درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 11 آذر 1400 - 19:45   

نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود

  نخستین "جشنواره مردم‌داری ایران" برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

مدیرعامل توییتر از مقام خود کناره‌گیری کرد

  مدیرعامل توییتر از مقام خود کناره‌گیری کرد


ادامه ادامه مطلب دو

اتحادیه اروپا اتاق خبر راه‌اندازی می‌کند

  اتحادیه اروپا اتاق خبر راه‌اندازی می‌کند


ادامه ادامه مطلب سه

تجربه پپسی در مدیریت «اَبر بحران» با استفاده از روابط عمومی

  تجربه پپسی در مدیریت «اَبر بحران» با استفاده از روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط کارمندان در روابط عمومی بین المللی
  مقایسه پاسخ‌گویی عمومی در ایران و اروپا
  چگونه می‌توانیم با هم ارتباط برقرار کنیم؟
  تجربه دیجیتال و سازگاری کسب‌وکارها در سال 2022
  کارشناس روابط عمومی
  راهنمای مدیریت بحران: نظریه ارتباطات بحران موقعیتی؛ آنچه باید بدانید
  انتشارات، مستندسازی کارنامه سازمان
  ادوارد برنیز، پدر روابط عمومی مدرن از زاویه دیگر
  مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری مازندران منصوب شد
  مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین عضو کمیته تدوین استراتژی های روابط عمومی های کشور شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

راهنمای مدیریت بحران: نظریه ارتباطات بحران موقعیتی؛ آنچه باید بدانید راهنمای مدیریت بحران: نظریه ارتباطات بحران موقعیتی؛ آنچه باید بدانید
نحوه مدیریت شرکت شما با یک بحران اغلب مهمتر از خود بحران است. بحران در نهایت پایان خواهد یافت. آنچه ماندگار خواهد بود، شهرت شما و نحوه واکنش شما به موقعیت خواهد بود.
پنجشنبه، 11 آذر 1400 - 11:31

گزارش روندهای صنعت بازاریابی 2022 وبلاگ HubSpot گزارش روندهای صنعت بازاریابی 2022 وبلاگ HubSpot
اگر شما یک بازاریاب، رهبر کسب و کار یا کارآفرینی هستید که قصد دارید یک استراتژی موثر برای سال 2022 تدوین کنید که شما را بسیار جلوتر از رقبای خود قرار دهد، احتمالاً می خواهید بدانید:
پنجشنبه، 4 آذر 1400 - 12:58

دو مشکل بزرگ در برقراری ارتباطات انسانی دو مشکل بزرگ در برقراری ارتباطات انسانی
حقیقت آن است که ما در برقراری ارتباطات انسانی دو مشکل بزرگ مهارتی داریم: 1 - بلد نیستیم چگونه توانمندی‌ها؛ استعدادها؛ داشته ها و یافته های خود را بدرستی و در یک بسته بندی زیبا به دیگران ارائه و عرضه نماییم. 2 - بلد نیستیم چگونه‌ در برخورد اول با دیگران؛ خود را به نحو شایسته ای معرفی کنیم.
پنجشنبه، 4 آذر 1400 - 12:44

اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب کسب وکارهای ایرانی است اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب کسب وکارهای ایرانی است
براساس گزارشی که سوشال مدیا تودی در فوریه سال 2021 منتشر کرده، فیس‌بوک محبوب ترین شبکه اجتماعی برای کسب وکارها در جهان است. در ایران اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی کسب وکارهاست.
شنبه، 29 آبان 1400 - 12:08

آینده ادبیات در چنگ آمازون آینده ادبیات در چنگ آمازون
مثل همه پلت‏فرم‌های دیگر، کیندل هم در حال رقابت برای جلب توجه است و این کار را با محتواهای احساساتی و عامه‌پسند می‌کند. درست مثل فیس‏بوک که با تبلیغ‌کردن و رو‌ آوردن به محتواهای جنجالی و افراطی، عملاً به قطبی‌سازی جامعه و فضای عمومی دست می‌زند.
شنبه، 29 آبان 1400 - 10:04

4 روش هوشمندانه برای افزایش آگاهی از برند 4 روش هوشمندانه برای افزایش آگاهی از برند
با توجه به رقابت سخت بین کسب و کارها، ضروری است که نام تجاری خود را به نمایش بگذارید. این تاکتیک به عنوان آگاهی از برند شناخته می‌شود. هدف از انجام این کار این است که مشتریان با پیام برند شما و محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید آشنا شوند.
شنبه، 14 اسفند 1400 - 16:06

آموزش‌ مهارت‌های‌ ارتباطات‌ پایه‌: ارتباطات داخلی آموزش‌ مهارت‌های‌ ارتباطات‌ پایه‌: ارتباطات داخلی
ارتباطات‌ داخلی‌ که‌ گاهی‌ اوقات‌ با عنوان‌ روابط‌ داخلی‌(Internal Relations) یا روابط‌ کارکنان‌ (Employee Relations) از آن‌ نام‌ می‌برند در سال‌های‌ اخیر به‌ صورت‌ یک‌ تخصص‌ رسمی‌ روابط‌ عمومی‌ درآمده‌ است‌.
چهارشنبه، 9 آبان 1397 - 08:04

مقدمه ای بر وظایف روابط‌عمومی اسلامی از منظر قرآن  کریم مقدمه ای بر وظایف روابط‌عمومی اسلامی از منظر قرآن  کریم
روابط‌عمومی از جهت اصطلاحی، به معنای دادن اطلاعات به مردم و تلاش برای تغییر گرایش ها و رفتار مردم است. بررسی مهم‌ترین وظایف و کارکردهای روابط‌عمومی اسلامی در یک سازمان و مؤسسه اسلامی با بهره گیری از آموزه های قرآن  کریم از اهداف نگارش این مقاله است.
جمعه، 21 آبان 1400 - 21:01

‍نشست تخصصی استانداردهای جهانی روابط عمومی برگزار شد ‍نشست تخصصی استانداردهای جهانی روابط عمومی برگزار شد
نشست تخصصی استانداردهای جهانی روابط‌عمومی، روز چهارشنبه 19 آبان 1400 با حضور صاحب نظرات ارتباطات و روابط عمومی، در باشگاه ارتباطات در ایران در کلاب هاوس برگزار شد.
جمعه، 21 آبان 1400 - 19:59

برندگان بهترین عکس زیست محیطی سال ۲۰۲۱ برندگان بهترین عکس زیست محیطی سال ۲۰۲۱
آنتونیو آراگن رنوسیو، عکاس اسپانیایی، برنده جایزه بهترین عکس محیط زیست سال ۲۰۲۱ شده است. عکس او از کودکی است که در ساحل افیادنیگبا در غنا در کنار خانه‌ای به خواب رفته که فرسایش ساحلی آن را ویران کرده است.
جمعه، 21 آبان 1400 - 13:38

 پیش‌بینی ۳۰ سال آینده پیش‌بینی ۳۰ سال آینده
نویسنده آمریکایی اریک هوئل معتقد است بهروزی عمومی و تحمل « غیرخودی» در ۳۰ سال آینده بیشتر خواهد شد. رابطه کشورها به سمت مسیر برد – برد خواهد رفت و طبیعتا جنگ جهانی دیگری به وقوع نخواهد پیوست.
پنجشنبه، 20 آبان 1400 - 15:27

5 روش مدرن برای بازاریابی وب سایت شما 5 روش مدرن برای بازاریابی وب سایت شما
اگر کسب‌وکاری دارید یا خدماتی را برای ارائه به دیگران ارائه می‌دهید، ساختن یک وب‌سایت اولین گام در جهت افزایش دیده شدن تصویر شماست. بعد از اینکه وب سایت خود را طراحی کردید، مرحله بعدی جذب ترافیک است.
سه شنبه، 18 آبان 1400 - 14:46

 آنچه از شما به یادها می ماند رفتار محبت آمیز شما با همکارانتان است  آنچه از شما به یادها می ماند رفتار محبت آمیز شما با همکارانتان است
شما با رفتارتان حامی و پشت و پناه آنها خواهید بود به طوری که احساس خاصی نسبت به شما پیدا کنند یعنی زندگی بدون شما برایشان کسل کننده و ملامت بار خواهد بود. در واقع شما روح زندگی آنها می شوید و مانند بزرگ خانواده که با حضورش اعضای خانواده را گرد هم می آورد، شما نیز با بزرگواری آنها را در کنار هم نگه می دارید و مشکلاتشان را با سعه صدر حل می کنید.
چهارشنبه، 2 آبان 1397 - 11:49

انتصاب سرپرست اداره کل دفتر استاندار و روابط‌عمومی‌ استانداری گلستان انتصاب سرپرست اداره کل دفتر استاندار و روابط‌عمومی‌ استانداری گلستان
طی حکمی از سوی استاندار گلستان سید حسین علوی به سمت سرپرست اداره کل دفتر استاندار و روابط‌عمومی استانداری گلستان منصوب شد.
دوشنبه، 10 آبان 1400 - 16:17

4 هدف مناسب برای تبلیغات کلیکی 4 هدف مناسب برای تبلیغات کلیکی
خیلی از بازاریاب ها وقتی پای تعیین اهداف کمپین به میان می آید، فکر می کنند با غول مرحله آخر بازی های کامپیوتری رو به رو هستند. اگر نظر ما را بخواهید، ماجرا این قدرها هم سخت و پیچیده نیست. به همین خاطر ما در اینجا بعضی از اهداف مناسب برای تبلیغات کلیکی را برای تان فهرست کرده ایم تا کارتان از هر زمان دیگری ساده تر شود:
دوشنبه، 10 آبان 1400 - 14:23

سمینار راهبردهای مردمداری برگزار شد سمینار راهبردهای مردمداری برگزار شد
سخنران این سمینار آموزشی دکتر احمد یحیایی ایله ای استاد علوم ارتباطات با عنوان راهبردهای مردمداری گفت: دولت مردمی بایستی مردمداری را راهبرد اصلی کار و خدمات خود قرار دهد و برای این منظور روابط‌عمومی‌ مهمترین بخش سازمانهاست که می تواند در عملیاتی کردن مردمداری دولت را یاری کند.
یکشنبه، 9 آبان 1400 - 11:52

روابط‌عمومی‌  باید علاوه بر هدایت ارتباطی و تبلیغی جنبه عملکردی داشته باشد روابط‌عمومی‌ باید علاوه بر هدایت ارتباطی و تبلیغی جنبه عملکردی داشته باشد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: روابط‌عمومی باید علاوه بر نگرش هدایت ارتباطی و تبلیغی، به جنبه عملکردی و جایگاه مدیریتی توجه داشته باشد.
یکشنبه، 9 آبان 1400 - 11:49

نتایج یک تحقیق جدید: طراحی مجدد کار برای یک آینده ترکیبی نتایج یک تحقیق جدید: طراحی مجدد کار برای یک آینده ترکیبی
75 درصد از کارکنان دانش ترکیبی یا از راه دور می گویند که انتظارات آنها برای کار انعطاف پذیر افزایش یافته است و در صورت اصرار سازمان ها برای بازگشت به محیط اداری حضوری، از هر 10 کارمند چهار نفر در معرض خطر ترک هستند.
پنجشنبه، 6 آبان 1400 - 11:06

چند نکته برای انتشار نشریه درون سازمانی چند نکته برای انتشار نشریه درون سازمانی
اطلاع‌ رسانی‌ در مورد عملکرد سازمان‌، معرفی‌ سازمان‌ به‌ کارکنان‌، پاسخ‌ به‌ پرسش‌ های‌ کارکنان‌ ،معرفی‌ کارکنان‌ نمونه‌ و خلاق‌ ، تقویت‌ انسجام‌ و ارتباطات‌ درون‌ سازمانی‌، ارتقای‌ آگاهی‌های‌ کارکنان‌ وحتی‌ آموزش‌ کارکنان‌، از طریق‌ نشریه‌ داخلی‌ ممکن‌ است‌. بنابراین‌، راه‌اندازی‌ نشریه‌ داخلی‌ به‌ صورت‌روزانه‌، هفتگی‌، دو هفته‌ نامه‌ یا دست‌کم‌ به‌ صورت‌ ماهنامه‌ برای‌ روابط عمومی‌، یک‌ ضرورت‌ محسوب‌می‌ شود.
سه شنبه، 13 آذر 1397 - 02:09

با ارزش‌ترین برندهای جهان در سال 2021 با ارزش‌ترین برندهای جهان در سال 2021
  با ارزش‌ترین برندهای جهان در سال 2021          
جمعه، 30 مهر 1400 - 12:37

گفت‌ و گو با اهالی رسانه درباره تغییر مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما و انتظاراتشان از این مجموعه گفت‌ و گو با اهالی رسانه درباره تغییر مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما و انتظاراتشان از این مجموعه
مدیریت کل روابط‌عمومی صداوسیما، جایگاه ویژه و حساسی است و قطعا بسیاری از رسانه‌ها، انتظار دارند مواضع سازمان صداوسیما را از طریق ایشان بشوند. با توجه به این‌که صدا و سیما یک رسانه بزرگ است و امکان دارد هر روز یا هر هفته با حاشیه‌‌ها و موضوعات مختلف مواجه شود از ایشان انتظار داریم در قبال این اتفاقات پاسخگو باشند و موضع سازمان را به صورت رسمی به رسانه‌ها اعلام کنند.
سه شنبه، 27 مهر 1400 - 14:26

کتاب "اصول و فنون گویندگی؛ مجری گری؛ سخنوری و فن بیان" بزودی منتشر می‌شود کتاب "اصول و فنون گویندگی؛ مجری گری؛ سخنوری و فن بیان" بزودی منتشر می‌شود
کتاب "اصول و فنون گویندگی؛ مجری گری؛ سخنوری و فن" بیان نوشته دکتر حسن خسروی و همکاران بزودی توسط انتشارات موسسه کارگزار روابط عمومی چاپ و منتشر می‌شود.
دوشنبه، 26 مهر 1400 - 15:23

 دو عکس‌ خبری منتخب مسابقه عکاسی حیات وحش سال ۲۰۲۱ دو عکس‌ خبری منتخب مسابقه عکاسی حیات وحش سال ۲۰۲۱
برندگان مسابقه عکاسی حیات وحش سال ۲۰۲۱ که توسط «موزه تاریخ طبیعی لندن» برگزار شد، اعلام شدند. امسال بیش از 50 هزار شرکت‌کننده از ۹۵ کشور جهان در این مسابقه شرکت کرده بودند. 2 مورد از عکس خبری منتخب، همراه با نام عکاس آنها در ادامه آورده شده است.
شنبه، 24 مهر 1400 - 11:58

شش ایده موثر برای ایجاد انگیزه در کارکنان دورکار شش ایده موثر برای ایجاد انگیزه در کارکنان دورکار
حفظ انگیزه در کارکنان دورکار و کمک به آنها برای انجام کارآمد کار خود می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. با این حال، اتخاذ برخی از این تاکتیک‌ها تا حد زیادی می‌تواند در مورد دورکاری مفید باشد.
دوشنبه، 19 مهر 1400 - 15:19

آنچه از قوانین اخلاقی روابط عمومی باید بدانیم آنچه از قوانین اخلاقی روابط عمومی باید بدانیم
بسیاری از سازمان ها و شرکت های روابط عمومی در اقصی نقاط دنیا از قوانین اخلاقی و استانداردهای حرفه ای پیروی می کنند اما با توجه به برخی ناراستی ها و خودخواهی ها به نظر می رسد تعهد برای اجرای دقیق شیوه های اخلاقی باید مجددا مورد تأیید قرار گیرد.
یکشنبه، 26 اسفند 1397 - 14:52

زادروز یک روزنامه نگار بنام ـ نظرات او درباره فوائد ورزش و ورزشی نویسی زادروز یک روزنامه نگار بنام ـ نظرات او درباره فوائد ورزش و ورزشی نویسی
ورزشی نگاران هستند که با مهارت در نوشتن و توصیف ورزشکاران، پهلوان می سازند. آنان بوده اند که مخاطبان را به خواندن و گوش کردن شرح مسابقه ها و دیدن مسابقه ها از تلویزیون و یا حضورا (در استادیوم ها) جلب کرده اند و اینک یک بخش وسیع از اطاقهای خبر را به کار خود اختصاص داده و روزنامه های اختصاصا ورزشی و کانالهای تلویزیونی ویژه پخش خبر ورزشی تاسیس شده و مخاطبان فراوان دارند.
یکشنبه، 11 مهر 1400 - 13:36

4 عنصر و اصل اساسی روابط عمومی 4 عنصر و اصل اساسی روابط عمومی
فعالیت روابط عمومی بر این عقیده استوار شده که تنها جامعه آگاه و مطلع است که می تواند جامعه بصیر و بیدار و عاقل و خردمند باشد. یکی از این اصول اساسی این است که « مردم در اصل و ماهیت خود موجودات عقلائی هستند – خواهان حقیقت می‌باشند و به حقیقت تن در می دهند و سرانجام حقیقت را بدست می‌آورند و طبق آن عمل می‌کنند.»
جمعه، 1 فروردین 1399 - 16:11

هفت یادآوری برای مدیران جدید روابط‌عمومی هفت یادآوری برای مدیران جدید روابط‌عمومی
طبیعی است با تغییر دولت‌ها و استقرار وزیران جدید، ترکیب مدیران روابط‌عمومی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی و عمومی نیز دستخوش تغییرات شود. اگر انتصاب مدیران جدید بر مبنای اصول و ویژگی‌های حرفه‌ای رقم بخورد، به‌طور حتم این تغییرات به نفع سازمان، مردم و ارتقای روابط‌عمومی تمام خواهد شد و مدیران تازه‌نفس و دارای انگیزه قوی قادر به برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های خود خواهند شد.
دوشنبه، 29 شهریور 1400 - 21:53

فوتبال و پروپاگاندا فوتبال و پروپاگاندا
در همه‌جا این رقابت‌ها را به علت احترام به تنوع و حقوق بشر ستودند. اما این صرفاً بخش ظاهری و سطحیِ ماجرا است. به‌رغم ظاهر زیبای صنعت فوتبال چندفرهنگی، محبوب‌ترین ورزش دنیا آلت دست قدرتمندان است. فوتبال ویترینی استثنایی برای خودکامگان، ناسیونالیست‌ها و جدایی‌طلبان فراهم می‌کند.
یکشنبه، 28 شهریور 1400 - 12:56

نقد و بررسی فصل 8 کتاب روزنامه نگاری برند در کمیته سرآمدی و اثربخشی برندسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران نقد و بررسی فصل 8 کتاب روزنامه نگاری برند در کمیته سرآمدی و اثربخشی برندسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران
در نشست کمیته سرآمدی و اثربخشی برندسازی دانشگاه که با حضور دکتر ماشاءاله ترابی، مدیر روابط‌عمومی و اعضای این کمیته برگزار شد، نسیبه جلالوند مسئول روابط عمومی دانشکده بهداشت درباره کتاب روزنامه نگاری برند و استفاده از شبکه های اجتماعی برای روزنامه نگاری برند توضیحاتی ارائه کرد.
یکشنبه، 28 شهریور 1400 - 11:23

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  ادوارد برنیز، پدر روابط عمومی مدرن از زاویه دیگر


  تجربه پپسی در مدیریت «اَبر بحران» با استفاده از روابط عمومی


  تفاوت تبلیغات با روابط عمومی چیست


  چرا استراتژی جدید روابط عمومی آمازون ناکارآمد است


  داستان‌گویی را فراموش نکنید


  مقایسه پاسخ‌گویی عمومی در ایران و اروپا


  انتخاب یک کانال توزیعی برای مقالات رسانه ای


  روابط کارمندان در روابط عمومی بین المللی


  نشر اجتماعی و موبایلی، اولویت امروز روابط‌عمومی‌ها


  پنجمین همایش فرهنگی مطالعات انفورماتیک، ارتباطات و رسانه


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود