درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 11 مرداد 1400 - 09:29   

برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده

  برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده


ادامه ادامه مطلب یک

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

آنچه باید بدانیم!/ سنجش‌ ارتباطات‌ چیست؟

  آنچه باید بدانیم!/ سنجش‌ ارتباطات‌ چیست؟


ادامه ادامه مطلب سه

نحوه ست کردن کفش‌های رنگی

  نحوه ست کردن کفش‌های رنگی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مدیرعامل شرکت گاز استان تهران: به دلیل نگارش نادرست اخبار حوادث، شرکت گاز استان تهران به عنوان مسئول حادثه معرفی می‌شود
  چگونه یک خبرنگار حرفه ای شویم؟
  ارتباطات و آینده جهان
  8 چیزی که باید در خصوص استراتژِی محتوای بصری بدانید
  3 ضرورت برای ساخت یک استراتژِی تاثیرگذار جدید
  5 اقدام برای ساخت یک فرهنگ سازمانی خوب
  3 گام ضروری برای نوشتن یک سخنرانی برای مدیر عامل
  اصول رفتاری و اجرائی در حوزه اخلاق حرفه ای روابط عمومی را بدانید
  روانشناسی رنگ و تاثیر و اهمیت آنها در برندهای مختلف
  نحوه ست کردن کفش‌های رنگی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب چهار  

نحوه ست کردن کفش‌های رنگی نحوه ست کردن کفش‌های رنگی
کسانی که کمی سر رشته ای از دنیای مد دارند به خوبی این مساله را درک کرده اند که بایستی اصول و قواعد ست کردن را رعایت کنند. یکی از نکاتی که بایستی در ست کردن کفش های رنگی رعایت کنید انتخاب شلوار مناسب است.
یکشنبه، 10 مرداد 1400 - 10:16

به‌کارگیری اعتماد در بازیابی کووید-19 به‌کارگیری اعتماد در بازیابی کووید-19
اعتماد نقش بافت پیوندی روابط، اقدامات و انتظارات‌مان از دیگران را ایفا می ‎کند. انتظار داریم که نهادها، کسب‎ وکارها و سایر سازمان‎ ها، وعده‏ های‌شان را برآورده کنند و رفتار مسئولانه‎ ای داشته باشند. انتظار داریم که بتوانیم با ایمنی کامل، در جامعه‎ حاضر شویم، روی روابط‌مان حساب باز کنیم و شرایط باثباتی داشته باشیم.
یکشنبه، 3 مرداد 1400 - 10:15

 وقتی که روزنامه نگار «آزادی عمل» داشته باشد وقتی که روزنامه نگار «آزادی عمل» داشته باشد
... وقتی که روزنامه نگار «آزادی عمل» داشته باشد ـ جنگ داخلی اسپانیا به رشد روزنامه نگاری کمک کرد ـ یک شاهکار عکس خبری
سه شنبه، 31 تیر 1393 - 07:40

رویتر ــ مرد زرنگ قرن 19 و بنیادگذار یک خبرگزاری در لندن رویتر ــ مرد زرنگ قرن 19 و بنیادگذار یک خبرگزاری در لندن
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «پال جولیوس بارون فن رویتر Paul Julius Baron Von Reuter» موسس خبرگزاری رویتر و مرد زرنگ قرن نوزدهم 21 جولای 1816 در آلمان به دنیا آمد. پدرش از روحانیون یهودی آلمان بود.
سه شنبه، 31 تیر 1393 - 07:36

روابط‌عمومی‌در عصر جهانی شدن روابط‌عمومی‌در عصر جهانی شدن
این سه واژه،‌ جهانی شدن و روابط‌عمومی با همه ابهاماتی که دربردارند دارای سه نقطه مشترک می باشند: (۱) یک تاریخ قدیم و باستانی در تمدن بشریت، (۲) یک پایه بنیادین غربی، مدرن،‌ آمریکایی عصر کنونی و (۳) یک سلسله روش‌ها و متدهای کاربردی و علمی. هدف ما کوشش در شناسایی پدیده روابط‌عمومی در چارچوب توسعه و جهانی شدن است.
دوشنبه، 14 تیر 1400 - 16:00

روابط عمومی‌در ونزوئلا و تأثیرات سیاسی و اجتماعی- اقتصادی بر حرفه روابط عمومی‌در ونزوئلا روابط عمومی‌در ونزوئلا و تأثیرات سیاسی و اجتماعی- اقتصادی بر حرفه روابط عمومی‌در ونزوئلا
این مقاله گزارشی از نتایج تحقیقات کیفی است که در جولای 2004 در ونزوئلا انجام شده است. نظرات حرفه ای درباره اینکه شرایط سیاسی و اجتماعی- اقتصادی در ونزوئلا چه تأثیری بر حرفه روابط‌عمومی در این کشور دارد به طور خلاصه بیان شده و مورد تجزیه تحلیل قرار می گیرد.
یکشنبه، 13 تیر 1400 - 11:23

7 نکته درباره تولید محتوای استارت آپی 7 نکته درباره تولید محتوای استارت آپی
برای استارت آپ ها، بلاگ از نان شب واجب تر است. اما بسیاری از بنیانگذاران استارت آپ ها بلاگ نویسی را لوکس می دانند.
پنجشنبه، 10 تیر 1400 - 16:19

انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی کمیته امداد استان تهران انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی کمیته امداد استان تهران
با حکم مدیرکل کمیته امداد استان تهران، محمدعلی ایمانی فرد به عنوان سرپرست اداره روابط‌عمومی و اطلاع رسانی منصوب شد.
چهارشنبه، 9 تیر 1400 - 16:09

 رسانه های کانادایی با گوگل توافق نامه امضا می‌کنند رسانه های کانادایی با گوگل توافق نامه امضا می‌کنند
گوگل در پاییز امسال محصولی به نام «Google News Showcase» را در کانادا راه اندازی می‌کند، بستری که به این شرکت امکان می‌دهد به خبرگزاری های سراسر کشور برای دسترسی به مطالب پرداخت کند و رسانه های کانادایی امکان فروش تبلیغات متناسب خود را داشته باشند.
دوشنبه، 7 تیر 1400 - 12:18

معرفی کتاب: مقررات روابط عمومی معرفی کتاب: مقررات روابط عمومی
هدف کتاب "مقررات روابط عمومی" شناساندن بخشنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و به طور کلی مقررات و قوانین روابط عمومی به کارگزاران روابط عمومی است. همچنین در این کتاب جوانب حقوقی روابط عمومی در برخی اصول قانون اساسی، جایگاه وسایل ارتباط جمعی، حقوق رسانه ها در برنامه های توسعه و جایگاه اطلاع رسانی در اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی مورد بررسی قرار می گیرد.
پنجشنبه، 16 شهریور 1396 - 17:28

«روابط‌عمومی‌چی» در ایران بسیار کم است «روابط‌عمومی‌چی» در ایران بسیار کم است
ما در کشورمان «روابط‌عمومی‌چی» خیلی کمی داریم و به اشتباه یک نفر که در حوزه رسانه فعالیت می‌کند را روابط‌عمومی‌چی معرفی می‌کنیم اما باید اقرار کرد که انجمن‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز علمی تاکنون نتوانسته‌ند این موضوع را توجیه و حرفه روابط‌عمومی را به درستس معرفی کنند. همیشه کلی گویی شده و کمتر به صورت عملیاتی در این خصوص بحث شده است. همین نبود نگاه تخصصی به مرور زمان به سازمان‌ها ضربه می‌زند. به بیان دیگر نبود شناخت ارتباطات توسط روابط‌عمومی‌ها زیان‌بار است.
یکشنبه، 9 خرداد 1400 - 11:10

تقویم روز ارتباطات/ انقلاب مطبوعاتی سال 1340 تقویم روز ارتباطات/ انقلاب مطبوعاتی سال 1340
انقلاب مطبوعاتی سال 1340 و بستن نشریاتی که درآمد مبهم و مدیر کارمند دولت و شهرداری داشتند ـ اظهارات مهم و آموزنده دادستان دیوان کیفر
چهارشنبه، 5 خرداد 1395 - 08:33

 اخراج سیاستمداران از شبکه‌های اجتماعی ممنوع شد اخراج سیاستمداران از شبکه‌های اجتماعی ممنوع شد
فرماندار ایالت فلوریدا قانونی را امضا کرده که به موجب آن شبکه‌های اجتماعی در صورت حذف حساب کاربری کاندیداهای سیاسی ۲۵۰هزار دلار جریمه می‌شوند.
چهارشنبه، 5 خرداد 1400 - 08:40

معرفی کتاب: روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا معرفی کتاب: روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا
در آیین افتتاحیه چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، کتاب روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا رونمایی شد. به گزارش ستاد خبری کنفرانس، این کتاب 170 صفحه ای دارای 10 مقاله علمی و پژوهشی است.
یکشنبه، 19 آذر 1396 - 10:41

 استاد ارتباطات دانشکده خبر: روابط عمومی هوشمند به مدیر ارتباطی هوشمند نیاز دارد استاد ارتباطات دانشکده خبر: روابط عمومی هوشمند به مدیر ارتباطی هوشمند نیاز دارد
کارگاه آموزشی یکروزه « مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در روابط عمومی» به مناسبت روز روابط عمومی (۲۷ اردیبهشت – ۲ خرداد) توسط روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در سالن اجتماعات سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی بصورت حضوری و وبیناری برگزار شد.
دوشنبه، 3 خرداد 1400 - 11:37

فرماندار زنجان: روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی دچار روزمرگی شده‌اند فرماندار زنجان: روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی دچار روزمرگی شده‌اند
فرماندار زنجان گفت: روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی دچار روزمرگی شده‌اند درحالیکه علاوه بر ارتقای دانش باید برای تحقق برنامه های خود منابع و جایگاهی را تعریف و در جهت تحقق آن تلاش کنند در غیر اینصورت ممکن است در اجرای برنامه ها مقاومت هایی وجود داشته باشد.
یکشنبه، 2 خرداد 1400 - 09:19

 روابط عمومی ؛"خیلی دور، خیلی نزدیک" روابط عمومی ؛"خیلی دور، خیلی نزدیک"
روابط عمومی برای کسانی که خیلی نزدیک آن را لمس کرده اند کلید واژه دیگری ندارد و چه بسا جوانی و شادابی خود را صرف امور روابط عمومی می کند تا مدیران آسوده به کار خود ادامه دهند و این روابط عمومی است که هم در عزا و هم در عروسی سرش زیر تیغ تیز قضاوت های نادرستی می رود که می پندارند روابط عمومی جایی برای استراحت و گذراندن دوران خدمتی است.
شنبه، 1 خرداد 1400 - 17:31

اینترنت اکسپلورر بازنشسته می‌شود اینترنت اکسپلورر بازنشسته می‌شود
در حد فاصل سال های ۲۰۰۵-۲۰۰۰، ۹۰ درصد از سهم بازار در اختیار اینترنت اکسپلورر بود. در حال حاضر مرورگر گوگل کروم بیشترین کاربر را دارد. در سال ۲۰۱۳، مایکروسافت به دلیل عدم ارتقاء مرورگرهای جایگزین در سیستم عامل ویندوز ۷۳۱ میلیون دلار جریمه شد.
جمعه، 31 اردیبهشت 1400 - 08:09

قدردانی رییس دانشگاه مازندران از خدمات کارکنان روابط عمومی قدردانی رییس دانشگاه مازندران از خدمات کارکنان روابط عمومی
به مناسبت فرارسیدن روز روابط‌عمومی و ارتباطات، دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه مازندران با حضور در روابط عمومی دانشگاه، این رویداد را به همکاران روابط عمومی تبریک گفته و از خدمات و تلاش‌های کارکنان این مدیریت قدردانی کرد.
جمعه، 31 اردیبهشت 1400 - 07:13

روابط عمومی، چالش ها و توانمندی ها روابط عمومی، چالش ها و توانمندی ها
روابط عمومی، هرگز برای توجیه بی مسئولیتی، کم کاری، ناکاربلدی و ضعف مدیریت در یک سازمان ایجاد نشده بلکه باید در جایگاه مشاور امین و حلقه وصلی مطمئن در درون و بیرون سازمان ، در ارتباط با مدیریت باشد.
دوشنبه، 27 اردیبهشت 1400 - 11:36

پیام مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا به مناسبت روز روابط عمومی پیام مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا به مناسبت روز روابط عمومی
در جهان امروز که با توسعه رسانه ها و ظهور شیوه ها و ابزارهای نوین ارتباطی به ویژه شبکه های مجازی هر لحظه شاهد بسط و گسترش ارتباطات شبکه ای و تخصصی هستیم، توجه به ارتباطات و عواطف انسانی به عنوان پایه ای ترین عنصر جامعه بشری اهمیتی دوچندان یافته است.
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 - 12:24

قابلیت جدید فیسبوک؛ مطالب را قبل از بازنشر بخوانید قابلیت جدید فیسبوک؛ مطالب را قبل از بازنشر بخوانید
شبکه اجتماعی فیسبوککه پرکاربرترین شبکه اجتماعی جهان است، اعلام کرد برای جلوگیری از بازنشر مطالب بدون خواندن آنها از قابلیت جدیدی رونمایی می‌کند که می‌تواند راه حلی برای این مشکل باشد.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 21:25

وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند
این پژوهش می‌تواند به افراد مبتلا به ناتوانی‌های شدید کمک کند تنها با استفاده از فکرشان، به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 14:32

 4 راه برای اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه 4 راه برای اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه
اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه نیاز به برنامه ریزی کامل و ارتباط هوشمندانه با رسانه ها و کاربران بالقوه دارد.
پنجشنبه، 29 اسفند 1398 - 02:55

تقویم روز ارتباطات/ شجاعت یک روزنامه نگار قرن هجدهم تقویم روز ارتباطات/ شجاعت یک روزنامه نگار قرن هجدهم
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دهم ماه می سال 1768 جان ویلکس John Wilkes روزنامه نگار رادیکال انگلیسی به خاطر سرمقاله ای که در نشریه «North Briton نورث بریتون» نوشته بود به دستور شخص پادشاه انگلستان در ارگ لندن (برج لندن) بازداشت شد.
دوشنبه، 20 اردیبهشت 1395 - 10:30

مشاور امور رسانه ای مجمع نمایندگان خراسان رضوی انتخاب شد مشاور امور رسانه ای مجمع نمایندگان خراسان رضوی انتخاب شد
رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی طی حکمی سید محمد هادی عرفانیان تهرانی را به عنوان مشاور امور رسانه ای این مجمع انتخاب و معرفی کرد.
یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400 - 16:53

مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی منصوب شد مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی منصوب شد
با اعطای حکم استاندار خراسان جنوبی، مرسل مالکی به سمت "مشاور استاندار" و "مدیر روابط‌عمومی استانداری خراسان جنوبی" منصوب شد.
جمعه، 17 اردیبهشت 1400 - 10:03

دفاتر گوگل برای دوران پسا کرونا بازطراحی می‌شوند دفاتر گوگل برای دوران پسا کرونا بازطراحی می‌شوند
گوگل مشغول بازطراحی دفاتر خود برای دوران پس از قرنطینه کووید-۱۹ است. طبق گزارش نشریه نیویورک‌تایمز گوگل برنامه‌هایی بلندپروازانه برای تغییر دفاتر خود دارد، اما برخی از این طرح‌ها پیچیده به‌نظر می‌رسند.
چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 10:24

نسخه رسمی کلاب‌هاوس برای گوشی‌های اندرویدی به زودی عرضه می‌شود نسخه رسمی کلاب‌هاوس برای گوشی‌های اندرویدی به زودی عرضه می‌شود
کلاب‌هاوس، شبکه اجتماعی صدامحور و ویژه برگزاری نشست‌های صوتی، روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت (۳ مه) اعلام کرد تست آزمایشی نسخه بتای اپلیکیشن خود را برای کاربران دستگاه‌های اندرویدی آغاز کرده و طی هفته‌های آینده نسخه رسمی آن را به بازار عرضه می‌کند.
دوشنبه، 13 اردیبهشت 1400 - 23:09

روز جهانی آزادی مطبوعات روز جهانی آزادی مطبوعات
مجمع عمومی سازمان ملل ضمن تصویت یک قطعنامه در سال 1993، سوم ماه می (روزی چون امروز) در هر سال را «روزجهانی آزادی مطبوعات» اعلام کرد. از 186 سال پیش آن، روز اول ماه می «روز آزادی مطبوعات» بود.
یکشنبه، 14 اردیبهشت 1393 - 04:53

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده


  چگونه یک خبرنگار حرفه ای شویم؟


  اخبار جعلی تهدیدی برای اعتماد عمومی


  10 ویژگی قدرتمند افراد موفق


  3 گام ضروری برای نوشتن یک سخنرانی برای مدیر عامل


  3 ضرورت برای ساخت یک استراتژِی تاثیرگذار جدید


  آنچه باید بدانیم!/ سنجش‌ ارتباطات‌ چیست؟


  8 چیزی که باید در خصوص استراتژِی محتوای بصری بدانید


  روانشناسی رنگ و تاثیر و اهمیت آنها در برندهای مختلف


  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده