درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 2 بهمن 1400 - 16:54   

برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا

  برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا


ادامه ادامه مطلب یک

واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند

  واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران

  فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی
  مصرف کنندگان همه چیز را می خواهند: صنعت خرده فروشی تغییر شکل می دهد تا اولویت های خرید و پایداری را برآورده کند
  چرا بازاریابی ارگانیک فیس بوک هنوز اهمیت دارد؟
  مدیریت بحران روابط‌عمومی از طریق رسانه‌های اجتماعی
  جلسات اداری
  تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی
  واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند
  زندگی تان را برنامه ریزی کنید
  تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است
  تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

مصرف کنندگان همه چیز را می خواهند: صنعت خرده فروشی تغییر شکل می دهد تا اولویت های خرید و پایداری را برآورده کند مصرف کنندگان همه چیز را می خواهند: صنعت خرده فروشی تغییر شکل می دهد تا اولویت های خرید و پایداری را برآورده کند
خرید ترکیبی - اختلاط کانال‌های فیزیکی و دیجیتال در سفرهای خرید - در حال افزایش است زیرا عادات خرید مصرف‌کنندگان به دلیل ضرورت در طول همه‌گیری COVID-19 در حال تبدیل شدن به روال است.
شنبه، 2 بهمن 1400 - 10:15

چرا بازاریابی ارگانیک فیس بوک هنوز اهمیت دارد؟ چرا بازاریابی ارگانیک فیس بوک هنوز اهمیت دارد؟
فیسبوک حتی پس از گذشت بیش از 15 سال هنوز هم بزرگترین شبکه رسانه اجتماعی در جهان است. با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال، که بسیاری از آنها کاربران وفادار و معمولی هستند که هر روز برای گذراندن وقت خود وارد این پلتفرم می شوند.
شنبه، 2 بهمن 1400 - 09:36

جلسات اداری جلسات اداری
گرچه «جلسۀ اداری» پدیدۀ نسبتاً جدیدی است، انسان‏ها از دیرباز برای اخذ تصمیمات خود گردِ هم آمده ‏اند و شعرا و نویسندگان اَعمال آن‌ها را در آثارشان نقل کرده ‏اند. ایلیاد، یکی از پایه‏ های ادب غرب، با جلسه آغاز می‏ شود. هومر چنان به‌دقت رفتار آدم‏ ها در جلسات را نشان می ‏دهد که بزرگان مدیریتِ امروز به گَرد پای او هم نمی ‏رسند. راهی را که هومر نشان می‏ دهد آثار ادبی برجستۀ دیگر دنبال می‏ کنند: آثار اصیل ادبیات غرب، دربارۀ نحوۀ ثمربخش ‏ترکردن جلسات اداری، تعلیمات فراوانی دارند که کسی به آن‏ها‏ توجه نکرده است.
شنبه، 2 بهمن 1400 - 00:13

تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی
سامانه «داشبورد هوشمند تحلیل اخبار» به کمک هوش مصنوعی می تواند فعالیت هر رسانه را تحلیل و ارزیابی کند و یک تحلیل همه جانبه و دقیق از فعالیت آن رسانه در فضای وب ارائه دهد.
جمعه، 1 بهمن 1400 - 23:26

واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند
پلتفرم واتس‌اپ قرار است به زودی ابزارهای ترسیم جدیدی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه کند.
جمعه، 1 بهمن 1400 - 23:24

فناوری فناوری
فناوری یا تکنولوژی مجموع تکنیک‌ها، مهارت‌ها، روش‌ها و فرایندهایی است که در تولید کالاها یا خدمات یا تحقق اهداف مانند تحقیقات علمی استفاده می‌شود.
جمعه، 1 بهمن 1400 - 00:44

تحول دیجیتال تحول دیجیتال
تحول دیجیتال، یک تغییر فرهنگی، سازمانی و عملیاتی در یک صنعت، سازمان یا اکوسیستم از طریق یکپارچه‌سازی هوشمندانه فن‌آوری‌های دیجیتال، فرآیندها و شایستگی‌های در تمام سطوح و عملکردی همگرا در یک مسیر استراتژیک مشخص می‌باشد.
پنجشنبه، 30 دی 1400 - 22:16

دیجیتال دیجیتال
روش دیجیتال، پایهٔ سیستم‌هایی رایانه‌ای است. همچنین بسیاری از سیستم‌هایی که در گذشته به صورت قیاسی (آنالوگ) به بازار ارائه می‌شدند، امروزه به صورت دیجیتال هستند. مانند تلویزیون، دستگاه ضبط و پخش صدا، گیرنده ماهواره (رسیور).
پنجشنبه، 30 دی 1400 - 22:00

 برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا
این برنامه با حضور چند اینفلونسر اینستاگرام ظرف همین چند روز آینده در آمریکا آغاز خواهد شد و تا چند ماه دیگر این سرویس در اختیار همه کاربران این شبکه اجتماعی قرار خواهد گرفت.
پنجشنبه، 30 دی 1400 - 20:40

 پول درآوردن از کلیک؛ نگاهی به اقتصاد بازار تولید محتوا پول درآوردن از کلیک؛ نگاهی به اقتصاد بازار تولید محتوا
ساخت ویدئوی شخصی را سال گذشته شروع کرده و با یافتن بیش از ۷۰۰ هزار فالوور در یوتیوب، اکنون برای خطوط هوایی و شرکت‌های فن‌آوری هم کار تبلیغاتی می‌کند.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 22:17

 ۳جی در پایان راه؛ فقدان نسل سوم اینترنت همراه چه تاثیری بر زندگی ما می‌گذارد؟ ۳جی در پایان راه؛ فقدان نسل سوم اینترنت همراه چه تاثیری بر زندگی ما می‌گذارد؟
تنها ۱ درصد از مشتریان این اپراتور از تجهیزات و دستگاه‌هایی استفاده می‌کنند که به شبکه ۳جی متکی هستند.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 22:06

تلفن همراه تلفن همراه
تلفن همراه یا گوشی همراه که به آن موبایل و گوشی نیز گفته می‌شود، وسیله‌ای برای ارسال و دریافت صدا و تصویر از طریق ارتباط رادیویی در پهنای وسیع جغرافیایی است.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 22:03

4 روند مهم بازاریابی دیجیتال برای خرده‌فروشان در سال 2022 4 روند مهم بازاریابی دیجیتال برای خرده‌فروشان در سال 2022
مشتری مداری در سال 2022 پادشاه است – و بازاریابی دیجیتال از بسیاری جهات این امر را هدایت می کند. برای خرده فروشان، هماهنگی بین بازاریابی، محصولات، زنجیره تامین و تجارت الکترونیک یا فروشگاه های آجر و ملات ضروری است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان محصولات، خدمات و تجربیاتی را که می خواهند و انتظار دارند ارائه می کنند.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 16:28

بانک رفاه کارگران؛ برترین بانک کشور در امر پاسخگویی به مردم بانک رفاه کارگران؛ برترین بانک کشور در امر پاسخگویی به مردم
بر اساس گزارش سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از عملکرد 9 ماهه بانک‌ها و موسسات مالی، بانک رفاه کارگران برترین بانک کشور در امر پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های مردمی بوده است.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 16:01

فناوری اینترنتی؛ میل شدیدی که شخصیت ما را تغییر می‌دهد فناوری اینترنتی؛ میل شدیدی که شخصیت ما را تغییر می‌دهد
یک نمونه آن خودشیفتگی‌، نام یک شکارچی در اسطوره‌های یونان باستان است که عاشق تصویر خودش در آب یک برکه می‌شود. آیا صفحات لمسی ما همان برکه آب است؟ روزن می‌نویسد برای یک خودشیفته که گرایش‌هایی ازجمله بزرگ‌بینی، نیاز به تحسین شدن و فقدان همدردی نشان می‌دهد، شبکه‌های اجتماعی «یک زمین بازی مجازی برای بیان خود فراهم می‌کند.»
سه شنبه، 28 دی 1400 - 21:50

فشار شدید طالبان بر رسانه‌ها و خبرنگاران در افغانستان فشار شدید طالبان بر رسانه‌ها و خبرنگاران در افغانستان
خانه‌‌ آزادی بیان سانسور سیستماتیک و فشار روزافزون طالبان بر رسانه‌ها را محکوم کرده و از رهبران طالبان خواست تا به سرکوب رسانه‌ها و منع آزادی بیان پایان دهند. این نهاد، همچنین از رهبران طالبان خواست تا جلو خودسری افراد خود را گرفته و مصونیت خبرنگاران و آزادی بیان را تضمین کنند.
سه شنبه، 28 دی 1400 - 21:37

مدیریت بحران رسانه ای مدیریت بحران رسانه ای
یکی از وظایف روابط‌عمومی مدیریت بحران‌های رسانه‌ای ایجاد شده برای سازمان، ارگان، افراد و برند است و قرار نیست هرکسی برای خود بسم الله گفته و راه بیفتد و در نقش روابط عمومی به دنبال حل بحران باشد، بلکه صرفا این دلسوزان کارخراب کن می‌توانند در نقش همفکر در کنار روابط عمومی عمل کنند.
سه شنبه، 28 دی 1400 - 20:48

3 نکته برای کمک به افزایش حضور آنلاین خود 3 نکته برای کمک به افزایش حضور آنلاین خود
حضور قوی آنلاین می تواند شما را از رقبا متمایز کند و همچنین به شما در فروش کمک کند. اگر وب سایت شما برای فروش آنلاین مناسب باشد، می توانید به طور موثر ترافیک بیشتری را به آن سایت هدایت کنید و به راحتی فروش را افزایش دهید. افزایش شناخت برند و فرصت‌های ارائه خدمات بهتر به مشتریان نیز از مزایای اضافی مرتبط با حضور آنلاین قوی است.
سه شنبه، 24 اسفند 1400 - 23:27

خاکستر بر روی تونگا بارید خاکستر بر روی تونگا بارید
این فوران بسیار بزرگ بود - بر اساس اطلاعات سازمان زمین شناسی ایالات متحده، معادل یک زلزله 5.8 ریشتری. توده ای از خاکستر را در هزاران پا در هوا رها کرد و موج صوتی ایجاد کرد که تقریباً 6000 مایل دورتر در آلاسکا شنیده شد.
دوشنبه، 27 دی 1400 - 15:52

ماندگاری کارکنان ماندگاری کارکنان
افزایش حفظ کارکنان به طور مستقیم بر موفقیت کسب‌وکار تأثیر می گذارد، زیرا داشتن کارکنان بیشتر یا تعداد مناسب کارمندان، دستیابی به اهداف تجاری را آسان تر می کند.
سه شنبه، 24 اسفند 1400 - 16:08

به راحتی و به سرعت ویدیوها را برای کانال یوتیوب خود ویرایش کنید به راحتی و به سرعت ویدیوها را برای کانال یوتیوب خود ویرایش کنید
ممکن است برای ویدیوهای خود به ویرایش حرفه‌ای ویدیو نیاز داشته باشید. با این حال، قبل از شروع، مهم است که در مورد ابزارها، فرآیندها و عناصر اصلی ویرایش، مانند طرح اولیه نرم افزار ویرایش، عناصر ویرایش، گردش کار ویرایش، و ابزارهای ویرایش اولیه مورد استفاده، بیاموزید.
چهارشنبه، 25 اسفند 1400 - 00:17

رییس سازمان امور اجتماعی: میل به ایجاد تغییرات اساسی در کشور در حال افزایش است رییس سازمان امور اجتماعی: میل به ایجاد تغییرات اساسی در کشور در حال افزایش است
اگر احساس کنیم به دلیل ناکارآمدی‌ها، نگرش مردم به سمتی می‌رود که گویا حکومت دینی در حل چالش‌های کشور موفق نیست و شاید حکومت دیگری نظیر حکومت سکولار و غیر دینی می‌تواند مشکلات کشور را حل کند، آن زمان زنگ خطر برای ما به صدا در می‌آید.
یکشنبه، 26 دی 1400 - 22:14

مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی چیست؟ مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی چیست؟
یک تعریف ساده از مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی این است: تشخیص زمان و مکانی که برند شما در وب ذکر شده است. در مقابل یک تعریف ساده از تجزیه و تحلیل رسانه‌های اجتماعی این است: توانایی درک آن چه که در مورد برند شما گفته می‌شود، از جمله تکرارِ آمدنِ نام برند (mention)، دسترسی به ذکر شدنِ نام (mention)، تاثیر این منابع و احساسات حس شده نسبت به برند.
شنبه، 25 دی 1400 - 16:06

تعداد گوشی‌های همراه از جمعیت جهان پیشی گرفت تعداد گوشی‌های همراه از جمعیت جهان پیشی گرفت
بر اساس آمار تحلیلگران دیجیتال در جی‌اس‌ام‌ای اینتلیجنس (GSMA Intelligence)، برای نخستین بار تاکنون، تعداد دستگاه‌های الکترونیک در جهان بیشتر از جمعیت جهان است؛ از جمله تعداد فزاینده‌ای از دستگاه‌ها که فقط با دستگا‌ه‌های دیگر در ارتباطند.
شنبه، 25 دی 1400 - 15:34

اعلام فهرست پردرآمدترین یوتیوبرهای ۲۰۲۱ اعلام فهرست پردرآمدترین یوتیوبرهای ۲۰۲۱
جیمی دونالدسون، جوان ۲۳ ساله آمریکایی که بیشتر با نام مستربیست (MrBeast) شناخته می‌شود، پردرآمدترین سازنده محتوا برای شبکه اجتماعی یوتیوب در سال ۲۰۲۱ شد.
شنبه، 25 دی 1400 - 15:18

بزرگداشت حسن نمک‌دوست در جشن انجمن منتقدان تئاتر بزرگداشت حسن نمک‌دوست در جشن انجمن منتقدان تئاتر
در این مراسم، آئین نکوداشت حسن نمک‌دوست روزنامه‌نگار و استاد دانشگاه در عرصه ارتباطات و نیز حسین کیانی نویسنده، کارگردان و استاد دانشگاه در عرصه تئاتر برگزار خواهد شد و همانند سنوات گذشته، نشان عالی کمیسیون ملی یونسکو ـ ایران، بر اساس پیشنهاد انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر، به یک چهره ماندگار و تاثیرگذار در عرصه هنرهای نمایشی اهدا خواهد شد.
شنبه، 25 دی 1400 - 14:27

رسانه؛ بر زبان بیدار و در اذهان خاموش ... رسانه؛ بر زبان بیدار و در اذهان خاموش ...
اینک که جامعه در معرض چالش‌های مختلف اجتماعی از ابعاد مختلف قرارگرفته و به‌نوعی دچار سردرگمی نگرشی گردیده می‌طلبد رسانه رویکرد جدیدی را در امتداد حرکت روبه‌جلو و رو به رشد خود اتخاذ نموده تا جامعه‌ی بحران‌زده از اندیشه را در مسیری مناسب و مطلوب قرار داده و با حمایت و پشتیبانی از این جامعه بتواند در نوع نگرش آسیب‌دیده آن مرهمی باشد برای رسیدن به آنچه بایست جامعه از خود در برابر چالش‌ها و بحران‌ها بروز دهد تا پایدار و استوار از پس این موانع گذر کرده تا بتواند در این هیاهو تجدیدقوا نموده و به بازیابی خویش بپردازد.
شنبه، 25 دی 1400 - 11:34

مزایا و خطرات دموکراتیک سازی داده‌های رسانه‌ای مزایا و خطرات دموکراتیک سازی داده‌های رسانه‌ای
این گزارش راه‌حل‌های عملی را که ناشران می‌توانند برای هدایت استفاده از داده از طریق دموکراسی‌سازی استفاده کنند، روشن می‌کند. "مزایا و خطرات دموکراتیک سازی داده‌های رسانه‌ای" به بررسی موارد زیر می پردازد:
شنبه، 25 دی 1400 - 08:48

سرقت علمی با استفاده از ربات‌های مقاله نویس سرقت علمی با استفاده از ربات‌های مقاله نویس
در کل تحولات فناوری به‌سرعت در حال تغییر شکل دادن چشم‌انداز سنتی «امانت‌داری و درستکاری» دانشگاهی و تالیف است. این پیچیدگی‌ها، نگرانی‌ها و پرسش‌ها به تفکر و بحث بیشتری نیاز دارد. ذی‌نفعان آموزشی در همه سطوح به پاسخگویی و تجدیدنظر در تعاریف و همچنین ارزش‌های مرتبط با سرقت ادبی، اصالت، اخلاق دانشگاهی و کار علمی در آینده بسیار نزدیک ملزم خواهند بود.
جمعه، 24 دی 1400 - 23:57

رده‌بندی ۲۰۲۲؛ بهترین شرکت‌ها برای کار کردن در اروپا و آمریکا کدامند؟ رده‌بندی ۲۰۲۲؛ بهترین شرکت‌ها برای کار کردن در اروپا و آمریکا کدامند؟
گلس‌در از کارکنان شرکت‌ها می‌خواهد که نظرات خود را در مورد کارفرمایشان در قالب ۹ جنبه و شاخص مختلف ارائه کنند. شاخص‌ها و جنبه‌هایی همچون میزان فرصت‌های شغلی موجود، سطح حقوق و مزایا، فرهنگ و ارزش‌های متعالی سازمانی، تعادل میان زندگی کاری و شخصی، رضایت از مدیریت ارشد و تنوع کاری مطلوب. سپس از آنها سوال می‌شود که تا چه میزانی حاضرند کار در آن شرکت را به دوستان خود پیشنهاد کنند و در نهایت نیز از آنها خواسته می‌شود که به شرکت خود یک امتیاز کلی نیز بدهند.
جمعه، 24 دی 1400 - 21:28

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی


  برنامه ریزی شرکتی؛ ماهیت و چالش ها


  زندگی تان را برنامه ریزی کنید


  تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی


  دیجیتال


  برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا


  تحول دیجیتال


  تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است


  فناوری


  تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود