درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 09:57   

رونمایی از کتاب "مدیریت اطلاعات در روابط‌عمومی"

  رونمایی از کتاب "مدیریت اطلاعات در روابط‌عمومی"


ادامه ادامه مطلب یک

افزایش انتظارات از روابط عمومی با توجه به گسترش بحران های زیست محیطی

  افزایش انتظارات از روابط عمومی با توجه به گسترش بحران های زیست محیطی


ادامه ادامه مطلب دو

عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد

  عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد


ادامه ادامه مطلب سه

ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها

  ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط‌عمومی و دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی
  انتشار گزارش «سنجش دیدگاه کارکنان روابط‌عمومی در خصوص ادغام اداره کل حوزه ریاست و اداره کل روابط‌عمومی»
  نتایج یک نظرسنجی جدید: مهم‌ترین پیامد تقلیل و تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها، آسیب‌دیدن اعتماد عمومی است
  نایب رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: جشن ملی روابط‌عمومی تحقق رویایی شیرین بود
  گردهمایی روسای ادارات اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سراسر کشور
  روابط عمومی، نقطه تماس محوری مشتری و سازمان در عصر نوین
  انجمن متخصصان روابط‌عمومی در جهت اعتلای روابط‌عمومی‌ یک بسته پیشنهادی ارائه کرد
  ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی
  مرگ ۴ پایه حیات ارتباطات
  چالش‌های بنیادین سه‌گانه‌ی روابط‌عمومی در ایران
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های نشر روابط عمومی  

ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی
با همکاری روابط‌عمومی سازمان‌های دولتی و خصوصی، کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی راه‌‌اندازی می‌شود. در این کتابخانه همه کتب و مراجع تخصصی روابط‌عمومی برای بهره‌مندی مدیران، استادان و کارشناسان این حوزه آماده می‌شود.
جمعه، 30 اردیبهشت 1401 - 10:52

تقویم روز روابط عمومی/ شارا مجوز گرفت تقویم روز روابط عمومی/ شارا مجوز گرفت
در جلسه مورخ بیست و نهم اردیبهشت ۹۳ هیأت نظارت برمطبوعات، با تقاضای صدور مجوز شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی (شارا) مورد بررسی قرار گرفت که طی آن، پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی شارا مجوز انتشار دریافت کرد.
چهارشنبه، 29 اردیبهشت 1395 - 09:30

رونمایی از کتاب "روابط عمومی و رسانه ، دوست یا دشمن" در جشن ملی روز روابط عمومی رونمایی از کتاب "روابط عمومی و رسانه ، دوست یا دشمن" در جشن ملی روز روابط عمومی
در جشن ملی روز روابط عمومی که با حضور اساتید و صاحبنظران ، مدیران و کارشناسان روابط عمومی های کشور در تالاروحدت ۲۷ اردیبهشت۱۴۰۱برگزارشد، از سه کتاب تخصصی ، توسط پروفسور عاملی دبیرشورای عالی انقلاب فرهنگی و مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی از جمله "کتاب روابط عمومی و رسانه، دوست یا دشمن "نوشته موسی الرضا شبرنگی رونمایی شد.
چهارشنبه، 28 اردیبهشت 1401 - 12:26

در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»: کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» رونمایی می‌شود در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»: کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» رونمایی می‌شود
کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» در تاریخ 27 اردیبهشت ماه سال جاری در تالار وحدت رونمایی می‌شود.
پنجشنبه، 15 اردیبهشت 1401 - 10:16

معرفی کتاب: دگرگونی دیجیتال معرفی کتاب: دگرگونی دیجیتال
مطالعه کتاب «دگرگونی دیجیتال» به همه مدیرانی که قصد دارند از قافله شتابان تغییر و تحولات تکنولوژیک عقب نمانند و خود و سازمان‌های تحت رهبری‌شان را به سلامت و با اقتدار به پیش ببرند، توصیه می‌شود.
یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 - 13:04

در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»: کتاب «روابط‌عمومی متاورس» رونمایی می‌شود در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»: کتاب «روابط‌عمومی متاورس» رونمایی می‌شود
کتاب «روابط‌عمومی متاورس» در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» در تاریخ 27 اردیبهشت ماه سال جاری در تالار وحدت رونمایی می‌شود.
پنجشنبه، 8 اردیبهشت 1401 - 17:21

نشست نقد کتاب «هوش آنی در عصر ارتباطات» فردا برگزار می شود نشست نقد کتاب «هوش آنی در عصر ارتباطات» فردا برگزار می شود
نشست نقد و بررسی کتاب «هوش آنی در عصر ارتباطات» فردا ساعت 10 صبح برگزار می شود.
دوشنبه، 5 اردیبهشت 1401 - 12:51

عرضه چاپ دوم کتاب حمید مولانا درباره تجلی علم ارتباطات در شعر عرضه چاپ دوم کتاب حمید مولانا درباره تجلی علم ارتباطات در شعر
چاپ دوم کتاب «درباره ارتباطات، ارتباطات و تجلی آن در ادبیات و شعر فارسی» تالیف حمید مولانا که ارتباطات و تجلی آن در ادبیات و شعر فارسی است توسط انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.
یکشنبه، 28 فروردین 1401 - 09:50

 فوربس: از یک مجله چاپی تا یک رسانه جهانی فوربس: از یک مجله چاپی تا یک رسانه جهانی
سال ۱۹۱۷، «برتی چارلز فوربس»، مهاجر اسکاتلندی و مقاله‌‌نویس اقتصادی نشریه «هرست» و شریکش «والتر دری»، مدیرکل «مجله وال‌‌استریت» تصمیم گرفتند مجله‌‌ای برای خودشان منتشر کنند. قرار شد پولش را برتی مهیا کند و تخصص در زمینه نشر را، والتر. نام خانوادگی برتی را نیز روی مجله گذاشتند: «فوربس». مجله فوربس در شهر نیویورک کار خود را آغاز کرد. به‌عنوان یک مجله کسب‌‌وکار که هر دو هفته یک بار منتشر می‌شد. والتر، معاون شرکت انتشارات فوربس شد و برتی، دبیر ارشد مجله. او تا زمان مرگش در سال ۱۹۵۴، در همین سِمت کار می‌کرد.
شنبه، 20 فروردین 1401 - 16:01

دانلود کتاب مبانی ارتباط با رسانه‎ دانلود کتاب مبانی ارتباط با رسانه‎
ارتباط منطقی و درست با رسانه‌ها یکی از شاهکلیدهای موفقیت عملکرد سازمان‌ها و روابط عمومی‌هاست، در واقع سازمان و روابط عمومی موفق است که رسانه‌ها را در کنار خود و خبرنگاران را همراه با خود داشته باشد
چهارشنبه، 12 شهریور 1393 - 11:23

معرفی کتاب/ تجدید نظر در اعتبار: چگونه روابط عمومی، از بازاریابی و تبلیغات در رسانه های جدید جهانی پیشی گرفته است معرفی کتاب/ تجدید نظر در اعتبار: چگونه روابط عمومی، از بازاریابی و تبلیغات در رسانه های جدید جهانی پیشی گرفته است
روابط عمومی دیگر تشریفات غیر ضروری نیست. بلکه یک ضرورت استراتژیکی مهم تر از تبلیغات و بازاریابی برای موفقیت در رقابت شما است. این مسئله در مورد اینکه چه شما دارای یک شرکت چند میلیارد دلاری قدیمی یا یک شرکت تازه تاسیس بی پول هستید، صدق می کند.
چهارشنبه، 7 خرداد 1393 - 15:29

استراتژی هایی برای بقا در رسوایی های عصر اینترنت استراتژی هایی برای بقا در رسوایی های عصر اینترنت
اریک دیزنهال این چشم انداز را در کتاب جدیدش ارائه داده است: «تنگ شیشه ای: یک بیانیه برای دفاع از شهرت شکننده در عصر رسوایی های لحظه ای» که توسط تولو منتشر شده است. وی دارای 30 سال تجربه در مدیریت بحران و روابط عمومی است. دیزنهال به این نتیجه می رسد: «این بسیار آسان تر است که آتش یک جنگل را خاموش کنید، تا اینکه بخواهید یک نفر را از رسوایی نجات دهید.»
سه شنبه، 25 آذر 1393 - 15:35

کتاب سال روابط‌عمومی ایران «1400» منتشر می‌شود کتاب سال روابط‌عمومی ایران «1400» منتشر می‌شود
کتاب سال روابط‌عمومی ایران، حاوی وقایع و رویدادهای علمی و اجرایی روابط عمومی در ایران و جهان درسال 1400 ، توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری اساتید وصاحب نظران روابط عمومی و ارتباطات و با حمایت روابط عمومی سازمان ها، شرکت ها و دستگاههای اجرایی بزودی منتشر می شود.
چهارشنبه، 25 اسفند 1400 - 23:30

از فروشگاه کتاب روابط‌عمومی بازدید فرمایید از فروشگاه کتاب روابط‌عمومی بازدید فرمایید
از فروشگاه کتاب روابط‌عمومی بازدید فرمایید:
یکشنبه، 8 اسفند 1400 - 10:14

کتاب «استانداردهای جهانی و حرفه‌ای روابط‌عمومی» رونمایی شد کتاب «استانداردهای جهانی و حرفه‌ای روابط‌عمومی» رونمایی شد
جلد اول کتاب «استانداردهای جهانی و حرفه‌ای روابط‌عمومی» نوشته جمعی از نویسندگان، با همکاری مشترک انجمن متخصصان روابط‌عمومی و موسسه کارگزار روابط‌عمومی و از سوی انتشارات کارگزار روابط‌عمومی به چاپ رسید.
چهارشنبه، 20 بهمن 1406 - 16:05

59امین شماره فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" منتشر شد 59امین شماره فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" منتشر شد
پنجاه و هشتادمین شماره فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" ویژه زمستان با دو پرونده "روابط‌عمومی متاورس" و "استانداردهای روابط‌عمومی" به صورت تمام رنگی با کاغذ گلاسه به سردبیری مهدی باقریان منتشر شد.
چهارشنبه، 4 اسفند 1400 - 12:49

کتاب «استانداردهای جهانی و حرفه‌ای روابط‌عمومی» منتشر می‌شود کتاب «استانداردهای جهانی و حرفه‌ای روابط‌عمومی» منتشر می‌شود
این کتاب که به محققان و متخصصان روابط‌عمومی کمک می‌کند تا ابعاد گوناگون استانداردهای روابط‌عمومی را به خوبی درک کرده و دریابند استانداردها کمک می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که هر متخصص روابط‌عمومی با پیروی از مجموعه‌ای خاص از قوانین و فرآیندها، وظایف خود را به‌خوبی انجام می‌دهد.
شنبه، 23 بهمن 1400 - 17:10

معرفی کتاب: اصول، فنون و نگرش‌های نوین روابط‌عمومی (جلد دوم) - مجموعه مقالات معرفی کتاب: اصول، فنون و نگرش‌های نوین روابط‌عمومی (جلد دوم) - مجموعه مقالات
با لطف خدای بزرگ، دومین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران در روزهای 24 و 25 آبان‌ماه سال 1384 به همت کارگزار روابط‌عمومی و شرکت مشاوره جهانی هنر هشتم برگزار شد.
شنبه، 16 بهمن 1400 - 01:22

شماره جدید ماهنامه روابط‌عمومی‌ منتشر شد شماره جدید ماهنامه روابط‌عمومی‌ منتشر شد
بیانیه انجمن روابط‌عمومی‌ ایران، انجمن روابط‌عمومی‌ ایران در یک نگاه، سند نظام جامع روابط‌عمومی‌ و ارتباطات ایران و گنجینیه و میراث مکتوب روابط‌عمومی‌ در ایران از جمله مباحث و مقالاتی است که در این شماره منتشر شده است.
یکشنبه، 3 بهمن 1400 - 09:50

کتاب روابط‌عمومی‌ در تئوری و عمل منتشر شد کتاب روابط‌عمومی‌ در تئوری و عمل منتشر شد
کتاب روابط‌عمومی در تئوری و عمل/ یادواره دکتر حمید نطقی پدر روابط‌عمومی‌ ایران به اهتمام جواد قاسمی در 500 جلد توسط نشر تماس منتشر شد.
شنبه، 2 بهمن 1400 - 22:21

معرفی کتاب/ اصول اجرایی برنامه ریزی بر پایه سناریو در روابط عمومی معرفی کتاب/ اصول اجرایی برنامه ریزی بر پایه سناریو در روابط عمومی
روابط عمومی ساختاری مهم در هر سازمان به شمار می آید که می تواند نقش اساسی در آینده نگری و آینده سازی سازمان داشته باشد. ساخت آینده یک علم و یک هنر اساسی به شمار می آید که متکی به درک و شناخت صحیح از تجربه تاریخی و تحولات جاری است.
دوشنبه، 22 مهر 1398 - 13:26

راهنمای مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی منتشر شد راهنمای مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی منتشر شد
هدف این راهنما، ارائه یک نقطه شروع مختصر و مفید برای متخصصین روابط‌عمومی که تمایل به درک دامنه و پتانسیل مزایای ابزارها و خدمات مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی دارند، می‌باشد.
شنبه، 21 اسفند 1400 - 17:19

چه فرقی می کند؟ چه فرقی می کند؟
چه فرقی می کند؟
شنبه، 18 دی 1400 - 10:52

معرفی کتاب: دانشنامه علوم ارتباطات، جلد اول (ارتباطات) معرفی کتاب: دانشنامه علوم ارتباطات، جلد اول (ارتباطات)
دایره‌المعارف‌ها، دانشنامه‌ها و نیز واژه‌نامه‌ها از مهمترین متونی هستند که به عنوان «متون مرجع» مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از دلایل اساسی اهمیت آن‌ها، دسترسی آسان افراد به معانی و توضیحات اساسی مربوط به مفاهیم، نظریه‌ها و واژه‌های مختلف مرتبط در علوم گوناگون است.
جمعه، 17 دی 1400 - 12:09

معرفی کتاب: دانشنامه علوم ارتباطات، جلد دوم (روابط‌عمومی) معرفی کتاب: دانشنامه علوم ارتباطات، جلد دوم (روابط‌عمومی)
دایره‌المعارف‌ها، دانشنامه‌ها و نیز واژه‌نامه‌ها از مهمترین متونی هستند که به عنوان «متون مرجع» مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از دلایل اساسی اهمیت آن‌ها، دسترسی آسان افراد به معانی و توضیحات اساسی مربوط به مفاهیم، نظریه‌ها و واژه‌های مختلف مرتبط در علوم گوناگون است.
جمعه، 17 دی 1400 - 09:05

روابط‌عمومی در عصر دیجیتال روابط‌عمومی در عصر دیجیتال
گزارش حاضر به بحث در خصوص استفاده از اینترنت در روابط‌عمومی- نه تبلیغات- می‌پردازد. حتی یک مقوله تجاری کوچک هم نمی‌تواند تنها با کمک تبلیغات موثر باشد. برای نیل به این هدف، راهی بهتر وجود دارد: خلق افسانه از طریق روابط‌عمومی.
پنجشنبه، 16 دی 1400 - 09:32

  عکس و کاربرد آن در روابط‌عمومی عکس و کاربرد آن در روابط‌عمومی
اجزای یک عکس تبلیغاتی برجسته/ کیفیت/ موضوع عکس/ ترکیب/ حرکت/ مقیاس/ زوایای دوربین/ نورپردازی و زمان‌سنجی/ رنگ/ عکاس‌یابی/ قراردادها/ چیدن و روتوش/ روتوش کامپیوتری عکس‌ها/ زیرنویس عکس‌ها/ بسته‌بندی در نشر/ آثار گرافیکی/ نمودارها/ طرح‌ها/ عکس و هنر فایل (پرونده‌سازی)/ خلاصه/ تمرین.
پنجشنبه، 16 دی 1400 - 00:19

فنون روابط عمومی را بخوانید فنون روابط عمومی را بخوانید
کتاب فنون روابط عمومی اثری در شش فصل برآن است تا تصاویری از فنون مختلف در عرصه رسانه ای ، تبلیغاتی و ارتباطات میان فردی به خواننده ارایه کند .
شنبه، 18 مرداد 1393 - 09:48

معرفی کتاب: فنون روابط‌عمومی (ویژه خبرنامه) معرفی کتاب: فنون روابط‌عمومی (ویژه خبرنامه)
منابع انسانی به عنوان یکی از ارکان اصلی سرمایه‌ای در ایجاد، شکل‌گیری و توسعه هر سازمان محسوب می‌گردد. نقش کلیدی سرمایه انسانی در تحقق اهداف، برنامه‌ها و سیاست‌های کمی و کیفی و دوام و بقای هر سازمان امری کاملا محسوس و انکارناپذیر است.
دوشنبه، 13 دی 1400 - 08:02

معرفی کتاب: کاربرد فنون رسانه‌ای در روابط‌عمومی معرفی کتاب: کاربرد فنون رسانه‌ای در روابط‌عمومی
در این مجموعه تلاش شده تا حد امکان از مباحث حاشیه‌ای، نظری و تئوری‌پردازی فاصله گرفته و بتواند مهمترین و کاربردی‌ترین اصول و فنون رسانه‌ای موردنیاز روابط‌عمومی‌ها را به شکل عینی تبیین و فرایند آن را تشریح کند. این کتاب به نوعی ادامه و تکمیل‌کننده مباحث اولین و دومین کتاب این‌جانب تحت عنوان «گزارش‌نویسی برای روابط‌عمومی» و «ارتباطات رسانه‌ای در روابط‌عمومی» است که در سال‌های 79 و 81 انتشار یافته و با توصیه و راهنمایی دوستان، همکاران و علاقمندان به این حوزه تکمیل، تهیه و تدوین شده است.
یکشنبه، 12 دی 1400 - 19:42

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  گزارش برگزاری نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»


  دولت سیزدهم نقش روابط‌عمومی‌ها را جدی بگیرد!


  انتصاب مدیر روابط‌عمومی باشگاه چوکا


  مراسم معارفه سرپرست مدیریت روابط‌عمومی و سرپرست مدیریت تجاری سازی و توسعه بازار بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد


  انتصاب رئیس اداره روابط عمومی بانک دی


  انجمن متخصصان روابط‌عمومی در جهت اعتلای روابط‌عمومی‌ یک بسته پیشنهادی ارائه کرد


  چالش‌های بنیادین سه‌گانه‌ی روابط‌عمومی در ایران


  روابط‌عمومی،کرامت انسانی و همدلی اجتماعی


  ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی


  رونمایی از کتاب "مدیریت اطلاعات در روابط‌عمومی"


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»