درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 9 آذر 1400 - 13:59   

نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود

  نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

روابط پیچیده قدرت در ایالات متحده آینده رسانه‌ای اجتماعی را تعیین می‌ کند

  روابط پیچیده قدرت در ایالات متحده آینده رسانه‌ای اجتماعی را تعیین می‌ کند


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت

  انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت


ادامه ادامه مطلب سه

تعریف جدید “سواد” از نظر یونسکو

  تعریف جدید “سواد” از نظر یونسکو


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  رسانه‌های گروهی/رسانه‌های جمعی
  اخبار را دریابید
  رییس اداره روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان قزوین: تعامل مستمر با رسانه ها، شفافیت و آگاهی بخشی، در اولویت برنامه های روابط‌عمومی استان قرار دارد
  انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت
  انتشار کتاب "مدیریت وب سازمانی"
  10 نقش و کارکرد روابط عمومی
  ابزارهای مفید در مذاکره های کوتاه مدت
  نشر، وظیفه ذاتی روابط‌عمومی‌هاست
  علوم اجتماعی و رسانه های جمعی
  تاکید معاون مطبوعاتی بر تدوین برنامه منسجم رسانه‌ای برای اصلاحِ مصرفِ انرژی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  فناوری نو  

روابط پیچیده قدرت در ایالات متحده آینده رسانه‌ای اجتماعی را تعیین می‌ کند روابط پیچیده قدرت در ایالات متحده آینده رسانه‌ای اجتماعی را تعیین می‌ کند
رسانه‌های اجتماعی در ایران نیز مثل همه‌جای دنیا محبوبیت زیادی دارند و دانستن پشت‌پرده‌های این شبکه‌ها و روندهای آینده آن‌ها برای صاحبان کسب‌وکار و کاربران اهمیت زیادی دارد.
یکشنبه، 7 آذر 1400 - 15:25

شبکه های اجتماعی، دشمنان دموکراسی شبکه های اجتماعی، دشمنان دموکراسی
به دشواری می توان گفت که شبکه های اجتماعی نخستین انقلاب ارتباطی در به چالش کشیدن نظام های سیاسی هستند. مطبوعات چاپی، رادیو و تلویزیون همگی در زمانه خود انقلابی بودند.
یکشنبه، 28 مرداد 1397 - 00:18

نگاهی به متاورس؛ دنیای جدید خالق فیس‌بوک نگاهی به متاورس؛ دنیای جدید خالق فیس‌بوک
برای ایجاد این جهان، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، ارتباطات با سرعت بسیار بالاتر از امروز و رایانه‌های کوانتومی، باید در کنار گسترش سخت افزار مانند دستگاه‌های واقعیت افزوده توسعه پیدا کنند.
شنبه، 6 آذر 1400 - 10:02

راهنمایی های ضروری برای رسانه های جمعی راهنمایی های ضروری برای رسانه های جمعی
به خاطر داشته باشید که مشارکت در رسانه های جمعی زمانی معنی پیدا می کند که درک عمیق تری نسبت به انسانشناسی و جامعه شناسی داشته باشید و بدانید که صرف شناختن ابزارهای اجتماعی که روابط را تسهیل می کند کافی نیست. این به معنی ایجاد و پرورش ارتباط با افراد است، اینترنتی یا در دنیای واقعی و این روابط توسط ارزش ها و منافع متقابل تعریف می شود.
چهارشنبه، 14 شهریور 1397 - 07:19

بهینه سازی شبکه های اجتماعی بهینه سازی شبکه های اجتماعی
به طور مشخص چه محتوایی محتوای خوب است؟ فوربز در پاسخ به این پرسش از برندسازی قوی و ارزش می گوید. به نوشته لوک لینز «محتوای خوب در شبکه های اجتماعی باید ارزش برای مخاطب داشته باشد. خوشبختانه می توان از مسیرهای متفاوتی برای مخاطب ارزش آفرینی کرد.
چهارشنبه، 3 آذر 1400 - 15:49

آینده فیس‏بوک آینده فیس‏بوک
رسانه‌های اجتماعی در ایران نیز مثل همه‌جای دنیا محبوبیت زیادی دارند و دانستن پشت‌پرده‌های این شبکه‌ها و روندهای آینده آن‌ها برای صاحبان کسب‌وکار و کاربران اهمیت زیادی دارد.
یکشنبه، 30 آبان 1400 - 21:28

به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ یک‌ساله شد به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ یک‌ساله شد
شرکت مایکروسافت به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ را سالانه انجام خواهد داد. پیش‌تر و قبل از عرضه ویندوز ۱۱ چندین بار در سال این به‌روزرسانی انجام می‌شد. البته این به‌روزرسانی در بیشتر مواقع برای کاربران دردسرساز می‌شد و ایراداتی در برخی سیستم‌ها رخ می داد که در به‌روزرسانی بعدی مایکروسافت آن را برطرف می کرد.
جمعه، 28 آبان 1400 - 20:25

شناسایی کاربران زیر سیزده ساله رسانه های اجتماعی با استفاده از هوش مصنوعی شناسایی کاربران زیر سیزده ساله رسانه های اجتماعی با استفاده از هوش مصنوعی
یک شرکت فن آوری انگلیسی، ابزار جدیدی را ابداع کرده است که می تواند با استفاده از هوش مصنوعی، زیر 13 ساله بودن کاربران رسانه های اجتماعی را تشخیص بدهد. همانطور که می دانید، کودکان زیر 13 سال مجاز به استفاده از اپیکیشن هایی مانند اینستاگرام یا تیک تاک نیستند.
جمعه، 28 آبان 1400 - 10:07

از گسترش اخبار جعلی تا از بین رفتن اعتماد عمومی/ چالش‌های جهانی مرتبط با هوش مصنوعی از گسترش اخبار جعلی تا از بین رفتن اعتماد عمومی/ چالش‌های جهانی مرتبط با هوش مصنوعی
به ایجاد قراردادهای اجتماعی جدیدی نیاز داریم تا این اطمینان حاصل شود که نوآوری‌های فناورانه به خصوص هوش مصنوعی (AI)، با نیازهای اخلاقی دنیای مدرن هماهنگ شده و باعث از بین رفتن حس اعتماد عمومی نمی‌شوند.
سه شنبه، 24 مهر 1397 - 01:37

مؤلفه های بهتر نوشتن تیترهای بهتر مؤلفه های بهتر نوشتن تیترهای بهتر
پس از نزدیک شدن به یک میلیون تیتر ذخیره شده در سیستم، کنجکاو شدیم تا ببینیم چه مؤلفه هایی می توانند به نوشتن تیترهای بهتر کمک کنند. بیش از همه به دنبال آن بودیم که بفهمیم: چه چیزی باعث خواهد شد تا یک عنوان دفعات بیشتری به اشتراک گذاشته شود.
شنبه، 17 آذر 1397 - 18:19

آیا رسانه‌های اجتماعی پولی ارزشش را دارند؟/ همراه با تعدادی ملاحظات، تدوین استراتژی و برنامه ریزی آیا رسانه‌های اجتماعی پولی ارزشش را دارند؟/ همراه با تعدادی ملاحظات، تدوین استراتژی و برنامه ریزی
تبلیغات رسانه‌های اجتماعی پولی یک راه عالی برای افزایش فالوور در شبکه‌های اجتماعی، ایجاد آگاهی از برند و همچنین جذب ترافیک بیشتر به وب‌سایت شماست.
سه شنبه، 21 آبان 1415 - 23:01

هشت نکته برای بالا بردن امنیت در خریدهای آنلاین
کلاهبرداری آنلاین گاهی از مسیرهای بسیار زیرکانه‌ای به انجام می‌رسند و این موضوع، خرید اینترنتی را به مساله‌ای بسیار خطرناک‌تر از آنچه تصور می‌کنید تبدیل کرده است.
شنبه، 28 مهر 1397 - 01:12

پنج روش اثبات شده برای افزایش مخاطب در شبکه اجتماعی اینستاگرام
امروزه اینستاگرام به یکی از شبکه های اجتماعی بسیار مهم تبدیل شده است. درواقع محیط کاربری و امکانات متعدد موجود در این شبکه و پشتیبانی تیم فیس بوک از آن، باعث شده است تا رشدی بسیار سریع را تجربه کند.
چهارشنبه، 23 آبان 1397 - 12:39

آینده پلتفرم های رسانه های اجتماعی و استفاده از آنها در کسب و کار آینده پلتفرم های رسانه های اجتماعی و استفاده از آنها در کسب و کار
از زمان رسوایی کمبریج آنالیتیکا (Cambridge Analytica) و واکنش رسانه ها در مورد تأثیرات منفی رسانه های اجتماعی در زندگی ما، کاربران دسته دسته از فیس بوک فاصله گرفتند. در واقع طبق گزارش مرکز تحقیقات پیو (Pew Research)، تا 40درصد از کاربران ایالات متحده برای مدت ها –گاه تا هفته ها– حساب فیس بوک خود را چک نمی کردند.
شنبه، 5 آبان 1397 - 21:48

رسانه‌های اجتماعی پولی چیست؟ رسانه‌های اجتماعی پولی چیست؟
کسب‌وکارهایی که در رسانه‌های اجتماعی تبلیغ می‌کنند، گزینه‌های مختلفی برای نمایش تبلیغات و محتوای خود در این پلتفرم دارند. محبوب ترین آنها بر اساس یکی از قدیمی ترین استراتژی های بازاریابی در اینترنت است: پرداخت به ازای کلیک یا PPC.
یکشنبه، 21 آبان 1413 - 23:16

10 اشتباه وبسایت‌های تجارت‌های کوچک و راندن مشتریان
مطالب وب سایت باید عاری از اشتباهات دستوری، غلط های املایی، جملات مبهم و دیگر نواقصی باشد که به مشتریان می گویند شرکت شما به جزییات اهمیت نمی دهد، فاقد پختگی لازم است و امکان دارد کار را نیمه کاره انجام دهد.
سه شنبه، 15 آبان 1397 - 21:24

8 نکته برای اینکه سئو وب سایت وردپرسی خود را دوستانه تر کنید: قابل توجه متخصصان روابط عمومی 8 نکته برای اینکه سئو وب سایت وردپرسی خود را دوستانه تر کنید: قابل توجه متخصصان روابط عمومی
سازمانی که به دنبال ایجاد حضور آنلاین خود است نمی تواند سئو را نادیده بگیرد. این شامل متخصصان روابط‌عمومی نیز می‌شود که باید وب‌سایت‌ها، بیانیه‌های مطبوعاتی، محتوای رهبری فکری، وبینارها و کانال‌های اجتماعی خود را برای دید بهتر بهینه کنند.
شنبه، 14 اسفند 1400 - 16:36

3 روش برای ترکیب استراتژی های سئو محلی و روابط‌عمومی 3 روش برای ترکیب استراتژی های سئو محلی و روابط‌عمومی
سئوی محلی بر روی رساندن برند شما به بالای موتورهای جستجو برای جستجوهای محلی تمرکز دارد. تحقیقات Social Media Today نشان می‌دهد تقریبا 50 درصد از جستجوهای گوگل برای کسانی است که به دنبال خدمات و محصولات محلی هستند.
شنبه، 14 اسفند 1400 - 20:55

 5 استراتژی کم ارزش رسانه های اجتماعی که باید از امروز شروع کنید 5 استراتژی کم ارزش رسانه های اجتماعی که باید از امروز شروع کنید
هنگامی که صحبت از استراتژی رسانه های اجتماعی می شود، اکثر برندها برخی از استراتژی های برتر را می شناسند: ارسال محتوای با کیفیت بالا، نظارت بر درک برند، تعامل با مخاطبان. اما آیا تا به حال فکر کرده اید استراتژی هایی وجود دارد که تیم رسانه های اجتماعی شما نادیده گرفته اند؟
یکشنبه، 16 آبان 1400 - 10:23

شش گام برای تولید پادکست شخصی خود شش گام برای تولید پادکست شخصی خود
اجرای یک پادکست یک راه بزرگ برای ارتقای برند شما است، اما برای این کار لازم است که برنامه ریزی قبلی داشته باشید.
سه شنبه، 6 آذر 1397 - 11:57

فناوری ذخیره‌سازی پنج بعدی؛ ذخیره ۱۰۰ صفحه متن در یک ثانیه فناوری ذخیره‌سازی پنج بعدی؛ ذخیره ۱۰۰ صفحه متن در یک ثانیه
این سیستم ذخیره داده‌ها نه تنها به‌‌شکلی باورنکردنی متراکم است، بلکه سرعت بالایی هم دارد؛ این سیستم می‌تواند داده‌ها را با سرعت یک میلیون وکسل (voxels) بر ثانیه ذخیره کند که سرعتی معادل ذخیره بیش از ۱۰۰ صفحه متن در یک ثانیه است.
جمعه، 14 آبان 1400 - 18:02

یاهو از چین خارج شد یاهو از چین خارج شد
یاهو می‌گوید که به دلیل «فضای بیش از پیش چالش‌برانگیز کسب‌وکار و قانونی» از چین خارج می‌شود.
پنجشنبه، 13 آبان 1400 - 14:50

تسهیل به اشتراک‌گذاری استوری، قابلیتی جدید در اینستاگرام تسهیل به اشتراک‌گذاری استوری، قابلیتی جدید در اینستاگرام
اینستاگرام پس از راه اندازی استیکرهای لینک در هفته گذشته، استیکر جدیدی به نام«ادد یورز» ویژه استوری‌ها راه‌اندازی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد از دیگران بخواهند که به محتوا پاسخ دهند تا موضوعات، زنجیره جذاب‌تری از پاسخ‌ها در پست‌های استوری ایجاد کنند.
پنجشنبه، 13 آبان 1400 - 14:48

ربات‌ها؛ جزئی جدایی‌ناپذیر از فرهنگ ملی ژاپن
پژوهشگران تاریخ و فرهنگ بر این باورند که دلیل نگرش مثبت مردم ژاپن به فناوری به‌ویژه ربات‌ها در درجه اول اجتماعی و اقتصادی است، و عمدتا ریشه در سال‌های پس از جنگ جهانی دوم دارد، که ژاپن برای بازسازی اقتصاد و «فرهنگ ملی» خود به تولید فناوری‌های جدید روی آورد.
دوشنبه، 10 آبان 1400 - 13:45

کارشناسان پاسخ می‌دهند: چگونه یک ایمیل بی‌نقص بنویسیم؟ کارشناسان پاسخ می‌دهند: چگونه یک ایمیل بی‌نقص بنویسیم؟
مرکز نگارش دانشگاه Chapel Hill کارولینای شمالی، توصیه می‌کند که ذکر تاریخ دقیق انجام کارها در این نامه‌های اداری، گامی دیگر در جهت بهتر تنظیم کردن آنهاست. برای نمونه، در نامه بنویسید که موضوع مورد نظر را، روز بعد و به طور حضوری به اطلاع مدیرتان خواهید رساند و یا قرار یک تماس تلفنی در این مورد را برای تاریخی مشخص بگذارید.
سه شنبه، 22 آبان 1397 - 01:36

اهمیت رسانه های اجتماعی در بازاریابی کسب و کار اهمیت رسانه های اجتماعی در بازاریابی کسب و کار
مهم نیست که صاحب یک فروشگاه کوچک محلی هستید یا یک شرکت بزرگ ملی را اداره می کنید، در هر حال رسانه های اجتماعی باید بخش مهمی از راهبرد بازاریابی کسب و کارتان باشد.
جمعه، 2 آذر 1397 - 14:34

 چرا هر کارآفرینی یک پادکست لازم دارد؟ چرا هر کارآفرینی یک پادکست لازم دارد؟
جینی ساراسواتی، از مدیران استارتاپی در سایت کارآفرین درباره تجربه راه اندازی پادکست نوشته است. اینکه چرا هر کارآفرینی باید برای رشد حرفه ای و شخصی اش، یک پادکست را شروع کند. خلاصه ای از آن را می خوانید.
یکشنبه، 9 آبان 1400 - 17:22

هوش مصنوعی رایانه‌ها را بازآفرینی می‌کند هوش مصنوعی رایانه‌ها را بازآفرینی می‌کند
رایانه‌ها طی نیم قرن اخیر تغییر چندانی نکرده‌اند. کوچک‌تر و سریع‌تر شده‌اند، اما هنوز هم جعبه‌هایی پر از پردازنده هستند که دستورالعمل‌های انسانی را اجرا می‌کنند. هوش مصنوعی به زودی این رویه را از بنیاد تغییر خواهد داد.
شنبه، 8 آبان 1400 - 10:42

فیس‌بوک به «متا» تغییر نام داد فیس‌بوک به «متا» تغییر نام داد
مارک زاکربرگ، موسس شبکه اجتماعی فیس‌بوک پنج‌شنبه، 28 اکتبر، اعلام کرد که نام این شرکت را از این پس به «مِتا» (Meta) تغییر می‌دهد. این تغییر نام فیس‌بوک در شرایطی رخ می‌دهد که این شرکت با انتقاد قانون‌گذاران و تنظیم‌کننده‌ها به خاطر قدرت بازار، تصمیم‌های الگوریتمی و نظارت بر پلتفرم‌هایش با مشکلاتی مواجه است.
جمعه، 7 آبان 1400 - 12:45

اینترنت اندونزی قطع شد اینترنت اندونزی قطع شد
در پی ادامه دار شدن اعتراضات اجتماعی و به خشونت کشیده شدن آن در شهرهای اندونزی، دادگاه قانون اساسی این کشور طی حکمی با پر خطر خواندن ارتباطات اینترنتی در این شرایط، حکم به قطع شبکه اینترنت در این کشور داد.
پنجشنبه، 6 آبان 1400 - 13:52

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  علوم اجتماعی و رسانه های جمعی


  10 نقش و کارکرد روابط عمومی


  رسانه‌های گروهی/رسانه‌های جمعی


  تاثیر انواع خلاقیت و نوآوری بر وظایف روابط‌عمومی


  چالاکی مهارت کلیدی نرم افزاری برای موفقیت در دنیای امروز


  اخبار را دریابید


  عوامل موثر در ایجاد خلاقیت در واحدهای روابط‌عمومی


  رویکردهای متقاعدسازی


  ابزارهای مفید در مذاکره های کوتاه مدت


  اهمیت سواد رسانه‌ای در انتشارات


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود