درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 15 بهمن 1401 - 20:43   

مهلت ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران تمدید شد

  مهلت ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران تمدید شد


ادامه ادامه مطلب یک

تسلیت انجمن متخصصان روابط‌عمومی به معاون روابط‌عمومی بیمه مرکزی ایران

  تسلیت انجمن متخصصان روابط‌عمومی به معاون روابط‌عمومی بیمه مرکزی ایران


ادامه ادامه مطلب دو

اقتدار بین المللی با تولید فولادهای خاص

  اقتدار بین المللی با تولید فولادهای خاص


ادامه ادامه مطلب سه

جشنواره مردم‌داری ایران برگزار می‌شود

  جشنواره مردم‌داری ایران برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  درپی هجوم کاربران، چت جی‌پی‌تی نسخه پولی راه‌اندازی می‌کند
  رنکینگ کشورهای جهان بر اساس فیلترینگ
  محدودیت برای «لایک و دیس‌لایک»
  سه آموزه از مطالعه ۸۰ ساله هاروارد درباره خوشبختی
  برخی آثار تحول دیجیتال در روابط‌عمومی‌
  حکایت روابط‌عمومی‌ها، سنگ زیرین آسیا/ مگر اسباب بزرگی همه آماده شود
  نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد که مردم خبر زده شده‌اند!
  اقتدار بین المللی با تولید فولادهای خاص
  اپل آی‌پد تاشو و مجهز به امکانات جدید را عرضه می‌کند
  معتبرترین برندهای سال 2022
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

درپی هجوم کاربران، چت جی‌پی‌تی نسخه پولی راه‌اندازی می‌کند درپی هجوم کاربران، چت جی‌پی‌تی نسخه پولی راه‌اندازی می‌کند
نسخه رایگان این برنامه دردسترس خواهد ماند. اما احتمال می‌رود در دوره‌های اوج مصرف آفلاین شود – و در آن دوره‌ها، دسترسی کسانی که هزینه ماهیانه آن را پرداخته‌اند، اولویت خواهد داشت.
شنبه، 15 بهمن 1401 - 18:12

رنکینگ کشورهای جهان بر اساس فیلترینگ رنکینگ کشورهای جهان بر اساس فیلترینگ
امسال ۲۷ کشور فیلترینگ اینترنت را افزایش داده‌اند و سال گذشته این لیست تنها شامل ۳ کشور بود. اکثر این محدودیت‌ها در سال جاری در قاره آسیا رخ داده و بیشترین محدودیت‌ها در رسانه‌های سیاسی و VPN اتفاق افتاده که میانمار و افغانستان در این زمینه سردمدار هستند.
شنبه، 15 بهمن 1401 - 18:08

محدودیت برای «لایک و دیس‌لایک» محدودیت برای «لایک و دیس‌لایک»
نعمت احمدی، حقوقدان و وکیل دادگستری با بیان این‌که همه بزرگان کشور امروز کانال یا اکانتی در فضای مجازی دارند، یعنی آن‌ها مجرم هستند؟، گفت: اول باید جرم بودن یک مسئله در قانون مشخص شود، لذا بیان چنین مسائلی نه جنبه فقهی و شرعی دارد و نه در راستای آزادی‌های مردم است. این فقط یک اظهار نظر غیرکارشناسی است.
شنبه، 15 بهمن 1401 - 18:06

نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد که مردم خبر زده شده‌اند! نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد که مردم خبر زده شده‌اند!
موسسه مطالعه روزنامه‌نگاری رویترز در گزارش سالانه اخبار دیجیتال خود گفت: در حالی که اکثر افراد مورد بررسی به طور منظم اخبار را دنبال می‌کنند، ۳۸ درصد از آنها گفتند که اغلب یا گاهی اوقات از خواندن اخبار اجتناب می‌کنند.
شنبه، 15 بهمن 1401 - 09:53

 اپل آی‌پد تاشو و مجهز به امکانات جدید را عرضه می‌کند اپل آی‌پد تاشو و مجهز به امکانات جدید را عرضه می‌کند
به گفته یکی از تحلیل‌گران مورداعتماد محصولات اپل به‌نام مینگ-چی کو که افشاگری درباره برنامه‌های این شرکت را در سابقه خود دارد، این تبلت احتمالا تا سال ۲۰۲۴ به بازار نمی‌آید و ممکن است تا آن موقع «هیچ آی‌پد جدیدی» عرضه نشود.
شنبه، 15 بهمن 1401 - 01:02

عطش پایداری برای قانونی کردن فیلترینگ عطش پایداری برای قانونی کردن فیلترینگ
غلامرضا نوری قزلجه، عضو کمیسیون ویژه بررسی صیانت در گفت‌وگو با «اعتماد» می‌گوید که هیچ طرحی مبنی بر صیانت در مجلس در حال بررسی نیست که بخواهد در مراحل پایانی باشد.
جمعه، 14 بهمن 1401 - 12:48

 سامسونگ مشکل بزرگ اسمارت‌فون‌ها را حل کرد! سامسونگ مشکل بزرگ اسمارت‌فون‌ها را حل کرد!
سامسونگ برای گلکسی اس ۲۳ محفظه‌های بخار جدیدی را در نظر گرفته است و پرچمداران خانواده گلکسی S۲۳ به لطف خنک کننده های جدید، داغ نمی‌کنند.
جمعه، 14 بهمن 1401 - 12:46

هوش‌ مصنوعی هشت سیگنال‌‌‌ مشکوک از ستاره‌ها کشف کرد هوش‌ مصنوعی هشت سیگنال‌‌‌ مشکوک از ستاره‌ها کشف کرد
دانشمندان می‌گویند یک روش جدید یادگیری ماشینی در جست‌وجوی حیات بیگانه هشت «سیگنال مظنون» را که پیش از این کشف نشده بودند، پیدا کرده است.
پنجشنبه، 13 بهمن 1401 - 18:59

 بنیانگذاران اینستاگرام با اپلیکیشنی جدید بازمی‌گردند بنیانگذاران اینستاگرام با اپلیکیشنی جدید بازمی‌گردند
«کوین سیستروم» و «مایک کریگر» از راه‌اندازی اپلیکیشن «آرتی‌فکت» (Artifact) خبر دادند. آرتی‌فکت برنامه‌ای است که نوید «فید خبری شخصی‌سازی شده» را می‌دهد و توسط هوش مصنوعی طراحی شده است.
پنجشنبه، 13 بهمن 1401 - 18:52

 روزنامه خراسان: بازگشت اینستاگرام؛ شاید هرگز! روزنامه خراسان: بازگشت اینستاگرام؛ شاید هرگز!
با این که پیش از این رفع محدودیت از پلتفرم های پرکاربرد به عادی شدن شرایط بود اما وزیر ارتباطات ظهر دیروز بازگشت اینستاگرام را مشروط به مذاکرات پلتفرم ها با این وزارتخانه مشروط کرد
پنجشنبه، 13 بهمن 1401 - 18:45

 تحریف واقعیت های افغانستان از سوی طالبان تحریف واقعیت های افغانستان از سوی طالبان
طالبان در ۱۷ ماه گذشته محدودیت های سختی را بر رسانه ها وارد کرده اند، منع دسترسی به اطلاعات یکی از بزرگ ترین چالش هایی است که خبرنگاران و رسانه های افغانستان با آن رو به رو هستند.
چهارشنبه، 12 بهمن 1401 - 17:43

 نگاهی کوتاه به تاریخچه آموزش روزنامه نگاری در ایران نگاهی کوتاه به تاریخچه آموزش روزنامه نگاری در ایران
تا سال 1335 در ایران دوره آموزش روزنامه نگاری (به مفهوم آکادمیکِ آن) دایر نشده بود و روزنامه هایی که از خارج وارد می شد و یا این که ناشران در مسافرت های خارجی خود می دیدند، الگو قرار می گرفت که زیربنایی سست و نادرست بود.
چهارشنبه، 12 بهمن 1401 - 17:32

اوج‌گیری درخواست‌ها برای «اینترنت طبقاتی» اوج‌گیری درخواست‌ها برای «اینترنت طبقاتی»
روز گذشته سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران (نصر) در مکاتبه‌ای با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به «درخواست‌های مختلف پیرامون اینترنت بدون فیلتر» خواهان شفاف‌سازی درباره موضوع «اینترنت طبقاتی» شد. در نامه حسین اسلامی، رییس هیات‌مدیره این سازمان به عیسی زارع‌پور آمده است: «پس از محدودیت‌های ایجادشده در دسترسی به اینترنت، اخبار واصله، اشاره به درخواست دسترسی برخی نهادها، دستگاه‌ها، شرکت‌های نرم‌افزاری و... به اینترنت بدون فیلتر دارد.»
چهارشنبه، 12 بهمن 1401 - 17:06

یک یوز ایرانی نام یک زن خبرنگار ایرانی را گرفت یک یوز ایرانی نام یک زن خبرنگار ایرانی را گرفت
تصویر زیبای مهشاد یک‌و‌نیم‌ساله -یوزپلنگ ماده پارک ملی توران. به پاس زحمات مهشاد کریمی - خبرنگار حوزه محیط زیست و از جان‌باختگان حادثه‌ اتوبوس خبرنگاران- نام این یوز مهشاد گذاشته شده است.
چهارشنبه، 12 بهمن 1401 - 13:33

برای اولین بار یک ربات، دبیر سایت خبری شد برای اولین بار یک ربات، دبیر سایت خبری شد
سردبیر خبری مبتنی بر هوش مصنوعی، آخرین عضو تیم خبری سایت «اینوویشن اوریجینز» است. «لایو» همچنین نویسنده این مقاله است که در ادامه خواهید خواند. تیم خبری این سایت چند کار را به او محول کرده است که این کارها شامل یافتن مرتبط‌ترین اخبار در زمینه نوآوری و فناوری، ارائه آنها به کارمندان بخش خبر و نوشتن خبر درباره آنها است. او از توانایی‌های پیشرفته پردازش زبان خود برای درک اخبار و انتخاب مرتبط‌ترین اخبار برای انتشار استفاده می‌کند.
سه شنبه، 11 بهمن 1401 - 13:56

مراحل مدیریت مسئولیت اجتماعی مراحل مدیریت مسئولیت اجتماعی
با توجه به شاخص‌های به‌دست‌آمده، نتایج حاصل از پروژه ها اندازه گیری شده و با خط مشی مسئولیت اجتماعی تطبیق داده می‌شود و در نهایت می‌توان با ارزیابی آن با استانداردهای موجود جهانی از صحت حرکت در این مسیر اطمینان حاصل نمود.»
سه شنبه، 11 بهمن 1401 - 08:04

درخواست از ایلان ماسک برای ارائه اینترنت ماهواره‌ای به زنان و دختران افغان درخواست از ایلان ماسک برای ارائه اینترنت ماهواره‌ای به زنان و دختران افغان
مارک وایتنگتون، نویسنده کتاب مقالات اکتشاف فضایی و یکی از نویسندگان مشهور مطالب فضایی آمریکا، در وب‌سایت خبری‌ــ‌تحلیلی هیل از ایلان ماسک، میلیاردر مشهور آمریکایی و صاحب ماهواره‌ استارلینک، درخواست کرد برای دسترسی زنان و دختران افغان به آموزش آنلاین، زمینه استفاده آنان از اینترنت ماهواره‌ای استارلینک را فراهم کند.
سه شنبه، 11 بهمن 1401 - 00:19

رئیس هیأت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران: با پلتفرمِ متخلفی که جریانِ تنظیم‌گری را برهم می‌زند، برخورد جدی شود رئیس هیأت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران: با پلتفرمِ متخلفی که جریانِ تنظیم‌گری را برهم می‌زند، برخورد جدی شود
عضو هیأت علمی و رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره و رئیس هیأت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران درباره این مکاتبه و تخلفات فیلیمو و اتفاقات اخیر از جریان تنظیم‌گری کشورهای دیگر می‌گوید: به هر حال الان در تمام کشورهای دنیا بحث تنظیم‌گری بحثِ خیلی جدّی است. شما کشور آلمان را نگاه کنید آنجا هم به طور جدّی روی پلتفرم‌های داخلی خودشان، اعمال قانون می‌کنند. بنابراین چون معمولاً آن‌ها دفاتری در خود آلمان دارند و آنجا اگر محتوایی خلاف قوانین و مقررات جمهوری فدرال آلمان انجام شود مجازات سنگینی برایشان در پی دارد و معمولاً این مجازات، نقدی است.
دوشنبه، 10 بهمن 1401 - 12:35

 احساس خطر شرکت‌های بزرگ از «چت بات» جدید احساس خطر شرکت‌های بزرگ از «چت بات» جدید
مدل زبان هوش مصنوعی Chat GPT طی ۴۰ روز بیش از ۱۰ میلیون کاربر روزانه به خود جذب کرده است و این باعث شده بسیاری از شرکت‌های بزرگ فناوری نسبت به موقعیت خود در بازار احساس خطر کنند.
دوشنبه، 10 بهمن 1401 - 11:53

 چین بزرگ‌ترین صادر کننده دوربین‌های تشخیص چهره در جهان است چین بزرگ‌ترین صادر کننده دوربین‌های تشخیص چهره در جهان است
چین، در زمینه صادرات دوربین های تشخیص چهره، همان‌طور که محققان هاروارد و MIT دریافته‌اند، در جهان پیشتاز است. براساس این گزارش، تعداد 201 قرارداد با شرکت‌های چینی فعال در این حوزه به‌ثبت رسیده است. چین هم‌چنین با 250 سفارش از مجموع 1336 پیشنهاد صادراتی که شامل فناوری‌های هوش مصنوعی به 136 کشور واردکننده است، رتبه اول را در اختیار دارد.
دوشنبه، 10 بهمن 1401 - 11:27

روزنامه نگار ابزار سیاست! روزنامه نگار ابزار سیاست!
«سیمور هرش» روزنامه نگار امریکایی که در نیمه اول ژانویه 2005 در گزارشی اختصاصی در نشریه «نیویورکر» از طرح یک نقشه حمله نظامی آمریکا به ایران خبر داده بود دو هفته بعد - پنجشنبه شب 27 ژانویه - در برنامه جان استیوارت در تلویزیون کانال 32 گفت که احتمالا این بار این نقشه بلوف نیست!.
دوشنبه، 11 بهمن 1395 - 11:07

روزنامه‌نگاری که گزارشگری جنگ را بنیادگذارد روزنامه‌نگاری که گزارشگری جنگ را بنیادگذارد
آلفرد تنها به شرح صحنه نبردها اکتفا نمی کرد بلکه جزئیات اثر جنگها بر زندگی مردم و مناطقی را که صحنه جنگ قرار می گرفتند به رشته تحریر در می آورد. حاشیه نویسی های او درباره عملیات نظامی و افراد درگیر بسیار جالب و خواندنی است. وی که عمدتا به صورت خبرگزاری عمل می کرد دارای چند پیک سوار بود تا گزارشهایش را به روزنامه ها برساند.
دوشنبه، 10 بهمن 1401 - 10:11

موقعیت شغلی و مسئولیت اجتماعی موقعیت شغلی و مسئولیت اجتماعی
اعتماد عمومی به موسسات و شرکت‌ها هرگز پایین نبوده است. با کاهش ذخایر "سرمایه شهرت" شرکت، برآورده ساختن انتظارات ذینفعان در مورد مسئولیت اجتماعی برای بسیاری از شرکت‌ها به مهم‌ترین هدف کسب‌وکار تبدیل شده که به شرکت این امکان را می‌دهد تا در کسب‌وکار باقی مانده، مستقل باشد یا سهم بازار را حفظ کند.
دوشنبه، 10 بهمن 1401 - 09:02

دورۀ چهار جلدی «عوامل مؤثر بر اقناع» منتشر شد دورۀ چهار جلدی «عوامل مؤثر بر اقناع» منتشر شد
دورۀ چهار جلدی «عوامل مؤثر بر اقناع؛ ارتباطات و نگرش‌ها در قرن بیست‌ویکم» هم‌راستا با تغییرات سریع دنیای اقناع در قرن بیست‌ویکم، نشان می‌دهد که نظریه‌ها و پژوهش‌ها چگونه به شرح دوران دیجیتال کنونی پرداخته و متناسب با آن هستند و مانند گذشته پیامد‌های اخلاقی و موضوعات مهم زمانۀ فعلی را مورد توجه قرار می‌دهد.
یکشنبه، 9 بهمن 1401 - 14:21

رد نظام‌مند و سیستماتیک اقدامات نادرست رد نظام‌مند و سیستماتیک اقدامات نادرست
«یک تناقض مربوط به مسأله تعریف مسئولیت اجتماعی شرکت، مسأله «رد و طرد» است. هیچ مدیر امور شرکتی اعتراف نمی‌کند که شرکتش از نظر اجتماعی غیرمتعهد و مسئولیت‌ناپذیر است. شرکتی که نمی‌تواند بپذیرد که هر چیزی که انجام می‌دهد بدتر و کمتر از عملکرد یک شهروند شرکتی خوب است و این‌که وقتی قوانین رفتاری خود را نقض می‌کند به آنها اعتراف نمی‌کند، نمی‌تواند از مکانیسم‌های لازم برای یادگیری، آموختن و پیشرفت برخوردار باشد.
یکشنبه، 9 بهمن 1401 - 10:00

توافقنامه آمریکا، هلند و ژاپن علیه دسترسی چین به فناوری تراشه توافقنامه آمریکا، هلند و ژاپن علیه دسترسی چین به فناوری تراشه
این توافقنامه در حقیقت امتداد برخی کنترل های صادراتی است که آمریکا در اکتبر ۲۰۲۲ میلادی برای شرکت ها در دو کشور هم پیمان خود مانند ASML Holding، Nikon Corp و توکیو الکترون وضع کرد.
شنبه، 8 بهمن 1401 - 17:13

 آینده مرجعیت رسانه‌ای متعلق به روایت‌های تصویرساز است آینده مرجعیت رسانه‌ای متعلق به روایت‌های تصویرساز است
مفهوم مرجعیت رسانه‌ای در ایران، مفهومی مناقشه‌برانگیز محسوب می‌شود، چه از نظر تعریف و چه از نظر میزان مرجعیت رسانه‌های داخلی. در این میان آن‌چه اهمیت دارد، آینده این مبحث است؛ چرا که موضوعی مهم در سطح دنیا به‌شمار آمده و با توجه به ظهور رسانه‌های جدید به‌ویژه طرح مفاهیمی نظیر شهروند خبرنگار، روزبه‌روز اهمیت بیشتری می‌یابد.
شنبه، 8 بهمن 1401 - 17:04

آن‌ها که با آمدن هوش مصنوعی بیکار می‌شوند آن‌ها که با آمدن هوش مصنوعی بیکار می‌شوند
این روزها استفاده از هوش مصنوعی در دنیا بیش از پیش افزایش یافته و با معرفی محصولاتی مثل ChatGPT که در حقیقت ربات چت هوشمندی است که می‌تواند به سوالات افراد در هر زمینه‌ای پاسخ دهد، دغدغه‌های زیادی نیز مطرح شده که آیا در آینده نزدیک، این ربات‌ها، جایگزین انسان‌ها در مشاغل مختلف خواهند شد یا خیر.
شنبه، 8 بهمن 1401 - 16:11

روابط‌عمومی و مفهوم مسئولیت اجتماعی روابط‌عمومی و مفهوم مسئولیت اجتماعی
مسئولیت اجتماعی شرکت برابر است با «اقدامات شرکت به منظور توسعه اقتصادی پایدار، مشارکت و همکاری با پرسنل، خانواده آنها و جامعه محلی و کل جامعه برای بهبود کیفیت زندگی
شنبه، 8 بهمن 1401 - 11:59

نقش داده‌ها در پوشش خبری پناهجویان اقلیمی نقش داده‌ها در پوشش خبری پناهجویان اقلیمی
اطلاعات به سکوی پرشی برای خبرنگاران در خط مقدم بحران آوارگی اقلیمی مبدل شده‌ است. داده‌ها اوضاع اضطراری آب و هوا در مناطق گرم مثل جنوب آسیا و آمریکای مرکزی و مواجه بودن انسان‌ها را با بیچارگی و ناامیدی به خبرنگاران نشان می‌دهد.
شنبه، 8 بهمن 1401 - 08:20

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  اپل آی‌پد تاشو و مجهز به امکانات جدید را عرضه می‌کند


  معتبرترین برندهای سال 2022


  سامسونگ مشکل بزرگ اسمارت‌فون‌ها را حل کرد!


  عطش پایداری برای قانونی کردن فیلترینگ


  اقتدار بین المللی با تولید فولادهای خاص


  نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد که مردم خبر زده شده‌اند!


  حکایت روابط‌عمومی‌ها، سنگ زیرین آسیا/ مگر اسباب بزرگی همه آماده شود


  برخی آثار تحول دیجیتال در روابط‌عمومی‌


  محدودیت برای «لایک و دیس‌لایک»


  سه آموزه از مطالعه ۸۰ ساله هاروارد درباره خوشبختی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد