درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 16:31   

🔶 نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی برگزار می‌شود

  🔶 نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

🔶 تمدید مهلت ارسال آثار به بیست و دومین دوره «جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران»

  🔶 تمدید مهلت ارسال آثار به بیست و دومین دوره «جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران»


ادامه ادامه مطلب دو

حملات دولت هنگ‌کنگ به آزادی بیان لطمه زده است

  حملات دولت هنگ‌کنگ به آزادی بیان لطمه زده است


ادامه ادامه مطلب سه

منع خبرنگاران تایوانی از پوشش خبری مجمع جهانی بهداشت

  منع خبرنگاران تایوانی از پوشش خبری مجمع جهانی بهداشت


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  راه‌حل‌های روابط‌عمومی|11|: تحول فناوری روابط‌عمومی
  اقناع سازی و تنویر افکار عمومی از وظایف و کارکردهای روابط عمومی است
  آیین تودیع و معارفه مسئول روابط عمومی و سرپرست مرکز ۱۳ کانون استان تهران
  مدیر روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجمن ورزش های هوایی کشور منصوب شد
  ‍تاکید مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر بر نقش روابط‌عمومی در معرفی تولیدات متنوّع نیشکری
  روابط عمومی‌های برتر شهرداری قم معرفی شدند
  اشتغال ۷۹ نفر در روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شهرداری قم
  تجلیل از رابطان روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادارات راهداری شهرستان های استان زنجان
  استاندار خوزستان: روابط عمومی‌ها با تکنیک‌های مقابله با دشمن آشنا باشند
  ضرورت استفاده از رویکردهای نوین درساختار روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

راه‌حل‌های روابط‌عمومی|11|: تحول فناوری روابط‌عمومی راه‌حل‌های روابط‌عمومی|11|: تحول فناوری روابط‌عمومی
صنعت روابط‌عمومی دایما در حال تحول است - فرصت‌ها و چالش‌های جدیدی را ایجاد می‌کند. بنابراین جای تعجب نیست که چت‌جی‌پی‌تی و سایر ابزارهای مولد هوش مصنوعی بر صنعت روابط‌عمومی تأثیر گذاشته‌اند.
دوشنبه، 28 اسفند 1402 - 18:33

آیین تودیع و معارفه مسئول روابط عمومی و سرپرست مرکز ۱۳ کانون استان تهران آیین تودیع و معارفه مسئول روابط عمومی و سرپرست مرکز ۱۳ کانون استان تهران
بر همین اساس و با حضور مدیر کل کانون استان تهران، معاونان اداری مالی و فرهنگی و حراست از زحمات معصومه صادقی مسئول مرکز ۱۳ قدردانی و محبوبه محرابی به عنوان سرپرست جدید این مرکز معرفی و منصوب شد.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 13:31

اقناع سازی و تنویر افکار عمومی از وظایف و کارکردهای روابط عمومی است اقناع سازی و تنویر افکار عمومی از وظایف و کارکردهای روابط عمومی است
محمد جمالی آرند در نشست روابط‌عمومیهای مناطق ۱۳ گانه اداره کل آموزش و پرورش در باشگاه فرهنگیان یاسوج اظهار کرد: رسانه ها و روابط عمومی ها با اطلاع رسانی روشن و شفاف نقش موثری در هدایت تحصیلی دانش آموزان و ترغیب خانواده برای استقبال از رشته های فنی دارند.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 13:31

‍تاکید مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر بر نقش روابط‌عمومی در معرفی تولیدات متنوّع نیشکری ‍تاکید مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر بر نقش روابط‌عمومی در معرفی تولیدات متنوّع نیشکری
دکتر عبدعلی ناصری در اولین گردهمایی روابط‌عمومی‌های شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی که در کشت و صنعت نیشکر سلمان فارسی برگزار شد، گفت، روابط‌عمومی، پیشانی شرکت است و انتظار می‌رود به شیوه‌ای مطلوب و نوین، دستاوردها و فعالیت‌های این صنعت در جامعه منعکس شود.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 10:16

روابط عمومی‌های برتر شهرداری قم معرفی شدند روابط عمومی‌های برتر شهرداری قم معرفی شدند
در نخستین گردهمایی و هم‌اندیشی مسئولین ارتباطات و امور فرهنگی سازمان‌ها و مناطق شهرداری قم در سال جاری که با حضور سید ابوالفضل اسماعیلی معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی و مهدی اصفهانیان مقدم معاون محیط‌زیست و خدمات شهری، مهدی کلانترزاده مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل و حجت‌الاسلام‌ سید احمد طباطبایی نژاد سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری برگزار شد، مدیر حامی و مسئولان برتر ارتباطات و امور فرهنگی در مناطق و سازمان‌های شهرداری قم معرفی شدند.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 10:15

اشتغال ۷۹ نفر در روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شهرداری قم اشتغال ۷۹ نفر در روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شهرداری قم
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با بیان اینکه ۷۹ نفر در خانواده ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم مشغول به فعالیت هستند، ابراز کرد: ۲۳ نفر از این جمع در سازمان و مناطق بوده و مابقی نیز در ۶ حوزه مختلف ستاد مشغول فعالیت هستند.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 10:14

تجلیل از رابطان روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادارات راهداری شهرستان های استان زنجان تجلیل از رابطان روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادارات راهداری شهرستان های استان زنجان
مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط‌عمومی با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، معاون توسعه مدیریت و منابع، رئیس اداره منایع انسانی، رفاه و پشتیبانی، مدیر رابط عمومی و رابطین روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های زنجان، در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 10:12

استاندار خوزستان: روابط عمومی‌ها با تکنیک‌های مقابله با دشمن آشنا باشند
علی اکبر حسینی محراب یکشنبه در نشست فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی‌های دستگاه‌های خوزستان با استانداری بیان‌کرد: در جنگ شناختی و ترکیبی که علیه ایران اسلامی در حال انجام است، دشمن برای هر عملیات سال ها کار کرده است، به همین دلیل باید با راه‌های مقابله با این هجمه‌ها آشنا شد.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 10:11

ضرورت استفاده از رویکردهای نوین درساختار روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ضرورت استفاده از رویکردهای نوین درساختار روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
همایش تجلیل از فعالین حوزه ارتباطات و روابط‌عمومیهای دستگاه های اجرایی استان روز یکشنبه در سالن شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزار شد.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 10:09

انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شهرداری خرم‌آباد انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شهرداری خرم‌آباد
طی حکمی از سوی شهردار خرم‌آباد، رضا ماجدی به عنوان مدیر روابط‌عمومی شهرداری خرم‌آباد منصوب شد.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 10:08

منع خبرنگاران تایوانی از پوشش خبری مجمع جهانی بهداشت منع خبرنگاران تایوانی از پوشش خبری مجمع جهانی بهداشت
دو روزنامه‌نگار معتبر از خبرگزاری مرکزی تایوان (CAN) به نام‌های تسنگ (Tseng)و هسی جو (Hsi-ju) از پوشش خبری مجمع جهانی بهداشت منع شدند.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 09:30

ابراز همبستگی رئیس فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران با روزنامه‌نگاران فلسطینی ابراز همبستگی رئیس فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران با روزنامه‌نگاران فلسطینی
دومینیک پرادالیه، رئیس فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران (IFJ)، در کنگره سندیکای روزنامه‌نگاران فلسطینی (PJS) یک سال پس از کشته‌شدن شیرین ابوعاقله ابراز همبستگی و احترام می‌کند.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 09:29

حملات دولت هنگ‌کنگ به آزادی بیان لطمه زده است حملات دولت هنگ‌کنگ به آزادی بیان لطمه زده است
اقدامات اخیر و فشارهای دولت هنگ‌کنگ و رسانه‌های دولتی منجر به بسته‌شدن نشریه زونزی (Zunzi) با ۴۰ساله سابقه انتشار کاریکاتور و بسته‌شدن نشریه آنلاین مستقل ترانزیت جم (Transit Jam) شده است.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 09:27

همایش استانی مدیریت استراتژیک روابط عمومی در یزد برگزار شد همایش استانی مدیریت استراتژیک روابط عمومی در یزد برگزار شد
نخستین همایش استانی مدیریت استراتژیک روابط عمومی به همت اداره کل روابط‌عمومی استانداری و انجمن روابط عمومی و با حضور بیش از 200 نفر از مدیران و کارشناسان روابط عمومی به مناسبت هفته روابط عمومی در یزد برگزار شد.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 08:55

چت جی پی تی و صنعت رسانه: تغییر بازی یا باخت؟ چت جی پی تی و صنعت رسانه: تغییر بازی یا باخت؟
انقلاب هوش مصنوعی آغاز شد. رونمایی از چت جی پی تی، یک چت بات هوش مصنوعی رایگان که گفتگویی تعاملی را انجام می دهد، حاکی از هجوم زیرزمینی یک مرز جدید در فناوری است. هر کسی تقلا می کند که بداند چت جی پی تی و برنامه هایی مانند آن، چطور کار می کنند؟ چه اثری بر آینده دارند؟ و به ویژه این موضوع برای اهالی سرزمینروابط‌عمومی و تبلیغات به یک دغدغه تبدیل شده است.
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 08:27

راهنمای ارتقاء امنیت کاربری برای خبرنگاران در شبکه‌های اجتماعی راهنمای ارتقاء امنیت کاربری برای خبرنگاران در شبکه‌های اجتماعی
اگر خبرنگار هستید، ممکن است با توجه به موقعیت‌ حرفه‌ای‌تان، لازم باشد که از خود و یا همکاران‌تان در برابر شبکه اجتماعی، سایر کاربران سایت یا هر دو، محافظت کنید. در ادامه نکات امنیتی لازم را جهت حفاظت از امنیت و حریم خصوصی خود در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید دنبال کنید.
یکشنبه، 7 خرداد 1402 - 11:07

شکایت یک شرکت روابط‌عمومی از توییتر شکایت یک شرکت روابط‌عمومی از توییتر
شرکت روابط‌عمومی سابق توییتر روز جمعه شکایتی را علیه این شرکت تنظیم کرد و آن را به عدم پرداخت صورت‌حساب‌های پرداخت نشده از زمانی که ایلان ماسک در اکتبر سال گذشته مدیریت شرکت را به دست گرفت، متهم کرد.
یکشنبه، 7 خرداد 1402 - 09:57

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان خراسان‌رضوی: روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مدرسه یک طرح انگیزشی برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه است
دانش آموزان ما ممکن است در جامعه کمتر حضور پیدا کنند و یا شرایط برایشان کمتر فراهم شود، ولی با اجرایی کردن این طرح توانستیم استقبال مدیران و دانش آموزان را مشاهده کنیم و حتی معلم های زیادی نسبت به مجری گری و گویندگی استعداد این عزیزان را کشف کردند که با آموزش های بیشتر در این موارد روند کار روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مدرسه را ادامه دار خواهیم کرد.
یکشنبه، 7 خرداد 1402 - 09:47

صداقت در اطلاع‌رسانی اولین اصل در روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مترو تهران است
به نظر من و با توجه به حجم کاری که انجام می‌شود، روابط‌عمومی‌ شرکت بهره‌برداری مترو تهران بهترین روابط‌عمومی در کل مجموعه شهرداری است چرا که کارکردن در این بخش با توجه به دربرگیری بالایی که رویداد‌های آن به سبب مسافران میلیونی دارد، از حساسیت بیشتری برخوردار است.
یکشنبه، 7 خرداد 1402 - 09:46

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران تأکید کرد: از ضرورت اعتلای روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مراکز حوزوی تا هم‌صدایی مراکز حوزوی در کشور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران تأکید کرد: از ضرورت اعتلای روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مراکز حوزوی تا هم‌صدایی مراکز حوزوی در کشور
اگر تا دیروز تنها یک کارگاه یا واحد صنفی یا محل تعلیم و تربیتی پاسخگوی همه نیازها بود امروز اشتغالات زیاد عملا اجازه نمی‌دهد یک نفر به همه نیازها پاسخ دهد و همین امر نشان دهنده اهمیت روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ است.
شنبه، 6 خرداد 1402 - 17:37

تاثیر بهبود فضای کسب‌وکار بر توسعه رقابت تاثیر بهبود فضای کسب‌وکار بر توسعه رقابت
یکی از راهکارهای موفقیت در عرصه رقابت، آگاهی داشتن از علم و اصول بازاریابی و استفاده صحیح از آن اصول است. رقابت در دنیای کسب‌وکار، به‌سرعت در حال توسعه است. روند پیشرفت جوامع بشری از دوران غارنشینی و کشاورزی به عصر صنعتی و فراصنعتی رسیده و جایگاه انسان‌ها به مدیر، کارمند، فروشنده و خریدار تبدیل و ابزار قدرت نیز از زور و پول به انگیزش، اطلاعات و ارتباطات تغییر یافته است.
شنبه، 6 خرداد 1402 - 16:54

برگزاری اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه‌ها و اصحاب رسانه شهرستان نجف‌آباد
اولین گردهمایی مدیران روابط‌عمومی دستگاه‌ها و اصحاب رسانه شهرستان نجف‌آباد با حضور فرماندار نجف‌آباد، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان و رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد.
شنبه، 6 خرداد 1402 - 15:51

پیچیدگی مبارزه با اطلاعات نادرست در پی ایجاد تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی پیچیدگی مبارزه با اطلاعات نادرست در پی ایجاد تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی
تصمیمِ متوقف کردن دسترسی رایگان به Midjourney، نشان می‌دهد که تصویرهای تولید شده با هوش مصنوعی چگونه به انتشار اطلاعات نادرست و دروغ در فضای مجازی کمک کرده است. این تصمیم همچنین نشان دهنده چالش‌های تازه فن‌آوری‌های هوش مصنوعی است که خبرنگاران با آنها روبرو هستند.
شنبه، 6 خرداد 1402 - 15:45

راهبردهای مصاحبه برای افزایش حضور زنان در اخبار راهبردهای مصاحبه برای افزایش حضور زنان در اخبار
من پس از سال‌ها خبرنگاری، از نابرابری جنسیتی در پوشش خبری آگاهی یافتم. وقتی دانستم که نزدیک به ۷۵ درصد کسانی که در اخبار از آنها نقل قول می‌شود، در اخبار دیده می‌شوند و یا صدای آنها شنیده می‌شود مرد هستند، تعجب‌زده شدم.
شنبه، 6 خرداد 1402 - 15:30

 🔶 نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی برگزار می‌شود 🔶 نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی برگزار می‌شود
نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» روز چهارشنبه 24 خرداد 1402 توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی برگزار می‌شود.
شنبه، 26 فروردین 1402 - 16:41

آیین نکوداشت روابط‌عمومی ‌های دستگاه‌ های اجرایی استان چهارمحال و بختیاری آیین نکوداشت روابط‌عمومی ‌های دستگاه‌ های اجرایی استان چهارمحال و بختیاری
محسن حسین ‌میرزایی در آیین نکوداشت روابط‌عمومی ‌های دستگاه‌ های اجرایی استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: فعالیت های فرهنگی و مذهبی زیادی در سطح استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود که تقویت این برنامه ها از وظایف روابط‌عمومی دستگاه های اجرایی است.
شنبه، 6 خرداد 1402 - 10:38

گردهمایی بزرگ مسئولین روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گردهمایی بزرگ مسئولین روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ وظیفه دارد همان‌گونه که زمینه انتقال پیام و اخبار به جامعه هدف را انجام می‌دهد، بازخوردهای بهره‌برداران و مردم نسبت به فعالیت‌های سازمان و ادارات تابعه و شهرستان‌ها را نیز دریافت کند تا بتوان نقاط قوت و ضعف را به خوبی تحلیل و بررسی کرد و در راستای رفع مشکلات قدم برداشت.
شنبه، 6 خرداد 1402 - 10:37

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان: امروزه تمام کارها در حوزه رسانه ای، بر عهده روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هاست مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان: امروزه تمام کارها در حوزه رسانه ای، بر عهده روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هاست
وی با اشاره به انگیزه خوب در تیم رسانه ای و روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آموزش و پرورش استان، بیان داشت: با کار خوب در شبکه اجتماعی داخلی شاد توانسته ایم، اعتماد مخاطبین که عمده خانواده ها هستند را چندین برابر افزایش دهیم.
شنبه، 6 خرداد 1402 - 10:36

بزرگداشت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برگزار شد بزرگداشت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برگزار شد
بزرگداشت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، موسسه کارگزار روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و با حضور جمعی از اساتید، مدیران و کارشناسان و علاقمندان روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در محل سالن اجتماعات سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار شد.
پنجشنبه، 4 خرداد 1402 - 12:11

مدیرکل روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ استانداری: لازمه پیشرفت در حوزه روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مطالعه و ابتکار عمل است
عزیزی راد در گردهمایی مسئولین روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های آموزش و پرورش نواحی و مناطق گفت: بایدها و نبایدها و کار های ویژه مختلفی در حوزه روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مطرح است اما در سال های اخیر و در هزاره سوم توجهات معطوف به رسانه ها است و افکار عمومی به آن واکنش سریع نشان می‌دهند.
چهارشنبه، 3 خرداد 1402 - 14:57

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تاثیر بهبود فضای کسب‌وکار بر توسعه رقابت


  پایانی امیدوارکننده بر هفته روابط‌عمومی


  مدیر حوزه‌های علمیه خواهران تأکید کرد: از ضرورت اعتلای روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مراکز حوزوی تا هم‌صدایی مراکز حوزوی در کشور


  راهنمای ارتقاء امنیت کاربری برای خبرنگاران در شبکه‌های اجتماعی


  نقدی بر روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شهرداری پرند


  شکایت یک شرکت روابط‌عمومی از توییتر


  صداقت در اطلاع‌رسانی اولین اصل در روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مترو تهران است


  همایش استانی مدیریت استراتژیک روابط عمومی در یزد برگزار شد


  چت جی پی تی و صنعت رسانه: تغییر بازی یا باخت؟


  رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان خراسان‌رضوی: روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مدرسه یک طرح انگیزشی برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه است


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی منتشر شد