درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 11 مرداد 1400 - 11:26   

برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده

  برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده


ادامه ادامه مطلب یک

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

آنچه باید بدانیم!/ سنجش‌ ارتباطات‌ چیست؟

  آنچه باید بدانیم!/ سنجش‌ ارتباطات‌ چیست؟


ادامه ادامه مطلب سه

نحوه ست کردن کفش‌های رنگی

  نحوه ست کردن کفش‌های رنگی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  پیامد دورکاری برای بعد از کرونا
  کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران: بررسی طرح صیانت از کاربران فضای مجازی هرچه سریع‌تر متوقف شود
  مدیرعامل شرکت گاز استان تهران: به دلیل نگارش نادرست اخبار حوادث، شرکت گاز استان تهران به عنوان مسئول حادثه معرفی می‌شود
  چگونه یک خبرنگار حرفه ای شویم؟
  ارتباطات و آینده جهان
  8 چیزی که باید در خصوص استراتژِی محتوای بصری بدانید
  3 ضرورت برای ساخت یک استراتژِی تاثیرگذار جدید
  5 اقدام برای ساخت یک فرهنگ سازمانی خوب
  3 گام ضروری برای نوشتن یک سخنرانی برای مدیر عامل
  اصول رفتاری و اجرائی در حوزه اخلاق حرفه ای روابط عمومی را بدانید
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب یک  

برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده
این کنفرانس شامل ارائه، کارگاه و بحث و گفتگو درباره موضوعات استراتژیک ارتباطات بحران، کووید-19، مطالعات‌موردی، بهترین راهکارها و ترندهای در حال رشد می‌شود که توسط اساتید، صاحب‌نظران و متخصصان حرفه‌ای و برجسته روابط‌عمومی سراسر دنیا آموزش داده می‌شود.
چهارشنبه، 26 خرداد 1400 - 20:38

نخستین نظرسنجی روزنامه ای در جهان نخستین نظرسنجی روزنامه ای در جهان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نشریه "Harrisburg Pennsylvanian" نخستین روزنامه در جهان بود که 24 جولای 1824 اولین نظرسنجی خودرا منتشر کرد.
چهارشنبه، 1 مرداد 1393 - 20:41

رویتر ــ مرد زرنگ قرن 19 و بنیادگذار یک خبرگزاری در لندن رویتر ــ مرد زرنگ قرن 19 و بنیادگذار یک خبرگزاری در لندن
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «پال جولیوس بارون فن رویتر Paul Julius Baron Von Reuter» موسس خبرگزاری رویتر و مرد زرنگ قرن نوزدهم 21 جولای 1816 در آلمان به دنیا آمد. پدرش از روحانیون یهودی آلمان بود.
سه شنبه، 31 تیر 1393 - 07:36

 رفع استرس با هفت نوع استراحت رفع استرس با هفت نوع استراحت
اغلب کارکنان دچار «استرس» می‌شوند؛ اما آنهایی که در محیط‌کاری پرتلاطم قرار دارند، «استرس بیشتری» تحمل می‌کنند. یافته‌های پزشکی می‌گوید «خواب کافی به تنهایی جوابگو نیست» و برای رفع استرس، ۷ نوع استراحت جسمی، ذهنی و روحی لازم است. افراد در طول روز انرژی عاطفی از دست می‌دهند که باید جبران کنند. تست صبحگاهی برای «تامین انرژی» لازم است.
یکشنبه، 27 تیر 1400 - 11:00

به بهانه سالگشت دکتر نطقی/ پیشکسوتان روابط عمومی ایران به بهانه سالگشت دکتر نطقی/ پیشکسوتان روابط عمومی ایران
     شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی یران (شارا) - || دکتر حمید نطقی در 11 شهریور 1299
جمعه، 28 تیر 1392 - 22:28

سال شمار زندگی  دکتر حمید نطقی- پدر روابط عمومی ایران سال شمار زندگی دکتر حمید نطقی- پدر روابط عمومی ایران
به ایران بازگشت و در وزارت نفت، در قسمت ارتباط با مطبوعات اداره اطلاعات و انتشارات شرکت نفت، مشغول به کار شد.
دوشنبه، 31 تیر 1392 - 21:56

چهار دیدگاه در باره اقتصاد سیاسی و روابط‌عمومی چهار دیدگاه در باره اقتصاد سیاسی و روابط‌عمومی
مرور چهار دیدگاه نظری معرفی شده در این مقاله نشان دهنده این است که محیط اقتصادی کلی و یا اقتصاد در سطح سازمانی بستری فراهم می کند که بر اساس آن می توان بسیاری از فعالیت های روابط عمومی را در سطح فردی و سازمانی و در پهنه ملی توضیح داد.
یکشنبه، 20 تیر 1400 - 10:24

روابط‌عمومی در ارتباطات سلامت و ریسک روابط‌عمومی در ارتباطات سلامت و ریسک
تحقیقات در زمینه روابط‌عمومی و طراحی و پردازش پیام‌های بهداشتی و ریسک، یکی از حوزه‌های کوچک اما همیشه مورد توجه مجلات علمی و ژورنالیسم سلامت به‌شمار می‌آمده است به‌طوری که ما به‌طور پیوسته شاهد آن هستیم که مطالب پرشماری در ارتباط با نقش روابط‌عمومی در بحث سلامت و ارتباطات سلامت‌محور و درک و فهم عمومی از علوم در جهان منتشر می‌شود که در همه آنها بر نقش محوری روابط‌عمومی در دنیای ارتباطات و سلامت، تاکید بسیاری می‌شود.
پنجشنبه، 17 تیر 1400 - 13:36

راهنمای ارتباطات واکسن کووید-۱۹ راهنمای ارتباطات واکسن کووید-۱۹
تحقیق ما با گردآوری اطلاعات از مقالات داوری‎‌شده‌ی مرتبط با تردیدهای واکسن در انگلستان و آمریکا آغاز شد که طی آن، گروهی از محققان متخصص در زمینه‌‎های هویت، اعتماد، علوم ارتباطات و … را شناسایی کردیم. طی یک دوره‌ی پنج‌روزه در حدفاصل ۲۱ تا ۲۵ اوت ۲۰۲۰، مجموعه‌ای از گفتگوها را با این محققان ترتیب دادیم و مباحث ویژه‌ی مرتبط با تردید در واکسن را مطرح کردیم.
سه شنبه، 15 تیر 1400 - 11:05

روابط عمومی در آینده روابط عمومی در آینده
سازمان‌ها در حال حاضر برای بقاء خود با دو چالش اساسی روبرو هستند: خوب بودن و قابل رویت بودن. خوب بودن سازمان بدین معنا است که محصولات و خدماتی با کیفیت با قیمت مناسب به جامعه تحویل دهد. خوب بودن همچنین بدین معنا است که سازمان‌ها بتوانند نشان دهند که عملکرد آنها به صورتی است که مشروعیت اجتماعی آنها را حفظ می کند. نام تجاری به اندازه محصول مهم هستند اما همین طور است شرکت در پشت نام تجاری. این بدین معنا است که سازمان باید در و با جامعه ارتباط داشته باشد تا بیاموزد که چه چیز قابل قبول است و چه چیز نیست.
دوشنبه، 14 تیر 1400 - 12:30

روابط‌عمومی‌و رسانه جدید اینترنت، موبایل و گردهمایی تبلیغاتی روابط‌عمومی‌و رسانه جدید اینترنت، موبایل و گردهمایی تبلیغاتی
در جهان امروز ما به عنوان شاهدان منفعل در معرض مقادیر متنابهی از اطلاعات قرار داریم که به هر روش ممکن به طرف ما پرتاب می شود. هر چه ما منفعل تر باشیم این اطلاعات هم بیشتر خواهند بود و وقتی ما مصرف کننده واقعی یا بالقوه باشیم، حجم این اطلاعات و لذا تلاش‌ها و پول صرف شده برای خیره کردن چشم‌ها به طورخودکار دو برابر می شود. نکته جالب توجه در این راستا آن است که امروز بازاریاب‌ها از هر راهی وارد می شوند تا مطمئن شوند که پیام آنها اگر در مردم تاثیر نکند لااقل به سمع و نظر آنها می رسد.
یکشنبه، 13 تیر 1400 - 11:04

تعریف دامنه برنامه تعریف دامنه برنامه
پس از طراحی نقشه راه برنامه، مدیران برنامه می توانند شروع به تعریف دامنه برنامه کنند. مدیران برنامه برای تعیین تکلیف به تیم پروژه، باید مشخصات دقیق مربوط به هر یک از تحویل ها را تعریف کنند.
پنجشنبه، 24 بهمن 1398 - 08:59

 نقش فناوری اطلاعات در روابط‌عمومی سازمان نقش فناوری اطلاعات در روابط‌عمومی سازمان
ایجاد هر تغییری در سازمان باعث به وجود آمدن مقاومت، چه در سطح فردی و چه در سطح سازمانی می گردد. استقرار و یا توسعه فناوری اطلاعات در سازمانها نیز از این امر مستثنی نیست و این مقاومت همواره یکی از علل تاخیر و یا شکست پروژه های فناوری اطلاعات در سازمان بوده است.
چهارشنبه، 9 تیر 1400 - 15:01

11 روش برای ایجاد اعتماد به نفس و جذابیت های ظاهری 11 روش برای ایجاد اعتماد به نفس و جذابیت های ظاهری
دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که افراد با جذابیت های ظاهری، باور دارند که به طبقه ی اجتماعی بالاتری تعلق دارند، و این احساس به جذابیت واقعی و موقعیت اجتماعی فعلی آنها مرتبط نیست.
جمعه، 20 دی 1398 - 17:49

پیام تسلیت انجمن متخصصان روابط‌عمومی به مناسبت درگذشت دو خبرنگار حوزه محیط زیست پیام تسلیت انجمن متخصصان روابط‌عمومی به مناسبت درگذشت دو خبرنگار حوزه محیط زیست
سیدشهاب سید محسنی درپیام های جداگانه ای به مدیران عامل خبرگزاریهای ایرنا و ایسنا،حادثه ناگور واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران که منجر به جان باختن دو تن از خبرنگاران پرتلاش ایرنا وایسنا شد را تسلیت گفت.
شنبه، 5 تیر 1400 - 15:09

ده مهارت کلیدی لازم در سال 2021 ده مهارت کلیدی لازم در سال 2021
یکی از جنبه‌های مورد نیاز جهت کسب موفقیت در تمامی حوزه‌های کاری به خصوص حوزه علم‌داده، توجه به مهارت‌های نرم یا Soft Skills است. در زیر 10 مهارت کلیدی مورد نیاز تا سال 2021 معرفی گردیده است.
پنجشنبه، 3 بهمن 1398 - 14:37

پیام تسلیت انجمن روابط عمومی در پی درگذشت دو خبرنگار حوزه محیط زیست پیام تسلیت انجمن روابط عمومی در پی درگذشت دو خبرنگار حوزه محیط زیست
انجمن روابط‌عمومی ایران، طی پیامی در گذشت دو خبرنگار جامعه مطبوعاتی، مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی، در حادثه واژگونی اتوبوس را تسلیت گفت.
پنجشنبه، 3 تیر 1400 - 14:49

چطور تاثیر روانی اخبار بد را کنترل کنیم چطور تاثیر روانی اخبار بد را کنترل کنیم
زندگی بشر نسبت به قرن‌های گذشته روند رو به پیشرفت داشته است، تنها نکته آن است که با توجه به پیشرفت صنعت ارتباطات، امروز فجایع بیش از گذشته در مقابل چشمان ما هستند. اگر با پیگیری خبرهای روزمره احساس درماندگی می‌کنید، حداقل می‌توانید مطمئن باشید آدم بی‌تفاوتی نیستید و به رنج انسان‌ها اهمیت می‌دهید.
چهارشنبه، 25 دی 1398 - 17:33

تماشای زیاد تلویزیون، مغز را پیر می ‌کند تماشای زیاد تلویزیون، مغز را پیر می ‌کند
دو مطالعه جدید نشان می‌ دهد حتی میزان متوسط ​​تماشای تلویزیون، بزرگسالان را در معرض پیری زودرس و آتروفی یا کوچک شدن مغز قرار می دهد.
جمعه، 28 خرداد 1400 - 12:48

کارگاه آموزشی حکمرانی مدرن در پارک‌های علم و فناوری برگزار شد کارگاه آموزشی حکمرانی مدرن در پارک‌های علم و فناوری برگزار شد
کارگاه آموزشی «حکمرانی مدرن در پارک‌های علم و فناوری» با حضور سرپرست اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دبیران شورای هماهنگی روابط‌عمومی مناطق دهگانه کشور و ۱۵۰ نفر از مدیران روابط عمومی پارک‌های علم و فناوری و دانشگاه‌های سراسر کشور به صورت حضوری و مجازی در سالن همایش‌های پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) برگزار شد.
پنجشنبه، 27 خرداد 1400 - 18:19

انتصاب مدیر جدید روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش انتصاب مدیر جدید روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش
طی مراسمی با حضور سرپرست و جمعی از معاونان این شرکت مریم نیاکان به عنوان سرپرست اداره روابط‌عمومی شرکت عمران ، آب و خدمات کیش معرفی و از زحمات فرزانه معماری در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی شد.
پنجشنبه، 27 خرداد 1400 - 11:55

اقناع افکار عمومی مهمترین رسالت روابط‌عمومی است اقناع افکار عمومی مهمترین رسالت روابط‌عمومی است
روابط‌عمومی واحد آگاهی‌بخشی و هماهنگی است که باید با مردم ارتباط بهینه برقرار کرده ،افکار عمومی را اقناع نماید وبا اعتماد افزایی ، اقناع وخود باوری به عنوان زبان گویای سازمانی از جایگاه سازمان دفاع نماید.
دوشنبه، 24 خرداد 1400 - 14:16

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان: رسانه و تبلیغات دو بال اصلی روابط عمومی‌ها هستند مدیر روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان: رسانه و تبلیغات دو بال اصلی روابط عمومی‌ها هستند
شاید تصور اولیه که از یک سازمان در ذهن متبادر می‌شود بیش از آنکه به حواشی ارتباط داشته باشد معطوف کالای نهایی و یا خدمات نهایی تولیدی آن سازمان باشد. اما وقتی قرار است یک سازمان با ذینفعان و یا مشتریان خویش ارتباط داشته باشد بی‌اختیار نیازمند تشکیلات دیگری است که به این ارتباطات سامان می‌دهد و در حقیقت در این جاست که روابط عمومی معنا و مفهوم می‌یابد.
شنبه، 22 خرداد 1400 - 18:09

همایش «نقش روابط عمومی ها و سفیران اطلاع رسانی در کاهش تنش آبی» همایش «نقش روابط عمومی ها و سفیران اطلاع رسانی در کاهش تنش آبی»
مدیرکل روابط‌عمومی و‌ امور بین الملل استانداری البرز از برگزاری همایش «نقش روابط عمومی ها و سفیران اطلاع رسانی در کاهش تنش آبی» در نیمه اول تیرماه سال جاری خبر داد.
جمعه، 21 خرداد 1400 - 18:13

نگرش مخاطب محوری، ضامن توفیق و تعالی روابط‌عمومی‌هاست نگرش مخاطب محوری، ضامن توفیق و تعالی روابط‌عمومی‌هاست
روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای رویکرد بالادستی و برخاسته از اراده ریاست سازمان را در پیش گرفته که امروزه به وضوح نمود آن در عرصه های ستادی و استانی قابل درک و ملموس است.
سه شنبه، 18 خرداد 1400 - 12:51

لزوم تداوم و شکل گیری ستاد برگزاری واجرایی جشنواره چراغ روشن رابطه لزوم تداوم و شکل گیری ستاد برگزاری واجرایی جشنواره چراغ روشن رابطه
مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کرمان گفت: تداوم جشنواره چراغ روشن رابطه ویژه کارکنان روابط‌عمومیهای استان کرمان و شکل گیری ستاد برگزاری و اجرایی، اتاق فکر و هیات علمی و مشخص کردن موضوعات آن برای جشنواره دوم در سال ۱۴۰۱ از هم اکنون ضروری است.
دوشنبه، 17 خرداد 1400 - 18:21

 چطور درخواست دورکاری دائمی دهیم؟ چطور درخواست دورکاری دائمی دهیم؟
یک‌سالی است که به‌دلیل کرونا دورکاری می‌کنم. شرکت ما کاملا با این تغییرات سازگار شده و مشکل خاصی نداشته‌ایم. به همین علت، فکر می‌کنم اگر از آنها بخواهم که از این به بعد همیشه دورکاری کنم، احتمال اینکه اجازه دهند بیشتر از پارسال است. ما حتی قبل از کرونا هم دو تا کارمند داشتیم که سال‌ها به‌طور دائمی دورکاری می‌کردند: یکی از مدیران در واحد خودمان و یکی از همکارها در یک واحد دیگر که هم‌سطح من است.
جمعه، 14 خرداد 1400 - 14:24

چگونه پیام‌های حذف شده در فیس‌بوک را بازیابی کنیم چگونه پیام‌های حذف شده در فیس‌بوک را بازیابی کنیم
بسیاری از کاربران در شبکه فیس‌بوک گاهی اوقات به طور تصادفی پیام‌های خود را از برنامه «فیس‌بوک مسنجر» حذف می‌کنند. امّا زمانی که می‌خواهند پیام‌های حذف شده را بازیابی کنند با اینکه بیش از یک راه برای برگرداندن پیام‌های حذف شده وجود دارد، با مشکل برخورد می‌کنند.
سه شنبه، 11 خرداد 1400 - 21:31

هنر استفاده از مطالعه و افزایش آگاهی، از وظایف مهم روابط عمومی ها هنر استفاده از مطالعه و افزایش آگاهی، از وظایف مهم روابط عمومی ها
مهمترین نقش روابط عمومی حرفه ای، توانمندی در ایجاد تغییر و تحول توسعه ای سازمان به سوی پایداری، تعالی و پیشرفت است. روابط عمومی باید بستر ساز تغییر و اصلاح روش ها، سیاست ها و برنامه های سازمان در راستای رضایت مخاطبانش باشد و به عنوان عامل تغییردهنده مثبت سازمانی عمل کند.
سه شنبه، 11 خرداد 1400 - 09:01

انتصاب مدیر روابط عمومی چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی انتصاب مدیر روابط عمومی چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی
علی نیکنام انزابی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران در حکمی مینا آتشی را به سمت مدیر روابط عمومی چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران منصوب کرد.
یکشنبه، 9 خرداد 1400 - 11:15

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  چگونه یک خبرنگار حرفه ای شویم؟


  اخبار جعلی تهدیدی برای اعتماد عمومی


  10 ویژگی قدرتمند افراد موفق


  3 گام ضروری برای نوشتن یک سخنرانی برای مدیر عامل


  3 ضرورت برای ساخت یک استراتژِی تاثیرگذار جدید


  آنچه باید بدانیم!/ سنجش‌ ارتباطات‌ چیست؟


  8 چیزی که باید در خصوص استراتژِی محتوای بصری بدانید


  روانشناسی رنگ و تاثیر و اهمیت آنها در برندهای مختلف


  5 اقدام برای ساخت یک فرهنگ سازمانی خوب


  انجمن متخصصان روابط عمومی، درگذشت دو نفر از کارشناسان روابط عمومی وزارت جهادکشاورزی را تسلیت گفت


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده