درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 11 مهر 1401 - 06:09   

فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد

  فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  انتشار فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا

  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا


ادامه ادامه مطلب سه

بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه

  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا
  نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان
  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه
  سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری نئوم عربستان در متاورس
  گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند
  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان
  سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد
  واکنش وزارت ارتباطات به ماجرای خنده آقای وزیر
  نقش حیاتی خبرنگاران در اجتماع در دوران بحران و تغییر
  در سال 2022: نرم افزار و داده، پرطرفدارترین صنعت برای استارتاپ‌ها
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب چهار  

بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه
نشست شورای هماهنگی مدیران روابط‌عمومی شرکت های بیمه با حضور حسین حسینی قائم مقام بیمه تجارت نو و مصطفی رئوفی مدیر کل روابط‌عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی و مدیران روابط‌عمومی شرکت های بیمه ای کشور برگزار شد.
دوشنبه، 11 مهر 1401 - 01:58

مدیر روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال معرفی شد مدیر روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال معرفی شد
‌امیر مهدی علوی که پیش از این نیز سابقه حضور در مدیریت روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال را در کارنامه خود دارد یکبار دیگر با حکم مهدی تاج، به عنوان مدیر روابط‌عمومی این فدراسیون منصوب شد.
چهارشنبه، 6 مهر 1401 - 17:11

مرکز فضایی دبی زندگی روی مریخ را در متاورس شبیه‌سازی می‌کند مرکز فضایی دبی زندگی روی مریخ را در متاورس شبیه‌سازی می‌کند
برنامه‌ها یا پروژه‌های فضایی امارات متحده عربی تنها پروژه‌های علمی بلندپروازانه نیستند و کارکردهای اقتصادی دارند. در حال حاضر، ۵۷ شرکت فضایی و پنج مرکز تحقیقاتی علوم فضایی در امارت متحده عربی فعال است که در مجموع بیش از ۳۲۰۰ شغل ایجاد کرده‌اند.
چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 12:11

فشار بر رسانه‌ها و جاسوسی دولت‌ها از خبرنگاران؛ اتحادیه اروپا قانونی جدید تصویب می‌کند فشار بر رسانه‌ها و جاسوسی دولت‌ها از خبرنگاران؛ اتحادیه اروپا قانونی جدید تصویب می‌کند
پیش‌نویس قانون جدید اتحادیه اروپا، اصل محرمانه بودن منابع خبری رسانه‌ها را تقویت و استفاده از ابزارهای جاسوسی علیه خبرنگاران و اعضای خانواده آن‌ها به شدت ممنوع می‌کند. با این حال، «امنیت ملی» در موارد هرچند محدود می‌تواند ناقض این اصل باشد.
سه شنبه، 29 شهریور 1401 - 11:14

چهارمین همایش سواد رسانه‌ای با موضوع اخبار جعلی برگزار می‌شود چهارمین همایش سواد رسانه‌ای با موضوع اخبار جعلی برگزار می‌شود
پژوهشگران و فعالان حوزه رسانه، ارتباطات و فضای مجازی می‌توانند مقالات و تحقیقات خود در این زمینه را، تا 28 مهر به سامانه اینترنتی چهارمین همایش سواد رسانه‌ای به نشانی milconf.ir ارسال کنند.
دوشنبه، 21 شهریور 1401 - 00:48

ساعت اپل سری ۸؛ حسگرهای جدید برای پیگیری سلامت ساعت اپل سری ۸؛ حسگرهای جدید برای پیگیری سلامت
این ساعت مچی عمدتا شبیه ساعت قبلی موسوم به سری ۷ است یعنی طراحی ظاهری و بسیاری دیگر از ویژگی‌هایشان مشابه است. اپل می‌گوید با حسگرهای جدید قابلیت‌های جدیدی برای پیگیری سلامت ایجاد شده است، مخصوصا برای کسانی که تخمک‌گذاری می‌کنند.
شنبه، 19 شهریور 1401 - 09:30

ظهور بدافزاری در قالب مترجم گوگل ظهور بدافزاری در قالب مترجم گوگل
بدافزار استخراج‌کننده ارز دیجیتال در قالب نرم‌افزارهای جعلی تحت عنوان Google Translate Desktop یا برنامه‌های جذاب دیگر در برخی کشورها از اوایل مردادماه در کارزاری جدید به نام Nitrokod، در حال انتشار است. مهاجمان این کارزار، بدافزارهای استخراج‌کننده ارز دیجیتال را از طریق سایت‌هایی همچون Nitrokod، Softpedia و Uptodown که مدعی ارائه نرم‌افزارهای رایگان و ایمن هستند، منتشر می‌کنند.
سه شنبه، 15 شهریور 1401 - 13:43

انتصاب سرپرست روابط‌عمومی بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران انتصاب سرپرست روابط‌عمومی بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با صدور حکمی آزمان کادری را با حفظ سمت به‌عنوان رئیس حوزه مدیرکل و روابط‌عمومی منصوب کرد.
دوشنبه، 14 شهریور 1401 - 23:44

انتصاب رئیس جدید روابط عمومی پتروشیمی بندرامام انتصاب رئیس جدید روابط عمومی پتروشیمی بندرامام
طی حکمی از سوی سپهدار انصاری نیک مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام، زهره متقی به عنوان رئیس روابط‌عمومی پتروشیمی بندرامام منصوب شد.
یکشنبه، 13 شهریور 1401 - 10:55

جلسه معارفه مدیرکل دفتر روابط‌عمومی، جذب و نگهداری اهدا کنندگان خون برگزار شد جلسه معارفه مدیرکل دفتر روابط‌عمومی، جذب و نگهداری اهدا کنندگان خون برگزار شد
دکتر مژده نخلستانی که سمت سرپرستی دفتر روابط‌عمومی، جذب و نگهداری اهدا کنندگان را عهده دار بود امروز در مراسمی حکم مدیرکلی این دفتر را از معاون اجتماعی سازمان انتقال خون ایران دریافت کرد.
شنبه، 12 شهریور 1401 - 18:14

 توان‌افزایی علمی و عملیاتی روابط عمومی‌های کرمان کلید خورد توان‌افزایی علمی و عملیاتی روابط عمومی‌های کرمان کلید خورد
مدیرعامل انجمن روابط‌عمومی استان کرمان گفت: دوره‌های آموزشی ارتقا سطح علمی کارشناسان و مدیران روابط‌عمومی دستگاه‌های دولتی و عمومی از طرف انجمن روابط‌عمومی این استان و شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها با همکاری مدیریت مجموعه آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری برنامه‌ریزی و از امروز آغاز می‌شود.
چهارشنبه، 9 شهریور 1401 - 12:02

انتصاب رئیس روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی انتصاب رئیس روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی
معاون رئیس‌جمهور ورئیس سازمان اداری و استخدامی کشور طی حکمی دکتر مهدی مشفق را به عنوان رئیس امور حوزه ریاست، روابط‌عمومی و بین‌الملل منصوب کرد.
دوشنبه، 7 شهریور 1401 - 15:14

قابلیت جدید اینستاگرام با تقلید از BeReal در راه است قابلیت جدید اینستاگرام با تقلید از BeReal در راه است
سخنگوی اینستاگرام نیز در واکنش به این خبر، تلاش مهندسان این شرکت برای توسعه این قابلیت را تایید و عنوان کرد که فعلا در مرحله «نمونه اولیه داخلی» قرار دارد. وی جزئیاتی را در خصوص این قابلیت اعلام نکرد.
پنجشنبه، 3 شهریور 1401 - 11:58

آشنایی با روابط عمومی آشنایی با روابط عمومی
اصطلاح روابط عمومی که اکنون ما به کار می بریم ترجمه کلمه به کلمه اصطلاح انگلیسی (public relations) است. این اصطلاح در ایران برای نخستین بار در شرکت نفت به کار گرفته شد و سازمان ها و موسسات دیگر کشورمان سال ها پس از شرکت نفت شروع به ایجاد واحدی بنام روابط عمومی در تشکیلات خود نمودند.
جمعه، 27 شهریور 1394 - 21:24

اینفوگرافیک/ روابط عمومی چیست؟ اینفوگرافیک/ روابط عمومی چیست؟
اینفوگرافیک/ روابط عمومی چیست؟
پنجشنبه، 23 بهمن 1393 - 18:35

کسب درآمد بیش از ۹ میلیون نفر از طریق اینستاگرام در ایران کسب درآمد بیش از ۹ میلیون نفر از طریق اینستاگرام در ایران
اینستاگرام با ۸۳ درصد در صدر استفاده کسب وکارها قرار دارد که این یعنی بر اساس گزارش مرکز آمار که سال گذشته منتشر شد، هم اکنون حداقل ۹ میلیون نفر از طریق اینستاگرام در حال کسب درآمد هستند. آن چه مشخص است این که فضای پیش روی اینستاگرام نه فقط به عنوان یک شبکه سرگرم کننده و تفریحی بلکه به عنوان بستری برای انجام فعالیت های تجاری مطرح است.
چهارشنبه، 2 شهریور 1401 - 11:10

عادل میرشاهی مشاور روابط عمومی شرکت نورد و تولید قطعات فولادی شد عادل میرشاهی مشاور روابط عمومی شرکت نورد و تولید قطعات فولادی شد
با حکم دکتر سید صادق شهرستانی، مدیرعامل شرکت نورد و تولید قطعات فولادی، دکتر عادل میرشاهی مشاور مدیرعامل در امور روابط‌عمومی شد.
دوشنبه، 31 مرداد 1401 - 14:17

یک باور غلط برای کاهش هزینه یک باور غلط برای کاهش هزینه
مدیــران می تواننــد روابط‌عمومی را بــه عنــوان یــک مشـاور تخصصـی بـرای خـود بداننـد و بـا قـرار دادن در سـاختار سـازمان و سلسـله مراتـب، تاثیـر حضـور را درک کننـد کـه یـک مدیـر روابط عمومـی بـه عنـوان یــک بــازوی توانمنــد در عوامــل پیشــرفت و ادامــه دادن کار بــه دور از حواشــی باشــند.
یکشنبه، 30 مرداد 1401 - 15:24

کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد کتاب «روابط‌عمومی متاورس» منتشر شد
کتاب «روابط‌عمومی متاورس» به کوشش حسن بشیر و مهدی باقریان از سوی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی در 214 صفحه منتشر شد.
پنجشنبه، 8 اردیبهشت 1401 - 17:21

مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط‌عمومی‌ بانک ملت برگزار شد مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط‌عمومی‌ بانک ملت برگزار شد
در مراسمی که با حضور مدیرعامل، اعضای هیات عامل و همچنین مهدی محمدی رئیس مرکز روابط‌عمومی‌ و اطلاع‌رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، حمید یادروج به عنوان مشاور مدیرعامل و رئیس جدید اداره کل روابط‌عمومی‌ بانک ملت معرفی و از زحمات علی‌اکبر صابریان در طول تصدی مدیریت امور اداره کل دفتر مدیریت و روابط‌عمومی‌، تجلیل شد.
دوشنبه، 24 مرداد 1401 - 15:01

هوشمندی؛ مهارت کلیدی یک خبرنگار آنلاین هوشمندی؛ مهارت کلیدی یک خبرنگار آنلاین
بی تردید رشد پدیده خبرنگاری آنلاین در جهان و تاثیری که این موضوع بر عرصه رسانه و اطلاع‌رسانی داشته است جای بررسی و تامل بیشتری دارد که می تواند به رونق هرچه بهتر و بیشتر این پدیده در کشور نیز کمک کند.
شنبه، 22 مرداد 1401 - 12:53

تقویم روز ارتباطات/ تاسیس خبرگزاری پارس در ایران تقویم روز ارتباطات/ تاسیس خبرگزاری پارس در ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پهلوی یکم (رضاشاه) که از ترکیه دیدار می کرد یکم تیرماه 1313 پس از بازدید و مشاهده طرز کار خبرگزاری آناتولی در این کشور، تصمیم گرفت که ایران دارای یک خبرگزاری مشابه آن شود و این تصمیم خودرا به دولت ابلاغ کرد.
سه شنبه، 1 تیر 1395 - 09:17

 استفاده از گوشی هوشمند حافظه را بهبود می‌بخشد استفاده از گوشی هوشمند حافظه را بهبود می‌بخشد
یک پژوهش نشان داده است که استفاده از گوشی هوشمند برای یادداشت‌برداری و تنظیم زنگ هشدار و یادآوری، ممکن است نه تنها مهارت‌های حافظه شما را از بین نبرد، بلکه کاملا برعکس به بهبود مهارت‌های حافظه‌تان کمک کند.
شنبه، 15 مرداد 1401 - 17:06

دعوت به همکاری افتخاری در کمیته آموزش انجمن متخصصان روابط‌عمومی دعوت به همکاری افتخاری در کمیته آموزش انجمن متخصصان روابط‌عمومی
کمیته آموزش و پژوهش انجمن متخصصان روابط‌عمومی از اعضای محترم انجمن و یا افراد علاقمند متخصص و با تجربه، با ویژگی‌های زیر دعوت به همکاری افتخاری می‌نماید:
پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 11:12

انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان
طی حکمی از سوی امین‌ ابراهیمی، محمد جامعی به سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان منصوب شد و از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی غلامرضا فروغی‌نیا طی دوران تصدی سمت مدیر روابط عمومی با اعطای لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد.
پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 02:06

ضریب نفوذ تلفن ثابت در ایران ۳۴.۶۴ درصدی شد ضریب نفوذ تلفن ثابت در ایران ۳۴.۶۴ درصدی شد
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شاخص‌های آماری بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات تا پایان سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ را منتشر کرد. ضریب نفوذ تلفن ثابت، ۳۴.۶۴ درصد است که با احتساب شرکت مخابرات ایران، FCPها و شرکت‌های Servco به میزان ۳۸ میلیون و ۸۸۹ هزار و ۵۷۲ خط منصوبه و ۲۹ میلیون و ۳۴۳ هزار و ۷۱۱ خط دایری را شامل می‌شود.
شنبه، 8 مرداد 1401 - 20:55

حرکت‌های انسان‌گونه و یک خبرنگار حرکت‌های انسان‌گونه و یک خبرنگار
و برای ما که این روزها و در این تابستانِ داغ، نگاه‌های سرد، کُشنده‌تر از گرماست...، باید باز هم ببینیم که چگونه دیدنِ این حرکت‌های انسان‌گونه، می‌تواند مثلِ شبیه برف و سرما تا مغز استخوان‌ِمان درک شود و به قولِ سُهرابِ سپهری:
پنجشنبه، 6 مرداد 1401 - 01:41

عضویت رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ در جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها عضویت رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ در جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها
مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ به عضویت جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها درآمد.
سه شنبه، 28 تیر 1401 - 11:07

دایره المعارف روابط عمومی؛ کتاب همراه ارتباط‌گران دایره المعارف روابط عمومی؛ کتاب همراه ارتباط‌گران
چنانچه حرفه روابط عمومی برای شما مهم است این کتاب را برای همدمی و همراهی خود تهیه نمایید.
جمعه، 22 فروردین 1393 - 15:42

فروم نالاندا در انجمن روابط‌عمومی دانشجویان هند راه‌اندازی شد فروم نالاندا در انجمن روابط‌عمومی دانشجویان هند راه‌اندازی شد
پلتفرم نالاندا رابطه میان صنعت و دانشگاه را در حوزه روابط‌عمومی برقرار می‌کند. در این مراسم سه تفاهم‌نامه میان انجمن دانشجویان روابط‌عمومی هند، صنعت و دانشگاه امضا شد که به گسترش روابط از طریق این فروم منجر می‌شود.
پنجشنبه، 23 تیر 1401 - 07:04

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان


  گوگل پروژه‌های حدود ۴۰ رسانه اروپایی را تامین مالی می‌کند


  واکنش وزارت ارتباطات به ماجرای خنده آقای وزیر


  سخنگوی شهرداری تهران در سمت خود ابقا شد


  سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری نئوم عربستان در متاورس


  انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا


  بیمه تجارت‌نو میزبان شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صنعت بیمه


  نشست شورای اطلاع رسانی دامپزشکی خراسان شمالی و روابط‌عمومی های زیر مجموعه جهادکشاورزی در دامپزشکی استان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد