درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 28 مرداد 1401 - 21:57   

انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

فراخوان مقاله  نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد

  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد


ادامه ادامه مطلب دو

کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد

  کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد


ادامه ادامه مطلب سه

کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد

  کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  آیین تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان تنکابن
  مدیر روابط‌عمومی ستاد نظارت گمرکات خراسان رضوی منصوب شد
  روابط عمومی و دیپلماسی
  اهمیت حیاتی همکاری راستی‌آزمایان برای مبارزه با انتشار اطلاعات جعلی
  جلسه رسمی شورای هماهنگی روابط عمومی های هیات های ورزشی استان اردبیل
  کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد
  آشنایی با روابط عمومی
  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
  انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب چهار  

کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد
کتاب «روابط‌عمومی متاورس» به کوشش حسن بشیر و مهدی باقریان از سوی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی در 214 صفحه منتشر شد.
پنجشنبه، 8 اردیبهشت 1401 - 17:21

آشنایی با روابط عمومی آشنایی با روابط عمومی
اصطلاح روابط عمومی که اکنون ما به کار می بریم ترجمه کلمه به کلمه اصطلاح انگلیسی (public relations) است. این اصطلاح در ایران برای نخستین بار در شرکت نفت به کار گرفته شد و سازمان ها و موسسات دیگر کشورمان سال ها پس از شرکت نفت شروع به ایجاد واحدی بنام روابط عمومی در تشکیلات خود نمودند.
جمعه، 27 شهریور 1394 - 21:24

مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط‌عمومی‌ بانک ملت برگزار شد مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط‌عمومی‌ بانک ملت برگزار شد
در مراسمی که با حضور مدیرعامل، اعضای هیات عامل و همچنین مهدی محمدی رئیس مرکز روابط‌عمومی‌ و اطلاع‌رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، حمید یادروج به عنوان مشاور مدیرعامل و رئیس جدید اداره کل روابط‌عمومی‌ بانک ملت معرفی و از زحمات علی‌اکبر صابریان در طول تصدی مدیریت امور اداره کل دفتر مدیریت و روابط‌عمومی‌، تجلیل شد.
دوشنبه، 24 مرداد 1401 - 15:01

هوشمندی؛ مهارت کلیدی یک خبرنگار آنلاین هوشمندی؛ مهارت کلیدی یک خبرنگار آنلاین
بی تردید رشد پدیده خبرنگاری آنلاین در جهان و تاثیری که این موضوع بر عرصه رسانه و اطلاع‌رسانی داشته است جای بررسی و تامل بیشتری دارد که می تواند به رونق هرچه بهتر و بیشتر این پدیده در کشور نیز کمک کند.
شنبه، 22 مرداد 1401 - 12:53

تقویم روز ارتباطات/ تاسیس خبرگزاری پارس در ایران تقویم روز ارتباطات/ تاسیس خبرگزاری پارس در ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پهلوی یکم (رضاشاه) که از ترکیه دیدار می کرد یکم تیرماه 1313 پس از بازدید و مشاهده طرز کار خبرگزاری آناتولی در این کشور، تصمیم گرفت که ایران دارای یک خبرگزاری مشابه آن شود و این تصمیم خودرا به دولت ابلاغ کرد.
سه شنبه، 1 تیر 1395 - 09:17

 استفاده از گوشی هوشمند حافظه را بهبود می‌بخشد استفاده از گوشی هوشمند حافظه را بهبود می‌بخشد
یک پژوهش نشان داده است که استفاده از گوشی هوشمند برای یادداشت‌برداری و تنظیم زنگ هشدار و یادآوری، ممکن است نه تنها مهارت‌های حافظه شما را از بین نبرد، بلکه کاملا برعکس به بهبود مهارت‌های حافظه‌تان کمک کند.
شنبه، 15 مرداد 1401 - 17:06

دعوت به همکاری افتخاری در کمیته آموزش انجمن متخصصان روابط‌عمومی دعوت به همکاری افتخاری در کمیته آموزش انجمن متخصصان روابط‌عمومی
کمیته آموزش و پژوهش انجمن متخصصان روابط‌عمومی از اعضای محترم انجمن و یا افراد علاقمند متخصص و با تجربه، با ویژگی‌های زیر دعوت به همکاری افتخاری می‌نماید:
پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 11:12

انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان
طی حکمی از سوی امین‌ ابراهیمی، محمد جامعی به سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان منصوب شد و از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی غلامرضا فروغی‌نیا طی دوران تصدی سمت مدیر روابط عمومی با اعطای لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد.
پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 02:06

ضریب نفوذ تلفن ثابت در ایران ۳۴.۶۴ درصدی شد ضریب نفوذ تلفن ثابت در ایران ۳۴.۶۴ درصدی شد
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شاخص‌های آماری بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات تا پایان سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ را منتشر کرد. ضریب نفوذ تلفن ثابت، ۳۴.۶۴ درصد است که با احتساب شرکت مخابرات ایران، FCPها و شرکت‌های Servco به میزان ۳۸ میلیون و ۸۸۹ هزار و ۵۷۲ خط منصوبه و ۲۹ میلیون و ۳۴۳ هزار و ۷۱۱ خط دایری را شامل می‌شود.
شنبه، 8 مرداد 1401 - 20:55

حرکت‌های انسان‌گونه و یک خبرنگار حرکت‌های انسان‌گونه و یک خبرنگار
و برای ما که این روزها و در این تابستانِ داغ، نگاه‌های سرد، کُشنده‌تر از گرماست...، باید باز هم ببینیم که چگونه دیدنِ این حرکت‌های انسان‌گونه، می‌تواند مثلِ شبیه برف و سرما تا مغز استخوان‌ِمان درک شود و به قولِ سُهرابِ سپهری:
پنجشنبه، 6 مرداد 1401 - 01:41

عضویت رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ در جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها عضویت رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ در جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها
مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ به عضویت جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها درآمد.
سه شنبه، 28 تیر 1401 - 11:07

دایره المعارف روابط عمومی؛ کتاب همراه ارتباط‌گران دایره المعارف روابط عمومی؛ کتاب همراه ارتباط‌گران
چنانچه حرفه روابط عمومی برای شما مهم است این کتاب را برای همدمی و همراهی خود تهیه نمایید.
جمعه، 22 فروردین 1393 - 15:42

فروم نالاندا در انجمن روابط‌عمومی دانشجویان هند راه‌اندازی شد فروم نالاندا در انجمن روابط‌عمومی دانشجویان هند راه‌اندازی شد
پلتفرم نالاندا رابطه میان صنعت و دانشگاه را در حوزه روابط‌عمومی برقرار می‌کند. در این مراسم سه تفاهم‌نامه میان انجمن دانشجویان روابط‌عمومی هند، صنعت و دانشگاه امضا شد که به گسترش روابط از طریق این فروم منجر می‌شود.
پنجشنبه، 23 تیر 1401 - 07:04

پیشتازی بنگاه‌های اقتصادی در گرو بهره‌مندی از روابط عمومی قوی است پیشتازی بنگاه‌های اقتصادی در گرو بهره‌مندی از روابط عمومی قوی است
امروزه همه بنگاه‌های اقتصادی در رقابت شدید با یکدیگر هستند و بدون شک مجموعه‌ای می‌تواند در این عرصه پیشتاز محسوب شود که دارای روابط عمومی قوی باشد.
شنبه، 18 تیر 1401 - 17:06

انتشار شماره ۱۴۵ ماهنامه مدیریت ارتباطات انتشار شماره ۱۴۵ ماهنامه مدیریت ارتباطات
در این شماره صاحب‌نظران و نویسندگانی همچون، دکتر بابک زمانی، امیرحسن موسوی، مسعود زمانی، معصومه تقی‌زادگان، اشکان قشقایی، مصطفی سلیمانی، دکتر امیرحسین جلالی، منصور ساعی، دکتر علیرضا مقدسی، دکترمسعود سپهر، مریم بهریان، نیوشا طبیبی و... مطالبی اارئه کرده اند.
چهارشنبه، 1 تیر 1401 - 11:54

حفظ محیط زیست؛ مهم ترین معیار توسعه پایدار حفظ محیط زیست؛ مهم ترین معیار توسعه پایدار
اقدام‌های یادشده تنها بخشی از افتخارها و فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه محیط‌زیست بوده و در حوزه آموزش، فرهنگ‌سازی و مسئولیت‌های اجتماعی این حوزه نیز، کارنامه فولاد مبارکه روشن و درخشان است.
یکشنبه، 29 خرداد 1401 - 17:24

حضور خبرنگاران صنعت و معدن در ذوب آهن اصفهان حضور خبرنگاران صنعت و معدن در ذوب آهن اصفهان
خبرنگاران حوزه صنعت و معدن کشور در راستای افزایش تعامل و همکاری ذوب آهن اصفهان و رسانه ها و آشنایی نزدیک تر این خبرنگاران با خط تولید شنبه بیست و هشتم خردادماه در قالب برنامه تور رسانه ای از این مجتمع عظیم صنعتی بازدید نمودند.
یکشنبه، 29 خرداد 1401 - 13:51

سرعت اینترنت موبایل در جهان کاهش یافت سرعت اینترنت موبایل در جهان کاهش یافت
گزارش‌های تازه از وضعیت سرعت اینترنت ثابت و موبایل در جهان نشان می دهد در ماه می سال 2022، سرعت اینترنت ثابت بین المللی افزایش یافت اما سرعت اینترنت موبایل کاهش یافته است.
شنبه، 28 خرداد 1401 - 13:57

انتصاب سرپرست روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی انتصاب سرپرست روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی
علی سروش مهر پیش از این به مدت ۱۶ سال مشاورمدیرعامل در امور ایثارگران دبیر ستاد اقامه نماز جمعیت هلال احمر خراسان رضوی و قبل از آن هم به مدت ۱۰ سال مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر را در کارنامه خود دارد.
پنجشنبه، 26 خرداد 1401 - 13:16

دعوت به ارسال خبر، یاداشت، مقاله و ... دعوت به ارسال خبر، یاداشت، مقاله و ...
شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی (شارا) از عموم استادان، مدیران، کارشناسان، دانشجویان و سایر علاقمندان به حوزه روابط‌عمومی، ارتباطات، تبلیغات، بازاریابی و فناوری اطلاعات دعوت می‌کند اخبار، مقالات، پایان‌نامه‌ها، کتاب‌ها، ایده‌ها، تجارب، فعالیت‌ها، دل‌نوشته‌ها و سایر مطالب علمی خود را جهت انتشار به نشانی الکترونیکی زیر ارسال فرمایند:
چهارشنبه، 25 خرداد 1401 - 08:15

انتصاب سرپرست روابط عمومی استانداری هرمزگان انتصاب سرپرست روابط عمومی استانداری هرمزگان
استاندار هرمزگان با صدور حکمی «فرخنده جلالی» را به سمت سرپرست اداره کل روابط‌عمومی و امور بین المللی این استانداری منصوب کرد.
سه شنبه، 24 خرداد 1401 - 14:35

مدیریت دانش مدیریت دانش
انقلاب ارتباطات اهمیت مدیریت دانش را افزایش داده است. توسعه پایگاه های داده و گسترش اینترنت به شرکت ها این امکان را داده تا بتوانند جهانی فعالیت کنند اما فعالیت جهانی نیاز به کارکنان دانشی دارد که پیچیدگی و حساسیت بیشتری را برای رهبری و مدیریت می طلبد. برای تبدیل شدن به یک مدیر الکترونیکی موفق شرایط و ویژگی هایی لازم است که مهترین آنها و بهترین آنها اینگونه هستند.
دوشنبه، 23 خرداد 1401 - 14:35

روابط‌عمومی‌؛ در مسیر غرب: در حصار محدودیت در افق بالندگی ... روابط‌عمومی‌؛ در مسیر غرب: در حصار محدودیت در افق بالندگی ...
در طی طریق به سمت مناطق مرز نشین غرب کشور هر چند به دیده چشم می توان محدودیت های امکاناتی و عدم توجه کافی بدان مناطق را به سهولت دریافت اما گستره و عمق رو به فزونی "روابط‌عمومی‌" را نیز می توان درک و به شکل اعجاب انگیزی حس کرد تا بدان جا که خود را غرق در اجتماع شایسته ی حاکمیه غریب آن خطه دیده و باور نموده که نه تنها تاکنون از ایشان بدور نبوده اید بلکه انگار سالیان سال در کنارشان هم زیستی داشته و با آنان در معاشرت نزدیک بوده اید.
یکشنبه، 22 خرداد 1401 - 17:55

انتصاب مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور انتصاب مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور
با حکم دکتر «سید محمد آقامیری» معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور، دکتر «امین اسدی» به عنوان مشاور و مدیر روابط‌عمومی این سازمان منصوب شد.
یکشنبه، 22 خرداد 1401 - 17:33

اپل به دنبال عرضه آی‌پد بزرگ و لپ‌تاپ کوچک جدید است اپل به دنبال عرضه آی‌پد بزرگ و لپ‌تاپ کوچک جدید است
به گفته تحلیلگری به‌ نام راس یانگ که سابقه زیادی در ثبت اطلاعات لو‌ رفته از زنجیره تامین اپل دارد، این شرکت در پی تولید آی‌پد پرو با صفحه نمایش ۱۴.۱ اینچ است که همان «مینی‌ال‌ای‌دی»‌ها و فناوری پروموشن موجود در مدل کنونی را خواهد داشت.
یکشنبه، 22 خرداد 1401 - 12:38

جلسه کارگروه روابط عمومی سندیکای بیمه‌گران برگزار شد جلسه کارگروه روابط عمومی سندیکای بیمه‌گران برگزار شد
جلسه کارگروه روابط عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران با حضور مدیر روابط عمومی سندیکا و مدیران روابط عمومی شرکت‌های بیمه به میزبانی بیمه سرمد برگزار شد.
شنبه، 21 خرداد 1401 - 14:35

اینستاگرام پین کردن پست در پروفایل را ممکن کرد اینستاگرام پین کردن پست در پروفایل را ممکن کرد
اینستاگرام ماه گذشته تایید کرده بود که در حال آزمایش قابلیت پین کردن پست‌ها در پروفایل کاربران است. حالا این قابلیت از امروز در دسترس تمام کاربران قرار گرفته و شبکه اجتماعی متعلق به متا اعتقاد دارد که با این ویژگی، به تولیدکنندگان محتوا انعطاف‌پذیری جدیدی ارائه کرده تا پروفایل خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.
چهارشنبه، 18 خرداد 1401 - 16:06

تقویم روز فناوری/ پدر علوم کامپیوتر درگذشت تقویم روز فناوری/ پدر علوم کامپیوتر درگذشت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- هفتم ژوئن سالگشت درگذشت «الن متیسون ترنینگ» بود که به پدر علوم کامپیوتر معروف است.
دوشنبه، 17 خرداد 1395 - 07:48

اپل اجازه حذف و ویرایش پیام‌های آیفون را می‌دهد اپل اجازه حذف و ویرایش پیام‌های آیفون را می‌دهد
اپل اکنون به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌ها را پس از ارسال، حذف و ویرایش کنند. این ویژگی در به‌روزرسانی جدید، آی‌اواس ۱۶، ارائه می‌شود که در رویداد دبلیودبلیودی‌سی (WWDC) این هفته اپل رونمایی شد و در اواخر سال جاری به‌طور کامل منتشر می‌شود.
سه شنبه، 17 خرداد 1401 - 20:40

ایلان ماسک به توییتر: اگر اطلاعات ندهید، خرید را لغو می‌کنم ایلان ماسک به توییتر: اگر اطلاعات ندهید، خرید را لغو می‌کنم
ایلان ماسک مدعی است که تعداد واقعی حساب‌های جعلی در توییتر بسیار بیشتر است و حتی شاید به ۹۰ درصد برسد. او پیش از این گفته است که تنها زمانی توافق را به انجام می‌رساند که توییتر رقم ادعا شده خود را «ثابت» کند.
سه شنبه، 17 خرداد 1401 - 00:43

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  آشنایی با روابط عمومی


  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات


  کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد


  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد


  روابط عمومی و دیپلماسی


  انتشارا فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


  کتاب «اطلاعات غلط در برابر اخبار جعلی» منتشر شد


  جلسه رسمی شورای هماهنگی روابط عمومی های هیات های ورزشی استان اردبیل


  تاثیر بازی‌های کامپیوتری بر سلامت روان


  اهمیت حیاتی همکاری راستی‌آزمایان برای مبارزه با انتشار اطلاعات جعلی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد