درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 28 شهریور 1400 - 15:21   

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور: توسعه ارتباطات بین بخشی نیاز ورزش همگانی است

  عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور: توسعه ارتباطات بین بخشی نیاز ورزش همگانی است


ادامه ادامه مطلب دو

فتح 4 قله مرتفع ایران توسط رئیس  روابط‌عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی سبزوار

  فتح 4 قله مرتفع ایران توسط رئیس روابط‌عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی سبزوار


ادامه ادامه مطلب سه

برنامه ریزی مانع روزمرگی در روابط‌عمومی است

  برنامه ریزی مانع روزمرگی در روابط‌عمومی است


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  فنون روابط عمومی/ برگزاری‌ مراسم‌
  انتشار کتاب فنون روابط عمومی -دفترچه راهنمای متخصصان روابط عمومی
  فتح 4 قله مرتفع ایران توسط رئیس روابط‌عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی سبزوار
  فوتبال و پروپاگاندا
  دو روزنامه‌نگار، یک دوشس و نظام رسانه‌ای
  کتاب: پنج گفتار مدیریت محتـوا
  عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور: توسعه ارتباطات بین بخشی نیاز ورزش همگانی است
  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
  نقد و بررسی فصل 8 کتاب روزنامه نگاری برند در کمیته سرآمدی و اثربخشی برندسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران
  برنامه ریزی مانع روزمرگی در روابط‌عمومی است
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب سه  

پاسخگویی به مردم اولویت اول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای پاسخگویی به مردم اولویت اول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
روابط عمومی با اخلاق‌مداری، تعهد پذیری و عملکرد مسئولانه برمبنای ارتباطات دوجانبه و تعامل، پاسخگوی افکار عمومی بوده و جامعه مخاطب را با خود همراه می‌کند.
چهارشنبه، 5 خرداد 1400 - 08:28

فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400 فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400
در پی برگزاری شکوهمند رویدادهای موفق روابط‌عمومی توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی، انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (ایپرا) و انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی در بیست سال گذشته و استقبال کم‌نظیر استادان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان روابط‌عمومی، به یاری خداوند پنجمین «رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی» در خرداد‌ماه سال 1400 برگزار می‌گردد.
شنبه، 16 اسفند 1399 - 08:13

انتصاب سرپرست جدید روابط عمومی بانک کشاورزی انتصاب سرپرست جدید روابط عمومی بانک کشاورزی
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی، طی حکمی اکبر کاظمی را به سمت سرپرست اداره کل روابط‌عمومی و همکاری های بین الملل این بانک منصوب کرد.
شنبه، 1 خرداد 1400 - 16:23

اعطای نشان الماس روابط عمومی به ناصر بزرگمهر اعطای نشان الماس روابط عمومی به ناصر بزرگمهر
در نهمین جلسه کمیته عضویت و ارزشیابی که همزمان با روز ملی روابط عمومی برگزار شد، به استناد تبصره ذیل بند ۱ ماده ۸ آیین نامه و با توجه به سوابق مؤثر، تلاش‌ های مستمر و اهتمام قابل توجه «ناصر بزرگمهر» که عمری را در راستای تعالی و ارتقاء روابط‌عمومی در کشور صرف کرده است، «نشان الماس روابط ‌عمومی ایران» به ایشان اعطا شد.
جمعه، 31 اردیبهشت 1400 - 06:52

تقویم روز روابط عمومی/  نخستین همایش روز ملی ارتباطات و روابط عمومی تقویم روز روابط عمومی/ نخستین همایش روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
این همایش با حضور علی دارابی - معاون سیمای جمهوری اسلامی ایران - و علی‌اکبر جلالی - پدر علم فناوری ارتباطات ایران -، کاظم متولی - پیشکسوت حوزه‌ی ارتباطات - و جمعی از متخصصان و فعالان حوزه‌ی ارتباطات و روابط عمومی در تالار وحدت تهران توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و موسسه‌ی کارگزار روابط عمومی و در آستانه‌ی روز ملی ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.
چهارشنبه، 25 اردیبهشت 1392 - 10:40

27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد
27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی درایران گرامی باد
جمعه، 25 اردیبهشت 1394 - 00:12

رشد ۴۳درصدی نفوذ اینترنت موبایل در سال ۹۹ رشد ۴۳درصدی نفوذ اینترنت موبایل در سال ۹۹
توسعه زیرساخت‌های ارتباطی همواره یکی از اولویت‌های سیاست‌گذاران در هر کشوری است. تحول روش‌های ارتباطی طی سال‌های اخیر کیفیت اینترنت پهن باند و خصوصا اینترنت پهن باند ثابت را به شاخصی مهم برای سنجش کیفیت ارتباطاتی کشورها بدل کرده است.
چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 10:19

اروپا به حمایت از روزنامه‌نگاران مستقل ادامه می‌دهد اروپا به حمایت از روزنامه‌نگاران مستقل ادامه می‌دهد
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید آزادی مطبوعات به شدت در معرض تهدید قرار دارد و روزنامه‌نگاران با افزایش فشارهای مالی و سیاسی، شرایط سختی را تجربه می‌کنند.
دوشنبه، 13 اردیبهشت 1400 - 23:11

انتصاب مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری تهران انتصاب مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری تهران
محسنی بندپی با صدور حکمی مجتبی مرادی نوروزی را به سمت مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین الملل استانداری تهران منصوب کرد.
شنبه، 11 اردیبهشت 1400 - 17:00

روزی که «تلویزیون» با برنامه های منظم آغاز بکار کرد روزی که «تلویزیون» با برنامه های منظم آغاز بکار کرد
سی ام اپریل 1931 شبکه ان. بی. سی (نشنال برادکستینگ کامپنی) متعلق به کمپانی آر. سی. آ (رادیو کورپوریشن آو امریکا) کار پخش منظم برنامه های تلویزیونی را آغاز کرد و نخستین برنامه ای که پخش شد جریان بازدید روزولت رئیس جمهور وقت آمریکا از یک نمایشگاه بین المللی در نیویورک بود.
دوشنبه، 11 اردیبهشت 1396 - 10:59

پرداخت‌های 2.0، گفتگوهای صوتی زمان‌بندی شده و نسخه‌های جدید وب در تلگرام پرداخت‌های 2.0، گفتگوهای صوتی زمان‌بندی شده و نسخه‌های جدید وب در تلگرام
بروزرسانی امروز پرداخت‌های 2.0 برای تمامی گفتگوهای تلگرام، زمان‌بندی و پروفایل‌های کوچک برای گفتگوهای صوتی، نسخه‌های جدید تلگرام وب برای مرورگر شما و همچنین قابلیت‌های دیگر به همراه دارد.
سه شنبه، 7 اردیبهشت 1400 - 13:26

چگونه پی دی اف را ویرایش کنیم چگونه پی دی اف را ویرایش کنیم
این نرم افزار قابلیت تبدیل فایل‌های PDF به فرمت‌های تصویری JPG, TIFF, PNG, or BMP را داراست پس بنابراین می‌توانید فایل‌های پی دی اف خود را به‌صورت تصویر آرشیو کنید. همچنین این نرم افزار قابلیت تبدیل فایل‌های XPS به PDF را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.
دوشنبه، 6 اردیبهشت 1400 - 09:35

تقویم روز روابط عمومی: سالروز تاسیس رادیو ایران تقویم روز روابط عمومی: سالروز تاسیس رادیو ایران
پنجم اردیبهشت 1319 (25 اپریل 1940) رادیو تهران در محل بی سیم پهلوی (باغ بی سیم ـ خیابان شمیران ـ چهارراه سید خندان و در آن زمان خارج از تهران) و با استفاده از دو فرستنده 20 کیلو واتی و دو کیلو واتی موجود ویژه ارسال تلگرام آغاز بکار کرد و سه بار در شبانه روز به فاصله هشت ساعت از هم، اخبار داخله و خارجه و تفسیرهای مربوط را پخش می کرد.
یکشنبه، 5 اردیبهشت 1395 - 08:02

خوش‌بینی زاکربرگ به آینده رسانه‌های مبتنی بر صوت خوش‌بینی زاکربرگ به آینده رسانه‌های مبتنی بر صوت
مدیرعامل فیس‌بوک اعلام کرد نسبت به آینده رسانه‌های مبتنی بر صوت خوش‌بین است و این شرکت قصد دارد روی ایجاد قابلیت‌های صوتی جدیدی کار کند و سرمایه‌گذاری‌های زیادی در این بخش انجام خواهد داد.
چهارشنبه، 1 اردیبهشت 1400 - 10:03

نگاهی به «باپلیک ادیتور» در رسانه ها نگاهی به «باپلیک ادیتور» در رسانه ها
اعتراض چینیان که در سراسر آسیای جنوب شرقی پراکنده اند به Jack Cafferty دبیر عمومی Public Editor وقت شبکه تلویزیونی کابلی ـ خبری CNN که چرا ضمن گزارش ابراز نظر مخاطبان درباره اخبار پخش شده در 15 اپریل 2008، آنان ـ چینیان ـ را ... توصیف کرده است یک بار دیگر اهمیت و حساسیت و شرح وظایف این شغل (مقام) مطبوعاتی را «موضوع روز» کرده بود. کافرتی متولد دسامبر 1942 در شیکاگو، در دسامبر 2012 به کار خود در CNN پایان داد.
سه شنبه، 29 فروردین 1396 - 09:14

 استفاده اطلاعاتی از هوش مصنوعی در اروپا ممنوع می‌شود استفاده اطلاعاتی از هوش مصنوعی در اروپا ممنوع می‌شود
یک سند فاش شده اتحادیه اروپا نشان می‌دهد استفاده از هوش مصنوعی برای جاسوسی از مردم و شناسایی چهره آنها به علت ضعف‌های آن متوقف می‌شود.
شنبه، 28 فروردین 1400 - 11:50

 نقش روزنامه نگار در جنگ سرد نقش روزنامه نگار در جنگ سرد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-واژه مرکّب «جنگ سرد» 16 اپریل 2011 شصت و چهار ساله شد که برای نخستین بار در 16 اپریل1947 «برنارد باروک (باروخ)» مشاور یهودی هری ترومن رئیس جمهور وقت آمریکا آن را در یک سخنرانی رسمی
چهارشنبه، 27 فروردین 1393 - 20:48

سوءاستفاده متجاوزانه واتس‌اپ از کاربران سوءاستفاده متجاوزانه واتس‌اپ از کاربران
کمیسر هامبورگ برای حفاظت از داده‌ها و آزادی اطلاعات در پی دریافت «دستوری بلافاصله لازم‌الاجرا» است؛ چرا که بیم آن می‌رود فیس‌بوک از اطلاعات کاربران برای مقاصد بازاریابی یا تبلیغ مستقیم استفاده کند و از آن‌ها برای بهبود محصولات، ارزیابی‌ها و امنیت خود بهره جوید.
جمعه، 27 فروردین 1400 - 10:34

انتصاب سرپرست روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران انتصاب سرپرست روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران
سید مناف هاشمی، معاون شهردار و رییس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، طی حکمی مرتضی فتحی کوهی دهکردی را به عنوان سرپرست روابط‌عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهرانتعیین و معرفی نمود.
پنجشنبه، 26 فروردین 1400 - 13:31

 کدام کشورهای اروپایی در استفاده از فناوری‌های هوش مصنوعی پیشروترند؟ کدام کشورهای اروپایی در استفاده از فناوری‌های هوش مصنوعی پیشروترند؟
در میان ۲۷ عضو عضو اتحادیه اروپا، ایرلند با ۲۳ درصد بیشترین سهم شرکت‌هایی را که از فناوری‌های هوش مصنوعی استفاده می‌کنند، به خود اختصاص داده است. در مقابل تنها دو درصد شرکت‌های فعال در لتونی از این فناوری‌ها استفاده می‌کنند که پایین‌ترین حد در میان کشورهای عضو اتحادیه به شمار می‌رود.
سه شنبه، 24 فروردین 1400 - 17:29

چگونه از بحران اقلیمی اجتناب کنیم؟ نگاهی به کتاب جدید بیل گیتس چگونه از بحران اقلیمی اجتناب کنیم؟ نگاهی به کتاب جدید بیل گیتس
علاوه بر پذیرش پیشنهادهای گیتس برای افزایش سرمایه‌گذاری در فناوری‌های جدید، من پیشرفت‌هایی را در گلاسگو از چهار جنبه‌ی اصلی متصور می‌شوم. اول، محرک مالیِ هماهنگ‌شده‌ی جهانی‌ای که برای احیای اقتصادی دوران پسا‌کرونا به آن نیاز داریم، باید در کانون خود شامل طرح زیست‌محیطیِ جدیدی حول محور توسعه‌ی گسترده‌ی زیرساخت‌ زیست‌محیطِ پایدار و ایجاد میلیون‌ها شغل جدید باشد.
سه شنبه، 24 فروردین 1400 - 10:28

کلاب‌هاوس مُدی زودگذر؛ اما جایگزین صداوسیما برای سیاستمداران کلاب‌هاوس مُدی زودگذر؛ اما جایگزین صداوسیما برای سیاستمداران
کلاب‌هاوس جدیدترین عضو خانواده شبکه‌های اجتماعی است که در سراسر دنیا و اخیرا ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است. در کلاب‌هاوس با یک اپلیکیشن (نرم افزار) صرفا صوتی طرف هستیم که در آن خبری از متن و عکس و ویدیو نیست. همه چیز زنده اتفاق می‌افتاد و کاربر باید گفت‌وگوها را همزمان با انتشار گوش دهد.
دوشنبه، 23 فروردین 1400 - 19:35

۱۱ آوریل ـ فن سخنرانی عمومی ۱۱ آوریل ـ فن سخنرانی عمومی
11 اپریل سال 60 پیش از میلاد سیسرو اندیشمند، خطیب، نویسنده و سیاستمدار رومی (ایتالیایی) کتاب فن سخنرانی عمومی (خطابه) را به پایان رسانید.
سه شنبه، 22 فروردین 1396 - 12:57

یافته‌های جدید پژوهش «پیو» در خصوص شبکه های اجتماعی یافته‌های جدید پژوهش «پیو» در خصوص شبکه های اجتماعی
کاربران شبکه اجتماعی «ردیت» در مقایسه با نظرسنجی سال ۲۰۱۹ حدود هفت درصد افزایش یافته و به ۱۸ درصد از جمعیت بزرگسال رسیده است. در این نظرسنجی که درنیمه اول بهمن انجام شده، بیش از هزار و ۵۰۰ نفر شرکت کرده و میزان خطای آن حدود ۲.۹ درصد تخمین زده می‌شود.
جمعه، 20 فروردین 1400 - 19:44

ماموریت های اصلی روابط عمومی: غرور سنجی، باورسنجی و افکار خودکارسنجی ماموریت های اصلی روابط عمومی: غرور سنجی، باورسنجی و افکار خودکارسنجی
مدیر روابط‌عمومی دانشگاه، در چهل و سومین جلسه خوش نامی دانشگاه علوم پزشکی تهران، ضمن اشاره به نظم پویا، مفاهیم و تعاریف آن، ابراز امیدواری کرد، بتوانیم با نگرش و ارزش های درست، در مسیر تعالی قرار گیریم و بتوانیم به وحدت پویا و تعادل سازگار در برند آفرینی برسیم.
چهارشنبه، 18 فروردین 1400 - 18:56

تحول بی مرز تحول بی مرز
کلاوس شواب بنیانگذار مجمع جهانی اقتصاد می‌گوید: انقلاب چهارم صنعتی می تواند بشریت را به یک آگاهی جمعی اخلاقی جدید مبتنی بر درک سرنوشت مشترک برساند.
سه شنبه، 17 فروردین 1400 - 12:26

 از اولویت‌های مهم روابط عمومی، فرهنگ سازی مصرف بهینه انرژی است از اولویت‌های مهم روابط عمومی، فرهنگ سازی مصرف بهینه انرژی است
روابط‌عمومی می تواند با نگرشی مثبت و عمیق، در جهت‌دهی چگونگی مصرف مشترکین گازطبیعی تاثیرگذار بوده و موجب توسعه و رشد اقتصادی و شکوفایی و بالندگی این صنعت بزرگ باشد.
دوشنبه، 16 فروردین 1400 - 16:31

پورتال های برتر اطلاع رسانی فرمانداری های استان تهران پورتال های برتر اطلاع رسانی فرمانداری های استان تهران
پورتال های برتر اطلاع‌رسانی فرمانداری های استان تهران در سال ۹۹ توسط تهران رسانه ارزیابی و معرفی شدند.
یکشنبه، 15 فروردین 1400 - 17:11

گوگل سیاست خود در مورد کار از خانه را تغییر می‌دهد گوگل سیاست خود در مورد کار از خانه را تغییر می‌دهد
گوگل در حال تغییر سیاست کاری خود در ارتباط با کار از خانه است. به نظر می‌رسد این شرکت افراد بیشتری را به دفاتر خود در ایالات متحده باز می‌گرداند.
پنجشنبه، 12 فروردین 1400 - 20:57

توییتر اسپیس چیست و چطور آن را ایجاد کنیم؟ توییتر اسپیس چیست و چطور آن را ایجاد کنیم؟
توئیتر صوتی یا توییتر اسپیس یا اسپیسز در واقع یک فضا برای مکالمه صوتی آنلاین است. نحوه ساخت اسپیس در توییتر ممکن است پیچیدگی‌هایی داشته باشد.
سه شنبه، 10 فروردین 1400 - 23:34

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  فنون روابط عمومی را بخوانید


  کتاب: پنج گفتار مدیریت محتـوا


  آنچه باید بدانیم!/ قدرت‌ مشاوره‌ مدیریت‌


  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


  کاربرد جلسات‌ گروهی‌ در روابط عمومی


  کتاب: مقررات روابط عمومی


  فنون روابط عمومی/ ترتیب‌ دادن‌ جلسات‌ عمومی


  فنون روابط عمومی/ برگزاری‌ مراسم‌


  آنچه باید بدانیم!/ تحقیق‌، اساس‌ یک‌ برنامه‌ روابط‌عمومی‌ است‌


  شش مرحله برای گسترش روابط‌عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی