درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 10 آذر 1402 - 11:41   

آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

  همه 299 ربات در مرکز توزیع رادیال حرکت می‌کنند


ادامه ادامه مطلب دو

مدیر روابط‌عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی منصوب شد

  مدیر روابط‌عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی منصوب شد


ادامه ادامه مطلب سه

روسیه سخنگوی متا را در فهرست تحت تعقیب قرار داد

  روسیه سخنگوی متا را در فهرست تحت تعقیب قرار داد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  "بیماری مدیر عامل" و خطرات آن
  برندسازی کارفرما در رسانه های اجتماعی: 6 استراتژی مطمئن
  مدیریت رشد سریع کسب‌وکار
  خودکار سازی و تسریع فرآیندهای کاری
  راه‌حل‌های روابط‌عمومی|14|: برنامه مدیریت ارتباط با مشتری
  تاریک شدن آسمان برای روزنامه‌نگاری ورزشی
  شش مرحله کلیدی در توسعه سفر ای‌اس‌جی
  معرفی بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای تقویت تحقیقات دانشگاهی
  راه‌حل‌های روابط‌عمومی|13|: کلمات خود را با دقت در ارتباطات مراقبت های بهداشتی انتخاب کنید
  معاون ارتباطات رسانه‌ای جهانی و سرگرمی آمازون انتخاب شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های نشر روابط عمومی  

برنامه‌ریزی انتشاراتی برنامه‌ریزی انتشاراتی
برنامه‌ریزی انتشاراتی فرایندی است که در آن یک تیم یا فرد، برای دستیابی به اهداف و مقاصد خاص، محتوای رسانه‌ای را ایجاد، زمان‌بندی و منتشر می‌کند. این فرایند شامل تعیین مخاطبان هدف، توسعه پیام‌ها و ایجاد و انتشار محتواست.
دوشنبه، 7 اسفند 1402 - 17:21

کتاب «تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی» منتشر شد کتاب «تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی» منتشر شد
کتاب "تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی" نوشته دکتر ولید آلبوناصر، به تازگی توسط انتشارات کارگزار روابط‌عمومی منتشر شد. این کتاب، تحول دیجیتال را در صنعت روابط‌عمومی بررسی می‌کند و تأثیرات آن را بر استراتژی‌ها، ابزارها و تکنیک‌های روابط‌عمومی مورد بحث قرار می‌دهد.
سه شنبه، 7 آذر 1402 - 14:03

سالنامه تخصصی روابط‌عمومی ایران ۱۴۰۲ ویژه «روابط‌عمومی و فرصت‌های هوش مصنوعی مولد» منتشر می‌شود سالنامه تخصصی روابط‌عمومی ایران ۱۴۰۲ ویژه «روابط‌عمومی و فرصت‌های هوش مصنوعی مولد» منتشر می‌شود
این سالنامه تخصصی و نفیس شامل محتوایی ارزشمند از جمله روزنگار و وقایع تاریخی روابط‌عمومی، آموزش‌های بنیـادی و تخصصی فعالیت در روابط‌عمومی به‌ویژه هوش مصنوعی مولد، گاه‌نویسی تاریخ روابط‌عمومی ایران، کتاب‌نگاری روابط‌عمومی ایران و سایر مطالب جذاب و خواندنی مرتبط، جمله‌های کلیدی و راهگشای آن و ده‌ها محتوای ارزشمند دیگر است.
دوشنبه، 30 مرداد 1402 - 08:13

شماره 65 فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی منتشر شد شماره 65 فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی منتشر شد
شماره 65 فصلنامه “کارگزار روابط‌عمومی” ویژه پاییز 1402 به صورت تمام رنگی با موضوع «راهنمای کاربردی نشریه داخلی» به سردبیری مهدی باقریان منتشر شد.
سه شنبه، 7 آذر 1402 - 13:00

معرفی کتاب "تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی" معرفی کتاب "تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی"
کتاب "تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی" در سه گفتار تدوین شده است. گفتار اول به بررسی مفاهیم و چالش‌های تحول دیجیتال می‌پردازد. گفتار دوم به استراتژی‌های تحول دیجیتال می‌پردازد. گفتار سوم به تحول دیجیتال در روابط‌عمومی‌ می‌پردازد.
شنبه، 4 آذر 1402 - 09:57

تحول دیجیتال، راهکارهایی برای بهره‌مندی روابط‌عمومی تحول دیجیتال، راهکارهایی برای بهره‌مندی روابط‌عمومی
تحول دیجیتال یکی از مهم‌ترین تحولات در عصر حاضر است که تأثیرات عمیقی بر کسب‌وکارها و سازمان‌ها داشته است. این تحول، صنعت روابط‌عمومی را نیز بی‌نصیب نگذاشته است و تغییرات زیادی را در این صنعت ایجاد کرده است. من با توجه به اهمیت این موضوع، تصمیم گرفتم کتابی در مورد تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی بنویسم تا به متخصصان روابط‌عمومی کمک کنم تا با این تغییرات آشنا شوند و از آنها بهره‌مند شوند.
چهارشنبه، 8 آذر 1402 - 09:10

کتاب سال روابط‌عمومی‌ ایران منتشر شد کتاب سال روابط‌عمومی‌ ایران منتشر شد
کتاب سال روابط‌عمومی‌ ایران (۱۴۰۱) حاوی مطالب علمی و تحلیلی ومستند نگاری وقایع ورویدادهای روابط‌عمومی در ایران جهان توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ منتشر شد.
پنجشنبه، 2 آذر 1402 - 09:09

کتاب تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی رونمایی شد کتاب تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی رونمایی شد
کتاب «تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی» نوشته ولید آلبوناصر صبح روز چهارشنبه_اول آذر 1402_ با حضور پروفسور باقر ساروخانی پدر علم جامعه‌شناسی ارتباطات ایران، ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی، خسرو رفیعی رییس انجمن روابط‌عمومی ایران و جمعی از مدیران روابط‌عمومی در آیین اختتامیه «هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی» رونمایی شد.
پنجشنبه، 4 آبان 1402 - 17:23

کتاب «مدل جهانی روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و ارتباطات» رونمایی شد کتاب «مدل جهانی روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و ارتباطات» رونمایی شد
کتاب «مدل جهانی روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و ارتباطات» صبح روز چهارشنبه_اول آذر 1402_ با حضور پروفسور باقر ساروخانی پدر علم جامعه‌شناسی ارتباطات ایران، ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی، خسرو رفیعی رییس انجمن روابط‌عمومی ایران و جمعی از مدیران روابط‌عمومی رونمایی شد.
سه شنبه، 8 اسفند 1402 - 17:35

«فصلنامه تخصصی روابط‌عمومی‌های ایران» مجوز انتشار گرفت «فصلنامه تخصصی روابط‌عمومی‌های ایران» مجوز انتشار گرفت
فصلنامه « تخصصی روابط‌عمومی‌‌های ایران » به صاحب امتیازی دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت در آخرین جلسه هیات نظارت بر مطبوعات مجوز انتشار گرفت.
سه شنبه، 30 آبان 1402 - 11:13

رونمایی سه کتاب در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی رونمایی سه کتاب در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
سه عنوان کتاب در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی که روز چهارشنبه اول آذرماه 1402 در سالن همایش‌های فرهنگ و هنر برگزار می‌شود، رونمایی خواهد شد.
شنبه، 27 آبان 1402 - 16:08

نقد کتاب: «مشکل بیل گیتس» نقد کتاب: «مشکل بیل گیتس»
کتاب شواب یک انتقاد تندوتیز از بیل گیتس و بنیاد اوست. او استدلال‌های محکمی ارائه می‌دهد که نشان می‌دهد گیتس و بنیادش اغلب در نحوه خرج‌کردن پول خود دست‌کاری می‌کنند و از روش‌های غیردموکراتیک برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌کنند.
شنبه، 27 آبان 1402 - 09:30

۲۴ آبان روز کتاب و کتاب‌خوانی و نقش روابط‌عمومی ۲۴ آبان روز کتاب و کتاب‌خوانی و نقش روابط‌عمومی
روابط‌عمومی می‌تواند با انجام اقداماتی موثر، نقش مهمی در ترویج و فرهنگ سازی کتابخوانی ایفا کند. این امر می‌تواند به بهبود وضعیت فرهنگی و اجتماعی جامعه کمک کند.
سه شنبه، 23 آبان 1402 - 23:48

سه کتاب جدید در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی رونمایی می‌شود سه کتاب جدید در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی رونمایی می‌شود
در آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، سه کتاب جدید روابط‌عمومی توسط انتشارات کارگزار روابط‌عمومی و انجمن متخصصان روابط‌عمومی رونمایی می‌شود.
پنجشنبه، 4 آبان 1402 - 17:09

کتاب «رسانه و سرمایه‌گذاری صنعتی» منتشر شد کتاب «رسانه و سرمایه‌گذاری صنعتی» منتشر شد
کتاب «رسانه و سرمایه‌گذاری صنعتی: تحلیل جامعه‌شناختی جذب سرمایه‌گذار و توسعه ‌بخش خصوصی با تأکید بر نقش رسانه» نوشته صادق دوپیکر و با ویرایش روشنا جهانگیرفام و دانیال ایمانی توسط انتشارات فراهنر منتشر شد.
یکشنبه، 30 مهر 1402 - 13:28

چگونه ناشران سعی می‌کنند دارایی‌های خود را هنگام استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی در فروش پوشش دهند چگونه ناشران سعی می‌کنند دارایی‌های خود را هنگام استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی در فروش پوشش دهند
در مقاله "چگونه ناشران سعی می‌کنند دارایی‌های خود را هنگام استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی در فروش پوشش دهند"، Kayleigh Barber به بررسی چالش‌های امنیتی مربوط به استفاده از فناوری هوش مصنوعی مولد در عملیات فروش ناشران می‌پردازد.
شنبه، 22 مهر 1402 - 17:42

کاربردهای مختلف کتاب‌ها در روابط‌عمومی کاربردهای مختلف کتاب‌ها در روابط‌عمومی
کتاب‌ها منبع ارزشمندی از اطلاعات و دانش هستند. متخصصان روابط‌عمومی می‌توانند از کتاب‌ها برای یادگیری در مورد موضوعات مرتبط با کار خود، مانند صنعت، مخاطبان، و روندهای صنعت استفاده کنند. به عنوان نمونه، یک متخصص روابط‌عمومی که در صنعت فناوری کار می‌کند، می‌تواند از کتاب‌ها برای یادگیری در مورد آخرین روندهای فناوری و نحوه تأثیر آنها بر مخاطبان خود استفاده کند.
سه شنبه، 4 مهر 1402 - 19:51

معرفی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی معرفی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی
کتاب‌های انتشارات کارگزار روابط‌عمومی با بهره‌گیری از دانش و تجربه کارشناسان و متخصصان این حوزه، منبعی ارزشمند برای علاقه‌مندان و فعالان روابط‌عمومی هستند. این کتاب‌ها به مخاطبان کمک می‌کنند تا با مفاهیم، اصول و تکنیک‌های روابط‌عمومی آشنا شوند و مهارت‌های خود را در این زمینه تقویت کنند.
دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 10:19

انتشار شماره 64 فصلنامه “کارگزار روابط‌عمومی” انتشار شماره 64 فصلنامه “کارگزار روابط‌عمومی”
شماره 64 فصلنامه “کارگزار روابط‌عمومی” ویژه بهار 1402 به صورت تمام رنگی با موضوع «ای‌اس‌جی» به سردبیری مهدی باقریان منتشر شد.
یکشنبه، 12 شهریور 1402 - 00:38

چالش‌های صنعت چاپ و نشر در ایران چالش‌های صنعت چاپ و نشر در ایران
صنعت چاپ و نشر ایران در حال حاضر وضعیت مناسبی ندارد. دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد ...
شنبه، 11 شهریور 1402 - 18:23

روزگار تلخ چاپ و نشر روزگار تلخ چاپ و نشر
کافی است نگاهی به جهان پیرامون بیندازیم و ببینیم که صاحبان اصلی موبایل و تلویزیون و رادیو، همچنان به رونق کتاب و روزنامه و مجله چگونه نگاه می‌کنند. نیاز به اندیشیدن و خواندن کمتر از خوردن و آشامیدن نیست؛ جامعه‌ای که نخواند، مرده است.
شنبه، 11 شهریور 1402 - 18:18

 معرفی کتاب: قوانین جدید روابط‌عمومی B2B معرفی کتاب: قوانین جدید روابط‌عمومی B2B
کتاب «قوانین جدید روابط‌عمومی B2B» نوشته‌ی دیوید میرمن اسکات، نویسنده‌ی پرفروش و برنده‌ی جوایز، به‌روزرسانی‌ای بر کتاب پرفروش قبلی او، «روابط‌عمومی B2B» است. این کتاب به‌طور جامع روابط‌عمومی B2B را در دنیای دیجیتال امروز پوشش می‌دهد و به مدیران روابط‌عمومی B2B کمک می‌کند تا استراتژی‌های خود را متناسب با شرایط جدید تنظیم کنند.
سه شنبه، 7 شهریور 1402 - 14:26

کتاب «مدیریت روابط‌عمومی دولتی» منبع ارزشمندی برای متخصصان و مدیران دولتی کتاب «مدیریت روابط‌عمومی دولتی» منبع ارزشمندی برای متخصصان و مدیران دولتی
کتاب «مدیریت روابط‌عمومی دولتی» به صورت جامع و کاربردی نوشته شده است و می‌تواند به متخصصان روابط‌عمومی دولتی کمک کند تا دانش و مهارت‌های خود را در این زمینه بهبود بخشند. همچنین، این کتاب می‌تواند به مدیران دولتی کمک کند تا نقش روابط‌عمومی دولتی را در سازمان خود بهتر درک کنند و از روابط‌عمومی دولتی برای پیشبرد اهداف سازمان خود استفاده کنند.
دوشنبه، 6 شهریور 1402 - 17:14

معرفی کتاب: عکس و کاربرد آن در روابط‌عمومی معرفی کتاب: عکس و کاربرد آن در روابط‌عمومی
عکس یک ابزار قدرتمند در روابط‌عمومی است که می‌تواند برای انتقال پیام‌های سازمانی به مخاطبان هدف استفاده شود. عکس‌ها می‌توانند توجه مخاطبان را جلب کنند، احساسات را برانگیزند و داستان‌هایی را تعریف کنند. آنها همچنین می‌توانند برای ایجاد حس اعتماد و اعتبار برای سازمان استفاده شوند.
سه شنبه، 17 مرداد 1402 - 09:32

معرفی کتاب دوجلدی «مدیریت روابط‌عمومی دولتی» معرفی کتاب دوجلدی «مدیریت روابط‌عمومی دولتی»
این کتاب به معرفی روابط‌عمومی دولتی و تاریخچه آن، اهداف روابط‌عمومی دولتی، انواع روابط‌عمومی دولتی، وظایف و نقش روابط‌عمومی دولتی در جامعه و سازمان‌های دولتی، و استراتژی‌ها و چالش‌های روابط‌عمومی دولتی و سایر مطالب ارزشمند می‌پردازد.
شنبه، 14 مرداد 1402 - 08:03

تریبون ایبوک «روابط‌عمومی مدرن» را منتشر کرد تریبون ایبوک «روابط‌عمومی مدرن» را منتشر کرد
در این کتاب الکترونیکی، درباره تاریخچه روابط‌عمومی مدرن، تفاوت آن با شیوه سنتی و نقشی که در کسب‌وکارهای امروزی ایفا می‌کند، سخن گفته شده است. همچنین یک فصل کامل از آن به استراتژی‌ها و تاکتیک‌های روابط‌عمومی مدرن می‌‌‌پردازد تا نقشه راه مناسبی را برای متخصصان این حوزه فراهم کند و ابزارهایی که یک متخصص روابط‌عمومی در فضای مدرن باید در اختیار داشته باشد را معرفی می‌کند.
سه شنبه، 10 مرداد 1402 - 15:10

گزارشی از کتاب؛ کلماتی که اهمیت دارند گزارشی از کتاب؛ کلماتی که اهمیت دارند
یافته‌ها نشان داد که برجسته‌کردن موضوعاتی و کلماتی توسط رسانه‌های خبری که به نامزدهای انتخاباتی مربوط می‌شد چگونه توانست نتایج را به شکل غیرمنتظره‌ای عوض کند.
دوشنبه، 2 مرداد 1402 - 11:58

رونمایی کتاب‌ «روابط‌عمومی ای‌اس‌جی» از دو نویسنده خوزستانی رونمایی کتاب‌ «روابط‌عمومی ای‌اس‌جی» از دو نویسنده خوزستانی
خواندن این کتاب و آگاهی به نحوه ترسیم ای‌اس‌جی در روابط‌عمومی‌ها و آشنایی با پیامدهای آن در قلمرو محیط‌زیست، مسئولیت‌های اجتماعی و حاکمیتی، برای مخاطبین به‌ویژه فعالان حوزه روابط‌عمومی و مدیران ارشد سازمانی توصیه می‌شود.
چهارشنبه، 28 تیر 1402 - 16:46

کتاب "اصول علمی روزنامه نگاری" منتشر شد کتاب "اصول علمی روزنامه نگاری" منتشر شد
این کتاب در 290 صفحه قطع وزیری در زمینه ی " شیوه های علمی مصاحبه ، اصول خبر نویسی و گزارش نویسی، مبانی ارتباط جمعی، تاریخ روزنامه نگاری ایران، شیوه سوژه یابی خبری، سیاست گذاری خبر و سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران و روزنامه نگاری سایبری" بحث و بررسی دارد.
دوشنبه، 26 تیر 1402 - 14:56

کتاب سال روابط‌عمومی ایران منتشر می‌شود کتاب سال روابط‌عمومی ایران منتشر می‌شود
کتاب سال روابط‌عمومی ایران، حاوی وقایع و رویدادهای علمی و اجرایی روابط‌عمومی‌ در ایران و جهان مربوط به سال 1401 ، توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ و با همکاری اساتید وصاحب نظران روابط‌عمومی‌ و ارتباطات و با حمایت روابط‌عمومی‌ سازمان ها، شرکت ها و دستگاههای اجرایی بزودی منتشر می شود.
سه شنبه، 20 تیر 1402 - 10:38

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  10 نفر از مشکوک‌ترین افراد فهرست زیر 30 سال فوربس


  ۷ نمونه از سوگیری در تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی


  ایجاد تصویر برند قوی


  ادلمن چگونه به مشروعیت بخشیدن به دولت‌های مستبد کمک می‌کند؟


  آینده روابط‌عمومی مستقل


  روابط‌عمومی برای مراقبت‌های بهداشتی: 5 استراتژی روابط‌عمومی که کار می‌کنند


  بنیان‌گذار «ویکی‌پدیا»: هوش مصنوعی ۵۰ سال دیگر می‌تواند به ابرانسان تبدیل شود


  اتحادیه اروپا برای حفاظت از روزنامه‌نگاران در برابر پرونده‌سازی‌های قضایی پرهزینه قانون تصویب می‌کند


  خط‌قرمزها چی هستند و چی نیستند؟


  حقایق کلیدی در مورد هنری کیسینجر، دیپلمات آمریکایی و مشاور رئیس جمهور


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی