درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 11 مهر 1401 - 06:02   

فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد

  فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا

  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا


ادامه ادامه مطلب سه

بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه

  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا
  نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان
  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه
  سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری نئوم عربستان در متاورس
  گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند
  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان
  سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد
  واکنش وزارت ارتباطات به ماجرای خنده آقای وزیر
  نقش حیاتی خبرنگاران در اجتماع در دوران بحران و تغییر
  در سال 2022: نرم افزار و داده، پرطرفدارترین صنعت برای استارتاپ‌ها
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  روابط عمومی ایرانی  

جاذبه عشق در زیباترین ارتباطات انسانی جاذبه عشق در زیباترین ارتباطات انسانی
واقعیتی که پیش روی جهانیان است و در این برهه از تاریخ بشر، فرزندان آدم را می بینی که فوج فوج بسوی آنجا می روند که سردار قبیله عشق زیباترین مفاهیم انسانی را بنیان نهاد با خونی که خاک تفدیده را رنگین ساخت و مقدسش کرد. همانجا که با دهان تشنه مردن بر لب دریا خوش است را سرود.
دوشنبه، 21 شهریور 1401 - 22:16

عاشورا تجلیگاه تعاون و همدلی عاشورا تجلیگاه تعاون و همدلی
عاشورا مکتب درس تعاون و همدلی واقعی در عرصه ذهنی و عینی بود که می‌توان درسایه تجمیع عقل‌ها، عقل عاشر و عقل کامل را برای انجام کاری سترگ و امری مهم مهیا کرد و کاری کرد کارستان که اثر و نتیجه آن سالیان دراز راهبر جان‌های مستعد و عاشقان کوی حسین و مکتب حسینی باشد.
دوشنبه، 11 شهریور 1398 - 13:51

حضرت زینب کبری(س)، پیام آور رسانه عاشورا حضرت زینب کبری(س)، پیام آور رسانه عاشورا
این سخن حضرت(س) و دیگر سخنان و رفتارهای ایشان در طول مسیر اسارت، نشان از دقت نظر آن بانو و وجود یکسری اهداف و تاکتیک های تهاجمی در مسیر پیام ‏رسانی عاشورا دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‏ کنیم:
سه شنبه، 13 مهر 1395 - 13:59

ضعف تبیین خدمات در استانداری کهگیلویه وبویراحمد/ حرکت خارج از ریل ضعف تبیین خدمات در استانداری کهگیلویه وبویراحمد/ حرکت خارج از ریل
در حالی که توان جریان سازی رسانه‌های استان در بحران‌های مختلف اثبات شده، اما عدم اقبال آنها در نزد بسیاری از دستگاه‌ها، موجب ضعف شدید اطلاع رسانی در بدنه این بخش‌ها شده است.
شنبه، 12 شهریور 1401 - 19:41

 روابط‌عمومی تخصصی روابط‌عمومی تخصصی
ظهور ۳ انقلاب صنعتی در تاریخ صنعت جهان، نحوه فعالیت صنایع و کسب‌وکارهای وابسته به آن‌ها را به کلی دگرگون کرد. ظهور انقلاب صنعتی سوم و عصر اطلاعات نیاز منجر به ایجاد مفهوم جدیدی به نام «روابط‌عمومی» شد که امروزه نقش آن در مدیریت اثربخش و توسعه صنایع و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ انکار ناپذیر است. به دلیل همین نقش مهم و استراتژیک روابط عمومی‌ها است که به آن لقب هنر هشتم داده شده است.
جمعه، 11 شهریور 1401 - 10:38

 دیباج، نخستین مدیر روابط‌عمومی‌‌ نفت دیباج، نخستین مدیر روابط‌عمومی‌‌ نفت
علی‌اکبر دیباج در مقاله‌ای که در نشریه آینه از او منتشر شده است، روابط‌عمومی‌‌ را چنین توصیف می‌کند: «...می‌گویند مخترع آینه و پایه‌گذار روابط‌عمومی‌‌ را کسی نمی‌شناسد و نامشان به جهان نمانده است، این دو نفر از جهاتی کارشان شبیه به هم بوده است، مخترع آینه چیزی را در اختیار بشر قرار داد که می‌توانست سیمای واقعی خود را در آن ببیند و پایه‌گذار روابط‌عمومی‌‌ هم وسیله‌ای را فراهم کرد تا دستگاه‌ها از یک طرف خود و از طرف دیکر جامعه را مشاهده کنند...»
یکشنبه، 6 شهریور 1401 - 10:04

مردی از اهالی مهر و ارتباط مردی از اهالی مهر و ارتباط
آئین نکوداشت استاد سید غلامرضا کاظمی دینان نهم شهریور در کوشک باغ هنر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد از ساعت ۱۶ تا ۱۹، توسط ماهنامه مدیریت ارتباطات و با همکاری انجمن روابط عمومی ایران، انجمن متخصصان روابط عمومی ایران، کانون تبلیغات ایران نوین، منطقه گردشگری اراضی عباس آباد و موسسه فرهنگی هنری آینده پژوهان مدیریت ارتباطات برگزار خواهد شد.
دوشنبه، 31 مرداد 1401 - 11:26

تواضع، فروتنی و مردم‌داری سه خصیصه اصلی مسئول روابط‌عمومی تواضع، فروتنی و مردم‌داری سه خصیصه اصلی مسئول روابط‌عمومی
با توجه به این جایگاه رفیع، تواضع، فروتنی و مردم‌داری اصلی‌ترین خصیصه مسئول روابط‌عمومی در کنار ارتباطات اجتماعی قوی است. داشتن احاطه عملی و علمی به مجموعه محل خدمت نیز یکی از ویژگی‌های یک مسئول روابط‌عمومی شایسته، محسوب می‌گردد.
یکشنبه، 23 مرداد 1401 - 13:44

مهارت طراحی گفتگو برای مذاکرات و جلسات مهارت طراحی گفتگو برای مذاکرات و جلسات
این عبارات نشان می‌دهند که برخی افراد مهارت طراحی گفتگو دارند و می‌دانند که با کلمات چگونه دلبری و جادوگری کنند تا حداقل یک بازی را برد - برد تمام کنند. فراگیری اصول و فنون سخنوری و فن بیان به شما می‌آموزد که برای جلسات و مصاحبه ها و مذاکرات و ارتباطات انسانی چگونه یک گفتگوی خوب و موثر را طراحی نمایید.
چهارشنبه، 12 مرداد 1401 - 01:46

پنج صفت برای روابط‌عمومی پنج صفت برای روابط‌عمومی
امروز پنج صفت را برای روابط‌عمومی تشریح خواهم کرد. در همه دنیا هم همین‌گونه است. اولا روابط‌عمومی باید بتواند تحلیل‌گر باشد. تنها دانایی کافی نیست. من بعنوان یک کارگزار روابط‌عمومی باید بتوانم عناصر دانش را تحلیل کنم. من باید سواد اطلاعاتی پیدا کنم. من باید وارد داده‌ها شوم. این کافی نیست که من بگویم بزرگترین کوه ایران دماوند است و دومین قله مرتفع دناست و غیره و غیره، مهم، روابط‌عمومی تحلیل‌گر و اندیشمند و اندیشه ورز است. اینجاست که می توانم تبحر داشته باشم.
چهارشنبه، 5 مرداد 1401 - 21:52

داستان‌گویی در روابط عمومی چگونه است؟ داستان‌گویی در روابط عمومی چگونه است؟
آنچه روابط عمومی را از تبلیغات متمایز می‌کند، داده‌ها و اطلاعات است. همچنین ارائه گزارش و نحوه انتشار می‌تواند اعتماد مخاطبان را جلب کند. برای تهیه گزارش کار به مخاطبان باید پیام و داده‌های مورد نیاز مشخص شود. همچنین نیازمند تحلیل داده‌ها، مصورسازی، داستان‌پردازی و مشخص کردن بستر انتشار هستیم.
پنجشنبه، 6 مرداد 1401 - 21:44

نقش مسئولیت اجتماعی در روابط عمومی نقش مسئولیت اجتماعی در روابط عمومی
مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی هر دو به افزایش شهرت و اعتبار برند کمک می‌کنند. این دو به یکدیگر سرویس‌دهی می‌کنند، صدای رسای یک کسب‌وکار روابط عمومی است که فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی را به گوش همه می‌رساند و با کمک روابط عمومی از مشتریان می‌خواهیم در طرح‌های مسئولیت اجتماعی همراه شوند.
پنجشنبه، 6 مرداد 1401 - 21:41

4 نکته درباره عکس جنجالی وزیر و برکناری مدیر روابط عمومی 4 نکته درباره عکس جنجالی وزیر و برکناری مدیر روابط عمومی
وقتی قرار نیست توضیحی ارائه شود چه نیازی به روابط عمومی و صرف این همه هزینه و پول و امکانات و انرژی است؟ وزارت ارتباطات و وزیر و مسوولان وزارتخانه به کارهای خود برسند و مردم و خبرنگاران هم سعی می کنند با حدس و گمان و شایعه از اتفاقات وزارت ارتباطات، مطلع شوند.
سه شنبه، 4 مرداد 1401 - 01:43

هم‌زمان با «روز جهانی روابط عمومی»؛ راه‌یافتگان به مرحله نهایی دومین جشنواره نگارشِ «چراغ روشن رابطه» معرفی شدند هم‌زمان با «روز جهانی روابط عمومی»؛ راه‌یافتگان به مرحله نهایی دومین جشنواره نگارشِ «چراغ روشن رابطه» معرفی شدند
دبیر دومین جشنواره نگارشِ «چراغ روشن رابطه»، از راه‌یابی ۸ نویسنده به مرحله نهایی دومین جشنواره نگارش، ویژه کارکنان روابط‌عمومی‌های استان کرمان خبر داد.
پنجشنبه، 30 تیر 1401 - 11:48

اهمیت سرمایه فکری در روابط‌عمومی دانش‌بنیان اهمیت سرمایه فکری در روابط‌عمومی دانش‌بنیان
روابط‌عمومی دانش‌بنیان در پی رشد و مدیریت سرمایه‌های‌ فکری است، کارمندانی که دانش و تخصص را سرلوحه انجام فرایند‌های حتی روتین خود کرده‌اند، با ایجاد ساختارهایی برای حمایت از کار خلاقانه خود، روابط با ذی‌نفعان را از طریق راه‌حل‌های دارای ارزش‌افزوده پیش می‌برند و این کارکنان می‌توانند سرمایه‌ فکری خود را به درآمدی برای شرکت بدل کنند.
پنجشنبه، 30 تیر 1401 - 11:14

زنی از جنس ارتباط موثر به زلالی آب روان زنی از جنس ارتباط موثر به زلالی آب روان
به پاس تلاش‌های بی وقفه، پیگیری، سختکوشی و زحمات خانم دکتر مهدخت بروجردی علوی نازنین در عرصه اطلاع رسانی و روابط عمومی در ابعاد مدیریتی، اجرایی، آموزشی، پژوهشی و… شایسته است که لقب افتخارآفرین مادر روابط عمومی ایران به ایشان اطلاق شود. باشد که زین پس از حضور پرشورش در این عرصه، بهره بیشتری ببریم و از دانش و تخصصش برخوردار باشیم.
چهارشنبه، 29 تیر 1401 - 01:16

زنی برای تمام فصول... زنی برای تمام فصول...
خانم دکتر بروجردی، نزدیک به سه دهه، به عنوان معلم کنار خانواده بزرگ روابط عمومی ایستاده است و گرچه در معدود سال هایی، دستی بر آتش این حرفه داشته و در مقام اجرا، تجربه و دانش را به هم دوخته است، اما فعالان و دانش آموختگان حوزه روابط عمومی و ارتباطات، مهدخت بروجردی علوی را بیشتر در مقام معلم میشناسند تا یک همکار.
چهارشنبه، 29 تیر 1401 - 01:08

انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌ و اطلاع رسانی و چند رسانه‌ای شاهکار شاهان انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌ و اطلاع رسانی و چند رسانه‌ای شاهکار شاهان
شاهکار شاه که احساس کرد کلا زود قضاوت کرده از قندوز خان تجلیل شایسته ای به عمل آورد و وی را با حفظ سمت که مدیریت کنترل کیفیت بهاری بود به سمت مدیر روابط‌عمومی‌ و اطلاع رسانی و چند رسانه‌ای شاهکار شاهان منصوب نمود و تا پایان سلسله به کار خود ادامه داد.
سه شنبه، 28 تیر 1401 - 12:28

کلیپ معرفی دکتر حمید نطقی بنیانگذار روابط‌عمومی ایران کلیپ معرفی دکتر حمید نطقی بنیانگذار روابط‌عمومی ایران
دکتر حمید نطقی در ۱۱ شهریور سال ۱۲۹۹ هجری شمسی در تبریز متولد شد. وی پس از گذراندن تحصیلات ابتدایی در این شهر با خانواده خویش به شهر آستارا مهاجرت کرد و در مدرسه حکیم نظامی ‌این شهر به ادامه تحصیل پرداخت و در همین مقطع از تحصیل با نیما ‌یوشیج شاعر نوپرداز و بلندپایه ایران نیز آشنا شد.
دوشنبه، 27 تیر 1401 - 10:15

به بهانه روز جهانی روابط‌عمومی / تولید محتوای خلاق اساس کار متخصصان روابط‌عمومی نوین به بهانه روز جهانی روابط‌عمومی / تولید محتوای خلاق اساس کار متخصصان روابط‌عمومی نوین
روابط‌عمومی در ساختار ارتباطی نوین امروز دارای کارکردهایی فراتر از گذشته است و متخصصان این عرصه باید با بهره گیری از روش های نوین و ارتقای سطح دانش و مهارت خود در شکل‌گیری سبک نوین مدیریت محتوا و پوشش رسانه‌ای در فضای مجازی تلاشی وافرداشته باشند.
یکشنبه، 26 تیر 1401 - 10:58

 نظریه روابط عمومی دکتر نطقی نظریه روابط عمومی دکتر نطقی
همان‌‏طور که از آثار و دستنوشته‌‏های دکتر نطقی استنباط می‌شود، لزوم تدوین و تنظیم معارف و اصول روابط‌عمومی‌‌‌ مبتنی بر عنصر «مدیریت» از اولویت خاصی در نزد او برخوردار بوده و ضرورت پیوستگی این دو دانش را به‌خوبی احساس می‌‏کرده است.
جمعه، 3 مرداد 1393 - 19:39

معرفی‌نامه/ جایزه دکتر نطقی بنیان‌گذار روابط‌عمومی ‌ایران معرفی‌نامه/ جایزه دکتر نطقی بنیان‌گذار روابط‌عمومی ‌ایران
جایزه دکتر "حمید نطقی" بنیان‌گذار روابط‌عمومی ‌ایران به‌طور خلاصه نام جایزه‌ای است که به‌منظور ادای احترام به دکتر نطقی و پاسداشت ارزش‌هایی که او از آن‌ها حمایت می‌کرد، توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی و دبیرخانه دائمی ‌کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران در سال ۱۳۸۳ طراحی و بنیان‌گذاری شد.
شنبه، 25 تیر 1401 - 09:11

بانوی روابط‌عمومی ایران بانوی روابط‌عمومی ایران
مجموع این شایستگی‌های اخلاقی، فردی و تخصصی تصویری از فرهیخته‌ای ترسیم کرده است که می‌توان ایشان را الگوی موفق و تصویر مناسبی از بانوی روابط‌عمومی ایران نامید که همیشه دغدغه روابط‌عمومی ایران را داشته، دارد و خواهد داشت.
پنجشنبه، 23 تیر 1401 - 11:05

روابط‌عمومی ایرانی همراه با استانداردهای جهانی روابط‌عمومی ایرانی همراه با استانداردهای جهانی
16ژوئیه ۲۰۲۲ از طرف WPRD به‌عنوان روز جهانی روابط‌عمومی برای درک و استفاده بهتر از روابط‌عمومی در جهان با شعار اعتماد، حقیقت و شفافیت، اختصاص‌یافته است. این روز هم‌زمان با تولد ایوی لی (Ivy Lee) پدر روابط‌عمومی جهان و بنیان‌گذار اصول روابط‌عمومی است.
پنجشنبه، 23 تیر 1401 - 06:33

نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست
زنده یاد نجف محمودی دانش آموخته دکترای روابط‌عمومی و مدیرعامل موسسه خبری و اطلاع رسانی افق صبح امروز در اثر بیماری سرطان درگذشت. مراسم تشییع و تدفین زنده یاد محمودی فردا دوشنبه از ساعت ۱۰ صبح در قطعه نام آوران بهشت زهرا(س) برگزار می گردد.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 14:44

دیدار رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با یار قدیمی پدر روابط‌عمومی ایران دیدار رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با یار قدیمی پدر روابط‌عمومی ایران
رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی در این دیدار که در آستانه 23مین سالگرد بنیان‌گذار روابط‌عمومی ایران صورت گرفت به شرح رئوس فعالیت‌ها و برنامه‌های انجام شده در خصوص برگزاری اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در تاریخ بیست‌وپنجم تیرماه 1401 پرداخت.
یکشنبه، 12 تیر 1401 - 23:56

بزرگ‌مردی از جنس مردم‌داری و مسئولیت اجتماعی. بزرگ‌مردی از جنس مردم‌داری و مسئولیت اجتماعی.
او در زمره دانشجویان قدیمی عرصه روابط عمومی و ارتباطات در دهه پنجاه و شصت بوده و از شاگردان فعال و خوشنام کلاس درس زنده یاد پروفسور حمید نطقی پدر روابط عمومی ایران است و اساسا روحیه ای مردم‌دار و ارتباطی دارد.
شنبه، 11 تیر 1401 - 17:58

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران: هک در حد سایت‌های روابط عمومی بود عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران: هک در حد سایت‌های روابط عمومی بود
اگر هک به لایه‌های بیشتری نفوذ کند به طور قطع در بخش تولید اثر گذار خواهد بود اما آنچه که از حمله سایبری به فولاد خوزستان اطلاع دارم این است که هک در حد سایت‌های روابط‌عمومی بوده و به سایت‌های تولیدی نتوانستند نفوذ پیدا کنند. سایت‌های تولید در لایه‌های درونی با امنیت قوی تری هستند که این حمله سایبری به این لایه‌ها نرسیده‌است.
دوشنبه، 6 تیر 1401 - 15:59

جزئیات پذیرش دانشجوی ارشد روابط‌عمومی برای اولین بار جزئیات پذیرش دانشجوی ارشد روابط‌عمومی برای اولین بار
در پی اضافه شدن مقطع "کارشناسی ارشد" رشته روابط عمومی با دو گرایش به دفترچه انتخاب رشته گروه علوم ارتباطات اجتماعی در سال ۱۴۰۱، یکی از تدوین‌ کنندگان برنامه درسی این مقطع، توضیحاتی در این زمینه ارائه داد.
دوشنبه، 6 تیر 1401 - 13:41

روابط‌عمومی‌ها همراهان همیشه تنها روابط‌عمومی‌ها همراهان همیشه تنها
اگر مدیران به این موضوع آگاه باشند که روابط‌عمومی‌ها نقش استراتژیک در بدنه یک سازمان و حتی جامعه دارند بدون شک تمام این مسیر ها و سنگلاخ‌ها هموار می شود. هزینه برای تقویت روابط‌عمومی‌ها نوعی سرمایه‌گذاری در سازمان است که قطعا سود آن به همان سازمان می‌رسد؛ البته در صورتی که این هزینه‌ها هدفمند، کارشناسی و در جای درست خودش باشد.
شنبه، 4 تیر 1401 - 12:06

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان


  گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند


  واکنش وزارت ارتباطات به ماجرای خنده آقای وزیر


  سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد


  سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری نئوم عربستان در متاورس


  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا


  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه


  نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد