درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 1 خرداد 1401 - 04:50   

فراخوان جایزه روابط‌عمومی برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401

  فراخوان جایزه روابط‌عمومی برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401


ادامه ادامه مطلب یک

زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی

  زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی


ادامه ادامه مطلب دو

روابط‌عمومی دانش‌بنیان؛ فرصتی برای علمی کردن روابط

  روابط‌عمومی دانش‌بنیان؛ فرصتی برای علمی کردن روابط


ادامه ادامه مطلب سه

کسب رتبه برتر روابط عمومی سازمان در میان مجموعه روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی

  کسب رتبه برتر روابط عمومی سازمان در میان مجموعه روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ضرورت تغییر رویکرد روابط‌عمومی‌های صنعت بیمه
  مدیر‌کل روابط‌عمومی استانداری کرمانشاه معرفی شد
  سرپرست روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر تبریز منصوب شد
  همایش روابط‌عمومی دستگاه های اجرایی استان گلستان برگزار شد
  آیین تجلیل از روابط‌عمومی های ادارات شهرستان نور برگزار شد
  روابط‌عمومی دانش‌بنیان؛ فرصتی برای علمی کردن روابط
  به‌‌روزرسانی واتس‌اپ امکان ترک بی‌سرو صدا از گروه‌ها را می‌دهد
  چرا در برابر اطلاعات نادرست و بد آسیب پذیر هستیم؟
  چالش های بازاریابی در متاورس
  مدیر مخابرات منطقه تهران: روابط‌عمومی با اطلاع رسانی بموقع و شفاف سازی برای مردم آرامش به ارمغان می آورد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب چهار  

کسب رتبه برتر روابط عمومی سازمان در میان مجموعه روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی کسب رتبه برتر روابط عمومی سازمان در میان مجموعه روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی
در پی ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی در دولت مردمی، روابط عمومی این سازمان موفق به کسب عنوان برتر و دریافت لوح تقدیر از سوی مقام عالی وزارت راه و شهرسازی شد.
چهارشنبه، 28 اردیبهشت 1401 - 10:37

ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها
روابط‌عمومی یک شغل اداری نیست بلکه یک شوق اداری است، تمامی فعالانی که در این حوزه با عشق، شور و نشاط، بهره‌گیری از تکنولوژی روز و ایده‌های نو و همچنین تزریق هنر و تفکر خلاق گام برمی‌دارند و روح آنان با ایستایی و سکون منافات دارد.
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 21:26

فراخوان بیستمین دوره «جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران» منتشر شد فراخوان بیستمین دوره «جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران» منتشر شد
مطابق سنت 19 ساله، موسسه کارگزار روابط‌عمومی، جوایز ارزشمند خود را به برگزیدگان روابط‌عمومی ایران در سال 1401 اعطا می‌کند. در بیستمین دوره «جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران»، سازمان‌ها، شرکت‌ها و افراد باید برای دریافت جایزه، نامزد شده و فعالیت‌های برجسته خود را در چارچوب مقررات اعلام شده شامل موارد زیر تنظیم کنند:
دوشنبه، 22 فروردین 1401 - 14:38

فوت یک روزنامه نگار اینوستیگیتیو معروف فوت یک روزنامه نگار اینوستیگیتیو معروف
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «رابرت (باب) دبلیو گرین Robert W.Greene» سردبیر «نیوزدی» و از معروفترین روزنامه نگاران اینوستیگیتیو جهان 18 آوریل 2008 در هفتاد و هشت سالگی درگذشت. 37
پنجشنبه، 31 فروردین 1396 - 21:33

رئیس روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران منصوب شد رئیس روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران منصوب شد
طی حکمی از سوی عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران، روح الله اخوان دورباش به عنوان رئیس روابط عمومی منصوب شد.
چهارشنبه، 31 فروردین 1401 - 09:02

خبرنگار قدیمی برازجان درگذشت خبرنگار قدیمی برازجان درگذشت
علی پیرمرادی خبرنگار پیشکسوت استان بوشهر در سن ۷۰ سالگی به دلیل سکته قلبی درگذشت.
سه شنبه، 30 فروردین 1401 - 00:41

انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان ملی استاندارد ایران انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان ملی استاندارد ایران
طی حکمی از سوی دکترمهدی اسلام پناه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران مصطفی آجرلو به عنوان سرپرست اداره کل روابط‌عمومی این سازمان منصوب شد.
شنبه، 27 فروردین 1401 - 23:17

آشنایی با روابط عمومی آشنایی با روابط عمومی
اصطلاح روابط عمومی که اکنون ما به کار می بریم ترجمه کلمه به کلمه اصطلاح انگلیسی (public relations) است. این اصطلاح در ایران برای نخستین بار در شرکت نفت به کار گرفته شد و سازمان ها و موسسات دیگر کشورمان سال ها پس از شرکت نفت شروع به ایجاد واحدی بنام روابط عمومی در تشکیلات خود نمودند.
جمعه، 27 شهریور 1394 - 21:24

 انتصاب مدیرکل دفتر امور اجتماعی و روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب ایران انتصاب مدیرکل دفتر امور اجتماعی و روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب ایران
طی حکمی ازسوی معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران محمدحسین رنجبران به عنوان مدیرکل دفتر امور اجتماعی و روابط‌عمومی این شرکت معرفی و منصوب شد.
چهارشنبه، 17 فروردین 1401 - 14:39

سرپرست روابط‌عمومی فدراسیون اسکیت منصوب شد سرپرست روابط‌عمومی فدراسیون اسکیت منصوب شد
مجید هنرجو طی حکمی محبوبه مرادی را به عنوان سرپرست روابط‌عمومی این فدراسیون منصوب کرد.
چهارشنبه، 17 فروردین 1401 - 13:31

انتصاب مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس انتصاب مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس
طی حکمی از سوی دکتر علی عسکری، مدیر جدید برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس منصوب شد.
سه شنبه، 16 فروردین 1401 - 12:25

انتصاب مدیر روابط عمومی شهرداری همدان انتصاب مدیر روابط عمومی شهرداری همدان
در حکمی از سوی شهردار همدان، محمد جواد زارعی به عنوان سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری معرفی و از زحمات علیرضا معتمدزاده تقدیر به عمل آمد.
دوشنبه، 15 فروردین 1401 - 13:20

نداشتن دلسوزی، خطرناک‌ترین ویژگی شخصیتی نداشتن دلسوزی، خطرناک‌ترین ویژگی شخصیتی
همدلی به سه دسته تقسیم می‌شود: می‌تواند «شناختی» باشد که درک عقلانی احساسات دیگران را بدون حس کردن آن ممکن می‌کند؛ می‌تواند «عاطفی» باشد، به‌گونه‌ای که فرد بتواند عواطف دیگری را مانند عواطف خود احساس کند؛ یا «دلسوزانه» باشد که ترکیبی از همدلی شناختی و عاطفی است.
جمعه، 12 فروردین 1401 - 12:17

انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر انتصاب سرپرست مدیریت روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر
طی حکمی از سوی دکتر سعید موحد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر؛ محسن حسین بر مدرس دانشگاه، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ، به سمت مدیر روابط‌عمومی دانشگاه به عنوان سرپرست مدیریت روابط‌عمومی دانشگاه منصوب شد.
دوشنبه، 8 فروردین 1401 - 14:16

کسب مقام نخست کشوری روابط‌عمومی راه و شهرسازی استان اصفهان کسب مقام نخست کشوری روابط‌عمومی راه و شهرسازی استان اصفهان
کسب این رتبه مرهون تلاش، همراهی و همکاری همه عزیزان بخصوص هدایت و پشتیبانی ویژه علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان، معاونین و تمامی همکاران در بخش‌های مختلف این اداره کل و ادارات تابعه بوده است که امیدواریم با حمایت همه جانبه آنان در استمرار این حرکت، شاهد موفقیت‌های پیاپی و چشمگیری در دستیابی به هدف والای این اداره باشیم.
دوشنبه، 8 فروردین 1401 - 14:15

 انجمن جهانی روزنامه نگاران پارسی نگار انجمن جهانی روزنامه نگاران پارسی نگار
گردهمایی دو روزه روزنامه نگاران پارسی نویس سراسر جهان در شهر دوشنبه، 13 مارس 2007 با اتخاذ یک تصمیم مهم پایان یافت. این گردهمایی تصمیم گرفت که یک انجمن جهانی روزنامه نگاران پارسی زبان ایجاد شود تا سخنگاهی برای آنان باشد. عکس بالا تنی چند از شرکت کنندگان در این گردهمایی را نشان می دهد.
یکشنبه، 6 فروردین 1396 - 17:31

پیام تبریک مدیرعامل بیمه کوثر به مناسبت فرارسیدن سال ۱۴۰۱ پیام تبریک مدیرعامل بیمه کوثر به مناسبت فرارسیدن سال ۱۴۰۱
با آرزوی سالی پر از ارزاق مادی و معنوی و لحظاتی مملو از آرامش و آسایش برای شما عزیزان، امیدوارم به برکت ماه مبارک رمضان در طلیعه سال جدید، با انجام درست رسالت حساس و سنگینمان در سنگر بیمه فراتر از حرف، بتوانیم به تولید ملی، اشتغال جوانان وطن و کاهش مشکلات معیشتی کشور کمک کنیم و با شعار خیر کثیر در پایان سال نیز همچون همیشه با تمام وجود به عملکرد مجموعه خود، مباهات کنیم.
چهارشنبه، 3 فروردین 1401 - 23:29

سرانجام قدیمی ترین مجله طنز سرانجام قدیمی ترین مجله طنز
نوشیروان کیهانی زاده-  23 مارس1992 در لندن اعلام شد که شماره هشتم آوریل (دو هفته بعد) نشریه «پانچ» ـ قدیمی ترین مجله طنز ـ آخرین شماره آن خواهد بود و تعطیل خواهد شد.
یکشنبه، 3 فروردین 1393 - 07:05

انتخاب شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان گلستان با انجام انتخابات انتخاب شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان گلستان با انجام انتخابات
پس از انجام فرایند انتخابات و شمارش آرا آرش فولادیان با کسب ۵۱ رای، کمال میرشمسی با کسب ۴۸ رای، مجید دهنوی با ۴۳ رای، منصوره ساورعلیا با ۳۸ رای، ولی الله ساور با ۳۴ رای، جواد صلواتیان با ۳۴ رای، حنظله گرزین با ۳۲ رای در دور دوم با ۲۴ رای و همچنین مرتضی مقدس به عنوان بازرس و محمد علی خاندوزی به عنوان خزانه دار شورای هماهنگی روابط عمومی های استان انتخاب شدند.
سه شنبه، 24 اسفند 1400 - 18:54

وبینار هماهنگی و برنامه ریزی روابط‌عمومی های سازمان انتقال خون برگزار شد وبینار هماهنگی و برنامه ریزی روابط‌عمومی های سازمان انتقال خون برگزار شد
وبینار هماهنگی و برنامه ریزی روابط‌عمومیهای ادارات کل انتقال خون کشور و ستاد سازمان انتقال خون ایران با حضور مدیرکل دفتر مدیرعامل و روابط‌عمومی و همکاری های بین الملل، مدیر روابط‌عمومی سازمان و مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی استانها برگزار شد.
یکشنبه، 22 اسفند 1400 - 14:14

حذف سایت‌های رسانه‌ای روسیه از جست‌وجوی گوگل حذف سایت‌های رسانه‌ای روسیه از جست‌وجوی گوگل
کمیسیون اروپا درخواستی را به گوگل ارسال کرده تا رسانه‌های دولتی روسیه از نتایج جست‌وجوهایی که در کشورهای داخل این بلوک انجام می‌شود، حذف شوند.
شنبه، 21 اسفند 1400 - 15:05

نمونه‌ ارزان‌تر آیفون هم به اینترنت ۵جی متصل می‌شود نمونه‌ ارزان‌تر آیفون هم به اینترنت ۵جی متصل می‌شود
اپل قیمت آیفون اس‌ئی جدید را در مقایسه با مدل قبلی اندکی بالا برده و از ۳۹۹ دلار به ۴۲۹ دلار افزایش یافته است. اپل ارسال این تلفن جدید را از ۱۸ مارس آغاز می‌کند و در سه رنگ مشکی، نقره‌ای و قرمز عرضه می‌شود.
چهارشنبه، 18 اسفند 1400 - 17:22

سرپرست روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت منصوب شد سرپرست روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت منصوب شد
دکتر سید مهدی هاشمی رییس هییت مدیره و مدیرعامل سازمان در حکمی مهدی محمودزاده را بعنوان سرپرست روابط‌عمومی و تکریم ارباب رجوع سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت منصوب کرد.
سه شنبه، 17 اسفند 1400 - 13:00

نگاهی اجمالی به ضرورت و اهمیت خبر در روابط‌عمومی‌ها نگاهی اجمالی به ضرورت و اهمیت خبر در روابط‌عمومی‌ها
مدیران روابط‌عمومی نه‌تنها توجیه‌گر سیاست غلط مدیران و عملکرد سازمان خود نیستند بلکه آن‌ها همان پاسبان حقایق و صداقت کاری مدیران سازمانی خود هستند؛ پس همواره روابط‌عمومی‌ها باید در انتشار اخبار به صداقت و شفافیت توجه داشته باشند و بیان دروغ دیر یا زود باعث ضربه خوردن آن سازمان خواهد شد.
شنبه، 14 اسفند 1400 - 15:12

 مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی آبادان معرفی شد مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی آبادان معرفی شد
با ابلاغ رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان، هادی فیوضی به عنوان مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی آبادان منصوب شد.
سه شنبه، 10 اسفند 1400 - 11:45

 مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی معرفی شد مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی معرفی شد
در نشستی که در دفتر استاندار برگزار شد، مصطفی حافظی بعنوان مدیرکل روابط عمومی استانداری معرفی شد.
چهارشنبه، 4 اسفند 1400 - 02:34

ایده اصلی آژانس روابط عمومی ایده اصلی آژانس روابط عمومی
یک آژانس روابط عمومی مناسب به مشتریان کمک می کند تا در این رسانه های پیچیده بیشتر دیده شوند. در بلندمدت روابط عمومی نوعی سرمایه گذاری در برند و دیده شدن یک شرکت یا فرد می باشد. این می تواند باعث افزایش شناخت و شهرت شود.
یکشنبه، 9 مهر 1396 - 12:18

جلسه هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان گلستان برگزار شد جلسه هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان گلستان برگزار شد
جلسه هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان گلستان برگزار و بر حمایت جدی از روابط‌عمومیها تاکید شد.
یکشنبه، 1 اسفند 1400 - 21:41

خروج تبلیغات و روابط عمومی از دایره اصول خروج تبلیغات و روابط عمومی از دایره اصول
برای نخستین بار، نهم نوامبر 2008 استیو کرافت گزارشگر اینوستیگیتیو شبکه تلویزیونی «سی بی اس» آمریکا، در مجله مصوّر این شبکه گوشه ای ازخروج روابط عمومی از دایره اصول و تعاریف مربوط را آشگار ساخت و راز انتخاب شگفت انگیز «بارک اوباما» و کارها و شگرد تیم روابط عمومی اورا برملا ساخت.
سه شنبه، 26 بهمن 1395 - 11:10

آخرین مهلت ثبت‌‌نام در هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران آخرین مهلت ثبت‌‌نام در هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران
هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران (IRAN CPR 1400) و نخستین جشنواره مردم‌داری ایران (IRAN DF 1400) چهارم اسفندماه 1400 برگزار خواهد شد.
دوشنبه، 29 آذر 1400 - 11:51

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  کسب رتبه برتر روابط عمومی سازمان در میان مجموعه روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی


  انجمن متخصصان روابط‌عمومی در جهت اعتلای روابط‌عمومی‌ یک بسته پیشنهادی ارائه کرد


  چالش‌های بنیادین سه‌گانه‌ی روابط‌عمومی در ایران


  ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی


  روابط‌عمومی،کرامت انسانی و همدلی اجتماعی


  رونمایی از کتاب "مدیریت اطلاعات در روابط‌عمومی"


  زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی


  نتایج یک نظرسنجی جدید: مهم‌ترین پیامد تقلیل و تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها، آسیب‌دیدن اعتماد عمومی است


  فراخوان جایزه روابط‌عمومی برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401


  مرگ ۴ پایه حیات ارتباطات


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»