درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 11 مرداد 1400 - 11:09   

برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده

  برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده


ادامه ادامه مطلب یک

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

آنچه باید بدانیم!/ سنجش‌ ارتباطات‌ چیست؟

  آنچه باید بدانیم!/ سنجش‌ ارتباطات‌ چیست؟


ادامه ادامه مطلب سه

نحوه ست کردن کفش‌های رنگی

  نحوه ست کردن کفش‌های رنگی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  پیامد دورکاری برای بعد از کرونا
  کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران: بررسی طرح صیانت از کاربران فضای مجازی هرچه سریع‌تر متوقف شود
  مدیرعامل شرکت گاز استان تهران: به دلیل نگارش نادرست اخبار حوادث، شرکت گاز استان تهران به عنوان مسئول حادثه معرفی می‌شود
  چگونه یک خبرنگار حرفه ای شویم؟
  ارتباطات و آینده جهان
  8 چیزی که باید در خصوص استراتژِی محتوای بصری بدانید
  3 ضرورت برای ساخت یک استراتژِی تاثیرگذار جدید
  5 اقدام برای ساخت یک فرهنگ سازمانی خوب
  3 گام ضروری برای نوشتن یک سخنرانی برای مدیر عامل
  اصول رفتاری و اجرائی در حوزه اخلاق حرفه ای روابط عمومی را بدانید
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب سه  

آنچه باید بدانیم!/ سنجش‌ ارتباطات‌ چیست؟ آنچه باید بدانیم!/ سنجش‌ ارتباطات‌ چیست؟
سنجش‌ رسمی‌ ارتباطات‌ اقدامی‌ است‌ که‌ نشان‌ می‌دهد یک‌ سازمان‌ با چه‌ میزان‌ تأثیرگذاری‌ با مخاطبان‌ مطلوب‌ خود ارتباط‌ برقرار می‌کند.اما اخیراً بسیاری‌ از سنجش‌های‌ ارتباطی‌، گروه‌های‌ دیگری‌ را نیز که‌ عقایدشان‌ بر مخاطبان‌ مطلوب‌ سازمان تأثیرگذار است‌ مورد بررسی‌ قرار می‌دهند.
یکشنبه، 23 دی 1397 - 07:17

... و بدینسان دموکراسی متولد شد ... و بدینسان دموکراسی متولد شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سولون solon خطیب (Orator) آتنی که به خواست مردم این شهر مأمور تغییر نظام حکومتی شده بود
سه شنبه، 7 مرداد 1393 - 14:02

نقش روابط‌عمومی و ریسک در شرایط پس از حادثه کاترینا نقش روابط‌عمومی و ریسک در شرایط پس از حادثه کاترینا
کارگزاران روابط‌عمومی معمولا به خطرات احتمالی که اعتبار مشتریان و کارفرمایان را تهدید می کند می پردازند. اما به هر حال، نقش کارگزاران در ارتباط با خطرات جدی تری که سلامت افراد را تهدید می کند نسبتا کمرنگ است. صرف‌نظر از تلاش های محقق برجسته رابرت هیث، ادبیات روابط‌عمومی در این زمینه بسیار اندک است.
دوشنبه، 4 مرداد 1400 - 15:20

نقش روابط‌عمومی در مدیریت بحران همه‌گیری ویروس کرونا نقش روابط‌عمومی در مدیریت بحران همه‌گیری ویروس کرونا
تحقیق حاضر تلاش دارد تا روش‌ها و اقدامات اتخاذ شده توسط دولت امارات متحده عربی در قبال مدیریت بحران همه‌گیری ویروس کرونا را تشریح نماید که می‌تواند الگویی باشد برای سایر دولت‌هایی که با چنین بحرانی در کشورهای خود روبرو هستند.
یکشنبه، 3 مرداد 1400 - 10:19

عصر روابط عمومی عصر روابط عمومی
امروز دوره انقلاب صنعت روابط عمومی است. به عصر روابط عمومی خوش آمدید. چالش روبروی متخصصان روابط عمومی و شرکت ها این است که چطور بهترین گزینه ها از دنیای قدیمی و جدید روابط عمومی را در چشم انداز امروز رسانه اجتماعی ترکیب کنند تا به مجموعه ای از عوامل کارا در جهت پاسخگویی به درخواست های موجود برسند.
یکشنبه، 12 اسفند 1397 - 08:39

گزارش خبری گزارش خبری
تهیه و ارایه گزارش های خبری یک روش مناسب برای ارایه اخبار و اطلاعات به واحدهای اطلاع رسانی است. این کار یک گزارش ساده و در عین حال جالب در مورد فعالیت برجسته است و در عین حال جالب در مورد فعالیت های برجسته است که ارزش توضیح دررسانه ها را دارد.
دوشنبه، 13 اسفند 1397 - 08:27

دسترسی به واتساپ بدون نیاز به تلفن همراه دسترسی به واتساپ بدون نیاز به تلفن همراه
واتس‌اپ ویژگی جدید ایجاد کرده است که به کاان امکان می‌دهد حتی در صورت تمام شدن شارژ باتری موبایل و یا خاموش شدن آن بتوانند از این پیام‌رسان بر روی دستگاه‌های الکترونیکی دیگر خودشان نظیر رایانه یا لوح‌های رایانه‌ای مانند آیپد استفاده کند.
یکشنبه، 27 تیر 1400 - 11:03

 10 ویژگی روابط عمومی موفق 10 ویژگی روابط عمومی موفق
10 ویژگی روابط عمومی موفق
دوشنبه، 17 اردیبهشت 1397 - 10:21

روز تولد توئیتر روز تولد توئیتر
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در وبسایت «دِ ورج» نوشته شده توئیتر در توئیت تشکر خود آورده است: در تاریخ 21 مارس شروع کردیم و ادامه می‌دهیم، از شما برای 10 سال خارق‌العاده متشکریم.
سه شنبه، 3 فروردین 1395 - 21:54

روابط‌عمومی توسعه؛ مناسبات ارتباطی با محیط پیرامونی روابط‌عمومی توسعه؛ مناسبات ارتباطی با محیط پیرامونی
در این مقاله به کارکرد بیرونی نظام ارتباطی روابط‌عمومی پرداخته شده و به برخی مکانیزم های ارتباطی وتاثیرات آن اشاره رفته است.
شنبه، 19 تیر 1400 - 16:10

الگوی باور سلامتی الگوی باور سلامتی
الگوی باور سلامتی بر مبنای مفاهیم ارزش- انتظار استوار است: تمایل برای اجتناب از بیماری یا خوب شدن (ارزش) و اعتقاد به این که یک اقدام سلامتی خاص برای شخص وجود دارد که از بیماری جلوگیری می‌کند یا موجب بهبودی می‌گردد (انتظار). انتظار تا حد بیشتری با اصطلاحات برآورد فرد از استعداد شخصی برای یک بیماری و شدت بیماری، و احتمال توانایی برای کاهش این تهدید از طریق اقدام شخصی تشریح شد.
چهارشنبه، 16 تیر 1400 - 13:36

آموزش روابط‌عمومی: مطالعه ای تطبیقی آموزش روابط‌عمومی: مطالعه ای تطبیقی
آموزش دانشگاهی روابط‌عمومی در جهان بیش از هشت دهه پیشینه دارد. طی این مدت با وجود تغییرات کمی و کیفی در برنامه‌های درسی آن همواره با رشد روز افزون مراکز آموزشی و توسعه تقاضا از سوی بازار کار در داخل کشور و در عرصه بین المللی روبرو بوده است. از طرفی با جهانی شدن فرهنگ و ارتباطات و از سوی دیگر وجود نابرابریهای ناشی از شرایط اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و زیرساختهای فنی در کشورهای متفاوت این سئوال مطرح می شود که تا چه حد رشته روابط‌عمومی می تواند از یک برنامه آموزشی با استاندارد بین المللی برخوردار شود؟
سه شنبه، 15 تیر 1400 - 19:50

نشست شورای هماهنگی روابط عمومی استان گیلان برگزار شد نشست شورای هماهنگی روابط عمومی استان گیلان برگزار شد
رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: روابط‌عمومی ویترین عملکرد سازمان است اگر این عملکرد به درستی منعکس نشود بازخورد مناسب در جامعه ندارد و میزان رضایتمندی مردم دیده نمی شود.
دوشنبه، 24 خرداد 1400 - 14:04

روابط عمومی و ارتباطات نیاز ضروری بشر امروز است روابط عمومی و ارتباطات نیاز ضروری بشر امروز است
کارکنان روابط عمومی همیشه همراه، همدل و همدرد با مجموعه آموزش متوسطه هستند و در انعکاس شادی و موفقیت معلمان و دانش آموزان سهیم هستند و این تعامل خوب همواره در اخبار مختلف تولیدی اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی نمود دارد.
سه شنبه، 18 خرداد 1400 - 13:05

عقب‌نشینی فیس‌بوک از مواضع خود درباره ممنوعیت نشر اخبار کرونا عقب‌نشینی فیس‌بوک از مواضع خود درباره ممنوعیت نشر اخبار کرونا
در حالی که بحث بر سر منشاء ظهور ویروس کرونا بار دیگر شدت گرفته است و روزانه صدها پوستر و گزارش درباره این موضوع در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، فیس‌بوک در مواضع پیشین خود مبنی بر ممنوعیت نشر پوستر و خبر‌های مربوط به ویروس کرونا، تجدید نظر کرده و اعلام کرد، هیچ پوستری یا متنی که محتوای آن درباره منشاء ظهور ویروس کرونا و اینکه این ویروس توسط انسان ساخته شده یا نه، از شبکه حذف نخواهد شد.
جمعه، 14 خرداد 1400 - 11:19

مدیرعامل بیمه تعاون: وظیفه اصلی روابط عمومی‌های صنعت بیمه جلب اعتماد مردم است مدیرعامل بیمه تعاون: وظیفه اصلی روابط عمومی‌های صنعت بیمه جلب اعتماد مردم است
مهمترین مساله به اعتقاد من حفظ اعتماد و باور ذینفعان صنعت بیمه است. ما باید یادآوری کنیم که صنعت بیمه تنها دست گیرنده ندارد بلکه ما حامی و همراه مشتریان خود در شرایط سخت هستیم. بعنوان مثال اجرای طرح های مختلف توسط شرکت های بیمه ای در حمایت از مشتریان خود نظیر بیمه توقف کسب و کار، بیمه کرونا، تخفیف ها و تسهیلات در نظر گرفته شده برای خدماتی نظیر بیمه درمان و غیره می تواند جامعه را به نقش پررنگ بیمه در ایفای نقش حامی و آینده نگر به مشتریان معرفی کند.
سه شنبه، 11 خرداد 1400 - 20:54

همکار روابط عمومی وزارت نفت دار فانی را وداع گفت همکار روابط عمومی وزارت نفت دار فانی را وداع گفت
مهرداد علمداری از کارکنان اداره کل روابط‌عمومی وزارت نفت که سال‌ها در بخش‌های مختلف این مجموعه مشغول فعالیت بود، شامگاه یکشنبه (نهم خردادماه) درگذشت.
سه شنبه، 11 خرداد 1400 - 09:24

 ورود به عصر «روبوانسان» ورود به عصر «روبوانسان»
تصویر نیروی کار در پساکرونا از هم‌اکنون در برخی شرکت‌ها و شغل‌ها قابل مشاهده است. با احیای نبض اقتصاد در کشورهای واکسینه، مدیران به جای استخدام‌های دوباره، سراغ «سیستم‌های اتوماسیون و روبات‌های هوشمند» رفته‌اند. حجم «سفارش خرید» روبات‌ها، رکورد ۴۰ ساله را شکست. دوره جدید،‌ عصر «روبوانسان» نام‌گذاری شده است که سه ویژگی دارد و بازار کار سنتی را دگرگون می‌کند.
شنبه، 8 خرداد 1400 - 08:09

پاسخگویی به مردم اولویت اول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای پاسخگویی به مردم اولویت اول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
روابط عمومی با اخلاق‌مداری، تعهد پذیری و عملکرد مسئولانه برمبنای ارتباطات دوجانبه و تعامل، پاسخگوی افکار عمومی بوده و جامعه مخاطب را با خود همراه می‌کند.
چهارشنبه، 5 خرداد 1400 - 08:28

فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400 فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400
در پی برگزاری شکوهمند رویدادهای موفق روابط‌عمومی توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی، انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (ایپرا) و انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی در بیست سال گذشته و استقبال کم‌نظیر استادان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان روابط‌عمومی، به یاری خداوند پنجمین «رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی» در خرداد‌ماه سال 1400 برگزار می‌گردد.
شنبه، 16 اسفند 1399 - 08:13

انتصاب سرپرست جدید روابط عمومی بانک کشاورزی انتصاب سرپرست جدید روابط عمومی بانک کشاورزی
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی، طی حکمی اکبر کاظمی را به سمت سرپرست اداره کل روابط‌عمومی و همکاری های بین الملل این بانک منصوب کرد.
شنبه، 1 خرداد 1400 - 16:23

اعطای نشان الماس روابط عمومی به ناصر بزرگمهر اعطای نشان الماس روابط عمومی به ناصر بزرگمهر
در نهمین جلسه کمیته عضویت و ارزشیابی که همزمان با روز ملی روابط عمومی برگزار شد، به استناد تبصره ذیل بند ۱ ماده ۸ آیین نامه و با توجه به سوابق مؤثر، تلاش‌ های مستمر و اهتمام قابل توجه «ناصر بزرگمهر» که عمری را در راستای تعالی و ارتقاء روابط‌عمومی در کشور صرف کرده است، «نشان الماس روابط ‌عمومی ایران» به ایشان اعطا شد.
جمعه، 31 اردیبهشت 1400 - 06:52

تقویم روز روابط عمومی/  نخستین همایش روز ملی ارتباطات و روابط عمومی تقویم روز روابط عمومی/ نخستین همایش روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
این همایش با حضور علی دارابی - معاون سیمای جمهوری اسلامی ایران - و علی‌اکبر جلالی - پدر علم فناوری ارتباطات ایران -، کاظم متولی - پیشکسوت حوزه‌ی ارتباطات - و جمعی از متخصصان و فعالان حوزه‌ی ارتباطات و روابط عمومی در تالار وحدت تهران توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و موسسه‌ی کارگزار روابط عمومی و در آستانه‌ی روز ملی ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.
چهارشنبه، 25 اردیبهشت 1392 - 10:40

27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد
27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی درایران گرامی باد
جمعه، 25 اردیبهشت 1394 - 00:12

رشد ۴۳درصدی نفوذ اینترنت موبایل در سال ۹۹ رشد ۴۳درصدی نفوذ اینترنت موبایل در سال ۹۹
توسعه زیرساخت‌های ارتباطی همواره یکی از اولویت‌های سیاست‌گذاران در هر کشوری است. تحول روش‌های ارتباطی طی سال‌های اخیر کیفیت اینترنت پهن باند و خصوصا اینترنت پهن باند ثابت را به شاخصی مهم برای سنجش کیفیت ارتباطاتی کشورها بدل کرده است.
چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 - 10:19

اروپا به حمایت از روزنامه‌نگاران مستقل ادامه می‌دهد اروپا به حمایت از روزنامه‌نگاران مستقل ادامه می‌دهد
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید آزادی مطبوعات به شدت در معرض تهدید قرار دارد و روزنامه‌نگاران با افزایش فشارهای مالی و سیاسی، شرایط سختی را تجربه می‌کنند.
دوشنبه، 13 اردیبهشت 1400 - 23:11

انتصاب مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری تهران انتصاب مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری تهران
محسنی بندپی با صدور حکمی مجتبی مرادی نوروزی را به سمت مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین الملل استانداری تهران منصوب کرد.
شنبه، 11 اردیبهشت 1400 - 17:00

روزی که «تلویزیون» با برنامه های منظم آغاز بکار کرد روزی که «تلویزیون» با برنامه های منظم آغاز بکار کرد
سی ام اپریل 1931 شبکه ان. بی. سی (نشنال برادکستینگ کامپنی) متعلق به کمپانی آر. سی. آ (رادیو کورپوریشن آو امریکا) کار پخش منظم برنامه های تلویزیونی را آغاز کرد و نخستین برنامه ای که پخش شد جریان بازدید روزولت رئیس جمهور وقت آمریکا از یک نمایشگاه بین المللی در نیویورک بود.
دوشنبه، 11 اردیبهشت 1396 - 10:59

پرداخت‌های 2.0، گفتگوهای صوتی زمان‌بندی شده و نسخه‌های جدید وب در تلگرام پرداخت‌های 2.0، گفتگوهای صوتی زمان‌بندی شده و نسخه‌های جدید وب در تلگرام
بروزرسانی امروز پرداخت‌های 2.0 برای تمامی گفتگوهای تلگرام، زمان‌بندی و پروفایل‌های کوچک برای گفتگوهای صوتی، نسخه‌های جدید تلگرام وب برای مرورگر شما و همچنین قابلیت‌های دیگر به همراه دارد.
سه شنبه، 7 اردیبهشت 1400 - 13:26

چگونه پی دی اف را ویرایش کنیم چگونه پی دی اف را ویرایش کنیم
این نرم افزار قابلیت تبدیل فایل‌های PDF به فرمت‌های تصویری JPG, TIFF, PNG, or BMP را داراست پس بنابراین می‌توانید فایل‌های پی دی اف خود را به‌صورت تصویر آرشیو کنید. همچنین این نرم افزار قابلیت تبدیل فایل‌های XPS به PDF را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.
دوشنبه، 6 اردیبهشت 1400 - 09:35

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  چگونه یک خبرنگار حرفه ای شویم؟


  اخبار جعلی تهدیدی برای اعتماد عمومی


  10 ویژگی قدرتمند افراد موفق


  3 گام ضروری برای نوشتن یک سخنرانی برای مدیر عامل


  3 ضرورت برای ساخت یک استراتژِی تاثیرگذار جدید


  آنچه باید بدانیم!/ سنجش‌ ارتباطات‌ چیست؟


  8 چیزی که باید در خصوص استراتژِی محتوای بصری بدانید


  روانشناسی رنگ و تاثیر و اهمیت آنها در برندهای مختلف


  5 اقدام برای ساخت یک فرهنگ سازمانی خوب


  انجمن متخصصان روابط عمومی، درگذشت دو نفر از کارشناسان روابط عمومی وزارت جهادکشاورزی را تسلیت گفت


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده