درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 17 آذر 1401 - 19:53   

فراخوان مقاله و ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد

  فراخوان مقاله و ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

 ایلان ماسک: اپل تبلیغات خود در توییتر را از سر گرفته است

   ایلان ماسک: اپل تبلیغات خود در توییتر را از سر گرفته است


ادامه ادامه مطلب دو

مهلت ده روزه مرکز ملی فضای مجازی به شرکت متا

  مهلت ده روزه مرکز ملی فضای مجازی به شرکت متا


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد

  فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  بازآفرینی قصه چوپان دروغگو با هنرنمایی همراه اول
  دومینوی حقیقت راه مرجعیت رسانه‌ای
  قانون جزا و خبر دروغ زلزله
  واژه سال 2022 انتخاب شد
  مهلت ده روزه مرکز ملی فضای مجازی به شرکت متا
   ایلان ماسک: اپل تبلیغات خود در توییتر را از سر گرفته است
  چطور از اضطراب به نفع خود استفاده کنیم؟
  راستی‌آزمایی تصاویر با ابزارهای رایگان اینترنتی
  مدیرکل روابط‌عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی: روابط عمومی‌ها وکیل مدافع و مدعی العموم دستگاه‌ها هستند
  رسانه‌های نوین و آشکار کردن امر پنهان
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 50869صفحه نخست » خبر یکپنجشنبه، 3 آذر 1401 - 19:12
 نشست صمیمی مدیران روابط‌عمومی وزارت راه و شهرسازی
وحید قربانی در نشست صمیمی مدیران روابط‌عمومی‌‌ عنوان کرد: نقاط قوت و ضعف روابط‌عمومی‌‌ سازمان‌های تابعه وزارت خانه را به صورت کلی و با نگاهی عادلانه خواهیم سنجید و در بازه ۳ ماهه واحدهای برتر و پرتلاش را معرفی خواهیم کرد.
  

 شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا)-|| وحید قربانی با سفر به مشهد در شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌‌ زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی شرکت و با مدیران روابط‌عمومی‌‌ سازمان‌های تابعه دیدار و گفتگو کرد.
 
 به گزارش روابط‌عمومی وزارت راه و شهرسازی وحید قربانی در نشست صمیمی مدیران روابط‌عمومی‌‌ عنوان کرد: نقاط قوت و ضعف روابط‌عمومی‌‌ سازمان‌های تابعه وزارت خانه را به صورت کلی و با نگاهی عادلانه خواهیم سنجید و در بازه ۳ ماهه واحدهای برتر و پرتلاش را معرفی خواهیم کرد.
 
 وی تصریح کرد: در یک جنگ رسانه‌ای هستیم و این جنگ نیاز دارد تا همه پای کار بایستیم و از برخی ملاحظات دوری کنیم تا در این جنگ بازنده نشویم.
 
 قربانی با بیان اینکه رصد و پایش عملکرد همه استان‌ها به صورت جدی و تخصصی صورت خواهد گرفت، گفت: عملکرد هر استان و سازمان را با توجه به بضاعت و ظرفیت‌های موجود در اختیارشات ارزیابی خواهیم کرد.
 
 سرپرست اداره
روابط‌عمومی‌‌ و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی افزود: عملکرد شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌ها‌‌ای استان برای ما ارزش بسیار بالایی دارد و عملکرد صحیح و دقیق آن می‌تواند بار بزرگی را از دوش وزارت خانه بردارد.
 
 وی با بیان اینکه باید تلاش کرد تا ظرفیت‌های ذهنی مردم اقناع شود، ادامه داد: این شورا زمانی موفق خواهد شد که به صورت جدی به آن اهتمام ورزیده شود و همه مدیران ذیل آن ظرفیت‌های خود را برای استفاده سایر سازمان‌ها در اختیار آنها قرار دهند.
 
 سرپرست اداره روابط‌عمومی‌‌ و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به موضوع نهضت ملی مسکن خاطرنشان کرد: با توجه به تاکید رئیس جمهور در خصوص مسکن ما تکلیف بزرگی در این حوزه داریم؛ بخش عظیمی از این تکالیف بر عهده بخش فنی وزارت خانه بوده و اسیر فعالیت‌های در حوزه اقناع افکار عمومی بر عهده روابط‌عمومی‌ها‌‌ا است.
 
 قربانی با اشاره به جلسه اخیر شورای اطلاع رسانی هیأت دولت خاطرنشان کرد: در روزهای آتی بخشنامه‌ای از سوی اطلاع رسانی هیأت دولت به روابط‌عمومی‌‌ وزارت خانه‌ها ابلاغ خواهد شد تا به این منظور وزارت خانه‌ها مکلف شوند بخشی از بودجه تعیین شده برای پروژه را تحت عنوان پیوست رسانه‌ای جهت بهره برداری روابط‌عمومی‌‌ در نظر بگیرند.
 
 وی با اشاره به تاکید رئیس جمهور مبنی بر ارتباط با مردم گفت: مردمی بودن تکلیف و وظیفه ماست و باید در این خصوص از تمامی امکانات خود استفاده کنیم.
 
 ضرورت ایجاد زمینه برای بهبود فعالیت‌های رسانه‌ای و روابط‌عمومی‌‌
 
 در جریان این نشست یوسف زاده مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با تقدیر و تشکر از فعالیت روابط‌عمومی‌ها‌‌ای سازمان‌های تابعه در سطح استان گفت: دغدغه‌های روابط‌عمومی‌ها‌‌ا در خصوص ایجاد بسترهای لازم برای سرعت بخشیدن به فعالیت‌هایشان کاملاً درست و قابل قبول است و ما نیز به عنوان مدیران مجموعه‌های استانی باید زمینه را برای بهبود فعالیت‌های رسانه‌ای و روابط‌عمومی‌‌ ایجاد کنیم.
 
 وی با بیان اینکه روابط‌عمومی‌ها‌‌ا باید فعالیت‌های سازمان‌های خود را نشان دهند بیان داشت: ایجاد بارقه‌های امید در دل مردم با انتشار فعالیت‌های سازمان‌های مختلف توسط روابط‌عمومی‌ها‌‌ا صورت می‌گیرد به شرطی که آن سازمان کاری کرده و حرفی برای گفتن داشته باشد.
 
 یوسف زاده ادامه داد: ما و همکارانمان در حوزه فنی در تلاشیم تا ماموریت‌هایی که به ما محول می‌شود را به گونه‌ای انجام دهیم که مردم از عملکرد ما ناامید نشوند.
 
 مدیرکل اداره راه و شهرسازی خراسان رضوی با تاکید بر اینکه تخصص در حوزه ارتباط با مردم بسیار مورد اهمیت است، تصریح کرد: افرادی که سواد گفتمان با مردم را بلد نیستند نباید در نوک پیکان خدمت قرار بگیرند.
 
 آموزش نیروی انسانی در حوزه روابط‌عمومی‌‌ باید به صورت جدی مدنظر قرار گیرد
 
 در ادامه این نشست نصر سرپرست اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی اظهار داشت: در حوزه تجهیزات دغدغه همکاران قابل درک است که در این خصوص اقداماتی با پیگیری مدیرکل استان در حال انجام است.
 
 وی بابیان اینکه آموزش نیروی انسانی در حوزه روابط‌عمومی‌‌ باید به صورت جدی مدنظر قرار بگیرد، گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی برای همکاران در حوزه روابط‌عمومی‌‌ یکی از خواسته‌های ما از حوزه روابط‌عمومی‌‌ وزارت خانه است.
 
 نصر با اشاره به مقوله بودجه خاطرنشان کرد: تعیین و تعریف ردیف بودجه در برنامه‌های کلی که در وزارت خانه مورد تصویب قرار می‌گیرد از جمله مهم‌ترین مسائل حوزه کاری ما برشمرده می‌شود.
 
 سرپرست اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی ادامه داد: سرعت یکی از اساسی‌ترین مقوله‌های کار رسانه بر شمرده می‌شود بنابراین باید پیش نیازهای ابتدایی برای سرعت بخشیدن به فعالیت‌های روابط‌عمومی‌‌ ایجاد شود.
 
 روابط‌عمومی‌ها‌‌ا نیازمند پشتیبانی و حمایت کامل هستند
 

 در این نشست جعفری مدیرروابط‌عمومی‌‌ فرودگاه هاشمی نژاد مشهد با بیان اینکه امروز روابط‌عمومی‌ها‌‌ا نیازمند پشتیبانی و حمایت کامل هستند گفت: برای تولید یک محتوای رسانه‌ای با کیفیت نیازمند تجهیزاتی هستیم که بتواند نیازهای ابتدایی ما را در زمینه تولیدات رسانه‌ای برآورده کند.
 
 مدیرروابط‌عمومی‌‌ فرودگاه هاشمی نژاد مشهد با اشاره به ظرفیت‌های موجود در فرودگاه مشهد خاطرنشان کرد: قطعاً باید توجه به تمامی روابط‌عمومی‌ها‌‌ای سطح کشور صورت بگیرد اما قطعاً فرودگاه مشهد با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالفعل و بالقوه موجود در آن نیازمند توجه جدی است.
 
 وی با بیان اینکه در برخی از موارد فضای کار موجود اما بودجه کافی در اختیار نیست گفت: در حوزه فرهنگی میزان بودجه به قدری کم است که نمی‌توان با آن به تمامی وظایف محوله در حوزه فرهنگی به صورت کامل پرداخت.
 
 جعفری با تاکید بر اینکه بسیاری از روابط‌عمومی‌ها‌‌ا با استفاده از هنر و مهارت خود معضل کمبود بودجه را پشت سر می‌گذارند گفت: روابط‌عمومی‌ها‌‌ا خود را موظف به اطلاع رسانی دقیق، شفاف و سریع می‌دانند اما برای انجام این وظیفه نیاز به امکاناتی دارند.
 
 حضور افراد غیرمتخصص در برخی از بخش‌های روابط‌عمومی‌‌ سبب رنجش نیروهای متخصص است
 
 در ادامه این نشست حسین نژاد مدیر روابط‌عمومی‌‌ شهر جدید بینالود اظهار داشت: فعالیت‌های بسیاری خوبی توسط سازمان‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی در حوزه عمرانی شکل می‌گیرد اما در نظر نگرفتن بودجه خاص برای به تصویر کشاندن عملیات اجرایی و پروژه‌های در دست سبب شده تا مردم با بخش کمتری از فعالیت‌های این وزارت خانه آشنا شوند.
 
 وی عنوان کرد: مدیران ما در حوزه‌های عمرانی به دنبال فعالیت‌هایی هستند که به صورت فیزیکی رخ داده و قابل مشاهده باشد در صورتی که اگر صدها ساختمان نیز ساخته شود اما نتوانیم آنها را به مردم نشان دهیم عملاً در این کار شکست خورده ایم.
 
 وی با بیان اینکه جایگاه سازمانی برای بسیاری از مدیران روابط‌عمومی‌‌ همچنان در نظر گرفته نشده است گفت: امروز حضور افراد غیرمتخصص در برخی از بخش‌های روابط‌عمومی‌‌ سبب رنجش نیروهای متخصصی است که تلاش می‌کنند تا فعالیت حرفه‌ای از خود برجای بگذارند.
 
 وی با انتقاد از نگاه برخی مدیران به شهر جدید بینالود گفت: در بسیاری از سفرهای مدیران کشوری به استان خراسان رضوی ما شاهد آن هستیم که تمامی توجهات به سوی سایر مناطق می‌باشد این در صورتی است که در شهر جدید بینالود نیز ما از تمامی ظرفیت‌های خود برای پیشرفت و توسعه استفاده کرده ایم.
 
 بسیاری از مدیران و وزرا در خصوص بهبود وضعیت روابط‌عمومی‌ها‌‌ا قول‌هایی دادند و هیچ خبری نشد
 
 در ادامه این نشست فرهی مدیر روابط‌عمومی‌‌ آزمایشگاه مکانیک خاک اظهار داشت: در روابط‌عمومی‌‌ دارای مسئولیت هستیم اما هنوز جایگاه نداریم.
 
 وی با بیان اینکه روابط‌عمومی‌‌ بازوی اصلی مدیران سازمان‌ها هستند گفت: بسیاری از مدیران و وزرا در خصوص بهبود وضعیت روابط‌عمومی‌ها‌‌ا قول‌هایی دادند و هیچ خبری نشد اما امیدواریم مدیران کنونی در خصوص بودجه روابط‌عمومی‌ها‌‌ا تصمیم جدی بگیرند.
 
 در ادامه این نشست طی حکمی از سوی وحید قربانی سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، نصر به عنوان رئیس هماهنگی ارتباطات و اطلاع رسانی و قرارگاه رسانه‌ای نهضت ملی مسکن راه و شهرسازی استان خراسان رضوی منصوب شد.
 
 در پایان سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در محل استانداری خراسان رضوی حضور و با مصطفی حافظی مدیر کل روابط‌عمومی‌‌ استانداری خراسان رضوی دیدار کرد.
 
 

 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  راستی‌آزمایی تصاویر با ابزارهای رایگان اینترنتی


  برگزاری دوره شناخت افکار عمومی ویژه روابط‌عمومی ها به میزبانی جهاددانشگاهی استان کرمان


  سرپرست دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری منصوب شد


  مدیرکل روابط‌عمومی سازمان راهداری عنوان کرد؛ شوراهای استانی اطلاع رسانی فرصتی برای پرداختن به جایگاه رانندگان


  رسانه‌های نوین و آشکار کردن امر پنهان


  مهلت ده روزه مرکز ملی فضای مجازی به شرکت متا


  انتصاب مدیر روابط‌عمومی جشنواره فیلم مقاومت


  چطور از اضطراب به نفع خود استفاده کنیم؟


  با اختصاص ۷۰درصد فضاهای تبلیغاتی شهر تهران؛ پایتخت به رنگ "ایران‌ما" درآمد


  واژه سال 2022 انتخاب شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد