درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 11 آذر 1400 - 20:56   

نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود

  نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

مدیرعامل توییتر از مقام خود کناره‌گیری کرد

  مدیرعامل توییتر از مقام خود کناره‌گیری کرد


ادامه ادامه مطلب دو

اتحادیه اروپا اتاق خبر راه‌اندازی می‌کند

  اتحادیه اروپا اتاق خبر راه‌اندازی می‌کند


ادامه ادامه مطلب سه

تجربه پپسی در مدیریت «اَبر بحران» با استفاده از روابط عمومی

  تجربه پپسی در مدیریت «اَبر بحران» با استفاده از روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط کارمندان در روابط عمومی بین المللی
  مقایسه پاسخ‌گویی عمومی در ایران و اروپا
  چگونه می‌توانیم با هم ارتباط برقرار کنیم؟
  تجربه دیجیتال و سازگاری کسب‌وکارها در سال 2022
  کارشناس روابط عمومی
  راهنمای مدیریت بحران: نظریه ارتباطات بحران موقعیتی؛ آنچه باید بدانید
  انتشارات، مستندسازی کارنامه سازمان
  ادوارد برنیز، پدر روابط عمومی مدرن از زاویه دیگر
  مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری مازندران منصوب شد
  مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین عضو کمیته تدوین استراتژی های روابط عمومی های کشور شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  گردهمایی های روابط عمومی  

پنجمین همایش فرهنگی مطالعات انفورماتیک، ارتباطات و رسانه پنجمین همایش فرهنگی مطالعات انفورماتیک، ارتباطات و رسانه
هدف از برگزاری این کنفرانس، گرد هم آمدن دانش پژوهان مطالعات علمی شاغل در رشته های مختلف، تبادل دانش و تجربیات و در نتیجه زمینه سازی برای مطالعات چند رشته ای است.
سه شنبه، 9 آذر 1400 - 20:52

نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود
همزمان با "هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران"، “نخستین جشنواره مردم‌داری ایران” به عنوان مهمترین رویداد قدردانی‌ از خدمات حرفه‌ای کارگزاران روابط‌عمومی برگزار می‌شود.
دوشنبه، 1 آذر 1400 - 15:11

نمونه هایی از ارتباطات جمعی و برنامه های آن/ مارکز و اسپنسر نمونه هایی از ارتباطات جمعی و برنامه های آن/ مارکز و اسپنسر
ارتباطات جمعی مارکز و اسپنسر شامل استخدام کارمند، کمک مالی، حمایت های مالی، عرضه عدایا، کمک به بالا بردن درآمد کارکنان و چند طرح دیگر است. بازده کلی شرکت در سال 8-1997 1/10 میلیون پوند بود و برای سال 9-1998 نیز پیش بینی 14 میلیون پوند شده است.
چهارشنبه، 26 دی 1397 - 22:10

وبینار/ رویداد آنلاین وبینار/ رویداد آنلاین
وبینار (کنفرانس تحت وب) جهت برگزاری سمینارها و همایش‏ها و یا ارائه مطالب از طریق اینترنت مورد استفاده قرار می‏ گیرد. در این نوع سمینار، هر یک از شرکت کنندگان پشت کامپیوتر خود نشسته و از طریق اینترنت با سایر شرکت کنندگان ارتباط برقرار می‏ نمایند.
جمعه، 26 بهمن 1397 - 21:58

نمونه هایی از ارتباطات جمعی و برنامه های آن/ شرکت جهانی داروسازی نمونه هایی از ارتباطات جمعی و برنامه های آن/ شرکت جهانی داروسازی
از آنجایی که که «لیلی» با زندگی مردم در سراسر جهان سروکار دارد ما به نتیجه رسیدیم که باید شهروندانی خوب در محل زندگی خود باشیم و محیط زیست را برای نسل های آینده محافظت کنیم.
جمعه، 26 بهمن 1397 - 22:17

آخرین مهلت شرکت در شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی آخرین مهلت شرکت در شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
این جشنواره قصد دارد دست‌اندرکاران حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات را با اصول، گونه‌های جدید نشر و همچنین استانداردهای چاپ بیشتر آشنا کرده و ضمن ارائه و معرفی آثار شاخص و الگوهای برتر، زمینه را برای کمک به توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها و مهارت‌های موردنیاز مدیران و کارشناسان این حوزه و روزآمدسازی دانش تخصصی آنها فراهم سازد.
یکشنبه، 3 مرداد 1400 - 10:59

گزارش برگزاری آیین بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط عمومی ایران گزارش برگزاری آیین بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط عمومی ایران
آیین بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط‌عمومی‌ ایران شامگاه چهارشنبه با حضور مدیران این انجمن و کارشناسان و مدیران روابط عمومی سازمان ها و نهادهای مختلف دولتی و خصوصی در سالن همایش های بین المللی پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان برگزار شد.
چهارشنبه، 12 آبان 1400 - 23:48

آیین گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط‌عمومی ایران آیین گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط‌عمومی ایران
پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط‌عمومی ایران، 12 آبان ماه 1400 با حضور جمعی از اساتید و پیشکسوتان روابط عمومی در مرکز همایش های سیتی سنتر اصفهان برگزار می‌شود.
سه شنبه، 11 آبان 1400 - 10:56

آخرین مهلت ارسال آثار به شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی آخرین مهلت ارسال آثار به شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
آخرین مهلت ثبت و ارسال آثار برای شرکت در شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی تا پانزدهم آبان‌ماه اعلام شد.
پنجشنبه، 6 آبان 1400 - 14:16

پنجمین کنفرانس انفورماتیک فرهنگی، ارتباطات و مطالعات رسانه پنجمین کنفرانس انفورماتیک فرهنگی، ارتباطات و مطالعات رسانه
پنجمین کنفرانس انفورماتیک فرهنگی، ارتباطات و مطالعات رسانه
جمعه، 9 مهر 1400 - 10:33

ارتباطات بحران و بیماری همه‌گیر کووید-19 ارتباطات بحران و بیماری همه‌گیر کووید-19
یکی از راه‌های خوب برای فکر کردن در مورد پیام‌رسانی (الگوی فرایند موازی توسعه یافته) نام دارد که مخفف مدل پردازش موازی گسترده است. این مدل به ما می‌گوید که شما می‌توانید در موقعیت‌های بحرانی از جمله بحران سلامت عمومی که ما الان با آن دست به گریبان هستیم توصیه‌هایی را به مردم ارائه دهید و مردم هم در مقابل دست به قضاوت می‌زنند و قضاوت‌های آنها لزوما منطبق با آن توصیه‌هایی نیست که شما به آنها می‌دهید.
سه شنبه، 16 شهریور 1400 - 16:25

حقیقت- چالش ارتباطات کوویدی حقیقت- چالش ارتباطات کوویدی
واکنش و پاسخ ما باید ترکیبی باشد از نشان دادن فهم، همدردی و اعتبار. نکته مهم و کلیدی در این میان این است که ما باید حقیقت را به‌طور کامل و بدون هیچ محدودیتی بیان کنیم و صدایی باشیم برای جهان.
دوشنبه، 15 شهریور 1400 - 19:03

کووید-19 و استراتژی‌های هوش مصنوعی در روابط‌عمومی‌ کووید-19 و استراتژی‌های هوش مصنوعی در روابط‌عمومی‌
اگر بخواهیم در مورد هوش مصنوعی صحبت کنیم باید بگوییم که دیجیتالی شدن شامل انواع تحولات تکنولوژیکی می‌شود. در این میان، یادگیری ماشینی و الگوریتم‌ها به‌کمک مردم آمده‌اند و فعالیت‌های آنها را ساده‌تر کرده‌اند آن هم نه فقط در بخش تولید بلکه در بخش‌های دیگری همچون روابط‌عمومی‌.
دوشنبه، 15 شهریور 1400 - 12:59

گزارش کامل اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران گزارش کامل اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران
"پر کردن فاصله فرهنگی ارتباطات بحران، ریسک و کووید-19" موضوع و محور اصلی اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران (IPRVC) بود که متاثر از شرایط ناشی از همه گیری کووید-19به نحوی برگزار شد که دست اندرکاران برگزاری را به سوی استفاده از شیوه‌های نوین برگزاری یک گردهمایی علمی سوق داد. این کنفرانس برای ادامه یادگیری، ارائه بینش، توسعه ایده‌های جدید و فرصت برای موفقیت و رشد حرفه‌ای ‌متخصصان روابط‌عمومی راه‌اندازی شده است.
دوشنبه، 15 شهریور 1400 - 08:15

پس از واکسن، ارتباطات جایگاه دوم را دارد پس از واکسن، ارتباطات جایگاه دوم را دارد
نحوه ارتباط دولت‌ها و سازمان‌های سلامت‌محور با مردم و جامعه در خطر همواره در معرض آزمون و پرسش جدی بوده و ایجاد یک سازوکار ارتباطی یکپارچه می‌تواند به کاهش چشمگیر اثرات سوء‌بحران‌ها کمک کند.
یکشنبه، 14 شهریور 1400 - 19:22

برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده
این کنفرانس شامل ارائه، کارگاه و بحث و گفتگو درباره موضوعات استراتژیک ارتباطات بحران، کووید-19، مطالعات‌موردی، بهترین راهکارها و ترندهای در حال رشد می‌شود که توسط اساتید، صاحب‌نظران و متخصصان حرفه‌ای و برجسته روابط‌عمومی سراسر دنیا آموزش داده می‌شود.
چهارشنبه، 26 خرداد 1400 - 20:38

سخنرانی دیوید جی پی فیلیپس با موضوع "علم جادویی داستان‌سرایی" سخنرانی دیوید جی پی فیلیپس با موضوع "علم جادویی داستان‌سرایی"
"دیوید جی پی فیلیپس" در سخنرانی خود با بیان اینکه در سال 2009، مرد روزنامه‌نگاری به نام راب واکر به دنبال جواب این سوال بود که آیا داستان‌سرایی واقعا قدرتمندترین ابزار است گفت: راب واکر برای اینکه جواب این سوال را بفهمد سراغ رایانه‌اش رفت و 200 محصول از سایت eBay خرید.
پنجشنبه، 27 خرداد 1400 - 11:31

 فولاد مبارکه همیشه در جشنواره‌های روابط عمومی پیشتاز بوده است فولاد مبارکه همیشه در جشنواره‌های روابط عمومی پیشتاز بوده است
مدیر روابط‌عمومی فولاد مبارکه پس از دریافت نشان عالی روابط عمومی گفت: طی ۴ ماه گذشته تلاش بر این بوده است تا با استفاده از خلاقیت و ابزارهای نوین شرایطی را فراهم کنیم که تصویر واقعی فولاد مبارکه یعنی تولید و هم افزایی قابل توجه فعلی آن نشان داده شود.
سه شنبه، 25 خرداد 1400 - 20:57

متن کامل سخنرانی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پنجمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی متن کامل سخنرانی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پنجمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی
پنجمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی صبح امروز در سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی با حضور دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و به همت موسسه کارگزار روابط عمومی برگزار شد.
سه شنبه، 25 خرداد 1400 - 10:44

نشست اعضای هیئت داوران "جشنواره صنعت روابط‌عمومی ایران" نشست اعضای هیئت داوران "جشنواره صنعت روابط‌عمومی ایران"
از دیگر برنامه های اجرا شده در پنجمین رخداد ملی بررسی مسایل و چالش‌های روابط عمومی، برگزاری نشست پرسش و پاسخ و ارایه دیدگاه ها و نظرات اعضای هیئت داوارن بود که با حضور سید شهاب سید محسنی رییس انجمن متخصصان روابط عمومی، محمود مختاریان رییس هیئت داوران و قربانعلی تنگشیر عضو هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط‌عمومی برگزار شد.
دوشنبه، 24 خرداد 1400 - 14:06

برگزیدگان پنجمین "جشنواره صنعت روابط‌عمومی ایران" معرفی شدند برگزیدگان پنجمین "جشنواره صنعت روابط‌عمومی ایران" معرفی شدند
برگزیدگان پنجمین "جشنواره صنعت روابط‌عمومی ایران" در آیینی در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی معرفی شدند.
شنبه، 21 اسفند 1400 - 23:59

اولین کنفرانس ویدیویی روابط‌عمومی ایران برگزار می‌شود اولین کنفرانس ویدیویی روابط‌عمومی ایران برگزار می‌شود
اولین کنفرانس ویدیویی روابط‌عمومی ایران به استقبال یک روزه بحث‌ها و بیان نقطه‌نظرات و پاسخ به سوالات کلیدی مرتبط به آینده ارتباطات بحران و نقش روابط‌عمومی می‌رود.
شنبه، 8 خرداد 1400 - 09:07

فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400 فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400
در پی برگزاری شکوهمند رویدادهای موفق روابط‌عمومی توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی، انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (ایپرا) و انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی در بیست سال گذشته و استقبال کم‌نظیر استادان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان روابط‌عمومی، به یاری خداوند پنجمین «رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی» در خرداد‌ماه سال 1400 برگزار می‌گردد.
شنبه، 16 اسفند 1399 - 08:13

تقدیر استاندار اصفهان از اقدامات روابط عمومی فولاد مبارکه تقدیر استاندار اصفهان از اقدامات روابط عمومی فولاد مبارکه
نظر به اینکه بر اساس ارزیابی و رای هیئت داوران شانزدهمین جشنواره روابط عمومی سال ۱۴۰۰ آثار ارائه شده در زمینه برنامه ریزی و ارزیابی اثربخشی/ روابط عمومی دیجیتال/ ارتباطات رسانه ای/ محتواسازی/ رویدادپردازی/ مسئولیت های اجتماعی/ حائز رتبه برتر گردیده، تندیس و لوح افتخار جشنواره تقدیم می شود.
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 - 23:27

کنفرانس روابط عمومی با موضوع connect برگزار شد کنفرانس روابط عمومی با موضوع connect برگزار شد
در این کنفرانس که با حضور افراد سرشناس در حوزه ارتباطات برگزار شد در قسمت اول و طی پنل های گفتگو٬ مواردی چون آینده و استراتژی روابط‌عمومی و ارتباطات در هنگام بروز بحران٬ اقدامات جهت بهره‌مندی از فرصت‌های ارتباطی و آینده‌ کنشگری مصرف کنندگان بررسی شد.
جمعه، 27 فروردین 1400 - 15:22

جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت بیمه برگزار شد جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت بیمه برگزار شد
عباس خسروجردی مدیر کل نظارت بر بیمه های غیر زندگی بیمه مرکزی در جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط‌عمومی صنعت بیمه در خصوص آیین نامه اجرایی نحوه انتقال تخفیفات عدم خسارت بیمه شخص ثالث گفت: براساس تاکید رئیس کل بیمه مرکزی لازم است که جزئیات و مزایای این قانون توسط روابط عمومی های شرکت های بیمه با هماهنگی روابط عمومی بیمه مرکزی از طریق ابزارها و امکانات در اختیار،برای بیمه گذاران و عموم ‌مردم تبیین شود.
یکشنبه، 24 اسفند 1399 - 11:00

آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره آثار برتر روابط عمومی‌های ادارات کل سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره آثار برتر روابط عمومی‌های ادارات کل سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد
جشنواره « از استاندارد تا کیفیت» در بخش های گزارش خبری، مقاله، فعالیت در شبکه های مجازی، کلیپ یا فیلم های کوتاه ویدئویی، موشن گرافیک و انیمیشن، عکاسی، پوستر، اینفوگرافیک و فعالیت های خلاقانه برای ارزیابی روابط عمومی های استاندارد استانها برگزار شد که 21 استان به شرح زیر شرکت کردند و حائز رتبه شدند.
شنبه، 23 اسفند 1399 - 23:31

روابط‌عمومی‌ها و کرونا: ضرورت تحول و تغییر روابط‌عمومی‌ها و کرونا: ضرورت تحول و تغییر
هفدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران با عنوان "آینده روابط‌عمومی، رهبری و کووید-19" با مشارکت استادان، مدیران، کارشناسان و کارگزاران روابط‌عمومی های داخل و خارج کشور، ضمن بررسی تحولات جهانی از منظر بحران جدید، وضعیت کنونی و آینده روابط‌عمومی ها را مورد بحث و بررسی قرار داده و محورهای ذیل را به عنوان «محورهای ضرورت تحول و تغییر برای آینده ای بهتر» را مطرح کرده است:
چهارشنبه، 20 اسفند 1399 - 08:11

گزارش کامل هفدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران گزارش کامل هفدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران
آنچه از نظر می گذرد گزارشی از هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران (IRANCPR) همراه با مراسم اعطای "جوایز سالانه صنعت روابط‌عمومی ایران" (IPRIA) است که با حضور جمعی از اساتید ارتباطات، مدیران و کارشناسان نهادها و سازمان های بخش های دولتی و خصوصی، 12 اسفندماه 1399 توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی (KPRI)، انجمن بین‌اللملی روابط‌عمومی (IPRA)، انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران (IAPRS) و انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی (IMPRPA) در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی سازمان مطالعات و بهره‌وری نیروی انسانی برگزارشد.
شنبه، 16 اسفند 1399 - 18:39

گزارش کارگاه آموزشی "روزنامه‌نگاری علم" گزارش کارگاه آموزشی "روزنامه‌نگاری علم"
دکتر هادی خانیکی استاد حوزه ارتباطات و روابط عمومی در دوره آموزشی روزنامه‌نگاری علم که به میزبانی دانشگاه امام‌خمینی قزوین به صورت مجازی برگزار شد، اعتماد‌سازی، شبکه‌سازی و ساده‌سازی پیام را از مهارت‌های اصلی روابط‌عمومی نهادهای علمی عنوان کرد.
جمعه، 15 اسفند 1399 - 12:45

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  ادوارد برنیز، پدر روابط عمومی مدرن از زاویه دیگر


  تجربه پپسی در مدیریت «اَبر بحران» با استفاده از روابط عمومی


  تفاوت تبلیغات با روابط عمومی چیست


  چرا استراتژی جدید روابط عمومی آمازون ناکارآمد است


  داستان‌گویی را فراموش نکنید


  مقایسه پاسخ‌گویی عمومی در ایران و اروپا


  انتخاب یک کانال توزیعی برای مقالات رسانه ای


  روابط کارمندان در روابط عمومی بین المللی


  نشر اجتماعی و موبایلی، اولویت امروز روابط‌عمومی‌ها


  عزل و نصب روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت راه منوط به هماهنگی با مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود