درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 15 بهمن 1401 - 20:32   

مهلت ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران تمدید شد

  مهلت ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران تمدید شد


ادامه ادامه مطلب یک

تسلیت انجمن متخصصان روابط‌عمومی به معاون روابط‌عمومی بیمه مرکزی ایران

  تسلیت انجمن متخصصان روابط‌عمومی به معاون روابط‌عمومی بیمه مرکزی ایران


ادامه ادامه مطلب دو

اقتدار بین المللی با تولید فولادهای خاص

  اقتدار بین المللی با تولید فولادهای خاص


ادامه ادامه مطلب سه

جشنواره مردم‌داری ایران برگزار می‌شود

  جشنواره مردم‌داری ایران برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  درپی هجوم کاربران، چت جی‌پی‌تی نسخه پولی راه‌اندازی می‌کند
  رنکینگ کشورهای جهان بر اساس فیلترینگ
  محدودیت برای «لایک و دیس‌لایک»
  سه آموزه از مطالعه ۸۰ ساله هاروارد درباره خوشبختی
  برخی آثار تحول دیجیتال در روابط‌عمومی‌
  حکایت روابط‌عمومی‌ها، سنگ زیرین آسیا/ مگر اسباب بزرگی همه آماده شود
  نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد که مردم خبر زده شده‌اند!
  اقتدار بین المللی با تولید فولادهای خاص
  اپل آی‌پد تاشو و مجهز به امکانات جدید را عرضه می‌کند
  معتبرترین برندهای سال 2022
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  جهان روابط عمومی  

گزارش خبرنگار اعزامی شارا به جام جهانی قطر گزارش خبرنگار اعزامی شارا به جام جهانی قطر
خاطره جام جهانی قطر را می توان این‌گونه در ذهن کمی خوشایند ساخت که با خود بگویی چه خوب شد که کارگران سودانی، کنیایی، هندی و سومالیایی چند روز و چند شب کمی دنیای‌شان رنگارنگ شد تا یادشان برود تصویر لحظات جان دادن رفیقان‌شان را در لابلای اهرام فراعنه عصر جدید.
یکشنبه، 20 آذر 1401 - 12:23

آینده روابط‌عمومی‌: 5 پیش‌بینی برای سال 2023 آینده روابط‌عمومی‌: 5 پیش‌بینی برای سال 2023
هوش مصنوعی در سال 2023 نقش کلیدی در صنعت روابط‌عمومی‌ ایفا خواهد کرد. به زبان ساده، هوش مصنوعی شامل ماشین‌هایی است که برای انجام وظایف از هوش انسانی تقلید می‌کنند. ابزارهای هوش مصنوعی با گذشت زمان بر اساس اطلاعاتی که جمع آوری می کنند بهبود می یابند.
چهارشنبه، 25 آبان 1401 - 08:27

بزرگترین وظیفه هرمقام؛ خواندن نامه ها و شکایات و شنیدن درد دلهاست بزرگترین وظیفه هرمقام؛ خواندن نامه ها و شکایات و شنیدن درد دلهاست
هر ایدئولوژی (مسلک ـ مکتب) اگر مدیریت خوب نداشته باشد و به دست نااهل افتد شکست خواهد خورد. وی همچنین گفته بود: "بزرگترین وظیفه هر مقام؛ خواندن نامه ها و شکایات و شنیدن درد دلهاست و اگر نسبت به این وظیفه بی اعتنا باشد محکوم به شکست است.
جمعه، 27 تیر 1393 - 08:05

شرکت ادلمن مسئولیت روابط‌عمومی وزارت انرژی آمریکا را ادامه می‌دهد شرکت ادلمن مسئولیت روابط‌عمومی وزارت انرژی آمریکا را ادامه می‌دهد
بایدن رئیس‌جمهور آمریکا تصمیم گرفته که شرکت ادلمن این مسئولیت را ادامه دهد. البته گفتنی است که شرکت ادلمن یکی از شرکت‌های متخصص در صنعت نفت در حوزه روابط‌عمومی است که غیر از این حوزه نیز خدمات خود را به حوزه‌های دیگر نیز ارایه می‌دهد.
شنبه، 28 آبان 1401 - 13:04

روابط‌عمومی: یک صنعت رو به رشد و همچنان پابرجا روابط‌عمومی: یک صنعت رو به رشد و همچنان پابرجا
موسسه روابط‌عمومی انگلستان به بررسی این موضوع می‌پردازد که فعالان حوزه روابط‌عمومی چه احساس و عقیده‌ای درباره صنعت روابط‌عمومی دارند.
یکشنبه، 13 شهریور 1401 - 17:20

10 رئیس جمهور برتر آمریکا دارای تخصص در روابط عمومی 10 رئیس جمهور برتر آمریکا دارای تخصص در روابط عمومی
در این یادداشت به طور مختصر، به دستاوردهای این 10 رئیس جمهور برتر که دارای روابط عمومی بوده اند می پردازیم و همچنین این که روابط عمومی ابزاری ضروری برای شایستگی و موفقیت سیاسی می باشد.
سه شنبه، 18 خرداد 1395 - 05:47

پنج دلیل استرس‌زا بودن حرفه روابط‌عمومی پنج دلیل استرس‌زا بودن حرفه روابط‌عمومی
هی، روابط‌عمومی زندگی یا مرگ نیست.» بنابراین خوب است بدانیم که مردم چشم‌اندازهای مختلفی از مسایل دارند و گاهی با وجود همین استرس‌ها این شغل برای بسیاری مطلوب قلمداد می‌شود.
شنبه، 11 بهمن 1393 - 17:12

روابط‌عمومی هشتمین شغل استرس‌زا روابط‌عمومی هشتمین شغل استرس‌زا
مدیر روابط‌عمومی با نمره استرس 48.50 در رتبه هشتم پراسترس‌ترین شغل قرار گرفت. میانگین حقوق سالانه 104140 دلار است. این شغل تا سال 2024 چشم‌انداز رشد 7 درصدی دارد.
شنبه، 22 مرداد 1401 - 01:17

نظرسنجی جدید: ارزشمندترین پلتفرم‌های اجتماعی از نظر متخصصان روابط‌عمومی نظرسنجی جدید: ارزشمندترین پلتفرم‌های اجتماعی از نظر متخصصان روابط‌عمومی
سال گذشته، اکثر متخصصان گفتند که لینکداین بسیار مهمتر از سایر پلتفرم ها بوده است و توئییتر در رتبه دوم قرار دارد (77%). فیسبوک در حال حاضر در رتبه سوم قرار دارد: 69 درصد در مقایسه با سال گذشته که این میزان 64 درصد بوده است.
شنبه، 15 مرداد 1401 - 11:39

نظرسنجی جدید: متخصصان روابط‌عمومی چند ساعت در هفته کار می کنند؟ نظرسنجی جدید: متخصصان روابط‌عمومی چند ساعت در هفته کار می کنند؟
به طور کلی 55 درصد متخصصان روابط‌عمومی بیش از 41 ساعت در هفته کار می کنند. 46 درصد 41 تا 50 ساعت در هفته کار می کنند و 9 درصد بیش از 51 ساعت در هفته کار می کنند. 40 درصد بین 26 تا 40 ساعت در هفته کار می کنند.
جمعه، 14 مرداد 1401 - 13:09

ویدیو: گزارش وضع روابط‌عمومی در سال 2022 ویدیو: گزارش وضع روابط‌عمومی در سال 2022
گزارش وضع روابط‌عمومی در سال 2022 منتشر شد. در این نظرسنجی 1887 نفر از متخصصان روابط‌عمومی شرکت کردند. در این ویدیو، نتایج این نظرسنجی ارایه شده است:
دوشنبه، 10 مرداد 1401 - 14:14

اعتماد تا چه حد بر تصمیمات مصرف کننده در مورد برندها تأثیر می گذارد؟ اعتماد تا چه حد بر تصمیمات مصرف کننده در مورد برندها تأثیر می گذارد؟
دو مجموعه داده مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت: هوش پژوهشی و هوش برند. مجموعه داده های هوش پژوهشی از 8 تا 14 آوریل 2022 با نمونه ای بیش از 11000 نفر در 10 کشور جمع آوری شد. مجموعه داده هوش برند از 3 مارس تا 3 آوریل 2022، در بین 4614 تا 6401 نفر از همان کشورها جمع آوری شد.
پنجشنبه، 6 مرداد 1401 - 08:02

افزایش غیرقابل باور فروش نرم‌افزارهای روابط‌عمومی در جهان افزایش غیرقابل باور فروش نرم‌افزارهای روابط‌عمومی در جهان
وریفاید مارکت ریپورت از افزایش غیرقابل باور فروش فروش نرم‌افزارهای روابط‌عمومی در جهان خبر می‌دهد. بر اساس این گزارش برترین شرکت‌ها در فروش محصولات نرم‌افزاری روابط‌عمومی عبارتند از:
چهارشنبه، 28 دی 1401 - 13:02

کلیپ روز جهانی روابط‌عمومی کلیپ روز جهانی روابط‌عمومی
علت انتخاب روز 16 جولای برای برگزاری روز جهانی روابط‌عمومی این بوده که این روز مصادف است با روز تولد ایوی‌لی که یکی از چهره‌های ماندگار و بزرگ تاریخ روابط‌عمومی به‌شمار می‌آید و امید آن است که امسال و با برگزاری این جشن بزرگ، گامی اساسی و مهم در راستای درک هر چه ‌بهتر و کامل‌تری از حرفه روابط‌عمومی برداشته شود.
دوشنبه، 27 تیر 1401 - 10:19

روز جهانی روابط‌عمومی: فرصتی برای مرور گذشته و پیش‌بینی آینده روز جهانی روابط‌عمومی: فرصتی برای مرور گذشته و پیش‌بینی آینده
روز جهانی روابط‌عمومی روزی است که در آن برای بزرگداشت و گرامیداشت حقیقت و راستی و مدیریت اعتبار تلاش می‌شود و روابط‌عمومی را به‌عنوان یک موضوع جدی و قابل‌توجه برای تمام جهانیان تبلیغ می‌کند و همه مردم جهان را تشویق می‌کند تا کارکردها و کاربردهای مهم روابط‌عمومی را بهتر درک کنند.
شنبه، 25 تیر 1401 - 11:23

روز جهانی روابط‌عمومی روز جهانی روابط‌عمومی
علت انتخاب روز 16 جولای به‌عنوان روز جهانی روابط‌عمومی این است که در چنین روزی در سال 1877 آیوی لدبیتر لی (Ivy Ledbetter Lee)، پدر روابط‌عمومی به‌دنیا آمد، کسی که بخش زیادی از عمرش را صرف تغییر نگرش عموم مردم نسبت به روابط‌عمومی نمود. این مرد بزرگ،‌ راه را برای ما فعالان روابط‌عمومی همواره کرد تا بتوانیم راهی را که او آغاز کرده بود ادامه دهیم و بر اعتبار و شهرت روابط‌عمومی در جهان بیفزاییم.
شنبه، 25 تیر 1401 - 08:12

نخستین جایزه عربی روابط‌عمومی نخستین جایزه عربی روابط‌عمومی
انجمن روابط‌عمومی خاورمیانه (MEPRA) میزبان نخستین دوره جوایز ارتباطات عربی بود که نشان‌دهنده طلوع جدیدی برای برندهای منطقه‌ای عرب‌زبان و متخصصان روابط‌عمومی این کشورهاست.
جمعه، 24 تیر 1401 - 10:00

فروم نالاندا در انجمن روابط‌عمومی دانشجویان هند راه‌اندازی شد فروم نالاندا در انجمن روابط‌عمومی دانشجویان هند راه‌اندازی شد
پلتفرم نالاندا رابطه میان صنعت و دانشگاه را در حوزه روابط‌عمومی برقرار می‌کند. در این مراسم سه تفاهم‌نامه میان انجمن دانشجویان روابط‌عمومی هند، صنعت و دانشگاه امضا شد که به گسترش روابط از طریق این فروم منجر می‌شود.
پنجشنبه، 23 تیر 1401 - 07:04

در آرزوی روابط‌عمومی جهانی در ایران در آرزوی روابط‌عمومی جهانی در ایران
برای این که بتوانیم روزگار خوشی را برای روابط‌عمومی کشورمان رقم بزنیم و قد و قامتش را، برازنده جهانی شدن نماییم لازم است انجمن‌ها و نهادهای موجود روابط‌عمومی، همراه و همداستان شوند و با جذب حداکثری دانشجویان و شاغلان و بازنشستگان در روابط‌عمومی ایران، تلاش نمایند مطالبات جامعه روابط‌عمومی را در زمانی قابل قبول محقق نمایند و با استفاده از روابط مناسبی که با مقامات تصمیم گیرنده کشوری دارند شرایط مطلوبی را برای فعالان عرصه روابط‌عمومی، ایجاد و تثبیت و نهادینه نمایند.
سه شنبه، 21 تیر 1401 - 16:25

 مراسم روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود مراسم روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود
کمیته برگزاری روز جهانی روابط‌عمومی اعلام کرد که در سال 2021، بیش از 15 کشور و حدود 3500 نفر در آن شرکت کردند. در شرایط بیماری کووید-19، نابرابری‌های اجتماعی، فناوری و حوزه سلامت در جهان شرایطی را ایجاد کرده است که روابط‌عمومی‌ها باید در آن نقش موثرتری را ایفا کنند.
سه شنبه، 21 تیر 1401 - 12:05

خالق بیت‌کوین چه کسی است؟ کتاب بنیانگذار آژانس بازاریابی و روابط عمومی چه می‌گوید؟ خالق بیت‌کوین چه کسی است؟ کتاب بنیانگذار آژانس بازاریابی و روابط عمومی چه می‌گوید؟
پس از بیانیه‌های مطبوعاتی و توییت‌های منتشر شده توسط آیوی مک‌لمور، حساب فوق‌الذکر از داستان منتشر شده در نوامبر ۲۰۱۹، آخرین توییت آژانس روابط عمومی تا اول ژوئن ۲۰۲۲ بود. با این حال، در این ماه، آیوی مک لمور، بنیانگذار آژانس بازاریابی و روابط عمومی، کتابی به نام «پیدا کردن ساتوشی: داستان واقعی پشت خالق مرموز بیت کوین ساتوشی ناکاموتو» منتشر کرد.
سه شنبه، 17 خرداد 1401 - 00:00

نخستین شرکت Metaverse PR‌ راه‌اندازی شد نخستین شرکت Metaverse PR‌ راه‌اندازی شد
یک آژانس جدید روابط‌‌عمومی‌ و بسیار تخصصی به نام Metaverse PR امروز راه‌اندازی شد تا به استارت‌آپ‌های Web3 و کسب‌وکارهای مستقر کمک کند تا با چالش برقراری ارتباط مؤثر در دنیای مجازی جدید و دائماً در حال تغییر ما روبرو شوند.
جمعه، 13 خرداد 1401 - 17:15

در برنامه ریزی طرح ها، کارنمایشی انجام ندهید در برنامه ریزی طرح ها، کارنمایشی انجام ندهید
چند سال پیش، موقعیت تدریس روابط عمومی را در چندین دانشگاه به دست آوردم، بنابراین چند کتاب آموزش روابط عمومی خریدم. آنها را غیر واقعی، عاری از خلاقیت و همچنین فاقد تفکرات خلاقانه یافتم. همه چیز از یک سناریوی غیرخلاقانه مرحله به مرحله پیروی کرده بود. جای تعجب نیست که هیچ اشاره ای به اینکه چگونه کار نمایشی می تواند توجه رسانه ها را به مخاطبان جلب نمایید در آنها نیافتم.
شنبه، 31 خرداد 1393 - 18:56

آیا صنعت روابط عمومی به اندازه کافی خلاقیت دارد؟ آیا صنعت روابط عمومی به اندازه کافی خلاقیت دارد؟
درک بهتر فرآیند خلاقیت و اینکه چگونه طیف تکنیک ها می تواند به ایجاد ایده های خلاق ختم شود. برای مثال، پنج آی را در فرآیند خلاقیت در نظر داشته باشید: اطلاعات، زایایی، روشنگری، یکپارچه سازی و تصویر پردازی.
سه شنبه، 31 تیر 1393 - 19:47

مناسبات بازارسازی و روابط عمومی مناسبات بازارسازی و روابط عمومی
بازارسازی می تواند یکی از رویکردهای روابط عمومی نیز قلمداد شود. چرا که محورهای اصلی بازارسازی با رویکردهای روابط عمومی همخوان است. بازارسازی از مشتری گرایی، رقیب گرایی، هوشمندی بازار و هماهنگی بین وظیفه ای سخن می گوید و بسیاری از این موارد در حوزه روابط عمومی نیز تعریف شده اند.
شنبه، 3 خرداد 1393 - 06:24

نتایج یک نظرسنجی جدید: چالش‌های اخلاقی در عصر ارتباطات دیجیتال در حال تحول نتایج یک نظرسنجی جدید: چالش‌های اخلاقی در عصر ارتباطات دیجیتال در حال تحول
محققان چالش‌های اخلاقی پیش روی متخصصان روابط‌عمومی را در محیط ارتباطات دیجیتال امروزی بررسی کردند. نظرسنجی از 1046 متخصص روابط‌عمومی و ارتباطات انجام شد.
دوشنبه، 1 فروردین 1401 - 20:49

شرکت های روابط عمومی به دلیل ترس از شهرت خود، روابط خود را با روسیه قطع کردند شرکت های روابط عمومی به دلیل ترس از شهرت خود، روابط خود را با روسیه قطع کردند
آژانس‌های روابط‌عمومی پیشرو روابط خود را با مشتریان روسی قطع کرده‌اند، زیرا می‌ترسند اعتبارشان در اثر دفاع از کسانی که با کرملین یا صنایع دولتی ارتباط دارند، آسیب ببیند.
دوشنبه، 16 اسفند 1400 - 15:45

نسل هزاره چگونه با تنگناهای اخلاقی مقابله می‌کند؛ مطالعه‌ای توسّط انجمن روابط عمومی آمریکا و مرکز آرتور دابلیو پیج نسل هزاره چگونه با تنگناهای اخلاقی مقابله می‌کند؛ مطالعه‌ای توسّط انجمن روابط عمومی آمریکا و مرکز آرتور دابلیو پیج
در یکی از این مطالعات معلوم شد که اگرچه دانشجویان در یک دانشگاه از مقررات اخلاقی انجمن روابط عمومی آمریکا آگاهی داشتند، اما بر رفتار آنها تأثیر نداشت زیرا وقتی موضوع صحت صداقت علمی مطرح شد تقریباً 80 درصد آنها اعتراف کردند که تقلب می‌کنند.
دوشنبه، 25 مرداد 1395 - 09:27

حذف کلمات فنی برتر در سال 2022 حذف کلمات فنی برتر در سال 2022
ما تمایل داریم در روابط عمومی روی کلمات وسواس داشته باشیم. ما باید با اصطلاحات مختلف از حوزه‌های مختلف فناوری و کسب‌وکار کنار بیاییم، و بله، گاهی متأسفانه خودمان در چرخه واژه‌های کلیدی گیر می‌افتیم.
یکشنبه، 24 بهمن 1400 - 16:09

امارات دست به دامان شرکت های روابط عمومی شد امارات دست به دامان شرکت های روابط عمومی شد
به دنبال حملات انقلابیون یمن به ابوظبی و دبی و خروج سرمایه گذاران خارجی از امارات، ابوظبی با شرکت های روابط عمومی توافق کرده تا حملات انقلابیون یمن به دبی و ابوظبی کم اهمیت جلوه داده شود.
دوشنبه، 18 بهمن 1400 - 02:00

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  اپل آی‌پد تاشو و مجهز به امکانات جدید را عرضه می‌کند


  معتبرترین برندهای سال 2022


  سامسونگ مشکل بزرگ اسمارت‌فون‌ها را حل کرد!


  عطش پایداری برای قانونی کردن فیلترینگ


  اقتدار بین المللی با تولید فولادهای خاص


  نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد که مردم خبر زده شده‌اند!


  حکایت روابط‌عمومی‌ها، سنگ زیرین آسیا/ مگر اسباب بزرگی همه آماده شود


  برخی آثار تحول دیجیتال در روابط‌عمومی‌


  محدودیت برای «لایک و دیس‌لایک»


  سه آموزه از مطالعه ۸۰ ساله هاروارد درباره خوشبختی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد