درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 28 مرداد 1401 - 19:42   

انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

فراخوان مقاله  نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد

  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد


ادامه ادامه مطلب دو

کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد

  کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد


ادامه ادامه مطلب سه

کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد

  کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  آیین تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان تنکابن
  مدیر روابط‌عمومی ستاد نظارت گمرکات خراسان رضوی منصوب شد
  روابط عمومی و دیپلماسی
  اهمیت حیاتی همکاری راستی‌آزمایان برای مبارزه با انتشار اطلاعات جعلی
  جلسه رسمی شورای هماهنگی روابط عمومی های هیات های ورزشی استان اردبیل
  کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد
  آشنایی با روابط عمومی
  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
  انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 50135صفحه نخست » خبر یکسه شنبه، 11 مرداد 1401 - 11:45
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل روابط‌عمومی‌ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور
مهدی رمضانی در تکریم مدیرکل و معارفه سرپرست اداره‌کل روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل گفت: هر کدام از مدیران نهاد موظف هستند در حوزه کاری خود حضور در رسانه را جدی بگیرند. البته این به معنای مطرح کردن شخص مدیران نیست؛ بلکه ظرفیت حضور در رسانه‌ها می‌بایست در خدمت معرفی نهاد قرار گیرد.
  

شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا)-|| مهدی رمضانی در تکریم مدیرکل و معارفه سرپرست اداره‌کل روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل گفت: هر کدام از مدیران نهاد موظف هستند در حوزه کاری خود حضور در رسانه را جدی بگیرند. البته این به معنای مطرح کردن شخص مدیران نیست؛ بلکه ظرفیت حضور در رسانه‌ها می‌بایست در خدمت معرفی نهاد قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، تکریم مدیرکل و معارفه سرپرست اداره‌کل
روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل دوشنبه ۱۰ مردادماه با حضور مهدی رمضانی دبیرکل، سیدحسن سیدابراهیم مشاور دبیرکل در امور مجلس، زهرا جعفری مشاور رسانه‌ای دبیرکل، سیدباقر میرعبداللهی معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات، محمدرضا هراتی معاون توسعه کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی، عباس نعمتی سرپرست اداره‌کل مجلس و امور استانها، هادی امیری مدیرکل امور عمرانی، هادی آشتیانی مدیرکل ترویج کتابخوانی و امور فرهنگی، محمدعلی محمدی مدیرکل منابع انسانی و امور پشتیبانی، مهدی توکلیان مدیرکل پیشین روابط‌عمومی‌ و امور بین الملل و سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان قم، محمدمهدی زرافشان سرپرست اداره‌کل روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل و مرضیه خالویی دبیر شورای معاونین و مدیران در نشست شورای معاونین نهاد برگزار شد.


مهدی رمضانی در ابتدای این نشست گفت: آقای توکلیان به لحاظ شخصیت حرفه‌ای در حوزه روابط‌عمومی‌ و رسانه شناخته شده است؛ و این اشتهار در قم هم بیشتر است. کار کردن در استان قم با اینکه تعداد کتابخانه‌های آن زیاد نیست، اقتضائات ویژه خود را دارد؛ چون سطح مطالبات و توقع در این استان متفاوت از سایر استان‌ها است. علاوه بر این نهاد کارهای مهمی در استان قم در دست انجام دارد که یکی از آنها، کتابخانه مرکزی قم است و امید داریم ان‌شاءالله حضور آقای توکلیان در این استان مثمر ثمر و اثربخش باشد و با برطرف شدن برخی موانع و البته تجربه و تعاملی که ایشان دارد فضاهای جدیدی در استان باز شود.

دبیرکل نهاد در ادامه ضمن تقدیر از خدمات مهدی توکلیان در مدیریت اداره‌کل روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های محمدمهدی زرافشان گفت: شناختم از آقای زرافشان به سال ۱۳۹۲ بر می‌گردد که توفیق همکاری نزدیک با او را داشتم. ایشان در زمان حضور در نهاد، هم در ستاد و هم در استان‌ها به عنوان فردی خوشنام، فعال و اثرگذار شناخته شده است. بنای ما استفاده از ظرفیت داخلی در انتصابات نهاد است و ان‌شاءالله آقای زرافشان با توانایی، ظرفیت‌ها و شناختی که از نهاد و روابط‌عمومی‌ دارد در این مسیر موفق باشد.


وی با اشاره به ضرورت تعامل بیش از پیش با رسانه در راستای معرفی و شناساندن ظرفیت‌های مغفول نهاد گفت: معتقدم با تعامل مناسب و اثربخش با رسانه‌ها ظرفیت‌های نهاد بیش از پیش شناخته خواهد شد؛ چنانکه اضافه شدن خانم جعفری به نهاد و البته استفاده از ظرفیت‌ها و مشورت‌های آقایان میرعبداللهی و هراتی، که هر کدام دارای سابقه و پیشینه رسانه‌ای هستند، در راستای پیشبرد اهداف سازمان مؤثر باشد.

استفاده از فضای رسانه در جهت پیشبرد اهداف نهاد


عضو هیئت امنای کتابخانه‌های عمومی کشور افزود: از هر فرصتی برای مطرح کردن نهاد در رسانه‌ها باید استفاده کرده و هر کدام از مدیران نهاد موظف هستند در حوزه کاری خود حضور در رسانه را جدی بگیرند. البته این به معنای مطرح کردن شخص مدیران نیست؛ بلکه ظرفیت حضور در رسانه‌ها می‌بایست در خدمت معرفی نهاد قرار گیرد. توقع من از روابط‌عمومی‌ توجه و برجسته سازی شخص رئیس سازمان و افراد نیست، بلکه این اقدامات است که می‌بایست مورد توجه قرار گرفته و برجسته شوند.


دبیرکل نهاد در پایان ضمن آرزوی توفیق در خدمت‌گذاری و اثربخشی برای مهدی توکلیان در سرپرستی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان قم، برای محمدمهدی زرافشان در سرپرستی اداره‌کل روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل آرزوی موفقیت کرد.

استفاده از ظرفیت داخلی در انتصابات نهاد/ ضرورت حضور مدیران در رسانه برای معرفی دستاوردهای نهاد

تعامل با رسانه در اولویت کار روابط‌عمومی‌


مهدی توکلیان نیز در ادامه مراسم با ارائه گزارشی از ۲۵ ماه حضور خود در اداره‌کل روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل نهاد ضمن تشکر از همراهی‌ها و همدلی معاونان و مدیران‌کل گفت: در مدت حضورم در روابط‌عمومی‌ آقای رمضانی، چه در جایگاه معاون توسعه و چه در جایگاه دبیرکل، بیشترین همراهی را با روابط‌عمومی‌ داشت. در این مدت اقدامات مختلفی در روابط‌عمومی‌ شکل گرفت که تدوین سند هویت بصری و برگزاری اولین دوره جشنواره کتاب‌خوان و رسانه از نمونه‌های بارز آن است.


وی با اشاره به نحوه تعامل با اصحاب رسانه نیز تصریح کرد: تعامل مناسب با رسانه، با توجه به محدودیت‌ها و معذوریت‌های موجود در نهاد یکی از اولویت‌های اداره‌کل روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل بود که در این راستا اولین دوره جشنواره کتاب‌خوان و رسانه برگزار شد که در این جشنواره نیز آقای رمضانی در شورای سیاستگذاری یکی از حامیان اصلی در طی مسیر بود.


توکلیان افزود: امید دارم فعالیت‌ها و اقداماتی که در اداره‌کل روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل به انجام رسیده، به ثمر بنشیند و در ادامه راه نیز آقای زرافشان با توجه به حسن برخورد و اخلاقی که از او سراغ داریم موفق باشد.


در ادامه مراسم مدیران حاضر ضمن تشکر از خدمات مهدی توکلیان در دوران مدیرکلی روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل، برای محمدمهدی زرافشان آرزوی موفقیت کردند.

ضرورت گرامیداشت خدمات و فعالیت‌های مدیران پیشین


همچنین در این مراسم محمدمهدی زرافشان سرپرست اداره‌کل روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل با تشکر از حسن اعتماد دبیرکل طی سخنانی گفت: یکی از آسیب‌هایی که از حوزه سیاست تعمیم پیدا کرده است، قدرنشناسی نسبت به دستاوردها و تجربه‌های گذشته است که به نظرم اصلاح آن باید از حوزه فرهنگ آغاز شود. بعضاً مدیریت در کشور را به مسابقات امدادی تعبیر می‌کنند که هر یک از اعضای تیم به سهم خود بخشی از کار را به پیش می‌برد. اگر این فرهنگ در کشور وجود داشته باشد که دستاوردها و زحمات مدیران پیشین گرامی داشته شود، دستاوردها حفظ خواهد شد و با استفاده از تجربیات کارها بهتر انجام خواهد شد.


وی افزود: به همین مناسبت جا دارد از زحمات و خدمات آقایان ناصری طاهری، توکلیان و مدیران گذشته که در این مسئولیت انجام وظیفه کردند تشکر کنم که فعالیت‌ها و خدمات امروز روابط‌عمومی‌ حاصل زحمات این بزرگواران است.


سرپرست اداره‌کل روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل تصریح کرد: آقای توکلیان در طول ۲۵ ماه حضور در اداره‌کل روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل رنج راه را به جان خرید و از قم به تهران آمد و در این مدت نیز اقدامات شاخصی به اندازه مقدورات به سرانجام رساند که از جمله آنها می‌توان به تدوین سند هویت بصری نهاد و راه‌اندازی جشنواره کتاب‌خوان رسانه اشاره کرد که ان‌شاء‌الله باقیات الصالحات برای ایشان باشد.


زرافشان در ادامه تأکید کرد: امیدوارم با استفاده از تجربیات خانم جعفری نهاد بتواند بیش از پیش اثرگذاری رسانه‌ای خود را داشته باشد و بتوانیم با همراهی معاونان و مدیران نهاد و هم‌افزایی همکاران روابط‌عمومی‌ در ستاد و استان‌ها چند گام در حوزه روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل به پیش برویم.


وی در پایان گفت: مرحوم استاد فاطمی‌نیا در سخنرانی‌ای دستوری از حضرت امام رضا (صلوات الله علیه) را تعلیم فرموده‌اند که هر گاه خواستید کاری را آغاز کنید، بگویید: «اللهُمَّ سَلِّم وَ تَمِّم»؛ یعنی خدایا در این کار عافیت قرار بده و آن را کامل‌تر کن. من نیز از خداوند برای مجموعه جدید مدیریتی نهاد، حوزه روابط‌عمومی‌ و خودم خواهانم که این کار را قرین عافیت قرار دهد و آن را کامل‌تر کند؛ ان‌شاء‌الله.

 

 

 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  آشنایی با روابط عمومی


  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات


  کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد


  قانون مطبوعات مصوب 1358 شورای انقلاب ـ قانون مطبوعات مصوب 1364


  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد


  روابط عمومی و دیپلماسی


  انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


  کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد


  جلسه رسمی شورای هماهنگی روابط عمومی های هیات های ورزشی استان اردبیل


  اهمیت حیاتی همکاری راستی‌آزمایان برای مبارزه با انتشار اطلاعات جعلی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد