درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 18:50   

آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

انتشارات دانشگاه آکسفورد «rizz» را به عنوان کلمه سال خود انتخاب کرد

  انتشارات دانشگاه آکسفورد «rizz» را به عنوان کلمه سال خود انتخاب کرد


ادامه ادامه مطلب دو

آی‌بی‌اِم اولین تراشه کوانتومی 1000 کیوبیتی را منتشر کرد

  آی‌بی‌اِم اولین تراشه کوانتومی 1000 کیوبیتی را منتشر کرد


ادامه ادامه مطلب سه

سقوط عمدی هواپیما برای تهیه ویدئوی یوتیوب

  سقوط عمدی هواپیما برای تهیه ویدئوی یوتیوب


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  موضوع آلایندگی‌ها و اصلاح قضاوت‌ها
  آینده روابط‌عمومی در عصر رسانه‌های دیجیتال
  تشکیل کارگروه‌های عملیاتی برای اجرای سند تحول روابط‌عمومی‌های خراسان رضوی
  دوره آموزش «خبرنویسی» به همت روابط‌عمومی استانداری کرمانشاه برگزار شد
  ترکیب جدید هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی آذربایجان شرقی
  بیش از ۲ هزار لابی‌گر سوخت‌های فسیلی در مذاکرات «کوپ ۲۸» حضور دارند
  رسانه‌های خبری پیشرو در حال انجام سبزشویی صنعت سوخت‌ فسیلی هستند
  چگونه می‌توان از اسرائیل انتقاد کرد بدون اینکه انگ یهودی‌ستیزی به شما بزنند؟
  اثرات زیست‌محیطی و بهداشتی آلودگی هوا
  فلسطینی‌ها پس از قطع ارتباط تلفن و اینترنت چگونه دوباره آنلاین شدند؟
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

موضوع آلایندگی‌ها و اصلاح قضاوت‌ها موضوع آلایندگی‌ها و اصلاح قضاوت‌ها
در این روزها سرد پاییزی که بخاطر پایداری هوای سرد و غلظت شدید آلاینده های هوا، هشدارها و تعطیلی مدارس بگوش می رسد متاسفانه قضاوت های درست و نادرست در هم آمیخته شده، عده ای بدون ارائه نطرات کارشناسی دقیق، فقط صنایع را متهم اصلی معرفی می کنند و برخی هم به دنبال بهره برداری سیاسی!
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 14:36

آینده روابط‌عمومی در عصر رسانه‌های دیجیتال آینده روابط‌عمومی در عصر رسانه‌های دیجیتال
در این مقاله، دیپا نگرج، رئیس جهانی ارتباطات و اکوسیستم نوآوری Sparkle در Mphasis، در مورد آینده روابط‌عمومی در عصر رسانه‌های دیجیتال بحث می‌کند. او می‌نویسد که روابط‌عمومی به عنوان یک رشته در حال تغییر است زیرا مخاطبان، نحوه مصرف اخبار و انتظارات از ارتباطات تجاری در حال تغییر است.
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 14:08

تشکیل کارگروه‌های عملیاتی برای اجرای سند تحول روابط‌عمومی‌های خراسان رضوی تشکیل کارگروه‌های عملیاتی برای اجرای سند تحول روابط‌عمومی‌های خراسان رضوی
مدیرکل روابط‌عمومی استانداری خراسان رضوی از پیشرفت نگارش برنامه اقدام در روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی خبرداد و گفت: علاوه بر نگارش این برنامه اقدام، از امروز تشکیل کارگروه‌های عملیاتی برای اجرای سند تحول روابط‌عمومی‌های خراسان رضوی آغاز شد.
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 13:01

دوره آموزش «خبرنویسی» به همت روابط‌عمومی استانداری کرمانشاه برگزار شد دوره آموزش «خبرنویسی» به همت روابط‌عمومی استانداری کرمانشاه برگزار شد
دوره آموزش «خبرنویسی» امروز سه شنبه به همت اداره کل روابط‌عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه برای مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی های استان برگزار شد.
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 12:59

ترکیب جدید هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی آذربایجان شرقی ترکیب جدید هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی آذربایجان شرقی
با برگزاری مجمع عمومی شورای هماهنگی آذربایجان شرقی در سالن جمهوری استانداری آذربایجان شرقی با حضور مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی دستگاه های اجرایی استان هفت عضو هیئت رئیسه و یک نفر بازرس انتخاب شدند.
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 12:48

 بیش از ۲ هزار لابی‌گر سوخت‌های فسیلی در مذاکرات «کوپ ۲۸» حضور دارند بیش از ۲ هزار لابی‌گر سوخت‌های فسیلی در مذاکرات «کوپ ۲۸» حضور دارند
کمپین‌های زیست محیطی می‌گویند در حالی که رهبران شرکت کننده در کنفرانس آب و هوایی سازمان ملل موسوم به «کوپ ۲۸» با هدف پایان دادن به همه پروژه‌های جدید نفت، گاز و زغال سنگ به منظور مهار گرمایش جهانی مذاکره می‌کنند، حدود ۲۵۰۰ لابی‌گر سوخت‌های فسیلی مجوز حضور در این نشست بین‌المللی را دریافت کرده‌اند.
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 12:33

رسانه‌های خبری پیشرو در حال انجام سبزشویی صنعت سوخت‌ فسیلی هستند رسانه‌های خبری پیشرو در حال انجام سبزشویی صنعت سوخت‌ فسیلی هستند
یک گزارش جدید نشان می‌دهد که حداقل هفت خبرگزاری اصلی، از جمله بلومبرگ، اکونومیست، فایننشال تایمز، نیویورک‌تایمز، پولیتیکو، رویترز و واشنگتن‌پست، محتوای تبلیغاتی گمراه‌کننده را برای شرکت‌های سوخت فسیلی تولید و منتشر می‌کنند.
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 11:31

چگونه می‌توان از اسرائیل انتقاد کرد بدون اینکه انگ یهودی‌ستیزی به شما بزنند؟ چگونه می‌توان از اسرائیل انتقاد کرد بدون اینکه انگ یهودی‌ستیزی به شما بزنند؟
مداوم دولت اسرائیل به نفرت تاریخی علیه یهودیان، محکومیت کشته شدن هزاران غیرنظامی و کودک در غزه را دشوارتر کرده است. روزنامه «ال پائیس» اسپانیا در مقاله خود به این موضوع بیشتر می‌پردازد.
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 11:20

 اثرات زیست‌محیطی و بهداشتی آلودگی هوا اثرات زیست‌محیطی و بهداشتی آلودگی هوا
این مقاله به بررسی اثرات زیست محیطی و بهداشتی آلودگی هوا می‌پردازد. نویسندگان ابتدا به تعریف آلودگی هوا و انواع آلاینده‌های موجود در هوا می‌پردازند. سپس، اثرات آلودگی هوا بر سلامت انسان، از جمله بیماری‌های تنفسی، بیماری‌های قلبی عروقی، سرطان ریه و اختلالات عصبی مرکزی را بررسی می‌کنند. در نهایت، نویسندگان راهکارهایی برای کاهش آلودگی هوا را ارائه می‌دهند.
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 09:19

فلسطینی‌ها پس از قطع ارتباط تلفن و اینترنت چگونه دوباره آنلاین شدند؟ فلسطینی‌ها پس از قطع ارتباط تلفن و اینترنت چگونه دوباره آنلاین شدند؟
اهداکنندگان سیم‌کارت‌های مجازی را از طریق اپلیکیشن‌هایی مانند سیملی و ایرالو می‌خرند که به آن‌ها امکان می‌دهد وقتی موجودی کم می‌شود، اعتبار برایش بخرند
سه شنبه، 14 آذر 1402 - 15:54

آی‌بی‌اِم اولین تراشه کوانتومی 1000 کیوبیتی را منتشر کرد آی‌بی‌اِم اولین تراشه کوانتومی 1000 کیوبیتی را منتشر کرد
کامپیوترهای کوانتومی وعده انجام محاسبات خاصی را می‌دهند که خارج از دسترس کامپیوترهای کلاسیک است. آنها این‌کار را با بهره‌برداری از پدیده‌های کوانتومی منحصربه فرد مانند درهم تنیدگی و برهم نهی انجام می‌دهند، که به چندین کیوبیت اجازه می‌دهد در چندین حالت جمعی به طور همزمان وجود داشته باشند.
سه شنبه، 14 آذر 1402 - 15:26

هوش مصنوعی در سال 2023: فرصت‌ها و تهدیدات هوش مصنوعی در سال 2023: فرصت‌ها و تهدیدات
سال 2023 یک سال متحول کننده برای هوش مصنوعی بود. پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه مدل‌های زبانی بزرگ (LLM) صورت گرفت، که منجر به توسعه فناوری‌هایی مانند چت‌ جی‌بی‌تی شد. این فناوری‌ها پتانسیل آن را دارند که کار خلاقانه و دانشی را آنطور که ما می‌شناسیم خراب کنند.
سه شنبه، 14 آذر 1402 - 13:54

سقوط عمدی هواپیما برای تهیه ویدئوی یوتیوب سقوط عمدی هواپیما برای تهیه ویدئوی یوتیوب
یک تولیدکننده محتواهای ویدئویی برای وبسایت «یوتیوب» در آمریکا روز دوشنبه برای سقوط عمدی هواپیمای خود به شش ماه زندان محکوم شد.
سه شنبه، 14 آذر 1402 - 13:37

انتشارات دانشگاه آکسفورد «rizz» را به عنوان کلمه سال خود انتخاب کرد انتشارات دانشگاه آکسفورد «rizz» را به عنوان کلمه سال خود انتخاب کرد
انتشارات دانشگاه آکسفورد در روز دوشنبه، 3 دسامبر 2023، «rizz» را به عنوان کلمه سال خود انتخاب کرد تا محبوبیت اصطلاحی را که توسط نسل Z برای توصیف توانایی شخصی برای جذب یا اغوا کردن شخص دیگر استفاده می‌شود، برجسته کند.
سه شنبه، 14 آذر 1402 - 13:30

اجلاس آب‌وهوا یک شوخی بیمارگونه است اجلاس آب‌وهوا یک شوخی بیمارگونه است
در این مقاله، دانشمند آب‌وهوا پیتر کالموس از اجلاس آب‌وهوایی سازمان ملل در دبی انتقاد می‌کند و آن را یک شوخی بیمارگونه و ویرانگر سیاره می‌نامد. وی استدلال می‌کند که علت اصلی گرمایش جهانی سوخت‌های فسیلی است و تنها راه برون‌رفت از این وضعیت اضطراری کاهش و در نهایت پایان دادن به صنعت سوخت‌های فسیلی است.
سه شنبه، 14 آذر 1402 - 12:11

روابط‌عمومی و ارتباطات: ابزاری قدرتمند برای مقابله با بحران‌های آب، خاک و هوا روابط‌عمومی و ارتباطات: ابزاری قدرتمند برای مقابله با بحران‌های آب، خاک و هوا
با استفاده از روابط‌عمومی و ابزارهای ارتباطی می‌توان مردم را در مورد بحران‌های زیست‌محیطی آگاه کرد، دانش آنها را در این زمینه افزایش داد و نگرش آنها را نسبت به محیط‌زیست تغییر داد. این اقدامات می‌تواند به مقابله با این بحران‌ها و حفاظت از محیط‌زیست کمک کند.
سه شنبه، 14 آذر 1402 - 11:15

چگونه شرکت‌های روابط‌عمومی بزرگ‌ترین مذاکرات آب‌وهوایی سازمان ملل را شستشو دادند؟ چگونه شرکت‌های روابط‌عمومی بزرگ‌ترین مذاکرات آب‌وهوایی سازمان ملل را شستشو دادند؟
گزارش Clean Creatives، یک گروه فعال در زمینه پایداری، نشان می‌دهد که شرکت‌های روابط‌عمومی و تبلیغاتی نقش کلیدی در «شستشوی سبز» شرکت‌های سوخت فسیلی در COP28، کنفرانس آب‌وهوایی سازمان ملل در دبی، داشته‌اند.
سه شنبه، 14 آذر 1402 - 11:07

آیا پیشنهاد دیگری برای افزایش مرجعیت خبری صداوسیما دارید؟ آیا پیشنهاد دیگری برای افزایش مرجعیت خبری صداوسیما دارید؟
مرجعیت خبری صداوسیما، به معنای اعتماد و اعتبار مردم به این سازمان به عنوان منبع اصلی کسب اخبار است. این مرجعیت، بر اساس نظرسنجی‌های مختلف، طی سال‌های اخیر روند نزولی داشته است.
سه شنبه، 14 آذر 1402 - 10:00

افزایش اختیارات و قدرت معاونت امور رسانه‌ای در حوزه تبلیغات افزایش اختیارات و قدرت معاونت امور رسانه‌ای در حوزه تبلیغات
تغییر نام معاونت مطبوعاتی به معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات می‌تواند پیامدهای مختلفی داشته باشد. این پیامدها هنوز مشخص نیستند و باید منتظر ماند و دید که این تغییر نام چه تأثیری بر سیاست‌گذاری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه رسانه‌ای خواهد داشت.
سه شنبه، 14 آذر 1402 - 09:00

سرکوب صدای فلسطینیان سرکوب صدای فلسطینیان
سرکوب صدای فلسطینیان با واکنش‌های انتقادی بسیاری از جمله از سوی برخی از یهودیان مواجه شده است. ژنوو لاکیر، استاد حقوق دانشگاه شیکاگو و کارشناس برجسته آزادی بیان و قانون اساسی آمریکا، می‌گوید: «میزان و شدت سرکوب فلسطینی‌ها مرا شگفت‌زده کرده است».
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 23:04

راز موفّقیّت راز موفّقیّت
بهترین راه واسه پرت کردن حواسمون از لذّت‌هایِ فوری، اینه که مُدام پاداشی که در پس به تعویق انداختن اون لذت‌ها هست‌رو مرور کنیم و یه کم دیگه به خودمون فرصت بدیم. منظور اینه که مثلا اگه دنبال لاغر شدنی، یا به دنبال قبولی تو کنکور یا گرفتن نمره بالای آیلتس یا تافلی و ... راهی نداری جز اینکه تفریحاتی که دم دستته‌رو فدای پاداشی کنی که قراره در آینده با رسیدن به هدفت صاحبش بشی و چی بهتر از اینکه با فکر کردن به خواسته‌ها، یه کم دیگه به خودت فرصت دور کردن اون لذّت‌رو بدی!
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 21:28

هوش مصنوعی مولد: شکل‌دهی به آینده هوش مصنوعی مولد: شکل‌دهی به آینده
دیگر بحث این نیست که آیا می‌توانیم ماشین‌هایی بسازیم که محتوای جدید تولید می‌کنند یا خیر، بلکه این مسئله است که چگونه می‌توانیم از این ابزارها برای ارتقای کسب‌وکارها و تضمین پایداری استفاده کنیم.
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 14:54

ایسپا درباره مرجعیت خبری صداوسیما هشدار داد ایسپا درباره مرجعیت خبری صداوسیما هشدار داد
آمارهای اخیر از کاهش چند درصدی مرجعیت خبری صداوسیما در دو سال اخیر حکایت دارد؛ بر این اساس در شرایطی که دو سال قبل مرجعیت خبری رسانه ملی حدود ۴۲.۱درصد بود، حالا این رقم به ۳۷.۹درصد کاهش یافته است.
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 13:51

عنوان "معاونت امور رسانه‌‌ای و تبلیغات" جایگزین معاونت مطبوعاتی شد عنوان "معاونت امور رسانه‌‌ای و تبلیغات" جایگزین معاونت مطبوعاتی شد
با برگزاری جلسات متعدد و بررسی‌های صورت گرفته در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ضرورت تغییر نام معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی این وزارتخانه، با ابلاغ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، عنوان "معاونت امور رسانه‌‌ای و تبلیغات" جایگزین معاونت مطبوعاتی شد.
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 13:18

نقش روابط‌عمومی‌ها در آگاهی‌بخشی برای بحران خاک نقش روابط‌عمومی‌ها در آگاهی‌بخشی برای بحران خاک
آگاهی‌بخشی برای بحران خاک یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که می‌توان برای مقابله با این چالش انجام داد. روابط‌عمومی‌ها نیز به عنوان متخصصان ارتباطی می‌توانند نقش مهمی در این زمینه ایفا کنند. آنها می‌توانند از مهارت‌ها و دانش خود برای تولید و توزیع محتوای آموزشی و آگاهی‌بخشی، برگزاری رویدادها، برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی و ایجاد مشارکت با جوامع مختلف استفاده کنند.
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 13:00

استراتژی‌های کلیدی برای بهبود خدمات مشتری کسب‌وکار استراتژی‌های کلیدی برای بهبود خدمات مشتری کسب‌وکار
بر اساس فهرست بهترین خدمات مشتری 2024 فوربس، شرکت‌هایی که در خدمات مشتری عالی عمل می‌کنند، موارد زیر را ارائه می‌دهند:
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 12:11

ربات‌های کوچکی که از سلول‌های انسانی ساخته شده‌اند، بافت‌های آسیب‌دیده را التیام می‌بخشند ربات‌های کوچکی که از سلول‌های انسانی ساخته شده‌اند، بافت‌های آسیب‌دیده را التیام می‌بخشند
در یک مطالعه جدید، دانشمندان دانشگاه تافتس ربات‌های کوچکی را از سلول‌های انسانی ساخته‌اند که می‌توانند بافت عصبی آسیب‌دیده را ترمیم کنند. این ربات‌ها، که آنتروبات نامیده می‌شوند، از سلول‌های نای انسان ساخته شده‌اند و می‌توانند به طور خود به خود با یکدیگر ترکیب شوند و ساختارهایی بزرگتری به نام سوپرربات تشکیل دهند.
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 11:35

ضرورت توسعه فرهنگ مشتری‌مداری در فضای رقابتی ضرورت توسعه فرهنگ مشتری‌مداری در فضای رقابتی
رضایت ‌مندی مشتری به عنوان یک سنجه برای میزان خشنودی وی از کالا یا خدماتی که خریداری نموده بوده، همین طور نحوه قضاوت مشتری درباره میزان ارزشی که عایدش شده است.
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 11:19

شوخ طبعی و ریسک پذیری، دو عامل کلیدی برای موفقیت در رهبری شوخ طبعی و ریسک پذیری، دو عامل کلیدی برای موفقیت در رهبری
دن آموس، مدیر عامل افلاک، یک رهبر با تجربه است که شرکت خود را از ارزش بازار 2 میلیارد دلار به 48.5 میلیارد دلار رسانده است. او معتقد است که شوخ طبعی و ریسک‌پذیری دو عامل کلیدی برای موفقیت در رهبری هستند.
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 11:08

رهایی از تفکر اظطرابی رهایی از تفکر اظطرابی
در این مقاله، دنیس وین، درمانگر و نویسنده، تفاوت بین انتظار مثبت و آرزومندی را بررسی می‌کند. او استدلال می‌کند که آرزومندی می‌تواند به اضطراب دامن بزند، زیرا به ما می‌آموزد که به دنبال چیزی باشیم که وجود ندارد.
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 09:38

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  راز موفّقیّت


  سرکوب صدای فلسطینیان


  موضوع آلایندگی‌ها و اصلاح قضاوت‌ها


  چگونه شرکت‌های روابط‌عمومی بزرگ‌ترین مذاکرات آب‌وهوایی سازمان ملل را شستشو دادند؟


  آیا پیشنهاد دیگری برای افزایش مرجعیت خبری صداوسیما دارید؟


  هوش مصنوعی در سال 2023: فرصت‌ها و تهدیدات


  اجلاس آب‌وهوا یک شوخی بیمارگونه است


  سقوط عمدی هواپیما برای تهیه ویدئوی یوتیوب


  افزایش اختیارات و قدرت معاونت امور رسانه‌ای در حوزه تبلیغات


  روابط‌عمومی و ارتباطات: ابزاری قدرتمند برای مقابله با بحران‌های آب، خاک و هوا


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی