درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 14 تیر 1401 - 10:16   

فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401

  فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401


ادامه ادامه مطلب یک

اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود

  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان

  فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مقاله  نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  بررسی حال و آینده رشته ارتباطات در افغانستان در عصر طالبان
  اعلام نتایج آزمون دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران
  متاورس؛ تحولی بزرگ در عصر ارتباطات با سرانجامی نامعلوم
  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی
  نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست
  اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان اردبیل برگزار شد
  دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد
  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"
  نترسید، هوش مصنوعی کمک می‌کند تا نتایج و پیامدهای روابط‌عمومی و بازده سرمایه‌گذاری برای شما مشخص شود
  انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه یاسوج
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 49270صفحه نخست » خبر یکسه شنبه، 23 فروردین 1401 - 13:39
مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد
مراسم تکریم رضا همدانچی مدیرکل سابق روابط عمومی و معارفه سید امیر محجوب سرپرست اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور علی سروری مجد رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها برگزار شد.
  

 شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا)-|| مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره کل روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر سروری مجد برگزار شد.
 
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم تکریم رضا همدانچی مدیرکل سابق روابط عمومی و معارفه سید امیر محجوب سرپرست اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور علی سروری مجد رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها برگزار شد.
 
 سروری مجد در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی رضا همدانچی مدیرکل سابق روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: به ایشان مأموریت یک‌ساله‌ای به عنوان رئیس اداره کل روابط عمومی و برند بانک سپه محول شده و امیدواریم در این مدت همکاری و تعامل ایشان با مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی ادامه پیدا کند.
 
 رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها خاطرنشان کرد: آقای محجوب به عنوان سرپرست باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) و مسئول ارتباطات دانشجویی روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سوابق خوبی در این حوزه دارد. امیدوارم ایشان در مسئولیت جدید با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های دانشگاه، موفق باشد.
 
 وی با بیان اینکه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در ستاد، بخش کوچکی از مجموعه روابط عمومی کل دانشگاه آزاد اسلامی است، اظهار کرد: کار روابط عمومی در ستاد، سیاست‌گذاری و جهت‌دهی، حمایت و نظارت، کنترل و مدیریت کل مجموعه روابط عمومی‌های دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور است. درواقع روابط عمومی واحدهای سراسر کشور کار اصلی را انجام می‌دهند و باید همواره در میدان حاضر باشند.
 
 سروری مجد با اشاره به برخی از وظایف مهم روابط عمومی گفت: یکی از بخش‌های اصلی روابط عمومی، تبلیغات و برگزاری مراسم‌هاست ولی بخش مهم‌تر ایجاد ارتباطات با جامعه مخاطب است. درواقع ارتباط بین رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه با مخاطبان دانشگاه شامل دانشجویان، اساتید و کارکنان از اهمیت زیادی برخوردار است و باید دیدگاه‌ها و نظرات هر دو طرف به درستی منتقل شود. باید یک گفتمان ایجاد شود و این گفتمان به عنوان عنصر محوری ارتباطات، یکی از وظایف مهم روابط عمومی است که باید به خوبی انجام شود.
 
 وی خاطرنشان کرد: رسالت حوزه روابط عمومی، رسالتی بسیار سنگین است. کار در روابط عمومی به صورت لحظه‌ای و شبانه‌روزی است. در این زمینه از زحمات آقای همدانچی که شبانه‌روز پای کار بود و مسائل را با دلسوزی پیگیری می‌کرد و در خدمت دانشگاه بود و همچنین از مجموعه همکاران روابط عمومی، تشکر و قدردانی می‌کنم.
 
 رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه آقای محجوب تحولی در دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه رسانه و ارتباطات دانشجویی ایجاد کرد، گفت: امیدوارم این نیروی جوان و باانگیزه در روابط عمومی دانشگاه نیز با رویکرد ارتباطاتی، عمل کند و در انجام وظایف خود موفق و مؤید باشد. همچنین امیدوارم هم‌افزایی بین روابط عمومی، ایسکانیوز و سایر رسانه‌ها صورت گیرد.
 
 سروری مجد در پایان ابراز امیدواری کرد مجموعه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به گونه‌ای عمل کند که دانشجو و جامعه مخاطب، از عملکرد این مجموعه راضی باشد.
 
 در ادامه، همدانچی مدیرکل سابق روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با ارائه گزارشی از عملکرد روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: یکی از رموز موفقیت روابط عمومی، ارتباط صمیمانه و دوستانه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها با این مجموعه بود که همواره با تعامل بالا در کنار ما بودند. با توجه به اینکه حجم کار در روابط عمومی بسیار بالاست، سعی کردیم با تمام تلاش، خارج از روابط بروکراتیک اداری و به صورت شبانه‌روزی امور مربوطه را پیش بریم.
 
 وی با بیان اینکه روابط عمومی در سازمان‌ها یکی از هزینه‌زاترین مجموعه‌هاست، تصریح کرد: به جرأت اعلام می‌کنم روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در مدت مسئولیت بنده، هیچ هزینه اضافه‌ای ایجاد نکرد. شهریه دانشجویان به عنوان منبع درآمد دانشگاه، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و صرفاً باید در زمینه صرفه و صلاح دانشگاه هزینه شود؛ حتی در زمینه تبلیغات که نیاز به هزینه بود، سعی شد امور با تعامل پیش رود.
 
 مدیرکل سابق روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه از زمان ریاست دکتر طهرانچی تغییر ریل با سرعت بسیار بالایی انجام شد، گفت: در این زمینه نیز تلاش شد مجموعه روابط عمومی به صورت شبانه‌روزی کار را پیش برد.
 
 وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای آقای محجوب، اظهار کرد: یکی از محسنات تغییر مدیریت، ورود نیروهای جوان با ایده‌هایی جدید و نو است. با روحیه‌ای که در آقای محجوب وجود دارد، می‌توان در آینده شاهد پیشرفت روابط عمومی بود.
 
 در پایان این نشست، سید امیر محجوب سرپرست اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن قدردانی از دکتر طهرانچی و سروری مجد برای اعتماد در سپردن مسئولیت روابط عمومی دانشگاه، گفت: تغییر مسئولیت‌ها به مثابه دو امدادی است که باید منجر به موفقیت بیشتر مجموعه شود. در این زمینه نیز بنده تمام تلاش خود را به کار خواهم بست.
 
 وی همچنین ضمن تشکر از زحمات همدانچی در روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، برای وی در مسئولیت جدید خود در بانک سپه آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتصاب مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران


  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"


  نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست


  دیدار رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با یار قدیمی پدر روابط‌عمومی ایران


  کسب رتبه برتر روابط عمومی راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در انتشار خبر


  یکشنبه های روابط عمومی منطقه ۲۱ در معاونت مالی و اقتصاد شهری برگزار شد


  انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه یاسوج


  رئیس و نایب رئیس هیات مدیره کانون روابط عمومی خانه تئاتر معرفی شدند


  نترسید، هوش مصنوعی کمک می‌کند تا نتایج و پیامدهای روابط‌عمومی و بازده سرمایه‌گذاری برای شما مشخص شود


  هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های مراغه مشخص شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: روابط‌عمومی و دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی