درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 13 فروردین 1402 - 15:29   

نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» برگزار می‌شود

  نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

وزارت اقتصاد دستگاه برتر در حوزه پاسخگویی به انتقادات و شبهات رسانه‌ای

  وزارت اقتصاد دستگاه برتر در حوزه پاسخگویی به انتقادات و شبهات رسانه‌ای


ادامه ادامه مطلب دو

کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل برگزار می‌شود

  کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب سه

روسیه خبرنگار وال استریت ژورنال را به اتهام جاسوسی دستگیر کرد

  روسیه خبرنگار وال استریت ژورنال را به اتهام جاسوسی دستگیر کرد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل برگزار می‌شود
  وزارت اقتصاد دستگاه برتر در حوزه پاسخگویی به انتقادات و شبهات رسانه‌ای
  پپسی لوگو و هویت بصری را پس از 14 سال بازسازی کرد
  روسیه خبرنگار وال استریت ژورنال را به اتهام جاسوسی دستگیر کرد
  نقش روابط‌عمومی‌های منابع طبیعی در روز طبیعت
  سرپرست جدید روابط‌عمومی شرکت راه‌آهن منصوب شد
  هادی خانیکی: صدای اعتراضات شنیده نشود جامعه پولاریزه خواهد شد
  به‌خاطر بشریت توسعه هوش مصنوعی را ۶ ماه متوقف کنید
  هوش‌ مصنوعی می‌تواند ۳۰۰ میلیون شغل را نابود کند
  تنها مزیت پیام‌رسان‌های داخلی از نگاه مردم
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

وزارت اقتصاد دستگاه برتر در حوزه پاسخگویی به انتقادات و شبهات رسانه‌ای وزارت اقتصاد دستگاه برتر در حوزه پاسخگویی به انتقادات و شبهات رسانه‌ای
احسان صالحی دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت در این زمینه اعلام کرده است؛ بر اساس بررسی‌ها و ارزیابی های به‌عمل آمده در اداره کل رصد و پایش دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت از عملکرد پاسخگویی دستگاه‌های اجرایی به انتقادات و شبهات رسانه‌ای طی سال ۱۴۰۱، وزارت امور اقتصادی و دارایی با ۴۵۰ نقد و ۷۳ درصد پاسخگویی به عنوان یکی از دستگاه‌های برتر انتخاب شده است.
شنبه، 12 فروردین 1402 - 15:55

روسیه خبرنگار وال استریت ژورنال را به اتهام جاسوسی دستگیر کرد روسیه خبرنگار وال استریت ژورنال را به اتهام جاسوسی دستگیر کرد
ایوان گرشکویچ روزنامه‌نگار آمریکایی به اتهام جاسوسی در روسیه دستگیر شد.
شنبه، 12 فروردین 1402 - 15:14

هادی خانیکی: صدای اعتراضات شنیده نشود جامعه پولاریزه خواهد شد هادی خانیکی: صدای اعتراضات شنیده نشود جامعه پولاریزه خواهد شد
یک سالی که پشت سرگذاشته است برایش شباهت به میدان جنگ داشته آنکه خود با سرطان جنیگده اکنون روزهایش رابا فیزیوتراپی و درمان در حال می گذراند که نگران سرطان وطن است. دیدار با دکتر هادی خانیکی در میانه های اسفندو با توجه به روزهای شلوغ دکتر رخ داد و در وقت محدودی که داشتیم سعی کردیم از استاد ارتباطات و نماد گفت وگو درمورد ریشه اعتراضات در سالی که گذشت بپرسیم، علت انسداد سیاسی را جویا شویم و بپرسیم که آیابه بروز نوعی فرقه گرایی در کشور معتقد است یا خیر؟
چهارشنبه، 9 فروردین 1402 - 18:00

خطر انتشار تصاویر «جعل عمیق» ترامپ خطر انتشار تصاویر «جعل عمیق» ترامپ
همانطور که همگی دیده‌ایم، ساخت ویدیوها و تصاویر جعلی و نمایش آن‌ها به ‌صورت بسیار واقع‌نمایانه به مراتب آسان‌تر شده است. به نظر من، چه این اطلاعات صحیح یا به‌لحاظ اجتماعی پذیرفتنی باشد چه دروغ‌پراکنی، همه به منزله بخشی از یک روایت جا افتاده‌اند.
سه شنبه، 8 فروردین 1402 - 14:23

دستورالعمل تازه‌ای برای ترویج گزارشگری اخلاقی از مسائل کودکان در مالاوی دستورالعمل تازه‌ای برای ترویج گزارشگری اخلاقی از مسائل کودکان در مالاوی
این دستورالعمل‌ها که در مشاوره با گروهی از خبرنگاران، دانشگاهیان، کودکان و متخصصان حقوق بشر تهیه شده‌اند، در مورد چگونگی تهیه گزارش در مورد مسائل کودکان بدون نقض حقوق آنها، راهنمایی‌هایی ارائه می‌کند. همچنین، اصول کلی برای پوشش جوامع جوانتر و نکاتی مثل این که در هنگام مصاحبه با کودکی که خشونت را تجربه کرده است، چه چیزهایی را به یاد داشته باشیم، در بردارد.
سه شنبه، 8 فروردین 1402 - 08:48

رسانه در شتاب، دولت در رکاب و مردم حیران از قطار پیشرفت ... رسانه در شتاب، دولت در رکاب و مردم حیران از قطار پیشرفت ...
دیر زمانی‌ست که دولت ها با بکارگیری برخی کلید واژه ها سعی معطوف نمودن افکار جمعی بر روی آن از برای تحقق اهداف و برنامه های خویش داشته که این ابتکار گاهاً خود برای ایشان چالش برانگیز شده و آن کلید واژه خود محور انتقادات بدان ها گردیده و زمینه ساز آن شده که حتی از آن برای نفی عملکرد و دستاوردها ایشان نیز استفاده گردد.
دوشنبه، 7 فروردین 1402 - 16:16

روابط‌عمومی و تجربه خبرنویسی روابط‌عمومی و تجربه خبرنویسی
برخی مدیران نگاه‌شان به روابط‌عمومی دلسرد کننده و عاری از احساس است. روابط‌عمومی برای آنان زمانی خوب خواهد بود که طبق منویات آنان عمل کنند و مطابق خواست و دستور آنان باشد.
دوشنبه، 7 فروردین 1402 - 10:44

چگونه «انقلاب» هوش مصنوعی امنیت شغلی روزنامه‌نگاران را متزلزل می‌کند؟ چگونه «انقلاب» هوش مصنوعی امنیت شغلی روزنامه‌نگاران را متزلزل می‌کند؟
روزنامه‌نگارانی که خود را با یک تهدید شغلی جدید مواجه می‌دیدند، طی یکسال گذشته بارها از ربات‌ جدید هوش مصنوعی یعنی چت‌جی‌بی‌تی (ChatGPT) خواستند تا گزارش‌ها و مطالبی با موضوعات روز بنویسند ولی اکثر آنها به نتیجه رسیدند که این ربات هنوز به خوبی خیلی‌ از حرفه‌ای‌های این کار نمی‌نویسد.
دوشنبه، 7 فروردین 1402 - 09:50

شکست روزافزون رسانه های چاپی در سطح جهان به دلیل برنیاوردن نیاز مخاطبان قرن 21 شکست روزافزون رسانه های چاپی در سطح جهان به دلیل برنیاوردن نیاز مخاطبان قرن 21
در سال 2005 ناشران و سردبیران روزنامه ها برای چاره اندیشی، گرد هم آمدند زیرا که پس از قرار گرفتن اخبار مطلق (نه مطالب اختصاصی و مطالب حاشیه ای، عکس و کاریکاتور) در سایت های خبری در اینترنت، تیراژها در سراشیبی قرار گرفته بود و در سال 2004 میزان این سقوط به شش درصد نزدیک شده بود.
یکشنبه، 6 فروردین 1396 - 19:23

 انجمن جهانی روزنامه نگاران پارسی نگار انجمن جهانی روزنامه نگاران پارسی نگار
گردهمایی دو روزه روزنامه نگاران پارسی نویس سراسر جهان در شهر دوشنبه، 13 مارس 2007 با اتخاذ یک تصمیم مهم پایان یافت. این گردهمایی تصمیم گرفت که یک انجمن جهانی روزنامه نگاران پارسی زبان ایجاد شود تا سخنگاهی برای آنان باشد. عکس بالا تنی چند از شرکت کنندگان در این گردهمایی را نشان می دهد.
یکشنبه، 6 فروردین 1396 - 17:31

راهکارهایی برای گزارشگری دیداری مبتنی بر مستندات و اخلاق حرفه‌ای راهکارهایی برای گزارشگری دیداری مبتنی بر مستندات و اخلاق حرفه‌ای
در مواجهه با اطلاعات نادرست یا جعلی شایع در فضای مجازی، ویدیو وسیله قدرتمندی است که خبرنگاران می توانند برای رساندن اطلاعات واقعی و مستند با تکیه بر اخلاق حرفه‌ای خبرنگاری به کاربران، از آن استفاده کنند. گزارش تصویری که اندیشمندانه و هدفمندانه تهیه شده باشد، می‌تواند به‌طور گسترده‌ای در فضای مجازی منتشر شود و مدت‌ها پس از انتشار، در ذهن بینندگان بماند.
یکشنبه، 6 فروردین 1402 - 09:38

راهنمایی‌هایی برای تأمین امنیت سفر خبرنگاران به افغانستان راهنمایی‌هایی برای تأمین امنیت سفر خبرنگاران به افغانستان
داشتن ویزای افغانستان برای سفر به این کشور ضروری است. در هنگام ورود به خاک افغانستان کارت هویت و درصورت امکان یک نامه از طرف نهاد متبوع‌تان همراه داشته باشید. از پاکستان، از راه مرز تورخم و کویته، از ایران از راه اسلام قلعه، و از کشورهای امارات متحده عربی و ترکیه از فرودگاه بین المللی کابل می‌توانید وارد افغانستان شوید. فعالیت خود در شبکه‌های اجتماعی را هنگام ورود به افغانستان و طی زمانی که در آن کشور هستید، با احتیاط ادامه دهید.
شنبه، 5 فروردین 1402 - 09:36

ده پرسشی که هنگام پوشش خبری سوانح طبیعی باید مطرح کنیم ده پرسشی که هنگام پوشش خبری سوانح طبیعی باید مطرح کنیم
یک نقطه شروع خوب برای خبرنگاران ناظر، مبارزه با ترویج این اندیشه است که زیان برخاسته از سوانح طبیعی مثل زلزله در ترکیه، صرفاً به خاطر «اَعمال طبیعت» به وجود آمده است. به جای آن، به این رویداد مثل ترکیبی از رویدادهای خطرناک و عملکردهای انسانی فکر کنید. سپس دنبال کردن مسیرهایی برای یافتن واقعیت را آغاز کنید، مثل پول، مردم، نیازهای پیش‌بینی نشده و مقامات مسئول. شاید در تحقیق شما برای نخستین بار به این اشاره شود که واقعاً چه رخ داده، به گونه‌ای که این تحقیق، در آینده، قابلیت نجات جان مردم را داشته باشد.
جمعه، 4 فروردین 1402 - 09:23

سرانجام قدیمی ترین مجله طنز سرانجام قدیمی ترین مجله طنز
نوشیروان کیهانی زاده-  23 مارس1992 در لندن اعلام شد که شماره هشتم آوریل (دو هفته بعد) نشریه «پانچ» ـ قدیمی ترین مجله طنز ـ آخرین شماره آن خواهد بود و تعطیل خواهد شد.
یکشنبه، 3 فروردین 1393 - 07:05

سیلی، بازداشت و نظام صنفی روزنامه‌نگاری! سیلی، بازداشت و نظام صنفی روزنامه‌نگاری!
در چهار، پنج‌ماه اخیر هیچ روزنامه‌نگار و مطبوعه‌ای حرف از تحریم نزد. با وجودی که تعدادی از همکاران رسانه‌ای بازداشت شدند که در جای خود باید به آن پرداخت و با انصاف و عدالت و پذیرش اصل پرسشگری و حساسیت‌های کار خبری آنها را به قضاوت نشست، اما بچه‌های خبرنگار و مدیران رسانه‌ها قلم را زمین نگذاشتند و نقد خود را هم بیان کردند. این اقدام را باید ستود و امید بدان داشت همان‌گونه که اکثریت روزنامه‌نگاران بازداشتی آزاد شدند، بقیه نیز به جامعه خبری برگردند.
پنجشنبه، 3 فروردین 1402 - 14:15

پنجمین ازدواج روپرت مرداک غول رسانه‌ای پنجمین ازدواج روپرت مرداک غول رسانه‌ای
روپرت مرداک، غول رسانه‌ای، کمتر از یک سال پس از طلاقش از جری هال، برای پنجمین بار نامزد کرد. به گزارش شارا، این میلیاردر 92 ساله فاش کرد که از "آن لزلی اسمیت"، 66 ساله، خواستگاری کرده است.
چهارشنبه، 2 فروردین 1402 - 23:48

تمدید ۳ ساله فعالیت کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو در دانشکده علوم ارتباطات تمدید ۳ ساله فعالیت کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو در دانشکده علوم ارتباطات
کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو، در سال ۱۳۹۶ با مشارکت دانشگاه علامه طباطبائی و سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو)، در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه، فعالیت خود را آغاز کرد. این کرسی علمیِ میان رشته ای، با هدف کلی ارتقای یک نظام یکپارچه در زمینه آموزش، پژوهش، اطلاع رسانی و مستند‌سازی در زمینه ارتباطات در علم و فناوری و تسهیل همکاری میان پژوهشگران برتر دنیا با مدرسان دانشگاه‌ها و سایر نهاد‌های آموزشی داخل کشور، کشور‌های منطقه آسیا و اقیانوسیه، اروپا و سایر مناطق جهان ایجاد شد.
چهارشنبه، 2 فروردین 1402 - 23:45

لایحه قضایی مقابله با اخبار جعلی به دولت ارسال شد لایحه قضایی مقابله با اخبار جعلی به دولت ارسال شد
در سند مقابله با اخبار جعلی مسوولیتی برای قوه‌قضائیه در نظر گرفته شده است که لایحه قضایی مقابله با اخبار جعلی را آماده کند و برای دولت و تصویب در مجلس ارسال کند. این لایحه اکنون به دولت ارسال شده است و با تایید نهایی این لایحه، پشتوانه قضایی خوبی برای مقابله با افرادی که امنیت روانی جامعه را تهدید می‌کنند، ایجاد می‌شود.
یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 14:40

چگونه نرخ تعامل با مخاطب را افزایش دهیم چگونه نرخ تعامل با مخاطب را افزایش دهیم
در کنار فعالیت حرفه ای در زمینه تولید محتوا، نیاز است تا به نکات به مراتب بیشتری توجه داشته باشید. با این حال قبل از پرداختن به موضوع اصلی، نیاز است تا با معیارهای مهم در شبکه های اجتماعی آشنا شویم که شامل کامنت، لایک، نشر، پیام به دایرکت، ذخیره کردن و در نهایت ترافیکی می باشد که از طریق لینک ها به دست می آید.
پنجشنبه، 19 اسفند 1412 - 17:12

سال ۱۴۰۱؛ سال سکوت و جولان بحران‌ها وعدم توجه به اطلاع‌رسانی سال ۱۴۰۱؛ سال سکوت و جولان بحران‌ها وعدم توجه به اطلاع‌رسانی
سال ۱۴۰۱را به‌واقع باید سال بحران‌ها در نظام اطلاع‌رسانی کشور نامید؛ سالی که مرجعیت رسانه‌ای داخل به سخره گرفته شد و رسانه‌های بیگانه تاختند و تازاندند! سالی که چند روز بیشتر به پایان آن نمانده است، سالی بود که شایعه و حرف‌های بی‌ربط بیشتر از نظام رسمی اطلاع‌رسانی کشور مقبولیت داشت و همه اینها و هر آنچه نگفتیم در سایه بی‌تدبیری و عدم‌توجه به نقش و مرجعیت رسانه‌های داخلی بود.
جمعه، 26 اسفند 1401 - 16:27

سانسور و اختناق طالبان؛ برندگان جایزه خبرنگار سال افغانستان اعلام شدند سانسور و اختناق طالبان؛ برندگان جایزه خبرنگار سال افغانستان اعلام شدند
محمد یوسف حنیف خبرنگار طلوع‌نیوز، محمد عارف یعقوبی، گزارشگر افغانستان‌اینترنشنال، و مرجان وفا محمدی، خبرنگار رادیو کلید، با کسب بیشترین امتیاز، به طور مشترک جایزه خبرنگار سال افغانستان را در سال۱۴۰۱ به ‌دست آوردند.
پنجشنبه، 25 اسفند 1401 - 21:10

تاکید وزیر اطلاع‌رسانی سعودی بر اهمیت استفاده از رسانه‌ها برای ترویج گفتگو و رواداری تاکید وزیر اطلاع‌رسانی سعودی بر اهمیت استفاده از رسانه‌ها برای ترویج گفتگو و رواداری
در نشست دفتر اجرایی وزرای اطلاع‌رسانی کشورهای عربی در شانزدهمین نشست خود در کویت، با اشاره بر اهمیت اتخاذ موضع واحد عربی برای مقابله با محتوای پخش شده از برخی رسانه‌های بین‌المللی که با موازین اسلامی و ارزش‌های جوامع عربی مخالف است، خواستار توسعه مکانیسم‌ اجرایی مشترک برای تبلور موضعی واحد جهت رد آن محتواها شد.
پنجشنبه، 25 اسفند 1401 - 20:49

«ندیدن مردم» سخن تازه‌ای نیست «ندیدن مردم» سخن تازه‌ای نیست
راستی این ندیدن‌ها و مهم ندانستن مردم، بسان ولی‌نعمتان مسوولان، چه نسبتی با حکمرانی خوب همراستا با موازین دینی دارد؟ با موازین حکومت علوی چقدر نزدیکیم که حتی درآوردن خلال از پای یک زن یهودی را ستمی دردناک می‌دانستند؟ ندیدن مردم چه نسبتی با توصیه دین اسلام به زمامداران برای مشورت با خردمندان دارد؟
پنجشنبه، 25 اسفند 1401 - 20:41

  آزادی یک خبرنگار از زندان طالبان و تاکید بر ضرورت رهایی دو تن دیگر آزادی یک خبرنگار از زندان طالبان و تاکید بر ضرورت رهایی دو تن دیگر
آزادی بیان و رشد رسانه‌های آزاد، از دستاوردهای مهم دو دهه حکومت سابق افغانستان بود و شمار رسانه‌های مختلف مستقل افزایش یافته بود، اما تسلط طالبان بر افغانستان در ۱۵ اوت ۲۰۲۱ باعث شد که فعالیت بسیاری از این رسانه‌ها متوقف شود و شماری از فعالان رسانه‌ا‌ی ‌و خبرنگاران از ترس طالبان افغانستان را ترک کنند.
سه شنبه، 23 اسفند 1401 - 20:49

خودکشی جورج ایستمن مخترع فیلم عکاسی و بنیاد گذار کارخانه کداک خودکشی جورج ایستمن مخترع فیلم عکاسی و بنیاد گذار کارخانه کداک
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 14 مارس 1932 جورج ایستمنGeorge Eastmanمخترع فیلم عکاسی ژلاتینی نواری و سایر ابزارهای عکاسی و صاحب و بنیادگذار کارخانه کداک Kodak در 77 سالگی خودکشی کرد.
یکشنبه، 24 اسفند 1393 - 01:06

افکار عمومی در ایران به رسمیت شناخته نمی‌شود افکار عمومی در ایران به رسمیت شناخته نمی‌شود
در ماجرای مسمومیت دانش‌آموزان باید بلافاصله اطلاع‌رسانی و مرجع اطلاع‌رسانی هم مشخص می‌شد. در ژاپن هم شبیه این ماجرا رخ داد اما بحران ایران در آنجا تجربه نشد. چون در ایران افکار عمومی به رسمیت شناخته نمی‌شود.
دوشنبه، 22 اسفند 1401 - 21:59

نخستین روزنامه انگلیسی در سال 1702
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بانو الیزابت مالتElizabett Mallet روزنامه خود «The Daily Courant» را در مارس 1702 به توزیع داد. نخستین شماره آن تاریخ 11 مارس را دارد. صفحه اول این روزنامه یک ورقی، دو ستون داشت و اخبار و مقالات آن عمدتا درباره رویدادهای بین الملل بود.
جمعه، 22 اسفند 1393 - 16:34

یک سال جنگ چگونه خبرنگاری اوکراین را تغییر داده است؟ یک سال جنگ چگونه خبرنگاری اوکراین را تغییر داده است؟
جنگ، بر رسانه‌ها در سراسر اوکراین تاثیر گذاشته، اما شرایط برای خبرنگاران در مناطق تحت اشغال روسیه بدتر است. یک سال بعد از شروع این تهاجم تمام عیار، من با چندین خبرنگار اوکراینی در مورد این که جنگ چگونه آنها را در معرض خطر قرار داده، بر سلامت روان آنها تاثیر گذاشته و آنها را به تغییرِ رویکرد خبری‌شان واداشته است، گفتگو کرده‌ام. در ادامه، گفته‌های این خبرنگاران را می‌خوانید.
یکشنبه، 21 اسفند 1401 - 10:02

اینترنت چگونه ما را به ماشین تولید محتوا بدل کرده است؟ اینترنت چگونه ما را به ماشین تولید محتوا بدل کرده است؟
اینترنت حقیقتاً توجه انسان را محدود می‌کند. منظور از توجهْ تجربۀ زیبایی‌شناختی عمیقی است که فردِ درگیر را متحول می‌کند. مدل کسب‌وکارِ تبلیغات دیجیتالی صرفاً تعاملات سطحی و کوتاهی را برمی‌انگیزد، یعنی در این حد که بتوانند نگاه مصرف‌کننده‌ای را که یادش داده‌اند مجذوب لوگو یا برندی شود به خود معطوف کند، نه بیشتر. اسمیت می‌نویسد خبرمایه‌های ما در شبکه‌های اجتماعی طوری طراحی شده‌اند که «شرکت‌کنندۀ احتمالی را با سقلمه‌ای از یک شیء درآمدزا به شیء درآمدزای بعدی و بعدی هُل بدهند».
یکشنبه، 21 اسفند 1401 - 08:25

مطبوعات در افق آینده مطبوعات در افق آینده
اتهام‌زنی و رشد قارچ گونه مطبوعات دولتی و شبه‌دولتی کمکی به رشد اندیشه و اطلاع‌رسانی و شفافیت افکارعمومی نمی‌کند. مطبوعات در سالی که گذشت، شرایط سختی را گذراندند و در آینده، ممکن است این راه با همین دست‌فرمان دولت و سیاسیون‌ سخت‌تر شود، اما روزنامه‌نگارانی که با عشق رشد و تعالی این سرزمین می‌نویسند، کتک می‌خورند، دادگاه می‌روند و زندانی می‌شوند...
شنبه، 20 اسفند 1401 - 22:19

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  روسیه خبرنگار وال استریت ژورنال را به اتهام جاسوسی دستگیر کرد


  کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل برگزار می‌شود


  وزارت اقتصاد دستگاه برتر در حوزه پاسخگویی به انتقادات و شبهات رسانه‌ای


  پپسی لوگو و هویت بصری را پس از 14 سال بازسازی کرد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: بهار 1402: نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی»