درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 11 آذر 1400 - 20:20   

نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود

  نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

مدیرعامل توییتر از مقام خود کناره‌گیری کرد

  مدیرعامل توییتر از مقام خود کناره‌گیری کرد


ادامه ادامه مطلب دو

اتحادیه اروپا اتاق خبر راه‌اندازی می‌کند

  اتحادیه اروپا اتاق خبر راه‌اندازی می‌کند


ادامه ادامه مطلب سه

تجربه پپسی در مدیریت «اَبر بحران» با استفاده از روابط عمومی

  تجربه پپسی در مدیریت «اَبر بحران» با استفاده از روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط کارمندان در روابط عمومی بین المللی
  مقایسه پاسخ‌گویی عمومی در ایران و اروپا
  چگونه می‌توانیم با هم ارتباط برقرار کنیم؟
  تجربه دیجیتال و سازگاری کسب‌وکارها در سال 2022
  کارشناس روابط عمومی
  راهنمای مدیریت بحران: نظریه ارتباطات بحران موقعیتی؛ آنچه باید بدانید
  انتشارات، مستندسازی کارنامه سازمان
  ادوارد برنیز، پدر روابط عمومی مدرن از زاویه دیگر
  مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری مازندران منصوب شد
  مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین عضو کمیته تدوین استراتژی های روابط عمومی های کشور شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

تجربه دیجیتال و سازگاری کسب‌وکارها در سال 2022 تجربه دیجیتال و سازگاری کسب‌وکارها در سال 2022
الکس آتزبرگر، مدیر عامل Optimizely، در یک بیانیه خبری گفت: «از آنجایی که ماهیت جهان به طور فزاینده ای دیجیتالی شده است، برندها ملزم به سازگاری هستند. برای رشد و موفقیت بلندمدت، کسب‌وکارها باید به طور مستمر – به سرعت و در مقیاس – تکامل پیدا کنند و انتظارات بازار و مشتریان گسترده‌تر را برآورده کنند. کسب‌وکارهای واقعاً سازگار آن‌هایی هستند که مشتریان خود را درک و بر روی نتایج بزرگ تمرکز می‌کنند.»
پنجشنبه، 11 آذر 1400 - 13:26

رسانه‌های گروهی/رسانه‌های جمعی رسانه‌های گروهی/رسانه‌های جمعی
رسانه‌های گروهی یا رسانه‌های جمعی (به انگلیسی: Mass Media) عبارت است از مجموعه‌ای از وسایل ارتباطی که عموماً ارتباطی یک سویه را دنبال می‌کنند. رسانه‌های دیداری و شنیداری مثل تلویزیون و رادیو و… از جمله مهمترین رسانه‌های گروهی هستند.
یکشنبه، 11 شهریور 1397 - 00:59

انتشار کتاب "مدیریت وب سازمانی" انتشار کتاب "مدیریت وب سازمانی"
کتاب مدیریت وب سازمانی عمدتاً برای دانشجویان رشته علوم اجتماعی، ارتباطات، روابط عمومی و روزنامه‌‌نگاری و همچنین دیگر علاقه‌‌مندان به شناخت وب‌سایت‌‌های به‌ویژه فعال و شاعل در واحدهای سازمانی تألیف گردیده است. در پایان لازم به ذکر است، به دلیل گستردگی مطالب، و تغییر و تحولات سریع آن ارائه هر گونه پیشنهاد برای بهبود کتاب مورد استقبال خواهد بود.
سه شنبه، 9 آذر 1400 - 09:24

روابط پیچیده قدرت در ایالات متحده آینده رسانه‌ای اجتماعی را تعیین می‌ کند روابط پیچیده قدرت در ایالات متحده آینده رسانه‌ای اجتماعی را تعیین می‌ کند
رسانه‌های اجتماعی در ایران نیز مثل همه‌جای دنیا محبوبیت زیادی دارند و دانستن پشت‌پرده‌های این شبکه‌ها و روندهای آینده آن‌ها برای صاحبان کسب‌وکار و کاربران اهمیت زیادی دارد.
یکشنبه، 7 آذر 1400 - 15:25

شبکه های اجتماعی، دشمنان دموکراسی شبکه های اجتماعی، دشمنان دموکراسی
به دشواری می توان گفت که شبکه های اجتماعی نخستین انقلاب ارتباطی در به چالش کشیدن نظام های سیاسی هستند. مطبوعات چاپی، رادیو و تلویزیون همگی در زمانه خود انقلابی بودند.
یکشنبه، 28 مرداد 1397 - 00:18

نشست تخصصی وارونگی افکار عمومی برگزار می‌شود نشست تخصصی وارونگی افکار عمومی برگزار می‌شود
مجموعه نشست‌های تخصصی دوشنبه‌های سوهانک روز دوشنبه هشت آذر با موضوع «وارونگی افکار عمومی» برگزار می‌شود.
یکشنبه، 7 آذر 1400 - 02:18

آغاز چاپ روزنامه ها با ماشین خودکار قوه بخار و ...
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- چاپ روزنامه «تایمز» لندن از بیست و هفتم نوامبر سال 1814 با ماشین خودکار قوه بخار ساخت دو آلمانی به نام کونیگ و بائور آغاز شد
جمعه، 7 آذر 1393 - 16:51

 یکصد و سی و هشتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد یکصد و سی و هشتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد
شماره صدوسی‌و‌هشت ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد و به‌صورت فیزیکی و دیجیتال در دسترس است. در شماره جدید، مطالبی درباره ارتباطات سالم خانواده، نظارت بر رسانه در عصر توئیتر و اینستاگرام و برند شخصی داوری اردکانی و... خواهید خواند.
شنبه، 6 آذر 1400 - 10:29

نگاهی به متاورس؛ دنیای جدید خالق فیس‌بوک نگاهی به متاورس؛ دنیای جدید خالق فیس‌بوک
برای ایجاد این جهان، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، ارتباطات با سرعت بسیار بالاتر از امروز و رایانه‌های کوانتومی، باید در کنار گسترش سخت افزار مانند دستگاه‌های واقعیت افزوده توسعه پیدا کنند.
شنبه، 6 آذر 1400 - 10:02

شش عنصر کلیدی برای خلاقیت شش عنصر کلیدی برای خلاقیت
یک سازمان خلاق که خلاقیت و نوآوری را به عنوان یکی از اهداف مهم خود ترسیم می ‏کند، در حقیقت در حوزه توسعه انسانی گام بر می ‏دارد. در این زمینه باید گفت که سازمان خلاق، سازمانی است که بتواند ایده ‏های جدید را خلق کند و توانایی به کارگیری مناسب آنها را داشته باشد.
دوشنبه، 26 اسفند 1398 - 00:06

بهینه سازی شبکه های اجتماعی بهینه سازی شبکه های اجتماعی
به طور مشخص چه محتوایی محتوای خوب است؟ فوربز در پاسخ به این پرسش از برندسازی قوی و ارزش می گوید. به نوشته لوک لینز «محتوای خوب در شبکه های اجتماعی باید ارزش برای مخاطب داشته باشد. خوشبختانه می توان از مسیرهای متفاوتی برای مخاطب ارزش آفرینی کرد.
چهارشنبه، 3 آذر 1400 - 15:49

مبارزه با سانسور ـ راهی برای از میان رفتن سانسور کتاب و نشریات مبارزه با سانسور ـ راهی برای از میان رفتن سانسور کتاب و نشریات
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- امروز ـ 23 نوامبر سالروز انتشار نشریه Areopagitica در انگلستان در سال 1644 است
یکشنبه، 2 آذر 1393 - 16:54

روزی که «لایف» منتشر شد و اهمیت تصویر برای نشریات آشگار گردید روزی که «لایف» منتشر شد و اهمیت تصویر برای نشریات آشگار گردید
23 نوامبر سال 1936 (روزی چون امروز) هنری لوس Henry Luce متولد 1967 و متوفی در 1967 ـ روزنامه نگار آمریکایی و بنیادگذار مجله خبری تایم Time که نشریه لایف Life را از صاحبانش خریداری کرده بود آن را به صورت یک مجله هفتگی عکس خبری (فتو ژورنالیسم) منتشر ساخت
یکشنبه، 2 آذر 1393 - 16:51

نوآوری نوآوری
نوآوری به معنای شکستن گرایش به فکر کردن مقوله ای است. بسیاری از کسب‌وکارها قصد دارند تا کارایی فعالیت‌های خود را به‌وسیله افزایش دهند. آن‌ها وظایفی را به افراد می‌سپارند، افراد نیز این وظایف را به دپارتمان‌ها می‌سپارند و این روند همین‌طور ادامه پیدا می‌کند.
شنبه، 3 آبان 1399 - 23:15

3 درس ژو 3 درس ژو
مشتری قرار نیست فقط به خاطر اینکه شما مدرک بالایی دارید پول بیشتری بابت محصول تان به شما بپردازد اما دانش‌تان نسبت به حوزه کسب و کار کمک می‌کند که بتوانید رقابت‌پذیری‌ شرکت تان را حفظ کنید.
سه شنبه، 2 آذر 1400 - 14:53

آینده فیس‏بوک آینده فیس‏بوک
رسانه‌های اجتماعی در ایران نیز مثل همه‌جای دنیا محبوبیت زیادی دارند و دانستن پشت‌پرده‌های این شبکه‌ها و روندهای آینده آن‌ها برای صاحبان کسب‌وکار و کاربران اهمیت زیادی دارد.
یکشنبه، 30 آبان 1400 - 21:28

مبارز راه درست نگاری در رسانه ها مبارز راه درست نگاری در رسانه ها
دکتر «رید ارواین» موسس انجمن نظارت بر «درست نگاری در رسانه ها» 21 نوامبر 2002 پس از 33 سال مبارزه در این راه در 82 سالگی بر اثر سکته مغزی درگذشت، و انجمن نظارت بر درست نگاری (AIM) اعلام کرده است که راه اورا به عنوان یک «واچ داگ» ادامه خواهد داد.
دوشنبه، 1 آذر 1395 - 09:57

5 نکته درباره بهتر شدن سفر کارآفرینان 5 نکته درباره بهتر شدن سفر کارآفرینان
کارآفرینی دشوار است و هر آن ممکن است زمین را رها کنید و از بازی بیرون بروید. اما اگر به اندازه کافی صبر کنید، موفقیت های زیادی انتظار شما را می کشد. سالامون لی سی، مدیر یک گروه مالی است. او در سایت کارآفرین از 5 نکته نوشته که در طی مسیر کارآفرینی به او کمک کرده است.
شنبه، 29 آبان 1400 - 14:15

به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ یک‌ساله شد به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ یک‌ساله شد
شرکت مایکروسافت به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ را سالانه انجام خواهد داد. پیش‌تر و قبل از عرضه ویندوز ۱۱ چندین بار در سال این به‌روزرسانی انجام می‌شد. البته این به‌روزرسانی در بیشتر مواقع برای کاربران دردسرساز می‌شد و ایراداتی در برخی سیستم‌ها رخ می داد که در به‌روزرسانی بعدی مایکروسافت آن را برطرف می کرد.
جمعه، 28 آبان 1400 - 20:25

 4 نکته برای مقابله با عقب انداختن کارها 4 نکته برای مقابله با عقب انداختن کارها
به تعویق انداختن یکی از بزرگ‏ترین شیاطین و ریسک‌ها برای کارآفرینان است. این پدیده ممکن است نتیجه نبود عادت‌هایی باشد که به ما کمک می‌کنند برای کار زمان بگذاریم و به صورت کلی ممکن است حاصل سازمان‌دهی ضعیف و حواس‌پرتی مداوم باشند
جمعه، 28 آبان 1400 - 19:35

نمونه هایی از ارتباطات جمعی و برنامه های آن/ برای جذب رسانه ها
حمایت مالی از یک رویداد که خود برای رسانه ها جالب است، انعکاس خبر حمایت را در رسانه ها تضمین می کند. اما یک خبر جنجالی یا با مزه به صورت گسترده تری در رسانه ها انعکاس پیدا می کند. به همین ترتیب، انتخاب رویدادی که خود خبرساز است توجه رسانه های بیشتری را جلب می کند.
شنبه، 28 مهر 1397 - 10:08

شناسایی کاربران زیر سیزده ساله رسانه های اجتماعی با استفاده از هوش مصنوعی شناسایی کاربران زیر سیزده ساله رسانه های اجتماعی با استفاده از هوش مصنوعی
یک شرکت فن آوری انگلیسی، ابزار جدیدی را ابداع کرده است که می تواند با استفاده از هوش مصنوعی، زیر 13 ساله بودن کاربران رسانه های اجتماعی را تشخیص بدهد. همانطور که می دانید، کودکان زیر 13 سال مجاز به استفاده از اپیکیشن هایی مانند اینستاگرام یا تیک تاک نیستند.
جمعه، 28 آبان 1400 - 10:07

مؤلفه های بهتر نوشتن تیترهای بهتر مؤلفه های بهتر نوشتن تیترهای بهتر
پس از نزدیک شدن به یک میلیون تیتر ذخیره شده در سیستم، کنجکاو شدیم تا ببینیم چه مؤلفه هایی می توانند به نوشتن تیترهای بهتر کمک کنند. بیش از همه به دنبال آن بودیم که بفهمیم: چه چیزی باعث خواهد شد تا یک عنوان دفعات بیشتری به اشتراک گذاشته شود.
شنبه، 17 آذر 1397 - 18:19

 روزنامه‌نگاری خاندان ذکاء‌الملک روزنامه‌نگاری خاندان ذکاء‌الملک
در سال 1288 هجری قمری ناصرالدین شاه تصمیم گرفت روزنامه‌های متعدد خود را به یک روزنامه تبدیل کند و به جای هفته‌ای یک شماره، سه شماره در هفته انتشاریابد و محمدحسن‌ خان صنیع‌الدوله (اعتمادالسلطنه بعدی) مأمور این مهم شد.
پنجشنبه، 26 مهر 1397 - 22:42

چگونه با افزایش بودجه تبلیغاتی امکان جلوگیری از مرگ برندمان را داریم؟ چگونه با افزایش بودجه تبلیغاتی امکان جلوگیری از مرگ برندمان را داریم؟
همانطور که دشواری های مدیریت و توسعه یک کسب وکار بیشتر از هر زمانی شده، هزینه های امور تبلیغاتی نیز افزایش چشمگیری یافته است. متاسفانه براساس تحلیل وضع موجود روند افزایش هزینه های تبلیغات در سال های آینده ادامه خواهد یافت. افزایش هزینه تبلیغات شاید گامی به سوی بررسی استراتژی های طبیعی (ارگانیک) در حوزه تبلیغات به منظور استفاده بیشتر از بودجه مان باشد.
شنبه، 17 آذر 1397 - 18:14

خواسته و حرف مدیران را بدانید و آن را درک کنید خواسته و حرف مدیران را بدانید و آن را درک کنید
گاهی مدیر شما از خواسته ما فوق خود حمایت نمی کند و آنها را پیش پاافتاده و بی اهمیت می داند و می گوید که ارزش این را ندارد که خودمان را به دردسر بیندازیم، اما شما باید به حرف و خواسته مدیر خود نیز اهمیت دهید.
چهارشنبه، 16 آبان 1397 - 09:49

آیا رسانه‌های اجتماعی پولی ارزشش را دارند؟/ همراه با تعدادی ملاحظات، تدوین استراتژی و برنامه ریزی آیا رسانه‌های اجتماعی پولی ارزشش را دارند؟/ همراه با تعدادی ملاحظات، تدوین استراتژی و برنامه ریزی
تبلیغات رسانه‌های اجتماعی پولی یک راه عالی برای افزایش فالوور در شبکه‌های اجتماعی، ایجاد آگاهی از برند و همچنین جذب ترافیک بیشتر به وب‌سایت شماست.
سه شنبه، 21 آبان 1415 - 23:01

هشت نکته برای بالا بردن امنیت در خریدهای آنلاین
کلاهبرداری آنلاین گاهی از مسیرهای بسیار زیرکانه‌ای به انجام می‌رسند و این موضوع، خرید اینترنتی را به مساله‌ای بسیار خطرناک‌تر از آنچه تصور می‌کنید تبدیل کرده است.
شنبه، 28 مهر 1397 - 01:12

برای کار خود طرح و نقشه داشته باشید برای کار خود طرح و نقشه داشته باشید
مدیرکل بودن هم جالب است و هم سخت و رنج آور، پنجاه درصد بیشتر آن کار و تنها بیست درصد آن بازدهی دارد.
دوشنبه، 21 آبان 1397 - 09:59

دومین جلسه کمیته پایگاه‌های خبری انجمن صنفی مدیران رسانه برگزار شد دومین جلسه کمیته پایگاه‌های خبری انجمن صنفی مدیران رسانه برگزار شد
دومین جلسه رسمی کمیته پایگاه‌های خبری انجمن صنفی مدیران رسانه با حضور ۱۷ نفر از مدیران رسانه‌های برخط تشکیل شد.
سه شنبه، 25 آبان 1400 - 13:24

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  ادوارد برنیز، پدر روابط عمومی مدرن از زاویه دیگر


  تجربه پپسی در مدیریت «اَبر بحران» با استفاده از روابط عمومی


  تفاوت تبلیغات با روابط عمومی چیست


  چرا استراتژی جدید روابط عمومی آمازون ناکارآمد است


  داستان‌گویی را فراموش نکنید


  مقایسه پاسخ‌گویی عمومی در ایران و اروپا


  انتخاب یک کانال توزیعی برای مقالات رسانه ای


  روابط کارمندان در روابط عمومی بین المللی


  نشر اجتماعی و موبایلی، اولویت امروز روابط‌عمومی‌ها


  پنجمین همایش فرهنگی مطالعات انفورماتیک، ارتباطات و رسانه


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود