درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 29 اردیبهشت 1401 - 07:06   

رونمایی از کتاب "روابط عمومی و رسانه ، دوست یا دشمن" در جشن ملی روز روابط عمومی

  رونمایی از کتاب "روابط عمومی و رسانه ، دوست یا دشمن" در جشن ملی روز روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

افزایش انتظارات از روابط عمومی با توجه به گسترش بحران های زیست محیطی

  افزایش انتظارات از روابط عمومی با توجه به گسترش بحران های زیست محیطی


ادامه ادامه مطلب دو

عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد

  عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد


ادامه ادامه مطلب سه

ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها

  ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  دکتر عاملی: روابط عمومی متاورس، عرصه حضور سه بعدی، محسوس، هویت‌دار، هویت بخش، غیر مرکزی، منعطف برای تغییر همراه با مشارکت همگانی در فضای دوم است
  نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» از منظر تصویر
  حقوق شهروندی باید به یک گفتمان و مطالبه عمومی تبدیل شود.
  تقدیر از خدمات و زحمات روابط عمومی و امورفرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهرنشتارود
  نماهنگ شادروان استاد پیشکسوت روابط‌عمومی قربانعلی پورمرادیان
  انتصاب، سرپرست روابط‌عمومی شهرداری زنجان
  رونمایی از کتاب "روابط عمومی و رسانه ، دوست یا دشمن" در جشن ملی روز روابط عمومی
  مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها بهترین حامیان روابط‌عمومی ها هستند
  پیشکسوتان و فعالان عرصه روابط‌عمومی تقدیر شدند
  زبان گویای مردم
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

کارگاه آموزشی «ارتباطات انسانی» در استان مرکزی برگزار می شود کارگاه آموزشی «ارتباطات انسانی» در استان مرکزی برگزار می شود
کارگاه آموزشی ارتباطات انسانی به همت مرکز نوآوری کسب و کارهای اینترنتی و دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه انجمن علمی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک ویژه دانشجویان برگزار می شود.
یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 - 22:22

معرفی کتاب: دگرگونی دیجیتال معرفی کتاب: دگرگونی دیجیتال
مطالعه کتاب «دگرگونی دیجیتال» به همه مدیرانی که قصد دارند از قافله شتابان تغییر و تحولات تکنولوژیک عقب نمانند و خود و سازمان‌های تحت رهبری‌شان را به سلامت و با اقتدار به پیش ببرند، توصیه می‌شود.
یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 - 13:04

 پشت‌پرده درآمدهای میلیاردی غول‌های تکنولوژی پشت‌پرده درآمدهای میلیاردی غول‌های تکنولوژی
تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که مجموع فروش این پنج غول تکنولوژی در سه ماه اول سال ۲۰۲۲ و با رشد سالانه ۷ درصدی از ۳۴۰ میلیارد دلار فراتر رود. همچنین در دوره سه ماهه‌ای که از ۲۶ آوریل و زمانی آغاز می‌شود که این پنج شرکت بزرگ شروع به انتشار آخرین گزارش‌های درآمدی خود ‌کنند، اعداد خیره‌کننده یک بار دیگر به تیتر اصلی خبرها تبدیل خواهد شد.
یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 - 11:01

۱۰ ویژگی یک مدیر دلسوز ۱۰ ویژگی یک مدیر دلسوز
مدیران دلسوز به‌‌‌خوبی می‌‌‌دانند که چگونه می‌توان در درون یک سازمان «احساس ما بودن» ایجاد کنند و به همین دلیل افرادشان را تشویق می‌کنند تا با سایر کارکنان در سراسر سازمان ارتباط و تعامل داشته باشند و از منیت بگذرند و ما شوند. درنتیجه مدیران دلسوز قادرند در درون سازمان‌هایی که در آنجا مشغول فعالیت هستند، تیم‌سازی و جامعه‌سازی کرده و احساس ما بودن را به معنای واقعی کلمه در تمام سازمان رواج دهند.
یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 - 08:50

سایبر استراتژی سایبر استراتژی
اعمال نظر در انتشار اطلاعات و عقاید و نیز هرگونه تلقین و بزرگ و کوچک سازی نوعی مغز شویی است و خطری است جهانی و برای انسان.
دوشنبه، 11 اردیبهشت 1396 - 11:04

روزی که «تلویزیون» با برنامه های منظم آغاز بکار کرد روزی که «تلویزیون» با برنامه های منظم آغاز بکار کرد
سی ام اپریل 1931 شبکه ان. بی. سی (نشنال برادکستینگ کامپنی) متعلق به کمپانی آر. سی. آ (رادیو کورپوریشن آو امریکا) کار پخش منظم برنامه های تلویزیونی را آغاز کرد و نخستین برنامه ای که پخش شد جریان بازدید روزولت رئیس جمهور وقت آمریکا از یک نمایشگاه بین المللی در نیویورک بود.
دوشنبه، 11 اردیبهشت 1396 - 10:59

اخلاق در تبلیغات اخلاق در تبلیغات
به گفته‌ برخی از صاحب‌نظران، تبلیغات چیزی فراتر از فروش محصولات است. تبلیغات با تشویق شیوه‌های مادی‌گرایانه در زندگی این گمان را ایجاد می‌کند که سعادت انسان از طریق مصرف کالاهای مادی مهیا می‌شود. بنابراین تملک کالاها و خدمات پایه‌ ارزش‌های اجتماعی، شادمانی و هدف‌های آن معرفی می‌شود.
دوشنبه، 2 دی 1392 - 11:28

سیاستگذاری، مدل سازی و راهبردهای روابط عمومی یکپارچه سیاستگذاری، مدل سازی و راهبردهای روابط عمومی یکپارچه
روابط عمومی یکپارچه به صورت یک جریان مداوم در تمام مراحل مختلف عملیات انجام می گیرد. پس از ظهور مسائل دشوار به علاوه تحولات گوناگون سیاسی و اجتماعی و نیازمندی های عمومی تعدیل برنامه عملیات به مقتضای تغییرات جدید پیش بینی نشده را ایجاب می کند. بنابراین دستگاه هماهنگی باید طوری تنظیم شود که تعدیل عملیات بر حسب عوامل متغیر در هر زمان بدون اتلاف وقت میسر باشد.
جمعه، 6 دی 1392 - 22:24

انتصاب سرپرست مدیریت فرهنگی و ارتباطات شرکت فرهنگی ورزش سایپا انتصاب سرپرست مدیریت فرهنگی و ارتباطات شرکت فرهنگی ورزش سایپا
طی حکمی از سوی دکتر ابوالفضل فراهانی مدیر عامل شرکت فرهنگی ورزش سایپا، عباس قربانعلی زادگان به عنوان سرپرست فرهنگی و ارتباطات این شرکت منصوب شدند.
جمعه، 9 اردیبهشت 1401 - 18:16

خانه روزنامه‌نگاران در تهران راه‌اندازی می‌شود خانه روزنامه‌نگاران در تهران راه‌اندازی می‌شود
عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه گفت: طبق مصوبه بودجه سال جاری به پیشنهاد مرکز ارتباطات در بوستان گفتگو خانه روزنامه‌نگاران شهر راه اندازی خواهد شد که محل حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه است‌.
جمعه، 9 اردیبهشت 1401 - 18:02

برنامه‌های پیشنهادی انجمن متخصصان روابط‌عمومی به مناسبت: روز ملی روابط‌عمومی برنامه‌های پیشنهادی انجمن متخصصان روابط‌عمومی به مناسبت: روز ملی روابط‌عمومی
انجمن متخصصان روابط‌عمومی با بهره‌گیری از تجارب، یافته‌ها و نظرهای اندیشمندان و صاحب‌نظران این حوزه، برنامه‌های پیشنهادی خود را برای برگزاری هر چه اثربخش‌تر و موفق‌تر روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی و استفاده از فرصت‌های ارتباطی پیش‌رو ارائه کرد.
شنبه، 20 فروردین 1401 - 09:16

گزارش سه ماهه آلفابت: "تیک‌ تاک" رقیبی برای یوتیوب گزارش سه ماهه آلفابت: "تیک‌ تاک" رقیبی برای یوتیوب
شرکت آلفابت در فصل مالی اول سال ۲۰۲۲ به رغم افزایش درآمد با کاهش سود روبرو بوده است. در این میان کاهش درآمد یوتیوب چشمگیر است. کارشناسان یکی از عوامل این کاهش را رقیبی قدر به نام "تیک تاک" می‌دانند.
پنجشنبه، 8 اردیبهشت 1401 - 14:28

۹ راهنمایی برای ساخت فیلم مستند ۹ راهنمایی برای ساخت فیلم مستند
به عنوان فیلمساز، ممکن است تاکنون چندین گزارش کوتاه تصویری در خصوص موضوعی خاص ساخته باشید. حالا که به گونه ای در این زمینه تبحر یافته اید، می خواهید یک مستند بلند در باب این موضوع بسازید. این توصیه ها را برای فیلمبرداری و تدوین مستندهای بلند در نظر داشته باشید.
چهارشنبه، 7 اردیبهشت 1401 - 14:04

 هشدار اروپایی‌ها؛ ایلان ماسک یا از قوانین تبعیت می‌کند یا تحریم می‌شود هشدار اروپایی‌ها؛ ایلان ماسک یا از قوانین تبعیت می‌کند یا تحریم می‌شود
روزنامه گاردین به نقل از یک سخنگوی دولت بریتانیا گزارش داد که کمپانی‌ها باید از لایحه امنیت آنلاین که به زودی تصویب خواهد شد، تبعیت کنند. بر اساس این لایحه، پلتفرم‌های آنلاین ملزم هستند که از کاربران در برابر محتوای مضر محافظت کنند.
چهارشنبه، 7 اردیبهشت 1401 - 13:03

انتصاب مدیرعامل خبرگزاری آنا انتصاب مدیرعامل خبرگزاری آنا
محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، طی حکمی علی قجری را به‌عنوان «عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا)» منصوب کرد.
سه شنبه، 6 اردیبهشت 1401 - 23:25

 ایجاد سامانه آنلاین پایش رضایت مردم از کارکنان دستگاه‌های اجرایی ایجاد سامانه آنلاین پایش رضایت مردم از کارکنان دستگاه‌های اجرایی
سامانه برخط «پایش رضایت مردم از کارکنان دستگاه‌های اجرایی» جهت ارزیابی بی‌واسطه عملکرد دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران راه‌اندازی می‌شود.
سه شنبه، 6 اردیبهشت 1401 - 16:10

دلایل ناکارآمدی توجه به شمار مخاطبان دلایل ناکارآمدی توجه به شمار مخاطبان
ارقام دروغ نمی گویند اما آدمها دروغ می گویند. بدتر از آن این که مردم در تفسیر معنای ارقام به خود دروغ می گویند. سالها ناشران بازدید از وبسایت‌شان یا کلیک کردن روی آن را به حساب خواندن نشریه یا وبسایتشان می گذاشتند؛ این کار مثل آن است که کسی که از کنار دکه روزنامه فروشی رد می شود، خواننده روزنامه محسوب شود.
سه شنبه، 6 اردیبهشت 1401 - 13:20

لزوم یادگیری ارتباطات انسانی لزوم یادگیری ارتباطات انسانی
این نکته بسیار مهمی است که ما برای موفقیت در مناسبات و تعاملات فردی و اجتماعی خود حتما نیازمند آموزش و کسب مهارت در زمینه روابط عمومی و برقراری ارتباطات انسانی هستیم. بسیاری از تضادها و تعارضات و درگیری‌های ما با دیگران ناشی از نداشتن مهارت‌های ارتباطی و عدم توانایی در درست حرف زدن و حرف درست زدن ( فن بیان ) می باشد.
سه شنبه، 6 اردیبهشت 1401 - 13:13

موافقت توییتر با پیشنهاد خرید ایلان ماسک موافقت توییتر با پیشنهاد خرید ایلان ماسک
هیات مدیره توییتر با خریداری کل سهام این شرکت به وسیله ایلان ماسک به قیمت ۴۴ میلیارد دلار موافقت کرده است. ماسک دو هفته پیش با پیشنهاد خریداری کل سهام این شرکت به قیمتی بالاتر از بهای بازار، خواهان مالکیت آن شده بود.
سه شنبه، 6 اردیبهشت 1401 - 13:01

موضوع «روز جهانی ارتباطات دوربرد و جامعه اطلاعاتی» سال 2022 اعلام شد موضوع «روز جهانی ارتباطات دوربرد و جامعه اطلاعاتی» سال 2022 اعلام شد
روز جهانی ارتباطات دوربرد و جامعه اطلاعاتی سال 2022 با هدف افزایش آگاهی از نقش مهم مخابرات و ICT در حمایت از حفظ سلامت، ارتباط و استقلال مالی سالمندان در مسیر پایدارسازی نظام‌های اقتصادی و سلامت با موضوع: "تکنولوژی‌های دیجیتال برای سالمندان و سالمندی سالم" برگزار می‌شود.
دوشنبه، 5 اردیبهشت 1401 - 23:19

شیوه‌های تهیه خبرنامه برای خبرنگاری تنش شیوه‌های تهیه خبرنامه برای خبرنگاری تنش
خبرنامه ها یا بولتن های خبری از راه های محبوبی هستند که رسانه ها برای انتشار گسترده تر مطالبشان میان خوانندگان استفاده می کنند اما تهیه خبرنامه های مناسب و کارآمد خیلی ساده نیست، به ویژه در شرایط تنش.
دوشنبه، 5 اردیبهشت 1401 - 13:27

نشست نقد کتاب «هوش آنی در عصر ارتباطات» فردا برگزار می شود نشست نقد کتاب «هوش آنی در عصر ارتباطات» فردا برگزار می شود
نشست نقد و بررسی کتاب «هوش آنی در عصر ارتباطات» فردا ساعت 10 صبح برگزار می شود.
دوشنبه، 5 اردیبهشت 1401 - 12:51

برای حفاظت از اطلاعات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی چکار کنیم؟ برای حفاظت از اطلاعات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی چکار کنیم؟
برای جلوگیری از دسترسی هکر‌ها به میلیون‌ها ایمیل، حساب‌های بانکی و حساب‌های شبکه‌های اجتماعی، رعایت برخی نکات ضروری است. برای حفاظت از اطلاعات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی چکار کنیم؟ برای دفاع از حریم شخصی خود در فضای مجازی رعایت برخی نکات ضروری است:
دوشنبه، 5 اردیبهشت 1401 - 12:40

چگونه از جلسات کاری بی‌اثر جلوگیری کنیم؟ چگونه از جلسات کاری بی‌اثر جلوگیری کنیم؟
در دوران همه‌گیری کووید-۱۹ به میزان زیادی از جلسات کاری در شرکت‌ها و سازمان‌ها کاسته شد و دورکاری مدیران و کارکنان نیز موجب شد تا بسیاری از جلسات کلاسیک و رایج که به طور سنتی و معمولا بدون هدف مشخصی برگزار می‌شد متوقف شود، چرا که افرادی که از منازل شان مشغول به کار بودند با استفاده از خودمختاری و استقلال نسبی خوبی که پیدا کرده بودند می‌توانستند بدون نیاز به شرکت در جلسات کاری تمام کارهای شان را پیش ببرند و حتی بهتر از گذشته تصمیم‌گیری و اقدام کنند.
دوشنبه، 5 اردیبهشت 1401 - 12:05

روابط‌عمومی‌ و مدیریت اخبار جعلی روابط‌عمومی‌ و مدیریت اخبار جعلی
این روزها درباره آثار و ابعاد اخبار و اطلاعات جعلی (Fake news)، اخبار منفی و شایعات در رسانه های جمعی و اجتماعی و همچنین اثرگذاری آن بر زندگی روزمره مردم و توسعه ملی و پیشرفت صنعتی و سازمانی سخن بسیار است. اما این اخبار چه می کنند؟
دوشنبه، 5 اردیبهشت 1401 - 08:15

اعضای هیات امنای پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات معرفی شدند اعضای هیات امنای پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات معرفی شدند
وزیر علوم به پیشنهاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد مقیمی، حسین کچویان، محمد قمی، سید مجید امامی و فرشاد مهدی‌پور را به مدت ۴ سال به عنوان اعضای جدید هیأت امنای پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منصوب کرد.
یکشنبه، 4 اردیبهشت 1401 - 19:32

جایگاه خبر و خبرنویسی در روابط عمومی جایگاه خبر و خبرنویسی در روابط عمومی
خبرهایی که در سایت های سازمان و ارگان‌های دولتی دیده می شود کاملا غبرحرفه‌ای با تیترهایی که با لید همخوانی نداشته و استفاده از عبارت هایی مانند: "محترم، فرمودند و..."برای مدیر ارشد آن سازمان است.
یکشنبه، 4 اردیبهشت 1401 - 14:53

اولین نشست کمیته برندسازی، تبلیغات و فرهنگ‌سازی محصولات و خدمات بومی اولین نشست کمیته برندسازی، تبلیغات و فرهنگ‌سازی محصولات و خدمات بومی
اولین نشست کمیته برندسازی، تبلیغات و فرهنگ‌سازی محصولات و خدمات بومی زیر مجموعه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال کشور در ساترا برگزار شد. سعید مقیسه رئیس ساترا، محسن قائمی‌نسب سرپرست قائم مقامی ساترا، دکتر مهدی سالم مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر فشاد مهدی‌پور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهندس طاها ذیقیمت از اعضای کارگروه هوش مصنوعی و مدیر مرکز فناوری‌های نوظهور دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دکتر امیرحسین اسدی سرپرست دفتر خدمات کسب و کار معاونت تجارت و خدمات وزارت صنعت و معدن و تجارت در این نشست حضور داشتند.
یکشنبه، 4 اردیبهشت 1401 - 14:30

انتصاب سرپرست اداره کل ارتباطات و نظارت مردمی سازمان تأمین‌اجتماعی انتصاب سرپرست اداره کل ارتباطات و نظارت مردمی سازمان تأمین‌اجتماعی
طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، محمد منصور عظیم‌زاده اردبیلی به سمت سرپرست اداره‌کل ارتباطات و نظارت مردمی این سازمان منصوب شد.
یکشنبه، 4 اردیبهشت 1401 - 14:29

۱۰ مهارت برای مدیران بازاریاب ۱۰ مهارت برای مدیران بازاریاب
بر اساس شواهد حاصل از نظرسنجی جمعی و مصاحبه‌‌ با مدیران عامل، در مطالعه روندهای بازاریابی جهانی دلویت (Deloitte ۲۰۲۱) و مطالعه مصاحبه‌های مدیران عامل سازمان آینده‌پژوهی، ۱۰ اقدام کلیدی را شناسایی کرده‌‌ایم که می‌تواند به رهبران بازاریابی برای دستیابی به این نتایج کمک کند.
یکشنبه، 4 اردیبهشت 1401 - 09:00

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز روابط عمومی/ تصویب 27 اردیبهشت، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم رسمی کشور


  روز روابط عمومی بر جامعه روابط عمومی کشور گرامی باد


  بازنشر/ سایه روشن های روابط عمومی ایران در گفتگو با استاد کاظم متولی


  بیانیه انجمن روابط‌عمومی ایران به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، "روز و هفته روابط‌عمومی"


  نگاهی گذرا به نامگذاری روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی


  ارتباطات جهان‌گستر و روابط‌عمومی‌های ارتباط گر


  بسته پیشنهادی اعتلای روابط‌عمومی در ایران


  افزایش انتظارات از روابط عمومی با توجه به گسترش بحران های زیست محیطی


  روز جهانی ارتباطات دوربرد و جامعه اطلاعاتی


  عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»