درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 28 مرداد 1401 - 22:17   

انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

فراخوان مقاله  نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد

  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد


ادامه ادامه مطلب دو

کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد

  کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد


ادامه ادامه مطلب سه

کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد

  کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  آیین تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان تنکابن
  مدیر روابط‌عمومی ستاد نظارت گمرکات خراسان رضوی منصوب شد
  روابط عمومی و دیپلماسی
  اهمیت حیاتی همکاری راستی‌آزمایان برای مبارزه با انتشار اطلاعات جعلی
  جلسه رسمی شورای هماهنگی روابط عمومی های هیات های ورزشی استان اردبیل
  کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد
  آشنایی با روابط عمومی
  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
  انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

آیین تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان تنکابن آیین تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان تنکابن
آیین تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان تنکابن با حضور دکتر معافی فرماندار ویژه شهرستان تنکابن ، معاونین سیاسی و اجتماعی و برنامه ریزی فرمانداری، رییس شورای اسلامی شهرستان تنکابن، بخشداران، شهرداران و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همت روابط‌عمومی‌های فرمانداری و شهرداریهای چهارگانه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
جمعه، 28 مرداد 1401 - 12:49

اهمیت حیاتی همکاری راستی‌آزمایان برای مبارزه با انتشار اطلاعات جعلی اهمیت حیاتی همکاری راستی‌آزمایان برای مبارزه با انتشار اطلاعات جعلی
مقالات علمی نشان می دهد که راستی آزمایی موثر است و احتمال کمتری دارد که کاربران مطلبی را همرسانی کنند که راستی آزمایان به عنوان گمراه کننده یا نادرست شناسایی کرده اند.
پنجشنبه، 27 مرداد 1401 - 16:50

آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
اصطلاح روابط عمومى، ترجمه واژه انگلیسى public Relations براى نخستین بار در آمریکا در اتحادیه راه آهن به کار برده شد و در ایران نخستین بار در شرکت نفت به کار رفته و دفترى در آن شرکت ایجاد شد.
یکشنبه، 28 مهر 1392 - 08:11

شرایط امروز خبرنگاری در افغانستان شرایط امروز خبرنگاری در افغانستان
اگر دنیا بخواهد به رسانه‌های افغانستان کمک کند، باید به رسانه‌های محلی آن کمک کند. این به معنای قدرت دادن به خبرنگاران محلی است برای آن که گزارش‌های‌شان را تهیه کنند و زندگی مردم را زیر سلطه طالبان روایت کنند. صیانت از مطبوعات آزاد و آزادی بیان در افغانستان در هر گفتگوی جامعه جهانی با طالبان باید در اولویت قرار گیرد.
پنجشنبه، 27 مرداد 1401 - 09:59

قانون مطبوعات مصوب 1358 شورای انقلاب ـ قانون مطبوعات مصوب 1364 قانون مطبوعات مصوب 1358 شورای انقلاب ـ قانون مطبوعات مصوب 1364
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 25 امرداد 1358 (16 آگوست 1979) شورای انقلاب یک قانون مطبوعات تازه برای ایران تصویب کرد که شش
جمعه، 24 مرداد 1393 - 01:57

پنج چالش روابط‌عمومی‌ها با روزنامه‌نگاران پنج چالش روابط‌عمومی‌ها با روزنامه‌نگاران
آژانس‌ توزیع خبر Cision در تازه‌ترین نظرسنجی خود به سراغ سه هزار و 800 روزنامه‌نگار در سراسر جهان رفته تا بزرگترین چالش‌های آنها در مواجهه با روابط‌عمومی‌ها را بسنجد. بر اساس نتایج این نظرسنجی، نشناختن درست حوزه کاری روزنامه‌نگاران، درک نکردن اهمیت خبرهای رسمی (Press Release)، درک نکردن حجم کار روزنامه‌نگاران، ارسال پیام در شبکه‌های اجتماعی و در دسترس نبودن روابط‌عمومی‌ها پنج چالش بزرگی است که چنانچه روابط‌عمومی‌ها بتوانند آنها را رفع کنند، ارتباط بهتری با روزنامه‌نگاران خواهند داشت.
چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 16:13

 دیدار رئیس مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی با انجمن نشریات تخصصی کشاورزی دیدار رئیس مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی با انجمن نشریات تخصصی کشاورزی
علیرضا رضازاده مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط‌عمومی وزارت جهاد کشاورزی، به مناسبت روز خبرنگار در انجمن نشریات تخصصی حضور یافت.
چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 10:16

تجلیل از۶ مدیرمسئول فقید روزنامه‌ها تجلیل از۶ مدیرمسئول فقید روزنامه‌ها
عضو هیات مدیره انجمن روزنامه‌های غیردولتی بر حل 10 مشکل فعلی همچون گرانی و کمبود کاغذ، موضوع طرح ترافیک، بحث اینترنت، مالیات، نحوه بازنشستگی، بیمه، محاسبه‌ نشدن وضعیت سختی کار خبرنگاری و وام مسکن و شیوه رتبه‌بندی و نرخ آگهی‌ها تاکید کرد.
سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 10:01

لایحه جامع روزنامه نگاری در کمیسیون فرهنگی دولت به تصویب رسید لایحه جامع روزنامه نگاری در کمیسیون فرهنگی دولت به تصویب رسید
محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ در مراسم «روایت اول» ویژه گرامیداشت روز خبرنگار امسال ضمن تاکید بر حل و فصل مشکلات و دغدغه های کهنه اهالی رسانه به تصویب لایحه جامع روزنامه‌نگاری در کمیسیون فرهنگی دولت اشاره کرد.
دوشنبه، 24 مرداد 1401 - 15:24

دستورالعمل: مسئولان روابط‌عمومی سازمان‌های بهداشتی، باید مخاطبان خود را مهیای بیماری ویروس کرونا (کووید-19) کنند دستورالعمل: مسئولان روابط‌عمومی سازمان‌های بهداشتی، باید مخاطبان خود را مهیای بیماری ویروس کرونا (کووید-19) کنند
این دستورالعمل، مختص مدیران ارشد اطلاعات، متخصصان ارتباطات، مربیان و سایر مقام‌های سازمان‌های بهداشت عمومی ارایه شده که مسئول برنامه‌‎ریزی استراتژی‎‌های ارتباطی پیش، حین و پس از شیوع بیماری ویروس کرونا (کووید-19) هستند.
یکشنبه، 23 مرداد 1401 - 16:49

درباره «سانسور نامحسوس» در رسانه‌های اجتماعی چه می‌دانیم؟ درباره «سانسور نامحسوس» در رسانه‌های اجتماعی چه می‌دانیم؟
«سانسور نامحسوس» عبارت است از مسدود کردن یا محدود کردن مشارکت یک کاربر در رسانه‌های اجتماعی، به ترتیبی که آن کاربر و دیگران متوجه نشوند که او محدود شده است.
شنبه، 22 مرداد 1401 - 16:48

هوشمندی؛ مهارت کلیدی یک خبرنگار آنلاین هوشمندی؛ مهارت کلیدی یک خبرنگار آنلاین
بی تردید رشد پدیده خبرنگاری آنلاین در جهان و تاثیری که این موضوع بر عرصه رسانه و اطلاع‌رسانی داشته است جای بررسی و تامل بیشتری دارد که می تواند به رونق هرچه بهتر و بیشتر این پدیده در کشور نیز کمک کند.
شنبه، 22 مرداد 1401 - 12:53

جنگ‌های عصر متاورس جنگ‌های عصر متاورس
استاد علوم سیاسی سیدنی نمونه جنگ متاورسی را جنگ اخیر اوکراین می داند که هر شب رییس جمهور کشوری ویران شده از جنگ مقابل تماشاگرانی از سراسر جهان می ایستد و درخواست های اخلاقی برای کمک نظامی می دهد. نمایش‌های وی دقیقا متناسب با مخاطبان هدفش جرح و تعدیل می‌شود و در آن به مواردی اشاره می‌کند که موجب تشویق و ترغیب افکار عمومی کشورهایی می‌شود که با تحریک احساسات‌شان به افتخارش ایستاده کف می‌زنند. در اجرای این نمایش ها متخصصان ماهر و کارکشته #روابط‌عمومی‌ و تلویزیونی و بازاریابی، زلنسکی را یاری می‌کنند و هدف‌شان این است که با استفاده از حداکثر شبکه های دیجیتالی موجود روند جنگ را روایت و تماشاگران را برآشفته کنند.
شنبه، 22 مرداد 1401 - 10:12

جاری شدن یک قیام بر مدار ارتباطات بر محور قرن‌ها ... جاری شدن یک قیام بر مدار ارتباطات بر محور قرن‌ها ...
نکته قابل تأکید بر این قیام ماندگاری آن با گذشت قرن های متمادی از آن بشکلی شفاف و روشن بوده که هر فرد صاحب نظری را به واکنش در خصوص جنبه های گوناگون آن واداشته و لایه های پنهانی از این واقعه تاریخی را کنکاش کرده و به منصه ظهور گذاشته و این امر میسر نمی شد مگر با قدرت نهان "ارتباطات" که توانسته بشکلی پویا و برجسته نمای واقعی از این اتفاق تاریخی را برای حاضران در قرن ها بعد از آن به تصویر بکشاند.
جمعه، 21 مرداد 1401 - 10:10

معرفی ابزاری تازه که در کنیا با گسترش اطلاعات نادرست مبارزه می کند معرفی ابزاری تازه که در کنیا با گسترش اطلاعات نادرست مبارزه می کند
همزمان با افزایش استفاده از اینترنت در کنیا، مبارزه با اطلاعات جعلی و نادرست نیز در آن کشور به گونه ای فزاینده دشوار شده است. به ویژه طی چند ماه اخیر و در آستانه انتخابات روز ۹ اوت در آن کشور، فضای شبکه های اجتماعی در کنیا به جایی برای انتشار اطلاعات غلط و جعلی بدل شده است.
چهارشنبه، 19 مرداد 1401 - 14:34

معرفی بنیاد نیجریه‌ای که به دانشجویان خبرنگاری کارآفرینی می‌آموزد معرفی بنیاد نیجریه‌ای که به دانشجویان خبرنگاری کارآفرینی می‌آموزد
در نیجریه کار خبرنگاری در محیط های دانشگاه به سرعت رو به رشد است. نویسندگان جوان خود را به عنوان نگهبانان جامعه نشان داده اند و خلافکاری‌هایی را که در دانشگاه‌هایشان اتفاق می افتد، بر ملا می کنند. AFYMP نیز تداوم کار این دانشجویان خبرنگاری را از راه ارتباط دادن آنها با اتاق های خبر جاافتاده تامین می کنند.
چهارشنبه، 19 مرداد 1401 - 11:03

تقویم روز ارتباطات/ زادروز «کاوور» روزنامه نگاری که میهنش، ایتالیا، را باردیگر یکپارچه کرد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کامیلو کاوور Camillo Cavour سیاستمدار، میهندوست و روزنامه نگار که در قرن 19 با سعی و تلاش بسیار موفق شد وطنش ایتالیا را پس از قرنها یکپارچه کند و به صورت یک قدرت اروپایی درآورد دهم آگوست 1810 به دنیا آمد.
سه شنبه، 19 مرداد 1395 - 10:03

خبرسازی و خبرسوزی روابط‌عمومی‌ها خبرسازی و خبرسوزی روابط‌عمومی‌ها
امروزه کنش و واکنش‌های خبری در دهکده جهانی، امری ملموس و غیرقابل انکار است و بر همگان مسلم گشته است که هیچ مقوله‌ای که از حیث خبری برای افکار عمومی ارزش و اهمیت داشته باشد، از چشم‌ها و گوش‌ها پنهان نمی‌ماند و اگر برای مقطعی پوشیده باشد، بی شک بعد از مدتی برملا خواهد شد.
چهارشنبه، 19 مرداد 1401 - 10:26

تقویم روز ارتباطات/ تاسیس خبرگزاری پارس در ایران تقویم روز ارتباطات/ تاسیس خبرگزاری پارس در ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پهلوی یکم (رضاشاه) که از ترکیه دیدار می کرد یکم تیرماه 1313 پس از بازدید و مشاهده طرز کار خبرگزاری آناتولی در این کشور، تصمیم گرفت که ایران دارای یک خبرگزاری مشابه آن شود و این تصمیم خودرا به دولت ابلاغ کرد.
سه شنبه، 1 تیر 1395 - 09:17

پیام مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به مناسبت روز خبرنگار پیام مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به مناسبت روز خبرنگار
ضمن عرض خداقوت به همه اهالی رسانه و تلاشگران عرصه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی، امیدواریم به برکت این ایام، رسانه های ما ذیل مفاهیم درخشانی همچون روشنگری، تبیینگری، مطالبه گری، صادق، اخلاق و … هر روز موفق تر از روز قبل باشند.
سه شنبه، 18 مرداد 1401 - 10:49

فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران (IFJ) تعداد خبرنگاران جان باخته در سراسر جهان را اعلام کرد فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران (IFJ) تعداد خبرنگاران جان باخته در سراسر جهان را اعلام کرد
بر اساس اعلام فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران (IFJ) تاکنون ۳۱ خبرنگار در سال ۲۰۲۲جان خود را از دست داده‌اند و کشورهای مکزیک با ۱۰ قربانی و اوکراین با ۷ جان باخته، ناامن‌ترین کشورها برای فعالان رسانه‌ای محسوب می‌شود.
سه شنبه، 18 مرداد 1401 - 10:47

چند کلامی با فعالان حوزه رسانه‌ای و مطبوعاتی: روزی را که به‌زودی باید به ربات‌های خبرنگار تبریک گفت چند کلامی با فعالان حوزه رسانه‌ای و مطبوعاتی: روزی را که به‌زودی باید به ربات‌های خبرنگار تبریک گفت
خطابم مشخصاً به همکارانم در جامعه رسانه ای و مطبوعاتی است که امروز را همه به آنها تبریک می‌گویند، باید درک و باور کرد که فصل فعالیت در این حوزه رو به پایان است مگر اینکه به ارتقای مهارت‌ها پرداخت و توان تولید محتوا در حوزه‌های مختلف را به‌صورت ترکیبی و خلاقانه یافت.
دوشنبه، 17 مرداد 1401 - 12:19

روز خبرنگار گرامی‌باد روز خبرنگار گرامی‌باد
تا شدم بی خبر از خویش، خبرها دارم بی خبر شو که خبرهاست در این بی خبری
دوشنبه، 16 مرداد 1396 - 14:24

«خبرنکار ـ عکاس» شماره 1 قرن بیستم «خبرنکار ـ عکاس» شماره 1 قرن بیستم
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «هانری کارتیهHenri Cartier Bresson» خبرنگار عکاس معروف فرانسوی دوم آگوست 2004 در 95 سالگی در خانه اش در فرانسه درگذشت.
پنجشنبه، 16 مرداد 1393 - 20:17

«گلوریا امرسون» روزنامه نگار و مولف آمریکایی ـ روش خبرگیری و سبک خبرنویسی او «گلوریا امرسون» روزنامه نگار و مولف آمریکایی ـ روش خبرگیری و سبک خبرنویسی او
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-«گلوریا امرسون Gloria Emerson» خبرنگار قدیمی روزنامه های آمریکا و عمدتا نیویورک تایمز که روش تازه ای در گرفتن و نوشتن خبر بکار برده بود و در این زمینه به شهرت رسیده بود
پنجشنبه، 16 مرداد 1393 - 20:16

پیام انجمن روابط عمومی ایران به مناسبت روز خبرنگار پیام انجمن روابط عمومی ایران به مناسبت روز خبرنگار
برای کسانی که نوشتن و قلم به دست گرفتن، ارتباط با مردم، آگاهی بخشیدن به آنان و ستاندن داد مردم را انتخاب کرده اند و برای کسانی که با این قلم مقدس، رسالت خویش را، حرکت در مسیر عدالت انتخاب کرده اند و تلاش می کنند به یاری قلم ، به قلب سیاهی و ناراستی بزنند انتخاب یک روز، کافی نیست.
شنبه، 15 مرداد 1401 - 23:22

تقویم روز ارتباطات/ روزنامه نگار محافظه کار قدیمی، و حرف زشت! تقویم روز ارتباطات/ روزنامه نگار محافظه کار قدیمی، و حرف زشت!
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- چهارم آگوست 2005 شبکه تلویزیونی سی ان ان «رابرت نواک» مفسر قدیمی و محافظه کار را که در یک برنامه زنده تلویزیونی یک جمله غیر مؤدبانه بر زبان آورده
پنجشنبه، 16 مرداد 1393 - 21:02

تقویم روز ارتباطات/ چرا استیون وینسنت Steven Vincent روزنامه نگار آمریکایی در بصره کشته شد؟ تقویم روز ارتباطات/ چرا استیون وینسنت Steven Vincent روزنامه نگار آمریکایی در بصره کشته شد؟
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «استیون وینسنت Steven Vincent» روزنامه نگار فری لنس (مستقل) و آمریکایی در پی انتشار یک مقاله در نیویورک تایمز که در آن ضمن افشاء مطالبی، از نظامیان انگلیسی مستقر در جنوب عراق انتقاد کرده بود که فقط سیاست دولت خود را دنبال می کنند ربوده و مقتول شد.
پنجشنبه، 16 مرداد 1393 - 20:59

تقویم روز ارتباطات/ سندیکای روزنامه نگاران ایران با عضویت کارکنان روزنامه های حزبی و دولتی موافقت نکرد
در اَمُرداد 1355بسیاری از اعضای تحریریه روزنامه ارگان حزب دولتی رستاخیز و نشریات وابسته، از سندیکای روزنامه نگاران درخواست عضویت کردند. سالها قبل از آن کارکنان نشریات حزب ایران نوین چنین درخواستی داده بودند که رد شده بود و پاسخ سندیکا به ایران نوینی ها این بود: طبق استانداردی که در همه کشورها رعایت می شود سندیکاها و اتحادیه روزنامه نگاران، کارکنان تحریری روزنامه ها و نشریات حزبی، دولتی و سازمان های عمومی را روزنامه نگار حرفه ای نمی شناسند و به عضویت نمی پذیرند.
جمعه، 15 مرداد 1395 - 14:50

به بهانه سالگرد انقلاب مشروطیت و روز خبرنگار به بهانه سالگرد انقلاب مشروطیت و روز خبرنگار
خبرنگاری درهم آمیختگی عقل و عشق و به تعبیر عارفانه "زبان حال" است که اگر درست فهمیده شود و به جا به کار آید، فراتر از زبان قیل و قال دارای کارآمدی است. خبرنگار نمی تواند از سه دغدغه "جستجوی حقیقت"، "نمایش واقعیت" و "گسترش آگاهی" به دور باشد.
جمعه، 14 مرداد 1401 - 18:05

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  آشنایی با روابط عمومی


  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات


  کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد


  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد


  روابط عمومی و دیپلماسی


  انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


  کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد


  جلسه رسمی شورای هماهنگی روابط عمومی های هیات های ورزشی استان اردبیل


  اهمیت حیاتی همکاری راستی‌آزمایان برای مبارزه با انتشار اطلاعات جعلی


  تاثیر بازی‌های کامپیوتری بر سلامت روان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد