درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 1 آبان 1400 - 08:17   

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

آشنایی با روابط عمومی

  آشنایی با روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد

  انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد


ادامه ادامه مطلب سه

پنج شهر امن جهان در دوران پساکرونا

  پنج شهر امن جهان در دوران پساکرونا


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ارایه توضیحات کافی جایگزین در ارتباطات
  آشنایی با روابط عمومی
  با ارزش‌ترین برندهای جهان در سال 2021
  به روزرسانی سایت: ده نکته کاربردی برای روابط عمومی‌ها
  همگامی با انتظارات مشتری
  مقاله/ الزامات بهره گیری از فونت در اینفوگرافیک
  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
  آغازی مهم برای ارتقای ارتباطات بحران
  پنج شهر امن جهان در دوران پساکرونا
  ارزشمندترین و قوی‌ترین «برندهای ملی در سال ۲۰۲۱»
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

ارایه توضیحات کافی جایگزین در ارتباطات ارایه توضیحات کافی جایگزین در ارتباطات
اطلاعات غلط می تواند تأثیر مداوم بر نگرش و اعتقادات افراد داشته باشد حتی پس از آنکه از این موقعیت سوء برداشت خارج شدند. اگر مردم هنوز جایگزین مناسبی برای پر کردن شکاف در فهم خود از یک موضوع یا وضعیت نداشته باشند، به این معنا در نظر می‌گیرند که اطلاعاتی که به آنها گفته شده است، صحت ندارد.
جمعه، 30 مهر 1400 - 20:02

مقاله/ الزامات بهره گیری از فونت در اینفوگرافیک مقاله/ الزامات بهره گیری از فونت در اینفوگرافیک
اینفوگرافیک از پیوند دو حوزه گرافیک و اطلاعات حاصل می شود. در کنار عناصر و ابزارهای مورد استفاده بصری در اینفوگرافیک اعم از انواع تصاویر، دیاگرام، نقشه، نمودار، نمادها و نشانه ها، آیکونها، علائم، مقیاسها و...، از فونت نیز در این آثار بهره گرفته می شود.
سه شنبه، 23 مهر 1398 - 14:30

آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
اصطلاح روابط عمومى، ترجمه واژه انگلیسى public Relations براى نخستین بار در آمریکا در اتحادیه راه آهن به کار برده شد و در ایران نخستین بار در شرکت نفت به کار رفته و دفترى در آن شرکت ایجاد شد.
یکشنبه، 28 مهر 1392 - 08:11

آغازی مهم برای ارتقای ارتباطات بحران آغازی مهم برای ارتقای ارتباطات بحران
ابلاغ سیاست‌های رسانه‌ای مرتبط با حوادث طبیعی هرچند که در حال حاضر با تأکید بر بیماری کروناست، اما می‌تواند آغاز خوبی برای بسط آن به همه حوادث طبیعی و اندیشیدن در خصوص این سیاست‌ها آن هم در کشوری همچون ایران که به دلیل شرایط جغرافیایی در معرض حوادث و بلایای طبیعی و بحرانی‌های ناشی از آن است، باشد.
پنجشنبه، 29 مهر 1400 - 23:55

محسن مهدیان مدیرعامل موسسه همشهری شد محسن مهدیان مدیرعامل موسسه همشهری شد
با حکم علیرضا زاکانی شهردار تهران، محسن مهدیان مدیرعامل موسسه همشهری شد.
پنجشنبه، 29 مهر 1400 - 11:04

تقویم روز فناوری/ روزنامه ها در عصر اینترنت - تحولات 2004 تا 2008 تقویم روز فناوری/ روزنامه ها در عصر اینترنت - تحولات 2004 تا 2008
روزنامه های بزرگ (سراسری) آمریکا از 21 اکتبر 2004 بهای اشتراک(آبونمان ) خود را کاهش داده بودند تا وضعیت مخاطبان عصر اینترنت را ارزیابی کنند. این کاهش بهاT تنها توزیع خانه به خانه را شامل می شد.
پنجشنبه، 29 مهر 1395 - 08:04

روزنامه نگاری فتوگرامتری روزنامه نگاری فتوگرامتری
روزنامه نگاری فتوگرامتری شامل گرفتن عکس‌ها به روش بسیار خاص است، و اساسا شما عکس‌ها را به محتوای سه بعدی و همچنین به محتوای واقعیت مجازی تبدیل می‌کنید.
دوشنبه، 17 دی 1397 - 09:00

چگونه «فوربس» انقلاب روزنامه نگاری فرامدرن را پایه ریزی می کند؟ چگونه «فوربس» انقلاب روزنامه نگاری فرامدرن را پایه ریزی می کند؟
این ابزار جدید Bertie نام دارد و خروجی مقالات مطبوعات را قوی تر سازماندهی می کند. درواقع این ابزار یک نسخه امتحانی از مقالات مورد نظر کاربران ارائه می کند که به راحتی امکان پاکسازی دارند و نیازی به نوشتن مقاله کامل و ادیت نیز وجود ندارد. این سیستم به شدت مورد استقبال فوربس قرار گرفته است.
یکشنبه، 16 دی 1397 - 13:39

برگزاری دوره تخصصی روابط عمومی در شهرداری کرمانشاه برگزاری دوره تخصصی روابط عمومی در شهرداری کرمانشاه
در راستای تقویت انعکاس اخبار حوزه مدیریت شهری دوره تخصصی روابط‌عمومی در شهرداری کرمانشاه برگزار شد.
چهارشنبه، 28 مهر 1400 - 10:21

اتاق فکر ابزاری برای حل مسئله و توسعه خلاقیت اتاق فکر ابزاری برای حل مسئله و توسعه خلاقیت
آمریکا با داشتن بیش از 2000 اتاق فکر بیشترین کانون تفکر را در دنیا دارد. در ایران چند اتاق فکر داریم؟ این سوالی است که در این گزارش سعی داریم به بررسی آن بپردازیم.
یکشنبه، 16 دی 1397 - 01:15

برگزاری کارگاه آموزشی خبر نویسی در شهرداری آمل برگزاری کارگاه آموزشی خبر نویسی در شهرداری آمل
کارگاه آموزشی اصول خبرنویسی کارکنان مدیریت ارتباطات و روابط‌عمومی شهرداری، مناطق و سازمان های وابسته پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات شهرداری آمل برگزار شد.
چهارشنبه، 28 مهر 1400 - 09:20

انتصاب معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهوری انتصاب معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهوری
محمدرضا محمدخانی رئیس دفتر معاون اول رئیس جمهوری طی حکمی اسماعیل رمضانی را به عنوان معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهوری منصوب کرد.
دوشنبه، 26 مهر 1400 - 17:09

تقویم روز ارتباطات/ روزی که «پیر سالینجر» روزنامه نگار بنام درگذشت تقویم روز ارتباطات/ روزی که «پیر سالینجر» روزنامه نگار بنام درگذشت
«پیر سالینجر» روزنامه نگار بنام 16 اکتبر 2004 در 79 سالگی در بیمارستانی در جنوب فرانسه درگذشت. وی کار روزنامه نگاری را از سال 1942 که دانشجوی دانشگاه سانفرانسیسکو بود آغاز کرده بود
دوشنبه، 26 مهر 1395 - 10:26

تقویم روز ارتباطات/ سالروز تاسیس بی بی سی بازوی روابط عمومی دولت انگلستان تقویم روز ارتباطات/ سالروز تاسیس بی بی سی بازوی روابط عمومی دولت انگلستان
18 اکتبر سالروز تاسیس «بریتیش برادکستینک کورپوریشن ــ به اختصار «بی بی سی» است که در سال 1922 درست سه سال پس از آغاز به کار کمپانی سخن پراکنی غیر دولتی آمریکایی «آر سی ا» و 18 سال زودتر از رادیو تهران تاسیس شد.
دوشنبه، 26 مهر 1395 - 09:25

توقف فعالیت دست‌کم 200 رسانه پس از تسلط طالبان در افغانستان توقف فعالیت دست‌کم 200 رسانه پس از تسلط طالبان در افغانستان
انجمن ژورنالیستان آزاد افغانستان، با ابراز نگرانی از وضعیت آزادی بیان، از متوقف شدن فعالیت حدود 200 رسانه طی دو ماه گذشته در این کشور خبر داده است.
دوشنبه، 26 مهر 1400 - 12:32

اعضای جدید هیات‌مدیره روزنامه ایران معرفی شدند اعضای جدید هیات‌مدیره روزنامه ایران معرفی شدند
کاوه اشتهاردی، محمد حسن روزی‌طلب، ایمان شمسایی، احسان صالحی و عباس هنرمند از سوی هیات امنای موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران به عنوان اعضای هیات مدیره جدید این موسسه انتخاب شدند.
دوشنبه، 26 مهر 1400 - 12:24

 ارتباطات افراد در شرایط گوناگون متفاوت است ارتباطات افراد در شرایط گوناگون متفاوت است
روان بُنه یا ساختار شخصیتی انسان ها با هم برابر است اما چون ارتباطات افراد در شرایط گوناگون در زمان و مکان مختلف متفاوت است فرق پیدا می کند. هر رفتار و ارتباطی می تواند بخشی از کاخ شخصیتی فرد را بسازد.
دوشنبه، 26 مهر 1400 - 11:51

سه نکته مهم درخصوص ساخت برندی محبوب و غیرقابل تفکیک از زندگی مخاطب سه نکته مهم درخصوص ساخت برندی محبوب و غیرقابل تفکیک از زندگی مخاطب
در مرکز برندهای موفق و بزرگ، داستان های عالی نهفته است. به منظور تبدیل مردم به عاشق های کالاها و خدمات برندمان نیاز به داستانی جذاب خواهیم داشت. این داستان به عنوان زیربنای کسب وکار ما فعالیت خواهد کرد.
دوشنبه، 19 آذر 1397 - 17:49

مشاور رسانه‌ای سرپرست دانشگاه تهران منصوب شد مشاور رسانه‌ای سرپرست دانشگاه تهران منصوب شد
با حکم سرپرست دانشگاه تهران، دکتر سید مهدی شریفی، دانشیار دانشکده مدیریت دانشگاه به‌عنوان مشاور رسانه‌ای منصوب شد.
شنبه، 24 مهر 1400 - 13:12

ارتباطات سالم بین مردم و دولت ارتباطات سالم بین مردم و دولت
برای ایجاد و گسترش ارتباطات سالم بین دولت و مردم در جامعه، کسب مهارت ارتباطات سالم لازم است و می بایست آموزش آن در مسیر جامعه سازی و دولت سازی جدی گرفته شود.
شنبه، 24 مهر 1400 - 10:00

آیا عصر نامه‌نگاری‌ به پایان رسیده است؟ آیا عصر نامه‌نگاری‌ به پایان رسیده است؟
بنا بر نتایج نظرسنجی سی‌بی‌اس از ۱۷۱۷ نفر، که موسسه یوگاو (YouGov) انجام داده است، کمتر از یک‌سوم آمریکایی‌ها در ۱۲ ماه گذشته برای کسی نامه نوشته‌اند و ۳۷ درصد شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی گفتند که در بیش از پنج سال گذشته، نامه نفرستاده‌اند، در همین حال، ۱۵ درصد بزرگسالان گفتند که هرگز در عمرشان نامه نفرستاده‌اند.
جمعه، 23 مهر 1400 - 13:01

اهدای جایزه اتحادیه اروپا به شبکه خبری "داستان‌های ممنوعه" اهدای جایزه اتحادیه اروپا به شبکه خبری "داستان‌های ممنوعه"
این نخستین باری است که پارلمان اروپا این جایزه را به روزنامه‌نگاران اهدا می‌کند. جایزه "دافنه کاروآنا گالیزیا" قرار است از این پس همه ساله به روزنامه‌نگاران و خبرنگاران افشاگر اهدا شود.
جمعه، 23 مهر 1400 - 12:30

 تاریخنگاریِ ژورنالیستی تاریخنگاریِ ژورنالیستی
روش تاریخنگاریِ ژورنالیستی او، مطالعه گذشته یک کشور و یا یک موضوع توأم با مشاهدات عینی و وضعیت روز و بر اساس این یافت ها، پیش بینی آینده بود. در این راستا، او دو بار به ژاپن سفر کرد، یک بار در سال 1938 که نوشت ژاپن درصدد تصرف آسیای خاوری و بیرون راندن غربی ها از منطقه است و باید در انتظار یک جنگ پُرزیان و تلفات بود که تحقّق یافت.
پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 17:09

میزان مصرف رسانه‌های خبری چگونه در سال 2020 تغییر کرد؟ میزان مصرف رسانه‌های خبری چگونه در سال 2020 تغییر کرد؟
مرکز تحقیقات پیو، میزان مصرف رسانه‌های خبری ایالات متحده را در طول سال 2020 مورد بررسی قرار داد.
پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 12:00

یک خبرنگار پاکستانی در جریان بمب‌گذاری در ایالت بلوچستان کشته شد
پلیس پاکستان بامداد دوشنبه اعلام کرد که یک خبرنگار محلی در جریان انفجار یک بمب کنار جاده‌ای در ایالت بلوچستان کشته شده است.
دوشنبه، 19 مهر 1400 - 17:50

برنده جایزه صلح نوبل: جایزه‌ام متعلق به خبرنگاران سراسر جهان است برنده جایزه صلح نوبل: جایزه‌ام متعلق به خبرنگاران سراسر جهان است
خانم «ماریا رسا» روزنامه‌نگار و نویسنده فلیپینی-آمریکایی که به همراه «دیمیتری موراتف» جایزه صلح نوبل 2021 را دریافت کرده بود، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری فرانسه گفت که این جایزه متعلق به خبرنگاران سراسر جهان است.
دوشنبه، 19 مهر 1400 - 17:49

سرپرست معاونت رسانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مشخص شد سرپرست معاونت رسانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مشخص شد
مهدی محمدی پیش از این رئیس فرهنگسرای رسانه، مشاور رئیس و مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان فرهنگی هنری، مدیر فرهنگی و هنری منطقه 6 تهران و رئیس فرهنگسرای سرو بود. از دیگر سوابق وی می‌توان به مدیریت سامانه مدیریت ارتباطات شهرداری تهران (سما) و مسئولیت‌های مختلف خبری در رسانه‌های مختلف جبهه انقلاب از جمله در خبرگزاری مهر و روزنامه فرهیختگان اشاره کرد.
دوشنبه، 19 مهر 1400 - 15:07

مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه، مدیرعامل ایرنا شد مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه، مدیرعامل ایرنا شد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «علی نادری» را به سمت مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) منصوب کرد.
دوشنبه، 19 مهر 1400 - 11:09

روزنامه «برق» به جای «شرق» روزنامه «برق» به جای «شرق»
18مهر 1289 روزنامه تازه سید ضیاء طباطبایی یزدی به نام «برق» در تهران به توزیع داده شد . دولت وقت روزنامه قبلی او به نام «شرق» را بسته بود که وی «برق» را با همان روش جانشین آن ساخته بود. روزنامه های آن زمان ایران، شکل ناقص و ابتدایی از نشریاتی بودن
جمعه، 18 مهر 1393 - 20:19

دیدگاه بنیادین رسانه بر وضعیت حال، ارتباط ساز با آینده ... دیدگاه بنیادین رسانه بر وضعیت حال، ارتباط ساز با آینده ...
جامعه مطالبه گر ما هر روز در تلاش است تا بر آنچه در حال وقوع و اجابت است آگاهی داشته باشد اما برای دستیابی به این امر از خود هیچگونه تلاشی نشان نداده بلکه سعی می کند این تلاش را از حوزه رسانه در کنار آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بموقع، سریع و بدون خطا نیز درخواست نماید که این امر بر سختی مسیر رسانه برای برخورداری از مخاطبین پیگیر و مستمر خویش سخت و دشوار می سازد اما چاره ای جز عنایت بدان نداشته زیرا این نیز جزئی از تغییر مزاج جامعه در حوزه ارتباطات است.
یکشنبه، 18 مهر 1400 - 13:15

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  آشنایی با روابط عمومی


  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات


  تقویم روز فناوری/ روزنامه ها در عصر اینترنت - تحولات 2004 تا 2008


  مقاله/ الزامات بهره گیری از فونت در اینفوگرافیک


  همگامی با انتظارات مشتری


  به روزرسانی سایت: ده نکته کاربردی برای روابط عمومی‌ها


  ارزشمندترین و قوی‌ترین «برندهای ملی در سال ۲۰۲۱»


  آغازی مهم برای ارتقای ارتباطات بحران


  رسانه‌ای به نام روابط‌عمومی


  پنج شهر امن جهان در دوران پساکرونا


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی