درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 14 آذر 1400 - 16:22   

آشنایی با روابط عمومی

  آشنایی با روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

مدیر روابط‌عمومی جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد عزل شد

  مدیر روابط‌عمومی جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد عزل شد


ادامه ادامه مطلب دو

روابط عمومی ها در مسیر تحول و کیفیت مدیریتی

  روابط عمومی ها در مسیر تحول و کیفیت مدیریتی


ادامه ادامه مطلب سه

رئیس روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت منصوب شد

  رئیس روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت منصوب شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط عمومی بین‌المللی
  برترین کمپین‌های روابط عمومی در سال ۲۰۲۱
  روابط عمومی ها در مسیر تحول و کیفیت مدیریتی
  بزرگ شوید و رشد کنید
  پژوهش/ نقش و کاربرد رسانه های اجتماعی و دیجیتالی در روابط عمومی (یک مطالعه دوازده ساله)
  محتوا ستاره درخشان کهکشان نشر
  یک نرم افزار ویژه روابط عمومی ها تولید شد
  دکتر آیت‌اله ابراهیمی در همایش مدیران ارشد بانک سپه: با انسجام و عبور سریع از ادغام، بزرگ و قدرتمند می‌مانیم
  مسابقه فوتبال یا جشنواره تبلیغات
  وب سایت خوب برای کسب وکارها چه ویژگی هایی دارد؟
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 46341صفحه نخست » فناوری نوپنجشنبه، 23 بهمن 1399 - 08:01
روابط‌عمومی دیجیتال: اهمیت آن برای برند شما در 2021
یک استراتژی خوب برای روابط‌عمومی دیجیتال می‌تواند هدایتگر برداشت و نگرش مخاطبان‌تان نسبت به برند شما باشد. وقتی مخاطب جایگاه مناسبی برای برندتان قائل شود، با کمال میل محتوای تولیدی توسط شما را مصرف خواهد کرد. همچنین یک برنامه‎ کارآمد برای روابط‌عمومی دیجیتال می‌تواند مقاصد خوب برندتان در آن بازار را ترویج کند که منجر به ارجاع‎‌های ارگانیک و طبیعی از سوی مخاطبان علاقه‌مندتان خواهد شد.
  

 

شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا)-|| روابط‌عمومی دیجیتال، یک رویکرد بازاریابی آنلاین است که با بهره‌گیری از استراتژی‌های اینترنتی، به دنبال افزایش آگاهی از برند است. درحالی‌که از بسیاری جهات شبیه به روابط‌عمومی سنتی است، اما مخاطبان گسترده‌تری را هدف می‌گیرد. روابط‌عمومی دیجیتال با به‎‌کارگیری رویکردهای نوین نظیر بازاریابی محتوا، رسانه‌های اجتماعی، بهینه‌‎سازی موتور جستجو و ارتباط با اینفلوئنسرها، می‌تواند یک استراتژی قدرتمند برندها برای بهبود حضور آنلاین و دیده شدن آن‎ها باشد.


با عنایت به رشد سریع اینترنت و سیستم‎‌های بازاریابی اینترنتی، متخصصان روابط‌عمومی دیجیتال می‌توانند با به‌کارگیری گستره‌‎ای از کانال‎‌های بازاریابی، عواید بسیار بیشتری کسب کنند. در صدر این کانال‎‌ها، وبینارها و رسانه‌های اجتماعی پرطرفدار و مصاحبه‎‌های پربازخورد با نشریات آنلاین جای دارند. برندها می‌توانند از طریق ارتباط و تعامل با مخاطبان هدف، کانون توجهات خود را تصریح کنند و اطلاعات دقیق و به‌‏‎روز خود را بسیار ساده‌تر از قبل در اختیار آن‎ها بگذارند.


با این اوصاف: چرا روابط‌عمومی دیجیتال از ارکان‎‏‌های مهم برند شما در 2021 است؟ این‌‎ها چند دلیل برای افزودن روابط‌عمومی دیجیتال به آمیزه‎ بازاریابی و ارتباطات سازمان‌ها هستند. روابط‌عمومی دیجیتال چه کمکی به برندتان خواهد کرد؟


1- ترافیک وب‌تان را افزایش دهید


چه از طریق یک پست جدید بلاگ، چه اصلاح اساسی یک صفحه‎ خدمات و چه صفحه‌ «درباره‎ ما»، گام‎‌های بعدی برند باید پرورش اعتبار و نفوذ خود باشد تا لینک‌‎های باکیفیت به صفحات آن داده شوند. گردآوری لینک از وب‎‌سایت‎‌های معتبر می‌تواند تاثیر مثبتی بر رتبه در موتور جستجو بگذارد و ترافیک صفحات گوناگون سایت را افزایش دهد.


به‌جای اینکه منتظر سرازیر شدن لینک‌‎های گردآوری‌شده از طریق ذکر نام برند در رسانه‎‌ها و لینک‌‎های طبیعی باشید، به‎‌کارگیری یک استراتژی روابط‌عمومی دیجیتال موجب ارتقای رتبه‌بندی جستجوی برند و افزایش ترافیک آن خواهد شد. با بهره‌‎گیری از ترغیب‌های رسانه‌‎ای هدفمند و بهینه‎‌سازی‌شده بر اساس کلیدواژه، برندها می‌توانند بر رسانه‌های مخاطب خود اثر بگذارند تا تمرکزشان را بر عبارات موجود در صفحات عمیق‌تر سایت‌شان بگذارند.


در آنِ واحد بهره‌گیری برند از صفحات غنی از محتوا در هنگام لینک‌سازی، فرصتی برای صفحات آن خواهد بود تا جایگاه‌شان به‌عنوان یک منبع کلیدی در صفحات جستجو را بیابند، رتبه‎ بهتری داشته باشند و ترافیک بیشتری کسب کنند.


از آن مهم‌تر اینکه برندها می‌توانند با یک استراتژی هوشمندانه برای روابط‌عمومی دیجیتال، اینفلوئنسرهایی با تعداد دنبال‌کنندگان یا میزان تعامل بیشتر را به‌کار بگیرند. نه‌تنها یک برنامه‎ هدفمند برای ارتباط با اینفلوئنسر، ترافیک برندتان را افزایش خواهد داد بلکه جریان ترافیک به یک صفحه‌ هدف را به بیشترین حد خود می‌رساند. ضمناً از طریق روابط‌عمومی دیجیتال می‌توان ارتباطات خوبی (میان برندها و اینفلوئنسرهای منتخب) شکل داد تا اینفلوئنسرها مبدل به سفیر آن برند یا وب‌سایت شوند. این رویکردها نهایتاً رتبه‎ وب و ترافیک‌تان را افزایش می‌دهند.


2- برند خود را به‌عنوان یک قدرت تثبیت کنید


از طریق یک برنامه‎ هوشمندانه برای روابط‌عمومی دیجیتال، برند می‌تواند روند انتشار مقالات باکیفیت بر روی بهترین سایت‌‎ها را ادامه دهد. وقتی مخاطب هدف‌تان برند را همچون یک منبع مهم برای اطلاعات معتبر بداند، تصویر برند و اعتماد به آن افزایش دوچندانی خواهد یافت. نهایتاً اعتماد به برندتان افزایش می‌یابد و مبدل به یک قدرت در بازار خود خواهید شد.


یک استراتژی خوب برای روابط‌عمومی دیجیتال می‌تواند هدایتگر برداشت و نگرش مخاطبان‌تان نسبت به برند شما باشد. وقتی مخاطب جایگاه مناسبی برای برندتان قائل شود، با کمال میل محتوای تولیدی توسط شما را مصرف خواهد کرد. همچنین یک برنامه‎ کارآمد برای روابط‌عمومی دیجیتال می‌تواند مقاصد خوب برندتان در آن بازار را ترویج کند که منجر به ارجاع‎‌های ارگانیک و طبیعی از سوی مخاطبان علاقه‌مندتان خواهد شد. در نهایت همین عوامل موجب افزایش قدرت و اعتبار برندتان خواهند شد.


3- سرنخ‎‌سازی و فروش‌تان را ارتقا دهید


با بهره‌‎گیری از یک برنامه‎ ماهرانه برای روابط‌عمومی دیجیتال، برندها بیش‌ازپیش در فضاهای آنلاین مطرح خواهند شد که مخاطبان هدف‌شان در آن‎ها اجتماع می‌کنند. ارائه‎ راهکارهای نوین یک برند در محضر مخاطبان هدف، موجب سرنخ‎‌سازی از طریق ترافیک خواهد شد و منجر به فروش بیشتر برای برندتان خواهد شد.


مخلص کلام


با عنایت به عواید پرشمار روابط‌عمومی دیجیتال، به‎‌کارگیری این استراتژی در برنامه‎ بازاریابی و ارتباطات برند، قدرت رقابتی برند در سال 2021 و پس از آن را افزایش خواهد داد.
 

ترجمه: شارا

مرجع انگلیسی: www.5wpr.com

مرجع فارسی: شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا)


 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  پژوهش/ نقش و کاربرد رسانه های اجتماعی و دیجیتالی در روابط عمومی (یک مطالعه دوازده ساله)


  روابط عمومی بین‌المللی


  آیا میزان ثمربخشی روابط عمومی قابل اندازه‌گیری است؟


  تبلیغات سازمانی در روابط عمومی بین المللی


  پنج راه مطمئن روابط‌عمومی برای راه‌اندازی، تثبیت و توسعه یک کسب وکار جدید


  همزمان‌سازی انواع نشر و توسعه فرایند اطلاع‌رسانی سازمانی


  مسابقه فوتبال یا جشنواره تبلیغات


  ۱۰ مهارت برای رهبران بازاریابی


  دو اشتباه رایج روابط‌عمومی


  رییس جمهور برای تقویت روابط عمومی ها اقدام جدی انجام دهد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود