درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 1 بهمن 1400 - 09:15   

برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا

  برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا


ادامه ادامه مطلب یک

بانک رفاه کارگران؛ برترین بانک کشور در امر پاسخگویی به مردم

  بانک رفاه کارگران؛ برترین بانک کشور در امر پاسخگویی به مردم


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران

  فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  فناوری
  تحول دیجیتال
  دیجیتال
  برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا
  4 نکته روابط‌عمومی برای استفاده در تجارت خود
  برنامه ریزی در روابط عمومی
  خردگرایی ارتباطی
  برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای روابط عمومی‌های یزد
  پول درآوردن از کلیک؛ نگاهی به اقتصاد بازار تولید محتوا
  ۳جی در پایان راه؛ فقدان نسل سوم اینترنت همراه چه تاثیری بر زندگی ما می‌گذارد؟
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 48263صفحه نخست » بانک و بیمهشنبه، 6 آذر 1400 - 15:46
گزارش سفر وزیر اقتصاد به گلستان
وزیر اقتصاد خواستار تسریع تعیین تکلیف سیاستهای اقتصادی اختلال زا که از موانع تولید و فعالیت های مولد اقتصادی است، شد.
  

 

وزیر اقتصاد تأکید کرد: ضرورت تسریع درتعیین تکلیف سیاستهای اقتصادی اختلال زا

شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا)-|| وزیر اقتصاد خواستار تسریع تعیین تکلیف سیاستهای اقتصادی اختلال زا که از موانع تولید و فعالیت های مولد اقتصادی است، شد.


به گزارش شارا به نقل از روابط‌عمومی بانک رفاه، دکتر احسان خاندوزی پیش از ظهر امروز در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان گلستان، گفت: برخی سیاست‌های اختلال زا علاوه بر آن که پیامدهای منفی پرشماری در رونق تولید بر جای می گذارد موجب کسری بودجه عمومی کشور هم می شوند.


وی با اشاره به عزم جدی دولت برای اصلاح اختصاص ارز ترجیحی خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود روند اجرای این اصلاحات و حذف آن در کشور به نحوی پیاده‌سازی شود که به شوک اقتصادی در جامعه منجر نشود.


وزیر امور اقتصادی و دارایی یادآور شد: فارغ از حذف سیاست های اختلال زا، باید متغیرهای اقتصادی تعیین تکلیف شوند تا تکلیف سرمایه گذاران در بخش های مختلف صادرات و واردات مشخص شود.


خاندوزی با اشاره به تعداد زیاد پروژه‌های نیمه تمام در کشور تصریح کرد: اگر در روند اختصاص اعتبار به پروژه‌های نیمه تمام به شکل فعلی ادامه یابد برای اتمام این پروژه ها ۲۷ سال زمان نیاز داریم.


به گفته وی دولت برای اتمام این پروژه‌ها به کسب منابع درآمدی نوین نیازمند است.


وزیر امور اقتصادی و دارایی ادامه داد: باید نسبت به ورود جدی شرکای خارجی، تأمین روش‌های جدید فاینانس بدون اتکاء به بودجه دولت و استفاده از ظرفیت صندوق پروژه های بازار سرمایه توجه تا برخی از کمبود های اعتباری جبران شود.


خاندوزی گفت دولت سیزدهم مصمم است تا بستر را برای ورود همه فعالان و علاقمندان در حوزه سرمایه‌گذاری تسهیل کند تا سرمایه‌گذاران با حداقل زمان ممکن و راحت ترین شرایط وارد بازار کسب و کار و تولید شوند.


وی اضافه کرد: علاوه بر تسهیل برای ورود سرمایه‌گذاران در نظر داریم به واحدهای پیشران اقتصادی مشوق‌های خاص اعطاء کنیم و یکی از مسائلی که باید به آن توجه ویژه شود مقوله پنجره واحد است که نیازمند آن است که با حذف مسائل بروکراسی(کاغذبازی) و فرساینده و فسادآفرین کنار گذاشته شود.


وزیر امور اقتصادی و دارایی ادامه داد، دولت در تلاش است تا از ظرفیت کشورهای اوراسیا استفاده کند موضوعی که تا کنون بلااستفاده مانده بود و قطعاً گشایش های زیادی برای جمهوری اسلامی ایران رقم خواهد زد.


وزیر اقتصاد در ادامه سخنان خود، مشکلات اقتصادی را به سرفصل های دوگانه، تسهیل عام و تشویق خاص دسته بندی کرد و افزود: فعالیت های تولیدی در اقتصاد برای عموم کسانی که وارد حوزه تولید می شوند باید کم هزینه، در دسترس و در کمترین زمان صورت گیرد. اما حمایت های ویژه ی دولت باید بر عناصر پیشران یا کلیدی در اقتصاد متمرکز باشد لذا نمی توان توقع داشت ابزارهای حمایتی دولت در همه ی موارد قابلیت تعمیم داشته باشد.


وزیر امور اقتصادی و ‌دارایی با بیان اینکه نقطه تماس بخش خصوصی و دستگاههای اجرایی باید کمترین اصطکاک را داشته باشد بر ضرورت همکاری و همگرایی مدیران ارشد استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منظور حل و فصل مشکلات اقتصادی استان تاکید کرد‌ و ‌گفت : در غیر این صورت چرخ اقتصاد در استان سخت می چرخد و پر از سر و صدا و ناکارآمدی خواهد بود.


دکتر خاندوزی میزان صادرات استان گلستان را طی مدت هفت ماه ابتدایی سال ۱۴۰۰ ، نود میلیون دلار اعلام کرد و افزود : این رقم بسیار ناچیزی است که باید به صورت ویژه چاره اندیشی شود.


وزیر اقتصاد حمایت بازیگران و نهادها را در مرتفع ساختن معضلات اقتصادی بسیار مؤثر دانست و افزود: یکی از این بازیگران، بانکها و نهادهای بیرون بانکی است که باید از ظرفیت آنها نیز استفاده کرد.


وی افزود : شورای برنامه ریزی استان چنانچه خود را مسئول و متولی توسعه اقتصادی استان بداند باید از ظرفیت مدیریتی برای احیای شأن خود استفاده کند و به کمک دولت بیاید.


وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه سفر یکروزه خود به استان گلستان در جلسه شورای اداری استان و مراسم روز ملی گرگان شرکت خواهد کرد.


"علی عسگری" معاون توسعه مدیریت و منابع، "عباس مرادپور" سرپرست معاونت امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی، "مهدی میراشرفی" معاون وزیر و رییس کل گمرک جمهوری اسلامی، "سعید محمد" دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، "علی‌عادل عبادی‌نژاد داورانی" سرپرست دفتر امور استان‌ها و "فرشاد فتوت" مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارت‌خانه از جمله افرادی هستند که همراه خاندوزی به گلستان سفر کرده اند.


استان مرزی گلستان در شمال ایران با کشور ترکمنستان و استان‌های مازندران، سمنان و خراسان شمالی همسایه است.

ضرورت تبدیل اینچه برون به منطقه آزاد تولید محور و صادرات گرا

وزیر امور اقتصادی و دارایی که در سفر یک روزه در استان گلستان حضور یافته در بازدید از منطقه آزاد اینچه برون خواستار تبدیل این منطقه به منطقه ای تولید محور و صادرات گرا شد که می تواند نه تنها نقطه تماس ایران با اقتصاد کشور ترکمنستان بلکه با کل منطقه اوراسیا باشد.


دکتر سید احسان خاندوزی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه بنای دولت سیزدهم این است که با راهبرد تغییر عملکرد مناطق آزاد اقتصادی، شاهد نسل دوم این مناطق با رویکرد تولید محور و صادرات مدار باشیم، گفت:منطقه آزاد اینچه برون یکی از مناطق نسل دوم و مستعد دارای زیر ساخت است و امیدوارم با زحمات دبیرخانه مناطق آزاد، مدیر اجرایی این منطقه سریعتر شروع بکار کرده و طرح جامع منطقه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده شود.


وزیر اقتصاد با ابراز امیدواری از اینکه بتوان از تمامی ظرفیت هایی که تاکنون بصورت بالقوه باقی مانده است استفاده کرد،اظهار داشت: این ظرفیت‌ها شامل ظرفیت های حوزه ترانزیتی و ظرفیت حوزه ژئوپلتیک کشور است که آن را به ظرفیت های ژئواکونومی وصل می کند و اینچه برون می‌تواند قطب ارزآوری، تولید و همچنین کانونی برای پیوندهای منطقه‌ای و فراتر از مسائل اقتصادی و صنعتی باشد.

تجدید میثاق وزیر اقتصاد با آرمان های والای شهدای گرگان

وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیئت همراه باحضور در گلزار شهدا واقع در امامزاده عبدالله گرگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن دفاع مقدس و مدافعان حرم با آرمان‌های شهداء عالی مقام این شهرستان تجدید میثاق کردند.


در این مراسم که با غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام همزمان با روز پنجم آذر ( روز گرگان ) و گرامیداشت شهدای این روز برگزار شد دکتر خاندوزی ضمن تکریم یاد و خاطره شهدا و رزمندگان تأکید کرد: به واسطه خون شهدا و ایثارگری رزمندگان است که امروز از نعمت آرامش و امنیت در جامعه برخورداریم.

 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  برنامه ریزی در روابط عمومی


  پول درآوردن از کلیک؛ نگاهی به اقتصاد بازار تولید محتوا


  3 روند روابط‌عمومی قابل انتظار در سال 2022


  ۳جی در پایان راه؛ فقدان نسل سوم اینترنت همراه چه تاثیری بر زندگی ما می‌گذارد؟


  ارایه مقاله «سواد روابط‌عمومی و استراتژی مدیریت شایعه» در نهمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی


  4 روند مهم بازاریابی دیجیتال برای خرده‌فروشان در سال 2022


  بانک رفاه کارگران؛ برترین بانک کشور در امر پاسخگویی به مردم


  روابط‌عمومی و فضای مجازی


  شهردار شهرکرد: روابط عمومی‌ جهادگر آتش ‌به اختیار است


  دیجیتال


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود