلی جدید مواجه می‌دیدند، طی یکسال گذشته بارها از ربات‌ جدید هوش مصنوعی یعنی چت‌جی‌بی‌تی (ChatGPT) خواستند تا گزارش‌ها و مطالبی با موضوعات روز بنویسند ولی اکثر آنها به نتیجه رسیدند که این ربات هنوز به خوبی خیلی‌ از حرفه‌ای‌های این کار نمی‌نویسد.
دوشنبه، 7 فروردین 1402 - 09:50

شکست روزافزون رسانه های چاپی در سطح جهان به دلیل برنیاوردن نیاز مخاطبان قرن 21 شکست روزافزون رسانه های چاپی در سطح جهان به دلیل برنیاوردن نیاز مخاطبان قرن 21
در سال 2005 ناشران و سردبیران روزنامه ها برای چاره اندیشی، گرد هم آمدند زیرا که پس از قرار گرفتن اخبار مطلق (نه مطالب اختصاصی و مطالب حاشیه ای، عکس و کاریکاتور) در سایت های خبری در اینترنت، تیراژها در سراشیبی قرار گرفته بود و در سال 2004 میزان این سقوط به شش درصد نزدیک شده بود.
یکشنبه، 6 فروردین 1396 - 19:23

 انجمن جهانی روزنامه نگاران پارسی نگار انجمن جهانی روزنامه نگاران پارسی نگار
گردهمایی دو روزه روزنامه نگاران پارسی نویس سراسر جهان در شهر دوشنبه، 13 مارس 2007 با اتخاذ یک تصمیم مهم پایان یافت. این گردهمایی تصمیم گرفت که یک انجمن جهانی روزنامه نگاران پارسی زبان ایجاد شود تا سخنگاهی برای آنان باشد. عکس بالا تنی چند از شرکت کنندگان در این گردهمایی را نشان می دهد.
یکشنبه، 6 فروردین 1396 - 17:31

تاثیر ربات‌ها بر بهبود سلامت روانی به ظاهرشان بستگی دارد تاثیر ربات‌ها بر بهبود سلامت روانی به ظاهرشان بستگی دارد
به گزارش اسکای‌نیوز و براساس تحقیق گروهی از دانشگاه کمبریج، مردم در مقایسه با ربات‌های شبیه انسان به ربات‌های اسباب‌بازی‌مانند تمایل بیشتری دارند.
یکشنبه، 6 فروردین 1402 - 12:14

ایراد امنیتی در ویرایش تصاویر گوشی‌های پیکسل گوگل ایراد امنیتی در ویرایش تصاویر گوشی‌های پیکسل گوگل
کارشناسان هشدار می‌دهند که اسکرین‌شات‌های برش‌ داده شده ممکن است شامل هر چیزی از کارت اعتباری گرفته تا عکس‌های خصوصی باشند.
یکشنبه، 6 فروردین 1402 - 12:07

دولت فرانسه طرحی را برای نظارت و ساماندهی اینفلوئنسرها به پارلمان ارائه کرد دولت فرانسه طرحی را برای نظارت و ساماندهی اینفلوئنسرها به پارلمان ارائه کرد
این اولین بار در اروپا است که چارچوبی کامل برای سازماندهی اینفلوئنسرها ایجاد می شود.» قرار است که متن این طرح در هفته آینده در مجلس ملی فرانسه بررسی شود. سوءاستفاده‌های صورت‌گرفته در ماه‌های اخیر در ارایه محصولات و خدمات تقلبی در خرید از راه دور، قوه‌ی مجریه‌ را وادار به این اقدام کرد.
یکشنبه، 6 فروردین 1402 - 11:55

راهکارهایی برای گزارشگری دیداری مبتنی بر مستندات و اخلاق حرفه‌ای راهکارهایی برای گزارشگری دیداری مبتنی بر مستندات و اخلاق حرفه‌ای
در مواجهه با اطلاعات نادرست یا جعلی شایع در فضای مجازی، ویدیو وسیله قدرتمندی است که خبرنگاران می توانند برای رساندن اطلاعات واقعی و مستند با تکیه بر اخلاق حرفه‌ای خبرنگاری به کاربران، از آن استفاده کنند. گزارش تصویری که اندیشمندانه و هدفمندانه تهیه شده باشد، می‌تواند به‌طور گسترده‌ای در فضای مجازی منتشر شود و مدت‌ها پس از انتشار، در ذهن بینندگان بماند.
یکشنبه، 6 فروردین 1402 - 09:38

بزرگترین شرکت‌ها در ایالات متحده بر اساس ارزش بازار بزرگترین شرکت‌ها در ایالات متحده بر اساس ارزش بازار
طبق گزارش مجله CEOWORLD، فهرستی از بزرگترین شرکت های جهان بر اساس ارزش بازار، از 23 مارس 2023، با ارزش بازار 2514 میلیارد دلار، APPLE INC با ارزش ترین شرکت در ایالات متحده است.
شنبه، 5 فروردین 1402 - 12:26

میراث کرونا بر ذهن فرزندان ما میراث کرونا بر ذهن فرزندان ما
جبهه گیری قالب مسئولان ما در برابر پدیده های اجتماعی نظیر ویدئو، ماهواره، وایبر و ... از ابتدا حذف و ممنوعیت بود، اما گویا دیگر زمان سانسور و مقابله به سر آمده و بایستی متفکرانه و با برنامه ریزی به پیش رفت.
شنبه، 5 فروردین 1402 - 12:17

راهنمایی‌هایی برای تأمین امنیت سفر خبرنگاران به افغانستان راهنمایی‌هایی برای تأمین امنیت سفر خبرنگاران به افغانستان
داشتن ویزای افغانستان برای سفر به این کشور ضروری است. در هنگام ورود به خاک افغانستان کارت هویت و درصورت امکان یک نامه از طرف نهاد متبوع‌تان همراه داشته باشید. از پاکستان، از راه مرز تورخم و کویته، از ایران از راه اسلام قلعه، و از کشورهای امارات متحده عربی و ترکیه از فرودگاه بین المللی کابل می‌توانید وارد افغانستان شوید. فعالیت خود در شبکه‌های اجتماعی را هنگام ورود به افغانستان و طی زمانی که در آن کشور هستید، با احتیاط ادامه دهید.
شنبه، 5 فروردین 1402 - 09:36

گوگل عرضه عمومی چت‌بات هوش مصنوعی «بارد» را آغاز کرد گوگل عرضه عمومی چت‌بات هوش مصنوعی «بارد» را آغاز کرد
گوگل اعلام کرده است که بارد فعلا در حالت آزمایشی قرار دارد. این ربات پس از ثبت‌نام، پیامی به کاربر می‌گوید: «بارد یک نسخه آزمایشی است. همانطور که بارد را امتحان می‌کنید، لطفاً به یاد داشته باشید ربات همیشه درست کار نخواهد کرد و ممکن است پاسخ‌های نادرست یا نامناسب بدهد.»
جمعه، 4 فروردین 1402 - 16:24

ده پرسشی که هنگام پوشش خبری سوانح طبیعی باید مطرح کنیم ده پرسشی که هنگام پوشش خبری سوانح طبیعی باید مطرح کنیم
یک نقطه شروع خوب برای خبرنگاران ناظر، مبارزه با ترویج این اندیشه است که زیان برخاسته از سوانح طبیعی مثل زلزله در ترکیه، صرفاً به خاطر «اَعمال طبیعت» به وجود آمده است. به جای آن، به این رویداد مثل ترکیبی از رویدادهای خطرناک و عملکردهای انسانی فکر کنید. سپس دنبال کردن مسیرهایی برای یافتن واقعیت را آغاز کنید، مثل پول، مردم، نیازهای پیش‌بینی نشده و مقامات مسئول. شاید در تحقیق شما برای نخستین بار به این اشاره شود که واقعاً چه رخ داده، به گونه‌ای که این تحقیق، در آینده، قابلیت نجات جان مردم را داشته باشد.
جمعه، 4 فروردین 1402 - 09:23

قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان در سال 2023 قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان در سال 2023
به گفته مجله CEOWORLD، ژاپن با امتیاز 193 بدون ویزا/ ویزا در هنگام ورود، بهترین پاسپورت های جهان را در سال 2023 صادر می کند. سنگاپور و کره جنوبی با امتیاز 192 بدون ویزا/ ویزا در بدو ورود در جایگاه دوم قرار دارند.
پنجشنبه، 3 فروردین 1402 - 14:49

سیلی، بازداشت و نظام صنفی روزنامه‌نگاری! سیلی، بازداشت و نظام صنفی روزنامه‌نگاری!
در چهار، پنج‌ماه اخیر هیچ روزنامه‌نگار و مطبوعه‌ای حرف از تحریم نزد. با وجودی که تعدادی از همکاران رسانه‌ای بازداشت شدند که در جای خود باید به آن پرداخت و با انصاف و عدالت و پذیرش اصل پرسشگری و حساسیت‌های کار خبری آنها را به قضاوت نشست، اما بچه‌های خبرنگار و مدیران رسانه‌ها قلم را زمین نگذاشتند و نقد خود را هم بیان کردند. این اقدام را باید ستود و امید بدان داشت همان‌گونه که اکثریت روزنامه‌نگاران بازداشتی آزاد شدند، بقیه نیز به جامعه خبری برگردند.
پنجشنبه، 3 فروردین 1402 - 14:15

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  روسیه خبرنگار وال استریت ژورنال را به اتهام جاسوسی دستگیر کرد


  کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل برگزار می‌شود


  پپسی لوگو و هویت بصری را پس از 14 سال بازسازی کرد


  وزارت اقتصاد دستگاه برتر در حوزه پاسخگویی به انتقادات و شبهات رسانه‌ای


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: بهار 1402: نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی»