درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 10 آذر 1402 - 11:26   

آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

  همه 299 ربات در مرکز توزیع رادیال حرکت می‌کنند


ادامه ادامه مطلب دو

مدیر روابط‌عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی منصوب شد

  مدیر روابط‌عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی منصوب شد


ادامه ادامه مطلب سه

روسیه سخنگوی متا را در فهرست تحت تعقیب قرار داد

  روسیه سخنگوی متا را در فهرست تحت تعقیب قرار داد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  "بیماری مدیر عامل" و خطرات آن
  برندسازی کارفرما در رسانه های اجتماعی: 6 استراتژی مطمئن
  مدیریت رشد سریع کسب‌وکار
  خودکار سازی و تسریع فرآیندهای کاری
  راه‌حل‌های روابط‌عمومی|14|: برنامه مدیریت ارتباط با مشتری
  تاریک شدن آسمان برای روزنامه‌نگاری ورزشی
  شش مرحله کلیدی در توسعه سفر ای‌اس‌جی
  معرفی بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای تقویت تحقیقات دانشگاهی
  راه‌حل‌های روابط‌عمومی|13|: کلمات خود را با دقت در ارتباطات مراقبت های بهداشتی انتخاب کنید
  معاون ارتباطات رسانه‌ای جهانی و سرگرمی آمازون انتخاب شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  فناوری نو و هوش مصنوعی  

برندسازی کارفرما در رسانه های اجتماعی: 6 استراتژی مطمئن برندسازی کارفرما در رسانه های اجتماعی: 6 استراتژی مطمئن
کمبود استعداد یک مشکل بزرگ برای محیط های کار مدرن امروزی است - 69 درصد از کارفرمایان ایالات متحده در حال حاضر در تلاش برای پر کردن موقعیت های شغلی هستند، و پیش بینی می شود که کمبود استعداد انسانی تا سال 2030 به 85 میلیون نفر برسد.
سه شنبه، 24 اسفند 1400 - 20:33

 خودکار سازی و تسریع فرآیندهای کاری خودکار سازی و تسریع فرآیندهای کاری
با اینکه هوش مصنوعی مولد نمی‌تواند جایگزین برنامه‌نویسان ماهر در حوزه نرم‌افزار شود اما تحقیقات نشان داده است که چنین ابزارهایی قابلیت این را دارند که سرعت برنامه‌نویسان را تا ۵۰‌درصد افزایش دهند؛ و در واقع این مهندسان ماهرتر هستند که می‌توانند سبب ارتقای بهره‌وری چنین ابزارهایی شوند و در حالی که چنین محصولی بدون نیاز به توسعه داخلی و با صرف هزینه ۱۰ تا ۳۰دلار برای هر کاربری در دسترس است؛ چرا مدیران اجرایی جهت ارتقای بهره‌وری تیم‌هایشان، ورود به چنین زمینه‌ای را به تعویق بیندازند؟!
شنبه، 12 اسفند 1402 - 16:04

 معرفی بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای تقویت تحقیقات دانشگاهی معرفی بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای تقویت تحقیقات دانشگاهی
«چت جی‌پی‌تی» تنها یکی از برنامه‌های مجهز به هوش مصنوعی است که می‌تواند برای انجام تحقیقات آکادمیک یا تقلید مکالمات با دانشگاهیان مشهور مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه برخی دیگر از نرم افزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی که توسط مشتاق بلال انتخاب شده و به تقویت مطالعات شما کمک می‌کند، معرفی می‌شوند.
سه شنبه، 1 اسفند 1402 - 23:07

  بنیان‌گذار «ویکی‌پدیا»: هوش مصنوعی ۵۰ سال دیگر می‌تواند به ابرانسان تبدیل شود بنیان‌گذار «ویکی‌پدیا»: هوش مصنوعی ۵۰ سال دیگر می‌تواند به ابرانسان تبدیل شود
جیمی ویلز، بنیان‌گذار «ویکی‌پدیا» می‌گوید هوش مصنوعی هنوز دستکم ۵۰ سال با تبدیل شدن به یک «ابرانسان» فاصله دارد.
پنجشنبه، 9 آذر 1402 - 13:46

چرا چین در حال ساخت ربات‌های انسان‌نماست؟ چرا چین در حال ساخت ربات‌های انسان‌نماست؟
در مجموع، مقاله "چرا چین در حال ساخت ربات‌های انسان‌نماست؟" نشان می دهد که چین به طور جدی به توسعه ربات‌های همراه علاقه‌مند است. این ربات‌ها می‌توانند نقش مهمی در جامعه چین ایفا کنند، به‌ویژه در پاسخ به چالش‌های ناشی از پیری جمعیت و انزوای اجتماعی.
سه شنبه، 7 آذر 1402 - 15:27

ده رهبر زن هوش مصنوعی که اوپن‌ای‌آی باید برای هیئت مدیره خود در نظر بگیرند ده رهبر زن هوش مصنوعی که اوپن‌ای‌آی باید برای هیئت مدیره خود در نظر بگیرند
اینها تنها ده نفر از تعداد زیادی از اعضای بالقوه هیئت مدیره هستند که می‌توانند دیدگاه ها و تخصص های مختلفی را به هیئت مدیره اوپن‌ای‌آی بیاورند. در انتخاب اعضای هیئت مدیره بعدی خود، امیدوارم اوپن‌ای‌آی نامزدهای با تجربه ای را در اولویت قرار دهد که اطمینان حاصل کنند افرادی که تصمیمات استراتژیک در مورد آینده هوش مصنوعی می گیرند، واقعاً نماینده جامعه جهانی متنوعی هستند که از این پیشرفت ها استفاده می‌کنند و تحت تأثیر قرار می گیرند.
سه شنبه، 7 آذر 1402 - 09:09

مشاهدات روابط‌عمومی: سم آلتمن، هیئت مدیره اوپن‌اِی‌آی و مایکروسافت در یکی از عجیب‌ترین قسمت‌های ارتباطات بحرانی که تاکنون دیده شده است، حضور دارند! مشاهدات روابط‌عمومی: سم آلتمن، هیئت مدیره اوپن‌اِی‌آی و مایکروسافت در یکی از عجیب‌ترین قسمت‌های ارتباطات بحرانی که تاکنون دیده شده است، حضور دارند!
نویسنده این ستون، که یک متخصص روابط‌عمومی است، وضعیت اخیر بین سم آلتمن، بنیانگذار اوپن‌اِی‌آی، هیئت مدیره اوپن‌اِی‌آی و مایکروسافت را به یک بن‌بست مکزیک تشبیه می‌کند.
سه شنبه، 7 آذر 1402 - 03:19

روسیه سخنگوی متا را در فهرست تحت تعقیب قرار داد روسیه سخنگوی متا را در فهرست تحت تعقیب قرار داد
در ماه اکتبر، روسیه متا را به عنوان یک سازمان "تروریستی و افراطی" طبقه‌بندی کرد. این طبقه‌بندی به مقامات روسیه اجازه می‌دهد تا علیه هر کسی که از سیستم عامل‌های متا استفاده می‌کند، از جمله شهروندان روسی، اتهامات جنایی مطرح کنند.
سه شنبه، 7 آذر 1402 - 03:06

همه 299 ربات در مرکز توزیع رادیال حرکت می‌کنند
رادیال، یک شرکت خرده‌فروشی آنلاین، 299 ربات AMR را در مرکز توزیع جدید خود در گرونینگن، هلند، به خدمت گرفته است.
سه شنبه، 7 آذر 1402 - 02:41

تعصب در هوش مصنوعی و نحوه برخورد با آن تعصب در هوش مصنوعی و نحوه برخورد با آن
تعصب در هوش مصنوعی به تبعیض ناعادلانه و اغلب ناخواسته‌ای اشاره دارد که توسط مدل‌ها و الگوریتم‌های یادگیری ماشین نشان داده می شود. این سوگیری‌ها از داده‌های مورد استفاده برای آموزش مدل‌های هوش مصنوعی ناشی می‌شوند، که ممکن است ناخواسته منعکس کننده تعصبات و تعصبات اجتماعی موجود باشد. تعصب هوش مصنوعی پیامدهای واقعی و عمیقی دارد.
یکشنبه، 5 آذر 1402 - 13:04

4 نکته بصری برای ارسال ایمیل‌ها به خبرنگاران 4 نکته بصری برای ارسال ایمیل‌ها به خبرنگاران
نویسنده پیشنهاد می‌کند که قبل از ارسال ایمیل به یک خبرنگار، آن را در تلفن خود باز کنید و بررسی کنید که چگونه به نظر می رسد. این به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که ایمیل شما کوتاه، مختصر و قابل خواندن است.
یکشنبه، 5 آذر 1402 - 10:00

کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران: هوش مصنوعی مولد، آینده ارتباطات کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران: هوش مصنوعی مولد، آینده ارتباطات
کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران، هفته اول اسفند 1402 در تهران برگزار می‌شود. این کنفرانس به بررسی آخرین روندها، تکنیک‌ها و کاربردهای هوش مصنوعی مولد در روابط‌عمومی خواهد پرداخت.
یکشنبه، 5 آذر 1402 - 09:38

هوش مصنوعی و فرسایش شناخت انسان هوش مصنوعی و فرسایش شناخت انسان
نویسنده استدلال می‌کند که ظهور هوش مصنوعی سوالاتی را در مورد هویت و ارزش انسان مطرح می‌کند. اگر ماشین‌ها بتوانند کارهایی را انجام دهند که قبلاً منحصر به انسان بود، پس چه چیزی انسان‌ها را منحصر به فرد می‌کند؟ نویسنده استدلال می‌کند که انسان‌ها هنوز دارای توانایی‌های خاصی هستند که ماشین‌ها ندارند، مانند توانایی خلاقیت، همدلی و قضاوت اخلاقی.
یکشنبه، 5 آذر 1402 - 09:00

هشدار پوتین: غرب نباید انحصار هوش مصنوعی را داشته باشد هشدار پوتین: غرب نباید انحصار هوش مصنوعی را داشته باشد
پوتین گفت که هوش مصنوعی می‌تواند "فصل جدیدی از وجود بشریت" را رقم بزند و روسیه باید در این زمینه پیشرو باشد. او گفت که روسیه باید "به ابررایانه‌ها دسترسی بهتری داشته باشد و آموزش علمی در مورد هوش مصنوعی را بهبود بخشد."
شنبه، 4 آذر 1402 - 10:20

گزارش رویترز در مورد پروژه هوش مصنوعی فوق سری Q گزارش رویترز در مورد پروژه هوش مصنوعی فوق سری Q
گزارش رویترز در مورد پروژه هوش مصنوعی فوق سری Q، که توسط شرکت اوپن ای‌آی، شرکت مادر چت جی‌پی‌تی، در حال توسعه است، نگرانی‌های زیادی را در مورد خطرات احتمالی هوش مصنوعی فوق سری ایجاد کرده است.
شنبه، 4 آذر 1402 - 08:00

تجربه غذا خوردن در  اولین رستوران تحت کنترل هوش مصنوعی در هلند ناامیدکننده است تجربه غذا خوردن در اولین رستوران تحت کنترل هوش مصنوعی در هلند ناامیدکننده است
بررسی‌های اولیه از رستوران نشان می‌دهد که تجربه غذا خوردن در آن رضایت‌بخش نیست. برخی از مشتریان از غذاها شکایت کرده‌اند که بی‌مزه و سرد هستند. دیگران از نحوه عملکرد فناوری هوش مصنوعی شکایت کرده‌اند که کند و ناکارآمد است.
جمعه، 3 آذر 1402 - 00:17

هوش مصنوعی، آینده‌ای فراتر از تصور هوش مصنوعی، آینده‌ای فراتر از تصور
هوش مصنوعی در حال حاضر در حال تحول زندگی ما در تمام زمینه‌هاست. این فناوری می‌تواند به ما در تصمیم‌گیری، مدیریت حجم کاری و حتی برنامه‌ریزی سفر کمک کند. همچنین، هوش مصنوعی می‌تواند به ما در زندگی سالم‌تر و راحت‌تر کمک کند.
چهارشنبه، 1 آذر 1402 - 10:00

 چالش‌های بزرگ مدیرعامل موقت اوپن ای‌آی چالش‌های بزرگ مدیرعامل موقت اوپن ای‌آی
ما باید روی ارزش‌های اصلی خود تمرکز کنیم: اطمینان از اینکه هوش مصنوعی برای همه باشد، اطمینان از اینکه هوش مصنوعی ایمن و مسئولانه باشد و اطمینان از اینکه هوش مصنوعی برای خیر باشد.
دوشنبه، 29 آبان 1402 - 19:49

مدیرعامل اوپن ای‌آی از سمت خود برکنار شد مدیرعامل اوپن ای‌آی از سمت خود برکنار شد
هیئت مدیره اوپن ای‌آی (Open AI)، سم آلتمن، مدیرعامل برجسته خود را که به چهره رونق هوش مصنوعی در صنعت فناوری تبدیل شده بود، از سمت خود برکنار کرد.
شنبه، 27 آبان 1402 - 11:28

اقدامات جدید یوتیوب برای اطلاع‌رسانی به بینندگان در مورد محتوای هوش مصنوعی اقدامات جدید یوتیوب برای اطلاع‌رسانی به بینندگان در مورد محتوای هوش مصنوعی
اقدامات جدید بخشی از تلاش یوتیوب برای مقابله با چالش‌های ناشی از محتوای هوش مصنوعی است. محتوای هوش مصنوعی می‌تواند برای اهداف مثبت مانند تولید محتوای آموزشی یا سرگرمی استفاده شود. بااین‌حال، همچنین می‌تواند برای اهداف منفی مانند انتشار اطلاعات نادرست یا گمراه‌کننده یا تولید محتوای مضر استفاده شود.
شنبه، 27 آبان 1402 - 10:31

هوش مصنوعی و توهم: چالش‌های پیش روی جهان امروز هوش مصنوعی و توهم: چالش‌های پیش روی جهان امروز
در سال 2023، فرهنگ لغت کمبریج و ناشر دیکشنری کالینز، هر کدام کلمه‌ای را به عنوان کلمه سال خود انتخاب کردند. فرهنگ لغت کمبریج کلمه "توهم" را انتخاب کرد، که به معنای "تولید اطلاعات نادرست توسط سیستم‌های هوش مصنوعی" است. ناشر دیکشنری کالینز نیز کلمه "AI" (هوش مصنوعی) را انتخاب کرد، که به دلیل افزایش استفاده از این واژه در سال‌های اخیر و همچنین تأثیر آن بر جامعه و فرهنگ انتخاب شد.
پنجشنبه، 25 آبان 1402 - 10:30

  5 استراتژی داده‌محور برای تولید سرنخ بیش از حد شخصی 5 استراتژی داده‌محور برای تولید سرنخ بیش از حد شخصی
استفاده از داده‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا تولید سرنخ‌های باکیفیت بالاتر و مرتبط‌تر را هدف قرار دهید. در اینجا پنج استراتژی داده‌محور برای تولید سرنخ بیش از حد شخصی آورده شده است:
پنجشنبه، 25 آبان 1402 - 08:34

کارشناسان هشدار می‌دهند که داده‌های جهان برای تغذیه هوش مصنوعی تمام می‌شود کارشناسان هشدار می‌دهند که داده‌های جهان برای تغذیه هوش مصنوعی تمام می‌شود
محققان هشدار داده‌اند که داده‌های جهان برای تغذیه هوش مصنوعی در حال اتمام است. این به این دلیل است که صنعت هوش مصنوعی به طور مداوم در حال تولید مجموعه‌داده‌های بزرگ‌تری برای آموزش مدل‌های هوش مصنوعی است، درحالی‌که ذخیره داده‌های آنلاین بسیار کندتر درحال‌رشد است.
سه شنبه، 23 آبان 1402 - 09:00

ابزارهای هوش مصنوعی که به تحقبیقات دانشگاهی کمک می‌کند ابزارهای هوش مصنوعی که به تحقبیقات دانشگاهی کمک می‌کند
دنیای علم و دانش و هوش مصنوعی به طور فزاینده‌ای در هم تنیده شده‌اند؛ این احتمال وجود دارد که دانشگاهیان در پرتو پیشرفت فناوری هوش مصنوعی، یا به استفاده و بهره‌برداری از ظرفیت‌های آن ادامه دهند و یا اینکه نسبت به پیامد‌های نامطلوب و خطرات آن ابراز نگرانی کنند.
دوشنبه، 22 آبان 1402 - 15:33

نیویورک تایمز محتوای خود را از مجموعه داده‌های آموزشی هوش مصنوعی حذف کرد نیویورک تایمز محتوای خود را از مجموعه داده‌های آموزشی هوش مصنوعی حذف کرد
نیویورک تایمز محتوای خود را از یکی از بزرگترین مجموعه داده‌های آموزشی هوش مصنوعی، Common Crawl، حذف کرد. نیویورک تایمز از Common Crawl خواست محتوای آن را حذف کند و بنیاد Common Crawl با درخواست موافقت کرد.
دوشنبه، 22 آبان 1402 - 13:50

کاربران اینستاگرام برای حذف همه از رسانه‌های اجتماعی هزینه می‌کنند: مطالعه تیک‌تاک کاربران اینستاگرام برای حذف همه از رسانه‌های اجتماعی هزینه می‌کنند: مطالعه تیک‌تاک
محققان دریافتند که کاربران تیک‌تاک مایلند به طور متوسط 59 دلار بپردازند تا حساب خود را به مدت چهار هفته غیرفعال کنند. کاربران اینستاگرام نیز مایلند به طور متوسط 47 دلار برای انجام همین کار پرداخت کنند.
یکشنبه، 21 آبان 1402 - 18:31

سرمایه‌گذاری در رباتیک در سال 2023 کاهش یافت سرمایه‌گذاری در رباتیک در سال 2023 کاهش یافت
در این مقاله، برایان هیتر، خبرنگار TechCrunch، به بررسی سرمایه‌گذاری در زمینه رباتیک در سال 2023 می پردازد. او استدلال می‌کند که سرمایه‌گذاری در رباتیک در حال کند شدن است، اما این به معنای مرگ رباتیک نیست.
یکشنبه، 21 آبان 1402 - 14:59

گوگل حساب‌های غیرفعال شخصی را حذف می‌کند گوگل حساب‌های غیرفعال شخصی را حذف می‌کند
این بدان معناست که اگر حداقل دو سال است که وارد حساب گوگل خود نشده‌اید، تمام محتوای آن، از جمله ایمیل‌ها، عکس‌ها، اسناد، قرار ملاقات‌ها و موارد دیگر، حذف می‌شود.
یکشنبه، 21 آبان 1402 - 00:02

10 حیاتی‌ترین روند هوش مصنوعی که باید در سال 2024 برای آنها آماده باشیم 10 حیاتی‌ترین روند هوش مصنوعی که باید در سال 2024 برای آنها آماده باشیم
در این مقاله، نیلش کریپالانی، مدیر ارشد فناوری Entrepreneur India، ده روند هوش مصنوعی را که در سال 2024 بر کسب و کارها و جامعه تأثیر می‌گذارد، شناسایی و معرفی می‌کند.
شنبه، 20 آبان 1402 - 14:23

اتحادیه اروپا با هدف حمایت از کودکان، تحقیقات از تیک‌تاک و یوتیوب را آغاز کرد اتحادیه اروپا با هدف حمایت از کودکان، تحقیقات از تیک‌تاک و یوتیوب را آغاز کرد
اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه تحقیقاتی را در مورد یوتیوب و تیک‌تاک آغاز کرد تا مشخص شود این پلتفرم‌های آمریکایی و چینی برای اطمینان از ایمنی کودکان زیر سن قانونی، چه اقداماتی انجام داده‌اند.
شنبه، 20 آبان 1402 - 14:20

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  10 نفر از مشکوک‌ترین افراد فهرست زیر 30 سال فوربس


  ۷ نمونه از سوگیری در تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی


  ایجاد تصویر برند قوی


  ادلمن چگونه به مشروعیت بخشیدن به دولت‌های مستبد کمک می‌کند؟


  آینده روابط‌عمومی مستقل


  روابط‌عمومی برای مراقبت‌های بهداشتی: 5 استراتژی روابط‌عمومی که کار می‌کنند


  بنیان‌گذار «ویکی‌پدیا»: هوش مصنوعی ۵۰ سال دیگر می‌تواند به ابرانسان تبدیل شود


  اتحادیه اروپا برای حفاظت از روزنامه‌نگاران در برابر پرونده‌سازی‌های قضایی پرهزینه قانون تصویب می‌کند


  خط‌قرمزها چی هستند و چی نیستند؟


  حقایق کلیدی در مورد هنری کیسینجر، دیپلمات آمریکایی و مشاور رئیس جمهور


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی