درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 - 06:32   

آیا بازار کسب‌وکار به روابط‌عمومی نیاز دارد؟

  آیا بازار کسب‌وکار به روابط‌عمومی نیاز دارد؟


ادامه ادامه مطلب یک

لزوم تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی در سبزوار

  لزوم تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی در سبزوار


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400

  فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400


ادامه ادامه مطلب سه

قابلیت جدید فیسبوک؛ مطالب را قبل از بازنشر بخوانید

  قابلیت جدید فیسبوک؛ مطالب را قبل از بازنشر بخوانید


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  به بهانه یک روز جهانی در تقویم افکار عمومی
  حضور رییس انجمن بین المللی روابط عمومی و مدیر عامل هلدینگ میدکو
  تجربه کسب کنید؛ ایده خلق کنید
  نیاز مبرم روابط عمومی شهرداری‌های استان یزد به تغییر نگرش
  مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری سمنان: روابط عمومی، یکی از مهم‌ترین، سخت‌ترین و تأثیرگذارترین حوزه‌های کاری در ادارات است
  استاندار کرمان: روابط عمومی ها تجارب دوره مقابله با کرونا را مستندسازی کنند
  کارگاه آموزشی مجازی « تاثیرسواد رسانه ای بر اثربخشی فعالیت های رسانه ای روابط عمومی ها» برگزار می شود
  لزوم تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی در سبزوار
  آیا بازار کسب‌وکار به روابط‌عمومی نیاز دارد؟
  مدیر روابط عمومی فرودگاه های گلستان: هنر روابط عمومی، پیوند میان درون و بیرون سازمان است
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 46727صفحه نخست » بانک و بیمهپنجشنبه، 19 فروردین 1400 - 18:08
وزیر اقتصاد در نخستین جلسه شورای مدیران وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال جاری/ موظف هستیم در آخرین ماه های فعالیت دولت با تمام وجود و قوا خدمت کنیم
دکتر دژپسند در نخستین نشست شورای مدیران وزارت اقتصاد در سال ۱۴۰۰ که مدیران کل استانی مجموعه این وزارتخانه نیز به طور مجازی در آن شرکت داشتند ضمن تأکید بر اهمیت تحولات کنونی اقتصاد کشور از آنها خواست در آخرین ماه های فعالیت دولت با تمام قوا و وجود در خدمت رسانی به ملت بزرگ ایران تلاش کنند.
  

شبکه اطلاع رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا)-|| دکتر دژپسند در نخستین نشست شورای مدیران وزارت اقتصاد در سال ۱۴۰۰ که مدیران کل استانی مجموعه این وزارتخانه نیز به طور مجازی در آن شرکت داشتند ضمن تأکید بر اهمیت تحولات کنونی اقتصاد کشور از آنها خواست در آخرین ماه های فعالیت دولت با تمام قوا و وجود در خدمت رسانی به ملت بزرگ ایران تلاش کنند.


به گزارش شارا به نقل از روابط‌عمومی بانک رفاه، دکتر فرهاد دژپسند طی سخنانی در نخستین جلسه شورای مدیران وزارت اقتصاد در سال جدید اظهار داشت: سال ۱۳۹۹ برای مجموعه خانواده وزارت امور اقتصادی و دارایی سالی بسیار ویژه و پر زحمت بود که خوشبختانه با عملکردی بسیار خوب، بر همه دشواری ها فایق آمدیم.


وزیر اقتصاد تصریح کرد: اتفاقاً به خاطر همین عملکرد بسیار خوب مجموعه وزارت اقتصاد در انجام وظایف محوله و بویژه تأمین منابع مالی بودجه، توقعات از این وزارتخانه برای اجرای بودجه سال ۱۴۰۰ نزد مجلس شورای اسلامی و حتی خود دولت، بسیار بالا رفته است.


دژپسند با قدردانی از تلاش ها، دست آورد ها و عملکرد بخش های مختلف مجموعه وزارت اقتصاد در سال ۱۳۹۹، یادآور شد: حوزه های خزانه داری و مالیات در سال گذشته فشار بسیار زیادی متحمل شدند زیرا با توجه به عدم تحقق درآمد های پیش بینی شده نفتی و در شرایط همزمانی همه گیری کرونا و تشدید تحریم های ظالمانه، وظیفه تأمین مالی دولت بسیار بر دوش آنها سنگینی می کرد.


وزیر اقتصاد در ادامه به ناپایداری و نوسانات بازار سرمایه در سال ۱۳۹۹ که بخش مهمی از آن متأثر از جریانات بیرونی بود اشاره کرده و افزود : علیرغم این مشکلات اداره بازار سرمایه به نحوی بود که تأمین مالی قابل قبولی برای اقتصاد کشور تحقق یافت و این عملکرد شایسته تقدیر است.


وی با قدردانی از عملکرد و خدمات گمرک جمهوری اسلامی در سال ۱۳۹۹ نیز گفت: متأسفانه از آنجا که گمرک در انتهای بخش مهم "فرآیند" تجاری قرار دارد، هر کسی در بنادر، پایانه ها و فرودگاه ها به مشکلی برمی خورد، آن را به نام گمرک می نویسد در حالی که بسیاری از مسایل و مشکلات هیچ ارتباطی با عملکرد این سازمان ندارد.


دژپسند همچنین عملکرد سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران که در اوج تحریم ها و رکود ناشی از کرونا موفق به جلب ۶/۲ میلیارد دلار سرمایه خارجی شده است را بسیار ستودنی خواند و گفت: با توجه به گشایش های احتمالی، وظیفه این سازمان در سال ۱۴۰۰ اهمیت و دشواری بیشتری می یابد.


وی با تقدیر از عملکرد بیمه مرکزی جمهوری اسلامی نیز اظهار داشت: در خصوص صنعت بیمه همین بس که بگوییم، بیمه مرکزی دو سال پیاپی در حوزه فنآوری اطلاعات به عنوان دستگاه برتر در میان سازمان های کشور انتخاب شده است.


دژپسند در بخش دیگری از سخنان خود عملکرد نظام بانکی کشور را بویژه در تأمین مالی پروژه های بزرگ مقیاس بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: بانک ها در راستای تحقق شعار سال پیشگام باشند.


وزیر اقتصاد از اقدامات معاونت امور اقتصادی این وزارتخانه در زمینه بهبود فضای کسب و کار نیز به نیکی یاد کرد و گفت: در این خصوص شاید بهترین گواه همین باشد که ما ۱۱ اقدام اساسی در زمینه کسب و کار در سال ۱۳۹۹ داشته ایم که از این میان، هشت اقدام مورد تأیید هر سه اتاق "بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی"، "تعاون" و "اصناف" قرار گرفته و به بانک جهانی هم منعکس شده است.


دژپسند با اشاره به اقدامات انجام گرفته توسط مرکز "فاوا"ی وزارت اقتصاد و دست آورد های درخشان آن گفت: شاید زمانی که تصمیم به ارتقای دفتر فنآوری اطلاعات به سطح "مرکز" را گرفتم، عده ای فکر می کردند کاری غیر ضرور صورت گرفته است اما با زحمات و تلاش بی شائبه کارکنان این مرکز، امروز شاهد، دستآورد هایی چون احراز هویت الکترونیکی، حواله الکترونیکی، سفته الکترونیکی و ... هستیم که اساساً متعلق به وزارت اقتصاد هستند.


این گزارش حاکی است، وزیر امور اقتصادی و دارایی با تقدیر از عملکرد سایر بخش های وزارتخانه و سازمان های زیر مجموعه و ادارات کل استانی این وزارتخانه در سال ۱۳۹۹ و در طول مدت فعالیت دولت دوازدهم، تصریح کرد: این مسیری که تا امروز در حوزه های گوناگون وزارت اقتصاد پیموده شده قابل توقف نیست و باید بدون هیچ ملاحظه ای تداوم پیدا کند، زیرا اقتصاد کشور و قاطبه مردم به آن نیازمند هستند.


این گزارش حاکی است، در خاتمه این نشست، در حضور وزیر اقتصاد از مدیران کل برتر ادارات امور اقتصادی و دارایی استانی تجلیل شد.


بنا بر این‌گزارش، بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد ادارات کل استانی وزارت اقتصاد؛ در شاخص بهبود محیط کسب و کار "رسول زارعی"، در شاخص شناسایی و مولد سازی دارایی های مالی "سید اسماعیل هاشمی"، در شاخص توسعه دولت الکترونیک و اقتصاد هوشمند "ابوالفضل عباسچیان"، در شاخص جذب اسناد خزانه استان خراسان رضوی "حسین امیر رحیمی" و در شاخص جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی "فرزانه دهنادی" که به ترتیب مدیران ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان های بوشهر، مازندران، زنجان، خراسان رضوی و تهران هستند، حائز رتبه برتر شدند.


در این گزارش می خوانیم؛ در ادامه مراسم همچنین از مدیران بانک های برتر کشور بر اساس ارزیابی معاونت بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد نیز تقدیر به عمل آمد.


بر این اساس، بانک ملی در شاخص "ارائه نقشه راه بانکداری دیجیتال" حائز رتبه برتر شد.


همچنین در شاخص "تعدیل شعب بانک ها" بر اساس شاخص های منطبق با استاندارد های جهانی نیز بانک سپه با ادغام ۲۲۵ شعبه حائز رتبه برتر شد.


همچنین، در شاخص "عملکرد مالی" بانک ملت و در شاخص "فروش اموال مازاد بانک ها و فروش سهام" نیز بانک صادرات با فروش ۱۰ هزار میلیارد تومان معادل ۵۰ درصد کل اموال فروخته شده بانک ها رتبه اول را بدست آورد.
 

 

 

 

 

 

 

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  ابزارهای روابط عمومی و تکنولوژی بازاریابی- دخالت انسان در روابط عمومی را حفظ کنید


  محمد آقازاده از «خبرنگاران هزارتومانی» می‌گوید


  بیانیه انجمن روابط عمومی ایران به مناسبت روز روابط عمومی


  چرا ویروس کرونا به فرهنگ‌های «سهل‌انگار» بیشتر آسیب رسانده است


  احمق باش تا کامروا شوی


  لزوم تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی در سبزوار


  آیا بازار کسب‌وکار به روابط‌عمومی نیاز دارد؟


  تجربه کسب کنید؛ ایده خلق کنید


  مهارت مدیر در تیم «حل مشکل»


  به بهانه یک روز جهانی در تقویم افکار عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400