درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 01:00   

مواد مغذی که ممکن است با افزایش سن از مغز شما محافظت کنند

  مواد مغذی که ممکن است با افزایش سن از مغز شما محافظت کنند


ادامه ادامه مطلب یک

روابط‌عمومی: اسیر توهمات؟ چالش‌ها و راهکارها

  روابط‌عمومی: اسیر توهمات؟ چالش‌ها و راهکارها


ادامه ادامه مطلب دو

ربات‌های انسان‌نما به دنبال مشاغل تولیدی هستند

  ربات‌های انسان‌نما به دنبال مشاغل تولیدی هستند


ادامه ادامه مطلب سه

می‌سی‌سی‌پی راهنمای از بین بردن مطبوعات آزاد را منتشر می‌کند

  می‌سی‌سی‌پی راهنمای از بین بردن مطبوعات آزاد را منتشر می‌کند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ادای احترام به دکتر سید وحید عقیلی در دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی
  روابط‌عمومی: اسیر توهمات؟ چالش‌ها و راهکارها
  ربات‌های انسان‌نما به دنبال مشاغل تولیدی هستند
  سرمایه‌گذاری استراتژیک در آموزش متخصصان روابط‌عمومی در زمینه هوش مصنوعی
  می‌سی‌سی‌پی راهنمای از بین بردن مطبوعات آزاد را منتشر می‌کند
  محاسبات و ذخیره‌سازی به سمت لبه حرکت می‌کنند و فناوری اطلاعات باید آماده باشد
  ما در حال مشاهده زندگی در آن سوی الگوریتم‌ها هستیم
  امبر دو باتون به عنوان مدیر ارشد ارتباطات جدید گروه رسانه‌ای گاردین منصوب شد
  ۳ گام ساده برای حفظ ارتباط در روابط‌عمومی
  انقلابی در روابط شما
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  جهان روابط عمومی  

لینکدین پروفایل های جعلی کارمندان مرتبط با شرکت استخدام روابط‌عمومی را حذف می‌کند لینکدین پروفایل های جعلی کارمندان مرتبط با شرکت استخدام روابط‌عمومی را حذف می‌کند
لینکدین اخیراً تعدادی پروفایل جعلی را که ادعا می‌کردند کارمند شرکت استخدام روابط‌عمومی Phifer & Co هستند را حذف کرده است.
شنبه، 19 خرداد 1403 - 15:51

تنها کارمند روابط‌عمومی توییتر استعفا داد تنها کارمند روابط‌عمومی توییتر استعفا داد
این استعفا در زمانی رخ می‌دهد که توییتر با چالش‌های متعددی از جمله کاهش ارزش سهام، واکنش‌های منفی به رهبری ایلان ماسک و تحقیقات رسانه‌ها در مورد شیوه‌های تجاری شرکت مواجه است.
پنجشنبه، 17 خرداد 1403 - 15:25

10 کشور برتر برای سفر در سال 2024، طبق مجمع جهانی اقتصاد 10 کشور برتر برای سفر در سال 2024، طبق مجمع جهانی اقتصاد
ایالات متحده برای اولین بار در این فهرست در رتبه اول قرار گرفت و به دلیل زیرساخت‌های قوی، منابع طبیعی فراوان و تنوع تجربیات برای گردشگران مورد تحسین قرار گرفت. اروپا با 6 کشور در 10 کشور برتر، قوی‌ترین حضور را دارد. اسپانیا به دلیل جاذبه‌های توریستی متعدد، به ویژه در بارسلونا، رتبه برتر را در این قاره به خود اختصاص داده است.
یکشنبه، 6 خرداد 1403 - 13:49

10 نوآورترین شرکت Fast Company در روابط‌عمومی و استراتژی برند برای سال 2024 10 نوآورترین شرکت Fast Company در روابط‌عمومی و استراتژی برند برای سال 2024
این شرکت‌ها به دلیل رویکردهای نوآورانه و خلاقانه خود برای روابط‌عمومی و برندسازی انتخاب شده‌اند. آنها از فناوری‌ها و تاکتیک‌های جدید برای کمک به مشتریان خود برای دستیابی به اهدافشان استفاده می‌کنند.
جمعه، 4 خرداد 1403 - 20:24

بازگشت یا عدم بازگشت به دفتر بازگشت یا عدم بازگشت به دفتر
من معتقدم که مدل کار ترکیبی بهترین راه‌حل برای اکثر شرکت‌ها و کارمندان است. این مدل به کارمندان امکان می‌دهد تا بهترین‌های هر دو دنیا را داشته باشند: انعطاف‌پذیری کار از راه دور و مزایای تعاملات حضوری.
سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 09:24

مدیر عامل بزرگترین شرکت تبلیغاتی جهان هدف کلاهبرداری دیپ‌فیک قرار گرفت مدیر عامل بزرگترین شرکت تبلیغاتی جهان هدف کلاهبرداری دیپ‌فیک قرار گرفت
نیک رید، مدیرعامل WPP، هدف یک کلاهبرداری دیپ فیک پیچیده قرار گرفت که شامل یک شبیه‌سازی صوتی هوش مصنوعی، یک حساب واتس‌اپ جعلی و یک فیلم یوتیوب بود.
یکشنبه، 23 اردیبهشت 1403 - 12:38

روابط‌عمومی خوب یک تجارت خوب است روابط‌عمومی خوب یک تجارت خوب است
یک نظرسنجی انجام شده توسط انجمن روابط‌عمومی فیلیپین (PRSP) نشان داد که همه پاسخ دهندگان حرفه ای در ارتباطات موافق بودند که تلاش های روابط‌عمومی بر آگاهی برند و درک عمومی تأثیر دارد.
شنبه، 14 مرداد 1402 - 09:03

اورشلیم پست: کارگاه خصوصی اسرائیلی در بریتانیا به اتهام هک کردن یک شرکت روابط‌عمومی آمریکایی دستگیر شد اورشلیم پست: کارگاه خصوصی اسرائیلی در بریتانیا به اتهام هک کردن یک شرکت روابط‌عمومی آمریکایی دستگیر شد
آمیت فورلیت، یک کارگاه خصوصی اسرائیلی، در لندن به اتهام انجام یک کارزار جاسوسی سایبری برای یک شرکت روابط‌عمومی آمریکایی دستگیر شد. ایالات متحده خواهان استرداد فورلیت است و او با سه اتهام از جمله توطئه برای هک رایانه و کلاهبرداری روبرو است.
شنبه، 15 اردیبهشت 1403 - 09:21

آی بی ام سارا مرون را به عنوان مدیر ارشد ارتباطات در میان سازماندهی مجدد معرفی می‌کند آی بی ام سارا مرون را به عنوان مدیر ارشد ارتباطات در میان سازماندهی مجدد معرفی می‌کند
سارا مرون به عنوان مدیر ارشد ارتباطات آی بی ام ارتقا یافته است. او به جاناتان آداشک، معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات آی بی ام گزارش خواهد داد.
جمعه، 14 اردیبهشت 1403 - 03:39

عملکرد آژانس‌های روابط‌عمومی WPP در سه ماهه اول ۲۰۲۴ چگونه بود؟ عملکرد آژانس‌های روابط‌عمومی WPP در سه ماهه اول ۲۰۲۴ چگونه بود؟
درآمد بخش روابط‌عمومی WPP در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۳.۳ درصد کاهش یافت. جان هرینگتون، تحلیلگر ارشد، گزارش می‌دهد که BCW و هیل اند نولتون، که در جولای برای تشکیل بورسون ادغام خواهند شد، به دلیل «از دست دادن قراردادهای فایزر و تأثیر عدم اطمینان کلان اقتصادی بر هزینه‌های مشتریان»، با کاهش درآمد مواجه شدند.
جمعه، 7 اردیبهشت 1403 - 11:22

غول روابط‌عمومی در تضاد با تعهدات آب و هوایی خود با بنیاد چارلز کخ قرارداد امضا کرد غول روابط‌عمومی در تضاد با تعهدات آب و هوایی خود با بنیاد چارلز کخ قرارداد امضا کرد
ادلمن، غول روابط‌عمومی، با بنیاد چارلز کخ، یک گروه قدرتمند ضد آب و هوا، قرارداد امضا کرده است. این موضوع تناقضی با تعهدات عمومی ادلمن در مورد ترویج پایداری و مبارزه با تغییرات آب و هوایی ایجاد می‌کند.
پنجشنبه، 6 اردیبهشت 1403 - 08:32

مدیریت شهرت آنلاین در عصر هوش مصنوعی: تاریکی و روشنی مدیریت شهرت آنلاین در عصر هوش مصنوعی: تاریکی و روشنی
نویسنده در اوایل دهه 2000 برای شرکتی کار می‌کرد که وب‌سایت‌هایی را برای افراد قدرتمند ایجاد می‌کرد تا شهرت آنلاین خود را مدیریت کنند. این کار شامل نوشتن داستان‌های مثبت و ایجاد وب‌سایت‌هایی در مورد مشتریان بود تا نتایج جستجوی منفی را پنهان کند.
دوشنبه، 3 اردیبهشت 1403 - 10:43

چرا جهان هنوز به امانوئل کانت نیاز دارد؟ چرا جهان هنوز به امانوئل کانت نیاز دارد؟
فلسفه کانت هنوز هم برای درک جهان و جایگاه ما در آن بسیار مهم است. ایده‌های او در مورد عقل، اخلاق، حقوق بشر و جهان وطنی به ما کمک می‌کند تا دنیایی عادلانه و آزادتر بسازیم.
شنبه، 1 اردیبهشت 1403 - 08:39

کارولین هاید، مجری بلومبرگ، می‌گوید سابقه روابط‌عمومی به او کمک کرده است کارولین هاید، مجری بلومبرگ، می‌گوید سابقه روابط‌عمومی به او کمک کرده است
کارولین هاید در مصاحبه‌ای با راسل شرمن از پادکست "Press Profiles" گفت که سابقه کارش در روابط‌عمومی به او در کار فعلی‌اش به عنوان مجری برنامه "Bloomberg Technology" در تلویزیون بلومبرگ کمک کرده است.
جمعه، 31 فروردین 1403 - 11:52

عکس خبر؛ عکاس رویترز برای عکس بیمارستان ناصر برنده جایزه ورلد پرس فوتو ۲۰۲۴ شد عکس خبر؛ عکاس رویترز برای عکس بیمارستان ناصر برنده جایزه ورلد پرس فوتو ۲۰۲۴ شد
این عکس هنگامی گرفته شد که خانواده‌های فلسطینی در این بیمارستان به دنبال اقوام مجروح خود می‌گشتند که بر اثر بمباران اسرائیل مجروح با کشته شده بودند. این عکس ایناس ابو معمر ۳۶ ساله را نشان می‌دهد که جسد کفن‌پوش دختر ۵ ساله‌ برادرش، سالی را در آغوش گرفته است.
پنجشنبه، 30 فروردین 1403 - 19:40

شرکت مادر ادلمن، آژانس ارتباطات جهانی «روث» را راه‌اندازی می‌کند شرکت مادر ادلمن، آژانس ارتباطات جهانی «روث» را راه‌اندازی می‌کند
رئیس این شرکت جدید رانا کومار، مدیر باسابقه وبر شاندویک است. این آژانس به افتخار همسر و همکار مادام‌العمر دنیل جی. ادلمن، بنیانگذار شرکت ادلمن، نامگذاری شده است.
شنبه، 25 فروردین 1403 - 16:29

نیسان رئیس ارتباطات جهانی را معرفی کرد نیسان رئیس ارتباطات جهانی را معرفی کرد
خانم وادگاونکار که پیش از این معاون رئیس بخش ارتباطات جهانی نیسان بوده، بیش از ۲۸ سال سابقه در زمینه ارتباطات راهبردی دارد. او قرار است نقشی کلیدی در پیشبرد برنامه تجاری آینده‌نگر نیسان ایفا کند، همانطور که این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرده است.
شنبه، 25 فروردین 1403 - 16:25

روندهای کلیدی روابط‌عمومی‌ برای سال 2024 روندهای کلیدی روابط‌عمومی‌ برای سال 2024
روندهای کلیدی روابط‌عمومی‌ برای سال 2024 نشان می‌دهد که این صنعت در حال حرکت به سمت یک رویکرد مبتنی بر داده و مبتنی بر اصالت است که بر ایجاد اعتماد با مخاطبان و ارائه نتایج قابل اندازه‌گیری تمرکز دارد. متخصصان روابط‌عمومی باید با پذیرش این روندها و استفاده از آنها برای بهبود استراتژی‌های خود، خود را برای موفقیت در سال آینده آماده کنند.
چهارشنبه، 20 دی 1402 - 14:47

مدیریت بحران به سبک مک دونالد مدیریت بحران به سبک مک دونالد
ماجرا از آنجا آغاز شد که شرکت «آلونیال» که نمایندگی انحصاری و امتیاز مک دونالد در اسرائیل را بر عهده داشت، در اوج جنگ این کشور با غزه، هزاران پرس غذای مجانی را میان سربازان اسرائیلی توزیع کرد. این حرکت با انتقادها، تحریم و بایکوت گسترده مشتریان مک دونالد در کشورهای مختلف جهان همراه شد.
یکشنبه، 19 فروردین 1403 - 11:17

فرار کارکنان روابط‌عمومی فترمن به دلیل موضع طرفدار اسرائیل او فرار کارکنان روابط‌عمومی فترمن به دلیل موضع طرفدار اسرائیل او
سه تن از کارکنان ارشد ارتباطات سناتور جان فترمن در ماه گذشته از دفتر او خارج شده‌اند. این خروج پس از آن صورت می‌گیرد که فترمن از موضع قوی طرفدار اسرائیل خود دفاع کرد.
جمعه، 17 فروردین 1403 - 09:02

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  گوگل ارسال پیام به جمینی را در پیام‌های اندروید آسان‌تر می‌کند


  ۳اصل برای کارآفرینان از دیدگاه گرگ راکوزی


  بهبود روابط‌عمومی با قدرت هوش مصنوعی


  هوش مصنوعی فریب خورد! عکس برنده مسابقه عکاسی، کار انسان بود نه هوش مصنوعی


  اولین گردهمایی مدیران روابط‌عمومی نمایشگاه های کشور برگزار شد


  ششمین شماره ماهنامه الکترونیکی راهبرد ارتباطات و روابط‌عمومی منتشر شد


  رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: روابط‌عمومی در مدیریت و رهبری سازمان‌ها نقش محوری دارد


  مواد مغذی که ممکن است با افزایش سن از مغز شما محافظت کنند


  چالش بازاریابی: اندازه‌گیری بازگشت سرمایه


  ادای احترام به دکتر سید وحید عقیلی در دومین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: معرفی کتاب «هوش مصنوعی روابط‌عمومی در عمل» منتشر شد