درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 11 مهر 1401 - 06:25   

فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد

  فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا

  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا


ادامه ادامه مطلب سه

بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه

  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا
  نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان
  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه
  سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری نئوم عربستان در متاورس
  گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند
  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان
  سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد
  واکنش وزارت ارتباطات به ماجرای خنده آقای وزیر
  نقش حیاتی خبرنگاران در اجتماع در دوران بحران و تغییر
  در سال 2022: نرم افزار و داده، پرطرفدارترین صنعت برای استارتاپ‌ها
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تبلیغات و بازاریابی  

 انحصار دوگانه در صنعت تبلیغات دیجیتال انحصار دوگانه در صنعت تبلیغات دیجیتال
در میان این سه شرکت، آمازون بیشترین سهم درآمد تبلیغات دیجیتال را دارد و پیش‌بینی می‌شود که حدود 7 درصد از درآمد جهانی صنعت تبلیغات دیجیتال در سال جاری میلادی را در اختیار خود‌ بگیرد؛ در حالی که این رقم تا شش سال پیش، کمتر از یک درصد بود. این شرکت از ماه فوریه گذشته شروع به انتشار گزارش‌هایی از جزئیات تجارت تبلیغاتش کرده است.
دوشنبه، 4 مهر 1401 - 15:11

تحقیق اتحادیه اروپا درباره کسب و کار واحد تبلیغات دیجیتال گوگل تحقیق اتحادیه اروپا درباره کسب و کار واحد تبلیغات دیجیتال گوگل
نشانه هایی حاکی از آن وجود دارد که گوگل از اطلاعاتی استفاده کرده که رقبایش در حراجی های آنلاین آگهی ها به آنها دسترسی نداشته اند و به ترتیب نتیجه فرایند را به نفع خود تغییر داده است. همچنین احتمال دارد این شرکت علاوه بر رفتارهای محدود کننده هنگام مذاکره با ناشران، توسعه فناوری های حراج رقابتی آگهی را نیز محدود کرده است.
دوشنبه، 21 شهریور 1401 - 11:08

تکنیک های روان شناسی در بازاریابی و فروش تکنیک های روان شناسی در بازاریابی و فروش
نکته مهم در حوزه روانشناسی فروش و بازاریابی، ایجاد و حفظ ارتباطی اعتماد برانگیز میان فروشنده و مشتری است. در زمانی که مردم از تمامی جهات و به روش های مختلف بمباران تبلیغاتی می شوند و مصرف کنندگان و مشتریان نیز برای انتخاب و خرید محصول کاملا"حرفه ای برخورد می نمایند، فقط سازمان ها و شرکت های بزرگ و خوشنامی که با ارتقاء تصویر برندشان در جامعه در دراز مدت حسن نیت خود را به مشتریان ثابت نموده اند، در جهت جلب اعتماد مخاطبین توفیق می یابند.
پنجشنبه، 17 شهریور 1401 - 08:28

3 عامل که به ساخت یک نشان تجاری خوب کمک می کند 3 عامل که به ساخت یک نشان تجاری خوب کمک می کند
یکی از مهم ترین کارها در راه اندازی استارت آپ، ساختن برند یا نشان است. لوگو، وب سایت و نام دامنه ای که برای سایت خود انتخاب می کنید، سه نکته کلیدی در ساخت نشان استارت آپ شماست. خلاصه ای از مقاله فوربز را در این باره بخوانید.
دوشنبه، 14 شهریور 1401 - 15:10

پیشنهادهای مرکز پژوهش‌های مجلس به دانش‌بنیان‌ها: دانش‌بنیان‌ها و ضعف شدید برندینگ پیشنهادهای مرکز پژوهش‌های مجلس به دانش‌بنیان‌ها: دانش‌بنیان‌ها و ضعف شدید برندینگ
در ایران سیاست‌ها و قوانین متعددی در حمایت از برند و برندسازی وجود دارد؛ از جمله قانون تجارت الکترونیکی، قانون ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری، طرح حمایت از مالکیت صنعتی، قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌‌‌‌‌‌‌ها و اختراعات و قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور.
دوشنبه، 14 شهریور 1401 - 10:08

روش‌ها و شیوه‌های کلی تبلیغات روش‌ها و شیوه‌های کلی تبلیغات
هدف از این روش، تعویض و انتقال اقتدار و اعتبار چیزی محترم بر چیز دیگری می‎ باشد که مورد احترام همگان است. برای مثال گاهی مبلغ برای متقاعد کردن مردم در امر سیاسی از زبان نویسنده مشهور یا سیاستمداری معروف یا فردی که مورد اعتماد جامعه است مردم را مورد خطاب قرار می‌دهد.
شنبه، 18 بهمن 1399 - 08:09

روش‌های نوین مشتری‌مداری ابزاری راهبردی برای توسعه فروش روش‌های نوین مشتری‌مداری ابزاری راهبردی برای توسعه فروش
امروزه بسیاری از مشاغل کشورمان بر مبنای تجربه پیشینیان و با استفاده از روش های تکراری و سنتی است. اکثر صاحبان مشاغل سنتی، شناختی در مورد روش های مدرن حرفه ی خود نداشته و با اطلاعات تجربی بسیار محدود و گاهی غیرعلمی، تلاش می کنند که مشتریان خود را افزایش دهند. البته ظاهرا" در برخی مواقع به موفقیت هایی دست یافته اند ولی اگر افرادی که در صدد توسعه کسب و کار و ارتقاء رضایت مشتریان هستند، علاقمندند که در حرفه ی خود پیشرو باشند، باید از روش های جدید و مدرن بهره بگیرند.
شنبه، 12 شهریور 1401 - 11:19

 4 راز موفقیت کمپین روابط عمومی 4 راز موفقیت کمپین روابط عمومی
شاید این سوال را از خودتان پرسیده باشید، چه عواملی باعث می شوند که در کمپین روابط عمومی موفق شوید؟ موفقیت هر کمپین روابط عمومی وابسته به برنامه ریزی دقیق و اجرای آن می باشد.
شنبه، 6 مهر 1398 - 13:34

چطور موثر تبلیغ کنیم؟ چطور موثر تبلیغ کنیم؟
نکات ظریفی درباره تبلیغات متنی، صوتی و ویدئویی در این فضا وجود دارد که بی توجهی به آن خسارت های سنگینی برای صاحبان کسب وکار به همراه دارد. اما کدام کسب وکارها می توانند جلوی بروز این خسارت ها را بگیرند؟ در جهانی که مردم کمتر مخاطب عادی رسانه هایی مثل رادیو و تلویزیونند، چه نکاتی می تواند به کسب وکارها در معرفی بهتر خدمات و برند کمک کند؟
شنبه، 12 شهریور 1401 - 09:04

پروپاگاند چیست؟ پروپاگاند چیست؟
پروپاگاند خود هدف نیست بلکه وسیله‌ای است برای نیل به هدف و همیشه هم تا آن حد که علاقمندان پرشور آن می‌پندارند مؤثر واقع نمی‌گردد. سرعت حوادث و تغییرات اجتماعی و سیاسی و اقتصادی غالباً منجر به تحقق هدف هایی می گردد که انجام آنها با پروپاگاند و یا بی‌پروپاگاند صورت می گرفت.
سه شنبه، 28 آبان 1398 - 23:40

بازاریابی بخش مهمی از کار استارت آپی است بازاریابی بخش مهمی از کار استارت آپی است
من فکر می کنم که بسیاری از بازاریابان ارشد (CMOs) توانایی خود در انجام کارهای مختلف در یک استارت آپ را دست کم می گیرند. این امر مخصوصا اگر آنها به شرکتی بپیوندند که قبلا بخش بازاریابی نداشته است، کاملا آشکار خواهد بود.
جمعه، 4 شهریور 1401 - 20:23

تبلیغات سیاسی تبلیغات سیاسی
امروزه تبلیغات، جزیی از ارتباطات عمومی محسوب می‌شود و هدف آن، دستیابی به مقاصد از پیش تعیین شده است. لاسول (1972) تبلیغات را چنین تعریف می‌کند: «تبلیغات، عبارت است از مدیریت نگرش‌های جمعی از طریق دستکاری نمادهای مهم»
جمعه، 15 آذر 1398 - 21:42

آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
اصطلاح روابط عمومى، ترجمه واژه انگلیسى public Relations براى نخستین بار در آمریکا در اتحادیه راه آهن به کار برده شد و در ایران نخستین بار در شرکت نفت به کار رفته و دفترى در آن شرکت ایجاد شد.
یکشنبه، 28 مهر 1392 - 08:11

طرح مرکز پژوهش‌های مجلس: مسئولیت چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی 1. تبلیغات بازرگانی طرح مرکز پژوهش‌های مجلس: مسئولیت چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی 1. تبلیغات بازرگانی
مطالعات صورت گرفته حاکی از این است که در چارچوب نظم حقوقی کنونی قوانین و مقررات موجود درخصوص تبلیغات و تأییدهای صورت گرفته توسط چهره ها در فضای سنتی و به طریق اولی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی پاسخگوی چالش های موجود نیست؛ تحقیق حاضر با هدف تدوین ضوابط و مقررات حاکم بر مسئولیت حقوقی چهره های تأییدکننده در تأییدیه‎های صورت گرفته توسط آنان که به ایراد خسارت و آسیب به مصرف کنندگان دامن زده، نگاشته شده است.
پنجشنبه، 27 مرداد 1401 - 11:27

انواع اینفلوئنسرمارکتینگ برای تبلیغات موفق انواع اینفلوئنسرمارکتینگ برای تبلیغات موفق
​شناساندن محصولات و خدمات توسط افراد تأثیرگذار در فضای مجازی، به‌منظور پیدا کردن بازار و به فروش رساندن محصولات یا ارائه دادن خدمات را اینفلوئنسر مارکتینگ می‌گویند. اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی از طریق تأثیرگذاران فضای مجازی، به حدی به صاحبان کالا و خدمات در مقوله‌ی بازاریابی و تبلیغات کمک کرده است که بسیاری از آن‌ها، مهم‌ترین هزینه‌های بخش تبلیغات را به این روش اختصاص می‌دهند.
پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 12:14

سوشال‌لیسنینگ چیست و چه جایگاهی در بازاریابی دیجیتال دارد؟ سوشال‌لیسنینگ چیست و چه جایگاهی در بازاریابی دیجیتال دارد؟
سوشال‌لیسنینگ رصد دقیق شبکه‌های اجتماعی مختلف خود برند و سایر صفحه‌ها، برای یافتن هرگونه بازخورد یا اشاره به برند شماست. این اشاره‌ها ممکن است مثبت، منفی یا خنثی باشند و گفت‌وگویی درباره آن شکل گرفته باشد.
پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 11:39

هوش فرهنگی و تجربه مشتری هوش فرهنگی و تجربه مشتری
هوش فرهنگی مقیاسی است که در سطح جهانی شناخته شده و صرفا به معنی داشتن حساسیت فرهنگی نیست. بلکه تفاوت‌‌های فرهنگی را از نظر ملیت، قومیت، جنسیت، سن، ویژگی‌‌های اجتماعی- اقتصادی، محل زندگی و تاثیر این عوامل بر عقاید، نگرش‌‌ها و ارزش‌‌های ما به شکل عمیق‌‌تری مورد کاوش قرار می‌‌دهد.
دوشنبه، 3 مرداد 1401 - 14:27

 7 روند تاثیرگذار بر صنعت خرده‌فروشی در سال 2022 7 روند تاثیرگذار بر صنعت خرده‌فروشی در سال 2022
خرده‌‌فروشان در سال 2022 با چالش‌های زیادی از جمله تعدیل نیروی کار، کمبود زنجیره تامین و تورم بی‌سابقه که باعث افزایش قیمت و نارضایتی مشتریان می‌شود، رو‌به‌رو خواهند بود. با وجود این، کارشناسان فرصت‌‌هایی مانند تجارت الکترونیک، پیشنهادات شخصی‌سازی شده و فضای تبلیغات دیجیتال را پس از همه‌گیری کرونا، پر رونق می‌بینند.
یکشنبه، 2 مرداد 1401 - 12:00

برند قوی با ارزش ترین دارایی یک کسب و کار است برند قوی با ارزش ترین دارایی یک کسب و کار است
اگرچه به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاری در برندسازی هزینه‌ای است که تنها شرکت‌های بزرگ می‌توانند از عهده آن برآیند، اما برای کسب و کارها و مدیران آنها ارزش آن را دارد تا به عنوان یک سرمایه‌گذاری موفق و نیز یک استراتژی نوآورانه در جهت تغییر قواعد بازی در یک کسب و کار و صنعتی که در آن فعالیت می‌کند باشد.
پنجشنبه، 30 تیر 1401 - 20:07

  شیفت شرکت‌ها به «تبلیغات سنتی» شیفت شرکت‌ها به «تبلیغات سنتی»
کارشناسان مدت‌‌‌هاست که نابودی تبلیغات سنتی را پیش‌بینی کرده‌‌‌اند. با این حال، تبلیغات سنتی هم چنان سرپاست و برای اولین بار در یک دهه گذشته به سمت رشد پیش می‌رود. وقتی بازاریابی سنتی و دیجیتال با هم استفاده شوند، می‌توانند به مخاطبان بیشتری دست یابند، اعتماد آنها را جلب و حفظ کنند و انگیزه خرید را در مشتریانی که از جهات دیگری ممکن است به پیام‌‌‌های بازاریابی توجه کنند، برانگیزند.
پنجشنبه، 2 تیر 1401 - 00:49

شناخت بازاریابی موبایلی و بررسی جنبه‌های مختلف آن شناخت بازاریابی موبایلی و بررسی جنبه‌های مختلف آن
تلفن همراه به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین رسانه‌های جهان، یا به‌نوعی، یک رسانه‌ی همه‌گیر، بستر بسیار مناسبی برای بازاریابی محسوب می‌شود. همچنین از نقش شبکه‌های اجتماعی که به‌صورت اپلیکیشن‌هایی، در تلفن‌های همراه، قابل دسترس هستند، نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. سعی کنید در بازاریابی اصول آن را همیشه رعایت کنید و به بازاریابی موبایلی به عنوان فرصتی برای رشد کسب ‌و کارتان بیندیشید.
یکشنبه، 29 خرداد 1401 - 23:54

دیجیتال مارکتینگ یک تکنیک بازاریابی قدرتمند برای تمام کسب و کارها دیجیتال مارکتینگ یک تکنیک بازاریابی قدرتمند برای تمام کسب و کارها
به دلیل بهینه‌سازی هزینه‌ها، ارتباط و تعامل دو طرفه با مشتریان، دستیابی به کاربران بدون محدودیت جغرافیایی و یا زمانی، آنالیز نتایج، افزایش آگاهی و ثبت برند در ذهن مشتریان و... باید از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ و به خصوص دو موردی که در بالا درباره آن‌ها صحبت شد، برای موفقیت و پیشرفت استفاده کرد.
یکشنبه، 29 خرداد 1401 - 16:31

رابطه مدیریت تبلیغات و اخلاق تبلیغات رابطه مدیریت تبلیغات و اخلاق تبلیغات
بطور کلی تبلیغ از جنبه ارتباطی ، شامل انتقال اطلاعات سازمان یافته در قالب پیام و رسانه است و از جنبه روان شناختی، شامل کوشش برای تغییر نگرش و متقاعد کردن مردم می باشد.بدین ترتیب مطالعه و تحقیق در زمینه تبلیغ، افزون برحوزه ارتباطات به دامن روان شناسی نیز کشیده شده و در کنار هم بعنوان خاستگاه های عمده ای مطرح می شوند که آبشخور مهم نظریه ها مدل ها و راهبردهای تبلیغ هستند.
شنبه، 21 خرداد 1401 - 10:55

ترندهای کلیدی ریبرندینگ که در سال ۲۰۲۲ خواهیم دید ترندهای کلیدی ریبرندینگ که در سال ۲۰۲۲ خواهیم دید
هر کسی که در سال ۲۰۲۲ برند جدیدی ایجاد می‌کند، باید گزینه‌های تک کلمه‌ای بیشتری را در نظر بگیرد. به نظر می رسد ۲۰۲۲ سال هیجان‌انگیزی برای ریبرندینگ باشد. مهمتر از همه، ما امیدواریم که استقبال و درک فزاینده مردم از این استراتژی مهم تحول مبتنی بر نام تجاری پایدار بماند.
پنجشنبه، 19 خرداد 1401 - 12:42

برند سازی اخلاقی و مسئولیت اجتماعی شرکت ها برند سازی اخلاقی و مسئولیت اجتماعی شرکت ها
رعایت اخلاقیات در تمامی قسمت های یک سازمان و به ویژه در انتخاب نام و نشان تجاری که نقطه شروع شرکت برای شناسایی محصول می باشد، ضروری است و در صورتی که به درستی به آن عمل گردد،اعتبار شرکت افزایش خواهد یافت و این افزایش اعتبار خود را به صورت افزایش ارزش افزوده شرکت که یک نوع دارایی نامشهود و ارزشمند است، نشان خواهد داد.
دوشنبه، 16 خرداد 1401 - 08:04

 چرا مدیریت بازاریابی باید چابک و متمرکز بر مشتری باشد؟ چرا مدیریت بازاریابی باید چابک و متمرکز بر مشتری باشد؟
تمرکز بر مشتری از طریق رهبری بازاریابی «خارج به درون» و نه «داخل به خارج» کار آسانی نیست و مستلزم ارتقای مهارت مداوم و توسعه هوشمندی رهبری بازاریابی است. برای هر شرکت که روی برابری رقابتی تمرکز می‌کند، چه به عنوان رهبر سازمان یا یک پیرو، آنها باید یک سوال بپرسند: آیا ما می‌دانیم پیرو که هستیم؟
یکشنبه، 15 خرداد 1401 - 19:24

استراتژی فروش و بازاریابی نوآورانه استراتژی فروش و بازاریابی نوآورانه
حفظ و نگهداری مشتری به‌وسیله توسعه ارتباطات با آنها مستلزم وجود یک مزیت رقابتی در بازار است. در حیطه بازاریابی و فروش طرح نکردن شکایت ازسوی مشتری، نشانه خوبی نیست و نمی‌توان آن را به حساب رضایتمندی مشتری گذاشت؛ چه بسا در بسیاری از موارد موضوع خلاف این است و براساس تحقیقات انجام‌شده مشتری ساکت، همواره یک مشتری راضی نیست.
چهارشنبه، 11 خرداد 1401 - 10:02

طراحی و ساخت انواع تابلو تبلیغاتی طراحی و ساخت انواع تابلو تبلیغاتی
استفاده از تابلو مناسب سبب می‌شود تا کسب و کار شما از دیدگاه مخاطبان جذابیت بیشتری داشته و همچنین سبب بیشتر دیده شدن شما می‌شود. در ادامه به بررسی انواع تابلو تبلیغاتی و ساخت و طراحی آن‌ها می‌پردازیم.
دوشنبه، 9 خرداد 1401 - 13:36

برنامه‌ بازاریابی چیست و چه کاربردی دارد؟ برنامه‌ بازاریابی چیست و چه کاربردی دارد؟
برنامه‌ی بازاریابی نقشه‌‌ راه کاملی است که استراتژی بازاریابی، روش‌ها، فعالیت‌ها، هزینه‌ها و پروژه‌های یک بازه‌ زمانی مشخص را بیان می‌کند. سندی با جزئیات است که فعالیت‌های بازاریابی ضروری که کسب و کارتان برای دست یابی به یک هدف یا اهداف بازاریابی نیاز دارد را تنظیم می‌کند. این برنامه شامل استراتژی‌های مختلف تدوین شده‌ای برای دست یابی به رشد در کسب و کار و کسب سود است.
دوشنبه، 9 خرداد 1401 - 12:44

چالش های بازاریابی در متاورس چالش های بازاریابی در متاورس
یکی از بحث های مهم در دنیای متاورس نحوه تعامل شما با مخاطب هدف است. این امر می تواند تاثیر بسیار مهمی بر روی روند بازاریابی و تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف داشته باشد. یادتان باشد در دنیای متاورس بسیاری از معیارهای سنتی برای ارزیابی میزان موفقیت بازاریابی دیگر معنایی ندارد. درست به همین دلیل شما باید سراغ معیارهای تازه برای کارتان بروید.
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 16:33

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان


  گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند


  واکنش وزارت ارتباطات به ماجرای خنده آقای وزیر


  سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد


  سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری نئوم عربستان در متاورس


  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه


  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا


  نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد