درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 31 شهریور 1402 - 08:31   

فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد

  فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

مدیرکل روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد

  مدیرکل روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی

  روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط‌عمومی، پاشنه آشیل اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی است
  شرکت‌های بزرگ فناوری می گویند مقررات هوش مصنوعی لازم است
  اهمیت پذیرش و یادگیری از اتفاقات ناگوار زندگی/ آنچه که انکار می‌کنید، شما را شکست می‌دهد
  PR Newswire اولین محصول اشتراک‌گذاری اجتماعی را منتشر کرد
  روابط‌عمومی‌ ورزشی و پتانسیل حضور رونالدو در ایران
  سنگاپور آتش‌نشانان را با عینک هوش مصنوعی مسلح می‌کند
  روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی
  گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور
  برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها و مسابقات روابط‌عمومی و آموزش همگانی در سال 1402
  شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب چهار  

روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی
روز جهانی پاکسازی زمین فرصتی ارزشمند برای افزایش آگاهی از اهمیت حفاظت از محیط زیست و تشویق مردم به مشارکت در این امر است. ارتباطات و روابط‌عمومی می‌توانند نقش مهمی در موفقیت این رویداد ایفا کنند.
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 19:12

در انتصاب مسئولان روابط‌عمومی دستورالعمل‌‎ها رعایت شود در انتصاب مسئولان روابط‌عمومی دستورالعمل‌‎ها رعایت شود
عباس تقی زاده، نایب رییس انجمن روابط‌عمومی استان کرمان و کارشناس علوم ارتباطات در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو در این خصوص گفت: انتخاب رییس و مدیر روابط‌عمومی‌ها با توجه به اهمیت و کارکرد این مسئولیت از حساسیت بالایی برخوردار است ولی متاسفانه در انتصاب‌ها، گاهی به تمام جوانب این موضوع توجه و پرداخته نمی‌شود.
شنبه، 25 شهریور 1402 - 02:06

 ماسک و «رسوایی جنسی» اوباما ماسک و «رسوایی جنسی» اوباما
اقدامات پی در پی ماسک نشان می‌دهد که ادعاهای او نادرست بوده و ما به رسانه‌های واقعی بیش از پیش نیازمندیم. به‌رغم این که ماسک فردی هوشمند و خلاق است اما از دنیای رسانه آگاهی چندانی ندارد و باید اقدامات نادرستش در این حوزه برای همه روشن شود.
شنبه، 18 شهریور 1402 - 13:07

 از هوش مصنوعی چه می‌دانید؟ از هوش مصنوعی چه می‌دانید؟
هوش مصنوعی یک فناوری قدرتمند است چون می‌تواند به ما کمک کند تا درک بهتری از مخاطبان خود داشته باشیم و برنامه‌های بهتری را طراحی کنیم در انجام کارهایی مانند:
جمعه، 17 شهریور 1402 - 21:04

نگرانی کارشناسان بهداشت از سویه جدید کرونا نگرانی کارشناسان بهداشت از سویه جدید کرونا
کرونا در این زمستان بازخواهد گشت... این مهم است که همه در سطح فردی میزان تحمل خطر [سلامتی] خود را ارزیابی کنند... آیا شما آسیب‌پذیر هستید؟
سه شنبه، 14 شهریور 1402 - 17:12

دستگیری یک روزنامه‌نگار در چین پس از انتشار گزارش در مورد فساد دستگیری یک روزنامه‌نگار در چین پس از انتشار گزارش در مورد فساد
لو هوآ، یک فعال رسانه‌ای مستقل، طبق گزارش‌ها از آوریل ۲۰۲۳ در بازداشت به سر می برد. فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران(IFJ) دستگیری هوآ را محکوم کرد و از مقامات خواست که آزادی فوری او را تضمین کنند: «روزنامه‌نگاران باید بدون ترس از دستگیری گزارش دهند، به‌ویژه کسانی که گزارش‌هایی درباره فساد اداری منتشر می‌کنند. فدراسیون از مقامات استان هوبی می‌خواهد که اطمینان حاصل کنند که فعالان رسانه‌ای مستقل بدون ترس از دستگیری عمل می‌کنند.»
دوشنبه، 13 شهریور 1402 - 09:18

قصه اپیدمی خانه‌های شیرین و خوشبخت‌نمایی قصه اپیدمی خانه‌های شیرین و خوشبخت‌نمایی
در این روش، بازاریابان برندهای عمدتا بنجل و فیک، با راه‌اندازی صفحاتی که ظاهرا بازتاب زندگی شخصی آنهاست اما در واقع یک مجموعه کرایه‌ای برای جلب نظر دیگران است یک زندگی خوشبخت، شاد و موفق را بازنمایی می‌کردند و سپس با استفاده از میکاپ، جلوه‌های ویژه و البته کودکان کرایه‌ای بزک شده، برخی وسایل را آشکار و پنهان تبلیغ می‌کردند.
چهارشنبه، 8 شهریور 1402 - 13:36

نمایشگاه گیمزکام در کلن آلمان؛ «انقلاب» هوش مصنوعی در بازی‌های کامپیوتری چیست؟ نمایشگاه گیمزکام در کلن آلمان؛ «انقلاب» هوش مصنوعی در بازی‌های کامپیوتری چیست؟
این نمایشگاه که از آن به عنوان بزرگترین گردهمآیی صنعت بازی‌های کامپیوتری یاد می‌شود در عین حال نگرانی‌های زیادی را هم ایجاد کرده چرا که بسیاری نگرانند این موضوع باعث بیکار شدن بسیاری و از بین رفتن مشاغل فراوانی در این صنعت شود.
دوشنبه، 6 شهریور 1402 - 15:13

مدیر جدید روابط‌عمومی و بازاریابی فروشگاه رفاه منصوب شد مدیر جدید روابط‌عمومی و بازاریابی فروشگاه رفاه منصوب شد
طی حکمی از جانب جناب دکتر محمدرضا نمازی مدیرعامل این بنگاه اقتصادی، سعید ستایش خواه به عنوان مدیر جدید روابط‌عمومی و بازاریابی منصوب شد.
شنبه، 4 شهریور 1402 - 12:56

افتتاح دو مرکز حمایتی برای خبرنگاران افغانستان در پاکستان افتتاح دو مرکز حمایتی برای خبرنگاران افغانستان در پاکستان
فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران و اتحادیه فدرال روزنامه‌نگاران پاکستان با حمایت یونسکو، دو مرکز جدید برای اسکان اضطراری و ارائه طیف وسیعی از خدمات حمایتی برای خبرنگاران تبعیدی افغان در پاکستان راه‌اندازی کرده اند.
جمعه، 3 شهریور 1402 - 00:38

ایلان ماسک قصد دارد انتشار همزمان تیتر و پیوند مطالب خبری را پولی کند ایلان ماسک قصد دارد انتشار همزمان تیتر و پیوند مطالب خبری را پولی کند
ماسک اواخر روز دوشنبه در پیامی اعلام کرد که شبکه «ایکس» قصد دارد عنوان متصل به لینک یا پیوند اخبار را حذف کند و فقط تصویر اصلی خبر را به همراه مقدمه آن که حاوی خلاصه پیوند خبر است، در این پلتفرم حفظ کند تا به ظاهر انتشار اخبار فضای کمتری را در خط زمانی ایکس اشغال کنند.
چهارشنبه، 1 شهریور 1402 - 11:18

تماشای صفحه نمایشگر حرف زدن کودکان را به تاخیر می‌اندازد تماشای صفحه نمایشگر حرف زدن کودکان را به تاخیر می‌اندازد
بنا به گزارش نیویورک‌پست، نتایج یک مطالعه نشان داده که پاسخ می‌تواند مثبت باشد و هرچه کودکان نوپا زمان بیشتری را برای تماشای صفحه نمایش تلویزیون، رایانه، تبلت یا گوشی‌های هوشمند صرف کنند، احتمال تاخیر در روند رشدشان بیشتر می‌شود.
سه شنبه، 31 مرداد 1402 - 16:05

کشته‌شدن یک روزنامه‌نگار در خیرپور پاکستان به‌دست افراد ناشناس کشته‌شدن یک روزنامه‌نگار در خیرپور پاکستان به‌دست افراد ناشناس
غلام اصغر خند، روزنامه‌نگار، ۷ اوت در حالی که از یک باشگاه مطبوعاتی به سمت محل اقامت خود در خیرپور بازمی‌گشت، به‌دست افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت. فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران (IFJ) و اتحادیه روزنامه‌نگاران فدرال پاکستان (PFUJ)خواستار تحقیقات فوری و کامل درباره قتل وی هستند.
دوشنبه، 30 مرداد 1402 - 19:47

شورای اطلاع رسانی بخش کشاورزی خراسان رضوی آغاز بکار کرد شورای اطلاع رسانی بخش کشاورزی خراسان رضوی آغاز بکار کرد
علیرضا مشکانی روز یکشنبه افزود: با توجه به نیاز سازمان در زمینه اطلاع رسانی به مخاطبان بخش کشاورزی و بهره مندی از خدمات تمام دستگاه های مرتبط این شورا فعالیت خود را بر اساس دستورالعمل های تدوین شده آغاز کرده است.
یکشنبه، 29 مرداد 1402 - 11:22

ثروتمندترین کشورهای جهان بر اساس تولید ناخالص داخلی سرانه در سال 2023 ثروتمندترین کشورهای جهان بر اساس تولید ناخالص داخلی سرانه در سال 2023
موناکو با 234316 دلار بالاترین تولید ناخالص داخلی سرانه را دارد و پس از آن لوکزامبورگ با 133590 دلار و برمودا با 114090 دلار قرار دارند. این کشورها به طور مداوم از نظر تولید ناخالص داخلی سرانه در بین کشورهای برتر قرار دارند که نشان‌دهنده اقتصاد قوی و سطح درآمد بالاست.
شنبه، 28 مرداد 1402 - 10:15

انتصاب سرپرست روابط‌عمومی پتروشیمی پردیس انتصاب سرپرست روابط‌عمومی پتروشیمی پردیس
با حکم دکتر محمدرضا میری لواسانی مدیر عامل پتروشیمی پردیس، بهروز رضیئی فر به عنوان سرپرست روابط‌عمومی پتروشیمی پردیس منصوب شد.
پنجشنبه، 26 مرداد 1402 - 11:14

 کشتی سنتی ژاپن هنگام صرف غذا؛ رستورانی در توکیو برای جذب مشتری به سومو متوسل شده است کشتی سنتی ژاپن هنگام صرف غذا؛ رستورانی در توکیو برای جذب مشتری به سومو متوسل شده است
رستوران «یوکوزونا تونکاتسو دوسوکوی تاناکا» در توکیو از استقبال مردم از این ورزش بهره گرفته است. این رستوران با برگزاری رقابت‌ کشتی بین دو ورزشکار سومو در وقت ناهار، گردشگران را جذب می‌کند.
پنجشنبه، 26 مرداد 1402 - 10:37

برگزاری آیین تکریم و معارفه سرپرست روابط‌عمومی شهرداری منطقه ۱۵ برگزاری آیین تکریم و معارفه سرپرست روابط‌عمومی شهرداری منطقه ۱۵
طی حکمی از سوی محمد شیری، شهردار منطقه، معصومه حیدری پارسا جایگزین صدیقه محمدبیگی مدیر روابط‌عمومی این منطقه شد.
پنجشنبه، 26 مرداد 1402 - 00:51

حمله موشکی روسیه به هتل خبرنگاران در دونتسک حمله موشکی روسیه به هتل خبرنگاران در دونتسک
حملات موشکی روسیه در شهر پوکروفسک در شرق منطقه دونتسک، به هتل محل استقرار خبرنگاران آسیب رساند. این دومین حمله روسیه به تأسیسات مورد استفاده کارکنان رسانه‌ها در شهرهای اوکراین در هفته‌های اخیر است.
دوشنبه، 23 مرداد 1402 - 11:33

ضرب و شتم و آزار دو خبرنگار در تانزانیا ضرب و شتم و آزار دو خبرنگار در تانزانیا
در ۲۲ ژوئیه، فورچون فرانسیس و ساندی ژورژ، دو خبرنگاری که در حال گزارش از راهپیمایی مخالفان دولت در دارالسلام پایتخت تانزانیا بودند، مورد ضرب و شتم قرار گرفته و تلفن همراه‌ آن‌ها دزدیده شد. فدراسیون بین‌المللی خبرنگاران (IFJ) و اتحادیه کارگران خبرنگار تانزانیا(JOWUTA) ، این عمل خشونت آمیز علیه خبرنگاران را که فقط در حال انجام وظایف خود بودند، محکوم کردند.
یکشنبه، 22 مرداد 1402 - 17:01

سرپرست روابط‌عمومی‌ شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی منصوب شد سرپرست روابط‌عمومی‌ شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی منصوب شد
بموجب حکمی از طرف مهندس علی منتصری مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، آقای فرجام زارع به عنوان سرپرست روابط‌عمومی این شرکت منصوب شد.
چهارشنبه، 18 مرداد 1402 - 12:36

دستگیری قاتلان روزنامه‌نگار خوزستانی دستگیری قاتلان روزنامه‌نگار خوزستانی
پس از مراقبت و رصد دقیق محل اختفای این چند نفر توسط کارآگاهان پلیس آگاهی و هماهنگی با مقام قضایی، در کمترین زمان ممکن واحد تخصصی نوپو در محل اختفای قاتلان فراری حاضر و ضمن شناسایی موقعیت و رصد اطلاعاتی با رعایت موازین شرعی و قانونی به محل ورود پیدا کرده و متهمان را دستگیر کردند.
سه شنبه، 17 مرداد 1402 - 17:44

 نمایشگاه دستاورد‌های فناورانه حوزه رسانه و روابط‌عمومی برگزار شد نمایشگاه دستاورد‌های فناورانه حوزه رسانه و روابط‌عمومی برگزار شد
در این نمایشگاه زمینه ارتباط و تعامل مستقیم شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق با اصحاب رسانه و مدیران روابط‌عمومی‌های سراسر کشور فراهم شد تا از این طریق، علاوه بر مطرح شدن نیاز‌ها از سوی رسانه‌ها و روابط‌عمومی‌ها، بستر مناسبی جهت مطرح‌شدن ایده‌های نوآورانه از سوی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور حوزه رسانه و روابط‌عمومی نیز ایجاد شود.
سه شنبه، 17 مرداد 1402 - 08:26

جی‌پی‌تی در «چت جی‌پی‌تی» چه معنایی دارد؟ جی‌پی‌تی در «چت جی‌پی‌تی» چه معنایی دارد؟
چت جی‌پی‌تی در اصل یک برنامه کامپیوتری مبتنی بر هوش مصنوعی است که مکالمات متنی تولید می‌کند. در واقع هر سوالی از آن بپرسید، چت جی‌پی‌تی بسیار طبیعی و همچون یک انسان برایتان یک متن آماده می‌کند و تحویل می‌دهد.
دوشنبه، 16 مرداد 1402 - 08:18

مردگان به شیوه‌ای «دیجیتالی» به زندگی باز می‌گردند مردگان به شیوه‌ای «دیجیتالی» به زندگی باز می‌گردند
قرار است صدا و تصویر افراد ذخیره شود، و نوشته‌ها و پیغام‌های موبایلی آنها کنار هم گذاشته شود، به طوری که پس از درگذشت آنها این داده‌ها را با استفاده از یک هوش مصنوعی با مدل یادگیری ماشینی، به یک «کپی دیجیتالی» از فرد درگذشته تبدیل کرد.
جمعه، 13 مرداد 1402 - 12:33

محکوم شدن یک روزنامه‌نگار به زندان در بلاروس محکوم شدن یک روزنامه‌نگار به زندان در بلاروس
فدراسیون بین‌المللی و اروپایی روزنامه‌نگاران (IFJ و EFJ) و انجمن روزنامه‌نگاران بلاروس (BAJ) این حکم ظالمانه و سرکوب بی‌رویه روزنامه‌نگاران و کارکنان رسانه‌ها توسط رژیم دیکتاتور الکساندر لوکاشنکو را محکوم کردند و از کمپین همبستگی به نفع روزنامه نگار حمایت کردند.
چهارشنبه، 11 مرداد 1402 - 21:58

ممنوعیت آگهی های تبلیغاتی در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان ممنوعیت آگهی های تبلیغاتی در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان
با توجه به مصوبه ۵۵۰ شورای عالی امنیت ملی با واحدهای صنفی و تولید کنندگانی که تبلیغات مربوط به کالا و خدمات تعدادی از تولیدکنندگان و صاحبان مشاغل داخلی در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
سه شنبه، 10 مرداد 1402 - 14:56

وجدان کار و احساس تعهد وجدان کار و احساس تعهد
ماهیت ارتباط فرد با سازمان در هر یک از اجزاء سه‌گانه تعهد عاطفی، تعهد مستمر و تعهد تکلیفی متفاوت است. کارکنان با تعهد عاطفی قوی در سازمان می‌مانند برای اینکه می‌خواهند بمانند. افرادی که تعهد مستمر قوی دارند می‌مانند چون نیاز دارند بمانند و آنهایی که تعهد تکلیفی قوی دارند می‌مانند، زیرا احساس می‌کنند باید بمانند.
دوشنبه، 9 مرداد 1402 - 13:35

روزنامه‌نگار دیگری در مکزیک به قتل رسید روزنامه‌نگار دیگری در مکزیک به قتل رسید
نلسون ماتوس، مدیر و مؤسس پورتال خبری گوئررو، بعدازظهر ۱۵ ژوئیه، در حال حرکت به سمت وسیله نقلیه خود در پارکینگ یک مجتمع تجاری در مکزیک مورد تیراندازی قرار گرفت. این روزنامه‌نگار پیش از رسیدن اورژانس به محل حادثه فوت کرده بود.
یکشنبه، 8 مرداد 1402 - 14:29

فوربس: تیک‌تاک میلیون‌ها اروپایی را به نفع پروپاگاندای چین فریب داده است فوربس: تیک‌تاک میلیون‌ها اروپایی را به نفع پروپاگاندای چین فریب داده است
نیویورک‌پست، روز پنجشنبه، پنجم مرداد، به نقل از فوربس گزارش داد که تیک‌تاک درباره موضوع‌هایی مثل کووید-۱۹ و گردشگری، محتوایی را به اروپایی‌ها نشان داده است که می‌تواند بخشی از پروپاگاندای چین باشد.
جمعه، 6 مرداد 1402 - 15:11

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


  هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌: تا 10 مهر فرصت ارسال آثار باقی است


  رونالدو و دیپلماسی ورزشی


  شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور


  در نکوهش چاپلوسی و رفتارهای منافقانه


  کاربردهای بازخورد ساندویچی در روابط‌عمومی


  تکرار یک تحدید؛ «پروانه روزنامه‌نگاری»


  حامد بلخاری مدیر روابط‌عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران شد


  گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور


  برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها و مسابقات روابط‌عمومی و آموزش همگانی در سال 1402


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی/ هوش مصنوعی مولد و روابط‌عمومی: آینده ارتباطات