درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 11 مهر 1401 - 06:05   

فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد

  فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا

  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا


ادامه ادامه مطلب سه

بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه

  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا
  نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان
  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه
  سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری نئوم عربستان در متاورس
  گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند
  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان
  سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد
  واکنش وزارت ارتباطات به ماجرای خنده آقای وزیر
  نقش حیاتی خبرنگاران در اجتماع در دوران بحران و تغییر
  در سال 2022: نرم افزار و داده، پرطرفدارترین صنعت برای استارتاپ‌ها
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا
با حکم محمدجواد تاجیک مشاور شهردار و مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)، نوشا دبیری‌مهر به عنوان سرپرست روابط‌عمومی این سازمان معارفه شد.
دوشنبه، 11 مهر 1401 - 02:02

نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان
نشست شورای اطلاع رسانی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی با حضور مدیر کل ، معاونت سلامت و مدیر روابط‌عمومی و رئیس it دامپزشکی استان و مدیر روابط‌عمومی مدیران روابط‌عمومی دستگاه های زیر مجموعه وزارت جهادکشاورزی استان درخصوص گرامیداشت 14 مهر روز دامپزشکی، در سالن جلسات دامپزشکی برگزار شد.
دوشنبه، 11 مهر 1401 - 02:01

بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه
نشست شورای هماهنگی مدیران روابط‌عمومی شرکت های بیمه با حضور حسین حسینی قائم مقام بیمه تجارت نو و مصطفی رئوفی مدیر کل روابط‌عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی و مدیران روابط‌عمومی شرکت های بیمه ای کشور برگزار شد.
دوشنبه، 11 مهر 1401 - 01:58

انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان
خلبان شیرودی مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان درحکمی وحید ابراهیم یزدی را به عنوان مدیر روابط‌عمومی منصوب کرد.
شنبه، 9 مهر 1401 - 18:29

 سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد
شهردار پایتخت در حکمی عبدالمطهر محمدخانی را برای یک‌ سال دیگر در سمت خود به عنوان سخنگو و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ابقا کرد.
شنبه، 9 مهر 1401 - 18:28

انتصاب سرپرست معاونت روابط‌عمومی و تشریفات دفتر استاندار گیلان انتصاب سرپرست معاونت روابط‌عمومی و تشریفات دفتر استاندار گیلان
دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان با صدور حکمی، محمد بینا را به‌عنوان سرپرست معاونت روابط‌عمومی و تشریفات دفتر استاندار منصوب کرد.
پنجشنبه، 7 مهر 1401 - 16:12

تشکیل کارگروه تدوین نیازهای آموزشی روابط عمومی‌های استان کرمان تشکیل کارگروه تدوین نیازهای آموزشی روابط عمومی‌های استان کرمان
مجتبی اسدی‌زاده در دیدار با مدیر آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری استان تاکید کرد: بروزرسانی و حذف و اضافه کردن عناوین و سرفصل‌های دوره‌های آموزشی رشته شغلی مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی ضرورت دارد.
پنجشنبه، 7 مهر 1401 - 16:11

مدیر روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال معرفی شد مدیر روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال معرفی شد
‌امیر مهدی علوی که پیش از این نیز سابقه حضور در مدیریت روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال را در کارنامه خود دارد یکبار دیگر با حکم مهدی تاج، به عنوان مدیر روابط‌عمومی این فدراسیون منصوب شد.
چهارشنبه، 6 مهر 1401 - 17:11

روابط‌عمومی در سال 2023: تأثیر همه‌گیری بر مصرف‌کنندگان روابط‌عمومی در سال 2023: تأثیر همه‌گیری بر مصرف‌کنندگان
به دلیل گروه‌های مصرف‌کننده جدیدی که در آینده نزدیک پدیدار خواهند شد، متخصصان روابط‌عمومی باید بر اساس تقسیم‌بندی WGSN’s Future Consumer 2023 عمل کنند. این به آن‌ها کمک می‌کند تا انتظارها و نیازهای گروه‌های مصرف‌کننده مختلف، عاطفی و غیره، را درک کنند. در نتیجه، کمپین‌های بازاریابی و روابط‌عمومی آنها برای نتایج بهینه به درستی برنامه‌ریزی خواهد شد.
چهارشنبه، 6 مهر 1401 - 11:49

مسئول دفتر مدیرکل و مدیر روابط‌عمومی‌ اداره کل دامپزشکی استان سمنان
سعید خباز از برگزاری چهارمین جلسه شورای اطلاع رسانی و ارتباطات رسانه ای اداره کل دامپزشکی استان با دستور کار برنامه ریزی به منظور گرامیداشت ۱۴مهرماه روز ملی دامپزشکی خبر داد.
دوشنبه، 4 مهر 1401 - 21:53

حکایت راویان عقل در «مدیریت ارتباطات» شماره ١٤٨ حکایت راویان عقل در «مدیریت ارتباطات» شماره ١٤٨
شمارۀ ١٤٨ماهنامۀ مدیریت ارتباطات در پرونده‌ای ویژه به موضوع ارتباطات علم و فناوری پرداخته است. در این شماره مطالب و یادداشت‌های دیگری درباره ادبیات مهاجرت و تاثیر مهاجرت نوبسندگان و روشنفکران بر یک جامعه، آسیب‌شناسی نفوذ سلبریتی‌ها در کلاهبرداری‌های جدید، تحلیلی بر جهان ارتباطی افراد اوتیستیک و ... آورده شده است.
دوشنبه، 4 مهر 1401 - 13:33

 کارگاه آموزشی خبرنویسی ویژه روابط‌عمومی‌ها واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد کارگاه آموزشی خبرنویسی ویژه روابط‌عمومی‌ها واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد
مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز، تولید محتوا در بدنه روابط‌عمومی ها را ضروری دانست و گفت: انتظار می رود روابط‌عمومی ها درست نویسی در اخبار و گزارش ها را با تاکید بر تولید محتوا پیگیری جدی کنند.
دوشنبه، 4 مهر 1401 - 12:47

تاکید بر نقش روابط‌عمومی‌ در ایجاد ارتباط بین مردم و صنعت برق
در ابتدای این نشست مدیر روابط‌عمومی‌ شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با بیان اینکه روابط‌عمومی‌ پلی برای ارتباط متقابل بین مردم و شرکت است گفت: امیدوارم با حمایت های معاونین و مدیران و در راس آنها مدیرعامل، در اجرای این امر خطیر و رسیدن به اهداف عالیه گام های موثر و بلندی برداریم.
یکشنبه، 3 مهر 1401 - 11:21

انتصاب مدیر روابط‌عمومی صندوق تامین خسارت‌های بدنی انتصاب مدیر روابط‌عمومی صندوق تامین خسارت‌های بدنی
مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی در حکمی، «شمس الدین ثابت جلیسه» را به سمت مدیر روابط‌عمومی این صندوق منصوب کرد.
یکشنبه، 3 مهر 1401 - 10:20

کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» منتشر ‌شد کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» منتشر ‌شد
کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» به کوشش حسن بشیر و مهدی باقریان منتشر ‌شد. در این کتاب که توسط انتشارات کارگزار روابط‌عمومی‌ منتشر شده است تلاش شده که نقش روابط‌عمومی‌ها در کنترل و مدیریت بحران مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
شنبه، 2 مهر 1401 - 11:45

دومین جلسه هم‌افزایی شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های وزارت ارتباطات دومین جلسه هم‌افزایی شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های وزارت ارتباطات
دومین جلسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور محمد احسان خرامید، رییس مرکز روابط‌عمومی‌ و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و دیگر اعضا در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
شنبه، 2 مهر 1401 - 09:30

انتصاب مدیر روابط عمومی گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس انتصاب مدیر روابط عمومی گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس مدیر روابط‌عمومی پترول منصوب شد.
چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 15:25

مسئول جدید روابط عمومی بسیج معرفی شد مسئول جدید روابط عمومی بسیج معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه معاون روابط‌عمومی سازمان بسیج مستضعفین با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، مدیران و کارکنان نمایندگی ولی فقیه بسیج برگزار شد.
چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 15:23

شماره 127 فصلنامه رسانه منتشر شد شماره 127 فصلنامه رسانه منتشر شد
در این شماره جدید، 9 مقاله کاربردی توسط پژوهشگران و نویسندگان عرصه ارتباطات و رسانه ارائه شده است که به مسائل و موضوعاتی چون: نقش صدا و سیما در تقویت اعتماد سیاسی، موانع و چالش‌های شکل‌گیری خبرنگاری تحقیقی، ظرفیت های شهروند -گزارشگری، تحلیل حقوقی کالا انگاری شهرت، نشانه شناسی هویت مصرفی در میان کاربران اینستاگرام، ...، و مدیریت کیفیت محتوا درروزنامه های محلی می‌پردازد.
چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 10:32

مراسم معارفه سرپرست تأمین و توزیع و سرپرست روابط‌عمومی شرکت ملی پخش مراسم معارفه سرپرست تأمین و توزیع و سرپرست روابط‌عمومی شرکت ملی پخش
علی اکبر نژادعلی مدیر عامل شرکت در این مراسم ضمن ابلاغ این احکام، به اساسنامه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به عنوان بزرگترین توزیع کننده فرآورده‌ در خاورمیانه اشاره کرد و گفت: تأمین و توزیع فرآورده، نگهداشت و بهینه‌سازی سوخت از جمله فعالیت اصلی شرکت است که با توجه به اهمیت ویژه تأمین و توزیع فرآورده، تمامی واحدهای زیرمجموعه باید تلاش کنند تا این فرآیند به نحو احسن انجام شود.
چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 09:57

انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس
با حکم علیرضا جعفرپور مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، «علیداد واحدی» به عنوان سرپرست مدیریت روابط‌عمومی و بین‌الملل و بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان منصوب شد.
سه شنبه، 29 شهریور 1401 - 16:33

جلسه آسیب‌شناسی شورای اطلاع‌رسانی استان کرمان تشکیل شد جلسه آسیب‌شناسی شورای اطلاع‌رسانی استان کرمان تشکیل شد
در این جلسه نبود منابع مالی، عدم رصد رسانه‌ها، ضعف در سیاست‌گذاری، دولتی شدن شورای اطلاع رسانی، نداشتن پیوست رسانه‌ای برای پروژه‌های بزرگ استان، عدم استفاده درست از اعتبارات بند چ ماده ۳۷ قانون احکام دائمی برنامه‌های کشوری از موصوعاتی بود که به آن پرداخته شد.
سه شنبه، 29 شهریور 1401 - 09:06

 متاورس؛ مسیرِ آینده‌ی روابط‌عمومی‌ متاورس؛ مسیرِ آینده‌ی روابط‌عمومی‌
متاورس فرصت‌های زیادی برای روابط‌عمومی‌ها ایجاد خواهد کرد و ما در این کتاب سعی خواهیم کرد به فراخور اطلاعات موجود بخشی از آن را با شما به‌اشتراک بگذاریم تا علاوه بر آشنایی با دنیای متاورس و سازوکارهای آن، تاثیرهای فراجهان بر صنعت روابط‌عمومی را بهتر و بیشتر بشناسیم. چراکه مسیرِ آینده‌ی روابط‌عمومی‌ به سمت متاورس خواهد بود و ضرورت دارد روابط‌عمومی‌ها اقدام به تدوین استراتژی برای آینده‌ای کنند که در آن، متاورس نقشی محوری و اصلی دارد.
پنجشنبه، 13 بهمن 1401 - 01:38

گزارش برگزاری گردهمایی مسئولان روابط‌عمومی ادارات آموزش و پرورش استان  آموزش و پرورش آذربایجان‌ غربی گزارش برگزاری گردهمایی مسئولان روابط‌عمومی ادارات آموزش و پرورش استان آموزش و پرورش آذربایجان‌ غربی
گردهمایی مسئولان روابط‌عمومی ادارات آموزش و پرورش استان آموزش و پرورش آذربایجان‌ غربی با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان به میزبانی منطقه سیلوانا برگزار شد.
پنجشنبه، 24 شهریور 1401 - 09:39

جلسه هم‌اندیشی مدیران روابط‌عمومی تیپیکو جلسه هم‌اندیشی مدیران روابط‌عمومی تیپیکو
اولین جلسه هم اندیشی مدیران روابط‌عمومی شرکتهای زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری داروئی تامین با رویکرد یکسان سازی تبلیغات، معرفی شرکت، اطلاع رسانی صحیح، برندینگ هلدینگ و شرکتهای تابعه به میزبانی شرکت توزیع داروپخش روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ در این شرکت برگزار شد.
پنجشنبه، 24 شهریور 1401 - 09:27

سیره تبلیغی و پیام‌رسانی حضرت زینب(ع) پس از عاشورا سیره تبلیغی و پیام‌رسانی حضرت زینب(ع) پس از عاشورا
صدای امام حسین و فریاد «هل من ناصر ینصرنی» را به مردم دنیا بازگوید و اگر زینب پیام کربلا را به تاریخ بازنگوید، کربلا در تاریخ می‌ماند و کسانی که به این پیام نیازمندند از آن محروم می‌مانند.
دوشنبه، 19 مهر 1395 - 08:28

دعوت دبیرخانه جشنواره انتشارات روابط‌عمومی از جامعه روابط‌عمومی کشور دعوت دبیرخانه جشنواره انتشارات روابط‌عمومی از جامعه روابط‌عمومی کشور
دبیرخانه هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی طی فراخوانی از واحدهای روابط‌عمومی سراسر کشور، مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی بخش های دولتی و خصوصی برای شرکت گسترده و ارایه نظرات و پیشنهادها در راستای برگزاری باشکوه تر این جشنواره دعوت به عمل آورد.
سه شنبه، 1 فروردین 1402 - 10:43

 ضریب بحران؛ معیار جدیدی برای مدیریت شرکت‌های آینده ضریب بحران؛ معیار جدیدی برای مدیریت شرکت‌های آینده
بحران‌‌ها به بنیه روانی رهبران سازمانی نیاز دارند. فوئنتس در این گفت‌وگو اشاره کرد: «وقتی از این دوره‌های طولانی ابهام و بی‌‌ثباتی عبور می‌‌کنید، آسیب‌‌های زیادی متوجه رهبران سازمان و تیم‌‌های آنها می‌‌شود.CQ یعنی توانایی پیدا کردن سطوح عمیق‌‌تری از ارتباطات، زمان گذاشتن برای مراقبت از خود، و بررسی واقع‌‌بینانه اهداف بلندپروازانه.»
دوشنبه، 21 شهریور 1401 - 01:03

امیر اسماعیلی سرپرست «اداره کل روابط عمومی حوزه هنری» شد امیر اسماعیلی سرپرست «اداره کل روابط عمومی حوزه هنری» شد
امیر اسماعیلی در حکمی از سوی محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی سرپرستی «اداره کل روابط‌عمومی حوزه هنری» را به عهده گرفت.
سه شنبه، 22 شهریور 1401 - 10:27

عاشورا یک رسانه در مسیر تاریخ عاشورا یک رسانه در مسیر تاریخ
عاشورا به عنوان رویدادی عمیق معرفتی، منجر به خلق رسانه هایی شده که به بازخوانی مستمر و اثرگذار این پیام می پردازند.
چهارشنبه، 20 دی 1391 - 08:40

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان


  گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند


  واکنش وزارت ارتباطات به ماجرای خنده آقای وزیر


  سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد


  سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری نئوم عربستان در متاورس


  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا


  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه


  نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد