درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 8 خرداد 1402 - 02:44   

🔶 نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی برگزار می‌شود

  🔶 نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

🔶 تمدید مهلت ارسال آثار به بیست و دومین دوره «جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران»

  🔶 تمدید مهلت ارسال آثار به بیست و دومین دوره «جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران»


ادامه ادامه مطلب دو

میلیاردر مشهور: تیک‌‌تاک فرصت شغل و کار را از نسل زِد گرفت

  میلیاردر مشهور: تیک‌‌تاک فرصت شغل و کار را از نسل زِد گرفت


ادامه ادامه مطلب سه

بیلبورد لگو از جدیدترین فناوری سه بعدی بهره می‌برد

  بیلبورد لگو از جدیدترین فناوری سه بعدی بهره می‌برد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  راهنمای ارتقاء امنیت کاربری برای خبرنگاران در شبکه‌های اجتماعی
  شکایت یک شرکت روابط‌عمومی از توییتر
  رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان خراسان‌رضوی: روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مدرسه یک طرح انگیزشی برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه است
  صداقت در اطلاع‌رسانی اولین اصل در روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مترو تهران است
  نقدی بر روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شهرداری پرند
  مدیر حوزه‌های علمیه خواهران تأکید کرد: از ضرورت اعتلای روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مراکز حوزوی تا هم‌صدایی مراکز حوزوی در کشور
  پایانی امیدوارکننده بر هفته روابط‌عمومی
  تاثیر بهبود فضای کسب‌وکار بر توسعه رقابت
  برگزاری اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه‌ها و اصحاب رسانه شهرستان نجف‌آباد
  پیچیدگی مبارزه با اطلاعات نادرست در پی ایجاد تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

نقدی بر روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شهرداری پرند نقدی بر روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شهرداری پرند
سایت شهرداری پرند یکی از فضاهای اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی شهرداری است که تبلیغات نصف و نیمه‌ای در شهر برای آن شد. در کنار این تبلیغات، علاوه بر سایت، اپلیکیشنی برای پاسخگویی به نیازهای مردم در پرند راه‌اندازی شد.
یکشنبه، 7 خرداد 1402 - 09:36

اهمیت روزافزون روابط‌عمومی در پاسخگویی به نیازهای سازمان اهمیت روزافزون روابط‌عمومی در پاسخگویی به نیازهای سازمان
آنچه جایگاه روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در سازمان های قرن 21 تعیین می شود، از جایگاه یک مدیریت فاصله گرفته و جای نقش آفرینی آن در هیات عامل شرکت های ایرانی خالی به نظر می رسد. از این رو است که تلاش می شود با اضافه و کم کردن یا تغییر نام این مدیریت به نیاز ایجاد شده پاسخ گفت.
پنجشنبه، 4 خرداد 1402 - 10:37

گام‌های سفر  تحول دیجیتال در روابط‌عمومی گام‌های سفر تحول دیجیتال در روابط‌عمومی
تحول دیجیتال یک جزء کلیدی از یک استراتژی کلی تحول روابط‌عمومی است و اگرچه تنها عامل نیست، اما برای موفقیت یا شکست هر تلاشی برای تحول بسیار مهم است. فناوری‌های مناسب – همراه با انسان‌ها، فرآیندها و عملیات - به روابط‌عمومی‌ها این توانایی را می‌دهد که به سرعت با اختلال‌ها یا فرصت‌ها سازگار شوند.
چهارشنبه، 2 فروردین 1402 - 08:40

کار به مرد بزرگ شود، نه مرد به کار کار به مرد بزرگ شود، نه مرد به کار
موفقیت روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها و ادارات به توانایی های مدیریتی مدیر روابط‌عمومی‌‌‌‌‌ و خصوصا نگاه و حمایت های مدیریت کل یک مجموعه به روابط‌عمومی‌‌‌‌‌ برمی‌گردد؛ اگر مدیریت، نگاه خوبی به روابط‌عمومی‌‌‌‌‌ نداشته باشد و اگر مدیران روابط‌عمومی‌‌‌‌‌ هم شناخت کافی از حوزه خود نداشته باشند، آن روابط‌عمومی‌‌‌‌‌ محکوم به نابودی است.
پنجشنبه، 28 اردیبهشت 1402 - 14:25

پر بازدیدترین مقاله‌های علمی حوزه روابط‌عمومی‌‌‌‌ در SID پر بازدیدترین مقاله‌های علمی حوزه روابط‌عمومی‌‌‌‌ در SID
مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)، پربازدیدترین مقاله‌های علمی نمایه‌شده در این پایگاه با موضوع روابط‌عمومی‌‌‌‌ براساس میزان بازدید مخاطبان را مشخص و معرفی کرد.
پنجشنبه، 28 اردیبهشت 1402 - 11:46

روابط‌عمومی‌‌‌ کار هر کسی نیست روابط‌عمومی‌‌‌ کار هر کسی نیست
یک تسهیل گر قوی برای ایجاد ارتباط بین مجریان و مخاطبان با دستگاههاست، آسان ترین و بی دردسرترین راه رسیدن به مدیریت دستگاه‌ها گذشتن از مسیری است که روابط‌عمومی‌‌‌ آن را ساخته است تا مدیران ببینند و بشنوند حرف دل مخاطبان را و چاره ای برای آنها بیندیشند، هم راه شکست و هم راه ترقی سازمانها از طریق روابط‌عمومی‌ها‌‌‌ ایجاد می شود.
پنجشنبه، 28 اردیبهشت 1402 - 11:29

از من می‌پرسند فایده روابط‌عمومی‌‌ چیست؟ از من می‌پرسند فایده روابط‌عمومی‌‌ چیست؟
قصه روابط‌عمومی‌‌ و جایگاه آن در سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها و دولت‌ها و کلیه مشاغل مرتبط با مردم، قصه فایده گاو و شیر و ماست و کره و پنیر است. روابط‌عمومی فایده بسیار دارد و بر دانایان واضح و مبرهن است و بر فرهنگ نادانی، آب در هاون کوفتن است؛ این بود انشای امروز من.
چهارشنبه، 27 اردیبهشت 1402 - 15:29

نوستالوژی/ صندوق پست نوستالوژی/ صندوق پست
حالا این صندوق‌ها نوستالوژی زمانه ما از آن فرود و فرازهاست که بی آن دستی روی آن کشیده شود در گوشه خیابان خاک می‌خورد و رنگ پریده‌تر از همیشه به بی‌وفایی ما لبخند می‌زند ....
شنبه، 23 اردیبهشت 1402 - 12:37

معرفی کتاب: مدیریت مستندسازی در روابط‌عمومی معرفی کتاب: مدیریت مستندسازی در روابط‌عمومی
امروزه بسیاری معتقدند که پایه و اساس تحقیقات و پژوهش‌های علمی بر مدارک و مستندات و سوابق متکی بوده و هر چه این مستندات کامل‌تر و پربارتر باشد، به همان اندازه موفقیت صاحبان خرد در زمینه پیشرفت و پژوهش در علوم مختلف افزایش خواهد یافت.
سه شنبه، 19 اردیبهشت 1402 - 08:25

هوش مصنوعی چه محتوایی را نمی‌تواند تولید کند؟ هوش مصنوعی چه محتوایی را نمی‌تواند تولید کند؟
هوش مصنوعی هنوز نمی‌تواند کارهایی را که به تفکر انتقادی، خلاقیت و همدلی نیاز دارند، انجام دهد. یعنی اگرچه برخی از جنبه‌های روزنامه‌نگاری ممکن است خودکار شوند، اما همچنان برای تحلیل، تفسیر و نوشتن یادداشت به روزنامه‌نگار انسانی نیاز است.
شنبه، 16 اردیبهشت 1402 - 17:07

گل آقا و فراجا گل آقا و فراجا
گل آقا هفتگی منتشر می‌شد. تقریبا یا هر هفته یا یکی درمیان کاریکاتور مرحوم حبیبی روی جلدش بود. رییس روابط‌عمومی‌ رییس جمهور وقت که رفاقت صمیمی هم با مرحوم گل آقا داشت تعریف می‌کرد یک بار مرحوم حبیبی با او تماس می‌گیرد و می‌گوید «به صابری زنگ بزن چند هفته است تصویرم روی جلد نیست. نکند تصور کرده ناراحت شدم. بگو اصلا چنین فکری نکند.»
شنبه، 16 اردیبهشت 1402 - 16:29

