درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 10 تیر 1401 - 09:11   

فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401

  فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401


ادامه ادامه مطلب یک

زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی

  زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان

  فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مقاله  نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  چراغ راه روابط‌عمومی
  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"
  تأکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر اهمیت ارتقای جایگاه روابط‌عمومی در واحدهای دانشگاهی
  روزنامه‌نگاری برند؛ ژورنالیسم در خدمت کسب‌وکار
  انتصاب سرپرست روابط‌عمومی استانداری سیستان و بلوچستان
  تقویم روز ارتباطات/ عقاید و اندرزهای مهم رابینسون درباره اهمیت آموزش تاریخ و یادآوری رویدادهای گذشته در رسانه ها
  پنج روش برای تقویت فعالیت‌هایی که مربوط به روابط‌عمومی است
  روز جهانی روابط‌عمومی
  انتصاب مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست
  باشگاه خبرنگاران جوان منحل شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  روابط عمومی ایرانی  

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران: هک در حد سایت‌های روابط عمومی بود عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران: هک در حد سایت‌های روابط عمومی بود
اگر هک به لایه‌های بیشتری نفوذ کند به طور قطع در بخش تولید اثر گذار خواهد بود اما آنچه که از حمله سایبری به فولاد خوزستان اطلاع دارم این است که هک در حد سایت‌های روابط‌عمومی بوده و به سایت‌های تولیدی نتوانستند نفوذ پیدا کنند. سایت‌های تولید در لایه‌های درونی با امنیت قوی تری هستند که این حمله سایبری به این لایه‌ها نرسیده‌است.
دوشنبه، 6 تیر 1401 - 15:59

جزئیات پذیرش دانشجوی ارشد روابط‌عمومی برای اولین بار جزئیات پذیرش دانشجوی ارشد روابط‌عمومی برای اولین بار
در پی اضافه شدن مقطع "کارشناسی ارشد" رشته روابط عمومی با دو گرایش به دفترچه انتخاب رشته گروه علوم ارتباطات اجتماعی در سال ۱۴۰۱، یکی از تدوین‌ کنندگان برنامه درسی این مقطع، توضیحاتی در این زمینه ارائه داد.
دوشنبه، 6 تیر 1401 - 13:41

روابط‌عمومی‌ها همراهان همیشه تنها روابط‌عمومی‌ها همراهان همیشه تنها
اگر مدیران به این موضوع آگاه باشند که روابط‌عمومی‌ها نقش استراتژیک در بدنه یک سازمان و حتی جامعه دارند بدون شک تمام این مسیر ها و سنگلاخ‌ها هموار می شود. هزینه برای تقویت روابط‌عمومی‌ها نوعی سرمایه‌گذاری در سازمان است که قطعا سود آن به همان سازمان می‌رسد؛ البته در صورتی که این هزینه‌ها هدفمند، کارشناسی و در جای درست خودش باشد.
شنبه، 4 تیر 1401 - 12:06

فعالان روابط‌عمومی نیازمند یک تشکل حرفه‌ای منسجم هستند فعالان روابط‌عمومی نیازمند یک تشکل حرفه‌ای منسجم هستند
پژوهشی با عنوان «سنجش رضایت‌مندی و تعیین انتظارات فعالان روابط‌عمومی از تشکل‌های تخصصی مرتبط» در اردیبهشت ۱۴۰۱، از ۲۴۵ فعال و شاغل روابط عمومی کشور، به صورت استانداردسازی شده در رشته‌های تحصیلی روابط‌عمومی، گرایش‌های ارتباطات و سایر رشته‌ها و در سمت‌های کارشناس، سرپرستی و مدیریت و با میزان سابقه‌ کاری متفاوت به انجام رسید.
چهارشنبه، 1 تیر 1401 - 00:13

آیا گوش شنوایی هست؛ یعنی چه؟!؟ آیا گوش شنوایی هست؛ یعنی چه؟!؟
روابط‌عمومی موفق و کارآمد رابطه مستقیمی با نوع شخصیت و نگرش و تفکر مدیر سازمان دارد و این جمله طلایی زنده یاد پروفسور حمید نطقی پدر روابط‌عمومی ایران را یادآور می‌شود که: "هر مدیر؛ لایق همان روابط‌عمومی است که دارد".
شنبه، 28 خرداد 1401 - 22:46

 ضرورت تشکیل و احیای شورای روابط‌عمومی و فرهنگ عمومی شهرداری‌ها! ضرورت تشکیل و احیای شورای روابط‌عمومی و فرهنگ عمومی شهرداری‌ها!
شورای روابط‌عمومی‌‌‌ و فرهنگ عمومی شهرداری‌هاT نقش برنامه‌ریزی و سیاست‌گزاری در بهینه‌سازی خدمت در تحقق شهروندمداری و پاسخگویی و توسعه مشارکت عمومی در اعتلای فرهنگ شهرنشینی و حقوق شهروندی و تحقق عدالت اجتماعی را ایفا می‌کند.
پنجشنبه، 26 خرداد 1401 - 10:48

جای خالی مرکز سنجش و ارزیابی موفقیت روابط‌عمومی‌ها در ایران جای خالی مرکز سنجش و ارزیابی موفقیت روابط‌عمومی‌ها در ایران
چنانچه روابط‌عمومی‌ها و مدیران آنها سنجش شده و از کارنامه حرفه‌ای لازم برخوردار باشند، فضای فعالیت رنگ و بوی حرفه ای تری به خود خواهد گرفت البته به شرط اینکه مراکز سنجش مربوطه از هرگونه حاشیه و یا اقدامات غیرحرفه ای و غیراخلاقی به دور باشند. از سویی نیز لازمه موفقیت در مسیر این ارزیابی ها، عدم آمارسازی و عرضه های غیرواقعی از سوی ارزیابی شوندگان است.
شنبه، 21 خرداد 1401 - 08:05

در رادیو اقتصاد بشنوید: نگاهی به شرح وظایف نیروی روابط عمومی در رادیو اقتصاد بشنوید: نگاهی به شرح وظایف نیروی روابط عمومی
برنامه "پاکار"، چهارشنبه ۱۸ خرداد، نگاهی به شرح وظایف نیروی روابط‌عمومی خواهد داشت.
چهارشنبه، 18 خرداد 1401 - 09:26

  روابط‌‌عمومی‌ نطفه تولید صنعتی روابط‌‌عمومی‌ نطفه تولید صنعتی
سازمان‌ها و شرکت‌هایی که از وجود روابط‌‌عمومی‌ تخصصی و توانمندی‌های روابط‌عمومی برای حمایت از سازمان و توسعه صنعتی بهره نمی‌گیرند، سازمان‌شان را ضعیف کرده و ریسک خطرات مختلف در زمینه حفظ تصویر مناسب و مثبت سازمان در جامعه و بین رقبا را پذیرفته‌اند. نقش روابط عمومی‌ها هم تاکتیکی و هم استراتژیک است و از این جهت مهم هستند که می‌توانند جهان بینی انسان‌ها را تغییر دهند.
سه شنبه، 17 خرداد 1401 - 09:18

توسعه فرهنگ آگاهی‌بخشی؛ رسالت اصلی مطبوعات و روابط‌عمومی‌ها توسعه فرهنگ آگاهی‌بخشی؛ رسالت اصلی مطبوعات و روابط‌عمومی‌ها
ما از مدیران دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی انتظار داریم که افرادی را برای اداره امور روابط‌عمومی سازمان منصوب کنند که اگر هم تحصیلات دانشگاهی مرتبط دراین‌زمینه ندارند، لااقل به الزامات و مقتضیات حرفه‌ روابط‌عمومی آشنا بوده و تاحدودی از دانش و هنر روابط‌عمومی آگاهی داشته باشند.
دوشنبه، 16 خرداد 1401 - 12:12

نتایج یک نظرسنجی جدید: میزان موفقیت روابط‌عمومی‌ها در ایران در کدام بخش بیشتر است؟ نتایج یک نظرسنجی جدید: میزان موفقیت روابط‌عمومی‌ها در ایران در کدام بخش بیشتر است؟
از نظر59.7 درصد از پاسخگویان روابط‌عمومی‌ها در زمینه ارتباط مؤثر با رسانه‌ها به میزان زیادی موفق بوده‌اند.
جمعه، 13 خرداد 1401 - 12:24

رییس انجمن روابط عمومی ایران عنوان کرد؛ نقش روابط عمومی تصمیم سازی برای تصمیم گیران رییس انجمن روابط عمومی ایران عنوان کرد؛ نقش روابط عمومی تصمیم سازی برای تصمیم گیران
نقش اصلی روابط عمومی تصمیم سازی برای مدیران تصمیم گیر است و عدم شناخت و آگاهی از وظایف و جایگاه روابط عمومی، مشکل مدیریت در جامعه امروزی است.
پنجشنبه، 12 خرداد 1401 - 10:25

تعامل ارزش‌افزا با رویکرد دانش‌محور تعامل ارزش‌افزا با رویکرد دانش‌محور
روابط‌عمومی در یک شرکت صنعتی باید درباره تولید، فروش، منابع‌انسانی، محیط‌زیست، پشتیبانی و سایر واحدهای یک سازمان صنعتی اطلاعاتی داشته و همچنین از قوانین و مقررات سازمان مطلع باشد تا بتواند در مواقعی که نیاز به معرفی سازمان مربوطه وجود دارد، به‌بهترین شکل عمل کند. از طرفی روابط‌عمومی یک دیده‌بان است. روابط‌عمومی‌ها تمام فعالیت‌های درون و برون‌سازمانی را رصد می‌کنند تا با آگاهی از همه امور، از بروز بحران‌های درون و برون‌سازمانی جلوگیری کنند یا در صورت بروز بحران بتوانند واکنش به‌موقع و موثر داشته باشند.
دوشنبه، 2 خرداد 1401 - 15:42

به نام ضرورت‌های پیش‌رو، به پاس روز روابط عمومی به نام ضرورت‌های پیش‌رو، به پاس روز روابط عمومی
روز روابط‌عمومی در ساختار وزارت نیرو روز درک چنین ضرورت‌هایی است. ضرورت‌هایی که متأسفانه هیچ اهتمامی در راستای تحقق آن یا صورت نمی‌گیرد و یا به طور جدی توجه بخش عمده ای از پتانسیل روابط عمومی هرگز به سمت درک چنین مسایل مهمی سوق پیدا نکرده است.
دوشنبه، 2 خرداد 1401 - 15:33

بیانیه پایانی هفته روابط‌عمومی ۱۴۰۱ بیانیه پایانی هفته روابط‌عمومی ۱۴۰۱
در هفته‌ای که گذشت با وجود همه‌ی انتقادات و تنوع سلیقه‌های موجود، برنامه‌ها، مراسم و نشست‌های مختلفی در سراسر کشور برگزار شد که امیدواریم بر غنای محتوایی و شکلی روابط‌عمومی بیافزاید و البته که بایستی به انتقادات دلسوزانه توجه و از آن‌ها در مسیر اصلاح فرآیندها بهره گرفت. علاوه بر این اتفاقات، نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» نیز با همت انجمن‌ها، موسسات و ستادهای فعال در حوزه روابط‌عمومی برگزار شد که در نوع خود اقدامی شایسته در راستای تجمیع و همراه کردن تمامی تخصص‌ها و نگاه‌ها بود.
یکشنبه، 1 خرداد 1401 - 20:29

روابط‌عمومی‌ و کنش‌گری مسئولیت اجتماعی روابط‌عمومی‌ و کنش‌گری مسئولیت اجتماعی
روابط‌عمومی‌ کارآمد با مطالعه‌ مستمر افکارعمومی‌ و دخالت‌ دادن‌ آن‌ در تعیین‌ خط‌مشی‌ سازمان‌، نقش‌ مؤثری‌ را در عینیت‌ بخشیدن‌ به‌ افکارعمومی‌ بازی‌ می‌کند. روابط‌عمومی‌‌ها به‌ عنوان ‌یک‌ گوش‌ شنوا، کار شنود را به‌ نحو احسن‌ انجام‌ داده‌ و با چشم‌ بینایی‌ ضعف‌ها و نارسایی‌ را درمی‌یابد و با زبان‌ گویایی‌، آن‌ را به‌ مسئولان‌ سازمان‌ انعکاس‌ می‌دهد.
یکشنبه، 1 خرداد 1401 - 20:09

ضرورت ارتقای جایگاه سازمانی روابط‌عمومی‌ ها در دستگاه های اجرایی و دولتی ضرورت ارتقای جایگاه سازمانی روابط‌عمومی‌ ها در دستگاه های اجرایی و دولتی
مشاور رئیس سازمان و مدیر روابط‌عمومی‌ سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی بر ضرورت ارتقای جایگاه سازمانی روابط‌عمومی‌ ها در دستگاه های اجرایی و دولتی و بخش خصوصی تاکید نمود.
یکشنبه، 1 خرداد 1401 - 13:38

ضرورت تغییر رویکرد روابط‌عمومی‌های صنعت بیمه ضرورت تغییر رویکرد روابط‌عمومی‌های صنعت بیمه
صنعت روابط عمومی با توجه به فرهنگ ها و جوامع مختلف کارکردهای متفاوتی باید داشته باشد و در دنیایی که ضرورت توجه به نفش و رضایت مردم یکی از بزرگترین سرمایه های اجتماعی هر کشور محسوب می شود، روابط عمومی ها در توسعه و آگاه سازی افکارعمومی و همچنین رضایت مندی و جلب مخاطب، نقش اساسی دارند.
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 23:59

روابط عمومی، نقطه تماس محوری مشتری و سازمان در عصر نوین روابط عمومی، نقطه تماس محوری مشتری و سازمان در عصر نوین
روابط عمومی، کاتالیزور ارتباط درون و برون سازمانی جهت خلق و یکپارچه‌سازی ارزش های شرکت متناسب با نیازهای مشتریان و انتقال آن به سطوح خرد و کلان اجتماع در دوران کرونا و پساکروناست.
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 01:20

انجمن متخصصان روابط‌عمومی در جهت اعتلای روابط‌عمومی‌ یک بسته پیشنهادی ارائه کرد انجمن متخصصان روابط‌عمومی در جهت اعتلای روابط‌عمومی‌ یک بسته پیشنهادی ارائه کرد
انجمن متخصصان روابط‌عمومی، خواستار بازنگری در آیین‌نامه‌های اجرایی وظایف و اختیارات روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی و الزام سازمان‌ها به رعایت کامل آن و پرهیز از برخوردهای سلیقه‌ای شده است.
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 08:51

 چالش‌های بنیادین سه‌گانه‌ی روابط‌عمومی در ایران چالش‌های بنیادین سه‌گانه‌ی روابط‌عمومی در ایران
مجموعه شواهد و تحقیقات نشان می‌دهد از یک طرف، درک بسیار کمی از عملکردها و نقش‌های اصلی روابط‌عمومی در بین مدیران ارشد و دست‌اندرکاران روابط‌عمومی وجود دارد؛ و از طرف دیگر، روابط‌عمومی‌‌ها به‌دلیل یکه‌تازی رویه‎های غیرحرفه‌ای، نگرش‌‌های غیرارتباطی و عدم حضور افراد صاحب‌صلاحیت و باکفایت، به‎ندرت در عرصه برنامه‌ریزی و تصمیم‎گیری حضور دارند.
جمعه، 30 اردیبهشت 1401 - 10:16

روابط‌عمومی،کرامت انسانی و همدلی اجتماعی روابط‌عمومی،کرامت انسانی و همدلی اجتماعی
موتور مولد تولید کرامت،همان پیوند و رابطه وثیق را در نوع نگاه به انسان دارد. ثمره کرامت انسانی، می‌تواند همدلی اجتماعی باشد. روابط‌عمومیها می‌توانند در زمینه حفظ کرامت انسان و ایجاد و افزایش همدلی اجتماعی، موثر باشند. البته توفیق روابط عمومی منوط به پشتوانه‌ای مهم به نام سرمایه اجتماعی است که باید سازمان از آن برخوردار باشد و تصویر ذهنی روشنی از خود در اذهان ترسیم نموده باشد.
جمعه، 30 اردیبهشت 1401 - 09:58

دولت سیزدهم نقش روابط‌عمومی‌ها را جدی بگیرد! دولت سیزدهم نقش روابط‌عمومی‌ها را جدی بگیرد!
دولت سیزدهم نقش روابط‌عمومی‌ها و مراکز اطلاع‌رسانی و رسانه‌ها را جدی بگیرد و با تقویت ارتباطات برون‌سازمانی میان جامعه و دولت؛ فرآیند بازسازی اعتماد مردم و اصلاح رابطه دولت و مردم را سرعت ببخشد.
پنجشنبه، 29 اردیبهشت 1401 - 11:09

امضای تفاهم‌نامه بین ایسپا و انجمن متخصصان روابط عمومی امضای تفاهم‌نامه بین ایسپا و انجمن متخصصان روابط عمومی
در این مراسم، از تفاهم‌نامه بین مرکز ایسپا جهاددانشگاهی و انجمن متخصصان روابط عمومی رونمایی شد و مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) به خاطر کمک به پیشبرد و اعتلای روابط‌عمومی مورد تقدیر قرار گرفت.
پنجشنبه، 29 اردیبهشت 1401 - 09:26

دو گام به جلو دو گام به جلو
بر همگان مبرهن شده است که در این شرایط نمیتوان از روابط عمومی انتظار داشت بدون رصد و پایش محیط پیرامونی و بدون قدرت اثرگذاری بر تصمیم سازی ها همچنان بتواند خوراک متناسب با افکار عمومی تهیه کند و البته برعکس، چنین رویکردی ممکن است به آسیب دیدن بیشتر منجر شود که مسئولیت اول آن، متوجه جانمایی کاریکتوریزه روابط عمومی در بدنه سازمان خواهد بود که هیچ ارتباط پویا و یا تعاملی با ذینفعان و جامعه هدف مخاطبانش ندارد و نمیتواند آنچه را که از بیرون دریافت میکند به خورد فرآیندهای داخلی بدهد.
پنجشنبه، 29 اردیبهشت 1401 - 09:14

نقش روابط عمومی؛ تبدیل قدرت به اقتدار در سازمان نقش روابط عمومی؛ تبدیل قدرت به اقتدار در سازمان
«روابط عمومی بخشی از وظایف مدیریت سازمان است. علم و هنری است در راستای هم، ممتد، مداوم و طرح‌ریزی شده که از طریق آن، افراد و سازمانها می‌کوشند تا تفاهم و پشتیبانی کسانی را که با آنها سروکار دارند، بدست آورند.»
پنجشنبه، 29 اردیبهشت 1401 - 09:08

اهمیت و نقش روابط‌عمومی در دنیای امروز اهمیت و نقش روابط‌عمومی در دنیای امروز
هنر روابط‌عمومی این است که بتواند امکانات و شرایط محیط بیرونی را تشخیص داده و آنان را با امکانات درون سازمان پیوند دهد و بنابراین اجرای فرامین درون سازمانی را تسهیل نماید و در نهایت ارتباط سازمان را با بیرون از آن، بدرستی برقرار سازد.
پنجشنبه، 29 اردیبهشت 1401 - 09:02

لغو نشست هم اندیشی روابط عمومی‌های استان ایلام، برای دومین بار/  فاتحه روابط عمومی در استان را باید خواند لغو نشست هم اندیشی روابط عمومی‌های استان ایلام، برای دومین بار/ فاتحه روابط عمومی در استان را باید خواند
مدیران روابط‌عمومی استان هر چند از لغو نشست قبل از سال خود ناامید بوده اند، با دعوتنامه‌ی روز گذشته، به نحوه مدیریت روابط‌عمومی و توجه و اهمیت این جایگاه در ایلام امیدوار شدند، که طولی نکشید این امید نیز واهی بودنش را به آنان نشان داد.
پنجشنبه، 29 اردیبهشت 1401 - 08:53

زبان گویای مردم زبان گویای مردم
ما هرچه داریم از مردم است، دولت، سازمان و قراردادهای اجتماعی ما، برای برقراری رفاه مردم و نظم جامعه تشکیل و منعقد شده است و مردم باید در تصمیم گیری سازمان ها، هر گاه که بخواهند مشارکت کنند، تنها ما روابط‌عمومی ها هستیم که می توانیم این ارتباط دو سویه هم وزن را برقرار کنیم و مدیران بالادستی باید جنبه این تغییر را داشته باشند و برای این تغییر، خود را آماده کنند.
چهارشنبه، 28 اردیبهشت 1401 - 10:54

نقش آینده یک مدیر مدرن روابط‌عمومی نقش آینده یک مدیر مدرن روابط‌عمومی
بخش‌های روابط‌عمومی در سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی باید بر سرعت، همکاری داخلی، تجربه مخاطب و آسان‌سازی تلاش‌ها و فعالیت‌ها تمرکز کنند. این یک تغییر عمده در آنچه روابط‌عمومی انجام می‌دهد نیست، بلکه نحوه انجام اقدامات روابط‌عمومی به کمک فناوری دیجیتال است و از این طریق می‌توان تصویری قوی از آنچه که الگویی برای روابط‌عمومی مدرن است ایجاد کرد.
چهارشنبه، 28 اردیبهشت 1401 - 08:33

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ عقاید و اندرزهای مهم رابینسون درباره اهمیت آموزش تاریخ و یادآوری رویدادهای گذشته در رسانه ها


  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"


  بهترین روش‌های ارزیابی روابط‌عمومی در سال 2022


  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شورای شهر سیرجان


  چراغ راه روابط‌عمومی


  باشگاه خبرنگاران جوان منحل شد


  انتصاب مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست


  انتصاب سرپرست روابط‌عمومی بهزیستی استان بوشهر


  پنج روش برای تقویت فعالیت‌هایی که مربوط به روابط‌عمومی است


  انتصاب مدیرکل حوزه ریاست و روابط‌عمومی سازمان هواپیمایی کشوری


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: روابط‌عمومی و دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی