درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 14 تیر 1401 - 20:55   

فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401

  فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401


ادامه ادامه مطلب یک

اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود

  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان

  فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مقاله  نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)
  سه نکته ساده برای پوشش بهتر نظرسنجی‌ها
  بررسی حال و آینده رشته ارتباطات در افغانستان در عصر طالبان
  اعلام نتایج آزمون دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران
  متاورس؛ تحولی بزرگ در عصر ارتباطات با سرانجامی نامعلوم
  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی
  نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست
  اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان اردبیل برگزار شد
  دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد
  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب سه  

فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان
موسسه کارگزار روابط‌عمومی، برای نخستین بار فراخوان جایزه روابط‌عمومی دانش‌بنیان سال 1401 برای انتخاب (برترین ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه و فناورانه در روابط‌عمومی) که طی دو سال گذشته انجام شده‌اند را منتشر کرد.
دوشنبه، 22 فروردین 1401 - 08:37

روابط‌عمومی دانش‌بنیان؛ فرصتی برای علمی کردن روابط روابط‌عمومی دانش‌بنیان؛ فرصتی برای علمی کردن روابط
مأموریت و کارکرد روابط‌عمومی در سازمان‌ها، همواره به‌گونه‌ای بازتعریف شود که در مسیر بهره‌گیری از فناوری‌های روزآمد و به‌ویژه فناوری اطلاعات قرار داشته باشد تا بتواند نقش ارتباط گری و تسهیل‌گری خود را فعالانه میان سازمان، محیط و ذینفعانش برقرار سازد.
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 23:42

به‌‌روزرسانی واتس‌اپ امکان ترک بی‌سرو صدا از گروه‌ها را می‌دهد به‌‌روزرسانی واتس‌اپ امکان ترک بی‌سرو صدا از گروه‌ها را می‌دهد
واتس‌اپ درحال کار روی ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد بدون اطلاع سایر اعضا، چت‌های گروهی را ترک کنند. اخبار به‌روزرسانی در پی آن منتشر شد که در این ماه مجموعه‌ای از ویژگی‌های تازه‌ به این برنامه پیام‌رسان بسیار محبوب که بیش از دو میلیارد نفر در سراسر جهان کاربر آن‌اند، افزوده شد.
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 17:13

روابط عمومی هوشمند، نوین و فناور نیاز اصلی جامعه اطلاعاتی است روابط عمومی هوشمند، نوین و فناور نیاز اصلی جامعه اطلاعاتی است
مدیر روابط عمومی و بین الملل هسته وب ایرانیان با گرامیداشت 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی گفت: روابط عمومی هوشمند، نوین و فناور نیاز اصلی جامعه اطلاعاتی است.
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 10:55

عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد
عضو شورای اطلاع رسانی دولت با بیان اینکه «روابط عمومی بخشی تخصصی است» بر ارتقای جایگاه آن تأکید کرد و گفت: شأن روابط عمومی ادارات باید حفظ شود و تلفیق آن با سایر بخش ها باعث عقب ماندگی خواهد بود.
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 21:07

نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» به ایستگاه آخر نزدیک می‌شود/ ثبت‌نام رایگان ادامه دارد نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» به ایستگاه آخر نزدیک می‌شود/ ثبت‌نام رایگان ادامه دارد
نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» با همکاری مشترک انجمن متخصصان روابط‌عمومی، انجمن روابط‌عمومی ایران و موسسه کارگزار روابط‌عمومی در «تالار وحدت» برگزار می‌شود.
سه شنبه، 23 فروردین 1401 - 15:22

 ده نکته برای برنده شدن در جشنواره‌های روابط‌عمومی ده نکته برای برنده شدن در جشنواره‌های روابط‌عمومی
جایزه را تنها برای ارائه‌ی یک کار خوب نخواهید برد، بلکه همه‌ی جوانب کار شما باید عالی باشد: ممکن است بر مشکل ویژه‌ای غلبه کرده باشید یا کارتان را در یک محدوده‌ی زمانی کوتاه و خاص انجام داده باشید یا اولین بار باشد که کاری بدین صورت انجام شده باشد. در هر صورت روشن کنید که چرا کار شما متفاوت یا منحصر به فرد است.
شنبه، 20 فروردین 1401 - 10:11

 هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان انتخاب شدند هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان انتخاب شدند
اعضای هیات رییسه شورای هماهنگی روابط‌عمومیهای استان همدان با برگزاری مجمع عمومی و انتخابات، برای مدت یک سال انتخاب و معرفی شدند | انتخابات هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها همه ساله در فروردین ماه برگزار می‌شود.
دوشنبه، 22 فروردین 1401 - 12:44

انتصاب مشاور رئیس سازمان و سخنگوی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی انتصاب مشاور رئیس سازمان و سخنگوی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی طی حکمی رییس اداره روابط‌عمومی سازمان جهادکشاورزی استان را با حفظ سمت به عنوان "مشاور رئیس سازمان و سخنگوی سازمان جهادکشاورزی استان" منصوب نمود.
شنبه، 20 فروردین 1401 - 01:27

شهردار گرگان: روابط عمومی دیپلمات سازمان است شهردار گرگان: روابط عمومی دیپلمات سازمان است
شهردار گرگان با اعلام اینکه نقد سیستمی، باعث پیشگیری و رفع نواقص می شود، گفت: روابط‌عمومی در سال جدید، با نقد وضع موجود و پیگیری های لازم، می تواند شهرداری را در طی مسیر به سمت وضع مطلوب یاری رساند.
پنجشنبه، 18 فروردین 1401 - 11:24

جلب مشارکت اعضا؛ اولویت‌ اصلی کارگروه روابط عمومی سندیکای بیمه‌گران جلب مشارکت اعضا؛ اولویت‌ اصلی کارگروه روابط عمومی سندیکای بیمه‌گران
وی با اشاره به آن که برخی از مردم در حال حاضر از تفاوت میان بیمه‌های بازرگانی و نهادهای حکایتی و خدمات اجتماعی به خوبی آگاه نیستند، تصریح کرد: ارتقای برند بیمه‌های بازرگانی از یکسو کمک شایانی به آگاه سازی عموم مردم در این رابطه می‌کند و از سوی دیگر باعث هدفمند شدن فعالیت‌ها در کارگروه روابط‌عمومی خواهد شد.
چهارشنبه، 17 فروردین 1401 - 13:51

انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
مهندس علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در حکمی سعید آتشبار را به عنوان سرپرست روابط‌عمومی این شرکت منصوب کرد.
دوشنبه، 15 فروردین 1401 - 21:52

روند شکل‌گیری صنعت خرده‌‌فروشی در جهان روند شکل‌گیری صنعت خرده‌‌فروشی در جهان
صنعت خرده‌‌فروشی همواره یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی انسان بوده و در ارتباطات، مصارف و تبادلات آنها نقش پر‌رنگی داشته است. قدمت این صنعت بیش از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. این صنعت از زمانی که کشاورزان حیوانات را مبادله می‌کردند تا معرفی نخستین مرکز خرید دنیا در سال ۱۹۳۰، مسیر پر پیچ‌‌وخم و طولانی‌‌ را برای تکامل طی کرده است.
یکشنبه، 14 فروردین 1401 - 13:37

پاورق کردن داستان در مجله پاورق کردن داستان در مجله
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- از این روز (یکم آوریل 1854) داستان «اوقات سخت» نوشته چارلز دیکنز به صورت پاورق (سریال) در مجله آغاز شد و الگو قرار گرفت.
شنبه، 12 فروردین 1396 - 15:34

انتصاب مدیر روابط‌عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند انتصاب مدیر روابط‌عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند
با حکم رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند؛ «حمید بحرینی» به عنوان مدیر روابط‌عمومی و اموربین الملل سازمان این سازمان، منصوب شد.
دوشنبه، 8 فروردین 1401 - 14:13

 پنج مرحله مفید و موثر جهت یادگیری بهتر پنج مرحله مفید و موثر جهت یادگیری بهتر
کارشناسان با ارائه پنج مرحله مفید و موثر به ما کمک می کنند تا مطالب یا داده های مورد نظرمان را به خوبی در مغز ذخیره کرده و زمانی که آنها را نیاز داریم دوباره به خطر بیاوریم.
جمعه، 5 فروردین 1401 - 14:24

کریمخان زند: شادبودن حق مردم است کریمخان زند: شادبودن حق مردم است
به نظر وی، که مورخان از اظهاراتش بیرون کشیده اند؛ کریمخان «شاد بودن و شادی کردن» را حق مردم می دانست. وی برای دیدن توده ها و آگاه شدن از مشکلاتشان، حتی به قهوه خانه ها می رفت و با آنان در همانجا آبگوشت (دیزی) می خورد.
یکشنبه، 3 فروردین 1393 - 07:20

مدیر کل حوزه استاندار و روابط‌عمومی خراسان شمالی منصوب شد مدیر کل حوزه استاندار و روابط‌عمومی خراسان شمالی منصوب شد
با حکم محمد رضا حسین نژاد، استاندار خراسان شمالی، محمد تقی ولیان به عنوان سرپرست اداره کل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری خراسان شمالی منصوب شد.
شنبه، 28 اسفند 1400 - 23:47

انتصاب سلمان امیری، مدیرکل روابط‌عمومی بیمه سینا انتصاب سلمان امیری، مدیرکل روابط‌عمومی بیمه سینا
روز گذشته حسن صنعتی، سرپرست شرکت و رئیس هیئت مدیره بیمه سینا سلمان امیری را به عنوان "سرپرست روابط‌عمومی" این شرکت منصوب کرد.
چهارشنبه، 25 اسفند 1400 - 22:57

از تلاش‌های کارکنان روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی تقدیر شد از تلاش‌های کارکنان روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی تقدیر شد
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی با تاکید بر نقش کلیدی روابط عمومی در تنویر افکار عمومی گفت: روابط‌عمومی زبان گویا و چشم بینای هر سازمان است.
سه شنبه، 24 اسفند 1400 - 11:11

اسامی داوطلبان انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی استان گلستان اعلام شد اسامی داوطلبان انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی استان گلستان اعلام شد
معاون روابط‌عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری گلستان گفت: با پایان یافتن زمان ثبت نام جهت شرکت در انتخابات شورای هماهنگی روابط‌عمومی های استان، تعداد 25 نفر برای شرکت در این رقابت، اعلام آمادگی نموده اند.
یکشنبه، 22 اسفند 1400 - 14:11

زمان تشییع پیکر زنده یاد علیرضا غفاری اعلام شد زمان تشییع پیکر زنده یاد علیرضا غفاری اعلام شد
احمدرضا صدر مدیر روابط‌عمومی معاونت صدای رسانه ملی، درباره مراسم تشییع پیکر مرحوم علیرضا غفاری، گفت: مراسم تشییع پیکر مرحوم علیرضا غفاری ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه برگزار می‌شود.
جمعه، 20 اسفند 1400 - 19:01

روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها ساماندهی می‌شود روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها ساماندهی می‌شود
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در حکمی، به یداله آقائی صائم ماموریت داد نسبت به ساماندهی روابط‌عمومی بر اساس تشکیلات فعلی شرکت اقدام کند.
چهارشنبه، 18 اسفند 1400 - 15:10

تقدیر از زحمات داوود شکری در کارگروه روابط‌عمومی سندیکای بیمه گران ایران تقدیر از زحمات داوود شکری در کارگروه روابط‌عمومی سندیکای بیمه گران ایران
در این جلسه معاون سندیکا از طرف دکتر کریمی با اشاره به روحیه تعامل، فعالیت حرفه ای و اخلاق مداری جناب آقای شکری؛ تلاش ها و زحمات وی را در کارگروه روابط عمومی جهت تقویت هرچه بیشتر روحیه همکاری و انسجام واحد های روابط عمومی شرکت های بیمه موثر دانست و از اقدامات نامبرده در اجرایی شدن فعالیت های این کارگروه قدردانی نمود.
دوشنبه، 16 اسفند 1400 - 11:48

تقدیر از مدیران روابط‌عمومی و ریسک بیمه تعاون در سالروز 56 سالگی سندیکای بیمه گران تقدیر از مدیران روابط‌عمومی و ریسک بیمه تعاون در سالروز 56 سالگی سندیکای بیمه گران
در پنجاه و ششمین سالروز تأسیس سندیکای بیمه گران از سمیه محمدی، مدیر روابط‌عمومی و امور مشتریان و مریم سلماسی، مدیر ریسک و تعالی سازمانی بیمه تعاون که به عنوان اعضای کارگروه های تخصصی روابط‌عمومی و مدیریت ریسک در سندیکا فعالیت می کنند به دلیل تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه تقدیر شد.
دوشنبه، 9 اسفند 1400 - 18:17

انتصاب رییس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان انتصاب رییس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان
میرعبدی در حکمی عباس پور درویش را به عنوان رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان منصوب و معرفی نمود.
دوشنبه، 9 اسفند 1400 - 10:32

رییس مرکز روابط‌عمومی وزارت ارتباطات منصوب شد رییس مرکز روابط‌عمومی وزارت ارتباطات منصوب شد
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهدی سالم به عنوان رییس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.
چهارشنبه، 4 اسفند 1400 - 19:29

سرپرست روابط عمومى فدراسیون فوتبال منصوب شد سرپرست روابط عمومى فدراسیون فوتبال منصوب شد
طى حکمى از سوى حسن کامرانى فر دبیرکل فدراسیون فوتبال، محمد جواد پاینده به عنوان سرپرست دپارتمان روابط‌عمومی و اطلاع رسانى این فدراسیون انتخاب شد.
سه شنبه، 3 اسفند 1400 - 00:08

تلفن‌های هوشمند در آلمان؛ تجارت پر رونق و وابستگی شهروندان تلفن‌های هوشمند در آلمان؛ تجارت پر رونق و وابستگی شهروندان
شهروندان چقدر به تلفن‌های هوشمند وابسته شده‌اند؟ در آلمان ۹۰ درصد کسانی که از تلفن هوشمند استفاده می‌کنند زندگی بدون آن برایشان به سختی قابل تصور است.
یکشنبه، 1 اسفند 1400 - 22:24

نگاهی علمی به کم شدن عاطفهِ قدرتمندان نگاهی علمی به کم شدن عاطفهِ قدرتمندان
همه ما در زندگی شاهد بوده ایم به محض اینکه یک نفر، ذره ایی بر قدرتش اضافه شود یا حتی به شهرت کوچکی دست یابد بلافاصله تغییر اساسی در رفتارش بروز پیدا خواهد کرد. سئوال طبیعی این است که چرا؟
شنبه، 2 بهمن 1395 - 16:32

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)


  نجف محمودی از فعالان روابط‌عمومی به رحمت ایزدی پیوست


  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"


  دیدار رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با یار قدیمی پدر روابط‌عمومی ایران


  انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه یاسوج


  نترسید، هوش مصنوعی کمک می‌کند تا نتایج و پیامدهای روابط‌عمومی و بازده سرمایه‌گذاری برای شما مشخص شود


  هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های مراغه مشخص شد


  اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی


  اولین دوره انتخابات "شورای هماهنگی روابط‌عمومی های هیاتهای ورزشی استان اردبیل برگزار شد


  دومین دوره خبر نویسی و روابط‌عمومی هیاتهای ورزشی برگزار شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: روابط‌عمومی و دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی