درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 20 خرداد 1402 - 15:13   

نویسنده محتوا می‌گوید همه مشتریانش چت‌جی‌پی‌تی را جایگزین او کردند

  نویسنده محتوا می‌گوید همه مشتریانش چت‌جی‌پی‌تی را جایگزین او کردند


ادامه ادامه مطلب یک

همکاری با روابط‌عمومی از معیارهای ارزیابی مدیران شهری است

  همکاری با روابط‌عمومی از معیارهای ارزیابی مدیران شهری است


ادامه ادامه مطلب دو

لغو اتهامات بائو چوی در هنگ‌کنگ در دادگاه تجدیدنظر

  لغو اتهامات بائو چوی در هنگ‌کنگ در دادگاه تجدیدنظر


ادامه ادامه مطلب سه

پیگیری برای اجرای عدالت یک سال پس از قتل روزنامه‌نگار بریتانیایی در برزیل

  پیگیری برای اجرای عدالت یک سال پس از قتل روزنامه‌نگار بریتانیایی در برزیل


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مشاغل رسانه‌ای که بیشتر تحت تاثیر هوش مصنوعی قرار گرفته‌اند
  هشتمین جلسه شورای اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش برگزار شد
  نویسنده محتوا می‌گوید همه مشتریانش چت‌جی‌پی‌تی را جایگزین او کردند
  پیگیری برای اجرای عدالت یک سال پس از قتل روزنامه‌نگار بریتانیایی در برزیل
  تجربه استفاده از هدست جنجالی «ویژن پرو» اپل چگونه است؟
  هوش مصنوعی و تحول استراتژی‌های بازاریابی محتوا
  لغو اتهامات بائو چوی در هنگ‌کنگ در دادگاه تجدیدنظر
  مشاغلی که بیشتر تحت تاثیر هوش مصنوعی قرار گرفته‌اند
  برای نخستین بار در جهان استفاده از تلفن هوشمند در شهری در ایرلند برای کودکان ممنوع شد
  پژوهشگر و روزنامه‌نگار تاجیک در ۷۴سالگی در تاجیکستان درگذشت
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  دولت، مجلس و انتخابات  

پساروحانی در تیم رسانه‌ای دولت؟! پساروحانی در تیم رسانه‌ای دولت؟!
نکته غمبار ماجرا اینجاست، همین تیم ناهمگون، در یک ادعا مشترکند؛ آنها در پس ذهن خود و در جلسات خصوصی، به یکدوره‌ای بودن «روحانی» معتقدند، از همین رو، از هم اینک، بار و بندیل وسعت یافته خود را جمع کرده و آماده «کسب و کار» در فضای «پسا روحانی» هستند! خدا را چه دیدید، شاید در دولت بعدی (در صورت نبودن روحانی) این تیم ناهمگون، همگون‌تر از پیش به دولتی بعدی، خدمات ارائه دهد!
یکشنبه، 13 تیر 1395 - 11:10

ضعف و ناتوانی دستگاه روابط عمومی دولت در خبررسانی ضعف و ناتوانی دستگاه روابط عمومی دولت در خبررسانی
این روزها هر جا می‌رویم صحبت از ضعف بخش رسانه‌ای و ناتوانی دستگاه روابط عمومی دولت و وزارتخانه‌ها در خبررسانی درست و پاسخگویی به حملات رسانه‌ای مخالفان و منتقدان است.
شنبه، 12 تیر 1395 - 02:01

رییس جمهور: رسانه منتقد منصف برای دولت مفید است رییس جمهور: رسانه منتقد منصف برای دولت مفید است
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی شنبه شب و در ضیافت افطاری با اصحاب رسانه، تقویت امید و اعتماد در جامعه و تلاش برای جلوگیری از لطمه دیدن امید مردم را ضروری دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پیشرفت‌های حاصله مرهون همین روحیه امید و آرامش مردم است.
یکشنبه، 30 خرداد 1395 - 01:05

نخستین جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سفر رئیس جمهوری به سمنان تشکیل شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نخستین جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سفر رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به سمنان روز دوشنبه با حضور مسئولان روابط عمومی ادارات در استانداری این استان تشکیل شد.
دوشنبه، 16 فروردین 1395 - 14:01

روابط عمومی ها باید مردم را نسبت به برگزاری انتخابات سالم آگاه کنند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- این جلسه با حضور شفعتی فرماندار، صانعی معاون فرماندار، مسئولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد
جمعه، 6 آذر 1394 - 21:13

روابط عمومی های شهرستان شهریار مسئولیت سنگینی در انتخابات دارند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- همایش شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شهریار با حضور صارمی معاون سیاسی و انتظامی ، فرنیاپور معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری، صادق زاده مشاور فرماندار و سرپرست روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار و مسئولان روابط عمومی های ادارات، دستگاه ها و نهادهای شهرستان شهریار ،در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شهریار تشکیل شد.
جمعه، 6 آذر 1394 - 21:11

دولتی هزینه کنید، مردمی تبلیغ کنید!
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در آستانه سفر استانی رئیس‌جمهور و هیئت دولت تدبیر و امید به همدان، روابط عمومی استانداری همدان در ابلاغیه‌ای قابل تأمل به مدیران کل و رؤسای دستگاه‌های اجرایی استان از آنها خواسته است بنرهای تبلیغاتی خود را با عنوان «ستاد مردمی استقبال از کاروان تدبیر و امید» نصب نمایند!
دوشنبه، 2 شهریور 1394 - 22:28

ظرفیت شبکه داخلی اینترانت در دولت یازدهم 20 برابر می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه ظرفیت شبکه IP داخلی (اینترانت) کشور 2.4 ترابیت بر ثانیه است، گفت: این ظرفیت در چهار سال دولت یازدهم به 20 ترابیت بر ثانیه افزایش خواهد یافت.
دوشنبه، 22 تیر 1394 - 14:40

دستورالعمل رعایت صرفه جویی در مصارف بودجه سال 94 ابلاغ شد دستورالعمل رعایت صرفه جویی در مصارف بودجه سال 94 ابلاغ شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، این بخشنامه براساس تأکید دولت تدبیر و امید مبنی بر رعایت صرفه جویی و کاهش هزینه ها در انجام امور اعم از مأموریت های داخلی و خارجی، برگزاری سمینارها، همایش ها، نمایشگاه ها، اهداء هدایا، پذیرایی ها و ... و به منظور رعایت نظم و انضباط مالی و همچنین صرفه و صلاح سازمان، کلیه معاونت ها، ادارات کل ستادی و استانی تهیه و ابلاغ شده است.
پنجشنبه، 18 تیر 1394 - 11:59

ضرورت روابط عمومی فعال از منظر نهاوندیان ضرورت روابط عمومی فعال از منظر نهاوندیان
نهاوندیان ضرورت اطلاع رسانی درست و به موقع را به عنوان یکی از وظایف خدمتی مسئولین مورد تأکید قرار داد و گفت: باید در اطلاع رسانی درست پیشگام باشیم و اگر اطلاع رسانی نادرستی هم صورت گرفت، سریع و به موقع نسبت به آن واکنش نشان داد لذا ضرورت دارد دستگاه ها روابط عمومی فعال داشته باشند.
جمعه، 12 تیر 1394 - 17:19

مدیریت انتظارات در دولت یازدهم
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دو سال پیش در چنین روزی مردم حسن روحانی را برگزیدند تا دولتی روی کار بیابد که به دور از هیجان‌های کاذب بتواند کشور را در حوزه‌های مختلف به حرکت وا دارد و اوضاع نامناسب اقتصادی کشور را سر و سامان دهد.
یکشنبه، 24 خرداد 1394 - 11:48

روابط عمومی محافظه‌کار، بزرگ‌ترین ضعف دولت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بار دیگر در نشست مطبوعاتی رئیس‌جمهور، شاهد انتخاب سلیقه‌ای در طراحان پرسش از رئیس‌ دولت یازدهم بودیم و با وجود وعده‌های گروه اطلاع‌رسانی دولت، باز هم همان قدیمی‌های موافق و مهربان پرسیدند، نه خصوصی‌ها و منتقدان.
شنبه، 23 خرداد 1394 - 19:46

دیدار فعالان روابط عمومی با رییس جمهور به تعویق افتاد دیدار فعالان روابط عمومی با رییس جمهور به تعویق افتاد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نشست روز روابط عمومی با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهور به دلیل تغییر در برنامه ایشان به روز دیگری موکول گردید. به گزارش شارا، به مناسبت روز روابط عمومی قرار بود تعدادی از فعالان روابط عمومی با رییس جمهمور دیداری داشته باشند که با اعلام شورای اطلاع رسانی دولت به روز دیگری موکول شد.
سه شنبه، 22 اردیبهشت 1394 - 10:36

توافق هسته ای ایران در جنگ روابط عمومی هم پیمانان امریکا توافق هسته ای ایران در جنگ روابط عمومی هم پیمانان امریکا
به نظر می رسد دستگاه روابط عمومی جریان های مخالف ایران در غرب همچنان در صدد تخریب توافق نامه برآیند تا بر کنگره امریکا و متحدان ایالات متحده امریکا تاثیر منفی بگذارند تا توافق نامه به صورت محدود اجرا شود، اما با این حال شفافیت تیم هسته ای ایران توانسته است تا حد زیادی شکافی میان ایالات متحده و متحدانش ایجاد کند که خود یک موفقیت بزرگ برای ایران به حساب می آید.
شنبه، 15 فروردین 1394 - 15:23

رسانه، روابط عمومی و تبلیغات در دولت روحانی رسانه، روابط عمومی و تبلیغات در دولت روحانی
قطعا اگر روابط عمومی دولت در خصوص بحران های موجود در کشور بخواهد کاری انجام دهد نیازمند مدیریت بحران کند باید استراتژی هایی داشته باشد که در شرایط فعلی بتواند کنترل اطلاع رسانی را در دست بگیرد. مهمتر از همه اینکه در این شرایط تبلیغات بیشتر از اینکه بتواند به تنویر افکار عمومی منجر شود مردم را عصبانی تر خواهد کرد و دولت باید به سمت استفاده از روابط عمومی رو کند؛ چیزی که در کلام صادق زیبا کلام دیده نمی شود.
سه شنبه، 11 فروردین 1394 - 15:17

مدیر روابط عمومی ستاد انتخاباتی روحانی و سردبیر خبرگزاری ایسکانیوز درخواست پناهندگی کرد! مدیر روابط عمومی ستاد انتخاباتی روحانی و سردبیر خبرگزاری ایسکانیوز درخواست پناهندگی کرد!
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «امیرحسین متقی»، مدیر روابط عمومی ستاد انتخاباتی حجت الاسلام حسن روحانی در انتخابات سال ۹۲ و سردبیر خبرگزاری اصلاح طلب ایسکانیوز وابسته به دانشگاه آزاد از سوئیس درخواست پناهندگی کرد.
پنجشنبه، 6 فروردین 1394 - 22:25

آیین نامه روشنگری رسانه ای در دولت تدبیر و امید
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- اگرچه همه دولت ها تلاش داشته اند بخش های مربوط به روابط عمومی دستگاههای اجرایی، دارای سیستم و نیروی انسانی کارآمد و پویا باشد، اما عدم وجود مقررات و ضوابط نظام مند موجب شده است تا در برخی مواقع، عملکرد مدیران و مجموعه های مرتبط با روابط عمومی، به صورت سلیقه ای بررسی و سنجش شود.
جمعه، 29 اسفند 1393 - 02:15

گزارش برگزاری نشست مشترک شورای اطلاع رسانی دولت و شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی های دستگاههای اجرایی گزارش برگزاری نشست مشترک شورای اطلاع رسانی دولت و شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی های دستگاههای اجرایی
به گزارش شارا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، وی که عصر چهارشنبه در نشست مشترک شورای اطلاع رسانی دولت و شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی های دستگاههای اجرایی سخن می گفت، با عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ابراز امیدواری کرد چنین جلساتی، شرایط بهتری را برای ارتباط هر چه نزدیک‌تر دولت تدبیر و امید با اقشار مردم فراهم آورد.
پنجشنبه، 14 اسفند 1393 - 11:11

معرفی/ مرکز ارتباطات مردمی بر بستر سامد معرفی/ مرکز ارتباطات مردمی بر بستر سامد
مرکز ارتباطات مردمی براساس الزامات قانونی حاکم بر نظام ارتباطات و حکومت در راستای تحقق اصول 90، 162، 173و 174 قانون اساسی جمهوری اسلامی و مادة 142 قانون برنامة چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور، نظامنامة مدیریت پاسخگویی به شکایات و... به مثابة رسانه‏ای کارآمد دربرقراری ارتباط بین مردم و دولت، نقش محوری و مؤثری ایفا می‌کند.
یکشنبه، 28 دی 1393 - 07:30

چاپلوسی در خروجی اخبار برحی سایت هاف خبرگزاریها و پایگاه های خبری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- خروجی اخبار از سایت ها و خبرگزاریها و پایگاه های خبری آنقدر که به کمیت توجه می کنند ذره ای کیفیت و محتوا و ارزیابی و حد اقل تحلیل را مد نظر قرار نمی دهند.
جمعه، 19 دی 1393 - 17:46

خبرنگار وعکاس سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی را اطلاع رسانی می کنند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی از پوشش خبری و تصیری سفر رئیس جمهور توسط 90 خبرنگار و عکاس پوشش خبر داد.
دوشنبه، 1 دی 1393 - 14:48

گلایه استاندار کرمانشاه از ضعف روابط عمومی ها در خصوص اطلاع رسانی اقدامات دولت گلایه استاندار کرمانشاه از ضعف روابط عمومی ها در خصوص اطلاع رسانی اقدامات دولت
دولت طی این مدت در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی اقدامات خوب و اساسی انجام داده است؛ علاوه بر این، اقدامات بسیار دیگری نیز در حال برنامه ریزی و انجام است که نتیجه بسیاری از آنها مشخص و ملموس است، اما اطلاع رسانی چندانی پیرامون آنها انجام نمی شود و رییس جمهوری نیز از این موضوع گلایه داشتند.
پنجشنبه، 27 آذر 1393 - 17:56

گفتمان روابط عمومی در نگاه رئیس دولت تدبیر و امید گفتمان روابط عمومی در نگاه رئیس دولت تدبیر و امید
دولت یازدهم در شرایطی نامساعد دولت را از اصولگرایان تحویل گرفت تا بار دیگر امید را به جامعه ایرانی که به شدت درگیر مسائل و بحران های اقتصادی و سیاسی بودند باز گرداند. این شرایط شاید تنها بخشی از داستانی است که دولت اعتدال باید بر آن فائق آید. بخش دیگر مساله رسانه و روابط عمومی است که در این دولت به شدت نیازمند تغییر و دگرگونی است.
دوشنبه، 24 آذر 1393 - 12:48

اذعان صادق به ضعف بخش رسانه‌ای دولت اذعان صادق به ضعف بخش رسانه‌ای دولت
صادق در ادامه در پاسخ به انتقادات مطرح‌شده از سوی برخی خبرنگاران مبنی بر کمرنگ بودن نقش رسانه‌های محلی و غیردولتی در پوشش برنامه‌ها خاطرنشان کرد: سیاست دولت این نیست و چنانچه نقصی در این زمینه وجود دارد، امیدواریم به زودی برطرف شود. ما می‌دانیم که در این زمینه عقب‌افتادگی‌هایی وجود دارد و تمام تلاش ما در راستای جبران این عقب‌افتادگی‌هاست.
چهارشنبه، 12 آذر 1393 - 10:14

متن کامل قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات
هر شخص ایرانی حق دسترسی به اطلاعات عمومی را دارد، مگر آنکه قانون منع کرده باشد. استفاه از اطلاعات عمومی یا انتشار آنها تابع قوانین و مقررات مربوط خواهد بود.
دوشنبه، 3 آذر 1393 - 14:12

در استقبال از سخنان رییس جمهوری/ روابط عمومی بین المللی دولتی/3 در استقبال از سخنان رییس جمهوری/ روابط عمومی بین المللی دولتی/3
نظر شما در این باره چیست؟ آیا دولت در دوره تولد خود در حوزه روابط عمومی برنامه خاصی داشته است؟ راهبردهای دولت در این حوزه چیست؟ دولت روحانی در رابطه با دولت قبل از این حیث چه شاخص های ممتازی دارد؟...
شنبه، 1 آذر 1393 - 15:53

در استقبال از سخنان رییس جمهوری/ مروری بر روابط عمومی ایرانی در استقبال از سخنان رییس جمهوری/ مروری بر روابط عمومی ایرانی
در این نوشتار قصد نداریم که کسی را تخریب کنیم. همچنین قصد نداریم که راهی را ترویج کنیم. صرفا می خواهیم روندهای جاری جهانی را که در آن زندگی می کنیم و روابط عمومی به عنوان بخشی از آن در حال رشد است، مورد مداقه قرار دهیم.
شنبه، 1 آذر 1393 - 14:32

رییس جمهوری: روابط عمومی‌ها در فضای رسانه که فضای سرعت و ثانیه است، باید به دقت همه امور را رصد کنند رییس جمهوری: روابط عمومی‌ها در فضای رسانه که فضای سرعت و ثانیه است، باید به دقت همه امور را رصد کنند
تمام دستگاه‌های اجرایی و دولت باید از همه ظرفیتش در بیان خدمات استفاده کنند روابط عمومی‌ها در فضای رسانه که فضای سرعت و ثانیه است، باید به دقت همه امور را رصد کنند، حضور داشته باشند، حرف بزنند و تبلیغ بکنند، تا تلاش‌های دولت به اندازه‌ای که انجام می‌گیرد در جامعه منعکس شود.
پنجشنبه، 29 آبان 1393 - 20:58

جشنواره رسانه ای « تدبیر و امید » در گلستان برگزار می شود جشنواره رسانه ای « تدبیر و امید » در گلستان برگزار می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیرکل روابط عمومی استانداری گلستان اظهار کرد: استانداری گلستان همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان، جشنواره رسانه ای تدبیر و امید را برگزار می کند.
سه شنبه، 20 آبان 1393 - 00:20

امیدواری دولت به تعامل با صدا‌وسیما
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سرانجام گمانه‌زنی‌ها در مورد رئیس جدید سازمان صدا‌وسیما پایان یافت و از روز گذشته محمد سرافراز با صدور حکمی از سوی مقام‌معظم رهبری به جانشینی عزت‌الله ضرغامی منصوب شد.
دوشنبه، 19 آبان 1393 - 01:09

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  پژوهشگر و روزنامه‌نگار تاجیک در ۷۴سالگی در تاجیکستان درگذشت


  استاندار کرمانشاه: روابط عمومی‌ها توجیه کننده مدیران نباشند


  حمله به خبرنگاران در اتاق خبر یک تلویزیون در صربستان


  همکاری با روابط‌عمومی از معیارهای ارزیابی مدیران شهری است


  یک مجری رادیویی در فیلیپین توسط افراد مسلح کشته شد


  ادعای زیست‌محیطی فیفا نادرست است


  نقش روابط‌عمومی در ترویج فرهنگ مهارت آموزی بسیار تاثیر گذار است


  سرپرست جدید روابط‌عمومی شهرداری قزوین معرفی شد


  دستگیری غیرقانونی یک روزنامه‌نگار در بخش اشغالی اوکراین


  برای نخستین بار در جهان استفاده از تلفن هوشمند در شهری در ایرلند برای کودکان ممنوع شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی منتشر شد