معرفی کتاب: کاربرد فنون رسانه‌ای در روابط‌عمومی معرفی کتاب: کاربرد فنون رسانه‌ای در روابط‌عمومی
در این مجموعه تلاش شده تا حد امکان از مباحث حاشیه‌ای، نظری و تئوری‌پردازی فاصله گرفته و بتواند مهمترین و کاربردی‌ترین اصول و فنون رسانه‌ای مورد نیاز روابط‌عمومی‌ها را به شکل عینی تبین و فرایند آن را تشریح کند.
چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1402 - 18:00

عوامل موثر در توسعه پایدار عوامل موثر در توسعه پایدار
پایداری برای هر موجود زنده‌ای در این سیاره مهم است و به نظر می‌رسد که همه (به ویژه کسب و کارها) تصاویر متفاوتی در مورد معنای واقعی پایداری دارند.پایداری را می توان به شش عامل تقسیم کرد:
چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1402 - 14:17

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی‌‌ آموزش و پرورش خراسان رضوی با رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی دیدار کرد رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی‌‌ آموزش و پرورش خراسان رضوی با رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی دیدار کرد
آستان قدس بیشترین همکاری را با آموزش و پرورش داشته و دارد، آموزش و پرورش استان با دارا بودن یک میلیون و پانصد هزار دانش آموز و با حدود ۷۶ هزار پرسنل اگر از کمک و ظرفیت سایر دستگاه‌ها بهره نگیرد به تنهایی نمی تواند موفق شود.
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1402 - 15:56

نتایج نظرسنجی مرتبط با سنجش رضایت مشتریان شعب بانک سینا منتشر شد نتایج نظرسنجی مرتبط با سنجش رضایت مشتریان شعب بانک سینا منتشر شد
بر اساس نتایج حاصله از این نظرسنجی، کارکنان بانک سینا در شعب در حوزه تعامل با مشتری امتیاز بسیار خوبی را با کسب امتیاز 4.77 از پنج به‌دست آوردند و مشتریان بر رفتار محترمانه همکاران این بانک با مشتریان، راهنمایی مشتری در کمال صبر و حوصله، توانمندی قابل قبول در پاسخ به پرسش‌های بانکی مشتریان و آراستگی و نظم همکاران شعب صحه گذاشنند.
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1402 - 10:03

  ۱۴ گام برای مصاحبه رسانه‌ای ۱۴ گام برای مصاحبه رسانه‌ای
با دستور کار وارد مصاحبه شویم. یعنی از قبل، هدف از مصاحبه را بدانیم و برای آن برنامه ریزی کنیم. ما در مصاحبه قرار است جواب چند سوال را دریافت کنیم و این جواب ها قرار است تیتر شوند. غیر از این، بیهوده کاری است.
چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1402 - 20:54

تاثیرات دورکاری بر سلامت تاثیرات دورکاری بر سلامت
پژوهشگران با استخراج پایگاه‌های داده و بررسی تاثیر کیفی دورکاری بر اختلالات اسکلتی- ماهیچه‌ای (MSD) پی‌ بردند که بیشترین شکایت ثبت‌شده در میان افرادی که از خانه کار می‌کنند، درد کمر و گردن بوده است.
دوشنبه، 4 اردیبهشت 1402 - 09:09

معرفی اولین «ربات» مجری تلویزیون در ترکیه با هوش مصنوعی معرفی اولین «ربات» مجری تلویزیون در ترکیه با هوش مصنوعی
نام این ربات الیکسا است. او آخرین تحولات و اخبار مهم جهان را به زبان ترکی پوشش خواهد داد. الیکسا همچنان قادر به تغییر لباس های مختلف، آرایش و مدل موی خود در هر گزارش خبری است.
شنبه، 2 اردیبهشت 1402 - 01:52

بیش از 500 شرکت تبلیغاتی و روابط‌عمومی متعهد شده‌اند که با شرکت‌های سوخت فسیلی همکاری نکنند بیش از 500 شرکت تبلیغاتی و روابط‌عمومی متعهد شده‌اند که با شرکت‌های سوخت فسیلی همکاری نکنند
گروه کمپین Clean Creatives تأیید کرده است که بیش از 500 سازمان و فرد در سراسر صنعت تبلیغات و روابط‌عمومی به تعهد خود مبنی بر عدم همکاری با شرکت‌های سوخت فسیلی در مورد موضوعاتی مانند ارتباطات امضا کرده‌اند.
سه شنبه، 28 فروردین 1414 - 00:31

سرپرست فرمانداری دیلم: روابط‌عمومی‌ ادارات دیلم در اطلاع رسانی پررنگ‌تر عمل کنند سرپرست فرمانداری دیلم: روابط‌عمومی‌ ادارات دیلم در اطلاع رسانی پررنگ‌تر عمل کنند
محمد اسدی بعد از ظهر سه شنبه در نشست انتخابات هیئت رئیسه شورای روابط‌عمومی‌‌ شهرستان دیلم ضمن تقدیر از زحمات روابط‌عمومی‌ها‌ی ادارات بیان کرد: نکته‌ای که همیشه مورد تأیید ما بوده این است که روابط‌عمومی‌ها‌ چشمان بینای نهاد یا اداره خود محسوب می‌شوند.
چهارشنبه، 30 فروردین 1402 - 14:12

ورود ایلان ماسک به عرصه هوش مصنوعی؛ میلیاردر «چت‌بات» خود را عرضه می‌کند ورود ایلان ماسک به عرصه هوش مصنوعی؛ میلیاردر «چت‌بات» خود را عرضه می‌کند
چت جی‌پی‌تی در ماه دسامبر گذشته وارد صحنه شد و به دلیل توانایی در ارائه پاسخ‌های طولانی و کامل به پرسش‌ها و درخواست‌ها، البته در برخی موارد نادرست، به سرعت محبوب یا «ویروسی» شد.
چهارشنبه، 30 فروردین 1402 - 13:19

 در بحران‌ها، هوای کارکنان را داشته باشید در بحران‌ها، هوای کارکنان را داشته باشید
کارولین می‌‌‌گوید راز موفقیت یک رهبر سازمانی این است که پایبند به اصول و ارزش‌‌‌هایش یا در واقع، «خود واقعی‌‌‌اش» باشد و به دیگران نیز در بالا رفتن از نردبان ترقی کمک کند. او پیش از رسیدن به ریاست، در چند جایگاه رهبری ارشد و اجرایی حیطه‌‌‌های مختلف پرودنشال فعالیت داشته و حالا نیز مسوول عملیات‌‌‌های آن در ایالات متحده است.
شنبه، 26 فروردین 1402 - 09:21

مسئولان، بحران ها از نگاه تاثیرپذیران ببینند مسئولان، بحران ها از نگاه تاثیرپذیران ببینند
عصیان در حوزه فردی و اجتماعی به شیوه های مختلف بروز می کند. در حوزه فردی، فردی که خشمگین و خسته و ناامید است، یا خودزنی و خودکشی می کند یا برای نجات خود از بحران، از اطرافیان و جامعه انتقام می گیرد و به سرقت و قتل و خشونت و طلاق و... برای رفع مشکلات شخصی و دستیابی به آرزوهای فردی دست می زند و یا اینکه در جستجوی درمان، از آن محیط فرار/ مهاجرت می کند.
شنبه، 26 فروردین 1402 - 08:12

توییت‌های ۱۰ هزار کاراکتری برای مشترکین فراهم می‌شود توییت‌های ۱۰ هزار کاراکتری برای مشترکین فراهم می‌شود
توییتر به مشتریان حق اشتراک خود این فرصت را می‌دهد که توییت‌هایی با حداکثر 10000 کاراکتر منتشر کنند.
شنبه، 26 فروردین 1402 - 01:08

ریچارد لویک، متخصص ارتباطات بحران در 65 سالگی درگذشت ریچارد لویک، متخصص ارتباطات بحران در 65 سالگی درگذشت
ریچارد لویک، مشاور برجسته ارتباطات بحران که شرکت هم‌نامش به «رفع غیرممکن‌ها» برای دولت‌های خارجی، شرکت‌ها و شخصیت‌های بلندپایه در معرض تهدید به دادخواست‌ها یا بلایای دیگر افتخار می‌کند، در 11 آوریل بر اثر ابتلا به سرطان درگذشت.
پنجشنبه، 24 فروردین 1402 - 14:22

توییتر برچسب حساب بی‌بی‌سی را به "با بودجه عمومی" تغییر خواهد داد توییتر برچسب حساب بی‌بی‌سی را به "با بودجه عمومی" تغییر خواهد داد
یلان ماسک می‌گوید توییتر برچسب حساب بی‌بی‌سی را به "با بودجه عمومی" تغییر خواهد داد
چهارشنبه، 23 فروردین 1402 - 19:33

  رئیس ستاد ارتباطات دولت بریتانیا معرفی شد رئیس ستاد ارتباطات دولت بریتانیا معرفی شد
فلمینگ نیز انتصاب باتلر به مقام ریاست ستاد ارتباطات دولت بریتانیا را «فوق‌العاده» توصیف کرد و با اشاره به سال‌ها همکاری با او گفت: «او یک انتخاب درخشان با تجربه عمیق اطلاعات و امنیت در دنیای فناوری امروز است.»
چهارشنبه، 23 فروردین 1402 - 12:06

عزاداری برای وبلاگ‌نویس کشته شده روسی عزاداری برای وبلاگ‌نویس کشته شده روسی
صدها روس روز شنبه در یک قبرستان مسکو صف کشیدند تا برای ولادلن تاتارسکی سوگواری کنند. در این مراسم، هیچ نماینده‌ای از کرملین حضور نداشت، اگرچه ولادیمیر پوتین پس از مرگ به تاتارسکی مدال شجاعت اعطا کرد.
دوشنبه، 21 فروردین 1402 - 08:01

هند می‌تواند جای چین را به عنوان الگوی موفقیت در جهان بگیرد، اگر مودی بتواند غرایز اتوکراتیک خود را کنترل کند هند می‌تواند جای چین را به عنوان الگوی موفقیت در جهان بگیرد، اگر مودی بتواند غرایز اتوکراتیک خود را کنترل کند
بر اساس آمار منتشرشده توسط بانک جهانی، اقتصاد هند در سال 2023 بیش از 3/6 درصد و در سال 2024 بیش از 4/6درصد رشد خواهد کرد که بالاترین نرخ رشد در سرتاسر جهان به حساب می‌آید که این عدد با نرخ رشد 5 درصدی پیش‌بینی‌شده برای چین در سال 2023 و 5/4 درصدی برای سال 2024 قابل مقایسه است.
دوشنبه، 21 فروردین 1402 - 07:00

 راه‌های ایجاد فرهنگ مسوولیت‌‌‌پذیری و پاسخگویی راه‌های ایجاد فرهنگ مسوولیت‌‌‌پذیری و پاسخگویی
هنگامی که شما به‌‌‌عنوان رهبر یک شرکت و عالی‌‌‌ترین مقام مسوول در آنجا مسوولیت اشتباهاتی را که از شما سرزده یا شکست‌‌‌هایی که متحمل شده‌‌‌اید، می‌‌‌پذیرید و در این زمینه پنهان‌‌‌کاری نمی‌‌‌کنید، کارکنانتان نیز از شما الگو می‌‌‌گیرند و به‌‌‌جای فرافکنی و بهانه‌‌‌آوردن برای بروز اشتباه و شکست‌‌‌های به وجود آمده یا بدتر از آن، پنهان‌‌‌کاری و انکار شکست‌‌‌ها و ناکامی‌‌‌ها با صراحت و شجاعت تمام مسوولیت اشتباهات و شکست‌‌‌ها را می‌‌‌پذیرند و قول می‌دهند در آینده از تکرار آنها جلوگیری کنند.
یکشنبه، 20 فروردین 1402 - 16:13

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  🔶 نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی برگزار می‌شود


  تاثیر بهبود فضای کسب‌وکار بر توسعه رقابت


  آیین نکوداشت روابط‌عمومی ‌های دستگاه‌ های اجرایی استان چهارمحال و بختیاری


  گردهمایی بزرگ مسئولین روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان


  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان: امروزه تمام کارها در حوزه رسانه ای، بر عهده روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هاست


  مرگ سازمان یا توسعه سازمان


  راهبردهای مصاحبه برای افزایش حضور زنان در اخبار


  خالق چت‌جی‌پی‌تی: هوش‌مصنوعی را نمی‌توان متوقف کرد


  پیچیدگی مبارزه با اطلاعات نادرست در پی ایجاد تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی


  برگزاری اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه‌ها و اصحاب رسانه شهرستان نجف‌آباد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی منتشر شد