درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 10 آذر 1402 - 11:11   

آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

  همه 299 ربات در مرکز توزیع رادیال حرکت می‌کنند


ادامه ادامه مطلب دو

مدیر روابط‌عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی منصوب شد

  مدیر روابط‌عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی منصوب شد


ادامه ادامه مطلب سه

روسیه سخنگوی متا را در فهرست تحت تعقیب قرار داد

  روسیه سخنگوی متا را در فهرست تحت تعقیب قرار داد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  برندسازی کارفرما در رسانه های اجتماعی: 6 استراتژی مطمئن
  مدیریت رشد سریع کسب‌وکار
  خودکار سازی و تسریع فرآیندهای کاری
  راه‌حل‌های روابط‌عمومی|14|: برنامه مدیریت ارتباط با مشتری
  تاریک شدن آسمان برای روزنامه‌نگاری ورزشی
  شش مرحله کلیدی در توسعه سفر ای‌اس‌جی
  معرفی بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای تقویت تحقیقات دانشگاهی
  راه‌حل‌های روابط‌عمومی|13|: کلمات خود را با دقت در ارتباطات مراقبت های بهداشتی انتخاب کنید
  معاون ارتباطات رسانه‌ای جهانی و سرگرمی آمازون انتخاب شد
  اتحادیه اروپا برای حفاظت از روزنامه‌نگاران در برابر پرونده‌سازی‌های قضایی پرهزینه قانون تصویب می‌کند
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 53790صفحه نخست » خبر یکسه شنبه، 16 آبان 1402 - 16:42
استاندار فارس: عملکرد روابط‌عمومی دستگاه‌ها رتبه‌بندی شود
نماینده عالی دولت در فارس، ضمن اینکه مدیرکل روابط‌عمومی استانداری را موظف کرد تا عملکرد روابط‌عمومی سازمان ها و دستگاه ها را ارزیابی و بصورت رتبه بندی اعلام کند، تاکید کرد: تشویق از روابط‌عمومی های برتر و ایجاد انگیزه برای آنان در کنار قدردانی از زحمات ایشان با رتبه بندی عملکردی میسر می شود.
  

شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی‌ ایران (شارا) || دکتر محمد هادی ایمانیه در دیدار با پرسنل روابط‌عمومی استانداری فارس، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ایشان، گفت: آن چه از تلاش های شما محسوس یا نامحسوس باشد قطعا در منظر و محضر خداوند ثبت شده است و آنچه با اخلاص صورت پذیرد قطعا از جانب خداوند جبران می شود. استاندار فارس، با اشاره به مطالب عنوان شده در جلسه، گفت: در حد مقدورات مسائل رفاهی پرسنل را بهبود و تامین تجهیزات سخت افزاری را تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنیم؛ طبیعتا لازم است امکانات سخت افزاری مورد نیاز از جمله دوربین، فیبر نوری، اینترنت و ... تامین شود.


به گزارش پیام خبر، دکتر ایمانیه به تهیه کتاب دستاوردهای دوساله دولت سیزدهم با همکاری سایر دستگاه اشاره کرد و گفت: تهیه کتاب صعود ۷۳۰ اقدام جالبی است اما نیاز به تکمیل بیشتر و دقت در درج داده ها دارد؛ عدم توجه به بعضی نکات، ممکن است زحمات شما را به حاشیه ببرد و منجر به عدم توجه به نقاط قوت شود.


وی با تاکید براینکه تامین نیروی انسانی مجرب و آگاه، در عین حال خوش سلیقه لازمه اقدامات اطلاع رسانی است، افزود: حجم انبوهی از درخواست ها و مطالبات از مسیرهای مختلف به مدیریت استان واصل می شود که نیاز است از مسیر اصلی و مرتبط با آن پیگیری شود تا منجر به نتیجه گردد.


نماینده عالی دولت در فارس، ضمن اینکه مدیرکل روابط‌عمومی استانداری را موظف کرد تا عملکرد روابط‌عمومی سازمان ها و دستگاه ها را ارزیابی و بصورت رتبه بندی اعلام کند، تاکید کرد: تشویق از روابط‌عمومی های برتر و ایجاد انگیزه برای آنان در کنار قدردانی از زحمات ایشان با رتبه بندی عملکردی میسر می شود.


وی با تاکید بر اینکه روابط‌عمومی ها، منحصر به شخص عالی سازمان و دستگاه نیستند، تصریح کرد: اخبار عملکرد سازمان که نتیجه ای از عملکرد مدیران و کارکنان به تناسب اقدامات و عملکردها منتشر شود. با تبیین عملکرد مدیریت استانداری، مردم متوجه فعالیت و پویایی که در مجموعه در حال انجام است می شوند و این، برای بنده باعث خرسندی است.

سفر هیئت دولت به فارس طراز روابط‌عمومی های استان را ارتقاء داد
در ادامه عباس فرج زاده، مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین الملل استانداری با اشاره به انگیزه قلبی و اقدام جهادی کارکنان گفت: شیوه مدیریت جنابعالی به عنوان نماینده عالی دولت جمهوری اسلامی از سویی و شیوه تربیتی برخورد با حوزه کاری و رسانه ای، انگیزه ای مضاعف برای مجموعه ایجاد نموده که افزایش بهره وری و گسترش فعالیت ها را در پی داشته است.


فرج زاده، با اشاره بر اینکه اکثریت همکاران حاضر در روابط‌عمومی استانداری را، جوانان زیر ۳۵ سال تشکیل داده اند، افزود: اعتماد و علاقه شما به جوانان، مسیری دوطرفه است که باعث می شود جوانان، پای کار اطلاع رسانی خدمات دولت به ویژه در سفر دولت به صورت شبانه روزی و همه جانبه بایستند.


وی افزود: از ابتدا با همکاران بنا را بر این گذاشتیم که بهترین گزارش عملکرد فعالیت ها و اقدامات روابط‌عمومی، زمانی ارائه می شود که اطلاع رسانی مناسب، گسترده و در طراز سیاست های دولت مردمی سیزدهم به عموم مردم استان منتقل شود و از جامعه بازخورد گرفته شود که در سفر دولت سیزدهم، بازخوردی مناسب از سوی مردم و مسئولان در مقیاس ملی دریافت گردید.


مدیرکل روابط‌عمومی استانداری در ادامه سخنان خود، به سفر اخیر آیت الله رئیسی و هیات دولت به فارس اشاره کرد و گفت: برای امر اطلاع رسانی در این سفر، علی رغم دغدغه هایی که وجود داشت، با سیاستگذاری استاندار و استفاده از تلاش های اصحاب رسانه در سطوح مختلف و همراهی صدا و سیمای مرکز فارس، سفر دولت به آزمونی مهم برای مجموعه روابط‌عمومی استانداری و مدیران روابط‌عمومی دستگاه های اجرایی استان فارس و فرمانداری ها تبدیل شد که به اذعان ارزیابان و همچنین شورای اطلاع رسانی دولت، اداره کل روابط‌عمومی نهاد ریاست جمهوری و وزارت کشور، در این سفر سطح روابط‌عمومی تغییر کرد و طراز روابط‌عمومی های استان ارتقاء پیدا کرد و مجموعه اقدامات، برنامه ها، فعالیت ها و عملکردهای انجام شده، فارس را بعنوان استان نمونه مطرح کرد.


وی با تاکید بر اینکه همکاران روابط‌عمومی در آن ایام، آنچه در توان داشتند، به صورت شبانه روزی و فداکارانه به میدان اطلاع رسانی و تبیین دستاوردهای دولت سیزدهم آوردند، ادامه داد: به گواه رئیس محترم شورای اطلاع رسانی دولت‌، اقدامات انجام شده در فارس بی نظیر بوده است.


فرج زاده، انگیزه و عشق را دو عامل اصلی در پیشرفت اقدامات عنوان و خاطرنشان کرد: تشکیل اتاق تحریریه در دو بخش ریاست جمهور و وزرا ابتکاری نو از این مجموعه بود که با تشکیل آن، شاهد پوشش تمام اخبار رئیس جمهور محترم و هیات دولت در سفر به استان فارس و همه ۳۷ شهرستان استان بودیم لذا اطلاع رسانی سفر دوم دولت سیزدهم به استان فارس در طراز نام فارس و دولت سیزدهم انجام شد.


مدیرکل روابط‌عمومی استانداری در پایان اظهار داشت: فعالیت روابط‌عمومی استانداری تحت سیاستگذاری دولت و خواست و ابلاغ استاندار محترم همچنان پرشتاب تر خواهد شد و تلاش شده است تا با ارتباط مستمر با معاون محترم سیاسی و امنیتی استانداری و نشست های تخصصی با ایشان و هم افزایی با دستگاه‌های مختلف اجرایی، سطح کمی و کیفی اطلاع رسانی و بیان دستاوردهای دولت و امیدآفرینی در جامعه را روز به روز مطابق با خواست مردم ارتقا دهیم.

 

انتهای پیام/

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  10 نفر از مشکوک‌ترین افراد فهرست زیر 30 سال فوربس


  ۷ نمونه از سوگیری در تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی


  ایجاد تصویر برند قوی


  ادلمن چگونه به مشروعیت بخشیدن به دولت‌های مستبد کمک می‌کند؟


  آینده روابط‌عمومی مستقل


  روابط‌عمومی برای مراقبت‌های بهداشتی: 5 استراتژی روابط‌عمومی که کار می‌کنند


  بنیان‌گذار «ویکی‌پدیا»: هوش مصنوعی ۵۰ سال دیگر می‌تواند به ابرانسان تبدیل شود


  اتحادیه اروپا برای حفاظت از روزنامه‌نگاران در برابر پرونده‌سازی‌های قضایی پرهزینه قانون تصویب می‌کند


  خط‌قرمزها چی هستند و چی نیستند؟


  حقایق کلیدی در مورد هنری کیسینجر، دیپلمات آمریکایی و مشاور رئیس جمهور


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی