درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 14 تیر 1401 - 20:11   

فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401

  فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401


ادامه ادامه مطلب یک

اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود

  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان

  فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مقاله  نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)
  سه نکته ساده برای پوشش بهتر نظرسنجی‌ها
  بررسی حال و آینده رشته ارتباطات در افغانستان در عصر طالبان
  اعلام نتایج آزمون دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران
  متاورس؛ تحولی بزرگ در عصر ارتباطات با سرانجامی نامعلوم
  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی
  نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست
  اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان اردبیل برگزار شد
  دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد
  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو) تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- گوگلیلمو مارکونی (1874 ـ 1937) ایتالیایی در سال 1895 و یک سال پس از درگذشت فردریک هرتز آلمانی و با استفاده از تجربه او روی امواج الکترومانیتیک موفق به استفاده از این امواج در انتقال پیام و ساخت بی سیم شد.
شنبه، 14 تیر 1393 - 17:59

بررسی حال و آینده رشته ارتباطات در افغانستان در عصر طالبان بررسی حال و آینده رشته ارتباطات در افغانستان در عصر طالبان
اولین بار در سال 1384 در دانشگاه‌های کابل و هرات این رشته راه اندازی شد، بعد به ‌مرور زمان سایر دانشگاه‌ها (دانشگاه بلخ، البیرونی و دانشگاه‌های خصوصی) این رشته در قالب دانشکده و دپارتمنت راه اندازی کردند. متاسفانه در این اواخر رشته‌ ارتباطات از وضعیت خوبی در افغانستان برخوردار نیست.
سه شنبه، 14 تیر 1401 - 09:39

 متاورس؛ تحولی بزرگ در عصر ارتباطات با سرانجامی نامعلوم متاورس؛ تحولی بزرگ در عصر ارتباطات با سرانجامی نامعلوم
در طول پنج سال آینده، شما خواهید دید که فناوری متاورس به صورت واقعی، ملموس و قابل نمونه‌سازی ارائه می‌شود. من فکر می‌کنم که متاورس در زندگی مردم خیلی تاثیرگذار خواهد بود.
سه شنبه، 14 تیر 1401 - 09:18

چطور استعدادها را جذب کنیم و نگه داریم؟ چطور استعدادها را جذب کنیم و نگه داریم؟
بهترین روش برای جذب و حفظ استعدادها در گروه، ایجاد محیط کاری مناسب و فرهنگ سازمانی خوب است. هرچند چیزهای دیگری در نگاه مثبت مردم به برندها و کسب وکارها هم نقش دارد، اما آنچه به حفظ کارکنان با استعداد می انجامد، محیط کاری و فرهنگ سازمانی است که صاحب کسب وکار، آن را خلق می کند.
جمعه، 10 تیر 1401 - 19:53

تکذیب انحلال باشگاه خبرنگاران جوان تکذیب انحلال باشگاه خبرنگاران جوان
در پی انتشار تحلیلی در رسانه ها مبنی بر انحلال باشگاه خبرنگاران جوان، به اطلاع می رساند هیچ برنامه و تصمیمی مبنی بر انحلال باشگاه خبرنگاران جوان وجود نداشته و تحلیل فوق مبتنی بر یک برداشت اشتباه از تعیین جایگاه این نهاد رسانه ای در ساختار صداوسیما بوده است.
جمعه، 10 تیر 1401 - 16:45

روزنامه‌نگاری برند؛ ژورنالیسم در خدمت کسب‌وکار روزنامه‌نگاری برند؛ ژورنالیسم در خدمت کسب‌وکار
اصطلاح روزنامه‌نگاری برند یا Brand Journalism که چندان هم نوپدید نیست و تولد آن را به لری رایت، مدیر ارشد بازاریابی مک‌دونالد، در سال ۲۰۰۴ نسبت می‌دهند؛ روزنامه‌نگاری برند بین روزنامه‌نگاری سنتی و بازاریابی سنتی قرار می‌گیرد و به دنبال اطلاع‌رسانی بی‌طرفانه به مخاطب در راستای هدف برند است.
پنجشنبه، 9 تیر 1401 - 16:31

تقویم روز ارتباطات/ عقاید و اندرزهای مهم رابینسون درباره اهمیت آموزش تاریخ و یادآوری رویدادهای گذشته در رسانه ها تقویم روز ارتباطات/ عقاید و اندرزهای مهم رابینسون درباره اهمیت آموزش تاریخ و یادآوری رویدادهای گذشته در رسانه ها
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «جیمز هاروی رابینسونJames Harvey Robinson» تاریخدان بنام قرن بیستم و استاد و مورخ آمریکایی
دوشنبه، 9 تیر 1393 - 17:15

باشگاه خبرنگاران جوان منحل شد باشگاه خبرنگاران جوان منحل شد
با حکم رئیس خبرگزاری صدا و سیما «محمد حسین باقری» به عنوان سرپرست سردبیری ارشد رسانه‌های نوین منصوب شد که بر اساس مفاد این حکم عملا باشگاه خبرنگاران منحل و رسانه‌های نوین جایگزین آن شد.
پنجشنبه، 9 تیر 1401 - 03:08

امارات متحده عربی بالاترین درصد علاقه‌مندان به بازی‌های دیجیتال را دارد امارات متحده عربی بالاترین درصد علاقه‌مندان به بازی‌های دیجیتال را دارد
نتایج یک نظرسنجی جهانی نشان می‌دهد که امارات متحده عربی بالاترین درصد علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی را دارد. در این نظرسنجی از هر ۱۰ پاسخ‌دهنده اماراتی ۹ نفر گفتند که وقتشان را پای بازی‌های اینترنتی، کامپیوتری و آنلاین می‌گذرانند. برخی این سرگرمی را به یک شغل تبدیل کرده‌اند، اما اکثریت مردم برای سرگرمی بازی می‌کنند.
سه شنبه، 7 تیر 1401 - 20:15

مدیریت شرایط دوگانه
یکی از نمونه‌‌‌هایی که مشخص می‌کند مدیران باید به رهبران حوزه خود تبدیل شوند، زمانی است که می‌‌‌خواهند فرهنگ را در یک دنیای دوگانه مدیریت کنند. هیچ راه‌حل یکتایی که برای همه مناسب باشد وجود ندارد. شرکت‌ها همچنان در تلاشند که توازن درستی را بین دورکاری و کار حضوری برقرار کنند و بهترین پاسخ، متناسب با اینکه چقدر همکاری در آن کار نیاز است، فرق دارد.
سه شنبه، 7 تیر 1401 - 19:39

شش اصل کلیدی مدیریت پروژه برای درست کردن وجهه مثبت شش اصل کلیدی مدیریت پروژه برای درست کردن وجهه مثبت
شاید میان تصویر شما از خودتان و تصویر دیگران از شما، شکاف عمیقی وجود داشته باشد. او می‌‌گوید: بارها از خود بپرسید که من از بیرون چطور دیده می‌‌شوم؟ خودم دوست دارم از نگاه دیگران، چه شکلی دیده شوم؟ اگر بتوانید این دو را با یکدیگر همسو کنید، گام مهمی در راستای برندسازی شخصی برداشته‌اید.
سه شنبه، 7 تیر 1401 - 10:33

 هدست واقعیت ترکیبی اپل با تراشه M۲ عرضه می‌شود هدست واقعیت ترکیبی اپل با تراشه M۲ عرضه می‌شود
طبق آخرین شنیده‌ها، ژانویه ۲۰۲۳ به عنوان زمان رونمایی و عرضه هدست اپل پیش‌بینی شده است. گفته می‌شود که اپل این هدست را در ماه مه، در اختیار اعضای هیات‌مدیره خود قرار داده تا آن را تست کنند.
سه شنبه، 7 تیر 1401 - 10:26

 استفاده از گوگل آنالیتیکس ممنوع می‌شود استفاده از گوگل آنالیتیکس ممنوع می‌شود
بر اساس گزارش وب‌سایت «اندروید پلیس» گوگل آنالیتیکس ۴ که استفاده از کوکی‌ها را کمتر می‌کند- اما همچنان اطلاعات مشابه را با استفاده از روش‌های دیگر جمع‌آوری می‌کند- در حال حاضر قابل دسترس است، اما احتمالا مورد تایید اتحادیه اروپا قرار نمی‌گیرد. گوگل طی سال‌های اخیر تلاش کرده‌ است ابزارهای جدیدی را برای ردیابی وب طراحی کند که حریم خصوصی را رعایت می‌کنند.
سه شنبه، 7 تیر 1401 - 10:23

مستندسازی در روابط عمومی مستندسازی در روابط عمومی
فراهم شدن مجموعه اطلاعات دسته بندی شده درهر فضای واقعی و مجازی که در قالب فایل های چند رسانی اعم از مکتوب، تصاویر و عکس طرح و نمودارها فیلم و... در خصوص کارنامه عملکرد یک سازمان یا واحد روابط عمومی تهیه و تدوین گردد که بر اساس این مجموعه مجلد در دو فضای متنی و دیجیتالی جدایی از جنبه آرشیوی ماندگار کردن نتایج اقدامات صورت گرفته و مبنای بسیاری از برنامه‌ریزی‌ها و پژوهش ها می توان در سازمان و روابط عمومی ها واقع شود ماندگاری هر فعالیتی در گروه ثبت و مستندسازی آن هست.
سه شنبه، 7 تیر 1401 - 10:11

از دست تبلیغات موتور جستجو چطور خلاص شویم؟ از دست تبلیغات موتور جستجو چطور خلاص شویم؟
اگر می خواهید گوگل درباره آنچه هستید، سردرگم باقی بماند، شاید بخواهید این طبقه ها را دست نخورده به حال خود بگذارید. اما اگر می خواهید به طور کلی از دست این تبلیغ ها خلاص شوید، تنها راه این است که شخصی سازی تبلیغات را به طور کامل خاموش کنید.
سه شنبه، 7 تیر 1401 - 10:05

قابلیت تشخیص سن کاربران در اینستاگرام با استفاده از هوش مصنوعی
طبق گزارش جدیدی که این شرکت منتشر کرده است، «سن‌سنجی چهره‌ای یوتی خدمات سن‌آزمایی کارآمد و موثری است که سن فرد را با نگریستن به چهره‌اش برآورد می‌کند.» «نیازی به بررسی حضوری اوراق هویت یا دخالت انسان نیست... این مدل نه قادر است چیز دیگری را در مورد فرد استنباط کند، نه قادر است فرد را مشخصا شناسایی کند.»
سه شنبه، 7 تیر 1401 - 09:51

تقویم روز ارتباطات/ توصیه های نخستین کنگره ادیبان و نویسندگان ایران به روزنامه نگاران و نویسندگان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نخستین کنگره ادیبان و نویسندگان ایران که از چهارم تیرماه 1325 در تهران تشکیل شده بود
شنبه، 7 تیر 1393 - 20:11

پاسخ به بحران به‌مثابه امر پسینی پاسخ به بحران به‌مثابه امر پسینی
نگاه پسینی به ریسک‌ها و مسئله‌ها یعنی دولت بحران‌اندیش و بحران‌محور که هنوز از یک بحران برنخاسته، گرفتار بحران دیگری می‌شود. این امر به «پرونده‌های باز بحران» تبدیل می‌شود که نتیجه آن احساس ناامیدی و ناکارآمدی در جامعه نسبت به پاسخ دولت است.
دوشنبه، 6 تیر 1401 - 22:42

دبیرخانه «جشنواره ناب» در تهران آغاز به‌کار کرد
برای اولین بار در استان تهران، جشنواره ناب «نشان انتخاب برتر» برگزار می‌شود.
دوشنبه، 6 تیر 1401 - 13:34

نکات ضروری در رابطه با برنامه ارتباطات نکات ضروری در رابطه با برنامه ارتباطات
مهمترین عنصر برنامه ارتباطات فرآیند ارتباط است. اگر فرآیند ارتباط به‌درستی صورت گیرد، شرکت‌ها می‌توانند با تمام چالش‌ها و مشکل‌هایی که ممکن است در آینده به آن‌ها صدمه وارد کند، مقابله کنند.
دوشنبه، 6 تیر 1401 - 09:00

قابلیت‌های ویژه تلگرام؛ خارج از دسترس کاربران ایرانی قابلیت‌های ویژه تلگرام؛ خارج از دسترس کاربران ایرانی
قابلیت تبدیل پیام صوتی به متن را می‌توان از جالب‌ترین ویژگی‌های نسخه ویژه تلگرام دانست
یکشنبه، 5 تیر 1401 - 14:28

گفتن داستان های جذاب کافی نیست گفتن داستان های جذاب کافی نیست
بیشتر مردم فکر می کنند ارائه استارتاپی همان عرضه خوب اطلاعات است. اما درواقع، این تنها یک بخش از کلیت بزرگی است که آن را ارائه ای موفق می دانیم. نکات دیگری در نشست ها و ملاقات با سرمایه گذاران وجود دارد که استارتاپی ها باید به آن توجه کنند.
یکشنبه، 5 تیر 1401 - 14:12

نکاتی در رابطه با مصاحبه‌های رسانه‌ای نکاتی در رابطه با مصاحبه‌های رسانه‌ای
کمک بگیرید. بدون تمرین رانندگی یاد نمی گیرید و بدون آموزش در کارتان حرفه ای نمی شوید. بدون آموزش کامل خیلی سخت است که بخواهید در مصاحبه های رسانه‌ای، فردی مسلط شوید. ما همیشه به افرادی که در حوزه آموزش فعالیت می کنند توصیه می کنیم به افراد تکنیک ها و ترفندها را آموزش دهند. با نگاهی انتقادی به ظاهر خود در رسانه ها نگاه کنید و از خود بپرسید "برای اینکه دفعه بعدی عملکرد بهتری داشته باشم، چه کار باید انجام دهم."
دوشنبه، 4 مهر 1401 - 12:36

٧ دستاورد بنیادی طرح تعادل بخشی آب ٧ دستاورد بنیادی طرح تعادل بخشی آب
معاون حفاظت و بهره برداری و امور اجتماعی حوضه آبریز فلات مرکزی شرکت مدیریت منابع آب ایران ، ابلاغ آب قابل برنامه ریزی، سامانه ای شدن خدمات آب زیرزمینی، رشد شرکت های دانش بنیان و حضور آن ها در طرح، توجه به اقتصاد آب زیرزمینی، توسعه و رشد سرمایه اجتماعی آب زیرزمینی و تدوین برنامه فنی پایداری آبخوان را هفت دستاورد بنیادی طرح تعادل بخشی است.
جمعه، 3 تیر 1401 - 13:30

قتل دست اندرکاران نشریات در باغ شاه قتل دست اندرکاران نشریات در باغ شاه
قتل دست اندرکاران نشریات در باغ شاه (پادگان حرّ) - سختگیری از طریق قانون مطبوعات
سه شنبه، 3 تیر 1393 - 17:09

رُبات‌ها تا چه حد تهدیدی برای مشاغل انسان‌ها محسوب می‌شوند؟ رُبات‌ها تا چه حد تهدیدی برای مشاغل انسان‌ها محسوب می‌شوند؟
خودکار شدن ماشینی از دهه ۱۹۶۰ به سرعت در حال افزایش است. این در حالی است که هوش مصنوعی راه‌های جدیدی برای نقش‌آفرینی ربات‌ها در زندگی بشر پدید آورده است. انسانی‌ترین تعامل‌ها هم طی سال‌های اخیر ماشینی شده‌اند.
پنجشنبه، 2 تیر 1401 - 13:06

زندگی در متاورس زندگی در متاورس
هدف نهایی متاورس همان چیزی است که سال‌ها قبل در فیلم‌ها و داستان‌های تخیلی دیده‌ایم. اینکه با ابزارهای خاصی وارد دنیای مجازی شویم و در آنجا فارغ از محدودیت‌ها وتبعیض‌های جهان واقعی زندگی کنیم؛ شاید بتوانیم در آینده نزدیک در متاورس آزادانه به هر جایی سفر کنیم، ماشینی که همیشه آرزویش را داشتیم سوار شویم و در خانه رویایی خود زندگی کنیم.
پنجشنبه، 2 تیر 1401 - 11:31

فولاد هرمزگان، الگوی تعهد به مسئولیت اجتماعی فولاد هرمزگان، الگوی تعهد به مسئولیت اجتماعی
سالاری با بیان اینکه مردم هرمزگان به خوبی تشخیص می‌دهند که شرکت فولاد هرمزگان، در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در حوزه درمان، آموزش، ورزش و اجتماعی توانسته یک سروگردن بالاتر از سایر بنگاه‌های اقتصادی عمل کند، عنوان کرد: امیدواریم سایر بنگاه‌های اقتصادی این شرکت را الگو بگیرند تا در دل مردم هرمزگان جای بگیرند.
چهارشنبه، 1 تیر 1401 - 15:02

انتشار شماره ۱۴۵ ماهنامه مدیریت ارتباطات انتشار شماره ۱۴۵ ماهنامه مدیریت ارتباطات
در این شماره صاحب‌نظران و نویسندگانی همچون، دکتر بابک زمانی، امیرحسن موسوی، مسعود زمانی، معصومه تقی‌زادگان، اشکان قشقایی، مصطفی سلیمانی، دکتر امیرحسین جلالی، منصور ساعی، دکتر علیرضا مقدسی، دکترمسعود سپهر، مریم بهریان، نیوشا طبیبی و... مطالبی اارئه کرده اند.
چهارشنبه، 1 تیر 1401 - 11:54

انتشار چهارمین شماره فصلنامه علمی – تخصصی پژوهش های نوین در علوم ارتباطات انتشار چهارمین شماره فصلنامه علمی – تخصصی پژوهش های نوین در علوم ارتباطات
چهارمین شماره فصلنامه علمی – تخصصی پژوهش های نوین در علوم ارتباطات منتشر شد.
چهارشنبه، 1 تیر 1401 - 00:28

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)


  نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست


  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"


  دیدار رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با یار قدیمی پدر روابط‌عمومی ایران


  انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه یاسوج


  نترسید، هوش مصنوعی کمک می‌کند تا نتایج و پیامدهای روابط‌عمومی و بازده سرمایه‌گذاری برای شما مشخص شود


  هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های مراغه مشخص شد


  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی


  اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان اردبیل برگزار شد


  دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: روابط‌عمومی و دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی