درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 26 شهریور 1400 - 23:10   

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند

  100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند


ادامه ادامه مطلب دو

دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست

  دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست


ادامه ادامه مطلب سه

فرایند حل مسئله

  فرایند حل مسئله


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  موفقیت محققان در انتقال اینترنت پرسرعت با استفاده از پرتوهای نور
  کتاب: مقررات روابط عمومی
  کاربرد جلسات‌ گروهی‌ در روابط عمومی
  انتشار کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور
  محدودیت های روابط عمومی سنتی
  پنج فصل "فنون روابط عمومی" در یک کتاب خواندنی!
  تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟
  آنچه باید بدانیم!/ تعریف روابط عمومی
  رونق جهانی صنعت بازی‌های الکترونیکی
  آسیب‌های روحی اینستاگرام
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 47272صفحه نخست » ادامه مطلب سهسه شنبه، 18 خرداد 1400 - 13:05
روابط عمومی و ارتباطات نیاز ضروری بشر امروز است
کارکنان روابط عمومی همیشه همراه، همدل و همدرد با مجموعه آموزش متوسطه هستند و در انعکاس شادی و موفقیت معلمان و دانش آموزان سهیم هستند و این تعامل خوب همواره در اخبار مختلف تولیدی اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی نمود دارد.
  

 شبکه اطلاع رسانی روابط‌عمومی یران (شارا)-|| معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان در نشستی صمیمی با رئیس و کارشناسان اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی گفت: روابط عمومی و ارتباطات نیاز ضروری بشر امروز است.
 
 به گزارش شارا به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، سید محمد حبیب اللهی ضمن تبیین جایگاه روابط عمومی گفت: در دورانی به سر می بریم که هیچ گونه حد و مرزی برای گسترش ارتباطات و نشر اطلاعات وجود ندارد و هر لحظه می توان با همه نقاط دنیا در ارتباط بود که نشان از اهمیت و توسعه ارتباطات دارد.
 
 وی ضمن قدردانی از کارکنان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی گفت: در آموزش متوسطه با 6 پایه سرنوشت ساز و رشته ها و شاخه های مختلف سر و کار داریم که به نوعی فعالیت ها و پیرو آن اخبار این حوزه ها را متعدد کرده و اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل به خوبی در زمینه بازتاب این فعالیت ها اقدام کرده تا آموزش و پرورش را به عنوان دستگاهی اثربخش به جامعه معرفی کند.
 
 معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان افزود: در زمینه هدایت تحصیلی، ضرورت دارد فعالیت های تبلیغاتی و ترویج فرهنگ مهارت آموزی از جمله درخصوص "برنامه بوم"، " ایران مهارت" و "هر دانش آموز، یک مهارت" صورت گیرد.
 
 حبیب اللهی با بیان این که همه جوامع پیشرفته در دنیا به مهارت آموزی توجه کرده اند، اظهار داشت: نیاز است به توسعه مهارت آموزی در استان کرمان توجه ویژه ای با همکاری های بین بخشی و تعامل بین دستگاهی صورت گیرد، در خصوص هدایت تحصیلی دانش آموزان و پوشش تحصیلی در هنرستان ها در کشور بایستی 50 درصد پوشش آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش محقق شود که در استان کرمان با معیار، 11 درصد و در کشور 15 درصد فاصله است.
 
 وی معرفی ظرفیت هنرستان ها و نمایش چهره واقعی آن ها را راهکاری مناسب در زمینه جذب هنرجو دانست و بیان داشت: در هر نقطه ای که اطلاع رسانی و فرهنگ سازی خوبی صورت گرفته هدایت تحصیلی دانش آموزان هم به طرز مطلوبی انجام شده است.
 
 در ادامه رضا همت پور رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای ضمن اشاره به تاثیر تعامل مطلوب اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی با بخش ها و واحدهای مختلف اداره کل در پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی گفت: ارتباط های موثر همواره منجر به اتفاق های خوبی شده و اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش همواره در خدمت آموزش بوده و در زمینه انعکاس فعالیت های حوزه های مختلف آموزشی خوب عمل کرده است.
 
 همچنین محمد حسن شمسی مسئول پیگیری آموزش دانش آموزان متوسطه اول آموزش و پرورش استان کرمان گفت: اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی خود را واحدی مجزا نمی داند و همواره تعامل خوبی با حوزه های مختلف آموزشی و همکاری موثری داشته و هر جا که نیاز به کمک داشته ایم یاریگر ما بوده اند.
 
 رئیس اداره آموزش متوسطه دوره اول و دوره دوم نظری آموزش و پرورش استان کرمان گفت: کارکنان روابط عمومی همیشه همراه، همدل و همدرد با مجموعه آموزش متوسطه هستند و در انعکاس شادی و موفقیت معلمان و دانش آموزان سهیم هستند و این تعامل خوب همواره در اخبار مختلف تولیدی اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی نمود دارد.
 
 سهیلا قنبری ادامه داد: به ویژه در زیست بوم جدید کرونا اطلاع رسانی های خوبی در زمینه فعالیت های انجام شده در زمینه نوع آموزش های ارائه شده به دانش آموزان، دسترسی دانش آموزان به شیوه های مختلف آموزش و همراهی با اهداف مجموعه محقق شده و نگاه عدالت محور روابط عمومی برای پوشش خبری همه جانبه، تداعی کننده نمایش خوبی ها و موفقیت های همه واحدهای مجموعه است.
 
 در پایان رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی، دقت، شفافیت، پاسخگویی به موقع و تعامل و همدلی سیاست های محوری بوده و هست.
 
 مهران باهری گفت: این که این اداره بین ادارات اطلاع رسانی و روابط عمومی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها در زمینه پوشش خبری رتبه برتر کشوری را کسب کرده به واسطه تعامل خوب همه واحدها با این اداره بوده و نتیجه همه فعالیت ها در دستگاه تعلیم و تربیت در نهایت باید منجر به ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی شود.
 

 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتشار کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور


  پنج فصل "فنون روابط عمومی" در یک کتاب خواندنی!


  تقویم روز ارتباطات/ کم حوصله شدن خوانندگان روزنامه ها و ابتکار «میامی هرالد»


  محدودیت های روابط عمومی سنتی


  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


  کاربرد جلسات‌ گروهی‌ در روابط عمومی


  کتاب: مقررات روابط عمومی


  آنچه باید بدانیم!/ تعریف روابط عمومی


  تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟


  فرآیندهای کاری در روابط‌عمومی دیجیتال


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی